Soramazsın: İmam I 19. Bölüm

6 267
240
 
YORUMLAR
Ahmet Rauf Yıldız
Ahmet Rauf Yıldız - 5 gün önce
Arkadaşlar öncelikle güzel ve olgun yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ben sadece her insan gibi kendimi ifade etmek istedim. Bunun altını tekrar çizmek isterim ki ne bir ideolojiyi ne de bir kurumun sözcüsü olarak ordayım. Ben sadece bir insan olarak orda oldum ve size böyle bir imamın da olabileceğini göstermek istedim. Şimdiden çok teşekkür ederim destekleriniz için. Soruların cevapları tabiki de bundan ibaret değil ve tabi ki ben 20 dk'dan ibaret değilim. İçerisinden "cımbızla" lafı çekip almamanızı ve videonun tamamını izleyip bütüncül bakmanızı rica ederim. Şunu da söylemem gerekir ki kesinlikle kurumum ve amirimle hiç bir şekilde bir sorunum yoktur. Videoyu anlamayanlar ya da başka soruları olan arkadaşla Her zaman özelden (instagram) yazabilirsiniz. Ayrıca bu hesaptan da Kanalıma (Ahmet Rauf Yıldız) abone olup bundan sonraki projelerimi takip ederseniz emin olun çoğu onyargılarınız kalkacaktır. Saygılı, birbirine tahammül edebilen, insanların birbirlerini olduğu gibi kabul ettikleri bir dünyaya hep birlikte adım adım...
Can Yürekli
Can Yürekli - 2 saatler önce
Tebrik ederim. Entelektüel birikimi arkadaşın aydınlanması tamamlanmış. Çok büyük saygı duydum.
c. bkrv_a
c. bkrv_a - 10 saatler önce
sen ne adina konuşursan konuş ama asla din adina konuşma çünkü Allahın bize indirdiği kitaba zıd şeyler söylüyorsun Kur'anda her şeyi kabul edip bir seyi inkar etsen hakiki iman etmiş olmazsin senin halinde bunun gibidir o yuzden ben din adamiyim imamaim deyip ortalikta dolaşma sen en iyisi zaten dediğin gibi imamliği bir surelik yapiyorsun yani kullaniyorsun basqa bir amaç icin o yuzden sen en iyisi git belgeselini cek translar la da belgesel yapip koyarsin , tereorislerlede, vatan hayinleriylede ok
Pınar P.K.
Pınar P.K. - 23 saatler önce
👏👏👏👏
Blue Sky
Blue Sky - Gün önce
Bravo, diyanetin ne rezil çirkin bir kurum olduğunu bana tekrar bizzat anlattınız, bir imam da memur sonuçta, memur, devletin memuru, Allah adına insanlara dini anlatmak, önderlik etmekle uzaktan yakından alakası yok, niye imam diyoruz? İmam değilsiniz memursunuz.
youtuberiniz
youtuberiniz - Gün önce
+Ahmet Rauf Yıldız bir imamın böyle sözler kullanması hiç hoş değil.Lütfen lügatlarınıza dikkat edin.
Jülide Çelikcenkci özdemir
Ağzınıza sağlık
Beautiful Life
Beautiful Life - 2 saatler önce
Ölecez Görecez :) 👏🏻👏🏻
Gizem Karaduman
Gizem Karaduman - 8 saatler önce
Bu ülkede gusül abdesti alan herkes kendini imam saniyor sonra muslumanlikla ahkam kesiyor herşey ibadet olablir belki sizler için ama şu bir gercktir ki her koyun kendi bacagindan asılır... Oyuzden bir açıklama bile yapacksiniz genel konusun isteyen istedgi yeri cimbizla ceksin bu ulkenin böyle sorunlari var çünkü
cnra tsna
cnra tsna - 8 saatler önce
islamı bildiklerini anlatman üzerine farz ve allahın varlığını son din islam olduğunu keşke deseydin bahsetseydin imam bey
Zeynep Saltik
Zeynep Saltik - 12 saatler önce
Harika 🙏🏻 kendini ne kadar güzel ifade etmiş.
Kemal Özev
Kemal Özev - 16 saatler önce
Küçük bir lubunya görüyorum sanki :)
Yok Yok!
Yok Yok! - 21 saatler önce
evrim konusunda saçmalamışsın ama sacmaladiginin da farkındasın..
