Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

20 883
1 083
 
YORUMLAR
Leyla Mecidova
Leyla Mecidova - 21 saatler önce
İyi yapdı Demir.Züleyha haketdi.Olan olmuşdu,artıq coluq cocuq sahibi idi,sevmese bile Demirin karısı idi.Cocuqlarını düşünüb Hünkar gibi aşkını kalbine gömmeli,ismini ismetini korumalı idi.
Məhəmməd Əyyubov
Məhəmməd Əyyubov - 2 gün önce
"Bunu okuyan kişi"
İnşallah yarın istediyin her şey olur
AMİN
280 aboneyim 300 yaparmıyız?
Sermin Koç
Sermin Koç - 2 gün önce
Hala Züleyha'yı çocuklarınla tehdit ediyor demir kişiliksiz karektersiz zayıf bir insan insanları tehditle zorbalıkla şantajla parayla elinde tutuyor kibirli kendini beğenmiş bir karekter dikkat ederseniz kendiyle ilgili bir durum söz konusu olduğunda ensevdiklerini bile siliyor düşman oluyor kaybetmeyi hazmedemiyor aslında onunkisi aşk değil hastalıklı takıntılı sevmek kaybetme korkusu var insanların gözünde hep güçlü görünmek istiyor Züleyha'yada aslında sevdiğinden yapmıyor bunları bütün derdi yılmaz kazanamasın sevilmesin onu istiyor tam bir piskopat kolayını bulmuş çocuklarla şantaj ve zorbalık yapmak seven insan olsa sevdiği kadına bunu yapmaz yılmazın tırnağı olamaz hiçbir zaman Züleyha'nın saçının bir teline bile zarar vermedi onun için ölümü adam öldürmeyi göze aldı gerçek sevgi bu eskiyi dizinin ilk başlarını hatırlayın ona göre yorum yapın kimse yanlış anlamasın bu bir dizi ben burda dizideki karakterleri eleştirdim dizi dışında hepsini beğeniyorum hepsi usta oyuncu onlara saygı duyuyorum hepside rollerini çok güzel oynuyorlar bize o duyguyu gerçekmiş gibi yaşatıyorlar oyunculuklarına diyecek sözüm yok hepsi çok başarılılar allah hepsinin yolunu açık etsin hayatlarında başarılar diliyorum.
Sermin Koç
Sermin Koç - 2 gün önce
Bazılarınız demire laf söyletmiyor demekki sizde onun gibi vicdansız ve zalimce düşünenlerdensiniz ne çabuk unuttunuz demirin yılmaza yaptıklarını nezamandan beri kötüler iyioldu yılmazın koynundan sevdiği kadını aldılar adama yapmadıkları zulüm kalmadı şimdi demir efendi namuslu oldu öylemi okadar namusluyduda neden Züleyha hamileyken başkasının karısına göz koydu alana kadar uğraştı ozaman namusu nerdeydi herşeyi bile bile aldı yılmazla görüşsebile edebiyle görüştü yılmaz onungibi namuzsuzluk yapmadı kendine baksın piskopat hemen gidip Züleyha'yı aldattı birde bunun gibi şerefsizlere arka çıkıyorsunuz savunuyorsunuz çok yazık nedeğişti kadın aynı kadın ozaman midesi kabul ettide şimdi niye midesi kabul etmiyor çok namusluya midemi bulandıyor böyle zihniyetili insanlar toplumada kötü örnek inşallah Züleyhayla yılmaz aşkı kazanır Müjganada gelince oda yılmazla herşeyi bilerek kabullenerek söz vererek evlendi şimdi nedeğiştide bu anlamsız şeyleri yapıyor itici bir tip donuk mimikli kasvetli bir insan tamam hiçbir kadın aldatılmak istemez o konuda birşeydemem ama ortada aldatılma yok ozaman baştan bu evliliği kabul etmeyecekti kendinide yaktı zavallı Züleyhayıda olan Züleyhaya oldu o yılmaza yardım etmek için onu uyarmak için gitti müjgan yılmazı sevseydi ona bu alçaklığı yapmazdı tamda demirle araları düzelmişti herşeyi mahvetti ya demir vursaydı yılmazı böylemi seviyor yılmazı birde doktor olucak daha iyi bilmesi lazım kendisi psikolojik destek alıcaktı zaten senariste bir anda müjganı kötü karekter yaptı malesef
Fatma Kıran
Fatma Kıran - 2 gün önce
Hani Müjgan ölüyordu cadı
Kαrαkız {1903} Bollywood 3⃣2⃣
Yinrçe aldatmaca ALLAH belanızı versin !!!
