LORD OF MURAT
LORD OF MURAT
  • 336
  • 186 305 617
  • 100
  • Katılım 25 Jun 2015
Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum. 1.79 Boyundayım bağcılarda yaşıyorum eğlenmeyi gerçekten çok severim eğer sende eğlenmeyi seviyorsan ocağa yani aramıza hoş geldin :)
ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK
■Her Gün Yeni Video■
- İnstagram ► goo.gl/FEVGgL (main.lord)
- İş Teklifleri (Business) ► lordofmurat01@gmail.com

Video
MİNECRAFT ZORLU MODDA ELMAS BULDUM! ( LAVA DÜŞTÜM! )
MİNECRAFT ZORLU MODDA ELMAS BULDUM! ( LAVA DÜŞTÜM! )
9 gün önce
Ben Lord,Bugün minecraft zorlu mod serimiz de 2.bölümde madene iniyoruz elmas,demir artık şansımıza ne çıkarsa derken diamond buluyorum canavarlardan kaçıp tam eve döndüm derken lava düştüm...ama Öldüm mü ? Çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Biz hergün büyüyen bir topluluğuz videoların devamı için beğenmeyi unutma ! ☺Teşekkür Ederim 💙 ------------------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (LORDLAR&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
YENİ KEDİM ''LORDİ''🐱 (KARDEŞİM AĞLADI) KIŞKIRTMA!
YENİ KEDİM ''LORDİ''🐱 (KARDEŞİM AĞLADI) KIŞKIRTMA!
11 gün önce
Ben Lord,Bugün yeni kedim LORDİ ile ilk videomuzu çekiyoruz ve sizlerle tanıştırıyorum aynı zamanda kardeşimi lol de rank kasarken çıldırtıyorum ufak bir kışkırtma yapıyorum klasik abi kardeş muhabbetlerimiz hepinize iyi seyirler çok güzel ve eğlenceli bir video oldu. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Biz hergün büyüyen bir topluluğuz videoların devamı için beğenmeyi unutma ! ☺Teşekkür Ederim 💙 ------------------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (LORDLAR&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
Minecraft'ta YENİ EVİM! (HARDCORE)
Minecraft'ta YENİ EVİM! (HARDCORE)
16 gün önce
Ben Lord,Bugün minecraft survival hardcore'da 1.bölüm de yeni evim'i inşa ettim.Çok güzel ve eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Biz hergün büyüyen bir topluluğuz videoların devamı için beğenmeyi unutma ! ☺Teşekkür Ederim 💙 ------------------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (LORDLAR&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
ANNEM ve KARDEŞİMLE YOGA CHALLENGE !!!!
ANNEM ve KARDEŞİMLE YOGA CHALLENGE !!!!
25 gün önce
Ben Lord,Bugün annem ve kardeşim le bahçede yoga hareketlerini deniyoruz ve kendi aramızda challenge yapıyoruz çok güzel eğlenceli bol atışmalı çok güzel ve eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Biz hergün büyüyen bir topluluğuz videoların devamı için beğenmeyi unutma ! ☺Teşekkür Ederim 💙 ------------------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (LORDLAR&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
DÜNYANIN EN ÜZÜCÜ OKUL ANİMASYONU !!? 😢 ( KARDEŞİMLE TEPKİ )
DÜNYANIN EN ÜZÜCÜ OKUL ANİMASYONU !!? 😢 ( KARDEŞİMLE TEPKİ )
Aylar önce
Ben Lord,Bugün kardeşimle beraber DÜNYANIN EN ÜZÜCÜ OKUL ANİMASYONU videosu ile karşınızdayız.Animasyon ların sonunda sorular sorup kendi tarzımızla cevaplıyoruz çok güzel ve eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Biz hergün büyüyen bir topluluğuz videoların devamı için beğenmeyi unutma ! ☺Teşekkür Ederim 💙 ------------------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (LORDLAR&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
ANNEMle TİKTOK VİDEOLARINI CANLANDIRDIK!
ANNEMle TİKTOK VİDEOLARINI CANLANDIRDIK!
Aylar önce
Ben Lord,Bugün tiktok ta karşımıza çıkan en cringe videoları sizler için derleyip annemle canlandırdık çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Biz hergün büyüyen bir topluluğuz videoların devamı için beğenmeyi unutma ! ☺Teşekkür Ederim 💙 ------------------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (LORDLAR&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
ENES BATURLA BİR GÜN GEÇİRMEK!
ENES BATURLA BİR GÜN GEÇİRMEK!
2 aylar önce
Ben Lord,Bugün Enes Baturun video arka planını , ortamını , kullandığı ekipmanları gösterebilmek için böyle bir video çektim ne kadar görüntü az olsa da çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Biz hergün büyüyen bir topluluğuz videoların devamı için beğenmeyi unutma ! ☺Teşekkür Ederim 💙 ------------------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (LORDLAR&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
CS 1.6 - BENİ LR DE YENERSE 500 TL KAZANACAK!
CS 1.6 - BENİ LR DE YENERSE 500 TL KAZANACAK!
2 aylar önce
Ben Lord,iBugün cs 1.6 jailbreak ' da komut veriyorum oyunlar oynatıyorum aynı zamanda beni lr de yenebilen kişiye 500 tl değerinde hediye veriyorum çok güzel eğenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Biz hergün büyüyen bir topluluğuz videoların devamı için beğenmeyi unutma ! ☺Teşekkür Ederim 💙 ------------------------------------------------------------------------------------------------- Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
Bu videoyu ASLA geceleri izlemeyin!
Bu videoyu ASLA geceleri izlemeyin!
2 aylar önce
Ben lord,Bugün kardeşimle beraber korkunç videolar izleyip korkmama challenge yapacaktık fakat evde sadece 2 miz varız bu yüzden biraz korktuğumuz için video tepki videosuna dönüştü :D iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
ÖZLEDİNİZ Mİ ? 8.SINIF LGS SORULARINI BİLEMEDİLER! - CS 1.6
ÖZLEDİNİZ Mİ ? 8.SINIF LGS SORULARINI BİLEMEDİLER! - CS 1.6
2 aylar önce
Ben Lord,Bugün cs 1.6 da 8.sınıf LGS soruları soruyorum bilemezler ise cezalandırıyorum.Oyunun ödülü ise adminlik , oyuncular adminlik için soruları bilmeye çalışıyorlar. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
7 MİLYON TL’lik OYUN CENNETİNDE BİR GÜN GEÇİRMEK!
7 MİLYON TL’lik OYUN CENNETİNDE BİR GÜN GEÇİRMEK!
2 aylar önce
Ben Lord,Bugün 7 milyon TL değerinde Dev FDR Oyun Cumhuriyetin'de bir gün geçiriyorum sizlere fiyat,performans,konaklama yayıncı veyahut youtuber olmak isteyen arkadaşlara fırsatları,neler olduğunu anlatıyorum,bilgi veriyorum ve tabi ki eğleniyorum :) ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK www.fdroyun.com/ instagram : @fdroyun ► instagram.com/fdroyun/?hl=tr Adresi: FDR Oyun Cumhuriyeti İstiklal cad. Fitaş Pasajı. No:12, K.5 ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
YENİ YOUTUBER ODA VLOGU ! - EVCİL HAYVANLARIM
YENİ YOUTUBER ODA VLOGU ! - EVCİL HAYVANLARIM
2 aylar önce
Ben Lord,Bugün yeni oda vlogu ile karşınızdayım youtuber ekipmanları , gamer ekipmanlarını annemle beraber tanıtıyoruz aynı zamanda evcil hayvanlarımı ilk defa sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.DURMA,abone ol yerini
Üzgünüm kardeşim! ANNEMLE İTİRAF EDİYORUZ
Üzgünüm kardeşim! ANNEMLE İTİRAF EDİYORUZ
2 aylar önce
Ben Lord,Bugün annemle beraber ateş ve su oynuyoruz her yandığımız da bir itirafta bulunuyoruz çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.DURMA,abone ol yerini
ANNEMİN TİKTOK VİDEOLARINI İZLİYORUZ! *annemle*
ANNEMİN TİKTOK VİDEOLARINI İZLİYORUZ! *annemle*
2 aylar önce
Ben Lord,Bugün annem ile birlikte tiktokta annemin ve diğer insanların videolarını izliyor yorumluyoruz çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.DURMA,abone ol yerini
LÜKS VİLLADA TAKİPÇİLERİM ile BİR GÜN!
