Kıvanç ve Burak
Kıvanç ve Burak
  • 60
  • 25 803 098
  • 99
  • Katılım 21 Nov 2012
Herkese merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Resmi TRvideos sayfamıza hoş geldiniz.
2006 yılında rakip olarak Türkiye’yi temsilen katıldığımız, Avrupa'da düzenlenen bir illüzyon yarışmasında tanıştık. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta birbirinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İrtibat ve İşbirliği:
kivancveburak@creatorstation.com

Video
KORKARSAN ÇARPILIRSIN ⚡💀 #akıloyunları
KORKARSAN ÇARPILIRSIN ⚡💀 #akıloyunları
Gün önce
Arkadaşlar merhaba, akıl oyunları korku seansı ile sizlerleyiz. Bugün çok farklı bir akıl oyunu izleyeceksiniz. Çünkü sorulan iddiaya doğru cevap veremeyen çarpılacak! Nasıl mı? Cevabı videoda :) İnanılmaz stres yaşadığımız akıl oyunlarının bu serisini beğendiyseniz videoya yorum yapmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın! Horror Fx Studio: www.horrorfxstudio.com/ İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İLK ÖPÜCÜĞÜ BİLMEK 💋 #öğretiyoruz
İLK ÖPÜCÜĞÜ BİLMEK 💋 #öğretiyoruz
8 gün önce
Arkadaşlar merhaba, birbirinden güzel iki farklı gösteriyle öğretiyoruz konseptimizde tekrar sizlerleyiz. Bu oyun sayesinde istediğiniz kişinin ilk öpücüğünü, ilk aşkını, reddedilişini yada merak ettiğiniz ne varsa öğrenebileceksiniz. Eğer bu tarzda videoların gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayın unutmayın :) Sihirle kalın! Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kimlik kartının kesilme riskine girer misin? : trvideos.net/17EeMBFJiT4-video.html Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KİMLİK KARTININ KESİLME RİSKİNE GİRER MİSİN? #öğretiyoruz
KİMLİK KARTININ KESİLME RİSKİNE GİRER MİSİN? #öğretiyoruz
12 gün önce
Herkese merhaba, defalarca yazdığınız "öğretiyoruz" köşemizin yeni videosu nihayet geldi. Fark ettiyseniz artık daha çalışma gerektiren oyunlar öğretmeye başlıyoruz. Bu videoda gözünüzde bulundurmanız gereken önemli noktalardan biri, seyircileri doğru yönlendirebilmek. Lütfen, lütfen, lütfen çalışmadan kimseye yapmayın. Kafanızda her şeyi çok net bir şekilde oturtun ve devamlı anlatacaklarınızı tekrar edin.. 15 Ocak'ta canlı yayında görüşmek üzere.. Sihirle kalın! Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
HER YERDE YAPABİLECEĞİNİZ  6 ZEKİCE İDDİA
HER YERDE YAPABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
22 gün önce
Arkadaşlar merhaba, yeni 6 iddia ile karşınızdayız. Akıl Oyunları en çok sevilen konseptlerimizden biri oldu. Açık konuşmak gerekirse çekim sırasında biz çok eğleniyoruz ve sizlere güzel bir şeyler öğrettiğimize inanıyoruz. Videoların altına yaptığınız güzel yorumlar, sokakta çevirip bizleri motive etmeniz ve 4-5 ay içinde birlikte bu kadar çabuk büyümemiz, hepsi sizlerin sayesinde. Elimizde sabırsızlıkla paylaşmayı beklediğimiz çok güzel içerikler var. Yeri geldikçe hepsini paylaşıyor olacağız. Bu süreçte bizlere takip ederek destek vermeye devam edin. Hep birlikte büyüyerek daha birçok videoya beraber imza atacağız. Her yerde yapabileceğiniz 6 zekice iddia benzeri videoların gelmesi için videoları beğenmeyi ve yorum yapmayı lütfen unutmayın. Sizleri seviyoruz.. Sihirle kalın! Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YOUTUBERLAR'I İPLE BAĞLADIK! (KAFAYI YEDİLER) ft. @Meryem Can @Ekin Kollama @Ağır Mimar #yapkazan
YOUTUBERLAR'I İPLE BAĞLADIK! (KAFAYI YEDİLER) ft. @Meryem Can @Ekin Kollama @Ağır Mimar #yapkazan
29 gün önce
Arkadaşlar merhaba, Yap Kazan konseptimizin 2. bölümüne hoşgeldiniz. Birbirinden farklı akıl oyunlarını bu sefer youtuber arkadaşlarımıza yaptık. Meryem Can, Ekin Kollama, Ağır Mimar, İbrahim Akyüz ve Creator Station prodüksiyon ekibi bize eşlik etti. TRvideosrlar'ı iple bağladık gibi yap kazan serisinin devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Meryem Can: trvideos.net/u/beautykitty95 Ekin Kollama: trvideos.net/u/ekinkollama Ağır Mimar: trvideos.net/u/Agirmimar İbrahim Akyüz: trvideos.net/c/UC1P9NqmLjZMCWMUZ5oOXWow TRvideosr Durağı: trvideos.net/c/UCYQ1n1BgnLFUG9HGTMawURA Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
DOLU KİBRİTİ BULMAK İMKANSIZ ft. @Kafalar  #sihirbazınçırağı
DOLU KİBRİTİ BULMAK İMKANSIZ ft. @Kafalar #sihirbazınçırağı
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz SİHİRBAZIN ÇIRAĞI ile karşınızdayız! Konseptimiz ilk konuğu Kafalar ekibinden Atakan, Fatih ve Bilal oldu. İleride bu konsepte devam edeceğiz ve konseptimiz diğer konukları sizler olacaksınız. Sizi birbirinden farklı maceralar bekleyecek. Bu bölümde kafalar ekibi dolu kibriti bulmaya çalıştı fakat bu çok kolay olmadı :). Bu serinin devamının gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafalar TRvideos : trvideos.net/c/UC7Lu-ONZhIM_lvKnZn0F19Q Kafalar Instagram: instagram.com/kafalarresmi Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
AKIL DURDURAN 6 ZEKİCE İDDİA ft. @Orkun Işıtmak
AKIL DURDURAN 6 ZEKİCE İDDİA ft. @Orkun Işıtmak
Aylar önce
Arkadaşlar Akıl Oyunları serimizin 5. bölümüne hoşgeldiniz. Bugün bize Orkun Işıtmak eşlik ediyor. Zeka kokan 6 iddia ile birbirimize meydan okurken çok eğlendik. Sizler de buradaki akıl oyunlarını kullanarak arkadaşlarınızla beraber keyifli zaman geçirebilir hatta bir çok iddiayı kazanabilirsiniz. Bu serinin devamının gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Orkun Işıtmak : trvideos.net/u/ThePersica Instagram: instagram.com/orkunisitmak Akıl Oyunları videoları için; İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BU İPİ ÇÖZMEK ZEKA İSTER! #yapkazan
BU İPİ ÇÖZMEK ZEKA İSTER! #yapkazan
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimizle karşınızdayız. Yap kazan konseptimiz de sokağa çıkıp akıl donduran bilmeceler ve bulmacalar soruyoruz. Çözebilen olursa onları ödüllendiriyoruz. Siz de burada öğrendiğiniz bu bulmaca oyunları arkadaşlarınıza sorabilirsiniz. Bu ipi çözmek zeka ister gibi benzeri videoların devamı gelmesi için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Burada düz yürümek imkansız! : trvideos.net/ZMDRbGmBqt0-video.html Starbucks'ta yapabileceğiniz sihirbazlıklar : trvideos.net/t_5TOxHHCYo-video.html El yapımı para basma makinası : trvideos.net/RKEg0_eLR_A-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BURADA DÜZ YÜRÜMEK İMKANSIZ!
