Kıvanç ve Burak
Kıvanç ve Burak
  • 87
  • 46 903 414
  • 59
  • Katılım 21 Nov 2012
Herkese merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Resmi TRvideos sayfamıza hoş geldiniz.
2006 yılında rakip olarak Türkiye’yi temsilen katıldığımız, Avrupa'da düzenlenen bir illüzyon yarışmasında tanıştık. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta birbirinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İrtibat ve İşbirliği:
kivancveburak@creatorstation.com

Video
TÜM DÜNYAYI ŞAŞIRTMAK 3! (İçinden Geçtim)
TÜM DÜNYAYI ŞAŞIRTMAK 3! (İçinden Geçtim)
9 gün önce
Selam arkadaşlar, Azar uygulaması üzerinden dünyanın her köşesinde bulunan insanların karşısına çıkıp onları şaşırtmaya çalıştık. Her milletten insanların verdiği farklı şaşırma ifadelerini de görmüş olduk.🙈😁 Aksiyonu bol ve çok eğlenceli bir video oldu. İyi seyirler şimdiden. Hepinizi çok seviyoruz.❤️ Sihirle kalın.. 🎩 Dünyayı Şaşırttığımız diğer videoları buradan izleyebilirsiniz arkadaşlar :) 'Tüm dünyayı şaşırtmak 1' (Kafa düşürme): trvideos.net/ccKWwJbcJlI-video.html 'Tüm dünyayı şaşırtmak 2' (İkiye kesilme): trvideos.net/k5SOUOR27jk-video.html Kerem Eser instagram hesabı: instagram.com/keremeser_official?igshid=fk0aga1pdyhk Azar’dan sürpriz hediye! TÜM Azar için geçerli ÜCRETSİZ hediye kampanyası! Yapmanız gereken çok basit, telefonumuzdan Azar uygulamasını açıyoruz. (Sizde hala Azar yoksa hemen link’ten indiriyoruz: ​bit.ly/2OU9Y5x)​ Ana menüde profil resmimizin altındaki ürün sepetine tıklıyoruz. “Referans kodu” kısmına ​HOKUSPOKUS​ ​yazıyoruz ve aşağıdakiler 1 hafta içinde kullanılmak üzere size hediye ediliyor: - 5 ADET CİNSİYET SEÇİMİ KUPONU - 3 ADET ARKADAŞLIK İSTEĞİ - 20 ADET GÜLENYÜZ POP - 30 ADET KALP POP Promosyon kodunu kullanmak için videonun yayınlandığı tarihten itibaren sadece 3 haftanız olduğunu unutmayın! Hadi Azar’a, eğlenceye başlayın! İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
PARA UÇURARAK HERKESİN AKLINI ALIN!
PARA UÇURARAK HERKESİN AKLINI ALIN!
10 gün önce
Arkadaşlar merhaba, bize yorumlarda yapmamızı istediklerinizi yazın demiştik. Siz yazdınız biz de yaptık! Sizden gelen talepler doğrultusunda eğlenceli, komik ve mizah içeren bir video hazırladık. Çekerken ve sizin sorularınıza göre kurgu yaparken gerçekten çok eğlendik. Bizi takip edip desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Bu videoyu sizin videonuz. Fikirler için teşekkürler :) Kendinize çok iyi bakın. Sihirle kalın.. 🎩 Kafa Topu 2' yi indirmek için: app.adjust.com/4xstqx3_4skk3j7 Kafa Topu 2 etkinlik başlangıç tarihi 31 Temmuz Cuma 18:00'da olacaktır arkadaşlar. İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
DÜNYANIN EN HAVALI SPORU!
DÜNYANIN EN HAVALI SPORU!
21 gün önce
Arkadaşlar merhaba, kalem çevirmenin bu kadar havalı görüneceğini hiç tahmin etmezdik. İzlemesi gerçekten aşırı keyifli. “İzlemesi” diyorum çünkü biz pek fazla berecemedik.🙈 Göründüğünden çok daha zormuş. 2 kez Türkiye şampiyonu olan Onur Şahan'a bu sporu bizlere tanıttığı ve öğrettiği için teşekkür ederiz. Belki bu video sayesinde sizlerde bu spora ilgi duyarsınız ve yapmaya başlarsınız. Ayrıca bu video' da bizlere katılan @MuratAbiGF @Merve Özkaynak @Batuhan Büyükakkan @TRvideosr Durağı çok teşekkür ederiz..Kendinize çok iyi bakın arkadaşlar. Sihirle kalın..😇 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Onur Şahan: trvideos.net/u/buuuuuungfeatured Muratabigf: trvideos.net/u/MuratAbiGF TRvideos Durağı: trvideos.net/c/UCYQ1n1BgnLFUG9HGTMawURA Batuhan Büyükakkan: trvideos.net/c/UCf7rdl3qfaRKLTzQ97iMiVw Merve Özkaynak: trvideos.net/u/merveozkaynak Ağır Mimar: trvideos.net/c/UC0aE6IjH6GWDXUTgA5b_59g ''Onur Şahan'a ulaşmak için: takaridolsa@windowslive.com adresine mail atabilirsiniz.'' Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
EVİME HIRSIZ GİRDİ! (KÖPEĞİMİ VE ARABAMI ÇALDI)
EVİME HIRSIZ GİRDİ! (KÖPEĞİMİ VE ARABAMI ÇALDI)
29 gün önce
Merhaba arkadaşlar, 2017 yılında, ben evde uyurken evime hırsız girdi. Köpeğim Frank'i, arabamı, şirket bilgisayarımı, bütün geçmiş arşivimin olduğu harici disklerimi, saatimi, paramı çaldı. Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Duyarlı insanlar, Türk Polis Teşkilatı ve sevdiklerim sayesinde Allah'tan köpeğim Frank geri geldi fakat insanın karşısına kırk yılda bir çıkacak şansı kaçırmış olduk. Kısmet diyoruz. Umarız böyle şeyler bir daha hiç yaşanmaz ve hiç birimizin başına gelmez. Sizleri çok seviyoruz. Kendinize çok iyi bakın. Sihirle kalın... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ZAR ATMA HİLESİNİ DENEDİK! (Çalışıyor!)
ZAR ATMA HİLESİNİ DENEDİK! (Çalışıyor!)
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bu videomuzda zarları kullanarak yapabileceğiniz 2 sihirbazlık oyunu öğretiyoruz. Bunun yanı sıra, istediğiniz de nasıl hep aynı zarı atabilirsiniz? Ve gerçekten bu yapılabilir mi? Onu hep birlikte deniyoruz. Sonuç bizleri de gerçekten çok şaşırttı. Güvenli bir şekilde siz de bunu evinizde deneyebilirsiniz. Kendinize çok dikkat edin. Sizleri çok seviyoruz. 😍 Sihirle kalın... 🤗 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
TÜM DÜNYAYI ŞAŞIRTMAK 2! (İkiye Bölünme)
TÜM DÜNYAYI ŞAŞIRTMAK 2! (İkiye Bölünme)
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bu videonun ilk versiyonu o kadar çok beğenildi, o kadar çok izlendi ve o kadar çok devamı istendi ki biz de ikincisini çekmeye karar verdik. Yeni oyunlar, yeni insanlar ve BOMBA! bir kesilme illüzyonuyla insanların karşısına çıktık. Bu videomuzda sizlerden çok ilgi görürse devamını çekme niyetindeyiz. Bizleri desteklediğiniz için hepinize çok çok teşekkür ederiz. Kendinize çok iyi bakın. Sihirle kalın.. Azar uygulamasını indirmek için: bit.ly/2OU9Y5x Dünyayı Şaşırttığımız diğer videoları buradan izleyebilirsiniz arkadaşlar :) 'Tüm dünyayı şaşırtmak 1' (Kafa düşürme): trvideos.net/ccKWwJbcJlI-video.html ''Tüm dünyayı şaşırtmak 3' (Bedeninin içinden geçtim): trvideos.net/2wVvhrCnNGY-video.html İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BU YÖNTEMLE AYAĞA KALKMAK İMKANSIZ!
BU YÖNTEMLE AYAĞA KALKMAK İMKANSIZ!
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, işte ne zamandır beklediğiniz video şimdi yayında... Karantina sürecinde, Kerem Ankara'ya gittiği için uzun süre bir araya gelip Akıl Oyunları çekememiştik. Bu yüzden elimizdeki malzeme birikti ve sağlam sorularla geri döndük. Bakalım bu öğrendiklerinizi siz ailenize yada arkadaşlarınıza sorduğunuzda bilebilecekler mi? Yorumları bekliyoruz. Sizleri çok seviyoruz. Kendinize çok iyi bakın. Sihirle kalın... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
SALATALIKLA TELEFON ŞARJ ETTİK! (Sihir mi? Gerçek mi?)
SALATALIKLA TELEFON ŞARJ ETTİK! (Sihir mi? Gerçek mi?)
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! "Sihir mi? Gerçek mi?" adlı yeni konseptimiz vatana, millete hayırlı uğurlu olsun! 👏🏻 Bu konseptimizde, sizleri yaptığımız şeylere inandırmak için rol de yapabiliriz, yaptıklarımızı sihir gibi de gösterebiliriz veya gerçekten olan şeyleri sihir sayesinde olduğunu iddia da edebiliriz. Bunların sihir mi yoksa gerçek mi olduğuna siz karar vereceksiniz. 😉 Instagram hesabımızdan bununla ilgili bir post paylaştık. Cevaplarınızı sıralı şekilde o postun altına gönderirseniz, deste kazanmak için yapacağımız çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. Yeni konseptimizle alakalı yorumlarınızı bekliyoruz. Sizleri çok seviyoruz.😍 Kendinize çok iyi bakın. Sihirle kalın...🎩 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
PİPETLE ŞAŞIRT! DOKUNMADAN MUZU PARÇALA!
PİPETLE ŞAŞIRT! DOKUNMADAN MUZU PARÇALA!
