Özcan Show
Özcan Show
  • 97
  • 87
  • 80
  • Katılım
TRvideos Türkiye'nin yetişkinlere yönelik tek animasyon çizgi filmi Özcan Show!
Gündem, magazin, bilim, televizyon, spor ve birçok konuda hikayeler, yepyeni konular ve birbirinden ünlü konuklar bu kanalda.
Özcan Show;
emekli fen öğretmeni Radi ve Devlet Malzeme Ofisi'nde kadrolu anatomi iskeleti olarak çalışırken istifa edip kendi TRvideos kanalını açan Özcan'ın, her biri birbirinden ilginç maceralarını konu ederek TRvideos üzerinden düzenli olarak gösterilen yerli yapım çizgi filmdir.
Yayın hayatına Ocak 2017’de başlayan Özcan Show yeni bölümlerini izleyicileriyle paylaşmaya devam etmektedir.
Özcan Show'a Abone Ol: goo.gl/k2CkVo
Patreon ► www.patreon.com/ozcanshow
Instagram ► instagram.com/ozcanshow
Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow
Twitter ► twitter.com/ozcanshow
Reklam/Sponsorluk/İletişim ► ozcanshowpr@gmail.com

Video
Araya Kaçanlar 4 | Özcan Show
Araya Kaçanlar 4 | Özcan Show
11 gün önce
Özcan Show'dan bayram hediyesi! 7. sezonun en iyi anlarından şahane bir montaj, bayram şekeri tadında efso bir kolaj! İzleyenler hatırlasın, izlemeyenler "aaa ben bunu izlememişim ya" deyip açıp izlesin diye. Herkese iyi bayramlar! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kayıp Kurban ft. Murat Soner | Özcan Show
Kayıp Kurban ft. Murat Soner | Özcan Show
19 gün önce
Sosyal medya yasası, TRvideos kapanacak mı, Netflix sansürlenecek mi, bu pandemi işi ne olacak, bir yandan kurban bayramı da geliyor, sıkıntı stres derken... Özcan Show şahane bir polisiye macerayla sinirleri yumuşatıyor! Murat Soner'in kendi sesiyle konuk olduğu Özcan Show'un 7. sezon final bölümünü kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Aşk Doktoru | Özcan Show
Aşk Doktoru | Özcan Show
25 gün önce
Yaz sıcaklarının gelmesiyle yayları gevşeyen Radi ince bir ayar için aşk doktoru Teoman'dan yardım alır. Fakat kafasının içi ülke meseleleriyle dolu olunca gündem zehirlenmesi yaşadığı için ilk romantik buluşmada oldukça zorlanacaktır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Elveda Youtube | Özcan Show
Elveda Youtube | Özcan Show
Aylar önce
Özcan Show 3 senelik TRvideos serüveni boyunca binbir türlü macera yaşadı, badirelerden geçti. Şimdi sosyal medya düzenlemesiyle yeni bir dönem başlıyor. TRvideos, Netflix, Twitter ve bilimum sosyal medyanın "düzenleneceğini" duyan Radi; bu yeni düzene ayak uydurmak için Ankara'ya gidiyor ve TRvideos Türkiye temsilciliğinde bir gün geçiriyor. Ha, araya Ozan Güven, Mabel Matiz ve Hasankeyf de karışıyor... Yasaklanmadan izleyin, özgürlüğün kıymetini bilin :) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Sosyal Tokatçılık | Özcan Show
Sosyal Tokatçılık | Özcan Show
Aylar önce
Sosyal medyadan alışveriş yapan Radi büyük bir tokatçı şebekesinin tuzağına düşer. Instagram'dan sözde marka ayakkabı satan dolandırıcıları bulabilmek için Niyazi dayıya da bir Instagram hesabı açarlar. Fakat Niyazi dayı kısa sürede bir sosyal medya fenomenine dönüşünce işler değişir. İzlemek için hemen yukarı kaydır :) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
İnsan Yiyen Köpek Balığı | Özcan Show
İnsan Yiyen Köpek Balığı | Özcan Show
Aylar önce
Bodrum, Çeşme, Marmaris ve tüm Ege kıyılarını saran vahşi köpek balıkları bu kez Radi ve Özcan'a saldırdı! Yaz tatili için güneye doğru inen Radi ve Özcan köprü ve otoyol geçişlerinde ilk darbeyi yedikten sonra bir de köpek balığı saldırısı ile mücadele etmek zorunda kalıyor. Özcan Show'un Jaws tadındaki beach club macerasını sakın kaçırma! Videodaki şahane şarkı: "Des - Maalesef Aynı" trvideos.net/cikHRKoSs0w-video.html -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
LGS - YKS ve Matrix | Özcan Show
LGS - YKS ve Matrix | Özcan Show
Aylar önce
LGS ve YKS sınavlarına girecek olan iki öğrenci sınav öncesi hızlandırılmış tekrar için Radi'nin kapısını çalar. Playstation 4'ü kırıldığı için canı sıkılan, Playstation 5'in vergiler dahil fiyatını duyunca büsbütün morali bozulan Radi çocukları etüde alır. Fakat geleneksel eğitim metodu işe yaramayınca onları Matrix'in gizemli derinliğinde çılgın bir maceraya çıkarır. Liselere Giriş, Yüksek Öğretim Kurumlar, AYT, TYT sınavına girecek olan tüm öğrencilere başarılar, güzel sonuçlar!! Hakan Altun'a sevgiler :) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Dış Mihraklar | Özcan Show
Dış Mihraklar | Özcan Show
2 aylar önce
Fırtına Takımı dış mihraklar ve Illuminati gibi dünyayı parmağında oynatan gizemli yapılara savaş açıyor! Amerika'daki sokak olayları yüzünden kafası bozulan Trump, Radi ve Özcan'dan yardım ister. Radi büyük resimi hemen görür ve her şeyin arkasında dış mihraklar olduğunu şappadanak çözer. Fırtına Takımı uzun bir aradan sonra nefes kesen bir maceraya girişir. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic ) Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Oğuzhan Uğur'la L!NÇ | Özcan Show
Oğuzhan Uğur'la L!NÇ | Özcan Show
2 aylar önce
Oğuzhan Uğur kendi sesiyle Özcan Show'da! Sosyal medyadaki linç etme ve ifşa hastalığına Radi de yakalanmıştır. Oğuzhan Uğur'u linç ederken sahte hesaba geçmeyi unutunca yakayı ele verir. Oğuzhan Uğur Radi'ye unutamayacağı bir ders verir. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
AVM'de Bir Gün Geçirmek | Özcan Show
AVM'de Bir Gün Geçirmek | Özcan Show
2 aylar önce
AVM'ler açılınca Radi, Özcan ve yasak dinlemeyen Niyazi dayı son günü gelmiş olan hediye çekini harcamak için AVM'ye gider. Özcan normalleşmeye henüz hazır değildir. Özcan Show'un bu eğlenceli macerasını kaçırma! Aşağıdaki linkten RiseOfKingdoms oyununu indirin: bit.ly/2zBlPRY 🎁Hediye kodunu kullanın ve $5 kazanın: us2ywwjqbh Bu video Lilith Game sponsorluğunda yapılmıştır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Milyoner Olmak İstemez | Özcan Show
Kim Milyoner Olmak İstemez | Özcan Show
3 aylar önce
Doğalgaz faturası ve ev taksidini çıkarmak isteyen Radi ve Özcan sıcak parayı bulmak için Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılır. Yarışmacılar arasında Serdar Ortaç ve Arda Turan gibi sürpriz isimler de vardır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Yeni Dünya Düzeni | Özcan Show
Yeni Dünya Düzeni | Özcan Show
3 aylar önce
Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak mı? Yeni dünya düzeninde Amerika dağılacak, dijital kripto para kullanılacak, robotlar çalışacak, Nihat Hatipoğlu'nun ibretli hikayeleri gerçek olacak, ve hepsinden önemlisi Duygu Özaslan cumhurbaşkanı mı olacak? Hepsinin cevabı Özcan Show'da! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Dünyanın Sonu ft. Barış Özcan | Özcan Show
Dünyanın Sonu ft. Barış Özcan | Özcan Show
3 aylar önce
Barış Özcan kendi sesiyle Özcan Show'da!! 2020 yılının son sürprizi olan 29 Nisan'da dünyaya çarpacak devasa göktaşı hızla yaklaşmaktadır. Barış Özcan'ın sözünü dinlemeyen Radi ve Özcan yanlarına büyük usta İlhan İrem'i de alıp Armageddon planını uygulamaya koyar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Eba TV | Özcan Show
