KanalD
KanalD
  • 16 640
  • 8 118 085 803
  • 100
  • Katılım 19 Sep 2006
Türkiye'nin Kanalı

Video
Gelinim Mutfakta 498. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 498. Bölüm Fragmanı
Gün önce
Gelinim Mutfakta 498. Bölüm Fragmanı yayında! Neslihan, eltilerinden Reyhan Hanıma gelen teklifler karşısında şoke oluyor! Neslihan'ın yerine yarışmaya gelmekten mutluluk duyacaklarını söylüyorlar. Bu teklif karşısında Neslihan ve Reyhan Hanımın tepkileri nasıl olacak? Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 497. Bölümde gün birincisi kim oldu? 7 Nisan 2020
Gelinim Mutfakta 497. Bölümde gün birincisi kim oldu? 7 Nisan 2020
Gün önce
Gelinim Mutfakta 496. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Burçin Saruhan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Reyhan Hanımdan, Neslihan'ı kıran sözler! Gelinim Mutfakta 497. Bölüm
Reyhan Hanımdan, Neslihan'ı kıran sözler! Gelinim Mutfakta 497. Bölüm
Gün önce
Gelinim Mutfakta 497. Bölümde Reyhan Hanım, Neslihan'ın fırınını iki kere açık unutmasına çok öfkelendi ve kavgada söylenmeyecek sözler söyledi! "Aynı hataları tekrarlarsa yeni bir gelin bulur onunla yarışmaya gelirim!" diyen Reyhan Hanımın açıklamaları karşısında Neslihan büyük bir kırgınlık yaşadığını ifade etti. Bu konu üzerine tartışmaya diğer gelin ve kaynanalar da kendi görüşlerini dile getirdiler. Özellikle Neslihan'ın yanında oldular, Reyhan Hanımı eleştirdiler. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Burçin'in kaynanasına söyledikleri Fatih Ürek'i kızdırdı! Gelinim Mutfakta 497. Bölüm
Burçin'in kaynanasına söyledikleri Fatih Ürek'i kızdırdı! Gelinim Mutfakta 497. Bölüm
Gün önce
Gelinim Mutfakta 497. Bölümde Fatih Ürek, kaynanası Özden Hanıma, Reyhan Hanım ile ilgili verdiği nasihatlara öfkelendi! Burçin "Reyhan Teyze ile arana mesafe koy! Reyhan Teyze, daha öncelerden diğer yarışmacıları kendi yanına çekti ve sonrasında onlarla kavga etti!" gibi nasihatler verdi. Bu videoyu izleyen Reyhan Hanım sinirlendi. "Ne kötülüğümü gördün?" diyen Reyhan Hanıma Burçin örnekler vererek saptamalarını destekledi. Bunun üzerine Fatih Ürek, Burçin'e karşı sert sorularla yüklendi. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Ebru Şinik'ten basit diyafram nefesi egzersizi! Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölüm
Ebru Şinik'ten basit diyafram nefesi egzersizi! Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölüm
Gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölümde konuk olan Ebru Şinik, evde strese karşı ailenizle yapabileceğiniz basit diyafram nefes egzersizini uygulamalı olarak gösterdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D'de!
Evde kaldığımız günlerde nelere dikkat etmeliyiz? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölüm
Evde kaldığımız günlerde nelere dikkat etmeliyiz? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölüm
Gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölümde konuk olan Ebru Şinik, "Uykunun sağlımızı için önemi nedir? Sindirim sistemi neden bu kadar önemli? Beden ve zihindeki stresten nasıl kurtulabiliriz?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D'de!
Saç, sakal ve bıyık virüs taşır mı? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölüm
Saç, sakal ve bıyık virüs taşır mı? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölüm
2 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölümde konuk olan Bilim Kurulu doktoru Prof.Dr. Levent Yamanel, "Koronavirüs salgınında son durum nedir? Saç, sakal ve bıyık virüs taşır mı? Dışarı çıkan kişiler maske ve eldiven kullanmalı mı?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D'de!
Hastaların umudu iyileşenler!
Hastaların umudu iyileşenler!
2 gün önce
Korona virüsü tedavisinde son dönemde üzeride durulan bir yöntem var. Adı İmmün Plazma tedavisi! Hastalığı atlayan bir kişiden alınan kandaki antikorlar virüsle mücadele eden hastaya veriliyor, olumlu sonuçlar da alınıyor. Türkiye'de de ilk plazma nakli gerçekleştirildi. Peki bu plazma tedavisi nedir? Kimlere ve nasıl uygulanıyor? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Arka Sokaklar 549. Bölüm Fragmanı - 2 / Seri katil kim?
Arka Sokaklar 549. Bölüm Fragmanı - 2 / Seri katil kim?
2 gün önce
Arka Sokaklar 549. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, seri katilin peşine düşüyor ve şüphelileri sorguluyor! Bu sorgu sırasında ilginç durumlar yaşanıyor. Ekibin sabrını zorlaya sorgu seri katile ulaşmakta sıkıntı yaratıyor. Bu sırada Mazlum, şüphelendiği bir kişiyi ekibimize bildiriyor. Ekip, olay yerine geldiğinde bir tuhaflık seziyor. Mazlum'un tarif ettiği yer, ekibin şaşkınlık yaşamasına neden oluyor. Zeliş, Haydarberk'in hocası ile gittiği yemek sonrasında kız kardeşinin radarına yakalandığını öğreniyor. Nazike bu durumdan hoşlansa da Zeliş, yakalanmanın erken olmasından dolayı sıkıntı yaşıyor. Arka Sokaklar yeni bölümüyle 10 Nisan Cuma 20.00'da Kanal D'de! GENEL HİKAYE Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu Yönetmen: Orhan Oğuz Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont
Hayat Tamircisi 1. Bölüm Fragmanı
Hayat Tamircisi 1. Bölüm Fragmanı
2 gün önce
Engelli canların hayatlarını tamir eden, onları tekrar hayata bağlayan, hayvan dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına çare olmak için kendini adayan nam-ı diğer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’ın hikayeleri perşembe 21.45’te Kanal D'de! Engelli canların hayatlarını tamir eden, onları tekrar hayata bağlayan, hayvan dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına çare olmak için kendini adayan nam-ı diğer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’ın hikayeleri Kanal D'de! Hayat Tamircisi ilk bölümüyle perşembe 21.45’te Kanal D’de!
Arda'nın Mutfağı 63. Bölüm Fragmanı
Arda'nın Mutfağı 63. Bölüm Fragmanı
2 gün önce
Arda'nın Mutfağı 62. Bölüm Fragmanı yayında! Arda Türkmen bu hafta sonu Peynirli Milföy Tart, Buğday Kısırı ve Çilekli Mini Pastalar ile şahane lezzetleri ekranlara taşıyor! Arda’nın Mutfağı bu hafta nefis lezzetlerle karşınızda... Menüde bu hafta; "Peynirli Milföy Tart", "Buğday Kısırı" ve "Çilekli Mini Pastalar" var. Arda’nın Mutfağı Cumartesi saat 13.00’da yeni bölümüyle Kanal D’de.
Gelinim Mutfakta 497. Bölüm Fragmanı - Yağnur ve Burçin karşı karşıya!
Gelinim Mutfakta 497. Bölüm Fragmanı - Yağnur ve Burçin karşı karşıya!
