Tank palet fabrikası tartışmasının aslı ne?

423
243
 
YORUMLAR
Kdr akc
Kdr akc - 4 gün önce
ya hu bir dinlemeyi öğrenemediniz
abdullah ayer
abdullah ayer - 4 gün önce
Dünya savaslarinın merkezi tam bir kitalar arasi köprünun üstunde oturuyorsun. Tek caren sana saldirmasinlar diye ordunu silahini güncel ve güclü tutman gerekiyor. Ama bu chp zihniyeti hala baris kardeslik cicek böcek savasma sevis kafasiyla gidiyor. Ya samimi degil yada fazlasiyla saftirik
Erkan Şahin
Erkan Şahin - 4 gün önce
Türkiye silahlanmaya daha hatta cokdaha fazla önem vermeli..kendi üretmeli...
Bülent Rauf Altunay
Bülent Rauf Altunay - 5 gün önce
50.000.000 doları devlet veremiyor mu! Yalanınızı sizin..
İrfan Yılmaz
İrfan Yılmaz - 5 gün önce
chp nin işi zaten iş değil...şiir, heykel..barış lâflarıyla insanların hayallerini gerçek oy'a çevirmek
İrfan Yılmaz
İrfan Yılmaz - 5 gün önce
Abd, rusya , AB...gelmiş bütün ortadoğuyu yakmış yıkmış, devlet adamlarını infaz etmiş..15 milyon insan yurtlarından kaçırtılmış... bizim chp li hayalperest...hâlâ kardeşlik, barış yalan masalını okuyup insanları duygu sömürüsüyle kandırıyo...
Mehmet Çolak
Mehmet Çolak - 6 gün önce
Neden böyle programlar devletin b işini bıdı bıdı bıdı konuşur? Ne meraklı milletiz. Bu kadar merakla sanarsın ki her sene Nobel alıyoruz.
Turan Tosun
Turan Tosun - 6 gün önce
Beyin bulundurmaktan başka birşey değil.Tank paleti fabrikası,orada sadece tankın paleti üretiliyor,nokta Tank üretilmiyor.Ben o fabrikayı 1986 da karşısında çalıştım ordan biliyorum.
B. TSN
B. TSN - 7 gün önce
İŞİN ÖZÜ ŞU UZATMAYA GEREK YOK. İslam ve Türk düşmanı Koç’un elinde küflenerek beklettiği ve İsrailin isteği ile yıllarca üretime geçmediği bir kurum başka milli bir firmaya devredildi. O firma da finansman açığını Katar ile kapatıp ortaklığa giderek üretime başladı. Şerefsiz CHPKK LILARIN Bütün dertleri bu.
depfreze vendetta
depfreze vendetta - 7 gün önce
adamların 120 yıl önce yaptıkları tankı 2019 olmuş Biz yapamıyoruz bizden bir mok olmaz devletten de bir mok olmaz. vatandaşın cebine elini atmaya devam, burada konuşan devlet yandaşları da yanında çalışan cebine para giren halkın sırtından geçinen asalaklar.. bit bile daha adaletli kanın %000,1'i Bit'in %1000'i de insanındır.. bunlar yamyam bildiğin vatandaşın kanını emiyorlar.
Mehmet Çolak
Mehmet Çolak - 6 gün önce
120 yıl olmuş, seninki gibi salaklar hala devletinin arkasında durmuyor. İsterse de Atatürk gelsin, hep hain dolu. Devletinin arkasında durmayı öğren.
GİYOTİN
GİYOTİN - 7 gün önce
Ben en iyisi aleyna tilkiyi dinlemeye devam edeyim o daha mantıklı konuşuyor en azında zaman kaybı olmaz
Nizamettin Özdil
Nizamettin Özdil - 8 gün önce
Maalesef böyle yalanlarla gündemi oyalıyorlar
Murat Cl
Murat Cl - 8 gün önce
Ben birşey anladıysam Arap olim Konu ne nerelere çekiliyor Ben anltaim Türkiye de deki bir Askeri Fabrikanın özlemtirlmesk konu : Bir ülkenin ordusunun fabrikası özelleştirelemez özelleştirilse bile milli kişiler tarafından Yabancı bir ülkenin gelip tesisini nasıl kiralayabilir böyle bbir şeyin tartışmaya bile açılmaması gerekirken iyice şirkete döndü memleket gidin bakalım Başka bir ülkeye size fabrika da 10 dakka dolaştıriyolarmi bırak işletmeyi vermeyide...