Eba TV | Özcan Show
4 aylar önce
Eba TV ile uzaktan eğitim dersleri televizyon dünyasının yıldızlarına kalır. Acun, Müge Anlı, İlber Ortaylı, Ben Fero gibi isimlerin desteğiyle Eba'ya giriş yapan Radi reyting rekorları kırar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Discord ► discord.gg/CZPxQeM Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Ben Fero Beat Remake: trvideos.net/ozmjUIXQjJI-video.html Bu videoda kullanılan diğer müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Ekmeğinin Peşinde | Özcan Show
Ekmeğinin Peşinde | Özcan Show
4 aylar önce
Instagram story'sinde ev yapımı ekşi maya ekmeği paylaşmayanın hesabının kapatılacağını öğrenen Radi Teoman'dan ev yapımı ekmek tarifi alır. Fakat karantina günlerinde her şey karaborsaya düşmüştür. Yalnızlık acısı çeken Serdar Ortaç ise evde kal çağrısına uyup Hayko Cepkin'in evine çökmüştür. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Dayı Avı | Özcan Show
Dayı Avı | Özcan Show
4 aylar önce
Evde kal çağrılarına uymayan Niyazi dayı karantina dinlemez ve sokağa çıkar. Radi ve Özcan Niyazi dayının peşine düşünce daha vahim bir tehlikeyle yüzleşir. 65 yaş üstü dayıların kitlesel yürüyüşünü durdurmak için Keşanlı Trump ile birlik olup harekete geçerler. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Araya Kaçanlar 3 | Özcan Show
Araya Kaçanlar 3 | Özcan Show
4 aylar önce
#EVDEKAL Evde kaldığın şu günlerde yapılacak en keyifli şeylerden biri Özcan Show izlemek! Biz yeni bölümler hazırlayabilmek için evden çalışma sistemine geçiş yaparken, senin için de son bölümlerin en eğlenceli yerlerinden bir kolaj hazırladık. Haftaya yepisyeni bir macerada görüşmek üzere! Kendine dikkat et. #EVDEKAL -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
İsviçreli Mülteciler | Özcan Show
İsviçreli Mülteciler | Özcan Show
5 aylar önce
Radi, Özcan ve Niyazi dayı küresel bir sorun haline gelen mülteci meselesine el atar. Keşanlı Trump İsviçre'den Türkiye'ye akın eden göçmenler için kendince planlar yaparken; Radi Ali Koç ve Fatih Terim'in yardımıyla mülteci krizine bir çözüm bulur. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Survivor Ali Biçim - Mesut Can Tomay | Özcan Show
Survivor Ali Biçim - Mesut Can Tomay | Özcan Show
5 aylar önce
Ali Biçim ve Mesut Can Tomay kendi sesleriyle Özcan Show'un konuğu! Survivor için ünlüler takımı toplayan Radi ve Özcan adaya doğru yola çıkar. Fakat onları kayıp medeniyet Atlantis'in gizeminde bambaşka bir macera beklemektedir. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Vahşi Batı | Özcan Show
Vahşi Batı | Özcan Show
5 aylar önce
Keşanlı Trump ve Laz Putin yine karşı karşıya geliyor, vahşi batıda kartlar yeniden dağıtılıyor. Emrah Safa Gürkan'ın analizleriyle süslediği bu tılsımlı macerada Radi ve Özcan kızılderili şefi Doğangörünümlüşahin'e yardım etmek için hiçlikten gelen güçleriyle mücadele ediyor. Önceki vahşi batı macerasını izlemek için tıkla! trvideos.net/zQirffd_svM-video.html& -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Leila ile Reynmen | Özcan Show
Leila ile Reynmen | Özcan Show
5 aylar önce
Reynmen Özcan Show'a konuk oldu! 14 Şubat sevgililer gününe yalnız girmek istemeyen Reynmen, Radi ve Özcan'la birlikte bir kontun kızı olan Leyla'yı istemeye gider. Kont damat adayı Reynmen'i zorlu sınavlardan geçirir. Reynmen'in kendi sesi ve şarkılarıyla eşlik ettiği bu masal tadında aşk ve romantizm dolu macerayı sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Trend Baronları | Özcan Show
Trend Baronları | Özcan Show
6 aylar önce
Ruhi Çenet'in Çin'de çektiği Korona virüsü videosundan ilham alan Radi'nin aklına süper bir fikir gelir. Fakat Özcan'ın ekipten ayrılmasıyla plan bozulur. Radi bunun üzerine Ruhi'yi transfer eder, ama TRvideos'un trend baronları da bu içeriğin peşine düşer. Radi ve Ruhi'yi kurtarabilecek tek kişi süper bekçi Arda Turan'dır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Virüs | Özcan Show
Virüs | Özcan Show
6 aylar önce
Corona virüsü, Elazığ depremi, Kobe Bryant'ın ölümü, Avustralya yangını gibi olaylarla girdiğimiz 2020 yılını yeniden başlatmak için Radi ve Özcan geliştirdikleri zaman makinasıyla geçmişe doğru yolculuğa çıkar. Fakat bir hesaplama hatası yüzünden distopik bir geleceğe düşerler. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kuruluş | Özcan Show
Kuruluş | Özcan Show
6 aylar önce
Türkler Geliyor ve Kuruluş Osman izledikten sonra gaza gelen Radi, kendi obasını kurmak için batıya göç eder. Silah arkadaşları Niyazi Bey ve Özcan Paşa ile birlikte destansı bir maceraya çıkarlar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Milyoner Olmak İsterdi? | Özcan Show
Kim Milyoner Olmak İsterdi? | Özcan Show
6 aylar önce
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Radi bu sefer milyonluk soruyu açtıracağına emindir. Terzi Niyazi ile hazırladıkları tezgah sayesinde soruları birbir bilecek ve finale yürüyecektir. Fakat tabiki işler istediği gibi gitmez. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
3. Dünya Savaşı | Özcan Show
3. Dünya Savaşı | Özcan Show
7 aylar önce
Keşanlı Trump İran geriliminin ardından 3. Dünya Savaşı başlatmaya karar verir. Amerika, Rusya ve Çin karşı karşıya gelirken nükleer bir felaketin eşiğine gelen dünyayı kurtarma görevi Radi ve Özcan'a düşer. #dünyasavaşı #trump -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Çılgın Ev Partisi | Özcan Show
Çılgın Ev Partisi | Özcan Show
7 aylar önce
Radi yılbaşı partisi için yılın en çok konuşulan isimlerini eve toplar. Acun, Ezhel, Ekrem İmamoğlu, Ben Fero, Teoman, Hadise... bütün ünlüler bu ev partisinde eğlenmektedir. Fakat Radi'nin gizli yemek menüsü ortaya çıkınca işler karışır. Özcan Show'un farklı tattaki bu özel bölümüyle 5. sezonun finalini yapıyoruz. Yeni yılda görüşmek üzere! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Tiktok ► www.tiktok.com/@ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Güle Güle Google | Özcan Show
Güle Güle Google | Özcan Show
7 aylar önce
Bir gün telefonda kullandığımız hiçbir uygulama çalışmazsa ne olur? Google ve Android işletim sistemi Türkiye'den çekilince hayat durma noktasına gelir. Radi, Özcan, Niyazi ve Keşanlı Trump memleketi bu durumdan kurtarmak için kolları sıvar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Bize Katıl ► bit.ly/36W5IK5 Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Can Yaman ile Libido Akademisi | Özcan Show
Can Yaman ile Libido Akademisi | Özcan Show
8 aylar önce
Haluk Bilginer gibi dünya starı olmak isteyen Radi, Can Yaman Akademi'nin yolunu tutar. Arka odada yapılan ölçüm sonucu libido eksikliği yaşadığını öğrenince çareyi eski dostu Teoman'da arar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kara Cuma | Özcan Show
Kara Cuma | Özcan Show
8 aylar önce
Efsane cuma, şahane cuma, bilmem ne cuma derken kendini indirim ve fırsat çılgınlığına kaptırmış olan Radi feci şekilde kazıklanır. İçine giren alışveriş şeytanından kurtulmak için bazı alternatif çarelere başvurması gerekecektir. Özcan Show'un Black Friday macerasını sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Araya Kaçanlar 2 | Özcan Show
