Angara Bebesi
Angara Bebesi
  • 112
  • 94 746 190
  • 100
  • Katılım 14 Feb 2015
Ankara'nın içinde ekibimle beraber bi garip videolar çekiyoruz, ekip dediğimde Hasan'la ben işte.Kanalımızda bolca Ankara şivesi ve Ankaralı bulabilirsiniz, her hafta cuma günleri 18:30'da yeni video paylaşıyorum, takipte kalın ;D
İletişim ve işbirlikleri için iletisimangarabebesi@icloud.com adresine mail atabilirsiniz.

Video
OTOSTOP ÇEKİP CİNAYETE BULAŞMAK! - ( KORKUNÇ ŞAKA! )
OTOSTOP ÇEKİP CİNAYETE BULAŞMAK! - ( KORKUNÇ ŞAKA! )
2 gün önce
Selamlar arkadaşlar, şaka serimize OTOSTOP ŞAKASI ile devam ediyoruz, Ankara'da otostop çekilen belli başlı yerler var bizde bu yerlerin birinde bi şaka yapalım dedik, MAFYA kılığına girip Hasan'ı ölü yaptık, arabaya binen bebeleri efsane KORKUTTUK, çok komik bir şaka oldu umarım beğenirsiniz. Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabebesi Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir. Bizlere destek olmak amacıyla videomuzu beğenip ve kanalımıza hala abone değilseniz " ücretsiz " bir şekilde abone olabilirsiniz.
TAKİPÇİLERİME PAVYONDA 5500 LİRA HESAP GEÇİRME ŞAKASI! - ( RİSKLİ ŞAKA ! )
TAKİPÇİLERİME PAVYONDA 5500 LİRA HESAP GEÇİRME ŞAKASI! - ( RİSKLİ ŞAKA ! )
7 gün önce
Mahsun Çelik - OLAY - trvideos.net/GwLib7-q9gY-video.html ---- tıkla izle ! Selamlaaarrr arkadaşlar, 2 hafta önce söz vermiştim sözümü tuttum, 3 takipçimle pavyona gittim, ama onlara ufak bir şaka yaptım, iyi seyirler.. Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabebesi Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir. Bizlere destek olmak amacıyla videomuzu beğenip ve kanalımıza hala abone değilseniz " ücretsiz " bir şekilde abone olabilirsiniz.
TABUTLA KORKUTMA ŞAKASI #2 - ( ALTINA İŞEDİ! )
TABUTLA KORKUTMA ŞAKASI #2 - ( ALTINA İŞEDİ! )
16 gün önce
Birinci videoyu çekeli nerdeyse 3 ay olmuştu, 50.000 beğeni alırsa ikinci videoyu çekerim dedim tam 60.000 beğeni gelmiş, çok teşekkür ediyorum. Angara Bebesi Tabut Şakası Sizlerle ! Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabebesi Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir. Bizlere destek olmak amacıyla videomuzu beğenip ve kanalımıza hala abone değilseniz " ücretsiz " bir şekilde abone olabilirsiniz.
MEVZUYA BİR KAMYON ADAM ÇAĞIRMAK! #2 - ( ŞİŞE KIRIP KOVALADI! )
MEVZUYA BİR KAMYON ADAM ÇAĞIRMAK! #2 - ( ŞİŞE KIRIP KOVALADI! )
Aylar önce
Hepinize selamlar arkadaşlar, Angara Bebesi'nin en sevilen serisi olan MEVZUYA BİR KAMYON ADAM ÇAĞIRMAK'ın ikinci videosuyla sizlerleleyim. Efsane eğlenceli bir video oldu, videonun sonunda aşırı derecede şiddet içeriği olduğu için yükleyemedim, iyi seyirler. Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabebesi Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir. Bizlere destek olmak amacıyla videomuzu beğenip ve kanalımıza hala abone değilseniz " ücretsiz " bir şekilde abone olabilirsiniz.
BENİ GÜLDÜRENE 50 TL! - ( GÜLDÜRMEK İÇİN NELER YAPTILAR! )
BENİ GÜLDÜRENE 50 TL! - ( GÜLDÜRMEK İÇİN NELER YAPTILAR! )
Aylar önce
Binatex-e kaydolun ve demo hesabınıza ücretsiz 1000 $ kazanın: bit.ly/2Redj06 Binatex resmi Facebook hesabi: facebook.com/groups/889713868049780/ Hepinize selamlar dostlar, yeni videomuza hoşgeldiniz! BENİ GÜLDÜRÜNE 50 TL'nin ilk videosunu çok sevdiniz çok beğendiniz, bende ikinci videosuyla karşınızdayım.. Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabebesi Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir. Bizlere destek olmak amacıyla videomuzu beğenip ve kanalımıza hala abone değilseniz " ücretsiz " bir şekilde abone olabilirsiniz.
KEKOLARIN YANINDA SİLAH DÜŞÜRMEK! - ( ÇOK BEKLENEN KIŞKIRTMA! )
KEKOLARIN YANINDA SİLAH DÜŞÜRMEK! - ( ÇOK BEKLENEN KIŞKIRTMA! )
Aylar önce
O büyük gün geldi çattı, benden bir yıldır beklediğiniz KEKOLARIN ÖNÜNDE SİLAH DÜŞÜRME şakası şimdi sizlerle. Uzun zamandır keko kışkırtma videosu çekmiyordum, baya özlemişim çok riskli ve eğlenceli bir video oldu, sonuna kadar izlemeyi unutmayın. ** ÖNEMLİ DUYURU ** -VİDEO ÇEKİLMEDEN ÖNCE TÜM İZİNLER ALINMIŞTIR. -VİDEODA BULUNAN KİŞİLERİN İZİNLERİ ALINMIŞTIR. -EĞLENCE AMAÇLI ÇEKİLMİŞTİR. Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabebesi Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir. Bizlere destek olmak amacıyla videomuzu beğenip ve kanalımıza hala abone değilseniz " ücretsiz " bir şekilde abone olabilirsiniz.
EZHEL VE NORM ENDER'E SOKAĞIN TEPKİSİ! - ( BÜYÜK LİNÇ GELDİ! )
EZHEL VE NORM ENDER'E SOKAĞIN TEPKİSİ! - ( BÜYÜK LİNÇ GELDİ! )
2 aylar önce
Selam arkadaşlar bu hafta sokaktayız, sokaktaki rap dinleyicilerine gündemi sorduk,işte sokağın olaylara yorumu!.
ATM ÖNÜNDE SOYGUN  ŞAKASI ! - ( ŞOKA GİRDİ! )
ATM ÖNÜNDE SOYGUN ŞAKASI ! - ( ŞOKA GİRDİ! )
2 aylar önce
Hepinize selamlar arkadaşlar bu haftada diğer haftalarda olduğu gibi bomba gibi bir video ile karşınızdayım. Akşam hava karardıktan sonra ATM önüne gelen insanları soyguncu gibi korkuttum, efsane komik bir video oldu, iyi seyirler. ** ÖNEMLİ DUYURU ** -VİDEO ÇEKİLMEDEN ÖNCE TÜM İZİNLER ALINMIŞTIR. -VİDEODA BULUNAN KİŞİLERİN İZİNLERİ ALINMIŞTIR. -EĞLENCE AMAÇLI ÇEKİLMİŞTİR. Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabebesi Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir. Bizlere destek olmak amacıyla videomuzu beğenip ve kanalımıza hala abone değilseniz " ücretsiz " bir şekilde abone olabilirsiniz.
KEKOLARIN TOFAŞLARINI BOYAYARAK KIŞKIRTTIM! - ( BU SEFER KAÇAMADIM! )
KEKOLARIN TOFAŞLARINI BOYAYARAK KIŞKIRTTIM! - ( BU SEFER KAÇAMADIM! )
2 aylar önce
Angara Bebesinden selamlar, Arkadaşlar kanalımızın en sevilen serisi olan keko kışkırtmalarının yeni bir bölümünden selamlar, bu hafta su tutunca geçen boya ile kekoların tofaşlarını boyayıp kışkırttık, efsane riskli bir video oldu, bu serinin devamını isterseniz like atmayı unutmayın, kanalımıza hala abone değilseniz abone olarak bize destek olabilirsiniz, iyi seyirler. Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabebesi Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
90 SANİYE NEFESİNİ TUTANA 20 LİRA! - ( SOKAKTA PARA DAĞITTIK! )
90 SANİYE NEFESİNİ TUTANA 20 LİRA! - ( SOKAKTA PARA DAĞITTIK! )
2 aylar önce
Selamlar Angara Bebesi takipçileri, bu hafta İzmir Urla'dayız.Tut kazan serimizin ilk bölümünde sizlerleyiz, 90 saniye nefesini tutana 20 lira para vereceğiz. 500.000 aboneyi aştık, çok teşekkür ederim. Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabe... Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
PIRLANTA KAPLI VOSVOS'U KIZLARA İTTİRMEK! - ( SÜRPRİZ SONLU )
PIRLANTA KAPLI VOSVOS'U KIZLARA İTTİRMEK! - ( SÜRPRİZ SONLU )
2 aylar önce
Yeni videomuzdan hepinize selamlar! Bu hafta bu efsane PIRLANTA KAPLI VOSVOS ile kızları trolleyeceğiz, kızların dikkatini çektikten sonra arabanın içinde fotoğraf çektircem, ardından olaylar gelişecek.. Sonuna kadar izleyin sonu çok fena oldu :D Beni instagram'dan takip etmek için : instagram.com/theangarabe... Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir. Özel günlerinizde arabayı kiralamak için : instagram.com/mizannebru/
TABUTLA KORKUTMA ŞAKASI! - (  BAYILDI! )
TABUTLA KORKUTMA ŞAKASI! - ( BAYILDI! )
3 aylar önce
Hepinize selamlar arkadaşlar bugün efsane bir şaka ile sizlerleyiz. İmam kılığına giyip tabutla korkuttuk, çok güzel bir video oldu ama çok emek verdik, beğendiyseniz beğen butonuna basarak bize destek olabilirsiniz, abone olmayı unutmalım.! instagram.com/theangarabe... Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
YKS'Yİ KAÇIRDIN ŞAKASI! - ( ALARMI KAPATIP KIŞKIRTTIM! )
YKS'Yİ KAÇIRDIN ŞAKASI! - ( ALARMI KAPATIP KIŞKIRTTIM! )
3 aylar önce
