Karakullukcu
Karakullukcu
  • 70
  • 4
  • 100
  • Katılım 10 Sep 2019
Forum, blog, televizyon ve şimdi de dijital dünya... Uğur Karakullukçu, yorumculuk deneyimini bu kez TRvideos'da eğlenceyle harmanlıyor, konuklarıyla birlikte sizlerle buluşuyor.

Video
21 Takımlı Süper Lig Garabeti | Ne Sorunlarla Karşılaşacağız? | Gelişine #11
21 Takımlı Süper Lig Garabeti | Ne Sorunlarla Karşılaşacağız? | Gelişine #11
6 gün önce
21 Takımlı Süper Lig Garabeti | Ne Sorunlarla Karşılaşacağız? | Gelişine #11 Dün akşam açıklanan küme düşmenin kaldırılması kararından hemen önce kamera karşısına geçen Uğur Karakullukçu, Gelişine’de alınması muhtemel kararı kıyasıya eleştirmişti. Görünenden çok daha kompleks olan yeni sorunlarımız Gelişine’de ele alındı. #UğurKarakullukçu #SüperLig #Gelişine
Geleceğin Süperyıldızları Kapıştı | Rebuild ŞL #2 w/ @GRKN @Emre Kayır & Emre Özcan | FIFA20 Kariyer
Geleceğin Süperyıldızları Kapıştı | Rebuild ŞL #2 w/ @GRKN @Emre Kayır & Emre Özcan | FIFA20 Kariyer
18 gün önce
TRvideos Türkiye'nin en kapsamlı spor eğlence formatı karşınızda... 4 spor ve 4 FIFA yayıncısı sizler için bir araya geldi ve Şampiyonlar Ligi grup formatında futbol bilgilerini kapıştırarak takımları dizayn etti. Çeşitli konseptlere göre draft usulü kadro kuracak olan 4 takım, 6 maç haftası boyunca birbirleriyle kozlarını paylaşacak. Takımlar ise şu şekilde; Uğur Karakullukçu & Emre Kayır Emre Özcan & Gürkan Bayburt Erman Yaşar & Onur Şahin Boğaç Soydemir & Arden Papazyan İkinci hafta karşılaşmalarının ilki Onur Online'ın kanalında oynanırken ikinci karşılaşmada Uğur-Emre Kaıyr ikilisi ile Gürkan ve Emre Özcan kozlarını paylaştı. 21 yaş altı genç yıldızlardan kurulu kadrolarda öne çıkan ise tanınan bir yıldız oldu. Grubun diğer maçı da sevgili Onur'un kanalında yayında! Onur Şahin ▶ trvideos.net/u/TPO2013 EKİBİN KANALLARI Emre Kayır ▶ trvideos.net/c/UCsSHsjd7IuCcLO1t0JyVO8Q Gürkan Bayburt ▶ trvideos.net/c/UCbHKjwr0HJA2YC6uIuLioEg Boğaç Soydemir ▶ trvideos.net/u/educatedeartw Arden Papazyan ▶ trvideos.net/u/ardenpapazyan Kurgu ve montaj: typika ▶ instagram.com/typika
Galatasaray & Fenerbahçe'nin İflası, Emin Bayram, Ömer Faruk Beyaz, Manchester City | LVYY Canlı #5
Galatasaray & Fenerbahçe'nin İflası, Emin Bayram, Ömer Faruk Beyaz, Manchester City | LVYY Canlı #5
23 gün önce
Türkiye'nin en kaliteli karayolu Levent Yan Yol'un kuzeni Levent Yan Yol Canlı'da bugün iki forma hediyesi takipçilerle buluşurken, sorularınız detaylıca yanıt buldu. Serkan Ağbaba'nın moderatörlüğü, Uğur Karakullukçu'nun yorumlarıyla ses bulan konular şunlardı:
Premier Lig Tabu! | Sorinho #4 w/  @Socrates Dergi  Londra Merkez Ekibi
Premier Lig Tabu! | Sorinho #4 w/ @Socrates Dergi Londra Merkez Ekibi
26 gün önce
Çok beklenen ama az gelen ailenizin spor eğlence programı Sorinho, bu kez Socrates Dergi'nin usta mizahşörleri Erman Yaşar, Onur Erdem ve Ozan Can Sülüm'ü ağırlıyor! Uğur Karakullukçu'yla yarı ev sahibi sayılan Erman Yaşar'a karşı Onur-Ozan ikilisi Premier Lig'in geçmişine damga vuran isimleri anlattıkları bölüm eğlenceli anlara sahne oldu. Herkese keyifli seyirler.
Jean Michael Seri, İrfan Can Kahveci, Vedat Muriqi, Ninua, Sörloth, Çağlar, Chelsea | LVYY Live #3
Jean Michael Seri, İrfan Can Kahveci, Vedat Muriqi, Ninua, Sörloth, Çağlar, Chelsea | LVYY Live #3
Aylar önce
Levent Yan Yol'un canlı kuzeni Levent Yan Yol Live'da sorularınızı Berkay Tokgöz sordu, Uğur Karakullukçu yanıtladı. 1:20 Berkay Tokgöz, Gökhan Tokgöz’ün kuzeni mi? 4:44 Fatih Terim, Emin Bayram dışında altyapıdan kimi çıkarır? 7:38 Seri’nin Cennetten Çiçek performansını yorumlar mısın? 11:18 Galatasaray’ın yüksek maliyetli oyuncularla ilgili politikası ne olur? 14:27 Fenerbahçe’nin yeni sezon planlamasında kanatlar nasıl olmalı? 18:45 Fenerbahçe için Kenan Karaman mı Sinan Gümüş mü doğru profil? 21:28 Sörloth sağ ayağını geliştirirse daha üst düzeyde oynayabilir mi? 24:01 Beşiktaş’a transferi söz konusu olan Ninua hakkında bilginiz var mı? 26:08 Galatasaray Falcao’dan çıkıp sahte 9 oynayabilecek bir transfer yapar mı? 29:33 Bernard Mensah mı Mert Hakan Yandaş mı? 30:50 FORMA ÖDÜLLÜ SORU 35:49 Juan Jesus Fenerbahçe’nin stoper sorununu çözer mi? 41:07 Chelsea’de Çağlar Söyüncü hamlesi gelir mi? 42:18 Gerson Rodrigues’i nasıl buluyorsunuz? 44:02 Kerim Alıcı Beşiktaş için nasıl olur? 44:58 Cengiz Ünder Roma’dan ayrılmalı mı, nereye gitmeli? 47:00 Trabzonspor, Hüseyin Çimsir’le devam eder mi? 51:56 Arsenal? 53:15 Koulibaly için Liverpool dedikodularının çıkması? 54:26 Kaan Ayhan Galatasaray’a gelir mi? 56:03 Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü kim olur? 57:27 Cyle Larin Beşiktaş’ta seneye devam eder mi? 58:44 Ali Akman büyük takımlarda oynayabilir mi? 59:51 Ali Yavuz Kol’un gelişimi nasıl? 1:02:29 Barcelona’nın şampiyonluğunu kaçırmasını nasıl değerlendiriyorsun?