BURADA DÜZ YÜRÜMEK İMKANSIZ!
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, Dünya'nın en büyük illüzyon müzesini sizin için gezdik. İstanbul İllüzyon Müzesi'ne mutlaka uğrayın. İçeride çok farklı illüzyonlara şahit olacaksınız. İnsan beyninin nasıl yanıldığını ve illüzyonu sadece sihirbazların değil kişinin beyninin de yaptığını göreceksiniz. "Burada düz yürümez imkansız!" başlıklı videomuz gibi benzer videoların gelmesi için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın... Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Starbucks'ta yapabileceğiniz sihirbazlıklar : trvideos.net/t_5TOxHHCYo-video.html El yapımı para basma makinası : trvideos.net/RKEg0_eLR_A-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
STARBUCKS'TA YAPABİLECEĞİNİZ SİHİRBAZLIKLAR!🎩 #ÖĞRETİYORUZ
STARBUCKS'TA YAPABİLECEĞİNİZ SİHİRBAZLIKLAR!🎩 #ÖĞRETİYORUZ
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bu videomuz da sizlere Starbucks'ta yapabileceğiniz illüzyon oyunlarını öğretiyoruz. Arkadaşlarınızla buluştuğunuz Starbucks'ta bu gösteriler sayesinde onları şaşırtacak ve çok keyifli vakit geçireceksiniz. Gösterileri sergilemeden önce çalışmayı ve ayna karşısında prova almayı lütfen unutmayın. Starbucks’ta yapabileceğiniz sihirbazlılar gibi benzer videoların gelmesi için videoyu beğenmeyi ve kanalımızı abone olmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak El yapımı para basma makinası : trvideos.net/RKEg0_eLR_A-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
EL YAPIMI PARA BASMA MAKİNESİ (ATM' YE PARA YATIRDIK)
EL YAPIMI PARA BASMA MAKİNESİ (ATM' YE PARA YATIRDIK)
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, artık siz de evinizde bir para basma makinesi yapabileceksiniz. Farkındaysanız yavaş yavaş kendi illüzyon malzemelerinizi üretmeye başladınız. Bu illüzyonun en beğendiğimiz kısmı, kağıdı soktuğumuzda tam hizasından gerçek paranın çıkıyor olması. Gerçekten inanılmaz gözükmüyor mu? Bu video sayesinde siz de farklı sunum ve kurgularla arkadaşlarınızı şaşırtabileceksiniz. El yapımı para basma makinesi gibi benzer videoların gelmesi için kanala abone olmayı unutmayın!.. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
✅ŞİFREYE ULAŞAMAYANLAR İÇİN GİZLİ VİDEO! #ÖĞRETİYORUZ
✅ŞİFREYE ULAŞAMAYANLAR İÇİN GİZLİ VİDEO! #ÖĞRETİYORUZ
4 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, önceki videolarımızın birin de videonun içine gizli bir şifre yerleştirmiştik. O şifreyi çözenler bu videoyu ilk olarak izlemeye hak kazandı. Fakat düşündük ve dedik ki, Burak ağabeyin öğrettiği bu güzel oyunu şifreyi çözemeyen arkadaşlarımızda izlesin ve öğrensin. Bu güzel gösteriyi umarız uygular ve bir çok kişiyi şaşırtırsınız. Burak Ünlüer'e bu video da bizimle birlikte olduğu için teşekkür ederiz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BEYNİN İKİ BÖLÜMÜNÜ KULLANMAK 🧠🤹‍♂️
BEYNİN İKİ BÖLÜMÜNÜ KULLANMAK 🧠🤹‍♂️
2 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, bu videomuzda Kerem Eser arkadaşımızdan jonglörlük eğitimi alıyoruz. Bu işin püf noktası beynin sağ ve sol lobunu ayrı ayrı kullanmaktan geçiyormuş. Bu video sayesinde sizlerde en azından 3 top çevirmeyi öğrenebilirsiniz. Çekimler sırasında biz çok eğlendik. Umarım siz de keyif alırsınız. Beynin iki bölümünü kullanmak gibi benzeri videoların devamı için videoyu beğenmeyi ve kanalımızı takip etmeyi lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Lastikle beyin yakın : trvideos.net/yVnfp4yZkXQ-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın: trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
LASTİKLE BEYİN YAKIN!🤯 #ÖĞRETİYORUZ
LASTİKLE BEYİN YAKIN!🤯 #ÖĞRETİYORUZ
3 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, paket lastiğiyle yapabileceğiniz oyunları bu videoda öğretiyoruz. 50.000 like gelirse bu videonun devamını çekmeyi düşünüyoruz. Lastikleri her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz için sürekli yapma şansınız var. Yapması basit ama çok etkili oyunlardır. Sormak istediklerinizi yorumlardan gönderebilirsiniz. Bu tür videoların daha fazla gelmesini istiyorsanız videoya yorum yapmayı ve zil butonlarını açmayı lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın: trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
GÖSTERİ GÜNÜMÜZ 🎩 (SAHNE ARKASI)
GÖSTERİ GÜNÜMÜZ 🎩 (SAHNE ARKASI)
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz Sihirbazın Hayatı'na hoşgeldiniz. Bu konseptte sizlere kendi hayatımızdan görüntüler izleteceğiz. Kurumsal bir firma için Abant da özel bir gösteri yaptık. Gösterinin öncesi ve sonrasında ki her şeyi sizlerle de paylaştık, umarız beğenirsiniz :) Bu tür videoların daha fazla gelmesini istiyorsanız videoya yorum yapmayı ve zil butonlarını açmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İNSANLARI ÇILDIRTMA GARANTİLİ 6 İDDİA
İNSANLARI ÇILDIRTMA GARANTİLİ 6 İDDİA
3 aylar önce
Akıl oyunlarının 4. bölümünde arkadaşlarınızı çıldırtacak 6 iddia ile karşınızdayız. Her ortamda çok rahatlıkla yapabileceğiniz bu iddialar sayesinde bedava yiyecek, içecek kazanabileceksiniz. Bu iddialar sayesinde kazandığınız şeyleri yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia gibi videoların devamı için beğenmeyi ve bildirim zillerini açmayı unutmayın :) 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
DÜNYANIN EN ZEKİCE ÖRÜMCEK ŞAKASI 🕷🕸
DÜNYANIN EN ZEKİCE ÖRÜMCEK ŞAKASI 🕷🕸
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz 'AKILLARA ZARAR' ile birazda gülüp eğlenmeyelim mi? Yoldan geçen insanları korkuttuğumuz bu videoyu çekelim dedik. Çekerken de hem bizim hem de kurbanlarımızın çok eğlendiği bir video oldu. İşin içinde tabiki el çabukluğu var. Aynı zamanda Türk halkının ne kadar yardım sever ve iyi niyetli insanlar olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Bu arada Ulukan ve Uğur'a da cesaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Korkudan zıplatan örümcek şakası gibi benzer videoların gelmesi için kanalımıza abone olup zilleri açmayı lütfen unutmayın.. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Investigations Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative commons:By Attribution 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/
SİHİRBAZLIKLA İNSANLARIN TELEFON ŞİFRESİNİ KIRIN 🔨 📱
SİHİRBAZLIKLA İNSANLARIN TELEFON ŞİFRESİNİ KIRIN 🔨 📱
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün çok kral iki oyun öğretiyoruz. Özellikle bunlardan bir tanesi işinize çok yarayacak. Arkadaşlarınızın cep telefonu kilidini sihirbazlık sayesinde nasıl öğreneceğinizi gösteriyoruz. Açıklamaları çok dikkatli dinleyin ve bol bol prova yapın. Bu tip eğlenceli, yararlı ve eğitici videoların devamının gelmesini istiyorsanız ''ZİL BUTONU''na basmayı lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak 📌 Merve Kutlu : trvideos.net/c/UCYMQVZUcItxH7T9MGTzppGQfeatured 📌 Duygu Ekim : trvideos.net/c/UCSO9lHv3_UzYA_4U2NgM0Zw 📌 Haber Bombası : trvideos.net/c/UC2kffiyU-8F9sZbGu_mOIPQ Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Parayla yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/bYkJVBcO50Q-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
