Pegasus Airlines
Pegasus Airlines
  • 288
  • 154 163 444
  • 84
  • Katılım 8 Feb 2010
Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.

Video
Siz Şimdi Sağlığınıza İyi Bakın, #GüzelGünlerYakın
Siz Şimdi Sağlığınıza İyi Bakın, #GüzelGünlerYakın
6 gün önce
✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Sevdiklerin için Pegasus Hediye Kart
Sevdiklerin için Pegasus Hediye Kart
3 aylar önce
Sevdiklerine klişe hediyeler almaktan sıkıldıysan Pegasus Hediye Kart al, yeni yılın en güzel hediyesi senin olsun!🎄🎁 Haydi flypgs.com veya mobil uygulamamdan kartının tutarını ve mesajını belirle, geriye sevdiklerine göndermek kalsın.💛 Detaylı Bilgi: www.flypgs.com/seyahat-hizmetlerimiz/diger-seyahat-hizmetlerimiz/hediye-karti-ucak-bileti ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines: Rotamız Londra!
Pegasus Airlines: Rotamız Londra!
3 aylar önce
Bugünkü rotamız Londra! Hadi, Londra sokaklarında beraber kaybolalım. Pegasus Hava Yolları ile Londra Stansted Halimanı'na uçun Covent Garden ve Soho'nun sokaklarında kaybolun. ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Hava Yolları: Tek Solukta İtalya
Pegasus Hava Yolları: Tek Solukta İtalya
3 aylar önce
Derin bir nefes alın ve İtalya’nın yemyeşil yerlerini izlemeye hazırlanın! Bolonya’dan başlayan yolculuğumuzla, bir buçuk saat mesafede Greve in Chianti’ye oradan Radda in Chianti’ye gezdik, durduk. flyp.gs/fly-italy-fb ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines: Sonbahar'da Kazablanka'ya Uçalım!
Pegasus Airlines: Sonbahar'da Kazablanka'ya Uçalım!
3 aylar önce
Sonbahar havası en çok Kazablanka’ya yakışıyor! Fas’ın tüm egzotik güzelliklerini keşfetmek için böyle doya doya gezmek lazım.😊 Kazablanka ve birbirinden farklı şehirlere uçmak için #hadiozaman ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines: Mardin En Yakın Zamanda Seni Bekliyor!
Pegasus Airlines: Mardin En Yakın Zamanda Seni Bekliyor!
3 aylar önce
Rotamızda seni zamanda birkaç adım geri götürebilecek bir şehir var: Mardin! Tarihi camileri ve kiliseleriyle, topraksı renkleriyle, leziz yemekleri ve dahasıyla ziyaretçilerine sunacak birçok şeyi olan Mardin en yakın zamanda seni bekliyor. Haydi, ben de geliyorum! Video: Deniz Pehlivan instagram.com/birhayalinpesinde Video Edit: Göksel Tüzün instagram.com/gokseltuzun/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Sen Bu Ülkesin! | 10 Kasım
Sen Bu Ülkesin! | 10 Kasım
4 aylar önce
Sen bu ülkenin her yerindesin, sen bu ülkesin. Bize bu cennet vatanı emanet eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı ve minnetle anıyoruz. #senbuülkesin Pegasus 10 Kasım #senbuülkesin ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
5 Milyon Bolbollu Olduk!
5 Milyon Bolbollu Olduk!
4 aylar önce
Tüm BolBollulara Özel 5 Kat BolPuan! Sadece Pegasus'ta😍 ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus'ta Yaz Sezonu Şimdiden Açıldı! Türkiye 49,99 €'dan başlayan fiyatlarla
Pegasus'ta Yaz Sezonu Şimdiden Açıldı! Türkiye 49,99 €'dan başlayan fiyatlarla
5 aylar önce
Pegasus'ta Yaz Sezonu Şimdiden Açıldı! Türkiye 49,99 €'dan başlayan fiyatlarla Sizi memlekete uçuracak yaz biletleri 49,99 €'dan başlayan fiyatlarla satışta! ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
SUMMER 2020 FLIGHTS NOW ON SALE FROM £ 39.99!
SUMMER 2020 FLIGHTS NOW ON SALE FROM £ 39.99!
5 aylar önce
SUMMER 2020 FLIGHTS NOW ON SALE! From £ 39.99 ✈️Subscribe to Pegasus TRvideos Channel: bit.ly/PegasusAirlines
Hemen Başvur, Yarınlara Uçalım!
Hemen Başvur, Yarınlara Uçalım!
5 aylar önce
Senin de onlar gibi yarınları değiştirecek bir projen varsa ve 18-29 yaşları arasındaysan 9 Ekim’e kadar yarinlaraucuyoruz.com ’a başvur, birlikte yarınlara uçmaya devam edelim! #YarınlaraUçuyoruz Acele et başvuru için son günlerin. 😊✈️ Yarınlara Uçuyoruz: www.flypgs.com/yarinlara-ucuy... Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavay... Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairl... Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavay... Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
PEGASUS PRESENTS: EXPLORE NEW HORIZONS
PEGASUS PRESENTS: EXPLORE NEW HORIZONS
6 aylar önce
Pegasus presents: Explore new horizons ✈️Subscribe to Pegasus TRvideos Channel: bit.ly/PegasusAirlines
Istanbul | One City - Two Continents
Istanbul | One City - Two Continents
6 aylar önce
PEGASUS PRESENTS: ONE CITY, TWO CONTINENTS ✈️Subscribe to Pegasus TRvideos Channel: bit.ly/PegasusAirlines
Pegasus Airlines - Yarınlara Uçuyoruz, Hayallere Uçuyoruz!
Pegasus Airlines – Yarınlara Uçuyoruz, Hayallere Uçuyoruz!
6 aylar önce
Daha güzel yarınlar için sosyal sorumluluk projelerimizi kanatlandırıyoruz! Sadece şehirlere değil, yarınlara uçuyoruz. ✈️ Sen de 18-29 yaş arasındaysan ve sosyal sorumluluk projenle fark yaratmak istiyorsan www.yarinlaraucuyoruz.com ‘a gel, başvurunu hemen yap! Yarınlara Uçuyoruz: www.flypgs.com/yarinlara-ucuyoruz Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Avrupa Uçuşlarım 1 € + Vergiler!
Avrupa Uçuşlarım 1 € + Vergiler!
7 aylar önce
Şakam yok! Sadece 1 € + Vergiler ile Avrupa’ya uçuruyorum! 25 Ağustos’a kadar alacağın 20 Kasım 15 Aralık tarihleri arasındaki Avrupa uçuşlarım 1 Euro + Vergilerle Satışta ! 1 Euro! Evet evet 1 Avro + vergiler! 😍✈ *Flypgs.com ve mobil uygulamamda seni bekliyor! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavay... Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairl... Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavay... Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Bingöl’e Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
Pegasus Airlines – Bingöl’e Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
7 aylar önce
Daha eşit yarınlar olsun diye yarınlara uçtuk! Daha Eşit Yarınlar İçin Uçuyoruz projesiyle 48, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Sivil Toplum İçin Destek Vakfı ile birlikte yürüttüğümüz Yarınlara Uçuyoruz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz ile 2438 kişiye ulaştık. Bingöl’de toplumsal eşitsizliği tartışarak güzel yarınlara bir adım daha attık. Bütün güzel anları ise senin için biriktirdik! Yarınlara Uçuyoruz: www.yarinlaraucuyoruz.com/ Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Urfa’ya Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
Pegasus Airlines – Urfa’ya Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
7 aylar önce
Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Sivil Toplum İçin Destek Vakfı ile birlikte yürüttüğümüz Yarınlara Uçuyoruz kurumsal sosyal sorumluluk projemiz kapsamında Urfa’daki çocuklarla hayal gücümüzün sınırlarını zorladık! Hikayeni Anlat Animasyonunu Yarat projesiyle 60, Yarınlara Uçuyoruz projelerimiz ile 2.438 kişiye ulaştık. Çocukların hayal dünyasına ortak olup harika anlar geçirdik. 😊 Yarınlara Uçuyoruz: www.yarinlaraucuyoruz.com/ Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Elazığ’a Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
Pegasus Airlines – Elazığ’a Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
7 aylar önce
Bilim tohumları her yerde filizlensin diye Elazığ’daki Karşıbağlar İlkokulu’ndaydık. Elazığ’da 70 minik bilim insanına, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Sivil Toplum İçin Destek Vakfı ile birlikte yürüttüğümüz Yarınlara Uçuyoruz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz ile 2.438 kişiye ulaştık. Yarınlara Uçuyoruz: www.yarinlaraucuyoruz.com/ Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Mardin’e Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
Pegasus Airlines – Mardin’e Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
7 aylar önce
Mardin’de yıllardır boyanmayan bir okulun artık çok güzel bir sanat atölyesi var. 300 çocuk için bugünü kurduk, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Sivil Toplum İçin Destek Vakfı ile birlikte yürüttüğümüz Yarınlara Uçuyoruz kurumsal sosyal sorumluluk projemiz ile 2.438 kişiye ulaştık. Sıra güzel yarınlarda! Yarınlara Uçuyoruz: www.yarinlaraucuyoruz.com/ Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Samsun’a Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
Pegasus Airlines – Samsun’a Uçuyoruz, Yarınlara Uçuyoruz!
