Zeynep Özkaya
Zeynep Özkaya
  • 70
  • 28
  • 80
  • Katılım
Herkese Merhaba♡ Ben Zeynep Özkaya, TRvideos kanalımda sizler için eğlenceli ve pozitif içerikler üretiyorum. Her hafta yeni bir video ile karşınızdayım, kanalıma abone olmayı unutmayın. Hepinizi çok seviyorum!!

Video
GİZEM VE CANER İLE BİR GÜN | KAVUŞMA VLOG!!
GİZEM VE CANER İLE BİR GÜN | KAVUŞMA VLOG!!
5 gün önce
Herkese selam🙋🏼‍♀️ Yeni videom ile karşınızdayım!! Gizem ve Caner ile uzun bir aradan sonra çok keyifli bir gün geçirdik, umarım keyifle izlersiniz. Çekmemi istediğiniz yeni video fikirlerinizi bekliyorum, hepinizi çook seviyorum❤️ ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html Herkese merhaba ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için hem eğlenceli hem de keyifli videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler, hepinizi çok seviyorum!
NEDEN VİDEO KOYMUYORDUM? | SORU - CEVAP
NEDEN VİDEO KOYMUYORDUM? | SORU - CEVAP
10 gün önce
Herkese selam🙋🏼‍♀️ Uzun bir aradan sonra geri döndüm!! Nerelerdeydim ve bu süreçte hayatımda neler değişti hepsini anlattığım çok keyifli bir video oldu. Çekmemi istediğiniz yeni video fikirlerinizi bekliyorum, hepinizi çook seviyorum❤️ ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html Herkese merhaba ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için hem eğlenceli hem de keyifli videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler, hepinizi çok seviyorum!
FARKLI YEMEK KOMBİNASYONLARI ! w/ Dilara Kurtulmuş
FARKLI YEMEK KOMBİNASYONLARI ! w/ Dilara Kurtulmuş
2 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım.Bugün @Dilara Kurtulmuş ile birlikte farklı yemek kombinlerini denedik.Birbirinden absürt yiyecekleri bir araya getirip kombinler oluşturduk.Acaba hangilerini beğendik.Umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ABLAMIN YENİ EV TURU | DEKORASYON FİKİRLERİ!
ABLAMIN YENİ EV TURU | DEKORASYON FİKİRLERİ!
2 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım. Bugün ablamın yeni evini geziyoruuuz! Umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
İTÜ VS SABANCI | ERKEK ARKADAŞIM İLE PASSAPAROLA!!
İTÜ VS SABANCI | ERKEK ARKADAŞIM İLE PASSAPAROLA!!
2 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda Oğulcan ile aramızdaki Sabancı mı iyi yoksa İtü mü daha iyi tartışmasına bir son nokta koymak için bilgi yarışması yapıyoruz. Videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayınız! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
GİZEM GÜVEN EVLENDİ!! | EN MUTLU GÜNÜMÜZ
GİZEM GÜVEN EVLENDİ!! | EN MUTLU GÜNÜMÜZ
2 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda sizleri aldım ve Gizem Güven'in nikahına götürdüm. Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
GİZEM GÜVEN’İN KINA GECESİNE GİDİYORUZ | İLK DEFA NEDİME OLDUM!
GİZEM GÜVEN’İN KINA GECESİNE GİDİYORUZ | İLK DEFA NEDİME OLDUM!
2 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda sihirli annemde yıllar önce birlikte rol aldığımız gizem güven'İn kına gecesi vlog'unu sizler ile paylaşmak istedim.Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
YAKIN ARKADAŞLARIM YARIŞIYOR
YAKIN ARKADAŞLARIM YARIŞIYOR
3 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda 3 arkadaşımla birlikte ''Beni Kim Daha İyi Tanıyor'' videosu çektik.Bakalım hangi arkadaşım beni daha iyi tanıyor.Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ÇOCUKLARIN SEÇTİĞİ MALZEMELER İLE YEMEK YAPTIM!
ÇOCUKLARIN SEÇTİĞİ MALZEMELER İLE YEMEK YAPTIM!
3 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda Mete ve Beren'in seçtiği ürünler ile yemek yaptım. Videomu sonuna kadar izlemeyi unutmayınız! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
BİLEMEZSEN PATLARSIN!! w/ DİLARA KURTULMUŞ
BİLEMEZSEN PATLARSIN!! w/ DİLARA KURTULMUŞ
3 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım. Bugün Selena'nın Nazlı'sıyla balon patlatma challenge yaptık!! Umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! Dilara'nın Kanalı; trvideos.net/c/UC417... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
YAZLIKTA BİR GÜN
YAZLIKTA BİR GÜN
4 aylar önce
Selaaam♡ Yeni tatil vloguma hoşgeldiniz.Bu videomda tatilde rutin günümü nasıl geçtiğini sizinle paylaşmak istedim. Sabah sporu yaptım , babam ile birlikte çiçek ektim,sahile gittim ve arkadaşlarım ile buluştum.Biz çekerken çok eğlendik umarım siz de izlerken keyif alırsınız.Karantina döneminde benden görmeyi istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
BABAM İLE SORU CEVAP | ERKEK ARKADAŞIMA TEPKİSİ!!
BABAM İLE SORU CEVAP | ERKEK ARKADAŞIMA TEPKİSİ!!
4 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videoma hoşgeldiniz.Bugün babamla birlikte sizden gelen soruları cevapladık.Ben çekerken çok eğlendim umarım sizler de izlerken eğlenirsiniz.Karantina döneminde benden istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
AİLECEK VLOG | YAZLIĞA TAŞINDIK!!
AİLECEK VLOG | YAZLIĞA TAŞINDIK!!
4 aylar önce
Selaaam♡ Yeni tatil vloguma hoşgeldiniz.Bu videomda ablamın yeni evine gittik orda babamın babalar günü'nü kutladık ve daha sonrasında tatil evimize gittil.Biz çekerken çok eğlendik umarım siz de izlerken keyif alırsınız.Karantina döneminde benden görmeyi istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
YOUTUBE KANALIM 1 YAŞINDA!
YOUTUBE KANALIM 1 YAŞINDA!
