Özcan Show
Özcan Show
  • 57
  • 39 619 743
  • 100
  • Katılım 24 Dec 2016
TRvideos Türkiye'nin yetişkinlere yönelik tek animasyon çizgi filmi Özcan Show!
Gündem, magazin, bilim, televizyon, spor ve birçok konuda hikayeler, yepyeni konular ve birbirinden ünlü konuklar bu kanalda.
Özcan Show;
emekli fen öğretmeni Radi ve Devlet Malzeme Ofisi'nde kadrolu anatomi iskeleti olarak çalışırken istifa edip kendi TRvideos kanalını açan Özcan'ın, her biri birbirinden ilginç maceralarını konu ederek TRvideos üzerinden düzenli olarak gösterilen yerli yapım çizgi filmdir.
Yayın hayatına Ocak 2017’de başlayan Özcan Show yeni bölümlerini izleyicileriyle paylaşmaya devam etmektedir.
Özcan Show'a Abone Ol: goo.gl/k2CkVo
Patreon ► www.patreon.com/ozcanshow
Instagram ► instagram.com/ozcanshow
Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow
Twitter ► twitter.com/ozcanshow
Reklam/Sponsorluk/İletişim ► showozcan@gmail.com

Video
Şanışer Yine Susamam Dedi | Özcan Show
Şanışer Yine Susamam Dedi | Özcan Show
7 gün önce
Radi'nin eski öğrencileri Şanışer, Ben Fero, Ezhel, Can Bonomo, Adanalı Ronaldo ve Hayko Cepkin bir sürpriz yapıp bir günlüğüne yeniden öğrenci olur. Radi kendini biraz fazla kaptırınca olay başka bir boyuta geçer, Şanışer bu duruma karşı da SUSAMAM diyecektir. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Müge Anlı ve Falcao'nun Kayıp İkizi | Özcan Show
Müge Anlı ve Falcao'nun Kayıp İkizi | Özcan Show
15 gün önce
Radi ve Özcan Galatasaray'da forma şansı bulamayan Selçuk İnan için bir iyilik yapmak ister. Yeni transfer Radamel Falcao ve kayıp kardeşi hikayesini çözmek Müge Anlı programına düşer. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Trump vs Laz Putin : Bir Avuç Dolar İçin | Özcan Show
Trump vs Laz Putin : Bir Avuç Dolar İçin | Özcan Show
22 gün önce
Laz Putin azılı bir kanun kaçağı, Keşanlı Trump gözünü dolar bürümüş çakal bir kasaba şerifi, Radi ve Özcan batının en hızlı kovboyları... Apaçilerin hali ne olacak, Trump'ın gerçek yüzü ortaya çıkacak mı, Laz Putin kaçabilecek mi, dolar ne olacak hepsi bu macerada! Özcan Show'un 50. bölümü şerefine özel bir spagetti western hazırladık. Bayıla bayıla izleyin! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
PUBG Mobile Savaşı | Özcan Show
PUBG Mobile Savaşı | Özcan Show
29 gün önce
Bu süper animasyon macerada Radi, Özcan ve Terzi Niyazi PUBG Mobile adasına düşerek adrenalini, gerilimi ve eğlenceyi yaşıyor! PUBG MOBILE'ı ücretsiz indirmek için: bit.ly/2H2xzOr PUBG MOBILE TRvideos: bit.ly/pubgmobiletr PUBG MOBILE Facebook: facebook.com/PUBGMOBILE.TR.OFFICIAL/ PUBG MOBILE Discord: discordapp.com/invite/a52NR7x Türkiye’nin bir numaralı mobil oyunu Pubg Mobile’a eklenen ‘Yeni Denizlerin Hazinesi’ adlı oyun modunda heyecan verici hazine avı etkinlikleri, yepyeni bir hikaye ve Leydi Kara Gül gibi karakterler sizi bekliyor. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Araya Kaçanlar | Özcan Show
Araya Kaçanlar | Özcan Show
Aylar önce
TRvideos'un en süper animasyon çizgi film serisi Özcan Show'un aralarda gözden kaçtığını düşündüğümüz en komik anlarından şahane bir derleme yaptık. Çok iyi oldu, çok da güzel oldu! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Rtük bey ile Kaz Dağları Tatili | Özcan Show
Rtük bey ile Kaz Dağları Tatili | Özcan Show
Aylar önce
Rtük Özcan Show'a da el atar. Bayram tatili için Kaz Dağları yolculuğuna çıkan Radi ve Özcan yanlarına Netflix ve Blutv denetimine başlayan Rtük beyi de almak zorunda kalır. Kaz Dağları bölgesinde altın madeni kazan Kanadalı şirketi bulmak için Keşanlı Trump ile görüşür. Girişteki şarkı : Des - Yangın trvideos.net/PzXJuyjBUx4-video.html -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fight Kulüp | Özcan Show
Fight Kulüp | Özcan Show
Aylar önce
Killa Hakan yüzünden gaza gelen Radi, mahalleye gerçek bir Fight Kulüp açar. Hadise ile etkili bir reklam çalışmasından sonra işler açılır. Fakat herkes Tyler Durden felsefesini kavrayamaz. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Norm Ender vs Ezhel ve Ben Fero - Diss Savaşları | Özcan Show
Norm Ender vs Ezhel ve Ben Fero - Diss Savaşları | Özcan Show
Aylar önce
Ezhel ve Norm Ender arasındaki diss savaşı Ben Fero , Ceza ve Sagopa Kajmer de katılınca 3. Dünya Savaşı'na döner. Aleyna Tilki ve Donald Trump bile savaşa dahil olur. Radi ve Özcan dünyayı kurtarmak için harekete geçer. Bu süper maceraya sponsor olan Zula oyununu indirmek için : bit.ly/2JUOC6H -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Reynmen ve Teoman | Özcan Show
Reynmen ve Teoman | Özcan Show
2 aylar önce
Reynmen ve Ela şarkısı Radi'nin diline bir hastalık gibi dolanır. Doktorlarda çare bulamayan Radi, çözüm için Teoman ile görüşür. Teoman ile birlikte zaman yolculuğuna çıkarlar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Sadece Şeyma Olmak İster | Özcan Show
Kim Sadece Şeyma Olmak İster | Özcan Show
2 aylar önce
