KanalD
KanalD
  • 17 353
  • 7 549 981 522
  • 80
  • Katılım 19 Sep 2006
Türkiye'nin Kanalı

Video
Gelinim Mutfakta 558. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 558. Bölüm Fragmanı
Gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 558. Bölüm Fragmanı yayında! Aysun'un, Zeynep'e taktığı lakap ortalığı karıştırmaya yetiyor! Zeynep'in, yarışmadaki ve özel hayatındaki umursamaz tavrı Aysun tarafından lakapla taçlandırılıyor. Gülcan Hanım da, Aysun'un bu harektine destek çıkıyor. Zeynep ise, umursamaz tavrı ile çevresine öpücükler dağıtarak yemeğini yapmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 557. Bölümde gün birincisi kim oldu? 20 Ekim 2020
Gelinim Mutfakta 557. Bölümde gün birincisi kim oldu? 20 Ekim 2020
Gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 557. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Zeynep Kalyon Gökçe ve İlayda Doğan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinler eşlerinin telefonlarını karıştırıyor mu? Gelinim Mutfakta 557. Bölüm
Gelinler eşlerinin telefonlarını karıştırıyor mu? Gelinim Mutfakta 557. Bölüm
Gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 557. Bölümde Onur Bey, kaynanalara "Gelinler, eşlerinin telefonlarını karıştırıyor mu?" diye soru sordu; kaynanaların cevapları, gelinleri şaşırttı! Onur Bey, kaynanalara "Gelinler, eşlerinin telefonlarını karıştırır mı?" diye soru yöneltti. Kaynanalar bu soruya samimiyetle yanıt verdiler. Bu yanıtlar ise, stüdyoda tartışma çıkmasına neden oldu. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 557. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 557. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
Gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 557. Bölümde Onur Büyüktopçu en beğendiği yemeğe 5 puan verdi! Onur Büyüktopçu, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Didem ortalığı karıştırdı! Gelinim Mutfakta 557. Bölüm
Didem ortalığı karıştırdı! Gelinim Mutfakta 557. Bölüm
Gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 557. Bölümde Didem, mutfak mutfak gezip diğer gelinlerin damarına bastı! Didem, yemeğini yaptığı sırada stüdyoda dolaşmaya başladı. Aysun ve İlayda'nın masalarına giderek onları lafa tutmaya başladı. Bu anlarda gelinler ona tepki göstermeye başladı. Ortalık gerilmeye başladı ve Didem ile Aysun arasında büyük tartışma yaşandı. Aysun, masasına gelen Didem'i kovmaktan beter etti. İlayda ile de zıtlaşan Didem ortalığı karıştırmayı başardı. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 38. Bölüm Fragmanı
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 38. Bölüm Fragmanı
Gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 38. Bölüm Fragmanı yayında! Gamze Hanım'ın kıyafeti olay oluyor. Kendisine gülen kayınvalidelere tepki gösteren Gamze Hanım, tansiyonu yükseltiyor. Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Gamze ve Hilal Hanım kaç puan aldı?
Gamze ve Hilal Hanım kaç puan aldı?
Gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de gün sonu puanları veriliyor. Peki kayınvalideler gelin Hilal Hanım'ın ikramlarından kıyafetine kadar değerlendirirken puan konusunda cimri mi davrandılar? İşte o anlar... Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Yeni Hayat 8. Bölüm Web Özel Fragmanı - 2
Yeni Hayat 8. Bölüm Web Özel Fragmanı - 2
Gün önce
Yeni Hayat tüm bölümleri izlemek için tıkla: bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 8. Bölüm Web Özel Fragmanı - 2 yayında! Adem ve Nevin karşı karşıya geliyor! Nevin, şüphelerinin arkasında durarak Adem'e Yasemin'in ona aşık olduğunu söylüyor. Nevin ve Adem, Yasemin yüzünden karşı karşıya geliyor. Adem ise Nevin'in söylediklerini kabul etmeyerek Nevin'i ikna etmeye çalışıyor. Nevin, Adem'in söylediklerine inanacak mı? Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de.
Günün Konsepti: Stiletto Şıklığı
Günün Konsepti: Stiletto Şıklığı
Gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de bugünün konsepti "Stiletto Şıklığı" olarak belirlendi. Peki görümce Gamze Hanım, gelini Hilal için nasıl bir kıyafet seçimi yapacak?Gamze Hanım'ın seçtiği kıyafet ve ayakkabı kayınvalideler tarafından beğenilecek mi? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Hekimoğlu 22. Bölüm Ön İzleme
Hekimoğlu 22. Bölüm Ön İzleme
2 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 22. Bölüm Ön İzleme yayında! Hekimoğlu, İpek ile geçmişten konuşurken onu alaya alıyor! Ateş, İpek'e geçmişten bir hatıra verir. Bu hatıra bir taştır ve İpek'in gittiği yerlerden topladığı hatıra bir taştır. Hekimoğlu'nun, bu taşı saklaması onun hoşuna gider; fakat Ateş Hekimoğlu, bu güzel anı bozmanın bir yolunu bulur. Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Hem Kadın Hem Anne 2. Bölüm / 17.10.2020
Hem Kadın Hem Anne 2. Bölüm / 17.10.2020
2 gün önce
17 Ekim Cumartesi günü yayınlanan Hem Kadın Hem Anne 2. Bölüme yazar ve yaşam atölyesi kurucusu Aret Vartanyan, yardımcı Doç. Dr. Hakan Berkil ve uzman diyetisyen Çağatay Demir konuk oldular. Uzman diyetisyen Çağatay Demir, emzirme döneminde doğru beslenmenin faydalarının yanı sıra sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme formüllerini izleyiciler ile paylaşacak. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Berkil, son yıllarda öne çıkan genetik bilim ve bunun hayatımızdaki faydaları hakkında bilgiler verecek. Ayrıca genetik testler sonucunda nasıl bir yaşam oluşturabileceğimizi de yine programda anlatacak. Aret Vartanyan ise, evlilik ve aşk arasındaki bilinmeyen konulara değinecek. Çiftlere, evliliklerinin daha uzun,daha sağlıklı ve daha eğlenceli olması için neler yapabileceklerinden bahsedecek. Programın sit-com bölümü ise, "Leyla ve Diğerleri" adıyla izleyici ile buluşacak. Leyla karakterini oyuncu Gizem Terzi canlandırırken, kocası Burak rolünü ise, Umut Oğuz üstlenecek. Hem Kadın Hem Anne Cumartesi 07.30'da Kanal D'de!
Arka Sokaklar 562. Bölüm Fragmanı - 2
Arka Sokaklar 562. Bölüm Fragmanı - 2
2 gün önce
Arka Sokaklar dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQFWiD Arka Sokaklar 562. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekibin içindeki köstebek Mesut mu? Özcan, Tunç'u kullanarak Mesut'u içeriden kullanmak ister. Büyük bir uyuşturucu sevkiyatı öncesi Mesut'u kullanması onun için elzem bir durumdur. Ekip, bu sevkiyatı zamanında öğrenir; fakat, operasyon zamanı adamları ellerinden kaçırır. Ekip, yakaladıkları adamı sorguladıklarında bir polisten yardım aldıklarını söyler. Bu kişi içlerinden birisi mi, yoksa operasyona katılan diğer polislerden mi? Bilemedikleri durum karşısında şaşkındırlar. Köstebek Mesut mu? Yoksa, adamın para teklif ettiği Cemal mi? Bu arada Mesut, Tunç'u Özcan'ın elinden sağ salim kurtarabilecek mi? Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 556. Bölümde gün birincisi kim oldu? 19 Ekim 2020
Gelinim Mutfakta 556. Bölümde gün birincisi kim oldu? 19 Ekim 2020
3 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 556. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Zeynep Kalyon Gökçe, Didem Nergis ve İlayda Doğan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 557. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 557. Bölüm Fragmanı
2 gün önce
Gelinim Mutfakta 557. Bölüm Fragmanı yayında! Onur Büyüktopçu'nun sorduğu soru mutfakta tansiyonu yükseltiyor! Programın bu bölümünde Onur Büyüktopçu'nun sorduğu soru kayınvalideler ve gelinler arasında krize neden oluyor. Hangi gelin eşinin telefonunu karıştırıyor? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 556. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 556. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
3 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 556. Bölümde Onur Büyüktopçu en beğendiği yemeğe 5 puan verdi! Onur Büyüktopçu, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Ben hep 1 puan veriyorum! -  Gelinim Mutfakta 556. Bölüm
Ben hep 1 puan veriyorum! - Gelinim Mutfakta 556. Bölüm
2 gün önce
Gelinim Mutfakta 556. Bölümde Nurten Hanım'ın puan dağılımı herkesi sinirlendirdi! Nurten Hanım; Zeynep'e 5 puan verirken, gelini Aysun'a 2 puan veriyor ve ortalık karışıyor! Kayınvalidesinin verdiği puana sinirlenen Aysun, daha fazla dayanamıyor, Nurten Hanım'ın kendisine gelmesini ve artık detaylarda boğulmaması gerektiğini söylüyor. Tartışmaya İlayda ve Didem'de katılıyor, Nurten Hanım'ın verdiği puana tepki gösteriyor. Tabağına verilen puana itiraz eden Didem ve Nurten Hanım arasında da gerginlik yaşanıyor. Nurten Hanım, "Ben hep 1 puan veriyorum!" diyerek tartışmaya son noktayı koyuyor. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta nın 112. Hafta yarışmacısı kim?
Gelinim Mutfakta nın 112. Hafta yarışmacısı kim?
3 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta programının 112. Hafta yarışmacısı belli oldu! Kanal D'nin başarılı yarışması Gelinim Mutfakta'nın 556. Bölüm ile başlayan 112. Haftasının yarışmacısı belli oldu! İşte yeni yarışmacılar: Gelin Didem Nergis, kaynana Sabahat Nergis. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 37. Bölüm Fragmanı
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 37. Bölüm Fragmanı
2 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 37. Bölüm Fragmanı yayında! Bu defa kayınvalideleri mutlu etmek çok zor! Gelinleri zor bir hafta bekliyor... Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Elmas ve Zeynep Hanım kaç puan aldı?