5 aylar önce
HERKESE MERHABALAR! Bugün kanalımın tammmm 1. yılı. Bu bir yılı sizlerle birlikte geçirdiğim için çok ama çok mutluyum. Umarım birlikte daha nice güzel yıllar geçiririz. Hepinizi çok çok çok seviyorum! ♡ ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ANNEM İLE ESTETİK YAPTIRDIK!!
ANNEM İLE ESTETİK YAPTIRDIK!!
5 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım.Bu videoda HAYATIMDA İKİNCİ DEFA ESTETİK YAPTIRDIM. Bu sefer yanıma destekçi olarak annemde benle birlikte estetik yaptırdı.Annem iğnelerden korkuyor ve o yüzden biraz gergin anlar oldu !Umarım keyifle izlersiniz. İyi seyirler... Estetik yaptırdığım kliniğin hesaplarını aşağıdan inceleyebilirsiniz👇 ► instagram.com/vanityestetik?i... ► trvideos.net/c/UCAxc... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
İTÜ VS SABANCI | KİM MİLYONER OLMAK İSTER!
İTÜ VS SABANCI | KİM MİLYONER OLMAK İSTER!
5 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videoma hoşgeldiniz. Bugünkü videomda Oğulcan ile İTÜ vs SABANCI serimizin 3. videosunu çektik. Biz çekerken fazlasıyla eğlendik, umarım sizler de eğlenirsiniz. Skorunuzu yorumlara yazmayı unutmayın! Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
KARANTİNA VLOG #5 | ANNEM İLE İLK DEFA DIŞARI ÇIKTIK!
KARANTİNA VLOG #5 | ANNEM İLE İLK DEFA DIŞARI ÇIKTIK!
5 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videoma hoşgeldiniz. Bugün Annem ile uzun süre sonra ilk defa dışarı çıktık.Bunu da vloglamak istedim.Yepyeni bir karantina vlogum sizlerleeee. Ben çekerken keyifle çektim umarım sizler de keyifle izlersiniz. Karantina döneminde benden istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
SİHİRLİ ANNEM DIŞINDA OYUNCULUK HAYATIM!! | DOKTORLAR | İKİ AİLE
SİHİRLİ ANNEM DIŞINDA OYUNCULUK HAYATIM!! | DOKTORLAR | İKİ AİLE
5 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videoma hoşgeldiniz. Bugün beraber sizlerin o çoook merak ettiği Sihirli Annem dışındaki oyunculuk kariyerimi inceledik. Çok şaşıracağınız diziler olacağını düşünüyorum. Ben çekerken keyifle çektim umarım sizler de keyifle izlersiniz. Karantina döneminde benden istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ANNEM İLE SORU CEVAP | BABAM NEREDE?
ANNEM İLE SORU CEVAP | BABAM NEREDE?
6 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videoma hoşgeldiniz.Bugün annemle birlikte sizden gelen soruları cevapladık.Ben çekerken çok eğlendim umarım sizler de izlerken eğlenirsiniz.Karantina döneminde benden istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
DAHA ÖNCE GÖRMEDİĞİNİZ SİHİRLİ ANNEM ANILARI
DAHA ÖNCE GÖRMEDİĞİNİZ SİHİRLİ ANNEM ANILARI
6 aylar önce
Selaaam♡ Yeni karantina videoma hoşgeldiniz. Bu videomda ''Sihirli Annem'' anılarım ile sizlerin karşısındayım.Sihirli Annem'den kalan anılarım ile çok güzel bir video çektim.Ben çekerken çok eğlendim umarım sizler de izlerken eğlenirsiniz.Karantina döneminde benden istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
DERS ÇALIŞMA MOTİVASYONU | YKS & LGS TAVSİYELERİ
DERS ÇALIŞMA MOTİVASYONU | YKS & LGS TAVSİYELERİ
6 aylar önce
Selaaam♡ Yeni karantina videoma hoşgeldiniz. Bu videomda ''YKS ve LGS'' sınavına girecek bütün arkadaşlarımı motive edecek tavsiyeler verdim. Ayrıca benim gibi üniversitede olup ders çalışamayanlar da mutlaka izlesin, herkes için tavsiyemiz mevcut🤓 Umarım keyifle izlersiniz. Karantina döneminde benden istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! Bütün bölümler hakkında bilgi alıp ve çok keyifli videolar izleyebileceğiniz Unistart kanalının linkini bırakıyorum: trvideos.net/c/UCGcGGDZitEoo5CcFrjyyJUA ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
EVDE YAPABİLECEĞİNİZ 3 DOĞAL KREM!!
EVDE YAPABİLECEĞİNİZ 3 DOĞAL KREM!!
6 aylar önce
VİDEODAKİ DOĞAL ÜRÜNLER: ty.gl/4qnwtxon Selaaam♡ Yeni karantina videoma hoşgeldiniz. Bu videomda evde yapabileceğiniz 3 mükemmel krem tarifi verdim ve sizler için bunları yaptım. Ben çekerken çok eğlendim umarım siz de izlerken keyif alırsınız.Karantina döneminde benden istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
KARANTİNA VLOG #4 | ONLINE EĞİTİM & BAKIM & SPOR
KARANTİNA VLOG #4 | ONLINE EĞİTİM & BAKIM & SPOR
7 aylar önce
İsveç markası FOREO'nun UFO ürününe Türkiye'den ulaşmak için: foreo.se/nhvl FOREO UFO hakkında detaylı bilgi için: foreo.se/sl09 Selaaam♡ Yeni karantina vloguma hoşgeldiniz. Bu videomda en yoğun günlük rutinimi sizler ile paylaşıyorum. Spor yaptım, ders dinledim ,saç bakımı, cilt bakımı hatta mini bir tırnak bakımı bile yaptım! Ben çekerken çok eğlendim umarım siz de izlerken keyif alırsınız.Karantina döneminde benden istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
TELEFONUMDA NE VAR? | POT KIRDIM! | UYGULAMA TAVSİYELERİ
TELEFONUMDA NE VAR? | POT KIRDIM! | UYGULAMA TAVSİYELERİ
7 aylar önce
Selaaam♡ Yeni bir videoma hoşgeldiniz.Bugün sizlerle birlikte telefonumda ne var ve uygulama tavsiyeleri videosu çekiyorum.Acaba ben hangi uygulamaları kullanıyorum? Umarım keyifle izlersiniz.Hepinizi çok seviyorum ! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
KARANTİNA VLOG #3 | ANNEMLE MUTFAKTAYIZ! | AŞIRI KOLAY MANTI YAPTIK!!