Oğuz Yılmaz
Oğuz Yılmaz - 23 saatler önce
Hacı adam zeki
sena erdoğan
sena erdoğan - Gün önce
İtirazım var izleyin iyi film
hh_illa edeb
hh_illa edeb - Gün önce
Bence daha donanımlı bir imam çıkarmak çok da zor değildi sevgili 'soramazsın' sorumluları.
Erkut Altindeger
Erkut Altindeger - Gün önce
Vay be İmam diye izlemiyordum önyargıdan şu an kendime sinirliyim önyargılarımdan..
ercan eraslan
ercan eraslan - Gün önce
Şuana kadar dinlemekten keyif aldığım tek din insanı.
Coskunhakkı Uçar
Coskunhakkı Uçar - Gün önce
600 metre insanı nerden uydurdun dayıcım. Dinde de yok. Nerden uydurdun
Yusuf İslamoğlu
Yusuf İslamoğlu - Gün önce
#Meşruiyetini İslam’dan almayan liderler ve tebaalarının ahiretteki durumları #
Kâfirler dediler ki: “Bu Kur’ân’a da onun öncesinde gelmiş (Kitaplara da) inanmayız.” Sen, o zalimleri Rablerinin huzurunda durdurulurken bir görseydin! Birbirlerine laf atarlar. Zayıf bırakılmış (mustazaflar), büyüklenen (müstekbirlere) derler ki: “Siz olmamış olsaydınız biz, müminler olurduk.”
Müstekbirler, mustazaflara derler ki: “Hidayet size geldikten sonra, biz mi sizi ondan alıkoyduk? (Hayır, öyle değil!) Bilakis sizler, suçlu günahkârlardınız.”
Mustazaflar, müstekbir olanlara derler ki: “Bilakis (işiniz gücünüz) gece gündüz hile (yapmaktı)... (Çünkü) siz, Allah’a karşı kâfir olmamızı ve O’na ortaklar koşmamızı emrediyordunuz bize.” Azabı gördüklerinde (için için yanarak) pişmanlıklarını gizleyecekler. Biz, kâfirlerin boynuna zincirli halkalar geçirdik. (Ne yani) yaptıklarından başkasıyla mı cezalandırılacaklardı?
(34/Sebe’, 31-33)
Sanane Slkkk
Sanane Slkkk - Gün önce
Güzel insan..
Sanane Slkkk
Sanane Slkkk - Gün önce
Sen ne güzel bir insansın..
Yusuf İslamoğlu
Yusuf İslamoğlu - Gün önce
Rasûlullah (s.a.v);
 "Emanet zayi edildiği vakit Kıyameti bekleyin!" buyurdular?
-Emanet nasıl zayi edilir?" diye soruldu.
- Efendimiz; "İş, ehil olmayana tevdi edildi mi (verildi mi) Kıyamet'i bekleyin!" buyurdular."
 (Buhari, İlim 2, Rikâk 35)"

Rasulullah  (sav);
İnsanların üzerine yağmurun bolluğu fakat verimin azlığıyla aldatıcı yıllar gelecektir. O dönemde yalancı adam doğrulanacak, doğru adam yalanlanacak; hain adama güvenilecek, güvenilir adam hainlikle itham edilecek." buyurdular.
(İbn-i Mâce: 4036)

Dininizi doğru öğreniniz, yoksa yaşadığınızı din zannedersiniz.
Hz Ömer (r.anh)
Yusuf İslamoğlu
Yusuf İslamoğlu - Gün önce
(Hayır, öyle değil!) Zulmedenler, hiçbir bilgiye dayanmaksızın hevalarına/arzularına tabi oluyorlar. Allah’ın saptırdığını kim hidayet edebilir? Onların hiçbir yardımcıları da yoktur.
(30/Rûm, 29)
Allah, (sizleri tevbeye muvaffak kılarak) tevbelerinizi kabul etmek ister. Şehvetlere tabi olan kimseler ise sizin büyük sapıklıkla sapmanızı isterler.
(4/Nîsa, 27)
O gün zalim ellerini ısırır ve der ki: “Keşke Rasûl ile beraber bir yol edinseymişim (ona tabi olsaymışım)!”