Selamlar arkadaşlar, öncelikle sınava giren tüm kardeşlerime başarılar diliyorum, Hasan'da bu sınava girecekti ve alarmını kapatıp saati ileri aldım, çok üzüldü çok ağladı ama çok güzel bir şaka oldu, iyi seyirler! instagram.com/theangarabebesi/ Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
BENİ GÜLDÜRENE 20 TL! - ( SOKAKTA PARA DAĞITTIK )
BENİ GÜLDÜRENE 20 TL! - ( SOKAKTA PARA DAĞITTIK )
3 aylar önce
Binatex-e kaydolun ve demo hesabınıza ücretsiz 1000 $ kazanın: bit.ly/2JRT1rk Hepinize selamlar arkadaşlar ben Angara Bebesi bu hafta efsane bir konsept ile karşınızdayım, moralim çok bozuktu hiçbir şeye gülmüyordum, Utku Uzun ile sokağa çıkıp beni güldürüne 20 TL verdik, çok eğlenceli bir video oldu iyi seyirler. Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
BERBER BABAMIN KULAĞINI KESTİ! - ( TÜRKİYE'DE İLK DEFA KULAK KESME ŞAKASI! )
BERBER BABAMIN KULAĞINI KESTİ! - ( TÜRKİYE'DE İLK DEFA KULAK KESME ŞAKASI! )
4 aylar önce
Hepinize selam Angara Bebesi takipçileri, uzuuuunn zamandır babama şaka yapmıyordum, adam benden tam umudu kestiği anda hiç beklemediği bir şaka ile karşısına çıktım. Her zaman gittiğimiz berberimizi bir hafta boyunca babama övdüm övdüm övdüm.Bir haftanın sonunda tuttum babamı berbere götürdüm, babamın beklemediği bir şey vardı, önceden hazırlanmış kameralar ve bir sürü kan. Efsane bir şaka oldu, Türkiye'de ilk defa yapılan KULAK KESME şakasını umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.. Ankara'da olanlar için harika bir berber, randevu almak için - instagram.com/newcastlebarberclub/ Beni hala Instagram'dan takip etmeyenler varsa buyursun - instagram.com/theangarabebesi/ Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
ÇİNÇİN'DE KEKOLARI KIŞKIRTIRKEN BAŞIMA GELMEYEN KALMADI! - ( ÖLÜMDEN DÖNDÜM! )
ÇİNÇİN'DE KEKOLARI KIŞKIRTIRKEN BAŞIMA GELMEYEN KALMADI! - ( ÖLÜMDEN DÖNDÜM! )
4 aylar önce
Hepinize selamlar arkadaşlar. Angara Bebesi kanalının en sevilen serisi olan keko kışkırtmasının yeni bölümüne hoş geldiniz.Türkiye'nin en tehlikeli mahallesi olan Çinçin mahallesindeyiz. Videoyu çekerken başımıza gelmeyen kalmadı, iyi seyirler. Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
TRAVESTİ KILIĞINDA İNSANLARI KIŞKIRTMAK! - ( ÇOCUK FENA KORKTU! )
TRAVESTİ KILIĞINDA İNSANLARI KIŞKIRTMAK! - ( ÇOCUK FENA KORKTU! )
5 aylar önce
ÖNEMLİ!! Bu video tamamen eğlence amaçlı çekilmiş olup, hiçbir şekilde hiç kimseyi aşağılama amacıyla çekilmemiştir.Kanalımızı yakından takip edenler bilir, sürekli farklı farklı tiplemeleri taklit ediyoruz.Girdiğimiz tiplemeler bizi yansıtmamaktadır, iyi seyirler :) Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
İNSANLARIN TELEFONLARINI ALIP PARÇALAMAK! - ( KIZ ÇILDIRDI! ) - w/UTKU UZUN
İNSANLARIN TELEFONLARINI ALIP PARÇALAMAK! - ( KIZ ÇILDIRDI! ) - w/UTKU UZUN
6 aylar önce
Selamlar arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. Bu hafta Eskişehir'deyiz, yanımda Utku Uzun var. Elimde Siyah bir telefon var, insanların yanına gidip kız arkadaşımı aramak için telefon istiyorum, Utku'da bir adres sorup dikkatlerini dağıtıyor, ben de o sırada telefonu kendi telefonumla değiştiriyorum.Telefonda sinirlenip telefonu yere fırlatıyorum, insanlar yere atılan telefonu kendi telefonları sanıyor.Güzel bir şaka oldu umarım beğenirsiniz. Sponsorluk, iletişim ve iş birlikleri için " iletisimangarabebesi@icloud.com " adresine mail atmanız yeterlidir.
MEVZUYA BİR KAMYON ADAM ÇAĞIRMAK! - ( SONU ÇOK KÖTÜ BİTTİ! )
MEVZUYA BİR KAMYON ADAM ÇAĞIRMAK! - ( SONU ÇOK KÖTÜ BİTTİ! )
6 aylar önce
Binomo'ya kaydolun ve demo hesabınıza ücretsiz 1000 $ kazanın: bit.ly/2IIFa2U Hepinize selamlar Angara Bebesi takipçileri yeni videoma hoş geldiniz. En son video çekerken başımıza talihsiz olaylar meydana geldi.Bu yüzden bazı aksaklıklar oldu, bunları anlattığım bir video çekip hafta sonu yayınlayacağım, şimdilik bu videoya geçelim. Bir tane nakliye kamyonu tutup arkasına bir sürü kişi bindirdim, yoldan geçen insanlara atar gider yapıp, bir ıslığımla bir kamyon adam çağırıp kovalıyoruz.Çok güzel bir video oldu, umarım beğenirsiniz. Bu videoya sizden tam 25.000 like bekliyorum, kanalımıza abone olmayanlar varsa abone olup bize destek verebilirler. İyi seyirler kendinize iyi bakın! Sponsorluk, iş teklifleri ve iletişim için - iletisimangarabebesi@outlook.com
KUTUDAKİNİ BİL 20 LİRA KAZAN! - ( NELERE DOKUNDULAR! )
KUTUDAKİNİ BİL 20 LİRA KAZAN! - ( NELERE DOKUNDULAR! )
7 aylar önce
Hepinize selamlar Angara Bebesi takipçileri ; Sokakta çektiğimiz videolara tam gaz devam ediyoruz, bu hafta elimizde iki kutu var, kutuların içinde ise KELLE ve PAÇA var.Gözleri kapalı bir şekilde kutunun içindekileri bilebilecekler mi?Eğer bilirlerse bizden 20 lira ödül kazacaklar.Çok güzel bir video oldu ve sokakta insanlara para dağıttım. Bu tarz videoların devamını istiyorsanız mutlaka beğenmeyi unutmayın, dokundurtmak istediğiniz nesneleri yorumlara yazın diğer sefere onları dokundurtalım :D Sponsorluk, iş teklifleri ve iletişim için - iletisimangarabebesi@outlook.com
KORKUNÇ MAFYA ŞAKASI! #3 - ( PİTBULL'LA KOVALADIK! )
KORKUNÇ MAFYA ŞAKASI! #3 - ( PİTBULL'LA KOVALADIK! )
7 aylar önce
Selamlar Angara Bebesi takipçileri; Bu hafta çok sevdiğiniz serimiz olan MAFYA şakasıyla karşınızdayım.Bu videoya çok emek verdik çok güzel bir video çıksın diye.Sizlerden ricam videoyu beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı kanalımıza da abone değilseniz ücretsiz olarak abone olmanızı eksiklerimizi de yorumda belirtmeyi unutmayınız. Sizleri seviyorum, kendinize çok iyi bakın gardaşlarım. iletişim - iletisimangarabebesi@outlook.com instagram - instagram.com/theAngaraBebesi
KEKOLARI FAL BAKARAK KIŞKIRTMAK! - ( PSİKOLOJİK KIŞKIRTMA! )
KEKOLARI FAL BAKARAK KIŞKIRTMAK! - ( PSİKOLOJİK KIŞKIRTMA! )
7 aylar önce
Selamlar Angara Bebesi takipçileri; Nasılsınız bakalım ? Özlediniz mi KEKO KIŞKIRTMALARINI ? Bende özledim.. Kekoların yanına gidip fal baktığımı söyleyeceğim, ellerini okşayarak absürt bir şekilde fal bakcam, falda üç vakte kadar bır kısmet gördüğümü söyleyeceğim. Olayın patlayacağı nokta, kısmet diye Hasan gelecek, hemde KERİMCAN DURMAZ taklidiyle.. Efsane eğlenceli ve komik bir video oldu, umarım beğenirsiniz. Videomuzu beğenirseniz kanalımıza abone olarak bize destek olabilirsiniz.. iletişim - iletisimangarabebesi@outlook.com
ANKARA'DA ARABAYLA ÇOCUK KAÇIRMA ŞAKASI! - ( BAŞIMIZA NELER GELDİ? )
ANKARA'DA ARABAYLA ÇOCUK KAÇIRMA ŞAKASI! - ( BAŞIMIZA NELER GELDİ? )
8 aylar önce
Hepinize selamlar Angara Bebesi takipçileri; Ankara'nın en tenha sokaklarında bir şaka çekelim dedik, arabanın içine ekibimizden arkadaşı koyuyoruz ve yoldan birisi geçerken cama vurup yardım isteyerek bağırıyor. Tam o esnada olaya Hasan'la ben dahil oluyorum.Bakalım başımıza neler geldi. Siz böyle bir olaya şahit olsaydınız tepkiniz ne olurdu? İyi seyirler.. Devam eden iPhone 6s çekilişimize katılmak için ; - 400.000 abonede sonlanacaktır! -Bu videoyu beğenmek. - ( Daha önceden beğendiyseniz şansınız artacaktır! ) -Kanala abone olmak. -Instagram'dan takip etmek - @theAngarabebesi -Son olarak yoruma katıldım yazmak. Bol şanslar ! iletisim, sponsorluk ve iş birlikleri için - iletisimangarabebesi@outlook.com
KARDEŞİME KARNE HEDİYESİ ALCAM AMA PARAM YETMİYOR! - ( TEYZELERİN OLAY TEPKİSİ! )
KARDEŞİME KARNE HEDİYESİ ALCAM AMA PARAM YETMİYOR! - ( TEYZELERİN OLAY TEPKİSİ! )
8 aylar önce
Angara Bebesi'nden hepinize selamlar! Karneleri aldığımız gün dışarıya çıkıp, "KARDEŞİME BU HEDİYEYİ ALACAĞIM AMA PARAM YETMİYOR" dedik.Bakalım insanlar bize yardım edecek mi ? Karne Hediyesi - iPhone 6s Çekilişimiz için yapmanız gerekenler ; -Bu videoyu beğenmek. -Kanala abone olmak. -Instagram'dan takip etmek - @theAngarabebesi -Son olarak yoruma katıldım yazmak. Bol şanslar !
