YOLCULUK ANILARI #2 // SEN NE DİYON #70 // “Restoranlı Vagon"

2 597
46
 
YORUMLAR
Finn Mertens
Finn Mertens - 2 saatler önce
23:23
Tan ÖZTÜRK
Tan ÖZTÜRK - 7 saatler önce
hayvan herifler video falan yapmıyorsunuz hepiniz puşt oldunuz
Burak Konuksever
Burak Konuksever - Gün önce
31 Ci amca hikayesi biraz Kolpa gibi otobüslerde bileti beraber almadıkça kadın ve erkeği yan yana oturtmazlar
Afrikalijapon
Afrikalijapon - 2 gün önce
Hayvan herifler video falan yapmıyosunuz hepiniz PUŞT! oldunuz.
Burak
Burak - 2 gün önce
merhaba kayyum
FeykTv
FeykTv - 3 gün önce
hayvan herifler hepiniz PUŞT oldunuz !
Oyuncu 1378
Oyuncu 1378 - 3 gün önce
sen ne diyonu canlı yaptı pis şişkolar
Feyza Özdemirel
Feyza Özdemirel - 3 gün önce
Cs'nin anlattığı dizinin adını yazar mısınız? Anlamadım adını.
Growhi
Growhi - 3 gün önce
8.sınıfa giderken oluyo bu olay Bir markette dergi bakarken bir karikatür dergisinin 4 lü halde satılanı'nı buldum hemen aldım okumaya başladığımda içindeki bölümlerde sapık hikayeler olduğunu fark ettim ertesi gün okulda arkadaşıma gösteriyim derken öğretmen o ney bana da göster dedi dergiye göz gezdirdi bu dergi bende kalsın dedi ve yıllardır onda
Melih Yiğiter
Melih Yiğiter - 3 gün önce
"Nerede, nerede ?"
Melih Yiğiter
Melih Yiğiter - 3 gün önce
" Westworld nerede ?"
Melih Yiğiter
Melih Yiğiter - 3 gün önce
"Legion nerede ?"
Melih Yiğiter
Melih Yiğiter - 3 gün önce
" Zaten iyice boşladınız kanalı."
Melih Yiğiter
Melih Yiğiter - 3 gün önce
"HAYVAN HERİFLER. VİDEO FALAN YAPMIYORSUNUZ. HEPİNİZ PUŞT OLDUNUZ."
Mete Bakkal
Mete Bakkal - 3 gün önce
"LOST" dizisi ile J.J.Abrams'la ne probleminiz var?
(Bir de artık şu Lost'un final incelemesi gelse ne iyi olur)
Düş Mavisi
Düş Mavisi - 3 gün önce
#noobstar bitince CS' ye can geldi.
Master Strelzka
Master Strelzka - 3 gün önce
Alien Covenant Sequel çekimleri başladı.