2 gün önce
Gelinim Mutfakta 497. Bölüm Fragmanı yayında! Yağnur, mutfağına girmek isteyen Burçin'i çıkartmaya çalışıyor! Neslihan, kendisi hakkında konuşan Reyhan Hanımın açıklamaları sonrasında kırgınlık yaşıyor. Fatih Ürek, kaynanaların yarışmaya girmeden önce yaptıkları puanlama konuşmalarına öfkeleniyor. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 496. Bölümde gün birincisi kim oldu? 6 Nisan 2020
Gelinim Mutfakta 496. Bölümde gün birincisi kim oldu? 6 Nisan 2020
2 gün önce
Gelinim Mutfakta 496. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Ziyafet Hanımdan stüdyoyu karıştıran mesaj! Gelinim Mutfakta 496. Bölüm
Ziyafet Hanımdan stüdyoyu karıştıran mesaj! Gelinim Mutfakta 496. Bölüm
2 gün önce
Gelinim Mutfakta 496. Bölümde Ziyafet Hanımın, Reyhan Hanım ve Hüsniye Hanım için söyledikleri ortalığı karıştırdı! Zerafet Hanım, Hüsniye Hanımın tadım sırasındaki betimlemelerle konuşmasını eleştirirken Reyhan Hanımın da, sürekli olarak kendisini övmesini eleştirdi. Bu mesaj sonrası eleştirilen kişiler kendilerini savunmaya geçtiler, diğer gelin ve kaynanalarla tartışmanın ortasına düştüler... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Burçin: Ben hepsini patlatmaya geldim! Gelinim Mutfakta 496. Bölüm
Burçin: Ben hepsini patlatmaya geldim! Gelinim Mutfakta 496. Bölüm
2 gün önce
Gelinim Mutfakta 496. Bölümde yarışmaya bu hafta katılan Burçin'in, "'En'ler, 'En'ler dediler! Gördüm ki bana göre bir 'En' yok! Benim rakiplerim balon ve ben hepsini tek tek patlatmaya geldim!" açıklamaları gelinleri bir hayli sinirlendirdi! Gelinler yemek yapmaya geçtikten sonra bu açıklama üzerine tartışmaya başladılar. Yağnur, Hatice ile Neslihan'ın balonunu patlattı ve kendi isminin yazılı olduğu balonu alarak kendi masasına götürdü. Burçin bu davranışı korkaklık olarak değerlendirdi. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
İrmikli Puding - Arda'nın Mutfağı 62.Bölüm
İrmikli Puding - Arda'nın Mutfağı 62.Bölüm
2 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 4 Nisan 2020 Cumartesi günü yayınlanan 62. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "İrmikli Puding" tarifi! İrmikli Puding MALZEMELER 4 - 5 su bardağı süt 10 yemek kaşığı toz şeker 3/4 su bardağı irmik 3 diş karanfil 1 adet portakal Tabanı ve Arası için; 1 su bardağı bebe bisküvisi ya da kakaolu bisküvi Üzeri için; Toz şeker Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Patlıcanlı Makarna - Arda'nın Mutfağı 62.Bölüm
Patlıcanlı Makarna - Arda'nın Mutfağı 62.Bölüm
2 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 4 Nisan 2020 Cumartesi günü yayınlanan 62. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Patlıcanlı Makarna" tarifi! Patlıcanlı Makarna MALZEMELER 1 paket burgu makarna - 500 gr. 2 adet patlıcan - iri küp doğranmış Zeytinyağı 1 adet soğan 2 diş sarımsak 1 su bardağı domates püresi 1 adet domates - küp doğranmış 5 yaprak fesleğen Tuz Karabiber 1 yemek kaşığı balzamik sirke 1 avuç ceviz Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Fırında Top Köfte - Arda'nın Mutfağı 62.Bölüm
Fırında Top Köfte - Arda'nın Mutfağı 62.Bölüm
2 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 4 Nisan 2020 Cumartesi günü yayınlanan 62. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Fırında Top Köfte" tarifi! Fırında Top Köfte MALZEMELER 500 gr. kıyma 1 su bardağı panko ya da galeta unu 1 adet yumurta 2 tutam kuru kekik 1 yemek kaşığı kimyon Tuz Karabiber Sosu için; 1 tatlı kaşığı nar ekşisi Zeytinyağı 1 tatlı kaşığı domates salçası 4 - 5 diş sarımsak 4 - 5 adet domates - küp doğranmış Tuz Karabiber 1 adet kuru biber 10 - 15 adet siyah zeytin - çekirdeği çıkartılmış Üzeri için; Kaşar peyniri - rende Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Çarkıfelek Fragmanı - Çark kazandırmaya devam ediyor!
Çarkıfelek Fragmanı - Çark kazandırmaya devam ediyor!
4 gün önce
Dünyanın en çok kazandıran yarışma programı Çarkıfelek, neşesi ve eğlencesiyle gümbür gümbür! Eğlenceli ve çekişmeli geçen yarışmada en yüksek puanı kim toplayacak? Çarşıdan en çok alışverişi kim yapacak? Çarkıfelek tüm eğlencesiyle Kanal D'de!
Ekipten Aslı'ya büyük oyun! - Arka Sokaklar 548. Bölüm
Ekipten Aslı'ya büyük oyun! - Arka Sokaklar 548. Bölüm
5 gün önce
Arka Sokaklar 548. Bölümde ekip, Hasan'ın ölümünden ve yasa dışı diğer işlerinden dolayı Aslı'yı kurdukları bir planla tutukluyor! Aslı, Hasan'ı öldüren Ragıp'ın yerini ekibimizin bulduğunu öğreniyor. Ragıp konuşursa yaptığı yasa dışı işlerin ifşa olacağını bilen Aslı, suç ortağı İlyas ile harekete geçer. Aslı, ekip ile vardıkları çiftlik evinde Ragıp'ın, Mesut tarafından yakalandığını görür. Mesut'un, Ragıp'a yaklaşmasına fırsat vermez ve ateş ederek onu öldürür. Mesut, teslim olan Ragıp'ı öldüren Aslı'yı gözaltına alır. Aslı suçlamaları kabul etmez. Bunun üzerine ekibimiz bir plan yapar. Plan tıkır tıkır işler ve tüm deliller toplandıktan sonra Aslı savcılığa sevk edilir. Aslı'yı savcıya götüren ekibimiz kötü bir sürpriz ile karşılaşırlar. Uyuşturucu çetesinin lideri Kadri, Aslı'nın kendisine ihanet ettiğini öğrenmiştir ve ölüm timini harekete geçirmiştir. Ekibimiz ve Aslı kendilerini yaylım ateşinin içinde bulurlar... Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!
Ali, Rıza Babaya fena yakalandı! - Arka Sokaklar 548. Bölüm
Ali, Rıza Babaya fena yakalandı! - Arka Sokaklar 548. Bölüm
5 gün önce
Arka Sokaklar 548. Bölümde Rıza Baba, kızını aldattığını düşündüğü Ali'yi takip ediyor ve spor salonunda bir kadın ile yakalıyor! Ali, Şahika isimli spor hocasıyla Hakan sayesinde görüşmeye başlar. Evdeki ve işteki yoğunluktan dolayı kendisini dışarı atar. İş çıkışı sürekli olarak eve geç gelmesinden dolayı ve Hakan ile konuşmasını da duyan Rıza Baba işkillenir. Çaktırmadan Ali'yi takibe alan Rıza Baba, Ali'yi spor salonunda basar. İşler bu noktadan sonra farklı bir yöne doğru şekillenmeye başalar... Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!
Hüsnü define avında! - Arka Sokaklar 548. Bölüm
Hüsnü define avında! - Arka Sokaklar 548. Bölüm
5 gün önce
Arka Sokaklar 548. Bölümde Hüsnü, Tekin'in reklam amaçlı olarak firma tarafından verilen 100 Bin TL'lik kaybolan saatini altın dedektörüyle arıyor ve evin altını üstüne getiriyor! Tekin, bir saat firmasının saatini bir gün boyunca sosyal medyada çektiği videolarla reklamını yapacaktır. Saatin 100 Bin TL olması ise, Çoban Ailesi tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Ertesi gün saatin firmaya teslim edilmesi gerekmektedir ve Tekin uyandığında saatin kaybolduğunu fark eder. Evde hummalı bir arama başlar. Özellikle Hüsnü'nün getirdiği altın arama dedektörü evi karıştırmaya yeter. İçine düştükleri durum ilginç ve komik bir şekilde son bulur. Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!
Arka Sokaklar 549. Bölüm Fragmanı
Arka Sokaklar 549. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Arka Sokaklar 549. Bölüm Fragmanı yayında! Ekip operasyonda! Mesut ve Selin seri katil sinyalleri veren bir suçlunun peşine düşüyor. Nedim ise gene hedef tahtasında yer alıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de! GENEL HİKAYE Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu Yönetmen: Orhan Oğuz Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont
Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı - 2
Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı - 2
5 gün önce
Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Hekimoğlu bir anne ve bebeğin hayatını kurtarmaya çalışırken bir taraftan da Vahap'ın kumpaslarıyla uğraşır. Vahap, Hekimoğlu dediklerini kabul etmediği için iyice bilenmiştir. Fakat Ateş'in geri basmaya hiç niyeti yoktur. Vahap gemileri yakıp işi Hekimoğlu'nu kovmaya kadar götürür. Oylama yapılır. Hekimoğlu kovulacak mı? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!
Korona virüsü mutasyona mı uğradı?
Korona virüsü mutasyona mı uğradı?
5 gün önce
Bilim dünyası korona virüsünün yapısını çözmeye çalışıyor. Hemen hemen her gün vaka görülen ülkelerden farklı araştırma sonuçları geliyor. Son araştırma salgının başladığı ülke olan Çin'den geldi. Bu araştırmanın sonucuna göre virüste bir değişiklik saptandı. Virüs mutasyona mı uğradı? Etkinlik süresi arttı mı? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 496. Bölüm Fragmanı - Şaşırtan yeni yarışmacı kim?
Gelinim Mutfakta 496. Bölüm Fragmanı - Şaşırtan yeni yarışmacı kim?