KERİMCAN DURMAZ TAKLİDİYLE KIZLARDAN INSTAGRAM ALMAK ! - ( SOKAKTA PARA DAĞITTIK ! )
KERİMCAN DURMAZ TAKLİDİYLE KIZLARDAN INSTAGRAM ALMAK ! - ( SOKAKTA PARA DAĞITTIK ! )
8 aylar önce
Hepinize selamlar gardaşlarım, abilerim ve Romalılar ! Daha önce hiç böyle dışarıda video çekmemiştim.Bu yüzden biraz farklı bir video oldu. Sokakta ki insanlara Hasan şarkı söyleyecek, gülmeyenler bizden tam 20₺ kazacanak. Eğer bu video hoşunuza giderse, bu seriyi devam ettirip ikincisini çekeceğiz. Videomuzu beğendiyseniz beğen butonuna basmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok önemli, yorumlarda nasıl videolar istediğinizi belirtin, ona göre videoları çekelim. Kendinize çooook iyi bakın sizleri seviyorum. ! Beni instagram'dan takip edebilirsiniz - instagram.com/theAngaraBebesi İletişim, iş birlikleri ve sponsorluk için - iletisimangarabebesi@outlook.com
ASANSÖRDE ALTINA YAPMA ŞAKASI! - ( RİSKLİ ŞAKA! )
ASANSÖRDE ALTINA YAPMA ŞAKASI! - ( RİSKLİ ŞAKA! )
8 aylar önce
Selamlar Angara Bebesi takipçileri, Bu hafta daha önce severek izlediğiniz Asansör Şakamızın ikinci versiyonunu çektim, umarım hoşunuza gider, kendinize cici bakın, görüşürüz! Beni instagram'dan takip edebilirsiniz - instagram.com/theAngaraBebesi İletişim, iş birlikleri ve sponsorluk için - iletisimangarabebesi@outlook.com
KEKOLARI SURİYELİ TAKLİDİYLE KIŞKIRTMAK! - ( SONU ÇOK KÖTÜ BİTTİ! )
KEKOLARI SURİYELİ TAKLİDİYLE KIŞKIRTMAK! - ( SONU ÇOK KÖTÜ BİTTİ! )
9 aylar önce
HEPİNİZE SELAMLAR ARKADAŞLAR; BU HAFTA KANALIMIZIN EN SEVİLEN SERİSİYLE KARŞINIZDAYIM; VİDEOMUZ KESİNLİKLE SURİYELİ KARDEŞLERİMİZİ ÖRSELEMEK&KÜÇÜK DÜŞÜRMEK AMAÇLI ÇEKİLMEMİŞTİR; KEKO KIŞKIRTMALARININ DEVAMI İÇİN SİZDEN BU VİDEOYA TAM 50.000 LİKE BEKLİYORUM; SİZLERİ İÇİN DAYAK YİYORUZ BİR BEĞENİYİ ÇOK GÖRMEYİN :) Beni instagram'dan takip edebilirsiniz - instagram.com/theAngaraBebesi İletişim, iş birlikleri ve sponsorluk için - iletisimangarabebesi@outlook.com
İNSANLARIN ÜZERİNE TOFAŞLA KOŞMAK ! - ( EFSANE ŞAKA POLİS GELDİ! )
İNSANLARIN ÜZERİNE TOFAŞLA KOŞMAK ! - ( EFSANE ŞAKA POLİS GELDİ! )
9 aylar önce
Hepinize selamlar Angara Bebesi takipçileri Bu hafta efsane bir şaka ile karşınızdayım.Daha önce benzerleri yapıldı ama böylesi yapılmadı.Dört tane TOFAŞ ayarladık, yoldan geçen insanlara atar yapıp ıslık çalıyorum, sonra bi araba adam gelip bebeyi kovalıyoruz. Güzel bir video oldu, bu videonun devamını isterseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın, iyi seyirler. Sponsorluk, iş birlikleri, iletişim ve diğer herşey için - iletisimangarabebesi@outlook.com
TEFECİ TUTUP BABAMI CİNAYETE BULAŞTIRDIK! - ( YILIN ŞAKASI BABAM KRİZ GEÇİRECEKTİ! )
TEFECİ TUTUP BABAMI CİNAYETE BULAŞTIRDIK! - ( YILIN ŞAKASI BABAM KRİZ GEÇİRECEKTİ! )
10 aylar önce
Hepinize selamlar Angara Bebesi takipçileri, kanalıma ve videoma hoş geldiniz. Babama çok korkunç bir şaka yaptım, aynı şaka size yapılsa tepkiniz nasıl olurdu ? iPhone 8 Plus çekilişimize katılmak için yapmanız gerekenler ; - Bu videoyu beğenmek. - Kanala abone değilseniz abone olmak. - Instagram adresimizi takip etmek - ( instagram.com/theangarabebesi/ ) 50.000 like gelirse tefeci tutup KEKOLARI kaçırma şakası çekeceğim. İletişim, iş birlikleri ve sponsorluk için - iletisimangarabebesi@outlook.com
SOKAKLARDA YİNE ANGARA BEBESİ! - ( Lin Pagan )
SOKAKLARDA YİNE ANGARA BEBESİ! - ( Lin Pagan )
10 aylar önce
Selam dostlar, Stüdyo Pan'ın kanalımız için hazırladığı SOKAKLARDA YİNE ANGARA BEBESİ isimli şarkı ile karşınızdayım. Stüdyo Pan'a abone olmak için - goo.gl/JyMWDC
KEKO BİRİNİN SEVGİLİSİNE BAKARSANIZ NE OLUR ? - ( ÇILDIRMALIK KIŞKIRTMA )
KEKO BİRİNİN SEVGİLİSİNE BAKARSANIZ NE OLUR ? - ( ÇILDIRMALIK KIŞKIRTMA )
10 aylar önce
Hepinize selamlar Angara Bebesi takipçileri ; Her zaman dediniz insanlara keko diyip durma, keko olan birisi varsa o sensin :D Ben de keko olup dışarı çıktım, Hasan'da kadın kılığına girdi, yoldan geçen insanlara sen benim sevgilime mi bakıyorsun diyerek atar yaptım.En son Hasan kalkıp HAYIRDIR GARDAŞ! dedi, efsane tepkiler aldık, umarım beğenirsiniz, bu serinin devam etmesini isterseniz yorumlarda belirtiniz, sizleri seviyorum görüşürüz :) iletisimangarabebesi@outlook.com
ANKARA'DA KORKUNÇ MAFYA ŞAKASI 2 - ( İNSANLARA CESET TAŞITTIK )
ANKARA'DA KORKUNÇ MAFYA ŞAKASI 2 - ( İNSANLARA CESET TAŞITTIK )
11 aylar önce
Selamlar Angara Bebesi takipçileri, bu hafta Ankara'nın Karapürçek semtindeyiz, çok beğendiğiniz mafya şakasının ikinci bölümünü çektik, umarım beğenirsiniz, sizleri seviyorum iyi seyirler.. iPhone x çekilişimize katılmak için ; -Bu videoyu beğenip -Kanala abone olup -Beni instagram'dan takip etmeniz yeterli olacaktır. 300.000 aboneye ulaştığımızda sonlanacaktır, bol şans :)
KEKOLARI KERİMCAN DURMAZ TAKLİDİYLE KIŞKIRTMAK! - ( ŞİŞEYİ KIRIP BOĞAZIMA DAYADI )
KEKOLARI KERİMCAN DURMAZ TAKLİDİYLE KIŞKIRTMAK! - ( ŞİŞEYİ KIRIP BOĞAZIMA DAYADI )
11 aylar önce
Angara Bebesi kanalına hoş geldiniz, kanalımızın en sevilen serisi olan " KEKO KIŞKIRTMAYI " farklı bir şekilde yaptık, insanların yanına gidip Kerimcan Durmaz gibi bağırdık, aşırı komik bir kışkırtma oldu, umarım sizde beğenirsiniz , sizleri seviyorum görüşmek üzere. iPhone x çekilişimize katılmak için ; -Bu videoyu beğenip -Kanala abone olup -Beni instagram'dan takip etmeniz yeterli olacaktır. 300.000 aboneye ulaştığımızda sonlanacaktır, bol şans :)
KEKO OLUP MUSTANG'LE KIZ TAVLAMAK! - ( KIZA HAYATININ KAPAĞI! )
KEKO OLUP MUSTANG'LE KIZ TAVLAMAK! - ( KIZA HAYATININ KAPAĞI! )
11 aylar önce
iPhone X çekilişimize katılmak için ; - Bu videoyu beğenin - Kanala abone olun - Beni Instagram'dan takip edin - instagram.com/theAngarabebesi/ Hepinize selamlar gardaşlarım, bundan yaklaşık 1 ay önce Mustang'le kız tavlama videosu çekmiştim, videoyu tam 1.000.000 kişi izledi ve 25.000'den fazla like geldi.Ben bi söz vermiştim, 20.000 like gelirse keko kılığında kız tavlarım demiştim, ben sözümde durdum, iyi seyirler ;D
FAKİR LİSE ÖĞRENCİSİ EMEKÇİLERDEN YEMEK İSTERSE? - ( SOSYAL DENEY )
FAKİR LİSE ÖĞRENCİSİ EMEKÇİLERDEN YEMEK İSTERSE? - ( SOSYAL DENEY )
Yıl önce
Hepinize selamlar Angara Bebesi takipçileri, biliyorsunuz okullar açıldı, bende kıyafetlerimi giyip parası olmayan bir lise öğrencisi gibi insanlardan para istedim, simit istedim, harika bir sosyal deney oldu. Allah bu ülkeyi bozmak isteyenlere fırsat vermesin! Beni instagram'dan takip edebilirsiniz - instagram.com/theAngaraBebesi İletişim, iş birlikleri ve sponsorluk için - iletisimangarabebesi@outlook.com
KEKOLARA TİKİM VAR ŞAKASI! 2 - ( KILIÇ ÇIKARDI ÖLÜMDEN DÖNDÜM! )
KEKOLARA TİKİM VAR ŞAKASI! 2 - ( KILIÇ ÇIKARDI ÖLÜMDEN DÖNDÜM! )
Yıl önce
Angara Bebesi kanalının en sevilen serisi olan Keko kışkırtmasının efsane bir bölümündeyiz,, çok tehlikeli ama aşırı komik bir video oldu, iyi seyirler. Beni instagram'dan takip edebilirsiniz - instagram.com/theAngaraBebesi İletişim, iş birlikleri ve sponsorluk için - iletisimangarabebesi@outlook.com
EVDEKİ TÜM EŞYALARI SATTIM! - ( BABAMA EFSANE ŞAKA CİNNET GEÇİRDİ! )
EVDEKİ TÜM EŞYALARI SATTIM! - ( BABAMA EFSANE ŞAKA CİNNET GEÇİRDİ! )
Yıl önce
Selamlar Angara Bebesi takipçileri, biliyorum benden çok babamın olduğu videoları seviyorsunuz, ve çok istediğiniz kışkırtmayı yaptık, öncelikle bu videoya tam üç gün uğraştık çünkü eşyaları taşımak aşırı zordu, babam bayramda Ankara'da değilken eşyaları evden çıkartıp eve geldiğinde eşyaları sattığımızı söyledik, aşırı komedi bir video oldu, baba dayağını bu sefer de yedik, sizleri seviyorum görüşmek üzere. Beni instagram'dan takip etmek için ; instagram.com/theAngarabebesi Sponsorluk & İşbirlikleri - iletisimangarabebesi@outlook.com
KIZLARLA ÖP YADA TOKAT AT OYNADIK! - ( MUTLU SON! )
KIZLARLA ÖP YADA TOKAT AT OYNADIK! - ( MUTLU SON! )
Yıl önce
Selam arkadaşlar videomuza hoş geldiniz, burayı kesinlikle okumadan geçmeyin çünkü çok önemli, videoyu çekmeden önce çektikten sonra çekerken kız arkadaşımla çok fena tartıştık, ama sizlere biraz farklı videolar gösterebilmek için bu videoyu çektim, eğlence amaçlı çekilmiş bir videodur, benim zaten kız arkadaşım var, Merve'den burdan özür diliyor. iPhone 7plus çekilişimizin son durumu için - instagram.com/theAngarabebesi Bu videonun ikinci serisini çekmemizi istiyorsanız 20.000 like atmanız yeterli olacaktır. Sponsorluk & İşbirlikleri - iletisimangarabebesi@outlook.com
FORD MUSTANG İLE ANKARA'DA KIZ TAVLAMAK! - ( KIZA EFSANE KAPAK! )
FORD MUSTANG İLE ANKARA'DA KIZ TAVLAMAK! - ( KIZA EFSANE KAPAK! )
Yıl önce
Selamlar arkadaşlar videomuza hoş geldiniz, bu hafta Çankaya'dayız altımızda ise Ford Mustang var.Ankara'da Ford Mustang'le para avcısı kızları tavlamaya çalışcağız, güzel bir video oldu, iyi seyirler. iPhone 7plus çekilişimize katılmak için; -Kanala abone olun, -Videoyu beğenin, -Instagram sayfamızı takip edin. - instagram.com/theAngarabebesi/ Bu üçünü yaptığınız takdirde bir çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız, çekilişimiz 200.000 aboneye ulaştığımızda sonlanacaktır. Çekilişimiz 200.000 aboneye ulaştığımızda Instagram üzerinden canlı yayınla sonuçlanacaktır. Sponsorluk & İşbirlikleri - iletisimangarabebesi@outlook.com
ASANSÖRDE SAVUNMASIZ BİR KIZI RAHATSIZ ETMEK! - ( SOSYAL DENEY KAVGAYLA BİTTİ!)
