AKP'ye Oy Verenden ALLAH Hesap Sormaz Mı ? ( Bilgi : Şanlıurfa Mv. M. Kasım GÜLPINAR )

2 566
213
 
YORUMLAR
TheMagickmale Seducer
TheMagickmale Seducer - Aylar önce
Gercek Medya, Ozgur, bagimsiz, tarafsiz ve objektiv tek kanal....Ilave Tv ye destek buyumeli.Yayin bu videolari herkes gorsun...seviyoruz sizi Ilave Tv.Arkanizdayiz, destegimiz tam..
Ahmet Gunes
Ahmet Gunes - Aylar önce
Bır kısının sozunu tum ınsana mal etmen yalnıs bunu anla koc
Şeyh Saidi Kurdi
Şeyh Saidi Kurdi - Aylar önce
Tarafsız değil ama işime geliyo. 🤣🤣Aynen Devam abimmm
ALPARSLAN
ALPARSLAN - Aylar önce
Su ulkedeki insanlara bakinca kendimi zeki saniyorum oyle olmasam da 😂bide sabitlemisler
ALPARSLAN
ALPARSLAN - Aylar önce
Su ulkede bi tane tarafsiz siyaset konusan kanal gormedim bu da onlardan sadece bi tanesi
ALPARSLAN
ALPARSLAN - Aylar önce
Tarafsiz mi 😂😂😂
Ergün Ergün
Ergün Ergün - 4 saatler önce
Çözüm basit birlik ve beraberlik bir vatanımız var canımız feda..
Selçuk Özgün
Selçuk Özgün - 5 gün önce
Millet harbi cahil
Hasan Işık
Hasan Işık - 9 gün önce
Lan şerefsizler adamın konuşması oylemiydi it herifler gidin başından izleyinde yorum yapın .miletin ağzı gerçekten gevşek
Gülden Kaya
Gülden Kaya - 10 gün önce
14 dk, daki mala ne demeli isine göre kiviriyor, ilave tv vidioyu gösterdikten sonraki haline bak resmen kiviriyor dansöz gbi,dogru bulmuomusta, bunlarin gözüne soksanda bunlar, kivirir.din, min lav, karektersiz bunlar.
Gülden Kaya
Gülden Kaya - 10 gün önce
Su genclrmize üzülüorum yarinlarini caldi bu mevcut hükümet onlarin. Allah 1000 belalarni versin yok olsunlar tezamanda bu mahluklarin.
billur kükrer
billur kükrer - 12 gün önce
Geri kafaliliktan baska bise degil sacmalamis
Baran Karaca
Baran Karaca - 20 gün önce
Herkes yanlış anlamamış böyle bise yok
Timovich Sky
Timovich Sky - 21 gün önce
Bye bye recep
Safak Gungor
Safak Gungor - 24 gün önce
Ne mal insanlarımız var ya millet vekili akp oy veren cennetlik dio halena allahtan korkmayıp akp oy vericem diyenler var amk ulan sizin gibi yasaklar yüzünden dinden soğuduk be bre gafiller.
Aysa Anli
Aysa Anli - 25 gün önce
Günümüz tagutlari.Allah rizasi icin tagutluk nedir ve gunumuz tagutlari nedir izleyelim.Şirk toplumu olmuşuz uyanalim .
Ayşenur Alptekin
Ayşenur Alptekin - 26 gün önce
baban ALLAHA şirk koşuyo 70 milyonun evlâdı Vekilim M. KASIM GÜLPINAR Emaneti Ehline Verin dedi sizin gibi sabotajcılar vekilimin bu sözünü sabote etti
Veysel veysi
Veysel veysi - 27 gün önce
Partilerin içinde sızma olur bir partinin içinden biri böyle dedi diye o parti suçlanamaz bunu bilmiyorsun daha ötüp duruyorsun. Devletin içinede sızmışlardı devlet mi yapmış oldu. Algının ne olduğunu anlamayan ortalıkta dolaşan bu kadar aptal var.