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 496. Bölüm Fragmanı yayında! Yarışmaya yeni katılan yarışmacı başta Fatih Ürek olmak üzere herkesi çok şaşırtıyor! 100. haftaya girerken yarışmacılar mutfakta zorlanıyorlar. Özellikle Yağnur, Fatih Ürek'ten uyarı alıyor. Tartışmaların ve eğlenceli anların yaşandığı hafta başında kim birinci olacak ve çeyrek altını kazanacak? Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da 99. Hafta kim elendi? 3 Nisan 2020
Gelinim Mutfakta'da 99. Hafta kim elendi? 3 Nisan 2020
5 gün önce
Hafta toplamında en düşük puanları Reyhan-Neslihan Yıldırım ve Ayten-Yağmur Öz aldı. Gelinim Mutfakta'nın 99. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da 99. Hafta kim birinci oldu? 3 Nisan 2020
Gelinim Mutfakta'da 99. Hafta kim birinci oldu? 3 Nisan 2020
5 gün önce
Gelinim Mutfakta'nın 99. hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu! Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Hüsniye-Hatice Karabulut ve Nilgün-Yağnur İşçiler çiftinden birisi kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Arda ile Omuz Omuza 56. Bölüm Fragmanı - Ümit Kantarcılar
Arda ile Omuz Omuza 56. Bölüm Fragmanı - Ümit Kantarcılar
5 gün önce
Arda ile Omuz Omuza 56. Bölüm Fragmanı yayında! Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu Ümit Kantarcılar... Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu Ümit Kantarcılar... Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program "Arda ile Omuz Omuza" yeni bölümü ile ekrana geliyor. Ünlü şef bu hafta Ümit Kantarcılar’ı konuk ediyor. Türkmen’in sesli şekilde vereceği direktifleri uygulamaya çalışacak olan Kantarcılar, "Adaçaylı Tortelini" yapmaya çalışacak. Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile pazar günü saat 13.00’te Kanal D’de!
Gelinim Mutfakta 495. Bölümde gün birincisi kim oldu? 3 Nisan 2020
Gelinim Mutfakta 495. Bölümde gün birincisi kim oldu? 3 Nisan 2020
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 495. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Sağlıklı yaşlara Fatih Ürek! Gelinim Mutfakta 495. Bölüm
Sağlıklı yaşlara Fatih Ürek! Gelinim Mutfakta 495. Bölüm
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 495. Bölümde Fatih Ürek, Hüsniye Hanımın puanlamasından sonra sürpriz bir haber verdi! Fatih Bey, 3 Nisan'ın doğum günü olduğunu açıkladı. Yarışmacılar, Fatih Ürek'in doğum gününün olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık ve büyük sevinç yaşadılar. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Fatih Ürek'ten tüm Türkiye'ye moral şarkısı - Tak Tak! Gelinim Mutfakta 495. Bölüm
Fatih Ürek'ten tüm Türkiye'ye moral şarkısı - Tak Tak! Gelinim Mutfakta 495. Bölüm
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 495. Bölümde Fatih Ürek, Koronavirüsten dolayı evlerinde zor zamanlar geçiren izleyicilere "Tak tak!" şarkısını söyleyerek moral oldu. Ona yarışmacılarımız da danslarıyla eşlik ettiler. Fatih Ürek - Tak Tak Çıktım yerimde değilim Dönmem sözümün eriyim Tak tak vurma kapılara Bekleme yapmayalım ilerleyelim E eeh tehdit yok Yemezler imkan yok Bir düşün taşın bakayım Herkese var da niye bir tek sana yok Kestin bindiğin dalları ellerinle Şans cimridir bir kez gelir İkincide işte böyle Kaydırırlar ayağını münasip yerler üstüne Düştüğünde ikna oldun Kiminle dans ettiğine Kaydırırlar ayağını münasip yerler üstüne Bilmiyorsan öğretirler adabı da usulü de Söz - Müzik : Gülşen Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da Yeşilçam rüzgarları esti! 495. Bölüm
Gelinim Mutfakta'da Yeşilçam rüzgarları esti! 495. Bölüm
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 495. Bölümde Nilgün Hanım "Adile Naşit", Yağmur "Emel Sayın", Hüsniye Hanım "Perran Kutman", Hatice "Türkan Şoray", Ayten Hanım "Banu Alkan", Yağmur "Filiz Akın", Reyhan Hanım "Serpil Çakmaklı" ve Neslihan da "Hüdaverdi" kılığında stüdyoya gelerek eğlenceli anlara imza attılar! "Yeşilçam Konsepti" ile yarışmacılar efsaneleşen oyuncuların kılıklarına büründüler. İçeri birer birer giren yarışmacılar başta Fatih Ürek olmak üzere izleyenlere keyifli anlar yaşattılar.. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Hayat Tamircisi Fragmanı
Hayat Tamircisi Fragmanı
6 gün önce
Engelli canların hayatlarını tamir eden, onları tekrar hayata bağlayan Hayat Tamircisi Perşembe akşamı 21.45’te Kanal D'de başlıyor!
Hayat Tamircisi Fragmanı - 2
Hayat Tamircisi Fragmanı - 2
6 gün önce
Engelli canların hayatlarını tamir eden, onları tekrar hayata bağlayan Hayat Tamircisi Perşembe akşamı 21.45’te Kanal D'de başlıyor!
Kimler maske takmalı?
Kimler maske takmalı?
6 gün önce
Korona virüsünden dolayı herkes tedbir alıyor. Özellikle maskeler en büyük korunma yollarından biri olarak öne çıkıyor. Dünya Sağlık Örgütü maskenin zararlı olduğu görüşünde ancak bilim dünyası bu konuda ikiye bölünmüş durumda. Maske kullanılmalı mı? Kullanılacaksa kimler kullanmalı? Hangi aşamada hastaneye gitmeli? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Arda'nın Mutfağı 62. Bölüm Fragmanı
Arda'nın Mutfağı 62. Bölüm Fragmanı
6 gün önce
Arda'nın Mutfağı 62. Bölüm Fragmanı yayında! Arda Türkmen bu hafta sonu "Fırında Top Köfte", "Patlıcanlı Makarna" ve "İrmikli Puding" ile şahane lezzetleri ekranlara taşıyor! Arda’nın Mutfağı bu hafta nefis lezzetlerle karşınızda... Menüde bu hafta; "Fırında Top Köfte", "Patlıcanlı Makarna" ve "İrmikli Puding" var. Arda’nın Mutfağı Cumartesi saat 13.00’da yeni bölümüyle Kanal D’de.
Gelinim Mutfakta 495. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 495. Bölüm Fragmanı
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 495. Bölüm Fragmanı yayında! Tüm yarışmacılar kostüm giyerek Yeşilçam Filmlerine güzel bir gönderme yapıyorlar! Türk Sinemasının akıllarda kalan Yeşilçam karakterlerini canlandıran gelin ve kaynanalar izleyenlere keyifli anlar yaşatıyorlar. Hafta finalinde ise, elenen yarışmacı ve 5 altın bilezik kazanan belli oluyor! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 494. Bölümde gün birincisi kim oldu? 2 Nisan 2020
Gelinim Mutfakta 494. Bölümde gün birincisi kim oldu? 2 Nisan 2020
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 494. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Neslihan Yıldırım, Yağmur Öz ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Reyhan Hanım, Neslihan'a güvenmiyor mu? Mutfakta 494. Bölüm
Reyhan Hanım, Neslihan'a güvenmiyor mu? Mutfakta 494. Bölüm
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 494. Bölümde gelinler Reyhan Hanımın, hakkında söyledikleri üzerine Neslihan'a yüklendiler! Ezgi'nin çocuğu yüzünden yarışmadan ayrılması üzerine Reyhan Hanım, eltisinin gelini Neslihan'ı yarışmaya getirdi. Neslihan bu yüzden gelinler tarafından "Misafir" olarak değerlendirilmeye başladı. Reyhan Hanımın yarışmaya gelmeden önce Neslihan ile yaptığı konuşmayı kaynanalar odasında paylaşınca gelinler bu açıklamaları Neslihan'a karşı kullanmaya ve onu demoralize etmeye çalıştılar... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Hatice'ye dikkat et! Gelinim Mutfakta 494. Bölüm
Hatice'ye dikkat et! Gelinim Mutfakta 494. Bölüm
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 494. Bölümde Ayten Hanım, gelini Yağmur'a yarışmadaki gelinlere güvenmemesi gerektiğini söylerken özellikle de Hatice'ye dikkat etmesi için onu uyarıyor! Katıldığı ilk haftaları hatırlatarak yarışmacıların arkasından iş çevirdiğini hatırlatıyor. Hatice'ye güvenmemesi konusunda ise, sesiz sakin takılıp içten içe farklı düşündüğünü söyleyip ciddi bir şekilde uyarısını yapıyor. Bu anları izleyen Hatice, hakkında söylenenlere sinirlenip Yağmur ile tartışmaya giriyor... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Evde spor günlükleri - 4
Evde spor günlükleri - 4
6 gün önce
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa‘nın 2 Nisan Perşembe yayınlanan yeni bölümünde spor eğitmeni Gökçen Arıkan’dan evde uygulanabilecek egzersiz önerileri yer aldı. 2. Sayfa’da evde kal, zinde kal serisi her gün daha farklı hareketlerle devam edecek. İşte bugünün en etkili egzersiz serisi... Magazinde son söz yine Kanal D'de söylenecek! Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa, hafta içi her sabah 11.00'de Kanal D'de!