KARANTİNA VLOG #3 | ANNEMLE MUTFAKTAYIZ! | AŞIRI KOLAY MANTI YAPTIK!!
7 aylar önce
Selaaam♡ Yeni bir karantina vloguma hoşgeldiniz.Bu videomda annem ile yine mutfağa girdik ve aşırı kolay bir şekilde mantı yaptık ! Biz çekerken çok eğlendik umarım siz de izlerken keyif alırsınız.Karantina döneminde benden görmeyi istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
DOPDOLU KARANTİNA VLOG #2 | ANNEMLE MUTFAKTAYIZ!!
DOPDOLU KARANTİNA VLOG #2 | ANNEMLE MUTFAKTAYIZ!!
7 aylar önce
Selaaam♡ Yeni bir karantina vloguma hoşgeldiniz.Bugün annemle mutfağa giriştik ve çok eğlenceli dakiklar yaşadık.#evdekal döneminde benden görmeyi istediğiniz içerikleri yazmayı unutmayın.Umarım keyifle izlersiniz.Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
OKULU BIRAKACAK MIYIM? | SAÇ BAŞA KAVGA ETTİM Mİ? | HAKKIMDAKİ VARSAYIMLARINIZ!!
OKULU BIRAKACAK MIYIM? | SAÇ BAŞA KAVGA ETTİM Mİ? | HAKKIMDAKİ VARSAYIMLARINIZ!!
7 aylar önce
Selaaam♡ Bu haftaki videomda hakkımdaki varsayımlarınız'ı okudum. Varsayımlarınızla beni çok şsşırttınız!! Ama çok da eğlendim.Umarım keyifle izlersiniz. Hepinizi çok seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
YENİ ODA TURU🌟 (DEKORASYON FİKİRLERİ)
YENİ ODA TURU🌟 (DEKORASYON FİKİRLERİ)
8 aylar önce
Selaaam♡ Karantina sebebiyle hepimiz evimizden çıkmıyoruz ve ben de bu süreçte sizler için oda turu videosu çekmeye karar verdim. Umarım keyifle izlersiniz.. Sizi seviyorum! ODAMDAKİ MOBİLYA VE ÜRÜNLERİN LİNKLERİ: ty.gl/e22noyw instagram.com/septahome?igshid=1tll5cychgs7r www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yatak-odalari/komodin-ve-sifonyerler/sifonyerler/60403602/malm-6-cekmeceli-sifonyer.aspx www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yatak-odalari/komodin-ve-sifonyerler/sifonyerler/20393662/kullen-5-cekmeceli-sifonyer.aspx www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-duzenleme/askilar-ve-askiliklar/60243798/hemnes-duvar-askisi.aspx www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/69023612/skalberg-donen-sandalye.aspx www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-dekorasyonu/cerceveler/20378464/ribba-cerceve.aspx www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-dekorasyonu/aynalar/40294982/karmsund-ayakli-boy-aynasi.aspx www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yatak-odalari/gardiroplar/pax-gardirop-duzenleyiciler/30404028/komplement-raf-ici-taki-unitesi.aspx www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yatak-odalari/gardiroplar/pax-gardirop-duzenleyiciler/70404026/komplement-raf-ici-bolmeli-unite.aspx www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/kesonlar-ve-dolaplar/30326177/lennart-keson.aspx?recommended_by=dynamic&recommended_code=0e1a9eb58ee60dbf4a9ab070e02c6980 ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
KARANTİNA VLOG #1 | YEMEK TARİFLERİ | ÇANTA ASKISI YAPIMI
KARANTİNA VLOG #1 | YEMEK TARİFLERİ | ÇANTA ASKISI YAPIMI
8 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videomda malum olaylar yüzünden sosyal izolasyonda geçirdiğim bir günümü vlogladım. Umarım beğenerek izlemişsinizdir.Sizleri seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
KARANTİNA GÜNLERİNDE İZLENECEK 13 FİLM ÖNERİSİ!!
KARANTİNA GÜNLERİNDE İZLENECEK 13 FİLM ÖNERİSİ!!
8 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videomda covid-19 (corona) virüsü yüzünden hepimiz evimizden çıkmıyoruz ve evde ben de olmak üzere hepimiz ne yapsak diye düşünüyoruz ve dedimki neden bir film önerisi yapmıyım bunun için ''Karantina Günlerinde İzlenecek 13 Film Önerisi'' videomu çektim.Umarım beğenerek izlemişsinizdir.Sizleri seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
SİHİRLİ ANNEM EKİBİYLE VLOG! (KARANTİNA ÖNCESİ SON ANI)
SİHİRLİ ANNEM EKİBİYLE VLOG! (KARANTİNA ÖNCESİ SON ANI)
8 aylar önce
Selaaam♡ Yeni vlogumda Sihirli Annem ekibiyle bir gün geçirdik.Biz çekerken çok eğlenceli anlar yaşadık.Sizler de umarım keyifle izlersiniz.Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
KARANTİNA GÜNLERİNDE İZLENECEK 10 NETFLİX DİZİSİ!!
KARANTİNA GÜNLERİNDE İZLENECEK 10 NETFLİX DİZİSİ!!
8 aylar önce
Selaaam♡ Yeni videomda covid-19 (corona) virüsü yüzünden hepimiz sağlık için evimizden çıkmıyoruz ve evde ben de olmak üzere hepimiz ne yapsak diye düşünüyoruz ve dedimki neden netflix dizi önerisi yapmıyım bunun için sağlıklı bir şekilde stüdyoya gelip sizler için 10 netflix dizi öneresi videosu çektim.Sizleri seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
3 YENİ DÖVME YAPTIRDIM! SÜRPRİZ SONLU
3 YENİ DÖVME YAPTIRDIM! SÜRPRİZ SONLU
8 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda tam 3 tane dövme yaptırdım, hem de birisi hepinizi çok ama çok şaşırtacak! Umarım beğenmişsinizdir. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ABLAM İLE BİR GÜN | GÜNLÜK VLOG
ABLAM İLE BİR GÜN | GÜNLÜK VLOG
8 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda ablam ile bir gün geçirdim.Bir gün boyunca neler yaptığımızı bu videoda sizlere gösteriyorum.Umarım beğenmişsinizdir. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
İTÜ VS SABANCI | ERKEK ARKADAŞIM İLE PARA ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI!