7 aylar önce
Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Sivil Toplum İçin Destek Vakfı ile birlikte yürüttüğümüz Yarınlara Uçuyoruz kurumsal sosyal sorumluluk projemiz kapsamında Kadın Özsavunma Atölyesi'ni Samsun’da yaptık. Hayatlarına sahip çıkan kadınların yanında olmaktan gurur duyduk! Yarınlara Uçuyoruz: www.yarinlaraucuyoruz.com/ Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - 2 Kat BolPuan Kazan!
Pegasus Airlines – 2 Kat BolPuan Kazan!
9 aylar önce
Sen bol bol uç diye, artık puanlar da bol bol! Bundan böyle flypgs.com veya Pegasus mobil uygulamamdan aldığın her biletten tam 2 kat BolPuan kazanıyorsun. Böylece ucuz biletlerle uçarken puanlarını daha kolay biriktirip, BolPuanlarınla daha çabuk bedava bilet alabiliyorsun! ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - 2 Kat BolPuan Kazan!
Pegasus Airlines – 2 Kat BolPuan Kazan!
9 aylar önce
Sen bol bol uç diye, artık puanlar da bol bol! Bundan böyle flypgs.com veya Pegasus mobil uygulamamdan aldığın her biletten tam 2 kat BolPuan kazanıyorsun. Böylece ucuz biletlerle uçarken puanlarını daha kolay biriktirip, BolPuanlarınla daha çabuk bedava bilet alabiliyorsun! ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Fly&Watch ile Uçakta Zaman Uçsun Gitsin
Pegasus Airlines – Fly&Watch ile Uçakta Zaman Uçsun Gitsin
8 aylar önce
“Uçakta zaman geçmek bilmiyor.” diyorsan sana harika bir haberle geldim. Uçak içi eğlence sistemim Fly&Watch ile tanış. Telefonun, tabletin ya da bilgisayarından yüzlerce film, dizi, müzik, oyun, şehir rehberi ve daha fazlasına erişebilirsin. Fly&Watch ile uçuşların daha keyifli olsun! Fly&Watch’u biletini alırken ya da check-in sırasında uçuşuna ekleyebilirsin! Fly&Watch: www.flypgs.com/flywatch-ucak-ici-eglence-sistemi Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Babalar Günü Kutlu Olsun
Pegasus Airlines – Babalar Günü Kutlu Olsun
9 aylar önce
Biz gülelim diye küçükken bizi havalarda uçuran babalarımızı mutluluktan havalara uçurmak için sıııımsıkı sarılsak yeter. 😊 Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun! ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Atamızın İzindeki 100. Yılımız!
Pegasus Airlines – Atamızın İzindeki 100. Yılımız!
10 aylar önce
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın 100. yılında Atamızın izinde yürümeye söz veriyoruz. Nice yüzyıllara! ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Pegasus Gift Card: flyp.gs/giftcard Pegasus BolBol üye ol: www.flypgs.com/BolBol/ Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus ie BolBollulara Hayat Çok Kolay
Pegasus ie BolBollulara Hayat Çok Kolay
10 aylar önce
Uygulamama BolBol üyeliğinle giriş yaparsan seyahat bilgilerine kolayca ulaşıp online check - in’ini yaparsın, mobil barkodunu alıp gideceğin yere uçmana bakarsın. 😊 Ne de olsa ben senin hayatını kolaylaştırmak için varım. 😉 ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Pegasus BolBol üye ol: www.flypgs.com/BolBol/ Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari/ Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus/ Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek/ Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines | BolBollulara Hayat Çok Kolay
Pegasus Airlines | BolBollulara Hayat Çok Kolay
11 aylar önce
Uçuş bilgilerini hatırlayamadın diyelim. Panik yok! BolBol hesabınla uygulamama giriyorsun, tüm uçuş bilgilerini görüntülüyorsun, online check-inini tık tık yapıyorsun. 😉 Pegasus BolBol üye ol: www.flypgs.com/BolBol/ Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari/ Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus/ Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek/ Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Dünyanın En Mutlu Annesi
Pegasus Airlines – Dünyanın En Mutlu Annesi
10 aylar önce
Anneni en çok ne mutlu eder? O çok beğendiği elbise mi, yoksa yeni bir telefon mu? Onu en çok senin varlığın mutlu eder! Annelerimizle birlikte nice güzel günlere… Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun! Pegasus Gift Card: flyp.gs/giftcard Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Pegasus Airlines - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
11 aylar önce
Hayallerinizde uçun, fikirlerinizde uçun çocuklar. 👦🏼👧🏻 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı coşkuyla kutluyoruz! 🇹🇷 ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasuslulara Airbnb’den Ev, Hotels.com’dan Otel!
Pegasuslulara Airbnb’den Ev, Hotels.com’dan Otel!
11 aylar önce
Tatile giderken gezeceğin yerlere, tadacağın lezzetlere odaklan istedim ve konfordan vazgeçmeyenler için Hotels.com, şehri lokal gibi yaşamak isteyenler için ise Airbnb iş birliğimi başlattım! Üstüne bir de Airbnb rezervasyonlarında 500 BolPuan, ‪Hotels.com‬ rezervasyonlarında ise özel indirimlerim seni bekliyor! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Hadi Annelerin Yanına Gidiyoruz
Hadi Annelerin Yanına Gidiyoruz
11 aylar önce
Anneler Gününde, annen seni tam karşısında gördüğünde, dünyanın en mutlu insanı olsun diye 15 Nisan’a kadar alacağın 10 - 19 Mayıs tarihleri arasında geçerli yurt içi uçuşlarım vergiler hariç %30 indirimli! ✈ ✈ Kampanya kuralları için: www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/anneler-gununde-annene-yuzde-30-indirimle-uc Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Sonbahar - Kış Sezonu Biletlerim Seni Bekliyor!
Sonbahar – Kış Sezonu Biletlerim Seni Bekliyor!
Yıl önce
📣 Bu yıl en çok uçtuğun yıl olsun diye 2019 / 2020 sonbahar - kış biletlerim yurt içinde 69,99 TL’den, yurt dışında 29,99 USD’den başlayan fiyatlarla flypgs.com ve mobil uygulamamda seni bekliyor! ✈ Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Sadece Mobil Uygulamamda 2019 / 2020 Sonbahar - Kış Sezonunu Açtım!
Sadece Mobil Uygulamamda 2019 / 2020 Sonbahar – Kış Sezonunu Açtım!
Yıl önce
📣2019/2020 sonbahar - kış biletlerim kısa bir süre için sadece mobil uygulamamda satışta! Yurt içinde 69,99 TL’den, yurt dışında 29,99 USD’den başlayan fiyatları kaçırma, hemen uygulamamı indir! ✈ AppStore: flyp.gs/ios Google Play: flyp.gs/googleplay Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus I Mobil Uygulamasını Hemen İndir!