(25/Furkân, 27)
Vatandaş
Vatandaş - Gün önce
“Hoca” kitabı tersten okumuş;
And olsun ki biz insanı çamurun özünden yarattık. Sonra onu sağlam ve korunmuş olan anne rahmine bir damla su olarak yerleştirdik. Sonra o su damlasını yapışkan bir şey (cenin) olarak yarattık. Sonra onu bir parça et olarak yarattık. O et parçasını kemikler olarak yarattık. Kemiklere de et giydirdik. Sonra da onu bambaşka bir yaratılışla inşâ ettik. Yaratıcılık mertebelerinin en güzelinde olan Allah’ın şanı ne yücedir! Sonra siz öleceksiniz. Sonra da kıyamet gününde diriltileceksiniz." (Mu’minûn, 23/12-16)
"O her şeyi en güzel şekilde yarattı, insanı da ilk önce çamurdan yarattı. Sonra insanın neslini basit ve hakir bir suyun özünden yarattı. Sonra onun vücudunu güzelce tanzim etti, ona yarattığı ruhtan üfledi ve size kulak, göz ve kalp verdi. Siz ne kadar da az şükrediyorsunuz? 'Biz yerin altında kaybolup gittikten sonra mı yeniden yaratılacağız?' dediler. Doğrusu onlar Rablerine kavuşmayı inkâr edenlerdir. De ki: Sizin için vazifelendirilen ölüm meleği canınızı alacak, sonra da Rabbinize döndürüleceksiniz." (Secde, 32/7-11)
"İnsan neden yaratıldığına bir baksın. O anne ile babadan çıkan, atılmış bir sudan yaratıldı. İnsanı böylece yaratan, onu tekrar diriltmeye de kâdirdir." (Târık, 86/5-7)
"Sizin yaratılmanız da diriltilmeniz de tek bir kişinin yaratılıp diriltilmesi gibidir. Şüphesi ki Allah her şeyi hakkıyla işitir, hakkıyla görür." (Lokman, 31/28)
O Allah ki, sizi aciz ve zayıf bir damla sudan yarattı." (Rum, 30/54)
"Sizi yaratan biziz. Öldükten sonra dirilteceğimize hâlâ inanmayacak mısınız? Gördünüz mü döktüğünüz meniyi? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa biz miyiz yaratan?" (Vâkıa, 56/57-59)
Yusuf İslamoğlu
Yusuf İslamoğlu - Gün önce
# Cehalet ne güzel lan, herşeyi biliyosun.. # Albert Einstein
Rahatınız bozulmasın diye hangi doğrudan vazgeçtiyseniz o fiyata satıldınız demektir..!
İmam Berbeheri der ki;
Din sadece Allah'tan gelendir. İnsanların akıl! ve görüşlerine bırakılmamıştır. Dinin ilmi Allah ve Rasulü'nün katındadır.
Vatandaş
Vatandaş - Gün önce
Ismarlama imam seni !! Bende diyorum bu kadar şakşakçı neden toplanmış buraya . Maksatlı niyetli aciz güruh.
''Her kim benim bu mâbedimi camilikten çıkarıp başka bir şeye çevirirse; Allah’ın, meleklerin ve bütün insanların lâneti onun üzerine olsun! Onlar, hiç hafiflemeyen bir azâbın içinde kalsınlar! Öyle ki, yüzlerine bakan ve kendilerine şefaat eden hiç kimse bulunmasın!''
Fatih Sultan Mehmet Han
İbrahim Çelik
İbrahim Çelik - Gün önce
Helal olsun lafı dolandirmadan konusuyor adamin dibi
Psikologdebaa Ps
Psikologdebaa Ps - Gün önce
Ya Allah yoksa sorusuna keşke mesleğine yakışır cevap verseydin kardeşim be..
yusuf yiğit
yusuf yiğit - Gün önce
Yazık, talihsiz ve yanlış bir seçim olmuş
Lütfullah Çakır
Lütfullah Çakır - Gün önce
1 senelik imamımı çıkardın buraya ne biliyorda konuşuyor.Benim babam imam 25 senedir.Bu adamın dediğinin özeti özgürce yaşayın keyfinize bakın cennete gidersiniz bu kafayla.
asfasddaaesaw
asfasddaaesaw - Gün önce
Diyanet Başkanı yapın bunu aq
deniz tekin
deniz tekin - 2 gün önce
Bu cocuk 5 yıla kalmaz ateist yada deist olacak ahanda buraya yazın. Çünkü doğru açıdan olaylara bakıyor. Kendimden biliyorum. Malesef diğer "imamlar" tarafından dışlanacak ve anlaşılmayacak.