Ne Ronaldo Ne Messi! FIFA Rebuild ŞL #1 w/ @educatedearTW @Arden Papazyan @Emre Kayır FIFA20 KARİYER
Ne Ronaldo Ne Messi! FIFA Rebuild ŞL #1 w/ @educatedearTW @Arden Papazyan @Emre Kayır FIFA20 KARİYER
Aylar önce
TRvideos Türkiye'nin en kapsamlı spor eğlence formatı karşınızda... 4 spor ve 4 FIFA yayıncısı sizler için bir araya geldi ve Şampiyonlar Ligi grup formatında futbol bilgilerini kapıştırarak takımları dizayn etti. Çeşitli konseptlere göre draft usulü kadro kuracak olan 4 takım, 6 maç haftası boyunca birbirleriyle kozlarını paylaşacak. Takımlar ise şu şekilde; Uğur Karakullukçu & Emre Kayır Emre Özcan & Gürkan Bayburt Erman Yaşar & Onur Şahin Boğaç Soydemir & Arden Papazyan İlk hafta karşılaşmalarının ilki Gürkan'ın kanalında oynanırken ikinci karşılaşmada Uğur-Emre ikilisi Boğaç ve Arden'le kozlarını paylaştı. 30 yaş üstü yıldızlardan kurulu kadrolarda öne çıkan ise sürpriz bir yıldız oldu. Grubun diğer maçı Emre Özcan-Gürkan Bayburt vs Erman Yaşar-Onur Şahin, sevgili Gürkan'ın kanalında yayında! Gürkan Bayburt ▶ trvideos.net/c/UCbHKjwr0HJA2YC6uIuLioEg EKİBİN KANALLARI Emre Kayır ▶ trvideos.net/c/UCsSHsjd7IuCcLO1t0JyVO8Q Boğaç Soydemir ▶ trvideos.net/u/educatedeartw Arden Papazyan ▶ trvideos.net/u/ardenpapazyan Onur Şahin ▶ trvideos.net/u/TPO2013 Kurgu ve montaj: typika ▶ instagram.com/typika
Alanların Efendisi: Dedektif Thomas Müller | Raumdeuter Rolü | Diziliş Ertuğrul Lite #1
Alanların Efendisi: Dedektif Thomas Müller | Raumdeuter Rolü | Diziliş Ertuğrul Lite #1
Aylar önce
Diziliş Ertuğrul'un küçük kardeşi Diziliş Ertuğrul Lite, ilk bölümüyle yayında... Bir oyuncu, bir rol, bir maç ya da bir teknik adamın göze çarpan taktiksel hamlesinin masaya yatırılacağı Diziliş Ertuğrul Lite'ta ilk konu topsuz oyunun piri Thomas Müller'in son 10 yılda Bayern Münih ve Avrupa futbolune getirdiği farklılık... Programda Türkiye'den ve Avrupa'dan benzer örneklerin yanı sıra Müller'in fark yarattığı pozisyonlar taktiksel tablo ve animasyonlarla izleyiciyle buluşuyor.
Fatih Terim, Falcao, Uğurcan Çakır, Mert Hakan Yandaş, Rıdvan Yılmaz, Chelsea,  | LVYY Live #2
Fatih Terim, Falcao, Uğurcan Çakır, Mert Hakan Yandaş, Rıdvan Yılmaz, Chelsea, | LVYY Live #2
Aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol'un canlı versiyonunda hareketli gündem sizin sorularınız, Bahadır İzgeç'in moderatörlüğü ve Uğur Karakullukçu'nun yorumlarıyla 1 saat boyunca masaya yatırıldı. 1:11 Luyindama-Marcao ikilisini satmak doğru olur mu? 2:45 Mert Hakan Yandaş nereye gidecek? 8:50 6 saniye kuralıyla alakalı görüşün nedir? 11:46 Ne olacak bu Fener’in hali / Caner Erkin ve Gökhan Gönül, Fenerbahçe yolunda mı? 15:46 Rıdvan ve Ersin, Beşiktaş’ın gelecek sezonki 11’inde yer bulabilecek mi? 18:10 Yusuf Yazıcı kanat forvete mi, 8 numaraya mı evrilmeli? 19:02 Max Kruse’nin Galatasaray’a transferi mümkün mü? 21:20 Zajc, ilk 11’de olması gereken bir oyuncu değil mi? 22:58 Sosa ve Nwakaeme’nin yokluğunda, Alanya maçındaki düzen nasıl olmalı? 25:35 Manchester United ve Chelsea, gelecek sezon için neler vadediyor? 27:49 Falcao’nun sakatlık haberi 31:20 Sergio Ramos mu, Virgil van Dijk mı? 33:23 Sandro Tonali, yeni Pirlo olur mu? 34:40 Atalanta, Şampiyonlar Ligi’nde nereye kadar gider? 36:04 Fenerbahçe-David Luiz haberiyle alakalı yorumun nedir? 39:10 N’Sakala, Beşiktaş’ta haberi 40:25 Cristiano Ronaldo ne zaman bırakır? 43:53 Bu sezonki Ballon d’Or favorin kim? 45:24 Adama Traore ve James Maddison nereye gider? 48:43 Pjanic’le Brozovic’i karşılaştırabilir mi? 49:32 Fatih Terim’in yalnız bırakıldığını düşünüyor musun? 53:48 Ajdin Hasic’le ilgili ne düşünüyorsun? 54:56 Uğurcan Çakır’ın akıbeti ne olur? 57:43 Dorukhan Toköz, hangi lige daha uygun? 58:45 Abdülkadir Ömür sence ne zaman gitmeli?
"Emin Bayram'a gördüklerimi anlatıyorum" | Ozan Kabak | Röp'ün Oğlu #4
"Emin Bayram'a gördüklerimi anlatıyorum" | Ozan Kabak | Röp'ün Oğlu #4
Aylar önce
Gillette'in PES turnuvası kapsamında Ozan Kabak'la Kendine Müzisyen'in Twitch kanalında bir araya gelen Uğur Karakullukçu, Ozan'la keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Roberto Baggio | 94’ Brezilya, Lippi Kavgası, Galatasaray | Benim Efsanem #1  w/ Emre Özcan
Roberto Baggio | 94’ Brezilya, Lippi Kavgası, Galatasaray | Benim Efsanem #1 w/ Emre Özcan
3 aylar önce
Kanalın yeni gözbebeği olmaya aday, çiçeği burnunda formatı Benim Efsanem, Uğur Karakullukçu’nun konuklarının hayatına damga vuran sporcunun tüm kariyerini detaylarıyla ele alıyor. İlk konuk olarak gelen olağan şüpheli Emre Özcan, kanal sahibi Uğur Karakullukçu ile kendisine İtalya’yı sevdiren Roberto Baggio’yu masaya yatırıyor.
Dorukhan Toköz, Andy Gray’in Galatasaraylılığı, Tim Duncan, Lewandowski, Kill Bill | LVYY #11
Dorukhan Toköz, Andy Gray’in Galatasaraylılığı, Tim Duncan, Lewandowski, Kill Bill | LVYY #11
3 aylar önce
Türkiye’nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol’a çıkamadığımız şu günlerde Uğur Karakullukçu direksiyon başına geçti ve Tekirdağ-Edirne arası demir boru taşırken sorularınızı yanıtladı. Programda futboldan dizilere, sinemadan basketbola dek birçok konu ele alındı.
Suter ile Kinnaird Yan Yana Oynar mı? | The English Game (Kısmi Spoiler İçerir) | Qarantino #1
Suter ile Kinnaird Yan Yana Oynar mı? | The English Game (Kısmi Spoiler İçerir) | Qarantino #1
4 aylar önce
Karantina dönemi boyunca çitleyeceğimiz spora dair kitap, film ve belgeselleri bahsedeceğimiz yeni programımız Qarantino’nun ilk bölümünde The English Game konu ediliyor. Hafif spoiler’lı geçen programımızda elitler ve işçiler arasındaki futbol hakimiyeti mücadelesi, Arthur Kinnaird-Fergus Suter çekişmesi ve dizinin diğer yönleri değerlendiriliyor.
