Erdem Halit Cengiz
Erdem Halit Cengiz
  • 805
  • 167 803 257
  • 100
  • Katılım 27 Jul 2014
İletişim - Sponsorluk : ehcLove@gmail.com
Hepinize merhabalar ben Erdem. 20 yaşındayım ve Erzurum'da yaşıyorum.
Kanalımda her gün video olmaktadır. Tabii bir aksilik çıkmadıkça. Yani Her gün sizin hayatınızdan bir süre istiyorum.
Umarım bunu bana verirsiniz. Sizler destek verdikçe bu şekilde devam edecektir. Haydi işimize dönelim :))

Video
HİLE vs TECRÜBE !! PUBG Mobile
HİLE vs TECRÜBE !! PUBG Mobile
2 gün önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de one man squad oyunda dar alanda rakiplerimi yok etmeye çalıştık. Daha öncesinde videoya eğlence katmak için de sandık açılımı yaptım. Oyunlarda da hileler vardı. Ancak hile mi daha işlevsel yoksa tecrübe mi bunu görücez. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Çekiliş : instagram.com/p/B3g3dG2AtSe/ Kampanya URL: gold.razer.com/gold/promotion İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
200 IQ İLE OYNAMAK - PUBG MOBILE
200 IQ İLE OYNAMAK - PUBG MOBILE
4 gün önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de sanhok haritasında bootcamp e atladım ve one man squad oyunda rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Yaptığım 200 ıq hareketler kadar -200 hareketler de vardı. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
UZAKLARDA ARAMA ÇÜNKÜ BEN İÇİNDEYİM - PUBG Mobile
UZAKLARDA ARAMA ÇÜNKÜ BEN İÇİNDEYİM - PUBG Mobile
7 gün önce
Hepinize merhabalar bugün miramar haritasında pecadoya atladık ve bra ile birlikte duo man sqaud oyunda rakiplerimizi yok ettik. Birbirinden güzel vuruşlar ve eğlenceli anlar vardı. Oyunun sonunda ise bizi güzel bir sürpriz bekliyordu (!) Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HEDİŞAT - PUBG Mobile
HEDİŞAT - PUBG Mobile
12 gün önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de barış bra ile miramar haritasında hacı bölgesine atladık ve duo man squad oyunda rakiplerimizi yok ettik. Birbirinden şekil vuruşlar ve komik anlar , hedişatlar vardı. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BUG'Cİ MOBİLE KOMİK ANLAR DERLEME !!
BUG'Cİ MOBİLE KOMİK ANLAR DERLEME !!
14 gün önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de yaşanan komik , saçma , eğlenceli anlara baktık. Birbirinden garip ve komik buglar vardı. Bu video adeta bugci mobile oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Clash of Fun : goo.gl/czSJr2 İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
YEĞENİM İLE EĞLENCELİ KUTU AÇILIMI !! PUBG Mobile
YEĞENİM İLE EĞLENCELİ KUTU AÇILIMI !! PUBG Mobile
16 gün önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de 10.000 uc ile kutu açılımı yaptık. Sizlerin de çok sevdiği ve beklediği yeğenim ile sandık açtık. Çok eğlenceli ve komik bir video oldu daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
3 FİŞEKLİ SAVUNMA HATTI !! PUBG Mobile
3 FİŞEKLİ SAVUNMA HATTI !! PUBG Mobile
19 gün önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel haritasında one man squad modda novo bölgesine atladım ve rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Bir rakibimden ise 3 tane işaret fişeği çıktı ve oyunumuz şenlendi ancak bu fişekleri korumak o kadar da kolay değil... Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BIKTIM LAN - PUBG Mobile
BIKTIM LAN - PUBG Mobile
22 gün önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle pubg mobile de sanhok haritasında solo şekilde bootcamp e atladık ve rakiplerimizi tek tek yok etmeye çalıştık. Birbirinden eğlenceli , komik ve güzel vuruşlar , anlar oldu. Ancak oyundaki hepimizin şikayetçi olduğu durum yine başımıza geldi. Gerekli uyarı ve tavsiyelerimizi de videoda yaptım. Umarım bu kötü durum artık bir şekilde sonuçlandırılır. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HER ÖLÜŞÜM 10 TL!! İZLEYİCİ İLE 1vs1 PUBG Mobile
HER ÖLÜŞÜM 10 TL!! İZLEYİCİ İLE 1vs1 PUBG Mobile
26 gün önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de instagram dan duyurup belirlediğim kişiler ile hangar haritasında izleyicilerim ile 1 vs 1 oyun oynadık. Beni her vurup öldürdükerinde ise ödül 10 tl ydi. Çok komik ve eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EĞLENCELİ TİKTOK PUBG MOBİLE ANLARI !!
EĞLENCELİ TİKTOK PUBG MOBİLE ANLARI !!
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile tik tok komik video larına baktık. Birbirinden eğlenceli komik ve saçma videolar vardı. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Video Orjinal : trvideos.net/c/UC2IwwAgBLq1rL-6CFNv6bzw Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HAYATINA BÖYLE GİRSEM NAPABİLİRSİN ? PUBG Mobile
HAYATINA BÖYLE GİRSEM NAPABİLİRSİN ? PUBG Mobile
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel haritasında georgopol bölgesine atladım ve one man squad modda rakiplerimle kapıştım. Çok eğlenceli ve aynı zamanda garip bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
SKİNİ BEĞENDİM!! PUBG Mobile ROYALE PASS SANDIK AÇILIMI
SKİNİ BEĞENDİM!! PUBG Mobile ROYALE PASS SANDIK AÇILIMI
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de yeni sezon 9. sezon royale pass sandık açılımı ve ödülleri topladık. Şanslı bir sandık açılımı oldu. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
KALK KAPAT O BİLGİSAYARI - PUBG Mobile
KALK KAPAT O BİLGİSAYARI - PUBG Mobile
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Memin'le pubg mobile de duo oyunda rakiplerimizi darma duman etmeye çalışıyoruz. Sanhok haritasında paradise resort bölgesine atladık ve çarpışmaya başladık. Birbirinden güzel ve eğlenceli anlar ayrıca sonunda da hile ile karşı karşıya kaldık. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
DENEME YANILMA - PUBG Mobile
DENEME YANILMA - PUBG Mobile
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de one man squad modda vikendi haritasında win alana kadar , oyunu kazanana kadar oynadım. Birbirinden zorlu , eğlenceli ve heyecanlı oyunlar oldu. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BALON FUTBOLU İLE EĞLENCELİ CHALLENGE !!
BALON FUTBOLU İLE EĞLENCELİ CHALLENGE !!