Elmas ve Zeynep Hanım kaç puan aldı?
2 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de gün sonu puanları veriliyor. Peki kayınvalideler gelin Zeynep Hanım'ın ikramlarından kıyafetine kadar değerlendirirken puan konusunda cimri mi davrandılar? İşte o anlar... Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Günün Konsepti: Etek Şıklığı
Günün Konsepti: Etek Şıklığı
2 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de bugünün konsepti "Etek Şıklığı" olarak belirlendi. Peki kayınvalide Elmas Hanım, gelini Zeynep için nasıl bir kıyafet seçimi yapacak? Elmas Hanım'ın seçtiği kıyafet kayınvalideler tarafından beğenilecek mi? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı - 2
Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı - 2
3 gün önce
Sadakatsiz 3. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Asya, Derin ile olan konuşmasında kendisini şoke eden bir bilgiye ulaşıyor! Asya, Derin'i bir dükkandan çıkarken yakalıyor ve çocuğu doğurmaya karar verdiğini öğrendiğini söylüyor. Derin ise ona, sevgilisinin karısından ayrılıp kendisi ile evleneceğini söyler. Bunun üzerine Asya, karısını aldatan bir insana nasıl inanabildiğini sorgularken ilginç bir detayın farkına varıyor. Asya, kocası Volkan'ın 3 aydır Derin ile bir ilişkisi olduğunu bilmektedir. Derin ise, 2 yıldır birlikte olduklarını itiraf eder. Bu bilgi üzerine Asya, yakın arkadaşlarının da dürüst olup olmadıklarını sorgulamaya başlar. Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!
Yeni Hayat 8. Bölüm Fragmanı - 2
Yeni Hayat 8. Bölüm Fragmanı - 2
3 gün önce
Yeni Hayat tüm bölümleri izlemek için tıkla: bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 8. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Nevin, Adem ve Yasemin'i gizlice konuşurken yakalıyor! Adem, Yasemin'in çektiklerine daha fazla kayıtsız kalamaz. Bu yüzden ona yardım edeceğini söyler. Bu sırada onların bu konuşmalarını Nevin görür. Aralarındaki ilişkinin boyutunun farkı olduğunu hisseder. Adem'le konuşmasında onun Yasemin ile olan birlikteliklerini kıskançlıkla sorgular. Adem, ne kadar inkar etse de karısına sözünü geçiremez. Timur da, Yasemin'in peşindedir. Nevin'den duyduklarını beyninde büyütmüştür ve fırsatını bulduğu ilk anda Yasemin'den acısını çıkartır. Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de.
Biz katil mi olduk? Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
Biz katil mi olduk? Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
4 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde Ateş ve Şirin, ameliyat ettikleri mafya babasını öldüğünü duyuyorlar ve bunu üzüntüsünü yaşıyorlar! Şirin yüzünden bir mafya babasını ameliyat etmek zorunda kalan Ateş, beladan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Mafya babası, ameliyat sonrası öte dünyaya gidip gidip gelmektedir. Şirin'in kalp masajı sonrası yaşam belirtileri göstermesi Ateş için kaçma işaretidir. Tam parayı alıp kaçacaklarken, mafya babasının adamının sesi duyulu. Baba ölmüştür. Onlardan kaçan ikili daha sonrasında bu ölüm travmasını yaşarlar.Özellikle Şirin'in korkusunu Ateş dindirmeye çalışır. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!
Ateş önü romantizmi! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
Ateş önü romantizmi! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
4 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde Ateş ve Şirin, mafyadan kaçtıktan sonra metruk bir binaya sığınıyorlar! Mafyadan kaçan Ateş ve Şirin bir binaya sığınarak geceyi başbaşa geçirirler. Kendileri ve hayatları hakkında ateş başında konuşurlar. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!
Dr. Ateş ve Dr. Şirin ameliyatta! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
Dr. Ateş ve Dr. Şirin ameliyatta! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
4 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde Ateş ve Şirin, silah zoruyla ameliyata giriyor! Şirin, Ateş'i de sürüklediği belada istemeye idtemeye ameliyata giriyorlar. Mafya babasının vücudundaki kurşunları çıkartmak için zorlanan Şirin, Ateş'in doktor olduğunu öğrenince rahatlıyor. İkilimiz zor bir ameliyata imza atıyorlar. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!
Yasemin ve Demir çıkmazdalar! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
Yasemin ve Demir çıkmazdalar! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
4 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde Demir, kız isteme olayından sonra umutsuzluğa kapılıyor! Demir, bir türlü Yasemin'in babasının gözüne girememişken, Ateş ile olan kız isteme mevzusuna da içerlemiştir. Yasemin onu elinden geldiğince sakinleştirmeye çalışır. Ailesinin memlekete dönmesi ile bu sıkıntının ortadan kalkacağını düşünür. Bu minvalde Demir'in içini biraz olsun soğutur. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!
Emin, Ateş'i kendi oğlu gibi hissediyor! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
Emin, Ateş'i kendi oğlu gibi hissediyor! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
4 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde Emin, Ateş'e kız isteme faslında baba figürü ile özdeşleşiyor! Ateş, Emin'den Yasemin'i istemesini istiyor. Emin'in bu istek karşısında gözleri doluyor. Gülriz ile konuştuğu sahnede bu olay üzerine duygusal bir an yaşıyor Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!
Yasemin'i, Ateş'e istediler! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
Yasemin'i, Ateş'e istediler! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
4 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde aileler, kız isteme olayını bitirdiler! Gülriz ve yasemin'in ailesi yapılan evliliği onaylanması için ilk başta yapılması gerekn kız isteme seronomisini yerine getiririrler. Gençler diken üstündedir. Hiç biri bu isteme olayına razı değildir. Fakat, mecburen bu tören yapılır. Törende ise, tuhaf durumlar yaşanır. Yasemin ve Demir aynı hayali yaşadıkları bir durum yaşarlar. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!
Demir, Yasemin'in istenme olayını kafaya takıyor! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
Demir, Yasemin'in istenme olayını kafaya takıyor! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
4 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde Yasemin, kız isteme olayı öncesinde üzülen Demir'i teselli ediyor! Demir, sahte evlilik de olsa Yasemin'in istenme olayına çok üzülür. Babasının gözüne girememesi de düşündüğü konulardandı. Yasemin, Demir'in psikolojisini çok iyi anlar. Onun yanına gelerek rahatlamasını sağlar; fakat Demir, işlerin daha da ciddiye bindiğini görür. Bu yüzden de çok sinirlidir. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!
Ateş'ten, Şirin'e büyük fırça! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
Ateş'ten, Şirin'e büyük fırça! Çatı Katı Aşk 15. Bölüm
4 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde Ateş, dilini tutamayan Şirin'i azarlıyor! Şirin, yangın öncesi çatı katının balkonunda arkadaşıyla telefonda konuşurken ateş'i öpmesinden bahsetmişti. Mantıcı dükkanında bu konuşmaya herkes şahit olur; fakat, yangın hengamesi bu olayı atlatmasında yardımcı olur. Ateş ise, bu konuşma yüzünden Şirin'e büyük azar çeker. Tüm yalanlarını ortaya çıkartabilecek olan bu olayın gizli kalması Ateş için çok önemlidir. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!