ASANSÖRDE SAVUNMASIZ BİR KIZI RAHATSIZ ETMEK! - ( SOSYAL DENEY KAVGAYLA BİTTİ!)
Yıl önce
Geçen haftalarda kekoların yanında çektiğim video çok tepki almıştı, kim olsa aynı şeyi yapar vs. diye.Ankara'nın her kesiminden insanların geldiği işlek bir yere gittik, ekibimizde arkadaşımız asansörde tek başına dururken ben gelip sarkıntılık yapıp rahatsız edeceğim, ben bu şekilde davranırken asansördeki insanların tepkisi nasıl olacak? Bu olaya şahit olsaydınız siz ne yapardınız? iPhone 7plus çekilişimize katılmak için; -Kanala abone olun, -Videoyu beğenin, -Instagram sayfamızı takip edin. - instagram.com/theAngarabebesi/ Bu üçünü yaptığınız takdirde bir çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız, çekilişimiz 200.000 aboneye ulaştığımızda sonlanacaktır. Sponsorluk & İşbirlikleri - iletisimangarabebesi@outlook.com
KAN DONDURAN MAFYA ŞAKASI! - ( KEKO KOŞARAK KAÇTI! )
KAN DONDURAN MAFYA ŞAKASI! - ( KEKO KOŞARAK KAÇTI! )
Yıl önce
Selamlar arkadaşlar Angara Bebesi kanalına hoş geldiniz, bu hafta Ankara'nın en belalı mahallesinde Mafya Şakası yaptık, tenha yerlere gidip yere ölü adam görünümlü manken koyduk, yoldan geçen insanları " arkadaş kustu bi yardım eder misiniz? " diyerek çağırdık, yerde yatan cesedi gören insanlar anlık şoka uğradı ve çok komik tepkiler verdi, videodan sonra arkadaşlarla konuşup bunun bir şaka olduğunu söyledik, bu tarz videoların devamını istiyorsanız yorumlarda belirtin, instagram hesabımı takip ederseniz, videoları daha önceden izleyebilirsiniz, sizleri seviyorum kendinize iyi bakın, gülümsemeyi unutmayın.. İş birlikleri, reklam & tanıtım, iletişim - iletisimangarabebesi@outlook.com
KEKOLAR YALNIZ BİR KIZI TACİZ EDER Mİ? - ( BIÇAK ÇEKTİLER ÖLÜYORDUM )
KEKOLAR YALNIZ BİR KIZI TACİZ EDER Mİ? - ( BIÇAK ÇEKTİLER ÖLÜYORDUM )
Yıl önce
Selamlar Angara Bebesi takipçileri, son zamanlarda tecavüz, taciz olaylar baya arttı, farkındalık yaratmak için keko mahallesine gittik, ekibimizden kız arkadaşımız yolda yürürken arkasından laf attım, ben laf atarken insanlar nasıl tepkiler verdi onları kaydettik, güzel bir video oldu, daha çok kekolarla video istiyorsanız beğen butonuna basmayı unutmayın, sizleri seviyorum kendinize iyi bakın.. instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/ İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
KEKO OLUP İNSANLARA ATAR YAPMAK! - ( ÇİNÇİNLİ ABİYE DENK GELDİK KAVGA ÇIKTI )
KEKO OLUP İNSANLARA ATAR YAPMAK! - ( ÇİNÇİNLİ ABİYE DENK GELDİK KAVGA ÇIKTI )
Yıl önce
Selamlar arkadaşlar, bu videomuzda keko kılığına girip insanlara atar gider yaptık, çoğu kişiler korkarken Çinçinli bir abi kavga çıkarttı, güzel, eğlenceli, efsane bir video oldu, iyi seyirler.. instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/ İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
SURİYELİLERE SORDUK - HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ, TÜRKİYE'DEN GİTMEK İSTER MİSİNİZ?
SURİYELİLERE SORDUK - HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ, TÜRKİYE'DEN GİTMEK İSTER MİSİNİZ?
Yıl önce
BİNOMO'ya kaydolun ve kazanmaya başlayın► bit.ly/2IIFa2U Arkadaşlar merhaba, bu hafta konseptimizin dışına çıkıp Suriyelilerle röportaj yaptık, hangi partiye oy vermek istediklerini sorduk, Suriyeli Mahallesi olarak tabir edilen önder mahallesine gittik, videomuzu çekerken orada yaşayan bir Türk abimizle sohbet ettik, abimizin evine girdik, evi gerçekten çok kötü bir durumdaydı, bu durum bizi çok üzdü, videoyu beğenirseniz kanalımıza abone olmayı unutmayın, sizleri seviyoruz görüşmek üzere. instagram ► goo.gl/gn7zGm İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
BABALAR GÜNÜNDE BABAMA TANGA ALDIM! - ( BABALAR GÜNÜ ŞAKASI )
BABALAR GÜNÜNDE BABAMA TANGA ALDIM! - ( BABALAR GÜNÜ ŞAKASI )
Yıl önce
Selamlar arkadaşlar videomuza hoş geldiniz, daha önce Marul Kafa isimli arkadaşımız babasına iç çamaşırı almıştı, bende kendi babama alsam nasıl tepki verir diye düşünüp böyle bir video hazırlamaya karar verdim, umarım hoşunuza gitmiştir, sizleri seviyorum görüşmek üzere. instagram ► goo.gl/gn7zGm İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
SOKAK ORTASINDA ALTINA KAKA YAPMAK! - ( KAMERA ŞAKASI! )
SOKAK ORTASINDA ALTINA KAKA YAPMAK! - ( KAMERA ŞAKASI! )
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar, bu hafta pantolonumuza nutella sürüp sokağa çıktık, insanların tepkileri harika oldu, umarım videomu beğenirsiniz sizleri çok seviyorum kendinize iyi bakın. instagram ► goo.gl/gn7zGm İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
SİZİNLE BERABER İFTAR YAPABİLİR MİYİM? - ( SOSYAL DENEY )
SİZİNLE BERABER İFTAR YAPABİLİR MİYİM? - ( SOSYAL DENEY )
Yıl önce
Selamlar arkadaşlar, bu hafta insanların yanına gidip beraber iftar yapabilir miyiz diye sordum, bakalım insanlar ne dedi. instagram ► goo.gl/gn7zGm İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
SENİNLE BİR ÖMÜR GEÇİREBİLİR MİYİM? - ( KIZLARI TROLLEDİK! )
SENİNLE BİR ÖMÜR GEÇİREBİLİR MİYİM? - ( KIZLARI TROLLEDİK! )
Yıl önce
Bahsettiğim uygulamayı linke tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz ► go.onelink.me/iGO2/809e1e8 Merhaba arkadaşlar, videoma ve kanalıma hoş geldiniz, bu hafta kwai uygulaması ile insanları trolledik, iyi seyirler. instagram ► goo.gl/gn7zGm İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
KEKOLARIN TELEFONUNU ALIP YERE FIRLATMAK! - ( EFSANE ŞAKANIN KAVGAYLA BİTTİ )
KEKOLARIN TELEFONUNU ALIP YERE FIRLATMAK! - ( EFSANE ŞAKANIN KAVGAYLA BİTTİ )
Yıl önce
Selam arkadaşlar, insanların yanına gidip telefonlarını isteyeceğim, çaktırmadan telefonu oyuncak telefonla değiştircem, sonrasında sinirlenip telefonu yere atacağım, umarım beğenirsiniz, sizleri seviyor sizler için video çekiyorum, kendinize iyi bakın. instagram ► goo.gl/gn7zGm İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
İKİ DAKİKALIĞINA SEVGİLİM OLUR MUSUN? - ( KEZBAN İÇERİR! )
İKİ DAKİKALIĞINA SEVGİLİM OLUR MUSUN? - ( KEZBAN İÇERİR! )
Yıl önce
Selam arkadaşlar, bu hafta üniversitede tanımadığımız kızların yanına gidip " iki dakikalığına sevgilim olur musun? " dedik.Umarım video hoşunuza gider, beni instagram adresimden takip etmeyi unutmayın, sizleri seviyorum görüşmek üzere. instagram ► goo.gl/gn7zGm İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
TÜRK HALKINA DOMUZ ETİ YEDİRMEK! - ( AMCA KUSTU! )
TÜRK HALKINA DOMUZ ETİ YEDİRMEK! - ( AMCA KUSTU! )
Yıl önce
Selam arkadaşlar, biliyorum daha önce yapıldı ama o videoların anlaşmalı olduğunu da biliyorum, bu yüzden Türk halkına domuz eti yedirip tepkilerine baktık.Tabii ki de gerçek domuz eti değildi, hindi salamıydı.İyi seyirler.. Bonus video ► goo.gl/TggjYx instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/ İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
BABAMI ARABA SÜRMEYİ ÖĞRETİRKEN KIŞKIRTTIK! - ( YOLUN ORTASINDA BIRAKTIK )!