Ercan Sumerbas
Ercan Sumerbas - 2 gün önce
Demir yamanda gorono virüsü gibi herzaman kötülük pesinde odirek zehirliyo virus bile 14gunde olduruyomus
Yusuf Şilepe
Yusuf Şilepe - 2 gün önce
🙄
Leyla Çetin
Leyla Çetin - 2 gün önce
Şu hatip hıyarı artık hapsi boylasın lütfen senarist bu kadar uzunmu sürer cengaverin katilinin serbest kalması
Serhat Demir
Serhat Demir - 3 gün önce
Demir sanki cezaevi demirbaşı gibi sürekli orda ortaya çıkıyo😂😂😂😂
nikos litas
nikos litas - 3 gün önce
Bu muzik adi bilen var mi?
Gulya Ilmuradow
Gulya Ilmuradow - 3 gün önce
Yilmaz serefsiz sen kendi karina sahip cykdinmi gunazis kizi arkasindan koşdun seviyorum deyipde evlendin mujgan hic hak etmedi bunlari Yilmaz sen nasil bir sozuni tutmayan adamsin
xX Monarosa
xX Monarosa - 3 gün önce
Züleyha yılmaza haber vermesi için fekeli değil sabahattine söylüyor
Gulare Aliyeva
Gulare Aliyeva - 3 gün önce
Senaris sən nə biçim bir ad
am oldun.Adnanın Yılmazın
oğlu olduğunu söyləmək üç
ün dünyanı karona virusu tut
maq gərəkmiş .Bizlər olma
saq sizin dizilər nəyə gərək.
Bu körpə bilmədi atası kmdi.
Sonda bilmək nəyə yarar🤗
Firaqe Memmedova
Firaqe Memmedova - 3 gün önce
Zuleyha adnan yilmazin oglu oldugunu de bizi uzme .
Firaqe Memmedova
Firaqe Memmedova - 3 gün önce
Muwgani sevmiyorum halasini da
Firaqe Memmedova
Firaqe Memmedova - 3 gün önce
Zuleyha gozeldir
Firaqe Memmedova
Firaqe Memmedova - 3 gün önce
Yilmaz ve zuleyha bir yerde olmagini istiyirem
Bilal Ölmez
Bilal Ölmez - 3 gün önce
Buneya eskiden samanyolu tvde ki diziler gibi hep aci senaristin pisikolojik sorunu var herhalde bi insan bu kadar aci cekemez sacmalyip durmasin artik
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
🔥🔥
📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈 trending 📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈📈
1:49 💞💚🔥💃
👇💖
Fatma Cangi
Fatma Cangi - 3 gün önce
Hfi jdi
Ezgi Altuntaş
Ezgi Altuntaş - 3 gün önce
Sabahattine söylüyor git söyle diye söylesin de uzamasın artık
Eliftaylan Kosger
Eliftaylan Kosger - 3 gün önce
Sayın senarist bey yılmaz adnanın oğlu olduğunu öğrenemeden corana virüsüne yakalanırda ya ölürsem!!!
