Ateist Olduğunu İlan Eden 10 Türk Ünlü

9 955
3 080
 
YORUMLAR
Nameless Nαζι
Nameless Nαζι - 9 saatler önce
Sizler Atatürk'e dinden çıkardı diye sövüyorsunuz ama o adam bütün insanları eşit yapmaya çalıştı! Şapkayı kaldırması senin dinine devam etmene engel mi lan ?! Ya da sokakta dini kıyafet ile gezmemen senin dinine ne engeli var ? CHP isimli o zamanda ki adı ile CHF, Atatürk'ün yaptığı şeyleri o değil, Ak parti devam ettirmektedir. Ak parti dinsizleştirdi bizi diyorsunuz ama, Onlar Atatürk ile aynı yolu izlemektedir. Şimdi diyecekler bu yoruma cevap falan filan. He kardeşim bi sen akıllısın aq. Daha Atatürk'ün savaşlarda ne yaptığını bilmeyen cahillerden ibaret bu lanet ülke ve Atatürk olmasaydı şuanda senin adın John Smith olurdu ! Her şeyi dine bağlıyan bir insan olmıyarak söylüyorum bu yorumu. Atatürk'ün yaptığı hiç bir inkilap seni dinindan uzaklaştırmamaktadır! Onun yaptığı inkilapları Akp devam ettirmektedir. Onun yerinde CHP v.b olsaydı şuanda İç savaş çıkardı. Şuanda Amerikanın politikası içindeyiz. Amerika politikası: Böl,Parçala, Yönet. Şuanda Ak particiler ve aşırı dindarlar diye salak bir şekilde bölünmekteyiz. Parçala, yani şuan insanlar kafalarına göre her şeyi yapmaları yüzünden Türkler olarak parçalanmaktayız. 2023 yılında o Yüce adamın İnkilaplarını devam ettiren adam seçilmez ise bu Ülkeye artık güle güle diyebiliriz. Şimdi bazı gerizekalılar Bu ülkeyi o değil mehmetçik kurtardı diyor. Ulan mal, O olmasaydı kim cesaretlendirecekti o askerleri de aç susuz, mermisiz savaşacaklardı ?! Herkes birbirine laf sokmaya çalışıyor, lafı fazla sokunca kral filan mı oluyorsunuz ? Atatürk Bütün resmi kaynaklarda Müslüman olduğu geçmektedir! Cahil ebeveynlerinizden veya dedenizden duyarak o lanet CHP gibi partiler gibilere oy verdikçe kendinizi sarayda yaşıyacak sanıyorsanız, hayır arkadaşım. Sen o zaman bir çöplükte yaşıyacaksın! En sevdiğim adamın sözüne uyarım: Adolf Hitler- Türkiye'yi Mustafa Kemal dehasından sonra bir grup aptal yönetmeye başladı.
Bu Söz İsmet İnönüden sonraki Türkiyeyi anlatmaktadır! Saçma sapan yerlerden duyduğunuz bilgileri millet ile paylaşıp onları da kendiniz gibi salak yapmak yerine gidin biraz araştırın. Atatürk mezarından kalksaydı şuanda ülkeye en büyük darbeyi o vururdu! Neden mi ? Çünkü bu kadar salak bir ülkeyi ben bile dayanamıyorsam, onun gibi aşırı vatan sever birini düşünün! Sadece Müslümanlar değil, bütün dinlerdeki insanlar Cennete gidebilirler. Allah Dürüst olun demiştir. En büyük 5 günahtan birisi Yalan söylemektir! Dinler ile alakalı kavga ediceğinize ülkenizde ne oluyor ne bitiyor araştırın lan ! Kimse ülkeyi siklemiyor lan ! 2023 yılında o takmıyanları göreceğim ben. İşte o zaman ne olduğunu görürsünüz. Şuan sıcak sobalı veya klimalı evlerinizde rahatsınız ama O lanet Lozan bir bitsin. O zaman görücem ben siz o Atatürk'ü kötüleyen sayın aşırı büyük aşırı zeki arkadaşlarımız. Size 2 kanal tavsiye edeyim. Neo & Toprak, Yusuf Kayaalp. Bu iki kanal size bilgi olarak fayda sağlıyacaktır. Lütfen salak salak yorumlar yazmayın. Yazana hakkımı helal etmiyom. Ne hakkın var derseniz, bu kadar yazıyı siz aptallar için yazdım ben!