LÜKS VİLLADA TAKİPÇİLERİM ile BİR GÜN!
2 aylar önce
Herkese merhaba ben murat,Bugün lüks villada takipçilerimle yemek yiyor oyun oynuyor sohbet muhabbet ediyoruz yüzüyoruz kısaca eğleniyoruz :) bu keyifli anlarıda sizlerle paylaşmak istedim iyi seyirler dilerim. Kaldığımız villa ► instagram.com/tatilvillasi/?hl=tr ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.DURMA,abone ol yerini
YAZ TATİLİ VLOG 1.GÜN
YAZ TATİLİ VLOG 1.GÜN
2 aylar önce
Ben Lord,Bugün ve bugünden sonra yaz boyunca sizlere vlog atmaya devam edeceğim bu vlogda Annemle dışarı, çıktık montaj yaptık, M.O.B'den Murda bizler için Rap şarkısı söyledi ve günümüzü eğlenceli hale getirmeye çalıştık Bu arada gerçekten çok eğlendik hepinize iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
UÇARAK SMAÇ CHALLENGE! (Drunk challenge)
UÇARAK SMAÇ CHALLENGE! (Drunk challenge)
2 aylar önce
Ben Lord,Bugün Karizma Show ile Smaç (druk) Challange yaptık, Trambolin den zıplayıp Mükemmel Basketler atmaya çalışıyoruz ,Bu videodaki rakibimiz Karizma Show'du onlarla 10 dakikalık kıyasa bir mücadele sergiledik. Bu arada gerçekten çok eğlendik hepinize iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK TAKLİTMAN'IN KANALI ► gg.gg/taklitman KarizmaShow'un kanalı ► gg.gg/karizma KarizmaShow'un ınstagramı ► gg.gg/karizma-nsta ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
SAÇIMIZI KAZIDIK - KEL OLDUM!
SAÇIMIZI KAZIDIK - KEL OLDUM!
3 aylar önce
Ben Lord,Bugün arkadaşımla ablamın sorularını cevaplıyoruz bilen kişi kaybedenin saçını kesiyor videonun sonunda ikimiz de kel olduk ama gerçekten çok eğlendik hepinize iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
BİLEK GÜREŞİNDE KAZANAN 10.000 TL yi ALIR!
BİLEK GÜREŞİNDE KAZANAN 10.000 TL yi ALIR!
3 aylar önce
Selamlar Arkadaşlar Ben Lord bugün sizler için Dünya Bilek Güreşi Şampiyonu ve Taklitman Tv ile Buluşup Mükemmel Bir Video çektik.İnsanların yanına gidip 10.000 TL ödülden bahsedip 2 raund bilek güreşi yapıyoruz ilk el benle diğer el dünya bilek güreşi şampiyonu ile yapıyorlar 2 raundu alırsa ödülü veriyoruz çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK TAKLİTMAN'IN KANALI ► gg.gg/ehvnt Korkut Altındağ ► instagram.com/korkutaltindag/ ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
BİR GÜNLÜĞÜNE EV HANIMI OLDUM! #KadınOlmak
BİR GÜNLÜĞÜNE EV HANIMI OLDUM! #KadınOlmak
3 aylar önce
Ben Lord,Bugün #KadınOlmak serimizde ev temizliyor bulaşık yıkıyor çocuğuma yemek yapıyorum iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
KARDEŞİMLE INSTA KONTROL CHALLENGE!
KARDEŞİMLE INSTA KONTROL CHALLENGE!
3 aylar önce
Ben Lord,Bugün kardeşimle Instagram kontrol challenge yapıyoruz.Birbirimizin hesaplarına girerek mesajlarını karıştırıp aynı zamanda komikli gönderiler paylaşıyoruz iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
SAÇIMI KALICI BEYAZA BOYATTIM! /w Burak Güngör - Şeyda Erdoğan
SAÇIMI KALICI BEYAZA BOYATTIM! /w Burak Güngör - Şeyda Erdoğan
3 aylar önce
Ben Lord,Bugün tarzımı yenilemek için kadir alkana gittim orda anlık bir hevesle saçımı beyaza boyatmaya karar verdim bu esnada Burak Güngör ve Şeyda Erdoğan bana süpriz yapmak için dükkana geldiler çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
SEN OLSAN NAPARDIN !? Evlatlık-Cinsel Organ-Sevgili
SEN OLSAN NAPARDIN !? Evlatlık-Cinsel Organ-Sevgili
4 aylar önce
Ben Lord,Bugün kardeşimle birlikte ınstagramdan gelen soruları yanıtlıyoruz.Cinsel Organ,Evlatlık,Sevgiliyi Yatakta Basmak gibi sizden gelen en değişik soruları ele aldık.#SenOlsanNapardın serimizin devamı için beğenmeyi unutmayın iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
KAZANAN LAMBO'YU ALIR CHALLANGE
KAZANAN LAMBO'YU ALIR CHALLANGE
4 aylar önce
Ben Lord , bugün arkadaşlarımla UFC 3 ' de dövüşüyoruz. Kaybedenler aşırı saçma cezalar alıyor kazan ise lamborghini ile bir gün geçirme hakkı kazanıyor, çook güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler.. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
ANNEME VİLLAMIZ SOYULDU ŞAKASI !
ANNEME VİLLAMIZ SOYULDU ŞAKASI !
4 aylar önce
Ben Lord,Bugün kardeşim ile beraber iş birliği yapıp anneme eve hırsız girdi şakası yaptık evin eşyalarını alıp etrafı güzelce dağıttık aşırı eğlenceli güzel bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
LORDÇUKLARLA CS 1.6 JAİLBREAK
LORDÇUKLARLA CS 1.6 JAİLBREAK
4 aylar önce
Ben Lord,Bugün cs 1.6'da komut veriyorum deve cüce,altın kelime gibi oyunlar oynatarak çok güzel muhabbetler döndürüyoruz iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
KIZ TAKİPÇİMLE BİR GÜN ! HAVUZ - VLOG
KIZ TAKİPÇİMLE BİR GÜN ! HAVUZ - VLOG
4 aylar önce
Ben Lord,Bugün kız takipçim ile bir gün geçirdim havuza gittik yüzdük market arabası çaldık sohbet muhabbet güzel bir vlog ile karşınızdayım iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
KARDEŞİMİN E-OKUL NOTLARI!
KARDEŞİMİN E-OKUL NOTLARI!
4 aylar önce
Ben Lord,Bugün #abikardeş erenin e-okul notlarını inceledik aşırı komik eğlenceli bir video oldu iyi seyirler dilerim. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
KARDEŞİM ile KRAL KÖLE OYNADIK!
KARDEŞİM ile KRAL KÖLE OYNADIK!
4 aylar önce
Ben Lord,Bugün #lordunmutfaa serimizde #abikardeş renkli ekmek nasıl yapılmaz sizlere gösterdik aşırı eğlenceli kavgalı dövüşlü sohbetli güzel bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
PubG Mobile ABİ KARDEŞ CHALLENGE!
PubG Mobile ABİ KARDEŞ CHALLENGE!
5 aylar önce
Ben Lord,Bugün #abikardeş serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz bu sefer PUBG MOBİLE deyiz ve ölen verir challenge yapıyoruz kavgalar sohbetler daha neler neler iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMLE SPORDA 1 GÜN! VLOG
KARDEŞİMLE SPORDA 1 GÜN! VLOG
5 aylar önce
Ben Lord,Bugün #abikardeş serimize devam ediyoruz.Kardeşimle beraber sporda 1 gün geçirdik ve her zaman ki gibi aramızda ki ilginç diyaloglar,kavgalar,hayatımdan kesitler vlog halinde sizlerle iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
1 AY SPOR YAPMADIM! /w Shredded Brothers
1 AY SPOR YAPMADIM! /w Shredded Brothers
5 aylar önce
Ben Lord,İKİ BUÇUK AYDIR SPOR YAPMIYORDUM çünkü bazı psikolojik rahatsızlıklarım vardı bu yüzden vücudum çöktü Shredded Brothers ile görüşüp tekrar eğitime başlamak istediğimi söyledim videodan bahsedicek olursam eski günlerdeki gibi muhteşem bir vlog. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK Kullandığım Eğitim paketi► shreddedbrothers.com/ ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
NOVA PROSPEKT ile PARANORMAL VİDEOLAR İZLEDİK!
