123 GO! GOLD Turkish
123 GO! GOLD Turkish
  • 100
  • 143
  • 100
  • Katılım
Türlü numaralar, el işleri, hayata dair tüyolar, komik skeçler ve zorlu görevler… Burada, eğlenmek ve şahane şeyler yaratmak için harika fikirler var! Bu videolar, yepyeni şeyler yaratma becerinizi geliştirecek. Sizleri fazlasıyla eğlendirecek yepyeni deneyimler yaşatmak için çok heyecanlıyız!
Haydi! Burayı biraz aydınlatalım!
Marka ortaklığı talepleri için: brands@thesoul-publishing.com

Video
EN İYİ TİKTOK ŞAKALARI VE TÜYOLARI ||123 GO! Gold Turkish'ten Yaz İçin Komik Şaka Fikirleri
EN İYİ TİKTOK ŞAKALARI VE TÜYOLARI ||123 GO! Gold Turkish'ten Yaz İçin Komik Şaka Fikirleri
3 gün önce
Taze yaz şakalarına ne dersiniz? Yaz geldi ve biz eğlenmeye hazırız!🌊🌞 Arkadaşlarınıza nasıl şaka yapabileceğinizi, harika yiyecek şakaları yapmayı ve acılı kurabiyelerle arkadaşlarınızı nasıl şaşırtabileceğinizi öğrenin🍫 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Huni ve suyla yapabileceğiniz harika bir şaka, komik yaz partisi şakası 00:48 Popüler tiktok şakası 02:29 Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz en komik şakalar 05:11 Yaz şakası nasıl yapılır? 07:42 İnanılmaz şaka savaşları 10:58 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HER TÜRLÜ DURUMA UYGUN DAHİCE GÜZELLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Kızlara Özel İpuçları
HER TÜRLÜ DURUMA UYGUN DAHİCE GÜZELLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Kızlara Özel İpuçları
5 gün önce
Kırık bir tırnakla nasıl başa çıkacağınızı merak ediyorsanız kızlara özel dahice tüyolarımızı kesinlikle izlemelisiniz 💅😲. Hiç uğraşmadan kırık bir tırnağı nasıl onaracağınızı, manikürünüzü korumak için plastik bir şişeyi nasıl geri dönüştüreceğinizi ve yepyeni şık yaz giysileri elde etmek için eski gardırobunuzu nasıl dönüştüreceğinizi öğreneceksiniz. 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #yaşamtüyosu ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Kırık bir tırnağı bir plastik şişeyi geri dönüştürerek onarmayı gösteren manikür tüyosu 02:04 Şık diş telleri yapmak için paket lastiğini kullanın 03:13 Akıllı kızlar için giyim tüyoları 06:27 Makyaj tüyoları 09:55 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
GERÇEKTEN İŞE YARAYAN AKILLICA TÜYOLAR! || 123 GO! GOLD'dan Yararlı Tüyolar ve İpuçları
GERÇEKTEN İŞE YARAYAN AKILLICA TÜYOLAR! || 123 GO! GOLD'dan Yararlı Tüyolar ve İpuçları
7 gün önce
Bilgisayarlarımız olmadan yaşayamayız ama bu kadar ısınmasalar olmaz mı? 😱 Bilgisayarınız ısındığında ne yapacağınızı bilmiyorsanız bize katılın ve en yararlı tüyolarla dolu komik videomuzu izleyin! Sıradan bir tuvalet kağıdını dramatik filmler izlemek için faydalı bir alete dönüştürmeyi, dış mekanlarda karşılaştığınız durumlarla nasıl başa çıkabileceğinizi ve plastiği geri dönüştürüp eviniz için sevimli dekoratif eşyalar yapmayı öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #tüyo ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Hayatınızı kolaylaştıracak tüyolar 01:21 Eviniz için harika tüyolar 04:04 Hayatınızı kurtaracak komik dış mekan tüyoları 06:00 Kızlar için harika tüyolar 06:52 Geri dönüşüm tüyosu 10:01 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ARKADAŞLARINIZA YAPABİLECEĞİNİZ ŞAKALAR || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Tüyolar ve Meydan Okumalar
ARKADAŞLARINIZA YAPABİLECEĞİNİZ ŞAKALAR || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Tüyolar ve Meydan Okumalar
9 gün önce
Bazen canımızın sıkıntısını gidermek ve arkadaşlarımızla eğlenmek için ihtiyacımız olan tek şey iyi bir şakadır🤣! İşte bu yüzden yiyecek şakalarımıza ve size göstereceğimiz sahte lezzetli yiyeceklere mutlaka göz atmalısınız😋 Oda arkadaşınıza telefonuyla nasıl şaka yapabileceğinizi, en komik yapışık ikiz meydan okumasından nasıl sağ çıkabileceğinizi ve en popüler tiktok tüyolarını nasıl deneyebileceğinizi öğrenin! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Lezzetli kapkek şakası 01:33 Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz en komik şakalar 03:54 Durdurma meydan okuması 06:08 Popüler tiktok tüyoları ve ipuçları 09:08 Yapışık ikiz meydan okuması 11:14 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
YİYECEK TÜYOLARI VE İPUÇLARI || 123 GO! GOLD Turkish ile Her Yere Gizlice Yiyecek Sokmayı Öğrenin
YİYECEK TÜYOLARI VE İPUÇLARI || 123 GO! GOLD Turkish ile Her Yere Gizlice Yiyecek Sokmayı Öğrenin
11 gün önce
Her yere yiyecek sokmayı öğrenmek mi istiyorsunuz? Çok yararlı ve çok komik bir şey öğrenmeye hazır olun🤣! Bu videoyu izledikten sonra her yere gizlice yiyecek sokmayı öğreneceksiniz. Bu tüyolar özellikle de film izlemeye gittiğinizde ve dersin ortasında acıktığınızda çok işinize yarayacak! Havalı bir yiyecek şakası yapmayı, arkadaşlarınızı şoke etmek için sahte tutkal yapmayı ve lezzetli kurabiyeleri nasıl doğru bir şekilde yiyebileceğinizi öğrenin! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #gizliceyiyeceksokma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Sinemaya nasıl yiyecek sokulur? 01:26 Arkadaşınıza yapabileceğiniz komik yiyecek şakası 02:31 Okul için yiyecek tüyoları 03:52 Yiyecekleri kullanarak okulu asma tüyosu 06:16 Akıllıca yiyecek tüyoları 10:53 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
DAHİCE VE EĞLENCELİ ŞAKALAR VE TAKTİKLER || 123 GO! GOLD Turkish’ten Şahane Kendin Yap Tüyoları
DAHİCE VE EĞLENCELİ ŞAKALAR VE TAKTİKLER || 123 GO! GOLD Turkish’ten Şahane Kendin Yap Tüyoları
13 gün önce
Kardeş şakalarıyla ilgili bilmeniz gereken şey son derece eğlenceli olabilecekleridir 🤣! Şöyle kendin yap tarzında güzel bir şaka arıyorsanız işte size mutlaka denemeniz gereken yepyeni çılgınca şakalar! Burada bir sürü faydalı bilgi de edineceksiniz. Mesela, ailenize ve arkadaşlarınıza nasıl şaka yapabileceğinizi, evde ders çalışmayı nasıl daha eğlenceli hale getirebileceğinizi ve hatta can sıkıntısından kurtulmak için eski eşyalarınızı nasıl geri dönüştüreceğinizi öğreneceksiniz. 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #yaşamtüyosu ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Un ve havluyla yapılan eğlenceli bir kardeş şakası 01:15 Acemiler ve gerçek ustalar için muhteşem şaka fikirleri 02:21 Faydalı bir geri dönüşüm tüyosu 03:54 Kızlar için dahice bir tüyo 04:27 Güzellik bakımınız için makyaj tüyosu 05:57 Kızlar için şahane bir güzellik tüyosu 07:06 Viral TikTok tüyoları ve taktikleri 10:01 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ARKADAŞLARINIZ İÇİN EN KOMİK ŞAKALAR! || 123 GO! GOLD Turkish'ten Çılgın Meydan Okumalar ve Şakalar
ARKADAŞLARINIZ İÇİN EN KOMİK ŞAKALAR! || 123 GO! GOLD Turkish'ten Çılgın Meydan Okumalar ve Şakalar
15 gün önce
Eğer siz de bizim gibiyseniz, arkadaşlarınıza yapabileceğiniz yeni komik şaka fikirlerimizi ve çılgın meydan okumalarımızı çok seveceksiniz! Dikkatli olun, size en yakın arkadaşınızın saçlarını maviye boyayabileceğiniz 100 kat saç maskesi meydan okuması ve iş yerinde can sıkıntınızı gidermek için komik durdurma meydan okuması ve daha pek çok şey göstereceğiz! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 En yakın arkadaşınızla yapabileceğiniz komik 100 kat meydan okuması 02:09 Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz komik şakalar 03:35 Harika durdurma meydan okuması 06:34 Ellerini kullanma meydan okuması 10:12 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ŞAKA SAVAŞLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Kendin Yap Okula Dönüş Şakaları ve Eğlenceli Taktikler
ŞAKA SAVAŞLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Kendin Yap Okula Dönüş Şakaları ve Eğlenceli Taktikler
17 gün önce
Hepimizin zaman zaman stres atmaya ihtiyacı olur. Eğlenceli bir şakadan daha iyi bir şey yoktur! Bu harika yiyecek şakalarıyla arkadaşlarınızı gülmekten ağlatın ve sadece basit bir kola kullanarak onları kahkahalara boğun! Öğretmenize okul şakası yapmayı ve sıkıntıdan kurtulmak için yapabileceğiniz sihirbazlık numaralarını öğreneceksiniz. 123 GO! GOLD Turkish kanalına abone olun ve zili çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Yiyebileceğiniz boyalarla yiyecek boyası yapın (sahte yiyecek şakası) 01:28 Şaka savaşları! 03:07 Okul şakası yapılışı! 04:23 Eğlenceli kendin yap yiyecek şakaları 08:37 Şaka nasıl yapılır 10:49 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
DAHİCE ŞAKA FİKİRLERİ || 123 GO! GOLD Turkish Kanalından Eğlenceli Şaka Savaşları
DAHİCE ŞAKA FİKİRLERİ || 123 GO! GOLD Turkish Kanalından Eğlenceli Şaka Savaşları
19 gün önce
Son günlerde bir sürü şaka denedik 🤣 ama diş macunu ve pastayla yapılanı tam bir klasik! Müthiş yiyecek şakasıyla ailenizin ve arkadaşlarınızın tüylerini diken diken edeceksiniz. Bu şakayı yaparken çok eğleneceksiniz! Eğlenceli şaka savaşlarımızla can sıkıntısından kurtulun ve kendiniz de bir şaka yaratmaya çalışın! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Diş macunu ve nefis bir pastayla yapılan efsanevi yiyecek şakası 01:34 Mayonez ve lezzetli kurabiyelerle yapılan eğlenceli yiyecek şakası 03:35 Arkadaşlarınıza ve ailenize yapmanız için kendin yap şakalar 06:09 Kız ya da erkek şakaları VE kız şaka savaşları 07:53 Kardeşe yapılan sahte karafatma şakası 10:32 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SADECE DEVASA YİYECEK YEME MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD Turkish'ten Sevdiğiniz Yiyecek Tüyoları
SADECE DEVASA YİYECEK YEME MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD Turkish'ten Sevdiğiniz Yiyecek Tüyoları
21 gün önce
Ağzınızı sulandıracak ve sizi çok acıktıracak çılgınca bir yiyecek meydan okumasına hazır mısınız? Yeni meydan okumalarımızdaki devasa patates kızartmaları ve lezzetli dondurma tüylerinizi diken diken edecek🤤 Isır, yala ya da hiçbir şey yapma meydan okumasını nasıl kazanacağınızı ya da buzlu bir atıştırmalığı yalamaktan nasıl sağ çıkacağınızı öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Dev fast food meydan okuması 00:59 Devasa ve minyatür yiyecekler 02:32 Isır, yala ya da hiçbir şey yapma meydan okuması 05:29 Bir gün boyunca sadece soğuk ya da sıcak yiyecek yeme meydan okuması 08:45 Kola ile durma meydan okuması 10:06 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
AİLENİZ VE ARKADAŞLARINIZ İÇİN EĞLENCELİ ŞAKALAR || 123 GO! GOLD Turkish’ten DIY Şaka Savaşları
AİLENİZ VE ARKADAŞLARINIZ İÇİN EĞLENCELİ ŞAKALAR || 123 GO! GOLD Turkish’ten DIY Şaka Savaşları
23 gün önce
Okul olmadan geçirdiğiniz bir gün daha…😥 ve evde deneyebileceğiniz yepyeni şakalarımız var 😂! Diş fırçasını kullanarak kardeşinize nasıl şaka yapabileceğinizi, bir yüz maskesiyle onu nasıl şoke edebileceğinizi ve eğlenceli banyo şakasıyla en iyi arkadaşınızı nasıl şaşırtabileceğinizi biliyoruz. Yine de okulu özlüyorsanız bir sonraki okul dönemine hazır olmanız için hazırladığımız dahice şakalarımızı deneyin! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Diş fırçasıyla yapılan şahane bir şaka 01:31 Kardeşinize yapabileceğiniz dahice bir DIY şaka 03:50 Eğlenceli şakalar 05:14 Okul şakaları 08:09 Sahte yara şakası 09:19 Şaka savaşları 10:25 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
TİK TOK FOTOĞRAF VE VİDEO TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Zekice Kendin Yap Fikirleri ve Tüyoları
TİK TOK FOTOĞRAF VE VİDEO TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Zekice Kendin Yap Fikirleri ve Tüyoları
24 gün önce
Bazen çok güzel bir fotoğraf gerçekten de hayatınızı kurtarabilir🤳! Size selfie gurusu olmayı ve harika fotoğraflar çekmeyi göstereceğiz😱 Nasıl fotoğraf çekeceğinizi, fotoğraf seansınızda nasıl havalı görünebileceğinizi ve harika fotoğraflarla arkadaşlarınızı şoke etmeyi öğrenin! Harika yaşam tüyoları hayatınızı kolaylaştıracak ve TikTok'ta ve günlük hayatta mükemmel görünmenizi wsağlayacak! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #fotoğraf ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 TikTok'ta viral olan harika fotoğraf tüyoları 03:00 Kızlar için fotoğraf tüyoları 05:04 Harika saç tüyoları 09:14 Basit fotoğraf ve video tüyoları 11:52 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KARPUZ VE 100 KAT PAKET LASTİĞİ MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Eğlenceli Meydan Okumalar
KARPUZ VE 100 KAT PAKET LASTİĞİ MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Eğlenceli Meydan Okumalar
27 gün önce
Dikkatli olun! İşte karpuz bombası geliyor🍉🍉💣! Canınız ferahlatıcı ve sulu meydan okumalarla eğlenmek istiyorsa bu video tam da aradığınız şey 🤣. Bir karpuzu nasıl patlatacağınız, makyajla 100 kat meydan okumasını nasıl yapacağınızı ve güzellik bakımınızı nasıl çok daha eğlenceli hale getireceğinizi öğreneceksiniz! İnsanların sadece %1’inin yapabileceği şeyleri tekrar etmeye çalışın ve büyük 123 GO! GOLD Turkish meydan okuma kahramanı olun! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Karpuz ve paket lastikleri 00:34 Eğlenceli 100 kat lastik meydan okuması 02:30 Kızlar için, 100 kat makyaj malzemesi meydan okuması 04:35 Arkadaşlarınızla yapacağınız 100 Kat meydan okuması 06:24 İnsanların sadece %1’inin yapabileceği şeyler 09:04 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HAYATINIZI KURTARACAK OKULA DÖNÜŞ TÜYOLARI || Eğlenceli Kendin Yap Okul Gereçleri ve Okul Taktikleri
HAYATINIZI KURTARACAK OKULA DÖNÜŞ TÜYOLARI || Eğlenceli Kendin Yap Okul Gereçleri ve Okul Taktikleri
29 gün önce
Okul söz konusuysa ne olacağı belli olmaz. O halde, gününüzü kurtaracak yepyeni taktiklere kendinizi hazırlayın 🤓! Bir matematik sınavının üstesinden nasıl geleceğinizi ve hayatınızı basit bir keçeli kalem numarasıyla nasıl değiştireceğinizi göreceksiniz. Hiç uğraşmadan sınıfın en iyi öğrencisi olmayı ve okulda çok eğlenmeyi nasıl başaracağınızı keşfedelim! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #okul ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Sınavdan A almanın kolay yolu 01:22 Okula dönüş yaşam tüyosu 01:58 Telefon numarası veya tanıdık gelecek annem ve ben durumları 03:16 Okuldaki tuhaf durumlar 06:06 Boğazına düşkün olanlar için sınıfa yiyecek sokma yolu 09:15 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
OKUL MALZEMELERİ YAPMANIN EĞLENCELİ VE AKILLICA YOLLARI || Okula Dönüş Şakaları ve Tüyoları
OKUL MALZEMELERİ YAPMANIN EĞLENCELİ VE AKILLICA YOLLARI || Okula Dönüş Şakaları ve Tüyoları
Aylar önce
Sizi okul moduna sokmayı ve sıkıcı eğitim rutinini komik bir yolculuğa çevirmeyi göstereceğiz! Okul malzemelerinizi özelleştirmek ve sınıf arkadaşlarınızı şoke etmek için en sevdiğiniz yiyecekleri kullanın! 😱 Nefis bir oreo kurabiyeden silgi yapmayı, öğretmeninize komik bir şaka yapmak için makarnayı nasıl kullanabileceğinizi ve okulda her gün karşılaştığınız sorunları çözmek için alüminyum folyoyu nasıl değerlendirebileceğinizi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #okul ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Oreolu silgi yapımı 01:56 Öğretmeninize yapabileceğiniz komik şakalar 05:13 Okul malzemeleri tüyoları 07:56 Okula gizlice makyaj malzemesi sokmanın yolları 09:30 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
DEV YİYECEKLER VE MİNYATÜR YİYECEKLER || Eğlenceli Yiyecek Meydan Okumaları ve Çılgın DIY Şakaları!