İslam Tüneli
İslam Tüneli - 22 saatler önce
Salak sagopa ateist değil yalan söylüyorsun
TÜRK Türk
TÜRK Türk - 3 gün önce
Ilyas salman tam bir oc
YÜZBAŞIFATİH
YÜZBAŞIFATİH - 4 gün önce
Ülkenin amına koydunuz döl israfları hepiniz geberinde ülke nefes alsın temiz hava alalım ülkenin havasını kirlettiniz ak ciğerinizi sikiyim kendini gelişmiş bir insan zanneden götverenler ataist şeniz bile saygı duyun burda islamı aşşağılamayın ananızı götünden siker sizi Erol taş gibi kiraz ağacından kamçı yapar döverim orospu çocukları 7 ceddinizi cebalinizi sikerim adam olun dal yarraklı orospu evladı ananızın amına mayın döşer patlayana kadar sikerim göt verenlere bak ya sizi ananızın kıçına sokarım dallama orospu evlatları ananızın amını yırtar çanta yapar elinize veririm pezevenklere bak
Tulay Ttr
Tulay Ttr - 4 gün önce
herkes ölumu tadaçak bunuda iyi bilin. herkes orya gidecek yani yuce allahin huzuruna çikaçak. ister inan ister inanma. inanmiyana cehennemin kapisini gosterecekler korkundan duşub bayilmiyasin? 😉
Şapkalı Şovalye
Şapkalı Şovalye - 7 gün önce
ateistler olmasa inananlar 10 yil yaşayamaz ne ilaç ne teknoloji ortalama ömürleri 30 sene olur geberip giderler... inançlı bilim adami yok denecek kadar az... ama onlar sizi kurtararak cehenneme gidecek cünkü ateistler... işte mantik.. :D
ÖLÜRÜM TÜRKİYEMM
ÖLÜRÜM TÜRKİYEMM - 7 gün önce
LE İLAHE İLLALLAH
Efkan Atasoy
Efkan Atasoy - 8 gün önce
Müslüman olsalar ne olacak? Bize bir faydası mı olacak?
Namik Mamedov
Namik Mamedov - 9 gün önce
Allah hakdır ona inanmyanlar kafirdi
Yusuf Csvri
Yusuf Csvri - 9 gün önce
Herkes kazandığını yer
Yağmur Məmmədova
Yağmur Məmmədova - 11 gün önce
Bu insanlardan zərər gəlməz.
QASIMOV YAMEN
QASIMOV YAMEN - 11 gün önce
Ben Ateist oldum çünki bundünyada çok haksızlık gördüm en çokda minicik yavrular vahşicesine öldürülüyor en çok ona yanarım allah bir şey yapsın neden yapmıyor ve kimse bana demesin bu dünya imtahan dünyası sikerim imtahanını bu dünyanın zavallı çocuklar gözüm göre göre suriyada ve başka yerlerde öldürülüyorsa gerisi bana meraklı diyil.
More Are The Bilader HD
More Are The Bilader HD - 4 gün önce
QASIMOV YAMEN sana bir soru sorucam.Sen dışarıda kirli sakallı,uzun saçlı,uzun bıyıklı insanlar görüyor musun ? Cevap:Evet O zaman bu Dünya'da berber(kuaför)'de yok.İşte Allah'a gitmek böyle bişeydir inanıp inanmamak sana kalmış.
oyyun kurtu
oyyun kurtu - 12 gün önce
bu insanların hepsini ALLAH'A havale ediyorum.bu insanlar ateistse bide dinlere ve ALLAH'A kötü bir göze bakıyorsa bende onların inançlarına bin kere yüz kere milyonlarca dininizin (ateistlerin inandıkları dinlerin)ağzına sı****m bunlada bitmiyo bende onlarını inandılkarı tanrıların yada inanmıyorsa da bin kere yüz kere milyonlarca ALLAH BELANIZI VERSİN DİYORUM BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM .ALLAH BELALARINI VERİR İNŞALLAH(AMİN).
