BROZ
BROZ
  • 15
  • 10 881 759
  • 100
  • Katılım 14 Nov 2019
We're BROZ!

Video
HAYATTA KALMAK İÇİN DOĞRU PİPETİ SEÇME CHALLENGE 2!
HAYATTA KALMAK İÇİN DOĞRU PİPETİ SEÇME CHALLENGE 2!
3 gün önce
Daha önce Alper'in ve Betül'ün kanallarında gördüğünüz ve çok sevdiğimiz oyunu sizinlerin de tekrar isteğiyle bir kez daha oynadık. Bu oyunda hayatta kalmak için doğru içeceği seçmemiz gerekiyor. Yanlış içeceği seçen ceza alıyor. Yine izlerken bizi çok güldüren sahneler yaşandı. Umarız siz de keyifle izlersiniz! Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Broz Kanalı Instagram Hesabı: instagram.com/broz.jpeg/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
OFİSTE TEK RENK CHALLENGE!!
OFİSTE TEK RENK CHALLENGE!!
7 gün önce
Herkese Merhaba Arkadaşlarr !! Bugün sizlerle başka TRvideosrların yaptığı ve keyifle izlediğimiz bu videoyu biz de denemek istedik. Üçümüz kendi renklerimize ait malzemelerle yaptığımız iğrenç smoothyleri içmemek için kıyasıya yarıştık. Videoyu çekerken biz çok eğlendik, umarız sizler de eğlenirsiniz :)) Oynat Bakalım !! Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Broz Kanalı Instagram Hesabı: instagram.com/broz.jpeg/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
ÇİĞ KÖFTE YEME YARIŞMASI !!! (5 Kilo Yedik ! )
ÇİĞ KÖFTE YEME YARIŞMASI !!! (5 Kilo Yedik ! )
9 gün önce
Herkese merhaba, geçirdiğimiz bu zor günlerde lütfen kendinize çok dikkat edin, evlerinizden çıkmayın ve ellerinizi sık sık yıkayın! Bu videomuzda kamera arkasından gelen zara göre ya çiğ köfte yedik ya da yedirdik. Kıyasıya mücadelede biz fazlasıyla güldük, eğlendik... Umarız beğenirsiniz. İyi seyirler !!! :)) Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Broz instagram hesabı instagram.com/broz.jpeg/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
Penaltıyı Atarsan Satın Alıyorum Challenge! ( IPHONE X )
Penaltıyı Atarsan Satın Alıyorum Challenge! ( IPHONE X )
14 gün önce
Herkese merhaba, bu videomuzda halısahada hünerlerimizi sergiledik. Kimimiz çok iddialıyken kimimiz ise bu konuda bir o kadar uzaktı :)) Biz gayet keyif alarak çektik, güldük eğlendik umarız sizler de izlerken keyif alırsınız! İyi seyirler :) Bu arada bol bol ellerinizi yıkayın kendinize de çok ama çok dikkat edin :) Club Aydınoğlu'na Çekimimize destek oldukları için teşekkürler! instagram.com/clubaydinoglu Altuğ'nun Instagram Hesabı: instagram.com/aaltugcanbazli/ Arda’nın Oyuncak Hesabı: instagram.com/toysintheworld/ Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Broz instagram hesabı instagram.com/broz.jpeg/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
VAMPİR KÖYLÜ OYNADIK! (Arkadaşlık Bitiren Oyun!)
VAMPİR KÖYLÜ OYNADIK! (Arkadaşlık Bitiren Oyun!)