Araya Kaçanlar 2 | Özcan Show
8 aylar önce
Omzunu kıran Murat Özsoy yüzünden Radi ve Özcan yeni maceraya çıkamaz ve Özcan Show'un son zamanlardaki en komik anlarından bir kolaj hazırlanır. Haftaya yeni bir macerayla karşınızda oluruz heralde kesin büyük ihtimalle galiba yani! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Trump Show | Özcan Show
Trump Show | Özcan Show
9 aylar önce
Özcan Show'un en kral karakterlerinden Amerikan başkanı Keşanlı Donald Trump en komik anlarıyla karşınızda! Niye? Çünkü omzumu kırdım. Evet... bu yüzden hafta yeni macera yok ama yine eğlenceli bir video var. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Bicitürk | Özcan Show
Bicitürk | Özcan Show
9 aylar önce
Tokivud'daki yeni evine taşınan Radi ve Özcan, eski evindeki aboneliklerini iptal ettirmek ister. Digiturk aboneliğini de bir telefonla halledebileceğini düşünen Radi'yi zorlu bir süreç beklemektedir. İlber Ortaylı'dan yardım almak zorunda kalırlar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Mekanın Sahibi | Özcan Show
Mekanın Sahibi | Özcan Show
9 aylar önce
Norm Ender reklam filminin etkisinde kalan Radi, İstanbul'un yeni semti Tokivud'dan bir daire satın alıp mekanın sahibi olmak ister. Ödemeyi kira öder gibi yapacağını zanneden Radi, peşinat yatırması gerektiğini öğrenince gizli hazinesini çıkarmaya karar verir. -- Özcan Show'a abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Büyük Çekiliş | Özcan Show
Büyük Çekiliş | Özcan Show
9 aylar önce
Açlık Oyunları'ndan beter bir oyuna düşmüş olan Radi, Özcan ve terzi Niyazi buldukları helikopterle güvenli bir bölgeye gitmek ister. Oyunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Çekilişi yapılacağını duyduklarında Radi'nin aklına dahiyane bir fikir gelir. PUBG MOBILE'ı indirmek için tıklayın: ► bit.ly/2BzoV6I ► PUBG MOBILE’ı tüm platformlardan takip edin: PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x PUBG MOBILE INSTAGRAM: instagram.com/pubgmobile_tr/ PUBG MOBILE website: pubgmobile.com -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Çılgın Çorbacı | Özcan Show
Çılgın Çorbacı | Özcan Show
9 aylar önce
Radi, Özcan ve terzi Niyazi daha önceden kavgalı oldukları Vedat Milor'u barışma yemeği için meşhur bir çorbacıya götürür. Hesap çıkışmayınca çorbacı onlara korkunç bir ceza verir. Radi ve arkadaşları kendilerini bir ölüm kalım mücadelesinin içinde bulur. ► PUBG MOBILE’ı tüm platformlardan takip edin: PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x PUBG MOBILE INSTAGRAM: instagram.com/pubgmobile_tr/ PUBG MOBILE website: pubgmobile.com -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Cem Yılmaz ve Tarkan | Özcan Show
Cem Yılmaz ve Tarkan | Özcan Show
9 aylar önce
Mahalle baskısına dayanamayan Cem Yılmaz ve Tarkan Suriye meselesine el atıyor ve Ortadoğu'da kartlar yeniden dağıtılıyor. Twitch yayınlarına başlayan Trump ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Özcan Show'un bu karakomik macerasını kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Twitch ► twitch.tv/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Milyonluk Adam ve Joker | Özcan Show
Milyonluk Adam ve Joker | Özcan Show
10 aylar önce
Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı 1 milyonluk ödülü alır, ama bu ödül başına bela olur. Radi, Keşanlı Trump, Joker dahil herkes milyon liranın peşine düşer. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Deprem Tehlikesi | Özcan Show
Deprem Tehlikesi | Özcan Show
10 aylar önce
Radi ve Özcan arada kaynayan deprem konusunu yeniden gündeme getirmek için kolları sıvar. Greta Thunberg'den ilham alıp bir plan yaparlar. Amaç Keşanlı Trump dahil tüm liderlerin bir şeyler yapmak için harekete geçmesini sağlamaktır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları | Özcan Show
10 aylar önce
Özcan Show'un ilk orta metraj filmi Fırtına Takımı Ekran Savaşları artık full HD, tek part, tek parça! Televizyon dünyasının ünlü isimleri bir araya gelip, TRvideos fenomenlerine savaş açar. Dünyanın geleceği Fırtına Takımı’nın elindedir. Köstebek, İskelet Adam ve Terzi Niyazi heyecan dolu bir maceranın içine düşer. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
51. Bölge: Bayburt'a Düşen Uzaylı | Özcan Show
51. Bölge: Bayburt'a Düşen Uzaylı | Özcan Show
10 aylar önce
51. Bölge adlı gizli üste Barış Özcan ve Türk bilim insanları uzaylılar ve UFO'lar ile iletişim kurmaya çalışmaktadır. Ele geçirdikleri dünya dışı varlığın tam olarak ne olduğunu anlamak için Radi ve Özcan'dan yardım isterler. Türkiye'de bunlar olurken Amerikan başkanı Donald Trump ise kendi derdiyle meşguldür. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Pubg Mobile Savaşı 2: Bilge Pusucu | Özcan Show
Pubg Mobile Savaşı 2: Bilge Pusucu | Özcan Show
10 aylar önce
Radi geliştirdiği ışınlanma cihazı yüzünden Özcan ve Gökhan'la birlikte yine PUBG Mobile dünyasına düşer. Kendilerini tehlikeli bir maceranın içinde bulan gözü pek kahramanların yardımına ululardan ulu Bilge Savaşçı yetişir. Başka bir oyuncu olan Keşanlı Trump onları yenmek için elinden geleni ardına koymayacaktır. PUBG MOBILE'ı indirmek için tıklayın ► bit.ly/2lvGP5A PUBG MOBILE’ı tüm platformlardan takip edin: PUBG MOBILE website: pubgmobile.com PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Anime Müzikleri: Pride [ Kasuga IO ] Vocal: Kasuga IO ( www.kuragemetal.com/ ) Words/Music: Sakagami Souichi ( www.tandess.com/en/music/ ) Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Kichiku-Maou to Doutei-Yuusha [ Kamui Gackpo ] Vocal: Kamui Gackpo Words / Music: Sakagami Souichi ( www.tandess.com/en/music/ ) Copyright (C) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Bu videoda kullanılan diğer müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Ünlüler Sınıfı | Özcan Show
Ünlüler Sınıfı | Özcan Show
11 aylar önce
Radi'nin eski öğrencileri Şanışer, Ben Fero, Ezhel, Can Bonomo, Adanalı Ronaldo ve Hayko Cepkin bir sürpriz yapıp bir günlüğüne yeniden öğrenci olur. Radi kendini biraz fazla kaptırınca olay başka bir boyuta geçer, Şanışer bu duruma karşı da SUSAMAM diyecektir. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Müge Anlı ve Falcao'nun Kayıp İkizi | Özcan Show
Müge Anlı ve Falcao'nun Kayıp İkizi | Özcan Show
11 aylar önce
Radi ve Özcan Galatasaray'da forma şansı bulamayan Selçuk İnan için bir iyilik yapmak ister. Yeni transfer Radamel Falcao ve kayıp kardeşi hikayesini çözmek Müge Anlı programına düşer. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Trump vs Laz Putin : Bir Avuç Dolar İçin | Özcan Show
Trump vs Laz Putin : Bir Avuç Dolar İçin | Özcan Show
11 aylar önce
Laz Putin azılı bir kanun kaçağı, Keşanlı Trump gözünü dolar bürümüş çakal bir kasaba şerifi, Radi ve Özcan batının en hızlı kovboyları... Apaçilerin hali ne olacak, Trump'ın gerçek yüzü ortaya çıkacak mı, Laz Putin kaçabilecek mi, dolar ne olacak hepsi bu macerada! Özcan Show'un 50. bölümü şerefine özel bir spagetti western hazırladık. Bayıla bayıla izleyin! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
