Özcan Show
Özcan Show
  • 71
  • 47 978 644
  • 100
  • Katılım 24 Dec 2016
TRvideos Türkiye'nin yetişkinlere yönelik tek animasyon çizgi filmi Özcan Show!
Gündem, magazin, bilim, televizyon, spor ve birçok konuda hikayeler, yepyeni konular ve birbirinden ünlü konuklar bu kanalda.
Özcan Show;
emekli fen öğretmeni Radi ve Devlet Malzeme Ofisi'nde kadrolu anatomi iskeleti olarak çalışırken istifa edip kendi TRvideos kanalını açan Özcan'ın, her biri birbirinden ilginç maceralarını konu ederek TRvideos üzerinden düzenli olarak gösterilen yerli yapım çizgi filmdir.
Yayın hayatına Ocak 2017’de başlayan Özcan Show yeni bölümlerini izleyicileriyle paylaşmaya devam etmektedir.
Özcan Show'a Abone Ol: goo.gl/k2CkVo
Patreon ► www.patreon.com/ozcanshow
Instagram ► instagram.com/ozcanshow
Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow
Twitter ► twitter.com/ozcanshow
Reklam/Sponsorluk/İletişim ► showozcan@gmail.com

Video
Trump Show | Özcan Show
Trump Show | Özcan Show
6 gün önce
Özcan Show'un en kral karakterlerinden Amerikan başkanı Keşanlı Donald Trump en komik anlarıyla karşınızda! Niye? Çünkü omzumu kırdım. Evet... bu yüzden hafta yeni macera yok ama yine eğlenceli bir video var. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Bicitürk | Özcan Show
Bicitürk | Özcan Show
12 gün önce
Tokivud'daki yeni evine taşınan Radi ve Özcan, eski evindeki aboneliklerini iptal ettirmek ister. Bir telefonla halledebileceğini düşünen Radi'yi zorlu bir süreç beklemektedir. İlber Ortaylı'dan yardım almak zorunda kalırlar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Mekanın Sahibi | Özcan Show
Mekanın Sahibi | Özcan Show
20 gün önce
Norm Ender reklam filminin etkisinde kalan Radi, İstanbul'un yeni semti Tokivud'dan bir daire satın alıp mekanın sahibi olmak ister. Ödemeyi kira öder gibi yapacağını zanneden Radi, peşinat yatırması gerektiğini öğrenince gizli hazinesini çıkarmaya karar verir. -- Özcan Show'a abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Büyük Çekiliş | Özcan Show
Büyük Çekiliş | Özcan Show
26 gün önce
Açlık Oyunları'ndan beter bir oyuna düşmüş olan Radi, Özcan ve terzi Niyazi buldukları helikopterle güvenli bir bölgeye gitmek ister. Oyunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Çekilişi yapılacağını duyduklarında Radi'nin aklına dahiyane bir fikir gelir. PUBG MOBILE'ı indirmek için tıklayın: ► bit.ly/2BzoV6I ► PUBG MOBILE’ı tüm platformlardan takip edin: PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x PUBG MOBILE INSTAGRAM: instagram.com/pubgmobile_tr/ PUBG MOBILE website: pubgmobile.com -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Çılgın Çorbacı | Özcan Show
Çılgın Çorbacı | Özcan Show
27 gün önce
Radi, Özcan ve terzi Niyazi daha önceden kavgalı oldukları Vedat Milor'u barışma yemeği için meşhur bir çorbacıya götürür. Hesap çıkışmayınca çorbacı onlara korkunç bir ceza verir. Radi ve arkadaşları kendilerini bir ölüm kalım mücadelesinin içinde bulur. ► PUBG MOBILE’ı tüm platformlardan takip edin: PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x PUBG MOBILE INSTAGRAM: instagram.com/pubgmobile_tr/ PUBG MOBILE website: pubgmobile.com -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Canlı Yayın | Özcan Show
Canlı Yayın | Özcan Show
29 gün önce
Özcan Show ekibi canlı yayında! Canlı yayını deneme amaçlı yaptık biraz. Devamının gelmesini isterseniz yorumlara bekleriz! Özcan Show'un mutfağını merak ediyorsanız Instagram ve Twitch hesaplarımızı da takip edebilirsiniz. ► instagram.com/muratzsy ► instagram.com/sinanyabguunal ► instagram.com/zenerganzfeld ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Cem Yılmaz ve Sınır Ötesi | Özcan Show
Cem Yılmaz ve Sınır Ötesi | Özcan Show
Aylar önce
Mahalle baskısına dayanamayan Cem Yılmaz ve Tarkan Suriye meselesine el atıyor ve Ortadoğu'da kartlar yeniden dağıtılıyor. Twitch yayınlarına başlayan Trump ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Özcan Show'un bu kara komik macerasını kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Hile Tuzağı | Özcan Show
Hile Tuzağı | Özcan Show
Aylar önce
Radi PUBG Mobile ölümsüzlük hilesi aramaktadır. Bu işlerden anlayan birini bulmaya çalışırken yolu ünlü tokatçı Sadık'a düşer. PUBG MOBILE'ı indirmek için tıklayın ► bit.ly/2mlmPD3 ► PUBG MOBILE’ı tüm platformlardan takip edin: PUBG MOBILE website: pubgmobile.com PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x PUBG MOBILE INSTAGRAM: instagram.com/pubgmobile_tr/ -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Milyonluk Adam ve Joker | Özcan Show
Milyonluk Adam ve Joker | Özcan Show
Aylar önce
Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı 1 milyonluk ödülü alır, ama bu ödül başına bela olur. Radi, Keşanlı Trump, Joker dahil herkes milyon liranın peşine düşer. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Deprem Tehlikesi | Özcan Show
Deprem Tehlikesi | Özcan Show
Aylar önce
Radi ve Özcan arada kaynayan deprem konusunu yeniden gündeme getirmek için kolları sıvar. Greta Thunberg'den ilham alıp bir plan yaparlar. Amaç Keşanlı Trump dahil tüm liderlerin bir şeyler yapmak için harekete geçmesini sağlamaktır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları | Özcan Show
Aylar önce
Özcan Show'un ilk orta metraj filmi Fırtına Takımı Ekran Savaşları artık full HD, tek part, tek parça! Televizyon dünyasının ünlü isimleri bir araya gelip, TRvideos fenomenlerine savaş açar. Dünyanın geleceği Fırtına Takımı’nın elindedir. Köstebek, İskelet Adam ve Terzi Niyazi heyecan dolu bir maceranın içine düşer. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
51. Bölge: Bayburt'a Düşen Uzaylı | Özcan Show
51. Bölge: Bayburt'a Düşen Uzaylı | Özcan Show
Aylar önce