DEV YİYECEKLER VE MİNYATÜR YİYECEKLER || Eğlenceli Yiyecek Meydan Okumaları ve Çılgın DIY Şakaları!
Aylar önce
Çikolatayı ve eğlenceli yiyecek meydan okumalarını seviyorsanız çılgın yiyecek meydan okuması savaşımıza katılmanızın tam zamanı! En yakın arkadaşınız lezzetli bir tatlıdan dev bir porsiyon alırken size bugüne kadar gördüğünüz en küçük parça düşünce bu tuhaf durumdan nasıl kurtulacağınızı göreceksiniz! Ye ya da giy meydan okumasını nasıl kazanacağınızı, gizemli içecek meydan okumasından nasıl kurtulup iştahınızı bir sonraki yemeğe saklayacağınızı öğrenin. 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Dev yiyecek ve Minyatür yiyecek meydan okuması 01:03 Dev Kit Kat nasıl pişirilir? Nefis bir tatlı tarifi 03:15 Gerçek yemek tutkunları için Ye ya da Giy yiyecek meydan okuması 07:21 Gerçek dostlar için yanlış gizemli içecek meydan okuması 10:42 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ŞAKA YAPMAK İÇİN EN İYİ 10 TARİF! || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Yiyecek Şakaları
ŞAKA YAPMAK İÇİN EN İYİ 10 TARİF! || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Yiyecek Şakaları
Aylar önce
Afiyet olsun arkadaşlar! Bugün kahvaltıda çikolatalı solucanlar, akşam yemeğinde leziz tatlı toprak var🤤! En yakın arkadaşınıza şaka yapmak için lezzetli çikolatalı bir tatlı yapmayı, arkadaşınızı masadaki sahte çikolatayla kandırmayı ve kız kardeşinize çikolatayla şaka yapmayı öğreneceksiniz! Şaka savaşları zamanı geldi, hazır olun! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Sahte çikolatalı solucan şakası yapımı 02:16 Kendin yap komik yiyecek şakasu ya da şeker saklama tüyosu 03:46 Çok acı yiyecek tarifi 05:05 Kardeşler için akıllıca şaka savaşları 07:00 Arkadaşlarınız için komik şakalar 10:39 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HER DURUMA UYGUN 8 ŞAHANE YAŞAM TÜYOSU || 123 GO! GOLD Turkish’ten Eğlenceli DIY El İşi Fikirleri
HER DURUMA UYGUN 8 ŞAHANE YAŞAM TÜYOSU || 123 GO! GOLD Turkish’ten Eğlenceli DIY El İşi Fikirleri
Aylar önce
Her gün iki kere diş fırçalamaktan daha can sıkıcı bir şey yok 😱! Bu can sıkıntısının üstesinden nasıl geleceğinizi ve hiç uğraşmadan sabah bakımını nasıl atlatacağınızı bulduk. Seyahatteyseniz diş macunundan çiğneme tabletleri yapmayı, acil durumlarla nasıl başa çıkacağınızı ve giysilerinizi bir çırpıda nasıl tamir edebileceğinizi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #yaşamtüyosu ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Diş macunuyla ilgili yaşam tüyoları 01:38 Dışarıda işinize yarayacak muhteşem tüyolar 02:29 Acil durum tüyoları 03:31 Kızlar için giyim tüyoları 06:13 Güzellikle ilgili yaşam tüyoları 07:34 Yaratıcı çizim tüyoları 10:29 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
24 SAATLİK SOĞUK VE SICAK YEMEK MEYDAN OKUMASI! || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Meydan Okumalar
24 SAATLİK SOĞUK VE SICAK YEMEK MEYDAN OKUMASI! || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Meydan Okumalar
Aylar önce
Yeni çılgın meydan okuma videomuzu kaçırırsanız sıcak ya da soğuk yiyecek meydan okumasında nasıl hayatta kalacağınızı öğrenemezsiniz! Dokunmama meydan okumasını nasıl başarabileceğinizi, yapışık ikiz meydan okumasında nasıl hayatta kalabileceğinizi ve evde arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde nasıl eğlenebileceğinizi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:18 Sadece soğuk ve sıcak yemek yeme meydan okuması 03:24 Ellerini kullanma meydan okuması! 07:13 Yapışık ikizler meydan okuması 09:50 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
GÜNÜ KURTARACAK TEMBEL TEMİZLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Dahice ve Eğlenceli Tüyolar
GÜNÜ KURTARACAK TEMBEL TEMİZLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Dahice ve Eğlenceli Tüyolar
Aylar önce
Temizlikten pek hoşlanmıyorsanız ve büyük mucit sizin ikinci adınızsa bu dahice yaşam tüyoları gününüzü aydınlatacak! Elektrikli süpürgeyi sırt çantası gibi kullanmayı, yeri temizlemek için eski bir oyuncağı nasıl değerlendirebileceğinizi ve evinizi tam bir uzman gibi düzenlemeyi öğreneceksiniz. 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #temiz ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Bir halatla uygulanan elektrikli süpürgeyle temizlik tüyosu 01:00 Tembeller için temizlik tüyoları 02:41 Yeri temizlemek için eski bir oyuncağı nasıl değerlendirebilirsiniz 04:44 Tembeller için yaşam tüyoları 07:33 Muhteşem giyim tüyoları 10:12 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HAYATINIZI KURTARACAK YARARLI OKUL TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Okul İpuçları
HAYATINIZI KURTARACAK YARARLI OKUL TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Okul İpuçları
Aylar önce
Eğer korkunç sivilceniz hayatınızı mahvediyorsa ve onu nasıl gizleyeceğinizi bilmiyorsanız, bugün bu can sıkıcı sorunla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmek için harika bir gün! Bu tarz cilt sorunlarıyla karşılaştığınızda okulu nasıl asabileceğinizi, okulda karşılaştığınız sorunları nasıl çözebileceğinizi ve okul dolabınızı hiç çaba harcamadan kolay bir şekilde düzenlemeyi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #okul ZAMAN BİLGİLERİ: 00:03 Sivilcelerden ve cilt sorunlarından kurtulmanın yolu 01:33 Okulu asmanın en kolay yolu 03:23 Akıllı öğrenciler için yararlı okul tüyoları 04:27 Spor ayakkabılarınız için akıllıca tüyolar 06:28 Kırtasiye malzemeleriyle yaşam tüyoları 07:00 Kızlar için okul malzemeleri fikirleri 10:00 Dahice okul tüyoları 10:43 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
UTANÇ VERİCİ VE KOMİK SAÇ SORUNLARI || 123 GO! GOLD Turkish'ten Kızların Yaşadığı Garip Durumlar
UTANÇ VERİCİ VE KOMİK SAÇ SORUNLARI || 123 GO! GOLD Turkish'ten Kızların Yaşadığı Garip Durumlar
Aylar önce
Saçları uzun olanlara bir sorum var. Hiç kulaklığınızı çıkarmaya çalıştınız mı? Ya da şapka takmadan nefis bir turta pişirmeye kalktınız mı? Eğer bu garip anlara aşinaysanız bu yeni videomuz tam da size göre! Uzun saçlılarının yaşadığı aksiliklerden ya da kısa saçlıların yaşadığı beceriksiz anlardan nasıl kurtulabileceğinizi öğreneceksiniz. Kısa boyluların ve uzun boyluların yaşadıkları sizi hem güldürecek hem de ağlatacak! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #kızlaraözel ZAMAN BİLGİLERİ: 00:02 Turta pişirirken yaşanan aksilikler 00:15 Uzun saçlı kızların yaşadığı garip durumlar 00:19 Kısa saçlıların ve uzun saçlıların yaşadığı farklı sorunlar 02:48 Uzun saç ve kısa saç için saç modelleri 03:59 Kısa boyluların ve uzun boyluların yaşadıkları 06:00 Kızların yaşadığı komik sorunlar 08:31 Güzellik tüyoları ve güzellik sorunları 09:56 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
YA YE YA KAFANA DÖK YİYECEK MEYDAN OKUMASI! || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Yemek Meydan Okumaları
YA YE YA KAFANA DÖK YİYECEK MEYDAN OKUMASI! || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Yemek Meydan Okumaları
Aylar önce
Siz de Olivia gibi vasabiyi seviyor musunuz? Öyleyse yeni yiyecek meydan okumamızı izleyin! Dikkatli olun çünkü her şey birden çok sıcak olabilir🥵! Acı vasabi meydan okumasından nasıl sağ çıkabileceğinizi, ya kafana dök ya ye meydan okuması ve lezzetli pankek pişirme yarışması sayesinde nasıl eğlenebileceğinizi öğrenin! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Ya ye ya kafana dök meydan okuması 01:06 Arkadaşlarınızla sıkıntıdan kurtulmak için yapabileceğiniz komik bir meydan okuma 03:29 Pankek sanatı meydan okuması 04:38 Kahvaltı için lezzetli tatlılar nasıl yapılır? 07:03 Gizemli içecek meydan okuması 07:08 Yanlış kokteyli seçmeme meydan okuması 09:49 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KOMİK 100 KAT MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD Turkish'ten 100 Kat Postiş ve Garip Anlar
KOMİK 100 KAT MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD Turkish'ten 100 Kat Postiş ve Garip Anlar
Aylar önce
Eğer canınız sıkılıyorsa ve evde nasıl eğleneceğinizi bilmiyorsanız, size can sıkıntınızı nasıl geçirebileceğinizi ve nasıl mükemmel görünebileceğinizi göstereceğiz! İhtiyacınız olan tek şey canlı renkli çıtçıt postişler ve nefes kesici bir tik tok yıldızı gibi görünmenizi sağlayacak 100 kat meydan okuması! Eğer saç stilinizde ya da tırnaklarınızda çılgın bir değişiklik yapmaya hazırsanız ya da dünyanın en büyük sandviçini yemek istiyorsanız bu komik videoyu izleyin ve gülmemeye çalışın! 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 100 kat saç meydan okuması 01:54 Komik 100 kat saç spreyi meydan okuması 03:38 İnanılmaz 100 katlı sandviç 04:42 Büyüleyici tırnaklar için 100 kat oje 06:40 Arkadaşlarınıza şaka yapmak için 5 adım ileri meydan okuması 09:53 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SİZE "AYY" DEDİRTECEK GARİP ANLAR || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Fiyaskolar
SİZE "AYY" DEDİRTECEK GARİP ANLAR || 123 GO! GOLD Turkish'ten Komik Fiyaskolar
Aylar önce
Şimdiye kadar yaşadığınız en garip şey neydi? Okulda üzerinizde neredeyse hiç kıyafet olmadan gezmeye çalışmamışsınızdır, arkadaşlarınızın önünde kakaya basmamışsınızdır ve görünmez kapıyla kavga etmemişsinizdir diye tahmin ediyoruz! Lana, Emy ve arkadaşlarının yaşadığı fiyaskoları izlerken gülmemeye çalışın çünkü onların yerinde siz de olabilirdiniz! 123 GO! GOLD Turkish'e 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #garip ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Okulda yaşanan fiyaskolar 00:16 Okuldaki garip durumlar 02:11 Fiyaskolarla nasıl başa çıkabilirsiniz? 04:20 Hepimizin yaptığı sakarlıklar 04:41 Kıvırcık saçlıların yaşadığı zorluklar 07:10 Sizi utandıracak garip durumlar 08:38 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
DAHİCE SAÇ TÜYOLARI VE TAKTİKLERİ || 123 GO! GOLD Turkish’ten Tuhaf Saç Sorunları
DAHİCE SAÇ TÜYOLARI VE TAKTİKLERİ || 123 GO! GOLD Turkish’ten Tuhaf Saç Sorunları
Aylar önce
Her zaman masmavi saçlarınız olmasını istediyseniz ve nasıl daha iyi yapacağınızı hiç bilmiyorsanız basit saç tüyolarımızı deneyip bir pop yıldızı gibi parlayın! Saçlarınızı hızlı bir şekilde ve hiç uğraşmadan boyamak için göz farını nasıl kullanacağınızı, uzun saçlar için şahane saç modelleri yapmayı ve basit bir saç aksesuarıyla nasıl muhteşem görüneceğinizi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #saç ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Göz farıyla saçlarınızı nasıl boyayabilirsiniz 00:31 Güzelliğiniz için dahice saç tüyoları 03:31 Tuhaf saç aksilikleri 04:35 Eğlenceli kıvırcık saç sorunları 06:16 Uzun saç sorunları ve Kısa saç sorunları 09:05 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
AKILLICA 10 TEMİZLİK TÜYOSU || 123 GO! GOLD Turkish'ten Üşengeçler İçin Temizlik Tüyoları
AKILLICA 10 TEMİZLİK TÜYOSU || 123 GO! GOLD Turkish'ten Üşengeçler İçin Temizlik Tüyoları
Aylar önce
Eğer slime seviyorsanız ve temizlik günlerinden nefret ediyorsanız, bu akıllıca temizlik tüyoları hayatınızı kurtaracak! En sevdiğiniz slimeları klavyenizi temizlemeyi, muz kabuğuyla her şeyi düzeltmeyi ve kirli bulaşıklarla nasıl baş edebileceğinizi öğreneceksiniz! Bu basit temizlik tüyolarıyla evinizi temizleyin ve mutfağınızı düzenleyin. Temizlik rutininizi kolaylaştırmayı öğrenmek için izlemeye devam edin! 123 GO! GOLD Turkish'e👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #temiz ZAMAN BİLGİLERİ: 00:03 Slime ile klavye nasıl temizlenir? 01:20 Akıllıca temizlik tüyoları 04:47 Basit düzenleme tüyosuyla mutfağınızı derli toplu tutun 06:21 Okulda düzenli olmak için bir tüyo 07:20 Streç film tüyosu 09:26 Kıyafet nasıl katlanır 10:32 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SINIFA GİZLİCE YİYECEK SOKMA YOLLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Yiyecek Taktikleri ve Şakalar
SINIFA GİZLİCE YİYECEK SOKMA YOLLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Yiyecek Taktikleri ve Şakalar
Aylar önce
Bugün, okul malzemeleri olsalar bile lezzetli şeylerin günü! Basit bir maket bıçağını ekşi şeker bıçağına dönüştürmek, okul yapıştırıcısından nefis bir tatlı yapmak ve okul malzemeleriyle bol bol eğlenmek için yaşam tüyoları bulacaksınız🤓! Mutfakta gerçek bir şef olmanıza yardım edecek yiyecek tüyolarımızı ve yemek pişirme ipuçlarımızı deneyin! Basit tariflerimiz, baharatlı cips için lezzetli bir sos hazırlamayı ve çaydanlıkta noodle pişirmenin en hızlı yolunu size gösterecek. 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #gizliyiyecek ZAMAN BİLGİLERİ: 00:02 Sınıfa gizlice yiyecek sokma yolları 00:16 Okul malzemeleriyle ilgili eğlenceli yaşam tüyoları 01:36 Gerçek bir gurme için okul malzemeleri numarası 03:15 Akıllı öğrenciler için okul yaşam tüyosu 06:30 Acemiler ve uzmanlar için dahice taktikler 09:06 Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz eğlenceli yiyecek şakaları 10:02 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
AKILLICA VE EĞLENCELİ OKUL TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Kendin Yap Okul Malzemesi Fikirleri
AKILLICA VE EĞLENCELİ OKUL TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Kendin Yap Okul Malzemesi Fikirleri
2 aylar önce
Okuldaki en kötü günü bile nasıl iyileştireceğinizi biliyoruz. Gelmiş geçmiş en iyi öğrenci olmak için, okul tüyolarımızı deneyin🤓! Sınıf arkadaşlarınızla nasıl eğleneceğinizi, beyaz tutkalla en iyi arkadaşınıza nasıl şaka yapacağınızı ve herhangi bir sorunu çözmek için okul malzemelerini nasıl kullanacağınızı biliyoruz. 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videoyu kaçırmayın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #okul ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Okulda notları nasıl değiştirebilirsiniz 00:25 Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz eğlenceli okul şakaları 02:31 Okul malzemeleri taktiği 03:27 Tembel öğrenciler için yaşam tüyosu 04:33 Sınıfa gizlice yiyecek sokmak için bir yol 07:08 Okuldaki öğrenci tipleri 10:31 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ARKADAŞLARINIZ VE AİLENİZ İÇİN HARİKA ŞAKA FİKİRLERİ || 123 GO! GOLD ile Komik Anlar
ARKADAŞLARINIZ VE AİLENİZ İÇİN HARİKA ŞAKA FİKİRLERİ || 123 GO! GOLD ile Komik Anlar
2 aylar önce
İyi bir şakaya hasret mi kaldınız? Kendinizi çikolatalı soğan şakası ile şımartın! Kardeşleriniz size sırf iyilik yapmak için dünyanın en lezzetli şekerini verdiyse dikkatli olun. Bu işte kesin bir iş var! Size çikolatalı lolipopunuzun taze soğandan yapılıp yapılmadığını anlamayı, ailenize komik bir şaka yapmayı ve arkadaşlarınızı jöleli fare ile şoke etmeyi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD 👑 Turkish kanalına abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLDTurkish #komik #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:03 Sahte çikolatalı lolipop şakası 00:27 Arkadaşlarınıza nasıl şaka yapabilirsiniz? 00:46 Çikolatalı yiyecekler ve soğanlı yiyecekler meydan okuması! 01:33 Komik şaka fikirleri, inanılmaz cola cola şakası 04:09 Arkadaşınıza jöleyle yapabileceğiniz komik şaka 05:36 Dışarıda yapabileceğiniz şaka fikirleri 07:39 Tik Tok tüyoları 10:52 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
AKILLICA VE SİNSİCE YAŞAM TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish'ten Hayatınızı Kolaylaştıracak Tüyolar
AKILLICA VE SİNSİCE YAŞAM TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish'ten Hayatınızı Kolaylaştıracak Tüyolar
2 aylar önce