Market çalışanları virüsten korunmak için ne yapmalılar? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölüm
Market çalışanları virüsten korunmak için ne yapmalılar? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölüm
6 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Market çalışanları virüsten korunmak için ne yapmalılar? Kişiler Koronavirüsü anlamadan atlatabilirler mi?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölüm
Kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölüm
6 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Salgında önümüzdeki 1 haftanın önemi nedir? Marketten alınan yiyeceklerden ve kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronovirüste geldiğimiz son durum! 02.04.2020 Balçiçek ile Dr. Cankurtaran
Koronovirüste geldiğimiz son durum! 02.04.2020 Balçiçek ile Dr. Cankurtaran
6 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Koronovirüste geldiğimiz son durum! Koronavirüsten korunmanın en önemli yöntemleri! Normal hayatımıza dönmemiz 1 yılı bulur! " gibi çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Gizli taşıyıcı kaç kişiyi hasta eder?
Gizli taşıyıcı kaç kişiyi hasta eder?
7 gün önce
Korona virüsünde bilinen her vaka toplum için risk olmaktan çıkıyor. Peki bilinmeyenler ne yapıyor? İşte onlar risk oluşturmaya devam ediyor. Çünkü korona virüsünü hafif atlatanların sayısı ağırını geçirenlerden daha fazla. Bunlar gizli taşıyıcılar. Peki gizli taşıyıcılar kaç kişiyi hasta ediyor? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 493. Bölümde gün birincisi kim oldu? 1 Nisan 2020
Gelinim Mutfakta 493. Bölümde gün birincisi kim oldu? 1 Nisan 2020
7 gün önce
Gelinim Mutfakta 493. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Yağmur Öz ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Neslihan'ın düğün fotoğrafları tartışma çıkardı! GelinimMutfakta 493. Bölüm
Neslihan'ın düğün fotoğrafları tartışma çıkardı! GelinimMutfakta 493. Bölüm
7 gün önce
Gelinim Mutfakta 493. Bölümde stüdyoya, Neslihan'ın düğün fotoğrafları izlettirildi! İzelemeden sonra gelinler arasında Neslihan'ın fotoğrafları değerlendirdi. Kaynanalar odasında ise, ufak bir tartışma çıktı... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Evde spor günlükleri - 3
Evde spor günlükleri - 3
7 gün önce
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa‘nın 1 Nisan Çarşamba yayınlanan yeni bölümünde spor eğitmeni Gökçe Arıkan’dan evde uygulanabilecek egzersiz önerileri yer aldı. 2. Sayfa’da evde kal, zinde kal serisi her gün daha farklı hareketlerle devam edecek. İşte bugünün en etkili egzersiz serisi... Magazinde son söz yine Kanal D'de söylenecek! Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa, hafta içi her sabah 11.00'de Kanal D'de!
Koronavirüs kıyafet ve ayakkabıda nasıl kalır? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
Koronavirüs kıyafet ve ayakkabıda nasıl kalır? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölümde konuk olan Doç Dr. Nejat Altıntaş, "Koronavirüs kıyafet ve ayakkabıda nasıl kalır? Maskeler Koronavirüse karşı ne kadar koruyucu?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüse yakalandığımızı anlayabilir miyiz? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
Koronavirüse yakalandığımızı anlayabilir miyiz? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölümde konuk olan Doç Dr. Nejat Altıntaş, "Koronavirüse yakalandığımızı anlayabilir miyiz? Koronavirüs tedavisi olan tekrar yakalanabilir mi?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüsten erkek ölüm sayısının fazla olma sebebi nedir? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
Koronavirüsten erkek ölüm sayısının fazla olma sebebi nedir? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölümde konuk olan Doç Dr. Nejat Altıntaş, "Koronavirüsten erkek ölüm sayısının fazla olma sebebi nedir? Almanya'da ölüm oranının düşük olma sebebi nedir?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüs vücudumuzu nasıl ele geçiriyor? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
Koronavirüs vücudumuzu nasıl ele geçiriyor? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölümde konuk olan Doç Dr. Nejat Altıntaş, "Koronavirüs neden bu kadar tehlikeli? Koronavirüs vücudumuzu nasıl ele geçiriyor?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüsü olan anne bebeğini emzirebilir mi? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
Koronavirüsü olan anne bebeğini emzirebilir mi? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölüm
8 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 107. Bölümde konuk olan Dr. Murat Palabıyık, "İlk bin günün bebeklerdeki önemi nedir? Hamilelik döneminde bebek sağlığı için nasıl beslenmeli? Koronavirüsü olan anne bebeğini emzirebilir mi?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüsü havadan bulaşır mı?
Koronavirüsü havadan bulaşır mı?
8 gün önce
Korona virüsü nasıl bulaşıyor? Bir yüzeyde ne kadar kalıyor? Bu sorular oldukça merak ediliyor. Araştırmalar çoğaldıkça, veriler arttıkça bilgiler güncelleniyor. Peki virüs havadan bulaşabiliyor mu? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 493. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 493. Bölüm Fragmanı
8 gün önce
Gelinim Mutfakta 493. Bölüm Fragmanı yayında! Reyhan Hanım ve Nilgün Hanım bir konu üzerine gerilimi yüksek bir tartışmanın içine giriyorlar! Neslihan'ın, Yağmur'a yardımı diğer gelinlerin eleştirilerine neden oluyor. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 492. Bölümde gün birincisi kim oldu? 31 Mart 2020
Gelinim Mutfakta 492. Bölümde gün birincisi kim oldu? 31 Mart 2020
8 gün önce
Gelinim Mutfakta 492. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Neslihan Yıldırım aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Yağnur, Nilgün Hanımın mesajından sonra sinirlendi! Gelinim Mutfakta 492. Bölüm
Yağnur, Nilgün Hanımın mesajından sonra sinirlendi! Gelinim Mutfakta 492. Bölüm
8 gün önce
Gelinim Mutfakta 492. Bölümde Yağnur, kaynanası Nilgün Hanımın röportaj kısmında söyledikleri yüzünden çok öfkelendi! Nilgün Hanım puan verdiği sırada Yağnur'un diğer gelinlerle olan tartışmalarından yola çıkarak yemeğini yapamamış olduğunu düşündüğünü söyledi ve kötü yemeklere en yüksek puanı verdiğini açıkladı. Bunu duyan Yağnur çok sinirlendi ve gün sonu değerlendirmesinde kaynanası ile tartıştı. Onların tartışmalarına da diğer gelin ve kaynanalarda dahil oldular.. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Elif'in mesajı ortalığı karıştırdı! Gelinim Mutfakta 492. Bölüm
Elif'in mesajı ortalığı karıştırdı! Gelinim Mutfakta 492. Bölüm
8 gün önce
Gelinim Mutfakta 492. Bölümde Elif, yarışmaya mesaj yollayarak eşyalarını çöp torbası ile kaldıran Yağmur'a ateş püskürdü! Bu eleştirilerden Yağmur'a engel olmaya çalışan Yağnur da nasibini aldı. Elif, Yağnur'un ekranlara oynadığını iddia etti. Bu mesaj sonrası mutfak ve kaynanalar odası karıştı... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Evde spor günlükleri - 2
Evde spor günlükleri - 2
8 gün önce
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa‘nın 31 Mart Salı yayınlanan yeni bölümünde spor eğitmeni Gökçe Arıkan’dan evde uygulanabilecek egzersiz önerileri yer aldı. 2. Sayfa’da evde kal, zinde kal serisi her gün daha farklı hareketlerle devam edecek. İşte bugünün en etkili egzersiz serisi...