24 gün önce
Herkese merhaba, bu sefer ekibimizle beraber vampir köylü oynadık. Çok eğlenceli videonun içerisinde çeşitli hile hurdayı görmek mümkün :) Umarız beğenirsiniz! İyi seyirler :)) Alper'in Instagram Hesabı: instagram.com/alperrende/?hl=tr Betül'ün Instagram Hesabı: instagram.com/betulcakmaak/?hl=tr Gizay'ın Instagram Hesabı: instagram.com/gunergizayy/?hl=tr Berfu'nun Instagram Hesabı: instagram.com/berfubaysan/?hl=tr Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
KÜÇÜK KAŞIĞI SEÇEN KAZANIR! (Yemesi İmkansız Şeyler)
KÜÇÜK KAŞIĞI SEÇEN KAZANIR! (Yemesi İmkansız Şeyler)
24 gün önce
Herkese merhaba, uzun bir aradan sonra çok eğlenceli bir içerikle karşınızdayız! Kamera arkasından gelen ürünleri görmeden büyük kaşıkla mı yoksa küçük kaşıkla mı yiyeceğimizi seçiyoruz. Bazı ürünler bizi gerçekten çok zorladı ve ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. İyi seyirler dilerizz :)) Uğur Şengül TRvideos Kanalı: trvideos.net/c/UCZbBMhY5n-zDX0c0cGeTiBA Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Broz instagram hesabı instagram.com/broz.jpeg/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
ALPER RENDE'NİN NUMARASINI DAĞITTIK!
ALPER RENDE'NİN NUMARASINI DAĞITTIK!
Aylar önce
Herkese merhaba, bu videomuzda çok keyifli bir oyun oynadık. Fanusumuzun içinde birçok görev var ve bu görevleri Connected2 me uygulamasında anonim olarak tanımadığımız insanlara yapmaya çalıştık. En kötü performansı sergileyeni hiç istemediği bir ceza bekliyor! Umarız beğenirsiniz, iyi seyirler! :) Aşağıdaki indirme linkinden Connected2 me'yi indirip brozofficial hesabını aratarak Alper Rende'nin telefon numarasını bulabilirsiniz! bit.ly/39TOEGf Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
KAÇIŞ 3 KAMERA ARKASI!
KAÇIŞ 3 KAMERA ARKASI!
Aylar önce
Herkese merhaba, çok beklenilen videomuz Kaçış 3 için sizlere bir de kamera arkası hazırlamak istedik. Bu videoda Kaçış 3'ün planlama, hazırlık ve biraz da mesaisinden eğlenceli görüntüler koyduk. Umarız beğenirsiniz, iyi seyirler!! Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
KOŞU BANDINDA SONA KALAN KAZANIR!!
KOŞU BANDINDA SONA KALAN KAZANIR!!
Aylar önce
Herkese merhaba, bu sefer kozlarımızı koşu bandında paylaştık. Yargıcımız Alper Rende bize efsane sorularından sordu, doğru cevaplayamayanın faturasını ağır kesti. Biz çok eğlendik, umarız sizler de eğlenirsiniz! Keyifli seyirler :) Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
- 15 DERECEDE DON CHALLENGE !!
- 15 DERECEDE DON CHALLENGE !!
Aylar önce
Herkese Merhaba! Bu videomuzda -15 derecede soyunma cezalı don challenge oynadık. Sevgili Alper Rende yargıç oldu, sorular sordu ve bilemeyenler cezalarını kat ve kat çekti. Biz çok eğlendik, umarız sizler de çok eğlenirsiniz. İyi seyirler :) Uğur Şengül'ün Videosu: trvideos.net/Tu-C4VBfSUc-video.html Uğur'un TRvideos Kanalı: trvideos.net/c/UCZbBMhY5n-zDX0c0cGeTiBA Fuat'ın Instagram'ı: instagram.com/fuatsarigul/?hl=tr Serkan'ın Instagram'ı: instagram.com/serkanomac/?hl=tr Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Müzikler Epidemic Sound: bit.ly/2KtQsfY (bu linkten ilk 30 gün ücretsiz)
KORELİ'YE TÜRK ABUR CUBURLARINI YEDİRDİK !
KORELİ'YE TÜRK ABUR CUBURLARINI YEDİRDİK !