Eğer siz de Lily gibi yemek yemeyi çok seviyorsanız, hayatınızı kolaylaştıracak bu tüyoyu çok seveceksiniz! Yiyeceklerinizi gizleyip aç arkadaşınızdan korumayı öğreneceksiniz. 🤤 Komik çikolata tüyoları size okulda hayatta kalmayı ve sınıfın ortasında nasıl nefis bir tatlı yiyebileceğinizi öğretecek! Eski oyuncaklarla odanızın dekorasyonunu değiştirin, mobilyalarınızı yenilemek için kullanılmış eşyaları geri dönüştürün ve evinizi hiç çaba harcamadan temizleyin! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLDTurkish #komik #yaşamtüyoları ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Tatlı ve şeker severlerin çok işine yarayabilecek bir tüyo 01:28 Tatlı düşkünleri için çikolata tüyosu 02:51 Öğle yemeğinde yiyebileceğiniz lezzetli bir salata tarifi 03:39 Eski oyuncaklar nasıl geri dönüştürülür? 05:29 Eviniz için dekorasyon tüyoları 07:20 Sanatçılar için resim tüyoları 08:40 Temizlik tüyosu 10:25 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KIZLAR İÇİN MAKYAJ TAKTİKLERİ || 123 GO! GOLD Turkish’ten Bahar Güzellik Rehberi
KIZLAR İÇİN MAKYAJ TAKTİKLERİ || 123 GO! GOLD Turkish’ten Bahar Güzellik Rehberi
2 aylar önce
Tatlı olarak sıradan yiyecekleri yemekten sıkıldıysanız ve günlük makyajınız için sıradan bir ruj kullanıyorsanız bu lezzetli makyaj taktiği tam da sizin için hazırlandı! Yiyebileceğiniz çikolatalı bir ruju nasıl pişireceğinizi, güzellik bakımınızı nasıl daha hızlı ve çok daha basit hale getireceğinizi öğreneceksiniz. Şahane giyim tüyoları gardırobunuzu değiştirmenize ve her gün muhteşem görünmenize yardım edecek. 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve hiçbir videomuzu kaçırmadığınızdan emin olmak için zili 🔔 çalın! Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #makyaj ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Lezzetli bir tatlı olarak çikolatalı ruj nasıl pişirilir 01:02 Kızlar için makyaj tüyoları 02:54 Güzellik bakımınızı kolaylaştıracak makyaj sırları 05:06 Kızlar için saç bakımıyla ilgili yaşam tüyoları 06:35 Giysi değişimi 09:42 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
OKULLA İLGİLİ DAHİYANE ŞAKALAR VE NUMARALAR || 123 GO! GOLD, Yemekle ilgili komik tüyoları sunar
OKULLA İLGİLİ DAHİYANE ŞAKALAR VE NUMARALAR || 123 GO! GOLD, Yemekle ilgili komik tüyoları sunar
2 aylar önce
Destansı mentoslu coca cola şakalarıyla geri döndük! Birlikte çok eğlenmek için bu klasik numarayla arkadaşlarınızı şoke edebilirsiniz! Telefon kılıfı içinde taptaze portakal suyuna ne dersiniz? Bu bir şaka değil. Bu, sınıfa gizlice yiyecek sokmanın dahiyane bir numarası! Tutkal ve streç film kullanarak benzersiz bir telefon kılıfı yapmayı, yapışkan not kağıtlarını kullanarak şekerlemeleri nasıl gizleyeceğinizi ve sınıf arkadaşlarınıza hiç çaba harcamadan nasıl şakalar yapacağınızı öğreneceksiniz🤣 Okulun yeni gününde hayatta kalmanızı ve arkadaşlarınızla çok eğlenmenizi sağlayacak komik okul malzemeleri tüyolarının ve yemekle ilgili numaraların tadını çıkarın! 123 GO! GOLD’a abone olun ve videolarımızı kaçırmamanız için zile tıklayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #komik #okul tüyoları 00:00 Sınıfa nasıl gizlice yiyecek sokulur 01:56 Okul malzemelerinin içinde nasıl şekerlemeler saklanır 03:00 Okulda sahte dil ile harika bir şaka 04:03 Öğretmeninize yapabileceğiniz yemekle ilgili komik şaka 05:18 En iyi arkadaşınıza Coca cola ile mentos şakası 07:44 Zeki öğrenciler için okul malzemeleriyle tüyolar 09:33 Komik kamera hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
AKILLICA GÜZELLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Yararlı Makyaj Tüyoları ve Kendin Yap Fikirleri
AKILLICA GÜZELLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Yararlı Makyaj Tüyoları ve Kendin Yap Fikirleri
2 aylar önce
Selam kızlar, Lana'nın yaptığını sakın evde denemeyin! Bu videoda dudaklarınıza harika kontür yapmanıza yardımcı olacak ve makyaj rutininizi kolaylaştırıp hızlandıracak yararlı tüyolar bulacaksınız! Kolayca yapabileceğiniz saç maskeleri sayesinde her gün nefes kesici görüneceksiniz! Harika kıyafet tüyoları sayesinde dolabınızdaki kıyafetler yeni gibi görünecek! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #güzellik ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Kızlar için makyaj tüyosu 02:09 Her gün nefes kesici görünmek için güzellik tüyoları 04:10 Kızların sırları ve harika kıyafet tüyosu 05:23 Saç maskesi tarifi ve evde yapabileceğiniz diğer yararlı ve doğal güzellik tarifleri 08:08 Kıyafet tüyosu 10:35 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HER GÜN KARŞILAŞILAN KOMİK AKSİLİKLER || 123 GO! GOLD Turkish’le Komik Durumların Üstesinden
HER GÜN KARŞILAŞILAN KOMİK AKSİLİKLER || 123 GO! GOLD Turkish’le Komik Durumların Üstesinden
2 aylar önce
Hayatınızın en utanç verici anlarının üstesinden nasıl geliyorsunuz? Yepyeni tuhaf yaşam durumları derlememizde Olivia’nın bir arabayla olan mücadelesini seyredin! Makyajınızı aceleyle yapınca neler olur? Pek iyi bir şey olmadığı kesin🤣! Fiyaskolardan nasıl kurtulacağınızı öğrenin ve en sevdiğiniz ruj kırılınca, iPhone kaybolunca veya yanlışlıkla en bomba dedikoduyu annenize gönderince utanç verici durumlardan kurtulmaya çalışın! 123 GO! GOLD Turkish 👑kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #komik #tuhafanlar ZAMAN BİLGİLERİ: 00:02 Kızların giyim zorlukları 00:22 Arkadaşlarla yaşanan tuhaf anlar 00:53 Makyaj fiyaskosu 01:38 Anne ve babalarla yaşanan tuhaf durumlar 02:47 Aksiliklerin üstesinden gelme tüyoları 06:30 Kızlar için güzellik yaşam tüyoları 08:54 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SINIFA GİZLİCE NASIL YİYECEK SOKULUR? || 123 GO! GOLD'dan Komik Okula Dönüş Tüyoları
SINIFA GİZLİCE NASIL YİYECEK SOKULUR? || 123 GO! GOLD'dan Komik Okula Dönüş Tüyoları
2 aylar önce
Yeni bir okul gününde hayatta kalmaya mı çalışıyorsunuz? Sizin için hayatınızı çok kolaylaştıracak yepyeni okul tüyoları hazırladık! Sınıfa gizlice yiyecek sokmayı, banttan sakız yapmayı ve okullardaki öğrenci tiplerini öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #okultüyoları ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Sınıfa nasıl yiyecek sokulur? 01:15 Okula özel komik yiyecek tüyoları 03:11 Akıllı öğrenciler için okul malzemeleri tüyoları 04:48 Okul malzemeleri nasıl süslenir? 06:04 Öğrenci tipleri 09:20 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
AİLENİZE YAPABİLECEĞİNİZ YİYECEK ŞAKALARI || 123 GO! GOLD’dan En İyi Tik Tok ve Şaka Savaşları
AİLENİZE YAPABİLECEĞİNİZ YİYECEK ŞAKALARI || 123 GO! GOLD’dan En İyi Tik Tok ve Şaka Savaşları
2 aylar önce
Hiç kız kardeşinize uzun süre unutamayacağı bir şaka yapmayı istediniz mi? Sizin için bugün yemekte özel bir şey hazırladık! Nefis bir küflü sandviçe ne dersiniz? 🤣 İhtiyacınız olan tek şey gıda boyası ve biraz hayal gücü. Midenizi hazırlayın çünkü size ihtiyacınız olduğunu hiç bilmediğiniz harika yiyecek tüyoları göstereceğiz! Muz ya da portakal yiyen arkadaşınıza şaka yapmayı ve arkadaşlarınızı jöle suyuyla kandırmayı öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #yiyecekşakaları #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Gıda boyasıyla komik küflü sandviç şakası 01:49 Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz harika şaka fikirleri 02:39 Arkadaşınıza bozuk paralarla yapabileceğiniz şaka 04:36 Açılmayan hediye paketi şakası 06:39 Temizlik tüyoları ve temizlik şakaları 07:57 Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz şakalar 09:01 Arkadaşınıza parayla şaka yapın 09:50 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EN İYİ ŞAKALAR VE KOMİK NUMARALAR || Sizi Uzman Bir Şakacıya Dönüştürecek Harika Şakalar
EN İYİ ŞAKALAR VE KOMİK NUMARALAR || Sizi Uzman Bir Şakacıya Dönüştürecek Harika Şakalar
2 aylar önce
Bunun gerçek bir el olmasına imkan yok 😱! Lily'e feci bir şaka yaptılar! Komik şaka videomuzu izleyin ve en yakın arkadaşınıza nasıl şaka yapabileceğinizi öğrenin! Kardeşinize şaka yapmayı, arkadaşlarınızı güldürmeyi ve istediğiniz her zaman eğlenmeyi öğreneceksiniz! Bu harika yemek şakalarıyla siz de oda arkadaşınıza nefis bir soğan çayı ya da çikolatalı turşu hazırlayabilirsiniz! :) 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:07 En yakın arkadaşınıza yapabileceğiniz komik sahte el şakası 00:52 Tuvalet kağıdıyla harika bir şaka 03:56 Çok komik yiyecek tüyoları ve şaka savaşları 05:12 Çikolatayla kendin yap yiyecek şakaları 08:02 Sahte yılan şakası yapımı 10:01 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
BİR GÜN BOYUNCA TEK RENK YEMEK YEMEK || İnanılmaz Tik Tok Meydan Okumaları
BİR GÜN BOYUNCA TEK RENK YEMEK YEMEK || İnanılmaz Tik Tok Meydan Okumaları
2 aylar önce
Bazen insanların devasa ıstakoz, ev bitkileri ya da dev solucan şeker gibi ekstrem yiyecekler yemelerini izlemekten kendimizi alıkoyamayız! Bu videoda bir gün boyunca sadece tek renk yeme meydan okumasını göreceksiniz! 24 saat boyunca sadece jelibondan yapılmış yiyecekleri yemeye çalışın. Gerçek bir yemek sever olmanın ne demek olduğunu anlayacaksınız! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #yiyecekmeydanokuması ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Tek renk yeme meydan okuması 03:33 Gerçek yiyecekler ve şekerden yapılmış yiyecekler 08:05 Isır, yala ya da hiçbir şey yapma meydan okuması 10:44 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HER KIZIN BİLMESİ GEREKEN AKILLICA TÜYOLAR || 123 GO! GOLD Turkish’ten Şahane Kendin Yap Fikirleri
HER KIZIN BİLMESİ GEREKEN AKILLICA TÜYOLAR || 123 GO! GOLD Turkish’ten Şahane Kendin Yap Fikirleri
2 aylar önce
Bugün Harley Quinn kostümlü bir oyun oynamaya ne dersiniz? Yırtıcı Kuşlar’daki gibi kolay saç dönüşümü başladı, kızlar! Saç fırçasıyla saçınızı nasıl boyayacağınızı öğreneceksiniz. Uğraşmadan gardırobunuzu nasıl düzenleyeceğinizi ve banyonuzu eski oyuncaklarla nasıl yeniden şekillendireceğinizi de gösteriyoruz. Şahane giyim tüyoları sizi tuhaf durumlardan kurtaracak ve eski giysilerinizi değiştirmenize yardım edecek! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #güzellik #saçboyası ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Saçınızı saç fırçasıyla nasıl boyayacağınızı gösteren şahane bir saç tüyosu 00:42 Giysileri düzenleme tüyosu 03:39 Kolay temizlik tüyoları 05:04 Eğlenceli giyim yaşam tüyosu, kızlar için güzellik tüyosu 07:28 Kızlar için giysileri yeniden tasarlama tüyosu 10:13 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
100+ KAT MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD'dan Komik Meydan Okumalar ve Garip Anlar
100+ KAT MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD'dan Komik Meydan Okumalar ve Garip Anlar
3 aylar önce
Cildinize bakım yapmayı seviyorsanız, kağıt maskelerin en büyük hayranıysanız ya da Bella gibi kıyafetlerinizi seviyorsanız, bu 100+ kat meydan okuması sizi çok güldürecek! Bella kadar terlemek için gardırobunuzdaki tüm kıyafetleri giymeyi deneyin ve arkadaşlarınızla eğlenmek için 5 adım ileri meydan okumasını yapın! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 En uç 100 kat meydan okuması 01:05 Komik kıyafet meydan okuması 04:12 Manikür meydan okuması 06:19 Eğlenmek için 5 adım ileri meydan okuması 09:44 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EĞLENCELİ VE AKILLICA FOTOĞRAF TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan İnstagram İçin Harika Fotoğraf İpuçları
EĞLENCELİ VE AKILLICA FOTOĞRAF TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan İnstagram İçin Harika Fotoğraf İpuçları
3 aylar önce
Eğer harika vücut kıvrımlarına sahip olmayı hayal ediyorsanız, fotoğraf çekerken tava kullanmaktan iyisi yoktur! Mutfaktan bir tava alın yeter. Güzel fotoğrafınız hazır! Hiç çaba harcamadan İnstagram yıldızı olmak için İnstagram tüyolarımızı deneyin! Harika bir poz çekmek için çorba kepçesi kullanabilir ya da günlük hayatta kullandığınız diğer eşyalardan yararlanabilirsiniz! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #instagramtüyoları ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Çorba kepçesiyle fotoğraf çekimi 00:36 Kızlar için instagram tüyoları 03:04 İnstagrama koyabileceğiniz akşam yemeği fotoğrafı 03:58 Kızlar için saç tüyosu 04:45 İnstagram için güzellik tüyosu 08:29 Güzel bir fotoğraf çekmek için jimnastik numaraları 09:15 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ÇİKOLATA MI GERÇEK YİYECEK Mİ MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD'dan Komik Tik Tok Meydan Okumaları
ÇİKOLATA MI GERÇEK YİYECEK Mİ MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD'dan Komik Tik Tok Meydan Okumaları
3 aylar önce
Eğer çikolatasız bir hayat düşünemiyorsanız ve en sevdiğiniz çikolata olmadan hayatınızın anlamsızlaşacağından eminseniz, bu gerçek yiyecekler ve çikolatadan yiyecekler meydan okuması tam size göre! Zorlu çikolata ve gerçek yiyecek meydan okumasında nasıl hayatta kalabileceğinizi öğrenin ve başkaları kötü yemekler yerken gülmemeye çalışın! Diğer inanılmaz tik tok meydan okumaları da size bir günlüğüne kedi gibi davranmayı ve hiç zorlanmadan sumo kostümü giymeyi gösterecek! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Gerçek çikolata severlerin anlayacağı çikolata kavgası 01:10 Gerçek bir yemek sever olmak ne demektir? Komik yiyecek şakaları 02:48 24 saat boyunca uzun akrilik tırnak takma meydan okuması 04:54 Bir günlüğüne kedi olma meydan okuması 07:40 Devasa sumo kostümü giyme meydan okuması 09:27 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SİZİ GARİP DURUMLARDAN KURTARACAK HARİKA TÜYOLAR || 123 GO! GOLD'dan Faydalı İpuçları
SİZİ GARİP DURUMLARDAN KURTARACAK HARİKA TÜYOLAR || 123 GO! GOLD'dan Faydalı İpuçları
3 aylar önce
Tüm tatilinizi bone takmaya çalışmakla mı harcıyorsunuz🤯? Neşelenin, çünkü çok işinize yarayacak tüyolarımız sizi bu garip anda yalnız bırakmayacak! Lekeleri etkili bir şekilde çıkarıp evinizi temizlemeyi, parmak arası terliklerinizi nasıl düzeltebileceğinizi ve boş bir makyaj malzemesi kutusu sayesinde güzelce güneş kremi sürüp rahatça güneşlenmeyi öğreneceksiniz! Kızlara özel bu harika tüyolar şapka ya da tişört giydiğinizde karşı karşıya kaldığınız garip durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olacak ve kıyafet tüyoları tarzınızı kurtaracak! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #yaşamtüyoları ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Suyla kolayca havuz bonesi takmanın yolu 01:00 Temizlik tüyosu 03:13 Parmak arası terliğinizi onarmak için harika bir tüyo 04:56 Tatildeki kızlar için harika bir kıyafet tüyosu 07:26 Para saklama tüyosu 09:50 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HARİKA GÖRÜNMEK İÇİN HAYALİNİ KURDUĞUNUZ TÜYOLAR || 123 GO GOLD'dan Kızların İşine Yarayacak Sırlar
HARİKA GÖRÜNMEK İÇİN HAYALİNİ KURDUĞUNUZ TÜYOLAR || 123 GO GOLD'dan Kızların İşine Yarayacak Sırlar
3 aylar önce
Eğer sizin elbiseniz de Vicky'nin elbisesi gibi yukarı toplanıyorsa, bu akıllıca saç spreyi tüyosu gününüzü kurtaracak! Sizinle paylaştığımız yararlı güzellik tüyoları, her gün karşılaştığınız makyaj sorunlarıyla nasıl başa çıkabileceğinizi, kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı düzenlemeyi ve hatta eski gardırobunuzu yeniden dekore etmeyi gösterecek! Zekice güzellik tüyoları ve kızlara özel ipuçları sizi şaşırtacak ve "Vay canına!" dedirtecek! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #güzellik ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Uzun elbiseler için saç spreyi tüyosu 01:05 Makyaj tüyosu 03:48 Kıyafetlerinizi yeniden tasarlayın 05:06 Kıyafet tüyoları 06:18 Plaj tüyoları 08:48 Kızlara özel komik tüyolar 09:48 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
MUHTEŞEM GÖRÜNMEK İÇİN EN İYİ 10 GÜZELLİK TÜYOSU || Her Kızın Karşılaştığı Zorluklar!