Fîsebîlillah U
Fîsebîlillah U - 29 gün önce
Mitingi yeniden izlemeniz tavsiye edilir.. Kasım Gülpınar orada o cümleyi kurarken benzer olarak (tam cumleyi soyliyemeyecegim) şunu söyledi: "Allah emaneti ehline verdiginizden dolayı İNŞALLAH Size hesap sormayacaktir." Ve bunu kafasina göre DEĞİL, AYET'İ KERİME'YE GÖRE SÖYLEMİŞTİR.
kalu bela
kalu bela - Aylar önce
Atatürkun partisini kandilin bürosu haline getiren kılıçdaroğlu ve satılık köpekleri hesap vereceksiniz.Turkiye 4lu teror ittifakinizi başınıza yıkacak.irkcilik pisliğini turkiye ye bulastiramayacaksiniz
Tevhid bahcesi
Tevhid bahcesi - Aylar önce
İlk konuşan kadın HDP liyim dedi Erdoğan'a selam yolladı ve sonda bozkurt işareti yaptı 3 ü bir arada böyle oluyormuş😂😂😂😂😂
Ali Kurt
Ali Kurt - Aylar önce
Ben urfalı olarak Sizin gerçekten yalan haber yapıyorsunuz sözlerinde işi ehline verin diyor
Adamın sözlerini iyi dinle kara propoganda yapmayın büyük yalancısınız Allaha inanıyoruz diyen sipiker nasıl vicdanın kabul ediyor böyle yalan haber yapıyorsun ama şimdi bunu okuduktan sonra kaldıracaksın
baha
baha - Aylar önce
AKEPE DÜNYA İŞLERİNİ ÇÖZDÜ ŞİMDİ SIRA AHİRETE GELDİ. MESELELERİ!!!! ÇÖZE ÇÖZE İLERLİYOR AKEPE .!!!!!!
Oğuz Han Erol
Oğuz Han Erol - Aylar önce
Rize'liyim, dünkü Rize videosundan utandım. Helal olsun Tunceli halkına. İnan bana büyük iş yapıyorsun Meksikalı. Türkiye'nin her yerinde insanları yakınlaştırıyorsun.
Reaven Teh Derg
Reaven Teh Derg - Aylar önce
Abi, sormaz diyenler var, ne kadar üzücü
Kurtuluş Han
Kurtuluş Han - Aylar önce
Asıl Allah onlardan öyle hesap sorar ki.. Helak olurlar..hem neden hesap soemıcakmıs? Yandasa torpil diğerlerini boynu bükük bıraktıkları icin mi, issiz babanın cocuguna bakamadıgı icin mi, yoksa askeri sehit eden terörle açılım adı altında aynı masada oldukları icin mi.. Bir ülkede mutsz bir kisinin bile vebalı o devleti yönetenlerden sorulur. Osmanlı padisahları bile bi karar almadan önce din alimlerine danısırmıs yanlıs ve günah bisey yapmamak icin. Siz neyinize güveniyosunuz. milletvekili bile böyleyse vay memleketin haline..Allah herkesi sorguya cekecek birinin azcık kalnini kırıp yzünü soldurduysanız onun bile hesabını soracak.. Rabbimin adaleti o kadar hassas... Allah bu ve bunun gibleri ıslah etsin.
YOUTUBE KANALI
YOUTUBE KANALI - Aylar önce
10:05 dayı her şeyi özetlemiş
VİDEO ONLİNE
VİDEO ONLİNE - Aylar önce
Hesap sormazmış öylemi :) bunlar dinden de çıkmışlar.
Çınar Elektrik
Çınar Elektrik - Aylar önce
Akp en sonunda sıratköprüsünü de satılığa çıkarmış siyaset için bunlar herşeyi yapar
Hakan Ersoy
Hakan Ersoy - Aylar önce
Akp %100 cahil insanalrı kullnıyor
ayşe özkara topçu
ayşe özkara topçu - Aylar önce
Hadsizlik Allâh bunların cezasını verecekte bakalım ne zaman verecek. Allâh'a resmen şirk koşmak bunlarda alışkanlık oldu
REİS BAŞKAN
REİS BAŞKAN - Aylar önce
Urfalılar cesur insanlardı ulu orta konuşamaz olmuş kadınları daha cesurmuş bacı güzel konuştu bunlar din pazarlamıcaları Allahın adını ağızlarına almaya hakları yok işlerine geldiği gibi konuşuyorlar Allahla kulun arasına giren şeytandır.