Big Bang
Big Bang - 8 gün önce
Ahmetcim hemen seni ahaber e alalım ;yakışır :))
Hürmüz Kestane
Hürmüz Kestane - 8 gün önce
Bu sunucu ya ne yaptılar da bu hale geldi ? Yazık...
Zafer Çokyüce
Zafer Çokyüce - 8 gün önce
Aykut erdoğdunun programın başındaki gülüşünü görünce bu programın yalaka show olacağını anlayıp seyretmedim bile zaten Moderatör !!Ahmet hakan haksızmıyım ?
Isa CIVAN
Isa CIVAN - 8 gün önce
Tank palet fabrikasinin ozellestirilmesini savunamadiniz. Neden savunamadiniz bilginiz mi yetersiz ilginiz mi yetersiz. Yoksa savunulacak tarafini mi bulamadiniz. Katar diyor ki beni de uretime al sensen 200 tane tank satin alayim ve tank uretimizinizi finanse wdeyim maliyetini dusurmus olayim ayrica da turkiyeye ulkemde askeri ust vereyim. Biz de bunu kabul ettik uilkemizin cikari icin deyiverin. Amma çapsızsiniz ya.
feelinggood
feelinggood - 8 gün önce
5:27 tabiki açıklamak zorunda ileri zekalı herif
Mehmet Çolak
Mehmet Çolak - 6 gün önce
Tabiiki değil, hiç bir ülke bunu yapmaz. Batıda HİÇ bu tür konular konuşulmaz. Bu tür program yok zaten hiç bir ülkede. Sana ne lan devletin kimle anlaştığı ne gibi stratejik uygulamalar yaptığı derler.
Mustafa Turhal
Mustafa Turhal - 9 gün önce
chp hiç bir zaman milli olmadıki
Riza Devrilmez
Riza Devrilmez - 5 gün önce
senin anan ama ben milli ettim,😀😀
B. TSN
B. TSN - 7 gün önce
Mustafa Turhal İngiliz oluşumu nasıl yerli olabilir ki?
Ilhan yandı
Ilhan yandı - 9 gün önce
CHP kör sağır bir duvardır, laf anlatamazsınız, anlatsanız bile duvardan seker size döner. boşa enerji harcamayalım
Riza Devrilmez
Riza Devrilmez - 5 gün önce
sen anlarsın it öküz oğlu öküz seni satıldı işine gelmiyor gerçekleri görmek
Gencay Aygün
Gencay Aygün - 9 gün önce
Biz siz almadık bukadarda OLAMAZ BUNLAR SİONİZMİN KÖPEKLERi midir yoksam bunlardan türk olduğundan şüpheleniyor insanlar bak bak birda neden bukadar silahlanisunuz işte burada anlatmak ki vatan hainleri sionizmin köpekleri bunlar hak güçlü nin olmuştur işte hakkinin olduguni bildikleri için yinede ört bas eder gibi konuşuyorsun tam şerefsiz FOTOCİ vatan hainleri sionizmin köpekleri bunlar
Ramazan Kaz
Ramazan Kaz - 9 gün önce
Chpli f35 biz koltuk kısmını yapıyoruz demekle yani onlar koltuk sevdalı fosil kirecli kafalıları seçenler yunanistan devletine çalışıyor
levent özlü
levent özlü - 9 gün önce
Ersoy dede sen ne biçim bir şerefsizsin
Haticenaz Adıyaman
Haticenaz Adıyaman - 9 gün önce
Bu gavatta tam bir dönek oldu
ceyhan doğan
ceyhan doğan - 9 gün önce
Birbirinin kopyası kanallar, tartışmalar, yorumcular. Yanlışı savaşırcasına savunan sözde bilgili çenesi kuvvetli kılıç sallayanlar. Bomboş insanlarsınız. Sizleri dinlemek izlemek zaman kaybı. Recep ivedik gibisiniz.