51. Bölge adlı gizli üste Barış Özcan ve Türk bilim insanları uzaylılar ve UFO'lar ile iletişim kurmaya çalışmaktadır. Ele geçirdikleri dünya dışı varlığın tam olarak ne olduğunu anlamak için Radi ve Özcan'dan yardım isterler. Türkiye'de bunlar olurken Amerikan başkanı Donald Trump ise kendi derdiyle meşguldür. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Pubg Mobile Savaşı 2: Bilge Pusucu | Özcan Show
Pubg Mobile Savaşı 2: Bilge Pusucu | Özcan Show
2 aylar önce
Radi geliştirdiği ışınlanma cihazı yüzünden Özcan ve Gökhan'la birlikte yine PUBG Mobile dünyasına düşer. Kendilerini tehlikeli bir maceranın içinde bulan gözü pek kahramanların yardımına ululardan ulu Bilge Savaşçı yetişir. Başka bir oyuncu olan Keşanlı Trump onları yenmek için elinden geleni ardına koymayacaktır. PUBG MOBILE'ı indirmek için tıklayın ► bit.ly/2lvGP5A PUBG MOBILE’ı tüm platformlardan takip edin: PUBG MOBILE website: pubgmobile.com PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Anime Müzikleri: Pride [ Kasuga IO ] Vocal: Kasuga IO ( www.kuragemetal.com/ ) Words/Music: Sakagami Souichi ( www.tandess.com/en/music/ ) Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Kichiku-Maou to Doutei-Yuusha [ Kamui Gackpo ] Vocal: Kamui Gackpo Words / Music: Sakagami Souichi ( www.tandess.com/en/music/ ) Copyright (C) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Bu videoda kullanılan diğer müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Şanışer Yine Susamam Dedi | Özcan Show
Şanışer Yine Susamam Dedi | Özcan Show
2 aylar önce
Radi'nin eski öğrencileri Şanışer, Ben Fero, Ezhel, Can Bonomo, Adanalı Ronaldo ve Hayko Cepkin bir sürpriz yapıp bir günlüğüne yeniden öğrenci olur. Radi kendini biraz fazla kaptırınca olay başka bir boyuta geçer, Şanışer bu duruma karşı da SUSAMAM diyecektir. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Müge Anlı ve Falcao'nun Kayıp İkizi | Özcan Show
Müge Anlı ve Falcao'nun Kayıp İkizi | Özcan Show
2 aylar önce
Radi ve Özcan Galatasaray'da forma şansı bulamayan Selçuk İnan için bir iyilik yapmak ister. Yeni transfer Radamel Falcao ve kayıp kardeşi hikayesini çözmek Müge Anlı programına düşer. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Trump vs Laz Putin : Bir Avuç Dolar İçin | Özcan Show
Trump vs Laz Putin : Bir Avuç Dolar İçin | Özcan Show
2 aylar önce
Laz Putin azılı bir kanun kaçağı, Keşanlı Trump gözünü dolar bürümüş çakal bir kasaba şerifi, Radi ve Özcan batının en hızlı kovboyları... Apaçilerin hali ne olacak, Trump'ın gerçek yüzü ortaya çıkacak mı, Laz Putin kaçabilecek mi, dolar ne olacak hepsi bu macerada! Özcan Show'un 50. bölümü şerefine özel bir spagetti western hazırladık. Bayıla bayıla izleyin! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
PUBG Mobile Savaşı | Özcan Show
PUBG Mobile Savaşı | Özcan Show
3 aylar önce
Bu süper animasyon macerada Radi, Özcan ve Terzi Niyazi PUBG Mobile adasına düşerek adrenalini, gerilimi ve eğlenceyi yaşıyor! PUBG MOBILE'ı ücretsiz indirmek için: bit.ly/2H2xzOr PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x Türkiye’nin bir numaralı mobil oyunu Pubg Mobile’a eklenen ‘Yeni Denizlerin Hazinesi’ adlı oyun modunda heyecan verici hazine avı etkinlikleri, yepyeni bir hikaye ve Leydi Kara Gül gibi karakterler sizi bekliyor. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Araya Kaçanlar | Özcan Show
Araya Kaçanlar | Özcan Show
3 aylar önce
TRvideos'un en süper animasyon çizgi film serisi Özcan Show'un aralarda gözden kaçtığını düşündüğümüz en komik anlarından şahane bir derleme yaptık. Çok iyi oldu, çok da güzel oldu! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Rtük bey ile Kaz Dağları Tatili | Özcan Show
Rtük bey ile Kaz Dağları Tatili | Özcan Show
3 aylar önce
Rtük Özcan Show'a da el atar. Bayram tatili için Kaz Dağları yolculuğuna çıkan Radi ve Özcan yanlarına Netflix ve Blutv denetimine başlayan Rtük beyi de almak zorunda kalır. Kaz Dağları bölgesinde altın madeni kazan Kanadalı şirketi bulmak için Keşanlı Trump ile görüşür. Girişteki şarkı : Des - Yangın trvideos.net/PzXJuyjBUx4-video.html -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fight Kulüp | Özcan Show
Fight Kulüp | Özcan Show
3 aylar önce
Killa Hakan yüzünden gaza gelen Radi, mahalleye gerçek bir Fight Kulüp açar. Hadise ile etkili bir reklam çalışmasından sonra işler açılır. Fakat herkes Tyler Durden felsefesini kavrayamaz. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Norm Ender vs Ezhel ve Ben Fero - Diss Savaşları | Özcan Show
Norm Ender vs Ezhel ve Ben Fero - Diss Savaşları | Özcan Show
3 aylar önce
Ezhel ve Norm Ender arasındaki diss savaşı Ben Fero , Ceza ve Sagopa Kajmer de katılınca 3. Dünya Savaşı'na döner. Aleyna Tilki ve Donald Trump bile savaşa dahil olur. Radi ve Özcan dünyayı kurtarmak için harekete geçer. Bu süper maceraya sponsor olan Zula oyununu indirmek için : bit.ly/2JUOC6H -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Reynmen ve Teoman | Özcan Show
Reynmen ve Teoman | Özcan Show
4 aylar önce
Reynmen ve Ela şarkısı Radi'nin diline bir hastalık gibi dolanır. Doktorlarda çare bulamayan Radi, çözüm için Teoman ile görüşür. Teoman ile birlikte zaman yolculuğuna çıkarlar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Sadece Şeyma Olmak İster | Özcan Show
Kim Sadece Şeyma Olmak İster | Özcan Show
4 aylar önce
Kim Milyoner Olmak İster Ki yarışmasında 1 milyonluk soru açılıyor. Radi, Özcan ve Niyazi evde toplanmış yarışmayı izlerken karşılarına Sadece Şeyma kitabının reklamıyla Şeyma Subaşı çıkar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Demet Akalın vs Ben Fero | Özcan Show
Demet Akalın vs Ben Fero | Özcan Show
4 aylar önce