MUHTEŞEM GÖRÜNMEK İÇİN EN İYİ 10 GÜZELLİK TÜYOSU || Her Kızın Karşılaştığı Zorluklar!
3 aylar önce
Kuaförde manikür yaptırmış gibi kusursuz bir şekilde oje sürmenin yolu nedir? Bu basit güzellik rutini tüyoları hayatınızı kolaylaştıracak! Eski kıyafetlerinizi yenilemeyi, bol bir tişörtü yepyeni bir kıyafete dönüştürmeyi ve size büyük gelen ayakkabıları düzeltip harika görünmeyi öğreneceksiniz! Herkesin kendini bulacağı kız kardeş ve annelerle yaşanan bu durumları izlerken gülmemeye çalışın. Ben bu durumları neredeyse her gün yaşıyorum! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #güzellik ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Evde French oje sürme 01:07 Ayakkabı yenileme tüyosu 02:21 Bol bir tişörtü yenileme tüyosu 03:40 Sadece kızların anlayacağı kardeş şaka savaşları 07:17 Her anne ve kızın yaşadığı komik ve garip durumlar 08:53 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ŞEKERDEN YİYECEKLER VS GERÇEK YİYECEKLER MEYDAN OKUMASI || 123 GO GOLD'dan Yiyecek Meydan Okumaları
ŞEKERDEN YİYECEKLER VS GERÇEK YİYECEKLER MEYDAN OKUMASI || 123 GO GOLD'dan Yiyecek Meydan Okumaları
3 aylar önce
Eğer fast food seviyorsanız fakat aynı zamanda yiyecek şeklindeki şekerlere bayılıyorsanız bu çılgın yiyecek meydan okuması derlemesi tam size göre😋! Kokmuş balık ve leziz balıklı jöle tatlısı meydan okumasından nasıl sağ çıkabileceğinizi ve en iyi fast food, hamburger ve en lezzetli patatesleri nasıl seçebileceğinizi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Hamburger ve şekerden hamburgerli komik yiyecek meydan okuması 00:43 Patates kızartmalı akşam yemeği meydan okuması 01:50 Emojilere benzeyen yiyecekler 03:45 Yiyecek pişirirken durdurma meydan okuması 05:07 Harika acı yiyecek şakası 07:15 Kahvaltınızla yerde lav var meydan okuması 09:27 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ÜŞENGEÇ KIZLAR İÇİN SAÇ TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Akıllıca Güzellik Tüyoları
ÜŞENGEÇ KIZLAR İÇİN SAÇ TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Akıllıca Güzellik Tüyoları
3 aylar önce
Merhaba güzeller! Sıkıcı tarzınızı güzelleştirmenin hızlı ve etkili yollarını arıyorsanız güzellik tüyolarıyla dolu bu video çok işinize yarayacak! Her gün kullandığınız malzemelerle saç boyamayı, saçlarınıza mükemmel bukleler yapmayı ve geçici dövmeyle en iyi arkadaşınızı nasıl şoke edebileceğinizi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #güzelliktüyosu #kız ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Krepon kağıdıyla saç boyama tüyosu 01:42 Bardakla dalgalı saç yapımı 03:47 Güzellik tüyoları ve komik güzellik rutini 04:12 Kızlara özel geçici dövme yapımı 06:27 Kıyafet tüyosu 07:28 Havuzda çok işinize yarayacak yaza özel bir tüyo 09:38 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
İNSANLARIN SADECE %1'İNİN YAPABİLDİĞİ ŞEYLER || 123 GO! GOLD'dan Sıra Dışı Vücut Numaraları
İNSANLARIN SADECE %1'İNİN YAPABİLDİĞİ ŞEYLER || 123 GO! GOLD'dan Sıra Dışı Vücut Numaraları
3 aylar önce
Keşke bizde o inanılmaz %1'lik dilimde olsaydık! Bizimle beraber becerilerinizi test edin ve Kevin ve Vicky gibi özel olup olmadığınızı görün 😱! Bu inanılmaz vücut numaraları meydan okumasında yumruğumuzu ağzımıza sığdırmaya, kafamızda bir plastik şişeyle dans etmeye ve diğer inanılmaz jimnastik numaralarını yapmaya çalışacağız! Bence biz bu zorlu görevi iyi başardık, peki ya SİZ yumruğunuzu ağzına sokabilir misiniz? Yorumlarda bize yazın! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklamayı unutmayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 İnanılmaz vücut meydan okumaları 01:11 İnsanların sadece %1'inin yapabildiği imkansız vücut numaraları 03:36 Yapması imkansız olan vücut numaraları 07:03 Komik numaralar 09:59 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
GÜZELLİK RUTİNİNİZİ HIZLANDIRMANIZI SAĞLAYACAK KOLAY TÜYOLAR || 123 GO! GOLD'dan Kızlar İçin Sırlar
GÜZELLİK RUTİNİNİZİ HIZLANDIRMANIZI SAĞLAYACAK KOLAY TÜYOLAR || 123 GO! GOLD'dan Kızlar İçin Sırlar
3 aylar önce
Güzellik rutininizi komik ve yararlı makyaj tüyolarımız sayesinde oldukça kolay hale getirebilirsiniz! Kusursuz bir şekilde kuyruklu eyeliner çekip kedi gözü makyajı yapmak için bant yerine makas kullanmayı deneyin 😻! Güzel bir dudak makyajı yapmayı, gardırobunuzu yenilemek için kıyafetlerinizi dönüştürmeyi ve paranızı çaba harcamadan iç çamaşırınıza saklamayı öğreneceksiniz! 123GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #güzelliktüyosu ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Kedi gözü makyajı yapımı 01:20 Güzellik tüyoları 02:55 Kıyafet tüyoları 05:05 Eski bir tişörtü şık bir bir bluze dönüştürmenin yolu 08:48 Kızlar için yararlı tüyolar 10:21 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SPOR AYAKKABILARINIZI SULU KAPLAMA YÖNTEMİYLE YENİLEYİN || 123 GO! GOLD'dan Eşya Yenileme Tüyoları
SPOR AYAKKABILARINIZI SULU KAPLAMA YÖNTEMİYLE YENİLEYİN || 123 GO! GOLD'dan Eşya Yenileme Tüyoları
3 aylar önce
Eski spor ayakkabılarınızı %100 havalı bir ayakkabıya nasıl dönüştürebilirsiniz? Sulu kaplama yöntemiyle tabii! İhtiyacınız olan şeyler beyaz ayakkabı, sprey boya ve harika bir kombin ve benzersiz bir stil yaratmak için biraz hayal gücü! Komik dekor ve geri dönüşüm tüyolarımız sayesinde mobilyalarınızı yenileyip eski kıyafetlerinizi harika kıyafetlere dönüştürmeyi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #dekor #kıyafetler ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Beyaz spor ayakkabıları su kaplama yöntemiyle yenileme 02:00 Eski kıyafetlerinizi yenileyin ve bol kapüşonlu svetşörtünüzü yepyeni bir kıyafete dönüştürün 03:21 Kızlara özel harika bir tüyo 06:39 Barbie bebek tüyoları 07:34 Makyaj ve makyaj malzemelerinizi düzenleme tüyoları 10:42 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
YİYECEKLER EN İYİ ARKADAŞINIZSA... || 123 GO! GOLD'dan Komik Yiyecek Tüyoları
YİYECEKLER EN İYİ ARKADAŞINIZSA... || 123 GO! GOLD'dan Komik Yiyecek Tüyoları
3 aylar önce
5 yaşındaki çocuklar gibi lezzetli çikolatalı pastalar ve enfes dondurmalar yemeyi seviyor musunuz? Yiyecekler hakkındaki komik gerçekleri öğrenmek için can atıyorsanız, yemek severlere özel bu harija video tam size göre! Bu videodaki farklı yemek severler size ketçaplı kurabiye yemeyi, Instagrama koymak için yemeğinizin fotoğrafını çekmeyi ve harika bir tatlının tadını çıkarmayı gösterecek! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #yiyecek ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Dondurmayı düzgünce yemenin yolu 00:28 Yemeklerini farklı şekillerde yiyen komik insan tipleri 07:08 Diğer insanlar ve ben: Garip durumlar 09:39 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
GARİP DURUMLARDAN KAÇINMAK İÇİN KIYAFET TÜYOLARI || Kıyafet Fiyaskolarını Önlemek İçin Tüyolar!
GARİP DURUMLARDAN KAÇINMAK İÇİN KIYAFET TÜYOLARI || Kıyafet Fiyaskolarını Önlemek İçin Tüyolar!
3 aylar önce
Dolap sorununuzu nasıl çözeceğinizi merak ediyorsanız ve kıyafetlerinizi değerlendirmek istiyorsanız bu kıyafet tüyoları çok işinize yarayacak! Kızlara özel bu komik tüyolar size kıyafetlerinizi çabucak ve çaba harcamadan nasıl düzeltebileceğinizi, kıyafetlerinizi yenilemeyi ve sıkıcı tarzınızı değiştirip yepyeni ve modern bir tarza nasıl sahip olabileceğinizi gösterecek! 👘🧢 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔tıklamayı unutmayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #kıyafetler #kızlaraözel ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Tel zımbayla kıyafetlerinizi nasıl onarabilirsiniz? 01:46 Çok kısa sürede cosplay kostümü yapmanın yolu 03:37 En sevdiğiniz tişörtünüz leke olursa ne yapmalısınız? 06:17 Kıyafetlerinizi düzenleyin ve düzgünce katlayın 07:32 Düğmesi kaybolan pantolonunuza pratik çözüm 09:21 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
24 SAAT BOYUNCA TEK RENK YEMEK YEMEK! || Komik Yemek Meydan Okumaları
24 SAAT BOYUNCA TEK RENK YEMEK YEMEK! || Komik Yemek Meydan Okumaları
4 aylar önce
Bugün şefin spesiyalini alır mıydınız? Aşırı acı vasabi soslu kapkek akşamınızı unutulmaz kılacak 🤣😱 Sadece tek renk yeme meydan okuması gününüzü güzelleştirecek! Çok acı yemekler yemeyi, ısır, yala ya da hiçbir şey yapma meydan okumasından nasıl sağ çıkacağınızı ve slime ile eğlenmeyi öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 24 saat boyunca tek renk yemek yeme meydan okuması 03:06 Arkadaşlarınızla yapabileceğiniz ısır, yala ya da hiçbir şey yapma meydan okuması 06:46 Gerçek yiyecek mi yoksa şeker mi 09:45 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EN KOMİK ŞAKALAR VE NUMARALAR || 123 GO! GOLD'un Şakaları İle Arkadaşlarınızı Deli Edin!
EN KOMİK ŞAKALAR VE NUMARALAR || 123 GO! GOLD'un Şakaları İle Arkadaşlarınızı Deli Edin!
4 aylar önce
Kapkekin üzerine OYUNCAK HAMAM BÖCEĞİ koyup yaptığımız çılgın şakamızı izlerken gülmekten kırılmamaya çalışın! Size göstereceğimiz şaka fikirleriyle arkadaşlarınızı nasıl çıldırtabileceğinizi öğrenin🤣 En yakın arkadaşınıza yiyecek şakaları yapmayı, lezzetli bir pasta yerine onlara mutfak süngeri yedirmeyi ve sakızı okul malzemesi olarak kullanmayı öğreneceksiniz! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #şaka #yiyecekşakası ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Oyuncak hamam böceği ile yiyecek şakası 🐞 01:12 Arkadaşınıza yapabileceğiniz lezzetli sandviç şakası 01:30 Kurumuş tutkalla şaka 03:25 Mayonezli tatlı şakası 06:04 Mutfak süngeriyle sahte pasta şakası 08:11 Okulda yapabileceğiniz şaka 09:32 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EN İYİ ARKADAŞINIZA YAPABİLECEĞİNİZ ZEKİCE ŞAKALAR || 123 GO! GOLD'dan Komik Şaka Savaşları
EN İYİ ARKADAŞINIZA YAPABİLECEĞİNİZ ZEKİCE ŞAKALAR || 123 GO! GOLD'dan Komik Şaka Savaşları
4 aylar önce
Daha önce hiç dünyanın en sıra dışı dondurmasını yapmayı düşündünüz mü? Tıraş köpüklü dondurmaya ne dersiniz 🍦? Arkadaşınıza komik bir şaka yapmak için bir fırsat doğdu. Hep beraber eğlenmek için onlara harika bir tatlı yapın! Sakızla kaleminizi süslemeyi ve benzersiz okul malzemeleri yapmayı öğreneceksiniz! Okul malzemeleri ile yaptığımız şakaları izlerken okul gerçekten de çok eğlenceli olabilir 🤓 Sizinle paylaşacağımız telefon tüyoları tüylerinizi diken diken edecek ve size hayatta karşılaşacağınız farklı durumlarla başa çıkmayı öğretecek. Okul ve yaz tüyoları sizi çok güldürecek! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Tıraş köpüklü dondurma şakası 00:25 Okul malzemeleriyle şaka 01:53 Arkadaşlarınıza okul malzemeleriyle yapabileceğiniz komik şakalar 04:18 Yiyecek şakası 07:48 Şampuan şakası 09:25 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EN EĞLENCELİ ŞAKALAR || 123 GO! GOLD'dan Kolay Şaka Hazırlama Yöntemleri
EN EĞLENCELİ ŞAKALAR || 123 GO! GOLD'dan Kolay Şaka Hazırlama Yöntemleri
4 aylar önce
Iyyy! Emy diş macunu yiyecek! 😱 Yeni videomuzdaki en çılgınca yiyecek şakalarına ve harika okul tüyolarına hazır olun! Olivia en yakın arkadaşının arabasının anahtarlarını balona saklayacak ve Amy intikamını alacak! Bu videoyu izleyin ve arkadaşlarınıza yapabileceğiniz en iyi şakaları ve farklı farklı numaraların nasıl yapıldığını öğrenin! 123 GO! GOLD'a abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Lezzetli oreo kurabiyeleriyle yapabileceğiniz diş macunu şakası 03:45 Ellerinizle yapabileceğiniz sihir numarası 04:20 Kardeşlerin şaka savaşları 05:34 Arkadaşınıza balon şakası yapın 06:54 Çikolata tüyosu ve sürpriz yumurta şakası 09:33 Ayakkabı bağcığı şakası 10:08 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EN EĞLENCELİ MEYDAN OKUMALAR || 123 GO GOLD'dan En Güzel Şakalar ve Meydan Okuma Savaşları
EN EĞLENCELİ MEYDAN OKUMALAR || 123 GO GOLD'dan En Güzel Şakalar ve Meydan Okuma Savaşları
4 aylar önce
Dikkatli olun! Uzun tırnaklarla yerdeki bozuk paraları toplama meydan okumasına çok gülebilirsiniz! Kevin'in güçlü zorluklarla nasıl mücadele ettiğine, komik yemek yeme meydan okumasından nasıl sağ çıktığına ve 24 saat boyunca sahte uzun tırnaklar takma meydan okumasına mutlaka göz atın! 😱 Devasa sumo kostümü gününüzü güzelleştirebilir ya da randevunuzu mahvedebilir! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklamayı unutmayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:29 24 saat boyunca uzun takma tırnaklarla dolaşma meydan okuması 01:51 Komik cesaret meydan okuması 03:12 Isır, yala ya da hiçbir şey yapma yemek meydan okuması 04:57 Enfes pasta yeme mücadelesi 06:33 24 saat boyunca devasa sumo kostümü giymek 09:55 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KIZLAR İÇİN ZEKİCE 10 YAŞAM TÜYOSU || Tasarruf Etmenizi Sağlayacak Komik İpuçları!
KIZLAR İÇİN ZEKİCE 10 YAŞAM TÜYOSU || Tasarruf Etmenizi Sağlayacak Komik İpuçları!
4 aylar önce
Selam güzellik 😘! Bir dahaki sefere utanç verici bir durumla ya da günlük güzellik rutininizi uygularken garip bir durumla karşılaşırsanız bu videoyu hatırlayın ve gülün! Yalnız değilsiniz ve espri anlayışınızı kaybetmemek gerçekten çok önemli 😆 Ruj kutusuna eşyalarınızı nasıl saklayabileceğinizi öğrenin 😱 Olivia'nın yaptığı gibi rimel sürmeyi ve en sevdiğiniz kombini kurtarmak için spor ayakkabılarınızı diş fırçasıyla nasıl temizleyebileceğinizi izleyin! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için 🔔 çana tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #güzellik #kızlaraözel ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Regl olduğumuzda karşılaştığımız garip durumlar 00:30 Eşyalarınızı ruj kabına saklamanın yolu 01:03 Makyaj tüyosu ve Olivia'dan makyaj öğretisi 03:35 Spor ayakkabılarınızı nasıl temizleyebilirsiniz? 04:34 Üşengeçler için bulaşık yıkama tüyosu 06:04 Paranızı nasıl saklayabilirsiniz? 06:46 Kızlar için kıyafet ve güzellik tüyoları 09:55 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
İNANILMAZ KENDİN YAP OKUL MALZEMELERİ || Komik Okula Dönüş Tüyoları!