NOVA PROSPEKT ile PARANORMAL VİDEOLAR İZLEDİK!
6 aylar önce
Ben Lord,Bugün Can Yavuz ile beraber Paranormal videolar izledik ve yorumladık! ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
EN BÜYÜK KORKUMLA YÜZLEŞTİM!
EN BÜYÜK KORKUMLA YÜZLEŞTİM!
7 aylar önce
Ben Lord,Bugün çoğu kişi bende dahil korktuğum dişçiye gidip o koltuğa oturdum :) onun dışında güzel sohbetler evin yeni içi yolculuk çok güzel eğlenceli bir vlog oldu iyi seyirler. Zula indirmek için : bit.ly/2O5Pi9R ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
YENİ LÜKS ARABAM | (POLİS VİDEOYU BASTI!!!)
YENİ LÜKS ARABAM | (POLİS VİDEOYU BASTI!!!)
7 aylar önce
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere efsane lüks spor araba mı tanıttım. Tüm özelliklerinden bahsettim ve hiçbir youtuber da olmayan özelliklerini gösterdim. Üstelik videoyu çekerken polis rahat bırakmadı buna rağmen çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
ARTIK AİLEM YOK!  (YENİ EVİM)
ARTIK AİLEM YOK! (YENİ EVİM)
7 aylar önce
Merhaba arkadaşlar artık ailemle beraber yaşamayacağım sizlere yeni evimin içini nasıl dizayn edeceğimi anlatıyorum neler yapacağımızdan bahsediyorum.Yaptığım ufak alışverişleri gösteriyorum mutfak banyo salon vs ama ginede çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. Zula İndirme Linki : bit.ly/2IHH8oW ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
DÜNYA KİCKBOKS ŞAMPİYONUYLA DÖVÜŞTÜM!!
DÜNYA KİCKBOKS ŞAMPİYONUYLA DÖVÜŞTÜM!!
8 aylar önce
Bugün Türkiye ve DÜNYA KİCKBOKS ŞAMPİYONUYLA DÖVÜŞTÜM onunla şampiyon olmak nasıl bir duygu? dışarıda gezerken nasıl hissediyorsun? gibi merak ettiğiniz soruları yönelttim ve gerçekten çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. İndirmek için: bit.ly/2TV9r4s ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
İSYAN TEAM HİLE ÇIKTI !! - CS 1.6 Jailbreak
İSYAN TEAM HİLE ÇIKTI !! - CS 1.6 Jailbreak
8 aylar önce
Ben Lord,Bugün gecenin saat 5'in de cs 1.6 jailbreak ta komut verdim isyan team den bir kişi hileci çıktı! ama ginede çok güzel eğlenceli komik bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
MERİÇ İZGİ ile DM'den KIZLARA YÜRÜDÜK 😱
MERİÇ İZGİ ile DM'den KIZLARA YÜRÜDÜK 😱
9 aylar önce
Ben Lord,Bugün MERİÇ İZGİ ile Instagram DM'den kızlara yürüdük! sohbet ettik :) meriç ten kız tavlama taktikleri aldık güldük eğlendik çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. Yarışmaya katılmak için kayıt ol ► bit.ly/2DgDJJc Yarışma detayları ► zulaoyun.com/etkinlik/detay?id=121 ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
UZUN ZAMAN SONRA CS 1.6 OYNADIM! JAİLBREAK - KOMUTÇU
UZUN ZAMAN SONRA CS 1.6 OYNADIM! JAİLBREAK - KOMUTÇU
9 aylar önce
Ben Lord,Bugün sizlerle beraber uzun zaman sonra CS 1.6 JAİLBREAK TA KOMUT VERİYORUZ. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
MİGROSUN ÖNÜNDE BİM POŞETİ SATTIM! ( GÜVENLİK GELDİ )
MİGROSUN ÖNÜNDE BİM POŞETİ SATTIM! ( GÜVENLİK GELDİ )
9 aylar önce
Ben Lord,Bugün insanlara bez poşetini aşılamak ve doğayı korumak için bim den 6.90 tl den aldığımız bez poşetleri Migrosun önünde 1 tl den insanlara sattık fakat güvenlik geldi! ginede çekimden vazgeçmedik çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMLE DÜNYANIN EN BÜYÜK ALÜMİNYUM TOPUNU YAPTIK!
KARDEŞİMLE DÜNYANIN EN BÜYÜK ALÜMİNYUM TOPUNU YAPTIK!
9 aylar önce
Kardeşimle beraber alüminyum folyo ile top yaptık birbirimize fırlattık savaştık korktuk kaçtık sonunda topu yaptık bakalım nasıl oldu? daha neler neler çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
İNANILMAZ KAHVE HİLESİ ( TADIM TESTİ )
İNANILMAZ KAHVE HİLESİ ( TADIM TESTİ )
9 aylar önce
İNANILMAZ KAHVE HİLESİ Hiç bir yerde göremeyeceğiniz efsane değişik kahveler Kırmızı renkli kahve , Gazlı kahve , Enerji içecek li kahve yapıp onlara tadım testi yaptım tatları fena değildi.Kardeşimi okula kaldırabilmek için kahvelerle ufak bir kışkırtma yaptım :) daha neler neler çok güzel eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
LORD - MOTİVASYON 2018
LORD - MOTİVASYON 2018
9 aylar önce
ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK Music : Ufo361 für die gang ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
BAŞAK KARAHAN İLE ANTALYA DA 1 GÜN!
BAŞAK KARAHAN İLE ANTALYA DA 1 GÜN!
10 aylar önce
Ben Lord,Bugün ilk defa Antalyayı gezme fırsatı buldum birazcık gezindikten sonra Başak Karahan ile sinema salonlarını bastık ama öncesinde Azra ile bale kapışması yaptık kazananı yorumlarda siz belirleyeceksiniz çok güzel eğlenceli dolu dolu bir vlog oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
UYKU HAPI İÇİP UYUMAMAK!? LORD OF MURAT
UYKU HAPI İÇİP UYUMAMAK!? LORD OF MURAT
10 aylar önce
Ben Lord,Bugün uyku hapını uyumak için değilde uyumamak için içtim İnsanda nasıl tepki verdiğini göreceksiniz o kadar saçma o kadar güzel ki beni ilk defa böyle izleyeceksiniz :D çok güzel eğlenceli komik bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
ANNEME KALICI DÖVME ŞAKASI *AĞLADI*
ANNEME KALICI DÖVME ŞAKASI *AĞLADI*
10 aylar önce
Ben Lord,Annemi kalıcı dövme yaptırıp video çektiğime inandırdım aslında geçici dövmeydi ama her şeyi o kadar güzel ayarladım ki inanmamak elde değil çok güzel eğlenceli komik bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
17.500 TL! YENİ BİLGİSAYARIMIZ
17.500 TL! YENİ BİLGİSAYARIMIZ
Yıl önce
Ben Lord,Bugün kardeşimle beraber yeni canavar bilgisayarı tanıttık,dans yarışması,kavga,tartışma klasik abi kardeş çok güzel eğlenceli komik bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
REYNMENLE KARDEŞİM AYNI OKULA GİDİYOR!
REYNMENLE KARDEŞİM AYNI OKULA GİDİYOR!
Yıl önce
Ben Lord,2 Haftalık aranın ardından geri döndüm.Bu süreçte neler yaptım neler oldu ? Türkiye vücut yarışması ve sizlerin sorularını yanıtladım güzelce sohbet muhabbet tatlı bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMİN OKUL ALIŞVERİŞİ! 500TL
KARDEŞİMİN OKUL ALIŞVERİŞİ! 500TL
Yıl önce
Ben Lord,Bugün kardeşimin okul alışverişini yaptık.Defter,kalem,çanta tüm öğrenci ihtiyaçlarını karşıladık ve 500 tl gibi bi ücret tuttu yanı sıra sohbet muhabbet alışveriş güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMLE OYUN OYNADIM! #ABİ - KARDEŞ
KARDEŞİMLE OYUN OYNADIM! #ABİ - KARDEŞ
Yıl önce
Klasik Ejderha Yuvası oyununu şimdi telefondan oyna ! Linke tıklayıp indir, beraber oynayalım. İndirme Linki: goo.gl/qn1bnL Merhaba Arkadaşlar bugün abi kardeş oyun oynadık sohbet ettik takıldık eğlendik ilk defa kardeşimle oyun oynarken zevk aldım daha çok abi kardeş serisinin gelmesini istiyorsanız beğenmeyi unutmayın :) Eğer oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz: facebook.com/dnmturkey/ Efsanevi Ejderha Yuvası oyunun videosunu izleyebilirsin. Haydi efsaneyi tekrar yazalım.