Demet Akalın trap müzik işine girer ve Ben Fero ile kapışır. Bu çetin savaşta Demet'in en büyük yardımcıları Berkcan Güven , Radi ve Terzi Niyazi'dir. Patreon'dan destek ol! ► www.patreon.com/ozcanshow -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi filmi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Ben Fero Beat Remake : Ömer Gökhan Hasırcı trvideos.net/ozmjUIXQjJI-video.html Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Ekrem İmamoğlu Çok Üzüldü | Özcan Show
Ekrem İmamoğlu Çok Üzüldü | Özcan Show
4 aylar önce
Patreon'dan destek ol! ► www.patreon.com/ozcanshow Özcan Show geri döndü! Yeni sezonumuzun ilk bölümünde ilk konuklarımız Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım. Özcan Show'u Patreon aracılığıyla destekleyebilir ve Radi ile Özcan'ın birbirinden acayip maceralara yelken açmasına yardımcı olabilirsin! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: End Game | Özcan Show
Fırtına Takımı: End Game | Özcan Show
7 aylar önce
Fırtına Takımı macerası bitiyor. Radi Özcan'ı kurtarabilecek mi? Acun ve televizyoncular amaçlarına ulaşabilecek mi? TRvideos'un kaderi ne olacak? Fırtına Takımı'nın final bölümünü kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep3 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep3 | Özcan Show
8 aylar önce
Televizyoncular Enes Batur'un peşine düşüyor. Fırtına Takımı yanına Çağatay Ulusoy'u alıyor. Ekran Savaşları kızışıyor, gerilim yükseliyor. Fırtına Takımı'nın heyecan dolu yeni bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #özcanshow #fırtınatakımı
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep2 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep2 | Özcan Show
8 aylar önce
TRvideosrlar ve televizyoncuların savaşında ortalık iyice kızışıyor. Barış Özcan'ı alan televizyoncular büyük balığın peşine düşüyor. Fırtına Takımı ise Soner Sarıkabadayı'nın Konyalı robotunun da yardımıyla televizyonculara bir tuzak hazırlıyor. Bu nefes kesici macerayı sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic ) Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep1 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep1 | Özcan Show
8 aylar önce
Ekran savaşları başladı! Fırtına Takımı, TRvideos dünyasını yok etmeye çalışan televizyonculara karşı amansız bir mücadeleye giriyor. 4 bölümlük bu mini dizinin ilk bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Survivor Geceleri | Özcan Show
Survivor Geceleri | Özcan Show
9 aylar önce
Survivor yarışması bu sene Türkiye ve Yunanistan arasında gerçekleşir. Bunu duyan Radi ve Özcan Survivor adasına gider. Acun tarafından kabul edilmeyen Radi ve Özcan reytingler sayesinde adada kalmaya hak kazanırlar. Fakat geceleri Acun ile aynı kulübeyi paylaşmak zorundadırlar. #survivor #özcanshow -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Yine Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Kim Yine Milyoner Olmak İster | Özcan Show
9 aylar önce
Kim Yine Milyoner Olmak İster yarışmasının bu haftaki konukları Trakyalı Donald Trump ve Radi. Her ikisi de büyük ödüle ulaşmak için yarışır ancak Keşanlı Trump ilk soruda elenir. Radi ise büyük ödülü alabilmek için tüm jokerlerini kullanır, Laz Putin bile telefonla bağlanır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Köfteci Radi Usta | Özcan Show
Köfteci Radi Usta | Özcan Show
10 aylar önce
Amcasını kaybeden Özcan'a bir köfteci dükkanı miras kalır. Izgaranın başına geçen köfteci Radi usta çiğköfteci Ali usta misali hızını ayarlayamayınca çocuk adam büyük adam demeden ortalığı dağıtmaya başlar. Meşhur köftenin namını duyan Vedat Milor ziyarete gelince işler daha da karışır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Poşet İmparatorluğu | Özcan Show
Poşet İmparatorluğu | Özcan Show
10 aylar önce
Poşet 25 kuruş olunca Radi market önlerinde 10 kuruştan torba satmaya başlar. Bunu gören Özcan torbaların neden paralı olduğunu anlatmaya çalışırken Radi müşteriler tarafından yanlış anlaşılmaktadır :) Kısa zamanda poşet imparatorluğunu kuran Radi Acun ile İbiza tatili planlamaya başlar. Fakat Amerikan dublaj Dedektif Ricit (Veysel Zaloğlu) market poşetlerinin paralı olmasından dolayı piyasaya poşet süren Radi'nin peşine düşmüştür bile. İş Müge Anlı programına kadar gider! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Ali Koç Mavisi | Özcan Show
Ali Koç Mavisi | Özcan Show
10 aylar önce
Ali Koç , Fenerbahçe'nin son zamanlardaki sıkıntısını çözmeleri için Radi ve Özcan'ı kulübe davet eder. Önce Ronaldo'yu transfer etmek isterler ancak transfer girişimi başarısız olunca asıl sorunun nazar olduğuna karar verirler. Bunun üstüne büyücü İbrahim hoca dan yardım isterler. TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #özcanshow #alikoç #fenerbahçe
Sağlık Olsun Yeni Yılda (Yılbaşı Şarkısı) | Özcan Show
Sağlık Olsun Yeni Yılda (Yılbaşı Şarkısı) | Özcan Show
10 aylar önce
Herkesin yeni yılı kutlu, mutlu, huzurlu olsun! Radi ve Özcan'ın yeni yıl mesajları yılbaşı şarkısını beğenip sevdikleriyle paylaşan herkes yeni yılda altın bulsun! 2019'da görüşmek üzere... sevgiler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Deck the Halls B by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Source: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100368 Artist: incompetech.com/ Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #yeniyıl #yılbaşışarkısı
Ayrılık Çanları | Özcan Show
Ayrılık Çanları | Özcan Show
10 aylar önce
Özcan Show'da ayrılık çanları çalıyor! Özcan Show bitiyor mu? Radi ve Özcan ayrılacak mı? Özcan Show'un akıbeti ne olacak? Radi ve Canan Karatay yeni bir TRvideos kanalı mı kuruyor? Hepsinin cevabı yeni bölümde! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Beyaz Yakalı Adam | Özcan Show
Beyaz Yakalı Adam | Özcan Show
Yıl önce
