Gokhan Oner
Gokhan Oner
  • 32
  • 18
  • 100
  • Katılım
Selam dostlar.
Mart 2016'dan beri New York, Amerika'da yaşıyorum. Uzun süredir Uber ve Lyft yapıyorum.
Bir yandan da TRvideos ve Twitch üzerinden oyun içerikleri oluşturmaya çalışıyordum.
Uber ve Lyft videoları hazırlamamı isteyen arkadaşlar üzerine bu kanala içerik üretmeye karar verdim.
Eğer kanal büyürse ilerde Amerika ile ilgili daha farklı içerikler de üretmeye çalışacağım.
Umarım beğenirsiniz.
Soru, öneri ve görüşlerinizi videoların yorumlar kısmına yapabilirsiniz.
Herkese şimdiden teşekkür ederim :)
Instagram : instagram.com/gkhnoner/
Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU
Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner
Twitter : twitter.com/gkhnoner
E-Mail : gokhanonerusa@gmail.com

Video
Amerika'da Kızlar Teklif Ediyor (Kappa) - Amerika'da UBER
Amerika'da Kızlar Teklif Ediyor (Kappa) - Amerika'da UBER
14 gün önce
Selamlar, Bu seferki UBER yolculuğu son zamanlarda yaptıklarım arasında daha eğlenceliydi. Son yolculuğun 2 yerinde müzikleri kısmak zorunda kaldım telifler yüzünden. Sesler biraz tuhaf oralarda o yüzden açıklamasını şeyapayım dedim. Diğerine de torigadi cinderi müziği ekledim :D Onun dışında Knight Online'ın bi tane private serverında oynamaya başladım. Nick Rava. Aşağıdaki linkten indirip gelebilirsiniz. Bunu reklam amaçlı söylemiyorum ama serverdaki kullanıcı sayısı artarsa daha keyifli olabilir diye indirmek isteyen arkadaşlar için linki aşağıya bırakıyorum: www.knightonline1.com/?re=30746 Şimdilik başka bi yaramazlık yok. Herkese iyi seyirler dilerim :) Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Poponu Nasıl Silersin? - Amerika'da UBER
Poponu Nasıl Silersin? - Amerika'da UBER
25 gün önce
Selam dostlar. Amerika'da Uber videolarına devam. Buraya ne yazsam bilmiyorum her seferinde doldurmak zorunda mıyız farklı şeylerle ya. Komik yorumlar yapın okuması keyifli oluyo. Başka da bir isteğim yok. Sonraki videolarda görüşürüz. Öpüldünüz. Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Feelin Good by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Source: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100475 Artist: incompetech.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Protesto Hakkındaki Düşüncelerin Neler? - Amerika'da UBER
Protesto Hakkındaki Düşüncelerin Neler? - Amerika'da UBER
Aylar önce
Selam arkadaşlar. Uzun bir süreden sonra tekrar Amerika'da Uber videolarına devam ediyorum. Bildiğiniz gibi pandemi dolayısıyla çoğu iş yerleri, barlar ve restoranlar kapalıydı. Dolayısıyla insanlar dışarı eskisi kadar çok çıkamaz oldu ve Uber'deki işler de yavaşladı. Açıkçası ben de ilk başlarda biraz uzak durmaya çalıştım Uber'den ama artık dayanamadım ve tekrar yapmaya başladım. Bi ara da Amerika'daki protesto olayları çok fazlaydı. O sıralarda da şehir merkezinden uzak durdum biraz. 1-2 sefer gerçi canlı yayın açmıştım Twitch üzerinden. Takip etmediyseniz aşağıda linkler var. Ama durum şu an yavaş yavaş normale dönüyor ve ben de umarım eskiden olduğu gibi daha çok video atmaya başlarım. Neyse, hepinize iyi seyirler, saygılar, sevgiler! Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Okan Serbes ile UBER Challenge - Amerika'da UBER
Okan Serbes ile UBER Challenge - Amerika'da UBER
3 aylar önce
Okan'ın Kanalı: trvideos.net/c/UCMLwVmzOd8PruCg8-xmEs0Q Herkese selam arkadaşlar. Korona olayları yüzünden son zamanlarda Uber yapmıyorum ve dolayısıyla video hazırlayamıyorum. Aslında sıradaki video Elraenn ile Amerika'da Ben Olsam (ABO) olacaktı ama aynı sebepten ötürü hazırlayamadım. Bu videoyu da yaklaşık 4 hafta kadar önce hazırlamaya başlamıştık Okan Serbes ile birlikte. Karantina daha ne kadar devam eder bilemiyorum ama uzun bir süre daha Amerika'da UBER videolarına ara vermek zorunda kalacağım. Onun dışında tek başıma yapabileceğim video fikirleriniz varsa yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Veya ara sıra Twitch üzerinden canlı yayınlar yapıyorum. Aşağıdaki linklerden oraya da katılabilirsiniz. Videodaki müziklerin çoğu telifli olduğu için seslerle oynamak ve sıklıkla kesmek zorunda kaldım. En eğlenceli kısımlar da oralarıydı ama hiç yoktan iyidir diyerekten paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Hepinize iyi seyirler! Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Türkiye'nin Pasaportu Var Mı? - Amerika'da UBER
Türkiye'nin Pasaportu Var Mı? - Amerika'da UBER
5 aylar önce