PUBG Mobile Savaşı | Özcan Show
PUBG Mobile Savaşı | Özcan Show
11 aylar önce
Bu süper animasyon macerada Radi, Özcan ve Terzi Niyazi PUBG Mobile adasına düşerek adrenalini, gerilimi ve eğlenceyi yaşıyor! PUBG MOBILE'ı ücretsiz indirmek için: bit.ly/2H2xzOr PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x Türkiye’nin bir numaralı mobil oyunu Pubg Mobile’a eklenen ‘Yeni Denizlerin Hazinesi’ adlı oyun modunda heyecan verici hazine avı etkinlikleri, yepyeni bir hikaye ve Leydi Kara Gül gibi karakterler sizi bekliyor. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Araya Kaçanlar | Özcan Show
Araya Kaçanlar | Özcan Show
Yıl önce
TRvideos'un en süper animasyon çizgi film serisi Özcan Show'un aralarda gözden kaçtığını düşündüğümüz en komik anlarından şahane bir derleme yaptık. Çok iyi oldu, çok da güzel oldu! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Rtük bey ile Kaz Dağları Tatili | Özcan Show
Rtük bey ile Kaz Dağları Tatili | Özcan Show
Yıl önce
Rtük Özcan Show'a da el atar. Bayram tatili için Kaz Dağları yolculuğuna çıkan Radi ve Özcan yanlarına Netflix ve Blutv denetimine başlayan Rtük beyi de almak zorunda kalır. Kaz Dağları bölgesinde altın madeni kazan Kanadalı şirketi bulmak için Keşanlı Trump ile görüşür. Girişteki şarkı : Des - Yangın trvideos.net/PzXJuyjBUx4-video.html -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fight Kulüp | Özcan Show
Fight Kulüp | Özcan Show
Yıl önce
Killa Hakan yüzünden gaza gelen Radi, mahalleye gerçek bir Fight Kulüp açar. Hadise ile etkili bir reklam çalışmasından sonra işler açılır. Fakat herkes Tyler Durden felsefesini kavrayamaz. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Diss Savaşları | Özcan Show
Diss Savaşları | Özcan Show
Yıl önce
Ezhel ve Norm Ender arasındaki diss savaşı Ben Fero , Ceza ve Sagopa Kajmer de katılınca 3. Dünya Savaşı'na döner. Aleyna Tilki ve Donald Trump bile savaşa dahil olur. Radi ve Özcan dünyayı kurtarmak için harekete geçer. Bu süper maceraya sponsor olan Zula oyununu indirmek için : bit.ly/2JUOC6H -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Teoman ve Müzik Fıtığı | Özcan Show
Teoman ve Müzik Fıtığı | Özcan Show
Yıl önce
Reynmen ve Ela şarkısı Radi'nin diline bir hastalık gibi dolanır. Doktorlarda çare bulamayan Radi, çözüm için Teoman ile görüşür. Teoman ile birlikte zaman yolculuğuna çıkarlar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Sadece Şeyma Olmak İster | Özcan Show
Kim Sadece Şeyma Olmak İster | Özcan Show
Yıl önce
Kim Milyoner Olmak İster Ki yarışmasında 1 milyonluk soru açılıyor. Radi, Özcan ve Niyazi evde toplanmış yarışmayı izlerken karşılarına Sadece Şeyma kitabının reklamıyla Şeyma Subaşı çıkar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Demet Akalın vs Ben Fero | Özcan Show
Demet Akalın vs Ben Fero | Özcan Show
Yıl önce
Demet Akalın trap müzik işine girer ve Ben Fero ile kapışır. Bu çetin savaşta Demet'in en büyük yardımcıları Berkcan Güven , Radi ve Terzi Niyazi'dir. Patreon'dan destek ol! ► www.patreon.com/ozcanshow -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi filmi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Ben Fero Beat Remake : Ömer Gökhan Hasırcı trvideos.net/ozmjUIXQjJI-video.html Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: End Game | Özcan Show
Fırtına Takımı: End Game | Özcan Show
Yıl önce
Fırtına Takımı macerası bitiyor. Radi Özcan'ı kurtarabilecek mi? Acun ve televizyoncular amaçlarına ulaşabilecek mi? TRvideos'un kaderi ne olacak? Fırtına Takımı'nın final bölümünü kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep3 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep3 | Özcan Show
Yıl önce
Televizyoncular Enes Batur'un peşine düşüyor. Fırtına Takımı yanına Çağatay Ulusoy'u alıyor. Ekran Savaşları kızışıyor, gerilim yükseliyor. Fırtına Takımı'nın heyecan dolu yeni bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #özcanshow #fırtınatakımı
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep2 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep2 | Özcan Show
Yıl önce
TRvideosrlar ve televizyoncuların savaşında ortalık iyice kızışıyor. Barış Özcan'ı alan televizyoncular büyük balığın peşine düşüyor. Fırtına Takımı ise Soner Sarıkabadayı'nın Konyalı robotunun da yardımıyla televizyonculara bir tuzak hazırlıyor. Bu nefes kesici macerayı sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic ) Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep1 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep1 | Özcan Show
Yıl önce
Ekran savaşları başladı! Fırtına Takımı, TRvideos dünyasını yok etmeye çalışan televizyonculara karşı amansız bir mücadeleye giriyor. 4 bölümlük bu mini dizinin ilk bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Survivor Geceleri | Özcan Show
Survivor Geceleri | Özcan Show
Yıl önce
Survivor yarışması bu sene Türkiye ve Yunanistan arasında gerçekleşir. Bunu duyan Radi ve Özcan Survivor adasına gider. Acun tarafından kabul edilmeyen Radi ve Özcan reytingler sayesinde adada kalmaya hak kazanırlar. Fakat geceleri Acun ile aynı kulübeyi paylaşmak zorundadırlar. #survivor #özcanshow -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Yine Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Kim Yine Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Yıl önce
Kim Yine Milyoner Olmak İster yarışmasının bu haftaki konukları Trakyalı Donald Trump ve Radi. Her ikisi de büyük ödüle ulaşmak için yarışır ancak Keşanlı Trump ilk soruda elenir. Radi ise büyük ödülü alabilmek için tüm jokerlerini kullanır, Laz Putin bile telefonla bağlanır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Köfteci Radi Usta | Özcan Show
Köfteci Radi Usta | Özcan Show
Yıl önce
Amcasını kaybeden Özcan'a bir köfteci dükkanı miras kalır. Izgaranın başına geçen köfteci Radi usta çiğköfteci Ali usta misali hızını ayarlayamayınca çocuk adam büyük adam demeden ortalığı dağıtmaya başlar. Meşhur köftenin namını duyan Vedat Milor ziyarete gelince işler daha da karışır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Poşet İmparatorluğu | Özcan Show
Poşet İmparatorluğu | Özcan Show
Yıl önce
Poşet 25 kuruş olunca Radi market önlerinde 10 kuruştan torba satmaya başlar. Bunu gören Özcan torbaların neden paralı olduğunu anlatmaya çalışırken Radi müşteriler tarafından yanlış anlaşılmaktadır :) Kısa zamanda poşet imparatorluğunu kuran Radi Acun ile İbiza tatili planlamaya başlar. Fakat Amerikan dublaj Dedektif Ricit (Veysel Zaloğlu) market poşetlerinin paralı olmasından dolayı piyasaya poşet süren Radi'nin peşine düşmüştür bile. İş Müge Anlı programına kadar gider! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Ali Koç Mavisi | Özcan Show
Ali Koç Mavisi | Özcan Show
Yıl önce