5 TL NASIL 50TL YAPILIR? #ÖĞRETİYORUZ
5 TL NASIL 50TL YAPILIR? #ÖĞRETİYORUZ
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün para kullanarak yapabileceğiniz 4 sihirbazlık numarası öğretiyoruz. Öğrenmesi basit ve etkili numaralar. Bu gösterileri yapmak istiyorsanız anlattığımız tüm püf noktaları dikkati bir şekilde dinleyin. Bu tür videoların gelmesini istiyorsanız beğenmeyi unutmayın :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Tuvalet kağıdıyla etkilemek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ELİNE ALDIĞIN HER ŞEYİ KAYBETMEK 🧻 #TROL SİHİR
ELİNE ALDIĞIN HER ŞEYİ KAYBETMEK 🧻 #TROL SİHİR
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bu videomuzda insanları peçete, tuvalet kağıdı ve benzeri objelerle etkileyip nasıl trolleyeceğinizi anlatıyoruz. Bu teknik sayesinde özellikle toplu arkadaş grupları içinde çok eğleneceksiniz. Aslında hem eğlenecek hem de eğlendireceksiniz. Farklı yönlendirme tekniğine videoda yaptığımız gibi çalışmayı unutmayın. Muhakkak yaptığınız kişiler dışındaki herkese "bırakın o bilmeye çalışsın. Siz söylemeyin." demeyi unutmayın. Eline aldığın her şeyi kaybetmek gibi videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizi takip etmeyi unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YETENEK SİZSİNİZDEN PARANIZI ALDINIZ MI? 3 HARFLİLERLE BAĞLANTINIZ NE?
YETENEK SİZSİNİZDEN PARANIZI ALDINIZ MI? 3 HARFLİLERLE BAĞLANTINIZ NE?
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, sizin için ilginç bir video hazırladık. Bu video Instagram üzerinden gelen soruları yanıtladık. Aynı zamanda bu videonun içinde de bazı şifreler dizini var. Şifrelerin bağlantısını çözüp sıralı bir şekilde www.kivancveburak.com/????? adresine yazdığınız zaman (? işaretli yere şifreyi yazacaksınız) , sizin için hazırladığımız özel videoya ulaşacaksınız. Bol şanslar! :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
TAVLA OYNARKEN YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
TAVLA OYNARKEN YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yavaş yavaş her ortamda yapabileceğiniz illüzyon numaraları öğreniyorsunuz. Bu videoda da arkadaşlarınızla birlikte tavla oynarken yapabileceğiniz kolay ama etkili oyunlar öğretiyoruz. Ne kadar çok pratik yaparsanız, gösterileriniz o kadar etkili ve başarılı olacaktır. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. "Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası" benzeri videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Gösteri sırasında patlayanlar : trvideos.net/e_XykU7yVrk-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ZEKA KOKAN 6 İDDİA
ZEKA KOKAN 6 İDDİA
5 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, çok sevilen bölümlerden biriyle yine karşınızdayız. Dikkat ettiyseniz "İddia Kazanma Taktikleri" her bölüm daha da zorlaşıyor. Bu videoda da işinize çok yarayabilecek 6 iddiayı sizlerle paylaşıyoruz. Kafayı yedirtecek 6 iddia benzeri videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın. 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Gösteri sırasında patlayanlar : trvideos.net/e_XykU7yVrk-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KİMSENİN BİLMEDİĞİ TV PROGRAMIMIZ #TEPKİ
KİMSENİN BİLMEDİĞİ TV PROGRAMIMIZ #TEPKİ
5 aylar önce
Arkadaşlar bu bölümde kimsenin bilmediği tv programımızdan görüntüleri, programı çekerken başımıza gelenleri ve yayından kaldırılması sırasında yaşadıklarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Çok eğlenceli bir bölüm oldu. Kaçırmamanızı öneririz. Program da emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Yorumlarınızı bekliyoruz. 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Gösteri sırasında patlayanlar : trvideos.net/e_XykU7yVrk-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İNSANLARI ETKİLEYECEĞİNİZ 2 KART OYUNU #ÖĞRETİYORUZ
İNSANLARI ETKİLEYECEĞİNİZ 2 KART OYUNU #ÖĞRETİYORUZ
5 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün çok istediğiniz 'Kart Sihirbazlığı' videomuz ile karşınızdayız. Bu kez oyunlarımızı esnaf abilerimize sergileyip, onlar üzerinde test ediyoruz. Biz bu videoyu yaparken inanılmaz eğlendik, umarız siz de eğlenirsiniz :) Yavuz, Kemal ve Selami abiye katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Esnaf abilere sihirbazlık yaptık gibi videoların devamının gelmesini istiyorsanız beğenmeyi ve aşağıda yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İyi seyirler! Not: Arkadaşlar lütfen ayna karşında çalışıp prova almadan kimseye yapmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Gösteri sırasında patlayanlar : trvideos.net/e_XykU7yVrk-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
OKULDA YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
OKULDA YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
5 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, artık yavaş yavaş hızlanıyoruz. İllüzyon sanatını öğrenebilme adına sizlerden gelen talep çok olunca, biz de eğitime biraz ağırlık verelim dedik. Öğretiyoruz konseptinde birbirinden farklı illüzyon numaralarıyla karşınızda olacağız. Unutmayın, bir gösterinin sırrını bilmek yapabilmek anlamına gelmez. Bu nedenle, öğrendiklerinizi çalışarak arkadaşlarınıza sergileyin ve bizleri haberdar edin. Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası gibi videoların devamı gelsin istiyorsanız beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Sayı Tahmininin Taslağı : ibb.co/9t4Y6FX Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YAZI TURA'DA KAZANMANIN SIRRI ! #ÖĞRETİYORUZ
YAZI TURA'DA KAZANMANIN SIRRI ! #ÖĞRETİYORUZ
6 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Sizlere yazı tura attığınızda kazanabileceğiniz 2 oyun öğretiyoruz. (Sürpriz sonlu) Bu video sayesinde artık yazı tura oynadığınızda kaybetmeyeceksiniz. Bütün ayrıntılarına değindiğimiz bu videoda sizlere en büyük önerimiz, iyice çalışıp prova yapmanız. Eliniz alıştığında çok daha rahat ve kolay yapabileceksiniz. Yazı Tura'da kazanmanın sırrı gibi videoların devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Alper Baytekin instagram.com/alperbaytekin Kerem Eser instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
6 aylar önce