BABAMI ARABA SÜRMEYİ ÖĞRETİRKEN KIŞKIRTTIK! - ( YOLUN ORTASINDA BIRAKTIK )!
Yıl önce
Selam arkadaşlar, babamla video çekmemi istiyordunuz, bu sefer farklı bir şey yaptık, babam Hasan'a araba sürmeyi öğretirken kışkırttık, efsane güzel bir video oldu, umarım beğenirsiniz. instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/ İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
KEKO OLUP İNSANLARI KIŞKIRTMAK! - ( ÇOCUK KOŞARAK KAÇTI! )
KEKO OLUP İNSANLARI KIŞKIRTMAK! - ( ÇOCUK KOŞARAK KAÇTI! )
Yıl önce
Kekoları kışkırtmaktan sıkıldık, böyle bir şey denedik, beğendiyseniz bunu devam ettirebiliriz, yorumlarda düşüncelerinizi belirtirsiniz, görüşmek üzere. instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/ İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
İZMİR'DE 5 DAKİKADA KIZ TAVLAMAK - w/SEMİH UYULGAN
İZMİR'DE 5 DAKİKADA KIZ TAVLAMAK - w/SEMİH UYULGAN
Yıl önce
Bu hafta İzmir'e gittik, İzmir'de Semih Uyulgan'la beraber kızlardan instagram alma yarışı yaptık, izleyin işte o kadar İzmir'e gittim. Semih Uyulgan'ın videosuna gitmek için ► goo.gl/vqfPyX instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/ Ankara'ya özel tasarımlı tişörtler için ► goo.gl/7zVKw2 İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
ANGARA BEBESİ EN KOMİK ŞAKALAR! - ( EĞLENCELİ ANLAR )
ANGARA BEBESİ EN KOMİK ŞAKALAR! - ( EĞLENCELİ ANLAR )
Yıl önce
Yaklaşık iki senedir kamera şakaları, sosyal deneyler ve kışkırtma videoları çekiyorum.Bu zamana kadar çektiğim videolarda en beğendiğiniz sahneleri derledim.İyi seyirler.
BABAM UYURKEN İMAMLA EVE GELİP ÖLMÜŞ MUAMELESİ YAPMAK! - ( ÖLÜM ŞAKASI )
BABAM UYURKEN İMAMLA EVE GELİP ÖLMÜŞ MUAMELESİ YAPMAK! - ( ÖLÜM ŞAKASI )
Yıl önce
Bongo sms bedeli: 7.90 TL DİR. instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/ Ankara'ya özel tasarımlı tişörtler için ► goo.gl/7zVKw2 İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
KEKOLAR KÜÇÜK BİR ÇOCUĞA SİGARA VERİR Mİ? - (KIŞKIRTMALI SOSYAL DENEY)
KEKOLAR KÜÇÜK BİR ÇOCUĞA SİGARA VERİR Mİ? - (KIŞKIRTMALI SOSYAL DENEY)
Yıl önce
Sokaklarda, keko deyip dışladığınız, kötü çocuklar deyip yolunuzu değiştirdiğiniz insanların aslında ne kadar iyi kalpli çocuklar olduğunu göstermeye çalıştım, bunu yaparken de geleneksel olarak bir araba dolusu dayak yedim, yemeseydim iyi olurdu ama yapacak bir şey yok. İntro Müziği ► trvideos.net/yRCOJTk5YWA-video.html Paradigma kanalı ile beraber çektiğimiz video ► goo.gl/6YQyWb instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/ Ankara'ya özel tasarımlı tişörtler için ► goo.gl/7zVKw2 İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g
ESENLER'DE KEKOLARI DANS EDEREK KIŞKIRTMAK! - ( w/ Fatih Ergin )
ESENLER'DE KEKOLARI DANS EDEREK KIŞKIRTMAK! - ( w/ Fatih Ergin )
Yıl önce
Selam Bebe'ler, yorumlarda sürekli İstanbul'a gel diyordunuz, bende kalktım Ankara'dan İstanbul'a geldim.Esenler'de Fatih Ergin'le keko kardeşlerimizi kışkırtmaya çalıştık, iyi seyirler. goo.gl/kkx4gE ► Kanala abone olanlara bende abone oluyorum. goo.gl/SX8LTR ► Fatih'in kanalı
KIZLARIN ELİNİ TUTMA ŞAKASI! - ( ELİMİ BIRAKMADI!! )
KIZLARIN ELİNİ TUTMA ŞAKASI! - ( ELİMİ BIRAKMADI!! )
Yıl önce
Selam arkadaşlar, kızların yanına gidip elimde ne var diyerek kızların elini tutmaya çalıştım, güzel tepkiler aldık sizleri seviyorum görüşürüz. PİS İŞLER KANALI BONUS VİDEO ► goo.gl/FXZqU8 UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN ► bit.ly/2rzVu2j Bakkaldan ► Apple Store ve google play store da yer alan bakkaldan sipariş verebileceğiniz uygulama. Şu an için İstanbul içi geçerli. Angara koduyla üye olan ilk 50kişiye 5 tl hediye çeki.
EVE POLİSLE BERABER GELİP BABAYA SARHOŞ ŞAKASI YAPMAK - ( KEMERLE DÖVDÜ )
EVE POLİSLE BERABER GELİP BABAYA SARHOŞ ŞAKASI YAPMAK - ( KEMERLE DÖVDÜ )
Yıl önce
Babama yaptığım son şakaydı çünkü artık kalpten gidicek adam ve babam bana harçlık veriyor, o yüzden daha fazla babaya şaka yok bu sondu. Ankara'ya özel tasarımlı tişörtler için ► goo.gl/7zVKw2 İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
ÇİNÇİNDE KEKOLARLA ALAY ETMEK! - ( SALLAMA ÇEKTİLER ORTALIK FENA KARIŞTI )
ÇİNÇİNDE KEKOLARLA ALAY ETMEK! - ( SALLAMA ÇEKTİLER ORTALIK FENA KARIŞTI )
Yıl önce
Bizim kanalın en sevilen serisi olan insanlarla alay etmeyi ,çinçin'li kardeşlerimizin üzerinde denedik, içlerinden birisi sallama çekti mahalledeki başka bi abi kurtardı, garip bir video oldu, iyi seyirler. Ankara'ya özel tasarımlı tişörtler için ► goo.gl/7zVKw2 İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
LOL OYNAYAN BİRİ NE KADAR ÇILDIRABİLİR?!? - ( EFSANE KIŞKIRTMA LAPTOP'U KIRDI )
LOL OYNAYAN BİRİ NE KADAR ÇILDIRABİLİR?!? - ( EFSANE KIŞKIRTMA LAPTOP'U KIRDI )
Yıl önce
Hasan varya Hasan, bizim Hasan ya kız atma şakasında kız rolünde olan ve çoğu videoda kamera arkasında olan, heh Hasan'ı LoL oynarken kudurttum efsane oldu. İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
ÖRÜMCEK YILAN KORKTUN MU DİYE BAĞIRARAK KIZLARI KORKUTMAK!
ÖRÜMCEK YILAN KORKTUN MU DİYE BAĞIRARAK KIZLARI KORKUTMAK!
Yıl önce
Gündemle alakalı video çekmeyi sevmiyorum ama yapmasam gözüm açık giderdim, neyse izliyoruz kardeşlerim. İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
KAMERA ŞAKASI ÇEKERKEN POLİS GELDİ MAHKEMELİK OLDUM! - ( BABAYA KORKUNÇ ŞAKA )
KAMERA ŞAKASI ÇEKERKEN POLİS GELDİ MAHKEMELİK OLDUM! - ( BABAYA KORKUNÇ ŞAKA )
Yıl önce
Babamı telefonla arayıp video çekerken polislik olduğumu ve mahkemeye çıkacağımı söylüyoruz,bitti. İletişim ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
TANIMADIĞIN İNSANLARLA MUHABBET ETTİREN SİHİRLİ KARTLAR - ( CHAT CARDS )
TANIMADIĞIN İNSANLARLA MUHABBET ETTİREN SİHİRLİ KARTLAR - ( CHAT CARDS )
Yıl önce
Selam Angara Bebesi takipçileri, videonun başlığı net, tanımadığımız kızların yanına gidip samimi olmaya çalışacağız, bizi tersleyecekler mi yoksa muhabbet edecekler mi?İzliyoruz.. Chat Cards ► www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Kutu-Oyn-Chat-Cards/Kutu-Oyunlari/Aile-Oyunlari/urunno=0001719810001 Sponsorluk ve İş birlikleri için ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
ÇİNÇİNDE KEKOLARI KIŞKIRTMAK! - ( MİKROFONU KOPARDILAR KAVGA ÇIKTI )
ÇİNÇİNDE KEKOLARI KIŞKIRTMAK! - ( MİKROFONU KOPARDILAR KAVGA ÇIKTI )
Yıl önce
TRvideos'da her yerde karşınıza çıkan zibilyon tane Bağcılar videosundan sonra bende böyle bir video çekmek istedim.Açıkcası ilk biraz korktum ama sonra arkadaşlar gaza getirince kendimi Çinçin'de buldum. Çinçin videolarından daha çok çek derseniz yorum olarak yazın veya videoyu beğenin ben anlarım. Bir de mikrofonum kırıldı bana sevabına mikrofon göndermek isteyen olursa hiç hayır demem. Sponsorluk ve İş birlikleri için ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
SEVGİLİMİN YANINDA SESSİZCE OSURUYORUM - ( ABONE YORUMLARI )
SEVGİLİMİN YANINDA SESSİZCE OSURUYORUM - ( ABONE YORUMLARI )
Yıl önce
Bundan iki sene önce birincisini çekmiştim, bu seriyi devam ettirmek istiyorum, videonun başında dediğim gibi güzel olan yorumlarını hayata geçireceğim. Sponsorluk ve İş birlikleri için ► iletisimangarabebesi@outlook.com Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
BABAMA ARABAYLA KAZA YAPTIM ŞAKASI! - ( EFSANE ŞAKA KEMERLE BİTTİ )
BABAMA ARABAYLA KAZA YAPTIM ŞAKASI! - ( EFSANE ŞAKA KEMERLE BİTTİ )
Yıl önce
Selam gençler,babamla yaklaşık iki ay önce çektiğim videoyu yaklaşık 12.000 kişi beğenmiş ve herkes babamla daha çok video çekmemi istemişti.Arabayla kaza yaptığımı söylediğim bi video çektim,umarım beğenirsiniz. 17 Kasımda vizyona giren "Seni Gidi Seni" filmini de izlemeyi unutmayalım efsane güzel bi film yapmışlar. Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
PARKTA BEBEK UNUTMA ŞAKASINDA ORTALIK KARIŞTI!