KARDEŞİMLE YENİ ODA VLOGU!
KARDEŞİMLE YENİ ODA VLOGU!
Yıl önce
Ben lord,bugün kardeşimle beraber yeni bilgisayar oyun oda vlogumuzun videosunu sizlere sunuyorum yeni evimizin en alt kattaki mağara dediğimiz kardeşimle sürekli kavga ettiğimiz oyun oynadığımız yeni oda mızın vlogu sizlerle iyi seyirler. ZULAYI BENİMLE OYNAMAK İÇİN ► bit.ly/2KtfKaQ ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
TEK SEFERDE 30.000 KALORİ YEMEK!
TEK SEFERDE 30.000 KALORİ YEMEK!
Yıl önce
Epic Games’e bu videoya sponsor olduğu için teşekkürler Fortnite İndirme Linki ► pixly.go2cloud.org/SHq9 Merhabalar bugün ki videomuz da ekiple birlikte cezalı! 30.000 kalori yeme challenge yaptık.Kaybeden kişiler saçma dans ediyor eşşek gibi anırıyor twerk yapıyor daha neler neler ve izleyicilerimi eve alıp beraber tüm yemekleri bitiriyoruz iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
YENİ EV TURU! * Türkiyenin en büyük youtuber evi*
YENİ EV TURU! * Türkiyenin en büyük youtuber evi*
Yıl önce
Ben Lord,Evimizin eşyaları sonunda geldi güzelce dizdik ve kardeşimle beraber yeni ev turu videosunu sonunda çektik :) İnşallah sizleri güzel bir şekilde ağırlayabilirim. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KORKUDAN KALBİM DURUYORDU! CİN ŞAKASI
KORKUDAN KALBİM DURUYORDU! CİN ŞAKASI
Yıl önce
Amcam beni soru cevap videosu diye kandırıp sandalyeye oturtup bağlıyor ardından Sevgilin var mı ? gibisinden özel sorular soruyor tabi bu aslında olacakları ört pas etmek için sadece bir oyun!Soruların ardından gerçekten korkunç cin şakası başlıyor ve kurban benim iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KIRBAÇ CEZALI! GERÇEK HAYATTA KİM MİLYONER OLMAK İSTER
KIRBAÇ CEZALI! GERÇEK HAYATTA KİM MİLYONER OLMAK İSTER
Yıl önce
Ben Lord,Bugün amcamla beraber kim milyoner olmak ister sorularını cevaplıyoruz her doğru bildiğimizde bir basamak atlıyoruz ve sorular zorlaşıyor soruyu bilemeyen kemer ile kırbaç cezası alıyor :) iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
YENİ EVİN TADİLATI BİTTİ! AİLECEK EV TEMİZLİĞİ
YENİ EVİN TADİLATI BİTTİ! AİLECEK EV TEMİZLİĞİ
Yıl önce
Ben Lord,Evin tadilatı sonunda bitti! Fakat içerisi baya bir pisti bizde ailecek evi güzelce bir temizleyelim dedik.Temizlik sırasında eğlenceli olayları kaydettim ''ÖNEMLİ' 'bu arada bayadır video gelmiyor farkındayım ama taşınma işi gerçekten zor.Siz bana güvenin birazcık bekleyin çok güzel günler bizi bekliyor :) ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
AVM DE ÇIPLAK DOLAŞMAK!
AVM DE ÇIPLAK DOLAŞMAK!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün bursa da izleyicilerimle beraber antrenman yaptıktan sonra avm tuvaletinde soyunup yarı çıplak bi şekilde dolaştık bizler için unutamıycağımız bi anı oldu :) iyi seyirler. Lords Mobile Oyun içi 50 TL değerinde hediye + iphone çekilişine katılım: lordsmobile.igg.com/event/tr/influencer_cdkey/
KARDEŞİMİ SEVGİLİSİ ALDATTI!
KARDEŞİMİ SEVGİLİSİ ALDATTI!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün kardeşimin özel hayatı hakkında soruları izleyicilerime soruyor ve doğru cevap veremezlerse cezalandırıyorum çok güzel bir video oldu iyi seyirler :) Benimle beraber oyun oynamak için ►bit.ly/2KtfKaQ ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
TAŞINIYORUZ! YENİ 4 KATLI EVİMİZ
TAŞINIYORUZ! YENİ 4 KATLI EVİMİZ
Yıl önce
Ben Lord,Bugün yeni 4 katlı evimizin ilk bakış videosunu sizlerle paylaşıyorum Yeni evimiz diyorum çünkü her ay sizleri misafir edeceğim :) ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK House of Lord misafir çekilişi ► gleam.io/h11Ug/lord-of-murat-ekili ►Instagram: @main.lord - goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KAS YAPTIRAN YEMEK HAZIRLADIM!
KAS YAPTIRAN YEMEK HAZIRLADIM!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün mutfakta yediğim öğünlerden bir bölümünü sizlerle paylaştım ve kas yaptıran yemek hazırladım çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. Shredded BEDAVA PAKET ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/crMGcx ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMLE TOP SEKTİRME CHALLENGE! *CEZALI*
KARDEŞİMLE TOP SEKTİRME CHALLENGE! *CEZALI*
Yıl önce
Ben Lord,Bugün kardeşimle beraber challenge kapışması yapıyoruz.Sırasıyla top sektirme,kafa topu 2,ilizyon ve üst direk vurma challenge yaptık bakalım kim kazandı? Kafa topu 2 Android: goo.gl/V3v1Ua Kafa topu 2 iOS: goo.gl/9bfy61 ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK Shredded BEDAVA PAKET ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/crMGcx ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
EVDE TEK BAŞIMA KORKMAMA CHALLENGE! *GECE*
EVDE TEK BAŞIMA KORKMAMA CHALLENGE! *GECE*
Yıl önce
Ben Lord,Bugün evde tek başımayken en çok korktuğum aşırı korkunç videoları izleyerek korkmama challenge yapıyorum bakalım sonuç nasıl oldu :) ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK Shredded BEDAVA PAKET ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/crMGcx ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
SINIFTA KALDIM... (ANNEMİN TEPKİSİ)
SINIFTA KALDIM... (ANNEMİN TEPKİSİ)
Yıl önce
Ben Lord,Bugün annem ile beraber e-okul notlarımı incelerken sorumluluk sınavı yüzünden üniversiteye yerleşemediğimi,yks giremediğimi ve tekrar olacağımı öğrendi. Twitch Ekibe katılmak için tıkla = goo.gl/FHyfMS "DreamTeam - Ultimate Teambuilding Platform ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK Shredded BEDAVA PAKET ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/crMGcx ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
ZULA JAİLBREAK!  KOMUTÇU LORD OF MURAT
ZULA JAİLBREAK! KOMUTÇU LORD OF MURAT
Yıl önce
Ben LORD,Bugün sizlerle zulada jailbreak mod oynadık çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. TAKIMINI KUR,ZULA DA BİZİMLE OYNA ► bit.ly/2sRkcJ0 ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
TWİTCH YAYINCILARININ VÜCUDUMA TEPKİSİ
TWİTCH YAYINCILARININ VÜCUDUMA TEPKİSİ
Yıl önce
Ben Lord,Bugün Twitch yayıncılarına bağış , donate atıp onlardan vücuduma tepki vermesini istedik çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK Shredded BEDAVA PAKET ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/crMGcx ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
INSTAGRAM FAN SAYFALARIMIZI İNCELEDİK!
INSTAGRAM FAN SAYFALARIMIZI İNCELEDİK!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün kardeşimle ınstagram üzerinden fan sayfalarımı inceledik,videolara tepki verdik güldük eğlendik Çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK Shredded BEDAVA PAKET ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/crMGcx ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
ORUÇLU SPOR YAPMAK!