MWoSmancan Kutuk
MWoSmancan Kutuk - 3 gün önce
49 Maniacs güzel film ismi.
Yunus Deniz
Yunus Deniz - 3 gün önce
video falan yapmıyorsunuz. hepiniz puşt olmuşsunuz
Emre Tütüncü
Emre Tütüncü - 4 gün önce
hayvan herifler video falan yapmıyorsunuz hepiniz puşt oldunuz
Çağrı Yaman
Çağrı Yaman - 4 gün önce
gözlerim yaşlı westworld bekliyorum. gelmiyor. gelemiyor
Worng Bears
Worng Bears - 4 gün önce
3 can combosu iyi valla
yiğit eser
yiğit eser - 4 gün önce
EN ORİJİNALI(5 erkek aynı banyo)=> yanlış yer yanlış zaman anısı : Yıl 2005 yurtta kalıyorum.İl dışında lise okunan üzücü zamanlar. lise 1 im tercih yaparken okulun yurdu yapım aşamasındaydı ve 1 yıl başka bir yurtta kalmam gerekiyordu. Ailem beni dini içerikli bir yurda verdi. Yurtta her sabah çok erken kalkıp sabah namazından kahvaltıya kadar dua gibi birşey yapılıyordu. Bizde daha fazla uyumak için alternatif yerler arayıp kaçıyorduk hep namazdan.Çünkü uyku bizim için bulunmaz bir nimetti. Kütüphane de uyuduk yakalandık, valizlik te uyuduk yakalandık , etüt de uyuduk yakalandık artık mükemmel bir yer bulmuştuk ve yakalanmamız imkansızdı artık. Yer banyo önü. Erkekler bilir o hal oldu mu duş yapmak gerekir. o hal banyocuları duş alır hocalar karışmazdı bizde banyoların önündeki hol de bulunan halılara dizilir uyurduk şöyle hayal edin 20-25 öğrenci birbirleri üzerine kıvrılmış birbirlerini yastık yapmış uyuyor. Bir gün hocalar kontrol amaçlı gizlice baskına gelmiş birisi fark etti ve Süleyman hocaaaa geliyor diyee kısık sesle bağırmaya başladı. Süleyman hocayı söyle tarif edeyim Truva filmindeki sarıların sülo gibi bir adam yani. Herkes boş bulduğu banyolara doluşmaya başladı ve biz çok fazlaydık banyolar tükeniyordu arkamda 10 larca kişi beni itekliyorlar ve bir boş banyo arıyorduk ve banyolar dolmaya başlamıştı ilerlerken son banyoya kadar geldik başka çaremiz yoktu kalabalık birikiyordu herkes bulduğu yere dalıyordu sondaki banyoya kadar geldik ben ve arkamda 3 kişi kalmıştı son banyonun kapıya elimi attım son bir ümit! kapısı bozukmuş elimi atmamla açılması bir oldu. Arkamda 3 adam karşımda yerde çömmüş duş alan sabunlu bir genç ağlamaklı şaşkın çaresiz bir an göz göze geldik zaman durdu bir an çoklu evrenler teorisi o an gerçekleşti farklı zamanlarda ve evrenlerde yaşaması gereken 5 kişi bir aradaydı ve en saçma biçimde arkadan yüklenmeleriyle içeriye girmiş bulunduk 1 çıplak 4 adam kapıyı örttük ve çocuga duş almaya devam et hoca sikecek bakışlarıyla devam etmezsen biz seni sii. döveceğiz bakışı attık hocanın gitmesi 10 dk sürdü dünyanın en saçma ve en uzun 10 dakikasıydı burdan özür diliyorum o çocuktan.
selçuk deniz
selçuk deniz - 4 gün önce
puştyapar
Berkant Şahin
Berkant Şahin - 4 gün önce
Siz ne diyonuz !! Siz ne diyonuz !!! SİZ NE DİYONUZ !!!!!?!!?!!!!!?????
Allah Çeken Meth
Allah Çeken Meth - 4 gün önce
Öncelikle rastgele bölümün tekrar yapılacağını duyunca çok sevindim çünkü rüyamı anlatacağım anıyı yazmayı unutup, video yüklendiğinde hatırlamıştım.