Mbappe vs Haland, Real Madrid, Emin Bayram, Entel Feridun, Kuzey Tekinoğlu, Atalanta | LVYY #10
Mbappe vs Haland, Real Madrid, Emin Bayram, Entel Feridun, Kuzey Tekinoğlu, Atalanta | LVYY #10
4 aylar önce
Türkiye’nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol’a çıkamadığımız şu günlerde Uğur Karakullukçu direksiyon başına geçti ve İstanbul-Tekirdağ arası 18 ton peynir taşırken sorularınızı yanıtladı. Tam 27 soruyla rekor kırılan programda futboldan dizilere, rap’ten mizah skeçlerine dek birçok konu ele alındı.
Sezon Finali’nde Emre Kayır’la Dev Kapışma: Falcao vs Cruyff | Gizemli Top Modu | Burak FUT #8
Sezon Finali’nde Emre Kayır’la Dev Kapışma: Falcao vs Cruyff | Gizemli Top Modu | Burak FUT #8
4 aylar önce
“Yaşandı bitti saygısızca” diyen Burak FUT ekibi, sezon finaliyle karşınızda! Kanalımızın resmi FIFA 20 içeriği Burak FUT’ta kanal sahibi Uğur Karakullukçu, ülkenin en başarılı FIFA oyuncularından Emre Kayır’la birlikte size Ultimate Team modunun inceliklerini uygulamalı bir şekilde gösteriyor. Serimizin sekizinci ve bu sezonki son bölümünde Uğur ve Emre, FUT'un eğlenceli modu Gizemli Top’ta Hız, Dripling, Pas ve Şut hızlandırmalarıyla eğlenceli ve bir o kadar öngörülemez bir maç çıkarıyor. FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currencyx
adidas GMR, Yıldız Makine, Sarkastik EP, Ezel, Kolonya | adidas Yan Yol
adidas GMR, Yıldız Makine, Sarkastik EP, Ezel, Kolonya | adidas Yan Yol
4 aylar önce
Soru-cevap programımıza fahri olarak ev sahipliği yapan Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol, bu kez Beyoğlu versiyonuyla yayında… adidas’ın görkemli Beyoğlu mağazasında adidas GMR teknolojisini test ettiğimiz bu bölümde futbol dışı ağırlıklı sorularınıza yanıt verdik. Eğer beğendiyseniz adidas GMR’ı edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: www.adidas.com.tr/tr/gmr-pack
FUT'ta Prime Icon Paket Açmak | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #7
FUT'ta Prime Icon Paket Açmak | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #7
4 aylar önce
“Yaşandı bitti saygısızca” diyen Burak FUT ekibi, yedinci bölümüyle karşınızda! Kanalımızın resmi FIFA 20 içeriği Burak FUT’ta kanal sahibi Uğur Karakullukçu, ülkenin en başarılı FIFA oyuncularından Emre Kayır’la birlikte size Ultimate Team modunun inceliklerini uygulamalı bir şekilde gösteriyor. Serimizin yedinci bölümünde Uğur ve Emre, FUT'un eğlenceli tarafı olan paket açma üzerine hem konuşuyor, hem deneyimliyor. FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency
Corona Süper Lig | Fatih Terim ve Sergen Yalçın | Oynat Uğurcum #3
Corona Süper Lig | Fatih Terim ve Sergen Yalçın | Oynat Uğurcum #3
4 aylar önce
Uğur Karakullukçu derbi sonrası Fatih Terim ve Sergen Yalçın’ın gündeme dair açıklamalarını değerlendirdi. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Prodüksiyon ve kurgu: Typika Instagram: instagram.com/typika
FIFA 20’de Bitiricilik, Şut Çekme Teknikleri | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #6
FIFA 20’de Bitiricilik, Şut Çekme Teknikleri | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #6
4 aylar önce
“Benimle oyna” diyen Burak FUT, altıncı bölümüyle karşınızda! Kanalımızın resmi FIFA 20 içeriği Burak FUT’ta kanal sahibi Uğur Karakullukçu, ülkenin en başarılı FIFA oyuncularından Emre Kayır’la birlikte pozisyon bitirmenin inceliklerini uygulamalı bir şekilde gösteriyor. FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency
Sorinho #3 | Futbol Tabu w/ Chaby Han, Ekin Kollama & Medya Devi
Sorinho #3 | Futbol Tabu w/ Chaby Han, Ekin Kollama & Medya Devi
4 aylar önce
Kanalın yarışma ve eğlence içeriği Sorinho'da Uğur Karakullukçu, partneri Erman Yaşar'la birlikte gerçek ünlü Chaby Han ve teknoloji gurmesi Ekin Kollama'yı ağırlıyor. Sorinho'da takımlar tabu kurallarına göre futbolcuları bilmeye çalışıyor, ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor. Not: Formata katkıları için Bahadır İzgeç ile İlkan Gençgüven'e teşekkürler. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Prodüksiyon ve kurgu: Typika Instagram: instagram.com/typika
Sagopa ve Ceza, Mert Hakan, Netflix, Başakşehir, Corona Virüs, Liverpool | Le Vent Yan Yol #8
Sagopa ve Ceza, Mert Hakan, Netflix, Başakşehir, Corona Virüs, Liverpool | Le Vent Yan Yol #8
4 aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol, sizin sorularınızı seslendiren Sezer Özdemir ile Uğur Karakullukçu'ya ev sahipliği yapıyor; Uğur sorularınızı içtenlikle cevaplıyor. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Prodüksiyon: Typika Instagram: instagram.com/typika
FIFA 20 VOLTA Modu'nda Kapıştık! | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #5
FIFA 20 VOLTA Modu'nda Kapıştık! | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #5
5 aylar önce
“Benimle oyna” diyen Burak FUT, beşinci bölümüyle karşınızda! Kanalımızın resmi FIFA 20 içeriği Burak FUT’ta kanal sahibi Uğur Karakullukçu, ülkenin en başarılı FIFA oyuncularından Emre Kayır’la birlikte size VOLTA modunun inceliklerini uygulamalı bir şekilde gösteriyor. FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency
Ersin Düzen’le FIFA 20’de Atalanta-Lazio Kapışması | 442 Diamond #11
Ersin Düzen’le FIFA 20’de Atalanta-Lazio Kapışması | 442 Diamond #11
5 aylar önce
Fifa görünümlü sohbet içeriği 442 Diamond bu kez rotayı medyaya kırdı! TRT Spor’un ünlü moderatörü Ersin Düzen, hoş sohbeti, Şampiyonlar Ligi spikerlik günleri ve Güntekin Onay’la yaptıkları FIFA kapışmalarının perde arkasını 442 Diamond’da paylaştı. 442 Diamond'ın bu bölümünde simüle edilen maç ise Uğur Karakullukçu ile birlikte Atalanta-Lazio kapışması... İyi seyirler. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Prodüksiyon: Typika Instagram: instagram.com/typika
Ersun Yanal'ı Fenerbahçe'den Gönderen Nedenler | Fenerbahçe | Gelişine #10
Ersun Yanal'ı Fenerbahçe'den Gönderen Nedenler | Fenerbahçe | Gelişine #10