İlker Akın
İlker Akın - 16 gün önce
Ateistlere Hz Ali nin cevabı: Diyelim ki senin dediğin doğru.(öyle deeğil ya) Ben ne kaybederim..Düzenli bir hayatım oldu.Namaz kıldım.İçkiden kumardan uzak durdum. Ama ya benim dediğim doğruysa, ahiret varsa, cennet ve cehennem varsa..
NDNG Allah oyunda
NDNG Allah oyunda - 13 gün önce
Olmadığına eminim ve eğer varsa tanrıya sövüp şeytanla sohbet ederdim
Meyra Kara
Meyra Kara - 17 gün önce
Arkadaşlar sagopa dinden çıkmadı bunu buraya yazıyorum amk görürsünüz
Ahmet Akyar
Ahmet Akyar - 17 gün önce
Yok hayır bir haber değilim Elbette ki her şeyin farkındayım ama onlara o aklı veren ALLAH'ı inkar ediyorlar ALLAH'ın var ve bir olduğunu dört büyük kitap bile bildiriyor Hatta ALLAH'a Asi gelen şeytan bile biliyor şeytan Asi geldiği halde ALLAH'ın var ve bir olduğunu biliyor onlar ALLAH'ı inkar ediyor Bu yüzden Aptallar geri zekalılar asalak ve salaklar Anladın mı zeki ve değerli kardeşim
Melih Deniz Muslu
Melih Deniz Muslu - 18 gün önce
Vallah teşekkürler ederim bu konuda tek doğru video
Moto Gezgin
Moto Gezgin - 19 gün önce
Herkesin dini kendine arkadasim, cok mu zor ulan saygi duymak, bir ateist bir muslumanin orucunu acmasi icin su vermesi cok mu abes? milletin anasini siktiniz bizi birbirimize dusurdukce.
Cesur Yigit
Cesur Yigit - 19 gün önce
Sürekli övgü isteyen,sürekli cehennem korkusu ile kendine biat edilmesini isteyen ama açlıktan ölen bebeklerin değilde zenginlerin tarafında duran bir tanrı varsa bile inanmam ben ona..Sonuçta yalaka biri değilim.Varsın dürüst olduğum için cehenneme atsın.Madem ki yaratılanların en şereflisi insan..O zaman bende kimseye şerefsizlik ve ikiyüzlülük yapmam..
Mahmut Tan
Mahmut Tan - 19 gün önce
Allah hepsine Hidayet versin
Erdem Erdemli
Erdem Erdemli - 20 gün önce
Eninde sonunda inançsızlık oranları TR’de de Avrupa’daki oranları yakalayacak. Dinler son demlerini yaşıyor. TR’de bu oran şimdiden gayriresmi rakamlarla %10-15’lere erişti. Yakın gelecekte TR’de inançsızların oranının 1/4’e ulaşması bekleniyor. Üzgünüm inançlı arkadaşlarım ve kardeşlerim. Sevgiler ❤️
Always Mad Selina
Always Mad Selina - 20 gün önce
Eğer cehennem gerçekse orda kendimizi çok iyi insanların arasında bulucaz..