Zeytinyağlı Havuç - Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm
Zeytinyağlı Havuç - Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm
6 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan 77. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Zeytinyağlı Havuç" tarifi! ‘Zeytinyağlı Havuç tarifini, nasıl yapıldığını, malzemelerini, pişirme süresini ve tüm inceliklerini öğrenebilir, videolu anlatım ile Zeytinyağlı Havuç yapabilirsiniz.’ Zeytinyağlı Havuç MALZEMELER 1/2 su bardağı zeytinyağı 1 adet soğan 750 gram havuç - 6 adet orta boy 2 diş sarımsak 1/4 su bardağı pirinç 1 adet çubuk tarçın 1,5 su bardağı sıcak su 1 tatlı kaşığı toz şeker Tuz 1/4 su bardağı zeytinyağı Üzeri için; Dereotu Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Girit Mantısı - Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm
Girit Mantısı - Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm
6 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan 77. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Girit Mantısı" tarifi! ‘Girit Mantısı tarifini, nasıl yapıldığını, malzemelerini, pişirme süresini ve tüm inceliklerini öğrenebilir, videolu anlatım ile Girit Mantısı yapabilirsiniz.’ Girit Mantısı MALZEMELER 2 adet yufka İç harcı için; 4 - 5 yemek kaşığı zeytinyağı 2 adet soğan - ince yemeklik doğranmış 2 adet patates - rende 2 adet havuç - rende 300 gram kıyma Tuz Karabiber 1 tatlı kaşığı mahlep Kızartmak için; Ayçiçek yağı Islatmak için; 1,5 su bardağı et suyu Üzeri için; 1 - 2 su bardağı süzme yoğurt 2 diş sarımsak Pul biber Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Krema Dolgulu Kek - Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm
Krema Dolgulu Kek - Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm
6 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan 77. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Krema Dolgulu Kek" tarifi! ‘Krema Dolgulu Kek tarifini, nasıl yapıldığını, malzemelerini, pişirme süresini ve tüm inceliklerini öğrenebilir, videolu anlatım ile Krema Dolgulu Kek yapabilirsiniz.’ Krema Dolgulu Kek MALZEMELER Keki için; 3 adet yumurta 1 su bardağı toz şeker 1 su bardağı ayçiçek yağı 1 su bardağı süt 3 yemek kaşığı kakao 2,5 su bardağı un 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya Krema için; 2 su bardağı süt 1 yemek kaşığı un 1 yemek kaşığı buğday nişastası 2,5 - 3 yemek kaşığı toz şeker 1 paket vanilya Çikolata sos için; 3/4 su bardağı krema 3/4 su bardağı bitter çikolata Üzeri için; Toz antep fıstığı Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Yeni Hayat 8. Bölüm Web Özel Fragmanı
Yeni Hayat 8. Bölüm Web Özel Fragmanı
4 gün önce
Yeni Hayat dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 8. Bölüm Web Özel Fragmanı yayında! Adem, Yasemin'in dayak yemiş yüzünü görüyor! Yasemin hobi odasında yaşadığı şoku atlatmaya çalışmaktadır. Bu sırada içeri Adem girer. Ona seslenir ve döndüğü zaman gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşar. Yasemin'in yüzü morluklar içinderdir. Adem, Timur'a bunu hesabını sormak için gitmeye yeltenir; fakat, Yasemin onu engeller. İçindeki acıyı hafifleştirmek için Adem'e sarılır. Adem ise, içten içe acıdığı Yasemin'e kol kanat gerer. Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de. HİKAYE VE KÜNYE Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlar her şey. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem'in tek yapması gereken, zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar. Bambaşka dünyaların insanları olan ve taban tabana zıt amaçları çatışan Adem ve Yasemin, başlangıçta nefretle yaklaşırlar birbirlerine. Bu nefretin büyük, tutkulu bir aşka dönüşmesi ise asıl kötü sürpriz olur ikisi için. İmkânsız bir aşktır bu. Bir araya gelmeleri demek, bir yanda bir yuvayı yıkmak, diğer yanda zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üzerlerine çekmek demektir. Ama aşk imkansızlıklarla beslenen bir duygudur. Adem ve Yasemin, tüm uğraşlarına rağmen aşka yenik düşmekten kurtulamazlar. Adem'in karısı Nevin ise, kocasını kaybetmemek, ailesini korumak için ne kadar ileri gidebileceğini keşfetmek zorunda kalır. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavı ihanet olur. Hayat sınavlarla doludur; karakterlerimiz de bu hikâye boyunca birbirlerinden sakladıkları sırlarla, yalanlarla, ihanetle, aşkla ve nefretle sınanacaklar hem kendilerinin hem de en yakınlarının aslında sandıkları kişi olmadığını anlayacak, gerçekte kim olduklarını, hayattan ne istediklerini sorgulayacak, değişecek ve sonunda acı yollarla da olsa, birbirlerini de kendilerini de daha iyi tanıyacaklar, gerçek benliklerini bulacaklardır. Yapım: OJO Pictures Yapımcı: Kerem Çatay - Ömer Özgüner Yönetmenler: Başak Soysal - Cem Özüduru Senaryo: Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Ruhan Arca, Ozan Ağaç Oyuncular: Serkan Çayoğlu (Adem Şahin), Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan), Tayanç Ayaydın (Timur Karatan), Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin), İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan), Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin), Devrim Nas (Özgür Haseki), Aziz Caner İnan (Bekir Tosun), Nebil Sayın (Kunduzi), Ayşe Tunaboylu (Nesibe Toprak), Begüm Akkaya (Fatma Karagöz), Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz), Rami Narin (Furkan Yıldız), Alican Albayrak (Ayhan Kor), Övül Özbay (Berna Soydan Haseki), Seher Terzi (Melahat).
Konuştukça 8. Bölüm Fragmanı
Konuştukça 8. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Konuştukça 8. Bölüm Fragmanı yayında! Güne mutlu uyanmak, yaşamın farkına varmak, kendine vakit ayırmak için Kanal D ekranında buluşuyoruz! Özlem Yıldız'ın sunumuyla "Konuştukça" programı her cumartesi-pazar saat 08.30'da Kanal D'de! Güne mutlu uyanmak, yaşamın farkına varmak, kendine vakit ayırmak için Kanal D ekranında buluşuyoruz! Özlem Yıldız'ın sunumuyla "Konuştukça" programı cumartesinden itibaren her cumartesi-pazar günleri Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 556. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 556. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 556. Bölüm Fragmanı yayında! Yeni yarışmacı Nergis'ten diğer yarışmacılara büyük gözdağı! 112. Haftanın yeni yarışmacısı Nergis programa sert giriyor. Diğer yarışmacıları elemek için geldiğini söylüyor. Diğerleri ise, bu iddia karşısında çok kulak asmıyorlar. Zeynep, yemek tadımı ve puanlama sonrası çok sinirleniyor. Aldığı altınlarla gövde gösterisi yapıyor. Haftanın ilk çeyrek altınını kim alacak? Nergis, ilk gün başarı gösterebilecek mi? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Arka Sokaklar 562. Bölüm Fragmanı - Tunç öldü mü?
Arka Sokaklar 562. Bölüm Fragmanı - Tunç öldü mü?
5 gün önce
Arka Sokaklar dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQFWiD Arka Sokaklar 562. Bölüm Fragmanı yayında! Özcan'ın elindeki Tunç yaşıyor mu? Özcan, Mesut'tan almak istediği intikamı oğlu ile halletmek ister. Bu yüzden kara planını harekete geçirir. Tunç'un koğuşundan aradığı Mesut, oğlunu kurtarabilmek için hızlı hareket eder. Cezaevine ulaştığında gördüğü manzara kendisini yıkar. Oğlu ölümle pençeleşmektedir. Tunç hemen hastaneye kaldırılır. Mesut'un tek dileği vardır; o da, oğlu Tunç'un yaşamasıdır. Özcan ikinci plandadır. Tunç yaşayacak mı? Özcan, Mesut'tan intikamını alabildi mi? Mesut-Özcan arasındaki zıtlaşma nasıl bitecek? Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de! GENEL HİKAYE Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu Yönetmen: Orhan Oğuz Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont
Özcan kimi öldürttü? - Arka Sokaklar 561. Bölüm
Özcan kimi öldürttü? - Arka Sokaklar 561. Bölüm
5 gün önce
Arka Sokaklar dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQFWiD Arka Sokaklar 561. Bölümde Özcan, hareketsizce yatağında yatan Tunç'un yanından Mesut'u arıyor! Ekip önemli bir ipucunu yakalar. Özcan'ın dışarıdaki adamı olan Coşkun'u öğrenirler. Eski bir polis olduğu öğrenilen Coşkun'a ulaşmak çok zordur; çünkü, Coşkun onun kod adıdır. Fakat, bir ipucu yavaş yavaş ekibi coşkuna yaklaştırır. Uyuşturucu sevkiyatını öğrenen ekip operasyonlara başlar. Özcan, ekibin işine çomak soktuğunu öğrenince zalimce bir plan yapar. Bu arada Özcan'ın gerçek kimliğine ulaşılır. Mesut, fotoğraflardan adamı tanır. Eski görev arkadaşıdır. Gazi'nin Yeri'nde onunla buluşan Mesut kendisini yıkan bir görüntülü bir arama alır. Özcan, Tunç'un başındadır. Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!
Mesut, Özcan'ın ümüğüne çöktü! - Arka Sokaklar 561. Bölüm
Mesut, Özcan'ın ümüğüne çöktü! - Arka Sokaklar 561. Bölüm
5 gün önce
Arka Sokaklar dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQFWiD Arka Sokaklar 561. Bölümde Mesut, Özcan'ın oğlunun etrafında dolandığını öğreniyor ve deliriyor! Özcan, dışarıdaki adamını kullanarak Tunç'u kendi cezaevine naklettirmeyi başarır. Onu koğuşunda ziyaret eder. Mesut'a selam söylemesini söyler. Tunç, babası Mesut ile görüşmesinde bu olayı anlatır. Mesut, Özcan ismini duyunca olayı anlar ve çıldırır. Ekibe durumu anlatır. Bu nakilde Özcan'ın parmağı olduğu onlar için nettir artık. Rıza Baba, tanıdığı bir mahkumu Tunç'u koruması için ayarlar. Özcan, intikam duygusuyla yanıp tutuşmaktadır. Adamlarına Tunç'un bir parmağını kesip Mesut'a göndereceğini söyler. Kumpasını kurar ve Tunç'u yemekhanede kıstırırlar. Tam parmağını kesecekleri sırada Tunç'a korumalık yapan Dursun içeri girer ve onu kurtarır. Bu olayı öğrenen Mesut, cezaevi müdürünün odasında Özcan'a saldırır. Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!
Online altın günü! - Arka Sokaklar 561. Bölüm
Online altın günü! - Arka Sokaklar 561. Bölüm
5 gün önce
Arka Sokaklar dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQFWiD Arka Sokaklar 561. Bölümde Nazike, komşularıyla olan altın gününü internete taşımak zorunda kalıyor! Nazike'nin komşularıyla olan altın günü yaklaşmıştır. Komşuları pandemiyi mazeret olarak öne sürüp gelmek istemezler. Nazike, gelecek olan altınları düşünüp günü yapmaya kararlıdır. Zorla komşularını eve getirtir; fakat, bahçede bağlı olan Mesut'un köpeği Garip Kont yüzünden komşular evlerine geri döner. Nazike, bu sefer de köpeği bahane eden komşularına sinirlenir. Ne yapıp edip altın gününü yapmalıdır. Tekin ona bir fikir verir. Online olarak yapmasını söyler. Bu fikir Nazike'nin aklına yatar. Komşularını da ayarlayarak online altın günü yapar; fakat, komşuları bu durumdan pek hoşnut değildir. Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!
Ezgi'ye kötü haber! - Arka Sokaklar 561. Bölüm
Ezgi'ye kötü haber! - Arka Sokaklar 561. Bölüm
5 gün önce
Arka Sokaklar dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQFWiD Arka Sokaklar 561. Bölümde Ezgi, tanıdığı Nadya isimli yaşlı kadının yaşadığı kötü olay yüzünden büyük üzüntü yaşıyor! Ezgi, komşusu olan yaşlı kadın Nadya'yı köşküne satılık ibaresi koyarken görür. Onun taşınacağı haberi kendisini çok üzer; fakat, yaşadığı bir olay daha da üzer. Kendilerini büyük bir iş insanın olan kişinin avukatı olarak tanıtan dolandırıcılar Nadya'ya patronlarının evi satın alacağını söyler. Nadya bu olaya çok sevinir. Adamlar, Nadya'yı satış işlemleri için patronlarının yanına götürmek isterler. Nadya bu durumdan şüphelense de, adamların halinden güvenerek onlarla gider. Adamlar Nadya'yı eski bir depoya kapatırlar ve işkence ile köşkü bedelsiz ele geçirmeyi başarırlar. Nadya'yı da depoda bağlı olarak ölüme terk ederler. Ezgi, Nadya'nın kayıp olduğunu anladığında hemen soruşturmaya başlar. Soruşturma sonucunda adamları bulur ve Nadya'yı kapattıkları binada hareketsiz bulur. Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!
Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı - 2
Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı - 2
5 gün önce
Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Ekipte yarış heyecanı! Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Ekipte yarış heyecanı! Hekimoğlu ve ekibi gene zorlu bir hastanın peşine düşer. Genç bir hastanın semptomlarını araştıran ekip fikir ayrılıklarına düşecektir. Diğer taraftan Memoli, Emre ve Zeynep bir yarış bahisine giren. Kimin kazanacağını merak edenler bu meraklarını bisiklet yarışı ile tamamlayacaktır. Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da 111. Hafta kim elendi? 16 Ekim 2020
Gelinim Mutfakta'da 111. Hafta kim elendi? 16 Ekim 2020
5 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta'nın 111. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu! Hafta toplamında en düşük puanları Nurcan Dinçer ve Aysun Kuşatan aldı ve yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da 111. Hafta kim birinci oldu? 16 Ekim 2020
Gelinim Mutfakta'da 111. Hafta kim birinci oldu? 16 Ekim 2020
5 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta'nın 111. hafta finalinde birinci olan gelin belli oldu! Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Zeynep Kalyon Gökçe ve İlayda Doğan arasından birisi kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 555. Bölümde gün birincisi kim oldu? 16 Ekim 2020
Gelinim Mutfakta 555. Bölümde gün birincisi kim oldu? 16 Ekim 2020
5 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 555. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Zeynep Kalyon Gökçe, Nurcan Dinçer ve İlayda Doğan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Arda ile Omuz Omuza 63. Bölüm Fragmanı - Aslı Turanlı
Arda ile Omuz Omuza 63. Bölüm Fragmanı - Aslı Turanlı
5 gün önce
Arda ile Omuz Omuza programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/3ckiKVL Arda ile Omuz Omuza 63. Bölüm Fragmanı yayında! Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu Aslı Turanlı. Arda ile Omuz Omuza bu hafta, Magazin D’nin sevilen sunucusu Aslı Turanlı’yı konuk ediyor... Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program "Arda ile Omuz Omuza" yeni bölümü ile ekrana geliyor. Türkmen bu hafta, Magazin D’nin sevilen sunucusu Aslı Turanlı’yı konuk ediyor. Türkmen’in sesli şekilde vereceği direktifleri uygulamaya çalışacak olan Turanlı, "Krepte Yumurta" yapmaya çalışacak. Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile Pazar günü saat 13.00’te Kanal D’de!
Çok Güzel Hareketler 2 - 58. Bölüm Fragmanı - 2 - ÖZETSİZ
Çok Güzel Hareketler 2 - 58. Bölüm Fragmanı - 2 - ÖZETSİZ
5 gün önce
Çok Güzel Hareketler 2 - 58. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Kanal D’de! Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Kanal D’de!
Çok Güzel Hareketler 2 - 58. Bölüm Fragmanı - ÖZETSİZ
Çok Güzel Hareketler 2 - 58. Bölüm Fragmanı - ÖZETSİZ
5 gün önce
Çok Güzel Hareketler 2 - 58. Bölüm Fragmanı yayında! Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Kanal D’de!
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 555. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 555. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
5 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 555. Bölümde Onur Büyüktopçu en beğendiği yemeğe 5 puan verdi! Onur Büyüktopçu, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Hem Kadın Hem Anne 2. Bölüm Fragmanı
Hem Kadın Hem Anne 2. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Hem Kadın Hem Anne 2. Bölüm Fragmanı yayında! 17 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak olan Hem Kadın Hem Anne 2. Bölümüne yazar ve yaşam atölyesi kurucusu Aret Vartanyan, yardımcı Doç. Dr. Hakan Berkil ve uzman diyetisyen Çağatay Demir konuk oluyor! Kanal D’nin sunuculuğunu İpek Dağıstanlı’nın yaptığı programı “Hem Kadın Hem Anne” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Programın bu bölümüne, yazar ve yaşam atölyesi kurucusu Aret Vartanyan, yardımcı Doç. Dr. Hakan Berkil ve uzman diyetisyen Çağatay Demir konuk oluyor. Uzman diyetisyen Çağatay Demir, emzirme döneminde doğru beslenmenin faydalarının yanı sıra sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme formüllerini izleyiciler ile paylaşacak. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Berkil, son yıllarda öne çıkan genetik bilim ve bunun hayatımızdaki faydaları hakkında bilgiler verecek. Ayrıca genetik testler sonucunda nasıl bir yaşam oluşturabileceğimizi de yine programda anlatacak. Aret Vartanyan ise, evlilik ve aşk arasındaki bilinmeyen konulara değinecek. Çiftlere, evliliklerinin daha uzun,daha sağlıklı ve daha eğlenceli olması için neler yapabileceklerinden bahsedecek. Programın sit-com bölümü ise, "Leyla ve Diğerleri" adıyla izleyici ile buluşacak. Leyla karakterini oyuncu Gizem Terzi canlandırırken, kocası Burak rolünü ise, Umut Oğuz üstlenecek. Hem Kadın Hem Anne cumartesi 07.30'da Kanal D'de!
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 36. Bölüm Fragmanı
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 36. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 36. Bölüm Fragmanı yayında! Yeni hafta yeni yarışmacılarla başlıyor. Peki haftanın ilk gününde neler yaşanacak? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de 7. Hafta kim birinci oldu? 16 Ekim 2020
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de 7. Hafta kim birinci oldu? 16 Ekim 2020
5 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de haftanın finali geliyor. Hafta boyunca yarışan gelin ve kayınvalidelerden hangisi birinci oldu? Büyük ödülü kazanan yarışmacı kim oldu? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı - 2
Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı - 2
5 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Şirin bütün dengeleri değiştiriyor! Şirin, Yılmaz ailesine kendisini sevdiriyor! Maceralar ise seyir değiştiriyor. Ateş ve Şirin kendilerini tehlikeli bir durumun ortasında buluyor! Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'da Kanal D'de! ------------- Cati Kati Ask Episode 15 Trailer- 2 is streaming! Sirin upsets the balances! Sirin wins the Yilmaz family’s heart! The adventures change their course. Ates and Sirin find themselves in the middle of a precarious situation! Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D! Çatı Katı Aşk Resmi TRvideos Kanalı: bit.ly/2WDn1gw GENEL HİKAYE Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Şirin, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir? Künye Yapım: Mia Yapım Yapımcı: Banu Akdeniz Yönetmen: Şenol Sönmez Senaryo: Ramazan Demirli, Gökhan Temel, Özgür Ağaoğlu, Şeyda Delibaşı Treadman: Barkın Şenüren Görüntü Yönetmeni: Cengiz Fazlıoğlu Oyuncular: Furkan Andıç (Ateş Avcı), Selin Şekerci (Şirin Çetin), Yiğit Kirazcı (Demir Yılmaz), Nilay Deniz (Yasemin Çetin), Renan Bilek (Celal Yılmaz), Tülay Günal (Perihan Yılmaz), Erhan Yazıcıoğlu (Asaf Avcı), Ebru Aykaç (Gülriz Avcı), Burak Tamdoğan (Filozof Emin), Pelin Öztekin (Süheyla Durmaz), Bülent Seyran (Şuayip Durmaz), Bedia Ener (Saadet Yılmaz) #ÇatıKatıAşk #FurkanAndıç # SelinŞekerci #YiğitKirazcı #NilayDeniz
Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı
Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Çatı Katı Aşk tüm bölümleri izlemek için tıkla bit.ly/3iPWAx5 Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı yayında! Mahalleye gelişiyle olayların kadını olan Şirin, belalardan kurtulamıyor. Yasemin, Demir ve Ateş'te Şirin'in peşine düşenlerden nasibini alıyor! Peki, Şirin'in peşindeki adamlar kim? Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de! ------------ Cati Kati Ask Episode 15 Trailer is streaming! Sirin cannot get rid of trouble ever since she came to the neighborhood. Yasemin, Demir and Ates have their fair share of it because of the men who chase after Sirin! Who are the men after Sirin? Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D! Çatı Katı Aşk Resmi TRvideos Kanalı: bit.ly/2WDn1gw GENEL HİKAYE Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Şirin, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir? Künye Yapım: Mia Yapım Yapımcı: Banu Akdeniz Yönetmen: Şenol Sönmez Senaryo: Ramazan Demirli, Gökhan Temel, Özgür Ağaoğlu, Şeyda Delibaşı Treadman: Barkın Şenüren Görüntü Yönetmeni: Cengiz Fazlıoğlu Oyuncular: Furkan Andıç (Ateş Avcı), Selin Şekerci (Şirin Çetin), Yiğit Kirazcı (Demir Yılmaz), Nilay Deniz (Yasemin Çetin), Renan Bilek (Celal Yılmaz), Tülay Günal (Perihan Yılmaz), Erhan Yazıcıoğlu (Asaf Avcı), Ebru Aykaç (Gülriz Avcı), Burak Tamdoğan (Filozof Emin), Pelin Öztekin (Süheyla Durmaz), Bülent Seyran (Şuayip Durmaz), Bedia Ener (Saadet Yılmaz) #ÇatıKatıAşk #FurkanAndıç # SelinŞekerci #YiğitKirazcı #NilayDeniz
Konuştukça 7. Bölüm Fragmanı
Konuştukça 7. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Konuştukça 7. Bölüm Fragmanı yayında! Güne mutlu uyanmak, yaşamın farkına varmak, kendine vakit ayırmak için Kanal D ekranında buluşuyoruz! Özlem Yıldız'ın sunumuyla "Konuştukça" programı her cumartesi-pazar saat 08.30'da Kanal D'de!