Kim Milyoner Olmak İster Ki yarışmasında 1 milyonluk soru açılıyor. Radi, Özcan ve Niyazi evde toplanmış yarışmayı izlerken karşılarına Sadece Şeyma kitabının reklamıyla Şeyma Subaşı çıkar. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Demet Akalın vs Ben Fero | Özcan Show
Demet Akalın vs Ben Fero | Özcan Show
2 aylar önce
Demet Akalın trap müzik işine girer ve Ben Fero ile kapışır. Bu çetin savaşta Demet'in en büyük yardımcıları Berkcan Güven , Radi ve Terzi Niyazi'dir. Patreon'dan destek ol! ► www.patreon.com/ozcanshow -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi filmi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Ben Fero Beat Remake : Ömer Gökhan Hasırcı trvideos.net/ozmjUIXQjJI-video.html Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Ekrem İmamoğlu Çok Üzüldü | Özcan Show
Ekrem İmamoğlu Çok Üzüldü | Özcan Show
2 aylar önce
Patreon'dan destek ol! ► www.patreon.com/ozcanshow Özcan Show geri döndü! Yeni sezonumuzun ilk bölümünde ilk konuklarımız Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım. Özcan Show'u Patreon aracılığıyla destekleyebilir ve Radi ile Özcan'ın birbirinden acayip maceralara yelken açmasına yardımcı olabilirsin! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: End Game | Özcan Show
Fırtına Takımı: End Game | Özcan Show
5 aylar önce
Fırtına Takımı macerası bitiyor. Radi Özcan'ı kurtarabilecek mi? Acun ve televizyoncular amaçlarına ulaşabilecek mi? TRvideos'un kaderi ne olacak? Fırtına Takımı'nın final bölümünü kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep3 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep3 | Özcan Show
6 aylar önce
Televizyoncular Enes Batur'un peşine düşüyor. Fırtına Takımı yanına Çağatay Ulusoy'u alıyor. Ekran Savaşları kızışıyor, gerilim yükseliyor. Fırtına Takımı'nın heyecan dolu yeni bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #özcanshow #fırtınatakımı
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep2 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep2 | Özcan Show
6 aylar önce
TRvideosrlar ve televizyoncuların savaşında ortalık iyice kızışıyor. Barış Özcan'ı alan televizyoncular büyük balığın peşine düşüyor. Fırtına Takımı ise Soner Sarıkabadayı'nın Konyalı robotunun da yardımıyla televizyonculara bir tuzak hazırlıyor. Bu nefes kesici macerayı sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic ) Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep1 | Özcan Show
Fırtına Takımı: Ekran Savaşları Ep1 | Özcan Show
6 aylar önce
Ekran savaşları başladı! Fırtına Takımı, TRvideos dünyasını yok etmeye çalışan televizyonculara karşı amansız bir mücadeleye giriyor. 4 bölümlük bu mini dizinin ilk bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Survivor Geceleri | Özcan Show
Survivor Geceleri | Özcan Show
7 aylar önce
Survivor yarışması bu sene Türkiye ve Yunanistan arasında gerçekleşir. Bunu duyan Radi ve Özcan Survivor adasına gider. Acun tarafından kabul edilmeyen Radi ve Özcan reytingler sayesinde adada kalmaya hak kazanırlar. Fakat geceleri Acun ile aynı kulübeyi paylaşmak zorundadırlar. #survivor #özcanshow -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Yine Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Kim Yine Milyoner Olmak İster | Özcan Show
7 aylar önce
Kim Yine Milyoner Olmak İster yarışmasının bu haftaki konukları Trakyalı Donald Trump ve Radi. Her ikisi de büyük ödüle ulaşmak için yarışır ancak Keşanlı Trump ilk soruda elenir. Radi ise büyük ödülü alabilmek için tüm jokerlerini kullanır, Laz Putin bile telefonla bağlanır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Köfteci Radi Usta | Özcan Show
Köfteci Radi Usta | Özcan Show
7 aylar önce
Amcasını kaybeden Özcan'a bir köfteci dükkanı miras kalır. Izgaranın başına geçen köfteci Radi usta çiğköfteci Ali usta misali hızını ayarlayamayınca çocuk adam büyük adam demeden ortalığı dağıtmaya başlar. Meşhur köftenin namını duyan Vedat Milor ziyarete gelince işler daha da karışır. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Poşet İmparatorluğu | Özcan Show
Poşet İmparatorluğu | Özcan Show
8 aylar önce
Poşet 25 kuruş olunca Radi market önlerinde 10 kuruştan torba satmaya başlar. Bunu gören Özcan torbaların neden paralı olduğunu anlatmaya çalışırken Radi müşteriler tarafından yanlış anlaşılmaktadır :) Kısa zamanda poşet imparatorluğunu kuran Radi Acun ile İbiza tatili planlamaya başlar. Fakat Amerikan dublaj Dedektif Ricit (Veysel Zaloğlu) market poşetlerinin paralı olmasından dolayı piyasaya poşet süren Radi'nin peşine düşmüştür bile. İş Müge Anlı programına kadar gider! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Ali Koç Mavisi | Özcan Show
Ali Koç Mavisi | Özcan Show
8 aylar önce
Ali Koç , Fenerbahçe'nin son zamanlardaki sıkıntısını çözmeleri için Radi ve Özcan'ı kulübe davet eder. Önce Ronaldo'yu transfer etmek isterler ancak transfer girişimi başarısız olunca asıl sorunun nazar olduğuna karar verirler. Bunun üstüne büyücü İbrahim hoca dan yardım isterler. TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #özcanshow #alikoç #fenerbahçe