PARKTA BEBEK UNUTMA ŞAKASINDA ORTALIK KARIŞTI!
Yıl önce
Aslında ben bunu sosyal deney olarak çekecektim ama Allah kahretsin iki dakika ciddi olamıyorum böyle saçma sapan bir şey ortaya çıktı. Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
ASANSÖRDE SIÇMA ŞAKASI - ( KIZ KUSTU! ) ( KÜFÜRLÜ )
ASANSÖRDE SIÇMA ŞAKASI - ( KIZ KUSTU! ) ( KÜFÜRLÜ )
Yıl önce
Kendi şahsım böyle işemeli sıçmalı şeylere çok güldüğü için böyle bir video çektim,asansöre ve çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı binlerce kez özür diliyorum,sizi seviyorum haftaya görüşürüz. Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
İNSANLARI DELİ ETMEK! - ( KAMERA ŞAKASI )
İNSANLARI DELİ ETMEK! - ( KAMERA ŞAKASI )
2 yıl önce
Bir " İNSANLARLA ALAY ETMEK" videosu olmasada yine de güzel bir video oldu.Bu arada abone yorumları serisine başlayacağım fantastik şaka fikirlerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın,iyi ki varsınız yoksa sıkıntıdan ölürdüm,seviyorum sizi,baybay. Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
İNSANLARIN YANINDA KEDİYE EZİYET ETMEK! - ( LİNÇ EDİLİYORDUM )
İNSANLARIN YANINDA KEDİYE EZİYET ETMEK! - ( LİNÇ EDİLİYORDUM )
2 yıl önce
Selam kader mahkumu arkadaşlarım,kutunun içine kablosuz hoparlör koyup kedi miyavlama sesi açıp kutuya yumruk,tekme falan attım.İnsanların çoğu bakmakla yetinirken bazıları tepki gösterdi.Ben daha çok tepki gelmesini isterdim ama olmadı,iyi seyirler..
İNSANLARIN ARASINDA YOLA İŞEME ŞAKASI! - ( EPIC PEE PRANK )
İNSANLARIN ARASINDA YOLA İŞEME ŞAKASI! - ( EPIC PEE PRANK )
2 yıl önce
Pet şişenin içine su koyup kapağını da deldik,hep yapmak istediğim bi şakaydı,yaptım,mutluyum. Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
EVE KIZ ATMA ŞAKASI! - ( SIRTIMDA KEMERİN İZİ ÇIKTI )
EVE KIZ ATMA ŞAKASI! - ( SIRTIMDA KEMERİN İZİ ÇIKTI )
2 yıl önce
Selam dostlar,bugün Hasan'la beraber eve kız atma şakası yapcaz.Babamı arayıp eve geç gelmesini söyliyeceğim,odanın kapısına kadar pantolon,sütyen,etek koycam,bakalım babam nasıl tepki verecek. Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
Yere Düşen Engelliye Yardım Eder Misiniz? - Dış Görünüşün Etkisi (SOSYAL DENEY)
Yere Düşen Engelliye Yardım Eder Misiniz? - Dış Görünüşün Etkisi (SOSYAL DENEY)
2 yıl önce
Geçen sığınakta Hasan koltuk değneği bulmuş,böyle bi fikir gelmiş aklına,dedim hadi çekelim.Bir sıradan insan gibi giyinip düştüm,birde durumu kötü kıyafeti bozuk biri gibi düştüm,insanlar bakalım hangisinde elimden tutup kaldırmış.
ATV ANA HABERE ÇIKTIM !
ATV ANA HABERE ÇIKTIM !
2 yıl önce
Selam gençler,geçen dolmuşta giderken adamın biri sara krizi geçirip bayıldı,bende olayları videoya çekince,yanlışlıkla kendimi televizyonda buldum :) Videoların çekim süreci ve hazırlık aşamalarını paylaştığım diğer kanalıma buradan ulaşabilirsiniz ► goo.gl/s5y19g instagram ► instagram.com/theAngaraBebesi/
BABAYA SİGARA İÇİYORUM EŞEK ŞAKASI - ( DAYAK ATIP BOĞMAYA ÇALIŞTI )
BABAYA SİGARA İÇİYORUM EŞEK ŞAKASI - ( DAYAK ATIP BOĞMAYA ÇALIŞTI )
2 yıl önce
Selam koniçivalar,akşam evde kavun yerken aklıma böyle bi fikir geldi,bende hemen yapıyım dedim,adam kalpten gidiyodu,bende bir el arabası dayak yedim.Böyle bir eşek şakası olacağını sanmıyodum ama oldu :) instagram.com/theangarabebesi/
İNSANLAR DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VERİR Mİ? - ( SOSYAL DENEY )
İNSANLAR DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VERİR Mİ? - ( SOSYAL DENEY )
2 yıl önce
Selam gençler,uzun zamandır sosyal deney çekmiyordum,güzel ve kısa bir video oldu,inşallah sizde beğenirsiniz. instagram : instagram.com/theangarabebesi/
DÜNYANIN EN KORKUNÇ FARE ŞAKASI!
DÜNYANIN EN KORKUNÇ FARE ŞAKASI!
2 yıl önce
Bayramda köye gelince,tüm akrabalar " ya bize de şaka yap ehe" diyolardı.Bende tutamadım kendimi,umarım beğenirsiniz,seviyorum sizi,görüşmek üzere. instagram : theAngaraBebesi
KADIN GİBİ GİYİNİP İNSANLARI TROLLEMEK - ( Teyze Yere Düştü )
KADIN GİBİ GİYİNİP İNSANLARI TROLLEMEK - ( Teyze Yere Düştü )
2 yıl önce
Nası bi açıklama yapcam bilemedim asgjf,neyse izleyelim. instagram : theAngaraBebesi
TABELAYA ÇARPMA ŞAKASI 2 - (KANLI ŞAKA)
TABELAYA ÇARPMA ŞAKASI 2 - (KANLI ŞAKA)
2 yıl önce
Merhaba yiğidim,bu şakanın birincisini tam bi sene önce çekmişiz la,aklıma teoman'ın "nasıl oluyor vakit bir türlü geçmezken,aylar yıllar geçiyor" sözü geliyor.Finaller felan vardı video çekemiyodum,şimdi ankara'ya geldim seri şekilde videolar gelmeye devam edecek.Ha bide evde internet yok ya şuan şifresiz bi wi-fi buldum çok az çekiyo onunla yüklüyorum videoyu,neyse var mı bi isteğiniz,çıktım ben. instagram : theAngaraBebesi
ANNEMİ ARAYACAM BAHANESİYLE TELEFON İSTEYİP KIZ ARKADAŞI ARAMAK - ( SONU KÖTÜ BİTTİ )
ANNEMİ ARAYACAM BAHANESİYLE TELEFON İSTEYİP KIZ ARKADAŞI ARAMAK - ( SONU KÖTÜ BİTTİ )
2 yıl önce
Öncelikle bana kalbinden daha temiz bir açıklama sayfası ayıran youtube'a teşekkürlerimi bir borç bilirim,sonralıkla mikrofonum bozuldu allah kahretsin,videoda konuşmalar baya bayaağ sessiz olmuş çok mahcup oldum valla kusura bakmayın neysem altyazı yazdım o kadar idare edin artık,ay çok uzadı bu açıklamada kimse okumaz kaçtım ben :d iztigram : theAngaraBebesi
İnsanları Ortada Bırakmak - ( Dayak Yemedik )
İnsanları Ortada Bırakmak - ( Dayak Yemedik )
2 yıl önce
Selam,dünyanın en anlamsız videosunu çektim galiba,başlıkta bulamadım böyle bir şey koydum,ama güzel oldu gibi ya neyse bakalım beğenecek misiniz,hadi kaçtım ben :d instagram : theAngaraBebesi
KIZ KARDEŞE TUVALETTE BOKLU ŞAKA - ( SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ )
KIZ KARDEŞE TUVALETTE BOKLU ŞAKA - ( SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ )
2 yıl önce
Se se selam show yaklaşık bir aydır video çekemiyordum,gerek havanın insanlar kadar soğuk olması,gerek sınavlar,gerek hevesimin olmaması gibi şartlardan dolayı,her neyse kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Yoldan Geçen İnsanlara Kar Topu Atmak - ( İki Kişi Saldırdı )
Yoldan Geçen İnsanlara Kar Topu Atmak - ( İki Kişi Saldırdı )
2 yıl önce
Çok komikli bir video değil,sadece eğlence amaçlı atıyorum. snapchat : brkszgin instagram : theAngaraBebesi
İnsanlar Sorumluluklardan Korkar Mı? - ( Çocuk Üzerime Yürüdü )
İnsanlar Sorumluluklardan Korkar Mı? - ( Çocuk Üzerime Yürüdü )
2 yıl önce
Selam ayol,nasılsınız bakalım.Ben biraz kötüyüm,insanların sorumluluklardan korkması beni üzdü. snapchat : brkszgin instagram : theAngaraBebesi
Bu Gece Evinizde Kalabilir Miyim? - ( Sosyal Deney )
Bu Gece Evinizde Kalabilir Miyim? - ( Sosyal Deney )
2 yıl önce
Selam koniçivalar,nasılsınız?Ben çok kötüyüm,sokakta kaldım ve kimse beni evine almadı,iyi olarak gördüğümüz insanların eline imkan geçmemiş kötüler olduğunu anlamanız dileğiyle.
Sevgilime mi Bakıyorsun Şakası - ( Dayak Yedik )
Sevgilime mi Bakıyorsun Şakası - ( Dayak Yedik )
2 yıl önce
KAYNAK : Vivox TV Arkadaşımı yanıma alıp yoldan geçen erkeklere " bilader sen benim kız arkadaşıma mı bakıyorsun " dedim.Eğlenceli bi video oldu,tartışığım elemanların hepsine şaka yaptığımı söyledim,video sonuna koyacaktım ama çok uzun olur diye koymadım,kaygılarımla iyi seyirler. Snapchat : brkszgin Instagram : instagram.com/theAngaraBebesi
SOKAKTA KIZLARA SENİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİYORUM DEMEK!
SOKAKTA KIZLARA SENİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİYORUM DEMEK!