ümit özer
ümit özer - 2 gün önce
Bu nasıl imam mk ateist bir bilim adamı olacakken son anda imamligi seçmiş gibi değilmi ?
ProtocolEra
ProtocolEra - 2 gün önce
Ölecez Görecez . imam efendi noktayı koymuş konu kilit
Ömer Faruk Eren
Ömer Faruk Eren - 2 gün önce
Laiklik konusunda da hiçbir bilgisi yok neredeyse laik imamı geçtim laik müslüman bile olmaz olamaz
Ömer Faruk Eren
Ömer Faruk Eren - 2 gün önce
İmam olmuşsun ama ayasofya caminin olayındaki ince detayı atlamışsın ayasofya kılıç hakkıdır fatih istanbulu feth ettiği zaman parasını verip almıştır ve vakıfa bağışlamıştır istanbulun fethinin simgesidir ayasofya açılması gereklidir
Ömer Faruk Eren
Ömer Faruk Eren - 2 gün önce
Başı açık kadınla oturup sohbet ediyorsun harama giriyorsun
Sevim Erdoğan
Sevim Erdoğan - 2 gün önce
PRİM?
Mustafa İsmail
Mustafa İsmail - 2 gün önce
Tevhidin manasını bilmeyen imam!
Mustafa İsmail
Mustafa İsmail - 2 gün önce
Tağuti sistemin memuru!
ALLAH azze ve celle hidayet nasip etsin.
muhammet avşar
muhammet avşar - 2 gün önce
Bu herifi kovarlar yakında 😅
Nura Çolak
Nura Çolak - 2 gün önce
Ne kadar da kültürlü ve bilgili bir imam keşke tüm imamlar böyle olsa ...
Krostayla
Krostayla - 2 gün önce
Seni imam yapanin varya. Bak kendin soyluyorsun mevlid adam topluyor diye.
Özlem nisa Şahin
Özlem nisa Şahin - 2 gün önce
Ayasofya İstanbul’un simgelerinden biriydi o yüzden elbette cami olmalı ki fatih sultan Mehmet fethettiği zaman İstanbul’u ilk işi bu olmuştu zaten!!
Kadir Han
Kadir Han - 2 gün önce
kömünist gelsin.
Egemen Winuncountable Malkoc
Allah herkese İmanla yaşamayı ve İmanla ölmeyi nasip etsin. Amin
Burak Erkan
Burak Erkan - 2 gün önce
Şu soru soran kızın robot dan farkı yok. Insan biraz tebessüm eder cevapları ciddiye alır biraz.
Beyza Çınar
Beyza Çınar - 2 gün önce
Çok güzel açıklamış soruları ama çok gerilmiş ve sinirlenmiş bunun en büyük sebebi sosyal medyanın acımasızlığı ve tabii bizim önyargımız. Cidden üzücü bir durum keşke klavye başındayken mantığımızı kaybetmesek de durduk yere insanları germesek. :(
Emirhan Erdemoğlu
Emirhan Erdemoğlu - 2 gün önce
👏👏🙏
Nazlı Buldur
Nazlı Buldur - 2 gün önce
'' Tecavüzleri kadın tacizlerini hallettik transeküeller mi kaldı konu olarak'' helal sana gerçekten ülkemizde en önemli şeyler dururken o neden lezbiyen o neden gay tartışmasının dönmesi beni de sıktı herkes istediği gibi yaşar o kişinin sana ona bize zararı yoksa sanane
butterfly cloud
butterfly cloud - 2 gün önce
Harikasınız!
Bukentay Buluiz
Bukentay Buluiz - 2 gün önce
15:33 0.5 hızda izleyin.
Linç Shot
Linç Shot - 2 gün önce
Şu salak kızın yerine başka birini bulun
smlhld
smlhld - 2 gün önce
Keşke herkes senin kadar insan olabilse arkadaşım.