Sağlık Olsun Yeni Yılda (Yılbaşı Şarkısı) | Özcan Show
Sağlık Olsun Yeni Yılda (Yılbaşı Şarkısı) | Özcan Show
8 aylar önce
Herkesin yeni yılı kutlu, mutlu, huzurlu olsun! Radi ve Özcan'ın yeni yıl mesajları yılbaşı şarkısını beğenip sevdikleriyle paylaşan herkes yeni yılda altın bulsun! 2019'da görüşmek üzere... sevgiler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Deck the Halls B by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Source: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100368 Artist: incompetech.com/ Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. #yeniyıl #yılbaşışarkısı
Ayrılık Çanları | Özcan Show
Ayrılık Çanları | Özcan Show
8 aylar önce
Özcan Show'da ayrılık çanları çalıyor! Özcan Show bitiyor mu? Radi ve Özcan ayrılacak mı? Özcan Show'un akıbeti ne olacak? Radi ve Canan Karatay yeni bir TRvideos kanalı mı kuruyor? Hepsinin cevabı yeni bölümde! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Beyaz Yakalı Adam | Özcan Show
Beyaz Yakalı Adam | Özcan Show
10 aylar önce
Radi, Özcan ve Terzi Niyazi beyaz yakalıların, ofis çalışanlarının, plaza ve kariyer insanlarının ülkesine gidiyor! Plaza dili konuşamayan Radi'nin sponsorluk görüşmeleri zora giriyor. Heyecan, macera ve gizem dolu bu yeni bölümü sakın kaçırma! (Çekiliş sonuçlarını görmek için kanalın topluluk sekmesini ziyaret edebilirsin.) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Katil Kim | Özcan Show
Katil Kim | Özcan Show
10 aylar önce
Radi ve Özcan bir işler karıştıran Keşanlı Trump ve gizemli konsolosun peşine düşüyor ve Müge Anlı ile birlikte korkunç gerçekleri ortaya çıkarıyor. Özcan Show'un heyecan, gerilim ve macera dolu bu yeni bölümünü kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Komik Anlar | Özcan Show
Komik Anlar | Özcan Show
10 aylar önce
Özcan Show'u yeni keşfedenler ve daha önceki bölümleri kaçıranlar için eğlenceli bir montaj hazırladık. Bu özel videoda bir de çekiliş yapıyoruz ve ilk kez sınırlı sayıda basılan şahane Özcan Show tişörtlerini ailemize dağıtıyoruz. Tişört kazanmak için Özcan Show kanalına abone olmanız ve Instagram sayfamızı takip etmeniz yeterli! Çekilişe katılmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. gleam.io/V42QY/ozcan-show-tshirt-ekilii -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Jahrein ve İnternetin Son Günü | Özcan Show
Jahrein ve İnternetin Son Günü | Özcan Show
11 aylar önce
Radi ve Özcan zombilerin istilasına karşı son bir savaşa giriyor. Bu savaşta onlara Jahrein yardım ediyor. Özcan Show'un bu bilgisayar oyunu tadındaki The Walking Dead macerasını sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Arda Turan ile Walking Dead | Özcan Show
Arda Turan ile Walking Dead | Özcan Show
11 aylar önce
Fırtına Takımı çağımızın vebası Adamlık Sendromu ile amansız bir mücadeleye giriyor. Acaba yaşayan ölülerin istilasına karşı açtıkları savaşta başarılı olabilecekler mi? -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic ) Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Çok Para Varmış Youtube'da (Diss Video) | Özcan Show
Çok Para Varmış Youtube'da (Diss Video) | Özcan Show
11 aylar önce
Radi ve Özcan TRvideos'daki rap şarkı furyasına katılıyor ve bomba bir diss videosu ile karşınıza çıkıyor. TRvideos'dan para kazanan ve para kazanmak isteyen herkes izlesin bakalım! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- 🎹 Beat Information : 🔥 Instrumental Produced By : ObieDaz The BeatOven 💣Instrumental Name : EMINEM TYPE BEAT "STUPID" | SILLY FRANTIC RAP INSTRUMENTAL 2018 ObieDaz Music 2008-2018 Ⓒ All Rights Reserved trvideos.net/c/UCCFK73Kf14Rko1WUdAoCPyw Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Laz Putin'in Dönüşü: Tropik Kasırga | Özcan Show
Laz Putin'in Dönüşü: Tropik Kasırga | Özcan Show
11 aylar önce
Radi ve Özcan yaklaşmakta olan tropik kasırgayı durdurmak için harekete geçer ve Laz Putin'den yardım alarak uzayda amansız bir maceraya atılır. Heyecan ve aksiyon dolu bu yeni bölümü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Kim Hala Milyoner Olmak İster | Özcan Show
Kim Hala Milyoner Olmak İster | Özcan Show
11 aylar önce
Kim Milyoner Olmak İster ki heyecanı Özcan Show'da devam ediyor. Özcan ve Radi parayı bulmak için soluğu yine bilgi yarışmasında alıyor. Phillip Cocu gibi sürpriz isimlerin de katıldığı bu eğlenceli bölümü kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Keşanlı Trump ile Büyük Buluşma | Özcan Show
Keşanlı Trump ile Büyük Buluşma | Özcan Show
Yıl önce
Radi ve Keşanlı Trump barışacak mı? Büyük kriz sona erecek mi? Trump Radi'nin uzattığı zeytin dalına ne yanıt verecek? Tüm bunların cevabının verildiği bu bölümü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Youtuber Gribi | Özcan Show
Youtuber Gribi | Özcan Show
Yıl önce
Fırtına Takımı'nın yeni macerasında Radi ve Özcan okula dönüyor. Okulun ilk günü öğrencilerin halini gören Radi, Fırtına Takımı'nı toplayıp dünyayı bir kez daha kurtarmak için kolları sıvıyor. Özcan Show'un okul macerasını sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Şöhretin Bedeli | Özcan Show