İTÜ VS SABANCI | ERKEK ARKADAŞIM İLE PARA ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI!
8 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda YİNE Oğulcan ile bilgi yarışması yapıyoruz. Bakalım bu sefer hangimiz kazandı? Videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayınız! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
DİLARA KURTULMUŞ İLE GÖZÜ KAPALI HAMUR CHALLENGE
DİLARA KURTULMUŞ İLE GÖZÜ KAPALI HAMUR CHALLENGE
9 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda Dilara Kurtulmuş ile birlikte gözümüz kapalıyken seçtiğimiz kartlarda yazan nesneleri oyun hamurlarıyla yapmaya çalıştık. Videomu sonuna kadar izlemeyi unutmayın! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
HOLLANDA'DA BİT PAZARINA GİTTİM ! ( HER ŞEYİ ALDIM )
HOLLANDA'DA BİT PAZARINA GİTTİM ! ( HER ŞEYİ ALDIM )
9 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda Hollanda tatilimde gittiğim bit pazarını sizlerle gezdik. Videomu sonuna kadar izlemeyi unutmayın! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
HOLLANDA VLOG | ZORLU BİR TATİL!!
HOLLANDA VLOG | ZORLU BİR TATİL!!
9 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda Hollanda vlog'u ile karşınızdayım.Hollanda’nın tatlılarını, yemeklerini ve tarihi yerlerini gezdim ve sizin de görmenizi istedim bu yüzden yolculuğumu sizler için vlog haline getirdim. Videomu sonuna kadar izlemeyi unutmayın! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
DİLARA KURTULMUŞ İLE HAYATIMDA HİÇ... (CEZALI)
DİLARA KURTULMUŞ İLE HAYATIMDA HİÇ... (CEZALI)
10 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda #DilaraKurtulmuş ile "Daha önce hiç..." challenge yaptık. Hem de CEZALI! Videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayınız! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
İTÜ VS SABANCI | ERKEK ARKADAŞIM İLE BİLGİ YARIŞMASI!
İTÜ VS SABANCI | ERKEK ARKADAŞIM İLE BİLGİ YARIŞMASI!
10 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda Oğulcan ile aramızdaki Sabancı mı iyi yoksa İtü mü daha iyi tartışmasına bir son nokta koymak için bilgi yarışması yapıyoruz. Videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayınız! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
GAZİANTEP VLOG | PATLAYANA KADAR YEMEK YEDİK!!
GAZİANTEP VLOG | PATLAYANA KADAR YEMEK YEDİK!!
10 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda Gaziantep vlog'u ile karşınızdayım.Gaziantep'in tatlıları'nı , yöresel yemeklerini ve tarihi yerlerini gezdim vee yolculuğumu sizler için vlog haline getirdim. Videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
INSTAGRAM DM’LERİMİZİ OKUDUK | ÖYKÜ BERKAN’IN LİNÇLERİ!!
INSTAGRAM DM’LERİMİZİ OKUDUK | ÖYKÜ BERKAN’IN LİNÇLERİ!!
10 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videoda Öykü Berkan ile birlikte dml'erimizi okuduk. Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın.Videomuzu beğenmeyi kanalıma abone olmayı unutmayın.Sizi seviyorum! Öykü Berkan: trvideos.net/c/UC4XgTABljMcd3UIIZfVJ4jg ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
İTÜ’DE BİR GÜN | GİZEM GÜVEN’E MİNİK SÜRPRİZ!
İTÜ’DE BİR GÜN | GİZEM GÜVEN’E MİNİK SÜRPRİZ!
11 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videoda benden çok istediğiniz bir okul günümü vlogladım. Sonunda da Gizem'e yaptığımız minik bir sürpriz var. Bu sürprizi görmek için videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın! Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
HAKKIMDA BİLİNMEYEN 10 GERÇEK | SELENA TEKLİFİ!!
HAKKIMDA BİLİNMEYEN 10 GERÇEK | SELENA TEKLİFİ!!
11 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videoda sizlerle yakınlığımızı bir üst seviyeye taşıdım ve hakkımda bilmediğiniz 10 gerçekten bahsettim. Umarım keyifle izlersiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyleri yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
SİHİRLİ ANNEM KIZLARI İLE İZMİR | UÇAĞI KAÇIRIYORDUK!!
SİHİRLİ ANNEM KIZLARI İLE İZMİR | UÇAĞI KAÇIRIYORDUK!!
11 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda Sihirli Annem Kızları ile birlikte İzmir Ege Üniversitesi'nin düzenlediği Mizah Fest'e katıldık.Bu etkinliği vloglamak istedim.Umarım beğenmişsinizdir.Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM ! ►www.youtube.com/watch?v=SHjCo... ERKEK ARKADAŞIM İLE SORU-CEVAP | NASIL TANIŞTIK? ►www.youtube.com/watch?v=Gsc9E... BİR GÜNLÜĞÜNE AŞÇI OLDUM | DİLARA KURTULMUŞ İLE!! ►www.youtube.com/watch?v=vPZGu... KÖPEK BALIKLARI İLE YÜZDÜM! ►www.youtube.com/watch?v=vdKC3... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
MICHELE CEDOLIN YILBAŞI MAKYAJIMI SESLENDİRİYOR
MICHELE CEDOLIN YILBAŞI MAKYAJIMI SESLENDİRİYOR
11 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videomda çok yakından tanıdığınız arkadaşım, Sihirli Annem'in Kerem'i @Michele Cedolin makyajımı seslendirdi. Umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! Buket Sena instagram: instagram.com/buketsenaa/ ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM ! ►www.youtube.com/watch?v=SHjCo... ERKEK ARKADAŞIM İLE SORU-CEVAP | NASIL TANIŞTIK? ►www.youtube.com/watch?v=Gsc9E... BİR GÜNLÜĞÜNE AŞÇI OLDUM | DİLARA KURTULMUŞ İLE!! ►www.youtube.com/watch?v=vPZGu... KÖPEK BALIKLARI İLE YÜZDÜM! ►www.youtube.com/watch?v=vdKC3... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
BUKET SENA İLE MUKBANG | EN ESKİ YOUTUBER!