Pegasus I Mobil Uygulamasını Hemen İndir!
Yıl önce
Konu uçak biletini pratik bi’ şekilde almaksa, “acayip kolay uçak bileti alırım” demek istiyorsan Pegasus mobil uygulamamı hemen indir, kampanyalarımı kaçırma! Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus I Mobil Uygulama
Pegasus I Mobil Uygulama
Yıl önce
Konu ucuza uçmaksa, “indirimlerden ilk ben haberdar olurum” demek istiyorsan Pegasus mobil uygulamamı hemen indir, kampanyalarımı kaçırma! Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/ ✈️Pegasus Airlines kanalına abone olmak için: bit.ly/PegasusAirlines Uçmak herkesin hakkı! Pegasus Ailesi olarak hep birlikte çalışıyor, misafirlerimize ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.
Pegasus Airlines - Hayallerinin Peşinden Uç!
Pegasus Airlines – Hayallerinin Peşinden Uç!
Yıl önce
Sen de küçük Selin gibi ne olmak istersen, olabilirsin; nereye gitmek istersen, gidebilirsin. Hayallerinin peşinden uçmak için sadece hayallerine ihtiyacın var! 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Sevgililer Günü’nde Ne Hediye Alınır?
Pegasus Airlines | Sevgililer Günü’nde Ne Hediye Alınır?
Yıl önce
Bu Sevgililer Günü’nde ne hediye alınır diye düşün düşün düşünüyorsannn ve işin içinden çıkamıyorsan benden sana sıkıcı olmayan bir hediye önerisi geliyor! #hadiozaman önce linke tıklıyoruz: web.flypgs.com/gift-card Sonra da sevgilimize Pegasus Hediye Kart ile güzel mi güzel, tatlı mı tatlı bir romantik tatil hediye ediyoruz! Nasıl ama? 😊 www.flypgs.com/ozel-gunler/sevgililer-gunu Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Pegasus Hediye Kart
Pegasus Airlines | Pegasus Hediye Kart
Yıl önce
Arkadaşlar yeni yıl herkese kutlu olsun diye her yıl klişe hediyeler olayına el atıyorum ve Pegasus Hediye Kart’ımı duyuruyorum! Sen sevdiklerine güzel anılar ve eşsiz bir seyahat hediye et diye Pegasus Hediye Kart getirdim. Çünkü yeni yılda anı biriktirmeni istiyorum! :) web.flypgs.com/gift-card Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Yıl önce
Her özel günün değişmezi olan o kupayı almaktan hala sıkılmadın mı? Artık sıkıcı hediyelerden kurtulup, güzel hediye seçme zamanı! En güzel hediye çok yakında bende! ;) Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Yıl önce
Dönüp dönüp hediye edilen o müzik kutusunu hediye etmekten hala sıkılmadın mı? Artık sıkıcı hediyelerden kurtulup, güzel hediye seçme zamanı! En güzel hediye çok yakında bende! 😉 Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Yıl önce
Her yılbaşının vazgeçilmezi olan o kazağı almaktan hala sıkılmadın mı? Pff hep aynı :( Artık sıkıcı hediyelerden kurtulup, farklı hediyeler verme zamanı geldi. Yeni yılın en güzel hediyesi çok yakında bende ;) Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Yıl önce
En çok sallanan yeni yıl hediyesi olan şu kar küresini almaktan hala sıkılmadın mı? Yeni yılın en güzel ve en özel hediyesi çok yakında bende ;) Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Yıl önce
Her yıl yeni yılın yıldızlarını parlatan o kareoke mikrofonu almaktan hala sıkılmadın mı? Artık sıkıcı hediyelerden kurtulup, güzel hediye seçme zamanı! En güzel hediye çok yakında bende! ;) Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Yıl önce
Bütün yıl içi dolmayan o çerçeveyi almaktan hala sıkılmadın mı? Bu yılbaşında en özel hediyeler çok yakında bende ;) Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Pegasus Airlines | Yılbaşı Hediyesi Hep Aynı!
Yıl önce
Hediye olmaktan kendi de sıkılmış şu biblo! Her yeni yılda aynı hediyeleri almaktan sıkılmadın mı? Hediyeler sıkıldı :( Bu yılbaşı en özel hediye bende ;) Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Mobil Biniş Kartı
Pegasus Airlines | Mobil Biniş Kartı
Yıl önce
Havaalanında hangi kapıya gideceğini bilmiyor, panik mi oluyorsun? OLMA! Mobil uygulamamdan online check-in yaparsan, mobil biniş kartında güncel kapı numaranı ve uçuş saati bilgilerini görebilirsin. Kapı numaran değişirse, anlık olarak mobil biniş kartında da kapı numaran değişecek. Yani uçuşunla ilgili her şeyi mobil uygulamamdan yapabilir, takip edebilirsin. flyp.gs/Mobil-Uygulama Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/Mobil-Uygulama Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Uçuş Filtreleme Özelliği
Pegasus Airlines | Uçuş Filtreleme Özelliği
Yıl önce
Onca uçuş arasında kayıp mı oluyorsun? OLMA! Ben buradayım. Flypgs.com’un uçuş filtreleme özelliğiyle uçuşlarını fiyat-aktarma ve zamana göre filtrelemeni sağlarım. Ben Pegasus’un yani Türkiye’nin Dijital Hava Yolu! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | What would you love to do on holiday?
Pegasus Airlines | What would you love to do on holiday?
Yıl önce
What would you love to do on holiday?
Pegasus Airlines | Yarınlara Uçuyoruz
Pegasus Airlines | Yarınlara Uçuyoruz
Yıl önce
Hep birlikte el ele #yarınlarauçuyoruz Yarınların hikayesini seninle birlikte yazıyoruz! Birlikte öğrenip, birlikte öğretmek için harekete geçme zamanı! İyi bir proje fikrin varsa ve 18-29 yaş aralığındaysan hemen www.yarinlaraucuyoruz.com/ 'a gel, projeni anlat, proje fikrini hayata geçirelim! #hadiozaman 👊
Pegasus Airlines | Türkiye'nin Dijital Hava Yolu
Pegasus Airlines | Türkiye'nin Dijital Hava Yolu
Yıl önce
Sen ne zaman uçmak istersen ben buradayım. Seyahat deneyimini baştan aşağı değiştirecek dijital teknolojiler ve benzersiz yeniliklerle artık seyahatinin her anında yanındayım. Ben Pegasus'um: Türkiye'nin Dijital Hava Yolu! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Discover Trabzon with Pegasus
Pegasus Airlines | Discover Trabzon with Pegasus
Yıl önce
Are you ready to discover Trabzon? Visit www.flypsg.com/en
Pegasus Airlines | Discover İstanbul with Pegasus
Pegasus Airlines | Discover İstanbul with Pegasus
Yıl önce
Are you ready to discover İstanbul? Visit www.flypsg.com/en
Pegasus Airlines | Nereye Kaçsak Tiflis'te
Pegasus Airlines | Nereye Kaçsak Tiflis'te
Yıl önce
Vizesiz seyahat keyfini yaşayabileceğimiz, hem coğrafya hem de kültür olarak bizlere çok yakın keşfedilmesi gereken ilginç bir şehir Tiflis. Hem ucuz hem de vizesiz bu şehri Nereye Kaçsak ile beraber gezdik, gördük. Size de bu videoyu getirdik. :) Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Aykut Aslantaş Paris'te!
Pegasus Airlines | Aykut Aslantaş Paris'te!
Yıl önce
Eyfel Kulesi’nden renkli sokaklarına, sanat müzelerinden yeşil alanlarına, Lollapalooza Festivali’nden Disneyland’a Paris’i keşfettik. Size de bu videoyu getirdik. flyp.gs/Paris-ytb Video çekim: Aykut Aslantaş Video montaj: Özkan Orta Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Pegasus Plus artık Pegasus BolBol oldu!