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün arkadaşlarımla birlikte halı saha da balon futbolu oynadık ve birbirinden eğlenceli , komik ve saçma challengeler yaptık. Uzun zamandır istediğiniz halı saha videosunu da bu şekilde yapmış oldum. Çok ama çok eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Müzikler : bit.ly/2lA7le9 İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
İLAHİ ADALET !! - PUBG Mobile
İLAHİ ADALET !! - PUBG Mobile
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel haritasında military bölgesine atladım ve one man squad modda rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Çok heyecanlı ve zorlu bir başlangıç yaşadık ve harika bir şekilde çıktık. Ancak oyunun ilerleyen kısmında şanssızlık yaşadık ama tam o anda ilahi adalet devreye girdi. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
MİRAMAR DAĞLARINDA AİRDROP AÇAR!! PUBG Mobile
MİRAMAR DAĞLARINDA AİRDROP AÇAR!! PUBG Mobile
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de miramar haritasında pecado ya atladık ve rakiplerimizi one man squad modda yok etmeye çalıştık. Birbirinden komik ve eğlenceli aynı zamanda şanslı bir video oldu. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
KARGONUZ GELDİ BAKA..(ÖLDÜ) PUBG Mobile
KARGONUZ GELDİ BAKA..(ÖLDÜ) PUBG Mobile
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel de farklı bir yere atlamamı isteyenler için yasnaya polyana ya atladık ve one man squad oyunda rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Birbirinden eğlenceli ve komik vuruşlar oldu. Daha fazlası için videoyu beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HİLE vs BUG !! KOMİK ANLAR DERLEME PUBG Mobile
HİLE vs BUG !! KOMİK ANLAR DERLEME PUBG Mobile
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün memin ile birlikte pubg mobile de yaşanan en komik anların derlemelerine eğlenceli anlarına baktık. Yine birbirinden komik ve saçma videolar vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Clash of Fun : goo.gl/czSJr2 İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
İSMİMİ DEĞİŞTİRDİ !! 1 DAKİKA HESAP KONTROL CHALLENGE
İSMİMİ DEĞİŞTİRDİ !! 1 DAKİKA HESAP KONTROL CHALLENGE
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Barış Bra ile birlikte pubg mobile de 1 dakika hesap kontrol challenge yapıyoruz. Yıllar önce Clash Royale de yaptığım bu challenge yi Pubg Mobile de de yapmak istedik. Çok eğlenceli ve komik bir video oldu. Bu videoların devamı için beğenip abone olmayı ihmal etmeyelim iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
DÜNYANIN EN İYİ PUSUSU !! PUBG Mobile
DÜNYANIN EN İYİ PUSUSU !! PUBG Mobile
Aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel haritasında military bölgesine atladım ve rakiplerimi one man squad oyunda yok etmeye çalıştım. Ayrıca bu oyunda biraz pusu oyununu oynayarak nasıl olduğunu çözmeye çalıştım ve çok eğlendim. Birbirinden güzel airdrop ve awm vuruşları da vardı. Beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
MEKANIN KİRACISI GELDİ !! PUBG Mobile
MEKANIN KİRACISI GELDİ !! PUBG Mobile
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de Vikendi de one man squad modda villa ya atladım ve rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Birbirinden komik ve eğlenceli anlar oldu. Ayrıca oyunda adaşım olan bir Pro Erdem vardı. Onunla da güzel bir rekabete girdik. Umarım hoşunuza giden eğlendiğiniz bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
KOMİK ve DUYGUSAL PUBG ANİMASYONLARI
KOMİK ve DUYGUSAL PUBG ANİMASYONLARI
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg animasyon videolarının yeni bir bölümü ile karşınızdayım. Yine birbirinden komik ve duygusal animasyonlar vardı. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BANA MAL DE !! PUBG Mobile
BANA MAL DE !! PUBG Mobile
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de vikendi haritasında villa bölgesine atladım ve rakiplerimi one man squad oyunda yok etmeye çalıştım. Villa yı tertemiz ettik ve işaret fişeği attık ama maalesef çatıda kaldı. Onun dışında da güzel vuruşlar ve eğlenceli komik anlar oldu. Videonun en can alıcı noktası ise sonu oldu. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
KISA VE NET !! PUBG MOBİLE
KISA VE NET !! PUBG MOBİLE
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de erangel mapinde pochinki bölgesine atladım ve one man squad modda takiplerimi yok etmeye çalıştım. Ayrıca bayram dolayısıyla kısa ve net bir video oldu. Bir sürü airdrop ve işaret fişeği bulsak da çok uzun tutmak istemedim. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
700 TL GİTTİ!! BANA KIŞKIRTMA YAPTILAR !! PUBG Mobile (ÇEKİLİŞ VAR)
700 TL GİTTİ!! BANA KIŞKIRTMA YAPTILAR !! PUBG Mobile (ÇEKİLİŞ VAR)
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de sandık açılımı yapmak için videoya girdim ancak video sırasında bana Golf Roko'nun gönderdiği hediyeyi almak için odadan çıktığımda Kerem ve Emin sizlerin isteği üzerine bana kışkırtma yaparak hesabımdaki tüm UC'leri harcadılar. Neyse ki bu konunda Roko dondurmasının bize güzel haberleri vardı. Ayrıntıları videoda izleyerek öğrenebilirsiniz. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Roko kodu için : www.rokoilekazan.com UC yüklemek için : www.midasbuy.com/tr/pubgm#getInfo Golf Roko İnstagram : instagram.com/golf.roko/ İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
1 KIZ vs 1 ERKEK !! PUBG Mobile
1 KIZ vs 1 ERKEK !! PUBG Mobile
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de Zeynep (Civcivv) ile birlikte sanhok haritasında bootcamp bölgesine atladık ve duo şekilde rakiplerimizi yok etmeye çalıştık. Başkta kill yarışı olarak çıktığımız yola bir takım olarak devam ettik :D Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Zeynep'in Kanalı : www.twitch.tv/civcivv İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BANA 1000 TL GÖNDER !! KRAL&VEZİR PUBG Mobile
BANA 1000 TL GÖNDER !! KRAL&VEZİR PUBG Mobile
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Barış Bra ile özlenen Kral Vezir konseptinin yeni bölümüyle karşınızdayız. Yine çok eğlenceli ve komik bir video oldu. Birbirinden zorlu görevler ve eğlenceli cezalar verdim. Bugünün büyük cezası da Bra nın hesabıma 1000 tl göndermesi oldu. Bakalım tepkileri nasıl olacak. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
NEYİM VAR Kİ AWM'DEN GAYRİ !! PUBG Mobile
NEYİM VAR Kİ AWM'DEN GAYRİ !! PUBG Mobile
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Emin'le birlikte erangel de georgopol e atladık ve two man squad oyunda rakiplerimizi yok etmeye çalıştık. Klasik bir georgopol kapışması oldu ve ayrıca işaret fişeğini de bulduk. İçinden çıkanlar ise beni bir hayli mutlu etti. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Memin'in Kanalı : bit.ly/2FRZv6S İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
İLK GÖRMEK ÇOK ÖNEMLİ - PUBG Mobile
İLK GÖRMEK ÇOK ÖNEMLİ - PUBG Mobile
2 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de sanhok haritasında paradise resord a atladık ve one man squad oyunda rakiplerimizi yok etmeye çalıştık. Birbirinden eğlenceli ve zorlu anlar vardı. Umarım hoşunuza giden bir video olur. Beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
3 TAKIMIN ARASINDA KALDIM (çok riskli oldu) PUBG Mobile
3 TAKIMIN ARASINDA KALDIM (çok riskli oldu) PUBG Mobile
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de sanhok haritasında bootcamp e atladım ve one man squad oyunda rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Daha sonrasında ise paradise resord a atılan işaret fişeği ve airdrop u takip ettim. İşler de orada karıştı zaten. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
200 IQ VS 0 IQ HAREKETLER !! PUBG Mobile KOMİK ANLAR
200 IQ VS 0 IQ HAREKETLER !! PUBG Mobile KOMİK ANLAR
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de bilerek veya bilmeyerek yapılan ayrıca bizim de zaman zaman yaptığımız 200 ıq hareketlere baktık. Birbirinden eğlenceli ve komik anlar vardı. Daha fazlası için like atıp abone olayı unutmayın iyi seyirler. Gâu Gâu : bit.ly/32srfso GlitchySam : bit.ly/2PBvXAu İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
8. SEZON ROYALE PASS VE ÖDÜLLER!! PUBG Mobile
8. SEZON ROYALE PASS VE ÖDÜLLER!! PUBG Mobile
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de yeni sezon 8. sezon elit royale pass aldık ve ödüllerini birlikte topladık. Daha sonrasında da uc ve ödüllerdeki sandıklarla birlikte ufak sandık açılımı yaptık. Ayrıca sizlere de yeni sezon hediyesi olarak royale pass alacağımı söyledim. Ayrıntıları dinleyip çekilişe katılabilirsiniz. Videoyu beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
ALLAH DA GAHRETSİĞN !! - PUBG Mobile
ALLAH DA GAHRETSİĞN !! - PUBG Mobile
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle kısa aranın ardından Vikendi haritasında villa bölgesine atladık ve rakiplerimizi one man squad oyunda yok etmeye çalıştık. Birbirinden güzel vuruşlar , eğlenceli anlar ve airdrop lu bir video oldu. Ayrıca oyunun sonunda yaşadıklarımızı sizin yorumlarınıza bırakıyorum. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
PUBG MOBİLE ANİMASYONLARI !!