Morpheus Morpheus
Morpheus Morpheus - 9 gün önce
Chp batiinin partisi resmen
Yaziklar olsun
Yıldırım Şit
Yıldırım Şit - 9 gün önce
Hem tanklar yerli degil yalan diyor bu chp hemde niye satin diyor
Zafer Kaya
Zafer Kaya - 9 gün önce
Sıkıntı islam
Uzun ince 1 yoldayız ????
Uzun ince 1 yoldayız ???? - 10 gün önce
😂😂😂😂😂
Hakan Kalayli
Hakan Kalayli - 10 gün önce
Aykut Allah'ın oğlu geldi mi gelecek sandıkarı çalacak diyordun.
Bir çay ısmarlasaydın barii.
Bunu da Tv'ye çıkartıyolarya ne diyeyim artık.
Hakan Kalayli
Hakan Kalayli - 10 gün önce
Şehitlikte kafa çekmek günah değil dersen
Allah'da suratının nurunu siler. Şunun tipine bak
Y erguen
Y erguen - 10 gün önce
mevzu 50milyon dolar degildir elbette. CHP bu memleketin hayrina hicbir sey istemez isteyemez istetmezler. kasetle gelir kasetle gider baskanlari. Bugün milliyetci kardeslerimizin siyasi tavirlarini degistirmeye yönelik tank palet fabrikasi hakkinda atip tutanlarin kac stratejik fabrikanin kapisina kilit vurduklarini unutmadik. O tank palet fabrikasina ortak yapilan katarlilar düsmanimiz degil aksine düsmana karsi birlik kuracagimiz kardeslerimizdir. onlar da bizdeki gibi bir sürecin icerisindeler. Kur savaslari esnasinda herhalde acik acik beyan edemedikleri milyarlarca dolarlik desteklerini görmüsüzdür. su an itibariyle her sey yolundadir. tek amaclari bu birliktelige darbe vurmaktir. hatta kibris rum keisminin ilan ettigi bir alanda katarli sirketin rumlarla anlasma yaptigi propagandasini da alet eden stratejistler var ahmakca. Türkiyenin rumlarla ihtilafli olmadigi bir alanda Katarli sirketin arama yapmasi bizim neden aleyhimize olsunki? ama yok sanki arkamizdan vurmus gibi bir hava yansitilmaya calisiliyor. Katar olmasa eni olacak total olacak BP olacak. memlekette tas üstüne tas koymayan koyani da ipe gönderen bir zihniyetten fayda beklemek safliktir. siyasetini yaptiklarini her dpgrularina da bu cercevede bakilmali.
Ferhat Gülteking
Ferhat Gülteking - 10 gün önce
tankı araba sat meclisi ingilizlere sat toprakları amerikaya sat ama suçlu chp inşallah daha beeterlerini yaşarsınız chpye düşecek muhtaclıgı anlarsınız.
ali kanmaz
ali kanmaz - 10 gün önce
Seyretmeyin kahve muhabbeti
Ahmet Sirin
Ahmet Sirin - 10 gün önce
bu fabrikayı c h p s atsaydi şimdiye yerin en bir etmişti iz izzi gidi havuzcular
secgin Secgin
secgin Secgin - 10 gün önce
ULKEM EKONOMİSİNE İNDİRİLEN HER DARBEYE ALKIŞ TUTUP,ATİLAN HER DEV ADIMLA ALAY EDENLERİN MİLLİ BİR DİL KULLANARAK, BÜYÜK CABALAR İLE KURULAN VE YİNE KENDİLERİNİN DESTEKLEDİKLERİ ONCA TERÖR DARBESİNDEN SONRA MADDİ CİKMAZA GİREN VE DURMA NOKTASINA GELEN TANK FABRİKASİNİN GELECEĞİNİ DÜŞÜNMEDİKLERİNİ,AKSİNE SU ANDAKİ DERTLERİNİN,TANK FABRİKASİNİN TEKRAR VE HATTA DAHA BÜYÜK BİR HIZLA YOLUNA DEVAM ETMESİNİ SAGLIYACAK BU DESTEGİN ÖNÜNÜ KESMEK OLDUĞUNU BİZ COK İYİ BİLİYORUZ...Onlar Avrupa ve Amerika karşısında diz çökmüş, IMF kapısına dayanıp el açmış bir TÜRKİYE görmek istiyorlar.KATAR GİBİ MÜSLÜMAN OLAN BİR BASKA ULKE İLE EL ELE VERİP GÜÇLENİP,KURDUKLARİ ZULM ÇARKINA COMAK SOKACAK BİR TURKİYE Yİ DEĞİL...🇹🇷
Ahmet Memiş
Ahmet Memiş - 11 gün önce
Berbat bir program olmuş.