Kahin Kahin
Kahin Kahin - 21 gün önce
Iyi insan olbilir ama iman etmek şart elhamdulillah çok şükür ki ALLAHA ve PEYGAMBERIMIZE inaniyorum iman ediyorum müslümanim
Ahmet Akyar
Ahmet Akyar - 21 gün önce
Bana göre ateist insanlar geri zekalı aptal mal Hatta asalaklar
Ahmet Akyar
Ahmet Akyar - 17 gün önce
+İLKAY xx kendinle karıştırdın galiba beni Onlar benim gibi olamaz Olsa olsa anca senin gibi olur
Eymen FB
Eymen FB - 22 gün önce
İllaki bunları biri ateist yaptı
Kafalarïna göre din değiştirecek halleri yok ya
Bunların hepsi küçükken müslümandı kesin
Calipso Murnik
Calipso Murnik - 25 gün önce
Teknik olarak bir ateist dünyada varolmuş ya da varlığını sürdürmeye devam eden toplam 4300 dini reddederken, herhangi bir dinin mensubu, geriye kalan 4299 dini reddetmektedir. Tek bir tanesi için birbirimizi üzmeye ne gerek var annem?
İmza bir “ateyist”…
Yiğit Erkan
Yiğit Erkan - 27 gün önce
gökler ve yer bunlar arasındaki dağlar, nehirler her birşey, oyun(eğlencesi olsun) diye yaratılmamış.
 hak olan şey yanlışın tepesine bindiğin de o, yanlış ın işi biter. Bir de bakarsınız ki, bâtıl yok olup yalan olmuş.... Ey kafirler hiçbir deliliniz yokken inkar edip Din-i Mübine karşı tavır alarak yakıştırdığınız sıfatlardan dolayı yazıklar olsun size...!
 Hiç şüphesiz Yaratıcı yaptığından sorumlu tutulamaz; ama nimet verip yaratmış olduğu her akıllı varlık ise sorguya çekileceklerdir. Ey kafirler...Kıyametin kopmayacağına veyahut hesap vermeyeceğinize dair...
 Haydi delillerinizi getirin! İşte Geçmiş te yaşamış olanların Kitab'ı zebur,tevrat,incilde kıyametin kopacağına ve insanların yapmış olduklarına karşı hesap vereceklerini aynen teyid edip doğrulayan Müslümanların  Kitab'ı geldi... Doğrusu, insanların çoğusu hakikatı aramak istemiyor, gerçekle yüzleşmekten kaçıyor... bundan dolayı da hakkı hakikatı bilmiyorlar; bu yüzden de sırt dönüp yüz çeviriyorlar.. Yazıklar olsun hakikatı bile bile yalan sayanlara.....!
Aslı R.
Aslı R. - 28 gün önce
Sago sen burda ne arıyorsun ya 😐
çılgın KUZENLER
çılgın KUZENLER - 29 gün önce
Adı Ayşe ataist
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou - 29 gün önce
Akılı insanlarmış
Gülya Yavuz
Gülya Yavuz - Aylar önce
Leilehe illallah Muhamedin resullulah .
Havalı Youtuberler
Havalı Youtuberler - Aylar önce
Tamam peki onlara soruyorum ozaman bu kâinatı sana verilen nimetler sana verilen bu ünvan sana verilen bu rızık nereden geliyor
People of Engerek
People of Engerek - Aylar önce
İster ateist ol müslüman ol insanların dinine saygılı olmak senin bu 3 günlük dünyanda ne kadar saygılı olduğunu bilen insan oğulları doğurur. buraya allah birdir tektir veya bu ünlülerle alay etmek senin yaptığın terbiyesizliktir.
DURMUŞ BAYSAL
DURMUŞ BAYSAL - Aylar önce
İslâm dinini, dünyadaki pek çok insan bilmiyor veya yanlış değerlendiriyor, yanlış yorumluyor.
Asıl şaşılacak, esef edilecek olan, gayrimüslimlerin değil, bazı müslümanların bile dinlerinin ahkâmını doğru bilememesi, özünü tam ve iyi kavrayamamış olması.
Francis Bacon diyor ki:
Bilim hakkında az bir bilgi insanı ateist yapar.
Bilimle ilgili derin bir bilgi sahibi olmak ise insanı Allah'a inanan bir kul yapar.