İNANILMAZ KENDİN YAP OKUL MALZEMELERİ || Komik Okula Dönüş Tüyoları!
4 aylar önce
En harika okul yılı bu yıl olacak çünkü okula özel inanılmaz kendin yap fikirlerimizi deneyeceksiniz! Eski okul malzemelerini nasıl hayata döndürüp yeniden kullanabileceğinizi öğrenin. 🤓Fosforlu kalemlerinizi rengarenk yapıp arkadaşlarınızı şoke etmeyi, atıştırmalıklarınızı ve leziz şekerlerinizi saklayabileceğiniz sevimli bir not defteri ve ataçla kalp şeklinde kitap ayracı yapmayı göstereceğim 💗 Okula tam formda dönmenizi sağlayacak daha fazla okul tüyosu için takipte kalın! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #okul ZAMAN BİLGİLERİ: 00:01 Notlarınızın altını çizmek için çok güzel gökkuşağı fosforlu kalem 00:53 Komik okul tahtası tüyosu 01:11 Sınıfa nasıl yiyecek sokulur? 02:23 Okul malzemeleriyle kendin yap 03:04 Okuldan beklentiler VS gerçekler 06:57 Okul malzemelerinizi yeni şeylere dönüştürüp süsleme tüyoları 08:12 Okul için dekorasyon fikirleri 10:20 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ÇİKOLATA MI, GERÇEK Mİ? || 123 GO! GOLD Kanalından Eğlenceli Yiyecek Meydan Okumaları
ÇİKOLATA MI, GERÇEK Mİ? || 123 GO! GOLD Kanalından Eğlenceli Yiyecek Meydan Okumaları
4 aylar önce
Çikolata sevenlere ve çılgın gurmelere selamlar😋! Gerçekten harika yemek tüyoları ve deneyebileceğinizi bile bilmediğiniz efsane yiyecek meydan okumaları hazırladık. Eğlenceli çikolata mı gerçek mi yemek meydan okumamız sizi kahkahalara boğacak ve gerçek bir rujun yendiğini görmek tüylerinizi diken diken edecek😂. En dehşet verici şeylerle, mesela, dev Pasifik ahtapotu, kaktüs veya yaş köpek mamasıyla yapılan şahane ısır, yala veya hiçbir şey yapma meydan okumasına bir bakın! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #yiyecekmeydanokumaları #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:15 Çikolata ve gerçek nesnelerle eğlenceli yiyecek meydan okuması 02:30 Kokmuş balık - lezzetli çikolata 03:44 Gerçek ruj yemek - çikolata makyaj 07:11 Isır, yala veya hiçbir şey yapma yemek meydan okuması 08:00 Gerçek ahtapot nasıl yenir yaşam tüyosu 10:14 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KISALARIN VE UZUNLARIN YAŞADIĞI ZORLUKLAR || Size Tanıdık Gelecek Çok Acayip Gerçekler!
KISALARIN VE UZUNLARIN YAŞADIĞI ZORLUKLAR || Size Tanıdık Gelecek Çok Acayip Gerçekler!
4 aylar önce
Kısa boylu ve uzun boylu insanların yaşadığı en tuhaf durumların sizi güldüreceği kesin🤣 Hepimizin yaşadığı bu eğlenceli durumlarla büyümenizle ilgili fiyaskolardan nasıl kurtulacağınızı, kıvırcık saçların yarattığı sorunların üstesinden nasıl geleceğinizi öğreneceksiniz. Herkese bilindik gelecek komik anlar, zaman zaman başımıza gelen farklı yaşamsal durumlara karşı nasıl davranacağımızı size gösterecek! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #tuhaf #kısaveuzun ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Uzun boylu insanlar için eğlenceli fotoğraf tüyoları 00:30 Uzun kızlarla nasıl fotoğraf çektirilir 03:34 Kısa saçlı ve uzun saçlı kızlar için okul tüyoları 04:11 Kıvırcık saçların tuhaf sorunları 07:20 Başkaları - Ben 08:00 Diğer kızlar - ben güzellik tüyosu 09:51 Dizi seyretme talihsizlikleri 09:57 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KENDİN YAP GÜZELLİK TÜYOLARI || İçinizi Kıpır Kıpır Edecek Kızlara Özel Sırlar!
KENDİN YAP GÜZELLİK TÜYOLARI || İçinizi Kıpır Kıpır Edecek Kızlara Özel Sırlar!
4 aylar önce
Kışın da çarpıcı ve güzel mi görünmek istiyorsunuz? Bu videoyu izledikten sonra dudaklarınızı dolgunlaştırmayı, en sevdiğiniz rujunuzun daha uzun süre dayanmasını sağlamayı ve favori tişörtünüzü korkunç ketçap lekelerinden korumayı öğreneceksiniz! Daha pek çok destansı güzellik sırrı da cabası! Eğer fondötenle ve herhangi bir makyaj fırçasıyla komik çiller yapmak istiyorsanız, kıyafetlerinizi çaba harcamadan yıkamak istiyorsanız ve güzellik rutininizi uygularken eğlenmek istiyorsanız akıllı kızlar için hazırladığımız yeni makyaj tüyolarımıza göz atın! Farklı tip kızları ve makyaj rutinlerini izlerken gülmemeye çalışın! 👠👟 123GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklamayı unutmayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #güzellik ZAMAN BİLGİLERİ: 00:00 Dudak makyajı nasıl yapılır? 01:02 Kızlar için güzellik tüyoları 02:49 Kendin yap çiller 04:18 Kıyafetlerinizi yıkayıp lekeleri çıkarın 05:45 Farklı kız tipleri 08:07 Partilerdeki dansçılar 09:24 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
İNSANLAR KEDİ GİBİ DAVRANSALARDI😻 || Arkadaşlarınızla Deneyebileceğiniz Viral Meydan Okumalar!
İNSANLAR KEDİ GİBİ DAVRANSALARDI😻 || Arkadaşlarınızla Deneyebileceğiniz Viral Meydan Okumalar!
4 aylar önce
Bahse girerim bir günlüğüne kediye dönüşmenin nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsunuzdur? Bugün sizin şanslı gününüz çünkü Jessa bütün bir gün boyunca kedi gibi davranacak! Onun lezzetli mamalarla, gürültülü elektrik süpürgesiyle veya bir bardak sütle mücadelesini seyrederken kolaysa gülmeyin😋. Arkadaşlarınızla 24 saat boyunca dev bir sumo giysisi giymek ya da günlük jimnastik egzersizlerini yapmak gibi çılgınca meydan okumalarla eğlenebilirsiniz. Kanalımız 123 GO! GOLD Turkish’e 👑 abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #eğlenceli #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:21 Karton kutu mücadeleleri 00:40 İnsanlar 24 saatliğine kedi gibi davransa meydan okuması 02:03 Kedilerin sinir bozucu sorunları 03:00 Kedi kadın Jessa’yı seyrederken gülmemeye çalışma meydan okuması😻 05:58 Dev sumo giysisi giyme meydan okuması 07:17 Dev bir sumo giysisi içinde jimnastik meydan okuması 09:18 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
YEMEK SEVERLERİN KARŞILAŞTIĞI ZORLUKLAR! || Her Gün Yemek Yerken Başımıza Gelen Garip Olaylar
YEMEK SEVERLERİN KARŞILAŞTIĞI ZORLUKLAR! || Her Gün Yemek Yerken Başımıza Gelen Garip Olaylar
5 aylar önce
"Yiyecekler benim bebeğim!" diyorsanız üzgünüm, bunu isteseniz de değiştiremezsiniz! Eğer nefis bir çikolatalı pasta ya da lezzetli bir şeker en iyi arkadaşınızsa, bu komik video tam size göre! Sinemada zorlu patlamış mısır savaşından 🍿 ya da pizza olmadan sıkıcı ödevinizi yapmaktan nasıl sağ çıkabilirsiniz? Bu videoda farklı yemek sever tipleri ve günlük hayatın komik ve garip anlarını bulacaksınız! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızdan hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #yiyecek #garip ZAMAN BİLGİLERİ: 00:20 Yemek severlerin gece halleri 00:43 Yemek severlerin günlük hayatından korku filmi 01:36 Kendinizi bulacağınız garip fast food anları 03:00 Harika bir yemek tüyosu 05:05 Kalabalık bir grup halinde sinemaya gittiğinizde patlamış mısır tüyosu 08:39 İnsanların içindeyken yemek severler vs yalnızken yemek severler 09:17 Yemek sever tipleri 10:09 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KARDEŞLERİNİZE YAPABİLECEĞİNİZ ŞAKALAR! || Komik Şaka Savaşları ve Ailenizle İlgili Gerçekler
KARDEŞLERİNİZE YAPABİLECEĞİNİZ ŞAKALAR! || Komik Şaka Savaşları ve Ailenizle İlgili Gerçekler
5 aylar önce
Of olamaz, Lily'nin parmağında en sevdiğim ketçap var😋! Kardeşlerinize yapabileceğiniz şakalar gerçekten de çok komik olabiliyor! 😱 Özellikle de şaka yapan sizseniz! Kız kardeşinizi en sevdiğiniz sosisli sandviçten nasıl uzak tutabileceğinizi, arabadaki en iyi koltuğu seçmeyi ve televizyon kumandası savaşını nasıl kazanabileceğinizi öğreneceksiniz! Ailemiz dünyadaki en önemli şeydir. Annemle yaşadığım bu durumlar size de çok tanıdık gelecek ve kalbinizi ısıtacak! Aile durumları sizi çıldırtacak ve aynı zamanda çok mutlu edecek! 123 GO! GOLD'a 👑abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #şaka #kardeşlereşaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Kardeşinize yapabileceğiniz komik şaka 01:22 Kardeşi olanların bildiği şeyler 02:51 Kıyafet tüyosu 05:00 Okul malzemeleriyle nasıl komik bir şaka yapabilirsiniz? 06:25 Annenizle yaşadığınız duygusal anlar 07:21 Annem vs ben: Garip durumlar 09:36 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EN İYİ 24 SAATLİK DURDURMA MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Eğlenceli Şaka Savaşları
EN İYİ 24 SAATLİK DURDURMA MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Eğlenceli Şaka Savaşları
5 aylar önce
Sıcak bir ütü ve lezzetli bir pizzayla yapılan internetteki en iyi durdurma meydan okuması burada! Amy’nin başına gelen efsanevi aksiliklerin ve Lily’nin elbisesiyle ilgili komik tuhaf anların sizi kahkahalarla güldüreceği kesin🤣 Dışarıda hava sıcaksa komik buzlu Coca-Cola şakası, tıpkı bu videoda Sofia’nın başına geldiği gibi sizi de serinletecek😊 Bu kez Amy’den öyle zalimce bir şaka beklemiyordu! Büyük yerler lav oldu meydan okuması sizi gelmiş geçmiş en sıcak durumlara götürecek! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşürüz! #123GO #GOLDTurkish #eğlenceli #meydanokuma #durdurmameydanokuması ZAMAN BİLGİLERİ: 00:20 Metroda zekice bir durdurma meydan okuması 00:50 24 saatlik durdurma meydan okuması 01:12 Sıcak ütü durdurma meydan okuması 04:22 Eğlenceli soğuk kola meydan okuması 07:19 Yerler lav oldu meydan okuması 09:53 Yiyeceklerle meydan okuma 10:08 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SİZ YEMEĞİNİZİ NASIL YİYORSUNUZ? || Her Gün Karşılaştığınız İnsan Tipleri!
SİZ YEMEĞİNİZİ NASIL YİYORSUNUZ? || Her Gün Karşılaştığınız İnsan Tipleri!
5 aylar önce
Çok önemli bir karar vermenin zamanı geldi. Siz yemeğinizi nasıl yiyorsunuz? Size birkaç örnek vereyim. Makarna yiyenler bazen her yeri batırıp çıkarır, yemek çubuklarıyla yiyenler biraz gariptir ve yemek seçenler sinir bozucu olabilir... Bu videodaki herkes çok komik! 🤣 Etrafımızda her yerde farklı insanlar var. Siz, ben ve arkadaşlarımız... Hepimiz farklıyız ve farklı olmak gerçekten de harika! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #komik #insantipleri ZAMAN BİLGİLERİ: 00:07 Farklı farklı yemek yiyenler ve yemek fiyaskoları 00:30 Makarna ve spagetti yemenin yolları ve yararlı mutfak tüyosu 00:50 Yemek çubuklarıyla bir samuray gibi elma ve başka meyveler nasıl yenir? 01:11 Ağzını kapatmadan yiyenler 03:16 Duygusal yemek yiyenler DİKKAT: Olivia'yı izlerken gülmemeye çalışın! 04:58 Kızlar için kıyafet tüyoları 05:22 Farklı kız tipleri 07:01 Farklı öğrenci tipleri 08:59 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HER KIZIN SAÇLARIYLA KOMİK MÜCADELESİ || Harika Hissetmek İçin Güzellik Tüyoları
HER KIZIN SAÇLARIYLA KOMİK MÜCADELESİ || Harika Hissetmek İçin Güzellik Tüyoları
5 aylar önce
Düz saçlarınız varsa, hep kıvırcık yapmak istersiniz ve tahmin edin ne oluyor? Kıvırcık saçlarınız varsa, bu sefer de aklınız fikriniz saçlarınızın harika şekilde düz olmasıdır! Karar verin. Kıvırcık mı olsun düz mü? Kısa mı uzun mu? İşte bu gerçek bir milyon dolarlık soru! Yararlı güzellik tüyoları ve güzellikle ilgili komik becerisizlikler sizi güldürecek ve bu tüyolar günlük zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Her kızın başına saçıyla, kıyafetiyle veya makyajıyla ilgili bu tip sorunlar gelmiş olabilir, işte bu yüzden bu video siz güzeller için yapıldı! 123 GO! GOLD’a abone olun ve videolarımızı hiç kaçırmamanız için zili tıklayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #komik #kız #saç #güzellik Zaman bilgileri: 00:15 Kıvırcık saçlarla nasıl mücadele edilir 00:59 Kıvırcık mı düz saç mı 02:32 Kısa ya da uzun saç sorunları 03:27 Kısa ve uzun saçlar için saç modelleri 04:16 Güzellikle ilgili rutin destansı becerisizlikler 05:47 Kızlara özel komik durumlar 07:37 Makyaj tüyoları 10:14 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EĞLENCELİ JİMNASTİK MEYDAN OKUMALARI VE ANTRENMAN AKSİLİKLERİ || Sporda Yaşanan Tuhaf Anlar
EĞLENCELİ JİMNASTİK MEYDAN OKUMALARI VE ANTRENMAN AKSİLİKLERİ || Sporda Yaşanan Tuhaf Anlar
5 aylar önce
En sevdiğiniz beyaz spor ayakkabıyı kapın ve büyük jimnastik meydan okumamamıza hazırlanın! Eğlenceli spor salonu aksilikleri ve antrenman mücadeleleri sizi güldürecek ve sporda yaşanan muhteşem fiyaskoları anımsatacak🤣. İnsan Kırkayağı denilen egzersizi hiç denediniz mi? İnsanlardan bir piramit nasıl yapılıyor, görmek ister misiniz? Sofia ve onun güçlü kaslarıyla en tuhaf antrenman anlarını, Kevin’ın spor salonu sorunlarını ve hepimizin yaşadığı diğer komik durumları seyredeceksiniz! 123 GO! GOLD Turkish 👑 kanalımıza abone olun ve zili 🔔 çalarak videolarımızın hiçbirini kaçırmayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #eğlenceli #antrenman #jimnastik ZAMAN BİLGİLERİ: 00:14 Eğlenceli jimnastik meydan okuması 00:30 Akrobasi meydan okuması 02:00 Spor aksilikleri 04:15 Dev sumo giysisi meydan okuması 06:17 Sporda yerler lav oldu 09:23 Hepimizin yaptığı antrenman hataları 09:42 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HER KIZA TANIDIK GELECEK BECERİKSİZ MÜCADELELER || Kızların Günlük Hayatından Tuhaf Yaşam Durumları
HER KIZA TANIDIK GELECEK BECERİKSİZ MÜCADELELER || Kızların Günlük Hayatından Tuhaf Yaşam Durumları
5 aylar önce
Güzellik acı verir🤣! Aynı zamanda çok eğlencelidir! Olivia’nın dişindeki şu kırmızı ruj lekesine bakarken gülmeden duramıyorum👄. Hayatınızda bir kez olsun aynı sorunu yaşadıysanız bu tuhaf durumun, özellikle de randevudayken falan ne kadar utanç verici olduğunu anlarsınız😉. Toplum içinde ve yalnızken yaşanan komik kız mücadeleleri size bazı arkadaşlarınızı ya da belki de kendinizi hatırlatacak! Efsanevi uzun ve kısa saç sorunları günlük güzellik bakımı sırasında hepimizin karşı karşıya kaldığı en acı verici anlardır. GOLD Turkish 👑 kanalına abone olun ve zili 🔔 çalarak videolarımızı kaçırmayacağınızdan emin olun. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLDTurkish #eğlenceli #kız ZAMAN BİLGİLERİ: 00:13 Makyaj tüyoları ve makyaj aksilikleri 00:30 Makyajın zorluklarının üstesinden nasıl gelebilirsiniz 01:10 Kızlar için güzellik tüyoları 01:46 Spor salonu tüyoları ve antrenman aksilikleri 03:29 Ortalık yerde ve Yalnızken yaşanan komik anlar 04:05 Kısa saç ve Uzun saç problemleri 08:46 Benim mücadelelerim, annemin mücadeleleri 09:58 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
BAŞINIZA GELEN TUHAF DURUMLAR | 123 GO! GOLD tarafından sunulan Herkesin Başına Gelebilecek Durumlar
BAŞINIZA GELEN TUHAF DURUMLAR | 123 GO! GOLD tarafından sunulan Herkesin Başına Gelebilecek Durumlar
5 aylar önce
Bahse girerim, diş macunu yüzünden herkesi çıldırtacak bu sinir edici durumlarla siz de yüz yüze kalmışsınızdır! Banyoda veya tuvalette, evde veya yüzme havuzunda başınıza gelebilecek bu yeni destansı becerisizlikleri izleyin - Başlarına bu komikliklerin gelmesi için Olivia, Amy, Amily ve 123 GO ailemizdeki diğer kızlara herhangi bir uyar!. Kıvırcık saçlarınızı aşırı neme karşı nasıl koruyabileceğiniz öğrenecek, gardırobunuzla ilgili eğlenceli sorunlar, kıyafetlerle ilgili sıkıntılarınızı nasıl çözeceğinizi size gösterecek! 123 GO! GOLD’a abone olun ve hiç bir videomuzu kaçırmamanız için zili tıklayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #GOLD #komik #tuhaf Zaman bilgileri: 00:12 Diş macunu ile tuhaf durumlar 01:30 Tuvalette destansı becerisizlikler 02:38 Uzun tırnaklarla başa çıkma 04:00 Kızsal problemler 07:06 Elbiselerle ilgili tüyolar ve sorunların çareleri 09:35 Komik kamera arkası görüntüleri 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ÇİKOLATA MI GERÇEK Mİ? || 123 GO! GOLD'dan Lezzetli Yiyecek Meydan Okumaları
ÇİKOLATA MI GERÇEK Mİ? || 123 GO! GOLD'dan Lezzetli Yiyecek Meydan Okumaları
5 aylar önce