Bu seferki Uber videosu biraz gecikmeli oldu kusura bakmayin ama benlik bi durum yoktu. 3 gundur hazir bekletiyorum videoyu, ama nedense telifle ilgili sıkıntılar oldu falan neyse sonunda hallettik. İyi seyirler. Destek olmak için layk ve herhangi bi yorum yapmanız yeterli :) Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #amerika Acoustic Blues by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Artist: audionautix.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Pizza İster Misin? - Amerika'da UBER
Pizza İster Misin? - Amerika'da UBER
6 aylar önce
Selamlar. Bu seferki videoda yolcu çeşitliliği azdı ama sıradan Uber yolculuklarının dışında bir tecrübe yaşadım. Twitch yayınlarını ve Instagram storylerimi takip edenler zaten Giuliana'yı daha önceden görmüşlerdir diye tahmin ediyorum. Nasıl tanıştığımızı soruyordunuz. Aha da böyle tanıştık :D Bu arada ben kıza düştüm :D Burayı okuyorsanız güzel şeyler yazın aramızı yapınç Türkçe veya İngilizce fark etmez, biz sonra buluşup yorumları beraber okuyacağız zaten :D Sonraki Uber yolculuklarında görüşmek üzere! Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
1 Model 1 Şarkıcı - Amerika'da UBER
1 Model 1 Şarkıcı - Amerika'da UBER
7 aylar önce
Herkese selam dostlar. Eski videolarımdan birinde (Arabaya Instagram Modeli Bindi) yer alan gigiangelina taşındıktan sonra tekrar benim bulunduğum yere ziyaret amaçlı gelmiş. Gelmişken de bana ulaştı ve tekrar bir video yapalım istedi. Onun olduğu kısım Uber videosu değil tabi ki. Ben de sizin sorularınızı ona ilettim ve kısa bir yolculuk yaptık. Onun dışında da Amerika'da profesyonel bir şarkıcı olan Alyssa Trahan Uber'de denk geldi. Sağolsun arabada bize küçük bir konser verdi :D Onun dışında da sondaki elemanı çok sevdim. Keşke kendisiyle mekana gidip takılsaymışım :D Neyse, beni ordan burdan takip edin. Linkler aşağıda. Bu arada kanal üyelikleri açıldı. İlgilenen olursa üye olabilirler. Oradan şeyaparsanız reklamsız izlenebiliyormuş kanaldaki videolar. Burayı okuyan var mı lan bu arada? Varsa yorumlara "biber" yazsın bakayım :D Siz uğraşmayın diye linkleri yorumlara sıralıyorum yalnız beni takiplemeyip de bunları ederseniz çok ayıbedersiniz... Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Bira İster Misin? - Amerika'da UBER
Bira İster Misin? - Amerika'da UBER
7 aylar önce
Bu seferki Amerika'da UBER serisinde yine sansürlemem gereken yerler oldu kişilerin gizliliğinin korunması adına. Aslında özellikle son yolculuğun sonrasında acaba polise gitmeli miyim diye düşündüm ama sonuçta bana bir zararı olmadığı için vazgeçtim. Onun dışında UBER'de şoförlerin yolcuları taciz ettiğine dair haberleri görmüşsünüzdür illa ki. Ama bu videoda aslında öyle olmadığını da göstermek istedim biraz. Çünkü her zaman şoföre suç atmaya bayılıyor bazı yolcular. Bu da beni hoşnutsuz ettiği için bazı yolculukları sansürlü de olsa paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Ha bu arada kıza farklı erkeğe farklı muamele demeyin. İkisine de saygım sonsuz. Benim sevmediğim nokta "ısrar" Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Song: Andrew Applepie - Hit The Gas (Vlog No Copyright Music) Music provided by Vlog No Copyright Music. Video Link: trvideos.net/dZ8UumbkmYk-video.html All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Türkiye Seni Seviyorum - Amerika'da UBER
Türkiye Seni Seviyorum - Amerika'da UBER
7 aylar önce
Selam dostlar. Uzunca zamandir Amerika'da UBER yapiyorum aslinda ama bi turlu videoyu hazirlayamamistim. Umarim bunu begenirsiniz. Bundan hemen sonrasinda yine guzel yolculuklar oldu, sonraki video umarim bu kadar uzun surede gelmez dilegiyle herkese iyi seyirler dilerim. Instagram'dan takip edin bu arada. Millete yutubirim diyoruz inanmiyolar :D Hadi kendinize iyi bakin gorusmek uzere! Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Amerika'da Market Fiyatları - Twitch Yayını
Amerika'da Market Fiyatları - Twitch Yayını
8 aylar önce
Herkese selam arkadaşlar. Son günlerde Uber videosu hazırlayamadım ama geçen hafta Uber sonrasında bulunduğum bölgedeki orta halli bir markete girip sizlere fiyatları göstermek istedim. Amerika'da market fiyatlarını merak eden çok arkadaş vardı. Bu videoyu Twitch'te canlı yayındayken çektim. Aynı zamanda chati ve diğer bildirimleri de zaten ekranda görebilirsiniz. Fiyatlar eyaletler arasında çok farklılık gösterebiliyor. Görmüş olduğunu video New York eyaletinin fiyatlarını yansıtıyor. Videoyu göğsüme sabitlediğim gopro hero black 7 aracılığıyla çektim. Twitch canlı yayınını da eşzamanlı olarak oradan yaptım. Daha da başka açıklamaya gerek yok sanırım :D Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #amerika #market #fiyat