PUBG MOBİLE ANİMASYONLARI !!
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle pubg animasyon videolarına devam ediyoruz. Birbirinden komik ve eğlenceli animasyonlar vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Aero Productions : bit.ly/2WWV68m İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HİLE HİLE KESİN HİLE !! PUBG Mobile
HİLE HİLE KESİN HİLE !! PUBG Mobile
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Bra ile birlikte kill yarışı için video denerken oynadığımız ve birbirinden komik, ilginç ve saçma olayla karşılaştığımız videoyu paylaşmak istedim. Oyun hem çok heyecanlı hem de hilelerle dolu bir oyun oldu. Umarım hoşunuza giden eğlendiğiniz bir video olmuştur. Daha fazlası için beğenip abone olmayı unutmayın. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
AĞLA BRAA - PUBG Mobile KİLL YARIŞI !!
AĞLA BRAA - PUBG Mobile KİLL YARIŞI !!
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Barış Bra ile özlenen kill yarışı ile karşınızdayız. Yine birbirimize acımadan hele ki rakiplerimize hiç hiç acımadan kill aldığımız, çirkinleştiğimiz, kendimizden geçtiğimiz bir video oldu. Çok heyecanlı, eğlenceli ve tabii ki komik bir video oldu. Daha fazlası için mutlaka like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
AWM'Yİ GÖRÜNCE EL SALLADI !! PUBG Mobile
AWM'Yİ GÖRÜNCE EL SALLADI !! PUBG Mobile
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile da sanhok haritasında paradise atladım ve one man squad modda rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Daha sonrasında bulduğum işaret fişeğini atacakken dibime düşen airdrop u fark ettim ve rakibimden çaldım. Ardından bootcamp bölgesinde de 2 tane işaret fişeği atılmıştı bende oraya doğru yola çıktım. Oyunun sonunda ise izleyicim beni fark edince resmen kameralara poz verdi ve el salladı. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EN ZOR GÜLMEME CHALLENGE !! (İDDİALI)
EN ZOR GÜLMEME CHALLENGE !! (İDDİALI)
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Memin kardeşimle uzun iddialaşmalarımız sonucunda benim için hazırladığı komik ve eğlenceli video lara baktık ve gülmemeye çalıştık. İddiayı kazanan ceza verme hakkına sahip. Umarım hoşuna giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Emin'in Kanalı : bit.ly/2FRZv6S İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
NAPIYOSUN LAN ORADA !! PUBG Mobile
NAPIYOSUN LAN ORADA !! PUBG Mobile
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle pubg mobile de erangel de novorepnoye atladım ve one man squad maçta rakiplermi yok etmeye çalıştım. Ayrıca öldürdüğüm rakiplerden 2 adet işaret fişeği çıktı. Umarım hoşuna giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
RED ZONE DUASI !! EKİPLE PUBG Mobile
RED ZONE DUASI !! EKİPLE PUBG Mobile
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün ekiple birlikte pubg mobile de sanhok haritasında bootcamp e atladık ve 3 man squad şekilde rakiplerimizi yok etmeye çalıştık. Ayrıca yapmış olduğum failden sonra yaptığım dua nın da tutması çok komik ve garip oldu. Umarım eğlendiğiniz bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
TÜRKİYE 1. İLE PUBG MOBİLE OYNADIM !!
TÜRKİYE 1. İLE PUBG MOBİLE OYNADIM !!
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de turnuva da dereceye girerek 3. olup ülkemizi temsil eden ve Türkiye 1. si takımda olan FTPCubycolor yani Ziya ile birlikte sizlere sanhok haritasında bootcamp e atlayarak harika bir maç ve video yapmaya çalıştık. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. O tabletten ben ise emilatör den oynadım ve kıyasıya bir mücadele ortaya çıktı. Daha fazlasını isterseniz mutlaka like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Ziya'nın İnstagram : instagram.com/cubycolor/ İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
4 KİŞİ EĞLENCELİ KILL YARIŞI - PUBG Mobile
4 KİŞİ EĞLENCELİ KILL YARIŞI - PUBG Mobile
3 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle yeni mod 4 kişilik ölüm modu nu oynadık. Barış Bra , Sanal Oyuncu ve Memin bana eşlik etti. Ayrıca sevdiğiniz kill yarışını da bu konsepte uyguladık. Çok eğlenceli ve komik bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
PUBG MOBİLE TİKTOK KOMİK ANLARI !!
PUBG MOBİLE TİKTOK KOMİK ANLARI !!
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle tiktok uygulamasında pubg mobile ve pubg ile birlikte yapılan komik videolar a baktık. Birbirinden ilginç , saçma ama komik video lar vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Video Orjinali :trvideos.net/c/UCZfptq8RaXZokSfqbHmiImg İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EVET HİLEYİM !! - PUBG Mobile
EVET HİLEYİM !! - PUBG Mobile
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de erangel haritasında military bölgesine atladık ve one man squad modda rakiplerimizi parçalamaya başladık. Birbirinden eğlenceli ve güzel anlar vardı. Airdrop lar ve uzaktan güzel vuruşlarla oyunu süsledik. Gönül isterdi daha iyi bitsin ama olduğu kadar. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
DÜNYA İŞARET FİŞEĞİ REKORU 😜 - PUBG Mobile
DÜNYA İŞARET FİŞEĞİ REKORU 😜 - PUBG Mobile
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de vikendi haritasında cement factory bölgesine atladık ve one man squad oyunda rakiplerimi alt etmeye çalıştım. Ayrıca bu bölgenin popüler olmasının sebeplerinden biri olan işaret fişeği bolluğunu da test ettik ve gerçekten de öyle olduğunu gördük. Çok heyecanlı ve güzel bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HARİKA MAÇ ve KUTU AÇILIMI !! - PUBG Mobile
HARİKA MAÇ ve KUTU AÇILIMI !! - PUBG Mobile
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de sanhok haritasında paradise a atladık ve one man squad oyunda rakiplerimizi patates etmeye çalıştık. Ayrıca bugün oyundan sonra birlikte kutu açılımı da yapmak istedim. Yeni GODZİLLA skini ve itemlerini çıkartmaya çalıştık. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
AWM ve MİRAMAR UYUMU  - PUBG MOBİLE
AWM ve MİRAMAR UYUMU - PUBG MOBİLE
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile da miramar haritasında her zamanki mekanımız pecado ya atladık ve one man squad oyunda rakiplerimizi yok etmeye çalıştık. Ayrıca airdrop tan aldığım awm ile de sizlere güzel vuruşlar çıkartmaya çalıştım. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EN KOMİK PUBG MOBİLE ANLARI !!
EN KOMİK PUBG MOBİLE ANLARI !!
