İstanbul Sözleşmesi Nedir? Karşı Olanlar - Destekleyenler! | Temcit Pilavı #7

18
2
 
YORUMLAR
Biz10 TV
Biz10 TV - 17 gün önce
CHP’nin İş Bankası Hisseleri! Dünden Bugüne Tüm Detaylarıyla... Temcit Pilavı 6 https://youtu.be/b856w3iVv9s
Salih Baba
Salih Baba - 4 gün önce
Amaçları kadın üstünlüğü kurmak ama karşılarında erkekler var maaselef erkekler uyanırsa kadınlar için iyi olmaz
Salih Baba
Salih Baba - 4 gün önce
Kadın üstünlüğü kurmak amaç. Sadece kadına şiddet haberlerini cımbızla seçip algı yapıyolar ki rahat rahat kadın üstünlüğü kursunlar. Ama bu fazla sürmez
TONY STARK
TONY STARK - 7 gün önce
İstanbul sözleşmesi vur dedik öldürdün cinsinden bir yasal düzenlemedir erkekler 2.sınıf vatandaş konumuna getirilecek kadının sözü erkeğe göre daha fazla dikkate alınacak erkekler daha fazla ceza alacak daha fazla para ödeyecek aile yapısı çökecek zaten hukuk sistemimiz italyadan almanyadan alınma kendi hukuk sistemimiz bile yok istanbul sözleşmesi erkeği aşağılamaktır
Sinan Sahin
Sinan Sahin - 9 gün önce
Neden hep.kadin canayetleri yayinlaniyor .ki? Hic mi erkek.cinayetleri.olmuyormu? Yoksan bu ince bir piskolojik algi operasyonumu?
Sinan Sahin
Sinan Sahin - 4 gün önce
@Salih Baba evet ormani elle.gecirmek icin once erkek aslani kafese koymaya.calisiyorlar.oyun bu yani kisacasi
Salih Baba
Salih Baba - 4 gün önce
Çocuk cinayetlerinin yüzde 86 sı kadınlar tarafından işleniyor ama habere bile çıkmıyor sonra kadına şiddet var sanıyorlar. Ya tamamen kadının üstünlüğünü yaratmak için algı operasyonu amk ya başka şey değil.
TONY STARK
TONY STARK - 6 gün önce
@Siyah ! ne diyosun olm ne alaka
Siyah !
Siyah ! - 6 gün önce
Erkekte ölüyor açıp habere bak kaç şehit ölüyor ama senin tek gücün ona yeter zaten boş boğaz etmeye seni ve senin gibileri önce Allah'a sonra size bu dünya cezasınızı vermesi için birine havale ediyorum
TONY STARK
TONY STARK - 7 gün önce
Erkekse boşver aga ya kadınsa gündeme gelir
Coşkun Koçer
Coşkun Koçer - 11 gün önce
👏👏👏
Sukran C
Sukran C - 16 gün önce
Her türlü dayatmacılığa karşı olmalıyız. Zaten kim kimsenin şiddet görmesini savunabilir ki bunun altından kimbilir daha neler çıkacak. Geçmiş tecrübelerimiz bize aklı selim olmayı öğretmeliydi. Umarım Fransa da ki yeni yasa tasarının bizi de benzer şeylere zorlayacağını görürürüz. Anne baba demek yasaklanacak. 1. Ebeveyn 2. Ebeveyn denecek. Nasıl bir dayatmadır bu? Bunları duyup dehşete düşen kimse yok mu? Anne gibi kutsal bir ismi alıp 1.ebeveyn, demek hatta bunu zorlayarak dayatarak yapmak nasıl bir sapıklıktır. Yeter ki kendini cinsel tercihleri ile tanımlayanlar mutlu olsun. Çoğunluk buna mecbur edilirken çocuğuna 18 yaşına gelene kadar erkek veya kız bile demen yasaklanırken. Kendi buna bile sabredemeyip, eğer 8 yaşında bir oğlan bile kız elbileselerini seviyorsa hormonlarla desteklenip seni kız yapabiliriz. Sakın annen babanın baskısından korkma bizi veya lgbt yi ara diyen bbc bile sizi dehşete düşürmüyor mu?
Salih Baba
Salih Baba - 4 gün önce
Erkeğe şiddet daha fazla çocuk cinayetlerinin yüzde 86 sı kadınlar tarafından işleniyor
Kerim Ak
Kerim Ak - 16 gün önce
Bu yasa ingiltereden geliypr ama ingilterede uygulanmıyor bu kadqr saçma bir yasa bu kadar erkeklere 3. Sınıf insam muamelesi yapılamazzz ömür boyu nafaka nedir evin varsa nasıl kadına kalabilir kadın başka erkeklerle kırıştıracak eski eşinin parası ile ama erkek sonra bu duruma görecek sonra kadını vuracak başlık kadına şiddet BU SÖZLEŞME İLE KADIN İLE ERKEK EŞİT OLAMAZ acil kalkması lazım bizim örfümüze ve dinimize uygun değil
Yağmur Sevde
Yağmur Sevde - 16 gün önce
Kadına şiddet uygulayan her erkeğin cinsel problemi vardır
Angry Bear
Angry Bear - 14 gün önce
@Yağmur Sevde bence alakası bile yok. Şiddet uygulayanlar eğitimsiz, aile terbiyesi almamış, büyük çoğunluğu suça karışmış, uyuşturucu yada alkol kullanan, yada aile yapısı öyle olduğu için, kendi ailesinde de aynı şeyi sürdürmeye devam eder.
Yağmur Sevde
Yağmur Sevde - 14 gün önce
@Angry Bear iktidar eksigini şiddetle kapatırlar ozguveni yeterliligi olan hangi erkek siddete basvurur
Angry Bear
Angry Bear - 14 gün önce
Mantıklı desem değil, Komik desem o da değil.
Ferhat Seni‘de sever
Ferhat Seni‘de sever - 17 gün önce
Kim üstün kadin mi erkek mi ?bence sacma kadinin Ve erkeklerin hakliri ayni olmasi lazim ..yok Kadinlar daha üstün olsun diye yasa cikaranlar ülke icin en büyük fehlaketi ..
Baba Yorgun
Baba Yorgun - 17 gün önce
kadının beyanı esas ise,Hz Yusuf'a kim iftira etti
Salih Baba
Salih Baba - 4 gün önce
👍
Arzu Can
Arzu Can - 17 gün önce
İstanbul sözleşmesinde "hayat" var...(kadının yaşam hakkını elinden alma Ak Parti)
Arzu Can
Arzu Can - 17 gün önce
Kadına ve çocuğa kalkan el veya başka bir organ kökten kesilmelidir...
Hakan Savaş
Hakan Savaş - 17 gün önce
Geldiğinden beri kadın cinayetlerini hiç düşürmemiş fakat sürekli artırmış sözleşmedir.. hastaya ilaç vermişler ilaç işe yaramamış yine de ilacı kullanmakta ısrar ediliyor. Sanılıyor ki buna bir sakalilar karşı çıkıyor.
Sonraki