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni videomuzda sizlere uzun zamandır beklediğiniz kamış gösterisini öğretiyoruz. Aynı zamanda ilk kez bir videoda bir gösterinin deneme, çalışma ve sunum kısmını sizlerle birlikte yapıyoruz. MUTFAKTA SIRA DIŞI ŞEYLER YAPIN! videosunun devamı niteliğindedir. Sizleri çok seviyoruz. Kendinize çok iyi bakın... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İSTEDİĞİN KİŞİNİN ZİHNİNE GİR! (Etkileyeci)
İSTEDİĞİN KİŞİNİN ZİHNİNE GİR! (Etkileyeci)
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, ekran başından sizlere sergilediğimiz interaktif illüzyon gösterileriyle karşınızdayız. Bu videomuzda gösterilerin birer parçası siz olacaksınız çünkü gösterileri direk sizlere yapıyor olacağız. Hatta bununla da kalmayıp sizlere yaptığımız gösterilerden birini öğretiyor olacağız. Bu sayede sizler de başkalarının zihine girebilecek ve onları şaşırtacaksınız. Sizleri seviyoruz.🤗 Sihirle kalın... 🧙🏻‍♂️ NOT: YORUMLARIN NEDEN KAPALI OLDUĞUNU 02:10’DA AÇIKLIYORUZ!✅ İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
10.000 KİŞİDEN GELEN SORU!
10.000 KİŞİDEN GELEN SORU!
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, 10.000 kişiden gelen sorular içinden en merak edilenleri seçtik ve sizler için yanıtladık. O kadar çok soru geldi ki, hepsini yanıtlamamıza imkan olmadı ama bunun devamı sizler için çekeceğiz. Hiç merak etmeyin. Altın günü tadında geçen sohbetimize katıldığınız ve sorularınızı gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Sayenizde böyle videolar çok sıcak ve samimi geçiyor. Sizleri seviyoruz. Sihirle kalın... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
OKEY MASASINDA SİHİRBAZLIK DENEDİK! (Çalışıyor)
OKEY MASASINDA SİHİRBAZLIK DENEDİK! (Çalışıyor)
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni videomuzun konusu: OKEY. Bu videoda okey masasında insanların yaptığı türlü türlü hileleri gösterdik. Bunları bilin istedik ki kimse sizleri kandırmaya çalışmasın. Aynı zamanda okey oynarken yapabileceğiniz illüzyon oyunlarından da öğrettik. 😉 Bu oyunları çalışmadan lütfen yapmayın. Kafanızda nasıl yapacağınızı ve sunacağınızı iyice oturtun. Ne kadar çok sergilerseniz o kadar güzel yapmaya başladığınızı göreceksiniz. 🤓 Umarım videoyu izlerken iyi vakit geçirirsiniz. Sizleri seviyoruz. 🤗 Sihirle kalın...🎩 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
PARMAKLA YAPILAN HAVALI HAREKETLER!
PARMAKLA YAPILAN HAVALI HAREKETLER!
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bir Çin atasözü der ki: "İyi bir sihirbaz bulunduğu her ortamdaki malzemelerle sihirbazlık yapabilmelidir. Malzeme bulamazsa da parmaklarını kullanabilmelidir." 😁 Bu felsefeden yola çıkarak bu videomuzda sizlere parmaklarınızı kullanarak yapabileceğiniz illüzyonlardan öğretelim dedik. Bu arada acaba açıklamaları okuyor musunuz? Bunu çok merak ediyoruz. Bunun için açıklamaları okuyorsanız bu videonun altına yorum olarak "atasözü" yazın. Bakalım bizim mesajlar size ulaşıyor mu? Bu arada Çin'lilerin böyle bir atasözü yoktu 😁 Sizleri çok seviyoruz. Dikkat edin kendinize.. Sihirle Kalın.. "PARMAKLA YAPILAN HAVALI HAREKETLER!" gibi videoların gelmesi ve bizleri desteklemek için kanala abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın. Teşekkürler... 😁 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
5 SANİYEDE TÜM DÜNYAYI ŞAŞIRTMAK! (Kafa Düşürme)
5 SANİYEDE TÜM DÜNYAYI ŞAŞIRTMAK! (Kafa Düşürme)
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, "B O M B A!" diyoruz başka da bir şey demiyoruz. Bu kadar ef-sa-ne bir video çıkacağını hiç düşünmemiştik. Fikir şuydu; uygulamayı kullanarak farklı milletlerden insanlara sihirbazlık yapmayı deneyelim dedik. Dünya'nın dört bir tarafından insanlara bağlandık ve onların anlık gösterilere verdikleri tepkileri aldık. Aramızda geçen sohbetler, konuşmalar, tanışmalar da çok keyifli oldu. Evde kaldığımız bu süreçte sizlerin yüzünü biraz olsun güldürebiliyorsak ne mutlu bizlere. 🤗 Sizleri çok seviyoruz. Sihirle kalın... Azar uygulamasını indirmek için: bit.ly/2OU9Y5x Dünyayı Şaşırttığımız diğer videoları buradan izleyebilirsiniz arkadaşlar :) 'Tüm dünyayı şaşırtmak 2' (İkiye kesilme): trvideos.net/k5SOUOR27jk-video.html 'Tüm dünyayı şaşırtmak 3' (Bedeninin içinden geçtim): trvideos.net/2wVvhrCnNGY-video.html "5 SANİYEDE TÜM DÜNYAYI ŞAŞIRTMAK!" gibi videoların gelmesi için kanala abone olarak ve videoyu beğenerek bizleri destekleyebilirsiniz. 😇 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
NEREYE SAKLANDIĞINI BİLİYORUZ! (EBA TV 2.BÖLÜM)
NEREYE SAKLANDIĞINI BİLİYORUZ! (EBA TV 2.BÖLÜM)
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, EBA TV’de yayınlanan 23 Nisan Özel Gösterisi’ni kaçıranlar için 2. bölümünü paylaşmak istedik. İçerik anlamında zengin olan bu video da hem bir şeyler öğrenebilecek hem de interaktif gösterilerimize şahit olacaksınız. Motivasyonlarımızı düşürmek yok 💪 Hep birlikte bu zor zamanları atlatacağız. Sizleri çok seviyoruz.🤗 Sihirle kalın.🎩 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
HANGİ ŞEHİRDE OLDUĞUNU BİLİYORUZ! (EBA TV 1.BÖLÜM)
HANGİ ŞEHİRDE OLDUĞUNU BİLİYORUZ! (EBA TV 1.BÖLÜM)
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, zamanımızı daha çok evlerde geçirdiğimiz şu dönemde, sizlerin biraz olsun kafasını dağıtmak için içerikler üretiyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı'nın teklifi üzerine 23 Nisan etkinlikleri kapsamında EBA TV'de sizler için gönüllü olarak içerikler ürettik. Bu video, o içeriklerin sadece birincisini oluşturmaktadır. Şu dönemde, herkes üzerine düşen görevi yapmalı ve hep birlikte bu süreci en az zararla atlatmalıyız diye düşünüyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere ve Dünya'daki tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bir kez daha hepimize kutlu ve mutlu olsun. Umarız bu video biraz olsun gündemden uzaklaştırır ve eğlendirerek iyi vakit geçirmenizi sağlar. Sizleri çok seviyoruz. Sihirle kalın... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
TELEFONDAN CÜZDANINDAKİ PARAYI BİLMEK!
TELEFONDAN CÜZDANINDAKİ PARAYI BİLMEK!
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bu videomuzda hem takipçilerimize illüzyon gösterisi yapıyoruz hem de akıl oyunu soruyoruz. Bu ara bir türlü yan yana gelip video çekememiştik. Motivasyon eksikliği mi dersiniz? Yoksa karantina günlerinden ötürü mü çekemedik? Orası muamma 🙈 ama bir gerçek var ki sizin yaptığınız yorumları okuyup video atmamak gerçekten imkansız. İyi ki varsınız.. 🤗 Sizi çok seviyoruz. Sihirle kalın...🎩 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
CİSİMLERİ UZAKTAN HAREKET ETTİRİN! #öğretiyoruz
CİSİMLERİ UZAKTAN HAREKET ETTİRİN! #öğretiyoruz
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bu videoda çok etkili oyunlar öğretiyoruz. Şunu fark etmişsinizdir. Bir gösterinin etkili olması için onu çok iyi şekilde sunuyor olmanız gerekiyor. Bütün gösterilerin kendi içinde bazı teknikleri ve püf noktaları var. Bu sırları biliyor olmak bizlere bir şey kazandırmaz. Önemli olan onları doğru şekilde kullanarak çok etkili bir gösteri haline getirmektir. Bu gösterileri yapmadan mutlaka kafanızda nasıl sunacağınızı ve uygularken nelere dikkat edeceğinizi tekrar tekrar gözden geçirin. Göreceksiniz ki çok daha etkili ve inandırıcı olacaktır. Sizleri çok seviyoruz... Sihirle kalın.. CİSİMLERİ UZAKTAN HAREKET ETTİRİN! gibi videoların devamı için kanalımıza abone olarak ve videoyu beğenerek destek olursanız bizleri çok mutlu edersiniz. Şimdiden teşekkürler. Bir sonraki videoda görüşmek üzere.. Sağlıklı günler.. İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
MUTFAKTA SIRA DIŞI ŞEYLER YAPIN! (KAŞIK BÜKÜN, CİSİM UÇURUN) #öğretiyoruz
MUTFAKTA SIRA DIŞI ŞEYLER YAPIN! (KAŞIK BÜKÜN, CİSİM UÇURUN) #öğretiyoruz
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, madem hepimiz evlerimizde vakit geçiriyoruz. Mutfaktaki malzemelerle yapabileceğiniz illüzyonlar öğretmeyelim mi? :) Bu videoda aynı zamanda, ne zamandır beklediğiniz KAŞIK BÜKME'nin illüzyon ile yapılabilir versiyonunu da öğretiyoruz. Lütfen! Lütfen! Lütfen! Çok fazla prova almadan denemeyin. Bu tip videoların devamı için kanalımıza abone olarak bizleri desteklemeyi lütfen unutmayın. Sizleri çok seviyoruz. Sağlıkla ve sihirle kalın... 'Mutfakta sıra dışı şeyler yapın! (Kaşık bükün, cisim uçurun)' benzeri videoların gelmesi için videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayı lütfen unutmayın. Sevgiyle kalın... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
CANLI YAYINDA YOUTUBERLARIN ZİHİNLERİNİ OKUDUK! ft. @Deli Mi Ne? @Orkun Işıtmak @Merve Özkaynak
CANLI YAYINDA YOUTUBERLARIN ZİHİNLERİNİ OKUDUK! ft. @Deli Mi Ne? @Orkun Işıtmak @Merve Özkaynak
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, biraz da biz gösteri yapalım dedik ve yeni konseptimiz 'LIVE MAGIC' ile karşınızdayız. Madem herkes evinde bizde bu durumu TRvideosr arkadaşlarımıza yeni bir formatta gösteri yaparak değerlendirelim dedik. Videomuzda Delimine, Merve Özkaynak ve Orkun Işıtmak'la hem biraz sohbet edelim hem de gösteri yapalım dedik. Bir sonraki videoda siz takipçilerimizle benzer bir video çekmek istiyoruz. Bunun için çekiliş yapacağız. 3 asıl + 2 yedek toplam 5 kişiyi video için seçeceğiz. Yorumlara "ABRAKADABRA" yazarsanız yapacağımız çekilişe katılma fırsatını elde edebilirsiniz. Evden çıkmadan bu günlerimizi hep birlikte geçireceğiz. Sizleri çok seviyoruz. Sihirle kalın... Canlı yayında youtuberların zihinlerini okuduk gibi videoların gelmesi için kanalımıza abone olmayı ve videolarımızı beğenmeyi lütfen unutmayın arkadaşlar. Sağlıklı günler... Deli Mi Ne? : trvideos.net/c/UC3S5Fep5xZ5JTJ4CZs3Gs5g Merve Özkaynak : trvideos.net/u/merveozkaynak Orkun Işıtmak : trvideos.net/u/ThePersica İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
EVDE 1TL İLE ŞAŞIRTIN!