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de en komik anlara , eğlenceli ve şaşırtıcı durumlara bakıyoruz. Birbirinden komik ve garip anlar vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Clash of Fun : goo.gl/czSJr2 İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EVLERE SERVİS AİRDROP GELDİ !! PUBG Mobile
EVLERE SERVİS AİRDROP GELDİ !! PUBG Mobile
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de vikendi haritasında castle a atladım ve one man squad modda rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Bir süredir video çekemediğim için oldukça özlemişim ve elimi de ısıtmaya çalıştım. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
İYİ BAYRAMLAARR !! - ZULA
İYİ BAYRAMLAARR !! - ZULA
4 aylar önce
Zula İndirmek İçin : bit.ly/2KftYyH Hepinize merhabalar bugün sizlerle birklite Türk Yapımı oyun Zula 'da yeni hesabım için silahlar aldık , desteler açtık ve yeni desenler çıkarttık. Ayrıca zulaya gelen yeni özellikle birlikte artık oyunda kazanabildiğiniz zula parası ile de silah vs alabiliyorsunuz. Bu gerçekten oyuncular için hayatı çok kolaylaştıran güzel bir güncelleme olmuş. Sizde Zula ' yı indirip oynamayı ve videoya like atmayı unutmayın. İyi seyirlerrr. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
GODZİLLA!! PUBG MOBİLE KUTU AÇILIMI
GODZİLLA!! PUBG MOBİLE KUTU AÇILIMI
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Mersin de Barış Bra ile bir araya gelmişken sizler için güzel bir kutu açılımı yapmak istedim. Ayrıca Royal Pass dan gelen ödülleri de topladık ve birbirinden güzel skin ve ekipman topladık. Umarım sizin de hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
ENES BATUR: GERÇEK KAHRAMAN FİLM GALASI
ENES BATUR: GERÇEK KAHRAMAN FİLM GALASI
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Enes Batur: Gerçek Kahraman filminin gala gösterimi için Erzurum'dan İstanbul'a geldim ve bu süreci ayrıca gala sırasında yaşadıklarımızı, görüştüğümüz diğer youtuberler ile olan anlarımı sizinle paylaşmak istedim. Çok eğlenceli, keyifli bir gün ve vlog oldu. Umarım hoşunuza gitmiştir. Like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
FPP MİRAMARDA ONE MAN SQUAD SAVAŞ !! - PUBG Mobile
FPP MİRAMARDA ONE MAN SQUAD SAVAŞ !! - PUBG Mobile
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün miramar haritasında fpp modda one man squad şekilde zorlu bir savaşa daldık. Birbirinden eğlenceli ve zor anlar yaşadık. Umarım hoşunuza giden bir video olur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
KARIMLA TANIŞMAK İSTERMİSİN ? - PUBG Mobile
KARIMLA TANIŞMAK İSTERMİSİN ? - PUBG Mobile
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de Ramiko ile birlikte sanhok mapinde bootcamp e atladık ve rakiplerimizi yok etmeye çalıştık. Airdrop ve işaret fişekleri topladık. Birbirinden güzel vuruşlar var komik anlar oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Ramiko : trvideos.net/c/UC6L8VIDdQUFDt6Lh4JtMP3g İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
3.5 KG HAMBURGER YAPTIM !!
3.5 KG HAMBURGER YAPTIM !!
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte açken sen sen değilsin tadında bir video ile karşınızdayım. Bugün Emin ile birlikte ramazan ayı dolayısıyla evde kendimize hamburger yapmak istedik. Ancak yapacağımız hamburger biraz farklı oldu. Evde 3.5 kg hamburger yaptık. Bu hamburgerin tüm aşamalarını ve sonunu sizlerle birlikte başarmaya çalıştık. Zorlu ama eğlenceli bir yemek videosu oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BURADA DA GROZA BE !! PUBG LITE
BURADA DA GROZA BE !! PUBG LITE
4 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün yeni oyunumuz pubg lite da miramar haritasında pecado ya atladık ve oyunu öğrenmeye bununla birlikte de rakiplerimizi indirmeye çalıştık. Birbirinden heyecanlı ve komik anlar yaşadık. Ayrıca ilk videomuzda da airdrop topladık ve en sevdiğimiz(!) silah groza ile groza cosplay yaptık. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
SON ADAMIN KARŞISINDA DANS ETTİM !! PUBG Mobile
SON ADAMIN KARŞISINDA DANS ETTİM !! PUBG Mobile
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel mapinde military e atladım ve one man squad modda rakiplerimi yok ettim. Oyunda bir sürü airdrop avladık ve full eşya şekilde oynadık. güzel vuruşlar ve komik anlar vardı. Oyundaki rakiplerim bana kolay geldiği için de son adamın karşısında dans ettim. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BRA'YI VİDEO ÇEKERKEN TROLLEDİM !!
BRA'YI VİDEO ÇEKERKEN TROLLEDİM !!
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerin uzun zamandır istediği bir video için Mersin'e gittim ve Barış Bra yı evinde , odasında trolledim ve kışkırttım. Mümkün mertebe canını yakmadan bunu yapmaya çalıştım çünkü sonunda benim canımın yanmasını istemiyordum. Umarım istediğiniz ve beklediğiniz gibi bir video olmuştur. Mutlaka like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HAYAT KURTARAN İPUÇLARI !! PUBG Mobile
HAYAT KURTARAN İPUÇLARI !! PUBG Mobile
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerl birlikte pubg mobile de oyun sırasında hayatınızı kurtaracak ya da size avantaj sağlayacak bilgilere bakıyoruz. Birbirinden faydalı şeyler öğrendik. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Clash Universe : trvideos.net/c/UCsrK1UOY5thI1EmBe-3CPvQ İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HİLEYİ KAPATIN DA OYNAYALIM !! PUBG Mobile
HİLEYİ KAPATIN DA OYNAYALIM !! PUBG Mobile
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de sanhok haritında paradise resort a atladık ve one man squad modda rakiplerimizi takım halinde yok etmeye başladık. Birbirinden güzel vuruşlar ve eğlenceli anların yanı sıra oyunda karşıma hile olduğunu düşündüğüm rakiplerim de çıktı. Bence bu işte bir iş var. Siz de düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler... İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
SENİ SEVİYORUM AWM - PUBG Mobile
SENİ SEVİYORUM AWM - PUBG Mobile
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel haritasında georgopol a atladık ve one man squad oyunda düşman takımları yok ettik. Ayrıca öldürdüğüm bir adamdan çıkan işaret fişeği oyuna bambaşka bir hava getirdi ve sizlere awm ile güzel vuruşlar yapmamı sağladı. Umarım hoşunuza giden bir video olur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BU NASIL BİR ŞANS ?? - PUBG Mobile
BU NASIL BİR ŞANS ?? - PUBG Mobile
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de vikendi haritasında goroka bölgesine atladım ve one man squad modda rakiplerimle çarpıştım. Birbirinden güzel vuruş ve eğlenceli anlar oldu. Oyunun sonu daha farklı da olabilirdi ama izlediklerim karşısında hem hayrete kapıldım hem de çok güldüm. Umarım sizin de hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
KRAL ÖLDÜ YAŞASIN KRALLAR !! PUBG MOBILE
KRAL ÖLDÜ YAŞASIN KRALLAR !! PUBG MOBILE
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de en sevdiğiniz seri kral vezir in yeni bölümüyle karşınızdayız. Onun öncesinde , Kafa Topu'na gelen yeni ramazan etkinliğinde gelen Sultan karakteri ile ramazan sonuna kadar oynayarak siz de sıralamaya girerek şu ödülleri kazanabilirsiniz; 1 - Playstation 4 Pro . 2 - Apple Airpods . 3 - Huawei Talkband B3 Lite Kazanıyor. Kafa Topu İndirmek İçin ; iOS: httpslink.com/07aa Android: httpslink.com/pflt Barış Bra ile çok eğlenceli bir kral vezir videosu yaptık. Çok eğlenceli ve komik video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