Radi, Özcan ve Terzi Niyazi beyaz yakalıların, ofis çalışanlarının, plaza ve kariyer insanlarının ülkesine gidiyor! Plaza dili konuşamayan Radi'nin sponsorluk görüşmeleri zora giriyor. Heyecan, macera ve gizem dolu bu yeni bölümü sakın kaçırma! (Çekiliş sonuçlarını görmek için kanalın topluluk sekmesini ziyaret edebilirsin.) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Katil Kim | Özcan Show
Katil Kim | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Özcan bir işler karıştıran Keşanlı Trump ve gizemli konsolosun peşine düşüyor ve Müge Anlı ile birlikte korkunç gerçekleri ortaya çıkarıyor. Özcan Show'un heyecan, gerilim ve macera dolu bu yeni bölümünü kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Komik Anlar | Özcan Show
Komik Anlar | Özcan Show
Yıl önce
Özcan Show'u yeni keşfedenler ve daha önceki bölümleri kaçıranlar için eğlenceli bir montaj hazırladık. Bu özel videoda bir de çekiliş yapıyoruz ve ilk kez sınırlı sayıda basılan şahane Özcan Show tişörtlerini ailemize dağıtıyoruz. Tişört kazanmak için Özcan Show kanalına abone olmanız ve Instagram sayfamızı takip etmeniz yeterli! Çekilişe katılmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. gleam.io/V42QY/ozcan-show-tshirt-ekilii -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Jahrein ve İnternetin Son Günü | Özcan Show
Jahrein ve İnternetin Son Günü | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Özcan zombilerin istilasına karşı son bir savaşa giriyor. Bu savaşta onlara Jahrein yardım ediyor. Özcan Show'un bu bilgisayar oyunu tadındaki The Walking Dead macerasını sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Arda Turan ile Walking Dead | Özcan Show
Arda Turan ile Walking Dead | Özcan Show
Yıl önce
Fırtına Takımı çağımızın vebası Adamlık Sendromu ile amansız bir mücadeleye giriyor. Acaba yaşayan ölülerin istilasına karşı açtıkları savaşta başarılı olabilecekler mi? -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic ) Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Çok Para Varmış Youtube'da (Diss Video) | Özcan Show
Çok Para Varmış Youtube'da (Diss Video) | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Özcan TRvideos'daki rap şarkı furyasına katılıyor ve bomba bir diss videosu ile karşınıza çıkıyor. TRvideos'dan para kazanan ve para kazanmak isteyen herkes izlesin bakalım! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- 🎹 Beat Information : 🔥 Instrumental Produced By : ObieDaz The BeatOven 💣Instrumental Name : EMINEM TYPE BEAT "STUPID" | SILLY FRANTIC RAP INSTRUMENTAL 2018 ObieDaz Music 2008-2018 Ⓒ All Rights Reserved trvideos.net/c/UCCFK73Kf14Rko1WUdAoCPyw Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Laz Putin'in Dönüşü: Tropik Kasırga | Özcan Show
Laz Putin'in Dönüşü: Tropik Kasırga | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Özcan yaklaşmakta olan tropik kasırgayı durdurmak için harekete geçer ve Laz Putin'den yardım alarak uzayda amansız bir maceraya atılır. Heyecan ve aksiyon dolu bu yeni bölümü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Hala Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Kim Hala Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Yıl önce
Kim Milyoner Olmak İster ki heyecanı Özcan Show'da devam ediyor. Özcan ve Radi parayı bulmak için soluğu yine bilgi yarışmasında alıyor. Phillip Cocu gibi sürpriz isimlerin de katıldığı bu eğlenceli bölümü kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Keşanlı Trump ile Büyük Buluşma | Özcan Show
Keşanlı Trump ile Büyük Buluşma | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Keşanlı Trump barışacak mı? Büyük kriz sona erecek mi? Trump Radi'nin uzattığı zeytin dalına ne yanıt verecek? Tüm bunların cevabının verildiği bu bölümü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Youtuber Gribi | Özcan Show
Youtuber Gribi | Özcan Show
Yıl önce
Fırtına Takımı'nın yeni macerasında Radi ve Özcan okula dönüyor. Okulun ilk günü öğrencilerin halini gören Radi, Fırtına Takımı'nı toplayıp dünyayı bir kez daha kurtarmak için kolları sıvıyor. Özcan Show'un okul macerasını sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Şöhretin Bedeli | Özcan Show
Şöhretin Bedeli | Özcan Show
Yıl önce
Radi dizi oyuncusu olup hayallere dalıyor. Fakat şöhret basamaklarını tırmanmanın ağır bedelleri var! Özcan Show'un yeni bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Geçen Bayram Ne Yaptığını Biliyorum | Özcan Show
Geçen Bayram Ne Yaptığını Biliyorum | Özcan Show
Yıl önce
Vedat Milor var, Canan Karatay var, macera var, gerilim var, ormanda saldıran ayı bile var! Özcan Show'un yeni bölümünde Radi ve Özcan tatile gidiyor, ortalık karışıyor! Sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Görevimiz Trump | Özcan Show
Görevimiz Trump | Özcan Show
Yıl önce
Dolar neden yükseliyor, ne kadar oldu, düşürme taktikleri neler, yükselir mi, düşer mi, düşerse nasıl düşer ... Bu sorulardan bıktın mı? İlacın Özcan Show'da! Amerikan Başkanı Donald Trump, doları düşürmek isteyen Radi ve Özcan tarafından rehin alınıyor. Bu çılgın macerada Fırtına Takımı'na Yorekok da destek veriyor. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Kim Milyoner Olmak İster ki | Özcan Show
Kim Milyoner Olmak İster ki | Özcan Show
Yıl önce
Radi bedelli askerlik için para arayan Özcan için Kim Milyoner Olmak İster ki yarışmasına katılıyor! En kolay soruda joker kullanan yarışmacının , Harvard mezunu yarışmacının bilemediği, Çin seddi nerededir nerde değildir gibi soruları çatır çatır biliyor. Peki ne mi kazanıyor? İzle bakalım. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --
Kamu Spotu | Özcan Show
Kamu Spotu | Özcan Show
Yıl önce
Radi, Özcan ve birbirinden ünlü yüzler yeni bölüm öncesi izleyicilerine bir kamu spotuyla seslenmek istedi. Siz de bu sese duyarsız kalmayın, kanala abone olun, bildirimleri açın! Sevgiler... (İzle, abone ol, bildirimleri aç, kutup sıçanı popülasyonu yok olmasın!) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Adnan Hoca ve Sihirli Kedicik | Özcan Show