EVDE 1TL İLE ŞAŞIRTIN!
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, BAM! BAM! BAM! Yeni videoları ard arda patlatıyoruz. Evde vakit geçirmeye devam ediyoruz. Bu videomuzda da sizlere bozuk parayla yapabileceğiniz illüzyon oyunlarını öğretiyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi birine sergilemeden önce ayna karşısında prova almayı unutmuyoruz. Sihirle kalın! İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KİBRİTLE YAPILAN ZEKA OYUNLARI!
KİBRİTLE YAPILAN ZEKA OYUNLARI!
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, evden çıkmadan videolar çekmeye devam ediyoruz. Bu süreci hep birlikte bir şekilde atlatacağız inşallah. Moral ve motivasyonumuzu yüksek tutuyoruz. Bu videomuzda da bir önceki videomuzda söylediğimiz gibi devam niteliğinde. Fark ettiyseniz videoların sayısını arttırdık. Elimizde bir çok materyal ve evde olduğumuzdan zaman sıkıntısı da olmadığı için bol bol içerik üretmeye devam edeceğiz. Kitapları kurcalarken bulduğumuz bu akıl oyunlarını ilk kez sizlerin karşısında birlikte çözmeye çalıştık. Bu videodaki oyunları siz de evde ailenize sorabilirsiniz. Bakalım çözebilecekler mi? Bu oyunları sadece kibritle kullanarak değil kalem kullanarak da yapabilirsiniz. Bizleri durumdan haberdar edin. Yorumlara yazmayı unutmayın... Sihirle kalın... Kibritle Harika Hileler! benzeri videoların gelmesi için kanala abone olarak ve videoyu beğenerek destek verebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Biz de sizleri çok seviyoruz. Sihirle kalın... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YUMURTA DİK DURUR MU? OLMAZ DEDİRTEN 6 ZEKİCE İDDİA!
YUMURTA DİK DURUR MU? OLMAZ DEDİRTEN 6 ZEKİCE İDDİA!
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, salgın nedeniyle artık belli bir süreliğine videolarımızı evde çekeceğimizi duyurmak isteriz. Fakat hızımızdan hiç bir şey kaybetmiyoruz. Hatta haftada iki videoya çıkartmaya çalışıyoruz. Bundan böyle bol bol öğretici videolar, tepki videoları ve şaşırtıcı video serileri gelmeye devam edecek. Umarız bu salgın sürecini tüm dünya olarak en kısa sürede atlatır ve hayatımıza kaldığımız yerden devam ederiz. Sizden ricamız: Lütfen yetkililerin söylediklerini dikkate alın ve etrafınızda uymayanlar varsa uyarın. Bu videomuzda arkadaşlar, ne zamandır beklediğiniz "akıl oyunları" serisinin 8.si ile beraberiz. Kerem Eser yine ve yeniden bizlerle... "Vayyy! Çok iyiymiş!" dedirten bu iddiaları güzel günlerde kullanmanız ümidiyle... Sihirle kalın.. Bizleri desteklemek için kanalı abone olup videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayı lütfen unutmayın arkadaşlar. Sizleri seviyoruz... Sağlıklı günler... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
DÜNYANIN EN ZEKİ İNSANI OLUN!
DÜNYANIN EN ZEKİ İNSANI OLUN!
5 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, mükemmel bir alet keşfettik ve bunu sizinle paylaşmaktan çok mutluyuz. Bu güneş gözlüğü aslında aynı zamanda bir bluetooth kulaklık. Hem mikrofonu var hemde telefonda konuşulan her şeyi sadece siz duyuyorsunuz. Adamlar bunu müzik dinlemek ve telefonda konuşmak için geliştirmişler ama bizim aklımıza bunu farklı şekilde kullanıp insanaları şaşırtmak geldi. Videoyu çekerken aşırı eğlendik. İnsanlar gerçekten çok şaşırıyor ve nasıl olabileceğine anlam veremiyorlar. Bu gözlük sayesinde farklı bir çok senaryo geliştirebilirsiniz. Bu videonun devamını kesinlikle çekeceğiz. Farklı soru ve kurgularla insanların karşısına çıkacağız. Bakalım tepkileri nasıl olacak. Bu gözlüğün Türkiye'de de satışı var fakat orjinalini çok pahalı. Bizde BOSE marka olan var. Eğer almak isterseniz Çin'de uyguna satılan benzer ürünler var. Bir tanesinin linkini aşağıda paylaşıyoruz. "Dünyanın en zeki insanı olun" gibi videoların devamı ve bizlere destek olmak için kanala abone olmayı ve videoyu beğenmeyi lütfen unutmayın. Sihirle kalın.. Gözlük: tr.aliexpress.com/item/33000011663.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3acd2c59AYfgqA&algo_pvid=960fc291-8465-4805-917b-e153066e6e8c&algo_expid=960fc291-8465-4805-917b-e153066e6e8c-10&btsid=0b0a050115839235650941130e8c19&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
SİZİ HAVALI GÖSTERECEK HAREKETLER!
SİZİ HAVALI GÖSTERECEK HAREKETLER!
5 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, bu videoyu ne zamandır çekmek istiyorduk. Hepinizin ilgisini çok çekeceğini düşünüyoruz. Bu hareketlere eliniz bir kez alıştımı rahatlıkla bir ömür boyu kullanabilirsiniz. Ayna karşısında prova yapın ve yaparken aynadan doğru açıları kontrol etmeyi unutmayın. Elimizde bu hareketlere benzer daha bir çok havalı numara var. Eğer beğenir ve yorumlara yazarsanız devamını çekebiliriz. Sizleri çok seviyoruz. Sihirle kalın... İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
PARMAKLA ADAM KALDIRMAK!
PARMAKLA ADAM KALDIRMAK!
5 aylar önce
Merhaba arkadaşlar, bu videomuzda iki parmağını kullanarak dört kişi 100kg ağırlığındaki bir kişiyi havaya kaldırabilir mi onu denedik. Aynı zamanda iki farklı akıl oyunu niteliğinde soruyu da cevaplamaya çalıştık. Bu videoda öğretilen her şeyi sizlerde deneyebilirsiniz. Nasıl yapıldığını da öğretiyoruz. Parmakla adam kaldırmak gibi benzeri videoların gelmesi için videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Yorumlarınızı bekliyoruz. Sihirle kalın.. Nedim Güzel Instagram: instagram.com/nedimguzel Muratabigf'nin Kanalı: trvideos.net/u/MuratAbiGF TRvideosr Durağı'nın Kanalı: trvideos.net/c/UCYQ1n1BgnLFUG9HGTMawURA Ağır Mimar'ın Kanalı: trvideos.net/u/Agirmimar İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
SEVGİLİLER GÜNÜNDE YAPABİLECEĞİNİZ SİHİRLER
SEVGİLİLER GÜNÜNDE YAPABİLECEĞİNİZ SİHİRLER
5 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bu videomuzda 14 Şubat'ta sevgilinize yapabileceğiniz illüzyon oyunlarını öğrettik. Sevgililer Günü'nde onu bu oyunlarla şaşırtabileceksiniz. Bu videoda bize eşlik eden @Duygu Ekim ve @Cihan Kosif teşekkür ederiz. Sihirle kalın! Bi de videoyu beğenmeyi unutmayın :) #sihirbazınçırağı Cihan Kosif'in Kanalı: trvideos.net/c/UCPgHR8p6lS1D5p-loVhk4xw Duygu Ekim'in Kanalı: trvideos.net/c/UCSO9lHv3_UzYA_4U2NgM0Zw İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak IQ seviyesi yüksek olan çözer : trvideos.net/W_2esmTAH3c-video.html Korkarsan çarpılırsın : trvideos.net/jsFp1_d34Ls-video.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BU FAL GELECEĞİNİZİ GÖSTERECEK 🔮
BU FAL GELECEĞİNİZİ GÖSTERECEK 🔮
6 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni videomuzda size ilginç bir yol gösteriyoruz. Sizler bunu yani kehanet falını evinizde bizimle beraber deneyebilecek ve bu falı kendiniz için bakabileceksiniz. Umarım siz de bu gizeme dahil olur ve esrarengiz bu olayın keyfini çıkartırsınız. Sihirle kalın! Bi de videoyu beğenmeyi unutmayız :) TRvideosr Durağı: trvideos.net/c/UCYQ1n1BgnLFUG9HGTMawURA İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak IQ seviyesi yüksek olan çözer : trvideos.net/W_2esmTAH3c-video.html Korkarsan çarpılırsın : trvideos.net/jsFp1_d34Ls-video.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
IQ SEVİYESİ YÜKSEK OLAN ÇÖZER!
IQ SEVİYESİ YÜKSEK OLAN ÇÖZER!
6 aylar önce
Arkadaşlar Yap Kazan konseptimizin 3. sü ile sizlerleyiz. Videonun içinde özel bir şifre var ve bu şifreye sizi bir obje götürüyor. Bu objeyi kaç farklı mekanda gördüğünüzü Instagram hesabımızdaki son paylaşımın altına yazın ve çekilişe katılın. Çekiliş sonucunda ise illüzyon müzesindeki gösterilere bilet kazanın! Sihirle kalın :) Tangram Puzzle İçin : ibb.co/swTr1kb İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Korkarsan Çarpılırsın : trvideos.net/jsFp1_d34Ls-video.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ŞEYTANA PAPUCUNU TERS GİYDİREN 6 ZEKİCE İDDİA⚡💀 #akıloyunları
ŞEYTANA PAPUCUNU TERS GİYDİREN 6 ZEKİCE İDDİA⚡💀 #akıloyunları
6 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, akıl oyunları korku seansı ile sizlerleyiz. Bugün çok farklı bir akıl oyunu izleyeceksiniz. Çünkü sorulan iddiaya doğru cevap veremeyen çarpılacak! Nasıl mı? Cevabı videoda :) İnanılmaz stres yaşadığımız akıl oyunlarının bu serisini beğendiyseniz videoya yorum yapmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın! Horror Fx Studio: www.horrorfxstudio.com/ İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İNSANLARIN İLK AŞKINI BİLİN! #öğretiyoruz
İNSANLARIN İLK AŞKINI BİLİN! #öğretiyoruz
6 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, birbirinden güzel iki farklı gösteriyle öğretiyoruz konseptimizde tekrar sizlerleyiz. Bu oyun sayesinde istediğiniz kişinin ilk öpücüğünü, ilk aşkını, reddedilişini yada merak ettiğiniz ne varsa öğrenebileceksiniz. Eğer bu tarzda videoların gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayın unutmayın :) Sihirle kalın! İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kimlik kartının kesilme riskine girer misin? : trvideos.net/17EeMBFJiT4-video.html Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KİMLİK KARTININ KESİLME RİSKİNE GİRER MİSİN? OKULDA SİHİRBAZLIK!