Meyve ve sebzeleri nasıl dezenfekte etmeliyiz? Balçiçek İle Dr. Cankurtaran 106. Bölüm
Meyve ve sebzeleri nasıl dezenfekte etmeliyiz? Balçiçek İle Dr. Cankurtaran 106. Bölüm
8 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 106. Bölümde konuk olan Prof.Dr. Murat Baş, "Marketten aldığımız meyve ve sebzeleri nasıl dezenfekte etmeliyiz? İçecek ve yiyecek olarak sağlıklı ürünleri evde nasıl yapabiliriz?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüse karşı bağışıklığımızı nasıl arttırabiliriz? Balçiçek İle Dr .Cankurtaran 106. Bölüm
Koronavirüse karşı bağışıklığımızı nasıl arttırabiliriz? Balçiçek İle Dr .Cankurtaran 106. Bölüm
8 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 106. Bölümde konuk olan Prof.Dr. Murat Baş, "Koronavirüse karşı bağışıklığımızı nasıl arttırabiliriz? Bağışıklığımızı güçlendirmek için hangi besinleri ve meyveleri tüketmeliyiz?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Diyabet hastaları Koronavirüsten korunmak için nelere dikkat etmeli? Balçiçek İle Dr. Cankurtaran
Diyabet hastaları Koronavirüsten korunmak için nelere dikkat etmeli? Balçiçek İle Dr. Cankurtaran
8 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 106. Bölümde konuk olan Doç. Dr. Demet Özgil Yetkin, diyabet hastaları Koronavirüsten korunmak için nelere dikkat etmeli? Diyabetin belirtileri nelerdir?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüs salgını yaz mevsiminde bitecek mi? Balçiçek İle Dr.Cankurtaran 106. Bölüm
Koronavirüs salgını yaz mevsiminde bitecek mi? Balçiçek İle Dr.Cankurtaran 106. Bölüm
9 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölümde konuk olan Sağlık Bk. Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, "Koronavirüs salgını yaz mevsiminde bitecek mi? Koronavirüs herkese bulaşır mı? Koronavirüsten korunmanın yolları neler?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal. D’de...
Göz kızarması da korona belirtisi!
Göz kızarması da korona belirtisi!
9 gün önce
Korona virüsünün belirtilerini hemen herkes biliyor ancak bu belirtilere bir yenisi daha eklendi. O da pembe göz olarak bilinen gözdeki kızarıklık. Peki başka hangi belirtilere dikkat etmek gerekiyor? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 492. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 492. Bölüm Fragmanı
9 gün önce
Gelinim Mutfakta 492. Bölüm Fragmanı yayında! Yağnur ile Yağmur arasında pankart krizi yaşanıyor! Hüsniye Hanım, gelini Hatice'nin son zamanlarda yaptığı yemekleri beğenmediğini söylüyor ve elinin lezzetini kaybettiğini düşünüyor... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 491. Bölümde gün birincisi kim oldu? 30 Mart 2020
Gelinim Mutfakta 491. Bölümde gün birincisi kim oldu? 30 Mart 2020
9 gün önce
Gelinim Mutfakta 491. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Çarkıfelek 83  Bölüm Fragmanı
Çarkıfelek 83 Bölüm Fragmanı
9 gün önce
Çarkıfelek 83. Bölüm Fragmanı yayında! Eğlenceli ve çekişmeli geçen yarışmada en yüksek puanı kim toplayacak? Çarşıdan en çok alışverişi kim yapacak?
Yağnur, Elif'in eşyalarını kaldıran Yağmur'a engel oldu! Gelinim Mutfakta 491. Bölüm
Yağnur, Elif'in eşyalarını kaldıran Yağmur'a engel oldu! Gelinim Mutfakta 491. Bölüm
9 gün önce
Gelinim Mutfakta 491. Bölümde Yağnur, Elif'in masasına yerleşen ve masadaki Elif'e ait eşyaları çöp torbası ile toplayan Yağmur'a çok sert tepki gösterdi! Yanına giderek elindeki torbayı Yağmur'un elinden almaya kalktı. İkili arasında gerginlik arttı. Bu durum kaynanalar odasında da tartışma çıkardı... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Yarışmaya gelmeyen Çiğdem Hanımdan mesaj var! Gelinim Mutfakta 491. Bölüm
Yarışmaya gelmeyen Çiğdem Hanımdan mesaj var! Gelinim Mutfakta 491. Bölüm
9 gün önce
Gelinim Mutfakta 491. Bölümde Çiğdem Hanım, gelini Elif ile birlikte yarışmaya devam edemeyeceklerini açıklayan bir video yolladı! Elif'in ameliyat olan annesi yüzünden yarışmaya devam etmesi zor olacağını ifade eden Çiğdem Hanım, yarışmadan şimdilik çekildiklerini belirtti... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Reyhan Hanım, Ezgi'nin yerine kimi getirdi? Gelinim Mutfakta 491. Bölüm
Reyhan Hanım, Ezgi'nin yerine kimi getirdi? Gelinim Mutfakta 491. Bölüm
9 gün önce
Gelinim Mutfakta 491. Bölümde Reyhan Hanım, yarışmaya Ezgi'siz gelerek herkesi çok şaşırttı! Fatih Bey ve diğer yarışmacılar Reyhan Hanım ve Ezgi'nin masasını boş görünce meraklandılar. Reyhan Hanım stüdyoya Ezgi'siz girince herkesi şok etti. Reyhan Hanım, eltisinin gelini Neslihan Hanım ile yarışmaya devam edeceğini söyledi. Ezgi ise, programa gelmeme nedenini video yollayarak açıkladı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
İmam Bayıldı - Arda'nın Mutfağı 61.Bölüm
İmam Bayıldı - Arda'nın Mutfağı 61.Bölüm
9 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 28 Mart 2020 Cumartesi günü yayınlanan 61. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "İmam Bayıldı" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Unsuz Çikolatalı Kurabiye - Arda'nın Mutfağı 61.Bölüm
Unsuz Çikolatalı Kurabiye - Arda'nın Mutfağı 61.Bölüm
9 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 28 Mart 2020 Cumartesi günü yayınlanan 61. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Unsuz Çikolatalı Kurabiye" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Boşnak Mantısı - Arda'nın Mutfağı 61.Bölüm
Boşnak Mantısı - Arda'nın Mutfağı 61.Bölüm
9 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 28 Mart 2020 Cumartesi günü yayınlanan 61. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Boşnak Mantısı" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Evde yapılabilecek en etkili egzersizler!
Evde yapılabilecek en etkili egzersizler!
9 gün önce
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa‘da egzersiz zamanı...Evde kaldığımız bugünlerde 2. Sayfa’da ekran başındakilerin zinde kalması için spor egzersizleri de yapılıyor. Bu hafta spor eğitmeni Gökçen Arıkan’ın göstermiş olduğu spor hareketleriyle izleyiciler, evde aktif ve zinde kalmanın yollarını öğreniyor. İşte evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz o egzersizler...
Hakan Ural yardımlarına koştu, Barık ailesi yeni evinde! Neler Oluyor Hayatta?
Hakan Ural yardımlarına koştu, Barık ailesi yeni evinde! Neler Oluyor Hayatta?
9 gün önce
Kanal D’de yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Olur Hayatta” programında duygusal anlar yaşandı. Adana’da yaşayan Barık ailesinin aylar önceki yardım çığlığına Hakan Ural kayıtsız kalmamıştı. Evlerinin yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan aile için harekete geçen sunucu, ailenin mutluluğuna ortak oldu. Yeni evlerine taşınan Barık Ailesi, Hakan Ural’a dualar eşliğinde teşekkür etti. Neler Oluyor Hayatta? hafta içi her gün canlı yayınla 09.00'da Kanal D'de!
Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak için neler yapmalıyız?  Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölüm
Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak için neler yapmalıyız? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölüm
10 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölümde konuk olan eczacı Adile Özdağ, bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak için ihtiyacımız olan vitaminler ve destekleyivi ürünlerden bahsetti... "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Hangi hastalıkları olanlar Koronavirüs riski altında? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölüm
Hangi hastalıkları olanlar Koronavirüs riski altında? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölüm
10 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölümde konuk olan Prof.Dr. Turhan Ece, "Hangi hastalıkları olanlar Koronavirüs riski altında? Koronavirüs salgınının önüne geçebilmek için neden evde kalmalıyız?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüs ile grip arasındaki farklar neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölüm
Koronavirüs ile grip arasındaki farklar neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölüm
10 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölümde konuk olan Prof.Dr. Turhan Ece, "Koronavirüs ile grip arasındaki farklar neler? Koronavirüs bir solunum yolu hastalığı mı?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr.Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Koronavirüsü kıyefetlerimizle eve taşır mıyız? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölüm
Koronavirüsü kıyefetlerimizle eve taşır mıyız? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölüm
10 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölümde konuk olan Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, "Türkiye'de bireysel önlemler alınmazsa İtalya gibi olur muyuz? Koronavirüsü kıyefetlerimizle eve taşır mıyız?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! "Balçiçek ve Dr. Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...Koronavirüs
Gelinim Mutfakta 491. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 491. Bölüm Fragmanı
12 gün önce
Gelinim Mutfakta 491. Bölüm Fragmanı yayında! Fatih Ürek, stüdyoya girdiğinde büyük şaşkınlık yaşıyor! Reyhan-Ezgi ve Çiğdem-Elif'in olduğu masalar boştu. Yarışmadan ayrılıp, ayrılmadıkları ise pazartesi yayınlanacak yeni bölümde belli olacak!.. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da 98. Hafta kim elendi? 27 Mart 2020
Gelinim Mutfakta'da 98. Hafta kim elendi? 27 Mart 2020
12 gün önce
Hafta toplamında en düşük puanları Hüsniye-Hatice Karabulut ve Nilgün-Yağnur İşçiler aldı. Gelinim Mutfakta'nın 98. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu; fakat, sürpriz bir gelişme yaşandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da 98. Hafta kim birinci oldu? 27 Mart 2020
Gelinim Mutfakta'da 98. Hafta kim birinci oldu? 27 Mart 2020
12 gün önce
Gelinim Mutfakta'nın 98. hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu! Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Reyhan-Ezgi Yıldırım ve Çiğdem-Elif Akçam çiftinden birisi kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 490. Bölümde gün birincisi kim oldu? 27 Mart 2020
Gelinim Mutfakta 490. Bölümde gün birincisi kim oldu? 27 Mart 2020
12 gün önce
Gelinim Mutfakta 490. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Elif'in, Yağnur taklidi eğlendirdi! Gelinim Mutfakta 490 Bölüm
Elif'in, Yağnur taklidi eğlendirdi! Gelinim Mutfakta 490 Bölüm
12 gün önce
Gelinim Mutfakta 490. Bölümde Elif, stüdyoya süslü püslü girerek Yağnur'un taklidini yapmaya başladı! linde resimlerle stüdyoda havalı havalı dolaşmaya başladı. Örnek gösterdiği resimlerle herkesi çok eğlendirdi. Yağnur da eğlenenler arasındaydı; fakat, içten içe sinirlendiği belliydi. İşte o eğlenceli anlar... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Prof. Dr. Ateş Kara‘dan korona virüs uyarıları!
Prof. Dr. Ateş Kara‘dan korona virüs uyarıları!
12 gün önce
Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, canlı yayında korona virüse karşı nasıl önlemler almalıyız gibi bir çok önemli uyarılarda bulundu. Buket Aydın’la Kanal D Haber’e konuşan Prof. Dr. Ateş Kara, salgın döneminde beslenmenin önemini vurguladı! İşte detaylar! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Okulların hiç açılmama ihtimali var mı?
Okulların hiç açılmama ihtimali var mı?
12 gün önce
Korona salgını nedeni ile uzaktan eğitim modeline geçen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitim süreciyle ilgili ve sınavların yapılacağı tarihlerle ilgili bilgi verdi. Bakan Selçuk, milyonlarca öğrencinin merak ettiği soruları canlı yayında açıkladı. Detaylarıyla Kanal D Haber‘de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Arda ile Omuz Omuza 55. Bölüm Fragmanı - Serhat Teoman
Arda ile Omuz Omuza 55. Bölüm Fragmanı - Serhat Teoman
13 gün önce
Arda ile Omuz Omuza 55. Bölüm Fragmanı yayında! Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu Serhat Teoman... Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile ekrana geliyor. Ünlü şef bu hafta ünlü oyuncu Serhat Teoman’ı konuk ediyor. Türkmen’in sesli şekilde vereceği direktifleri uygulamaya çalışacak olan Teoman, açık cheesecake cup yapmaya çalışacak.
Gelinim Mutfakta 490. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 490. Bölüm Fragmanı
13 gün önce
Gelinim Mutfakta 490. Bölüm Fragmanı yayında! Hafta finalinde elenen gelin ve kaynana çifti Hatice ile Hüsniye Hanım mı? Hatice, kaynanası Hüsniye Hanımın yaptığı yemekleri lezzetsiz bulması ve düşük puanlar vermesini anlattığı videoyu izledikten sonra sinirleniyor. Elif ise, aşırı süslü olarak stüdyoya girerek Yağnur'un taklidini yapıyor... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 489. Bölümde gün birincisi kim oldu? 26 Mart 2020
Gelinim Mutfakta 489. Bölümde gün birincisi kim oldu? 26 Mart 2020
13 gün önce
Gelinim Mutfakta 489. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Elif Akçam ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Fatih Ürek'ten, Hatice'ye kötü haber! Gelinim Mutfakta 489. Bölüm
Fatih Ürek'ten, Hatice'ye kötü haber! Gelinim Mutfakta 489. Bölüm
13 gün önce
Gelinim Mutfakta 489. Bölümde Hatice, puanlamalarda aldığı düşük puanların yanı sıra Fatih Ürek'ten gelen haber ile sarsıldı! Günün yarışma konusu olan fırında makarnanın yapımı sırasında yaptığı hatalar nedeniyle 2 puanı silinen Hatice büyük üzüntü yaşadı. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Yağnur'un kıyafet yorumu Ezgi'yi sinirlendirdi! Gelinim Mutfakta 489. Bölüm
Yağnur'un kıyafet yorumu Ezgi'yi sinirlendirdi! Gelinim Mutfakta 489. Bölüm
13 gün önce
Gelinim Mutfakta 489. Bölümde Ezgi, Yağnur'un hazırladığı "Değişim Rüzgarı" adlı resimli panosundan sonra çok öfkelendi ve panoyu yırttı! Yağnur panosunda, Ezgi'nin yarışmaya ilk katıldığı andan şimdiki anına kadar olan giyim kuşam değişimini gösterdi. Pano üzerinde de açıklamalarda bulundu. Ezgi ise, olumlu görünen açıklamaların ironik olduğunu, aslında kendisini yerdiğini düşünerek panoyu Yağnur'un elinden alarak yırttı... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Koronavirüs salgını ne zaman bitecek?
Koronavirüs salgını ne zaman bitecek?
14 gün önce
Korona salgını ile ilgili tek bir sorunun yanıtını arıyor herkes: Ne zaman bitecek? Çin'de yapılan bir araştırmaya göre artan sıcaklıkla nem Koronavirüsünü yavaşlatacak; ama, tüm uzmanlar aynı görüşte değil. Çünkü, Kovid-19 çok yeni bir virüs ve kimse seyrini tam olarak öngöremiyor. "Koronavirüs salgını ne zaman bitecek?" sorusuna uzmanların yanıtları neler? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Son Moda 52. Bölüm Fragmanı
Son Moda 52. Bölüm Fragmanı
14 gün önce
En yeniler, en trendler ve en iyilerin yer aldığı program Son Moda yine modanın nabzını tutacak. Aslı Turanlı'nın sunacağı Son Moda cumartesi günü 14.00'te Kanal D'de! Son trendleri öğrenmek artık çok kolay! Son Moda, yeni bölümüyle cumartesi 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 489. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 489. Bölüm Fragmanı
14 gün önce
Gelinim Mutfakta 489. Bölüm Fragmanı yayında! Günün yarışma yemeğinde kim hata yaptı? Elif, Hatice'nin yemeğini kontrol ettiği sırada bir tuhaflık fark ediyor. Tüm gelinler yarışma konusu olan yemeğin nasıl yapılması gerektiğini tartışmaya başlıyorlar. Günün sonunda kim yemeği doğru yaptı, kim yanlış? Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 488. Bölümde gün birincisi kim oldu? 25 Mart 2020
Gelinim Mutfakta 488. Bölümde gün birincisi kim oldu? 25 Mart 2020
14 gün önce
Gelinim Mutfakta 488. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Ezgi Yıldırım ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Çiğdem Hanımın açıklaması olay oldu! Gelinim Mutfakta 488. Bölüm
Çiğdem Hanımın açıklaması olay oldu! Gelinim Mutfakta 488. Bölüm
14 gün önce
Gelinim Mutfakta 487. Bölümde Çiğdem Hanımın, "Gelinim benden 5 istemiyor!" açıklaması üzerine hem gelinler, hem de kaynanalar her ikisine de yüklenmeye başladılar! Elif, kaynanasının program dışı konuşmalarını yayına taşımasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi ve Çiğdem Hanıma tepki gösterdi. Anlattıkları üzerine de gelinler ve kaynanalar Elif ile tartışmaya başladı. Araya giren Çiğdem Hanım da, çelişkili açıklama yaptıkları düşünülen olay üzerine eleştirilerden nasibini aldı. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Yağnura "Gösterişçi" suçlaması! Gelinim Mutfakta 488. Bölüm
Yağnura "Gösterişçi" suçlaması! Gelinim Mutfakta 488. Bölüm
14 gün önce
Gelinim Mutfakta 487. Bölümde gelinler -özellikle Ezgi-, stüdyoda gösterilen Yağnur'un yakın arkadaşına hazırladığı sürpriz doğum günü partisi ile ilgili videoya büyük tepki gösterdiler! Bu videoyu hava atmak ve gösterişçi tarafını bir kez daha ortaya çıkarmak için getirdiğini söylediler. Yağnur ise, diğer gelinlerden örnekler vererek videosunu yarışmaya getirmesini savundu. Ezgi, kendisini eleştiren Yağnur'a yarışma dışı durumları programa taşımadığını ve ne yapıyorsa yarışma ile alakalı olduğu açıklamasını yaptı. Yağnur ve diğer gelinler bu konu üzerine sert bir tartışmanın içine girdiler... Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Esnafa 25 Bin Tl destek kredisi!