Şöhretin Bedeli | Özcan Show
Yıl önce
Radi dizi oyuncusu olup hayallere dalıyor. Fakat şöhret basamaklarını tırmanmanın ağır bedelleri var! Özcan Show'un yeni bölümünü sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Geçen Bayram Ne Yaptığını Biliyorum | Özcan Show
Geçen Bayram Ne Yaptığını Biliyorum | Özcan Show
Yıl önce
Vedat Milor var, Canan Karatay var, macera var, gerilim var, ormanda saldıran ayı bile var! Özcan Show'un yeni bölümünde Radi ve Özcan tatile gidiyor, ortalık karışıyor! Sakın kaçırma! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Görevimiz Trump | Özcan Show
Görevimiz Trump | Özcan Show
Yıl önce
Dolar neden yükseliyor, ne kadar oldu, düşürme taktikleri neler, yükselir mi, düşer mi, düşerse nasıl düşer ... Bu sorulardan bıktın mı? İlacın Özcan Show'da! Amerikan Başkanı Donald Trump, doları düşürmek isteyen Radi ve Özcan tarafından rehin alınıyor. Bu çılgın macerada Fırtına Takımı'na Yorekok da destek veriyor. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Kim Milyoner Olmak İster ki | Özcan Show
Kim Milyoner Olmak İster ki | Özcan Show
Yıl önce
Radi bedelli askerlik için para arayan Özcan için Kim Milyoner Olmak İster ki yarışmasına katılıyor! En kolay soruda joker kullanan yarışmacının , Harvard mezunu yarışmacının bilemediği, Çin seddi nerededir nerde değildir gibi soruları çatır çatır biliyor. Peki ne mi kazanıyor? İzle bakalım. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Instagram ► instagram.com/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --
Kamu Spotu | Özcan Show
Kamu Spotu | Özcan Show
Yıl önce
Radi, Özcan ve birbirinden ünlü yüzler yeni bölüm öncesi izleyicilerine bir kamu spotuyla seslenmek istedi. Siz de bu sese duyarsız kalmayın, kanala abone olun, bildirimleri açın! Sevgiler... (İzle, abone ol, bildirimleri aç, kutup sıçanı popülasyonu yok olmasın!) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir.
Adnan Hoca ve Sihirli Kedicik | Özcan Show
Adnan Hoca ve Sihirli Kedicik | Özcan Show
Yıl önce
Fırtına Takımı'yla yeni bir maceraya çıkan Radi ve Özcan Adnan Oktar ve kediciklerine bulaşıyor. Bu gizemli serüvende Fırtına Takımı'na karizmatik TRvideosr Ruhi Çenet ve amirlerin amiri Behzat Ç eşlik ediyor. Macera ve gerilim dolu bu komik animasyon çizgi filmi sakın kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Bu videoda kullanılan müzik ve ses efektleri Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Videodaki çizim, grafik ve animasyonların tüm hakları Özcan Show kanalına aittir. Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Fırtına Takımı: Efsanenin Doğuşu | Özcan Show
Fırtına Takımı: Efsanenin Doğuşu | Özcan Show
Yıl önce
Özcan Show'da yepyeni bir macera başlıyor. Özcan ve Radi'yle Fırtına Takımı Soner Sarıkabadayı'dan aldığı görevle Avengers gibi, Justice League gibi kötülüklerle savaşırken birbirinden komik ve eğlenceli maceralara giriyor. Bu serinin devamı için kanala abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın. -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com Fırtına Takımı Intro Müziği : Fighter [ Kuyuri ], Copyright (c) 2015 Trial & Error/Sakagami Souichi All rights reserved. Download & terms of use here www.tandess.com/en/music/free-... Vocal: Kuyuri ( softish.chobi.net/ ) Words: Yuzuki ( twitter.com/yuzuki000 ) Music : Sakagami Souichi ( www.tandess.com/music/ ) Guitar: Onose Akira ( twitter.com/LAKIAmusic )
Adanalı Ronaldo vs. Kolejli Messi | Özcan Show
Adanalı Ronaldo vs. Kolejli Messi | Özcan Show
Yıl önce
Özcan Show artık Instagram'da da güldürecek. Özcan Show Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın! Dünya Kupası heyecanı devam ederken Özcan Show Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'nin hiç bilinmeyen hikayesini açığa çıkarıyor. Adanalı Ronaldo, Kolejli Messi ve Ozan Tufan'ın hocası Radi'nin muhteşem futbol anılarını kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Survivor Final Heyecanı | Özcan Show
Survivor Final Heyecanı | Özcan Show
Yıl önce
Survivor 2018 konseyinde eleme potasına giren Keşanlı Trump, Laz Putin ve Radi'nin kader anı geldi. TRvideos'un en acayip animasyon çizgi filmi Özcan Show izleyicilerinin oylarıyla belirlenen Survivor 2018 Finali karşınızda! Acaba Acun Ilıcalı kimin ismini açıklayacak? Survivor'a kim veda edecek? Hepsinin cevabı çizgi dizi Özcan Show'un yeni bölümünde! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Keşanlı Trump vs. Laz Putin | Özcan Show
Keşanlı Trump vs. Laz Putin | Özcan Show
Yıl önce
İlber hocanın zaman makinesiyle evrende kaybolan Radi ve Özcan kendilerini Survivor dokunulmazlık oyununda bulur. Laz Putin Keşanlı Trump'ı kışkırtınca Acun kural değiştirmek zorunda kalır. Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş, Turabi, Nagihan ve diğer Survivor yarışmacılarının da yer aldığı bu komik animasyon çizgi filmi kaçırmayın! (NOT: Adı geçen kişi, kurum ve markaların gerçekle hiçbir alakası yoktur. Bu animasyon bir parodidir.) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Game of Thrones | Özcan Show