Ali Koç , Fenerbahçe'nin son zamanlardaki sıkıntısını çözmeleri için Radi ve Özcan'ı kulübe davet eder. Önce Ronaldo'yu transfer etmek isterler ancak transfer girişimi başarısız olunca asıl sorunun nazar olduğuna karar verirler. Bunun üstüne büyücü İbrahim hoca dan yardım isterler. TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #özcanshow #alikoç #fenerbahçe
Sağlık Olsun Yeni Yılda (Yılbaşı Şarkısı) | Özcan Show
Sağlık Olsun Yeni Yılda (Yılbaşı Şarkısı) | Özcan Show
Yıl önce
Herkesin yeni yılı kutlu, mutlu, huzurlu olsun! Radi ve Özcan'ın yeni yıl mesajları yılbaşı şarkısını beğenip sevdikleriyle paylaşan herkes yeni yılda altın bulsun! 2019'da görüşmek üzere... sevgiler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Deck the Halls B by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Source: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100368 Artist: incompetech.com/ Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #yeniyıl #yılbaşışarkısı
Ayrılık Çanları | Özcan Show
Ayrılık Çanları | Özcan Show
Yıl önce
Özcan Show'da ayrılık çanları çalıyor! Özcan Show bitiyor mu? Radi ve Özcan ayrılacak mı? Özcan Show'un akıbeti ne olacak? Radi ve Canan Karatay yeni bir TRvideos kanalı mı kuruyor? Hepsinin cevabı yeni bölümde! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Beyaz Yakalı Adam | Özcan Show
Beyaz Yakalı Adam | Özcan Show
Yıl önce
Radi, Özcan ve Terzi Niyazi beyaz yakalıların, ofis çalışanlarının, plaza ve kariyer insanlarının ülkesine gidiyor! Plaza dili konuşamayan Radi'nin sponsorluk görüşmeleri zora giriyor. Heyecan, macera ve gizem dolu bu yeni bölümü sakın kaçırma! (Çekiliş sonuçlarını görmek için kanalın topluluk sekmesini ziyaret edebilirsin.) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Katil Kim | Özcan Show
Katil Kim | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Özcan bir işler karıştıran Keşanlı Trump ve gizemli konsolosun peşine düşüyor ve Müge Anlı ile birlikte korkunç gerçekleri ortaya çıkarıyor. Özcan Show'un heyecan, gerilim ve macera dolu bu yeni bölümünü kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Komik Anlar | Özcan Show
Komik Anlar | Özcan Show
Yıl önce
Özcan Show'u yeni keşfedenler ve daha önceki bölümleri kaçıranlar için eğlenceli bir montaj hazırladık. Bu özel videoda bir de çekiliş yapıyoruz ve ilk kez sınırlı sayıda basılan şahane Özcan Show tişörtlerini ailemize dağıtıyoruz. Tişört kazanmak için Özcan Show kanalına abone olmanız ve Instagram sayfamızı takip etmeniz yeterli! Çekilişe katılmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. gleam.io/V42QY/ozcan-show-tshirt-ekilii -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Jahrein ve İnternetin Son Günü | Özcan Show
Jahrein ve İnternetin Son Günü | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Özcan zombilerin istilasına karşı son bir savaşa giriyor. Bu savaşta onlara Jahrein yardım ediyor. Özcan Show'un bu bilgisayar oyunu tadındaki The Walking Dead macerasını sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Arda Turan ile Walking Dead | Özcan Show
Arda Turan ile Walking Dead | Özcan Show
Yıl önce
Fırtına Takımı çağımızın vebası Adamlık Sendromu ile amansız bir mücadeleye giriyor. Acaba yaşayan ölülerin istilasına karşı açtıkları savaşta başarılı olabilecekler mi? -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic ) Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Çok Para Varmış Youtube'da (Diss Video) | Özcan Show
Çok Para Varmış Youtube'da (Diss Video) | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Özcan TRvideos'daki rap şarkı furyasına katılıyor ve bomba bir diss videosu ile karşınıza çıkıyor. TRvideos'dan para kazanan ve para kazanmak isteyen herkes izlesin bakalım! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- 🎹 Beat Information : 🔥 Instrumental Produced By : ObieDaz The BeatOven 💣Instrumental Name : EMINEM TYPE BEAT "STUPID" | SILLY FRANTIC RAP INSTRUMENTAL 2018 ObieDaz Music 2008-2018 Ⓒ All Rights Reserved trvideos.net/c/UCCFK73Kf14Rko1WUdAoCPyw Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Laz Putin'in Dönüşü: Tropik Kasırga | Özcan Show
Laz Putin'in Dönüşü: Tropik Kasırga | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Özcan yaklaşmakta olan tropik kasırgayı durdurmak için harekete geçer ve Laz Putin'den yardım alarak uzayda amansız bir maceraya atılır. Heyecan ve aksiyon dolu bu yeni bölümü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Hala Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Kim Hala Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Yıl önce
Kim Milyoner Olmak İster ki heyecanı Özcan Show'da devam ediyor. Özcan ve Radi parayı bulmak için soluğu yine bilgi yarışmasında alıyor. Phillip Cocu gibi sürpriz isimlerin de katıldığı bu eğlenceli bölümü kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Keşanlı Trump ile Büyük Buluşma | Özcan Show
Keşanlı Trump ile Büyük Buluşma | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Keşanlı Trump barışacak mı? Büyük kriz sona erecek mi? Trump Radi'nin uzattığı zeytin dalına ne yanıt verecek? Tüm bunların cevabının verildiği bu bölümü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Youtuber Gribi | Özcan Show
Youtuber Gribi | Özcan Show
Yıl önce
Fırtına Takımı'nın yeni macerasında Radi ve Özcan okula dönüyor. Okulun ilk günü öğrencilerin halini gören Radi, Fırtına Takımı'nı toplayıp dünyayı bir kez daha kurtarmak için kolları sıvıyor. Özcan Show'un okul macerasını sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Şöhretin Bedeli | Özcan Show
Şöhretin Bedeli | Özcan Show
Yıl önce
Radi dizi oyuncusu olup hayallere dalıyor. Fakat şöhret basamaklarını tırmanmanın ağır bedelleri var! Özcan Show'un yeni bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Geçen Bayram Ne Yaptığını Biliyorum | Özcan Show
Geçen Bayram Ne Yaptığını Biliyorum | Özcan Show
Yıl önce
Vedat Milor var, Canan Karatay var, macera var, gerilim var, ormanda saldıran ayı bile var! Özcan Show'un yeni bölümünde Radi ve Özcan tatile gidiyor, ortalık karışıyor! Sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Görevimiz Trump | Özcan Show
Görevimiz Trump | Özcan Show
2 yıl önce
Dolar neden yükseliyor, ne kadar oldu, düşürme taktikleri neler, yükselir mi, düşer mi, düşerse nasıl düşer ... Bu sorulardan bıktın mı? İlacın Özcan Show'da! Amerikan Başkanı Donald Trump, doları düşürmek isteyen Radi ve Özcan tarafından rehin alınıyor. Bu çılgın macerada Fırtına Takımı'na Yorekok da destek veriyor. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Kim Milyoner Olmak İster ki | Özcan Show
Kim Milyoner Olmak İster ki | Özcan Show
2 yıl önce
Radi bedelli askerlik için para arayan Özcan için Kim Milyoner Olmak İster ki yarışmasına katılıyor! En kolay soruda joker kullanan yarışmacının , Harvard mezunu yarışmacının bilemediği, Çin seddi nerededir nerde değildir gibi soruları çatır çatır biliyor. Peki ne mi kazanıyor? İzle bakalım. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --
Kamu Spotu | Özcan Show
Kamu Spotu | Özcan Show
2 yıl önce