BUKET SENA İLE MUKBANG | EN ESKİ YOUTUBER!
11 aylar önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım.Bu videom da Buket Sena ile birlikte bol sohbetli bir mukbang çektik umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! Buket Sena instagram: instagram.com/buketsenaa/ ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM ! ►www.youtube.com/watch?v=SHjCo... ERKEK ARKADAŞIM İLE SORU-CEVAP | NASIL TANIŞTIK? ►www.youtube.com/watch?v=Gsc9E... BİR GÜNLÜĞÜNE AŞÇI OLDUM | DİLARA KURTULMUŞ İLE!! ►www.youtube.com/watch?v=vPZGu... KÖPEK BALIKLARI İLE YÜZDÜM! ►trvideos.net/vdKC31R9AME-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
KÖPEK BALIKLARI İLE YÜZDÜM!
KÖPEK BALIKLARI İLE YÜZDÜM!
Yıl önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım.Bu videom da köpek balıkları ile dolu akvaryuma da dalış yaptım. Acaba nasıl zorluklarla karşı karşıya kaldım ! Umarım keyifle izlersiniz. İyi seyirler... Estetik yaptırdığım kliniğin hesaplarını aşağıdan inceleyebilirsiniz👇 ► instagram.com/vanityestetik?i... ► trvideos.net/c/UCAxc... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM ! ►www.youtube.com/watch?v=SHjCo... ERKEK ARKADAŞIM İLE SORU-CEVAP | NASIL TANIŞTIK? ►www.youtube.com/watch?v=Gsc9E... BİR GÜNLÜĞÜNE AŞÇI OLDUM | DİLARA KURTULMUŞ İLE!! ►trvideos.net/vPZGuG0s8xY-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
BİR GÜNLÜĞÜNE AŞÇI OLDUM | DİLARA KURTULMUŞ İLE!!
BİR GÜNLÜĞÜNE AŞÇI OLDUM | DİLARA KURTULMUŞ İLE!!
Yıl önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım.Bu videom da Cafede aşçı oldum ve cafe'nin garsonu ise Dilara Kurtulmuş.Acaba aşçılık yaparken neler yaşadım !!Umarım keyifle izlersiniz. İyi seyirler... Estetik yaptırdığım kliniğin hesaplarını aşağıdan inceleyebilirsiniz👇 ► instagram.com/vanityestetik?i... ► trvideos.net/c/UCAxc... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM ! ►www.youtube.com/watch?v=SHjCo... ERKEK ARKADAŞIM İLE SORU-CEVAP | NASIL TANIŞTIK? ►trvideos.net/Gsc9ECOvS80-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ERKEK ARKADAŞIM İLE SORU-CEVAP | NASIL TANIŞTIK?
ERKEK ARKADAŞIM İLE SORU-CEVAP | NASIL TANIŞTIK?
Yıl önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım.Bu videom da Oğulcan ile birlikte sizden gelen soruları cevaplıyoruz. Biraz gergin dakikalar geçirdik.Umarım keyifle izlersiniz. İyi seyirler... Estetik yaptırdığım kliniğin hesaplarını aşağıdan inceleyebilirsiniz👇 ► instagram.com/vanityestetik?i... ► trvideos.net/c/UCAxc... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM ! ►trvideos.net/SHjCogvtaXc-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM !
HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM !
Yıl önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım.Bu videoda HAYATIMDA İLK DEFA ESTETİK YAPTIRDIM ! Umarım keyifle izlersiniz. İyi seyirler... Estetik yaptırdığım kliniğin hesaplarını aşağıdan inceleyebilirsiniz👇 ► instagram.com/vanityestetik?igshid=6q2fm237usx4 ► trvideos.net/c/UCAxcbOkudAuWnBxdLknuHjA ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►www.youtube.com/watch?v=LGoHe... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
GİZEM GÜVEN’İ KİM DAHA İYİ TANIYOR? (REZİL OLDUM)
GİZEM GÜVEN’İ KİM DAHA İYİ TANIYOR? (REZİL OLDUM)
Yıl önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videoda Dilara Kurtulmuş ile birlikte hangimiz Gizem güveni daha iyi tanıyor onu test ettik. Biz çekerken çok eğlendik. Umarım keyifle izlersiniz. İyi seyirler... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFo... KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI) ►trvideos.net/LGoHeBI6LjI-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI)
KİMSENİN GÖRMEDİĞİ FOTOĞRAFLARIMA BAKIYORUM(ERGENLİK & SET ANILARI)
Yıl önce
Selaaam♡ Yeppppyeni videom ile karşınızdayım. Bu videoda küçüklüğümden beri biriktirdiğim, setten toparladığım fotoğrafları inceledim. Umarım keyifle izlersiniz. İyi seyirler... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM): ►studio.trvideos.net/u/videoxtFoYZRwJJ8/edit Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM)
DİLARA KURTULMUŞ BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLEM OLDU ! (İNTİKAMIMI ALDIM)
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım. Bugünkü videomda "Gün intikam günüdür." dedim ve Dilara'dan intikamımı aldım. Umarım merakınızı gideren güzel bir video olmuştur. İyi seyirler... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
GECE RUTİNİM 🌙
GECE RUTİNİM 🌙
Yıl önce
LUNA mini 2 'ye Türkiye'den ulaşmak için: foreo.se/9cw8 FOREO LUNA mini 2 hakkında detaylı bilgi için: foreo.se/sbna Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım. Bugünkü videomda sizlerle gece rutinimi paylaştım. Bana gece uyumadan önce ne yaptığımı, hangi ürünleri kullandığımı sıkça sormuştunuz. Umarım merakınızı gideren güzel bir video olmuştur. İyi seyirler... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
PİNPON TOPU BİR GÜNÜMÜ YÖNETTİ !
PİNPON TOPU BİR GÜNÜMÜ YÖNETTİ !
