Gizem Güven
Gizem Güven
  • 19
  • 5
  • 80
  • Katılım
Herkese merhaba,
Yazlıkta günlerimiz nasıl geçiyor - ikinci kısımla karşınızdayım.. bu kısımlar devam edecek gibi burada kaldığımız bir hafta boyunca :)) Umarım keyifle izlersiniz! Yorumlarınızı bekliyorum - Yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı ve zili açmayı unutmayıııın!
Videoda kullandığım güneş gözlüğü ve diğer parçalardan bulabildiklerimi linke ekledim:
Web linki: ty.gl/sd3hhot
App linki: ty.gl/uurirh7
📸 Instagram : @gizemguven8
instagram.com/gizemguven8
📨 İşbirlikleri için; gizemguven@socialand.com.tr
Çok teşekkürler 🤗
GG.

Video
Caner ile Birbirimizi Ne Kadar İyi Tanıyoruz? (Cezalı 😬) I Gizem Güven
Caner ile Birbirimizi Ne Kadar İyi Tanıyoruz? (Cezalı 😬) I Gizem Güven
7 gün önce
Herkese merhaba, Bu videoda birbirimize hazırladığımız soruları sorarak ne kadar iyi tanıdığımızı test ettik :) Ödül fikrini ise sizden bekliyoruz videoda söylediğimiz gibi :) Umarım keyifle izlersiniz! Yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı ve zili açmayı unutmayıııın! 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG. 🎵 Müzik: Kevin MacLeod The Show Must Be Go
YAZLIK VLOG PART 3 - ZEYTİNYAĞ FABRİKASINA GİTTİK I Gizem Güven
YAZLIK VLOG PART 3 - ZEYTİNYAĞ FABRİKASINA GİTTİK I Gizem Güven
11 gün önce
Herkese merhaba, III. kısımda yazlıkta bu alanda pek meşhur olan zeytinyağ üretimi hakkında bilgi edinmek için "Laleli Zeytinyağ Fabrikası"na gittik zeytinyağ yapımında, sabun üretimi ve etiketleme aşamalarını kadar gördük. Akşam ise Mehmet’in doğum gününü kutladık :) Umarım keyifle izlersiniz! Yeni videolardan haberdar olmak için ; Abone olmayı ve zili açmayı unutmayıııın! 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 iletişim: gizemguven@socialand.com.tr 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
Yazlıkta günlerimiz nasıl geçiyor? Yeşilyurt köyüne gittik! 🌺 Part 2 I Gizem Güven
Yazlıkta günlerimiz nasıl geçiyor? Yeşilyurt köyüne gittik! 🌺 Part 2 I Gizem Güven
16 gün önce
Herkese merhaba, Yazlıkta günlerimiz nasıl geçiyor - ikinci kısımla karşınızdayım.. bu kısımlar devam edecek gibi burada kaldığımız bir hafta boyunca :)) Umarım keyifle izlersiniz! Yorumlarınızı bekliyorum - Yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı ve zili açmayı unutmayıııın! Videoda kullandığım güneş gözlüğü ve diğer parçalardan bulabildiklerimi linke ekledim: Web linki: ty.gl/sd3hhot App linki: ty.gl/uurirh7 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 İşbirlikleri için; gizemguven@socialand.com.tr Çok teşekkürler 🤗 GG.