ORUÇLU SPOR YAPMAK!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün oruç tutarak spor yapmayı denedim gerçekten aşırı susadım ama ginede antrenmanı tamamladım! Çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK Shredded Brothers PAKET ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/crMGcx Paketler hakkında DETAYLI BİLGİ ► goo.gl/8Q4yfT ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
DÜNYADAKİ SON İNSAN OYUNU BİTİRDİM! *FİLM TADINDA*
DÜNYADAKİ SON İNSAN OYUNU BİTİRDİM! *FİLM TADINDA*
Yıl önce
Ben Lord,Bugün film tadında olan dünyadaki son insan oyununu bitirdim! Çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK 60 SANİYE KANALI ► goo.gl/yzQhJJ ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
DÜNYADA İLK!! ZULA JAİLBREAK
DÜNYADA İLK!! ZULA JAİLBREAK
Yıl önce
Ben Lord,bugün dünyada bir ilk yaparak zulada jailbreak mod oynadık çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ZULA DA ARAMIZA KATIL► bit.ly/LOMZULA ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
GÖZLERİMİZ KAPALI YEMEK SİPARİŞİ VERDİK!
GÖZLERİMİZ KAPALI YEMEK SİPARİŞİ VERDİK!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün kardeşimle gözlerimiz kapalı yemek siparişi veriyoruz seçtiğin şey ne olursa olsun yemek zorundasın! çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
ANNEM KIZLARLA WhatsApp KONUŞMALARIMI OKUYOR!
ANNEM KIZLARLA WhatsApp KONUŞMALARIMI OKUYOR!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün annemle tükenmişlik sendromu,kız tavlama sanatı,yeni hedefler ve son olarak annem kızlarla özel whatsapp konuşmalarımı okuyor çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ------------------------------------------------------------------------------------- ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
HAKKIMDA YAPILAN YALAN HABERLER!
HAKKIMDA YAPILAN YALAN HABERLER!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün hakkımda yapılan yalan haberlerin asıl içeriğini ifşaladım ve evden kaçtım serisini tam olarak anlamayanlar için özetledim. Android market linki : bit.ly/LordOfMuratMironTVAndroid iOS market linki : bit.ly/LordOfMuratMironTViOS ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK EVDEN KAÇTIM! YENİ BİR HAYAT ►trvideos.net/vAub8UdntEg-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
EVDEN KAÇTIM! YENİ BİR HAYAT
EVDEN KAÇTIM! YENİ BİR HAYAT
Yıl önce
Ben Lord,Bugün Türkiye de ilk gerçek hayatta kalma serisine başlıyorum bu seri için Evden Kaçtım! ve yeni bir hayat , macera , serüven bizleri bekliyor. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK ELVEDA SAÇLARIM :( ►trvideos.net/2h81e1JRDKA-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
ELVEDA SAÇLARIM :(       *CİDDİ DEĞİŞİM*
ELVEDA SAÇLARIM :( *CİDDİ DEĞİŞİM*
Yıl önce
Ben Lord,Bugün saçlarım da ciddi bir değişim yaptım saçlarıma ve eski tarzıma elveda...Umarım yeni tarzımı beğenirsiniz çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK KULAK DELDİRMEK! BAĞCILARDA İNSAN TROLLEMEK ►trvideos.net/CrpVtXhrX0Q-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KULAK DELDİRMEK! BAĞCILARDA İNSAN TROLLEMEK
KULAK DELDİRMEK! BAĞCILARDA İNSAN TROLLEMEK
Yıl önce
Ben LORD,bugün kulak deldirme cezalı oyun oynuyoruz kaybeden kişi kulağını deldiriyor diğer ceza ise bağcılarda insan trollemek çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. Zula kayıt linki ► bit.ly/LORDOFMURAT232 ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK KARDEŞİMLE BERABER ANNEMİ AĞLATTIK! ►trvideos.net/sGYI-V0eyHc-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/bikereizledim ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim.
KARDEŞİMLE BERABER ANNEMİ AĞLATTIK!
KARDEŞİMLE BERABER ANNEMİ AĞLATTIK!
Yıl önce
Ben Lord,Bugün kardeşimle beraber hayatımızda ilk defa düzgünce evi temizleyip annemi ağlattık! güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK BİR ÖNCEKİ VİDEOM► trvideos.net/cNvPFK1KKG0-video.html -------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
2.SINIF SORULARI SORDUM BİLEMEDİLER !! YUHH
2.SINIF SORULARI SORDUM BİLEMEDİLER !! YUHH
Yıl önce
Ben Lord,Bugün CS GO da 2.sınıf sorularını sorduk fakat bilemediler yuh diyeceğiniz türden olay ama bende bilemedim :( çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK LORD OF MURAT GERİ DÖNDÜ !! CS:GO *JAİLBREAK* ► trvideos.net/GgDzOvR-Sz0-video.html CS GO SERVER İP ► 185.198.74.87:27015 Discord ► discord.gg/WR2AX3W ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmuratsponsorship@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
LORD OF MURAT GERİ DÖNDÜ !! CS:GO *JAİLBREAK*
LORD OF MURAT GERİ DÖNDÜ !! CS:GO *JAİLBREAK*
Yıl önce
Ben Lord,Uzun bir aradan sonra jailbreak komut videolarına kaldığım yerden devam ediyorum ama yeni sezon da cs 1.6 yerine cs go da komut veriyorum çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu :) ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK LORD OF MURAT 'IN OKULDA BİR GÜNÜ #24Saat ► trvideos.net/oKELPThgBC0-video.html CS GO SERVER İP ► 185.198.74.87:27015 Discord ► discord.gg/WR2AX3W ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmuratsponsorship@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
LORD OF MURAT 'IN OKULDA BİR GÜNÜ #24Saat
LORD OF MURAT 'IN OKULDA BİR GÜNÜ #24Saat
Yıl önce
Ben Lord,Bugün spor öncesi okul a gitmeden nasıl besleniyorum , okulda neler yapıyorum , arkadaşlarımla muhabbetler kısaca lord of murat ın 1 gün yani 24 saat ini video haline getirdim ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK KARDEŞİME ACIMASIZ KIŞKIRTMA !! *ÇILDIRDI* ► trvideos.net/W-RMuuR3qG0-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİME ACIMASIZ KIŞKIRTMA !! *ÇILDIRDI*
KARDEŞİME ACIMASIZ KIŞKIRTMA !! *ÇILDIRDI*
Yıl önce
Ben LORD,bugün kardeşim bilgisayar başındayken acımasız bir kışkırtma yaptım gerçek ten çıldırdı çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK KADIN KILIĞINA GİRİP ZORLA KARDEŞİMİN SAÇINI KESTİM !! ► trvideos.net/Fl3r7GUplsA-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KADIN KILIĞINA GİRİP ZORLA KARDEŞİMİN SAÇINI KESTİM !!
KADIN KILIĞINA GİRİP ZORLA KARDEŞİMİN SAÇINI KESTİM !!
Yıl önce
Ben LORD,Bugün annemin bayan kuaförün de kadın kılığına girip zorla kardeşimin saçını kestim çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ZULA İNDİRME LİNKİ ► bit.ly/LORDOFMURAT232 ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK BİR ÖNCEKİ VİDEOM► trvideos.net/u3pS0ryY4-I-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
Shredded Brothers BOKS MAKİNESİNİ PARÇALADIK !! ÖLÜMCÜL VÜCUT ANTRENMANI
Shredded Brothers BOKS MAKİNESİNİ PARÇALADIK !! ÖLÜMCÜL VÜCUT ANTRENMANI
Yıl önce
Ben LORD,Bugün Shredded Brothers ile boks makinesi challenge yaptık aleti resmen parçaladık , Özel ders olarak Ölümcül vücut antrenmanı yaptık ve püf noktaları öğrendim çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR (SB) ►goo.gl/hzP7hv Shredded Brothersın videosu ► goo.gl/CyqpKu ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMLE ANNEMİN ARABASINI KAÇIRDIK! *GECE*
KARDEŞİMLE ANNEMİN ARABASINI KAÇIRDIK! *GECE*
Yıl önce
Ben LORD,Gece saatlerinde kardeşimle annemin arabasını kaçırdık yemek yemeye gittik video çektikten sonra neler yapıyoruz sizlerle paylaştım çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj KARDEŞİM BEBEK OLDU ONA BAKTIM! #KadınOlmak ►trvideos.net/i6HYwd4fNPk-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİM BEBEK OLDU ONA BAKTIM! #KadınOlmak
KARDEŞİM BEBEK OLDU ONA BAKTIM! #KadınOlmak
Yıl önce
Ben lord,Kadın olmak serisinin 4.bölümünde kardeşim bebek oldu bende ona annelik yapıp baktım çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj TRvideos YÜZÜNDEN OKULU BIRAKMAK! ►trvideos.net/DSKJBrNuEu8-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
YOUTUBE YÜZÜNDEN OKULU BIRAKMAK!