Adnan Hoca ve Sihirli Kedicik | Özcan Show
Yıl önce
Fırtına Takımı'yla yeni bir maceraya çıkan Radi ve Özcan Adnan Oktar ve kediciklerine bulaşıyor. Bu gizemli serüvende Fırtına Takımı'na karizmatik TRvideosr Ruhi Çenet ve amirlerin amiri Behzat Ç eşlik ediyor. Macera ve gerilim dolu bu komik animasyon çizgi filmi sakın kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Fırtına Takımı: Efsanenin Doğuşu | Özcan Show
Fırtına Takımı: Efsanenin Doğuşu | Özcan Show
Yıl önce
Özcan Show'da yepyeni bir macera başlıyor. Özcan ve Radi'yle Fırtına Takımı Soner Sarıkabadayı'dan aldığı görevle Avengers gibi, Justice League gibi kötülüklerle savaşırken birbirinden komik ve eğlenceli maceralara giriyor. Bu serinin devamı için kanala abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Adanalı Ronaldo vs. Kolejli Messi | Özcan Show
Adanalı Ronaldo vs. Kolejli Messi | Özcan Show
Yıl önce
Özcan Show artık Instagram'da da güldürecek. Özcan Show Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın! Dünya Kupası heyecanı devam ederken Özcan Show Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'nin hiç bilinmeyen hikayesini açığa çıkarıyor. Adanalı Ronaldo, Kolejli Messi ve Ozan Tufan'ın hocası Radi'nin muhteşem futbol anılarını kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Survivor Final Heyecanı | Özcan Show
Survivor Final Heyecanı | Özcan Show
Yıl önce
Survivor 2018 konseyinde eleme potasına giren Keşanlı Trump, Laz Putin ve Radi'nin kader anı geldi. TRvideos'un en acayip animasyon çizgi filmi Özcan Show izleyicilerinin oylarıyla belirlenen Survivor 2018 Finali karşınızda! Acaba Acun Ilıcalı kimin ismini açıklayacak? Survivor'a kim veda edecek? Hepsinin cevabı çizgi dizi Özcan Show'un yeni bölümünde! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Keşanlı Trump vs. Laz Putin | Özcan Show
Keşanlı Trump vs. Laz Putin | Özcan Show
Yıl önce
İlber hocanın zaman makinesiyle evrende kaybolan Radi ve Özcan kendilerini Survivor dokunulmazlık oyununda bulur. Laz Putin Keşanlı Trump'ı kışkırtınca Acun kural değiştirmek zorunda kalır. Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş, Turabi, Nagihan ve diğer Survivor yarışmacılarının da yer aldığı bu komik animasyon çizgi filmi kaçırmayın! (NOT: Adı geçen kişi, kurum ve markaların gerçekle hiçbir alakası yoktur. Bu animasyon bir parodidir.) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Game of Thrones | Özcan Show
Game of Thrones | Özcan Show
Yıl önce
Radi hoca'nın bizzat kendi imalatı olan zaman makinesi sayesinde Radi hoca ve Özcan zamanda yolculuğa çıkıyor. Game of Thrones dizisinin karakterleriyle karşı karşıya kalan Radi ve Özcan'a İlber Ortaylı yardım ediyor. Gladyatörlü, ejderyalı, Hayko Cepkin'li dopdolu komik animasyon çizgi filmi kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Laz Putin'in Düşüşü | Özcan Show
Laz Putin'in Düşüşü | Özcan Show
Yıl önce
Özcan ve Radi Hoca galaksimize sahip çıkmaya devam ediyor! Önceki bölümde uzaylılar tarafından kaçırılan Özcan ve Radi Hoca dünyaya dönmenin yollarını ararken onlara Laz Putin, Arif V 216 eşlik ediyor! Özcan Show'dan yine macera ve eğlence dolu yeni bir komik animasyon çizgi film, kaçırmayın! Kanala abone olup Özcan Show'a destek vermeyi unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
En Komik Anlar | Özcan Show
En Komik Anlar | Özcan Show
Yıl önce
Türkiye'nin tek internet çizgi dizisi Özcan Show yeni bölümleriyle TRvideos kanalında! Büyüklere çizgi film Özcan Show'da her bölümde magazin, spor, siyaset, gündem, internet dünyası ve etrafımızda olan biten her şeyle eğleniyoruz. Yeni bölümleri kaçırmamak için kanala abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Laz Putin | Özcan Show
Laz Putin | Özcan Show
2 yıl önce
Radi Hoca ve Özcan uzaylılar tarafından kaçırıldı! Uzaylılar ne istiyor? Aleyna Tilki uzaylı mı? Putin'in herkesten sakladığı büyük sır ne? Keşanlı Trump'ın başı neden dertte? Komik animasyon çizgi film Özcan Show'un macera ve gerilim dolu bu bilim kurgu bölümünü sakın kaçırmayın! -- Özcan Show'a Abone Ol: goo.gl/k2CkVo Özcan Show'a Sponsor Ol: www.patreon.com/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Best of Özcan Show | Özcan Show
Best of Özcan Show | Özcan Show
2 yıl önce
Özcan Show'un bölümlerinden kısa ama komik bir montaj! Kanala abone olmayı unutmayın! -- Özcan Show'a Abone Ol: goo.gl/k2CkVo Özcan Show'a Sponsor Ol: www.patreon.com/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Kuzey Kore Savaşı | Özcan Show
Kuzey Kore Savaşı | Özcan Show
2 yıl önce
Üçüncü Dünya Savaşı'nın ayak sesleri! Özcan ve Radi hocanın tatil planları bir felaketle sonuçlanıyor. Radi hocanın kankası Donald Trump ve Kuzey Kore arasında ipler kopuyor. Özcan Show'dan Prison Break, Spy Game tadında komik animasyon, heyecan ve macera dolu bir çizgi film... bir de sürpriz bir konuk var! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Ishikari Lore adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100192 Sanatçı: incompetech.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Eastminster adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100719 Sanatçı: incompetech.com/
İzdivaç | Özcan Show
İzdivaç | Özcan Show
2 yıl önce
Müzmin bekar Radi abi, münasip bir eş bulma hayalleri suya düşünce ülke çapında bir referanduma gider. Bu heyecan dolu komik animasyon çizgi filmde acaba kazanan kim olacak? -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Audionautix sanatçısının Horror Music adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Long Note One adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100418 Sanatçı: incompetech.com/