Bize Bir Şarkı Söyle - Amerika'da UBER
Bize Bir Şarkı Söyle - Amerika'da UBER
8 aylar önce
Elana'ya aşık olanlar yorumlara bir kalp bıraksın bakalım :D Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Feelin Good by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Source: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100475 Artist: incompetech.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Cadılar Bayramı - Amerika'da UBER
Cadılar Bayramı - Amerika'da UBER
9 aylar önce
Amerika'da Cadılar Bayramı bildiğiniz üzere baya popüler ve özel bir gün. İnsanlar çeşitli kostümlerle o bar senin bu bar benim geziyorlar. Ben de aslında dışarı çıkıp gezmeyi düşünüyordum ama aynı zamanda da çok güzel videolar çekebilme fırsatım vardı. Video çekmeye karar verdim son anda. İyi ki de yapmışım. Ben de baya eğlendim. Umarım sizler de keyif alır da videoya like ve yorum bırakırsınız. Hadi görüşürüz :D Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #cadılarbayramı #amerika Feelin Good by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Source: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100475 Artist: incompetech.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Amerika'da UBER Yaparken Kız Düşürmek
Amerika'da UBER Yaparken Kız Düşürmek
9 aylar önce
Videonun başlığı gerçek anlamda kullanılmıştır :D Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Türklere Özgü El Hareketi - Amerika'da UBER
Türklere Özgü El Hareketi - Amerika'da UBER
10 aylar önce
Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Amerika'da Ben Olsam - ABO - WtcN
Amerika'da Ben Olsam - ABO - WtcN
11 aylar önce
Herkese selam dostlar. Daha önceki Uber videolarının altına gelen çoğu yorum "Ulan Gökhan o kadar kız var hiç bir şey yapmıyorsun. Ben orada olacaktım var yaa" şeklinde olduğu için aklıma böyle bir fikir geldi. İlk video olduğu için biraz süpriz oldu ve videodaki kişileri kendi arkadaş çevremden ve Twitch'te severek takip ettiğim kanallardan biri olan Ferit WtcN Karakaya dan seçtim. Sonraki videolarda yer almak isteyen arkadaşlar varsa beni aşağıdaki Instagram linkinden takip ederek mesaj atabilirler. Videoda da belirttiğim gibi aranızdan 2-3 kişiyi rastgele seçerek sonraki videolarda resimlerinizi buradaki Amerikalı Kızlara gösterebilirim. Video hakkındaki olumlu, olumsuz görüş ve tavsiyelerinizi yorumlar kısmında bekliyorum. Herkese iyi seyirler :) Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #twitch #wtcn #abo Artist: audionautix.com/ Artist: incompetech.com/
Esrarı Bilmezdim - Amerika'da UBER
Esrarı Bilmezdim - Amerika'da UBER
11 aylar önce
Selamlar. Videonun içine de not eklemiştim ama buraya da ekleyeyim. Daha önce izin alıp yayınladığım videolardaki bazı kişiler, sonradan fikirlerini değiştirerek videoların kaldırılmasını talep etti. Ben de Uber'dan banlanmamak için bu isteklerini yerine getirmek zorunda kaldım. Ama aynı videolarda, paylaşmama izin veren ve kararları hala geçerli olan yolcular vardı. İzleyemeyen, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyen arkadaşlar için bu yolculukları bu ve sonraki videoların sonlarına teker teker eklemeye karar verdim. Bu bölüme adını veren olay ise, başlangıçtaki yolculara "esrarı bilmezdim" şarkısını dinlettim. Tepkileri görülmeye değerdi :D Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #esrarıbilmezdim #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Thunderbirds - Amerikan Uçuş Gösterisi (VLOG)
Thunderbirds - Amerikan Uçuş Gösterisi (VLOG)
11 aylar önce
Herkese selam dostlar. Geçtiğimiz günlerde Rochester, New York'ta gerçekleştirilen ve Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri'ne bağlı Thunderbirds grubunun da katıldığı bir havacılık gösterisi vardı. Ben de buraya hem gezmeye, hem görmeye, hem de sizin için bir video hazırlamak için gittim. Umarım beğenirsiniz. Video ile ilgili düşüncelerinizi lütfen yorumlar kısmında paylaşın. Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #usaf #thunderbirds #amerika
I'm From Malatya - Amerika'da UBER
I'm From Malatya - Amerika'da UBER
Yıl önce
Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz: Instagram: instagram.com/gkhnoner Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Twitter : twitter.com/gkhnoner Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
2 Türk Amerika'da Karşılaşırsa - Amerika'da UBER
2 Türk Amerika'da Karşılaşırsa - Amerika'da UBER
Yıl önce