Kimin ne dediği belli değil.
İki tarafta bir şey savunuyor.
Kimse kimseyi dinlemiyor.
25dk da boyunca kimse 2dk bile düşüncesini anlatamadı.
m y
m y - 11 gün önce
Dolar 1 tl olcak 🤣🤣
Necmi Avcı
Necmi Avcı - 11 gün önce
Madem bu kadar şeffafsınızda..Neden CHP otel odalarında gizli kapaklı,,İMF itleri ile ne görüşüyor,, ne tür modelsiniz siz Ya HU..🤣🤣🤣
Hasan Aksoy
Hasan Aksoy - 11 gün önce
Bu adamlar salak mı,yoksa salak ayağına mı yatıyor. Devletin en stratejik kurumları askeri tesisleridir. Onun ardından da iletişim yani Telekom gelir. Bunları özelleştirmek( yahut özel sektöre kiralamak) devletin mahremiyetini yok saymak demektir. Tank yapılacaksa özel sektör bir fabrika açar ve üretir. 50 milyon dolar yoksa tıpkı lübnanlı Haririye Telekom satılırken yaptıkları gibi devlet bankalarından 50 milyon dolar kredi verilir,olur biter. Tank palet fabrikasının BMC ye devredilmesi asla iyi niyetle bağdaşacak bir hadise değildir.
muhalif vatandaş
muhalif vatandaş - 11 gün önce
Ahmet hakan sen zavallı birisin şu an olduğun yer son durak onun için daha çok yalaman gerek yoksa aç kalırsın.
Santral Freedom for BRD
Santral Freedom for BRD - 9 gün önce
Saftrik gardasimmm sen git hugonu devam oyna 😂😂
Abbas Sezek
Abbas Sezek - 11 gün önce
Bu büyük bir suc bu fabrikayi satmak devleti vatani satmaktir
yamamoto genryusai
yamamoto genryusai - 12 gün önce
ulan amerikada bütün silahları , tankları , füzeleri özel şirketler üretiyor ve devlet özel şirketlerden satın alıyor. yabancı ülkelere silah tank satarken bu şirketlerin ürünlerini satıyor ve bunlardan hem kâr payı hem vergi alıyor. bu şirketler kafasına göre istediğine satamaz ve bu şirketler özel şirketler nasıl finansman buluyorsa gider finansmanını bulur.
CHP devletçilik kafasından çıkamamış. 1923te yaşıyorlar hâlâ
xmenbln
xmenbln - 12 gün önce
1940li yillarda NURI DEMIRAGin önune köstek olup ... Ucak fabrikanin kurulmasina dinamit koyan CHP zihniyetinin simdi VATANSEVER olmalari tuhaf.... Neyse bu konuyu KANDILli arkadaslarla istisare etsinler :)
Hakan Otto
Hakan Otto - 12 gün önce
Koduğumun CHP zihniyeti "Dananın altında buzağı aramak"derdinde ne zaman vatanımızı seveceksiniz ? Yaw ne zaman
serkan öz
serkan öz - 12 gün önce
Ulan 50 milyon dolar bulamadınız mi da bunları konuşuyoruz...
Ferhat Gülteking
Ferhat Gülteking - 10 gün önce
@Oyun Delisi siktir git gta oyna amerikan polisi öldür bi sikten caktığınız yok karışmayın siyasete zeka ister.
serkan öz
serkan öz - 10 gün önce
@Oyun Delisi laf olsun diye konuşmuşsun şimdi böyle bir durum var mı? Yok!! 50 milyon doları verebiliriz...Delilik yapmada uslu uslu dur...