Bir haftalığına yazlığa gidiyoruz! :) PART 1 I GİZEM GÜVEN
Bir haftalığına yazlığa gidiyoruz! :) PART 1 I GİZEM GÜVEN
19 gün önce
Herkese merhaba, Bir haftalığına yazlığa kaçalım dedik :) videoyu ikiye böldüm uzun olacağı için sizleri sıkmamak adına.. bu videoda bavul hazırlama aşamalarından başlıyor ve çantama attığım ürünlerden bulabildiklerimi sizin için linke bırakıyorum; App linki: ty.gl/dkgkhaqu Web linki: ty.gl/i33tmq8y Umarım keyifle izlersiniz 💛 II.kısımda görüşmek üzere! 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
Caner ile Sorularınızı Cevapladık :) Nasıl tanıştık? Nikah nasıl geçti? I Gizem Güven
Caner ile Sorularınızı Cevapladık :) Nasıl tanıştık? Nikah nasıl geçti? I Gizem Güven
23 gün önce
Herkese merhaba! Düğün telaşını atlattık ve sonunda beklediğiniz soru-cevap videosu ile karşınızdayız :) Instagram hesabımdan bana ilettiğiniz soruların bir kısmını bu videoda cevapladık! Sorularını ileten herkese kocaman sevgiler 😍 Umarım keyifle izlersiniz 💛 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 İşbirlikleri için; gizemguven@socialand.com.tr 🍀 YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
Gizem & Caner Düğün Öncesi Klip Çekimi ♥️🎥🕊 I GİZEM GÜVEN
Gizem & Caner Düğün Öncesi Klip Çekimi ♥️🎥🕊 I GİZEM GÜVEN
2 aylar önce
Uzun süredir sevgili @dugunumuzvar 🤍 ekibi ile planladığımız bizi çok heyecanlandıran, mutluluğumuzu ölümsüzleştiren, geriye iyi ki tanıştık dediğimiz dostluklar bırakan ve harika geçen fotoğraf çekimimizden rüya gibi bir video klip geldi! Umarım keyifle izlersiniz 💛 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 hesabımda paylaşmış olduğum düğün öncesi fotoğraflarda ve bu videodaki: -Gelinliklerim için @esraozcanwedding son dakika gidebilmeme rağmen benim için harikalar yarattı ne desem az kalır mükemmelsin😍 -@wejustmarried Saç makyaj ekibine kendimi bıraktım ve hayalimden de güzel şekilde beni hazırladılar 🤩 ve inanılmaz bir atmosfere sahip, karnımızda kelebekler uçuran bir plato idi @istanbulcekimplatosu , son olarak en özel teşekkürüm ise bu özel anları ortaya çıkaran, sihirli bir enerjiye sahip olan hayatınızda görebileceğiniz en eğlenceli ve başarılı ekip @dugunumuzvar size hayran kaldık🥰! Düğün öncesi mutlaka tanışmalısınız bu ekiple, tüm bu telaşlar içinde sizi motive edecekler enerjileri ve profesyonellikleri ile her şey akıp gidiyor✨ bu süreçleri yaşayacak tüm çiftlere yürekten tavsiyem..geriye kalan/dönüp bakabileceğiniz fotoğraflar, videolar bence çok kıymetli oluyor bu özel zamanları yaşatıyor.. ❤️ Nasıl olmuş sizce?? Çoook heyecanlıyım😁🤍🌟
Düğün Hazırlıkları Başladı mı? Çeyiz Favorilerim Neler? (+Çekiliş SONUÇLANDI🎁) I GİZEM GÜVEN
Düğün Hazırlıkları Başladı mı? Çeyiz Favorilerim Neler? (+Çekiliş SONUÇLANDI🎁) I GİZEM GÜVEN
2 aylar önce
Herkese merhaba ve iyi bayramlar! (ÇEKİLİŞLİ VİDEO😍🎁) Son zamanlarda ki koşturmacalarımın sebebi farklı heyecanlar için! Düğüne az kaldı ve covid sebebiyle bu yoğunluklar yeni başladı ben de bu süreçte sizlere de faydalı olabileceği için video çekeyim istedim. 💞 Devamını izlemeyi ve yeni videolardan haberdar olmak için ABONE olmayı unutmayın 👍🏼 FOREO UFO'yu web sitesinden incelemek için: foreo.se/8vc2 Benim FOREO UFO'mdan satın almak için: foreo.se/ovrk Videoda bahsettiğim tüm ürünler için: ty.gl/mmdg7ixh Videoyu izleyip instagram hesabımda duyurmuş olduğum ve bu videonun altına katıldım yazanlardan seçeceğim çekilişe katılmak isterseniz yorum bırakmanız ve beni @gizemguven8 instagram hesabımdan takip ediyor olmanız yeterli. 