Aylar önce
Herkese merhaba! Çok güldüğümüz çok eğlendiğimiz bir video oldu. Umarız sizler de keyifle izlersiniz. Bu videoda konuklarımız Ali Ertuğrul ve Koreli Cem Abi'ye Türk Abur cuburlarını yedirdik. Ali Ertuğrul TRvideos Kanalı: trvideos.net/c/UC3fDhCgQq9YHPsfkzQlYFFg Koreli Cem Abi'nin Kanalı: trvideos.net/c/UCD1LiK9kPczV7jmlGXYm8bw Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/
HAYATTA KALMAK İÇİN DOĞRU PİPETİ SEÇME CHALLENGE !
HAYATTA KALMAK İÇİN DOĞRU PİPETİ SEÇME CHALLENGE !
Aylar önce
Daha önce Alper'in ve Betül'ün kanallarında gördüğünüz ve çok sevdiğimiz oyunu sizinde çok sevdiğinizi düşünerek bir kez daha oynadık. Bu oyunda hayatta kalmak için doğru içeceği seçmemiz gerekiyor. Yanlış içeceği seçen ceza alıyor. Yine izlerken bizi çok güldüren sahneler yaşandı. Umarım siz de keyifle izlersiniz! Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/
EN İYİ ÇİZEN ALPER'İN ARABASINI ALIR!!
EN İYİ ÇİZEN ALPER'İN ARABASINI ALIR!!
Aylar önce
Yine harika bir oyunla birlikteyiz! Bu sefer yeteneklimiz kazanacak. Her seferinde ortaya yeni bir ürün geliyor ve en iyi çizen o ürünü kazanıyor. Umarım beğenirsiniz :) Bizi Instagram'dan takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/
KIRILMAZ CAM'I KIRAN KAZANIR! (Alper Rende Araba Videosunun Devamı)
KIRILMAZ CAM'I KIRAN KAZANIR! (Alper Rende Araba Videosunun Devamı)
2 aylar önce
Alper Rende'nin kanalında Zırhlı arabayı kırmaya çalışmıştık. İçinden çıkan para dolu cam kasayı da bu videoda kırmaya çalıştık! Eğer hala bu videonun başını izlemediyseniz buradan izleyebilirsiniz: trvideos.net/R-BSPdCIAA4-video.html Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/ Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/
BROZ BAŞLIYOR!! (İlk Videomuz)
BROZ BAŞLIYOR!! (İlk Videomuz)
2 aylar önce
Merhaba arkadaşlar, kanalımızın ilk videosuyla sizlerleyiz. Bundan sonra bizi buralarda çok göreceksiniz :) Desteklerinize ihtiyacımız var. Abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın! Bizi Instagramdan da takip etmeyi unutmayın! Arda Taçalan: instagram.com/ardatacalan/ Kerem Kısakol: instagram.com/keremkisakol/ Riyaz Güder: instagram.com/hrguder/
nuray özgür
nuray özgür - Saatler önce
E blendır robot bişi alın artık ya 😂 o salça ne öle
Talha Yilmaz
Talha Yilmaz - Saatler önce
Ben aciya ve cigkofteye bayilirim hepsini yerim en az 1000
Irmak imanoglu
Irmak imanoglu - Saatler önce
Riyazın saçları benden güzel ya benim havali tarayinca havalaniyo igrenç oluyo ay kiskandim riyaz abi o uzun saclarini💇🙍
Onur saatçı
Onur saatçı - Saatler önce
Abi TRvideos'un gecekondusu.