Geçen yaz tatilden eve dönüyorduk, şöyle böyle yolculuğu bitirip eve vardık. Gece babamlarda uyuyup sabah anneme gidecektim.( annesi babası ayrı olan biri için tatile gitmek hep sorundur çünkü sürekli kimle gideceğin için seçim yapman gerekir, her yaz "anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı?" diye soran akrabaların sorusu gerçeğe dönüşür, bir cevap vermen gerekir.) Neyse eve uykulu gözlerle girmiştim ve hemen uyumak istiyordum, odama doğru geçtim ki yatağımın üstünde çamaşırlar var. Babamlarla yaşamadığım için odam böyle şeyler için kullanılan bir mahzene dönüşebiliyor. orada uyuyamayacağım için üvey kardeşimin odasındaki ikinci yatağa geçtim. Başka yataklarda uyumayı sevmediğim için, o kadar uykum hiç yokmuş gibi uyuyamıyordum. ( dipnot: aslında buralarda uykuya daldım ama rüyamda hala yatakta uyuyamadığımı görüyorum. Mekan değişmedi yani). Uyuyamamak yetmiyormuş gibi fısıltılar duymaya başladım, duvarlarda dont starve together'daki gölge elleri görüyorum. Tabi korkudan altıma sıçan ben yataktan kalktım ve babamın yanına gittim. Babamı uyandırınca "ne oldu?" diye soruyor ve fısıltıları, gölge elleri falan anlatıyorum. Babam da korktuğumu anlayınca "gel biraz dışarı çıkalım temiz hava al" diyor. Çıkıyor geziyoruz falan babam bir yandan konuşuyor. Bir ara şey diyor, "şu an bile rüyada olabilirsin, ben bile rüyanın bir parçası olabilirim." Ben de resmen aydınlanıyorum ve babama " bugün günlerden ne?" diyorum. Çünkü büyük bir planım var rüyada olduğumu anlayabilmek için, yolda gelirken de babama günlerden ne diye sormuştum ve cumartesi cevabı vermişti. Babam - yani rüyamdaki babam- bana cuma cevabı verince anlıyorum ki rüyadayım. Daha önce de lucid rüya görebilmiş biri olarak rüyamdan çıkmak için pantolon cebime bakıyorum, bir silah canlanıyor ve hiç düşünmeden babamı vurup sıçrayarak rüyamdan uyanıyorum.
İnception filmini ne zaman açsam 20. dakikada uyuya kalan biri olarak ilk 20 dakikadan anladığım bir şey varsa rüyada olup olmadığını anlamak için bir eşya kullanman. Zar falan bana göre değil, kendini de two face gibi gören biri için en sevdiğim yazı tura atmak. Bu rüyadan sonra her gün rüyada olup olmadığımı anlamak için yazı tura atıyorum.
Papyrus the Skeleton
Papyrus the Skeleton - 4 gün önce
hayvan herifler video falan yapmıyorsunuz hepiniz puşt oldunuz.
Dark Knight
Dark Knight - 4 gün önce
lan 40 dakika nasıl geçti anlamadım yanlışlıkla elim çarptı da ileri mi aldım diye düşündüm ama iyi oldu bugün karın çalışmamıştım sayenizde çalışmış oldum
too lazy to kill myself
too lazy to kill myself - 5 gün önce
Ben 5 yaşındayken, doğumgünüme 2-3 günü kala, anneme "Bu sene doğumgünümü kutlamayalım" demişim. Annem de haliyle nedenini sormuş. Benim de o sıralarda çok sevdiğim bi çift kırmızı ayakkabım varmış. Ben de anneme cevap olarak " Doğumgünümü kutlarsak büyürüm. Kırmızı ayakkabılarım ayağıma olmaz." demişim. Şu an 20 yaşındayım annem hala aile buluşmalarında falan anlatıp dalga geçer benimle :(
Güven Ulgaç
Güven Ulgaç - 5 gün önce
B0K.