Pegasus Airlines - Pegasus Plus artık Pegasus BolBol oldu!
Yıl önce
Pegasus Plus, Pegasus BolBol oldu. Artık puanlar BolBol, avantajlar BolBol! Hadi gel keşfet! flyp.gs/Bol_Bol Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - How can I use the BolPoints I earn with Pegasus BolBol?
Pegasus Airlines – How can I use the BolPoints I earn with Pegasus BolBol?
Yıl önce
Pegasus BolBol is the new Pegasus Plus - the flight reward programme that earns you more! Benefits and comfort are at your fingertips with Pegasus BolBol! The answer to the question “How can I use the BolPoints I earn with Pegasus BolBol?” is explained in my video. Let me summarise it here; you can pay for tickets using your points, any ticket type can be purchased with BolPoints, and you can even use your BolPoints to pay for pre-order, seat selection, flex and extra baggage. BolBol offers you even greater benefits! Join Pegasus BolBol For Freel: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Pegasus Plus, Pegasus BolBol Oldu
Pegasus Airlines - Pegasus Plus, Pegasus BolBol Oldu
Yıl önce
Sana tatili hatırlatan bol bol şey var! Bol bol manzaralı fotoğraflar, yemek fotoğraflı paylaşımlar, konserlerden bol bol canlı yayınlar, hiç unutulmayacak anlar! Madem yaşanacak bol bol şey var, bende de artık Pegasus BolBol var. Bildiğin Pegasus Plus artık Pegasus BolBol. Yeni nesil kartsız uçuş programı Pegasus BolBol’da puanlar bol, avantajlar bol. Sen de flypgs.com’a gel, avantajları keşfet! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Pegasus BolBol’da nasıl puan kullanırım?
Pegasus Airlines – Pegasus BolBol’da nasıl puan kullanırım?
Yıl önce
Çok kazandıran uçuş programım Pegasus Plus artık Pegasus BolBol oldu. Artık Pegasus BolBol ile avantajlar ve kolaylıklar seni bekliyor! ‘’Pegasus BolBol’da nasıl puan kullanırım?’’ diye soranlara cevabımı videomda anlattım. Buradan da özet geçeyim; biletini puanla ödeme alternatifini seçerek alabiliyorsun, istediğin bileti BolPuanlarınla alabiliyor; hatta yemek seçimi, koltuk seçimi, flex, ek bagajını da BolPuanla alabiliyorsun. Yani BolBol ile artık daha avantajlısın! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Pegasus BolBol
Pegasus Airlines – Pegasus BolBol
Yıl önce
Sana tatili hatırlatan bol bol şey var! Bol bol manzaralı fotoğraflar, yemek fotoğraflı paylaşımlar, konserlerden bol bol canlı yayınlar, hiç unutulmayacak anlar! Madem yaşanacak bol bol şey var, bende de artık Pegasus BolBol var. Bildiğin Pegasus Plus artık Pegasus BolBol. Yeni nesil kartsız uçuş programı Pegasus BolBol’da puanlar bol, avantajlar bol. Sen de flypgs.com’a gel, avantajları keşfet! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Vizesiz Geziyorum ile Rusya
Pegasus Airlines | Vizesiz Geziyorum ile Rusya
Yıl önce
Turnuva bitti ve geriye bol gollü Portekiz - İspanya maçında Vizesiz Geziyorum ile keşfettiğim anılarım kaldı. Önce Krasnodar oradan da Soçi’ye geçtiğimiz Rusya anılarımızı bu videoda topladık. #hadiozaman biraz keşfedelim! Pegasus BolBol üye ol: flyp.gs/BolBol Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Babalar Günü 2018
Pegasus Airlines | Babalar Günü 2018
Yıl önce
Önce Babalar Günü ne zaman diye arattın. Sonra Babalar Günü hediye. Hediyeye iliştirilecek Babalar Günü güzel söz enter. E bitti mi? Bitmediiiii. Bir şey diyeyim, boş ver o hediyeleri, lafları. Sen git ona kocaman sarıl. En büyük hediye, birlikte keşfettiğiniz yerler, mutlu anılardır. Hadi o zaman koş babişkoya. Babalar Günü kutlu olsun! Not: Yalnız çok iyi şarkı olmadı mı dımdım dııımmm dım dım dııım? Bence paylaş bi kere! Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Uçuş İşlemlerimi En Kolay Nasıl Tamamlarım?
Pegasus Airlines – Uçuş İşlemlerimi En Kolay Nasıl Tamamlarım?
Yıl önce
Kaç çeşit check-in vardır? En kolay check-in çeşidi nedir? Zamanında check-in neden önemlidir? Check-in yaparken nelere dikkat edilmelidir? Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda kaç saat önceden check-in yapılabilir? Online check-in neden en kolay yoldur? Bu videoda tüm bu soruları ve daha fazlasını anlattım. Bu videoda öğrendiklerinle uçuşlarının hepsi daha çok kolaylaşacak. :) Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Yurt İçi Fırsatlarını Tükenmeden Yakala
Pegasus Airlines - Yurt İçi Fırsatlarını Tükenmeden Yakala
Yıl önce
Yurt içinde kaçırılmayacak fiyatlar seni bekliyor! Bu fiyatlarla biletini flypgs.com, Pegasus mobil site ya da uygulamadan tükenmeden hemen al. Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Baharda Yurt İçinde Seyahatin Tam Zamanı
Pegasus Airlines - Baharda Yurt İçinde Seyahatin Tam Zamanı
Yıl önce
Ekran ışığının aydınlattığı odalarda değil gün ışı görmek istiyorsun biletini flypgs.com, Pegasus mobil site ya da uygulamadan hemen al, yurt içinde uygun fiyatlarla uç. Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Pegasus Airlines - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Yıl önce
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu güzel bayramı bizimle kutlayan, yanımızda olan herkese teşekkür ediyor; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı coşkuyla kutluyoruz. Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Pegasus Airlines - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Yıl önce
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği bu güzel günü bizimle birlikte coşkuyla kutlayan geleceğimizin mimarlarına teşekkür ediyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı neşeyle kutluyoruz! 🇹🇷 Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
إكتشف تركيا مع بيغاسوس الخطوط الجوية
إكتشف تركيا مع بيغاسوس الخطوط الجوية
Yıl önce
"هل تبحث عن المغامرة ؟ إذاً، تركيا تناديك؟ سوف تنبهر بالتاريخ ، المناظر الطبيعية والأطباق الشهية في تركيا. لأرخص الأسعار زوروا www.flypgs.com"
Pegasus Airlines | Anneler Günü 2018
Pegasus Airlines | Anneler Günü 2018
Yıl önce
Her şey onunla başladı! Annelerimizin günü kutlu olsun! Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | 2018 - 2019  Kış Tarifesi
Pegasus Airlines | 2018 - 2019 Kış Tarifesi
Yıl önce
Yaz bitiyor diye kış uykusuna mı yatalım? Ben varken kışın gezmeyi bırakmak yok. Kışın da gezdiren fiyatlar bende! Şimdi biletini Pegasus Mobil uygulamasıyla al; yurt içi 39,99 TL, yurt dışı 29,99 $’dan başlayan fiyatlarla Ekimden Marta uç! Üşenirsem, son dakika işim çıkarsa, vay mesai kitlenirse diyen varsa biletlerini Pegasus Flex ile alsınlar, sınırsız değişiklik hakkıyla gününü istedikleri kadar değiştirsinler. #hadiozaman önce Pegasus Mobil uygulamasına sonra nereye istersen oraya. flyp.gs/2018-19_Kis Mobil Uygulama: flyp.gs/xJXyO Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Ucuza bilet al, takımını yerinde destekle!
Pegasus Airlines | Ucuza bilet al, takımını yerinde destekle!
2 yıl önce
Bu hafta sonu gönül verdiğin takımını televizyondan ya da internetten izleme! Hemen www.flypgs.com’a gel, ucuza biletini al ve takımını yerinde destekle.