Hatice Akbulut
Hatice Akbulut - 2 saatler önce
kaşış 4 gelsin
Taliye Ersayin
Taliye Ersayin - 2 saatler önce
Hastalarımız yedi binlerde ölü sayısı 108
Pervin Tokgözlü
Pervin Tokgözlü - 2 saatler önce
değmemiş
Medine Ergin
Medine Ergin - 3 saatler önce
Arda abiye çok üzüldüm😭😭😭😭😭
Emel Can
Emel Can - 3 saatler önce
Riyaz abiye sorar mısınız saçındanmı vazgeçersin yoksa sakalındanmı
Guner berat Öz
Guner berat Öz - 4 saatler önce
Ne oha hahahahahaha
kerem tekeli
kerem tekeli - 4 saatler önce
05:59 sen adam deyılsı
Havva Özdemir
Havva Özdemir - 6 saatler önce
50 az ya
Tunahan Asrak
Tunahan Asrak - 6 saatler önce
Cığkofteye deger ben 50 tane yerem
Tunahan Asrak
Tunahan Asrak - 6 saatler önce
Deymez
Amaçsız Halil
Amaçsız Halil - 6 saatler önce
#ofistekal #evdekal #evdehayatvar #hayatevesığar
yaşar serhat orhan
yaşar serhat orhan - 6 saatler önce
değmez ben bi 1000 lira bekliyodum
Berkhan Gamer
Berkhan Gamer - 6 saatler önce
Bı başlamadınız ama güzel video.👍
BATIN Tekin
BATIN Tekin - 6 saatler önce
#EvdeKalTURKIYE
Mert Aras
Mert Aras - 6 saatler önce
Seviliyosunuz💙💚💛💜
ilyas Bilir
ilyas Bilir - 7 saatler önce
14:06 biz kimi izliyoruz
Tuğrul İşlek
Tuğrul İşlek - 8 saatler önce
0.18 Sen kimsin ldldldlsls
Heckel beck
Heckel beck - 8 saatler önce
#hayatevesiğar
Irem Mutlu
Irem Mutlu - 8 saatler önce
07:40 sabırsızlar için
Emre Altun
Emre Altun - 8 saatler önce
Abi tamamda Enes Batur ???
ahmet talha çağlar
ahmet talha çağlar - 9 saatler önce
Beğensin
ahmet talha çağlar
ahmet talha çağlar - 9 saatler önce
Kaçış 4 terkedilmiş fabrika diyenler olursa ismimi ve kanalıma ahmet talha çağlar🇹🇷🇦
Perihan Emek
Perihan Emek - 9 saatler önce
Deymez
DÜNDAR AİLESİ
DÜNDAR AİLESİ - 9 saatler önce
Arda abi arabanın anaktarını açma tuşunu yapmayı unutmuş bence kerem abiye vermeliydin
Yavru Düymecik
Yavru Düymecik - 9 saatler önce
🇦🇿
Ebru Kamalı
Ebru Kamalı - 10 saatler önce
Aylar geçti kaçış 4 gelmedi kaçış 4 gelsin diyenlar 1 like
Nursena Yalçın
Nursena Yalçın - 10 saatler önce
Kerem abi önceki video da hiç ceza almamıştı şimdi en zor en kötü cezalar ona geldi😁
Mohammed shami
Mohammed shami - 11 saatler önce
Degmez 31tana köfte 50tl
Muhammet Bay
Muhammet Bay - 11 saatler önce
Bence değmez o kadar çiğ köfteyi ben 50 lira
eymen gaysı
eymen gaysı - 11 saatler önce
DEĞMEZ
Hüseyin Anuk
Hüseyin Anuk - 11 saatler önce
Arda abi kralsın 👑👑👑
Hüseyin Anuk
Hüseyin Anuk - 11 saatler önce
Arda abi geçmiş olsun
Hava Yiğit
Hava Yiğit - 11 saatler önce
Abilerim valla Alper abi ve Betül abladan sonra en iyi sizsiniz SİZİ ÇOK SEVİYORUM bu arada kendinize dikkat edin koronadan korunun❤❤
cemile huseynli
cemile huseynli - 12 saatler önce
salam
Yigit Gulgor
Yigit Gulgor - 12 saatler önce
3 kişi olmayınca olmuyor
fevziye çeken
fevziye çeken - 12 saatler önce
kaçış 4 gelsin
Volibear Fırtınanın Seçtiği
Volibear Fırtınanın Seçtiği - 12 saatler önce
En kötü clickbaitler her zaman sizde, onlara verdiğiniz emeği biraz da kendi videolarınıza verseniz keşke.