Kimlerin tatlıya düşkün olduğunu anlama zamanı geldi 🍫! Çünkü çikolata mı yoksa gerçek mi yiyecek meydan okuması başladı! Yepyeni bir iPhone ya da şık bir saat yemeniz gerekirse nasıl davranmanız gerektiğini ve gerçek bir kaplumbağayla ya da sümüklü böcekle nasıl eğlenebileceğinizi öğreneceksiniz! Arkadaşlarınızla sadece bir renkli yiyecek yeme meydan okumasıyla eğlenin ve bir sonraki yemeğinizi seçme zamanı geldiğinde sakin kalmaya çalışın! 123 GO! GOLD'a 👑 abone olun ve videolarımızı kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #komik #123GO!GOLD #meydanokuma ZAMAN BİLGİLERİ: 00:13 Çikolata mı gerçek mi meydan okuması 00:40 Nefis çikolatalı iPhone 02:52 Tatlıya düşkün olanlar için çikolata meydan okuması 04:14 Kapalı sunum tabağında lezzetli tatlı meydan okuması 05:40 Yiyecek meydan okumasında hile yapma tüyosu 07:33 Tek renk yeme meydan okuması 09:53 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
AMATÖRLERE ÖZEL HARİKA ŞAKALAR || 123 GO! GOLD ile Arkadaşlarınızı Kandırın
AMATÖRLERE ÖZEL HARİKA ŞAKALAR || 123 GO! GOLD ile Arkadaşlarınızı Kandırın
5 aylar önce
Herkes iş başına! Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz en çılgınca yeni şakalar geldi! Vicky'e acımasız fanta şakası, Olvia'ya komik balon şakası ve sizin en yakın arkadaşınıza yapabileceğiniz komik şakaların hepsi bu videoda! Plajda şampuan şakası yapmayı ve zekice bir numarayla arkadaşınızın tüm patates kızartmasını yemeyi öğreneceksiniz 🤣 TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD'a abone olun ve videolarımızı kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #komik #GOLD #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:05 Meşrubat şakası 00:20 Meşrubatla lastik şakası 02:26 Balon şakası 06:02 Havuz şakası 08:22 Arkadaşınıza yapabileceğiniz patates kızartması şakası 09:51 Arkadaşlarınızla eğlenmek için streç film şakası 10:13 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HERKESİN HAYALİNİ KURDUĞU TÜYOLAR VE KY FİKİRLERİ || 123 GO! GOLD'dan Eğlenceli ve Yararlı İpuçları
HERKESİN HAYALİNİ KURDUĞU TÜYOLAR VE KY FİKİRLERİ || 123 GO! GOLD'dan Eğlenceli ve Yararlı İpuçları
5 aylar önce
Eğer yanınızda biri varsa son kinder çikolata dilimini hanginiz yiyecek? Komik hayat tüyolarımızla size her türlü problemi nasıl çözebileceğinizi göstereceğiz! Eski kauçuk oyuncaklar ve plastik malzemelerle evinizi süslemeyi, tek bir madeni parayla bisiklet yolculuğunuzu kurtarmayı ve istenmedik durumlardan kaçınmayı ve dahiyane temizlik tüyolarıyla banyodaki acil durumlarda hayatta kalmayı öğreneceksiniz! TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD'a abone olun ve videolarımızdan hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #komik #yaşamtüyoları #123GOLD ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Son kalan kinder çikolatayı arkadaşınızla nasıl paylaşabilirsiniz? 00:30 Sihir numarası yapımı ve komik sihir numarasının sırrı 01:18 Eski oyuncakları geri dönüştürün 02:10 Evinizdeki mobilyaları nasıl yeniden tasarlayabilirsiniz? 05:53 Temizlik tüyosu 08:20 Geri dönüşüm tüyosu 09:23 Havuz tüyosu 09:50 Havuz gözlüğünüzün buğulanmasını nasıl önleyebilirsiniz? 09:58 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
DAHİCE GİYSİ TÜYOLARI VE KIZLAR İÇİN NUMARALAR || 123 GO! GOLD Turkish’ten Eğlenceli El İşleri
DAHİCE GİYSİ TÜYOLARI VE KIZLAR İÇİN NUMARALAR || 123 GO! GOLD Turkish’ten Eğlenceli El İşleri
5 aylar önce
En benzersiz tarza ve moda kıyafetlere sahip olmak istiyorsanız o zaman bu giyim tüyoları tam size göre 👗👖 Pantolonunuzu şık bir elbiseye dönüştürmeyi, bol bir tişörtle nasıl göz alıcı görüneceğinizi ve eski giysilerinizi muhteşem şeylere dönüştürmeyi öğreneceksiniz! Güzellik tüyolarımız her kızın kendini bir kraliçe gibi hissetmesini sağlayacak 👑 TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD Turkish’e abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmadığınızdan emin olun! Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #giysi #güzellik ZAMAN BİLGİLERİ: 00:14 Giyim tüyoları 00:40 Eski kıyafetleri nasıl dönüştürürsünüz 01:20 Bol tişörtün dönüşümü 01:44 Para saklama yaşam tüyosu 02:25 Aloe veradan saç maskesi ve doğal ev tedavileri 05:37 Temizlik tüyoları 06:00 Ev temizliği ve temizlerken eğlenme tüyoları 07:43 Giysileri düzenleme tüyoları 08:00 Giysi katlama tüyoları 09:11 Kızlar için güzellik tüyosu 09:40 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EĞLENCELİ VE KOLAY İNSTAGRAM TÜYOLARI ||  123 GO! GOLD'dan Dahiyane Fotoğraf Fikirleri
EĞLENCELİ VE KOLAY İNSTAGRAM TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Dahiyane Fotoğraf Fikirleri
6 aylar önce
Popüler bir blogger olmak istiyorsanız ya da İnstagramdaki ünlü kızlar kadar güzel görünmek istiyorsanız doğru yerdesiniz🤳! Fotoğraf filtreleri olmadan akıllara durgunluk veren fotoğraf çekim fikirlerine bir göz atın. Göz açıp kapayıncaya kadar bir İnstagram yıldızı olacaksınız! Tek yapmanız gereken sulu bir karpuz alıp onu güzel bir elbise olarak kullanmak 🍉 Bu harika fotoğraf tüyoları size takipçi sayınızı artırmayı ve arkadaşlarınızla eğlenmeyi öğretecek! Dahiyane fotoğraf tüyoları ve çok daha fazlası için bizi izlemeye devam edin! TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD'a abone olun videolarımızdan hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #komik #fotoğraf #instagram ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Ayak parmaklarınızı kullanarak selfie tüyosu 00:20 Çok fazla kişiyle selfie çekmenin yolu 01:01 Fotoğraflarınız için kullanabileceğiniz karpuz tüyoları 02:16 Aynalı harika fotoğraf tüyosu 02:30 Kopmuş kafa fotoğraf şakası 06:05 Selfie çekmeyi seven kızlar için sevimli saç modeli tüyosu 08:14 Güzel bir fotoğraf çekmek için sihirbazlık numaraları 09:19 Fotoğraf çekerken beklentiler VS gerçekler 09:23 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
OKULA GERİ DÖNÜŞ TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Kanalından Eğlenceli Kendin Yap Okul Malzemeleri
OKULA GERİ DÖNÜŞ TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Kanalından Eğlenceli Kendin Yap Okul Malzemeleri
6 aylar önce
Artık okulda endişelenmeye son! Bizim hazırladığımız okul malzemeleri tüyolarıyla her şey çok güzel olacak! Matematik sınavından nasıl kolayca geçeceğinizi, her zaman zamanında kalkmayı nasıl başaracağınızı ve sınıfın en iyi öğrencisi olmayı öğreneceksiniz! Eğlenceli beklentiler ve tuhaf gerçekler sizi güldürecek. Bu bir gülmemeye çalışma mücadelesi! Şahane okul tüyoları ve günlük hayattan tuhaf anlar sizi ve yorumlarınızı bekliyor! TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD Turkish’e abone olun ve zili 🔔 çalarak videolarımızı hiçbir zaman kaçırmadığınızdan emin olun! Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #okul #yaşamtüyosu ZAMAN BİLGİLERİ: 00:12 Yara bandı tüyoları 00:40 Sınavı geçmek için yaşam tüyosu 01:58 Sınıfa telefonu nasıl gizlice sokarsınız 02:30 Eğlenceli telefon numarası 04:30 Beklentiler ve Gerçekler 09:16 Giyim Tüyoları 10:04 Kızlar için güzellik numarası 10:30 Ter lekelerini çıkarmak için temizlik tüyosu 10:44 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KIZLAR İÇİN KOLAY MODA TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Kendin Yap Giyim Projeleri
KIZLAR İÇİN KOLAY MODA TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Kendin Yap Giyim Projeleri
6 aylar önce
Gardırobunuzu yenilemenin zamanı geldi👗👕! Tarzınızı değiştirin ve arkadaşlarınızı kendi ellerinizle yaptığınız yepyeni bir kıyafetle şaşırtın! En yakın arkadaşınızı kendiniz hazırladığınız gökkuşağı renklerinde bir spor ayakkabıyla ya da tişört baskısıyla kolayca hayretler içinde bırakabilirsiniz. Bol tişörtler günümüzde moda ama tişörtünüz çok büyükse ne yapacaksınız? Sofie size giyim sorunlarınızı nasıl çözeceğinizi ve günlük kıyafetlerinizle nasıl göz alıcı görüneceğinizi gösterecek. Akıllı kızlar için hazırladığımız gizli güzellik tüyoları size ilham verecek ve kendinizi iyi hissettirecek. TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD Turkish’e abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videoyu kaçırmayacağınızdan emin olun! Yakında görüşmek üzere! #123GO #eğlenceli #giysiler #kız #güzellik ZAMAN BİLGİLERİ: 00:15 Beyaz spor ayakkabıları nasıl süsleyebilirsiniz 00:30 Beyaz ayakkabıları gökkuşağı renkleriyle yenileyin 02:08 Geniş tişörtün dönüşümü 06:04 Giysileri onarma yolları 06:30 Kızlar için dikiş tüyoları 06:59 Kızlar için güzelliği artıracak tüyolar 10:12 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HERKESİN YAŞADIĞI GARİP DURUMLAR || 123 GO! GOLD'dan Fiyaskolarla Baş Etmenizi Sağlayacak Tüyolar
HERKESİN YAŞADIĞI GARİP DURUMLAR || 123 GO! GOLD'dan Fiyaskolarla Baş Etmenizi Sağlayacak Tüyolar
6 aylar önce
Bazen sakin kalmak oldukça zordur! Özellikle de Vicky gibi kirli bulaşıkları yıkıyorsanız... 💦🤣 Günlük hayatta sizi utandıran garip durumlar ve fiyaskolar, bu komik sorunlarla karşılaştığınızda size nasıl eğleneceğinizi gösterecek! Stresinizi azaltın ve yeni videomuzda paylaştığımız kendinizi bulacağınız bu durumları izleyin. TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD'a abone olun ve hiçbir videomuzu kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #komik #bağdaştırılabilir #tuhaf ZAMAN BİLGİLERİ: 00:11 Bulaşık yıkarken başımıza gelen garip şeyler 01:47 Ofis fiyaskoları 02:42 Bu komik kıyafet fiyaskolarını izlerken gülmemeye çalışın 03:00 Her kızın başına gelen durumlar 04:00 Kıvırcık saç fiyaskoları 08:00 Her kızın anlayacağı güzellik problemleri 08:48 Komik kamera arkası 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
GÜNLÜK BAKIMINIZI HIZLANDIRACAK GÜZELLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Eğlenceli Kız Taktikleri
GÜNLÜK BAKIMINIZI HIZLANDIRACAK GÜZELLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Eğlenceli Kız Taktikleri
6 aylar önce
Kızların karşısına çıkan tuhaf zorluklar ve bakım yaparken sakarlıkla ortaya çıkan aksilikler bazen çok komik olabiliyor.👄🤣 Ruju nasıl düzgün süreceğinizi, makyajı nasıl pürüzsüz ve uğraşmadan çıkarabileceğinizi öğreneceksiniz. Bu güzellik tüyoları size Instagram çekimlerinde nasıl mükemmel görüneceğinizi, moda ikonu olmanın yollarını ve tüm güzellik trendlerini takip etmeyi gösteriyoruz. Giysilerinizi dönüştürün ve tel toka kullanmak gibi, birkaç güzellik ipucu sayesinde kıyafetlerinizin bedenini değiştirin. Çok büyük olan geniş tişörtleri nasıl değiştireceğinizi öğrenin. Kendinize daha yeni hazırladığınız bir kıyafetle en yakın arkadaşınızı şaşırtın. Herkesin en sevdiği moda stilisti siz olacaksınız! TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD Turkish’e abone olun ve zili 🔔 çalarak hiçbir videomuzu kaçırmadığınızdan emin olun! Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #güzellik #kız #makyaj ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Makyajı kusursuz bir şekilde yapmanın ve silmenin yolları 02:43 Uzun süre dayanan makyaj nasıl yapılır 05:30 Giysiler nasıl onarılır 06:00 Giyim tüyoları 10:17 El yapımı, şirin bir tişört baskısı 10:30 Tişört süsleme 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ARKADAŞLARINIZA YAPABİLECEĞİNİZ KOMİK ŞAKALAR || 123 GO! GOLD Turkish’den Sinsi Numaralar
ARKADAŞLARINIZA YAPABİLECEĞİNİZ KOMİK ŞAKALAR || 123 GO! GOLD Turkish’den Sinsi Numaralar
6 aylar önce
Bu video öyle eğlence dolu ki! Sevimli bir su şakası ve Mia’nın şaşkın suratı, efsane şakalardan derlediğimiz bu yeni videoda sizi bekliyor! Jimnastikle meydan okuma ve spor şakaları arkadaşlarınızı şaşırtacak. Sofia size basit bir kağıt bardağı havaya kaldırmayı gösterecek ve Hailey, Olivia’ya şaka yapmak için dev bir plastik poşete dönüşecek! TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD Turkish’e abone olun ve zili çalarak hiçbir videomuzu kaçırmayın. Yakında görüşmek üzere! #123GO #eğlenceli #şaka #123GO!GOLDTurkish ZAMAN BİLGİLERİ: 00:01 Su şakası 02:17 Plastik şişeyle sihirbazlık numarası 02:52 Jimnastik ve sporla meydan okumalar 04:53 Para numarası 05:00 Parayla sihirbazlık numarası 06:09 Telefon numarası 07:00 Arkadaşlarınıza plastik poşetlerle nasıl şaka yapabilirsiniz 08:50 Komik çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ESKİ OYUNCAKLARLA EĞLENCELİ YAŞAM TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Dahiyane Geri Dönüşüm Fikirleri
ESKİ OYUNCAKLARLA EĞLENCELİ YAŞAM TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Dahiyane Geri Dönüşüm Fikirleri
6 aylar önce
Eğer birsürü eski oyuncağınız 🐻🤡 varsa ve onlarla ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizinle hem sinirlerinizin bozulmasını önleyecek hem de yerden tasarruf etmenizi sağlayacak bu tüyoları paylaşıyoruz! En sevdiğiniz oyuncak ayınızı nasıl şekerliğe dönüştürebileceğinizi ve eski plastiği geri dönüştürerek çok tatlı ve modern kavanozlar yapmayı öğrenin! Çok kolay olan bu eğlenceli tüyolarla evinizi dekore edebilir ve odanıza yeni bir soluk katabilirsiniz. 😏 Ayrıca plastik oyuncaklardan harika broşlar yapabilir ve bu tarz aksesuarlarla arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz! 😱 TRvideos kanalımız 123GO GOLD'a abone olun ve videolarımızdan hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklamayı unutmayın. Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #geridönüşüm #yaşam tüyoları ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Eski oyuncaklarınızı ve eski oyuncak ayınızı nasıl geri dönüştürebilirsiniz? 02:23 Eski plastiği yeniden kullanmanın yolları 04:49 Eski oyuncaklarınızdan telefon standı yapın - zeki öğrenciler için zekice telefon tüyoları 08:00 Peluş oyuncaktan sevimli sırt çantası yapımı 09:00 Peluş oyuncakları geri dönüştürme tüyosu 10:06 Komik kamera arkası 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ARKADAŞLARINIZA YAPABİLECEĞİNİZ 10 KOMİK ŞAKA || 123 GO! GOLD'dan Çılgın Şaka Savaşları
ARKADAŞLARINIZA YAPABİLECEĞİNİZ 10 KOMİK ŞAKA || 123 GO! GOLD'dan Çılgın Şaka Savaşları
6 aylar önce
En yakın arkadaşınızı gelmiş geçmiş en komik şakayı yaparak şoke etmek ister misiniz? Cevabınız evetse harika siyah yüz şakamızı izleyin! İhtiyacınız olan tek şey bir mendil, far ve bu şakayı başarabilmek için biraz şans 🤣 Balonlarla, erkek arkadaşınızın kıyafetleriyle, telefonunuzla ve hatta Hailey'nin bacaklarıyla nasıl eğlenebileceğinizi öğrenin! TRvideos sayfamız 123 GO! GOLD'a abone olun ve videolarımızın hiçbirini kaçırmamak için çana tıklayın. 🔔 Yakında görüşürüz! #123GO #komik #şaka #komikvideo ZAMAN BİLGİLERİ: 00:20 Makyaj kiti, mendil ve arkadaşınızın yüzüyle komik bir şaka 01:26 Akıllı telefon şakası ve ellerinizle sihir numarası 01:55 Kıyafet şakası 02:47 Jimnastik meydan okuması ve eğlenceli şaka 07:27 Kirli kıyafet şakası 09:16 Kırık telefon ekranı şakası 10:15 Komik kamera arkası 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ACI YEMEKLERLE DURDURMA MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD'dan Jimnastik Savaşı & Komik Meydan Okumalar
ACI YEMEKLERLE DURDURMA MEYDAN OKUMASI || 123 GO! GOLD'dan Jimnastik Savaşı & Komik Meydan Okumalar
6 aylar önce
Eğer acı yemeyi ve zorlu meydan okumaları seviyorsanız bu "yakıcı" video tam size göre! En acımasız durdurma meydan okumasından ve acı yeme meydan okumasından nasıl sağ çıkabileceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca hem acemilerle hem de uzmanlarla jimnastik egzersizlerini nasıl yapabileceğinizi göreceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber bunların hepsini yaparken çok eğleneceksiniz! TRvideos kanalımız 123 GO! GOLD'a abone olun ve videolarımızdan hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #komik #meydanokuma #acıyememeydanokuması ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Acemiler için şişe kapağı meydan okuması 02:24 Arkadaşlarınızla yapabileceğiniz durdurma meydan okuması 04:00 Acı yeme meydan okuması ve durdurma meydan okuması 06:41 Jimnasik meydan okuması 08:15 Çılgın sumo kıyafeti meydan okuması 09:40 Komik kamera arkası 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SİHİR GİBİ İŞE YARAYAN EĞLENCELİ YAŞAM TÜYOLARI || 123 GO! GOLD, Hayat Kurtaran Tüyolar
SİHİR GİBİ İŞE YARAYAN EĞLENCELİ YAŞAM TÜYOLARI || 123 GO! GOLD, Hayat Kurtaran Tüyolar