KİMLİK KARTININ KESİLME RİSKİNE GİRER MİSİN? OKULDA SİHİRBAZLIK!
6 aylar önce
Herkese merhaba, defalarca yazdığınız "öğretiyoruz" köşemizin yeni videosu nihayet geldi. Fark ettiyseniz artık daha çalışma gerektiren oyunlar öğretmeye başlıyoruz. Bu videoda gözünüzde bulundurmanız gereken önemli noktalardan biri, seyircileri doğru yönlendirebilmek. Lütfen, lütfen, lütfen çalışmadan kimseye yapmayın. Kafanızda her şeyi çok net bir şekilde oturtun ve devamlı anlatacaklarınızı tekrar edin.. 15 Ocak'ta canlı yayında görüşmek üzere.. Sihirle kalın! İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YOK ARTIK DİYECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
YOK ARTIK DİYECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
7 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni 6 iddia ile karşınızdayız. Akıl Oyunları en çok sevilen konseptlerimizden biri oldu. Açık konuşmak gerekirse çekim sırasında biz çok eğleniyoruz ve sizlere güzel bir şeyler öğrettiğimize inanıyoruz. Videoların altına yaptığınız güzel yorumlar, sokakta çevirip bizleri motive etmeniz ve 4-5 ay içinde birlikte bu kadar çabuk büyümemiz, hepsi sizlerin sayesinde. Elimizde sabırsızlıkla paylaşmayı beklediğimiz çok güzel içerikler var. Yeri geldikçe hepsini paylaşıyor olacağız. Bu süreçte bizlere takip ederek destek vermeye devam edin. Hep birlikte büyüyerek daha birçok videoya beraber imza atacağız. Her yerde yapabileceğiniz 6 zekice iddia benzeri videoların gelmesi için videoları beğenmeyi ve yorum yapmayı lütfen unutmayın. Sizleri seviyoruz.. Sihirle kalın! İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html TRvideosrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trvideos.net/euPnKyyxPrs-video.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YOUTUBERLAR'I İPLE BAĞLADIK! (KAFAYI YEDİLER) ft. @Meryem Can @Ekin Kollama @Ağır Mimar #yapkazan
YOUTUBERLAR'I İPLE BAĞLADIK! (KAFAYI YEDİLER) ft. @Meryem Can @Ekin Kollama @Ağır Mimar #yapkazan
7 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, Yap Kazan konseptimizin 2. bölümüne hoşgeldiniz. Birbirinden farklı akıl oyunlarını bu sefer youtuber arkadaşlarımıza yaptık. Meryem Can, Ekin Kollama, Ağır Mimar, İbrahim Akyüz ve Creator Station prodüksiyon ekibi bize eşlik etti. TRvideosrlar'ı iple bağladık gibi yap kazan serisinin devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Meryem Can: trvideos.net/u/beautykitty95 Ekin Kollama: trvideos.net/u/ekinkollama Ağır Mimar: trvideos.net/u/Agirmimar İbrahim Akyüz: trvideos.net/c/UC1P9NqmLjZMCWMUZ5oOXWow TRvideosr Durağı: trvideos.net/c/UCYQ1n1BgnLFUG9HGTMawURA Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trvideos.net/PDJ9DtSdqBU-video.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
DOLU KİBRİTİ BULMAK İMKANSIZ ft. @Kafalar  #sihirbazınçırağı
DOLU KİBRİTİ BULMAK İMKANSIZ ft. @Kafalar #sihirbazınçırağı
7 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz SİHİRBAZIN ÇIRAĞI ile karşınızdayız! Konseptimiz ilk konuğu Kafalar ekibinden Atakan, Fatih ve Bilal oldu. İleride bu konsepte devam edeceğiz ve konseptimiz diğer konukları sizler olacaksınız. Sizi birbirinden farklı maceralar bekleyecek. Bu bölümde kafalar ekibi dolu kibriti bulmaya çalıştı fakat bu çok kolay olmadı :). Bu serinin devamının gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafalar TRvideos : trvideos.net/c/UC7Lu-ONZhIM_lvKnZn0F19Q Kafalar Instagram: instagram.com/kafalarresmi Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trvideos.net/v6_y5LOmqi0-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
AKIL DURDURAN 6 ZEKİCE İDDİA ft. @Orkun Işıtmak
AKIL DURDURAN 6 ZEKİCE İDDİA ft. @Orkun Işıtmak
7 aylar önce
Arkadaşlar Akıl Oyunları serimizin 5. bölümüne hoşgeldiniz. Bugün bize Orkun Işıtmak eşlik ediyor. Zeka kokan 6 iddia ile birbirimize meydan okurken çok eğlendik. Sizler de buradaki akıl oyunlarını kullanarak arkadaşlarınızla beraber keyifli zaman geçirebilir hatta bir çok iddiayı kazanabilirsiniz. Bu serinin devamının gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 İrtibat & İşbirliği kivancveburak@creatorstation.com Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Orkun Işıtmak : trvideos.net/u/ThePersica Instagram: instagram.com/orkunisitmak Akıl Oyunları videoları için; İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Zeka kokan 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BU İPİ ÇÖZMEK ZEKA İSTER! #yapkazan
BU İPİ ÇÖZMEK ZEKA İSTER! #yapkazan
8 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimizle karşınızdayız. Yap kazan konseptimiz de sokağa çıkıp akıl donduran bilmeceler ve bulmacalar soruyoruz. Çözebilen olursa onları ödüllendiriyoruz. Siz de burada öğrendiğiniz bu bulmaca oyunları arkadaşlarınıza sorabilirsiniz. Bu ipi çözmek zeka ister gibi benzeri videoların devamı gelmesi için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Burada düz yürümek imkansız! : trvideos.net/ZMDRbGmBqt0-video.html Starbucks'ta yapabileceğiniz sihirbazlıklar : trvideos.net/t_5TOxHHCYo-video.html El yapımı para basma makinası : trvideos.net/RKEg0_eLR_A-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BURADA DÜZ YÜRÜMEK İMKANSIZ!
BURADA DÜZ YÜRÜMEK İMKANSIZ!
8 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, Dünya'nın en büyük illüzyon müzesini sizin için gezdik. İstanbul İllüzyon Müzesi'ne mutlaka uğrayın. İçeride çok farklı illüzyonlara şahit olacaksınız. İnsan beyninin nasıl yanıldığını ve illüzyonu sadece sihirbazların değil kişinin beyninin de yaptığını göreceksiniz. "Burada düz yürümez imkansız!" başlıklı videomuz gibi benzer videoların gelmesi için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın... Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Starbucks'ta yapabileceğiniz sihirbazlıklar : trvideos.net/t_5TOxHHCYo-video.html El yapımı para basma makinası : trvideos.net/RKEg0_eLR_A-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
STARBUCKS'TA YAPABİLECEĞİNİZ SİHİRBAZLIKLAR!🎩 #ÖĞRETİYORUZ
STARBUCKS'TA YAPABİLECEĞİNİZ SİHİRBAZLIKLAR!🎩 #ÖĞRETİYORUZ
8 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bu videomuz da sizlere Starbucks'ta yapabileceğiniz illüzyon oyunlarını öğretiyoruz. Arkadaşlarınızla buluştuğunuz Starbucks'ta bu gösteriler sayesinde onları şaşırtacak ve çok keyifli vakit geçireceksiniz. Gösterileri sergilemeden önce çalışmayı ve ayna karşısında prova almayı lütfen unutmayın. Starbucks’ta yapabileceğiniz sihirbazlılar gibi benzer videoların gelmesi için videoyu beğenmeyi ve kanalımızı abone olmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak El yapımı para basma makinası : trvideos.net/RKEg0_eLR_A-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
EL YAPIMI PARA BASMA MAKİNESİ (ATM' YE PARA YATIRDIK)
EL YAPIMI PARA BASMA MAKİNESİ (ATM' YE PARA YATIRDIK)
8 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, artık siz de evinizde bir para basma makinesi yapabileceksiniz. Farkındaysanız yavaş yavaş kendi illüzyon malzemelerinizi üretmeye başladınız. Bu illüzyonun en beğendiğimiz kısmı, kağıdı soktuğumuzda tam hizasından gerçek paranın çıkıyor olması. Gerçekten inanılmaz gözükmüyor mu? Bu video sayesinde siz de farklı sunum ve kurgularla arkadaşlarınızı şaşırtabileceksiniz. El yapımı para basma makinesi gibi benzer videoların gelmesi için kanala abone olmayı unutmayın!.. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
✅ŞİFREYE ULAŞAMAYANLAR İÇİN GİZLİ VİDEO! #ÖĞRETİYORUZ
✅ŞİFREYE ULAŞAMAYANLAR İÇİN GİZLİ VİDEO! #ÖĞRETİYORUZ
11 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, önceki videolarımızın birin de videonun içine gizli bir şifre yerleştirmiştik. O şifreyi çözenler bu videoyu ilk olarak izlemeye hak kazandı. Fakat düşündük ve dedik ki, Burak ağabeyin öğrettiği bu güzel oyunu şifreyi çözemeyen arkadaşlarımızda izlesin ve öğrensin. Bu güzel gösteriyi umarız uygular ve bir çok kişiyi şaşırtırsınız. Burak Ünlüer'e bu video da bizimle birlikte olduğu için teşekkür ederiz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BEYNİN İKİ BÖLÜMÜNÜ KULLANIN 🧠🤹‍♂️
BEYNİN İKİ BÖLÜMÜNÜ KULLANIN 🧠🤹‍♂️
9 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, bu videomuzda Kerem Eser arkadaşımızdan jonglörlük eğitimi alıyoruz. Bu işin püf noktası beynin sağ ve sol lobunu ayrı ayrı kullanmaktan geçiyormuş. Bu video sayesinde sizlerde en azından 3 top çevirmeyi öğrenebilirsiniz. Çekimler sırasında biz çok eğlendik. Umarım siz de keyif alırsınız. Beynin iki bölümünü kullanmak gibi benzeri videoların devamı için videoyu beğenmeyi ve kanalımızı takip etmeyi lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Lastikle beyin yakın : trvideos.net/yVnfp4yZkXQ-video.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın: trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