Oyun Delisi
Oyun Delisi - 10 gün önce
serkan öz ulan bebe bu ülke memur maaşlarını ödeyemedigi günleri görmüş tabi sen o zamanlar portakalda vitamindin
Hakan Cakmak
Hakan Cakmak - 12 gün önce
Aykut KOCAKAFA...içide saman dolu
deniz elli
deniz elli - 12 gün önce
Hadi ordan, yalaka, senden mi ogrenecegiz neyin ne oldugunu, asagilik herif.
Gokhan Yilmaz
Gokhan Yilmaz - 12 gün önce
çok bos konusmalar olmus saygısızca
Yılmaz Çakır
Yılmaz Çakır - 12 gün önce
Ami abd nin f 35 i üretiyor parcasi bazıları türkiye de yapiliyor simdi ne oldu abd bize mu satmis oldu tasaron diye bir sistem reis akıllı yer bizden para sizden
A sip of tea
A sip of tea - 13 gün önce
CHPninde ERMENI Asli türk bile olmuya milliymis CHP Daha kendi liderleri kilicdaroglumu milli tüüürkmüüü. s..kin gidin ya B,,k suratlar. muhaaaaaaaaaaaaaaa ibne CHP
huseyin karabayir
huseyin karabayir - 13 gün önce
yandaşların verdiği cvbı anlayan var mı?
had safha
had safha - 12 gün önce
Hangi yandaşlar ak olan mı kızıl olan mı? Çünkü aklar neyse de kızıl yandaşlar tank paletini silah sanıyor.
Vasif Bayramov
Vasif Bayramov - 13 gün önce
Mence satilmamali niye dersen devlet sirri
had safha
had safha - 12 gün önce
Ne devlet sırrı, kiralanan fabrika tank paleti üretiyor. Tankı zaten bmc üretecek
İbrahim Oğuz Işık
İbrahim Oğuz Işık - 14 gün önce
Vallahi cam kavanozlar icin kapak yapsa millet icin daha iyi olur
SÜLEYMAN HİLMİ İLHAN
SÜLEYMAN HİLMİ İLHAN - 14 gün önce
O kadar saçma programlarki bu konuda uzman kişiler çağılır ve dünya standartalarında bu işin nasıl yapıldığı söylenir.Yanlış olan ve doğru olan taraflar konuşulur gazeteciler gelmiş boş yapıyolar.Konuşma nezaketinden uzaklar
Ayhan Sahan
Ayhan Sahan - 14 gün önce
Chpli lere neden can Dündara sahip cikdiniz devletin özel işini ortama getirdi diye
Amaçsız İnsan
Amaçsız İnsan - 14 gün önce
Bu tank projesi açık arttırmaya çıktı koç grubu kazandı ve baya bir yol aldı sonra bu proje koç holding den alındı yandaşa verildi ve sonra bu yoldaşa fabrika verildi bu yandaş bunu yapacak parası yok ve sonra gidip katara yabancıya satılıyor
Usta / Yaşam
Usta / Yaşam - 15 gün önce
Bu chp'nin hepsi yamyam. Katara atifte bulunmakla, Amerikanın kötüne girmenin bir anlamı yok. k.k adam olarak anmak bile başı başına tam bir ahmaklık. k.k hep hainlerle ve hainlere çalışan zavallı bir ahmak.
Diego Ergin
Diego Ergin - 15 gün önce
Ahmet hakan niye bu kadar yoruyorsun kendini:) Bi yumruk Bi insanı bu kadarmı değiştirir ama normaldir hayatında hiçbişey için kavga etmeyen adam anlamaz.
Diego Ergin
Diego Ergin - 15 gün önce
Lan dede ne utanmaz arlanmaz adamsın israil den silah aldınız diyosun chpye:))))
Recep çetin
Recep çetin - 15 gün önce
yakinda cumhurbaskanligi da ozellestirilirse sasmayin
Recep çetin
Recep çetin - 15 gün önce
ah be Ahmet bu nasil bir doneklik tarafsiz ahmet olmus ak partili ahmet kaca sattin kendini ahmet tarafsiz ahmet
Sonraki