Radi, Özcan ve birbirinden ünlü yüzler yeni bölüm öncesi izleyicilerine bir kamu spotuyla seslenmek istedi. Siz de bu sese duyarsız kalmayın, kanala abone olun, bildirimleri açın! Sevgiler... (İzle, abone ol, bildirimleri aç, kutup sıçanı popülasyonu yok olmasın!) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Adnan Hoca ve Sihirli Kedicik | Özcan Show
Adnan Hoca ve Sihirli Kedicik | Özcan Show
2 yıl önce
Fırtına Takımı'yla yeni bir maceraya çıkan Radi ve Özcan Adnan Oktar ve kediciklerine bulaşıyor. Bu gizemli serüvende Fırtına Takımı'na karizmatik TRvideosr Ruhi Çenet ve amirlerin amiri Behzat Ç eşlik ediyor. Macera ve gerilim dolu bu komik animasyon çizgi filmi sakın kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Fırtına Takımı: Efsanenin Doğuşu | Özcan Show
Fırtına Takımı: Efsanenin Doğuşu | Özcan Show
2 yıl önce
Özcan Show'da yepyeni bir macera başlıyor. Özcan ve Radi'yle Fırtına Takımı Soner Sarıkabadayı'dan aldığı görevle Avengers gibi, Justice League gibi kötülüklerle savaşırken birbirinden komik ve eğlenceli maceralara giriyor. Bu serinin devamı için kanala abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Adanalı Ronaldo vs. Kolejli Messi | Özcan Show
Adanalı Ronaldo vs. Kolejli Messi | Özcan Show
2 yıl önce
Özcan Show artık Instagram'da da güldürecek. Özcan Show Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın! Dünya Kupası heyecanı devam ederken Özcan Show Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'nin hiç bilinmeyen hikayesini açığa çıkarıyor. Adanalı Ronaldo, Kolejli Messi ve Ozan Tufan'ın hocası Radi'nin muhteşem futbol anılarını kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Survivor Final Heyecanı | Özcan Show
Survivor Final Heyecanı | Özcan Show
2 yıl önce
Survivor 2018 konseyinde eleme potasına giren Keşanlı Trump, Laz Putin ve Radi'nin kader anı geldi. TRvideos'un en acayip animasyon çizgi filmi Özcan Show izleyicilerinin oylarıyla belirlenen Survivor 2018 Finali karşınızda! Acaba Acun Ilıcalı kimin ismini açıklayacak? Survivor'a kim veda edecek? Hepsinin cevabı çizgi dizi Özcan Show'un yeni bölümünde! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Keşanlı Trump vs. Laz Putin | Özcan Show
Keşanlı Trump vs. Laz Putin | Özcan Show
2 yıl önce
İlber hocanın zaman makinesiyle evrende kaybolan Radi ve Özcan kendilerini Survivor dokunulmazlık oyununda bulur. Laz Putin Keşanlı Trump'ı kışkırtınca Acun kural değiştirmek zorunda kalır. Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş, Turabi, Nagihan ve diğer Survivor yarışmacılarının da yer aldığı bu komik animasyon çizgi filmi kaçırmayın! (NOT: Adı geçen kişi, kurum ve markaların gerçekle hiçbir alakası yoktur. Bu animasyon bir parodidir.) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Game of Thrones | Özcan Show
Game of Thrones | Özcan Show
2 yıl önce
Radi hoca'nın bizzat kendi imalatı olan zaman makinesi sayesinde Radi hoca ve Özcan zamanda yolculuğa çıkıyor. Game of Thrones dizisinin karakterleriyle karşı karşıya kalan Radi ve Özcan'a İlber Ortaylı yardım ediyor. Gladyatörlü, ejderyalı, Hayko Cepkin'li dopdolu komik animasyon çizgi filmi kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Laz Putin'in Düşüşü | Özcan Show
Laz Putin'in Düşüşü | Özcan Show
2 yıl önce
Özcan ve Radi Hoca galaksimize sahip çıkmaya devam ediyor! Önceki bölümde uzaylılar tarafından kaçırılan Özcan ve Radi Hoca dünyaya dönmenin yollarını ararken onlara Laz Putin, Arif V 216 eşlik ediyor! Özcan Show'dan yine macera ve eğlence dolu yeni bir komik animasyon çizgi film, kaçırmayın! Kanala abone olup Özcan Show'a destek vermeyi unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Laz Putin | Özcan Show
Laz Putin | Özcan Show
3 yıl önce
Radi Hoca ve Özcan uzaylılar tarafından kaçırıldı! Uzaylılar ne istiyor? Aleyna Tilki uzaylı mı? Putin'in herkesten sakladığı büyük sır ne? Keşanlı Trump'ın başı neden dertte? Komik animasyon çizgi film Özcan Show'un macera ve gerilim dolu bu bilim kurgu bölümünü sakın kaçırmayın! -- Özcan Show'a Abone Ol: goo.gl/k2CkVo Özcan Show'a Sponsor Ol: www.patreon.com/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Kuzey Kore Savaşı | Özcan Show
Kuzey Kore Savaşı | Özcan Show
3 yıl önce
Üçüncü Dünya Savaşı'nın ayak sesleri! Özcan ve Radi hocanın tatil planları bir felaketle sonuçlanıyor. Radi hocanın kankası Donald Trump ve Kuzey Kore arasında ipler kopuyor. Özcan Show'dan Prison Break, Spy Game tadında komik animasyon, heyecan ve macera dolu bir çizgi film... bir de sürpriz bir konuk var! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Ishikari Lore adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100192 Sanatçı: incompetech.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Eastminster adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100719 Sanatçı: incompetech.com/
İzdivaç | Özcan Show
İzdivaç | Özcan Show
3 yıl önce
Müzmin bekar Radi abi, münasip bir eş bulma hayalleri suya düşünce ülke çapında bir referanduma gider. Bu heyecan dolu komik animasyon çizgi filmde acaba kazanan kim olacak? -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Audionautix sanatçısının Horror Music adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Long Note One adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100418 Sanatçı: incompetech.com/
Kaçırılan Youtuber | Özcan Show
Kaçırılan Youtuber | Özcan Show
3 yıl önce
Komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu bölümünde; oyun kanalı açıp TRvideos'dan parayı vurmak isteyen Radi Hoca ve Özcan, ünlü bir TRvideos fenomenini kaçırır ve macera başlar! Bölüm sonunda sürpriz bir konuk da var... iyi seyirler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --- Twin Musicom sanatçısının 8-Bit March adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: www.twinmusicom.org/ Audionautix sanatçısının High Tension adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/
Keşanlı Trump  | Özcan Show
Keşanlı Trump | Özcan Show
3 yıl önce
Donald Trump'ın herkesten sakladığı büyük sırrı ne? Radi Hoca ve Donald Trump nerden tanışıyor? Teoman nerede? Yeni bir dünya savaşı mı çıkıyor? Hepsinin cevabı komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu macerasında. İyi seyirler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Audionautix sanatçısının South Of The Border adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/
14 Şubat Sevgililer Günü | Özcan Show
14 Şubat Sevgililer Günü | Özcan Show
3 yıl önce
Özcan'ın çok ünlü sevgilisi kim? Can Bonomo'nun hiç bilinmeyen sırrı ne? Radi Hoca'nın çılgın sevgililer günü planı! Şanzelize Kafe'de neler oluyor?? Hepsi Can Bonomo ve Angelina Jolie'nin konuk olduğu komik animasyon çizgi film Özcan Show'un yeni bölümünde! ( Bu maceraya kendi sesiyle konuk olan Can Bonomo'ya teşekkürler, sevgiler!! ) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Cool Rock - Take the Lead adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100279 Sanatçı: incompetech.com/
Survivor'daki Hayalet  | Özcan Show
Survivor'daki Hayalet | Özcan Show