5 gün sonra duyuracağım ✨ hediye edeceğim ürünleri görmek için instagram hikayelerimi izlemelisiniiiz😘🌺🍀 BOL ŞANS ***Çekiliş kazananı Asile Vatansever oldu tebrik ederim tekrardan :) 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 Umarım keyifle izlersiniz 💛 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
Karantinada Evde Bir Gün I VLOG I GİZEM GÜVEN
Karantinada Evde Bir Gün I VLOG I GİZEM GÜVEN
5 aylar önce
Herkese merhaba! Yeni videolardan haberdar olmak için ABONE olmayı unutmayın lütfen😍 Anneler Günü'ne özel FOREO fırsatlarına ulaşmak için: foreo.se/dtuo FOREO UFO hakkında detaylı bilgi için: foreo.se/nsjj 📝Diğer sorularınız ve detaylar için yorumlarda buluşalım😘 💛 Umarım keyifle izlersiniz 💛 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
BATUM'DA İKİ GÜN : İLK DEFA DÖNME DOLABA BİNDİM I GİZEM GÜVEN
BATUM'DA İKİ GÜN : İLK DEFA DÖNME DOLABA BİNDİM I GİZEM GÜVEN
7 aylar önce
#batum #gürcistan #vlog #minitatil Herkese merhaba! Corona'dan dolayı evde zaman geçiriyorken önceden çekmiş olduğum Batum vlogunu yüklemek istedim! Şansa hava güzeldi ama bazı yerler kapalıydı.. Daha detaylı bir geziyi sonraki gidişimde gerçekleştirmeyi düşünüyorum. Yeni videolardan haberdar olmak isterseniz abone olmayı ve zile basmayı unutmayın lütfen 👍🏼 Umarım keyifle izlersiniz 💛 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
MERHABA KAPADOKYA, BİZ GELDİK!  VLOG I Gizem Güven
MERHABA KAPADOKYA, BİZ GELDİK! VLOG I Gizem Güven
7 aylar önce
#vlog #kapadokya Herkese merhaba! Loreal Elseve ile harika iki gün geçirdik Kapadokya’da! Ben ilk kez gittim sizde bana eşlik edin istedim ve kayda aldım, iyi seyirleeer :)) Umarım keyifle izlersiniz 💛 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
10 adımda Hassas cilt bakımım | Gizem Güven
10 adımda Hassas cilt bakımım | Gizem Güven
8 aylar önce
Herkese merhaba! Yeni videolardan haberdar olmak için ABONE olmayı unutmayın lütfen😍👍🏼 FOREO ürünlerine Türkiye'den ulaşmak için: foreo.se/2er1 LUNA 3'ün detayları ve merak ettikleriniz için:foreo.se/f3c3 💫Bahsettiğim ürünlerden bulabildiklerim için ya da beğendiğim alternatifleri için toplu bir link oluşturdum : ty.gl/mhwvkjl2 💝Genosys bbc bittikçe @melissimaerenkoy güzellik merkezinden temin ediyorum dilerseniz instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz : instagram.com/melissimaerenkoy/?hl=tr 📝Diğer sorularınız ve detaylar için yorumlarda buluşalım😘 💛 Umarım keyifle izlersiniz 💛 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
KARIŞIK VLOG III - Kulağımızı deldirdik |  El Calamar buluşması 💛
KARIŞIK VLOG III - Kulağımızı deldirdik | El Calamar buluşması 💛
11 aylar önce
Herkese merhaba! Yoğun geçen bir haftadan kamerama yansıyan anları sizin için birleştirdim.🕊 Ayrıca videoda Sihirli Annem mini ekibimizle lise arkadaşım Kaan Canberk'in mekanına gittik 😁 Devamını izlemeyi ve yeni videolardan haberdar olmak için ABONE olmayı unutmayın 👍🏼 Umarım keyifle izlersiniz 💛 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 🍀 YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Çok teşekkürler 🤗 GG.