море
море - 5 gün önce
Dilcileri karşınıza aldiniz
Caner Gülsözlü
Caner Gülsözlü - 5 gün önce
Tatilden video atın bari puştlar. sohbet edelim, canlı yayın açın takılalım :)
Abdurrahman Ergün
Abdurrahman Ergün - 5 gün önce
Hayvan herifler video filan yapmıyorsunuz puşt herifler
Abdurrahman Ergün
Abdurrahman Ergün - 5 gün önce
Abi pamukkale şu anda o yolu en az durarak giden firma bi edremitte bi ayvacıkta duruyor devamını hiç gitmedim bilmiyorum ama geçen sene pamukkalede bilet kalmadı diye truvadan almıştık ve nerdeyse her yerde duruyordu 1.5 saat daha fazla sürmüştü yol
zeynep kırbaşoğlu
zeynep kırbaşoğlu - 5 gün önce
Ömcör tişörtü nerden aldın alışveriş videosu plsssssd
Aşure yiyen Yoda
Aşure yiyen Yoda - 5 gün önce
Legion nerde
Westworld nerde
Yoda nerde
Geekyapar'ın eski tadı nerde
Samet Çamur
Samet Çamur - 5 gün önce
Geeklik elden gidiyeeeh abi bildiğiniz lisemde geeklek kıtlığı yaşanıyor ondan bundan duyuyorum lisedeyken falan beraber oyun oynarlarmış role play yaparlarmış falan ama yok bizim lisede sadece şöyle tipler var lol lol lol lol sırf onlar yüzünden lolden nefret ettim yav bir şeye de benzese oyun tıklıyıp duruyon ekrana bir de arada sövüyon falan ortada gamerım diye geziyorlar bir oyun söylüyorum one lan diye ağızları açık bakıyorlar ama bilmem kaç tane lol karakteri sayabiliyorlar arkadaşsız kaldım resmen oyun oynayacak tek arkadaşım var o da kuzenim o da olmasa yazın konuşacak bir kişi bile olmayacak ailem asosyal oldum diye söylenip duruyorlar onlarla da çok konuşamıyorum o yüzden buradan arkadaş talipleri arıyorum :D (şaka internetten bulduğum son insan özürlüydü)
Hakan Evcimik
Hakan Evcimik - 6 gün önce
eEEEEYYY GEEKYAPAR SEN KİMSİN NE ARASI VERİYOSUN
Royal Deer
Royal Deer - 6 gün önce
Hayvan herifler video falan yapmıyosunuz hepiniz PUŞT oldunuz
SKB yetenheq
SKB yetenheq - 6 gün önce
cs nin kayıp kasları
basurum
basurum - 6 gün önce
sizle birlikte izleyceğim diye dr who'ya başladım; ilk defa orgazm olan 45 yaşındaki hanım teyze gibi ortada kaldım. orgazm yarıda, devam etsem olmuyor; etmesem tadını aldım bir kere. Allahınız yok mu lan sizin? Hayır, varsa bir fincan rica edecektim de.
Zeynep Su Demir
Zeynep Su Demir - 6 gün önce
Vıleley vıleleyyy
Xlauchr
Xlauchr - 6 gün önce
florlu diş macunudur ya o
Mucit Kafa
Mucit Kafa - 6 gün önce
Oha Balıkesir dedi.
Razor Crypter
Razor Crypter - 6 gün önce
Gemi alalım aksndamdkaslmdöasşdlsaödas
Jokerface
Jokerface - 6 gün önce
Hey DJ
Ahmet Onur
Ahmet Onur - 6 gün önce
İçerik üretin bitirin artık bu seriyi
Kültür ve Mantar
Kültür ve Mantar - 7 gün önce
Tatil yapabileceğim bir işim bile yok be abi.. O olmadıktan sonra tatilin ne anlamı var..