3 yıl önce
Sizlerin oylarıyla Survivor Adası'na giden Okan Bayülgen, peşini bırakmayan hayaletin pençesinde! Acun Ilıcalı, Okan Bayügen, Survivor Erdi, Eser West ve tabiki Özcan-Radi ikilisinin başrolleri paylaştığı komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu bölümünü "Süt Kardeşler" gibi efsane bir filmi bizlere kazandıran Arzu Film, Ertem Eğilmez, Kemal Sunal, Adile Naşit, Şener Şen ve Halit Akçatepe'ye ithaf edelim; efsanenin orjinalinin adresini de şuraya koyalım: goo.gl/VAfqBP İyi seyirler! Çalma-çırpma yapıp kendi kanalına koymaca yok! Özcan Show, Özcan Show kanalında izlenir! Videoları başka kanalda gördüğünüz takdirde telif şikayetinde bulunursanız sevirim. Not: Oylamaya gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkürler! Nurella ve Bülent hanıma sonradan çok oy geldi, ama benim animasyona başladığım tarihe kadar gelen oyların çoğu Okan Bayülgen yönündeydi. Bilginize... -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Kevin MacLeod sanatçısının Long Note One adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100418 Sanatçı: incompetech.com/ Süt Kardeşler (Gulyabani) Tema Müziği: www.arzufilm.com.tr/ trvideos.net/c/UCUALYmnkEmx8vlxIbpr2gmw
Survivor Entrikaları  | Özcan Show
Survivor Entrikaları | Özcan Show
3 yıl önce
Survivor 2017'nin iddialı yarışmacıları Özcan ve Radi açlıkla mücadele ediyor. Radi'nin Erdi ile ilgili ne planları var? Tostçu Erol ve Donald Trump'ın konuyla ilgisi ne? Hepsinin cevabı için bu komik animasyon çizgi filmi izle! Survivor'a katılmasını istediğiniz adayları da aşağıdaki yorum bölümüne yazın, desteklediğini aday Survivor'da yarışsın! Beğenmeyi, yorum yapmayı, paylaşmayı ve en önemlisi abone olmayı unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --- Twin Musicom sanatçısının Video Game Soldiers adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: www.twinmusicom.org/song/295/video-game-soldiers Sanatçı: www.twinmusicom.org
Nusret  | Özcan Show
Nusret | Özcan Show
3 yıl önce
Bütün dünyanı kasıp kavuran Nusret çılgınlığı komik animasyon çizgi film Özcan Show'da! Özcan, Radi Hoca'yı son günlerin en çok konuşulan adamı Nusret'in meşhur mekanına yemeğe getirir. Kendine has stiliyle dünyanın tanıdığı Nusret, Radi Hoca'ya biraz fazla gelir. Yeni bölümler için beğenmeyi, paylaşmayı, yorum yapmayı ve kanala abone olmayı unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/
Günah Gecesi | Özcan Show
Günah Gecesi | Özcan Show
3 yıl önce
Komik animasyon çizgi film Özcan Show’un bu bölümünde, Radi Hoca ve biricik yancısı Özcan satranç federasyonunu basıyor. Cübbeli Hoca’nın satranç açıklamalarından bir hayli etkilenen Radi Hoca, “kumardan bile daha günah olan satranç illetini” bitirmek için harekete geçiyor. Her dakika, ayrı bir “Son dakika” gelişmesinin yaşandığı ülkemizin gündemini bir açıklamayla değiştiren Cübbeli Hoca ve satranç polemiğine ironik bir bakış… TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com - - - Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/
Özcan Show - Başlangıç
Özcan Show - Başlangıç
3 yıl önce
TRvideos'un en iyi animasyon çizgi filmi Özcan Show, 31.12.2016'dan itibaren her hafta yeni bölümleriyle, birbirinden ünlü konuklarıyla bu kanalda! Kanala Abone Ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Procem's Channel
Procem's Channel - 4 saatler önce
çokiyi olurdu
nihat məmmədov
nihat məmmədov - 5 saatler önce
ayı cıkınca korkanlar 1 like
Gizem xd
Gizem xd - 5 saatler önce
Amq 😁😁🤦 Qü
Habil Dinar
Habil Dinar - 6 saatler önce
Bence trumpa kafa atan adamıda yapın lütfen
Yiğit karakuş
Yiğit karakuş - 6 saatler önce
b b bbb bbbbbbbbbbbbb
Burak Tokat
Burak Tokat - 6 saatler önce
5,85 mi :'(
sedanur gümüş
sedanur gümüş - 6 saatler önce
05:37 Kulaklık takanlara bir saygı duruşu...
İSMAİL CAN 338
İSMAİL CAN 338 - 7 saatler önce
Lütfen bilen varsa cevap versin bu animasyonları hangi programlarla yapıyorsunuz
Yahya Yalçın
Yahya Yalçın - 7 saatler önce
ABİ YANLIŞ ANLAŞILMA DIYE BUNA DENIR BIDE SNAA ABONEYIM HER VIDEONA LIKE ATTIM
Gardiyan Oyuncular
Gardiyan Oyuncular - 8 saatler önce
abi yeni video gelmiyor niye
Emre Sıkılı
Emre Sıkılı - 8 saatler önce
12 TEMMUZ BENİM DOĞUM GÜNÜM
Nail Lətifli
Nail Lətifli - 8 saatler önce
Diss Like 🏇-ana 🏇-larım, Yeni yılınızı kutlarım.
İrem Aykanat
İrem Aykanat - 8 saatler önce
Kerimcan'ı hiç beklemiyodum. 🤣
Meva Nur Kılıç
Meva Nur Kılıç - 8 saatler önce
Unutma özcan şu dünyada değişmeyen tek şey değişimin kendisi ve Kemal Kılıçdaroğlu'dur radi abin kendini herzaman yeniler." Skdodidndidkd ayy yemin ederim çok güzel 1:26 bu nasıl bir alışveriş yumağıdır yasak elma ilişki yumağı bile bu kadar karışık değildi. Asdafasdafkfkc Peki 2:47 deki harry potter müziği ksodmdodkxo.
Canan Aliş
Canan Aliş - 9 saatler önce
Sene 2020 hala izleyenler +1
Sam Amca
Sam Amca - 9 saatler önce
Bari enes baturu da koysaydınız sınıfa :DD
Ahmed Husrev POYRAZ
Ahmed Husrev POYRAZ - 10 saatler önce
Sonra ki videonda beni koyarmısın
zed kuze
zed kuze - 10 saatler önce
Çorba parası çıktı 😂😂
Orçun Karaman
Orçun Karaman - 10 saatler önce
Norm ender babanız
Batıkan Keskin
Batıkan Keskin - 10 saatler önce
2020 ye şahane girdik evet evet
MUHTEŞEM OYUNCU
MUHTEŞEM OYUNCU - 11 saatler önce
Cenazede müslüm baba çalıyor ▶
asya begüm algan
asya begüm algan - 12 saatler önce
Nusret zenginleri doyurunca ticaret, müslümanlar ihtiyaç sahiplerini doyurunca cinayet öyle mi?! ( Başka bir şey denmez artık)
Hasan Baran ÇAKMAK
Hasan Baran ÇAKMAK - 12 saatler önce
Bu videoyu 2 yıl sonraizledim alın bu silahı vurun beni 🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫
DEĞİŞİK VİDEO
DEĞİŞİK VİDEO - 12 saatler önce
Evdeh canım sıkılıyah
Zeynoş Esiloş
Zeynoş Esiloş - 12 saatler önce
KARŞILIKLI ABONE OLMAK İSTEYEN VAR MI🙂
DEĞİŞİK VİDEO
DEĞİŞİK VİDEO - 12 saatler önce
7:37 saniyede geberdim gülmekten🤣🤣😂🤣🤣🤣😂😂😅😅🤣😂
özel muradiye ahmet yesevi 3,a emre özdemir
özel muradiye ahmet yesevi 3,a emre özdemir - 12 saatler önce
Abi ben bunu bolu mengende izliyorum
Nihat Street
Nihat Street - 12 saatler önce
BUNU OKUYAN GÜZEL İNSAN KANALIMA ABONE OLURSAN BENİ MUTLU EDERSİN VE İNŞALLAH SENDE HER AÇIDAN MUTLU OLURSUN ♥️
Hasan Baran ÇAKMAK
Hasan Baran ÇAKMAK - 12 saatler önce
3:16 al vurdu
Yılmaz Doğan
Yılmaz Doğan - 12 saatler önce
abi efsanesin ya hele senaryoları inanılmaz
Efecan Demirel
Efecan Demirel - 12 saatler önce
Vidio cek
necmi oyunda
necmi oyunda - 13 saatler önce
lan bi tane lanetli büyü yapsana ölsün daa!
necmi oyunda
necmi oyunda - 13 saatler önce
harry nin sesi citen çkkkkkkkkk tatlııııı
necmi oyunda
necmi oyunda - 13 saatler önce
ya nden sıfır verdin harry potter ra sıfır verme yoksaaaaaaa sanaaaaaaaaaaa büyü yaparım çünkü kırmızı takımdaym yani cesurluk takımdayım harry le aynı takımdayım yani
Orxan Ibrahimli
Orxan Ibrahimli - 13 saatler önce
Serdar ortac=selcuk inan
kadirbekere
kadirbekere - 13 saatler önce
Benim sesim özcanın sesine benziyor
Buğra Mert
Buğra Mert - 13 saatler önce
o kadar eylenceli ki beğenmeyi unutuyordum.