Game of Thrones | Özcan Show
Yıl önce
Radi hoca'nın bizzat kendi imalatı olan zaman makinesi sayesinde Radi hoca ve Özcan zamanda yolculuğa çıkıyor. Game of Thrones dizisinin karakterleriyle karşı karşıya kalan Radi ve Özcan'a İlber Ortaylı yardım ediyor. Gladyatörlü, ejderyalı, Hayko Cepkin'li dopdolu komik animasyon çizgi filmi kaçırmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Laz Putin'in Düşüşü | Özcan Show
Laz Putin'in Düşüşü | Özcan Show
Yıl önce
Özcan ve Radi Hoca galaksimize sahip çıkmaya devam ediyor! Önceki bölümde uzaylılar tarafından kaçırılan Özcan ve Radi Hoca dünyaya dönmenin yollarını ararken onlara Laz Putin, Arif V 216 eşlik ediyor! Özcan Show'dan yine macera ve eğlence dolu yeni bir komik animasyon çizgi film, kaçırmayın! Kanala abone olup Özcan Show'a destek vermeyi unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
En Komik Anlar | Özcan Show
En Komik Anlar | Özcan Show
Yıl önce
Türkiye'nin tek internet çizgi dizisi Özcan Show yeni bölümleriyle TRvideos kanalında! Büyüklere çizgi film Özcan Show'da her bölümde magazin, spor, siyaset, gündem, internet dünyası ve etrafımızda olan biten her şeyle eğleniyoruz. Yeni bölümleri kaçırmamak için kanala abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Laz Putin | Özcan Show
Laz Putin | Özcan Show
2 yıl önce
Radi Hoca ve Özcan uzaylılar tarafından kaçırıldı! Uzaylılar ne istiyor? Aleyna Tilki uzaylı mı? Putin'in herkesten sakladığı büyük sır ne? Keşanlı Trump'ın başı neden dertte? Komik animasyon çizgi film Özcan Show'un macera ve gerilim dolu bu bilim kurgu bölümünü sakın kaçırmayın! -- Özcan Show'a Abone Ol: goo.gl/k2CkVo Özcan Show'a Sponsor Ol: www.patreon.com/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Best of Özcan Show | Özcan Show
Best of Özcan Show | Özcan Show
2 yıl önce
Özcan Show'un bölümlerinden kısa ama komik bir montaj! Kanala abone olmayı unutmayın! -- Özcan Show'a Abone Ol: goo.gl/k2CkVo Özcan Show'a Sponsor Ol: www.patreon.com/ozcanshow Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
Kuzey Kore Savaşı | Özcan Show
Kuzey Kore Savaşı | Özcan Show
2 yıl önce
Üçüncü Dünya Savaşı'nın ayak sesleri! Özcan ve Radi hocanın tatil planları bir felaketle sonuçlanıyor. Radi hocanın kankası Donald Trump ve Kuzey Kore arasında ipler kopuyor. Özcan Show'dan Prison Break, Spy Game tadında komik animasyon, heyecan ve macera dolu bir çizgi film... bir de sürpriz bir konuk var! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Ishikari Lore adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100192 Sanatçı: incompetech.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Eastminster adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100719 Sanatçı: incompetech.com/
İzdivaç | Özcan Show
İzdivaç | Özcan Show
2 yıl önce
Müzmin bekar Radi abi, münasip bir eş bulma hayalleri suya düşünce ülke çapında bir referanduma gider. Bu heyecan dolu komik animasyon çizgi filmde acaba kazanan kim olacak? -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Audionautix sanatçısının Horror Music adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Long Note One adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100418 Sanatçı: incompetech.com/
Kaçırılan Youtuber | Özcan Show
Kaçırılan Youtuber | Özcan Show
2 yıl önce
Komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu bölümünde; oyun kanalı açıp TRvideos'dan parayı vurmak isteyen Radi Hoca ve Özcan, ünlü bir TRvideos fenomenini kaçırır ve macera başlar! Bölüm sonunda sürpriz bir konuk da var... iyi seyirler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --- Twin Musicom sanatçısının 8-Bit March adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: www.twinmusicom.org/ Audionautix sanatçısının High Tension adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/
Keşanlı Trump  | Özcan Show
Keşanlı Trump | Özcan Show
2 yıl önce
Donald Trump'ın herkesten sakladığı büyük sırrı ne? Radi Hoca ve Donald Trump nerden tanışıyor? Teoman nerede? Yeni bir dünya savaşı mı çıkıyor? Hepsinin cevabı komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu macerasında. İyi seyirler! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Audionautix sanatçısının South Of The Border adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Sanatçı: audionautix.com/
14 Şubat Sevgililer Günü | Özcan Show
14 Şubat Sevgililer Günü | Özcan Show
2 yıl önce
Özcan'ın çok ünlü sevgilisi kim? Can Bonomo'nun hiç bilinmeyen sırrı ne? Radi Hoca'nın çılgın sevgililer günü planı! Şanzelize Kafe'de neler oluyor?? Hepsi Can Bonomo ve Angelina Jolie'nin konuk olduğu komik animasyon çizgi film Özcan Show'un yeni bölümünde! ( Bu maceraya kendi sesiyle konuk olan Can Bonomo'ya teşekkürler, sevgiler!! ) -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Cool Rock - Take the Lead adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100279 Sanatçı: incompetech.com/