Arkadaşlar 'Akıl Oyunları' kaldığı yerden Kerem Eser'le beraber devam ediyor. Sizler için evde, sokakta, gittiğiniz herhangi bir yerde arkadaşlarınıza yapabileceğiniz 6 tane zekice iddia taktiği öğretiyoruz. Onların aklını alabileceğiniz bu taktiklerin devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Kerem Eser : instagram.com/keremeser_official/ Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
MENDİL VE BOZUK PARAYLA ARKADAŞLARINIZI NASIL TROLLERSİNİZ? #TROL SİHİR
MENDİL VE BOZUK PARAYLA ARKADAŞLARINIZI NASIL TROLLERSİNİZ? #TROL SİHİR
6 aylar önce
Arkadaşlar! Yeni konseptimiz ¨TROL SİHİR¨e hoşgeldiniz. Sergilediğinizde inanılmaz eğleneceğiniz ve karşınızdakileri şaşırtacağınız bir numara öğretiyoruz. Sadece bir mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? İşte bunu size en eğleceli hale getirerek anlatıyoruz. Tüm arkadaş ortamlarında yapacağınız bu sihire daha doğrusu bu trol sihirine bayılacaklar. Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı trolleme gibi videoların gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KAFEDE YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI #ÖĞRETİYORUZ
KAFEDE YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI #ÖĞRETİYORUZ
6 aylar önce
Sevgili sihir sever ailemiz, bugün sizlere herhangi bir kafeye gittiğinizde masada bulunan malzemeleri kullanarak yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası öğretiyoruz. Bu gösterileri sergilemeden önce mutlaka ayna karşısında prova alın, kendi sunumlarınızı yazın ve bol bol pratik yapın. Kendinizi hazır hissetmeden hiçbir sihirbazlık gösterisini başka birisine sergilemeyin. Öğrettiğimiz bu numaraların en önemli özelliği illüzyon üzerine teknik temeliniz olmasa da bu numaraları rahatlıkla yapabilmenizdir. Eğer yaptığımız bu oyunları bir yerde sergileyip videoya çekerseniz ilerleyen günlerde bunları kanalımızda yayınlayıp yorumlayabiliriz. Videolarınızı youtube hesabınıza yükleyip linkini info@kivancveburak.com adresine gönderebilirsiniz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANMAK
BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANMAK
7 aylar önce
Arkadaşlar yeni konseptimiz AKIL OYUNLARI'na hoş geldiniz! Bu bölümde evde, sokakta, gittiğiniz herhangi bir yerde arkadaşlarınıza yapabileceğiniz iddia taktiklerini öğretiyoruz. Onların aklını alabileceğiniz ve bedava yiyecek içecek kazanabileceğiniz bu taktiklerin devamının gelmesi için videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Bu video da bize Kerem Eser eşlik etti. Kendisine teşekkür ederiz. Kerem Eser'in Instagram hesabını buradan ulaşabilirsiniz; instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html KESİN KAZANACAĞIN 6 İDDİA : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
SİHİRBAZLIKLA TELEFON NUMARASI ALMAK 📱#ÖĞRETİYORUZ
SİHİRBAZLIKLA TELEFON NUMARASI ALMAK 📱#ÖĞRETİYORUZ
7 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bundan sonra her hafta bir birinden farklı içeriklerle karşınızda olacağız. Sizlere sadece gösteri yapmakla kalmayıp artık eğlenceli eğitimler de vereceğiz. Bu video da sihirbazlık yaparak cep telefonu numarasını nasıl alırsınız 2 farklı yöntemle onu öğretiyoruz. Biz yaparken çok eğlendik. Umarım siz de eğlenirsiniz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANMAK (AKIL OYUNLARI): trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Not: Bu arada telefon numarası Kıvanç&Burak'ın şirket hattı. Telefonu ekip şefi kullanıyor. Aramazsanız seviniriz :) Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Investigations Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative commons:By Attribution 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/
ESER'E BIÇAK FIRLATTIK!
ESER'E BIÇAK FIRLATTIK!
8 aylar önce
İnsanları eğlendirmeyi, şaşırtmayı zaman zaman da korkutmayı çok seviyoruz. Bu gösterimizde Eser'i hedef aldık. Aslında bakarsanız hedef tahtamız oldu diyebiliriz. Bu arada bıçak fırlatan sadece biz değildik! SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MUHTEŞEM DANTON VE GENÇ ARTHUR'UN İNANILMAZ HİKAYESİ
MUHTEŞEM DANTON VE GENÇ ARTHUR'UN İNANILMAZ HİKAYESİ
10 aylar önce
İki sihirbaz, iki oyuncu, sekiz dansçı, dramatik aksiyon ve harika bir show ile sizi sihir dolu bir sahneye çağırıyor. Muhteşem Danton ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikâyesi 30 Mart’ta #DasDas’ta. Detaylar DasDas.com.tr'de, biletler Biletix’te. İnsanların çılgınca alkışlarını kaybetmemek için kendinden vazgeçebilir misin? Yükselmek için, kibrinle ne kadar mücadele edebilirsin? Her şeyi kaybettiğini anladığın anda son tetiği kime çektirirsin? 1800’lü yılların sonunda Budapeşte’de, dönemin ünlü sihirbazlarından Danton’un, adından sıkça bahsettirdiği zamanlarda başlıyor hikâyemiz. Danton, herkesin hayran olduğu, büyük numaraların mucididir! Son zamanlarda anlam veremediği sıkıntılardan sonra, kariyerini kaybetmekle yüz yüze gelmiştir. Danton güzel asistanı Mathilda’nın çarpıcı sözüyle, adını yavaş yavaş tüm Avrupa’ya duyurmaya başlayan Genç Arthur’la sahnesini paylaşmaya karar verir. İçinde bulunduğu durumdan çıkışın tek yolu budur. Genç Arthur, dönemin yükselen yeteneklerindendir, özellikle gençlerin sokağın ve elbette kadınların sevgilisidir. Adını yavaş yavaş duyurmaya başladığı zamanlarda, karşısına çıkan bu fırsatı kabul eder. Sokağın yolu saraylarda çıkacaktır. Tam her şey mükemmel gidiyor derken, bir gizli elin, sesin müdahalesi ikilinin demir aldığı yelkenlisini alevlerle kaplar. Dönemin en ünlü sihirbazı Harry Houdini bu zamanın neresindedir? Sokaklardan imparatorluk sarayına çıkan birlikteliğin sonu hangi sihirle biter? Hikaye: Kıvanç ve Burak Yazan-Yöneten: Volkan Yosunlu - Alper Baytekin Hareket Düzeni ve Koreograf: Ammar Adiloğlu Işık Tasarımı: Mustafa Bal Kostüm Tasarım: Buket Engin Görsel Tasarım: Tutku Bulut Beyaz Müzik Danışmanları: Burak Ergenç, Çağla Şeker Teknik Danışman: Mustafa Tufan Afiş Tasarım: Ethem Onur Bilgiç Oyuncular: Burak Sanlı Kıvanç Özkönü Gürhan Elmalıoğlu Şeyma Gökçe Cengiz Dansçılar: Begüm Canbulatoğlu Emre Karaköse Ertürk Erkek Furkan Tarakçı Gizem Topal Onur Yıldırım Volkan Şafak Zeynep Velidedeoğlu Esin Çamsun Reji Asistanları: Onur Tanyeri Evren Canbulat
ÖLÜMÜ GÖZE ALDIK💀😱 - KIVANÇ VE BURAK
ÖLÜMÜ GÖZE ALDIK💀😱 - KIVANÇ VE BURAK
Yıl önce
İzlediğiniz gösteri zincirlerden kurtulma veya kaçış gösterisi diyebiliriz. Fakat bu tip gösteriler genel illüzyondan çok hüner gösterileri olarak sergilenmektedir ve hepsi büyük risk içermektedir. Bizim amacımız bu riski alırken bile bunu eğlenceli yapabilmek. Bu gösteride de hem belirli riskler alıyoruz hemde bunun üstüne çıkarak izleyenleri şaşırtmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken ilk kez bu gösteriyi "Yetenek Szisiniz" sahnesinde sergilemek bizleri çok mutlu etti. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
YA YANLIŞ YÖNLENDİRİLİYORSAN?