Yu Ku
Yu Ku - 3 gün önce
Çin Organ Toplama Araştırma Merkezi (COHRC) tarafından hazırlanan çoğunun güncel olduğu araştırmalar ile belgelenen bulgular "Reform İddialarına Rağmen Çin'de Hala Organ Nakli Devam Ediyor" adlı başlıkla yeni hazırlanan 341 sayfalık rapor, 27 ‘inci Uluslararası Organ Nakli Derneği'nin Kongresi'nde, 30 Haziran- 5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen Madrid, İspanya’da sunuldu.

İspanya'nın ulusal medyası ve uluslararası haber bültenleri, raporun yayınlanması üzerine organ toplama meselesini ele aldı. Yeni rapora ChinaOrganHarvest.org adresindeki COHRC web sitesinden ulaşılabilir.Yeni raporun ortak yazarı David Li, ekibinin bulgularını 2 Temmuz'da Uluslararası Organ Nakli Kongresi'nde sundu

Çin hükümeti, 2015 yılında, ölü idam mahkumlarından organların çıkarılmasının durduğunu ve tamamen etik organ kaynaklarına geçtiğini ileri sürüyordu. Ancak, uluslararası gözlemciler, başka ülkelerde on yıl süren bir sürecin, bir gecede gerçekleştirilebildiği görünce bunun şüpheli olduğu kaanatine vardılar.

Raporun yazarları, 2015 sonrasında Çin organ bağışı sisteminde yeni gelişmeler hakkında veri topladı, yüzlerce nakil hastanesi, hükümet ve sanayi beyanları, resmi politikalar ve yasalar, çeşitli bölgelerden gelen gerçek bağış rakamları, beyin ölümü kriterlerinin kötüye kullanımı ve Çin'in bağış ve nakli sisteminin daha geniş bir operasyonunun verileri alındı. Yeni rapor şu sonucu gösterdi:

Dışarıdan sağlanan Organ bağışları: Çin'deki gönüllü bağışların sayısı, organ bağışı endüstrisinin boyutuna göre oldukça düşük. 2017'nin sonunda kayıtlı bağışçıların resmi sayısı 373.536 idi. Eğer Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kayıtlı ve gerçek donörlerin oranı bu toplama uygulanırsa, böyle bir bağışçı oranına göre, Çin'de nakil yapacak organ bağışçıları 29'dan daha az organ donörü vermiş olacaktır. Her bölgedeki bildirilen bağış sayılarının (esas olarak yoğun bakım ünitelerinde kayıtlı olmayan donörlerden) toplamı, aynı zamanda yapılan 15.000 organ naklinin resmi rakamından çok daha azdı. Yine de her yıl on binlerce organ nakli Çin hastanelerinde gerçekleştirilmektedir.

Yabancılar ettikleri talep üzerine organ nakilleri devam ediyor: Resmi Çin makamları son zamanlarda, yabancılar için nakil yapılmadığına dair bilgi verdi. Ekim 2017'de, büyük bir Kore televizyon kanalından gazeteciler, Asya ve Orta Doğu'nun diğer bölgelerinden gelen yabancı hastaların hala Çin'deki en büyük nakil merkezlerinden birine akın ettiğini tespit ettiler. Hastalara sadece günler veya haftalar içinde verilen bekleme süreleri, hastaneye yapılan ek parasal bağışlar ile hızlandırılmış ameliyatlar yapıldığı belirtildi.

Düzenleme, iddia edilen reformlara ayak uydurmamıştır: Çin'in organ bağışı sistemi ve yönetmelik düzenleme çerçevesi henüz emekleme aşamasındadır ve Çin'de gerçekleştirilmekte olan organ nakillerin sayısını ve talep üzerine doğasını destekleyememektedir. Bağış sistemini denetleyen kurumlarda boşluklar bulunmaktadır ve nakillerde kullanılan organların çoğu, uluslararası topluma sunulan ulusal bağış ve tahsis sisteminden gelmemektedir.