Biz Müslümanlar bütün insanlara en içten, en halis, en ilahî duygular besliyoruz. Kimseye kastımız, garazımız yok. İnsanlığın iyiliğini istemekte, hayrını murad etmekteyiz.
Yunus Emre gibi götürü pazar eylemiş, “yaradılanı Yaradan’dan ötürü” hoş görmüşüz.
Düşünce tarzımız ve kafa yapımız şöyle:
Cihan halkı iki ana bölüktür:
1. Mü’minler, müslümanlar;
2. İnanmayanlar, gayrimüslimler...
Bunlardan mü’minler, kardeşlerimizdir. Onlara dostluk elimizi uzatmış, kucak açmışız. Bazıları henüz bizi tanımasalar, hatta yanlış yorumlasalar, aleyhimizde bulunsalar, husumet besleseler bile biz onları sevmekteyiz.
Biliyoruz ki dünya bizim asıl yurdumuz değil, muvakkat bir imtihan yeri. Ömrümüzün rüzgâr gibi süratle geçip gittiğini gördükçe, âhiretimiz için hâlisâne ve yoğun salih ameller işlemek gerektiğini daha kuvvetle hissediyoruz.
DÜNYADAKİ DOSTÇA YAŞAYANLARA
Benim adım Sekiz Milyar,
Nefsim, benliğim daima melek ve şeytan sıfatları arasında mücadele eder durur...
Hayatta kalabilmek uğruna, davranışlarımı içgüdüsel ve toplum baskısıyla çevremdeki şartlara göre değiştirir dururum...
Hükmetme, iktidar, makam, riyaset hırs ve hevesim, içimi daima kemirir durur, hiçbir şekilde kanaat göstermez, bitmez, tükenmez, sönmez, tatmin olmaz...
Nefret ve kinim tarafından mütemadiyen tüketiliyorken iç huzuru ararım...
Oğullarımız için, kızlarımız için, kendimiz için lütfen emin olun, bilmiş olun ki, yeni ( en son ) nizam, farkında olmasanız da hep orada, kenarda mevcuttu.
Haydi, kendimizi değiştirip güzelleşmek için en iyi stilist, tasarımcı ile randevulaşalım.
İçimizde varolan, en iyiyi yansıtacak bu stilist ile buluşmanın neticesi ne kadar müstesnai bir şekilde güzelleşeceğimizi ispat edecek, gösterecektir.
Bu örnekten yola çıkarak, kendimizi değiştirmeyi hayal eder ve bu hayali gerçekleştirebilirsek, yani; kötülüklerden pişman olup tövbeyi nasuh ile Hakk'a dönersek dünya denen yer, sizi temin ederim ki, cennete döner.
DEĞİŞİMİ gerçekleştirecek nitelikteki niyet gücü, adım atma gücü "ben"de, "sen"de ve "biz"dedir.
http://www.iskenderpasa.com/makaleler.aspx
Not: İngilizce bilenler için Kuranın Mucizeleri.
http://www.miracles-of-quran.com/
卐Turk’s
卐Turk’s - Aylar önce
Tanrı size beyin verdi, Din değil! Tüm dinler Tanrı’ya karşı hakarettir!