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım. Bugünkü videomda küçücük bir pinpon topu koskoca bir günümü yönetti. Biz video esnasında çok eğlendik, umarım siz de keyifle izlersiniz. İyi seyirler... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► www.youtube.com/watch?v=SWu5g... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
OKULA DÖNÜŞ KOMBİNLERİ | BACK TO SCHOOL
OKULA DÖNÜŞ KOMBİNLERİ | BACK TO SCHOOL
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım.Bugün okula döüş kombinleri yaptığım videom ile karşınızdayım. Umarım sizlere fikir verebilmişimdir. Kombinlerim hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın, iyi seyirler... Trendyol İndirim Kodu: ty.gl/zeynepozkaya_26krm09 ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ► trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ► trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► www.youtube.com/watch?v=la0Sd... CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU) ► trvideos.net/SWu5g-poPCQ-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU)
CEZALI ISLAK HAMBURGER YEME YARIŞMASI! (NEZ DEMİR KUSTU)
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım.Bugün Nez Demir ile ıslak hamburger yeme yarışması yaptık. Sonu iyi bitmedi ama yine de biz çekerken çok eğlendik. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ►www.youtube.com/watch?v=la0Sd... Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ÜNİVERSİTEYE YENİ BAŞLAYANLARA TAVSİYELER | OKULA DÖNÜŞ
ÜNİVERSİTEYE YENİ BAŞLAYANLARA TAVSİYELER | OKULA DÖNÜŞ
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım.Bugün üniversiteye yeni başlayanlara tavsiyelerde bulunduğum bir video karşınızdayım.Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ►trvideos.net/la0SdqA5dv0-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
GİZEM GÜVEN İLE MUKBANG | EVLİLİK NE ZAMAN?
GİZEM GÜVEN İLE MUKBANG | EVLİLİK NE ZAMAN?
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videomda karşınızdayım.Bugün Gizem Güven ile birlikte bol sohbetli bir mukbang çektik umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN! ► trvideos.net/la0SdqA5dv0-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN!
ERKEK ARKADAŞIMLA KELEPÇELİ BİR GÜN!
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım. Bugün erkek arkadaşımla kelepçe ile bir gün geçirdik. Biraz zorlandık ama çok eğlendiğimiz bir video oldu. Umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! Dilara'nın Kanalı; trvideos.net/c/UC417... ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM ► trvideos.net/bD5RwTODX7U-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM
SOKAKTA SU SATMA CHALLENGE | SELENA VS SİHİRLİ ANNEM
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım. Bugün Selena'nın Nazlı'sıyla sokağa çıktık ve su satmaya çalıştık. Suları ilk satan, challengeı kazanır! Umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! Dilara'nın Kanalı; trvideos.net/c/UC417XflHz1zOnbZrzf4D0ow ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
HAYATIMDA İLK DEFA PİZZA YAPTIM | 4 MEVSİM PİZZA
HAYATIMDA İLK DEFA PİZZA YAPTIM | 4 MEVSİM PİZZA
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım. Bugün kolları sıvadım ve DEV GİBİ bir pizza yaptım. Umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ! ► trvideos.net/u_FEpAM8zqY-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ!
BENİMLE HAZIRLANIN | GALAYA GİDİYORUZ!
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videom ile karşınızdayım.Bugün ''Konuşan Hayvanlar'' filminin galasına sizler ile birlikte hazırlandım.Umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
MC DONALDS MUKBANG | SİHİRLİ ANNEM YENİDEN BAŞLAYACAK MI ?
MC DONALDS MUKBANG | SİHİRLİ ANNEM YENİDEN BAŞLAYACAK MI ?
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videomda karşınızdayım.Bugün Jennifer Boyner ve Michele Cedolin ile birlikte bol sohbetli bir mukbang çektik umarım severek izlersiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ ►trvideos.net/WKMYCbYM1xs-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ | ÖNERİ KÖŞESİ
BAĞIMLISI OLACAĞINIZ 10 NETFLIX DİZİSİ | ÖNERİ KÖŞESİ
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videomda izlediğim ve çok beğendiğim Netflix dizilerini sizlerle paylaştım. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
BARBİE’YE DÖNÜŞTÜM! | ARDA BEKTAŞ İLE SOHBETLİ MAKYAJ
BARBİE’YE DÖNÜŞTÜM! | ARDA BEKTAŞ İLE SOHBETLİ MAKYAJ
Yıl önce
Selaaam♡ Yeni videomda Arda Bektaş beni bir Barbie bebeğe dönüştürdü. Bol sohbetli ve bol kahkahalı bir video oldu. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! #ArdaBektaş #Barbie #Makeup ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarımız; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa ► Instagram: instagram.com/ardabektaas Bu Videom gibi sevebileceğiniz diğer videolarım 👇 MERHABA TRvideos | BENİ TANIYIN! ►trvideos.net/8R0HD7lhodo-video.html ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE! ► trvideos.net/DYWrGyG4b44-video.html BENDEN EN UTANDIĞIN AN? ► trvideos.net/aegN5H-5t48-video.html Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
BENDEN EN UTANDIĞIN AN? | ABLAMLA SORU CEVAP CHALLENGE! (CEZALI!!)
BENDEN EN UTANDIĞIN AN? | ABLAMLA SORU CEVAP CHALLENGE! (CEZALI!!)
Yıl önce
Hello ♡ Yeni videomla karşınızdayım. Ablamla birlikte çektiğimiz challange videosunda bazen güldük bazen şaşırdık ama çok eğlendik. Umarım siz de eğlenirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE!
ERKEK ARKADAŞIM İLE SEN BEN CHALLENGE!
Yıl önce
Hello ♡ İkinci videomla karşınızdayım. Erkek arkadaşımla birlikte çektiğimiz challange videosunda bazen güldük bazen şaşırdık ama çok eğlendik. Umarım siz de eğlenirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum. Sizi seviyorum! ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
MERHABA YOUTUBE | BENİ TANIYIN! (SİHİRLİ ANNEM HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ)
MERHABA YOUTUBE | BENİ TANIYIN! (SİHİRLİ ANNEM HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ)
Yıl önce
Hepinize Merhaba Uzun zamandır yapmayı çok istediğim şeyi sonunda yaptım. Bu yolda, sizlerden gelen görüş ve istekleri elimden geldiği kadar dikkate alacağım. Beraber çok güzel eğlenceli vakit geçireceğimize söz veriyorum. Zeynep Özkaya Kimdir? hep beraber tanıyalım.. iyi seyirler! #SihirliAnnem #Çilek #ZeynepÖzkaya ✉️ PR ve işbirlikleri için: info@medialoji.com Sosyal Medya Hesaplarım; ► Instagram: instagram.com/zeyneppozkayaa Merhaba arkadaşlar ben Zeynep Özkaya. Kanalımda sizler için ilginç, komik, eğlence dolu videolar üretiyorum. Kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İzlediğiniz için çok teşekkürler ve sizi çok seviyorum!