Aşağıdaki adresleri de takibe alabilirsiniz. Twitchte'te ara sıra oyun veya sohbet yayınları açıyorum. Instagramda günlük Amerika veya kendimle ilgili hikayeler paylaşıyorum. Discord üzerinden de sizlerle iletişim halindeyim sürekli. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Feelin Good by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Source: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100475 Artist: incompetech.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Sakin Bir Hafta Sonu - Amerika'da UBER
Sakin Bir Hafta Sonu - Amerika'da UBER
Yıl önce
Bu haftaki video diğerlerine göre biraz daha sakin geçti. Zaten videoda da açıkladığım gibi elime çok fazla video geçmedi malesef. Aslında bu videoyu hazırlarken çoğu kişinin izler izlemez "bu video çok sıkıcı olmuş" diyeceğini bile bile hazırladım ama hiç video olmamasından iyidir dedim ve paylaşıyorum. Yoksa sonraki video için 1 hafta daha beklemek zorunda kalacaktık :D Aşağıdaki adresleri de takibe alabilirsiniz. Twitchte'te ara sıra oyun veya sohbet yayınları açıyorum. Instagramda günlük Amerika veya kendimle ilgili hikayeler paylaşıyorum. Discord üzerinden de takipçilerle iletişim halindeyim sürekli. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Amerika'da Bir Türk ile Karşılaşmak - Amerika'da UBER
Amerika'da Bir Türk ile Karşılaşmak - Amerika'da UBER
Yıl önce
Aşağıdaki adresleri de takibe alabilirsiniz. Twitchte'te ara sıra oyun veya sohbet yayınları açıyorum. Instagramda günlük Amerika veya kendimle ilgili hikayeler paylaşıyorum. Discord üzerinden de takipçilerle iletişim halindeyim sürekli. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Jumpin Boogie Woogie by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Artist: audionautix.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Sarhoş Muhabbetleri - Amerika'da UBER
Sarhoş Muhabbetleri - Amerika'da UBER
Yıl önce
Yorumlar kısmında en sevdiğiniz yolculuğu nedeniyle birlikte açıklarsanız sevinirim :) Bu videoda yine sarhoş Amerikalı kızların olduğu, farklı muhabbetlerin döndüğü yolculuklar var. Yakın zamanda özellikle Amerika'ya nasıl geldim sorusunun cevabını verdiğim bir vlog çekmeyi düşünüyorum. Ayrıca yorumlara gelen bir çok soruyu da elimden geldiğince cevaplandırmaya çalışacağım. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımı da takibe alabilirsiniz. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Artist: audionautix.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Amerikalılara Türk Lokumu Denettim - Amerika'da Uber
Amerikalılara Türk Lokumu Denettim - Amerika'da Uber
Yıl önce
Herkese selam dostlar. Daha önceki videolarda bana yolculara lokum denetmemi isteyen arkadaşlar olmuştu. O yüzden isteğinizi bu bölümde yerine getirdim ve Amerikalılara Türk Lokumu denettim. Sonraki yolculuklar için ilginç fikirleriniz varsa yorumlar kısmında benimle paylaşabilirsiniz. Herkese iyi seyirler :) Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Feelin Good by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution license Artist: incompetech.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Şiki Şiki Baba - Amerika'da UBER
Şiki Şiki Baba - Amerika'da UBER
Yıl önce
Aşağıdaki adresleri de takibe alabilirsiniz. Twitchte'te ara sıra oyun veya sohbet yayınları açıyorum. Instagramda günlük Amerika veya kendimle ilgili hikayeler paylaşıyorum. Discord üzerinden de takipçilerle iletişim halindeyim sürekli. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Boxcar Rag by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Artist: audionautix.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Şoföre Dokunma! - Amerika'da UBER
Şoföre Dokunma! - Amerika'da UBER
Yıl önce
Aşağıdaki adresleri de takibe alabilirsiniz. Twitchte'te ara sıra oyun veya sohbet yayınları açıyorum. Instagramda günlük Amerika veya kendimle ilgili hikayeler paylaşıyorum. Discord üzerinden de takipçilerle iletişim halindeyim sürekli. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika Dirt Road Traveler by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Artist: audionautix.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Arabaya Instagram Modeli Bindi - Amerika'da UBER
Arabaya Instagram Modeli Bindi - Amerika'da UBER
Yıl önce
Aşağıdaki adresleri de takibe alabilirsiniz. Twitchte'te ara sıra oyun veya sohbet yayınları açıyorum. Instagramda günlük Amerika veya kendimle ilgili hikayeler paylaşıyorum. Discord üzerinden de takipçilerle iletişim halindeyim sürekli. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Artist: audionautix.com/ Artist: incompetech.com/ Video etiketleri: #uber #lyft #amerika All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Kızlar Arabada Dans Etti! - Amerika'da UBER