Yunus Aksoy
Yunus Aksoy - Aylar önce
13.50 deki konuşan mal senin beynini diyeceğim yok ama
Yunus Aksoy
Yunus Aksoy - Aylar önce
Bunların İslam'a verdiği zararı Yahudi vermedi oy karşılığı cennet vaad etmek nedir kardeşim Allahmısınız lafa gelince Osmanlı torunuyuz diyorlar ulan Osmanlı davası güden zihniyete söylüyorum Fatih Sultan Mehmet han İstanbul'u fetheden komutan insanlara hangi dine mesupsunuz namaz oruç var mı?gibi Allah'ın soracağı sorular sormayın gidin aç mısın birşeye ihtiyacın var mı?diye sorun demiştir şimdi osmanlıcılık oynayan bu zihniyet neyi savunuyor Allah biliyor kalbimi bunları gördükçe dinden soguyorum ve benim gibi binlerce dusunen var.
Ersan Karabulut
Ersan Karabulut - Aylar önce
Dogru söylemis Allah hesap sormaz direk cehenneme atar😂
Peter S
Peter S - Aylar önce
*"BEN DUYMADIM"*
SIZ NEZAMAN GEBERİP GIDICEGINIZ
UMIT Altinok
UMIT Altinok - Aylar önce
Walla onu Allah bilir.
Ancak Akp seçmeni bunun için vermeyebilir.birde sormaz diyen de var. Demek laf yerini bulmuş. Adam gaf diyor. Bunu bile bile oy verirsen tersi olursa ne olacak.
Murat Bağcı
Murat Bağcı - Aylar önce
Holey Cennete gidiyoruz
Selim Acariş
Selim Acariş - Aylar önce
İmam cemaat meselesi.....??
Jay Jey
Jay Jey - Aylar önce
CHP.. gök girsin kızıl çıksın size bu ülkeyi bırakmayacağız!!!
Döndü Tekin
Döndü Tekin - Aylar önce
HDP li
İsmi: özgür kurt
Eline bakın 😂 milliyetçi 1:15
mustafa çakmak
mustafa çakmak - Aylar önce
BİZ HAZRETİ MUHAMMETİN İZİNDEN GİDİYORUZ. RAHAT OLUN YİNE TOKADI YİYECEKSİNİZ.
mustafa çakmak
mustafa çakmak - Aylar önce
ATATÜRK TİCERETİ YAPANLAR ŞİMDİ DİN TİCARETİ YAPILDIĞINI SÖYLÜYOR.ÖNCE AYNAYA BAKIN.DİNE İFTİRA ATAN SİZLER ŞİMDİDE DİN TİCARETİNİ SİZ YAPIYORSUNUZ.
Ilhan Gurbuz
Ilhan Gurbuz - Aylar önce
Laiklik demokrasi küfürdür bu sistemlerden adalet beklemeyin suanki yaşadığımız sistem kafir sistemi bu kadar salakmısınız toplumunun %99 kafir herkes kendini müslüman sanıyor amk.
Ramazan Etkar
Ramazan Etkar - Aylar önce
Enduljans satıyorlar..
chiko32100
chiko32100 - Aylar önce
hdp li orosbu Atamiza agzina alma pislik
Claudia Roth
Claudia Roth - Aylar önce
Akp cennet vaadediyorsa chplilerde ezani yuhluyor FARKİNİZ ne?
Kuvâ-yi Milliye
Kuvâ-yi Milliye - Aylar önce
Bu Milletin beyni sanki uyuşmuş uyuşturulmuş bi şekilde ! Hırsızlık yap Rantçı ol vede en sonunda Şirk işle üstelik bu yeni değil yıllardan beri var ! Bu halk bu dini bilmiyor dini sakal bırakmak Türban takmak sanıyor ! Yani tamamen şekilsel ! Buda ülkeyi her geçen gün biraz daha batırıyor ! Tüm Türkiye hatta Chp bile 1923 ayarlarına ATATÜRK'mzün bizlere vefatından önce bıraktığı kuruluş ayarlarına acil suretle dönmelidir !!!
BlueFish
BlueFish - Aylar önce
yüzü gülmeyen gariban amcalarımız, bunca sene çalış çabala vergi öde ömrünün sonunda karamsar üzgün otur banklarda... yazık ediyorlar ülkemin güzel insanına.