YOUTUBE YÜZÜNDEN OKULU BIRAKMAK!
Yıl önce
Ben LORD,bu gün kardeşim ile dürüst soru cevap videosu çekiyoruz youtube yüzünden okulu bırakmak gibi soruları cevaplıyoruz çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj KARDEŞİMLE HAYATIMIZDA İLK DEFA YEMEK YAPTIK!►trvideos.net/nlIWltW19aA-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMLE HAYATIMIZDA İLK DEFA YEMEK YAPTIK! #KadınOlmak
KARDEŞİMLE HAYATIMIZDA İLK DEFA YEMEK YAPTIK! #KadınOlmak
Yıl önce
Ben LORD,bugün kadın olmak serimizin 3. bölüm ünde kardeşimle yemek yaptık.Gerçek ten hayatımız da ilk defa mutfak ta doğru dürüst abi kardeş yemek yaptık çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj KARDEŞİMLE INSTAGRAM KONTROL CHALLENGE ! ►trvideos.net/WXbe6jypY7E-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMLE INSTAGRAM KONTROL CHALLENGE ! *KÖTÜ SON*
KARDEŞİMLE INSTAGRAM KONTROL CHALLENGE ! *KÖTÜ SON*
Yıl önce
Ben LORD,bugün kardeşimle ınstagram kontrol challenge yapıyoruz birbirmizin ınsta hesaplarına girip fotoğraf paylaşıyoruz dm leri karıştırıyoruz çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj 1 GÜNDE İNANILMAZ VÜCUT DEĞİŞİMi *KARDEŞİM* ►trvideos.net/b0LYy9FLT70-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
1 GÜNDE İNANILMAZ VÜCUT DEĞİŞİMi *KARDEŞİM*
1 GÜNDE İNANILMAZ VÜCUT DEĞİŞİMi *KARDEŞİM*
Yıl önce
Ben LORD,Bugün kardeşim ile evde 1 gün spor yaptık ve inanılmaz vücut değişim ini sizlerle paylaştım shredded brothers dan öğrendiğim vücut geliştirme hareketleri ile sizlere çok güzel eğlenceli ve komik bir video hazırladım iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK Shredded Brothers (ABONE OL ) ► goo.gl/i2fKzr LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ !!? AKİNATÖRÜ ÇILDIRTTIK ►trvideos.net/XyC554rUduc-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ !!? AKİNATÖRÜ ÇILDIRTTIK
KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ !!? AKİNATÖRÜ ÇILDIRTTIK
Yıl önce
Ben LORD,sonunda kardeşim geld bugün ben ve kardeşim akinatör ü çıldırttık beraber oyun oynadık çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ÜCRETSİZ ABONE OLUP ARAMIZA KATIL ► goo.gl/WKbNFK LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj BAYAN KUAFÖRÜNE GİDİP KAŞ ALDIRMAK !! ►trvideos.net/a9mFvZmfvi8-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
BAYAN KUAFÖRÜNE GİDİP KAŞ ALDIRMAK !! #KadınOlmak
BAYAN KUAFÖRÜNE GİDİP KAŞ ALDIRMAK !! #KadınOlmak
Yıl önce
Ben LORD,Serimizin 2.bölüm ünde Bayan kuaförü ne gidip kaşlarım ı aldırdım kaç tl , dönen muhabbetler ve daha fazlası burada çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK KADIN KUAFÖRÜNE AĞDA YAPTIRDIM! #KadınOlmak ►trvideos.net/QX0osiUt3Os-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KADIN KUAFÖRÜNE AĞDA YAPTIRDIM! #KadınOlmak
KADIN KUAFÖRÜNE AĞDA YAPTIRDIM! #KadınOlmak
Yıl önce
Ben Lord,Bugün Kadın Olmak başlıklı yeni seri min ilk bölüm 'ünü sizlerle paylaşıyorum bu bölümde kadın kuaförüne ağda yaptırdım ve kadınların çektiği acı ve bilgileri sizlerle paylaştım çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK ANAMLA İKİZ KARDEŞİMİ BULDUK !! ►trvideos.net/RCgmxyOW2G0-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
ANAMLA İKİZ KARDEŞİMİ BULDUK !!
ANAMLA İKİZ KARDEŞİMİ BULDUK !!
Yıl önce
Ben LORD,Bugün annem ile instagram üzerinden sizlerden gelen ikiz kardeşim denebilecek kadar benzeyen insanların fotoğraflarına baktık çok güzel eğlenceli ve komik bir vlog oldu iyi seyirler. LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK VİDEO NASIL ÇEKİLİR!!? EVDE BİR GÜNÜM ►www.youtube.com/watch?v=NrP8j... ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KIZ VS ERKEK ! EN İYİ TOSTU KİM YAPACAK ?
KIZ VS ERKEK ! EN İYİ TOSTU KİM YAPACAK ?
Yıl önce
Ben LORD Bu gün mutfakta bir kız bir erkek olarak tost yapma ya çalışıyoruz bakalım en iyi tostu kim yapacak ? LORD OF MURAT mı yoksa KIZ MI ? Çok güzel eğlenceli ve komik bir vlog oldu iyi seyirler. LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK VİDEO NASIL ÇEKİLİR!!? EVDE BİR GÜNÜM ►trvideos.net/NrP8jyjyXcM-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
VİDEO NASIL ÇEKİLİR!!? EVDE BİR GÜNÜM
VİDEO NASIL ÇEKİLİR!!? EVDE BİR GÜNÜM
Yıl önce
Ben LORD,Evde bir günüm de sizlere VİDEO NASIL ÇEKİLİR ? nasıl hazırlanır bunları gösteriyorum yemek annem ben çok güzel eğlenceli ve komik bir vlog oldu iyi seyirler. LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞİ ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK TRvideos KANALIM SİLİNDİ !!! NELER OLUYOR ? ►trvideos.net/ZTaf6oy0O_s-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
YOUTUBE KANALIM SİLİNDİ !!! NELER OLUYOR ?
YOUTUBE KANALIM SİLİNDİ !!! NELER OLUYOR ?
Yıl önce
Ben LORD,2. TRvideos kanalım Murat Uğur kurallar gereği silindi.Neler oluyor ? Zula kayıt linki ► bit.ly/ZULALORDOFMURAT Zula BEDAVA ÖDÜL ► hesap.zulaoyun.com/?ReturnUrl=%2Fodul-kazan%2F87c76fbb-ed00-477c-a13e-22d1f5f1e888%2F LORD OF MURAT TİŞÖRT ÇEKİLİŞ ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK SADECE GÜLMEYEREK 800TL KAZANDIM! ► trvideos.net/RiCZsYfxsRU-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
SADECE GÜLMEYEREK 800TL KAZANDIM!
SADECE GÜLMEYEREK 800TL KAZANDIM!