YEĞENİMİN SEÇTİĞİ HERO İLE OYNADIM !! MOBILE LEGENDS
YEĞENİMİN SEÇTİĞİ HERO İLE OYNADIM !! MOBILE LEGENDS
5 aylar önce
Mobile Legends Bang Bang İndirmek için : bit.ly/2Vu2tYf Mobile Legends Facebook Sayfası : facebook.com/MobileLegendsGameTR/ Hepinize merhabalar bugün Mobile Legends Bang Bang ' da yeğenimin seçtiği kahraman ile oyuna girdim ve her ölüşümde ceza yaptım. Ekiple 5 v 5 şekilde çok eğlenceli bir oyun oldu. Arkadaşlar etkinlik devam ediyor. Beni takip etmeyi unutmayın canlı yayında birlikte oyun oynayacağız. İyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EHC GROZA COSPLAY - PUBG MOBILE
EHC GROZA COSPLAY - PUBG MOBILE
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de sanhok haritasında bootcamp e atladık ve one man squad oyun modunda rakiplerimizi avlamaya çalıştık. Oyun her ne kadar biraz sakin başlasa da yakaladığımız airdroplar ve adamlar la hareketlendi ve heyecanlı bir hal aldı. Benimle özdeşleşen groza ile de bu videoda barışmaya çalıştık. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
DÜNYANIN EN İYİ VURUŞU
DÜNYANIN EN İYİ VURUŞU
5 aylar önce
HEPİNİZE MERHABALAR BUGÜN DÜNYANIN EN İYİ OYUNCUSU OLARAK DÜNYANIN EN İYİ VURUŞUNU SİZLERE GÖSTERİYORUM. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
ASLA RAKİBİNİ KÜÇÜMSEME !! PUBG MOBILE
ASLA RAKİBİNİ KÜÇÜMSEME !! PUBG MOBILE
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte vikendi de villa ya atladık ve one man squad oyunda düşmanları mızı avlamaya çalıştık. Çok heyecanlı , eğlenceli ve fail dolu bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EN KOMİK GEREKSİZ SANSÜRLER
EN KOMİK GEREKSİZ SANSÜRLER
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün çok sevdiğimiz gereksiz sansür lere uzun bir aradan sonra devam ediyoruz. Yine birbirinden eğlenceli ve komik gereksiz sansür video ları vardı. Umarım hoşunuza gider. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Oğuzhan'ın Kanalı: goo.gl/YT4AZb Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BOL AKSİYONLU YENİ KiLL REKORU !! PUBG MOBİLE
BOL AKSİYONLU YENİ KiLL REKORU !! PUBG MOBİLE
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle pubg mobile de sanhok haritasında bootcamp e atladım ve one man squat oyunda rakiplerimi yok etmeye çalıştım. Birbirinden güzel vuruşlar ve zor anlar yaşadım. Çok heyecanlı ve güzel bir video oldu. Adeta bir aksiyon filmi gibiydi. Bu oyunda kill rekoru kırmazsak olmazdı daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
SON ADAMI AWM NO SCOPE ÖLDÜRDÜM !! PUBG MOBILE
SON ADAMI AWM NO SCOPE ÖLDÜRDÜM !! PUBG MOBILE
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de miramar haritasında en kalabalık bölgelerden biri olan pecado ya atladım ve rakiplerimi tek tek yok etmeye çalıştım. Birbirinden heyecanlı ve eğlenceli anlar vardı. Ayrıca birbirinden güzel awm vuruşları da yaptık. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
PUBG KOMİK ANİMASYONLARI DERLEME !!
PUBG KOMİK ANİMASYONLARI DERLEME !!
5 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle pubg animasyon videolarına devam ediyoruz. Birbirinden komik ve eğlenceli animasyonlar vardı. Ayrıca pubg vs fortnite animasyonları da çok keyifliydi. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Austrian : goo.gl/HE4Ucp İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
KAZANAN 3000 TL ALIR !! KILL YARIŞI PUBG MOBİLE
KAZANAN 3000 TL ALIR !! KILL YARIŞI PUBG MOBİLE
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Barış Bra ile pubg mobile de özlediğiniz ve sabırsızlıkla beklediğiniz kill yarışı serimizin yeni bir bölümü ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi ayrı ayrı videolarda toplamda 3000 tl kaybetmiştim ve bu videoda bu ikisinin ya intikamını alacaktım ya da tamamen batacaktım. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. Birbirinden komik anlar ve güzel vuruşlar vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
ÖYLE ÖLMEZ FÜZE ATALIM !! YENİ SİLAH VE ZOMBİ MODU - PUBG MOBILE
ÖYLE ÖLMEZ FÜZE ATALIM !! YENİ SİLAH VE ZOMBİ MODU - PUBG MOBILE
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile yeni gelen rpg-7 silahı ve yeni zombi modunu oynadık. Yeni gelen zombi , zombi köpek ve özelliklere baktık. Büyük boss u keserek yeni silahı aldık. Çok eğlenceli ve keyifli bir video oldu daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
50.000 KİBRİT İLE TOP ARABASI YAPMAK !! (İNANILMAZ)
50.000 KİBRİT İLE TOP ARABASI YAPMAK !! (İNANILMAZ)
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte kibritleri yapıştırarak ve şekil vererek inanılmaz şeyler ortaya çıkaran ve bunları yakan insanlara bak tık. Birbirinden eğlenceli ve şaşırtıcı şeyler vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. BLACKHAND : bit.ly/2wVb8Wj The S : bit.ly/2FnoAIX İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
DÜNYANIN EN BECERİKSİZ PUSUCUSU !! - PUBG MOBILE
DÜNYANIN EN BECERİKSİZ PUSUCUSU !! - PUBG MOBILE
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de vikendi haritasında villa ya atladık ve solo bir şekilde rakiplerimizi avlamaya başladık. Airdrop ların peşine gittik işaret fişek lerini çaldık . Birbirinden güzel vuruşlar ve eğlenceli anlar vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
MİRAMAR DAĞLARINDA TERÖR ESTİRDİK !! EKİPLE PUBG MOBILE
MİRAMAR DAĞLARINDA TERÖR ESTİRDİK !! EKİPLE PUBG MOBILE
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de miramar haritası nda ekiple birlikte 3 man squad oyuna girdik ve rakiplerimizi bir bir miramar dağlarında yok etmeye çalıştık. Yanımda Barış Bra ve Sanal Oyuncu olunca bu iş hiç de zor olmadı. Birbirinden güzel vuruşlar ve eğlenceli anlara şahitlik edeceğinizden şüpheniz olmasın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
YEĞENİM İLE KUTU AÇILIMI !! PUBG MOBILE
YEĞENİM İLE KUTU AÇILIMI !! PUBG MOBILE
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de yeğenim ile yeni gelen kutuları açtık. Birbirinden güzel ve garip skin , itemler çıkarttık. Daha fazla kutu açılımı ve Defne ile video için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
VİKENDİ AŞKIM GROZA SEVDAM !! - PUBG MOBILE
VİKENDİ AŞKIM GROZA SEVDAM !! - PUBG MOBILE
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de vikendi haritası nda villa ya atladık ve one man squad oyunda rakiplerimizi yok etmeye başladık. Oyunun hemen başında çıkan işaret fişeği beni oyunda tuttu. Birbirinden güzel vuruşlar ama bir o kadar da failli anlar yaşadık. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BİR İNSAN BAŞKA NE İSTER?? - PUBG MOBILE
BİR İNSAN BAŞKA NE İSTER?? - PUBG MOBILE
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de sanhok haritasındaydık ve bootcamp e atladık. one man squat modda rakiplerimizi takımlar halinde öldürmeye çalıştık. Oyunun birçok kısmında şansımız çok yaver gitti ve işaret fişeğinden airdrob a kadar her şey bulduk. Çok eğlenceli ve heyecanlı bir maç oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EN EĞLENCELİ PUBG MOBİLE ANLAR DERLEME !!