Survivor'daki Hayalet  | Özcan Show
Survivor'daki Hayalet | Özcan Show
2 yıl önce
Sizlerin oylarıyla Survivor Adası'na giden Okan Bayülgen, peşini bırakmayan hayaletin pençesinde! Acun Ilıcalı, Okan Bayügen, Survivor Erdi, Eser West ve tabiki Özcan-Radi ikilisinin başrolleri paylaştığı komik animasyon çizgi film Özcan Show'un bu bölümünü "Süt Kardeşler" gibi efsane bir filmi bizlere kazandıran Arzu Film, Ertem Eğilmez, Kemal Sunal, Adile Naşit, Şener Şen ve Halit Akçatepe'ye ithaf edelim; efsanenin orjinalinin adresini de şuraya koyalım: goo.gl/VAfqBP İyi seyirler! Çalma-çırpma yapıp kendi kanalına koymaca yok! Özcan Show, Özcan Show kanalında izlenir! Videoları başka kanalda gördüğünüz takdirde telif şikayetinde bulunursanız sevirim. Not: Oylamaya gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkürler! Nurella ve Bülent hanıma sonradan çok oy geldi, ama benim animasyona başladığım tarihe kadar gelen oyların çoğu Okan Bayülgen yönündeydi. Bilginize... -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Kevin MacLeod sanatçısının Long Note One adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100418 Sanatçı: incompetech.com/ Süt Kardeşler (Gulyabani) Tema Müziği: www.arzufilm.com.tr/ trvideos.net/c/UCUALYmnkEmx8vlxIbpr2gmw
Survivor Entrikaları  | Özcan Show
Survivor Entrikaları | Özcan Show
2 yıl önce
Survivor 2017'nin iddialı yarışmacıları Özcan ve Radi açlıkla mücadele ediyor. Radi'nin Erdi ile ilgili ne planları var? Tostçu Erol ve Donald Trump'ın konuyla ilgisi ne? Hepsinin cevabı için bu komik animasyon çizgi filmi izle! Survivor'a katılmasını istediğiniz adayları da aşağıdaki yorum bölümüne yazın, desteklediğini aday Survivor'da yarışsın! Beğenmeyi, yorum yapmayı, paylaşmayı ve en önemlisi abone olmayı unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com --- Twin Musicom sanatçısının Video Game Soldiers adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: www.twinmusicom.org/song/295/video-game-soldiers Sanatçı: www.twinmusicom.org
Nusret  | Özcan Show
Nusret | Özcan Show
2 yıl önce
Bütün dünyanı kasıp kavuran Nusret çılgınlığı komik animasyon çizgi film Özcan Show'da! Özcan, Radi Hoca'yı son günlerin en çok konuşulan adamı Nusret'in meşhur mekanına yemeğe getirir. Kendine has stiliyle dünyanın tanıdığı Nusret, Radi Hoca'ya biraz fazla gelir. Yeni bölümler için beğenmeyi, paylaşmayı, yorum yapmayı ve kanala abone olmayı unutmayın! -- TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com -- Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/
Günah Gecesi | Özcan Show
Günah Gecesi | Özcan Show
2 yıl önce
Komik animasyon çizgi film Özcan Show’un bu bölümünde, Radi Hoca ve biricik yancısı Özcan satranç federasyonunu basıyor. Cübbeli Hoca’nın satranç açıklamalarından bir hayli etkilenen Radi Hoca, “kumardan bile daha günah olan satranç illetini” bitirmek için harekete geçiyor. Her dakika, ayrı bir “Son dakika” gelişmesinin yaşandığı ülkemizin gündemini bir açıklamayla değiştiren Cübbeli Hoca ve satranç polemiğine ironik bir bakış… TRvideos Türkiye'nin en eğlenceli ve komik animasyon çizgi film serisi Özcan Show kanalına abone ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com - - - Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/preludes/ Sanatçı: chriszabriskie.com/
Özcan Show - Başlangıç
Özcan Show - Başlangıç
2 yıl önce
TRvideos'un en iyi animasyon çizgi filmi Özcan Show, 31.12.2016'dan itibaren her hafta yeni bölümleriyle, birbirinden ünlü konuklarıyla bu kanalda! Kanala Abone Ol: goo.gl/k2CkVo Facebook Sayfası ► facebook.com/ozcanshow Twitter ► twitter.com/ozcanshow Instagram ► instagram.com/ozcanshow İletişim ► showozcan@gmail.com
abdullah beyyy
abdullah beyyy - 43 dakika önce
merak etmeyin aynısıbanada oldu
Osman Erşahin
Osman Erşahin - 3 saatler önce
Laaa 234 benim ilk okul numaram 1/C O. E
Ümit ÜNLÜ- Harabe Müzik
Ümit ÜNLÜ- Harabe Müzik - 9 saatler önce
NEYİM VAR Kİ türkçe rapin istiklâl marşı'dır.. respect.
Arya Çakır
Arya Çakır - 10 saatler önce
lütfen şu cocuk dede diyaloglu bi video cekin lütfen aşırı komik
Doğukan Çetkin
Doğukan Çetkin - 12 saatler önce
Terzi Niyaziyi Severek İzliyorum Rolunü Çok Sağlam Oynuyor Çok Teşekkür Ederim Şimdiden Sağ Olun
Ali Musa
Ali Musa - 12 saatler önce
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅
Murat Korkmaz
Murat Korkmaz - 13 saatler önce
Ulan radi abi hep sıkışınca anlamlı konuşuyon xd
m-t han
m-t han - 13 saatler önce
O niyazi dayinin boynundaki mezurami 😄😄
Ľóŕđ Ģàmēř ŤŔ
Ľóŕđ Ģàmēř ŤŔ - 14 saatler önce
Vatan Millet Sakarya
Kadınlar Yapar
Kadınlar Yapar - 14 saatler önce
bu kanaldaki trump neden cok komik aq 😂😂 gerçekten de boyle olsaymis keske
Kuzey ile Eğlence
Kuzey ile Eğlence - 14 saatler önce
Diss attım diye Killa Hakan beni Twitter'dan instagramdan engelledi. Halbuki taklitler aslını yaşatmaz mıydı? Kanalımda Diss'i izleyip yorum yapar mısınız?