AYNASIZ MAKYAJ CHALLENGE & SORU CEVAP I JENNIFER BOYNER İLE
AYNASIZ MAKYAJ CHALLENGE & SORU CEVAP I JENNIFER BOYNER İLE
11 aylar önce
🎥 Bu video konuğum çok sevdiğim kız kardeşim namıdiğer Toprak = Jennifer Boyner 🥰 🌸 Instagram hesabımda sizlerden gelen 'En'ler sorularını ayna olmadan makyaj yapmaya çalışırken yanıtladık.. 🐾 Umarım keyifle izlersiniz.. ♥️ 👍🏼 Videoyu beğendiyseniz beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın! Diğer videolardan haberdar olmak için ise zile basmayı unutmayın 🤗 📸 Instagram : @gizemguven8 @jenniferboynerr
KARIŞIK VLOG II - BOZBURUN / İSTANBUL / SİLİVRİ
KARIŞIK VLOG II - BOZBURUN / İSTANBUL / SİLİVRİ
Yıl önce
Herkese merhaba Karışık vlog serimizin ikinci kısmıyla devam ediyoruz 🙃 Önce Bozburun sonra İstanbul ardından Çorlu ve son durağımız Silivri.. Videoda sürpriz isimler bir arada 😋 Keyifle izlemeniz dileğiyle 🙏🏼 Kocaman sevgiler 💖 Retro beyaz gömlek için trendyol linki bırakıyorum :) ty.gl/ntrujwqw
Sorularınızı cevapladım! PART I  | GİZEM GÜVEN
Sorularınızı cevapladım! PART I | GİZEM GÜVEN
Yıl önce
Selam herkese! SİZLERDEN GELEN SORULARI YANITLADIM. UMARIM KEYİFLE İZLERSİNİZ🕊 📸 Instagram : @gizemguven8 instagram.com/gizemguven8 🍀 FİKİRLERİNİZİ VE YORUMLARINZI BEKLİYORUM🎈🥰 Sonsuz teşekkürler 🤗
Sihirli Annem mini ekibi tatilde! :) Burgazada VLOG | GİZEM GÜVEN
Sihirli Annem mini ekibi tatilde! :) Burgazada VLOG | GİZEM GÜVEN
Yıl önce
Selam herkese :) Adada olan adada kalmasın dedik ve sizler için mini tatilden bazı anlar çektik :) Michele'ye ve güzel ailesine bizi her yaz ağırladığı için sonsuz teşekkürler 🤗 🐳 Kanalımda çok sevdiğim arkadaşlarımla görmek istediğiniz videolar neler ? Fikirlerinizi bekliyoruz! 🕊 📍Michele Çedolin'in TRvideos kanalı: bit.ly/2LlcH9w 📍Zeynep Özkaya'nın TRvideos kanalı: youtube.medialoji.com/zeynep_ozkaya 📸 Instagram hesaplarımız : @gizemguven8 @jenniferboynerr @zeyneppozkayaa @michelecedolin 🍀 Eğer buraya kadar okuduysanız videonun en çok hangi kısmını sevdiniz yorum olarak yazmayı unutmayın lütfen 🎈🥰 Ayrıca ilk defa bu kadar uzun bir vlog paylaştım bundan önce paylaştığım vlog altında 20-25 dk en az olsun demiştiniz sizleri dinledim 🐾 Umarım keyifle izlersiniz.. ♥️
KARIŞIK BİR VLOG :) Deneme diyelim.. | GİZEM GÜVEN
KARIŞIK BİR VLOG :) Deneme diyelim.. | GİZEM GÜVEN
Yıl önce
Selaaam :) İstanbul'a dönüşümle beraber kamerama yansıyan anlar (bu sefer ilk vlog denememiz diye bakarsak) karışık oldu biliyorum :) bundan sonrakiler daha iyi olacaktır zamanla. Şimdiden iyi seyirler. yorumlarınızı bekliyoruum :) ÇOOOK SEVGİLER ❤️ Instagram : @gizemguven8
Diyete merhaba: Neler yiyorum? Yeni yemek düzenim😋 | Gizem Güven
Diyete merhaba: Neler yiyorum? Yeni yemek düzenim😋 | Gizem Güven
Yıl önce
Herkese merhaba :) Instagram hesabımda sürecimi paylaşırken sizlerden video önerisi geldi bir şeyler çekmeye çalıştım. İlk ve ikinci haftayla ilgili günlük rutinimden anlar çektim. Umarım beğenirsiniz ve faydalı olur 🙃 Bu arada bu süreçte ilerlediğim diyetisyenim sevgili Zehra Bora kendisi çok tatlı ve enerjik bir insan😍 dilerseniz İstanbul'a dönünce beraber video çekebiliriz soru-cevap şeklinde de olabilir. Fikirlerinizi bekliyorum :) Kendinize çok iyi bakın 🥰 Eğer beni instagram hesabımdan takip etmiyorsanız linki ekledim ⬇️ instagram.com/gizemguven8/ 🌸Zehra Bora ile ilgili iletişim bilgilerini buraya bırakıyorum 🤗 instagram.com/zehrabora/ zehrabora.com 🍀Ve buraya kadar okuduysanız en sevdiğiniz yemeği benimle paylaşır mısınız ? Yorumlarınızı bekliyorum 🕊