YA YANLIŞ YÖNLENDİRİLİYORSAN?
Yıl önce
İletişim kurarken duyularımızı kullanırız. Algılarımızda bu doğrultuda hareket eder ve zihnimizde anlam kazanır. Bu insanlığın oluşumundan beri hiç değişmedi. İletişim kurarak anlaşan varlıklar olduğumuz için başkaları tarafından yönlendirilmeye de çok açığız. Doğru veya yanlış yönlendirildiğimizi nasıl anlayabiliriz? Bu soruya cevabı en iyi şekilde, illüzyon sanatının penceresinden bakarak verebiliriz. İllüzyon sanatının temelinde yanlış yönlendirme tekniği bulunmaktadır. Bu tekniğe bazen arkadaşlarımız tarafından, bazen iş çevremizden, bazen medya tarafından ve bazen de kitleleri yöneten otoriteler tarafından maruz kalabiliyoruz. Bu manipülasyonlara kanmamak için nasıl hareket etmemiz gerektiğini irdeliyoruz. Çünkü ayrıntılara takılıp kaldığımızda hayatın bize oynadığı illüzyona maruz kalıyoruz. 2006 yılında, ’'International Balkan Magic Convention’’ adlı yarışmadan 2 ödülle beraber ülkelerine döndüler. 2012 yılında, Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından Merlin Ödülü'ne layık görülerek "En İyi Büyük Sahne Sihirbazı", 2013 yılında ise, "En İyi Manipülatör” seçildiler. 2014 yılında yayınlanan "Yetenek Sizsiniz Türkiye" programının şampiyonu oldular. 2015 yılında, Türkiye İllüzyonistler Derneği tarafından "En İyi Sahne Sihirbazı" ödülüne layık görüldüler. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at www.ted.com/tedx SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! 🎹
PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! 🎹
Yıl önce
Şampiyon olduktan sonra özel konuk olarak katıldığımız Yetenek Sizsiniz bölümüdür. İzlediğiniz gösterinin tüm kurgusu ve dizaynı bizlere aittir. Yetenek Sizsiniz sürecinde yaşadıklarımızı anlatmak istedik ve bunu illüzyonu kullanarak yapmak istedik. Umarız keyif alırsınız... PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Bu gösteriyi 2015 yılında sergiledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
LİDERİ TAKİP EDİNCE SONUCU BU OLDU! 🙊😱
LİDERİ TAKİP EDİNCE SONUCU BU OLDU! 🙊😱
Yıl önce
Arkadaşlar herkese merhaba! Her geçen gün gösterilerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Bu hafta Şule Zeybek'in programına konuk olduk. Beraber lideri takip et isimli bir oyun oynadık. Yapması gereken tek şey lideri takip etmekti! Bakın sonucu ne oldu. Eğer video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın :) Lideri takip edince sonucu bu oldu gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
HİÇBİR SİHİRBAZ SIRRINI ÇÖZEMEDİ! 😳✋😲
HİÇBİR SİHİRBAZ SIRRINI ÇÖZEMEDİ! 😳✋😲
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Genellikle kart gösterilerini sergilerken iki elimizi kullanırız. Bunu dünyada çok az sayıda sihirbaz tek elini kullanarak yapar. Hiç kimse iki elini kullanmadan yapamıyor. Bu gösteriyi yıllar önce David Berglas buldu ve sırrını hala hiç kimse bilmiyor. Berglas bu gösteriyi serhilerken iki elini kullanıyordu. Bu gösteriyi biz geliştirdik ve kendi versiyonumuzu yarattık. Hiçbir şekilde hiçbir şeye müdahale etmeden, yani ellerimizi dahi kullanmadan yapabiliyoruz! Hiçbir sihirbaz sırrını çözemedi! gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Bu gösteriyi 2014 yılında sergiledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SEYİRCİLERİN YÜZÜKLERİ İÇ İÇE GEÇTİ 😱
SEYİRCİLERİN YÜZÜKLERİ İÇ İÇE GEÇTİ 😱
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Dünyadaki bütün insanların kullandığı evrensel bir aksesuar var. Bu aksesuar manevi bir değer de taşıyabiliyor. İki insanı aynı noktada birleştiren tek simge yani bağlılığın temsilcisi. Tahmin ettiğiniz gibi yüzükten bahsediyoruz. Farklı insanlardan yüzükler aldık. Bu yüzükler arasında kimsenin beklemediği bir bağ oluşturduk. Seyircinin yüzükleri iç içe geçti gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
PATLADIĞIMIZ İLLÜZYON GÖSTERİSİ!!!  😱🙈😂
PATLADIĞIMIZ İLLÜZYON GÖSTERİSİ!!! 😱🙈😂
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Her illüzyon gösterisi ön gördüğün gibi başarılı geçmeyebiliyor. Bu gösterinin de bizde yeri çok ayrı. Oturup aylarca kafa patlatıp, üstünde günlerce çalıştığımız bu gösterimizin her bir anını planlayarak ilerledik. Aksi bir durumda, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından gerçekten çekilmemiz gerekebilirdi. :) Neyseki, bu sözde patladığımız illüzyon gösterisi herkesin büyük beğenisini kazandı.Patladığımız illüzyon gösterisi gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Videonun sürprizi finalde! Bu gösteri 2014 yılında yapılmıştır. 👍 SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
LASTİKLE KAFA YAKTIK ✋😱✋
LASTİKLE KAFA YAKTIK ✋😱✋
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Lastik gösterisi şampiyon olduğumuz yıl jürinin ve seyircilerin büyük ilgisini çeken gösterilerin başında geliyordu. İllüzyon camiasında eski bir söz vardır. ¨Basit objeler doğru kullanıldığında etkisi bir fili kaybetmek kadar güçlüdür.¨ Unutmayın gündelik objelerle gerçekten bir mucize yaratabilirsiniz. Bakalım bu gösteri Yetenek sizsiniz yarışmasında Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'i etkilediği kadar sizi de etkileyecek mi? :) Lastikle kafa yaktık gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
İLLÜZYON NASIL YAPILIR?
İLLÜZYON NASIL YAPILIR?
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Sıradışı gösterilerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Üç Adam programında Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un ısrarları ve gösterilerimize gelen ''İllüzyon Nasıl Yapılır?'' sorusu üzerine bir oyun öğretelim istedik ve bu gösteriyi Mustafa Sandal ile birlikte gerçekleştirdik. Sizler de etkileyici illüzyon gösterilerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
BEYİN YAKAN GÖSTERİ
BEYİN YAKAN GÖSTERİ
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Sıradışı gösterilerimize devam ediyoruz. Burası Haftasonu programında Oylum Talu'nun konuğu olduk ve beyin yakan bir gösteri sergiledik! ''Beyin yakan gösteri'' derken neyi kastettiğimizi merak ediyorsanız BEYİN YAKAN GÖSTERİ | Kıvanç ve Burak videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
VOODOO’NUN GİZEMİ !!!
VOODOO’NUN GİZEMİ !!!