Kızlar Arabada Dans Etti! - Amerika'da UBER
Yıl önce
Aşağıdaki adresleri de takibe alabilirsiniz. Twitchte'te ara sıra oyun veya sohbet yayınları açıyorum. Instagramda günlük Amerika veya kendimle ilgili hikayeler paylaşıyorum. Discord üzerinden de sizlerle iletişim halindeyim. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU #uber #lyft #amerika Jumpin Boogie Woogie by Audionautix is licensed under a Creative Commons Attribution license (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Artist: audionautix.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Amerika'da Bir Dövme Sergisi (Tattoo Expo)
Amerika'da Bir Dövme Sergisi (Tattoo Expo)
Yıl önce
İletişim için kanalın açıklamalar kısmındaki E-mail adresinden veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #dövme #tattoo #amerika amerika dövme fiyatları amerika dövme sergisi amerika tattoo gökhan öner amerikada dövme yaptırmak Music: Artist: incompetech.com/ Song: Mulle - My New Me (Vlog No Copyright Music) Music provided by Vlog No Copyright Music. Video Link: trvideos.net/Lo5_M6HkaOk-video.html Song: Dj Quads - Should I Be (Vlog No Copyright Music) Music provided by Vlog No Copyright Music. Video Link: trvideos.net/_XWO9eOUeeA-video.html
Kızlar Bana Yemek Ismarladı - Amerika'da UBER
Kızlar Bana Yemek Ismarladı - Amerika'da UBER
Yıl önce
İletişim için kanalın açıklamalar kısmındaki E-mail adresinden veya asağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika gokhan oner amerika'da yaşam amerika'da bir türk amerika'da hayat amerika'da yaşamak amerika'da çalışmak amerikada yaşamak amerikada uber yapmak amerikada uber amerikada lyft amerikada uber lyft amerikada lyft yapmak Artist: incompetech.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Amerikalı Türkçe Küfür Etti :D - Amerika'da UBER
Amerikalı Türkçe Küfür Etti :D - Amerika'da UBER
Yıl önce
Selamlar. Videonun girişinde son zamanlarda sıkça sorulan sorulardan bir kaçına cevap vermeye çalıştım. Daha fazla merak ettiğiniz şeyler varsa eğer ilerde bir tane Soru Cevap videosu yapabilirim isterseniz. Ne düşünürsünüz bu konuda? İletişim için kanalın açıklamalar kısmındaki E-mail adresinden veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika amerika birleşik devetleri amerika vlog amerika'da yaşam amerikada yaşamak amerika'da hayat amerika'da bir türk amerikada uber yapmak amerikada uber lyft amerikada uber lyft yapmak amerikada lyft amerikada lyft yapmak ezhel ezhel ateşi yak amerikalilara türkçe rap dinlettim amerikalılara türkçe rap dinletmek türkçe rap Artist: incompetech.com/ Artist: audionautix.com/ All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded.
Sarhoşlar Gecesi - Amerika'da UBER
Sarhoşlar Gecesi - Amerika'da UBER
Yıl önce
İletişim için kanalın açıklamalar kısmındaki E-mail adresinden veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Video etiketleri: #uber #lyft #amerika amerika'da bir türk amerika'da yaşam amerika'da hayat amerika uber kazançları amerika uber lyft okan serbes uber okan serbes lyft amerika'da uber yapmak amerika lyft amerika sarhoş All passengers featured are aware of surveillance in the vehicle and have given consent to this video being uploaded. Music: Artist: incompetech.com/ Artist: audionautix.com/
Teyze Esrar Aldı :D - Amerika'da UBER
Teyze Esrar Aldı :D - Amerika'da UBER
Yıl önce
Selam dostlar. Uzun zamandır benden Twitch üzerinden istediğiniz Uber Lyft videosunu hazırladım. Eğer beğenirseniz bu kanaldan seriye devam edebiliriz. Abone olmayı ve yorum yapmayı unutmayın :) İletişim için kanalın açıklamalar kısmındaki E-mail adresinden veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz. Instagram: instagram.com/gkhnoner/ Twitch : www.twitch.tv/Gokhan_Oner Discord : discordapp.com/invite/TKVVMbU Artist: audionautix.com/ Video etiketleri: #uber #lyft #amerika amerika blog amerika yolu amerika sohbetleri amerika yaşam amerika'da yaşam amerika'da türk amerika'da çalışmak amerikada bir türk amerika'da uber yapmak okan serbes okan serbes lyft okan serbes uber uber lyft nedir uber lyft yapmak uber lyft yaptım esrarı bilmezdim harmanı oldum deep turkish web deep turkish web müzik
Musa Koçer
Musa Koçer - Dakika önce
Yalnız yengeye ayıp oluyor reis.
Ayhan Yuksel
Ayhan Yuksel - 2 saatler önce
KAPI KISMINI GECE İCİN FOSFORLU YAZIYLA sticker YAZDIRA BİLİRSİN.BENCE KİMSEKAPI KOLU ARAMAZ HERALDE .ALKOLULLER HARİC SAYGILAR
VİSİTOR
VİSİTOR - 4 saatler önce
O GÜNDEN SORNA HASTANEDEN ÇIKAMADI .