5 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında gündemden seçtiği bir konuyu detaylıca değerlendiriyor. Gelişine'nin onuncu bölümünde ani şekilde istifa eden Ersun Yanal'ın saha içi hataları ve neleri farklı yapabileceği konuşuluyor. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Prodüksiyon: Typika Instagram: instagram.com/typika
FIFA 20’de Nasıl İyi Defans Yapılır? | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #4
FIFA 20’de Nasıl İyi Defans Yapılır? | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #4
5 aylar önce
“Benimle oyna” diyen Burak FUT, dördüncü bölümüyle karşınızda! Kanalımızın resmi FIFA 20 içeriği Burak FUT’ta kanal sahibi Uğur Karakullukçu, ülkenin en başarılı FIFA oyuncularından Emre Kayır’la birlikte size Ultimate Team modunun inceliklerini uygulamalı bir şekilde gösteriyor. Serimizin dördüncü bölümünde Uğur ve Emre, size bu kez üst düzey oyunculara karşı nasıl savunma yapabileceğinizi, iyi defans yapmanın tüyolarını uygulamalı şekilde gösteriyor. FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency
Fatih Terim Masterclass | Fenerbahçe 1-3 Galatasaray | Gelişine #9
Fatih Terim Masterclass | Fenerbahçe 1-3 Galatasaray | Gelişine #9
5 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında gündemden seçtiği bir konuyu detaylıca değerlendiriyor. Gelişine'nin dokuzuncu bölümünde 20 yıl sonra Kadıköy'de Fenerbahçe'yi mağlup etmeyi başaran Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in taktiksel açıdan zaferi getiren tercihleri masaya yatırılıyor. Uğur Karakullukçu Twitter: @ukarakullukcu Instagram: @ukarakullukcu
Yağız Sabuncuoğlu ile FIFA 20 Derbi Kapışması | Fenerbahçe vs Galatasaray | 442 Diamond #10
Yağız Sabuncuoğlu ile FIFA 20 Derbi Kapışması | Fenerbahçe vs Galatasaray | 442 Diamond #10
5 aylar önce
Fifa görünümlü sohbet içeriği 442 Diamond bu kez rotayı derbiye kırdı! Ödüllü muhabir, genç yetenek, cemiyet hayatının gözde bekarı Yağız Sabuncuoğlu Fenerbahçe-Galatasaray derbi özel programına konuk oldu. İyi seyirler. #UğurKarakullukçu #YağızSabuncuoğlu #442Diamond
Rahmetullah Berişbek ile FIFA 20 Kapışması | Gençlerbirliği-Ankaragücü | 442 Diamond #9
Rahmetullah Berişbek ile FIFA 20 Kapışması | Gençlerbirliği-Ankaragücü | 442 Diamond #9
5 aylar önce
Fifa görünümlü sohbet içeriği 442 Diamond rotayı Süper Lig'e kırdı! Gençlerbirliği'nin genç oyuncularından Rahmetullah Berişbek, sempatik tavırları, genç takım günleri ve gelecek planlarıyla programa konuk oldu. 442 Diamond'ın bu bölümünde simüle edilen maç ise Uğur Karakullukçu ile Gençlerbirliği-Ankaragücü… İyi seyirler. Fifa Kartları için IG: KaFu Card Design Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Rahmetullah Berişbek Twitter: twitter.com/rahmetullah66 Instagram: instagram.com/rahmiberisbekk #UğurKarakullukçu #RahmetullahBerişbek #FIFA20
FUT Draft Modu, Yıldızlarla Maç Yapıp Coin Kazanmak | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #3
FUT Draft Modu, Yıldızlarla Maç Yapıp Coin Kazanmak | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #3
5 aylar önce
“Komple bitiğiz” diyen Burak FUT ekibi, üçüncü bölümüyle karşınızda! Kanalımızın resmi FIFA 20 içeriği Burak FUT’ta kanal sahibi Uğur Karakullukçu, ülkenin en başarılı FIFA oyuncularından Emre Kayır’la birlikte size Ultimate Team modunun inceliklerini uygulamalı bir şekilde gösteriyor. Serimizin üçüncü bölümünde Uğur ve Emre, size FUT draft deneyimi yaşatıyor; Emre size sezon başı için draftın önemine dair fikirlerini paylaşıyor. FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency
Eljero Elia ile FIFA 20 Kapışması | Başakşehir vs Beşiktaş | 442 Diamond #8 w/ Başakşehir
Eljero Elia ile FIFA 20 Kapışması | Başakşehir vs Beşiktaş | 442 Diamond #8 w/ Başakşehir
5 aylar önce
Fifa görünümlü sohbet içeriği 442 Diamond bu kez rotayı Süper Lig'e kırdı! Başakşehir'in Hollandalı kanat oyuncusu Eljero Elia, hoş sohbeti, İstanbul günleri ve Hollanda Milli Takımı anılarıyla programa konuk oldu. 442 Diamond'ın bu bölümünde simüle edilen maç ise Uğur Karakullukçu ile Başakşehir-Beşiktaş kapışması... İyi seyirler.
De Bruyne Hayallerim, Sheffield United, Portekiz Transfer Pazarı, Bayern, PSG | Londra Yan Yol
De Bruyne Hayallerim, Sheffield United, Portekiz Transfer Pazarı, Bayern, PSG | Londra Yan Yol
5 aylar önce
Qnet'in Manchester City maçı için yaptığı davete icabet edelim derken hava şartları gereği Londra'da kalınca Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol'u bu kez İngiltere'ye taşıdık. Şenay Büyükköşdere ve Esra Akın'ın eşliğindeki yedinci programda Avrupa liglerine dair birçok konu konuşuldu.
İleri Düzey Ultimate Team Kadrosu Kurmak | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #2
İleri Düzey Ultimate Team Kadrosu Kurmak | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #2
5 aylar önce
“Benimle oyna” diyen Burak FUT, ikinci bölümüyle karşınızda! Kanalımızın resmi FIFA 20 içeriği Burak FUT’ta kanal sahibi Uğur Karakullukçu, ülkenin en başarılı FIFA oyuncularından Emre Kayır’la birlikte size Ultimate Team modunun inceliklerini uygulamalı bir şekilde gösteriyor. Serimizin ikinci bölümünde Uğur ve Emre, size bu kez daha üst düzey bütçeler için oluşturabileceğiniz en kaliteli kadro alternatiflerini gösteriyor. FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency
M'Gladbach-Başakşehir, Galatasaray-Real Madrid, İrfan Can, Hagi | Diziliş Ertuğrul #4 w/ Okan Buruk
M'Gladbach-Başakşehir, Galatasaray-Real Madrid, İrfan Can, Hagi | Diziliş Ertuğrul #4 w/ Okan Buruk
6 aylar önce
Avrupa'da yoluna devam eden tek takımımız Başakşehir'in başarılı teknik direktörü Okan Buruk, Diziliş Ertuğrul'un dördüncü bölümünün konuğu oldu. Okan Buruk'la 1-0'dan 2-1 kazanılarak tur biletini aldığı Mönchengladbach galibiyetinin ve futbolculuğu döneminde maçın adamı seçildiği Real Madrid Süper Kupa zaferinin taktiksel analizini yaptık. Ayrıca Okan hoca kariyer gelişimi, futbolculuk günleri ve mevcut öğrencileri üzerine fikirlerini paylaştı.