umit durna
umit durna - Aylar önce
Süper Ateist Espirisi https://www.youtube.com/watch?v=MVcsCfBpyjM
RUS YA
RUS YA - Aylar önce
BENİ yaratan ALLAHA şükür olsun
BEKO duran
BEKO duran - Aylar önce
Lütfen arkadaslar Dini karisdirmadan yasadigimiz su dünyayi gezegeni biraz arastirsaniz bizim beyinlen nasil bir baglanti oldugunu ve biz gördüklerimizin herseyin ne alakasi oldugunu binlerce senelerdir bilim adamlarindan tespit edildigini ögreninki ozaman ancak anlarsiniz Insanlari nasil aldattiklarini anliyacaksiniz!Sok olacaksiniz evet düsündügün hersey cok ama cok asiri derecede birbirimizlen bagli oldugunu ve ona göre inancin güclü olusundan bu Dünya ve yarattiklar nasil belirleniyor !Lütfen arkadaslar Seytanin gercek yüzü bambaska ve derin sakli yerde .....Tanrimiz güclüdür ama Seytanin gücünüde unutmayin!!!Hepimiz yaniliyoruz ve hepimiz malesef televizyon izliyoruz!!!ARkadaslar birbirinizi Sevin Sayin ve kendiniz arastirin Imtihan sizin hepinizin ve hele hele Ruhunuz icin en önemlidir!!!Sonra bilmiyordum Seytana uydum demek gecerli olmaz!!!Sevgi ve Saygilar
Sovyetler Birliği
Sovyetler Birliği - Aylar önce
*banker Bilo koydu be*
Mehmet Ayvaz
Mehmet Ayvaz - Aylar önce
S 11f0
Zeki zeki muren ayrilmam zeki 0
Deniz Direk
Deniz Direk - Aylar önce
Fark Ettiniz mi Bilmiyorum Ama Hepsi Akıllı Zeki adamlar
salih erkoc
salih erkoc - Aylar önce
Her nedense ateist olduklarını söyleyenler inanç lı insanların aptal olduklarını söylerler lakin en büyük aptal olduklarını görmezler..
LAILAHE ILLALLAH MUHAMMED RESULULLAH
okadar çok örnek vardirki yuce ALLAH ın varlığını anlamaya hissetmeye ve kanıtlamaya lakin ateistler okadar ogisttirlerki çok sandıkları akıllarından başka bisey doğru gelmez e hadi göster bana aklını nerde dersinde cevap veremez..
Hiç sönmeyen güneş
Güneş ışığında insana yarayan vitamin
Gökte asılı duran bulutlar
Bulutların taşıdıkları yağmur
Yağmurun damlacıklar şeklinde yağması
Annesinden ayrı büyüyen yumurta ve civciv
Ve daha niceleri
Sagopaya gelince bizzat kendi ağzından duydugum şey şu ki
12 yul boyunca ALLAH tan bir dilek dilemiş ve gerçekleşmeyince dileği ALLAH yok sesimi duymuyo diyerek yolunu şaşırmıştır. Bana kalırsa parayı bulanın san ve şöhrete kavuşmanın verdiği bir firavunlasma bunlarınki..
Seyduna Sabbah
Seyduna Sabbah - Aylar önce
Elhamdulillah Ateistim
Ulya Rzayeva
Ulya Rzayeva - Aylar önce
insana insan.olduguna gòre deģer verin.dinine gòre yok.her mùslùman iyi her hristiyan kòtu degildi.insanin vicdanî olmadıkdan sonra hangi dine tapmasının ònemi yok!
AYAN AYDINLI
AYAN AYDINLI - Aylar önce
ALLAH BIRDIR ALLAHDAN BASQA BIR ALLAH YOXTUR HERKIM KI ALLAHI YOX SAYIRSA MEKANI CEHENNEMDIR
devit Beckham
devit Beckham - Aylar önce
Hepinizin aq tiplere baksana şeytana benziyorlar ateist olmaları normal
Abdullah Bingöl
Abdullah Bingöl - Aylar önce
Eyi bok yiyorsunuz zaten iflas etmiş’siniz bu 💀 ölümlü dünyada.🧳 valizi boş gidenlerdensiniz yinede ALLAH size rahmet eylesin
Eren ÇETİNDERE
Eren ÇETİNDERE - Aylar önce
Sagopa kaf kef dinleyin sonra kaf kef ne demek araştırın
Direnen Oyuncu
Direnen Oyuncu - Aylar önce
BAKIN BUNLARIN YARISI ATEİST ATIYO Gösterilere bunlarda destek verdiler ondan
Mustafa Akbaba
Mustafa Akbaba - Aylar önce
İlyas Salman ermeni dölüdür Türk değildir
Sonraki