Sevda Sevgi
Sevda Sevgi - Aylar önce
AGACIN DiBiNDE OTURMAYA DEVAM
Emre Dengiz
Emre Dengiz - Aylar önce
Emre Dengiz
8 dakika önce (düzenlendi)
Türkiyede yaşayan her 3 kişiden 2 si Akp ye oy veriyor...Yolda,Caddede,Manavda,Bakkalda gördüğünüz her 3 kişiden 2 si Akp li...Hiçbir ideolojik hesap olmadan sadece bu ülkeye hizmet ettikleri için insanlar Akp ye oy veriyor...Diğer taraftan Akpnin bu ülkeyi yönetmesini istemeyen insanların aldığı oy oranı ise yüzde 20 birleşerek ancak 30 u geçiyor ama sosyal sitelere göz atan tüm insanlar bu insanların çoğunun bu partiye oy veren Türk milletine hakaret ve küfürlerine rastlıyor..Dünyada böyle bir durum yok...Önce senin oy oranın % 50 olacakki söylediğin kelimelerin bir ağırlığı olsun devamlı her seçimde kaybedip kaybedip sosyal sitelerde yaygara koparıp haksızken haklı olduğunuzu ispat etmeye çalışmayın...Önce Milleti küçümseyip hakaret etme huyunuzdan vazgeçin sonra oy oranlarınızı % 50 seviyesine çıkarmak için projeler üretin...Kimsenin kimseden üstünlüğü yok bu Dünyada ...Kimsenin Dini kullandığıda yok..Benim tanıdığım Dinsizlerde Akp ye oy veriyor...Atatürkçülerde oy veriyor her kesimden oy alıyor..Köylüsüde şehirliside,Fakiride ,Zenginide oy veriyor..İnsanlar kendi Akıllarıyla her şeyi görüp anlama yeteneğine sahiptir...
Süleyman Köken
Süleyman Köken - Aylar önce
AKP li kardeşlerim kusura bakmayın, ama, AKP ye oy ver cennete git, yada akpye oy veren Allah cc hesap sormaz tövbe haşa, şirktir bu Allah cc her kul nezdimde huzurumda ayrım olmıyacak her kula damla kadar her küçük günah ve her küçük iyilik sevap, tartılacaktır,, peki bu ayet Rabbim in kelamı varken, elinde ne delilirinde var ki AKP ye oy ver cennete git eğer buna inanarak oy veriyorsan şirke sende katılmış olursun ve AKPLİLER görürsünüz Allah cc hesap soruyormu soruyormu Allah cc ayeti kelamı tecelli edecektir, hesap sorulacaktır, VAY BE AKP YE OY VER CENNETE GİT, NE DİYEYİM Ki, adam çıkar her günahı işler gelir sana inanır AKP ye oy veriyorum cennetliğim derse ne olacak kim dedi bunu sana AKP DEDİ. İnşallah bu AKP li yöneticilere inanmazlar yoksa din adına birşey yapmazlar cenneti garantiledim diye. Tövbe haşa Allah ım kimseyi şirke bulaştırma Rabbim amin inşallah
Faruk Öztürk
Faruk Öztürk - Aylar önce
Ve doğruları konuşan herkes içeri alınır ...
Yusuf Pişkin
Yusuf Pişkin - Aylar önce
Böyle bir açıklamayı diğer partilerden birisi yapsaydi, yemin şart olsun taslarlardi ama akp yapınca birşey diyemiyorlar. Bu kadar korkak ve cahil kişiler var iken bu Erdoğan kaybetmez ... Bizim millete herşeyden önce akıl ve mantığa ihtiyacımız var ki gerçekleri görsünler
Burak Serin
Burak Serin - Aylar önce
5:29 dede ne diyosun çok ayıp :D
Nur Aktun
Nur Aktun - Aylar önce
Bütün akp lilerin cahil olması bir tesadüf mü ?Adam aklının değil,kalbinin sesini dinleyerek oy atmaktan bahsetti.Anahtar cümle bu işte.Akıl yoksa insanda her durumu normalleştirir ve gaf olarak değerlendirir.Yalanın,ahlaksızlığın,kibirin,şirkin,ihanetin,iftiranın ve zulmün adı gaf olmuş bunların kitabında.Kasabına aşık olan koyunların,arslanları yendiği tek ülke bizizdir herhalde.Üstelikte Atatürk gibi bir dahinin kurduğu,bir zamanların tüm emperyalist çakallarına diz çöktürmüş bir milletin evlatları olarak bu hallere düşmüş olmak ve cehaletin pençesinde yok edilmek en acısı.