Sinem Demirci
Sinem Demirci - 2 saatler önce
Çok muthissiniz yaaa çok tatlısınız 😍😍
Fatma Cakmak
Fatma Cakmak - 2 saatler önce
Zeynep Özkaya çok seviyoruzzz
Fatma Cakmak
Fatma Cakmak - 2 saatler önce
Çok güzel ev
KOZMİK ASLAN
KOZMİK ASLAN - 4 saatler önce
Abla senin giyinme dolabın nerde
1231231 31231231
1231231 31231231 - 5 saatler önce
Zeynep abla seni çok seviyorum 😊😘
Melike Nur Yıldız
Melike Nur Yıldız - 5 saatler önce
Daha çok vlog istiyoruz gizem abla ile🙏💋
Esma Demir
Esma Demir - 5 saatler önce
Kedilerin çoook tatlilar
YENİ OYUN TƏZƏ SAAT
YENİ OYUN TƏZƏ SAAT - 6 saatler önce
Sen sihirli annem de gitti ya çok tatı kalmadı bimiyorum geldimi geri filme
Busenur Öztürk
Busenur Öztürk - 6 saatler önce
Çoookk güzelsiniz yaaa😍😍😍
Resul Doğan
Resul Doğan - 7 saatler önce
Muhteşem
Busenur Öztürk
Busenur Öztürk - 7 saatler önce
Çoook güzel bir çiftsiniz bence birbirinizi tamamlıyorsunuz sizleri çoook seviyorum lütfen birlikte daha fazla video çekin 😍😍😍
Melisa Benekli
Melisa Benekli - 7 saatler önce
Zeynep❤Oğuzcan
sen - game
sen - game - 7 saatler önce
Zeynep abla sen makyazsiz da cok guzelsin ❤️❤️
Recep MACİT
Recep MACİT - 7 saatler önce
Dilara abla selena yı çektiğinden beri hiç değişmemiş halâ nazlıcık😂😂💙💙😊😊☺☺😗😗😆😆
Elham Omak
Elham Omak - 7 saatler önce
Gizem ablayı otururken görünce cerene benzetiyorum sihirli annemdeki hemde çokkkkkkkkkkkkkkkkk
Buse naz Gür
Buse naz Gür - 7 saatler önce
Arkadaki müziğin sesi sizin sesinizi çok bastırmış
Bedriye Yıldırım
Bedriye Yıldırım - 8 saatler önce
1 hafta veya 1 gün boyunca telefon kullanmadan durabilir misin bunun videosunu çeker misin???
eda durkan
eda durkan - 8 saatler önce
Bu tarz videolar cekersen daha çok beğeni gelir
CEMERYA
CEMERYA - 8 saatler önce
2 kere beğenmeyen çalıştım 😻
mehmet yılmaz
mehmet yılmaz - 8 saatler önce
Zeynep abla benim boyum kısa olduğu için senin boyunu büyük görüyorum
Elif Huz
Elif Huz - 9 saatler önce
Çok iyi bir insan olarak yaşamak çok zor durumda ve uyku 😌 bir uyku çekmek zorunda ı bu konuda bir şeyler
Esma Özdemir
Esma Özdemir - 9 saatler önce
Bu dörtlüyü sevdiiiim 🥰🥰
Gamze Boran
Gamze Boran - 9 saatler önce
Odadaki esyalarin yerimi ne degismis 👌
Melek Sevde Çakır
Melek Sevde Çakır - 9 saatler önce
Dilaraaaaa’ya şaka videosu gelsinnnn
Melek Sevde Çakır
Melek Sevde Çakır - 9 saatler önce
Zeyneb’e şaka videosu gelsinnnnnnnnnn
Melek Sevde Çakır
Melek Sevde Çakır - 9 saatler önce
Zeynep hep annesi gibiiiii Sjsjjsjsjsj🤪🤪🥰🥰
Ozlem Cevlk
Ozlem Cevlk - 10 saatler önce
Zeynep evlimisn
Ozlem Cevlk
Ozlem Cevlk - 10 saatler önce
Gizem nerelisin
Ozlem Cevlk
Ozlem Cevlk - 10 saatler önce
Gizemin gulmeyi bayılıyorum seni cok svyrm
Aycan Kobra
Aycan Kobra - 10 saatler önce
Zeynep abla selinlede ceksene
Mellek Mellek
Mellek Mellek - 10 saatler önce
ZEYNEP ABLA. ANNENE SEVGILIMLE AYRI EVE TASINICAS BIR VIDEO YAPAR MISIN LÜTFEN
Mellek Mellek
Mellek Mellek - 10 saatler önce
ABLA YÜZÜN YOK GÜZEL
Melike Köseoğlu
Melike Köseoğlu - 10 saatler önce
Daha Sihirli annem de Gizem Abla küçücük dü ama şimdi: KOCAMAN EVLİ BIR KADIN!!!