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! İşimizin en büyük özelliği, GİZEMLİ olması! Bunu düşünerek VOODOO büyüsünün süre gelen ve bir çok filme konu olan sıra dışı güçlerine tanık olmalarını istedik. Tuba Ünsal’ı bu gösteride kendimize kurban olarak seçtik! VOODOO'NUN GİZEMİ'ni merak ediyorsanız VOODOO’NUN GİZEMİ videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MÜTHİŞ TAHMİN
MÜTHİŞ TAHMİN
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Hayatımız, yaptığımız tercihlerden oluşmaktadır. Bazen bu tercihleri mantığımızı kullanarak, bazen duygularımızı kullanarak, bazen de şansımıza güvenerek yapmaya karar veririz! Peki bu tercihleri önceden gören birileri olsa? Şimdi arkanıza yaslanın ve şaşırmaya hazır olun! Müthiş Tahmin gibi yeni performanslarımızı kaçırmamak için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
STAND UP MAGIC | GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW
STAND UP MAGIC | GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar, bugün GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW'da insanları şaşırttık! STAND UP MAGIC olarak sadece illüzyon yapmakla yetinmiyoruz. İllüzyon, yaptığımız gösterilerin temel taşını oluşturuyor. Stand Up Magic gibi yeni performanslarımızı kaçırmamak için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
DÜNYANIN EN ZOR KART OYUNU!!
DÜNYANIN EN ZOR KART OYUNU!!
Yıl önce
Herkese merhaba !Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile Dünyanın En Zor Kart Oyununu oynadık! Bakalım jüri ve seyirciler, yaptığımız sihirbazlık gösterisine nasıl tepki verdiler. Dünyanın en zor kart oyunu gibi yeni gösterileri kaçırmamak için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
CAMDAN ELİMİZİ GEÇİRDİK (HAND THROUGH GLASS)
CAMDAN ELİMİZİ GEÇİRDİK (HAND THROUGH GLASS)
Yıl önce
Herkese merhaba! Bizim için illüzyon olağanüstü gözüken bir durumu olağan bir şekilde yapabilmektir. Sizce şeffaf, katı ve aynı zamanda kırılgan olarak bildiğimiz camın içinden başka katı cisimler geçirmek; ya da camın içinden elinizi geçirmek kulağınıza olağanüstü geliyor mu? Olağanüstü gözüken illüzyonlarımız için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak Arkadaşlar izleyeceğiniz bu gösteri Yetenek Sizsiniz yarışmasını kazanmamızı sağlayan gösterilerden birisi diyebiliriz. 4 tur boyunca büyük bir özveriyle çalışıp final gösterisiyle taçlandırdığımız bu gösteri, tüm izleyenlerin beğenisini kazanmıştı. Üzerinden geçmiş 4 koca yıl. İkimiz de o günden bu güne çok değişmişiz. Saç ve sakalları hiç söylemiyoruz zaten :) Bu arada video hoşunuza gittiyse "beğenmeyi" unutmayın! SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
AKIL SIR ERDİREMEDİLER
AKIL SIR ERDİREMEDİLER
Yıl önce
Herkese merhaba! Berk Oktay, Eda Ece ve Merve Özbey'in konuk olarak katıldığı programda, onlara akıl sır erdiremedikleri bir gösteri sergilemek istedik. Fakat bu gösterinin öyle bir özelliği var ki hepsinin biraz da olsa çocukluğuna iniyoruz. İllüzyon videolarımızı merak ediyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
ŞAŞIRINCA CANLI YAYINDA KÜFÜR ETTİ
ŞAŞIRINCA CANLI YAYINDA KÜFÜR ETTİ
Yıl önce
Herkese merhaba! ben Kıvanç, ben Burak Onur Atilla ve Ayça Varlıer'e gösteri yapalım dedik. Her şey bizim açımızdan beklenildiği gibi gidiyordu. Taki, Ayça Varlıer, kendisine yapılan gösteri sırasında bir an çok şaşırıp canlı yayında küfürü basana kadar =) işte böyle doğal tepkileri seviyoruz. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SALATAYA SİHİR KATTIK!
SALATAYA SİHİR KATTIK!
Yıl önce
Herkese merhaba! ben Kıvanç, ben Burak Atalarımız ne demiş? Aç sihirbaz gösteri yapamaz. Sizler için özel bir salata yaptık. Fakat bu salata bize özgün, yani Kıvanç ve Burak salatası. Bu arada salatayı yaparken içine az biraz sihir katmayı da unutmadık! :) SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SARUMAN'IN HAYALETİ GERİ DÖNDÜ
SARUMAN'IN HAYALETİ GERİ DÖNDÜ
Yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Yetenek Sizsiniz Türkiye' ye ilk katıldığımızda Saruman'ın hayaleti isimli mizah dolu bir gösteri sergilemiştik. Sahnede bir oda oluşturduk ve bu odada bazı olaylar gerçekleşti. Saruman'ın hayaletini çağırdık ve herkes mistik olaylara tanık oldu. Saruman'a bu sefer 3 Adam stüdyosunda seslendik. Bizler için geri döndü :) SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MUHTEŞEM SEYİRCİ #1
MUHTEŞEM SEYİRCİ #1
Yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sihirbazın dramını anlatan bu skeçler, gerçekten inanmış bir illüzyonistle kendisini poh pohloyan seyircisi arasındaki ilişkiyi konu alır. Video bağımlılık yapabilir aman dikkat :) Bundan 3 yıl önce çektiğimiz 3 bölümlük skeçimizin ilk bölümünü şimdi ilk kez sizler için yayınlıyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar. Konsepti yaratan Sevgili Cenk Tunalı, illüzyonistimiz Atakan Sezeröz, asistanımız Ebru Kaya ve tüm Kılçık Sahne ekibine teşekkür ederiz :) Muhteşem Seyirci sizlerle. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
BERAT EFE HAVADA ASILI KALDI
BERAT EFE HAVADA ASILI KALDI
Yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Konuk olduğumuz Güldüy Güldüy programında Berat Efe' yi havada asılı bıraktık. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SOYUNDUK!
SOYUNDUK!
Yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sabah Mesut Yar' ın konuğu bizdik. Sadece illüzyon gösterisi yapacağımızı düşünen Mesut Yar canlı yayında soyunacağımızı düşünemedi. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
ENGELLERİ AŞMAK
ENGELLERİ AŞMAK
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sizce nerededir engel? Ayaklarımız var ilerleyebiliyor muyuz? Gözümüzle bakıyoruz peki gerçekten görebiliyor muyuz? Kulağımız işitiyor peki duyabiliyor muyuz? Zihnimiz var gerçekten kullanabiliyor muyuz? Hayatta her şeye sahibiz peki gerektiği gibi yaşayabiliyor muyuz? Acaba biz miyiz engelli yoksa onlar mı? SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
AHMET KURAL VE MURAT CEMCİR UÇAN CİSİM (+18)
AHMET KURAL VE MURAT CEMCİR UÇAN CİSİM (+18)
2 yıl önce
Murat Cemcir : Ben sana sihiri hissetiricem birazdan. Ahmet Kural : Ben biraz bi sıcaklık hissettim. Kıvanç ve Burak olarak uçan cisimi Murat ve Ahmet için sahneledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
Kıvanç ve Burak
Kıvanç ve Burak
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak 2017 yılında bir araya geldiğimiz firmaların performans kesitleri... Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz ; ►Instagram: instagram.com/kivancveburakk ►Facebook: facebook.com/kivancveburak ►Twitter: twitter.com/kivancveburak ►Web: www.kivancveburak.com
SİHİRBAZIN LANETİ KORKU EVİ (Room Escape)
SİHİRBAZIN LANETİ KORKU EVİ (Room Escape)
4 yıl önce
2015 - 2017 tarihleri arasında faaliyette olan kaçış evimiz... Sosyal medya hesaplarımız; ►Web: www.kivancveburak.com ►Instagram: instagram.com/kivancveburakk ►Facebook: facebook.com/kivancveburak ►Twitter: twitter.com/kivancveburak 🎩 İllüzyonist 🎭 Komedyen 📣 Konuşmacı 🏆 Merlin Ödüllü Sihirbaz 📺 Yetenek Sizsiniz Şampiyonu
Enver Aksoy
Enver Aksoy - 2 dakika önce
Abi denedigim kizda sizi izliyomus . Mal gibi kaldim.