Mehtap Tekçe
Mehtap Tekçe - 13 saatler önce
Kaçış 4 gelsinnnnn nolurrrr
buğra uzun
buğra uzun - 13 saatler önce
deymezdi abi bence
spıke babası
spıke babası - 13 saatler önce
7:30
spıke babası
spıke babası - 13 saatler önce
Kaçış 4 gelsiiiiiin ⚡⚡⚡⚡⚡⚡
NH- нчρεя
NH- нчρεя - 13 saatler önce
Adım adım 1 m ye doğru.
Hüdhüd Çavuş
Hüdhüd Çavuş - 13 saatler önce
Nndhouse, riyazın saçlara gel
Reawork Gaming
Reawork Gaming - 13 saatler önce
Tuvalet Savaşları
ابو انور
ابو انور - 13 saatler önce
Ey
Eğlence Vakti
Eğlence Vakti - 14 saatler önce
Kaçış 44
Bedirhan Akpınar
Bedirhan Akpınar - 14 saatler önce
Bu yorumu beğeneni inşallah Allah Corona vürüsünden korur aminw
Kübra Gökkuş
Kübra Gökkuş - 15 saatler önce
Abi gerçekten küstüler mi🤧
Telefon Telekom
Telefon Telekom - 15 saatler önce
Kaçiş 1 gelsin
amir hasani
amir hasani - 15 saatler önce
abi doktor paran çıktı iyi :D
Rail Gambarli
Rail Gambarli - 16 saatler önce
Araba hala kaliyormu????????????????????????????????????????
BABA BS PRO
BABA BS PRO - 16 saatler önce
Evde kal salikli kal amin allahim
Kadir Budak
Kadir Budak - 16 saatler önce
Kaçış 4 gelsin
Nefes Can Lekesiztürk
Nefes Can Lekesiztürk - 17 saatler önce
Bende menopozlu gamer var
pubg pro su
pubg pro su - 18 saatler önce
Deymez salak
Nergiz Quliyeva
Nergiz Quliyeva - 18 saatler önce
Doritos türk aburcuburumu?
Sinan Albaş
Sinan Albaş - 19 saatler önce
Allah'ın nimet olarak verdiği Bezelye'yi bu şekilde şımarıkça gereksiz kullanmanız hiç hoş değildi. Unutmayın onu bulamayan milyonlarca insan var. Biraz daha bu konularda hassas olursanız seviniriz. 😉
ByNightmareYT
ByNightmareYT - 22 saatler önce
İlk Siz Çekmiyorsunuz '' Kafalar '' Kanalı 2 Yıl Önce Başlattı Bu Seriyi
Alanur 2
Alanur 2 - 23 saatler önce
riyazın sakalı ve saçını sarıya boyayın
Kartal Güraca3
Kartal Güraca3 - 23 saatler önce
Hırsız vaaaaaaaar
ali kuğ
ali kuğ - Gün önce
Bence Betül çakmak Meryem can la bir video yapsın
kim jenniy yoongi
kim jenniy yoongi - Gün önce
Arda saçı yok Kerem orta saçlı Riyal uzun saçlı
Tuana Izci
Tuana Izci - Gün önce
Arda: musluk suyu mu? Kerem: hayır bizzat tuvaletten koydum. Ufjsdhdjdjdjf
yunus emre74
yunus emre74 - Gün önce
50 tl ne ya deymez
gökhan kucur
gökhan kucur - Gün önce
Lan sizin yanınızda olan kişi yaşlanmaz helal olsun BROZ
Blooming Chan
Blooming Chan - Gün önce
Kaçış 4 gelsinnn
Hakan Gezgin
Hakan Gezgin - Gün önce
Arkadaki Betül ablayı gören 1like atsın
xXMAVİLİ KANALXx2
xXMAVİLİ KANALXx2 - Gün önce