6 aylar önce
Dertlerin en büyük ilacı gülmektir. Elbette bizim yepyeni videomuz da o kadar etkili! Lavabo pompası, pipet veya bir bardak su gibi birkaç basit şeyle her türlü durumun üstesinden gelebilirsiniz. Amy, Hailey ve diğer kızların verdiği yaşam tüyoları ve ipuçlarıyla tuhaf durumlardan nasıl kurtulacağınızı öğreneceksiniz! En sevdiğiniz yaşam tüyosunu seçmeyi unutmayın çünkü yorumlarınızı bekliyoruz! TRvideos sayfamıza abone olun ve videolarımızı kaçırmadığınızdan emin olmak için zili 🔔 çalın. Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #yaşamtüyosu #nasılyapılır ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Banyonuz için lavabo pompasıyla uygulanan çılgın bir yaşam tüyosu 01:40 Güzellik tüyosu ve makyaj sırlarıyla tuhaf durumlardan kaçının 04:56 Telefon tüyoları 05:00 Kendiniz Yapın: Giysi dönüşümü 09:39 Bir şeyleri nasıl saklarsınız 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EĞLENCELİ SİHİRBAZLIK NUMARALARI AÇIĞA ÇIKTI || 123 GO! GOLD En İyi Numaralar ve Şakalar
EĞLENCELİ SİHİRBAZLIK NUMARALARI AÇIĞA ÇIKTI || 123 GO! GOLD En İyi Numaralar ve Şakalar
6 aylar önce
Hiç sihir olmadan mükemmel Instagram fotoğraflarını nasıl çekersiniz? Bizim eğlenceli numaralarımızı ve sihirli şakalarımızı izlemeden bu imkansızdır! Mutfak eşyalarını kullanarak şahane fotoğraflar çekmeyi, plastik şişeyle sihirbazlık numaraları yapmayı öğreneceksiniz. Vicky ve onun Hailey’e yaptığı eğlenceli şakalarla sihirbazlık numaraları açığa çıkıyor! Komik şakalar arkadaşlarınızı çok şaşırtacak ve güldürecek. UYARI: Şekerleme şakalarımızın bazıları gerçekten patlayıcı olabilir! 123 GO! GOLD Turkish TRvideos sayfamıza abone olun ve videolarımızı hiçbir zaman kaçırmayacağınızdan emin olmak için zili 🔔 çalın. Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #sihir #şaka ZAMAN BİLGİLERİ: 00:09 Instagram fotoğrafı numaraları 01:58 Giysilerle yapılan sihirbazlık numaraları 03:40 Pipetle yapılan sihirbazlık numaraları açığa çıktı 08:12 Eğlenceli yiyecek şakaları 09:00 Akıllı öğrenciler için sırt çantası meydan okuması 09:50 Eğlenceli çekim hataları 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HERKESİN BAŞINA GELEBİLECEK TALİHSİZ ANLAR || 123 GO! GOLD’un tespit ettiği güldüren  sakarlıklar
HERKESİN BAŞINA GELEBİLECEK TALİHSİZ ANLAR || 123 GO! GOLD’un tespit ettiği güldüren sakarlıklar
6 aylar önce
Günlük hayatta insanı utandıran durumlarla hangi sıklıkta karşılaşıyorsun? Bugün belli ki Vicky hiç gününde değil. Onun yaşadığı sakarlıkları izleyip kahkahalara boğulabilirsin! Arkadaşlarınla ya da ofiste hazır bir şeyler yerken yaşadığın bu inanılmaz sakarlıklardan kendini nasıl sıyırabileceğini öğrenebilirsin! 123 GO! GOLD olarak yeni ve eğlenceli videoların oturup keyfini çıkarman için sana komik skeçler hazırladık! Sen de kendini sık sık aynı durumda buluyorsan ve günlük yaşamda bu tip durumlar senin de başına geliyorsa - birlikte eğlenip gülmemiz için yaşadığınız bu durumları yorumlarda yazın! 123 GO! GOLD TRvideos sayfamıza abone olun ve vdeolarımızı kaçırmamak için zili çalın. Yakında görüşmek üzere! Zaman bilgileri: 01:00 Merdivenden düşme 02:44 Bardakla eğlenceli bir skeç 05:34 Kızların komik çabalamaları ve tuhaf durumlar 08:03 Telefonla ilgili tüyo ve sakar bir an #123GO #komik #tuhaf #aksaklık #sakar 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EĞLENCELİ KENDİN YAP YİYECEK ŞAKALARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Sahte ve Sakızımsı Yiyecekler
EĞLENCELİ KENDİN YAP YİYECEK ŞAKALARI || 123 GO! GOLD Turkish’ten Sahte ve Sakızımsı Yiyecekler
7 aylar önce
Vay canına! İşte yepyeni yiyecek şakalarımızdan bazılarını seyrettikten sonra tepkiniz bu olacak! Bu komik şakaları arkadaşlarınıza yaparken çok eğleneceksiniz. Çiklet yerine oyun hamuru koyarak yapılan sakızımsı yiyecek şakasını, bulaşık süngeriyle yenebilen tatlı şakasını ve daha birçok komik şakayı bir deneyin. UYARI: Bazı şakalarımız pek hoş kokmayabilir ve sahiden çok tuhaf görünüyorlar 😱 ZAMAN BİLGİLERİ: 00:20 Oyun hamuruyla yapılan sakızımsı yiyecek şakası 01:56 Süngerden kendiniz yapacağınız bir tatlıyla sahte yiyecek şakası 04:14 Bilgisayara dökülen sütle korkutucu şaka 06:10 Tatlı için lezzetli soğan çayı. Hımm, enfes! 123 GO! GOLD Turkish TRvideos sayfamıza abone olun ve videolarımızı kaçırmadığınızdan emin olmak için zili 🔔 çalın. Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #şaka #yiyecekşakası #yiyeceklerlemeydanokuma 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EĞLENCELİ OKUL MALZEMELERİ TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Okul Malzemeleriyle Yararlı Tüyolar
EĞLENCELİ OKUL MALZEMELERİ TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Okul Malzemeleriyle Yararlı Tüyolar
7 aylar önce
Okulda sınıf arkadaşlarınızı şaşırtarak ve öğretmenlerinizi şoke ederek nasıl eğlenebilirsiniz😱? Cevabı uzaklarda aramayın; yepyeni okul malzemeleri tüyolarımıza göz atın! Matematik problemlerini Einstein gibi çözmeyi öğrenin! Sıradan okul malzemelerini kullanmanın bu harika yolları, sınıfta herhangi bir sıkıntıdan kurtulmanıza yardımcı olacak ve sizi ders esnasında karşılaşabileceğiniz garip anlardan kurtaracak📝 Okul malzemeleri ve bu eğlenceli kıyafet tüyolarıyla giysilerinizi yenileyin! Tişörtünüze kahve döküldüyse kahve lekelerinin üzerinden kalemle geçerek tişörtünüzde harika bir desen yapabilirsiniz. Ya da normal bir tükenmez kalemle arkadaşınızı çılgınca bir okul şakası ya da bir sihir numarasıyla şoke edin! Yeni kanalımız GOLD'u 👑 desteklemek için abone olun ve videolarımızdan hiçbirini kaçırmamak için çana 🔔 tıklayın. Yakında görüşürüz! #123GO #GOLD #eğlenceli #okul ZAMAN BİLGİLERİ: 00:20 Zeki öğrenciler için kopyasız matematik tüyoları 02:30 Arkadaşlarınızın yüzündeki şoku görmek için fosforlu kalem şakası 03:19 Kahve lekeli beyaz tişört süsleme 04:00 Zeki kızların güzelliğine güzellik katacak kıyafet tüyoları 07:35 Sıcak silikon tabancası tüyoları 09:08 Komik kamera arkası 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SINIFA NASIL MAKYAJ MALZEMESİ SOKULUR||Eğlenceli Okul Projeleri - 123 GO! GOLD
SINIFA NASIL MAKYAJ MALZEMESİ SOKULUR||Eğlenceli Okul Projeleri - 123 GO! GOLD
7 aylar önce
Eğer sıradan makyaj ürünlerini denediyseniz ve yeni bir şeyler keşfetmek istiyorsanız, o zaman bu eğlenceli okul projeleri tam size göre! Daha önce hiç gökkuşağı makyajı yaptınız mı?🌈 Çok eğlenceli! Görünüşünüzle deneyler yapabilir ve sınıfa makyaj malzemesi sokabilirsiniz! Eğlnceli okul tüyoları sayesinde, artık yaygın sorunları nasıl çözeceğinizi öğrenecek ve tüm derslerden kurtulmayı başaracaksınız! 123 GO! GOLD TRvideos kanalımıza abone olun ve hiçbir videoyu kaçırmamak için bildirim ziline 🔔tıklayın. Görüşmek üzere! #123GO #eğlenceli #okul #makyaj 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ARKADAŞLARINIZ İÇİN EN İYİ MEYDAN OKUMALAR VE ŞAKALAR || 123 GO! GOLD'dan Su Balonu Meydan Okuması
ARKADAŞLARINIZ İÇİN EN İYİ MEYDAN OKUMALAR VE ŞAKALAR || 123 GO! GOLD'dan Su Balonu Meydan Okuması
7 aylar önce
Bu balonun içinde su olduğunu biliyor mu acaba? Güçlü patlayıcı su balonu şakamızla tanışın! 😱 Bu meydan okuma gerçekten de mükemmel! Bu çılgın ve sizi çok güldürecek videodaki yepyeni komik şakalarımızın ve heyecan verici meydan okumalarımızın tadını çıkarın! Arkadaşınızı nasıl havaya kaldırabileceğinizi ve daha pek çok sihirli hileler yapmayı, harika görünmek için atkınızı nasıl bağlayabileceğinizi ve Vicky'nin komik şakalarını nasıl atlatabileceğinizi öğreneceksiniz! Arkadaşlarınızı şoke edecek kendin yap şakaların ve son zamanların en popüler meydan okumalarının tadını çıkarın! TRvideos kanalımız 123 GO! GOLD'a abone olun ve hiçbir videomuzu kaçırmamak için çana 🔔 tıklamayı unutmayın. Görüşmek üzere! ZAMAN BİLGİLERİ: 00:10 Arkadaşınızı havaya kaldırma sihir numarası 01:10 Sihrin sırrı sonunda ortaya çıktı! 01:46 Su balonu meydan okumasını kabul edildi! 03:00 Tuvalet kağıdı şakası 04:22 Eğlenmek için arkadaşlarınıza yapabileceğiniz şakalar #123GO #komik #şaka #meydanokuma 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KENDİN YAP EĞLENCELİ OKUL EŞYALARI || 123 GO! GOLD! Turkish’ten Derste Gizlice Atıştırma Yolları
KENDİN YAP EĞLENCELİ OKUL EŞYALARI || 123 GO! GOLD! Turkish’ten Derste Gizlice Atıştırma Yolları
7 aylar önce
Büyük olasılıkla bana inanmayacaksınız ama okul gerçekten eğlenceli olabilir! Kesinlikle hayatınızı kurtaracak yeni mükemmel okul tüyolarına kendinizi hazırlayın! Kendi yapacağınız dahice okul malzemeleriyle sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Sadece birkaç kaleme ve sakıza ihtiyacınız var 😲 Bir okul yapıştırıcısı kapın ve en sevdiğiniz jöleli atıştırmalıkları derste içine gizleyin! Bir telefon tutucu yapmak için ataşları nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. UYARI: Aman, öğretmeninize yakalanmayın! 😡 ZAMAN BİLGİLERİ: 00:11 Kalemlerle nasıl saç tokası yapılır 01:11 Derse gizlice yiyecek sokun 03:11 Öğrenciler için giyim tüyoları 04:19 Krepon kağıdıyla nasıl saç boyanır 05:02 Akıllı öğrenciler için güzellik tüyoları TRvideos sayfamız, 123 GO! GOLD Turkish’e abone olun ve hiçbir videomuzu kaçırmadığınızdan emin olmak için zili 🔔 çalın. Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #okul #gizliyiyecekler 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
EĞLENCELİ OKULA GERİ DÖNÜŞ ŞAKALARI || 123 GO! GOLD’dan Kolay Kendin Yap Şakalar
EĞLENCELİ OKULA GERİ DÖNÜŞ ŞAKALARI || 123 GO! GOLD’dan Kolay Kendin Yap Şakalar
7 aylar önce
Sizi çılgına çevirecek çılgın yemek şakalarına hazır olun. Arkadaşlarınızı soya sosu şakasıyla nasıl şaşırtacağınızı, sınıfta nasıl eğleneceğinizi öğreneceksiniz ve sınıf arkadaşlarınızın şoke olduğunu eğlenerek izleyeceksiniz. Gizli notları aşırıp bir saç fırçasıyla saklayın, bir sanatçı gibi sahte bıyıklı portreler çizin ve arkadaşlarınızı etkilemek için sakızla oynayın 😱 Okul, orada geçirdiğiniz zamanı komik videolarımız ve vahşi şakalarımızla süslerseniz çok eğlenceli olabilir. TRvideos kanalımız 123 GO! GOLD Turkish’e abone olun ve o küçük zili 🔔 çalın ki videolarımızı kaçırmayacağınızdan emin olun! Yakında görüşürüz! #123GO #eğlenceli #okul #şaka 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
KENDİNİZDEN BİR ŞEYLER BULABİLECEĞİNİZ KOMİK DURUMLAR ||123 GO! GOLD’dan Harika Anlar
KENDİNİZDEN BİR ŞEYLER BULABİLECEĞİNİZ KOMİK DURUMLAR ||123 GO! GOLD’dan Harika Anlar
7 aylar önce
Başımıza gelen bazı durumlar çok rahatsız edici fakat bir o kadar da komik olabiliyor! Hepimizin günlük hayatında başına gelebilen müthiş fiyaskolardan bazılarını yeni videomuzda izleyin! Odanızdaki dev örümcekten nasıl kurtulacağınızı öğrenin, uzun tırnaklardan kaynaklanan güzellik sorunlarının önüne geçin, dar kotlar ve sıkı diyetle savaşın! Eğlenceli videomuzun tadını çıkarın ve hayattaki tüm sorunlarınızla neşeyle başa çıkmayı öğrenin! 123 GO! GOLD TRvideos kanalımıza abone olun ve yeni videolarımızdan hiçbirini kaçırmamak için bildirim ziline 🔔 tıklayın. ZAMAN BİLGİLERİ 02:00 Islak mendil düellosu 03:06 Kıyafet sorunu 04:11 Güzellik tüyoları ve manikür problemleri 06:11 Diyet karşıtı doğum günü pastası #123GO #komik #eskiz #tuhaf 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
HER KIZIN DENEMESİ GEREKEN GÜZELLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Zeki Kızlar İçin Tüyolar
HER KIZIN DENEMESİ GEREKEN GÜZELLİK TÜYOLARI || 123 GO! GOLD'dan Zeki Kızlar İçin Tüyolar
7 aylar önce
Bazen dış görünüşümüzü değiştirmemiz gerekir. Ancak acaba bunu kalıcı bir değişiklik yapmadan nasıl başarabiliriz? Size nasıl yapabileceğinizi gösteriyorum. İhtiyacınız olan tek şey bir zımba! Bu dahiyane güzellik tüyoları sayesinde çaba harcamadan mükemmel görüneceksiniz! Her kızın sıkça karşılaştığı sorunlardan ve garip durumlardan nasıl kaçınabileceğinizi öğreneceksiniz. Sadece kendiniz olun ve günlük güzellik rutininizi hızlandıracak dahiyane güzellik sırlarının tadını çıkarın 👄 TRvideos kanalımız 123 GO! GOLD'a abone olun ve hiçbir videomuzu kaçırmamak için çana 🔔 tıklamayı unutmayın. Görüşmek üzere! #123GO #komik #güzellik #makyaj 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
YEMEK EN İYİ ARKADAŞINSA|| Derse Gizlice Yemek Sokma ve 123 GO! GOLD’dan Yemek Numaraları
YEMEK EN İYİ ARKADAŞINSA|| Derse Gizlice Yemek Sokma ve 123 GO! GOLD’dan Yemek Numaraları
7 aylar önce
GERÇEKTEN YEMEĞE DÜŞKÜN BİRİ MİSİN? Uyumadan önce, sonra ve uyurken yemek yiyebilir misin? O zaman bu eğlenceli video tam sana göre! Yemek yemek için komik çabalamalar ve yemekle ilgili destansı başarısızlıklar gülmekten gözlerinden yaş getirecek… Yemekle ilgili bu yararlı numaralarla sınıfa nasıl gizlice yiyecek sokabileceğini öğren! Okullarda kullanılan basit tutkalı lezzetli bir tatlıya nasıl dönüştürebileceğini öğreneceksin! Ve yemekle ilgili harika şakalar arkadaşlarını şaşırtıp seni Şakaların Kralı yapacak! Hiçbir videomuzu kaçırmamak için TRvideos’da 123 GO! GOLD’a abone ol ​​ve zili çal. Yakında görüşmek üzere! #123GO #komik 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
TEK BİR KURUŞA BİLE MÂL OLMAYACAK KIYAFET TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Kendin Yap Kıyafet Projeleri
TEK BİR KURUŞA BİLE MÂL OLMAYACAK KIYAFET TÜYOLARI || 123 GO! GOLD Kendin Yap Kıyafet Projeleri
7 aylar önce
Bu akıllıca kıyafet tüyoları sayesinde her gün bir elmas gibi parıl parıl parlayacaksınız! Kıyafetlerinizi ve tarzınızı nasıl değiştirebileceğinizi gösterdiğimiz yepyeni videomuzu izleyin ve en mükemmel güzellik tüyolarımıza göz atın! Kıyafetlerinizi yeni kıyafetlere dönüştürmenin yolları ile karşınızdayız. Eski kazağınızı geri dönüştürmenin ve kapüşonlu svetşörtünüzü mini bir bluze dönüştürmenin yolunu gösteriyoruz. Tarzınızı hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmek için dahiyane öğretilerimizi izleyin! Her kızın bilmesi gereken zekice kıyafet tüyolarıyla güzelliğinize güzellik katın! 👗👠 TRvideos kanalımız 123 GO! GOLD'a abone olun ve hiçbir videomuzu kaçırmamak için çana 🔔 tıklamayı unutmayın. Yakında görüşürüz! #123GO #komik #kıyafetler 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
SİZİ DERİNDEN SARSACAK EĞLENCELİ ANLAR || Hepimizin Karşılaştığı Rahatsızlık Verici Durumlar
SİZİ DERİNDEN SARSACAK EĞLENCELİ ANLAR || Hepimizin Karşılaştığı Rahatsızlık Verici Durumlar
7 aylar önce
Bazen bizi derinden sarsan gerçekten çılgınca durumlarla karşı karşıya kalırız. İşte size kahkahalar attıracak, günlük hayattaki aksiliklerden oluşan yepyeni, eğlenceli durumlardan bir demet! İş yerindeki tuhaf anlar, arkadaşlarla ilgili eğlenceli skeçler ve karşımıza çıkan sevimli durumlar hayatınızı daha da aydınlık hale getirecek! 123 GO! GOLD Turkish TRvideos kanalımıza abone olun, o küçük zili 🔔 çalın ve hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşürüz! #123GOTurkish #komik #tuhaf 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
ARKADAŞLARINIZLA UĞRAŞMAK İÇİN ÇILGINCA ŞAKALAR || 123 GO! GOLD, Destansı Şaka Savaşları
ARKADAŞLARINIZLA UĞRAŞMAK İÇİN ÇILGINCA ŞAKALAR || 123 GO! GOLD, Destansı Şaka Savaşları
7 aylar önce
Arkadaşlarınıza yapabileceğiniz şahane şakalar arıyorsanız bugün şanslı gününüz! Gelmiş geçmiş en eğlenceli numaralarla onları nasıl şaşkına çevireceğinizi öğrenin. Sıradan bir streç film, yapışkan bant, bir şişe mayonez ya da pipetle nasıl eğleneceğinizi öğreneceksiniz 😊 123 GO! GOLD Turkish TRvideos kanalımıza abone olun, o küçük zili 🔔 çalın ve hiçbir videomuzu kaçırmayın! Yakında görüşürüz! #123GOTurkish #komik #şaka 123 GO! GOLD Turkish Kanalına Abone Olun: bit.ly/3dqswWF ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/ Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer): www.depositphotos.com www.shutterstock.com Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır. İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.