Galatasaray’ın Gelmeyen Stoperi, KP Boateng, Simon Falette, Guilherme, Abdülkadir Ömür | LYY #6
Galatasaray’ın Gelmeyen Stoperi, KP Boateng, Simon Falette, Guilherme, Abdülkadir Ömür | LYY #6
6 aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol'un ruhu Trabzonspor’un Akyazı’daki görkemli stadındaydı ve sizin sorularınıza ev sahipliği yaptı. Soruları bu kez Oğuzhan Kapılar’ın sorduğu altıncı programda kapanan ara transfer döneminin öne çıkan konuları konuşuldu. Keyifli seyirler.
Kelepir Fiyata İyi FUT Takımı Kurmak | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #1
Kelepir Fiyata İyi FUT Takımı Kurmak | Emre Kayır & Uğur Karakullukçu | Burak FUT #1
6 aylar önce
“Benimle oyna” diyen Burak FUT, ilk bölümüyle karşınızda! Kanalımızın resmi FIFA 20 içeriği Burak FUT’ta kanal sahibi Uğur Karakullukçu, ülkenin en başarılı FIFA oyuncularından Emre Kayır’la birlikte size Ultimate Team modunun inceliklerini uygulamalı bir şekilde gösteriyor. Serimizin ilk bölümünde Uğur ve Emre, size fiyat/performans rehberliği yapıp en uygun bütçeyle nasıl dev rakiplere kafa tutabileceğiniz bir kadro oluşturabileceğinizi gösteriyor. FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency
Beşiktaş-Fenerbahçe, Rizespor-Sivasspor, Löw, Mane, R. Kazan | Diziliş Ertuğrul #3 w/ İsmail Kartal
Beşiktaş-Fenerbahçe, Rizespor-Sivasspor, Löw, Mane, R. Kazan | Diziliş Ertuğrul #3 w/ İsmail Kartal
6 aylar önce
The Coach's Voice'un sevilen formatından esinlenen Uğur Karakullukçu; saha içinin dünü, bugünü ve yarınına teknik adamlarla bakış atıyor, Diziliş Ertuğrul'da taktik masasına yatırıyor. Diziliş Ertuğrul'un üçüncü konuğu bu sezon lider Sivasspor'u yenebilen 2 takımdan birisi olan Rizespor'un teknik direktörü İsmail Kartal... İsmail hoca; Joachim Löw'le yakın ilişkisini, Rubin Kazan'a iptal olan transferini, Fenerbahçe döneminde 2-0 kazandıkları Beşiktaş deplasmanını ve taktik trendlere bakışını içtenlikle anlattı. 07:06 Çaykur Rizespor-Sivasspor 19:43 Beşiktaş-Fenerbahçe #UğurKarakullukçu #DizilişErtuğrul #İsmailKartal
Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta Yapabilecekleri & Yapamayacakları | Gelişine #8
Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta Yapabilecekleri & Yapamayacakları | Gelişine #8
6 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında gündemden seçtiği bir konuyu detaylıca değerlendiriyor. Gelişine'nin sekiİnci bölümünde Beşiktaş'a teknik adam olarak geri dönmeye hazırlanan Sergen Yalçın'ın siyah-beyazlılara katabilecekleri ve hangi konularda destek alması gerektiği masaya yatırıldı. Uğur Karakullukçu Twitter: @ukarakullukcu Instagram: @ukarakullukcu #Gelişine #UğurKarakullukçu #SergenYalçın
"Falcao'ya bildiği her şeyi Jesualdo Ferreira öğretti" | Röp'ün Oğlu #3 w/ Andre Castro & Göztepe
"Falcao'ya bildiği her şeyi Jesualdo Ferreira öğretti" | Röp'ün Oğlu #3 w/ Andre Castro & Göztepe
6 aylar önce
Ünlü sporcu ve spor adamlarını ağırladığımız özel içeriğimiz Röp'ün Oğlu’nda üçüncü konuğumuz Göztepe'nin tanınan yıldızı Andre Castro... Açılmak için gün sayan Gürsel Aksel Stadyumu'nu ilk kez bizimle gezen Andre, sempatik Türkçesi ve sıcakkanlı tavrıyla tüm sorularımızı içtenlikle yanıtladı. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Andre Castro Instagram: instagram.com/andrecastroofficial
Bir Diyarbakır maçı ve Arda Turan hakkında her şey... | Gelişine #7
Bir Diyarbakır maçı ve Arda Turan hakkında her şey... | Gelişine #7
6 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında gündemden seçtiği bir konuyu detaylıca değerlendiriyor. Gelişine'nin 7. bölümünde Galatasaray'a geri dönmek üzere olan Arda Turan'ın saha dışı hataları ve saha içindeki karşılığı masaya yatırıldı. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: @ukarakullukcu Instagram: @ukarakullukcu #UğurKarakullukçu #Gelişine #ArdaTuran
Mert Hakan Yandaş’la FIFA20’de Juventus-Inter Kapışması | 442 Diamond #7
Mert Hakan Yandaş’la FIFA20’de Juventus-Inter Kapışması | 442 Diamond #7
6 aylar önce
Fifa görünümlü sohbet içeriği 442 Diamond bu kez rotayı Süper Lig'e kırdı! Lider Sivasspor’un başarılı orta saha oyuncusu Mert Hakan Yandaş, hoş sohbeti, Sivas günleri ve Ronaldo’ya duyduğu özel sevgiyi 442 Diamond’da paylaştı. 442 Diamond'ın bu bölümünde simüle edilen maç ise Uğur Karakullukçu ile birlikte Juventus-Inter kapışması... İyi seyirler.
Guilherme, Atalay Babacan, Belhanda, Prijovic, İrfan Can, Emre Kılınç, Ndongala | LVYY Transfer Özel
Guilherme, Atalay Babacan, Belhanda, Prijovic, İrfan Can, Emre Kılınç, Ndongala | LVYY Transfer Özel
6 aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol, sizin sorularınızı seslendiren Sezer Özdemir ile Uğur Karakullukçu'ya ev sahipliği yapıyor; Uğur sorularınızı içtenlikle cevaplıyor. Beşinci programda transferle ilgili merak ettiğiniz oyuncuların durumları konuşuluyor.