Kaçırılan Youtuber | Özcan Show
Kaçırılan Youtuber | Özcan Show
2 yıl önce
Komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu bölümünde; oyun kanalı açıp TRvideos'dan parayı vurmak isteyen Radi Hoca ve Özcan, ünlü bir TRvideos fenomenini kaçırır ve macera başlar! Bölüm sonunda sürpriz bir konuk da var... iyi seyirler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --- Twin Musicom sanatçısının 8-Bit March adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: www.twinmusicom.org/ Audionautix sanatçısının High Tension adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/
Keşanlı Trump  | Özcan Show
Keşanlı Trump | Özcan Show
2 yıl önce
Donald Trump'ın herkesten sakladığı büyük sırrı ne? Radi Hoca ve Donald Trump nerden tanışıyor? Teoman nerede? Yeni bir dünya savaşı mı çıkıyor? Hepsinin cevabı komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu macerasında. İyi seyirler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Audionautix sanatçısının South Of The Border adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/
14 Şubat Sevgililer Günü | Özcan Show
14 Şubat Sevgililer Günü | Özcan Show
2 yıl önce
Özcan'ın çok ünlü sevgilisi kim? Can Bonomo'nun hiç bilinmeyen sırrı ne? Radi Hoca'nın çılgın sevgililer günü planı! Şanzelize Kafe'de neler oluyor?? Hepsi Can Bonomo ve Angelina Jolie'nin konuk olduğu komik animasyon çizgi film Özcan Show'un yeni bölümünde! ( Bu maceraya kendi sesiyle konuk olan Can Bonomo'ya teşekkürler, sevgiler!! ) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Cool Rock - Take the Lead adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100279 Sanatçı: incompetech.com/
Survivor'daki Hayalet  | Özcan Show
Survivor'daki Hayalet | Özcan Show
2 yıl önce
Sizlerin oylarıyla Survivor Adası'na giden Okan Bayülgen, peşini bırakmayan hayaletin pençesinde! Acun Ilıcalı, Okan Bayügen, Survivor Erdi, Eser West ve tabiki Özcan-Radi ikilisinin başrolleri paylaştığı komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu bölümünü "Süt Kardeşler" gibi efsane bir filmi bizlere kazandıran Arzu Film, Ertem Eğilmez, Kemal Sunal, Adile Naşit, Şener Şen ve Halit Akçatepe'ye ithaf edelim; efsanenin orjinalinin adresini de şuraya koyalım: goo.gl/VAfqBP İyi seyirler! Çalma-çırpma yapıp kendi kanalına koymaca yok! Özcan Show, Özcan Show kanalında izlenir! Videoları başka kanalda gördüğünüz takdirde telif şikayetinde bulunursanız sevirim. Not: Oylamaya gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkürler! Nurella ve Bülent hanıma sonradan çok oy geldi, ama benim animasyona başladığım tarihe kadar gelen oyların çoğu Okan Bayülgen yönündeydi. Bilginize... -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Kevin MacLeod sanatçısının Long Note One adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100418 Sanatçı: incompetech.com/ Süt Kardeşler (Gulyabani) Tema Müziği: www.arzufilm.com.tr/ trvideos.net/c/UCUALYmnkEmx8vlxIbpr2gmw
Survivor Entrikaları  | Özcan Show
Survivor Entrikaları | Özcan Show
2 yıl önce
Survivor 2017'nin iddialı yarışmacıları Özcan ve Radi açlıkla mücadele ediyor. Radi'nin Erdi ile ilgili ne planları var? Tostçu Erol ve Donald Trump'ın konuyla ilgisi ne? Hepsinin cevabı için bu komik animasyon çizgi filmi izle! Survivor'a katılmasını istediğiniz adayları da aşağıdaki yorum bölümüne yazın, desteklediğini aday Survivor'da yarışsın! Beğenmeyi, yorum yapmayı, paylaşmayı ve en önemlisi abone olmayı unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --- Twin Musicom sanatçısının Video Game Soldiers adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: www.twinmusicom.org/song/295/video-game-soldiers Sanatçı: www.twinmusicom.org
Nusret  | Özcan Show
Nusret | Özcan Show
2 yıl önce
Bütün dünyanı kasıp kavuran Nusret çılgınlığı komik animasyon çizgi film Özcan Show'da! Özcan, Radi Hoca'yı son günlerin en çok konuşulan adamı Nusret'in meşhur mekanına yemeğe getirir. Kendine has stiliyle dünyanın tanıdığı Nusret, Radi Hoca'ya biraz fazla gelir. Yeni bölümler için beğenmeyi, paylaşmayı, yorum yapmayı ve kanala abone olmayı unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/
Günah Gecesi | Özcan Show
Günah Gecesi | Özcan Show
2 yıl önce
Komik animasyon çizgi film Özcan Show’un bu bölümünde, Radi Hoca ve biricik yancısı Özcan satranç federasyonunu basıyor. Cübbeli Hoca’nın satranç açıklamalarından bir hayli etkilenen Radi Hoca, “kumardan bile daha günah olan satranç illetini” bitirmek için harekete geçiyor. Her dakika, ayrı bir “Son dakika” gelişmesinin yaşandığı ülkemizin gündemini bir açıklamayla değiştiren Cübbeli Hoca ve satranç polemiğine ironik bir bakış… TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com - - - Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/
Özcan Show - Başlangıç
Özcan Show - Başlangıç
2 yıl önce
TRvideos'un en iyi animasyon çizgi filmi Özcan Show, 31.12.2016'dan itibaren her hafta yeni bölümleriyle, birbirinden ünlü konuklarıyla bu kanalda! Kanala Abone Ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Züleyha Yazar
Züleyha Yazar - 16 dakika önce
O nene kimse çok sevdim ben beni gülme krizine soktu
kanser __56
kanser __56 - 41 dakika önce
Abiiiii sizin beyninizi yiyim ben 😅😅😅😅😅😅
Samet Bey
Samet Bey - Saatler önce
T P N S K M 😂
Kadir Bozkurt
Kadir Bozkurt - Saatler önce
abi video çok güzel ama küfürlü
buğra melik acan
buğra melik acan - Saatler önce
slm
FURKAN FD
FURKAN FD - Saatler önce
TRUMP SANKİ ATABERK DOĞAN OLMUŞ :D
Kuze Nikos
Kuze Nikos - Saatler önce
Abi videonu gezerken gordum ALLAH carpsin aboneyim canim acik
wad wad
wad wad - 2 saatler önce
son kısım çok komik 😂😂😂😂
Derin Suyun Maceraları
Derin Suyun Maceraları - 2 saatler önce
Vay be Radi Hoca! Sen ne ünlüler yetiştirmişsin.