Günün Konsepti: Assolist Şıklığı
Günün Konsepti: Assolist Şıklığı
5 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de bugünün konsepti "Assolist Şıklığı" olarak belirlendi. Peki kayınvalide Yücel Hanım, gelini Leyla için nasıl bir kıyafet seçimi yapacak? İkilin seçtiği kıyafet kayınvalideler tarafından beğenilecek mi? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Yeni Hayat 8. Bölüm Fragmanı
Yeni Hayat 8. Bölüm Fragmanı
6 gün önce
Yeni Hayat 8. Bölüm Fragmanı yayında! Nevin, Timur'a Yasemin ve Adem arasındakileri açıklıyor! Yeni Hayat 8. Bölüm Fragmanı yayında! Nevin, Timur'a Yasemin ve Adem arasındakileri açıklıyor! Nevin Timur'a gidip Adem ve Yasemin'in arasında bir ilişki olduğunu söylüyor. Bunu duyan Timur ise hain planlarını devreye sokuyor. Malvarlığını boşanmadan önce Yasemin'in üzerine geçirmek isteyen Timur'un planı nasıl işleyecek? Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de
Yeni ortak, planları alt üst ediyor! - Yeni Hayat 7. Bölüm
Yeni ortak, planları alt üst ediyor! - Yeni Hayat 7. Bölüm
6 gün önce
Yeni Hayat dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 7. Bölümde Timur'un yeni ve gizli ortağı Yasemin ve Adem'in tüm planlarını alt üst ediyor. Timur’a karşı güçlerini birleştirirken ilişkilerini de farklı bir boyuta taşıyan Adem ile Yasemin, yeni planlar yapar. Bu sırada Timur’un yeni ortağı belli olmuştur. Yasemin Timur’la birlikte katıldığı yemekte yeni ortağın kim olduğunu görünce yapılan tüm planlar da suya düşer. Yasemin ve Adem'i şok eden yeni ortak kim? Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!
Nevin, Timur'la iş birliği yapıyor! - Yeni Hayat 7. Bölüm
Nevin, Timur'la iş birliği yapıyor! - Yeni Hayat 7. Bölüm
6 gün önce
Yeni Hayat dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 7. Bölümde Nevin, Ferda'yı susturmak için Timur'dan para istiyor! Nevin, Ferda konusunda artık iyice köşeye sıkışır. Kendi başına karanlık bir plan yapan Nevin, bu planla istemediği bir şey yapmak zorunda kalır. Ferda, Ece'nin öz kızı olduğunu Adem'e itiraf etmemesi karşılığında Nevin'den para ister. Nevin de teyzesi Melahat'ın ısrarıyla Ferda'nın istediği parayı Timur'dan rica eder. Ancak Nevin'in bu hamlesiyle durumlar daha da kötüleşecektir. Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!
Gökçe, Furkan'dan hoşlanıyor mu? - Yeni Hayat 7. Bölüm
Gökçe, Furkan'dan hoşlanıyor mu? - Yeni Hayat 7. Bölüm
6 gün önce
Yeni Hayat dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 7. Bölümde Gökçe'nin ilgi odağı artık Furkan'da oluyor! Furkan'ın artık Karantanlar'ın evinde yaşaması en çok Gökçe'yi etkiler. Çünkü Furkan, Gökçe ve arkadaşlarıyla sık sık dışarı çıkar. Furkan'ın Timur'un iş teklifini kabul etmesiyle evdeki kalıcılığı belli olur. Gökçe ise Furkan'a sürpriz yapar ve Furkan'ı etkiler. İkili arasında şimdilik gizli de olsa bir çekim başlar. Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!
Yasemin'i korkutan tehdit! - Yeni Hayat 7. Bölüm
Yasemin'i korkutan tehdit! - Yeni Hayat 7. Bölüm
6 gün önce
Yeni Hayat dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 7. Bölüm Yasemin, Ejder'in korkutan tehditleriyle karşı karşıya kalıyor! Kunduzi, Timur'un yeni ortağı Ejder olarak Yasemin'in hayatına tekrar girer. Yasemin, yaşadığı şoku atlatamamışken, yeni tehditlerle karşı karşıya kalır. Ejder, Yasemin'in Adem'i uzaklaştırması için tehdit eder. Yasemin, Adem'i kendinden uzaklaştıracağını söyler ancak bunu nasıl yapacağını ise bilemez. Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!
Uzak dur benden Adem! - Yeni Hayat 7. Bölüm
Uzak dur benden Adem! - Yeni Hayat 7. Bölüm
6 gün önce
Yeni Hayat dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 7. Bölümde Yasemin, Adem'in hayatını tehlikeye atmamak için Adem'e rest çekiyor! Adem ve Yasemin, Timur'un gizli sırlarını ortaya dökmek için birlikte hareket eder. Ancak yeni ortak Ejder, Yasemin'i Adem'i uzaklaştırması için tehdit eder. Yasemin, Adem'in ve ailesinin zarar görmesini istemediği için Adem'e rest çekiyor. Ancak Yasemin, her ne kadar Adem'i yanında istemese de Adem, Yasemin'in peşinden gitmeye ve onu korumaya devam ediyor. Yasemin ve Adem için çember iyice daralıyor. Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!
Adem ve Ejder karşı karşıya! - Yeni Hayat 7. Bölüm
Adem ve Ejder karşı karşıya! - Yeni Hayat 7. Bölüm
6 gün önce
Yeni Hayat dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 7. Bölümde Adem ve Timur'un yeni ortağı Ejder karşı karşıya geliyor! Adem, Kunduzi'nin Timur'un yeni ortağı Ejder olarak karşılarına çıkmasına anlam veremez ve artık iyice öfkelenmeye başlar. Kunduzi'nin geçmişte Adem'i Ece'yle tehdit etmesine karşılık Adem, harekete geçer. Yasemin, her ne kadar Adem'i uzaklaştırmaya çalışsa da Adem, Ejder'in peşindedir. Yasemin'in vakfına büyük bir bağış yapmak için gelen Ejder, karşısında Adem'i bulur. Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!
Yasemin ve Adem ortaklığı bitiyor! - Yeni Hayat 7. Bölüm
Yasemin ve Adem ortaklığı bitiyor! - Yeni Hayat 7. Bölüm
6 gün önce
Yeni Hayat dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/33NVmfy Yeni Hayat 7. Bölümde Yasemin, aldığı tehditler karşısında Adem'le olan ortaklığını bitiriyor. Timur’a karşı güçlerini birleştirirken ilişkilerini de farklı bir boyuta taşıyan Adem ile Yasemin, yeni planlar yaparlar. Yeni ortak Yasemin’e Adem’den uzak durmasını söyler. Adem bu durumdan rahatsız olsa da Yasemin, Adem'in hayatını tehlikeye atmamak için Adem'i kendisinden uzaklaştırmaya çalışır. Adem ve Yasemin'in ortaklığı böylece bitmeye mahkum olur. Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!
Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı
Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı
6 gün önce
Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı yayında! Asya, Volkan'ın Derin ile konuşmasını yakalıyor! Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı yayında! Asya, Volkan'ın Derin ile konuşmasını yakalıyor! Volkan içinde bulunduğu yasak aşkı sonuna kadar gizliyor. Fakat Asya'nın şüpheleri işlerin karışmasına sebep oluyor. Bir taraftan Derin'in aramalarına kayıtsız kalamayan Volkan görüntülü konuşma yaparken Asya'nın radarına yakalanıyor! Asya ne yapacak? Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 555. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 555. Bölüm Fragmanı
6 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 555. Bölüm Fragmanı yayında! Hafta finalinde elenme gerginliği yaşanıyor! 111. Haftanın son gününde puanları birbirine yakın olan gelinler elenme korkusu yaşıyorlar. Sert tartışmaların yaşandığı hafta finalinde kaynanalar verdikleri puanlarla gerginliği iki katına çıkartıyor. Bir sevinenin, bir üzülenin olduğu hafta finalinde Onur Beyin verdiği puanlar dengeleri alt üst ediyor. Kim elenecek ve kim 5 altın bileziğin sahibi olacak? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 554. Bölümde gün birincisi kim oldu? 15 Ekim 2020
Gelinim Mutfakta 554. Bölümde gün birincisi kim oldu? 15 Ekim 2020
6 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 554. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Nurcan Dinçer ve Aysun Kuşatan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 554. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 554. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
6 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 554. Bölümde Onur Büyüktopçu en beğendiği yemeğe 5 puan verdi! Onur Büyüktopçu, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Dikkat! Tehlike Var! Gelinim Mutfakta 554. Bölüm
Dikkat! Tehlike Var! Gelinim Mutfakta 554. Bölüm
6 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 553. Bölümde Gelinler, talihsizlik üstüne talihsizlik yaşayan İlayda'nın mutfağına emniyet şeridi çekiyorlar! İlayda, yarışmaya başladığından itibaren ufak tefek kazalar atlattı. Bir bölümde düdüklü tenceresi patlama noktasına gelip sıcak buharını dışarı vermesi ile yanma tehlikesi atlattı. Bir bölümde kızgın yağdan sıçrayan yemek parçası yüzünü yaktı. Bir bölümde ise, torşonu tutuşarak stüdyoda yangın tehlikesi oluşturdu. İşte hal böyleyken gelinler İlayda'nın mutfağına tehlike şeridi çektiler, mutfağın görünen yerine "Dikkat! Tehlike var!" yazısı yapıştırdılar ve hepsi kafalarına baret taktılar. İlayda ise, yemeğini yaptığı sırada böyle bir eyleme kalkan gelinlere sert tavır takındı. Onur Bey de stüdyoya girdi ve kafasına taktığı baretle ortalığı yumuşatmaya çalıştı. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 35. Bölüm Fragmanı
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 35. Bölüm Fragmanı
6 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 35. Bölüm Fragmanı yayında! Yücel Hanım, gelin adayını neden kendine uygun bulmuyor. İkili arasındaki bu uyuşmazlık alışverişlerine nasıl yansıyacak? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Sevil ve Betül Hanım kaç puan aldı?
Sevil ve Betül Hanım kaç puan aldı?