EN EĞLENCELİ PUBG MOBİLE ANLAR DERLEME !!
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle pubg mobile oynamaya kısa bir ara vererek oyunda yaşanan en komik , en eğlenceli anlar a baktık. Birbirinden komik şeyler vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Mobile Battle Royale : trvideos.net/c/UC-lKW8L8qGoU_fQWL0JY45w Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
ERANGEL BUGGY ÇETESİNE KARŞI ZORLU ANLAR!! - PUBG Mobile
ERANGEL BUGGY ÇETESİNE KARŞI ZORLU ANLAR!! - PUBG Mobile
6 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün benden çok istediğiniz erangel mapinde school a atladık ve one man squad maçta rakiplerimizi avlamaya başladık. School da aradığımızı bulamayınca en yakın yer olan rozhok a gittim ve asıl serüven orada başladı. Oyunun ilerleyen kısımlarında ise işaret fişeği ve airdrop avlamaya çalıştık bu anlarda ise garip bir buggy çetesi ile zorlu ve heyecanlı anlar yaşadık. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
1 KRAL vs 2 VEZİR !! PUBG MOBİLE
1 KRAL vs 2 VEZİR !! PUBG MOBİLE
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile kral vezir in yeni bir bölümü ile karşınızdayız. Bugün yine kral ben olurken bu sefer 2 tane vezirim vardı ve birisi Barış Bra diğeri ise Sanal Oyuncu. Onlara verdiğim emirleri ve görevleri yerine getirmek zorunda olan bu ikili, söylediklerimi yapmadıklarında ise benim onlara verdiğim cezalara mahkum kalıyorlar. Bana karşı itiraz hakları yok ve dediklerimi yapmakla hükümlüler. Çok komik ve eğlenceli bir kral vezir videosu oldu. Vikendi haritasında Goroka bölgesine atladık ve bu serüven başladı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirlre. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
TÜM TAKIMLARI EZİP GEÇTİM !! PUBG MOBILE
TÜM TAKIMLARI EZİP GEÇTİM !! PUBG MOBILE
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de sanhok haritasında bootcamp bölgesine atladım ve one man squad şekilde karşıma çıkan herkesi tek tek yok ettim. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir oyun oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
AIRDROP İSTEMEZ BANA G36C VERİN YOK EDEYİM!! Pubg Mobile
AIRDROP İSTEMEZ BANA G36C VERİN YOK EDEYİM!! Pubg Mobile
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Emin ile birlikte Pubg mobile yeni güncelleme ile gelen silah g36c yi test etmek için vikendi haritasında villa bölgesine atladık ve rakiplerimizi tek tek yok ettik. Silahın sprey ve oynanış ını çözmeye çalıştık. Ayrıca 4 tane de airdrop toplayarak süper güç haline geldik. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BU DAHA BAŞLANGIÇ!! KİLL REKORU PUBG Mobile !!
BU DAHA BAŞLANGIÇ!! KİLL REKORU PUBG Mobile !!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte size söz verdiğim gibi kill rekorumu geliştirerek sizlere video yapmak için Vikendi haritasında ilk kez atladığım bir bölgeden çıkarak sürekli adam aradım ve bol bol airdrop toplayarak kill rekorumu geliştirmeyi başardım. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
ÖZEL TEKLİF ALMAYA GELDİM, GİDİYORUM 🙋‍♂️ - Clash Royale
ÖZEL TEKLİF ALMAYA GELDİM, GİDİYORUM 🙋‍♂️ - Clash Royale
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün günler sonra clash royale videosu ile karşınızdayım. Bugün ki videomuz da clash royale gelen özel teklif leri ve kendi düşürdüğüm sandıklarımı açıyorum ve bazı kartlarımı max yapıyorum. Ufak kurgulu ve göndermeli bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EN EĞLENCELİ PUBG ANİMASYONLARI !!
EN EĞLENCELİ PUBG ANİMASYONLARI !!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün yepyeni bir pubg animasyon derlemesi ile karşınızdayım. Birbirinden komik ve eğlenceli pubg animasyon anları vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Austrian : goo.gl/HE4Ucp İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
24 KİLL!! MOBİL ve BİLGİSAYAR BİRLİKTE OYNARSA !! Pubg Mobile
24 KİLL!! MOBİL ve BİLGİSAYAR BİRLİKTE OYNARSA !! Pubg Mobile
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Emin ile birlikte beraberken birimiz telefon birimiz bilgisayardan pubg mobile oynadık. Sanhok haritasında bootcamp e atladık ve takiplerimizi adeta yok ettik. Neredeyse kill rekorumu da kırıyordum. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
AZ ÖNCE NE İZLEDİM BEN IMIK ?!
AZ ÖNCE NE İZLEDİM BEN IMIK ?!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Emin ile birlikte anlam verilemeyen videolar serisinin yeni bölümüyle karşınızdayız. Birbirinden komik ama anlamsız videolara baktık. Ayrıca bu videoda konseptimizi biraz değiştirerek kaç milyon görüntülenme alacağımızı test ediyoruz. Daha fazlası için like atmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Videoların orjinali : trvideos.net/c/UCVicymXLJ4J0oyn7X-gjhZw Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
HER KILL 100 TL !! - PUBG Mobile KILL KAPIŞMASI !!
HER KILL 100 TL !! - PUBG Mobile KILL KAPIŞMASI !!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Barış Bra ile pubg mobile de kill yarışlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün ki konsept ise her kill 100 tl yani birbirimize ne kadar fark atarsak o kadar para ödüyoruz. Sanhok haritasında bootcamp e atladık ve killeri birbirimizden çalmaya başladık. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir maç oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
BRAWL STARS EN KOMİK ANLAR DERLEME !!
BRAWL STARS EN KOMİK ANLAR DERLEME !!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte bir klasiğimiz olan komik anlar ile karşınızdayım. Bugün supercell in son oyunu brawl stars komik anlarına bakıyoruz. Birbirinden komik ve saçma anların bir araya geldiği videoda ben çok eğlendim. Umarım sizin de hoşunuza gider. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. Tweenky - Brawl Stars : goo.gl/q6pbZZ İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
MİRAMARDA AİRDROP DAĞINI BULDUK !! PUBG Mobile
MİRAMARDA AİRDROP DAĞINI BULDUK !! PUBG Mobile
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Emin ile birlikte 2 kişi squad takımlara karşı miramarda oynadık. Oyun sakin başlamasına rağmen ilerleyen dakikalarda bol bol airdrop bulduk ve işaret fişeği kullanan rakiplerimizi öldürerek onların awm , groza , aug gibi silahlarını aldık. Çok eğlenceli ve heyecanlı bir maç oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
SIKMA LAN ADAMA!! BEN SIKACAM - PUBG Mobile
SIKMA LAN ADAMA!! BEN SIKACAM - PUBG Mobile
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de vikendi haritasında goraka bölgesine atladık ve one man squad şeklinde rakiplerimizle çarpıştık. Birbirinden eğlenceli saçma ve komik anlar yaşadık. Oyunun sonunda ise beklenmedik bir şeyler oldu. Çok eğlenceli bir video oldu daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
PUBG MOBİLE VS MİNECRAFT ANİMASYON !!
PUBG MOBİLE VS MİNECRAFT ANİMASYON !!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte minecraft vs pubg mobile animasyon videosu na baktık. Minecraft dünyasında pubg mobile oynanırsa ne olacağını konu alan bir videoydu. Umarım hoşunuza gitmiştir daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. PlataBush : goo.gl/uCQ12X İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EN KÖTÜ RESTORAN vs EN İYİ RESTORAN YEMEKLERİ !!