Burak Köken
Burak Köken - 14 saatler önce
Zula da isminde killa radi yazıyordu fark ettiniz mi
bozwolf
bozwolf - 14 saatler önce
ah be özcanım bir de bu günlere bak Negatif... sonda çok gaza geldim..;)
Şinasi Şunka
Şinasi Şunka - 14 saatler önce
234 benim okul numaram numarası 234 olanlar +1
erhan koca
erhan koca - 15 saatler önce
şehinşahıda yaparmısın
SDGM - Sad Gamer
SDGM - Sad Gamer - 15 saatler önce
Ben fero klip çekti biladerim içine trende girdi hemen çek öhsxnkl Bu arada NAMIK BEN FERO YILMAZ demedin
On Ur Wall
On Ur Wall - 15 saatler önce
🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅
GACHA KEREM T.R
GACHA KEREM T.R - 15 saatler önce
Yakinda 1 milionu da gircezzzz
Efekan Aydoğan
Efekan Aydoğan - 16 saatler önce
Fivem groove topluyoruz 4 kişi lazım discord.gg/5MQj37
MasterTwisterTV
MasterTwisterTV - 16 saatler önce
2008 doğduğum yıl aq
Gamze Yalcin
Gamze Yalcin - 17 saatler önce
Radi
JBuLuT
JBuLuT - 17 saatler önce
RADİ
ALpHA ScopE
ALpHA ScopE - 17 saatler önce
Üzerine beton döküp denize atıyimmi babba
Ömer Çelik Dalgalı
Ömer Çelik Dalgalı - 17 saatler önce
00:58 :DDDDD Götüm Gibih
Ela Lale elele Hoba
Ela Lale elele Hoba - 17 saatler önce
Helal size be bi durumda bile gülüyorum
Ömer Çelik Dalgalı
Ömer Çelik Dalgalı - 17 saatler önce
00:53 izleyin
ALpHA ScopE
ALpHA ScopE - 17 saatler önce
Berkcan güven mi lan bu doğru
Ömer Çelik Dalgalı
Ömer Çelik Dalgalı - 17 saatler önce
NERDE PARA LA!?
Ken Kaneki
Ken Kaneki - 17 saatler önce
maşallah adamdada herkesin numarası var
Muzaffer Çelik
Muzaffer Çelik - 18 saatler önce
Demek ki Harry poter da gelecek :)))))
Veysel Gürses
Veysel Gürses - 18 saatler önce
4:30
Veysel Gürses
Veysel Gürses - 18 saatler önce
ezhel masum köylü
Yağmur Damla
Yağmur Damla - 18 saatler önce
Bencede o sınıfın sahibi sanıyor kendini
Efe Şahin
Efe Şahin - 18 saatler önce
3:00 anırdım !!!
Emir Öztürkgil
Emir Öztürkgil - 18 saatler önce
Radi
Kadınlar Yapar
Kadınlar Yapar - 18 saatler önce
donald trumpa ilk kez katiliyorum vay canina 😂😂 0:55
Kadınlar Yapar
Kadınlar Yapar - 18 saatler önce
06:14 "şikayatçiyim beyfendi dana kolla dövdüler beni, yeşil soğanla vurdular" koptum 😂😂😂
Mustafa Selim Önal
Mustafa Selim Önal - 19 saatler önce
Abi nasıl bu kadar komik video yapıyorsunuz
Ahmet Çakır
Ahmet Çakır - 19 saatler önce
4:18 :D
metehan dkmn
metehan dkmn - 19 saatler önce
Niye gaçup gidmiyukki amınagoyum
CaferCan Bro
CaferCan Bro - 19 saatler önce
3:43 kendi aranızda konusmayin demedim mi radi(cetvel atar) ronaldo: bana ne vuruyom la
Emre Kalkan
Emre Kalkan - 19 saatler önce
321 Ben Fero Güzel gönderme -321 bitir işi.... dbjdjdjd
enes durmuş
enes durmuş - 20 saatler önce
Olum efso doru. Bu camiyada ne kadar genç kız varsa hepsini bir güzel düzüp ünlü ettiler.
str fire
str fire - 20 saatler önce
bana kalirsa 1 tanesi bile fazla
Raven _
Raven _ - 20 saatler önce
Bune lan?
Yaren Yapan
Yaren Yapan - 20 saatler önce
Süper olmuş böyle devam (yani böyle şarkılara)
mixed trillions red
mixed trillions red - 20 saatler önce
Neden heryerde ezheli görüyom bu VİDEODA XD
Ece Tokay
Ece Tokay - 21 saatler önce
Hiç telif yemiyor musunuz cidden
AYŞE SEYREK
AYŞE SEYREK - 21 saatler önce
ÇOK iyi aq
pes faith
pes faith - 21 saatler önce
Yeni vidyo gelsin artık urfalı fuatıda oynat tekkaş küçük boylu
Bey Da
Bey Da - 21 saatler önce
Raaaaaadiiiiiiiiii
Jungkook end Ela
Jungkook end Ela - 21 saatler önce
Radi kalsınnnn 🥺🥺
mert bıçak
mert bıçak - 22 saatler önce
Laz
Suphi Gocer
Suphi Gocer - 23 saatler önce
Ben fero en büyük
Mehmet Atas
Mehmet Atas - 23 saatler önce
Rapçilere devam👊
EmiN - BrawlStats
EmiN - BrawlStats - 23 saatler önce
ilk dakikada altım ascmdım
ALpHA ScopE
ALpHA ScopE - 23 saatler önce
Aga be gece golgenin rahatina bak
FATİH SULTAN MEMED
FATİH SULTAN MEMED - Gün önce
Çocuk müthiş yaaa😄😄😄😄
A.M.E.