Arda Kendir
Arda Kendir - 7 gün önce
şu şişman olan abi çok komik ya sakalı olan
selected s-45 u
selected s-45 u - 7 gün önce
Olm ne güldüm lan
Dante Strunk
Dante Strunk - 7 gün önce
rüyamda legion incelemesinin geldiğini gördüm
Samet Arik
Samet Arik - 7 gün önce
26:31 IT crowd 2.sezon 1.bölüm en çok güldüğüm bölümdü hahahhahaaha
Spawn Vs legion
Spawn Vs legion - 7 gün önce
Madem random yorum okuyacaksınız bende geekyapar'ı ilk nasıl bulduğumu anlatayım. üç beş arkadaş olarak haftada bir geek buluşması yapardık. Çizgiroman'larla ilgili bilgi yarışması olsun beraber oyun oynamak olsun yada bir film seçip izlerken senaryoyu değiştirerek daha iyi hale getirmeye çalışmak olsun çeşit çeşit etkinlikler yapardık. Bu etkinliklerde bazen dizilerde izlerdik. Bu günlerin birinde Agent Of Sheild izliyoruz. Daha yeni başlamıştı dizi ve açıkçası hiç umut vermiyordu. Yanlış hatırlamıyırsam o iğrenç 7. Bölümü izliyorduk ve 'Aga Yok Bu dizi izlenmez' diyerek kapattım. O gün herkes aynı düşüncedeydi ve diziyi buraktık, epey bir zaman geçti aradan ve yine O etkinliklerden birinde ben internette dolanırken geekyapar internet sitesinde buldum kendimi. Başlığı hatırlamıyorum ama J.H 'ın (Yiğitcan'da olqbilir) yazısıydı. Agent of Shield'i 16 bölümünü skip edin sonrasından devam gibi birşey yazıyordu ve diziye övgüler yağıyordu. Arkadaşlara döndüm 'olm geekyapar diye bir site var, Agent of Shield düzelmiş' diyor dedim. Arkadaşlarım 'Marvel Fanboyudur olm' demişti. En başta bende öyle düşündüm ama eve gidince o yazıya güvendim ve üst üste işkence çekerek 8. Bölümden 17'ye kadar izledim ve 17. Bölümden itibaren dizi benim için şuan en iyi çizgiroman dizisinden biri. Açıkçası o gündür bu gündür takip eder düşüncelerize önem vererek okur, dinlerim. Katılmadığım çok noktalar oluyor ama genelde ya aynı fikirde oluyorum sizlerle. Sonra tabi youtube kanalınızı fakettim. Sadece fragman yayınlıyordunuz ve bu fragmanlarla ile arada Aybike'nin kısa Geek Haberlerini sunması benim için nostaji niteliğinde. Şuan o arkadaş grubum dağıldı sadece ben artık bu tarz şeylerle ilgileniyorum ve bu konuları konuşcak kimsemde yok. Bir nevi sizinle konuşuyorum diyebilirim sizi videolarınızı izleyerek veya yazılarınızı okuyarak.
Jaime Lannister
Jaime Lannister - 7 gün önce
Sayın abiler O TARZ MI sezon finali yayını neden yüklenmedi kanala bilmiyorum da bence yüklemelisiniz ilk müsait olduğunuz anda teşekkür ederim.
S H
S H - 7 gün önce
kankalarım şahsiyet inceleme videoları nerede dizi bombe bir bitiş yaptı beklemedeyiz
KEN SUNGUR
KEN SUNGUR - 7 gün önce
Abi biz ona kavuşamadık ki konuyu napalım⚘
Halit Özgür
Halit Özgür - 7 gün önce
28:40 koptum 😂😂
Amin Zarebniya
Amin Zarebniya - 7 gün önce
Ct nin son bebiklerine çok katılıyorum bence hepsi doğru heroes pusht olmush
Özge Öztürk
Özge Öztürk - 7 gün önce
HAYIIIIR HAYVAN ÇOCUKLAAAR 😭😭😭😭
Ahmet Mert Taşdemir
Ahmet Mert Taşdemir - 8 gün önce
Legion çekin çekmicekseniz yanıt yazın
yssncr
yssncr - 8 gün önce
Selam. Malatya'da ikamet eden bir kadınım. Akşamları, geceleri dışarıda olduğum oluyor. Sevgiler
dik üçgen sokar
dik üçgen sokar - 8 gün önce
إما اُبدُ كما كنت أو كن كما تبدو عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِلبَعيدُ عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِإما اُبدُ كما كنت أو كن كما تبدو عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِلبَعيدُ عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِإما اُبدُ كما كنت أو كن كما تبدو عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِلبَعيدُ عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ اeselügalgil alimaoğlujtnfjrlkgmdklfmlknklfnrsjlgnrgbglşlşbölşhmöblşhtmgşlkohşlkgıpdktomşghpıtkgtldıjtıphjteopkhbjfyopktjoıj القلْبِلبَعيدُ عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِإما اُبدُ كما كنت أو كن كما تبدو عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِلبَعيدُ عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِإما اُبدُ كما كنت أو كن كما تبدو عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِلبَعيدُ عنِ العيْنِ، بَعيدٌ عَنِ القلْبِ
Tuğra Üzmez
Tuğra Üzmez - 8 gün önce
kafanıza göre yorum okuyorsunuz da bide frp oynayın be abi
Ulfric Stormcloak
Ulfric Stormcloak - 8 gün önce
bir kerede pintipanda yı davet etmeye nedersiniz ?