EN KÖTÜ RESTORAN vs EN İYİ RESTORAN YEMEKLERİ !!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Emin ile birlikte en düşük puana sahip en kötü restorand dan ve en yüksek puana sahip en iyi restorand dan yemek siparişi ettik ve bu puanları hak ediyorlar mı baktık. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
4 KİŞİ VS GROZALI EHC !! PUBG Mobile (One Man Squad)
4 KİŞİ VS GROZALI EHC !! PUBG Mobile (One Man Squad)
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Pubg Mobile de one man squad şeklinde erangel haritasında pochinki bölgesine atladık ve rakiplerimizi bir bir yok ettik. Ayrıca öldürdüğüm adamlardan birisinden son zamanlarda barıştığımız grozayı aldım ve 4 kişilik bir ekibe karşı tek başına savaştım. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
EN GARİP İNSANLAR !! LİKE A BOSS DERLEME !!
EN GARİP İNSANLAR !! LİKE A BOSS DERLEME !!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte like a boss anlarına baktık. Birbirinden eğlenceli ve şaşırtıcı videolar vardı. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
ASLA HAYIR DEME!! - PUBG Mobile KRAL VEZİR !!
ASLA HAYIR DEME!! - PUBG Mobile KRAL VEZİR !!
7 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Barış Bra ile kapışmalarımıza ara vererek pubg mobile oynarken aynı zamanda kral vezir konsepti ile hayır dememe challenge yaptık. Bu videoda Barış Bra ya yapmasını gerekenleri söylüyorum ve onun da bana hayır deme şansı yok. Eğer bana itiraz ederse ona ufak cezalar vererek cezalandırıyorum. Çok eğlenceli ve kısa film tadında bir video oldu. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
DÜNYANIN EN KOMİK ÇOCUKLARI GÜLMEME CHALLENGE !!
DÜNYANIN EN KOMİK ÇOCUKLARI GÜLMEME CHALLENGE !!
8 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün sizlerle uzun bir aradan sonra gülme me challenge yaptık. Birbirinden komik çocuklara ve bebeklere baktık. Bakalım bu kez bu challenge yi kazanabilmiş miyim? Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
SON ALANDA İŞARET FİŞEĞİ ATTIM !! PUBG Mobile (One Man Squad)
SON ALANDA İŞARET FİŞEĞİ ATTIM !! PUBG Mobile (One Man Squad)
8 aylar önce
Hepinize merhabalar bugün Pubg mobile nin yeni bölümünde Vikendi Haritasında Villa bölgesine atlıyorum ve one man squad maç atıyorum. Birbirinden zorlu anlar ve killerle beraber aynı şekilde komik anların olduğu bir video oldu. Son alanda karşıma çıkan işaret fişeğini attım ve rakiplerimin kafasını karıştırdım. Daha fazlası için like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler. İnstagram : goo.gl/PHZHY6 Abone Olabilirsiniz !! : goo.gl/JDtuAw Snapchat : ehclove Facebook Sayfası : goo.gl/0baV3S Hey hey hey, seviyorum seni dostum :)
Vural öksüz
Vural öksüz - 2 saatler önce
Turkiye 1incisi buysa ismini neden hic duymqdik mezarci doch var
JOKER RVP500Q1234
JOKER RVP500Q1234 - 2 saatler önce
İyide abi o Emulatorlere karşı mobileden oynuyo senin daha çok kil alman normal değilmi 🤔
İyas Efe Çolak
İyas Efe Çolak - 2 saatler önce
DÜNYANIN EN IYI TRvideosRINI YANI ERDEM HALIT CENGIZ
muhammed demircan
muhammed demircan - 2 saatler önce
ABİ BENİM TAAA VAR YA SANA HESAPİMİ VARECEM 100LEVEL VERECEM SANA KALP AT AMA ARKADASLİK ATAMSANA
GAMER HACKER
GAMER HACKER - 2 saatler önce
0:02 aklıma kötü şeyler geliyor :d
M&T gamer0738
M&T gamer0738 - 2 saatler önce
S..... ucunda
Hicran Aygün
Hicran Aygün - 2 saatler önce
Dost dediğim adama sırtımı döndüm bir kızı sevdim
ZIPPO PUBGM
ZIPPO PUBGM - 2 saatler önce
Yanlız sol üste bak maçta polva var 4:30
Cengiz Kamali
Cengiz Kamali - 2 saatler önce
Abi FB 1000 basar
ÇILGIN GENÇLER
ÇILGIN GENÇLER - 3 saatler önce
Tarkanda en çok güldüm
Emir Olgun
Emir Olgun - 3 saatler önce
4.05 yarıldım gulmekten
Altun Demirci
Altun Demirci - 3 saatler önce
<bizim basimiz kelmi abi >kel abi 4:57
ENES AKAR
ENES AKAR - 3 saatler önce
barış bta hilec diyenler x1
Burhanyildiz Burhanyildiz
Burhanyildiz Burhanyildiz - 3 saatler önce
Dost dediğim adama çileyini verdim
PLAY GAMER
PLAY GAMER - 3 saatler önce
Pipere pipi desi😛😛😛😛
Yusuf TV
Yusuf TV - 3 saatler önce
Erdem abiye abone olun lamn 1 milyon yapıcaz inş❤️❤️
Yakup Bicer
Yakup Bicer - 3 saatler önce
Benimle.oyna bukadar kolay olmaz 😉
ENES AKAR
ENES AKAR - 3 saatler önce
abi o oyunda sizin en kötü sandığınız bende en iyi sandık eqweqweqweqw
Mert Yazıcı
Mert Yazıcı - 3 saatler önce
Ben izledim
Gülay Ergül88998998
Gülay Ergül88998998 - 3 saatler önce
2:23 kar98 i görmedi:D
Zahid Abdullayev
Zahid Abdullayev - 3 saatler önce
Iyiii
Zahid Abdullayev
Zahid Abdullayev - 3 saatler önce
Çok komik
Emir Beyy
Emir Beyy - 4 saatler önce
Oha sürüm 0.9.5
Muhammed Erkal
Muhammed Erkal - 4 saatler önce
İyi yaşa
GAME' proo
GAME' proo - 4 saatler önce
10:5 gülmekten öldüm
Ilker Karakilcik
Ilker Karakilcik - 4 saatler önce
Adam pro
Ali Küçüktaş
Ali Küçüktaş - 4 saatler önce
pubgye güncelleme geldi ehc
Ser Taha
Ser Taha - 4 saatler önce
1.01 de mermın sınırsızlasıyo, 😠😱😱
EFEKAN Bozkurt
EFEKAN Bozkurt - 4 saatler önce
8.20dk
Kemal Durukan
Kemal Durukan - 4 saatler önce
Abone oldunuz inşallah
EFEKAN Bozkurt
EFEKAN Bozkurt - 4 saatler önce
4.05dk
EFEKAN Bozkurt
EFEKAN Bozkurt - 4 saatler önce
Abi 4.15
Kemal Durukan
Kemal Durukan - 5 saatler önce
Hile kesin
ege görkem basegmez gt
ege görkem basegmez gt - 5 saatler önce
Yav gerçek değil ....... kendi koyuyor şarkının orjinalinde yok
MS- Brawl Stars
MS- Brawl Stars - 5 saatler önce
abi ben 10 kil aldim ama 2183 hasar vardı