Sneargy
Sneargy - 2 gün önce
AGA BÖYLE İMAM GÖRMEDİM KRALMIŞ BU YA
ali ibar
ali ibar - 2 gün önce
Mükemmel fikirler mükemmel yorumlar. Bi imamhatipli olarak gurur duydum mükemmel fikirler.. daha iyi yerlere gelecektir eminim..
Nurullah KANDİL
Nurullah KANDİL - 2 gün önce
Evrim teorisine Yunan Felsefesi dedi ya la :) video Burda bitmiştir :))
Naz
Naz - 2 gün önce
Ağızından yunan lafi çıkmadı 'başlı başına felsefedir' benimde bu konuda bilgim yok o yüzden fikir yürütemem dedi.
Papent
Papent - 2 gün önce
yorumlari okurken üzüldüm dini baskalarindan ogrenip ogrendigi kiside kusur bulunca dinden soguyanlar:( beyler imam mış ateist mis muslumanmis bunlarin sözlerinin hic bir onemi yok benim adima ,muslumanmisin hz peygamberi sahabileri evliyalari kurani arastir en dogru kaynak onlar varken sen gidiyosun arastirmiyosun ogrenmiyosun sonra din diye bisi yok sen yok diyosun ispatlayan var kaynaginiza ve kesin bilgilere inanmaniz dilegiyle bu adam sunu soledi su adam bunu soledi tamam git arastir kendin ogren
Veysel Erden
Veysel Erden - 2 gün önce
Allah, kendi tasavvurnu Kur'an'da açıkça belirtiliyor, bu böyleyken herkesin Allah tasavvuru farklıdır diyemezsin.
Nur Dc
Nur Dc - 2 gün önce
Adam imamlığı camiiye gidip 5 vakit namaz kıldırmayla ve gidip bankadan parasını çekmekle sınırlandırmış gibi konuşuyor. Açık fikirliliği ve okumaya yönelmiş/yöneltmiş olması güzel ama imamlık bu değil. Anlatacaksın kardeşim her şeye banane havasındasın sen anlatacaksın sonra insanlar istediği gibi yaşayıp inanacak orası ayrı.....
Aliye oğuz Oğuz
Aliye oğuz Oğuz - 2 gün önce
Allah varmı yokmu ne demek HAŞA!
TABİKIDE
RABBIMIZ VAR bide öbür dünyaya gidince gorcez diyo
YOK YA :\
SEN ÇOK BILIYON |
iwishicouldeatyourcancer
iwishicouldeatyourcancer - 2 gün önce
"her ne kadar darwin kanıtlarını gerçek bir sonuca ulaştırma cesaretini gösterememiş olsa da, evrim teorisi tanrının gereksizliğini bilimsel olarak ortaya koymuştur."
Cansel
Cansel - 2 gün önce
bütün islam dünyasının sıkıntısı transeksüeller 😂😂😂
Cansel
Cansel - 2 gün önce
terapi gibi geldi hocam 🙏
şevket erdoğan
şevket erdoğan - 2 gün önce
Rihanna kaçırma imamı on numara eleman
Rû
 - 2 gün önce
Yusuf islamın çok güzel bir sözü vardır. "Ben kuran'ı okuyup müslüman oldum. İlk önce müslümanları tanısaydım asla müslüman olmazdım. Kusursuz olan islam'dır müslümanlar değil.." şahsıma münhasır bu imam yerine başka biri tercih edilmeliydi 🌿
Lady C
Lady C - 2 gün önce
Ağzına sağlık
Ayşe Betül Ünal
Ayşe Betül Ünal - 2 gün önce
Ölecez görecez 👏
doğuştan holigan
doğuştan holigan - 2 gün önce
Sana '' Allah'ı ispatlayabilir misin ? '' diye sorulmuş bir din görevlisi olarak seni izleyecek kitleye Allah'ın varlığı ve birliğiyle ilgili iki cümle kuramaz mıydın ? Ne demek her insanın içindeki Allah tasavvuru farklıdır ???