6 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de gün sonu puanları veriliyor. Peki kayınvalideler çılgın gelin Betül Hanım'ın ikramlarından kıyafetine kadar değerlendirirken puan konusunda cimri mi davrandılar? İşte o anlar... Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Günün Konsepti Sonbahar Şıklığı
Günün Konsepti Sonbahar Şıklığı
6 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de bugünün konsepti "Sonbahar Şıklığı" olarak belirlendi. Peki kayınvalide Sevil Hanım, gelini Betül için nasıl bir kıyafet seçimi yapacak? İkilin seçtiği kıyafet kayınvalideler tarafından beğenilecek mi? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Gelinim Mutfakta 554. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 554. Bölüm Fragmanı
7 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 554. Bölüm Fragmanı yayında! Aysun'un, Banu Alkan yürüyüşüne Onur Beyden eleştiri geliyor! Aysun, Türkiye'nin "Afrodit"i Banu Alkan'a has yürüyüşünü sergiliyor. Onur Bey ise, bu yürüyüşü eleştirmeden edemiyor. Mutfakta ortalık yine karışıyor. İlayda, mutfağına ikaz bandı çeken diğer gelinleri bağırarak ikaz ediyor. Tartışma büyüyor ve kaynanalar odasına sıçrıyor. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 553. Bölümde gün birincisi kim oldu? 14 Ekim 2020
Gelinim Mutfakta 553. Bölümde gün birincisi kim oldu? 14 Ekim 2020
7 gün önce
Gelinim Mutfakta 553. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Zeynep Kalyon Gökçe ve Aysun Kuşatan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 553. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 553. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
7 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 553. Bölümde Onur Büyüktopçu en beğendiği yemeğe 5 puan verdi! Onur Büyüktopçu, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
İlayda stüdyoyu yakıyordu! Gelinim Mutfakta 553. Bölüm
İlayda stüdyoyu yakıyordu! Gelinim Mutfakta 553. Bölüm
7 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 553. Bölümde İlayda, sakarlıklarına bir yenisini daha ekledi! İlayda yemeğini yaptığı sırada farkında olmadan torşonunu ocağa yakın yere bıraktı. Torşon yavaş yavaş tutuşmaya başladı. İlk fark eden Aysun oldu ve onu uyardı. İlayda heyecanla yanan torşonu stüdyonun ortasına attı. Zeminin yandığını gören stüdyo görevlisi içeri girerek torşonu yerden aldı ve musluğun altına koydu. İlayda bu hareketiyle korkulu anların yaşanmasına neden oldu Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 34. Bölüm Fragmanı
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 34. Bölüm Fragmanı
7 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 34. Bölüm Fragmanı yayında! Çılgın bir alışveriş günü daha başlıyor! Çılgın gelinimiz ve kayınvalidesi nasıl bir seçim yapacak? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Gülçin ve Ksusha Hanım kaç puan aldı?
Gülçin ve Ksusha Hanım kaç puan aldı?
7 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de gün sonu puanları veriliyor. Peki kayınvalideler rus gelin Ksusha Hanım'ın ikramlarından kıyafetine kadar değerlendirirken puan konusunda cimri mi davrandılar? İşte o anlar... Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Mutfakta büyük gerginlik! Gelinim Mutfakta 553. Bölüm
Mutfakta büyük gerginlik! Gelinim Mutfakta 553. Bölüm
7 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 553. Bölümde Zeynep'in bir hareketi, stüdyoda büyük tartışma çıkarttı! Zeynep, Aysun'un masasına kaynanasının kendisini bir türlü bulamamasına dair ironik bir pankart astı. Nurten Hanımın "Ev sahibi-Kiracı" pankartına misilleme olan bu pankart büyük soruna neden oldu. Bu olaya çok sinirlenen Nurten Hanım stüdyoya girerek Zeynep'in yapıştırdığı pankartı parçalara ayırıp yere attı. Zeynep ve Aysun arasındaki tartışma şiddetlenince içeriye Onur Bey girdi. Yaşanan bu olaydan dolayı çok sinirli olan Onur Bey, Zeynep'i yaptığı davranıştan dolayı azarladı. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Günün Konsepti: Kız İsteme Şıklığı
Günün Konsepti: Kız İsteme Şıklığı
7 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de bugünün konsepti "Kız İsteme Şıklığı" olarak belirlendi. Peki görümce Gülçin Hanım, gelini Ksusha için nasıl bir kıyafet seçimi yapacak? İkilin seçtiği kıyafet kayınvalideler tarafından beğenilecek mi? Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı
Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı
8 gün önce
Hekimoğlu 22. Bölüm Fragmanı yayında! Karmaşık bir vakayla daha karşı karşıya gelen Ateş, bu defa yanılıyor mu? Hastaya kanser teşhisi koyan Hekimoğlu, Orhan'dan tam aksi bir cevap alınca işler düğümleniyor. Öte yandan Selin ve Ateş arasında geçen konuşma dikkat çekiyor. Ateş, Selin'in duygularından emin olmaya çalışıyor ancak bu durum her ikisinin kafasında da soru işaretlerine neden oluyor! Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Vay, vay, vay! Doktor bu ne? - Hekimoğlu 21. Bölüm
Vay, vay, vay! Doktor bu ne? - Hekimoğlu 21. Bölüm
8 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 13 Ekim Salı yayınlanan yeni bölümde Ateş, yeni aldığı motoruyla dikkat çekiyor. Uzun zamandır hayalini kurduğu motoru sonunda alan Ateş, bir anda yaptığı bu hamleyle adından söz ettirmeyi başarıyor. Gerek giyim tarzındaki değişim, gerekse aniden aldığı ilginç kararlar herkesi şaşırtıyor. Ateş'in motor alması hastanede bir anda dedikodu malzemesi haline geliyor. Ateş ise konuşulanları duymayıp, mutluluğunu yine en yakın arkadaşı Orhan'la paylaşmayı yeğliyor. İşte Ateş'in çocuklar gibi sevindiği o anlar ve Orhan'ın şaşkınlığı... Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Motosiklet değil sanki asmalı gulyabani! - Hekimoğlu 21. Bölüm
Motosiklet değil sanki asmalı gulyabani! - Hekimoğlu 21. Bölüm
8 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 13 Ekim Salı yayınlanan yeni bölümde Muzo, Ateş'in motoruyla hava atmak isterken hezeyana uğruyor. Ateş'in yeni motor aldığını duyan Aysel Hemşire, onu tebrik ediyor ve motora binmekten çok hoşandığını dile getiriyor. Bunu duyan Muzo boş durmuyor. Ateş ise ikilinin yakınlaşması için yine elini taşın altına koyuyor ve motorun anahtarını Muzo'ya veriyor. Aysel'le bir tur atmalarını söylüyor karşılığında ise Muzo'nun telefonunu alarak dizi izliyor. Kısa süre sonra Ateş'in yanına geri gelen Muzo, başına gelenleri anlatınca ise olanlar oluyor... Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Domatesi kes annişko! - Hekimoğlu 21. Bölüm
Domatesi kes annişko! - Hekimoğlu 21. Bölüm
8 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 13 Ekim Salı yayınlanan yeni bölümde polikliniğe gelen bir anne, Ateş'in yardımını istiyor. Henüz yeni doğum yapmış olan ve annelik sürecine adapte olamadığından şikayet eden genç kadın, yaşadığı yorgunluktan şikayet ediyor. Ateş ise sorularıyla onun böyle hissetmesindeki esas sebebi bulmaya çalışıyor. Kısa süre sonra ise işin iç yüzü ortaya çıkıyor. Annesinden yardım alan genç kadın, her sabah onun hazırladığı kahvaltı ve domates suyunun gazabına uğruyor. Durumu fark eden Ateş, bakın bunu hastaya nasıl açıklıyor... Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Hastanın doktoru yerine avukatı mı oldunuz! - Hekimoğlu 21. Bölüm
Hastanın doktoru yerine avukatı mı oldunuz! - Hekimoğlu 21. Bölüm
8 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 13 Ekim Salı yayınlanan yeni bölümde ekip, Ateş'in gazabına uğruyor. Vakayla bulgulardan net bir şey çıkaramayan ekip, analiz yaptıkları sırada Ateş'le karşı karşıya geliyor. Ateş, hastanın yalan söylediğini ve bu yalanı yüzünden aslında durumunda gözden kaçan bir şey olduğunu iddia ediyor. Ekip ise ısrarla Ateş'in yanıldığını ve kendi tezlerini savunmaya geçiyor. Hal böyle olunca çileden çıkan Ateş, adeta ekibe zılgıtı basıyor. Karmaşık bir vaka karşısında ekibin aldığı bu tutum Ateş'i sinirlendiriyor. Peki bu işin sonunda kim haklı çıkacak? Ateş, şüphelerinin üzerine gidip gerçek nedeni öğrenebilecek mi? Yoksa ekibin iddiaları doğru mu çıkacak? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Ateş'in oyunu bozuldu! - Hekimoğlu 21. Bölüm
Ateş'in oyunu bozuldu! - Hekimoğlu 21. Bölüm
8 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 13 Ekim Salı yayınlanan yeni bölümde anne- babasının İstanbul'a geldiğini öğrenen Ateş, onlarla görüşmemek için türlü türlü bahaneler aramaya başlıyor. Aklına ilk gelen şey ise Orhan'la yemeğe çıkmak oluyor. Olan bitenden habersiz olan Orhan onun yemek teklifini geri çevirmiyor. Ancak bunun altında yatan sebebi Zeynep söyleyince işin rengi değişiyor. Orhan, yemek konusunda neden bu kadar ısrar ettiğini anlıyor. Ailesiyle görüşmemek için bu planı yapan Ateş'in oyunu böylece bozulmuş oluyor. Orhan, bu defa onu kullanamayacağını ve istemiyorsa arayıp ailesine görüşmek istemediğini söylemesini istiyor. Ateş, şimdi ne yapacak? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Ateş'e arkadaşlarından veto! - Hekimoğlu 21. Bölüm
Ateş'e arkadaşlarından veto! - Hekimoğlu 21. Bölüm
8 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 13 Ekim Salı yayınlanan yeni bölümde anne ve babasıyla görüşmemek için kendine iş çıkaran Ateş, maalesef bu konuda başarılı olamıyor. Şehir dışından gelecek olan anne ve babasıyla yiyeceği akşam yemeğini atlatmak için her yolu deneyen Ateş, Orhan, Selin ve İpek'le tek tek konuşuyor. Ancak onlardan da beklediği cevabı alamıyor. Ateş'in bu çabası ise herkesin dikkatini çekiyor. Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Ateş ailesiyle karşı karşıya! - Hekimoğlu 21. Bölüm
Ateş ailesiyle karşı karşıya! - Hekimoğlu 21. Bölüm
8 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 13 Ekim Salı yayınlanan yeni bölümde, ailesiyle görüşmek istemeyen Ateş'in neden böyle davrandığı merak konusu haline gelir. Babasına karşı içten içe duyduğu öfke onu ailesinden uzaklaştırmıştır. Babası tarafından hep aşağılanan Ateş, aradan yıllar da geçse onu görmeye tahammül edemez. Peki Hekimoğlu ailesinden neden kaçıyor? Hekimoğlu’nun annesi ve babası nasıl insanlar? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
O ailesi için bir hayal kırıklığı! - Hekimoğlu 21. Bölüm
O ailesi için bir hayal kırıklığı! - Hekimoğlu 21. Bölüm
8 gün önce
Hekimoğlu dizisinin tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2FQHIA6 Hekimoğlu 13 Ekim Salı yayınlanan yeni bölümde, Ateş ve ailesi arasındaki ilişki soru işaretlerine neden olur. Zeynep, Ateş'le bu konuyu konuşur ancak Ateş'in yarası çok derindir. Babasının sürekli doğruları söylemesi konusundaki ısrarı zaman zaman onu yaralayan şeylere yol açmıştır. Bunun ne demek olduğunu anlayamayan Zeynep, bir de Orhan'la konuşur, Orhan, duruma açıklık getirir ve Ateş'in bu davranışı altında yatan sebepleri anlatır. Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!