Hasan Şahin
Hasan Şahin - 6 saatler önce
Gayet güzel olmuş sonu eglenceli👌
Furkan Sağlam
Furkan Sağlam - 7 saatler önce
Arkadan çalan knight müziği 🤣🤣🤣
savaş macit
savaş macit - 9 saatler önce
Musa pat pat patlıyor ağza bak ağzaaa 😄
xtyzv vzytx
xtyzv vzytx - 10 saatler önce
Kız 54 binde kalmış sen 280 bin olmuşsun demek ki sadece vücut yetmiyormuş..
Komedyang
Komedyang - 13 saatler önce
Başta niye ko müziği var agaaa
Patlaat Gitsin
Patlaat Gitsin - 13 saatler önce
12:34 arkadaşımla iletişim kurmaya çalışıyorumdur 🤣
Mustafa tornaci
Mustafa tornaci - 14 saatler önce
Zurafa felandegil garı bıkmış adandan
Mustafa tornaci
Mustafa tornaci - 15 saatler önce
Gökhan senin araba bakırköy ruh ve sinir hastanesine dönmüş
Alper Ege Sayar
Alper Ege Sayar - 16 saatler önce
GÖKHANIM KESİN TIKLATMIŞTIR İTALYAN GACIYA
Alper Ege Sayar
Alper Ege Sayar - 16 saatler önce
UUU YAAAAS
agkta
agkta - 18 saatler önce
İnan Özdemir'e çok benziyorsun
Alper Ege Sayar
Alper Ege Sayar - 19 saatler önce
Sondaki gacı benim bile aklımı aldı
Serkan Guller
Serkan Guller - 19 saatler önce
amerikada ki insanlar çok sıkıcı abi...cebinizde 1000doalr görsünler , instanız 50bin olsun köpeğiniz oluyolar...denemesi bedava brolar
Serkan Guller
Serkan Guller - 20 saatler önce
o salak kızlara niye öyle bi iyilik yaptın ki? onlar iyilik bilmezler...sadece adamı kullanırlar...yapma bi daha lütfen...yapma..
tv TV
tv TV - 20 saatler önce
Abi bişi sorucam o pizzacı kızla sevgilimisiniz
caner akkas
caner akkas - 20 saatler önce
6:53 kafamız güzel ama nasıl güzel
caner akkas
caner akkas - 21 saatler önce
11:48 adaaaaaaaaaaam
caner akkas
caner akkas - 21 saatler önce
olum arkada ben fero kimlerdensin çalıyo
ahkn
ahkn - 22 saatler önce
Yunan’a bak İzmiri bilmiyor. Nerede diye sorduğunda deden çok iyi bilir deseydin. Şaka şaka gereksiz milliyetçilik yapmaman iyi olmuş. Ama nedense hafif bir gerginlik oldu gibi. Sanki bi çekingenlik sezdim ben ikinizde de
Alessandro GENTiLE
Alessandro GENTiLE - 22 saatler önce
Musa 'nın olayı ne ya , çok extra birşey göremedim neden tekrar konulmuş ki .
Utku Kasırga
Utku Kasırga - 22 saatler önce
brezilyan çok iyi birine benziyor ya çok sevdim
Keyz
Keyz - Gün önce
daha cok cukura girmen lazim arabayla kanka :D
Poyraz Cemil Salungan
Poyraz Cemil Salungan - Gün önce
amerika'da eminem dışında hızlı rap yapan mı yok ? Herkesi eminem'e benzetiyorlar.
Ahbap ALDIRMAZ
Ahbap ALDIRMAZ - Gün önce
07:59 lan adama bir bardak su vereydin.
melih a.
melih a. - Gün önce
Ya bu ameriganya kızları niye herseyi abartarak söyluyor veya tepki veriyor anlamış degilim , şu muhabbet bizde dönse hmmm oyle mi hmm fln olur maximum
Atakan Çevik
Atakan Çevik - Gün önce
8:10 aşırı pozitif
01HPTR Growtopia
01HPTR Growtopia - Gün önce
Alttaki GTA San mapi ne :S
Atakan Çevik
Atakan Çevik - Gün önce
18:30 gökhan arkadaki en soldakine aşık oldum bul onu bana be
Deniz Sorucu
Deniz Sorucu - Gün önce
Psikolog ablamız çok doğru konustu ve lisanı, ses tonu güzel, etkilendim😄. Başarılar..
Murat Sezgin
Murat Sezgin - Gün önce
arka fonda neden knight müziği çalıyor acaba :)
Ander PVP
Ander PVP - Gün önce
reis contra çalıyo <3 agaa
Furkan AYDİN
Furkan AYDİN - Gün önce
İntroda önde oturan sarışın kız +18 video yıldızı 😂😂😂😂 adamdaki şansa bak😂
kara papak
kara papak - Gün önce
Bravo dostum hemen kızlara dandik dandik yavşamıyosun👍, ama en son arabadan inen kız fenaaa jade
Batuhan İnan
Batuhan İnan - Gün önce
100bin izlenme görünce şok oluyorlar Orkun Işıtmak'ı filan görseler heralde hastaneye kaldırırlar 😂
Alperen AYDAÇ
Alperen AYDAÇ - Gün önce
Yeni video ne zaman
ERTAN BAĞ
ERTAN BAĞ - Gün önce
Kadının yüzünü ismail bakiye benzettim sizce?????????