Cilt Bakım Rutinim : Sabah | Temmuz 2019 | Gizem Güven
Cilt Bakım Rutinim : Sabah | Temmuz 2019 | Gizem Güven
Yıl önce
Herkese merhaba, söz verdiğim gibi cilt bakım rutinimi sizlerle paylaşıyorum 😍 Kullandığım günlük ürünleri ve FOREO LUNA 2’yi nasıl uyguladığıma değindim.. Umarım sizler için faydalı olmuştur 🍀 Yorumlarınızı bekliyorum 💫 Cilt bakım rutinimde kullandığım ürünler: Nivea yüz temizleme köpüğü Decleor aroma cleanse 3 in 1 Garnier Bio face oil lavender Darphin ideal resource FOREO LUNA 2 Merak edenler için link bırakıyoruum! 💓 - FOREO ürünlerine Türkiye'den ulaşmak için: foreo.se/20ve - LUNA 2 hakkında daha detaylı bilgi edinmek için; foreo.se/p63g 🌸Ayrıca bu videonun altında diğer video önerilerinizi bekliyorum... :) TRvideos kanalına tekrardan hızlı bir dönüş yaptım bu videoyu instagram hesabımda paylaşınca sizlerden oldukça tekrar kanala dönmem konusunda talep geldi ve ben de ilk bu videoyu ekleyerek başlattım. 🎈 📸 Instagram hesabımı hala takip etmiyorsanız : instagram.com/gizemguven8/?hl=tr 📧 PR: gguvenofficial@gmail.com
feyza karabucak
feyza karabucak - 59 dakika önce
Çok guzelsiniiiz maşallah
Ahmetselim Celo
Ahmetselim Celo - Saatler önce
2× de izliyorum
Esgerov Ramin
Esgerov Ramin - Saatler önce
ARKA SOKAKLARDA TEKLİF GƏLSƏYİDİ ÇƏKİLİRDİN DİZİYE HANSI ROLE ÇEKİLERDİNİZ OLSAYDI SİZİ DİZDE GÖRMEK İSDERDİM YARAŞYORSUNUZ DİZİYE 🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Melo
Melo - Saatler önce
Ya tombişleşmiş bu
ELA NIN PAMUK ŞEKERİ
ELA NIN PAMUK ŞEKERİ - 3 saatler önce
Bence o kidinin kölesi oldun
Safiye Şengül
Safiye Şengül - 3 saatler önce
Abla sesin çok güzel
S
S - 3 saatler önce
"saçlarım yüzüme yapıştı" ay çok güldüm burda
Damla aksoku
Damla aksoku - 4 saatler önce
Çok tatlısınız inşallah hep böyle mutlu olursunuz❤❤
Ecem Nur Akkaya
Ecem Nur Akkaya - 4 saatler önce
Abla normalde yotube pek girmem ama abla su yazi gelince "Gizem Guven " video yukledi diyine Hemen geliyorum seni cok seviyorum
Aninemin Gelinleri
Aninemin Gelinleri - 4 saatler önce
Bir gün köle olsun
Tuğbaa Ç
Tuğbaa Ç - 5 saatler önce
Kaybeden kazanana pasta yapsın 🎉🤗🤗
Yama Qayoumi
Yama Qayoumi - 6 saatler önce
Bu cifti sevener begensin
broo ecrin2011 Tatlı
broo ecrin2011 Tatlı - 6 saatler önce
Küçük ceren ve küçük leyla gitti şimdi de evleniyor. Allah mesut etsin gizem ablacim😘😘😘😘😊😊👰👰👰
NEFES TAHİR NefTah delisi
NEFES TAHİR NefTah delisi - 6 saatler önce
Çoooook tatlısınız ya 😂
Tülay Bural
Tülay Bural - 7 saatler önce
Allah sizin yüzünüzü güldürsün Allah Bi yastıkta kocatsın Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah ❤️❤️👩‍❤️‍👨👫👩‍❤️‍💋‍👨
isra. hosam1991
isra. hosam1991 - 7 saatler önce
Ev turu yap
Yilmaz Erdogmus
Yilmaz Erdogmus - 8 saatler önce
🌈🌈🌈
Anonim Anonim
Anonim Anonim - 8 saatler önce
Bera bere🙂🙂🇦🇿🇦🇿🇦🇿
B.
B. - 8 saatler önce
O kadar sakinsiniz ki.maşallah... Ödül de deniz kenarında birlikte çay içmek
Hacer Yildiz
Hacer Yildiz - 9 saatler önce
Nimet ile oynamak bu kadar basitleşti ya inanamıyorum nasıl olsa arkası var.