LASTİKLE BEYİN YAKIN!🤯 #ÖĞRETİYORUZ
LASTİKLE BEYİN YAKIN!🤯 #ÖĞRETİYORUZ
9 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, paket lastiğiyle yapabileceğiniz oyunları bu videoda öğretiyoruz. 50.000 like gelirse bu videonun devamını çekmeyi düşünüyoruz. Lastikleri her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz için sürekli yapma şansınız var. Yapması basit ama çok etkili oyunlardır. Sormak istediklerinizi yorumlardan gönderebilirsiniz. Bu tür videoların daha fazla gelmesini istiyorsanız videoya yorum yapmayı ve zil butonlarını açmayı lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın: trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
GÖSTERİ GÜNÜMÜZ 🎩 (SAHNE ARKASI)
GÖSTERİ GÜNÜMÜZ 🎩 (SAHNE ARKASI)
9 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz Sihirbazın Hayatı'na hoşgeldiniz. Bu konseptte sizlere kendi hayatımızdan görüntüler izleteceğiz. Kurumsal bir firma için Abant da özel bir gösteri yaptık. Gösterinin öncesi ve sonrasında ki her şeyi sizlerle de paylaştık, umarız beğenirsiniz :) Bu tür videoların daha fazla gelmesini istiyorsanız videoya yorum yapmayı ve zil butonlarını açmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trvideos.net/EiDFi55UImI-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İNSANLARI ÇILDIRTMA GARANTİLİ 6 İDDİA
İNSANLARI ÇILDIRTMA GARANTİLİ 6 İDDİA
10 aylar önce
Akıl oyunlarının 4. bölümünde arkadaşlarınızı çıldırtacak 6 iddia ile karşınızdayız. Her ortamda çok rahatlıkla yapabileceğiniz bu iddialar sayesinde bedava yiyecek, içecek kazanabileceksiniz. Bu iddialar sayesinde kazandığınız şeyleri yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia gibi videoların devamı için beğenmeyi ve bildirim zillerini açmayı unutmayın :) 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
DÜNYANIN EN ZEKİCE ÖRÜMCEK ŞAKASI 🕷🕸
DÜNYANIN EN ZEKİCE ÖRÜMCEK ŞAKASI 🕷🕸
10 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz 'AKILLARA ZARAR' ile birazda gülüp eğlenmeyelim mi? Yoldan geçen insanları korkuttuğumuz bu videoyu çekelim dedik. Çekerken de hem bizim hem de kurbanlarımızın çok eğlendiği bir video oldu. İşin içinde tabiki el çabukluğu var. Aynı zamanda Türk halkının ne kadar yardım sever ve iyi niyetli insanlar olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Bu arada Ulukan ve Uğur'a da cesaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Korkudan zıplatan örümcek şakası gibi benzer videoların gelmesi için kanalımıza abone olup zilleri açmayı lütfen unutmayın.. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trvideos.net/BQETKW-gC6M-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Investigations Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative commons:By Attribution 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/
SİHİRBAZLIKLA İNSANLARIN TELEFON ŞİFRESİNİ KIRIN 🔨 📱
SİHİRBAZLIKLA İNSANLARIN TELEFON ŞİFRESİNİ KIRIN 🔨 📱
10 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün çok kral iki oyun öğretiyoruz. Özellikle bunlardan bir tanesi işinize çok yarayacak. Arkadaşlarınızın cep telefonu kilidini sihirbazlık sayesinde nasıl öğreneceğinizi gösteriyoruz. Açıklamaları çok dikkatli dinleyin ve bol bol prova yapın. Bu tip eğlenceli, yararlı ve eğitici videoların devamının gelmesini istiyorsanız ''ZİL BUTONU''na basmayı lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak 📌 Merve Kutlu : trvideos.net/c/UCYMQVZUcItxH7T9MGTzppGQfeatured 📌 Duygu Ekim : trvideos.net/c/UCSO9lHv3_UzYA_4U2NgM0Zw 📌 Haber Bombası : trvideos.net/c/UC2kffiyU-8F9sZbGu_mOIPQ Eline aldığın herseyini kaybetmek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Parayla yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/bYkJVBcO50Q-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
5 TL NASIL 50TL YAPILIR? #ÖĞRETİYORUZ
5 TL NASIL 50TL YAPILIR? #ÖĞRETİYORUZ
10 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün para kullanarak yapabileceğiniz 4 sihirbazlık numarası öğretiyoruz. Öğrenmesi basit ve etkili numaralar. Bu gösterileri yapmak istiyorsanız anlattığımız tüm püf noktaları dikkati bir şekilde dinleyin. Bu tür videoların gelmesini istiyorsanız beğenmeyi unutmayın :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Tuvalet kağıdıyla etkilemek : trvideos.net/Irurl6S_HWU-video.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ELİNE ALDIĞIN HER ŞEYİ KAYBETMEK 🧻 #TROL SİHİR
ELİNE ALDIĞIN HER ŞEYİ KAYBETMEK 🧻 #TROL SİHİR
11 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bu videomuzda insanları peçete, tuvalet kağıdı ve benzeri objelerle etkileyip nasıl trolleyeceğinizi anlatıyoruz. Bu teknik sayesinde özellikle toplu arkadaş grupları içinde çok eğleneceksiniz. Aslında hem eğlenecek hem de eğlendireceksiniz. Farklı yönlendirme tekniğine videoda yaptığımız gibi çalışmayı unutmayın. Muhakkak yaptığınız kişiler dışındaki herkese "bırakın o bilmeye çalışsın. Siz söylemeyin." demeyi unutmayın. Eline aldığın her şeyi kaybetmek gibi videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizi takip etmeyi unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
HİÇ PATLADINIZ MI? YETENEK SİZSİNİZ PARAYI VERDİ Mİ?
HİÇ PATLADINIZ MI? YETENEK SİZSİNİZ PARAYI VERDİ Mİ?
11 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, sizin için ilginç bir video hazırladık. Bu video Instagram üzerinden gelen soruları yanıtladık. Aynı zamanda bu videonun içinde de bazı şifreler dizini var. Şifrelerin bağlantısını çözüp sıralı bir şekilde www.kivancveburak.com/????? adresine yazdığınız zaman (? işaretli yere şifreyi yazacaksınız) , sizin için hazırladığımız özel videoya ulaşacaksınız. Bol şanslar! :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trvideos.net/tpXi5CZUpX0-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
TAVLA OYNARKEN YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
TAVLA OYNARKEN YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
11 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yavaş yavaş her ortamda yapabileceğiniz illüzyon numaraları öğreniyorsunuz. Bu videoda da arkadaşlarınızla birlikte tavla oynarken yapabileceğiniz kolay ama etkili oyunlar öğretiyoruz. Ne kadar çok pratik yaparsanız, gösterileriniz o kadar etkili ve başarılı olacaktır. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. "Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası" benzeri videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Gösteri sırasında patlayanlar : trvideos.net/e_XykU7yVrk-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ZEKA KOKAN 6 İDDİA
ZEKA KOKAN 6 İDDİA
11 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, çok sevilen bölümlerden biriyle yine karşınızdayız. Dikkat ettiyseniz "İddia Kazanma Taktikleri" her bölüm daha da zorlaşıyor. Bu videoda da işinize çok yarayabilecek 6 iddiayı sizlerle paylaşıyoruz. Kafayı yedirtecek 6 iddia benzeri videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın. 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Gösteri sırasında patlayanlar : trvideos.net/e_XykU7yVrk-video.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trvideos.net/A-nC5Vgef34-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ONLAR ARAMIZDA #TEPKİ
ONLAR ARAMIZDA #TEPKİ
11 aylar önce
Arkadaşlar bu bölümde kimsenin bilmediği tv programımızdan görüntüleri, programı çekerken başımıza gelenleri ve yayından kaldırılması sırasında yaşadıklarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Çok eğlenceli bir bölüm oldu. Kaçırmamanızı öneririz. Program da emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Yorumlarınızı bekliyoruz. 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trvideos.net/xzQ85-r-jtA-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Gösteri sırasında patlayanlar : trvideos.net/e_XykU7yVrk-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İNSANLARI ETKİLEYECEĞİNİZ 2 KART OYUNU #ÖĞRETİYORUZ
İNSANLARI ETKİLEYECEĞİNİZ 2 KART OYUNU #ÖĞRETİYORUZ
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün çok istediğiniz 'Kart Sihirbazlığı' videomuz ile karşınızdayız. Bu kez oyunlarımızı esnaf abilerimize sergileyip, onlar üzerinde test ediyoruz. Biz bu videoyu yaparken inanılmaz eğlendik, umarız siz de eğlenirsiniz :) Yavuz, Kemal ve Selami abiye katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Esnaf abilere sihirbazlık yaptık gibi videoların devamının gelmesini istiyorsanız beğenmeyi ve aşağıda yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İyi seyirler! Not: Arkadaşlar lütfen ayna karşında çalışıp prova almadan kimseye yapmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/wo5sSxkCuEs-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Gösteri sırasında patlayanlar : trvideos.net/e_XykU7yVrk-video.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