Yahya Demir
Yahya Demir - 2 saatler önce
Outro ya bayılıyorum yaa evsane iğiğiğğgiğiğğğğğiğiğiğiğiğiğğğiğiğiğğğğğğğ (bu arada geçmiş olsun abi inşallah iyileşir kolun)
Izzet Çakmak
Izzet Çakmak - 3 saatler önce
En sevdiğim karakter trummp
Fedai Demirel
Fedai Demirel - 3 saatler önce
Abone sayısının artması için yan hesap açtım herkes bunu yapsın kanal 1 milyon olur zaten
Extreme 69
Extreme 69 - 3 saatler önce
Geçmiş olsun
Emre Özakpınar
Emre Özakpınar - 3 saatler önce
radi
turmen HD
turmen HD - 4 saatler önce
Osas
pp 3000
pp 3000 - 4 saatler önce
Raadi:Bu işin boku çıktı özcan Türkçe rap savaşlarını sonsuza dek bitirecek bişey yapmalıyız
mustafa koç
mustafa koç - 4 saatler önce
hahahahaha
fevzi terzi
fevzi terzi - 4 saatler önce
PUTİN ÇOOOOOOKKKKKKKK İYİİİİİ YAAAAAAAAAAA
Purple Girl -TR
Purple Girl -TR - 4 saatler önce
1:40 benim doğduğum yıl 2008 XD
Eren Naşit Aydin
Eren Naşit Aydin - 4 saatler önce
Arkadaşlar merhaba, bende oğlum adına çocuklar için eğitici, öğretici ve eğlendirici olduğunu düşündüğüm Eren Naşit Aydın adında (çocuğumun ismi) bir kanal açtım. Kanalımıza abone olup destek vermenizi rica ediyorum. Hepinizin kanalımızı ziyaret etmenizi rica ederim.Yandaki resme tıklayarak kanalımıza ulaşabilirsiniz. Teşekkürler
Hasan İzra
Hasan İzra - 5 saatler önce
Radi cok komik
Onurhan Doğan
Onurhan Doğan - 5 saatler önce
Para yol olm paraa
ilker kuzey
ilker kuzey - 5 saatler önce
Radi
Ano Nim
Ano Nim - 6 saatler önce
Sexy and ı know ıt TELİF YİYEN ŞARKININ ADI
Ufuk Eren
Ufuk Eren - 6 saatler önce
Senin kendi başkanın yok mu be
hüseyin kılıç
hüseyin kılıç - 6 saatler önce
RADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİRADİ RADİ RADİ RADİ 1000 OY
Mahmut Terzi
Mahmut Terzi - 6 saatler önce
Bu video çok güzel olmuş elinize sağlık 😁
KRAL OYUNCU EYO
KRAL OYUNCU EYO - 7 saatler önce
Sen bittin dayiii abim gillere kırdıracam seni 😄😄😄
Numan Yılmaz
Numan Yılmaz - 8 saatler önce
YİNE YAPIN
Numan Yılmaz
Numan Yılmaz - 8 saatler önce
SİZİ SEVİYORUM
Ahmet Bilal
Ahmet Bilal - 8 saatler önce
Trump adamıyla tükçe konuşuyor, adamları bizle ingilizce konuşuyor.
İsmail Gençoğlu
İsmail Gençoğlu - 8 saatler önce
Üç çocuktan yedisi ?.?
Oyunların en iyisi
Oyunların en iyisi - 8 saatler önce
3:34 4:23 1:12
Enes Batur
Enes Batur - 8 saatler önce
Abi ya
Ali Küçüktaş
Ali Küçüktaş - 9 saatler önce
çok komik kamillllllllllllllllll
Baran Aktan
Baran Aktan - 9 saatler önce
Abi. Vidyo. Komik
Otaku Arda
Otaku Arda - 9 saatler önce
6:35 seslendiren kişi çok iyi çizilmiş :)))
Sevda Ertürk
Sevda Ertürk - 9 saatler önce
Salak
Demet Sariaslan
Demet Sariaslan - 9 saatler önce
Abi senden başka kimseyi sevmiyorum sen Kralsın adamsın hep beni güldürdün helal olsun devam et sakın bırakma youtubeyi
Beria Geyik
Beria Geyik - 9 saatler önce
1:10 arkadaki ses ateş ve su oyununun müziği değil mi ya??