Alternatif bir organ kaynağı gereklidir: Gönüllü bağışlar yapılan nakil sayısını destekleyemediğinden ve uzmanların son yıllarda cezai infazların daraltıldığını kabul ettikleri için organların çoğu, yargısız infazlarda sürekli olarak vicdan mahkumlarından alınmaktadır. Birincil kurbanlar, Çin'deki en büyük vicdani mahkum grubu olarak kalan Falun Gong uygulayıcılarıdır ve sistemli olarak gözaltına alınmış, hapsedilmiş, işkence görmüş ve zorla kan tahlillerine, tıbbi muayenelere, devlet gözetiminde iken veya evlerindeyken devam edilmiştir.
Aurelia Luna moscoso
Aurelia Luna moscoso - 3 gün önce
0}
SILA YILMAZ
SILA YILMAZ - 3 gün önce
Demir resmen. Yüzsüz kendisini zorla sevdirecek
Gür Sel
Gür Sel - 3 gün önce
Eski tadı hiç yok berbat Bi dizi
nikos litas
nikos litas - 3 gün önce
Izleme git
Nurgiz Sadyrbekova
Nurgiz Sadyrbekova - 4 gün önce
Yılmaz haksızlık yapıyorsun karına 'hiç sevmiyorum seni
murat şumnu
murat şumnu - 4 gün önce
bir adanalı olarak diziyi beğeni ile izliyoruz...dünya genelinde corona izlemleri için https://tii.ai/ouA0t
salman boyraz
salman boyraz - 4 gün önce
Seni seven Yilmaz
Arzu Rzayeva
Arzu Rzayeva - 4 gün önce
Nihayet bi fragmanda at göründü
Rahşan AVCI
Rahşan AVCI - 4 gün önce
Merhametsiz sevgi sadece takıntıdır. Demirin sevgisi gibi.
Svetoslav Stoyanov
Svetoslav Stoyanov - 4 gün önce
Ya ne olursa olsun şu dizide ama mujgyan çıksın artık baydıı biziii bee
Arzu Kaur
Arzu Kaur - 4 gün önce
Rabbim istamadikce .kush uchmas yaprak dushmas.(tangrim istamasa corona virus da dunyo Boyle gelmasdi) 😔iyrki varsiniz turk.dizilari
zColTRyaN
zColTRyaN - 4 gün önce
61.Bölüm 2.fragman
İzlemek için hemen tıkla
https://youtu.be/39yShRazJJg

Videoya like ve yorum atana link atiorum.
rumeysagndogann
rumeysagndogann - 4 gün önce
Sevdiğim kişinin yılmaza benzemesi ve sevdiğim kişinin sevgilisinin züleyhaya benzemesi dışında hiçbir sıkıntı yok şu diziyi kendime açı çektirmek için izliyorum resmen :D
Serdar Şükrü Özbay
Serdar Şükrü Özbay - 4 gün önce
https://youtu.be/Ln4Jdujrl1M
Emir Akcal
Emir Akcal - 4 gün önce
Ya 3 tane aynı fragmanı çıkarıyosunuz birde 2. Fragmanı çıkarın gün oldu çarşamba hayla bir şey yok. Bizide anlayın merak ediyoruz.
Ryalcın ylcn
Ryalcın ylcn - 4 gün önce
Kim suçlu kim suçsuz bilmem ama Müjgan ı anlamamak akıl bencilliği kimse sevdiği adamı paylaşamaz hele uğruna adam öldürüp aşkından öldüğü kadını hiç
2.sezon başladığı günden beri bir kere bile gün yüzü vermediniz kadına kocasının bu kadar değişmesini kaldıramadı napsin az bile yaptı ben olsam vururdum...