Yıl önce
Ben LORD,Bu gün paşa ile beraber gülmeme challenge yaptık her güldüğünde karşıdaki rakibe 100 TL veriyorsun gülmeyen kişi tüm para ları alıyor çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. 40.000 TAKİPÇİLİ KANAL ÇEKİLİŞİNE KATIL ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK KARDEŞİMİN E-OKUL NOTLARINI İNCELEDİM! *EFSANE* ►trvideos.net/rvCJc-qgs38-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
KARDEŞİMİN E-OKUL NOTLARINI İNCELEDİM! *EFSANE*
KARDEŞİMİN E-OKUL NOTLARINI İNCELEDİM! *EFSANE*
Yıl önce
Ben Lord,Bugün kardeşimin e-okul notlarını inceledim gerçek ten efsane notlar sadece 3 tane zayıfı var çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. 40.000 TAKİPÇİLİ KANAL ÇEKİLİŞİNE KATIL ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK ANNEM İLE E-OKUL NOTLARIMI İNCELEDİK! *REZALET* ►www.youtube.com/watch?v=wFN8T... ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
YOUTUBE KANALIMI VERİYORUM! *GERÇEK*
YOUTUBE KANALIMI VERİYORUM! *GERÇEK*
Yıl önce
Ben LORD,Bugün ki videoyu sizlere ayırmak çekiliş yapmak istedim benim 2. youtube kanalım olan Murat Uğur adlı kanalı çekiliş ile sizlere vermek istiyorum. Çekilişe katılmak için ► goo.gl/hpdLEj ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK ANNEM İLE E-OKUL NOTLARIMI İNCELEDİK! *REZALET* ►trvideos.net/wFN8T1aMwnw-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
ANNEM İLE E-OKUL NOTLARIMI İNCELEDİK! *REZALET*
ANNEM İLE E-OKUL NOTLARIMI İNCELEDİK! *REZALET*
Yıl önce
Ben Lord,Bugün annem ile e - okul notlarımı inceledik annem in tepki si ve benim berbat notlarım :D Çok güzel eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. ABONE OLUP ARAMIZA KATIL : goo.gl/WKbNFK 0,35 TL VS. 25 TL SU ! *KANDIRILDIM* ►trvideos.net/gwpmawjiyOo-video.html ------------------------------------------------------------------------------------- ►Instagram: @main.lord goo.gl/FEVGgL ►Canlı Yayın : www.twitch.tv/lordofmurat0 ►İş Teklifleri (Business): lordofmurat01@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------ Merhaba arkadaşlar ben Murat Uğur , Namı değer LORD OF MURAT bu kanalda en sağlam izleyici kitlesini (ASKERLER&LORDİÇELER) bir çatı altına toplamaya aynı zamanda eğlence videoları çekerek sizleri eğlendirmeye zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için çaba harcıyorum.SENDE eğlenmeyi seviyorsan aramıza hoş geldin :) DURMA,abone ol yerini al yiğidim..
Muammer Emir
Muammer Emir - 51 dakika önce
adamsın
tayfal tayfal
tayfal tayfal - Saatler önce
malliginiza bakior millet olm
Sedat Bölükbaşı
Sedat Bölükbaşı - Saatler önce
Aşaya sakın bakma Allah annene babana uzun ömür versin eğer mutlu olduysan kanalımda bak 😁
STR - Kerem
STR - Kerem - Saatler önce
Olum Ben Seni İzlemekten Neden Bu Kadar Çok Zevk Alıyorum Lan Diğer TRvideosrları İzliyorum Bi Gram Zevk Almıyorum Seni İzliyorum Acayip Zevk Alıyorum Eskiden Zevk Almıyodum Ama Şimdi Nasılsa Acayip Zevk Alıyorum
Don Jon
Don Jon - 2 saatler önce
Hayataki şansım
ALi Eren
ALi Eren - 2 saatler önce
Abi lordi ergenlie girmiş spcnkdsocmd
Efe Özkan
Efe Özkan - 3 saatler önce
Abi devamı gelsin reis
kardeşler Yağmur ve Yiğit
kardeşler Yağmur ve Yiğit - 3 saatler önce
Lordumuz nerdesin
Ataberk Güler
Ataberk Güler - 3 saatler önce
187 bin gelmiş amk oha
süleyman çavuş
süleyman çavuş - 3 saatler önce
abi creeperler başka yere spawnlanıyo
SoundFix moto vlog
SoundFix moto vlog - 6 saatler önce
Ben paralıdan izliyom
Melisa Ezer
Melisa Ezer - 8 saatler önce
Izlenmelerin düşmüşş
Leon Brawl Stars
Leon Brawl Stars - 8 saatler önce
Allahtan erkehim😀😁😂
Fehmi Çetin
Fehmi Çetin - 8 saatler önce
Eski Lord Vay be Eski günler
BLooD X GoD _
BLooD X GoD _ - 9 saatler önce
Abi ilk geldiklerininde öyle eve veya size alışması lazım süreçle olur
Muhammed Oğuz
Muhammed Oğuz - 9 saatler önce
Yemin ediyorum senin videonu izliyodum gaza geldim 2 ay once izlediydim simdi ise Tank gibiyim
Birkan Han
Birkan Han - 9 saatler önce
Vidyoyu o kadar övüp 4 dakika 40 saniye sonra adam akıllı asıl vidyo ya girmesi
Mustafa Ünal Zengin
Mustafa Ünal Zengin - 9 saatler önce
uyusaunda büyüsün +1like
HabersizimKANKA 1
HabersizimKANKA 1 - 11 saatler önce
Kardeşin ağlamadı?
Salvador Marsx
Salvador Marsx - 11 saatler önce
Abi lol çeksene yA
Şahzade Kaya
Şahzade Kaya - 12 saatler önce
Moruk bizi unutun
Kerem Altun
Kerem Altun - 12 saatler önce
Abi creper a vur kaç yap ozaman patlamıyo
JadoLive- EgeBabey
JadoLive- EgeBabey - 13 saatler önce
5:55 çocuksal ihtiyaçlarım vardı asdasdasdasdasdasdadasd
Enes Kahraman
Enes Kahraman - 13 saatler önce
2:10 Gülmeyen ne bileyim
JadoLive- EgeBabey
JadoLive- EgeBabey - 13 saatler önce
abi cs 1.6 deathrun çeksene bee özledik
JadoLive- EgeBabey
JadoLive- EgeBabey - 13 saatler önce
abi 1 tane kılıç yap 1 tane de kazma yap 1 elmas kaldı zaten onada kürek yaparsın :)
Polat Can
Polat Can - 14 saatler önce
Lordkral
Arda tarık tufan
Arda tarık tufan - 14 saatler önce
Abi seni çok seviuyom
STR - Kerem
STR - Kerem - 15 saatler önce
EREN THE WALKİNG DEAD 10 SEZON MU ÇEKİYONUZ O GÖZLER NE AMQ
puro geymır cadır
puro geymır cadır - 15 saatler önce
Bokgibi vido çekiyosun oç
İbrahim Okcu
İbrahim Okcu - Gün önce
Abi aktifliğin ve izlenmen düşmüş bu arada bana 1 aydır bildirim gelmiyo senin kanaldan
ViLox TV
ViLox TV - Gün önce
Beyler kanalma gidip lord of muratin twerk yapti onu izleyin
Hazin Özen / İstanbul
Hazin Özen / İstanbul - Gün önce
2:50 harbiden jordi el nino polla ya benziyor amk 😂😂
Metin Nesiroff
Metin Nesiroff - Gün önce
*ÇOK TATLI Kedi :D*
Cagla Gulmen
Cagla Gulmen - Gün önce
mariham
Gencay Demir
Gencay Demir - Gün önce
Güzel like isteme şekli o zmn +1
Ali Kemal Sezgin
Ali Kemal Sezgin - Gün önce
Abi gamemode’a gir
Esma Özşaşılar
Esma Özşaşılar - Gün önce
süt verme
KUZENLER H.S.M
KUZENLER H.S.M - Gün önce
Abi ereni al servere sonra eren cratife girsin üstüne su döksün
Musa Toplar
Musa Toplar - Gün önce
Bilmem kaç binken izliyordum...Ve cidden değişmişsin👌😭
HUWX GG
HUWX GG - Gün önce
Sivilcesi olan kankslarim bwn zoratenin kullanmaya basladim ve 2 ay 10 gun du suan yuzum baya iyi eskisine gore ama hala tam gecmis değil (izler)sorulariniz varsa sorun
Deniz Dalgıç
Deniz Dalgıç - Gün önce
Abi arkasına salatalık koy
Fehmi Çetin
Fehmi Çetin - Gün önce
abi yüzüm mayın tarlası oldu ya 7.sınıfa gidiyorum Yüzüm gözükmüyor :D
Serhat Topkara
Serhat Topkara - Gün önce
Sana yazdığım en kötü yorum eren zırt bırt geberen
selin yıldırım
selin yıldırım - Gün önce
senin kadar salak insan görmedeim kardeşim mal gibi seni izliyor senin yerine bir ağaç yaşasa daha karlı
Miraç Official
Miraç Official - Gün önce
Kaslara nolmuş jdkdkdkxk
Seyfullah Seyfullah
Seyfullah Seyfullah - Gün önce
Mal bu murat 5 tane yatağı var yatmıyo
Korlast Gt
Korlast Gt - Gün önce
8:00 kulaklık takanlar için saygı duruşu
Korlast Gt
Korlast Gt - Gün önce
10:18 kız kediye oğlum demesi
STR - Kerem
STR - Kerem - Gün önce
Aga Bee Minicik Odadan Kötü Bilgisayardan Oyun Oynarken Taa Nerelere Duygulandım Lan :((((
Gokhan KARAGON
Gokhan KARAGON - Gün önce
Az muhterem pek götveren bir insansın gaylord şaka şaka güzel paylaşım thanks..