Sadakatsiz 2. Bölüm Fragmanı - 2
Sadakatsiz 2. Bölüm Fragmanı - 2
8 gün önce
Sadakatsiz 2. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Derin, muayene olmak için Asya'ya geliyor! Şikayetlerinden söz eden Derin, bir ilişkisi olduğunu ve görüştüğü kişinin de evli olduğunu söylüyor. Her şeyin farkında olan Asya ise sabırla onu dinliyor ve rengini belli etmiyor. Derin'in sözleri giderek daha da can yakıcı bir hal alınca ise Asya için her şey zorlaşmaya başlıyor. Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 553. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 553. Bölüm Fragmanı
8 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 552. Bölüm Fragmanı yayında! Onur Beyin sorduğu soru gelinleri çılgına çevirdi! Gelinler ve kaynanalar Onur Beyin sorduğu "Eşin, sana başka bir kadın ismi ile hitap etse ne olur?" sorusu üzerine ciddi tartışmalar yaptılar. Zeynep, yaptığı bir davranış yüzünden Onur Beyden azar işitiyor. İlayda yine mutfağında yangın sıkıntısı yaşıyor. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 552. Bölümde gün birincisi kim oldu? 13 Ekim 2020
Gelinim Mutfakta 552. Bölümde gün birincisi kim oldu? 13 Ekim 2020
8 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 552. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Nurcan Dinçer ve İlayda Doğan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Sadakatsiz 2. Bölüm Fragmanı
Sadakatsiz 2. Bölüm Fragmanı
8 gün önce
Sadakatsiz 2. Bölüm Fragmanı yayında! Asya, Volkan'a ihanetini itiraf ettirmeye çalışıyor! Olan biteni anlayan Asya, Volkan ile konuşmaya kararlıdır. İhanetini itiraf ederse her şeyin eskisi gibi olacağını söyler. Zira hala Volkan'ı sevdiğini dile getirir. Ancak bu çaba nafiledir. Volkan ihaneti itiraf etmeye yanaşmaz. Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 552. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 552. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
8 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 552. Bölümde Onur Büyüktopçu en beğendiği yemeğe 5 puan verdi! Onur Büyüktopçu, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Sürpriz üstüne sürpriz! Gelinim Mutfakta 552. Bölüm
Sürpriz üstüne sürpriz! Gelinim Mutfakta 552. Bölüm
8 gün önce
Gelinim Mutfakta programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/2RRmxjK Gelinim Mutfakta 552. Bölümde gelinlerin, kaynanalara ve Onur Beyin de tüm yarışmacılara yaptığı sürpriz hoş anlara neden oldu! Program açılışında gelinler yerlerinde yoktular. Kaynanaların merakı Onur Beyin onları içeri çağırmasıyla giderildi. Gelinler çocuk kıyafetleri ile stüdyoya girdiklerinde kaynanalarını çok eğlendirdiler. Asıl sürpriz ise, Onur Bey tarafından yapıldı. Gelinler yemeklerini yaptıkları sırada içeriye çocukları çağırdı. Çocukalrı gören gelinler bu sürpriz karşısında çok mutlu oldular. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00'da Kanal D'de!
Hem Kadın Hem Anne 1. Bölüm / 10.10.2020
Hem Kadın Hem Anne 1. Bölüm / 10.10.2020
8 gün önce
Hem Kadın Hem Anne ilk bölümünde doğum sonrası estetik, temizlik takıntısı ve astroloji konuları ekrana gelecek. Operatör Doktor Bora Özel, doğumdan sonra kadınların en çok hangi operasyonları tercih ettikleri ve bu operasyonlardaki en yeni teknikleri izleyiciler ile paylaşacak. Klinik Psikolog Berat Arifoğlu temizlik takıntısının nasıl oluştuğunu ve neler yapılması gerektiğini paylaşacak. Astrolog Demet Hoşman ise burçların hayatımız ve kararlarımızdaki yerinin yanı sıra önümüzdeki günlerde ülkemizi nelerin beklediğini de aktarmaya çalışacak. Programın sit-com bölümü ise “Leyla ve Diğerleri” adıyla izleyici ile buluşacak. Leyla karakterini oyuncu Gizem Terzi canlandırırken, kocası Burak rolünü ise Umut Oğuz üstlenecek.
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 33. Bölüm Fragmanı
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 33. Bölüm Fragmanı
8 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün 33. Bölüm Fragmanı yayında! Rus gelin Ksusha, gerçek bir rus salatası yapıyor. Alışveriş sonrası ise kayınvalidelerin yorumları ortalığı karıştırıyor! Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Hediye ve Sibel Hanım kaç puan aldı?
Hediye ve Sibel Hanım kaç puan aldı?
8 gün önce
Zahide Yetiş'le Gelin Görün'de gün sonu puanları veriliyor. Peki kayınvalideler Sibel Hanım'ın ikramlarından kıyafetine kadar değerlendirirken puan konusunda cimri mi davrandılar? İşte o anlar... Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.
Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm Fragmanı
Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm Fragmanı
8 gün önce
Ardanın mutfağı programının tüm bölümleri için 👉 bit.ly/32TLIZD Arda'nın Mutfağı 77. Bölüm Fragmanı yayında! Programın bu bölümünde Girit Mantısı, Zeytinyağlı Havuç ve Krema Dolgulu Kek tarifleri ekrana gelecek. Arda’nın Mutfağı bu hafta nefis lezzetlerle karşınızda... Arda’nın Mutfağı yine çok lezzetli üç tarifle sizi ekran başına davet ediyor. Programın bu bölümünde "Girit Mantısı", "Zeytinyağlı Havuç" ve "Krema Dolgulu Kek" tarifleri ekrana gelecek. Arda’nın Mutfağı Cumartesi saat 13.00’da yeni bölümüyle Kanal D’de!
KanalD Canlı Yayını
KanalD Canlı Yayını
9 gün önce
Türkiye'nin Kanalı
patricia de la fuente
patricia de la fuente - 15 saatler önce
Me encanta la serie, muy bien realizada.
İlhan Akkaya
İlhan Akkaya - 15 saatler önce
Tekin naz yapma
Sabriye Dogan
Sabriye Dogan - 15 saatler önce
Harika bir dizi yaa
naz demirci
naz demirci - 15 saatler önce
Ayşen yaa niye çıkardınız Ayşeni diziden artık izlemiyorum bu diziyi ayşen senin için💞💞💞 inşallah final olur
Seyma Ucar
Seyma Ucar - 15 saatler önce
Böyle kayınbaba da olsa olur, kayınvalide aklı mütişş 😂😂
Meryem Unaldı
Meryem Unaldı - 15 saatler önce
Hatçaa halaaa😂
urazimizim
urazimizim - 15 saatler önce
O kadar oku et doktor ol başhekim ol gelsin kocan seni aldatsın
Moon Light
Moon Light - 15 saatler önce
Tiger you know?
Birol Ulu
Birol Ulu - 15 saatler önce
Yürü be Menemen li 👍🏽👍🏽
Nihan Ceylan
Nihan Ceylan - 15 saatler önce
Karısını aldatan bir adama güvenmemek konusunda hem fikirizde aldatıldığını bilerek ve hamile olduğunu bile bile susup kocasını yarışa sokup vazgeçilmeyen erkek profiline sokmak tam türk kadını tarzı bravo bu şerefsizleri siktir etmek yerine hala intikam vs uğrasın asıl saf sizsiniz!
uğur böceği filiz
uğur böceği filiz - 15 saatler önce
İyi yaptı haketti😠😠
Arg gian
Arg gian - 15 saatler önce
Her marriage exists only in Turkey!!..A big success with OZCIVIT..And a failure with her husband!!.. Unbelievable for 2 Actors and a marriage..