Adalet Rasulzade
Adalet Rasulzade - 4 gün önce
Bu Yilmaz gibi bir xarakter görmedim...heç boş gelmiyor adama.... Ondansa Təmiri ilə Züleyxa iyi yakaşıyorlar
Kerem KÖSE
Kerem KÖSE - 4 gün önce
https://youtu.be/m3XeTk4qsjc UYARI! MASKARALIK, SIĞLIK, ŞEKİLCİLİK İÇERMEMEKTEDİR.
j hope
j hope - 4 gün önce
Diziyi izlemiyorum ama Züleyha güzel kadın
Secde
Secde - 4 gün önce
Karaktersizlik namussuzluk akıyor diziden
Hatice Özcan
Hatice Özcan - 4 gün önce
Yılmaz Adnan ın oğlu olduğunu öğrenmeden dizi çekimlerine ara verilecek malum korona önümüzdeki sene belki öğrenir
mustafa erdem
mustafa erdem - 4 gün önce
Yılmaz mı Demir mi ???
Demir +1
Parvu Ionica
Parvu Ionica - 4 gün önce
Bir zamlar ÇUKUROVA IN ROMANIA?
nadir samedov
nadir samedov - 4 gün önce
Cixarin yilmazi filmden sonu kotu olsun adnana ne babaliq yapacaq yaltaqve alcaq
nadir samedov
nadir samedov - 4 gün önce
Murdar yilmaz sinir oluram onu gorende zuleyha onun neyini sevir? Yaltaqdi fekelini de yoldan cixarib var dovletine qonub
Sahbaz Zulbiye
Sahbaz Zulbiye - 4 gün önce
Yaman demir kuclu ol bravo sana af yok😁😘
Aytun Music
Aytun Music - 4 gün önce
https://youtu.be/OaSgLgEER6A yeni parçamız yayinda keyifli dinlemeler
Aysee Arslann
Aysee Arslann - 4 gün önce
Niye vuruyorsun madem evlatlarini dusunuyorsun hapise girrcegini biliyorsun boyle aptalliklar yapmqyin kimse icin katil olmayin
CANERZ
CANERZ - 4 gün önce
Hack saldırısı var son videomda
Efe Şen
Efe Şen - 4 gün önce
At kişnedi yine
eyüphan ceylan
eyüphan ceylan - 4 gün önce
ULAN NE MALSINIZ ADI ÜSTÜNDE DİZİ HER SENARYO VAR KARAKTERLERE VE OLAYLARA NEDEN TEPKİ GÖSTERİYORSUNUZ İZLEYİN ZEVK ALMAYA BAKIN. NE MAL İNSANLAR VAR YA !
Va Veyla
Va Veyla - 4 gün önce
❤️❤️
Bariş Sahin Aydin
Bariş Sahin Aydin - 4 gün önce
Bu demir tam hasta, tehdit le, şantaj la zorla kendisi,ni sevmeyen kadını, seni sevdim deyip elinde tutmaya çalışıyor.
Hasta ruhlu adam, kadın sevmedikden sonra seni sevmiyor işte,zorla zorla olmuyor korona kafalı demir.
Ponçikella Kedilerim
Ponçikella Kedilerim - 4 gün önce
Zulyha bırak aşkı neyi git çocukları nı büyüt bacım hadi diyelim oğlunu gerçek babası aldı kızın nolacak yazık ona akıllı uslu otur cocuklarini büyüt bacım
sedef kadem
sedef kadem - 4 gün önce
Demir züleyhayı çıkarmaz çünkü yılmazn sık sık züleyhayı ziyaret ettiqini biliyor qördüde züleyha kurtulursa alır çocugunu yılmazla gider mantıgyla böyle yapıyor ..
LAİLALAİLA
LAİLALAİLA - 4 gün önce
Allah Züleyha karakterli kadınlar dan korusun herkesi ailesini ne lanet ya aşk diye takıldı eski sevgilisine ruh hastası gerçi başrol Bi bok olmaz ona
Esra Toop
Esra Toop - 4 gün önce
Abbbooooooouuuuğw
jqn jqn
jqn jqn - 4 gün önce
Ya her ne olursa olsun ortada tek masum vardi oda canina kiydi. Yilmaz kormuydun niye kizi yakiyorsun evleniyorsun. Cok sacma birde surekli kiza yukleniyorlar. Yilmaz ölse zuleyha ölse bu kadar üzulmem.