turkish brawler
turkish brawler - 5 saatler önce
Yıl olmuş 2019 hala izleyen 👇
call of duty mobil tv
call of duty mobil tv - 5 saatler önce
Abi enes baturla reymene takmış
Mehmet Cihandenture
Mehmet Cihandenture - 5 saatler önce
Mersin tantunisi bra nerde
Eyüp Balcı
Eyüp Balcı - 5 saatler önce
daha çok gelsin
Ertuğrul Kurt
Ertuğrul Kurt - 5 saatler önce
Abi sesin mikrofon suz tuhaf geldi
Muhammed Erol
Muhammed Erol - 6 saatler önce
Abi kar 98 ile güzel atışlar yapıp headshot atıyon o güzel kahkalarını atınca bana kalpshot atıyon vallahi tüm youtuberlerle seni değiştirmem EHC❤❤❤❤❤❤❤
uc dilenen adam
uc dilenen adam - 6 saatler önce
Bütün AQ yu pubga kullanmak sjsjssj😂😂😂 (Bi ❤️ ini alırım)
Mervenur Çelik
Mervenur Çelik - 6 saatler önce
Küreğimi
Irahim Nesirli
Irahim Nesirli - 6 saatler önce
salam abi sənin pubgdə adın nədir dosluq atım oynuyaq
Aqsin Asim
Aqsin Asim - 6 saatler önce
Boyle videolar fazla olursa iyi olur
Canlılara bağış Kanalı
Canlılara bağış Kanalı - 6 saatler önce
Anne ben seni çok s****rum
mehmet demirdağ
mehmet demirdağ - 6 saatler önce
oyuna girer girmez para yatırmış insan emeğini sağlar
Yusuf Kaan Sesibüyük
Yusuf Kaan Sesibüyük - 6 saatler önce
4:15 sol üste bakın emin abi oyunda
『ZEHRA』 AS
『ZEHRA』 AS - 6 saatler önce
Yess yeni temiz vido hadi gorevini yap yani(kalpat)
Osman Doğan
Osman Doğan - 6 saatler önce
😯🤯
Kadir Isgendeir
Kadir Isgendeir - 7 saatler önce
Dost dediyim adama kureyimi verdim abi bu azerbayvan sarkisi bende azerbaycanliyim
Murat Cihan Köküsoy
Murat Cihan Köküsoy - 7 saatler önce
Barış BRA bu orospudan daha iyi oynuyor hep telif attım videolarına
SUB ZERO KRAl
SUB ZERO KRAl - 7 saatler önce
Video kapağında mithrain duruşu yapan erdem haliti kutsuyoruz
CAPTAİN BLACK
CAPTAİN BLACK - 7 saatler önce
Eski ech ye bak tipine sokim
Muhammed Erol
Muhammed Erol - 7 saatler önce
Abi organ mafyası değilim ama alırım bir kalbini
FINDIK AİLESİ
FINDIK AİLESİ - 7 saatler önce
Ama sirke haydalıdır
Mahmut Dağdeviran
Mahmut Dağdeviran - 8 saatler önce
Abi çocuk türk çıktıya
eyyüp güneş
eyyüp güneş - 8 saatler önce
abi bir oyun AKM oyna
Asumun Süel
Asumun Süel - 8 saatler önce
Abi nerede oturuyorsun
ibrahim etem özkan
ibrahim etem özkan - 8 saatler önce
WTF FUCK
Ibrahim Tetik
Ibrahim Tetik - 8 saatler önce
Karanlık
Hakan Yubar
Hakan Yubar - 8 saatler önce
10:14 o nasıl kurt sesi
Kərim Novruzov
Kərim Novruzov - 9 saatler önce
Abı hile diyillllll bana bina dəfa olduuuu
Kərim Novruzov
Kərim Novruzov - 9 saatler önce
Abı motor o bindim hile cibi uçdu motor kardesim sasirdi Abı uçma bağı doru
Mehmet eren Üney
Mehmet eren Üney - 9 saatler önce
abi bedavaya para kazanıyosun yaptığın tek şey milletin yaptığı videoları izliyosun
Taqi Nasibov
Taqi Nasibov - 9 saatler önce
E
Taqi Nasibov
Taqi Nasibov - 9 saatler önce
kürük
Sinem Büyük
Sinem Büyük - 9 saatler önce
Her model geçen videoları dislike atcam
Sinem Büyük
Sinem Büyük - 9 saatler önce
Hepinize merhabalar BUGÜN sizlerle birlikte 😂😂😂😂😂
Senol Kokturk
Senol Kokturk - 10 saatler önce
Erdem
Ftggu Srugf
Ftggu Srugf - 10 saatler önce
Bende hiç uc yok teşke bana çıksa çekiliş
Sinem Büyük
Sinem Büyük - 10 saatler önce
En çok 4.04 de ve 4.56 da güldüm ben 😂😂😂😂😂😂😂
Sinem Büyük
Sinem Büyük - 10 saatler önce
Bari Teoman a yapmayın bari yaaa
Eren Ozkaya
Eren Ozkaya - 10 saatler önce
Senin
Dinyonun ahırı
Dinyonun ahırı - 10 saatler önce
7:36 profösör doktor erdem halit cengiz
Dinyonun ahırı
Dinyonun ahırı - 10 saatler önce
En çok erdem abinin gülüşlerine gülüyom
Байжигит Сулайманов
Байжигит Сулайманов - 11 saatler önce
Бля бул жагы жалан Туркторго
Dinyonun ahırı
Dinyonun ahırı - 11 saatler önce
Emin abiye çok güldüm 1. Saniyede sırıtıyoya
Onur Özdürgen
Onur Özdürgen - 11 saatler önce
Abi isteğimi kabul edermisin 「FoR」ONURヅ
Batuhan Beyter
Batuhan Beyter - 11 saatler önce
abi
Nicat Kerimli
Nicat Kerimli - 11 saatler önce
Ben hepsine guldum
Ehmed Xelilov
Ehmed Xelilov - 11 saatler önce
Super vidyo
YIKAR GEÇER
YIKAR GEÇER - 11 saatler önce
Benim en güldüğüm berkcan güvende şunu demesi noldulan yaprak yerine noldulan yarr*k :D süre: 07:41
Firidun Heyderov
Firidun Heyderov - 11 saatler önce
Hile
GS _CARTRA
GS _CARTRA - 11 saatler önce
3keZ guldun
silahlı kingler
silahlı kingler - 12 saatler önce
hayıt küreğimi verdim
hamiyet ç
hamiyet ç - 12 saatler önce
Kraaaall!!
hamiyet ç
hamiyet ç - 12 saatler önce
Abı abone ve laik oldum yını ve efsaneydın
çiçek gün
çiçek gün - 12 saatler önce
8.55 den sonra abone oldum :))))
Umutt Şen
Umutt Şen - 12 saatler önce
Abi seni çok izlediğim için seni
Забир Агаев
Забир Агаев - 13 saatler önce
Dost dediğim adama yüreğimi verdim kadrimi bilmedi bilmedi bilmedi
erkan nalbant
erkan nalbant - 13 saatler önce
UYARI 26 ekime kadar satın alma şansı
Batuhan Tuncay
Batuhan Tuncay - 13 saatler önce
Beşiktaşlı 1like
erkan nalbant
erkan nalbant - 13 saatler önce
Pubg oyununa yeni güncelleme
the_ fearless
the_ fearless - 13 saatler önce
4:00 barış abinin totosu
Hakim Ciftci
Hakim Ciftci - 14 saatler önce
Abi zaten domuz binici bastın gerek yok ki atlama büyüsüne
bilal berkay uludağ
bilal berkay uludağ - 14 saatler önce
11 06 Like Attım Abi
Furkan Artil
Furkan Artil - 14 saatler önce
Kol olmayinca korluk fayda etmez
Abdullah Yiğit
Abdullah Yiğit - 14 saatler önce
Baga ölmedin yerde yatan arkandaydı ondan takıldın
Nihat Öztürk
Nihat Öztürk - 14 saatler önce
Dost dediyom adama yüreyimi verdim söylüyo