Pegasus Airlines - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2018
Pegasus Airlines – 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2018
2 yıl önce
Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’yla 17 kez uçtuk, 122 maça çıktık, 6990 puan topladık. Bu süreçte galibiyetlere, sevinçlere, şampiyonluklara doyamadık. Bizi sevinçten havalara uçuran Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’nın ulaşım sponsoru olmaktan gurur duyuyorum. Yeter ki kadınlar, ses getirmek, yükselmek, başarmak, gücünü göstermek, uçmak istesin. Ben hep yanlarındayım. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü kutlarım. Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Website: www.flypgs.com/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines | Nereye Kaçsak - Karpatlar
Pegasus Airlines | Nereye Kaçsak – Karpatlar
2 yıl önce
Kendini Anadolu’da gibi hissedeceğin, samimi insanlarıyla mükemmel anılar biriktireceğin ve doğayı hissedeceğin Karpatlar’ı Nereye Kaçsak ekibi ile gezdik. Doğa desen muazzam, insanları desen samimi, ulaşımı desen vizesiz ve ucuz! #hadiozaman ne bekliyorsun? Önce Lviv ucuz uçak bileti flyp.gs/lviv-nk benden, tatili planlaması senden. Seyahatin tadını çıkarman da garanti. ;) Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Erdem Şirin, Orçun Dalarslan Yönetmen: Erdem Şirin Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Nereye Kaçsak - Lviv
Pegasus Airlines | Nereye Kaçsak - Lviv
2 yıl önce
Ara sokaklarında kaybolmalık şehir getirdik: Lviv! Kendini şehrin ruhuna kaptıracağın bu şehirde gezilecek o kadar çok şey var ki! Gece hayatı desen canlı, kahvaltı mekanları desen çeşit çeşit! Hem de vizesiz uçmalı. :) #hadiozaman ucuz biletler www.flypgs.com ‘da, kiminle gideceğini kararlaştırması sende. ;) Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Erdem Şirin, Orçun Dalarslan Yönetmen: Erdem Şirin Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | 2018 Yılbaşı Hediyesi Bende!
Pegasus Airlines | 2018 Yılbaşı Hediyesi Bende!
2 yıl önce
Her yıl aynı hediyeleri almaktan sıkılmadın mı? Bu sene sevdiklerine 2018'de unutamayacakları bir seyahat hediye et diye 15 Mart- 7 Haziran 2018 arasındaki tüm yurt içi uçuşlar %30 indirimli!! Acele et indirimli biletler 30 Aralık'a kadar sadece www.flypgs.com ve Pegasus Mobil’de! flyp.gs/yeniyil-18-ytb Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Gökyüzünün En Lezzetli Menüsü Pegasus Cafe
Pegasus Airlines | Gökyüzünün En Lezzetli Menüsü Pegasus Cafe
2 yıl önce
Benimle uçarken şöyle güzel bi’ yemek yemek ister misin? Belki istersin belki de uçağa tok binersin. Hiç yemeyeceksen hiç ödemezsin. Acıkınca da Gökyüzünün En Lezzetlisi Pegasus Cafe menümden istediğini seçersin. Yani uçuş boyunca karnın acıkmazsa veya yemek istemezsen o yemeğin parası sen daha bilet alırken senden kesilmez. Sen uçakta istersen ye diye ben sana bu seçeneği sunuyorum. Böylece kimsenin yediğini içtiğini de sana ödetmiyorum. Sen yeter ki uçarken yemek iste sadece ihtiyacın olanı ödeme özgürlüğü bende. flyp.gs/Cafe-YTB Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? Cevabı bende ;)
Pegasus Airlines | Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? Cevabı bende ;)
2 yıl önce
Benimle farklı yerlere farklı farklı insanlar uçar. Uçakta acıkan da var gittiği yerde yemek isteyen de. ‘’Benim yüküm çok’’ diyen de var çantasını kapıp giden de. E ihtiyaçlarımız bu kadar farklıyken neden ödediğimiz ücret aynı olsun ki? Sen yeter ki uçmak iste sadece ihtiyacın olanı ödeme özgürlüğü bende. #hadiozaman flyp.gs/UcuzBilet-YTB Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com Dostlar benim bir derdim var. Şu bagaj hakkı, yiyecek meselesi. Bak anlatayım. Yemek ister misin? Bagajın var mı diye sormadan herkesten yemek ve bagaj parası almayı ben de bilirim. Ama ben ne yapıyorum? Başkasının yediğini içtiğini sana ödetmiyorum. Eğer yemek istemiyorsan, yeme bunları artık. Ekstra bagajın yoksa ekstra para ödeme artık. Onlar öyle ben böyleyim. Karar senin. Böyle böyle uygun fiyatlar hep bende. #hadiozaman sen yeter ki uçmak iste! Sadece ihtiyacın olanı ödeme özgürlüğü bende!
Sevgi ve Minnetle... #10Kasım
Sevgi ve Minnetle... #10Kasım
2 yıl önce
Yolculuğumuz senin yolunda. Sevgi ve minnetle anıyoruz.
Pegasus Airlines | 2018 Yaz Tarifesi
Pegasus Airlines | 2018 Yaz Tarifesi
2 yıl önce
Yapamadığın tatiller, gezemediğin yerler, yüzemediğin denizler ve daha fazlası nerede? Tabii ki flypgs.com’da! Sen yazı doya doya yaşa, eğlencenin tadını çıkar diye yazı tam 7 aya çıkarıyorum. Biletini erkenden al, sonra yüzmeye gezmeye dilediğin yere git! #hadiozaman yazın en eğlenceli tatilleri linkte seni bekliyor: flyp.gs/2018yaz-ytb Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | 2018 Yaz Tarifesi
Pegasus Airlines | 2018 Yaz Tarifesi
2 yıl önce
2018 yaz biletleri sadece mobilde! 25 Mart 2018 - 27 Ekim 2018 tarihleri arasındaki uçuşlarda yurt içine 49,99 TL’den, yurt dışına 44,99 $’dan başlayan fiyatlarla uçuyoruz. Pegasus Mobil uygulamasını indirenler 22 Ekim’e kadar biletlerini alıyor, doyasıya uçuyor. flyp.gs/2018yaz-yt Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım Tiflis’te
Pegasus Airlines | Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım Tiflis’te
2 yıl önce
Tiflis’i bir de Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım’ın gözünden izleyelim! Her karesi ayrı güzel :) Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Vizesiz Geziyorum - Şakir Yıldırım Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım Kıbrıs’ta
Pegasus Airlines | Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım Kıbrıs’ta
2 yıl önce
Vizesiz Geziyorum ve Şakır Yıldırım’la Kıbrıs’ı keşfet! Birinin bilgisi, diğerinin sanatçı gözüyle buluşunca ortaya çıkanlar insanı büyülüyor. Sen de büyülenmek istersen Kıbrıs’a uç! Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Vizesiz Geziyorum - Şakir Yıldırım Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım Lviv’de!
Pegasus Airlines – Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım Lviv’de!
2 yıl önce
Nostalji kareler, eski binalar ve bitmek bilmeyen 90’lar havası. Burası Ukrayna’nın ikinci şehri Lviv. Her açıdan mükemmel fotoğraflar çekeceğiniz ve asla kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz bu kenti bizim için Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım keşfetti ve videoya çekti. Bize de videoyu izledikten sonra bilet alması kaldı. Pegasus ile Sen Yeter Ki Uçmak İste! Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Vizesiz Geziyorum - Şakir Yıldırım Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines - Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım Lviv’de.
Pegasus Airlines - Vizesiz Geziyorum ve Şakir Yıldırım Lviv’de.
2 yıl önce
Avrupa’ya gitmek istiyorsun ve vize alması seni çok uğraştırıyorsa Lviv tam da sana göre. Eski binaları, nostalji tramvayları ve harika tarihi dokusuyla seni kendine aşık edecek Lviv’de yapılacak çok şey var. E #hadiozaman önce flypgs.com’a sonra Lviv’e! flyp.gs/Lviv-ytb Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Vizesiz Geziyorum - Şakir Yıldırım Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Türkiye’yi özlemediniz mi?