Han kanal dan caldım desene
MUHAMMED YILDIZ
MUHAMMED YILDIZ - Gün önce
yanlış yazdım pardon
MUHAMMED YILDIZ
MUHAMMED YILDIZ - Gün önce
sıkıyosa yap:abi czn burak'ın çırağı ol
Aylin Şalmanlı
Aylin Şalmanlı - Gün önce
Alper Rende daha iyi
ecrin köşker
ecrin köşker - Gün önce
Canım çekti ya 😭😭❤️
3 balerinler
3 balerinler - Gün önce
Lųtfen 3 balerinlere above okul like altın bros,alper rendering,betül çakmak
gamer toplu
gamer toplu - Gün önce
İnsagramda gamertoplu hesabımı takip eder misiniz içeriği oyun (lol cs vb) desteğiniz için teşekkürler
Ümmü Keklik
Ümmü Keklik - Gün önce
Sen kızmısın😇👧👯👰
Rabia Gedik
Rabia Gedik - Gün önce
Arkadaki sarkinin adi nee??
yusuli yusuli
yusuli yusuli - Gün önce
abi lerim alper abiye diyin kaçış 4 gelsin nolur
Tahir Hesenov
Tahir Hesenov - Gün önce
Awesome
Yasemin Orhan
Yasemin Orhan - Gün önce
Sorf riyaz abi için abone oldum
Film Box
Film Box - Gün önce
Kaçış 4 nerda
Nehir Kitapci
Nehir Kitapci - Gün önce
Ben olsaydım hepsini tek başıma yerdim
michael jackson thriller fifa
michael jackson thriller fifa - Gün önce
RİYAZ ARDA VE KEREM ABİ CORONA HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ
Eren Helvacı
Eren Helvacı - Gün önce
Keşke insanlar kendilerine bişey katmak için bişeyler izlese sizde insanlar için daha güzel içerikler yapsanız.
Orion Onion
Orion Onion - Gün önce
Lan bunlar da ağzına Alaaa ala kanalı büyüttüler. Gluk gluk
BLaCk GRiL
BLaCk GRiL - Gün önce
Mikseri blender yerine kullanan koca yürekli adamlar 😊😊😊
Muhammed Burak Köse
Muhammed Burak Köse - Gün önce
meraba abi ben sizin kanala aboneyim ''muhammed burak köse'' benim yutup kanalım siz banada abone olurmusunuz sisi çok seviyorum
Yusuf Eren Sarı
Yusuf Eren Sarı - Gün önce
Karabiber çok komik diyenler 1like
gullu istekli
gullu istekli - Gün önce
ay korona korona çıktım dünya turuna bize gelsen ne yazar maske taktık korona
Melis Gündüz
Melis Gündüz - Gün önce
Kaçış 4 gelsin artık
Minik Eller Büyük İşler
Minik Eller Büyük İşler - Gün önce
Bence 50 liraya asla deymez
erdogmus ahmedyasın
erdogmus ahmedyasın - Gün önce
DEĞMEZ
oyuncu Gökhan
oyuncu Gökhan - Gün önce
Abi ofisin adresini söyle ben gelirim o bardakları hem değiştirir hemde kameraman olurum
Halise Mehmetoğulları
Halise Mehmetoğulları - Gün önce
Ben ce alplerin arabasını Kerem kazanmalıydı
Büşra koç
Büşra koç - Gün önce
Bronz kanalını sevenler +1 like
FURKAN AİLESİ Arslan
FURKAN AİLESİ Arslan - Gün önce
Herkes bir yorum lütfen
lrmak Çakar
lrmak Çakar - Gün önce
Kaçış dört