Cops Police USA
Cops Police USA - Gün önce
cocugu ONE DIRECTION'dan Nial Horan sandim lan :D
Handel Sarabande
Handel Sarabande - Gün önce
Knight online müziği için teşekkürler kardeşim.
Furkan Evli
Furkan Evli - Gün önce
Jade yengenin instası : @jadek912
ercan sarac
ercan sarac - Gün önce
ARTIK BİRİ SU SARKININ ISMINI SOYLESİNNNNN .. ADAMSIN REIS
Kerem Laçin
Kerem Laçin - Gün önce
Ab senin başın nasıl şişmimiyor ya çocuk gibi bağırıyorlar
Çınar Püsküllü
Çınar Püsküllü - Gün önce
abi sana tavsiyem Guiliana'ya yürü
Kadir Bağaş
Kadir Bağaş - Gün önce
yolculuktan sonraki yorumlarından kesitler koyabılırsın kısa kısa gökhancım :)
sad faded
sad faded - Gün önce
3:04 ölüm gülümsemesi
sad faded
sad faded - Gün önce
5:30 adam turkceyi duzgun konusamiyor bile ama kaninda turkluk var yoldayken tarif etmeden duramiyor
Çınar Püsküllü
Çınar Püsküllü - Gün önce
10:23 şarkı adam ve ışıkların uyumu şsşeşsmeşsö
Çınar Püsküllü
Çınar Püsküllü - Gün önce
Ya senin Amerigan aksağanını yerimm gız
umut umut
umut umut - Gün önce
Gökhan sayende Türk kavimler göçü başlıyacak. Bizim Türk abaza gençlerimiz kendilerini zor tutuyor Türkiye'de....
sad faded
sad faded - Gün önce
San andreas mapi guzelmis
zumba zumba
zumba zumba - Gün önce
BaGUKAN
Fatih Alkan
Fatih Alkan - Gün önce
O sonda kızın numarasını alsaydın ya seni istiyordu,verseydinnm ne acayip albeniisi var ..
Berat Eray
Berat Eray - Gün önce
ü
Uğur isa Karagöz
Uğur isa Karagöz - 2 gün önce
Abi şu kapının şeklini göster çok merak ettim
Melih Telli
Melih Telli - 2 gün önce
Abi o ilk kız .... Başka bir şey demiyorum. Alsın beni eğitsin.
berat can
berat can - 2 gün önce
Birde sevgilim yok diyor alsana en iyi cepte bildiğin
who am i
who am i - 2 gün önce
3:40 daki harbi kral adammış yüzüne bakarak konuşuyor,dinliyor muhabbeti iyi
Moon Light
Moon Light - 2 gün önce
15:49 Lann numarasını al sanaaa
jet lee
jet lee - 2 gün önce
Sığıra bak Türkiye newyorktan büyükmü diyor. Bizimkide Tr 4 katı diyor. Newyork 800 km² Türkiye 814.578 km².
DUYGULU MÜZİKLER
DUYGULU MÜZİKLER - 2 gün önce
Uber olmadan almaya gittiğinde elden mi ücret alıyorsun gökhan:))
larci 2017
larci 2017 - 2 gün önce
Türkiye de yetiş sonra yurtdışında yaşa.
Haso Has
Haso Has - 2 gün önce
Italia bunlarda bizim gibi yabanciya kiz vermiyorlar tek kendi miletine
Kemal Şimşek
Kemal Şimşek - 2 gün önce
10:19 DSAOFNLKSDANFKSDANFLNDSALFNOIDSANFSMALKFMSDALFNDSLA
Eren Kaya
Eren Kaya - 2 gün önce
Ağam yeter, ben iptalim
kıymet bal
kıymet bal - 2 gün önce
Somalili Musa videosunun orjinalini bulamadim, jahrein'in yorumu var sadece. Orjinalini bilen varsa yazsin.
IEmreg Gül
IEmreg Gül - 2 gün önce
Hadi sana asılan kadınları kaçırdın da, Jade i nasıl kaçırırsın be reis. Heralde karantina döneminde antreman yapamadın :)
Adnan Erdogan
Adnan Erdogan - 2 gün önce
Dünya üzerinde belirli bir kural mi bu, gay vs. Lerin muhabbetinin cok eğlenceli olması jshsbsms
Omer Bb
Omer Bb - 2 gün önce
2:23 new music trend
Game Player
Game Player - 2 gün önce
Ndsnksks iq aşırı komik utandım ama bağa iyi ya.Arkadaşlar lütfen anı yaşayın gereksiz yorum yapmayın adamın işi zaten sıkıcı arada biraz eylence araması normal hadi ii akşamlar.