Gülgün Çetin
Gülgün Çetin - 10 saatler önce
Bende🙂
ela narin
ela narin - 11 saatler önce
Bu video karşıma çıktığında kardeşimle ceren ve senin yaramazlıklarını izliyor olmamız
Güler Gültekin
Güler Gültekin - 11 saatler önce
Dilara abla ile video
Mine Eren
Mine Eren - 11 saatler önce
Merhaba oynadığınız oyunun linki atabilirmisin ve bu oyun için vlog gelirse sevinirim
İbrahim Güneş
İbrahim Güneş - 11 saatler önce
Nolur gizem ve caner çifti ile moda yarışması yapın nolur
Ali Yeşil
Ali Yeşil - 11 saatler önce
Cillerin nasil gitti
Gülseven Yaşar
Gülseven Yaşar - 11 saatler önce
Nazlı selenada ... Dilara....sihirli anne. ...çilek ... Zeynep
Tarık Kara
Tarık Kara - 11 saatler önce
Gerçekten küçük lumuhatirliryorum Selena da ismi Nazlı
Fake Silver
Fake Silver - 11 saatler önce
Toprak yani Jennifer doğum günü ydü
Gökçenin Oyuncak Dünyası
Gökçenin Oyuncak Dünyası - 12 saatler önce
Abla sihirli annem de yine rol alıcak mısın ♥️♥️💜❤️ çok güzelsin
Aysel Aysel
Aysel Aysel - 12 saatler önce
Məraba nədən Gizem ablayla vidyo cekmiyosunuz
Fake Silver
Fake Silver - 12 saatler önce
Sizi çok seviyorum
şule turkut
şule turkut - 12 saatler önce
Eğer eleştirileri dikkate alıyorsan girişteki müzik çok fazla sesli Zenyep :((
Ergin Kör
Ergin Kör - 12 saatler önce
Zeynep abla nazaman sihirli annemin yeni bölümleri başlicak
Sümeyye Karaboğa
Sümeyye Karaboğa - 13 saatler önce
codenames adı tabu değil miydi
kralice tv
kralice tv - 13 saatler önce
Çilek cerenle birlikte vlog çeksenize
Derin Gültekçe
Derin Gültekçe - 13 saatler önce
Merhaba çilek ben seni çok seviyorum her zaman küçüklüğünü izliyorum videolarını sana oturum bütün ayetler benim görüşürüz bye bye seni çok seviyorum❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰😘😘 Kızı var ya sizin şeyde oynuyordu işte orada nazlı şey bir tane kız vardı böyle nazlı falan teyzesi vardı işte onu da biliyorum Cansu satıyordunuz onu da izlemiştim çok görüşürüz bye bye❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Buğra Dönmez
Buğra Dönmez - 13 saatler önce
abla ben seni tanıyorum sen sihirli annemde rol oynadın ve seni çoooooooook seviyorum lütfen cevap ver
irem
irem - 13 saatler önce
Oğulcan abinin güldüğü nadir videolardan🤩
HumankindFivePointZero
HumankindFivePointZero - 13 saatler önce
"TÜRKÇENİN EVRİMSEL YOLCULUĞU VE MİLLİYETÇİLİK ". sizler için Anlattım. Sadece Adıma tıklayınız. Lütfen. Teşekkürler....
Rabia Altuntaş
Rabia Altuntaş - 13 saatler önce
çok ama çok güzelsiniz,bayıldımmm!!!❤️ Zeynep,ders çalışma zamanlarını, neler yaptığını da bizimle paylaşırsan çok sevinirim :)
Suay Kocaoğlu
Suay Kocaoğlu - 13 saatler önce
Hangi uygulamadan çekiyorsunuz videoyu?
Nurun Günlüğü
Nurun Günlüğü - 14 saatler önce
Ajanstan ayrıldn mı ?? Cevaplar mısn💘
Servet Özkaya
Servet Özkaya - 14 saatler önce
Malatya li mısın
Nefise Tıknaz
Nefise Tıknaz - 14 saatler önce
Sevirem sizi
MÜJÜ'NÜN GÜNLÜĞÜ
MÜJÜ'NÜN GÜNLÜĞÜ - 14 saatler önce
TRvideos açacaklar tavsiyeler verir misin? 💖💖💖💖
Deniz Babaxanzade
Deniz Babaxanzade - 14 saatler önce
Dilara abla ben 36 sen se 37 giyiyosun
Hulya Dere
Hulya Dere - 14 saatler önce
Oyunu kim kazandı ?
Fatma ebrar Çoban
Fatma ebrar Çoban - 14 saatler önce
Gunluk vlog gelsin
Melek Şahin
Melek Şahin - 14 saatler önce
Zeynep abla nolur oda turu çek
Elvin Zeynep Çelik
Elvin Zeynep Çelik - 14 saatler önce
Abla bu arada kim kazandı❤️❤️
Gizem Yakar
Gizem Yakar - 14 saatler önce
Ceket nerden aldınız acaba?
melek akyüz
melek akyüz - 14 saatler önce
Zeynep abla sen hep güzelsin makyaja ne gerek var 💖💓
Lalə İsmayılova
Lalə İsmayılova - 14 saatler önce
Çok güzelsinnn . Ben izlemedən hemen begeniyorum hep. Çünki çok guzel video olduguna emin oluyorum.😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ozlem Kahraman
Ozlem Kahraman - 14 saatler önce
Zeynep abla muhteşemsin lütfen kalp at💖💖😘
Elvin Zeynep Çelik
Elvin Zeynep Çelik - 14 saatler önce
Ayn
Sadiye Yollu
Sadiye Yollu - 15 saatler önce
İkisi de çok tatlı
üç kız bir arada tv
üç kız bir arada tv - 15 saatler önce
Abla sen gerçek ten çilek misin
Aisezeynep Yalin
Aisezeynep Yalin - 15 saatler önce
Hatırlıyorum küçüklük te izlerdim
Aisezeynep Yalin
Aisezeynep Yalin - 15 saatler önce
Sihirli annem
EMİR KURT
EMİR KURT - 16 saatler önce
Ne prim yaptınız hanım efendi
Gulay
Gulay - 16 saatler önce
Sanırım çoluk çocuk işi gibi şeker çikolata videoları çekmek değil böyle videolar çekmek yakışıyor sana🥰❤️
Aycan ŞA
Aycan ŞA - 16 saatler önce
5:10 gözümüz kaldı 😐
Buse çörlü
Buse çörlü - 16 saatler önce
Ya nasıl tatlısınız ❤️ çocukluğumu izliyor gibi oluyorum her defasında 🧚🏼 sanki hiç büyümemişiz gibi
Aycan ŞA
Aycan ŞA - 16 saatler önce
Çok iyi yaaa...
{i-s- l-i-m}
{i-s- l-i-m} - 16 saatler önce
Bu video dan sonra sihirli annem izlicem birde sizce sihirli annem mi yoksa selanamı ama bence sihirli annem
Elmas Akyüz
Elmas Akyüz - 16 saatler önce
Karantina vlog grlsin