Pegasus Airlines – Türkiye’yi özlemediniz mi?
2 yıl önce
Türkiye’yi kim özlemez ki? Gelip hem hiç bi’ yerde bulamayacağınız şeyleri yerinden almak hem de memleketle özlem gidermek isterseniz flypgs.com’dan biletinizi hemen alabilirsiniz, üstelik 59,99 $’dan başlayan fiyatlarla! Hemen abone olun, ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın! Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Website: www.flypgs.com/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Paketler
Pegasus Airlines | Paketler
2 yıl önce
Bagaj isteyen var, yemek isteyen var. Ben koltuğumu önden seçerim diyen var. Sıkıntı yok, bende her ihtiyaca özel paket var. Yeni Süper Eko Paket: 1 adet kabin bagajıyla hafif bir uçuş seni bekliyor. Eko Paket: Yurt içinde 15 kg, Kıbrıs ve yurt dışında 20 kg bagaj hakkı sunar. Avantaj Paket: Koltuk seçme, 20 kg bagaj hakkı, sandviç hizmetlerinin tümüne, %50 avantajlı olarak sahip olursun. Business Flex: Cezasız bilet değiştirme ve iptal hakkı, yurt içi uçuşlarda 15 kg, yurt dışı uçuşlarda 20 kg bagaj hakkı, 12 kg kabin bagajı ve koltuk seçme (ekstra diz mesafesi dahil) ayrıcalıklarının tümüne, %50 avantajlı olarak sahip olursun. İhtiyacına özel paketler için: flyp.gs/paketler-ytb Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines | Rezervasyon Esnekliği
Pegasus Airlines | Rezervasyon Esnekliği
2 yıl önce
Flex ile sınırsız değişiklik hakkın olur, sıkıntı çekmezsin. Açık Bilet ile 1 yıl içinde istediğin zaman uçarsın, dertlenmezsin. Fiyat Sabitleme ile iyi fiyatı bulur, sabitlersin. Artan fiyatlardan etkilenmezsin. E #hadiozaman önce www.flypgs.com ’a sonra nereye istersen oraya! Website: www.flypgs.com/ TRvideos: trvideos.net/u/pegasusairlines Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek Pegasus Blog: blog.flypgs.com/
Pegasus Airlines - Yenilenen Mobil Uygulama
Pegasus Airlines – Yenilenen Mobil Uygulama
2 yıl önce
Demeyeyim demeyeyim diyorum ama yenilenen mobil uygulamam da cillop gibi oldu. Artık UçuşPuan’larını görebiliyorsun ve UçuşPuan’larınla bilet alabiliyorsun. Biletin yanmasın diye sınırsız değişiklik hakkı Pegasus Flex ve Fiyat Sabitleme seçeneklerim var. Uçarken yiyeceğin yemeği de seçebiliyorsun. Oteli, araç kiralmayı da mobil uygulamada hallet. Ee ne kaldı? Hemen uygulamamı indir, tüm avantajlarımdan anında haberdar ol! bit.ly/mobil_uygulama_yeni Hemen abone ol, ucuz bilet fırsatlarını sen de kaçırma! TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Website: www.flypgs.com/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines - Nereye Kaçsak Tiran'da!
Pegasus Airlines - Nereye Kaçsak Tiran'da!
2 yıl önce
Bir başkent düşünün: hem Avrupa’da hem de vizesiz. Bir de üstüne doğal güzellikleri, kültürel çeşitliliği ve denizi var. Ben demiyorum videoda öyle diyor :) E #hadiozaman hem tatil yapmaya hem de vizesiz tatilin keyfini çıkarmaya... bit.ly/Tiran_bilet Website: www.flypgs.com/ Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Erdem Şirin, Orçun Dalarslan, Yavuz Tan Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines - Nereye Kaçsak Ksamil'de!
Pegasus Airlines - Nereye Kaçsak Ksamil'de!
2 yıl önce
Vizesiz gidip, Maldivler kadar zevk alacağın bir ülke önerisi yapıyorum hazır ol! Arnavutluk... Deniziyle berrak, plajlarıyla sessiz ve insanlarıyla samimi olan bu şehir hem yakınında hem de vizesiz! Ksamil’e gitmek için önce www.flypgs.com’dan ucuz Tiran biletini alıyorsun, Tiran’dan Ksamil’e gitmek için bit.ly/pegasus_car ‘dan araç kiralıyorsun ve cennet koyunu geziyorsun :) #hadiozaman tatil nerede sen orada :) Website: www.flypgs.com/ Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Erdem Şirin, Orçun Dalarslan, Yavuz Tan Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines - Nereye Kaçsak Arnavutluk’ta!
Pegasus Airlines – Nereye Kaçsak Arnavutluk’ta!
2 yıl önce
Tarihin, doğanın, kültürün ve denizin tadını çıkarmak için ''Nereye Kaçsak'' ekibiyle Arnavutluk'a gittik. Gitmişken de böyle güzel bir video çekelim dedik. Çok da güzel oldu! Başkent Tiran'da kültür gezisi yaptıktan sonra, kiraladığımız araçla birlikte mis gibi Arnavutluk koylarını gezdik. Özellikle Ksamil kasabasındaki berrak ve sakin denizin tadını çıkardık. Sana da ilham olsun diye Erdem Şirin bu güzel anları videoya çekti. Şimdi sen de vizesiz gidip, arabanı kiralayıp mis gibi bir Arnavutluk havası almak için yapman gereken tek şey biletini almak: www.flypgs.com Website: www.flypgs.com/ Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Video: Erdem Şirin, Orçun Dalarslan, Yavuz Tan Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines - Ürdün | Amman
Pegasus Airlines – Ürdün | Amman
2 yıl önce
Amerika çöllerine gitmene gerek yok. Vizesiz git Ürdün'e git. Bu doğal güzellikleri başka yerde arama! Gizemli şehir Amman'ı, tüyleri diken diken eden bu görüntüleriyle süsleyen Vizesiz Geziyorum, Gezgin Çift ve Şakir Yıldırım keşfetti. #hadiozaman sen de flypgs.com'a gel, vizesiz uçabildiğin kadar uç.
إكتشف تركيا مع بيغاسوس الخطوط الجوية
إكتشف تركيا مع بيغاسوس الخطوط الجوية
2 yıl önce
هل تبحث عن المغامرة ؟ إذاً، تركيا تناديك؟ سوف تنبهر بالتاريخ ، المناظر الطبيعية والأطباق الشهية في تركيا. لأرخص الأسعار زوروا www.flypgs.com
إكتشف إسطنبول مع بيغاسوس الخطوط الجوية
إكتشف إسطنبول مع بيغاسوس الخطوط الجوية
2 yıl önce
أفضل طريق إلى إسطنبول مع طيران بيغاسوس! إكتشف سحر التلاقي بين الغرب والشرق وإستمتع بمنظر البوسفور الخلاب الذي سوف يخطف أنفاسك. لأرخص الأسعار زوروا www.flypgs.com
إكتشف اوروبا مع بيغاسوس الخطوط الجوية
إكتشف اوروبا مع بيغاسوس الخطوط الجوية
2 yıl önce
أفضل الطرق إلى أوروبا مع طيران بيغاسوس. لندن, باريس, برشلونة وغيرهم… لأرخص الأسعار زوروا www.flypgs.com
Pegasus Airlines - Babalar Günü 2017
Pegasus Airlines – Babalar Günü 2017
2 yıl önce
Hep sen mi gezeceksin? Biraz da baban gezsin. #hadiozaman hemen flypgs.com’a gir, Babalar Günü’nde babana bi’ güzellik yap. Baban zaten geziyorsa, o ikinci kişi başkası da olabilir tabii ki. Hemen abone ol, en ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırma! Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Website: www.flypgs.com/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines - Discover Turkey with Pegasus
Pegasus Airlines – Discover Turkey with Pegasus
2 yıl önce
Looking for an adventure? Then, Turkey is calling you! You will be mesmerized by the history, natural beauties and amazing cuisine of Turkey. Our lowest fares are www.flypgs.com
Pegasus Airlines - Discover Istanbul with Pegasus
Pegasus Airlines – Discover Istanbul with Pegasus
2 yıl önce
The best route to Istanbul is with Pegasus Airlines! Discover the magical meeting point of East and Weast and enjoy the stunning scenery of the Bosphorus that will take your breath away. Our lowest fares are www.flypgs.com
Pegasus Airlines - Discover Europe with Pegasus!