Bermal Günay
Bermal Günay - 2 gün önce
Ne diyor bu lgbt konusunda ki eyorumu tam bir patates
Aybüke Günaydin
Aybüke Günaydin - 2 gün önce
Helal olsun sana
Ayşenur Aksoy
Ayşenur Aksoy - 2 gün önce
Kardeşim Ayasofya müze demişsin dolmuyor demişsin o zaman neden Çamlıca cami yapıldı
Pelin özer
Pelin özer - 2 gün önce
Bazen net cevaplar vermedin. Lafı dolandırdın acaba çekindiğin bir şeyler mı oldu anlayamadım
Stark Ocakları Başkanlığı A.Ş
Soramazsın kadın ve erkek olmalı
XXXTENTACİON
XXXTENTACİON - 2 gün önce
ateist olarak bravo 🙏✨
Betül
Betül - 2 gün önce
Keşke kuran ve hadis bakımından daha donanımlı olup onlar üzerinden konuşsaydın. insanların tepkisini çekmek istemiyo olabilirsin ama hak olanı söyleyemeyeceğini biliyosaydın keşke çıkmasaydın. İslamda belirsizlik yoktur mükemmeldir ve bir işte hata varsa insan kaynaklıdır .
Dark Knight
Dark Knight - 2 gün önce
Din afyondur. Din eroinden daha tehlikelidir. Dusunun Islam dinin peygamberi, dunyanin en edebli insani diye anlatilir ama eski geliniyle evlenir. 9 yasinda Aiseyle gerdege girer. Kimse demez pedofil
Ceren Seyhan
Ceren Seyhan - 3 gün önce
Önyargılarımdan utandım.
Ömer Sarılar
Ömer Sarılar - 3 gün önce
Kardeş laikliği açıp okumak istiyorum kitap önerin ?
Betül Eser
Betül Eser - 3 gün önce
“Ölecez görecez” 👏
ROTASIZ KAPTAN
ROTASIZ KAPTAN - 3 gün önce
Bizim Mahalle Camisinin İmamı Her 6 Ayda Bir Değişir İşte Gerçek İmam İşte Müslüman Hoca Bizim Mahallenin İmamı Bu İmamın Tırnağı Olamaz
Eda Feride
Eda Feride - 3 gün önce
Bence kendini neredeyse kusursuz ifade etmis. Simdiye kadar izledigim en iyi soramazsindi. Bastan sona kadar da tutarli konustu. Bilimsel konulara yakalsimi ve durusu cok iyiydi.
Müslüm Göyce
Müslüm Göyce - 3 gün önce
Sonuna kadar sıkılmadan izledim. Çok net ve olaylara objektif bakarak konuşan genç bir imam. Tebrik ederim 👏
ayca ersoy
ayca ersoy - 3 gün önce
Bir sonraki bolum titiz gelsin
Bilge Özdemir
Bilge Özdemir - 3 gün önce
Bi kere biz trans bireyleri tartışacağımıza bu ülkede niye taciz var onu tartışalım 👏👏
Öykü Bozkurt
Öykü Bozkurt - 3 gün önce
Sen ne güzel bir adamsın
Omer Celik
Omer Celik - 3 gün önce
ayasofya hakkindaki yorumun videoyu dinlemeyi birakmaya yetti.
mr. emil
mr. emil - 3 gün önce
35 yasima geldim deistim imamlari hic sevmem olunce cenazemi doktorlara verin organlarimi cikarsinlar belki birine bobreyim lazim olarbdedim amma bu imamin camisine giderim arkadas cocuk ne guzel konustu bu adam imamlara ornek olmali
Konyalı1Kadın
Konyalı1Kadın - 3 gün önce
İmanın şartları arasında ahiret gününe inanmak da var. Yani öldükten sonra göreceğiz demek şüphe barındıran bir cümle. tamamen teslimiyet gerektiğini düşünüyorum. Teslimiyetten kastım sorgulamamak demek değil kuranı kerimde 'düşünmezler mi' diye okumanın araştırmanın vurgusu yapılır ama inanmamız şüphe duymamamız gereken noktalara da dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Sevgiyle kalın.
Moon Goddess
Moon Goddess - 3 gün önce
En başarılı bölüm olmaya aday. Gerçekten kendisini kutluyorum hem öğrenmeye açık hem de ön yargılı olmayan bir birey... Böyle insanlara açız..
özay üğe
özay üğe - 3 gün önce
Bu Kürt oldugu icin bu kadar Ilımlısıniz Türk olsaydi linc islemins baslardiniz
Mustafa Çetinkaya
Mustafa Çetinkaya - 3 gün önce
Ayasofya’nın camii olması stratejik açıdan önemli cemaat gelmiş gelmemiş kimse buna bakmıyor.