Ahmet ÖzatA
Ahmet ÖzatA - 13 saatler önce
2048 virüsünden sıkılıp izliyenler +1. Diyomda bazen bu adamlar iyiydi düzenli atmayınca 2033 linç yiyip bırakmasalardı.tabii uzaylılarrında etkisi var onlarda göt korkusu verdi tabii.
Denizhan KELÇE
Denizhan KELÇE - 14 saatler önce
Abi gerçek kral sizsiniz ha
Zəka Tağızadə
Zəka Tağızadə - 14 saatler önce
Ghh
Roblox Leydisi
Roblox Leydisi - 14 saatler önce
Aga canlı yayın yapmayı hiç düşünmü????
Hasan Baran ÇAKMAK
Hasan Baran ÇAKMAK - 14 saatler önce
7:25
Meva Nur Kılıç
Meva Nur Kılıç - 14 saatler önce
-Hacı baba tekkesimi burası? -Ama toplanma yerine rezidance dikmişler. -Sende o rezidance oturmuyonmu ibiş. Jsidndjdjdosjs -Ne anlatıyo la bu gızan. -İklim değişikliğinden bahsediyo. -A sokayım iklim değişikliğine bende klima var vallaha pöfür pöfür esiyo alıyom otomatiğe hiç iklim değişmiyo. Asdafasdafdiodmdo yemin ederim bir gün özcan show izlerken gülmekten ölebilirim
Efe Oyunda
Efe Oyunda - 14 saatler önce
10000 olunca suratınızı gösterin Lütfen 🙏
Burak KÖYLÜ
Burak KÖYLÜ - 14 saatler önce
Murat Soner bu videodan sonra Samsuna memleketine gidip çayır çimende stroy atınca bir an bu olay gerçekten olacak zannettim ya:D. Simpsons etkisi
Özlem Demir
Özlem Demir - 15 saatler önce
ABİ CAN YAMANIN VİDEOSUNU ÇEKSENE
AHMET CAN AYBİLEK
AHMET CAN AYBİLEK - 15 saatler önce
ABİ ÇOOOOK GÜZELL VE COOOK KOMİK SEVEREK İZLİYOZ ABONEYİM AMA BİS SIKINTI VAR BÜTÜN BAŞKANLAR VAR BİZİM REİS NEREDE
Peyzie
Peyzie - 15 saatler önce
Özcan Show 1 milyonda cizgi film yaparsaniz 100 bileti biz ayirtiyoruz simdiden :)
QUEEN PİNK
QUEEN PİNK - 17 saatler önce
1:16böyle okumaliydi at Ali at at Ali topu at Tut ipek tut ipek topu tut diye
QUEEN PİNK
QUEEN PİNK - 17 saatler önce
😂😂😂
QUEEN PİNK
QUEEN PİNK - 17 saatler önce
😂😂😂😂
QUEEN PİNK
QUEEN PİNK - 17 saatler önce
😂😂😂😂😂
Emel Solar
Emel Solar - 17 saatler önce
2020de izleyen
Robot Oyuncu
Robot Oyuncu - 19 saatler önce
1:03 sjsjsjsjsj
Yiğit karakuş
Yiğit karakuş - 20 saatler önce
HALA 2020 DE İZLEYEN +1 VARMMI
Orxan Ibrahimli
Orxan Ibrahimli - 22 saatler önce
Arda turan ve kenan imirzalioglunun karsi karsiya oturmasida ayri bir ironi
Güney Işıker
Güney Işıker - 23 saatler önce
Rahmetli nuryelli de vaar
İnsan Şaşcek
İnsan Şaşcek - Gün önce
Yıl olmuş butonuyum hangi yılda izlediğini yaz
Engin Erdogan
Engin Erdogan - Gün önce
1 milyon değil 10 milyon abone olması gerekirdi
İlknur Keser
İlknur Keser - Gün önce
Merhaba özcan show, şuan odamdayım ve moralim o kadar bozuk ki... Yatağıma yatmış ağlıyorken aklıma sen geldin. Biraz olsun yüzümde tebessüm oluştu☺️. Senin videonu izlemeden önce ölmek istiyodum canım o kadar sıkkındı, ama seni izledikten sonra moralim gerçekten düzeldi. Teşekkürler özcan show💓
roblox kralı okçu
roblox kralı okçu - Gün önce
Abi vallaha ismi namıksa helal olsun
EFE MERT GAMER TV
EFE MERT GAMER TV - Gün önce
Radi ve trump
Efsane
Efsane - Gün önce
5:30 şarkıyı merak ettim lan
Melek Erol
Melek Erol - Gün önce
Çok güzel çekiyonuz ellerinize sağlık.
Huseyin Hacıoğlu
Huseyin Hacıoğlu - Gün önce
Abi ya yeni şarkı çıkar ya ne olur lütfen
Spictacular-SG
Spictacular-SG - Gün önce
93 aboneyim 98 yapın
Yusuf Akıncı
Yusuf Akıncı - Gün önce
Eee böyle giderse bu seneki mezunlarımızın çoğu ya instagram Twitch fenomeni olacak yada Survivor'a katılıp 2 lahmacun için penaltı çekisecek. Jebsaowoaakjsndbdbdjsajannababa
Spictacular-SG
Spictacular-SG - Gün önce
93 aboneyim 98 yapın
Mehmet Asım Kesici
Mehmet Asım Kesici - Gün önce
2020 olmuş hala izleyenler
RIDVAN TARHAN
RIDVAN TARHAN - Gün önce
Abi 1 milyona gidiyorsunuz
Gulcin Aykin
Gulcin Aykin - Gün önce
4:36 Bari kan koymasaydın be orada ye sesini duyanlara helal olsun 《banada》
Mezarcı
Mezarcı - Gün önce
Şu "Kim Milyoner Olmak İster" de ben bitiyorum ya efsane güldürüyor, elinize dilinize gözünüze vs. sağlık <3
Hüseyin Emir
Hüseyin Emir - Gün önce
Abi videolar efsane
suleyman karahisar
suleyman karahisar - Gün önce
nazi ne alaka trump bey :D
Hazo TV
Hazo TV - Gün önce
A## korsancısı sansürü ben yaptim
Aviator
Aviator - Gün önce
Size dua etmiyorum çünkü emeğimle gelişmek istiyorum. Size dua ederek abone istemiyorum. Fakat videolar farklı bir konsept, uçak kazalarıyla alakalı olduğu için ve fazla abonem olmadığı için bilinmiyor. 56 abonem var. 100 abone olursam mutlu olurum. Abone olanlara şimdiden teşekkür ederim. Ve eğer olduysanız yoruma yanıt yazın. Sizede destek olmaya çalışırım.
Hayat zor aga
Hayat zor aga - Gün önce
Yorum
Ali Kağan AYDOĞDU
Ali Kağan AYDOĞDU - Gün önce
8:19: Bicitürk: Öyle olsun o zaman. (Silahi aldı) Bicitürk: Elveda Radi. Radi: La Bicitürk (Bicitürk kendini öldürdü) Radi: [bağırarak] Bicitüüüüüürk! (Bicitürk denize düştü)
Mehmet Kartal
Mehmet Kartal - Gün önce
benim hakımdada bir video çekersen seni arkadaşlarıma öneririm
Python
Python - Gün önce
Hafızlamak