Muhammet Çaylak HD
Muhammet Çaylak HD - 4 dakika önce
Kıvanç full hile yaptıya V
Muhammet Çaylak HD
Muhammet Çaylak HD - 4 dakika önce
Kıvanç full hile yaptıya V
Mum Mum
Mum Mum - 5 dakika önce
Kıvanç çok mızıkçılık yapıyo yaaaa
kerem gamers
kerem gamers - 16 dakika önce
Abi daha kötü olmuş karanlik
Mücahit ÖZDEMİR
Mücahit ÖZDEMİR - 24 dakika önce
Kıvancın yaptığı büyük adilikti. Yeniliyosan ağlamayacaksın. Dislikeee
Feruza Rozumova
Feruza Rozumova - 26 dakika önce
Abi o kola şişeyi bade biliyorum
Oyun konsolu
Oyun konsolu - 51 dakika önce
Kıvanç abi çok mızıtmadımı
ilknur cakici
ilknur cakici - 57 dakika önce
Abi Deste koleksiyonunuz varmı
Ramadan yılmaz
Ramadan yılmaz - 59 dakika önce
Orkun abi şişeyi döndüreceksin
Nurbanu KASAL
Nurbanu KASAL - Saatler önce
Kıvanç abi haksızlık yaptı valla 😄
Kaan Kesenci
Kaan Kesenci - Saatler önce
Kıvanç ile bidaha oyun oynama bune ufak çocuk gibi sadeceee mızmızlanıyor
Havva ÖZ
Havva ÖZ - Saatler önce
Kerem abiyide buraya getirin
Expecto Patronum
Expecto Patronum - Saatler önce
03:45 Burak gözüyle bunu seç diyor.
Baran Kalaycı
Baran Kalaycı - Saatler önce
Kaşıkbükme yapın Burak abiiii
berkay akman
berkay akman - Saatler önce
Abi cevap aynı olcak dedin cevap 3
OguzSabri Yildizer
OguzSabri Yildizer - Saatler önce
Mizikci kıvanç
Divane Kâtip
Divane Kâtip - Saatler önce
Abi ülkeyi ilizyonist yaptınız yaa😂😂😂
gayeminin sihirli dünyası
gayeminin sihirli dünyası - Saatler önce
Talefon numarası olmuyor
Furkan Günaylı
Furkan Günaylı - 2 saatler önce
Bi oyun için sözleşilip sonra kaypaklık yapınca hiç izleyesim gelmiyor Kıvanç abinin yaptığı çok ayıp ve hoş değil
Qehreman Dadashov
Qehreman Dadashov - 2 saatler önce
Kıvancın 1 ci oynunu buldum
Ali ÖZTORUN
Ali ÖZTORUN - 2 saatler önce
Kivanç malmisin herşeyi yanlış anlamışsın Burakda diyor yanlis sormuş olabilirim diyor garibim.
Şeyda Yıldız
Şeyda Yıldız - 2 saatler önce
Değil yarım saat, 24 saat olsa izlerim. BA-YIL-DIM(seviliyorsunuz)❤️❤️
Her video ya Yorum yapan genç
Her video ya Yorum yapan genç - 2 saatler önce
Abi ben denedim yanlışlıkla babamı aradık
Anıl Görkem Eren
Anıl Görkem Eren - 2 saatler önce
Ben bu kağıt oyununu bizim çevreye yapsam neden en alta koyuyorum ortaya koyup karıştırayım bilebiliyorsan böyle bil der :D Veya kutuyu ver inanmıyorum kesin birşey var diyip alıp karıştırır oyunun içine eder :D
ugur mertq mert
ugur mertq mert - 2 saatler önce
gzl
Onur Kademli
Onur Kademli - 2 saatler önce
Kıvanç çok mızıkçılık yapıyor durduk yere bastı elektriği
Yusuf Kaplan
Yusuf Kaplan - 2 saatler önce
Abi elektirik hep olsun daha eylenceli ama yeni oyunlarla daha iyi olur
Ekrem Ece
Ekrem Ece - 2 saatler önce
Kivanc abi surekli civitiyor diyor burak abiye butun butun kolpalıgı kivanc abi yapıyor 😁😁
Onur Tekkeli
Onur Tekkeli - 2 saatler önce
7:25
kadir Özkan
kadir Özkan - 2 saatler önce
28:39 321 bitirişi...
Bekir Kara taş
Bekir Kara taş - 2 saatler önce
Kıvanç abi olursa çok korkunçtu o videoyu izledim sen nasıl yaptın
Ali Pasa
Ali Pasa - 3 saatler önce
Reklam kartlarıñi alttan çıkarıyo
SELAHATTİN YÜKLER
SELAHATTİN YÜKLER - 3 saatler önce
abi kart numarasını neden anlatmadınız?
SELAHATTİN YÜKLER
SELAHATTİN YÜKLER - 3 saatler önce
bileğinde kart var gözüküyor 11:11
SELAHATTİN YÜKLER
SELAHATTİN YÜKLER - 3 saatler önce
kibrit kutudunda dolu olanı tam açmıyor 10:10
Jr. Zsuat
Jr. Zsuat - 3 saatler önce
1:19 affsdaaddafafa
Memo Baba
Memo Baba - 3 saatler önce
İlk oyunda Burak soruyu doğru soruyor aslında haksızlık var usta :D
SELAHATTİN YÜKLER
SELAHATTİN YÜKLER - 3 saatler önce
balonlu ve bıçaklı en güzelleri
Harun Ö
Harun Ö - 3 saatler önce
kerem hocam nerde ?
alpan bunyatzade
alpan bunyatzade - 3 saatler önce
Kvanıç abi sen haklisin
THE TURKEY KOMANDO
THE TURKEY KOMANDO - 4 saatler önce
Kanalı beğenmek? Jsjsjsj
Messinin Babası
Messinin Babası - 4 saatler önce
bu oyunların hepsini yabancı kanallarda izledim kendinizin bir oyunu yokmu?