Hatice Şentürk
Hatice Şentürk - 7 dakika önce
Gerçektenmiiii
Makbule Matzar
Makbule Matzar - 15 dakika önce
Bayram tüyo ywp
DOCH Yusuf Melik
DOCH Yusuf Melik - 18 dakika önce
Hep sizi izliyince moralim yerine geliyor ❤💜💛💚💙
Semra Demir
Semra Demir - 20 dakika önce
Olmuyor 👿👿👿
Kübra Bayraktar
Kübra Bayraktar - 21 dakika önce
5:22 taba doldurmadan gitti ve oturdunda tabak doluydu gene hataa🐵
Моя Аватария
Моя Аватария - 28 dakika önce
Меоякьльпя
Beyzanur Yıldız
Beyzanur Yıldız - 35 dakika önce
ha yır her zaman açık kalsın ben bayılıyorum ama gerçekten hergün yeni vidyolar çekilse daha güzel olmazmı
Elif Suna Sarıpınar
Elif Suna Sarıpınar - 35 dakika önce
Şu tırnak boyama kadar işsiz ve saçma bişi yok.
Çiçek tv
Çiçek tv - 42 dakika önce
9:29 patlamıs mısırler ziyan oldu
Ela
Ela - 42 dakika önce
Tromm Tromm mu 123 go mu?🙂🙂🙂
Çiçek tv
Çiçek tv - 44 dakika önce
0:31 helaya gıcik oluyom ya
Çiçek tv
Çiçek tv - 46 dakika önce
9:18 çok komik😂😂😂😂
selif kuş
selif kuş - Saatler önce
bunlar Türk mü yabancımı bilen söylesin lütfen
Serap Arslan
Serap Arslan - Saatler önce
Çok güzel
Melis Çelik
Melis Çelik - Saatler önce
En güzelleri lena
Neşe Sakinmaz
Neşe Sakinmaz - Saatler önce
😍😘😗
oktay kınalıdere
oktay kınalıdere - Saatler önce
💗 1 2 3 Go😊😊
Dilber Güllü
Dilber Güllü - Saatler önce
Ben vidyoyu durdurup yorumları okuyorum ki vidyoyun bi kısmını kaçırmim 😂😂😂😂😂
MESUT MİRZA KIRAÇ
MESUT MİRZA KIRAÇ - Saatler önce
Bamm!
Kıyafet GÜVEN
Kıyafet GÜVEN - Saatler önce
Hepi çok güzel olmuş ellerine sağlık
MESUT MİRZA KIRAÇ
MESUT MİRZA KIRAÇ - Saatler önce
Bamm
MESUT MİRZA KIRAÇ
MESUT MİRZA KIRAÇ - Saatler önce
Çok komik
Hatice Elgin
Hatice Elgin - Saatler önce
Viki seni çok seviyorum
ByÜşengeç mal işte kanalını sildi
ByÜşengeç mal işte kanalını sildi - Saatler önce
sofya fransız oldunuğunu kanıtladı
ayşe ekinci
ayşe ekinci - Saatler önce
Çok güzelsiniz. Kızlarrrrrr
Ferit Gursoy
Ferit Gursoy - 2 saatler önce
Bİ BENZERİNİ DAHA ÇEKİN
Hatice Erdoğan
Hatice Erdoğan - 2 saatler önce
3:21 Evet istediğini istiyo zaten
Damlanın Bitmeyen Oyuncak Kanalı
Damlanın Bitmeyen Oyuncak Kanalı - 3 saatler önce
Lana çıdirdi heralde
zeynep geçit ve ailesi 44
zeynep geçit ve ailesi 44 - 3 saatler önce
1.sofia 2.olivia 3. Emi 4. Vickey 5.kev 6.emily 7.lana 8.ces Unuttuğum varsa yazın
İlknur Delice
İlknur Delice - 3 saatler önce
Çok koik
Gulnaz Geldiýewa
Gulnaz Geldiýewa - 4 saatler önce
Sonraki videoda taki yapma videosunu yapa bilirmisiniz lütfen 🤤🤤😪
abbas Memmedov
abbas Memmedov - 4 saatler önce
hep ayni şeyler
hijran aliakber
hijran aliakber - 5 saatler önce
toom toom mu yoksa 123 go mu 123 go=👍 troom troom=yorum
Fərəh 2011
Fərəh 2011 - 6 saatler önce
2019 söyledi ama siz bu videonu 2020 ci yıl paylaşmısınız
Ibz6eema Basheer
Ibz6eema Basheer - 6 saatler önce
Aq
Sabite Taskin
Sabite Taskin - 11 saatler önce
Saçı mavi peruk diyenler kız napsın saçını gerçekten maviyemi boyasın
Hakan Ümit
Hakan Ümit - 11 saatler önce
Herseyini okuldaiilerle paylasnak zorunda değilimki ben vermiyorum ve kimsede istemiyor istediginde kendim al kantinden diğiyorum👌👌👌😎😎😎
yener aslantürk
yener aslantürk - 12 saatler önce
Çok güzel olmuş 😋
Eda Soğancı
Eda Soğancı - 13 saatler önce
Ya sürekli aynı şeyleri atıyorsunuz 😡😡
Hebibe Eliyeva
Hebibe Eliyeva - 13 saatler önce
Cok hosluyorum bunlara bakmaya
Cizre Bavli
Cizre Bavli - 13 saatler önce
eycgrdoosogkfgtg7
Ece Ozdilek
Ece Ozdilek - 13 saatler önce
7: 05 niye yerden almıyoki
Hatice Yılmaz
Hatice Yılmaz - 13 saatler önce
Saç an ne yapıyorsun Bazen ne yapıyorsunuz bana bir tane getirsene
Mustafa Erdoğan
Mustafa Erdoğan - 13 saatler önce
Mn abone
Mehmet Can Fikir
Mehmet Can Fikir - 13 saatler önce
❓❓❓
Inci Ünal
Inci Ünal - 13 saatler önce
Bide cevap otuz üç çıkınca bòyle dediler ... A evet cevap otuz ÜÇÜ Üç değil üçü dediler bunu fark edenler + 1 👇
İpek Sarıboğa
İpek Sarıboğa - 14 saatler önce
İçlerinde en güzeli viki
Sertan Daglioglu
Sertan Daglioglu - 14 saatler önce
Ü
Yasin Yursever
Yasin Yursever - 14 saatler önce
Harika sin miya🙏🙏🙏🙏🙏🗣️🗣️😱😱😱😱🤗🤗🤗👌👌👌💅💅👩‍👩‍👦🤤🤤🌜🌜🌜🌜😩😩😁😆😂🤗😊😄
Sabrullah GÜNDÜZ
Sabrullah GÜNDÜZ - 14 saatler önce
Sen
Emir Can
Emir Can - 15 saatler önce
Olivia abla seni çok seviyorum 🥰🥰
BLINK NURGUL
BLINK NURGUL - 15 saatler önce
Giysini giyin ve sonra makyajini yap yani bu kadar kolay
QUEEN Jisoo
QUEEN Jisoo - 15 saatler önce
Seslendirenin en sevdiği kelime Bomba gibisin . Bomba gibiyim vb.
Tunzale Ibrahimova
Tunzale Ibrahimova - 15 saatler önce
Oyunck ayı çok göxəl diniyəcəğəm.
Fatma Nurbhjkrrrdrer rdddjjsjrkkeďrryhvtty Yildiy
Fatma Nurbhjkrrrdrer rdddjjsjrkkeďrryhvtty Yildiy - 15 saatler önce
LORiN
Sucurtali Yumuk
Sucurtali Yumuk - 15 saatler önce
Merak ettim daha çok kız mı erkek mi izliyor? Kızsan like at erkeksen like yaz
Ayşegül Eyi
Ayşegül Eyi - 15 saatler önce
Ben bunu biliyorum
İrfan Güneş
İrfan Güneş - 15 saatler önce
Hhhh
Hilal Aydın
Hilal Aydın - 15 saatler önce
Sofya gıcık
Ceylin in mavi dünyası
Ceylin in mavi dünyası - 16 saatler önce
ne güzel'i be
Vural kızları Vural
Vural kızları Vural - 16 saatler önce
Güzel
Murat Aydın
Murat Aydın - 16 saatler önce
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
ganimet göktaş
ganimet göktaş - 16 saatler önce
Sofia Lily Lana Kate
Nuri Ugur
Nuri Ugur - 16 saatler önce
Evet canım doğru söylüyorsun
ganimet göktaş
ganimet göktaş - 16 saatler önce
Sofia Lily Amy
Gönül Canbaz
Gönül Canbaz - 16 saatler önce
B
ganimet göktaş
ganimet göktaş - 16 saatler önce
Amy Lily Bella Lana Kate
Burcu Toktas
Burcu Toktas - 16 saatler önce
Uuuuu
Atiye Ersöz
Atiye Ersöz - 16 saatler önce
Çok güzel olmuş
Damla Su
Damla Su - 16 saatler önce
Lana lili nin çikolatasıni yemesi olmamis
Songul Caliskan
Songul Caliskan - 16 saatler önce
Wiki ablanın rolleri çok güzel
İrem Dağdelen
İrem Dağdelen - 17 saatler önce
Bizim sınıfta tarak bile yasakk 😆😆
Fadime Bayrak
Fadime Bayrak - 17 saatler önce
İngilizce yapmayın
Elmas pınar Çınar
Elmas pınar Çınar - 17 saatler önce
Nimete basılmaz
كا الاشياء الحسنة مع نور المغرب
كا الاشياء الحسنة مع نور المغرب - 17 saatler önce
هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
Sheny6yu Sebaydinova
Sheny6yu Sebaydinova - 17 saatler önce
Super
NEHİR GÜNDÜZ
NEHİR GÜNDÜZ - 17 saatler önce
7:59 daki dergideki kız wikki değilmi
Dilek Cetin
Dilek Cetin - 17 saatler önce
😀🤣🤩😍🤑🤗😇🥰🙂☺🤪😜🤩☺☺🤐🤪😗☺😜😘😉😊😗😘😊😚😗😗🙃😚😜😚😗🤪😉☺😙😙😜😛😂🤑😂😜😍😂🙃🤗😅😅🤗❤😘😊🙃🙃😚😘😘😊🙂❤🤲❤🤣🤣😍🌹😊😚😚🤲🙂😍🤗😚😗🥰😇😛🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈
Aleyna Corman
Aleyna Corman - 17 saatler önce
Olivia nın kırmızı saçlı hali daha tatlı
Zeynep Aksoy
Zeynep Aksoy - 17 saatler önce
benim gibi vicy yi sevenler +1like atbilirmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Rohat Adiyaman
Rohat Adiyaman - 18 saatler önce
Bf
Elvin Alıcı
Elvin Alıcı - 18 saatler önce
Eggtcfyjv@#/$%^/%"%6&*&_"/=/_5438¥
Emel Demir
Emel Demir - 18 saatler önce
S****Lili
aysenur Pamuk
aysenur Pamuk - 19 saatler önce
Sofya psikopat gibi bakıyorsun he 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Rza Parent
Rza Parent - 19 saatler önce
123
Orkun Sözen
Orkun Sözen - 19 saatler önce
Cendicektim Döv onu keyt
Orkun Sözen
Orkun Sözen - 19 saatler önce
Gıcık
Ayten Özalp
Ayten Özalp - 19 saatler önce
👍👍👍👍🌹🌹🌹🌹
Orkun Sözen
Orkun Sözen - 19 saatler önce
Şapşalsensin keyt
Nisan donmez
Nisan donmez - 19 saatler önce
hem izleyip hem yorumlara babaklar +1
Liya Light
Liya Light - 19 saatler önce
wiki cox guzelsin seni seviyorum deyenler like atsin
Rümeysa Işık
Rümeysa Işık - 19 saatler önce
Adan gibi profil kapagi koyun one oyle kardeslerim izliyor ve sirf o resimdekiler icin
Mülkiye Çeçi
Mülkiye Çeçi - 19 saatler önce
Mia çok güzel biri bence
Nil YILMAZ
Nil YILMAZ - 19 saatler önce
Vallahi çok güzel olmuș
VELAT ÖNEN
VELAT ÖNEN - 19 saatler önce
Vicki seni seviyorum
zeynep yarar
zeynep yarar - 19 saatler önce
1:59 sol kısmın yalan olduğu o kadar belli ki
Adil Karaca
Adil Karaca - 20 saatler önce
شااؤينط
Faysal Mercan
Faysal Mercan - 20 saatler önce
tenk rekli türcü ruşun penbe
Faysal Mercan
Faysal Mercan - 20 saatler önce
tekerlekli yeşil düşün penpe
Ziyafet Ehmedov
Ziyafet Ehmedov - 20 saatler önce
🤣🤣🤣😁😁😁😁😁