Ufuk Oğul Dülgeroğlu
Ufuk Oğul Dülgeroğlu - 8 gün önce
Video herifler puşt falan yapmıyorsunuz. Hepiniz video oldunuz.
Mehmet Kaplan
Mehmet Kaplan - 8 gün önce
Şişman herifler. Video falan yapmıyorsunuz. Hepiniz puşt oldunuz. Sen ne diyor bir sonraki sezon ne zaman başlayacak?
turgay derbeder
turgay derbeder - 8 gün önce
Hayvan herifler video falan yapmiyosunuz. Hepiniz puşt oldunuz.
Toby Maguire
Toby Maguire - 8 gün önce
LÜTFEN.LÜTFEN GEEKYAPAR POLİTİKA
YAPSIN SAATLERCE İZLEYEBİLİRİM.....+1
Caner
Caner - 8 gün önce
Base 42 den boğaç ın geldiği videoda cs nautilus a sığındığını söyledi demekki oralara yakın bir yerde olma ihtimali var
Sarp Kozan
Sarp Kozan - 8 gün önce
Üniversite sınavına 2 hafta kaldı tabii bu yüzden heycan tavanda. Üniversite sınavına giricek tüm arkadaşlarıma selamlar. Hepsine başarılar dilerim inşallah istediğiniz gibi bir sınav geçirirsiniz...
Sarp Kozan
Sarp Kozan - 8 gün önce
İyi bayramlar herkese mutlu huzurlu ve sevdikleriyle geçirdikleri güzel bayramlar dilerim
Yasin Dilsiz
Yasin Dilsiz - 8 gün önce
Hayvan herifler video falan yapmıyorsunuz. Hepiniz puşt oldunuz. Bırakın kanalı gidin.
Maxvel ve iti
Maxvel ve iti - 8 gün önce
snowpiercer filminede bir yorumlasaniz guzel insanlar
Furkan Erkan
Furkan Erkan - 8 gün önce
Can Sungur yaz sezonunda üniversite videolarına devam etsin o zaman. Müsaitse tabi...
MThan
MThan - 8 gün önce
CS’nin önerdiği dizinin adı neydi 27:36
Ümit Mutlu
Ümit Mutlu - 8 gün önce
İnsan teyzesinin şarkısını nasıl ezbere bilmez utan CT
Elif Şenol
Elif Şenol - 8 gün önce
Yaz geldi daha çok sen ne dion gerekir
Cabeza de sandía
Cabeza de sandía - 8 gün önce
SENNEDİYONNERDE
Özge Deniz
Özge Deniz - 8 gün önce
kesin denizciliğe soyunduğunuz için video gelmecek artık anadolu çocuğu yer mi bunları heyt be
Karel Baki
Karel Baki - 8 gün önce
Gemi kaptanlığı çok gömülmüş ve ben de bir dördüncü kaptan olarak müdahale etmek istedim. Şimdi 1. kaptan denilen kişiye aslında Süvari denir. Diğer kaptanlara da zabit denir aslında gemi kaptanı 1 tanedir. Açık denizlerde, trafik olmayan yerlerde oto-pilotta gidiyoruz genelde ama liman’a yanaşırken, limandan kalkarken işler o kadar kolay olmuyor. Baş tarafta bi kaptan, kıç tarafta bi kaptan halatları kontrol ederken süvari yukarıdan telsizlerle olayı yönetir. Dümen genelde gemicilere verilir ve ona komutlar verilerek yanaşılır. Bi halat bile yanlış verilse, dümen açısı yanlış basılsa bilmem kaç bin lira masraf olur halatlara veya gemiye verilecek hasardan dolayı. Çok hava olduğu zaman (havanın dalgalı ve akıntılı olması) işler daha da zorlaşır ve alabora bile olabilirsiniz. Düşük bi ihtimal ama yine de ihtimaller arasında. Bir sürü can size emanettir. En ufak bi kazada tek sorumlu gemi kaptanıdır. Bu arada Sungur şefim’e çok selamlar. Bu hafta yayında değildi üzdü bizi. Hepinize iyi çalışmalar diliyorum teşşşekürleer