Lyon 0-1 Denizlispor, Sivasspor-Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş | Rıza Çalımbay | Diziliş Ertuğrul #2
Lyon 0-1 Denizlispor, Sivasspor-Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş | Rıza Çalımbay | Diziliş Ertuğrul #2
6 aylar önce
The Coaches' Voice'un sevilen formatından esinlenen Uğur Karakullukçu; saha içinin dünü, bugünü ve yarınına teknik adamlarla bakış atıyor, Diziliş Ertuğrul'da taktik masasına yatırıyor. Diziliş Ertuğrul'un ikinci konuğu, 2000’lerin hızlı takımı Lyon’u 2 maçta gol yemeyip deplasmanda eleyen Denizlispor ile günümüzün Süper Lig lideri Sivasspor’un hocası Rıza Çalımbay… Rıza hoca; Lyon maçı ve öncesinde yaşadıklarını, Sivasspor günlerini ve öğrencileri Mert Hakan Yandaş ve Fatih Aksoy’un gelişimini içtenlikle anlattı. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Rıza Çalımbay Twitter: twitter.com/rcalimbay #DizilişErtuğrul #RızaÇalımbay #TaktikAnaliz
Bogdan Stancu ile FIFA 20 Kapışması | Romanya vs Türkiye | 442 Diamond #6 w/ Gençlerbirliği
Bogdan Stancu ile FIFA 20 Kapışması | Romanya vs Türkiye | 442 Diamond #6 w/ Gençlerbirliği
6 aylar önce
Fifa görünümlü sohbet içeriği 442 Diamond bu kez rotayı Süper Lig'e kırdı! Gençlerbirliği'nin gol kralı adayı Bogdan Stancu, hoş sohbeti, Ankara günleri ve Türkiye'deki anılarıyla programa konuk oldu. 442 Diamond'ın bu bölümünde simüle edilen maç ise Uğur Karakullukçu ile Romanya-Türkiye kapışması... İyi seyirler. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu #UğurKarakullukçu #BogdanStancu #FIFA20
Marcelo Saracchi, Henry Onyekuru ve Galatasaray | Gelişine #6
Marcelo Saracchi, Henry Onyekuru ve Galatasaray | Gelişine #6
7 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında gündemden seçtiği bir konuyu detaylıca değerlendiriyor. Gelişine'nin altıncı bölümünde devre arası transfer dönemine hızlı girem Galatasaray ve yeni oyuncular Marcelo Saracchi ile Henry Onyekuru'nun takıma katacakları masaya yatırıldı. Uğur Karakullukçu Twitter: @ukarakullukcu Instagram: @ukarakullukcu
Sorinho #2 | Futbol Tabu w/ Göztepe, Berkan Emir & Göktuğ Bakırbaş
Sorinho #2 | Futbol Tabu w/ Göztepe, Berkan Emir & Göktuğ Bakırbaş
7 aylar önce
Kanalın yarışma ve eğlence içeriği Sorinho'da Uğur Karakullukçu, partneri Erman Yaşar'la birlikte Göztepe oyuncuları Berkan Emir ve Göktuğ Bakırbaş'a Göztepe'nin yeni stadyumunda konuk oluyor. Sorinho'da takımlar tabu kurallarına göre futbolcuları bilmeye çalışıyor, ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor.
Ünal Karaman'ın ayrılığı, Ahmet Ağaoğlu ve Trabzonspor | Gelişine #5
Ünal Karaman'ın ayrılığı, Ahmet Ağaoğlu ve Trabzonspor | Gelişine #5
7 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında gündemden seçtiği bir konuyu detaylıca değerlendiriyor. Gelişine'nin beşinci bölümünde Ünal Karaman'la yollarını ani şekilde ayıran Trabzonspor ve Karaman'ın performansı masaya yatırıldı. Uğur Karakullukçu Twitter: @ukarakullukcu Instagram: @ukarakullukcu
"Mert Çetin'deki kaliteyi topa dokunduğu ilk an anladım" | Stephane Sessegnon | Röp'ün Oğlu #2
"Mert Çetin'deki kaliteyi topa dokunduğu ilk an anladım" | Stephane Sessegnon | Röp'ün Oğlu #2
7 aylar önce
Ünlü sporcu ve spor adamlarını ağırladığımız özel içeriğimiz Röp'ün Oğlu’nda ikinci konuğumuz Gençlerbirliği'nin ve dünya futbolunun tanınan yıldızı Stephane Sessegnon... Ankara'daki tesislerde bizi ağırlayan Gençlerbirliği Spor Kulübü'ne ve Fransızca tercümede yardımcı olan Vahit Kavi'ye teşekkürler… Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Stephane Sessegnon Instagram: instagram.com/stephanesessegnon10/
Göztepe'nin Yeni Stadı, Fenerbahçe-Beşiktaş, Jedi Ramiz, Ozan Kabak, Survivor, Ölümlü Dünya | LYY #4
Göztepe'nin Yeni Stadı, Fenerbahçe-Beşiktaş, Jedi Ramiz, Ozan Kabak, Survivor, Ölümlü Dünya | LYY #4
7 aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol'un yokluğunda Göztepe'nin yeni stadyumu sizin sorularınıza ev sahipliği yaptı. Konuk sanatçı Erman Yaşar'ın eşliğindeki dördüncü programda Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi, Göztepe'nin yeni stadyumu ve Galatasaray zaferi, büyük çıkış yakalayan Ozan Kabak, Ezel'deki Ramiz Dayı'nın Jedi muadili, Survivor spor yorumcuları kadrosu ve Ölümlü Dünya konuşuldu.
FIFA 20'de Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi | Samantha Johnson | 442Diamond #5
FIFA 20'de Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi | Samantha Johnson | 442Diamond #5
7 aylar önce
Fifa görünümlü sohbet içeriği 442 Diamond bu kez isminin hakkını veriyor, İngiltere'ye açılıyor! TRT World'un samimi spor spikeri Samantha Johnson, hoş sohbeti, Beşiktaş sempatisi ve Türkiye'deki ilginç anılarıyla programa konuk oluyor. 442 Diamond'ın bu bölümünde simüle edilen maç ise bu hafta sonu oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi... İyi seyirler. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Samantha Johnson Twitter: twitter.com/MissSamJohnson Instagram: instagram.com/miss_samjohnson
Okan Buruk, Avrupa Ligi, Başakşehir vs Mönchengladbach | Oynat Uğurcum #2
Okan Buruk, Avrupa Ligi, Başakşehir vs Mönchengladbach | Oynat Uğurcum #2
7 aylar önce
Le Vent Yan Yol'da sorusu okunan takipçiler arasından Tottenham forması kazanan kişi... Asil: Ömer Çalışkan Yedek: Deniz Işık *** Uğur Karakullukçu teknik direktörlerin demeçlerini derinlemesine masaya yatırıyor, toplantıların fark edilmeyen detaylarını Oynat Uğurcum’da deşifre ediyor. Oynat Uğurcum’un ikinci konuğu Mönchengladbach karşısında son dakikada turu alan Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk. Not: İstatistik veriler için Opta, arayüz için Whoscored, Ülke Puanı tabloları için Bert Kassies'e teşekkürler.
Sorinho #1 | Futbol Tabu w/ Post 42, educatedear & Özgür Turhan
Sorinho #1 | Futbol Tabu w/ Post 42, educatedear & Özgür Turhan
8 aylar önce
Kanalın yarışma ve eğlence içeriği Sorinho'da Uğur Karakullukçu, partneri Erman Yaşar'la birlikte Post 42 ekibinden Boğaç Soydemir aka educatedear ile Özgür Turhan'ı ağırlıyor. Sorinho'da takımlar tabu kurallarına göre futbolcuları bilmeye çalışıyor, ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor. Not: Formata katkıları için Bahadır İzgeç ile İlkan Gençgüven'e teşekkürler...
Paralar Nerede? Beşiktaş'ın Mali Durumu | Ekonomist Kerem Akbaş | KDS #2
Paralar Nerede? Beşiktaş'ın Mali Durumu | Ekonomist Kerem Akbaş | KDS #2
8 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Kafamda Deli Sorular'da spor sektörünün arka planındaki bilinmeyenleri, muhataplarına sansürsüz şekilde soruyor. Karakullukçu'nun konuğu, finans kartalları üyesi spor ekonomisti Kerem Akbaş… Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsP... Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Kerem Akbaş Twitter: twitter.com/kakbas #UğurKarakullukçu #KafamdaDeliSorular #Ekonomist
Fatih Terim ve Galatasaray vs Trabzonspor | Oynat Uğurcum #1
Fatih Terim ve Galatasaray vs Trabzonspor | Oynat Uğurcum #1
8 aylar önce
Uğur Karakullukçu teknik direktörlerin demeçlerini derinlemesine masaya yatırıyor, toplantıların fark edilmeyen detaylarını Oynat Uğurcum’da deşifre ediyor. Oynat Uğurcum’un ilk konuğu Trabzonspor’a karşı son dakikada beraberliği alan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim. Not: Bizim için xG grafiğini hazırlayan Barış Gerçeker dostumuza teşekkürler.