Carla P C
Carla P C - 4 gün önce
pinche pelicula mas fea no deberi trminar asi
Ramazan Şafak
Ramazan Şafak - 4 gün önce
------------𝓐𝓑𝓞𝓝𝓔 𝓞𝓛𝓤𝓡𝓜𝓤𝓢𝓤𝓝 𝓚𝓐𝓡𝓓𝓔𝓢𝓘𝓜------------
Santi Munez
Santi Munez - 4 gün önce
Demir iyi yaptı. Bana üç el ateş edecek, sarmaş dolaş, el tutuşmalar, bende onu af edecem ... öyle mi? 🙄👈
Azize Demir
Azize Demir - 4 gün önce
Ya bu zuleyhayla yilmaza bayılıyorum ya
BOSS JADOLIVE
BOSS JADOLIVE - 4 gün önce
Korono virus bir zamanlar cukurovada yayilsaydi kimse olmezdi orasi olumsiz
Aslı Toprakci
Aslı Toprakci - 4 gün önce
Zalim demir sevenleri ayirdin nasil yaptin bunu
Sura Kara
Sura Kara - 4 gün önce
At kişnemeyecek diye çok korktum 😟 🤪
öfg G
öfg G - 4 gün önce
Kapak fotoğrafındaki kadının çenesini görücem diye trendlere giremiom
Twk- Furkan
Twk- Furkan - 4 gün önce
EĞER 10 DAKİKADA 3 DOLAR KAZANMA ŞANSINI YAKALAMAK İSTİYORSAN İŞTE YÖNTEMİ ----> @t​
Eda Ziyagil
Eda Ziyagil - 4 gün önce
Yılmaz ve züleyha sonuna kadar
Aziza Toktobekova
Aziza Toktobekova - 4 gün önce
Demir bu kadar Züleyhaya aşık olduğuna rağmen aldattı ya, hayal kırıklığına uğradım ve artık ne olursa olsun Yılmaz lmaz ile Züleyha evlensinler artık yaaaa, çok zorladiniz beni 😡
Aziza Toktobekova
Aziza Toktobekova - 4 gün önce
Bu Yılmazın adresin bulup kendim gidip söyleyeceğim Adnan oğlu olduğunu 🤦🏻‍♀️
Mustafa Özdal
Mustafa Özdal - 4 gün önce
lütfen artık yılmazla züleyha kavuşsun☺️😣🥺
Naz Du
Naz Du - 5 gün önce
MÜJGAN ÖLSÜN ARTIK
FİLİMDEN ÇIKARSA DAHA
GÜZEL OLUR ...
saaliha karakoç
saaliha karakoç - 5 gün önce
Herkes ölür ama demir asla
Vizyonda Ne Var
Vizyonda Ne Var - 5 gün önce
videomu izlemeyi ve abone olmayı Unutma :) https://www.youtube.com/watch?v=PD7XsFSLACs&t=57s
eflin şılbır
eflin şılbır - 5 gün önce
Benim tahminim Müjgan ölücek yada hastaneye kaldırıldı çünkü fragmanda yılmaz atları izlerken elinde bir mektup vardı ve o mektup müjganın intihar etmeden önceki yazdığı mektup olabilir
Esra Karaca
Esra Karaca - 5 gün önce
Filmin içine ettiniz ya nasıl bir film oldu anlamadım. yılmaz müjgan çok seviyordu seni mutlu edicek falan dedi verilen sözler hiç biri yok filmde 🤦🏻‍♀️
Zeynep Güneş
Zeynep Güneş - 5 gün önce
Fekeliye demiyor arkadaşlar çünkü Züleyha kare şeklinde teller arkasında fekeli ise demir parmaklık
Sonraki