seren kso
seren kso - 8 gün önce
CS eridin gittin yiğidim, biz şişmanları yalnız bırakma :(
Order 66 Survivor
Order 66 Survivor - 8 gün önce
Cs beyin wakanda forever diyişine aşık oldum
Emin Demirci
Emin Demirci - 8 gün önce
Hepiniz PUŞT oldunuz
Sadri Alışık
Sadri Alışık - 8 gün önce
madem oki serbest atış var, ozzaman şunu diyeyim uşaklar, yerli sinema günlüklerinde Sadri Alışık ın ağır dram filmleriden birini, sinema günlüklerinde bi Denzel Washington filmi bekliyom, ayrıcada bi Alien incelemesi olması lazimidu
Emre Deniz Sayır
Emre Deniz Sayır - 8 gün önce
Sikişşşşş
Deniz Topak
Deniz Topak - 8 gün önce
Hayvan herifler video falan yapmıyorsunuz hepiniz puşt oldunuz
Mehmet Ü.
Mehmet Ü. - 8 gün önce
Malatya disliked it.
Yusuf Balkan
Yusuf Balkan - 8 gün önce
850k kişi lazım daha ...
Moussa Aydın
Moussa Aydın - 8 gün önce
BORCAM
metin bebek
metin bebek - 8 gün önce
O CS'ye söyleyin sağa kaydırsın.(yanlış kafayı anlamış olabilirim)
Order 66 Survivor
Order 66 Survivor - 8 gün önce
ULAN VİDEO ATIN VİDEO
Smiley TR
Smiley TR - 8 gün önce
Yaz geldi çiçekler açtı
Öğrenciler çok çalıştı
Artık rahatlar galiba
Cs ye selamlar
Akın 'ackleus' Açıkel
Akın 'ackleus' Açıkel - 8 gün önce
18:28'den sonrası yok bende eüğeüğhğühğhğh
Bora Torlak
Bora Torlak - 8 gün önce
geekyapar çok bozdu, öyle böyle değil yani inanılmaz bozdu. önünü alamadık acayip bozdu. daha fazla bozamaz dedik yine bozdu
İbrahim D.
İbrahim D. - 8 gün önce
Uzun yol yük gemisinde stajyerim soruları aliyim hocam.
Furkan Tv
Furkan Tv - 8 gün önce
Hayvan herifler video yapmıyorsunuz puşt oldunuz puşt
Erdem Gursoy
Erdem Gursoy - 8 gün önce
Denizciyim. Gemilerde internet kısıtlı. Mürettebata 1mb internet 25dolar bu da her gemide olmuyor ve bu mesleği kimseye tavsiye etmiyorum...
Akagami EleSSaR
Akagami EleSSaR - 8 gün önce
Hayvan herifler video falan yapmıyorsunuz. Hepiniz puşt oldunuz...
Liaen
Liaen - 8 gün önce
zaten 2 haftada bir e düşmüştü şimdi ara, tv showları gibi oldu önce 5bölüm sezon finali arası (2yıl) 5 bölüm final-yeni sezon arası (10yıl)
Sena Sönmez
Sena Sönmez - 8 gün önce
masadaki el şey değil mi inegölün köfte heykeli
Sonraki