BTW Skiller
BTW Skiller - Gün önce
Murat : Bozuk şeyleri evden aticam lordi dışarda çöpte bulunur
Kaptan Fokko
Kaptan Fokko - Gün önce
Lol videosu çeksene abi
çağlayan
çağlayan - Gün önce
Top
Derman kral zehni
Derman kral zehni - Gün önce
Ben de yüklemek istiyorum gerçek anne lan Lord of Murat Murat diye bir şey yok kuzularım de Lord of Murat diye bir şey yok Ben araştırdım yol gerçek at nerede lan indirmek istedim Lord of var çıktı o başka ve ama başka bu ama başka ama vereceğim demek istediğim şeyi yazamadım Neyse şu başka dedim mi Yerinde bak o başka yerinde yerinde Bakın arkadaşlar
Bloacman YT
Bloacman YT - Gün önce
Envanteri ac elmasi cabuk at
Kaan Erkılıç
Kaan Erkılıç - Gün önce
Lol videosu çek
cat girls
cat girls - Gün önce
çok tembel bir kedi almıssınız.
baba procu
baba procu - Gün önce
Geçmiş olsun o lord of muratın askeri kanser neki
AaoRon Ramsey
AaoRon Ramsey - Gün önce
Aqq 31 çekmeyin sivilce çıkmaz :)
STR - Kerem
STR - Kerem - Gün önce
*Bidakka Bidakka Bişey Diyicem Sakin Arkadaşlar Videoya Girmeden Önce Sizlere Bişey Söylemem Gerekiyo Ve Şu Anda Videoyu İzleyen Sen Sana Diyorum Yakışıklı Bu Videoyu Beğenip Abone Olup Ve Bildirimleri Açarsan Belki Rüyanda Beni Görebilirsin* Madem Sen Yapmıyorsun Ben Yapıyım Dedim <3
Çağlar Dirim
Çağlar Dirim - Gün önce
Lan ekmeği tatmissiniz bide oruç tutuyoruz diyorsunuz
Oyun dünyası
Oyun dünyası - Gün önce
abi sikin poyti çek
Hamza Ayar
Hamza Ayar - Gün önce
trvideos.net/SX-vQmJKgYA-video.html abi böyle bir şarkı daha bekliyoruz hadi üzme bizi 1m ye özel
HRYV Tahsin
HRYV Tahsin - 2 gün önce
2019
Yavuz Selim Koca
Yavuz Selim Koca - 2 gün önce
7:14 haykırdım ssjsjjsjsjsjsjjs
hacker babanız
hacker babanız - 2 gün önce
ergenlik dönemidedir :D
Jolly Joker
Jolly Joker - 2 gün önce
Siz çok yanlış pozisyonlara bakmışsınız
KingBey
KingBey - 2 gün önce
ANNEN ÇOK TATLI KIRMA BENCE
KingBey
KingBey - 2 gün önce
#ANNENLEVİDEO GELSİN
Hasan Boz
Hasan Boz - 2 gün önce
Göbeğini eleyince sinirlenip çıldırıyo her yeri dağıtıyo benimki
KingBey
KingBey - 2 gün önce
abi ben 13 yaşındayım ve 10:39 da ışığı yaktım o adamın tipini görünce
enes Batur
enes Batur - 2 gün önce
abi benim kedim var 4 yaşında hep yatio çünkü yaocahi bişi yok boş boş yurusunmu abi bide kedi yi kisirlast8r bence o kedi her kedi gibi olduğu için uysal abi
yastığının altındaki o küçük şerevsiz karınca
yastığının altındaki o küçük şerevsiz karınca - 2 gün önce
enes baturun gittikleri hep vefat ediyor inşallah yenmiştir kanseri
STR - Kerem
STR - Kerem - 2 gün önce
1:45 OLUM WİNDOWSU ETKİNLEŞTİRMEDİN Mİ A:SDAS:DAS:DSA:D
ADEM KÖSEOĞLU
ADEM KÖSEOĞLU - 2 gün önce
Ananı çok seviyim
Egemen Baş
Egemen Baş - 2 gün önce
abi oyuncak al ona ama renklibişeyler olsun
Klas Oyuncu
Klas Oyuncu - 2 gün önce
300 Gold u ben aldım 400 ü başkası almış 😂😂
Emir Haktan
Emir Haktan - 2 gün önce
Abi 1-o mama yetişkin maması onu başka mama olmadığından yemiştir 2-sut vermemelisin eğer vereceksende yarisi sut yarisi su olmali ama sen yinede verme 3-nasıl 3 4 aylık en doğura bilir
KORKU SAATİ
KORKU SAATİ - 2 gün önce
trvideos.net/xnfw5Ik6CAw-video.html korku dolu saatler için ...
Sait Gök
Sait Gök - 2 gün önce
ya senın kadaR KRAL BIRISI YOK
Sinan Gurbuz
Sinan Gurbuz - 2 gün önce
Helal ner den nereye
GamerGirl 1211
GamerGirl 1211 - 2 gün önce
küfür ederken ilahi koyman olmamış
DragoNBey Attack
DragoNBey Attack - 2 gün önce
Resti Bas Hadi Önümü Kestir At Hadi Vur ! Vur Lord Of Muratt agh
Huseyin Zaydev
Huseyin Zaydev - 3 gün önce
Abi Video att be
THE TÜRKİYE !!!
THE TÜRKİYE !!! - 3 gün önce
11:00 da mermiyi revlemiyo
bayram kara
bayram kara - 3 gün önce
Ordan kurtulamazsin :))) gg
Platin Kanal
Platin Kanal - 3 gün önce
Eve alışmak için
ayhanDebonairTv
ayhanDebonairTv - 3 gün önce
172 bin beğeni ama hepsi o kanser hastası olan çocuk için abi bu video dan gelen parayı ona versen +1 leyin de üste kalsın
İ Ulu
İ Ulu - 3 gün önce
Depresyonda kedi
Katil Diyarı
Katil Diyarı - 3 gün önce
Erenin üstüne başarım bastïrır kan çıkartırım Kafa Topunda Beni Yenemezsiniz
Seh Dur
Seh Dur - 3 gün önce
Abi çok açık veriyon
sacratan 54
sacratan 54 - 3 gün önce
2:49 da annen bebekmi abi
Aglamaamk123 123
Aglamaamk123 123 - 3 gün önce
11 yaşındayım 6.sinifim 1 sivilcem yok ınş hiç çıkmaz :D
Yéis GAME
Yéis GAME - 3 gün önce
Naapsın sana kaval mı calsin
Muhammed Oğuz
Muhammed Oğuz - 3 gün önce
Murat abi artik motivasyon videosu gelsin
FREE FIRE TAGO
FREE FIRE TAGO - 3 gün önce
abi olub yeniden canlan evinden cik gitib kova ile su al ve git dok ustune ve bak esyalarin orada
BadBoyAE .
BadBoyAE . - 3 gün önce
Abi biz kadriye moroğlu lisesinde okuyoruz senin eski okulunda seni 9-U sınıfı olarak ziyaret etmeni istiyoruz okulu.
césar palace
césar palace - 3 gün önce
Niye sport programi aldin ya beslenme programi aldin ben sizi anlamiyorum her sey bedava internete Var youtu.be aç ayni her sey var Google Yaz beslenme ya program her sey var parano çok heralde 🤣😅😅😂
musa emir
musa emir - 3 gün önce
Eren geçmiş olsun