Merih, Euro 2020, Futbolda Salary Cap, Star Wars, Kenan Birkan, Terapi | Le Vent Yan Yol #3
Merih, Euro 2020, Futbolda Salary Cap, Star Wars, Kenan Birkan, Terapi | Le Vent Yan Yol #3
8 aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol, sizin sorularınızı seslendiren Sezer Özdemir ile Uğur Karakullukçu'ya ev sahipliği yapıyor; Uğur sorularınızı içtenlikle cevaplıyor. Üçüncü programda Şenol Güneş yönetimindeki Türkiye'nin Euro 2020 yolculuğu, süper kahramanımız Merih Demiral, Ezel'deki Ramiz Dayı-Kenan Birkan ikilemi, Star Wars filmlerinin gidişatı ve favori Sagopa şarkı sözleri konuşuluyor. #UğurKarakullukçu #LeventYanyol #MerihDemiral
Türkiye-İzlanda & Euro 2020 feat Gudmundur Asgeirsson | Gelişine #4
Türkiye-İzlanda & Euro 2020 feat Gudmundur Asgeirsson | Gelişine #4
8 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında İlkan Gençgüven ve Sezer Özdemir'le paslaşıyor, gündemden seçtiği bir konuyu detaylıca değerlendiriyor. Gelişine'nin dördüncü ve özel bölümünde Şenol Güneş yönetimindeki lider Türkiye'nin Euro 2020 öncesi son büyük sınavı İzlanda, gazeteci Gudmundur Asgeirsson'un görüşleri eşliğinde enine boyuna incelendi. Uğur Karakullukçu Twitter: @ukarakullukcu Instagram: @ukarakullukcu İlkan Gençgüven Twitter: @ilkoius Instagram: @ilkoius Sezer Özdemir Twitter: @sezerozdemiir Instagram: @sezerozdemiir Gudmundur Asgeirsson Twitter: @gummi_aa #UğurKarakullukçu #Gelişine #Türkiyeİzlanda
“Birebir oynarken Enes hep yerde!” I Enes Ünal & Lisa Smellers I Röp'ün Oğlu #1
“Birebir oynarken Enes hep yerde!” I Enes Ünal & Lisa Smellers I Röp'ün Oğlu #1
8 aylar önce
Ünlü sporcu ve spor adamlarını ağırladığımız yeni içeriğimiz Röp'ün Oğlu’nda ilk konuğumuz Real Valladolid ve Nike sporcusu Enes Ünal ve futbolcu nişanlısı Lisa Smellers… Sezon başında kanalın hazırlık aşamasında ağırladığımız Enes ve Lisa, içten ve samimi sohbetiyle tüm sorularımızı yanıtladı. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Enes Ünal Twitter: twitter.com/EnesUnal16 Instagram: instagram.com/enesunal16/ Lisa Smellers Instagram: instagram.com/lisasmellers/?hl=tr
FIFA20'de Liverpool-Manchester City I Emre Özcan vs Uğur Karakullukçu I 442Diamond #4
FIFA20'de Liverpool-Manchester City I Emre Özcan vs Uğur Karakullukçu I 442Diamond #4
9 aylar önce
Uğur Karakullukçu ve Emre Özcan, Premier lig heyecanını FIFA20'de simüle etti, kaçırmayın! Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Emre Özcan Twitter: twitter.com/parmamaniac
Erol Bulut, Vedat Muriqi, Mariano vs Linnes, Baggio, Merih zu Arsenal | Le Vent Yan Yol #2
Erol Bulut, Vedat Muriqi, Mariano vs Linnes, Baggio, Merih zu Arsenal | Le Vent Yan Yol #2
9 aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol, sizin sorularınızı seslendiren Bahadır İzgeç ile Uğur Karakullukçu'ya ev sahipliği yapıyor; Uğur sorularınızı içtenlikle cevaplıyor. İkinci programda Erol Bulut'un muhtemel kariyeri, Vedat Muriqi'nin yurt dışı transfer ihtimali, Avrupa tarihinin en iyi takımları, Roberto Baggio, Merih Demiral ve Emre Özcan'ın ıssız ada için arkadaş tercihleri konuşuluyor. #UğurKarakullukçu #LeventYanyol #ErolBulut
NBA 2K20'de Lakers-Clippers | Kaan Kural vs Uğur Karakullukçu | Üçlük Atın #1
NBA 2K20'de Lakers-Clippers | Kaan Kural vs Uğur Karakullukçu | Üçlük Atın #1
9 aylar önce
Uğur Karakullukçu ve Kaan Kural, NBA'in iki favorisi Lakers ve Clippers rekabetini NBA 2K20'de Üçlük Atın'ın ilk bölümü için simüle etti! Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Kaan Kural Twitter: twitter.com/kaankural #UğurKarakullukçu #KaanKural #NBA2K20
Kocaelispor 4-1 Arsenal, Kayserispor, Wenger, Fatih Terim | Hikmet Karaman | Diziliş Ertuğrul #1
Kocaelispor 4-1 Arsenal, Kayserispor, Wenger, Fatih Terim | Hikmet Karaman | Diziliş Ertuğrul #1
9 aylar önce
The Coaches' Voice'un sevilen formatından esinlenen Uğur Karakullukçu; saha içinin dünü, bugünü ve yarınına teknik adamlarla bakış atıyor, Diziliş Ertuğrul'da taktik masasına yatırıyor. Diziliş Ertuğrul'un ilk konuğu Arsene Wenger'in Arsenal'ine 2001'de 4 atan Kocaelispor'un hocası Hikmet Karaman... Hikmet hoca; Wenger, Terim ve diğer meslektaşlarıyla yaşadıklarını, Kayserispor'daki kötü günlerini içtenlikle anlattı. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Hikmet Karaman Twitter: twitter.com/karamanhikmet Instagram: instagram.com/hikmetkaramanofficial #DizilişErtuğrul #HikmetKaraman #TaktikAnaliz
Fenerbahçe, Fatih Terim, Frodo, Dortmund, Sagopa, Post42 | Uğur Karakullukçu | Le Vent Yan Yol #1
Fenerbahçe, Fatih Terim, Frodo, Dortmund, Sagopa, Post42 | Uğur Karakullukçu | Le Vent Yan Yol #1
9 aylar önce
Türkiye'nin en kaliteli kara yolu Levent Yan Yol, sizin sorularınızı seslendiren Bahadır İzgeç ile Uğur Karakullukçu'ya ev sahipliği yapıyor; Uğur samimi, sansürsüz şekilde tüm sorularınızı cevaplıyor. İlk programda Galatasaray'ın kötü gidişatı, Fatih Terim'in tercihleri, Fenerbahçe'nin yükselişi, Frodo ve Sam'in yolculuğu ve Sagopa Kajmer klasiklerini konuşuluyor. Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Bahadır İzgeç Twitter: twitter.com/bhdrizgec Instagram: instagram.com/bhdrizgec #UğurKarakullukçu #LeventYanyol #FatihTerim
FIFA20'de Beşiktaş-Galatasaray derbisi I Erman Yaşar vs Uğur Karakullukçu I 442Diamond #3
FIFA20'de Beşiktaş-Galatasaray derbisi I Erman Yaşar vs Uğur Karakullukçu I 442Diamond #3
9 aylar önce