Ramazan Gürdal
Ramazan Gürdal - 10 saatler önce
Bu iki güzel çiftimizi sevenler like atsın... 👇 👇
Habip Vural
Habip Vural - 11 saatler önce
Ödül kaybeden bir gün boyunca bir birinizin yerine geçin bir gün boyunca erkek işi kadın işi yapın kaybeden
Nada Bassam
Nada Bassam - 11 saatler önce
çok yakişiyolar vallah allah nazarlardan saklasin 😍😘😘❤❤
Ayvazova Aysu
Ayvazova Aysu - 12 saatler önce
Ev turu
Gacha Wendy ツ
Gacha Wendy ツ - 12 saatler önce
Adam çok güzel gülüyo grhgıehrghluerıugtw
Berra Ayas
Berra Ayas - 12 saatler önce
Sen evlenince büyüdüğümü anladım resmen 😂
Narmin Aleskerova
Narmin Aleskerova - 13 saatler önce
Yaa seni çoook seviyorum güzellik abidemm❤️❤️❤️❤️
B. Jale
B. Jale - 13 saatler önce
Abla biraz yuksek sesle konuşsan😄
Gamze Aytaç
Gamze Aytaç - 14 saatler önce
Nusrete gıdın.
Gamze Aytaç
Gamze Aytaç - 14 saatler önce
Ne guzel yumurtalı maske yapmiş oldun gizem😂
Elif Melis
Elif Melis - 15 saatler önce
Gizem Abla sana Dünyanın en güzel kızı ödülü verildimi? Küçükkende çok güzeldin Şimdide♥
Bubbles
Bubbles - 15 saatler önce
Kim kazanırsa o kral olur diyeri kölee bence Gizem abla kazandı ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Nazlı Uç
Nazlı Uç - 16 saatler önce
Gizem abla ödül 1 gün boyunca ne isterse yapma cezada olsun bence 12 adet acı biberi gün içinde belirli zamanlarda yesin
Ülkü Turk
Ülkü Turk - 17 saatler önce
Seni çok seviyorum💟💟💟💟
Muzaffer Yakar
Muzaffer Yakar - 22 saatler önce
Caner abi sana ve de sen caner abi'ye 15'er hediye alın strasburs'ya en sevdiğiniz içecekleri için sizi seviiyorum çokkk yakisiyorsunuz 💙💫
deniz
deniz - Gün önce
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
İrem Karaca
İrem Karaca - Gün önce
kazanan diyerini istediği gibi giydirsin ve o gun boyunca istedigini yapsın abla eger bunu secersenizz adımı vidyoda adımı dermisiniz 😍😊
Recep İnanc
Recep İnanc - Gün önce
Gizem biraz kilo mu almış
Eren Yt
Eren Yt - Gün önce
Gizem abla tıktık hayat vidyosu çermisin
Rumeysa Bostan
Rumeysa Bostan - Gün önce
Herford dami😳 ben orda yasiyorum, hala almanca konusabiliyomusun
BEREN BAKİ
BEREN BAKİ - Gün önce
Bence kazanan kişinin kölesi olsun kaybeden kişi.
Mina Şahiner
Mina Şahiner - Gün önce
Ödül: bir gün herşeye *evet* demek olsun bence 😆😉
Barbaros Hayrettin Dağlıoğlu
Barbaros Hayrettin Dağlıoğlu - Gün önce
Daha fazla video istiyorum❤️❤️❤️❤️☺️☺️🎂🎂🎂🤍🤍🤍🤍
Melodi Ece
Melodi Ece - Gün önce
19.31: Acı seviyorum dedikten 5 saniye sonra ben 🤣🤣🤣
Süheyla Akdeniz
Süheyla Akdeniz - Gün önce
Bence Caner kazandı ödül olarak Starbucks kahvesi yanına gizemin elinden kurabiye olsun.