Pegasus Airlines – Discover Europe with Pegasus!
2 yıl önce
The best route to Europe is with Pegasus Airlines. London, Paris, Barcelona and much more… Our lowest fares are www.flypgs.com
Pegasus Airlines - Açık Bilet, Flex Bende!
Pegasus Airlines – Açık Bilet, Flex Bende!
2 yıl önce
Ya Yılmaz hocanın planları değişirse? Değişirse değişsin. Pegasus FLEX'le sınırsız değişiklik hakkı da, AÇIK BİLET de bende. www.flypgs.com’dan iç hatlarda 12,99 TL, dış hatlarda 9,99 €’dan başlayan fiyatlarla Flex al, sınırsız değişiklik hakkın olsun. Sen yeter ki uçmak iste! Hemen abone ol, ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırma! www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/sen-yeter-ki-ucmak-iste/? Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Website: www.flypgs.com/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines - Seyahat Çözümleri Bende!
Pegasus Airlines – Seyahat Çözümleri Bende!
2 yıl önce
Pakize Suda’nın keyfi yerinde. Eee ne de olsa vize, sigorta, otopark, araç kiralama, otel bende. Hadi önce flypgs.com’a, sonra nereye istersen oraya! Sen yeter ki uçmak iste! Hemen abone ol, ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırma! www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/sen-yeter-ki-ucmak-iste/? Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Website: www.flypgs.com/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Pegasus Airlines - Uygun fiyatlar bende!
Pegasus Airlines – Uygun fiyatlar bende!
2 yıl önce
Cem Seymen “Parayı dikkatlı harcamak lazım” diyor. Bence de. Uygun fiyatlar bende! Gir hemen flypgs.com’a, yurt içi 29,99 TL’den, yurt dışı 39,99 USD’den başlayan fiyatlarla biletini al, Ekim’den Mart’a en uygun fiyatlarla uç! Sen yeter ki uçmak iste! Hemen abone ol, ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırma! www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/sen-yeter-ki-ucmak-iste/? Facebook: facebook.com/PegasusHavayollari Twitter: twitter.com/ucurbenipegasus Instagram: instagram.com/pegasusairlines/ TRvideos: trvideos.net/u/flymepegasus Google Plus: plus.google.com/+PegasusHavayollari Website: www.flypgs.com/ Sorularınız için: twitter.com/pegasusdestek
Muhammed Sait YEŞİLDAĞ
Muhammed Sait YEŞİLDAĞ - 4 gün önce
Romaya gitmeye biraz ara vermemiz lazım malum #corona 😂😂😎
Asker Oğulları
Asker Oğulları - 5 gün önce
Kötü
RIZA BABA
RIZA BABA - 5 gün önce
Bende bindim bu uçağa Sabiha Gökçen stutgart ilk gördüğümde şaşırmıştım
Ender ÖZCAN
Ender ÖZCAN - 10 gün önce
Aralıkta Istanbul -Diyarbakır.......Diyarbakır-izmir-Frankfurta uçtum süperdi....yaza inşallah yine Pegasus la tatillere
Melek Kilinc
Melek Kilinc - 12 gün önce
Telefondaki barkotu gosterirsek kabul olur mu
Erkan Tunç
Erkan Tunç - Aylar önce
En son bindiğim havayolu şirketi olarak bundan sonraki uçuşlarınızda hiçbir uçağınızın pistten çıkmadığı hiçbir yolcunuzun burnunun dahi kanamadığı Yüce Allah'a emanet kazasız belâsız % 100 güvenli uçuşlar dilerim!..
ozcanbasak35
ozcanbasak35 - Aylar önce
ALLAH yolunuzu açık etsin inşallah
Zoya Hussain
Zoya Hussain - 2 aylar önce
Love you flypgs.You are amazing
Nailegül Şimşek
Nailegül Şimşek - 3 aylar önce
Harika reklam
murat topsakal
murat topsakal - 3 aylar önce
Ben çok Sevdim
Serkan Karabas
Serkan Karabas - 3 aylar önce
ben o ucagi gördum gercekte
Nigar Mammadova
Nigar Mammadova - 3 aylar önce
😂😂😂😂😂
Mahmut Arslan
Mahmut Arslan - 3 aylar önce
Ah şöyle bir arkadaşım olsa...
Mehmet Ali omput
Mehmet Ali omput - 3 aylar önce
Mardin dinlerin ve dillerin şehri. çok farklı ve bir o kadar iç içe geçmiş kültürlerin başkentidir Mardin.
Mahmut Arslan
Mahmut Arslan - 3 aylar önce
Çok güzel bir video Tebrikler Pegasus👏👏👏
Rnfamf Gorgec
Rnfamf Gorgec - 3 aylar önce
👍
irfan kantik
irfan kantik - 3 aylar önce
gűzelim memleketim mardin 😘😘
Müslüm Tektas
Müslüm Tektas - 4 aylar önce
Kurban olurum size Atatürk'e can kurban vatan kurucusu.
Deniz KOCA
Deniz KOCA - 4 aylar önce
🙏🏻🙏🏻
osman tahsin Erol
osman tahsin Erol - 4 aylar önce
Çok etkileyeci olmuş. Düşünenin, yazanın, çekenin, seslendirenin ve firmanın eline sağlık.
Dilek Uğuz
Dilek Uğuz - 4 aylar önce
Çok güzel olmuş
Meltem Akkuş
Meltem Akkuş - 4 aylar önce
Sen herşeye değersin, Mustafa Kemal Atatürk!
Haluk Alpat
Haluk Alpat - 4 aylar önce
Çok teşekkürler Pegasus, Yüce Atatürk diyor ki: "İstikbal Göklerdedir"
Billur Kamal
Billur Kamal - 4 aylar önce
Tesekkurler Pegasus
Esen eso
Esen eso - 4 aylar önce
Huzur içinde uyu BÜYÜK ADAM !! Rabb 'imin rahmeti üzerine olsun. 🙏❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷
DarkSaga
DarkSaga - 4 aylar önce
#PEGASUS
Aytaç Alp
Aytaç Alp - 4 aylar önce
Teşekkürler Pegasus ..
mehtap zorlu
mehtap zorlu - 4 aylar önce
Canım pegasus
Baby Daisy
Baby Daisy - 4 aylar önce
At the Beginning I can see Pegasus taking off to the sky! Love Pegasus so much!! Thanks 4 UPLOADING THIS VIDEO!
Seda
Seda - 4 aylar önce
"Bu memleketin taşı toprağı senden bize yadigar.Nereye baksak seni görmemiz işte hep ondan.Sen bu ülkenin her yerindesin.Sen bu ülkesin..." Daha iyi ifade edilemezdi herhalde.emeğinize sağlık.
Aicha KHANOUFI
Aicha KHANOUFI - 4 aylar önce
I hope you reply to me soon
Baby Daisy
Baby Daisy - 4 aylar önce
I’m a big FAN OF PEGASUS I LOVE PEGASUS SO MUCH! Thanks 4 Uploading!
Hayri Potur
Hayri Potur - 4 aylar önce
Avustralyalı havayolu şirketi Qantas, Boeing 737 NG tipi uçaklarının seferlerini tespit edilen çatlaklar nedeniyle durdurdu. Qantas, birkaç havayolu firmasının da 737 NG modellerini incelemeye aldığını duyurdu. Türkiye'de bu uçak modellerinden THY'nin elinde 113, Sun Express'in elinde 68, Pegasus'un elinde ise 46 adet bulunuyor.