OKULDA YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
OKULDA YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba, artık yavaş yavaş hızlanıyoruz. İllüzyon sanatını öğrenebilme adına sizlerden gelen talep çok olunca, biz de eğitime biraz ağırlık verelim dedik. Öğretiyoruz konseptinde birbirinden farklı illüzyon numaralarıyla karşınızda olacağız. Unutmayın, bir gösterinin sırrını bilmek yapabilmek anlamına gelmez. Bu nedenle, öğrendiklerinizi çalışarak arkadaşlarınıza sergileyin ve bizleri haberdar edin. Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası gibi videoların devamı gelsin istiyorsanız beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Sayı Tahmininin Taslağı : ibb.co/9t4Y6FX Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trvideos.net/f_hys7LhM_0-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YAZI TURA'DA KAZANMANIN SIRRI ! #ÖĞRETİYORUZ
YAZI TURA'DA KAZANMANIN SIRRI ! #ÖĞRETİYORUZ
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba! Sizlere yazı tura attığınızda kazanabileceğiniz 2 oyun öğretiyoruz. (Sürpriz sonlu) Bu video sayesinde artık yazı tura oynadığınızda kaybetmeyeceksiniz. Bütün ayrıntılarına değindiğimiz bu videoda sizlere en büyük önerimiz, iyice çalışıp prova yapmanız. Eliniz alıştığında çok daha rahat ve kolay yapabileceksiniz. Yazı Tura'da kazanmanın sırrı gibi videoların devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Alper Baytekin instagram.com/alperbaytekin Kerem Eser instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
Yıl önce
Arkadaşlar 'Akıl Oyunları' kaldığı yerden Kerem Eser'le beraber devam ediyor. Sizler için evde, sokakta, gittiğiniz herhangi bir yerde arkadaşlarınıza yapabileceğiniz 6 tane zekice iddia taktiği öğretiyoruz. Onların aklını alabileceğiniz bu taktiklerin devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Kerem Eser : instagram.com/keremeser_official/ Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trvideos.net/qplpHDBIFRg-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
MENDİL VE BOZUK PARAYLA ARKADAŞLARINIZI NASIL TROLLERSİNİZ? #TROL SİHİR
MENDİL VE BOZUK PARAYLA ARKADAŞLARINIZI NASIL TROLLERSİNİZ? #TROL SİHİR
Yıl önce
Arkadaşlar! Yeni konseptimiz ¨TROL SİHİR¨e hoşgeldiniz. Sergilediğinizde inanılmaz eğleneceğiniz ve karşınızdakileri şaşırtacağınız bir numara öğretiyoruz. Sadece bir mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? İşte bunu size en eğleceli hale getirerek anlatıyoruz. Tüm arkadaş ortamlarında yapacağınız bu sihire daha doğrusu bu trol sihirine bayılacaklar. Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı trolleme gibi videoların gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trvideos.net/FeqGujrMNts-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KAFEDE YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI #ÖĞRETİYORUZ
KAFEDE YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI #ÖĞRETİYORUZ
Yıl önce
Sevgili sihir sever ailemiz, bugün sizlere herhangi bir kafeye gittiğinizde masada bulunan malzemeleri kullanarak yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası öğretiyoruz. Bu gösterileri sergilemeden önce mutlaka ayna karşısında prova alın, kendi sunumlarınızı yazın ve bol bol pratik yapın. Kendinizi hazır hissetmeden hiçbir sihirbazlık gösterisini başka birisine sergilemeyin. Öğrettiğimiz bu numaraların en önemli özelliği illüzyon üzerine teknik temeliniz olmasa da bu numaraları rahatlıkla yapabilmenizdir. Eğer yaptığımız bu oyunları bir yerde sergileyip videoya çekerseniz ilerleyen günlerde bunları kanalımızda yayınlayıp yorumlayabiliriz. Videolarınızı youtube hesabınıza yükleyip linkini info@kivancveburak.com adresine gönderebilirsiniz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANDIRAN 6 ZEKİCE İDDİA
BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANDIRAN 6 ZEKİCE İDDİA
Yıl önce
Arkadaşlar yeni konseptimiz AKIL OYUNLARI'na hoş geldiniz! Bu bölümde evde, sokakta, gittiğiniz herhangi bir yerde arkadaşlarınıza yapabileceğiniz iddia taktiklerini öğretiyoruz. Onların aklını alabileceğiniz ve bedava yiyecek içecek kazanabileceğiniz bu taktiklerin devamının gelmesi için videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Bu video da bize Kerem Eser eşlik etti. Kendisine teşekkür ederiz. Kerem Eser'in Instagram hesabını buradan ulaşabilirsiniz; instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA : trvideos.net/Q5J2p3zrHPo-video.html KESİN KAZANACAĞIN 6 İDDİA : trvideos.net/wUqg53WxeNw-video.html SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
SİHİRBAZLIKLA TELEFON NUMARASI ALMAK 📱#ÖĞRETİYORUZ
SİHİRBAZLIKLA TELEFON NUMARASI ALMAK 📱#ÖĞRETİYORUZ
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba, bundan sonra her hafta bir birinden farklı içeriklerle karşınızda olacağız. Sizlere sadece gösteri yapmakla kalmayıp artık eğlenceli eğitimler de vereceğiz. Bu video da sihirbazlık yaparak cep telefonu numarasını nasıl alırsınız 2 farklı yöntemle onu öğretiyoruz. Biz yaparken çok eğlendik. Umarım siz de eğlenirsiniz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANMAK (AKIL OYUNLARI): trvideos.net/CHGv_RnJbyw-video.html Not: Bu arada telefon numarası Kıvanç&Burak'ın şirket hattı. Telefonu ekip şefi kullanıyor. Aramazsanız seviniriz :) Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRvideos kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Investigations Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative commons:By Attribution 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/
ESER'E BIÇAK FIRLATTIK!
ESER'E BIÇAK FIRLATTIK!
Yıl önce
İnsanları eğlendirmeyi, şaşırtmayı zaman zaman da korkutmayı çok seviyoruz. Bu gösterimizde Eser'i hedef aldık. Aslında bakarsanız hedef tahtamız oldu diyebiliriz. Bu arada bıçak fırlatan sadece biz değildik! SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MUHTEŞEM DANTON VE GENÇ ARTHUR'UN İNANILMAZ HİKAYESİ
MUHTEŞEM DANTON VE GENÇ ARTHUR'UN İNANILMAZ HİKAYESİ
Yıl önce
İki sihirbaz, iki oyuncu, sekiz dansçı, dramatik aksiyon ve harika bir show ile sizi sihir dolu bir sahneye çağırıyor. Muhteşem Danton ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikâyesi 30 Mart’ta #DasDas’ta. Detaylar DasDas.com.tr'de, biletler Biletix’te. İnsanların çılgınca alkışlarını kaybetmemek için kendinden vazgeçebilir misin? Yükselmek için, kibrinle ne kadar mücadele edebilirsin? Her şeyi kaybettiğini anladığın anda son tetiği kime çektirirsin? 1800’lü yılların sonunda Budapeşte’de, dönemin ünlü sihirbazlarından Danton’un, adından sıkça bahsettirdiği zamanlarda başlıyor hikâyemiz. Danton, herkesin hayran olduğu, büyük numaraların mucididir! Son zamanlarda anlam veremediği sıkıntılardan sonra, kariyerini kaybetmekle yüz yüze gelmiştir. Danton güzel asistanı Mathilda’nın çarpıcı sözüyle, adını yavaş yavaş tüm Avrupa’ya duyurmaya başlayan Genç Arthur’la sahnesini paylaşmaya karar verir. İçinde bulunduğu durumdan çıkışın tek yolu budur. Genç Arthur, dönemin yükselen yeteneklerindendir, özellikle gençlerin sokağın ve elbette kadınların sevgilisidir. Adını yavaş yavaş duyurmaya başladığı zamanlarda, karşısına çıkan bu fırsatı kabul eder. Sokağın yolu saraylarda çıkacaktır. Tam her şey mükemmel gidiyor derken, bir gizli elin, sesin müdahalesi ikilinin demir aldığı yelkenlisini alevlerle kaplar. Dönemin en ünlü sihirbazı Harry Houdini bu zamanın neresindedir? Sokaklardan imparatorluk sarayına çıkan birlikteliğin sonu hangi sihirle biter? Hikaye: Kıvanç ve Burak Yazan-Yöneten: Volkan Yosunlu - Alper Baytekin Hareket Düzeni ve Koreograf: Ammar Adiloğlu Işık Tasarımı: Mustafa Bal Kostüm Tasarım: Buket Engin Görsel Tasarım: Tutku Bulut Beyaz Müzik Danışmanları: Burak Ergenç, Çağla Şeker Teknik Danışman: Mustafa Tufan Afiş Tasarım: Ethem Onur Bilgiç Oyuncular: Burak Sanlı Kıvanç Özkönü Gürhan Elmalıoğlu Şeyma Gökçe Cengiz Dansçılar: Begüm Canbulatoğlu Emre Karaköse Ertürk Erkek Furkan Tarakçı Gizem Topal Onur Yıldırım Volkan Şafak Zeynep Velidedeoğlu Esin Çamsun Reji Asistanları: Onur Tanyeri Evren Canbulat
ÖLÜMÜ GÖZE ALDIK💀😱 - KIVANÇ VE BURAK
ÖLÜMÜ GÖZE ALDIK💀😱 - KIVANÇ VE BURAK
Yıl önce
İzlediğiniz gösteri zincirlerden kurtulma veya kaçış gösterisi diyebiliriz. Fakat bu tip gösteriler genel illüzyondan çok hüner gösterileri olarak sergilenmektedir ve hepsi büyük risk içermektedir. Bizim amacımız bu riski alırken bile bunu eğlenceli yapabilmek. Bu gösteride de hem belirli riskler alıyoruz hemde bunun üstüne çıkarak izleyenleri şaşırtmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken ilk kez bu gösteriyi "Yetenek Szisiniz" sahnesinde sergilemek bizleri çok mutlu etti. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
YA YANLIŞ YÖNLENDİRİLİYORSAN?
YA YANLIŞ YÖNLENDİRİLİYORSAN?