Gürkan Safa
Gürkan Safa - 4 saatler önce
Cin olmadan adam çarpmak diye buna denir
Gürkan Safa
Gürkan Safa - 4 saatler önce
Videonun 2 kelime ile özeti Muhteşem Ötesi
Kaan
Kaan - 4 saatler önce
Kel abi gelsin 😜
Arif Demir
Arif Demir - 4 saatler önce
Ben olsaydım ölürdüm
E T
E T - 4 saatler önce
Adamlar Türkiye de bir numara ama hala tam olarak hak ettikleri yerde degiller. Veletler gitsin enes menes izlesin
Aliseydi Alpaslan
Aliseydi Alpaslan - 5 saatler önce
Hani bize uçmayı öreticeksiniz havalar iyi
Okan Yıldırım
Okan Yıldırım - 6 saatler önce
Ben olayı cözdüm vay beee helal olsun milleti böyle uyutuyorsunuz yavaşlatarak izledim pes dogrusu olay bıcagı atma sırasında gerçekleşiyor aslında atmıyor aitmiş gibi davranıyor çünkü bıcak mekanizma cıkıyor gizli bölme var orda onunda kumandayla acıyor
Ceyda Öztürk
Ceyda Öztürk - 10 saatler önce
Burak sen nesin böyle çok sempatik yakışıklı falan🤗
Engin Ayhan
Engin Ayhan - 10 saatler önce
27:57 eşit diyor yedi seni yine :D :D
Napalm
Napalm - 10 saatler önce
08:00 1 i binler değilde birler basamağına koysaydın 5091 olacaktı :)
sadettin Duzgun
sadettin Duzgun - 11 saatler önce
Bütün TÜRKİYE YE GECMİS OLSUN.#ELAZIG
Lolcu Doruk
Lolcu Doruk - 11 saatler önce
10:40 stres yaptım çişim geldi qwqweqwe
Muhammed Yıldırım
Muhammed Yıldırım - 11 saatler önce
trvideos.net/Do9TYE78X5w-video.html
Elisa Ahmadi
Elisa Ahmadi - 12 saatler önce
Sizin su samimiyet kardes almadiginiza ragmen cok hosuma gidiyor ;) Masallah nazar degmesin insallah
TUNAHAN BALCIOĞLU
TUNAHAN BALCIOĞLU - 12 saatler önce
İskambil ucuza gelcekti burak abi haber yok
Rip Bobby Brown
Rip Bobby Brown - 12 saatler önce
olum adam 3 kere bildi ama 3 elektrik yedi
Ali Rıza SUNGUR
Ali Rıza SUNGUR - 12 saatler önce
Paytak yok, ben bu akıl oyunlarını kabul etmiyorum :)
ALLAH SEVGİSİ
ALLAH SEVGİSİ - 13 saatler önce
K KI KIV KIVA KIVANÇ KIVAN KIVA KIV K KI KIV KIVA KIVAN KIVANÇ KIVAN KIVA KIV KI K B BU BUR BURA BURAK BURA BUR BU B BU BUR BURA BURAK BURA BU B
Emir Karadaş
Emir Karadaş - 13 saatler önce
ABİ SİZİ GERÇEKTEN SEVİYORUM VE VİDYOLARINIZI İZLEMEYE ÇALIŞIYORUM. ÇALIŞIYORUM DİYORUM ÇÜNKÜ VİDYOLAR ÇOK UZUN ABİ BİRAZ VİDYOLARI KISALTIRSANIZ GÜZEL OLUR !!! ❤️
Mehmet ASLAN
Mehmet ASLAN - 13 saatler önce
abi hep okuduğumuz kitap diyorsunuz, bize de önerebileceğiniz kitap var mı ?
hasan batuhan acar
hasan batuhan acar - 13 saatler önce
Canavarın burak abiye yaptığını görenler +1
Berkay Bağcı
Berkay Bağcı - 13 saatler önce
son trick 6 da işe yaramıyor düzeltme benim calculator küsüratlı gösteriyormuş
Alpha TM
Alpha TM - 13 saatler önce
mukemmel icerikli video
Abdullah çimen
Abdullah çimen - 13 saatler önce
28:06 // 3 kibritin yerini değiştirip 2 EŞİT kare demişsin EŞKENAR olucak o kıvanç abi senin yaptığın da eşkenar dörtgenler zaten
JadoLive- İsmail
JadoLive- İsmail - 13 saatler önce
Abi daha 3 saat once burada deprem oldu siz burada olsaydiniz korkudan butun numaralri unuturdunuz
Ali Samet Yılmaz
Ali Samet Yılmaz - 13 saatler önce
En beğendiğim kanallardan biri video atmis izleyip gidicem like atın trende girer belki
Soylu Hack
Soylu Hack - 13 saatler önce
Ooo götünden element uydurma 😂😂😂
Mehmet Bey
Mehmet Bey - 13 saatler önce
Kıvanç tam sinanpaşalı
Harry_Potter
Harry_Potter - 13 saatler önce
kafaların videosunda 3ü onların kafasına kazımıştınız. buradada 1 i kazıdınız heralde
Mustafa Gebeş
Mustafa Gebeş - 13 saatler önce
Kerem abi gelsin
Mustafa Baran Bozkurt
Mustafa Baran Bozkurt - 13 saatler önce
1:20 dlqlkclqlclqkxkqkkckqd
Onur Calık
Onur Calık - 13 saatler önce
Olay be yarım saat video
By BİLEN
By BİLEN - 13 saatler önce
Abi ben c harfindeydim
muhamed arda budak
muhamed arda budak - 13 saatler önce
Bu şey ya önceden parayı içine sariyosunuz sonra kadı koyunuzda çevirince para çıkıyo
Yunis Turkoglu
Yunis Turkoglu - 13 saatler önce
CİMBOM çok yaşa!!!!
Melike Nur Gül
Melike Nur Gül - 14 saatler önce
15:50 Çok yaratıcı gerçekten :)
Məhəmməd Abdullayev
Məhəmməd Abdullayev - 14 saatler önce
Abi takibciler her birnize numaraler gondersin sana gonderilen numaralari Buraka Buraka gonderilen numaralari sana sorsun bilemiyene elektrik. Bence takibciler gonderilen numaralarda baba numaralar vardir. Siz en iyilerini secersiniz artik.
⃣EMRE & GR_YT⃣
⃣EMRE & GR_YT⃣ - 14 saatler önce
💜💙💚💛❤️Kıvanç ve Burak❤️💛💚💙
tayfun tayfun
tayfun tayfun - 14 saatler önce
Çok kötü
tayfun tayfun
tayfun tayfun - 14 saatler önce
999 u göremeyen matematik özürlü . yuuuuu
BRAVEGUNES TR
BRAVEGUNES TR - 14 saatler önce
28:02 kıvanç yanlış soruyor soruyu eşit iki kare diyor ama eşit 2 kare olmuyor
türk oyuncu pro
türk oyuncu pro - 14 saatler önce
KORKARSANÇARPILIRSIN⚡💀#akıloyunları
halil colak
halil colak - 14 saatler önce
Dakika dolduğunda otomatik elektrik versin daha heycanlı olur
Efe Kağan AKTAŞ
Efe Kağan AKTAŞ - 14 saatler önce
yavv kıvanç reis ne matrak adamsın :)
Pokémon
Pokémon - 14 saatler önce
Bu yazıyı okumusken bir like nedersin
enes demir
enes demir - 14 saatler önce
sakızı kaleme yapıştırıp kalemi sakızlı tarafını eline koyarak oluyor.(son oyun için)
Sd Sh
Sd Sh - 14 saatler önce
Burak abi çok masum "yapma ,yapma" diyo ağlayasım geldi.
Ne Yapıcam?
Ne Yapıcam? - 14 saatler önce
Yürürüm ben
Hüseyin Efe
Hüseyin Efe - 14 saatler önce
1:21 😂😂😂😂😂😂
Zuhal Sarıkaya
Zuhal Sarıkaya - 14 saatler önce
abi kıvanç yüzünden öğretiyoruz yapamadın yaaaaaa
Enver Aksoy
Enver Aksoy - 15 saatler önce
Abi izlerken depreme yakalndim cinler basti sandim.1
Jale Suleymanova
Jale Suleymanova - 15 saatler önce
Abi eski telde 571,429 oldu iphonede 571,428. Neden?
Eda Bakır
Eda Bakır - 15 saatler önce
Çok tartışıyorsunuz kurallarınızı net olarak belirlemeniz ve soruları net sormanız gerekiyor bence
Jale Suleymanova
Jale Suleymanova - 15 saatler önce
571,429 çıktı bi tek 9 yerine 8 dedin
lena gacha
lena gacha - 15 saatler önce
gwce gece uyuyamıycaz aw
Bülent Turan
Bülent Turan - 15 saatler önce
E oatlamamışlar telefon tekrar çıktı ben ne anladım şimdi vumdan