Mete Bugra
Mete Bugra - 9 saatler önce
Senin Kendi Başkanın Yok Mu Bea :D
Arda SH
Arda SH - 9 saatler önce
5:18 Kurtuluş Kobayın her kimse 27 yıl yaşamış neden soylediysem XD
Toprak ÇAĞLAYAN
Toprak ÇAĞLAYAN - 10 saatler önce
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nilgün Aslan
Nilgün Aslan - 10 saatler önce
Abi ayn bu rap gerçekleri vuruyor kankamla video çekiyoz eren erenn kanalın ismi abone olun neyse ayda10 dolar Trump bize bağışlıyo eyvallah
Elvan Kabakcı
Elvan Kabakcı - 10 saatler önce
Geçmiş olsun
Elvan Kabakcı
Elvan Kabakcı - 10 saatler önce
1 22 haga
roblox Night Corporations
roblox Night Corporations - 10 saatler önce
Özcan abi benide videona koysana bir kez olsun bende senin gibi youtuberim daha yeni olsamda
ozgur akın
ozgur akın - 10 saatler önce
Radi
yusuf çakıcı
yusuf çakıcı - 10 saatler önce
bütün videolarınızı izledim lütfen yenisi gelsin
KADRİ EKİNCİ
KADRİ EKİNCİ - 11 saatler önce
Radi
Seyit Mehmet Aksebzeci
Seyit Mehmet Aksebzeci - 11 saatler önce
çok iyi yaa
Hüseyin Kerem GÖKÇE
Hüseyin Kerem GÖKÇE - 11 saatler önce
3:08 Cemal kaşıkçı cinayeti ince detay
Nilgün Ölecek
Nilgün Ölecek - 12 saatler önce
Abi yeni bölümler gelsin
Elvan Kabakcı
Elvan Kabakcı - 12 saatler önce
Radş abinin kaşları çok güzeldi haha
Burak DİLMEN
Burak DİLMEN - 14 saatler önce
abi efsane olmuş süper
Halaf Halaf
Halaf Halaf - 17 saatler önce
Abi iyi hos konuştun ama ertennet olmadan olmaz ki abi
Zeynepp _
Zeynepp _ - 18 saatler önce
İki reklam izlicez ikide bir vidyo girip girip duruyo sinir oldum q
Zeynepp _
Zeynepp _ - 18 saatler önce
Şu "çıkırt" sesine bayılıyorum yaaaa
Yusuf Gul
Yusuf Gul - 19 saatler önce
KANALIMA ABONE OLANA BENDE OLUYORUM
Umit Kaya
Umit Kaya - 21 saatler önce
Lahmacunlu Pide🇹🇷🇦🇿
Ferdi Aydın
Ferdi Aydın - 21 saatler önce
Aboneyim
Atakan Zehiroğlu
Atakan Zehiroğlu - 21 saatler önce
Abi animasyon nasıl yapıyon pls söyleee
Mahmut YILDIRIM
Mahmut YILDIRIM - 22 saatler önce
Tramp
Musa Bilir
Musa Bilir - 22 saatler önce
Siyasete karışım biraz lutfen
Musa Bilir
Musa Bilir - 22 saatler önce
Harikasın devam
Beria Geyik
Beria Geyik - 22 saatler önce
Bayılıyorum şöyle pat diye bitirmene ya
Beria Geyik
Beria Geyik - 22 saatler önce
*ÖYLE ÖLMEZ FÜZE AT*
KRAL GACHA
KRAL GACHA - 22 saatler önce
6 A benim sınıfım
Osman Karakose
Osman Karakose - 22 saatler önce
Abi bizim sınıfta 6/A
Hacı Babaarslan
Hacı Babaarslan - 22 saatler önce
TPN SKM -103 😂😂
Mehmet Fuat
Mehmet Fuat - 22 saatler önce
abi çok komikti
Kan kardeşler
Kan kardeşler - 23 saatler önce
radi +1
Ykp pll
Ykp pll - 23 saatler önce
Killa hakan hepsini döver Diyenler +1
61SansMiko61
61SansMiko61 - 23 saatler önce
Uzaylı VUR BANAAA RADİ TAMAM VURIYİM
Zuhal Vargeloglu
Zuhal Vargeloglu - 23 saatler önce
LAZ PUTİN
fatma ÖZKAN
fatma ÖZKAN - Gün önce
Ben tramp diyom amınakoyam alsın azının payını göcen sen göğcen göttttt
prolar yt
prolar yt - Gün önce
Laz Putin
Ahmet Bilal
Ahmet Bilal - Gün önce
08:58 09:16 arası radiye öldüm.
Efe Bayhan
Efe Bayhan - Gün önce
Radi diyenler +1
Samet Demir
Samet Demir - Gün önce
😂😂😂😂😂😂😃😃😃😃
Hüseyin Ergezen
Hüseyin Ergezen - Gün önce
Deieejejei
Samet Demir
Samet Demir - Gün önce
Kardeşim ayı tarafı güzel olmuş ama sonu kötü oldu ödüm b*kuma karıştı
Emre Özakpınar
Emre Özakpınar - Gün önce
kesanli trump ve laz putin neden yok cok komikler😀😀😀😀
Zümra Ebrar A.
Zümra Ebrar A. - Gün önce
Rap savaşları olsun onlar iyi
Sevket Eryilmaz
Sevket Eryilmaz - Gün önce
Radi
TUĞBERK SAMET BOZYURT
TUĞBERK SAMET BOZYURT - Gün önce
O iskelete sinir oluyorum
Beşiktaş Kanalı
Beşiktaş Kanalı - Gün önce
Beyler0:18 de küfür etmiş demiş oç yani oruspu çocuğu demis
Şahin Bozdağ
Şahin Bozdağ - Gün önce
Abi çok komiksiniz ya gül gül öldük resmen
Halis Furkan Çağatay
Halis Furkan Çağatay - Gün önce
Abi demet akalın ve ben fero ikisi şarkı yaptı
msboughreaa
msboughreaa - Gün önce
Geçmiş olsun hocam. Sağlık mühim.
Musa Mustafa
Musa Mustafa - Gün önce
Bu adam harika çalışmalar yapıyor ya abone olunda yükselsin daha çalışmalar yapabilsin
Osman Türk
Osman Türk - Gün önce
Lan trump laz putin birdaha kine banka soysun diyenler
ekrem 95
ekrem 95 - Gün önce
PUTİN. Laz olan s......... Uşağı
Eliz Yakut DUMAN
Eliz Yakut DUMAN - Gün önce
Çığğışarı Radi hocam Çığ-ğı-şa-rı Çığğışarı
Alper Kalafatoğlu
Alper Kalafatoğlu - Gün önce
Özcan değişik gülüto hasta olmuş sanırım
Alper Kalafatoğlu
Alper Kalafatoğlu - Gün önce
RADİ +99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
kemal konuk
kemal konuk - Gün önce
Abisiniz özcan show
Oyuncu Hasan Deniz acinik
Oyuncu Hasan Deniz acinik - Gün önce
Radi
Oyuncu Hasan Deniz acinik
Oyuncu Hasan Deniz acinik - Gün önce
Radi
Eli Hesenov
Eli Hesenov - Gün önce
Laz putin