Yıl önce
İletişim kurarken duyularımızı kullanırız. Algılarımızda bu doğrultuda hareket eder ve zihnimizde anlam kazanır. Bu insanlığın oluşumundan beri hiç değişmedi. İletişim kurarak anlaşan varlıklar olduğumuz için başkaları tarafından yönlendirilmeye de çok açığız. Doğru veya yanlış yönlendirildiğimizi nasıl anlayabiliriz? Bu soruya cevabı en iyi şekilde, illüzyon sanatının penceresinden bakarak verebiliriz. İllüzyon sanatının temelinde yanlış yönlendirme tekniği bulunmaktadır. Bu tekniğe bazen arkadaşlarımız tarafından, bazen iş çevremizden, bazen medya tarafından ve bazen de kitleleri yöneten otoriteler tarafından maruz kalabiliyoruz. Bu manipülasyonlara kanmamak için nasıl hareket etmemiz gerektiğini irdeliyoruz. Çünkü ayrıntılara takılıp kaldığımızda hayatın bize oynadığı illüzyona maruz kalıyoruz. 2006 yılında, ’'International Balkan Magic Convention’’ adlı yarışmadan 2 ödülle beraber ülkelerine döndüler. 2012 yılında, Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından Merlin Ödülü'ne layık görülerek "En İyi Büyük Sahne Sihirbazı", 2013 yılında ise, "En İyi Manipülatör” seçildiler. 2014 yılında yayınlanan "Yetenek Sizsiniz Türkiye" programının şampiyonu oldular. 2015 yılında, Türkiye İllüzyonistler Derneği tarafından "En İyi Sahne Sihirbazı" ödülüne layık görüldüler. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at www.ted.com/tedx SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! 🎹
PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! 🎹
Yıl önce
Şampiyon olduktan sonra özel konuk olarak katıldığımız Yetenek Sizsiniz bölümüdür. İzlediğiniz gösterinin tüm kurgusu ve dizaynı bizlere aittir. Yetenek Sizsiniz sürecinde yaşadıklarımızı anlatmak istedik ve bunu illüzyonu kullanarak yapmak istedik. Umarız keyif alırsınız... PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Bu gösteriyi 2015 yılında sergiledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
LİDERİ TAKİP EDİNCE SONUCU BU OLDU! 🙊😱
LİDERİ TAKİP EDİNCE SONUCU BU OLDU! 🙊😱
Yıl önce
Arkadaşlar herkese merhaba! Her geçen gün gösterilerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Bu hafta Şule Zeybek'in programına konuk olduk. Beraber lideri takip et isimli bir oyun oynadık. Yapması gereken tek şey lideri takip etmekti! Bakın sonucu ne oldu. Eğer video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın :) Lideri takip edince sonucu bu oldu gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
HİÇBİR SİHİRBAZ SIRRINI ÇÖZEMEDİ! 😳✋😲
HİÇBİR SİHİRBAZ SIRRINI ÇÖZEMEDİ! 😳✋😲
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Genellikle kart gösterilerini sergilerken iki elimizi kullanırız. Bunu dünyada çok az sayıda sihirbaz tek elini kullanarak yapar. Hiç kimse iki elini kullanmadan yapamıyor. Bu gösteriyi yıllar önce David Berglas buldu ve sırrını hala hiç kimse bilmiyor. Berglas bu gösteriyi serhilerken iki elini kullanıyordu. Bu gösteriyi biz geliştirdik ve kendi versiyonumuzu yarattık. Hiçbir şekilde hiçbir şeye müdahale etmeden, yani ellerimizi dahi kullanmadan yapabiliyoruz! Hiçbir sihirbaz sırrını çözemedi! gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Bu gösteriyi 2014 yılında sergiledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SEYİRCİLERİN YÜZÜKLERİ İÇ İÇE GEÇTİ 😱
SEYİRCİLERİN YÜZÜKLERİ İÇ İÇE GEÇTİ 😱
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Dünyadaki bütün insanların kullandığı evrensel bir aksesuar var. Bu aksesuar manevi bir değer de taşıyabiliyor. İki insanı aynı noktada birleştiren tek simge yani bağlılığın temsilcisi. Tahmin ettiğiniz gibi yüzükten bahsediyoruz. Farklı insanlardan yüzükler aldık. Bu yüzükler arasında kimsenin beklemediği bir bağ oluşturduk. Seyircinin yüzükleri iç içe geçti gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
PATLADIĞIMIZ İLLÜZYON GÖSTERİSİ!!!  😱🙈😂
PATLADIĞIMIZ İLLÜZYON GÖSTERİSİ!!! 😱🙈😂
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Her illüzyon gösterisi ön gördüğün gibi başarılı geçmeyebiliyor. Bu gösterinin de bizde yeri çok ayrı. Oturup aylarca kafa patlatıp, üstünde günlerce çalıştığımız bu gösterimizin her bir anını planlayarak ilerledik. Aksi bir durumda, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından gerçekten çekilmemiz gerekebilirdi. :) Neyseki, bu sözde patladığımız illüzyon gösterisi herkesin büyük beğenisini kazandı.Patladığımız illüzyon gösterisi gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Videonun sürprizi finalde! Bu gösteri 2014 yılında yapılmıştır. 👍 SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
LASTİKLE KAFA YAKTIK ✋😱✋
LASTİKLE KAFA YAKTIK ✋😱✋
2 yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Lastik gösterisi şampiyon olduğumuz yıl jürinin ve seyircilerin büyük ilgisini çeken gösterilerin başında geliyordu. İllüzyon camiasında eski bir söz vardır. ¨Basit objeler doğru kullanıldığında etkisi bir fili kaybetmek kadar güçlüdür.¨ Unutmayın gündelik objelerle gerçekten bir mucize yaratabilirsiniz. Bakalım bu gösteri Yetenek sizsiniz yarışmasında Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'i etkilediği kadar sizi de etkileyecek mi? :) Lastikle kafa yaktık gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
İLLÜZYON NASIL YAPILIR?
İLLÜZYON NASIL YAPILIR?
2 yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Sıradışı gösterilerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Üç Adam programında Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un ısrarları ve gösterilerimize gelen ''İllüzyon Nasıl Yapılır?'' sorusu üzerine bir oyun öğretelim istedik ve bu gösteriyi Mustafa Sandal ile birlikte gerçekleştirdik. Sizler de etkileyici illüzyon gösterilerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
BEYİN YAKAN GÖSTERİ
BEYİN YAKAN GÖSTERİ
2 yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Sıradışı gösterilerimize devam ediyoruz. Burası Haftasonu programında Oylum Talu'nun konuğu olduk ve beyin yakan bir gösteri sergiledik! ''Beyin yakan gösteri'' derken neyi kastettiğimizi merak ediyorsanız BEYİN YAKAN GÖSTERİ | Kıvanç ve Burak videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
VOODOO’NUN GİZEMİ !!!
VOODOO’NUN GİZEMİ !!!
2 yıl önce
Merhaba arkadaşlar! İşimizin en büyük özelliği, GİZEMLİ olması! Bunu düşünerek VOODOO büyüsünün süre gelen ve bir çok filme konu olan sıra dışı güçlerine tanık olmalarını istedik. Tuba Ünsal’ı bu gösteride kendimize kurban olarak seçtik! VOODOO'NUN GİZEMİ'ni merak ediyorsanız VOODOO’NUN GİZEMİ videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MÜTHİŞ TAHMİN
MÜTHİŞ TAHMİN
2 yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Hayatımız, yaptığımız tercihlerden oluşmaktadır. Bazen bu tercihleri mantığımızı kullanarak, bazen duygularımızı kullanarak, bazen de şansımıza güvenerek yapmaya karar veririz! Peki bu tercihleri önceden gören birileri olsa? Şimdi arkanıza yaslanın ve şaşırmaya hazır olun! Müthiş Tahmin gibi yeni performanslarımızı kaçırmamak için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
DÜNYANIN EN ZOR KART OYUNU!!
DÜNYANIN EN ZOR KART OYUNU!!
2 yıl önce
Herkese merhaba !Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile Dünyanın En Zor Kart Oyununu oynadık! Bakalım jüri ve seyirciler, yaptığımız sihirbazlık gösterisine nasıl tepki verdiler. Dünyanın en zor kart oyunu gibi yeni gösterileri kaçırmamak için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
CAMDAN ELİMİZİ GEÇİRDİK (HAND THROUGH GLASS)
CAMDAN ELİMİZİ GEÇİRDİK (HAND THROUGH GLASS)
2 yıl önce
Herkese merhaba! Bizim için illüzyon olağanüstü gözüken bir durumu olağan bir şekilde yapabilmektir. Sizce şeffaf, katı ve aynı zamanda kırılgan olarak bildiğimiz camın içinden başka katı cisimler geçirmek; ya da camın içinden elinizi geçirmek kulağınıza olağanüstü geliyor mu? Olağanüstü gözüken illüzyonlarımız için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak Arkadaşlar izleyeceğiniz bu gösteri Yetenek Sizsiniz yarışmasını kazanmamızı sağlayan gösterilerden birisi diyebiliriz. 4 tur boyunca büyük bir özveriyle çalışıp final gösterisiyle taçlandırdığımız bu gösteri, tüm izleyenlerin beğenisini kazanmıştı. Üzerinden geçmiş 4 koca yıl. İkimiz de o günden bu güne çok değişmişiz. Saç ve sakalları hiç söylemiyoruz zaten :) Bu arada video hoşunuza gittiyse "beğenmeyi" unutmayın! SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
AKIL SIR ERDİREMEDİLER
AKIL SIR ERDİREMEDİLER
2 yıl önce
Herkese merhaba! Berk Oktay, Eda Ece ve Merve Özbey'in konuk olarak katıldığı programda, onlara akıl sır erdiremedikleri bir gösteri sergilemek istedik. Fakat bu gösterinin öyle bir özelliği var ki hepsinin biraz da olsa çocukluğuna iniyoruz. İllüzyon videolarımızı merak ediyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
ŞAŞIRINCA CANLI YAYINDA KÜFÜR ETTİ
ŞAŞIRINCA CANLI YAYINDA KÜFÜR ETTİ
2 yıl önce
Herkese merhaba! ben Kıvanç, ben Burak Onur Atilla ve Ayça Varlıer'e gösteri yapalım dedik. Her şey bizim açımızdan beklenildiği gibi gidiyordu. Taki, Ayça Varlıer, kendisine yapılan gösteri sırasında bir an çok şaşırıp canlı yayında küfürü basana kadar =) işte böyle doğal tepkileri seviyoruz. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SALATAYA SİHİR KATTIK!
SALATAYA SİHİR KATTIK!
2 yıl önce
Herkese merhaba! ben Kıvanç, ben Burak Atalarımız ne demiş? Aç sihirbaz gösteri yapamaz. Sizler için özel bir salata yaptık. Fakat bu salata bize özgün, yani Kıvanç ve Burak salatası. Bu arada salatayı yaparken içine az biraz sihir katmayı da unutmadık! :) SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SARUMAN'IN HAYALETİ GERİ DÖNDÜ
SARUMAN'IN HAYALETİ GERİ DÖNDÜ
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Yetenek Sizsiniz Türkiye' ye ilk katıldığımızda Saruman'ın hayaleti isimli mizah dolu bir gösteri sergilemiştik. Sahnede bir oda oluşturduk ve bu odada bazı olaylar gerçekleşti. Saruman'ın hayaletini çağırdık ve herkes mistik olaylara tanık oldu. Saruman'a bu sefer 3 Adam stüdyosunda seslendik. Bizler için geri döndü :) SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MUHTEŞEM SEYİRCİ #1
MUHTEŞEM SEYİRCİ #1
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sihirbazın dramını anlatan bu skeçler, gerçekten inanmış bir illüzyonistle kendisini poh pohloyan seyircisi arasındaki ilişkiyi konu alır. Video bağımlılık yapabilir aman dikkat :) Bundan 3 yıl önce çektiğimiz 3 bölümlük skeçimizin ilk bölümünü şimdi ilk kez sizler için yayınlıyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar. Konsepti yaratan Sevgili Cenk Tunalı, illüzyonistimiz Atakan Sezeröz, asistanımız Ebru Kaya ve tüm Kılçık Sahne ekibine teşekkür ederiz :) Muhteşem Seyirci sizlerle. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
BERAT EFE HAVADA ASILI KALDI
BERAT EFE HAVADA ASILI KALDI
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Konuk olduğumuz Güldüy Güldüy programında Berat Efe' yi havada asılı bıraktık. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SOYUNDUK!
SOYUNDUK!