Nurane Qubadova
Nurane Qubadova - 15 saatler önce
Ezqi seni cox sevyoruz keski getmeseydin
Bayramgeldi Yarmammedov
Bayramgeldi Yarmammedov - 16 saatler önce
Aysen geri gelse olmazmi
Guadalupe Plasencia
Guadalupe Plasencia - 16 saatler önce
Ellos se merecieron ese premio,excelentes🥰🥰🌻🌻
EZEL ASLAN
EZEL ASLAN - 16 saatler önce
Didem pis
ares idil
ares idil - 16 saatler önce
Asya ne sabırlı kadınsın sen..
off- skroz
off- skroz - 16 saatler önce
This goes to show that forcing feelings onto someone just ends up with you being hurt. Nevin should have told him the truth from beginning.
Cennet Muslu
Cennet Muslu - 16 saatler önce
Helal bee abla helalke
Rayan Ali
Rayan Ali - 16 saatler önce
Inşallah bu hafta Zeyneb bilzik alır 🌷🌷🌷🌷♥️♥️♥️♥️
Sema Deniz
Sema Deniz - 16 saatler önce
13 yaşında kuzenim var kız ve 3 yıldır korse kullanıyor Sivas’taki doktorun verdiği korsenin ölçüleri yanlışmış yani 3 yılı çöpe gitti skolyozu git gide ilerledi ve 50 dereceye ulaştı. Şu anda ameliyatta ve bu doktor ameliyat ediyor. Öğlen 14:30 da girdi akşam 19:00-20:00 saatleri arasında çıkacakmış. Yani yaklaşık 1 saati kaldı. Ameliyat için Ankara’ya gittiler. Ve fiyatı da gayet uygundu. Ameliyattan çıktıktan sonra yorumu güncelleyeceğim.
İSMAİL AYDOĞDU
İSMAİL AYDOĞDU - 16 saatler önce
25 abonem var 50 abone olurmu
HEROBRINE GAMER
HEROBRINE GAMER - 16 saatler önce
Ayşeni diziye geri sokun sıçayım bacağınızı söyledim rahatladım izleyenlere söyledim ben o bölümü izledim ayşenin diziden çıkartıyorlar
Rayan Ali
Rayan Ali - 16 saatler önce
Zeyneb her zaman doğru konuşuyor
Rayan Ali
Rayan Ali - 16 saatler önce
Zeyneb 21 + 18 = 39 Ilayda 15 +21 = 36 Didem 15 +14 = 29 Aysun 10 + 9 = 19
Nameles
Nameles - 16 saatler önce
Çok güzel film sürükleyici çarşambayı zor getiriyoruz 😍😂
Aybüke Torun
Aybüke Torun - 16 saatler önce
Çok heycanlı 💯💯💯💯
Sunnat Egamov
Sunnat Egamov - 16 saatler önce
Uzbekistondan salomlar
Rayan Ali
Rayan Ali - 16 saatler önce
Ilayda çok çok çok korkuyor ve kıskanıyor Zeynebi
bruce bru
bruce bru - 16 saatler önce
Didem sende Zeynep gibi çok iticisin
Rayan Ali
Rayan Ali - 16 saatler önce
Gülcan ve Nurten çok ayıbı çok korkuyorlar Zeynebtan çünkü Zeyneb çok güçlü bir rakip Gülcan ve Nurten ara bozan münafık iki yüzlü . Yasamin hanım çok sakın çok kibar bir kaden
bruce bru
bruce bru - 16 saatler önce
Aysun’un tabakları hep 3ve4durmadan
Nisanur Demir
Nisanur Demir - 17 saatler önce
Evelnmicem
Muhammet Demir
Muhammet Demir - 17 saatler önce
Kırşehirden Selamlar neŞedertAşk’ın İzinden Yüreğine Sağlıkk
Unicorn World
Unicorn World - 17 saatler önce
Jülide yaşlanmışsın....
Fatoş Ünlüce
Fatoş Ünlüce - 17 saatler önce
Ben nefesi değil tuğçeyi pelinsuyu seviyorum
Murat Gökbayrak
Murat Gökbayrak - 17 saatler önce
Motorun tam modelini bilen? V-Rod modellerinden gibi ama tam çıkartamadım.
Silviya Todorova
Silviya Todorova - 17 saatler önce
Ne bu yaaa.bir deli kızdan dününu bırakmış ? nasılı yaa 2 kere bıraktılar Pelini....
Gulnara Ravanova
Gulnara Ravanova - 17 saatler önce
Bu videoyu izleyen bir azerbaycanlı olarak türk olduğum için kendimle gurur duyuyorum
Sultan Yıldırım
Sultan Yıldırım - 17 saatler önce
Kıskanç insanları getirmeyin kendini savunanları getirmeyin
Psylocke Ana
Psylocke Ana - 17 saatler önce
En büyük tehlike hunt the husbant cılar
C C
C C - 17 saatler önce
Zeliş şimdi Hercai'de Gönül Karakterini canlandiriyor
Ferhat Korkmaz
Ferhat Korkmaz - 17 saatler önce
Aykut Elmas > Cem Yılmaz
Elkassem Hamelan
Elkassem Hamelan - 17 saatler önce
👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌💖💖💖💞💞💞 💤💤
LEZZETLİ TARİFLER
LEZZETLİ TARİFLER - 17 saatler önce
Abone oldum videoları izledim sende abone olüp videolarım izlerseniz sevinirim
Tatiana Kostenchuk
Tatiana Kostenchuk - 17 saatler önce
🔥🔥🔥🔥
Elkassem Hamelan
Elkassem Hamelan - 17 saatler önce
👍👍👍👍👍👋
يحيى جابر
يحيى جابر - 17 saatler önce
Ağladım çünkü bölümün etkisi çok 😭😭
yns clk
yns clk - 17 saatler önce
Nevin çık git düziden
Rukhsara Jafarova
Rukhsara Jafarova - 17 saatler önce
çok güzel bir dizdi
Havva hanım Üntürk
Havva hanım Üntürk - 17 saatler önce
Ben zizi cok seviyorum
مهند مصطفى
مهند مصطفى - 17 saatler önce
Bu hafta Kim bilezikleri alacak ve Kim elenecek bilen versa söslesin lütfen
Semra Yaşarer
Semra Yaşarer - 17 saatler önce
Şu ana kadar 15 sezon oldu ama hiç bir çift ezgi ve cemal gibi olmadı❤️
آلحيآة آلجديدة يآسـಿـمـಿـين و آدمـಿـ
آلحيآة آلجديدة يآسـಿـمـಿـين و آدمـಿـ - 17 saatler önce
💝🌸🧚‍♂️👍
Firuze Elizade
Firuze Elizade - 17 saatler önce
favorim zeyneb cok guclu bir hanim bravo!
Songül Tekin
Songül Tekin - 17 saatler önce
Kanal D bunların bir açıklaması var evet. Diziyi seviyoruz☺️❤️🙏 kadro konu ve enerji farklı bir yapım....
Rabia nur Deniz
Rabia nur Deniz - 17 saatler önce
2020
Mahmut Can SABIRLAR
Mahmut Can SABIRLAR - 18 saatler önce
Evet 90'a çakıp bitirdi.
Hano Tube
Hano Tube - 18 saatler önce
Köpeklerin çocuklarla arkadaş olduğu temelinde
taehyungsheadband
taehyungsheadband - 18 saatler önce
thank you for the subtitles, it really makes my life easier
Dajana Kolaj
Dajana Kolaj - 18 saatler önce
Gökçe ve Furkan 💓💓💓🥰🥰😍😍
Sakine Kaymak
Sakine Kaymak - 18 saatler önce
Derini gercek bayatta goresem onu orta tutar oyle doverim dizi falan bakmam gicik ya sinir bozucu
Elifnur Pirci
Elifnur Pirci - 18 saatler önce
Dizi ne günleri yayınlanıyor sırf şunlar için izliycem galiba kwbskwn
Besim Shpresa
Besim Shpresa - 18 saatler önce
👏👏👏❤️❤️
Sadan Dagistan
Sadan Dagistan - 18 saatler önce
ay zeynep oasik gicik suratini gormek istemiyoruz kaynananda senin gibi sevimsiz yanar doner ne konustugunu bilmiyor biran once gidin
Sinem Yilmaz
Sinem Yilmaz - 18 saatler önce
ilayda nın kacıncı ceyregi
Hatice Çetinkaya
Hatice Çetinkaya - 18 saatler önce
Reyhan aşırı egolusun
c r
c r - 18 saatler önce
OMG what's going on, why are they giving us so much trailers this week (not complaining at all :), well done kanal d promoting the show and with subtitles, we need to watch the show live on Thursday, I cant wait, is getting better and better, please keep the show! Remember to support the show see Yeni Hayat episodes Thursdays at 1pm USA eastern time in youtube kanald live
nesrine boumaiya
nesrine boumaiya - 18 saatler önce
شكرا على الترجمة👍❤️😘😘✨😍🔥
Songül Özdemir
Songül Özdemir - 18 saatler önce
İlayda çok güzel
Makbule Guler
Makbule Guler - 18 saatler önce
Ayy zeynep cok giciklastin cok havalandin
Hatice Çetinkaya
Hatice Çetinkaya - 18 saatler önce
Gülcan gayet de haklı
Nado Nafo
Nado Nafo - 18 saatler önce
إسم الفلم بلعربي بليز شكرا
حموي الحلو
حموي الحلو - 18 saatler önce
ليش ممترجم مسلسل
Resad İsmayilov
Resad İsmayilov - 18 saatler önce
Zeynep çok yayqsiz nefret etim 😡
Gül Güven
Gül Güven - 18 saatler önce
Aysunu çok seviyorum
Özge Demir
Özge Demir - 18 saatler önce
Offf Nurten bilerek kıza bir verdi inşaallah siz gideceksiniz itici tipler ne olucak ..
Sinem Yilmaz
Sinem Yilmaz - 18 saatler önce
insalah ilayda alır
LİMON KAFA
LİMON KAFA - 18 saatler önce
"Umarım Ailenle çok mutlu yaşarsın" "Umarım istediğin meslege gidersin" "İnşallah Corona biter" 600 aboneyim 610 olur mu? Olmassanda canın sağolsun🙏🙏🙏
Ceren Akova
Ceren Akova - 18 saatler önce
kız daha güzel