ZkeX
ZkeX - 5 aylar önce
Hmmm benle dalga geciolar. Ucaksin diolar bana.
Aliihsan Alkaş
Aliihsan Alkaş - 5 aylar önce
Arkadaşlar ben bu uçağa bindim kıbrıs-İstanbul uçuşunda cidden yani resim var
Baby Daisy
Baby Daisy - 5 aylar önce
Thanks for uploading keep up the good work Pegasus! I love Pegasus airlines! I might fly one one day when I’m 18!
EMİR BEDİR
EMİR BEDİR - 5 aylar önce
👋⚡❤
afshin popal
afshin popal - 5 aylar önce
Wowww
A. L.
A. L. - 6 aylar önce
Hola, como puedo contactar con vosotros en España? Llamo al número de teléfono de vuestra web 650476937 y sale buzón lleno. Gracias
Emirhan Keskin
Emirhan Keskin - 6 aylar önce
💖💖💖TÜRK HAVA YOLLARI💖💖
ب ح
ب ح - 6 aylar önce
هد عامر
ب ح
ب ح - 6 aylar önce
تمام روحي
H. Mehmet Erinmez
H. Mehmet Erinmez - 6 aylar önce
@Tunctop tan geliyorum reklam bu galiba :)
Berke Şimşek
Berke Şimşek - 6 aylar önce
beyler 700 puan 50 tl felan değil 1 senede 10 kere uçtum yaptığı indirim 100tl aldanmayın lütfen!
Slime Twilightslime
Slime Twilightslime - 6 aylar önce
Pegasus Airlines sen bok 😡😡😡😡pis ucak turkish airlines Güzel ne TV yok 🤦🏻‍♂️😭
Göksek Deniz Eker
Göksek Deniz Eker - 6 aylar önce
Pegasus kral
Yiğit Yaman
Yiğit Yaman - 7 aylar önce
Moruq PlayStation kolu kapalı
hn gn
hn gn - 7 aylar önce
Pegasus yanındayız kadınların yanında olduğun sürece!!!😄
Clepster
Clepster - 7 aylar önce
inşallah bende pilot olurum
sevil astan
sevil astan - 7 aylar önce
Bu kampanya dan önce Rusya'ya 3kisi 2bine gittim, şimdi bi bilet 2300tl
LPS Muffin TV
LPS Muffin TV - 7 aylar önce
İlk öncelikle teşekkürler Pegasus ve koltukların arkasındaki NG Kütahya bizim markamızdır yani Pegasusla bir iletişimimiz var
Aviation&Game
Aviation&Game - 7 aylar önce
Avrupa Uçuşlarım 1 € + Vergiler! *Vergiler* *250 tl*
Sinan Mert Byknacar
Sinan Mert Byknacar - 7 aylar önce
Sen şakaa yapiynnn
Celal Kandak
Celal Kandak - 7 aylar önce
Akıllı tahta takılıyor ama boyanmıyor. Nasıl bir iş bu?
Atilla Doğan Altunbaş
Atilla Doğan Altunbaş - 7 aylar önce
YAPILAN İŞ ÇOK GÜZEL AMA BU İŞİ DEVLETİNYAPMASI LAZM
Özlem candan
Özlem candan - 7 aylar önce
Samsun ucusunuzdan çok memnun kaldık fakat rötar sıkıntılarınızı hallederseniz çok iyi bir havayolu bizi bekliyor olabilir teşekkürler.
Mehmet Can Akbas
Mehmet Can Akbas - 7 aylar önce
Emeği geçen herkese teşekkürler
Yavuz Kaan
Yavuz Kaan - 7 aylar önce
herzamanki gibi PARALI MK UERO HEMDE YURTİÇİ 7 TL YURT DIŞI 40-50TL FLN
Baby Daisy
Baby Daisy - 7 aylar önce
Nice video I’m very proud of u keep up the good work I love Pegasus airlines because I feel very very safe safe with them and I love Crew ladies/man crews who work there Sorry for my bad English 😐 I don’t speak Turkish but I love to fly Pegasus when I’m older and become a pilot!
Nazim Aras
Nazim Aras - 7 aylar önce
👍
Baby Daisy
Baby Daisy - 7 aylar önce
Nice video and thank you so much 4 uploading this keep up the good work Pegasus!
sezgi çevik
sezgi çevik - 7 aylar önce
Şimdi sizde neden sadece ekonomi oluyor biraz büyük çatlağım biraz biznız filan yani Sports club ekleyin biraz uçaklara biznız farz kaçtık biznız
Eren Cinpolat
Eren Cinpolat - 7 aylar önce
Ugramadan gecmeyin arkadaslar
Eren Cinpolat
Eren Cinpolat - 7 aylar önce
Dünyanin en tatli teyzesi
Samet Altuntas
Samet Altuntas - 8 aylar önce
Yarin bu ucaga bincemm korkuyomm
My 0757
My 0757 - 8 aylar önce
Bende yarın uçakla gidicektim
My 0757
My 0757 - 8 aylar önce
Teşekkürler ♥️♥️
Turkey TC.
Turkey TC. - 8 aylar önce
Pegasus :)
Baby Daisy
Baby Daisy - 8 aylar önce
Nice video Pegasus!
My 0757
My 0757 - 8 aylar önce
Alanya Antalya Türkiye 🇹🇷🇹🇷
Asya
Asya - 8 aylar önce
neden pegasus programda rusça yada ukrayna dili yok. yapmalınızı gerek var
Mehmet Alp Aydoğan
Mehmet Alp Aydoğan - 8 aylar önce
Bizim evden saw a inen uçaklar gozukuyor ben bu ucagi 2 hafta once gordum
Silence Gunduz
Silence Gunduz - 8 aylar önce
so where is the answer then ????
Slime 4 life
Slime 4 life - 8 aylar önce
I am scared to go on peaguses airlines
Baby Daisy
Baby Daisy - 8 aylar önce
I’m not Turkish I talk English but I love ur videos Flypgs! There so good to watch I love Pegasus and I even plane spot and see Pegasus sometimes! At London Stansted! And I’m a Huge fan of planes! And I have tapped the bell to receive notifications like my comment on every video if u can! From Cameron
FrtFenerbahce Fenerbahce
FrtFenerbahce Fenerbahce - 8 aylar önce
Uçakta suyu bile parayla satan isportaci şirket. Rezaletleriyle alakalı vatandaş tarafından çekilmiş yüzlerce video var. Milleti bu tarz videolarla kandıramazsınız bu millet sizi çok iyi tanıyor. Bırak milletin hayaliyle uğraşmayı 5 dk vatandaş geç geldi diye yeniden bilet satmaya çalışan milletin hayallerinin içine sıçan bir şirket
Ruxsare Mamedova
Ruxsare Mamedova - 8 aylar önce
Cok duygulandim .Allah korusun .
eğlence dünyası
eğlence dünyası - 8 aylar önce
Uçuştan ne kadar önce yapılmalı?
Ceyda Ada Pekey
Ceyda Ada Pekey - 8 aylar önce
Coşkun sabah türkiyenin en büyük sanatçısıdır kimse yerini doldurulmaz ve dünyanın da en büyük ud virtiyözüdür
Blissy Gacha
Blissy Gacha - 9 aylar önce
BOO BOO you abused someone
_________________
_________________ - 9 aylar önce
Sago kaf kef
Wonka
Wonka - 9 aylar önce
Reklamda en çok uçtuğun yıl olsun diyor ama ben uçmayı bilmiyorum.
Sedat parlakoglu
Sedat parlakoglu - 9 aylar önce
2 dakika dinlediğimde bacaklarım koltuga yapışıyor
Alan Biron
Alan Biron - 9 aylar önce
Bir sike yaramıyor. Bolpuan üzerinden alacağın zaman fiyatları yüksek gösteriyorlar. klasik türk işi " fırsat "