Emre Çiçek
Emre Çiçek - 2 gün önce
Zenci adalet dağıtmış kraaal =)
Apk Oyun
Apk Oyun - 2 gün önce
Olum ne kadar cana yakınlar Amerika kızları
King of Meme
King of Meme - 2 gün önce
6:10 arkadakı julıana galıba
Togrul Elekberli
Togrul Elekberli - 2 gün önce
Turk halkina selamlar Azerbaycandan kardesim super video izleyicin Tugrul
Rıdvan Kenger
Rıdvan Kenger - 2 gün önce
15:56 kapıyı ayağıyla kapatıyor. Gösteremedin güzel ruhu YÖKAN reisss..
LynX Wind
LynX Wind - 2 gün önce
Herkes çok samimi seianki 3 yıl dır tanoyormuşçadına çok güzel bir ortam olmak isterdim abi kolay gelsin
ÜMMET Dertlioglu
ÜMMET Dertlioglu - 2 gün önce
gacıyı aldın mı
Minecraft Rüyası
Minecraft Rüyası - 3 gün önce
Abi sen nasil bir cennete dusmussun yav
Ahmet Çetin
Ahmet Çetin - 3 gün önce
Kullandınız araç nedir
Celil Basar
Celil Basar - 3 gün önce
Türkler rapdan ne anlar dinlediği rapa bak rezil
Doğan Barut
Doğan Barut - 3 gün önce
Başlarda solda oturan kosavalı tipli abla güzrlnil bunu yararına kullanabilirain canım abim akskslslld
Doğan Barut
Doğan Barut - 3 gün önce
Abi kız çok kısaymış dedi 7:50 de nasıl öyle bi şey demek ki bıktın çok güzel ablamızdan harbi lan amerikalılar ya çok güzel ya çok çirkin ama ablamız taş yaniiiğ
Joaquín Guzmán
Joaquín Guzmán - 3 gün önce
12:32 ön koltuktaki kız arkadaki erkege aksam yapılacakalrı pozisyonu anlatıyor :D
Berkcan Sarp
Berkcan Sarp - 3 gün önce
sondaki kız bana bas diye yalvarıyo gökhan nasıl kaçırırsın reis yaa
Mert Çakmak
Mert Çakmak - 3 gün önce
İnsanlar ne kadar mutlu neşeli 20 dakikada yaşadıkları neşeyi eğlenceyi ben bu ülkede hayatım boyunca yaşamadım aga
hüseyin çetin
hüseyin çetin - 3 gün önce
İlk baştaki adam harbiden Frank amk tip, giyim şekli ve o insanı etkileyici , ikna edici konuşmaları açısından .Çok şaşırdım
Yuri Kalonov
Yuri Kalonov - 3 gün önce
Çok başarılı programların var severek izliyorum başarılın devamına süpersin
Alparslan Ağaç
Alparslan Ağaç - 3 gün önce
04:24 reis ufaktan bi sövmüşsün sanki kapıyı kapatışına, kahkaha attım affet
Alparslan Ağaç
Alparslan Ağaç - 3 gün önce
Reis sende yenge yok muydu ya bayadır izleyemiyordum videoyu izlerken şok oldum o sonda ki öpücük falan kahkaha attım hahahahahha ayrıldınız herhalde vay amk
tarık pekgöz
tarık pekgöz - 3 gün önce
Hayaller :Dönüşte 4 kız offff Hayatlar : 2 tane dalyarak
Emre Demir
Emre Demir - 3 gün önce
Adin ne gokhan nasil telafuz ediliyor mehmet :)
TAŞDAN BRAWL
TAŞDAN BRAWL - 3 gün önce
Yengemiz hayirlı olsun abi
Ali Fuat Tulumcu
Ali Fuat Tulumcu - 3 gün önce
Hocam şu altyazıları açıp kapamalı yap yav listening kasıcam gözüm kayıyor aşağıya :)
SamiHD 66
SamiHD 66 - 3 gün önce
kiz asiri tatli abiiii
Ahmet Baysal
Ahmet Baysal - 3 gün önce
Yalnız arap adamin ilk cümlesi küfürdü haberin olsun gökhan 😂😂
Mert Demir
Mert Demir - 3 gün önce
Amerikadaki Hatunlara Ceza Dinleten Adam Gibi Adam :D
Doğan Barut
Doğan Barut - 3 gün önce
Ulan insan bi de gökhan abiye verir adamın türkiyede doğöadığı çok belli
Doğan Barut
Doğan Barut - 3 gün önce
Ya abilerim abd kaç yıllık ülke biz sadece 97 yıllık bir ülkeyiz biz de gelişeceğiz abd ye gelişmiş bize gelişmekte olan ülke 97 yılda çok yol kat ettik biz de uzun süreli bir ülke olunca öyle olacağız muhtemelen
Doğan Barut
Doğan Barut - 3 gün önce
Abi ben çok homofobik bir insanımdır amq ne kadar sempatik insanlar varmış ben gaylari hep kıvırtan ağzı yamuk konuşan lendi poposuna çok önem veren kişiler olarak tanıdım bu niga abimiz gibi olsa türkiyedeki ünlüler çoğu kişi homofobik olmaz gayliğe sempati duymaktan bahsetmiyorum ama bu insanlar bu kadar toplumdan dışlanmaz