2 yıl önce
Sokağa çıkıp hiç tanımadığım kızlara "seni instagramdan takip ediyorum" dedim,güzel bi video oldu ben çok eğlendim umarım sizde eğlenmişsinizdir. Snapchat : brkszgin Instagram : instagram.com/theAngaraBebesi Çekim için Emre'ye teşekkürler - instagram : emreekyc Her hafta düzenli olarak röportaj ve şaka videosu atıyoruz,bizi sevdiyseniz abone felan olun :d
LİSELER BEŞ SENE OLDU! - ( YAYAN RÖPORTAJLAR #2 )
LİSELER BEŞ SENE OLDU! - ( YAYAN RÖPORTAJLAR #2 )
3 yıl önce
Liselilerin yanına gidip liseler 5 yıl oldu dedik,ortaya güzel şeyler çıktı,beğenirseniz sosyal medya hesaplarında paylaşın da kanal büyüsün olm ayıp ediyonuz valla. snapchat : brkszgin instagram : instagram.com/theAngaraBebesi
Yaşlılar Artık Otobüslere Bedava Binemeyecek - ( Yayan Röportajlar )
Yaşlılar Artık Otobüslere Bedava Binemeyecek - ( Yayan Röportajlar )
3 yıl önce
İnsanlara yaşlıların artık otobüse bedava binemeyeceğini söyledik,bakalım neler demişler.Ha böyle bir şey yok ben uydurdum. snapchat : brkszgin instagram : instagram.com/theAngaraBebesi
Şort Giydiği İçin Dayak Yiyen Bayan İçin İnsanlar Ne Diyor - ( SordukSoruyu #2 )
Şort Giydiği İçin Dayak Yiyen Bayan İçin İnsanlar Ne Diyor - ( SordukSoruyu #2 )
3 yıl önce
Haberlerde görünce evde sinirden nerdeyse kafayı yicektim,sokağa çıkıp çevremizde var mı böyle insan diye sordum,ne yazık ki varmış.. snapchat : brkszgin instagram.com/theAngaraBebesi
TÜRKİYE'DE LİMBO ŞAKASI!?!
TÜRKİYE'DE LİMBO ŞAKASI!?!
3 yıl önce
Türkiye'de yaptığımız LİMBO şakasını umarım beğenirsiniz. instagram.com/theAngaraBebesi
TÜRKİYE'DE SOKAKTA ALTINA İŞEME ŞAKASI
TÜRKİYE'DE SOKAKTA ALTINA İŞEME ŞAKASI
3 yıl önce
Çekimi 3 gün izlemesi 3 dakika beğenmesi 3 saniye süren videomuz.Ben çok eğlendim komedi bi video oldu bizi takip etmeye devam edin. snapchat : brkszgin instagram.com/theAngaraBebesi
İNSANLARIN YANINDA ÇILGINCA HAPŞIRMAK
İNSANLARIN YANINDA ÇILGINCA HAPŞIRMAK
3 yıl önce
Videonun başında zaten açıklama yaptım umarım çok çok beğenirsiniz. snapchat : brkszgin instagram.com/theAngaraBebesi
EN KÖTÜ ŞAKA FİKİRLERİ
EN KÖTÜ ŞAKA FİKİRLERİ
3 yıl önce
Merhaba gadasını aldıklarım,yorum olarak yazdığınız enteresan fikirlerinizi hayata geçirdim,güzel oldu la ben beğendim biraz daha yazında bi video daha çekelim çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz.
İnsanlarla Alay Etmek - ( Kamera Şakası )
İnsanlarla Alay Etmek - ( Kamera Şakası )
3 yıl önce
Selam gadasını aldıklarım,bugüne kadar ki videolarımın içinden en çok eğlendiğim videoyu sizlerle paylaşıyorum,hadi ben kaçar. snapchat : brkszgin instagran.com/theAngaraBebesi
TANIMADIĞIMIZ İNSANLARA SELAM VERMEK
TANIMADIĞIMIZ İNSANLARA SELAM VERMEK
3 yıl önce
Sokakta durup gelene geçene selam veriyoruz,baya sevap kastım,hepinizi seviyorum hepinizle ciddi düşünüyorum,görüşürüz. snapchat : brkszgin instagram.com/theAngaraBebesi
Kızların İlk Neresine Bakarsınız? - ( SordukSoruyu #1)
Kızların İlk Neresine Bakarsınız? - ( SordukSoruyu #1)
3 yıl önce
Ankara'nın sokaklarında ki ilk röportajımızı yaptık,iyi seyirler.Sizinde sormak istediğiniz bi soru varsa yorum olarak yazın bizde soralım.Hepinizi seviyorum,hepinizle ciddi düşünüyorum. snapchat : brkszgin instagram : instagram.com/theAngaraBebesi
Garip Bi Şekilde Şaşırmak - ( Kamera Şakası )
Garip Bi Şekilde Şaşırmak - ( Kamera Şakası )
3 yıl önce
Bu hafta bi adres sorup şaşırmış gibi aaaa diyoruz ortaya çok komik sahneler çıktı birkaç tanesini sizlerle paylaşmak istedim,iyi seyirler. instagram: instagram.com/theAngaraBebesi snapchat: brkszgin Kanalımıza Abone Olmak İçin ; goo.gl/TVawBj ------------------------------------------------- Önceki video : trvideos.net/ZbUxEHOlrq4-video.html Rastgele video : trvideos.net/wFtMAU3smnU-video.html
Sokakta Yürürken Mesajlaşmak - ( Kamera Şakası )
Sokakta Yürürken Mesajlaşmak - ( Kamera Şakası )
3 yıl önce
Yürürken mesaj yazmanın zorluğu bilmeyen yoktur sanırım.Böyle bir şey çektik iyi seyirler. instagram: instagram.com/theAngaraBebesi snapchat: brkszgin Kanalımıza Abone Olmak İçin ; goo.gl/TVawBj Önceki video : trvideos.net/wFtMAU3smnU-video.html Rastgele video : trvideos.net/1i31gqZG_c8-video.html
süper ikili
süper ikili - Saatler önce
Yarra bak cioyu görse altına sicicak haberi yok
Bilge SAV
Bilge SAV - Saatler önce
yaratıcı şaka
Baran Tanış
Baran Tanış - Saatler önce
Ögrencilerinlerin haberi var cok belli beee
hasan şahin
hasan şahin - Saatler önce
çok güzel
FARUK AYDEMİR
FARUK AYDEMİR - Saatler önce
Araba daha iyi oynamış
Furkan AKYOL
Furkan AKYOL - 2 saatler önce
Girişte t-shirtin üstündeki yazıyı tek ben mi pull biber olarak okudum😁
Uğur ugurcan
Uğur ugurcan - 2 saatler önce
Yıllarca yüksek hesap kitleyerek kendi ayaklarına sıktı ankara pavyonları. Şimdide durumu kurtarmaya çalışıyor 2 si 3ü ama diğerleri halen devam ediyor duruma. Ondan sonra ankarada neden eğlence yok.
sefer Endecke
sefer Endecke - 2 saatler önce
5:02
Yunus Er
Yunus Er - 2 saatler önce
Harika şaka lan en az yüz milyon izlenmesi lazim amj
Mazlum INCE
Mazlum INCE - 2 saatler önce
8:26 koptum aq sese bağ gjsjfjaja
Alper Arslan
Alper Arslan - 3 saatler önce
Efsane cmrkcmdmd
Akay Akay
Akay Akay - 3 saatler önce
❤️
Emil Hüseynov
Emil Hüseynov - 3 saatler önce
Havalı havalı taklidler😂
Onur Akay
Onur Akay - 3 saatler önce
Ulan video çektiği yer dağ aq hiç bi bok yok otostopcu ne arasın hep kürün
Emil Hüseynov
Emil Hüseynov - 3 saatler önce
Böyle şaka yersiz hasta ola biler şakaya maruz kalanlar
Trend Listem
Trend Listem - 4 saatler önce
Angara arkanda la bebeeeere
ZEHRA YÖRÜK
ZEHRA YÖRÜK - 4 saatler önce
SONDAKİ GIBILER ICI BASKA DISI BASKA 😠
ZEHRA YÖRÜK
ZEHRA YÖRÜK - 4 saatler önce
GERCEKSE HIC KOMIK DEGIL YOLLU ANAAAMM 😱
Kemal Ersoy
Kemal Ersoy - 4 saatler önce
Şöförde baya iyi oynuyo he
Efe Öztürk
Efe Öztürk - 4 saatler önce
İçerik çalmadan ve Özenerek yapıyorsun trend ilk 3 ü hakediyorsun zaten ilk ona girmişsin helal
Cengiz Han
Cengiz Han - 5 saatler önce
Gömün..
erkan inanç
erkan inanç - 5 saatler önce
Güzel bir video olmuş kardeşim..yenilerini bekliyoruz her zaman destek 👍
ZEHRA YÖRÜK
ZEHRA YÖRÜK - 5 saatler önce
DIREKT YONUNU DEGISTIRECEKLER PEKİ MESELA BEN 😂
Ahmet Emin Turan
Ahmet Emin Turan - 5 saatler önce
Lannn karapürçeklimisinn sen bnde orda yaşıyommm
ZEHRA YÖRÜK
ZEHRA YÖRÜK - 5 saatler önce
BEN OLSAM ILK ADAMI GORDUGUM GIBI TERS YONE KOSARIM ZATEN 😂
ZEHRA YÖRÜK
ZEHRA YÖRÜK - 5 saatler önce
OTOSTOP CEKERKEN 3 DEFA DUSUNUN BILINCLI OLUN GERCEK OLMAYACAGININ GARANTISI YOK BOYLE SEYLERIN INSANLAR KÖTÜ KÖTÜ
Erkan Koç
Erkan Koç - 6 saatler önce
Annem bekliyo abi beni.. Xd
kuzeyy yıldızı
kuzeyy yıldızı - 6 saatler önce
Olmus kisi hareket ediyor kendini yama dogru atyor arac hareketsizken 07:04
Sansar Salvo
Sansar Salvo - 7 saatler önce
9:33 KESİCEN YAZIYI SİKEYİM ÖYLE KESİLİR Mİ AMIK ALT SATIRA GEÇERKEN KISALTMAYA BAK BE- NDE
murat demirci
murat demirci - 7 saatler önce
1.5dk nefes almadan nasl duracak millet aq max 30 olur 40 olur mk
İsmail Öğüt
İsmail Öğüt - 7 saatler önce
Bu videoya beğeni atanda iyi yönde yorum yazanlarında utanması lazım ben bu çocuğu gerçekten çok seviyordum daha iyi yerlerde olması lazım diyor arkadaşlarıma öneriyordum ama şu çocuğun halini görüyorsun bir hata yaptın şakayı yaptın ve işedi ve hale neden atarsın sen adammısın bu çocuğun babası abisi annesi izleyince arkadaşları dalga geçince çocuk 2. Bir travma yaşayacağını biliyormusun empati kur ve kendini onun yerine koy veya bir gün engelli kardeşini böyle bir videosunu izlediğini düşün çocuğun hayatına mal olabilirsin yaptığın insanlığa sığmaz insanların sempatisini kazanacağım derken tam tersi oldu artık bittin dostum .