Nurettin Duzgun
Nurettin Duzgun - Aylar önce
Teşekkür ederim. Bu açıklamayı yapan kişiye. O kendi durumunu açıkladı. Önemli olan oy verenlerin tutumu.
Dogukan Yildirim
Dogukan Yildirim - Aylar önce
AKP korkusu Allah korkusundan daha cok bu millete
Kimse muslumanim demesin musluman hirsizliga haksizliga boyunegmez
ercan coşkun
ercan coşkun - Aylar önce
Bence akp ve diyanet Allah’a inanmıyor
Yakup Güzel
Yakup Güzel - Aylar önce
"akp ye oy vermek cehenneme bilet almak gibidir" demişti merhum erbakan. Demek ki taaa ozamanlar bugünleri görmüş!
osman korkmaz
osman korkmaz - Aylar önce
allahdan CHP’li bir aday söylemedi bu lafı
Talat Yildiz
Talat Yildiz - Aylar önce
onu bunu birakinda su 4:05teki kiz baya fistikmis
Michael Mayer
Michael Mayer - Aylar önce
12:37 deki genc noktayi koymus en iyi o anlatmis. Degisik bunlar diyor :)
Mustafii Dino
Mustafii Dino - Aylar önce
Tanrı insanlara akıl versin
Gamlı Baykuş
Gamlı Baykuş - Aylar önce
Bu tarz cümleleri kuranları eleştirecek hiç babayiğit bir imam yok mu ? Hadi imam bozuntuları hayatınızda bir kere bile olsa işe yarayıp adam gibi cuma hutbesine çıkıp bunlardan bahsedin bir de yiyorsa.
miraç barkın
miraç barkın - Aylar önce
Video da ilk başak çıkan kancık HDP ye oy istiyor..ulan 11 aylık bebeğin katillerine ne oyu köpek ne oyu
LR Health & Beauty serpil
amcam ne güzel konuştu böyle mundarlar yüzünden ülke bu halde..
Yırtıcı Forvet
Yırtıcı Forvet - Aylar önce
Ne diyeyim artık Allah belasını versin böyle zihniyetin
Londradaki Adam
Londradaki Adam - Aylar önce
Canim benim biZde sizi seviyoruz:)
Londradaki Adam
Londradaki Adam - Aylar önce
Vaaay ablam nasilda guzel konusmus..
Gani Canlisoy
Gani Canlisoy - Aylar önce
Hz Ali hep haklı idi ama muaviyenin pideside pek tatlıydı hele yanında bir de hurma şerbeti verince.17 senede gelinen nokta küfeli ile muaviyenin arasında geçen deve hikayesi.erkek deveye muaviye dişi dedi diye deve dilidir diyen bakar körler bunlar
Bunu Duymalısın
Bunu Duymalısın - Aylar önce
Vahiy mi geldi ne oluyor sana kendini peygamber falan mı ilan ediyorsun yoksa söylediğin sözlere anca gülerim . Cehennemde ilk sen yanarsın şirk koşmaktan ve buna inanan insanlar. Peygamber Efendimiz kızımı kurtaramam diyor hadiste sen kimi kurtarıyon . Allah size oy verenleri kurtaracakmış ne kastediyorsun Allah merhametsiz siz merhametlisiniz öyle mi aç bir Kuran ı oku biraz Allah ı tanırsın .