Esnafa 25 Bin Tl destek kredisi!
14 gün önce
Koronavirüsü salgınından olumsuz etkilenen işyerleri için önemli tedbirler alındı. Vergi ödemeleri ertelendi. Kira ödeyememe halinde tahliyenin önü kapatıldı. Esnafa 25 Bin Tl destek kredisi de geldi. Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı
Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı
15 gün önce
Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı yayında! Vahap ve Ateş, hastanede köşe kapmaca oynuyor. Vahap’tan saklanan Ateş bu halleriyle ekibin de eğlence konusu haline dönüşüyor. Ateş’i gördüğü ilk yerde istifa etmesini isteyen Vahap, acilen bir yönetim kurulu toplantısı yapıyor. Ateş’in oy birliği ile kovulmasına karar veriyor! Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D'de!
Zeynep istifa etti! - Hekimoğlu 13. Bölüm
Zeynep istifa etti! - Hekimoğlu 13. Bölüm
15 gün önce
Hekimoğlu 13. Bölümde ekipten birinin kovulmasını kabullenemeyen Zeynep, istifa etmeye karar veriyor. Ateş’in onlar için yaptığı fedakarlığı gören Zeynep, kendi çapında olayı kolaylaştırmak istiyor ve kendine tek bir çıkış yolu buluyor. Yapılacak en doğru hamlenin gitmek olduğunu düşünen Zeynep, kararını Ateş’e bildiriyor. Hekimoğlu yeni bölümüyle salı 20.00’de Kanal D'de!
Sinem Yilmaz
Sinem Yilmaz - 10 saatler önce
eger bilezikleri burcin alırsa benim icin yarısma biter bilezikleri haticem alsın artık
Maribel Otero
Maribel Otero - 10 saatler önce
Bello
Fatma Yaslı
Fatma Yaslı - 11 saatler önce
inşallah bilezikleri hatice alsın
ELVAN TOKER
ELVAN TOKER - 11 saatler önce
emine çok haklı
Emre Özel
Emre Özel - 11 saatler önce
Şule çok iyi
Coşqun Sifahanov
Coşqun Sifahanov - 11 saatler önce
Burçin sene de, Yağnura da nefret ediyorum
Musa Yavaş
Musa Yavaş - 11 saatler önce
0:26 ah nadya ah 😂🤪🤪😂🤪🙈🙈
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz - 11 saatler önce
Ulan acaba bizim Arda bu karıya çaktı mı? Büyük ihtimalle çaktı ki ondan sonra da bir daha belini doğrultamadi, hep sahada çakıldı.
Aidə Aliyeva
Aidə Aliyeva - 11 saatler önce
Abim ya inşAllah barışırlar ❤❤❤❤❤
Xuraman Hesenova
Xuraman Hesenova - 11 saatler önce
😫😫😫😫😫😪😥
Hataw Rifat
Hataw Rifat - 11 saatler önce
❤️❤️❤️
Hataw Rifat
Hataw Rifat - 11 saatler önce
🤭
Ümit Yıldız
Ümit Yıldız - 11 saatler önce
İnşallah ya lütfen bitsin
SES VERİYORUM
SES VERİYORUM - 11 saatler önce
Toplam puanlar Hatice 28 Burçin 21 Yağnur 19 Neslihan 12
Whyperius Sourigami
Whyperius Sourigami - 11 saatler önce
@KanalD Şehit özel bir isim olduğundan dolayı küçük yazılmaz.
emine kabar
emine kabar - 11 saatler önce
Yağmurla Burçin sanki yemek yapmayı biliyorlar biri internette araştırır birisi dışarıdan söyler yer Ezgi'yi Çekemedik leri için Neslihan'ın üzerine çok geliyorlar kızı gezdirip göndermek istiyorlar Reyhan Hanım Neslihan'ı hiç korumuyor aksine Kendisi de kızın üzerine gidiyor Reyhan Hanım Neslihan'a yağ Nur'a ezdirme Ezgi gelene kadar Neslihan'ı bulmaya çaba göster
Merve Kalmaz
Merve Kalmaz - 11 saatler önce
Ezgi nerede
vasfi evyapar
vasfi evyapar - 11 saatler önce
en sevdıyım sarkı
Jale Nebizade
Jale Nebizade - 11 saatler önce
İnşallah Hadicede bilerzik alır . Hadice kazandığında ben ondan daha çok mutlu oluyorum. İnşallah Hüsniye hanım gelninin yemeklerini bulur 5 verir diğerlerine hep 1 verir.
Gövhər Əkbərova
Gövhər Əkbərova - 11 saatler önce
♥Arka Sokaklar♥
Beşgül Özdemir
Beşgül Özdemir - 11 saatler önce
Bence hiç basit değil
Nilay kumsal
Nilay kumsal - 11 saatler önce
Reyhanin mutfagi burası artik kabul edin kadin ondan havalara girdi. .
Cansu Özdemir
Cansu Özdemir - 11 saatler önce
Elif yok ya izlenmiyor bu
İrem Kösedağ
İrem Kösedağ - 11 saatler önce
Savnaz ' ın en güzel sahnesi 😍
Hayriye Şahin
Hayriye Şahin - 11 saatler önce
Fatih bey 👏👏👏
Eylül Fulya Alkan
Eylül Fulya Alkan - 11 saatler önce
0:29 demek ipek için sadece çok iyi bir doktor
Гости из будущего
Гости из будущего - 11 saatler önce
Tabiki şimdi her gun evdesiniz konser falan yok, çocuklarle evde sikilmadan,hayirlisi.
poetry world
poetry world - 11 saatler önce
KAI dress m ye bhtt achy lgty hn bt inki ye video dekh k I really disappointed ,,,,,, Islam zindabad,,, Allah Pak hm sb ko Islam mutabik Zindagi guzarnee ki tofeeq Dy ,,, ,,
Elif Doğruöz
Elif Doğruöz - 11 saatler önce
Çekim hatası var
جمعة فرج
جمعة فرج - 11 saatler önce
ARKA... ❤ Sokaklar..... ❤ Kent 💋
İrfan Karaman
İrfan Karaman - 11 saatler önce
Bir yedi iki kaktırıverdi😂
ali naser
ali naser - 11 saatler önce
rıza baba aliyi çok iyi yakladı
COMEBACK 1212
COMEBACK 1212 - 11 saatler önce
*HERKESİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN TORPİLLİLER HARİÇ*
Hakan Demir3002
Hakan Demir3002 - 11 saatler önce
Neresi en bunların Ezgi gelsin artık Hatice Cansu ve Gülcan olsun aboo ortalık yıkılır
Dogan TUNA
Dogan TUNA - 11 saatler önce
ATEŞ ETTİKLERİNE BAKARM ISINIZ SELİNİN YANINDAN BİLE GEÇİYOR İSABET BİLE ETMİYOR :D NE KADAR SAÇMAYDI YA SONU RESMEN SAÇMA :D
Bugra Cihan
Bugra Cihan - 11 saatler önce
7 Nisan 2020. Ülkede virüs belası var. Yok mu buralarda kimsecikler? Böyle sahne olur mu be vicdansızlar ciğer kalmadı ciğer
Ordulu genc
Ordulu genc - 11 saatler önce
başrolde çağdaş ağun olmalıydı
Nur Toprak
Nur Toprak - 11 saatler önce
Kadının huyuz suyu değişti altından REZİLİK yapmadan bıkmıyor.