Furkan ŞAHİN
Furkan ŞAHİN - 8 saatler önce
Bi sikime yaramayan insan topluluğu, yazık...
Batu Aydın
Batu Aydın - 8 saatler önce
Leş gibi ortam aminakoyim sikiyim böyle ankarayi
huseyin t
huseyin t - 8 saatler önce
bu şaka izleyen 21 bin kişiye olmuş gibi :)))
Burak Ulker
Burak Ulker - 8 saatler önce
ÇÖP
Film Dünyası
Film Dünyası - 8 saatler önce
Bu şaka yapılmaz bilader bu TRvideosr olma işinin bokunu çıkarmışsınız haberiniz yok..
Cs Go Bağımlılığı
Cs Go Bağımlılığı - 9 saatler önce
Ne ölmesiy yav bayılmışım
Murat Ceylan
Murat Ceylan - 9 saatler önce
10:55 öldü dedikleri adam kafasını kaldırıyor arabaya bakıyor önündeki çocuk anlamıyor vayyyy anassssını sayın seyirciler
 - 9 saatler önce
Amk bu deniyi diyrbakarda yaptilar sorarn 10 kişide evine sahsi evine aldi iste kürt türk farkı
yekta Bozkurt
yekta Bozkurt - 9 saatler önce
Bi ankarayı geniş tutun la sıkıştınız karapürçeğe gidin bi mamağa git şentepeye falan da git gardaş
yekta Bozkurt
yekta Bozkurt - 9 saatler önce
Gardaş bi de Ankara kalesine gelin la orda da kekoları kışkırtın falan
Netron A.
Netron A. - 10 saatler önce
Ya amk hala izliyip yarılıyorum sjkdlsoxşsld
Ihsan Aslangiray
Ihsan Aslangiray - 10 saatler önce
Harbi guzel olmuş eğlendik seni seviyoruz angara bebesi
Hacı Yatmaz
Hacı Yatmaz - 10 saatler önce
Devlet buraya giremez diyenler; devlet itle çakalla uğraşmaz!!!
Hacı Yatmaz
Hacı Yatmaz - 10 saatler önce
Çin Çin ve Yenidoğan; orosbu çocuklarının yaşadığı yer!
Mustafa Damla Duran
Mustafa Damla Duran - 10 saatler önce
Krall
Mustafa Damla Duran
Mustafa Damla Duran - 10 saatler önce
Efsoooo
Hacı Yatmaz
Hacı Yatmaz - 10 saatler önce
Yenidoğan ve Çinçin'in piçlerini gebetmek birşey değil de kurşuna yazık! Hepsi hırsız sürüsü!
kimbilir kim
kimbilir kim - 10 saatler önce
Ölüm süzme piçsiniz la
THEY GAZİİ
THEY GAZİİ - 10 saatler önce
On numaraaa
TheMafia
TheMafia - 11 saatler önce
O eşyalar nere gitti sattınız mı ciddi ciddi
Hunar Inan
Hunar Inan - 11 saatler önce
😂😂😆😆😅 #2 istiyoruz angara bebesi
İsa Gegez
İsa Gegez - 11 saatler önce
Lan videoları izleyince şakalanmak istiyorum gibi bir his geliyor aq
Hz Poseidon
Hz Poseidon - 11 saatler önce
Kekolara git fışkırtma yap adam çağır kafasına silah fırlat. +31 leyin görsün.
꧁ Rutherfordiyum Radon ❶
꧁ Rutherfordiyum Radon ❶ - 11 saatler önce
*_o kamerayı nasıl farketmiyorlar?_*
Hacı Yatmaz
Hacı Yatmaz - 11 saatler önce
Arkadaşlar, bu şakayı trafiğe kapalı alanda yapın. Insanları panikten koşarken araba çarpar ve bu sefer olay esas olur!.
Burak Yılmaz
Burak Yılmaz - 11 saatler önce
Gurban olum devamı gelsin şunun dayı bi başka😂👑
Emrah Avcı
Emrah Avcı - 11 saatler önce
*işin gücün dümen milleti kekle bakalım nereye kadar gidecen*
Mert Bal
Mert Bal - 11 saatler önce
Yakın zamanda adam kaçırma şakası tarzında videoların da önünü açabilecek bir video. Günümüz Türkiye'sinde yer almaması gerekiyor.Hoş gülüp geçiyoruz fakat orda kronik bir hastalığı olan birine denk gelseniz ne yapacaktınız? Bunların da hesaba katılması lazım.
꧁ Rutherfordiyum Radon ❶
꧁ Rutherfordiyum Radon ❶ - 11 saatler önce
*_gerçek mi bu yaa_*
ömer A
ömer A - 11 saatler önce
Ya sen nasıl adamsın çocuk diyorki sana çocukken kaza geçirdim ve sen bunun rahatsız olduğunu bile bile şakayi yapiyorsun ona çocuk altına kaçırınca da yanındaki pis pis gülüyor allah sizi davul etsin orayı kesmen lazimken sen yayınladın ayıptır günahtır sil bu videoyu hemen hiç hoş değil
Serdar Sarı
Serdar Sarı - 11 saatler önce
Tek samimi youtuber 😅😅
Siyah Makam
Siyah Makam - 12 saatler önce
Merhaba. Kanalımda DÜNYA TURU Adlı Bir Seriye Başladım. Kanalıma Abone Olur Musun ?
İzlenesi Şeyler
İzlenesi Şeyler - 12 saatler önce
Akıl yok beyin yok cahil cühela evrimini tamamlayamamış primat sürüsü... şaka derken çizer seni, bok yoluna gidersin.
Kadriye Gümüşsoy
Kadriye Gümüşsoy - 12 saatler önce
Abi mehmet ikizPARKINDADA CEK ABİ
Okan Doğan
Okan Doğan - 12 saatler önce
Giriş intro’sundan çıkamıyorum. Bağımlılık yaptı 😀
Durmuş Can Kondu
Durmuş Can Kondu - 12 saatler önce
Sende olmasan be helal olsub
Enes Emre
Enes Emre - 12 saatler önce
10.57 ölü diriliyor😀 çocuk nasl hareketi gormuyor
Tayfun Turan
Tayfun Turan - 12 saatler önce
artık ömür boyu otostop çekmezler diyenler like #+1
Recayip Tekin
Recayip Tekin - 12 saatler önce
Babaya saygılar bebe 🤣🤣
atropin sulfat
atropin sulfat - 12 saatler önce
Hayirdir baba hayiridr baba Aq kekolari
Ahmedd Aydnn
Ahmedd Aydnn - 12 saatler önce
Angaranın gençleri hadi bi yorumlayalım beğenelim gardaşımı trendlerde yükselsin
metin
metin - 12 saatler önce
araba daha güzel oynamış.... :(
baran birgül
baran birgül - 12 saatler önce
Sincana gelsene sen 😂
hasan albayrak
hasan albayrak - 12 saatler önce
fake
Tugba Kursun
Tugba Kursun - 12 saatler önce
Sesli güldüm laaa
Emine bilir
Emine bilir - 12 saatler önce
Şu arka planda çalan müziği verirmisiniz lütfen 🙏
Riddick Forewar
Riddick Forewar - 12 saatler önce
kırdıkları telefonun markası casper vıa v10 :)
serhan uslu
serhan uslu - 13 saatler önce
Ben Hakkaride terör bölgesinde zor koşullarda öğretmenlik yapıyorum, işimi de severek canla başla görevimi ifa ediyorum. Tiyatro yapıp millete gerzekçe gösteriş yapacağınıza, terör bölgesine gelip vatan toprağını savunun da görelim o cesaretinizi
Alfa Logan
Alfa Logan - 13 saatler önce
Babaya efsane yakismis tip dsawwdfaaqwr
HAKAN KARAMUSTAFAOĞLU
HAKAN KARAMUSTAFAOĞLU - 13 saatler önce
Dayi kapiyi acmaya calisiyor kapi kapali amma once iyi bakin kendi kilidi kapatti
Emir Can Altun
Emir Can Altun - 13 saatler önce
Angara
Emir Can Altun
Emir Can Altun - 13 saatler önce
Adam
Özcan ÇAKAN
Özcan ÇAKAN - 13 saatler önce
ÖNDE OTURAN ADAMI MILLI EGITIM BAKANINA BENZETEN TEK BENMIYIM
Emre Karaoglu
Emre Karaoglu - 13 saatler önce
Konş telefonu yere fırlat bi daki vdeolarda
Adolf Hitler
Adolf Hitler - 13 saatler önce
ya angut musunuz aq
Hüseyin Bedenli
Hüseyin Bedenli - 13 saatler önce
0:52 de arkada gözüken tabloları nerden aldın reis ya
youtube yutub
youtube yutub - 13 saatler önce
Abi babanda tam mafya tipi var
Cihangir Yaşar
Cihangir Yaşar - 13 saatler önce
Biraz vicdanın varsa bu vedeoyu silersin. Ayıp ya
Abdulkadir Kaya
Abdulkadir Kaya - 13 saatler önce
😂😂😂😂😂😂ellerine sağlk kardeşim güzel olmuş😂😂😂😂⚘❤
Huseyin Olgun
Huseyin Olgun - 13 saatler önce
bu şakALARIN BÖLÜMLERİNİ İÇ İÇE GEÇİRİP YAYINLAYARAK HEBA EDİYOSUN
Koray kay
Koray kay - 13 saatler önce
Dağın başında tek öğrwnci otostop cekiyo okulda yok yakinda sanki biraz belli olmus fake oldugu
Fatih Kılıçer
Fatih Kılıçer - 13 saatler önce
Hedef #trend 1
Fatih Kılıçer
Fatih Kılıçer - 13 saatler önce
Reiss
Zeynep AYKAL
Zeynep AYKAL - 13 saatler önce
Sadece bana mı inandırıcı gelmedi ya 😅
Hediye Yalçın
Hediye Yalçın - 13 saatler önce
sg yalanci
[TR] ERCAN Professional G λ M E R
[TR] ERCAN Professional G λ M E R - 13 saatler önce
8:54 gülme amına godugum gülme sjsjsjsjsjsj bayıldım lan xD
Emre Karaoglu
Emre Karaoglu - 14 saatler önce
Sen kamyonla adam çağır gene
Emre Karaoglu
Emre Karaoglu - 14 saatler önce
Bu hiç yakışmış sana pavyon fln
ozan aydın
ozan aydın - 14 saatler önce
çin çinde kekoları polis kıyafeti ile trolle +1