Zehra KIYATSIL
Zehra KIYATSIL - Gün önce
Tatil ödülü olsun
Zeynep BULUT
Zeynep BULUT - Gün önce
Onuda çekip TRvideos atsın
Zeynep BULUT
Zeynep BULUT - Gün önce
Gizem abla kazanırsa Caner abi Gizem ablanın yaptığı işleri yapsın Caner abi kazanırsa Gizem abla Caner abinin yaptığı işleri yapsın
pembedünya
pembedünya - Gün önce
Gizem Hande ercelin yanakları için gittiği doktora gitse efsane bir kadına dönüşür. Zaten güzel iyice guzellesirt
CAN PArcham
CAN PArcham - Gün önce
Gizem kilo mu aldı yoksa bana mi öyle geldi🙄
Snm Rose
Snm Rose - Gün önce
Gizem hanım ojeniz çok güzel rengi ve numarası nedir♥️
Meryem Alper
Meryem Alper - Gün önce
Gizemmmmm beeeeeeeeeeee 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😅😅😅❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Mahi Yamaç
Mahi Yamaç - Gün önce
Abla adın aklımda halen ceren diye geçiyor
Elina flamingo
Elina flamingo - Gün önce
Bede tokio ya gitmek istiyorm 😂😂
Ruveyde Avcı
Ruveyde Avcı - Gün önce
İzlediğim en eğlenceli video
Nurullayeva Nezrin
Nurullayeva Nezrin - Gün önce
9:31 Hamile galiba
Laman Jafarova
Laman Jafarova - Gün önce
caner gizeme parfum alsin 😊 gizem canere PS oyunu
mervoski -
mervoski - - Gün önce
Konuşma tarzın hareketlerin sakinliğin annenden yüzün aynı baban 🧚🏻‍♀️
ELİF GÖZDE İLE GÜZEL YOLCULUK
ELİF GÖZDE İLE GÜZEL YOLCULUK - Gün önce
Korana var korana ozaman korana kapınca korana şarkısı yaparsın
Dilek Güder
Dilek Güder - Gün önce
Abla kilo almışsın bauagii
mervoski -
mervoski - - Gün önce
gizem biraz kilo almış ama bu ne.. lokum gibi olmuş maşallahh tabii insanın aklına başka şeyler de geliyor hayırlısı olsun sizin için ❣️🤱🏻
Cigdem Akburak
Cigdem Akburak - Gün önce
Çok güzel sin hala maşallah sana
ÇAYLAK BEBEK
ÇAYLAK BEBEK - Gün önce
Evin nerde
Yilmaz Erdogmus
Yilmaz Erdogmus - Gün önce
Seni çok seviyorum Gizem abla beni adlm Ayşe Nur ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘
Entiqe Eliyeva
Entiqe Eliyeva - Gün önce
Ödül olarak bir birnize hediye 🎁alin
Cenk Cenk
Cenk Cenk - Gün önce
Çok yakaşıyoruz
helin erk
helin erk - Gün önce
benim sadece baba tarafından 128 kuzenim var gizem ablacım hatta sadece bir amcamdan 14 tane kuzenim var.
İlay Arslan
İlay Arslan - Gün önce
Gizem abla saçlar berbat oldu
Fatma
Fatma - Gün önce
Gizem aşırı naif konuşmuyor mu gizemle tartışılmaz bile😂
Elif Doga Sezer
Elif Doga Sezer - Gün önce
Bence yemek yiyin kaybeden ödesin
Mty Ķuko
Mty Ķuko - Gün önce
Allahim canerden bir tanede bana nasip et aminn🙏🙏
Songül Kaya
Songül Kaya - Gün önce
Abla makyajsız bile çok güzelsin yaa❤️❤️❤️
Xedice İbrahimzade
Xedice İbrahimzade - Gün önce
Gizem abla sen kilomu aldın yoksa banamı öyle geldi?🤭
Alperen Aslan
Alperen Aslan - Gün önce
Allah daima mutlu etsin seni güzel kiz🥰♥️
İnci İZGİ
İnci İZGİ - Gün önce
Bence karşılıklı olarak oturup bir kahve için ve kendinizden bahsedip birbinizle daha çok şey paylaşın. Sohbet edin nargile için....
Serkan efe Arslan
Serkan efe Arslan - Gün önce
Bence biriniz biriniz e kahve ismarlasin
Hemid Hemidzade
Hemid Hemidzade - Gün önce
Allah mutluluunuzu bozmasın❤❤
hanife toptanış
hanife toptanış - Gün önce
Starbucks kurabiye kazanan için👍
Cennet ebru ekiz
Cennet ebru ekiz - Gün önce
Seni çok seviyorum Gizem abla nasılsın
beyza çakan
beyza çakan - Gün önce
ÖDÜL: Kaybeden kişi mutfağa geçsin ve kazanan kişinin en sevdiği tatlıyı yapmaya çalışsın. Yaparken de vloglayın 👨🏻‍🍳🎊👩🏼‍🍳