Erhan Turan
Erhan Turan - Aylar önce
Hz ali sormuşlar domuz eti yemekten daha guna birşey varmıdır. Hz ali 1000 kat daha guna olan kül hakkı yemektir demiştir. Siyasette din alet ederken ilk once bunu düşünsün siyatciler bu güne kadar kimin haklarını yemişler yazık ben allah kabul etsin cumaya gidiyom camilerde insan yok gerçekten er cumada kuran kurs için para toplanıyor allah kabul etsin bir haftada desinler sanat okulu için torna makinası alicaz para desin o da sevap buda sevap üniversiteleri çoğalttik evet ama boş beyinler yetiştirmek için rant kapısı yaptık iç mimarlık nedir ya bu ülkenin eğitimli isciyede ihtiyacı var yazıklar olsun ya meslek sahibi gençlerimiz yok bir ülkeyi nasil bitirirsiniz deseler al sana 20 sene deseler bu şekilde olurdu diye dusunuyom
OĞUZ KAĞAN HAN
OĞUZ KAĞAN HAN - Aylar önce
Sayelerinde ateist patlaması oldu İslam dini ne hıristiyan lar değil müseviler değil budistler değil bunlar en çok zararı vermişlerdir
Can Emre
Can Emre - Aylar önce
Benim ve ailemin verdigi vergilerden nemalanan tum yandaslara hakkim zehir zikkim olsun. Calisarak cabalayarak hicbir yere gelemiyorlar isleri gucleri sahtekarlik. Tum sag partilerde doneklik ve hainlik var.
YILMAZ YOZGATLI
YILMAZ YOZGATLI - Aylar önce
Ben bugünden itibaren 31 mart sabahı urfaya gidiyorum oyumu akp atacam çok günahım var affedilmek istiyorum şaka şaka
Bunu diyenin .lan ALLAHA SIRK koşuyorsunuz ya allah bin türlü hatta yüz bin türlü belanızı versin hatta hayatta beğenmediğiniz o bok böceği var ya ona muhtaç olasınız inşallah
ismail Ural
ismail Ural - Aylar önce
Akp liler müslüman olsaydı, Bakara suresiyle taşşak geçen adama dersini verirdi.
Ahmet Gunes
Ahmet Gunes - Aylar önce
Ak partıye oy vermeyın pkk ya verın dıyonuz degılmı.
Elbet Birgün
Elbet Birgün - Aylar önce
Gozluyune gurban olsunlar akp liler gardasimm benim.!
Serdar Sadıç
Serdar Sadıç - Aylar önce
din tüccarlarına dur de, oyuna gelme. bugune kadar dini kullanıp kandıran o kadar çok örnek varki en yakın örnek fethullah gülen
Bubnova
Bubnova - Aylar önce
Adam siyaset için dinden çıktıya lan.
Ahmet Cengiz
Ahmet Cengiz - Aylar önce
Ulan bir sürü kanal açmışsınız ilave tv,halk tv bu paralar nereden geliyor? Sizin arkanızda kim var? Siz kimin kuklasınız? Haçlı artıkları, ecnebi uşaklığı yapmayın.
mustafa kemal
mustafa kemal - Aylar önce
15.00 daki akp yalakasını bu videonun en malı seçiyorum katılanlar.!
bayram taskın
bayram taskın - Aylar önce
Size oy verip cenneti garantili olacapını bilip cennete gireceğime size oy vermeyip cehenneme gitmeyye tercih ederim
Buket Ay
Buket Ay - Aylar önce
""Mundarlar"" dedi ya birisi işte cevapların özü oydu...
mesut kızıldağ
mesut kızıldağ - Aylar önce
asıl bu ülkeyi bölmek isteyen ve gençlerimizi öldüren PKK ya desdek ve oy veren milletten allah hesap sormazmı ?
Osmanlı Torunu
Osmanlı Torunu - Aylar önce
4:50 Ya davar ya tam bi öküz
Wertymat35
Wertymat35 - Aylar önce
Bizde ilave tv yi seviyoruz. Sana helal olsun mesut. Cesur adamsın...
Raif Bayraktar
Raif Bayraktar - Aylar önce
Bu lafı söyleyenler ve söylenmesine göz yumanlar ŞİRĶ yapmış oluyorlar.Müşrikliktir dupeduz bu.