BAZUKA BABA MRB
BAZUKA BABA MRB - 11 saatler önce
Evet mutasyon geçirdi hatta size bir sürpriz mutasyona uğradı ve mutasyona uğrayan virüsün hiçbir belirtisi olmayacak
Îsmail yk
Îsmail yk - 11 saatler önce
Ne zaman bawliyor artiq baslada izlesek
Sinan Cecen
Sinan Cecen - 11 saatler önce
Reyhani cekemiyorlar helal olsun reyhan senin icin bakiyoruz burcin sacmaladi sov burcin yagnurulla burcin elenir insallah
Khf Khf
Khf Khf - 11 saatler önce
كس خواتكم كلكم
Aysu Haluk
Aysu Haluk - 11 saatler önce
Ezgicim nerdesin gel seni cook özledik Rehan sensiz bizde sensiz brakma canim benim dön gel
Serkan Cetintas
Serkan Cetintas - 11 saatler önce
Ben bilmiyorum artık ezgi den reyhandan vazgeçtim artık bu olaydan sonra artık Burçin i destek licemmm nesli Hana yazık ettiler
Nargul Bebitowa
Nargul Bebitowa - 11 saatler önce
Burjin git artyk
Zeynep Sayın
Zeynep Sayın - 11 saatler önce
Pis bunaklar biriniz soyunmuş öpüşmekten çocuk alıyo yayla devam ediyorsunuz çocuğun piskopat edeceksiniz mallar
Talha Selvi
Talha Selvi - 11 saatler önce
TALHA EFE ÖMER Yusuf Yusuf EUMEN ÖZKAN ARKA SOKAKLAR
Ikra Nur61
Ikra Nur61 - 11 saatler önce
Keske
Arif Akın
Arif Akın - 11 saatler önce
şu samimiyet şu uyum 5 senedir yok
Talha Selvi
Talha Selvi - 11 saatler önce
TALHA EFE ÖMER Yusuf Yusuf E
Ramal Dadaşov
Ramal Dadaşov - 11 saatler önce
Tebrikler burçin inşallah cuma günü bilerzikleri takarsın koluna🙏👍🎁
Kevser Erdogmus
Kevser Erdogmus - 11 saatler önce
Hüsnıye teyze bu nasıl oturuş ya bacagını kapat kimse soylemefımı sana çok kötü duruyor
Gül Kılınç
Gül Kılınç - 11 saatler önce
Gülcan Gelsin lütfen ... Enlerin içinde olmayı hak ediyor bence 🤗
Ramal Dadaşov
Ramal Dadaşov - 11 saatler önce
Burçin halal olsun .
Ayten Süleymanova
Ayten Süleymanova - 11 saatler önce
Hatice
Elvane Nehmetova
Elvane Nehmetova - 11 saatler önce
Burcin cok iyrencsin
Ahmet Kizil
Ahmet Kizil - 11 saatler önce
Puan durumu ne oldu
Ahmet Kizil
Ahmet Kizil - 12 saatler önce
Puan durumu nedir
Fasulyeden Hesap
Fasulyeden Hesap - 12 saatler önce
Bence o son sahne Tevfik'in rüyası. O kadar kolay bitirmezler o pisliği.
Feridun Türkoğlu
Feridun Türkoğlu - 12 saatler önce
Bu Hekimoğlu'nun konuşması anlatım biçimi iyi olmuş. Taner Ölmez'in ki ne yazık ki iyi olmamış etkileyici değil sanki küçük çocuklara ders verir gibi bir tuhaf pek etkili olmaz, magandalar ise onu hiç dikkate almaz, onun bilgilendirme vidyosunu yeniden çekseler çok iyi olur.
Berkay Ozcan
Berkay Ozcan - 12 saatler önce
Saçma sapan dizi çıkardılar efsaneydin sen ozledik
Aleyna Cetinkaya
Aleyna Cetinkaya - 12 saatler önce
Evet arkadaşlar yarınki yemegimiz Kadayıfı parmak tavuk inanmsanız0:20 bakin
Selale Hilalova
Selale Hilalova - 12 saatler önce
Burcin kendni birşey sanma sen gedene qadar proqramı izlemyecem
Birdane Basel
Birdane Basel - 12 saatler önce
Ay burçinmi aldı burnunu şişirir şimdi olsun böyle devam edecek sansın
Amjad Yousafzai
Amjad Yousafzai - 12 saatler önce
Very sad..Double standard
Kutay Batır
Kutay Batır - 12 saatler önce
0:08 Haaaaaaaaa sdkfgsdklgklsdfgsdg
Durmus Ali Koç
Durmus Ali Koç - 12 saatler önce
Arkadaşlar maalesef arka sokaklar 6 bölüm sonra final oluyor
NARMIN Nuri
NARMIN Nuri - 12 saatler önce
Cok belli oyun
damla sönmez fan
damla sönmez fan - 12 saatler önce
Ezginin yerinde olsam kızın yüzüne tokatı patlatirdim
iphone
iphone - 12 saatler önce
3:43 Gönül: evet tuna Tuna: banamı soruyosun Gönül yok dedene.🤣🤣
Queen Aleen
Queen Aleen - 12 saatler önce
Aşkim bu Aşkim 😭❤
Mert Asikoglu
Mert Asikoglu - 12 saatler önce
Zengin olunca belediye başkanı geliyor heralde nikah kıymaya
haydar bayir
haydar bayir - 12 saatler önce
Çok Güzel bir fragman
Ersin İnce
Ersin İnce - 12 saatler önce
Bir şey diyeceğim ayşe hamile olmadığını öğrendi eee kereme söyledi mi ki evlendiler
Yusif Merdanov
Yusif Merdanov - 12 saatler önce
Azerbaycandan izliyorum ne olur bilezikleri hatice alsin ben haticeyi cok seviyarum
Djjd Dnndjjd
Djjd Dnndjjd - 12 saatler önce
Hem iyi diziler erken final yapiyo. Seni kimler aldi,insanlik sucu,icimdeki firtina,zemheri ,azize ve bir cok guzel diziler bitdi. Neden hic anlamiyorum
Nuriye Duriye
Nuriye Duriye - 12 saatler önce
İnsalah hatice bilezikleri aliyor
Kadriye Can
Kadriye Can - 12 saatler önce
Bu ne ezgi gitti neslihan 1 aliyo neslihan seviyorum seni elenmezsin inşallah
corona virüs
corona virüs - 12 saatler önce
Arkadaşlar korkmayın azıcık acı çekersiniz ama sonra geçer. Hepinize bulaşacağım yani boşuna uğraşmayın.
Melisa Genç
Melisa Genç - 12 saatler önce
Yani reyting için neler yapıyorsunuz
hgfhjv gghvh
hgfhjv gghvh - 12 saatler önce
Aynısını ezgi yapsa reyhan ona bu kadar konuşamazdı
corona virüs
corona virüs - 12 saatler önce
Hepiniz öleceksiniz boşuna uğraşmayın HEPİNİZE BULAŞIP SİZİ GEBERTECEĞİM hahahha
big • impact
big • impact - 12 saatler önce
Ergen hepsi
Barış Harbi
Barış Harbi - 12 saatler önce
Tüylerim diken oldu burda
big • impact
big • impact - 12 saatler önce
Ergen
Fatma Torun
Fatma Torun - 12 saatler önce
Elif Ezgi olsa daha iyi değil mi yaaaa
Feyza Buyuk
Feyza Buyuk - 12 saatler önce
Yallaka reyhan bidaha bela bişe gelmez dünyaya
Feyza Buyuk
Feyza Buyuk - 12 saatler önce
Galma bikmisan gelme zorliyanmi var illah reyhan gelsin yüzün kim bayiliyor
leman leym
leman leym - 12 saatler önce
Kafadaki saç taşırmı yani suratındaki sakal taşırmı
Tegar Saputra
Tegar Saputra - 12 saatler önce
Yaallah
leman leym
leman leym - 12 saatler önce
Saç virüs taşırmı
Ahmet Şimşek
Ahmet Şimşek - 12 saatler önce
Üvey babası çocukları kızdı
Atiye Karabulut
Atiye Karabulut - 12 saatler önce
Kurban olu rehana kalbi cok temiz ozu sozu bir kadın kurban olu
SAMET ARAS
SAMET ARAS - 12 saatler önce
1:58 haluk un orta parmak çektiğini zannettim bir an
Vıta Pubg
Vıta Pubg - 12 saatler önce
En sevdiğim sahne dldjsljdelfk
Emine Mustafova
Emine Mustafova - 12 saatler önce
Incelikle programi kapatmadijlari icin cok tesekur ederim kanad D ve tum orda calisanlara allah sizleri korusun ve neslihancim.cok iy biri gozukuyorsun emjnim.iy yemekler yapiyorsun sadece no stres yemeklerine odaklan reyhan ablaya da kizma cunku kendini toparlaman icin oyle ters konusuyor basarilar size dik dur 🌷🌷❤
Ayşe Bilge
Ayşe Bilge - 12 saatler önce
Nefret ediyorum şu Burçin den halbuki hiç de haketmiyor ayrıca çok tipsiz kendini de bir şey sanıyor “Hatice nin yanında sen hiçbir şeysin
nuray ayabak
nuray ayabak - 12 saatler önce
Ziyafet Zuhal Topala katıldı kazanamadı şimdi çıkmış konuşuyor ay çok konuşa konuşa ağzı yamulmuş tipe bak reyhan kadar başına taş düşsün gıcık
Isa Isgenderova
Isa Isgenderova - 12 saatler önce
cok heyecanli bi bolum bizi bekliyor🥰🥰
Isa Isgenderova
Isa Isgenderova - 12 saatler önce
Rizayla Ali sok oldular Sahika hanimi gorunce🥰🥰