A.M.E. - Gün önce
0:26 denedim harbi doğru diyor ben fero çıktı ilk başta :D
Musa Ahad
Musa Ahad - Gün önce
Ronaldo efso diyar aq
A.M.E.
A.M.E. - Gün önce
*0:30** hayko nun tipi 10 numara .d*
merve Demir
merve Demir - Gün önce
Uffffffff en son izleyen benimmm
Mert Can Çapşek
Mert Can Çapşek - Gün önce
Radi
Halilefe Kabagac
Halilefe Kabagac - Gün önce
Abi ben senin video nu 1 saatlik izlerim.Abi bunu iki bölümlük yaptınya ilk bölümü bitince üzüldüm 2.sini aradım
Cengiz Kılıç
Cengiz Kılıç - Gün önce
Editörüm olurmusun ?
Brawl - Sertaç
Brawl - Sertaç - Gün önce
Özcan abi beni affet 10 yaşında bir çocuğum telif melif şeylerini daha bugün öğrendim yapma lütfen babam beni çok pis döver bi daha yapmicam ne yapmam lazım bana birisi yardımcı olabilir mi
thanosomer
thanosomer - Gün önce
b ben fero 321 numarası efsane olmuş
ŞAKİR EFE DEĞER
ŞAKİR EFE DEĞER - Gün önce
Niyazi dayı bordo bereliymiş meğersem
Hasan Dover
Hasan Dover - Gün önce
Aslında Bi film çekse özcan show ve karakterlerde kendilerini seslendirse muhteşem olur yaa
Melikşah Altundağ
Melikşah Altundağ - Gün önce
Demet Akalının Patlayışı Efsaneydi ya 😂
Emre Takmaklı
Emre Takmaklı - Gün önce
Videolarınız cok iyi ama cok gec geliyor şunu haftada iki veya üç yapsanız cok daha fazla izlenir hem aboneniz artar severek izliyoruz ama yetersiz kalıyor lütfen daha fazla video atın +1 leyin arkadaşlar lütfen görsünler başarılarınızın dewamını dilerim sizleri seviyoruz
Orhan Demirkiran
Orhan Demirkiran - Gün önce
Radi hoca'nın etkileyici konuşmayla her b○k'tan kurtulur
Warprein
Warprein - Gün önce
Niyazi dayı adamdır.
Mr LAYEMUT
Mr LAYEMUT - Gün önce
Dersimiz müzük konumuz filüt
Sarina Solhi
Sarina Solhi - Gün önce
Lan 2 ayda bi video geliyo oda 3dk bile değil 2dk 53 saniye aq
muhamet ceylaner
muhamet ceylaner - Gün önce
Fortnite çekin abi
Rody- -Channel -76
Rody- -Channel -76 - Gün önce
Nerde trend video ??? ÖZCAN SHOW ORADA BABY
Sibel DERİCİ
Sibel DERİCİ - Gün önce
Yılbaşı gelir gelmez bu şarkıyı dinlicem ama yıl başına daha çok var☹️☹️
PİVOT MASTER
PİVOT MASTER - Gün önce
RTÜK güzel olmuş :D
Gulten İnal
Gulten İnal - Gün önce
Normender adamdır
Batuhan Zeytin
Batuhan Zeytin - Gün önce
Aras karafil dkdnskdbsk
eylül ülker
eylül ülker - Gün önce
niyazi abi oynayak bi el
LORD GAME
LORD GAME - Gün önce
😂😂😂😂😃😂😂😂😂😂
Utku Çakır
Utku Çakır - Gün önce
John sins yok ya 😋
Mega Şövalye
Mega Şövalye - Gün önce
Niye gaçıp gitmiyosak amınagoyum
Şanslı Felaket
Şanslı Felaket - Gün önce
1:47 hatırlayanlar +1
meltem Koc
meltem Koc - Gün önce
5:56 cok iyi
Naz İlhan
Naz İlhan - Gün önce
Vikig mi lan o? Ejsjajxjajnxnas
Gülnur Tüsüz
Gülnur Tüsüz - Gün önce
Norm ender de olsaymış daha güzel olurmuş
çılgın Marul
çılgın Marul - Gün önce
👍😁😁😁👌👌👌
SaVaS MERAL
SaVaS MERAL - Gün önce
Çok hojdur
İbra s. Bxxxb
İbra s. Bxxxb - Gün önce
.
İbra s. Bxxxb
İbra s. Bxxxb - Gün önce
.
Toygar Altunkaynak
Toygar Altunkaynak - Gün önce
Laz Putin candır
FREE FİRE- Erzurumlu
FREE FİRE- Erzurumlu - Gün önce
RADİ
NON PLAYER XD! :D
NON PLAYER XD! :D - Gün önce
Kızma radi abi aboneyim zaten
İksirci Başı
İksirci Başı - Gün önce
Yaw karakterler yan yan yürüyor ya ona bayılıyorum
Ahmet Mete Aytekin
Ahmet Mete Aytekin - Gün önce
Keşke killa hakan olsaydı
Kayra Cihan
Kayra Cihan - Gün önce
4:52 - 6:23
Nani Bey
Nani Bey - Gün önce
abi cok iyisiniz