Şule Öztürk
Şule Öztürk - 3 gün önce
Ben çok beğendim. Her şeyden öte bir imamın bir insanın sahip olabileceği en güzel yeteneğe alçakgönüllülüğe ve hoşgörüye sahip. Bence ötesi yok harika seçim. Bilgi öğrenilir insanın içi güzel olsun umarım zamanla da kendini geliştirip akademisiysen olabilir.
Shyla
Shyla - 3 gün önce
Bir ateist olarak bu kadar açık görüşlü bir Müslüman tanıdığım için çok mutlu oldum ve takdir ediyorum. Umarım başarılı yerlere gelir.
Özlem Bulut
Özlem Bulut - 3 gün önce
Bırakın imam olmayı dünyanın özellikle Türkiye'nin sizin gibi insanlara ihtiyacı var. İyi ki varsınız.
Selina Limon
Selina Limon - 3 gün önce
Tesettürlü ablanin olduğu videoda çok kaçamak cevaplar vermişti. Eroin bağımlısı bizede yaşadığını yansıttı. Minik insan sesi titredi çok heyecandan mi yoksa asıl sesi o mu bilemedim. Eski mahkum amcaya gelirsek Müslüm babayı hatırlattı bana. Birçok videonuzu izledim hatta sanirim hepsini bunlar şimdi aklıma gelenler. Sekselog ablanin kanalına bakmıştim daha önce tanıdım görünce çok iyi açıklıyor sakin ve rahat. Eşcinsel olan abi süper açıkladı. Ha bide makyaj vlooger i Arda bektaş o ne müthiş özgüven haklı kendini iyi savundu bravo 👏. Bence iyiki öyle bir kanal var şahane konuşmalar, sorular vs müthiş. Teşekkürler 321go. 😄😍😅
Selina Limon
Selina Limon - 3 gün önce
Bütün videolarin yorumlarını burda topladım. Kusura bakmayın. Ama farkettim ki izleyecek video kalmamış. Teşekkürler 😉
Yasemin Akbaş
Yasemin Akbaş - 3 gün önce
Ben bu kadar cahil bir imam hiç dinlemiştim peygamber zamanında eşcinsel yok dedi Lut kavmi çok daha önceydi
Irem Devecioğlu
Irem Devecioğlu - 3 gün önce
Çok önyargılıydım izlemeden önce şu an o kadar iyi geldi ki bu video bana cidden çok güzel 😊
Hi Guys Bro
Hi Guys Bro - 3 gün önce
Hayatımda gördüğüm en iyi ve bilgili imam her imam böyle güzel sohbetler etse bilgili camiler dolar bence sohbetlerdede böyle halkı bilinçlendirseler cahil adam kalmaz
Muphem
Muphem - 3 gün önce
😂
F Zehra Aydgdu
F Zehra Aydgdu - 3 gün önce
Bu nasıl bi zihniyet anlamadım. Sempatik görüncem diye islamiyeti don kastiği gibi genişletti resmen her şeye bi kapı aralıyp. Hoca efendi biz de ilahiyatçıyız ve tamam islamiyet hoşgörü dini ama senin anlattığın gibi belirsizlik dini değil.
Senanur Zor
Senanur Zor - 3 gün önce
Sen ne guzel konustun abi ya
Hüsnü Komiser
Hüsnü Komiser - 3 gün önce
Abi adam harbiden biryerlere gelmeyi hak ediyor.. Gerçekten
Ahmet Kul
Ahmet Kul - 3 gün önce
03:40
Güzel bir konuya değindiniz.
Ancak malesef cevaba katılamıyorum.
Bu her ne kadar kültür yada dinle alakalı bir mesele olsa da ehil olmayan kişiler tarafından siyasi bir meseleye dönüşmüş durumda.
Madem ki öncelikle Sultan Ahmet Camii doldurulması gerekiyor neden Ayasofya yı cami statüsünde açmak yerine yeniden büyüt bütçeler kullanılarak yeni bir camii inşa edildi.
Kesinlikle Ayasofya tekrardan açılmalı.
Bunun cemaat ihtiyacı ve kapasiteyle alakası yok. Tamamen Türkiye ve İslamın sembolü olmasıyla alakalı.
Sonraki