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sabah Mesut Yar' ın konuğu bizdik. Sadece illüzyon gösterisi yapacağımızı düşünen Mesut Yar canlı yayında soyunacağımızı düşünemedi. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
ENGELLERİ AŞMAK
ENGELLERİ AŞMAK
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sizce nerededir engel? Ayaklarımız var ilerleyebiliyor muyuz? Gözümüzle bakıyoruz peki gerçekten görebiliyor muyuz? Kulağımız işitiyor peki duyabiliyor muyuz? Zihnimiz var gerçekten kullanabiliyor muyuz? Hayatta her şeye sahibiz peki gerektiği gibi yaşayabiliyor muyuz? Acaba biz miyiz engelli yoksa onlar mı? SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
AHMET KURAL VE MURAT CEMCİR UÇAN CİSİM (+18)
AHMET KURAL VE MURAT CEMCİR UÇAN CİSİM (+18)
3 yıl önce
Murat Cemcir : Ben sana sihiri hissetiricem birazdan. Ahmet Kural : Ben biraz bi sıcaklık hissettim. Kıvanç ve Burak olarak uçan cisimi Murat ve Ahmet için sahneledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trvideos.net/rt04sEfjo3U-video.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
Kıvanç ve Burak
Kıvanç ve Burak
3 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak 2017 yılında bir araya geldiğimiz firmaların performans kesitleri... Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz ; ►Instagram: instagram.com/kivancveburakk ►Facebook: facebook.com/kivancveburak ►Twitter: twitter.com/kivancveburak ►Web: www.kivancveburak.com
Kadir Ersoy
Kadir Ersoy - 10 dakika önce
DÜNYANIN EN ZEKİ İNSANI OLUN DİYEBİR BAŞLIK ATMIŞSINIZ DA BENCE SİZ DÜNYANIN EN AHMAK İNSANISINIZ SİZİ İZLEYEREK DÜNYANIN EN ZEKİ İNSANIMI OLUNUYORMUŞ
Canan Topan
Canan Topan - 30 dakika önce
Hokuz pokuz
Efe Sarcan
Efe Sarcan - Saatler önce
7 tane zar yok ki
Nubar Aliyeva
Nubar Aliyeva - Saatler önce
Video atin
Ahmet Esat Dündar
Ahmet Esat Dündar - Saatler önce
19:56 sağ ele dikkat aşağıdan şişeyi alıyor
melek yüzlü katil miray ve berra pro kara kız berra
melek yüzlü katil miray ve berra pro kara kız berra - 2 saatler önce
Ben izliyor bizim köyunsarkısını
melek yüzlü katil miray ve berra pro kara kız berra
melek yüzlü katil miray ve berra pro kara kız berra - 2 saatler önce
Aaa
puro tv
puro tv - 3 saatler önce
Abi kaydımız olsa yapardık
Rabia Kocaman
Rabia Kocaman - 5 saatler önce
Çok güzel olmuş ya bayıldım sizi ben çok seviyorum sizi hep izliyorum
E C E
E C E - 5 saatler önce
ABRAKADABRA
Rabia Kocaman
Rabia Kocaman - 5 saatler önce
Nereden girmiş
HAKAN ÇAYKUŞ
HAKAN ÇAYKUŞ - 6 saatler önce
Cisimleri kaybetmeyi uçurmayı ve yerini değiştirme vidyosu
güneş doğan
güneş doğan - 6 saatler önce
Abi havalı şeyler yapın
HAKER BABA GAMES MüZiK
HAKER BABA GAMES MüZiK - 6 saatler önce
Abrakabadra
Hasan Zorbaz
Hasan Zorbaz - 6 saatler önce
ABİ PAPAĞANLARI BOŞVER KAPI KİLİT YERİNDEN BAKIVER
yağız arslan
yağız arslan - 7 saatler önce
11:42 burağa bakın ıoaddısgbıfdohadhıosa
Serra Sena Çetin
Serra Sena Çetin - 7 saatler önce
1.26 ya kadar burakın ayağını kaşıdığını zannetmiştim ki, o açıklama yapılana kadar😁
2 zibidi
2 zibidi - 7 saatler önce
Geçmiş olsun
Eymen Bora
Eymen Bora - 8 saatler önce
abi sihirbazsınız ama birbirinize HACI diye sesleniyorsunuz
ndng oyun
ndng oyun - 8 saatler önce
Abi siz para uçururken annem geldi sizi büyücü sandı videoyu kapattı ben gizli gizli devam ettim😂😂😂
Ayşe Nizamoğlu
Ayşe Nizamoğlu - 8 saatler önce
abi artık video çekin ya lütfen
Hatice Yılmaz
Hatice Yılmaz - 8 saatler önce
Abi bende deniuorum niye olmuyo diye kafam agırdi sürtmekten 🤣🤣
Eren Gökdemir
Eren Gökdemir - 9 saatler önce
''OLUM BABAN YAZMIŞSIN''Çok güldüm hahahahahah
ndng oyun
ndng oyun - 10 saatler önce
Kıvanç abi canımız çekti birazda bize haparmısın😂😂😂
ecrin ülger
ecrin ülger - 11 saatler önce
2020 de izleyenler😂
DELİ HAYATI
DELİ HAYATI - 11 saatler önce
Parmağına balı ip var
KARIȘIK OYUNCU BRN
KARIȘIK OYUNCU BRN - 12 saatler önce
Abi videomuz da niye like atmayı ve kanalımaza abone olmayı unutmayın yorum yazın da diyebilirsin
Yigit Aydar
Yigit Aydar - 12 saatler önce
Abrakadapra
Arife Albağlar
Arife Albağlar - 12 saatler önce
ABRAKADABRA
Yìğithan Tokmak
Yìğithan Tokmak - 13 saatler önce
Yaw sirbaz değilde ben kivanc ve bırakın düşmesine aşırı guvldum
Ela Gundoner
Ela Gundoner - 13 saatler önce
Her mekanda 20 tl vardı şimdi hangi obje olacak onuda söyleyin
Y CREATIV
Y CREATIV - 13 saatler önce
Geçmiş olsun abi inş bulunur
Musa Cihan
Musa Cihan - 13 saatler önce
Abi valla aklınızı çok iyi kullanıyorsunuz
gamer kardeşi [GMP]
gamer kardeşi [GMP] - 20 saatler önce
Para seyini nasil yapionuz bi anlatin
Efecarl CARL
Efecarl CARL - 20 saatler önce
ABİ KEK FİLAN YERKEN CANIM ÇOOOOKKK ÇEKTİ😖😖
Efecarl CARL
Efecarl CARL - 20 saatler önce
Abi adımı söylermisin
zekiye sevval
zekiye sevval - 21 saatler önce
Bu seri dünyanın en uzun serisi olucak ilerde❤❤❤
Sena İclal
Sena İclal - 22 saatler önce
Lütfen para uçurmayı nasıl yaptığınızı gösterin. (Göstermiyeceksiniz biliyorum çünkü ekmek parası kim verir ki.)😔😔
Aze pro
Aze pro - 22 saatler önce
1 ci oyunu yapdım ablam şaşırdı
DRAGUN #kankalar
DRAGUN #kankalar - 22 saatler önce
Abi siz 10. yılda 200 milyon oloursunuz
Murat Han Acıpayam
Murat Han Acıpayam - 23 saatler önce
Yorumlar hep 6 ay oncesinin, arkadaslar edmond'tin kehaneti yanlış cikti corono tum dünyaya yayıldı ve pandemi ilan edildi. Bitip bitmeyeceği belli bile degil 6 ay gecti hala devam ediyor artarak hayirlisi olsun.
Gamze KILIÇ
Gamze KILIÇ - 23 saatler önce
Abi en çok Frenk in geri gelmesine sevindim
ning - hasanhüseyin Adıgüzel
ning - hasanhüseyin Adıgüzel - 23 saatler önce
Abi Apple ın sati ise iPhone'u mu Buldan satın yerine baksaydınız
[X N]-vVirus [X N]IMikrop-
[X N]-vVirus [X N]IMikrop- - 23 saatler önce
Burak der:Abi simdi yorumlarda derler Abi ilki babamda yapar cok kolay sey abi harbi ben biliyodum ben 1 ciyi
Erdem Satılmış
Erdem Satılmış - Gün önce
Frenk 😭😭😭
Gacha Coconat's
Gacha Coconat's - Gün önce
Thİs İs SöNmÜş Thİs İs YaNmIş Thİs İs MaGiC This is benim lafımdı ben bulmuştum ama burda gördüm ya mükemmel mantıklı bir kelime jsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjs
Film Manyağı
Film Manyağı - Gün önce
ben tüm soruları bildim ya t sorusu dışında
Sena İclal
Sena İclal - Gün önce
20:40 favori gösterim oldu. Onu nasıl yaptığınızı öğretin lütfen.😉
Kuş Cenneti
Kuş Cenneti - Gün önce
Abi önceki videoda desteklerin önüne geçtiğimiz iyi oldu kıskandım çünkü benimde desteğe ihtiyacım 😬😬😬😬😬😬😬😬😬
kagan kizilkuyu
kagan kizilkuyu - Gün önce
ebesinin ... bizo malzemeleri nerden bulalim ben o malzemeleri bulana kadar para ucmayi ogrenir
Esma Tatlipinar
Esma Tatlipinar - Gün önce
14.38 ve 14.39 beklem8yordum yarıldım görünce
Bahar Özsoy
Bahar Özsoy - Gün önce
Cep telefonum:0546 608 97 47 arayın bwni isteyenler
sema kahriman
sema kahriman - Gün önce
Abi bende sihirbaz olmak istiyom okulu varmi Türkiye de
TR CILGINOYUNCU
TR CILGINOYUNCU - Gün önce
4:10 SIMDI ANLADIM O BARDAGI KIRMAK ICIN AMPULUN ICINDE BIR CAM PARCASI VARDI O HANGI CAMA DEGERE ONU PARCALIYORDU KIVANCIN ELINDE O CAM PARCALARINDAN VAR VE ICINE BIRAKIYOR SESI IYI DINLEYIN SISENIN ICINE CAM PARCALARINI ATIYORRR
sema kahriman
sema kahriman - Gün önce
Hindistan halatı numarasını hiç bir sihirbaz çözemiyor abi biliysanız videoda söyleyin herkes izlesin youtube ye yazıp izlesin çok gizemli
sema kahriman
sema kahriman - Gün önce
Abi çok üzüldük Çine gitmesenizde TÜRKİYE nin gururusunuz başınız sağ olsun
sema kahriman
sema kahriman - Gün önce
Abi kart numaralarının devamı lutfen +1 leyin
sema kahriman
sema kahriman - Gün önce
Abi seviliyorsunuz kart numaralarının devamını istiyoruz +1 leyin gorsun reisler
Tovuz Music
Tovuz Music - Gün önce
14:00 Selam. Abi o hareketi de gostersenize.