Berkin Sahin
Berkin Sahin - Aylar önce
16 yil boyunca dini kullanarak iktidarda kaldilar yenimi akıllandiniz amk
hayalet adam
hayalet adam - Aylar önce
adamlar haklı din bir arap yalanı olduğunu ve onuda çok güzel kulanıyorlar
Berkin Sahin
Berkin Sahin - Aylar önce
Siz inanmiyorsunuz ama bunlara inanan amk salaklari beyinsizlwri var amk ülke zeka seviyesi dusuk amk inanlar olacak tabikide her secimde kazaniyorlar hesapsiz ulkenin yarisi cennete girecek😂😂😂😂😂
birisi işte
birisi işte - Aylar önce
Hedefimiz 1 milyon abone ilave tw heryerde ilave tw sizleri seviyor.
mehmet akkaya
mehmet akkaya - Aylar önce
Akp liler. Ben öyle bisey duymadım görmedim . Ulen gerizekalilar. Tabiki duyamazsın â haber ve yandaşları izlersen 😂
Emre Ünal
Emre Ünal - Aylar önce
Arkadaş bir millet hem maddi hem manevi bu kadar mı sömürülür, bu kadar mı enayi yerine konur, düşündükçe deliriyorum resmen. Bırakın tepki vermeyi, dahada sömürsünler diye desteklemeye devam eden bir zihniyet var bu toplumda. Görmesine rağmen gözünü kapayan, duymasına rağmen kulak tıkayan bir güruha döndük. Moralinizide bozmak istemem ama her seçimden sonra tekrar onaylandığı gibi, ben hiç umut görmüyorum ve her geçen gün daha da kötüye gideceğimizi düşünüyorum.
zeynelT
zeynelT - Aylar önce
İlave TV her yerde
Murat
Murat - Aylar önce
AKP ÇOMARLARI İYİ ÇÖZMÜŞ.
Eda Acıelma
Eda Acıelma - Aylar önce
Adnan oktar ,fethullah Gülen ve dinimizi istismar eden başka başka şarlatanlar şirk koşanlardan Erdoğan ve bakan vekillerinin hiç bir farkı yok..!
Ahmet Taşdemir
Ahmet Taşdemir - Aylar önce
O zaman Akp ye oy veren Allah’a şirk koşar
oquz oquz
oquz oquz - Aylar önce
Bunu söyleyen zat cenabı Allah'ı şirk koşuyor artık bunlar başındaki adamı ilahlaştırmışlar Allah'ın ahiretteki kararını bir kul satın almış Allah'ın kullarına dağıtıyor bu sözlerle.. Rabbim sizi kahru perişan etsin aciz münafık seni
Ö& D
Ö& D - Aylar önce
12.40 daki liseli çocuk doğru diyor. Ben bu devletten ve milletten bisey anlamadım değişik bunlar 😂😂😂
Ö& D
Ö& D - Aylar önce
Akp ye oy verenler nasil belli. 😂😂😂 o onların bileceği is deyip işin içinden çıkıyorlar
Tayfun Akar
Tayfun Akar - Aylar önce
11.18deki adam akpli beyler bunlar bagnazlasmis bunlara ilce baskanliklarinda buyu yapmislardir haci hocalari adama efsun atmislar amk :)
Cengiz Han
Cengiz Han - Aylar önce
Almanyada 20 yıldır merkel hristiyan demokrat parti adı altında politika yapar kimse birşey demez bizdeki mallar akp dini siyasete katıyor der meseleyi daha anlamıyorlar kapalı ve cahil ayrıca bu kanal tarafsız diyor ama tamamen taraflı kandırma kimseyi
dn meer
dn meer - Aylar önce
Dini siyasete alet eden iktidar kahrolsun. Milleti dini kullanarak kandırıyorlar. Halbuki bunlar emevi (zalimler ve zulm edenler) ve muaviye artıkları ve bunlar uydurulmuş din sahibidirler. Gerçek Kur’an a uygun olan islam dini indirilmiş olup, uygulamaları bunlara ait değildir. Ama ne yazık ki, bu iktidarı takip eden ve beyinlerini kiraya vermiş insanlarımız var. Dipsiz bir kuyuya atlıyorlar ve sadece menfaat peşindeler.
İslam dini Kur’an da olduğu gibi ahlak dinidir. Halbuki araplarda rüşvet, hırsızlıklar, tecavüzler, şiddet, öldürme ve yolsuzluklar gibi ahlaksızlıklar bol. Nitelim bizim ülkemizde de bu ahlaksızlıklar mevcut. Çünkü araplaşma hızlı bir şekilde devam ediyor.
İslamı yaşayacaksam ben yaşarım. Bu devletin işi değil.
Camiileri Tanrının evi değil siyasetin merkezi yaptılar.
Sonraki