Uğur Karakullukçu ve Erman Yaşar, derbi heyecanını FIFA20'de simüle etti, kaçırmayın! Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Erman Yaşar Twitter: twitter.com/ermanyasar Instagram: instagram.com/ermanyasar #UğurKarakullukçu #ErmanYaşar #FIFA20
2019 Model Türkiye En İyisi Mi?  | Merih, Çağlar, Cengiz, Abdülkadir | Gelişine #3
2019 Model Türkiye En İyisi Mi? | Merih, Çağlar, Cengiz, Abdülkadir | Gelişine #3
9 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında Bahadır İzgeç ve İlkan Gençgüven'le paslaşıyor, gündemden seçtiği bir konuyu enine boyuna değerlendiriyor. Gelişine'nin üçüncü bölümünde Fransa deplasmanından lider dönen Şenol Güneş yönetimindeki Türkiye'yi enine boyuna inceliyor. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Bahadır İzgeç Twitter: twitter.com/bhdrizgec Instagram: instagram.com/bhdrizgec İlkan Gençgüven Twitter: twitter.com/ilkoius Instagram: instagram.com/ilkoius #UğurKarakullukçu #Gelişine #FransaTürkiye
KAFA10, FIFA20 | Lille-Paris SG vs Anıl Piyancı (feat. Murat Yenersoy) 442Diamond #2
KAFA10, FIFA20 | Lille-Paris SG vs Anıl Piyancı (feat. Murat Yenersoy) 442Diamond #2
10 aylar önce
FIFA20 lansmanında Anıl Piyancı ile kozlarımızı paylaştık. İyi seyirler! Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Anıl Piyancı Twitter: twitter.com/anilpiyanci Instagram: instagram.com/anilpiyanci #UğurKarakullukçu #AnılPiyancı #FIFA20
Abdullah Avcı Beşiktaş'ı | Gelişine #2
Abdullah Avcı Beşiktaş'ı | Gelişine #2
10 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Gelişine programında Bahadır İzgeç ve İlkan Gençgüven'le paslaşıyor, gündemden seçtiği bir konuyu enine boyuna değerlendiriyor. Gelişine'nin ikinci bölümünde Abdullah Avcı ve sancılı başlayan Beşiktaş kariyeri masaya yatırıldı. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Bahadır İzgeç Twitter: twitter.com/bhdrizgec Instagram: instagram.com/bhdrizgec İlkan Gençgüven Twitter: twitter.com/ilkoius Instagram: instagram.com/ilkoius #UğurKarakullukçu #Gelişine #Beşiktaş #AbdullahAvcı
FIFA20'de Galatasaray-Fenerbahçe derbisi I Serdar Ali Çelikler vs Uğur Karakullukçu I 442Diamond #1
FIFA20'de Galatasaray-Fenerbahçe derbisi I Serdar Ali Çelikler vs Uğur Karakullukçu I 442Diamond #1
10 aylar önce
Uğur Karakullukçu ve Serdar Ali Çelikler, Derbi heyecanını FIFA20'de simüle etti, kaçırmayın! Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Serdar Ali Çelikler Instagram: instagram.com/serdarcelikler #UğurKarakullukçu #SerdarAliÇelikler #FIFA20
Süper Lig Scoutu | Ne iş yapar, Nasıl iş buldu? | Kaan Kavuşan & Uğur Karakullukçu | KDS #1
Süper Lig Scoutu | Ne iş yapar, Nasıl iş buldu? | Kaan Kavuşan & Uğur Karakullukçu | KDS #1
10 aylar önce
Uğur Karakullukçu, Kafamda Deli Sorular'da spor sektörünün arka planındaki bilinmeyenleri muhataplarına sansürsüz şekilde soruyor. Karakullukçu'nun ilk konuğu, bir dönem Rizespor'da scoutluk yapan Kaan Kavuşan... Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Kaan Kavuşan Twitter: twitter.com/yikimagidenadam Instagram: instagram.com/kaankavusan #UğurKarakullukçu #KafamdaDeliSorular #Scout
Club Brugge, Galatasaray ve Şampiyonlar Ligi | Gelişine #1
Club Brugge, Galatasaray ve Şampiyonlar Ligi | Gelişine #1
10 aylar önce
Club Brugge, Galatasaray ve Şampiyonlar Ligi | Gelişine #1 Uğur Karakullukçu, Gelişine programında Bahadır İzgeç ve İlkan Gençgüven'le paslaşıyor, gündemden seçtiği bir konuyu enine boyuna değerlendiriyor. Gelişine'nin ilk bölümünde Galatasaray'ın rakibi Club Brugge'ü artıları, eksileriyle detaylıca masaya yatırdı. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: trvideos.net/c/UCbsPbJOA35AhtXOseRO0JeA Uğur Karakullukçu Twitter: twitter.com/ukarakullukcu Instagram: instagram.com/ukarakullukcu Bahadır İzgeç Twitter: twitter.com/bhdrizgec Instagram: instagram.com/bhdrizgec İlkan Gençgüven Twitter: twitter.com/ilkoius Instagram: instagram.com/ilkoius #UğurKarakullukçu #Gelişine #Galatasaray
Ulaş Karabulut
Ulaş Karabulut - Saatler önce
J
mehmet emin büyük
mehmet emin büyük - 16 saatler önce
22 takım söylentileri var
Sait Yusuf Bulur
Sait Yusuf Bulur - 20 saatler önce
İsmini bilmiyorum ama kel abi çok güzel anlattı.
HÜSEYİN CAN
HÜSEYİN CAN - 21 saatler önce
Ağzına sağlık
Halil Ozkan
Halil Ozkan - 22 saatler önce
Uğur abi harcama limitleri ile alakalı bi gelişine daha patlar mı
Ibrahim Altndl
Ibrahim Altndl - Gün önce
Bir de bursaspor başkanı çıkmış 24 takımlı olmalı diyor uğur hocam bence demet akalını haşladığınız gibi bursaspor başkanını da bi haşlayın! Adam bildiğin beyin tutulması yaşıyor
fevzi polat
fevzi polat - Gün önce
Kral sırf yüzün gülsün diye abone oldum, seviliyorsun
Ufuk Yılmaz
Ufuk Yılmaz - Gün önce
premier ligde bile 20 takım var 21 takım bizim neyimize. takım çok olduğu zaman ligin kalitesi artmaz daha da düşer. ligin son 10 haftası orta sıralar gazozuna maç yapmaya başlar iddiasız konuma düşeceği için. bu da şike söylentilerini arttırır.
Eziz Rejepov
Eziz Rejepov - Gün önce
Uğur abi saç sakalı üşengeçlikden kesmiyor galiba adam aspordaki kıvırcık temiz sakalsız adamdan buralara geldi be
Yhy
Yhy - Gün önce
Türk oyuncuları da koyun. Ayrıca çok zor eski oyuncular koymuşsunuz biraz bilindik isimler olsa dahha iyi olur
Öğretmen Olmak
Öğretmen Olmak - Gün önce
He he 4 takım kalır gruplara hem ülke futbolunu yönetimini eleştir hem de 4 takım gruplara kalacakmış bu ne tezatlık :) klüplerde para yok nereye kalıyor gruplara. Eleştirinin odak noktası doğru da eleştiri sebepleri yanlış
ismini vermek istemeyen izleyici
ismini vermek istemeyen izleyici - Gün önce
Çok merak ediyorum FIFA 2022 Dünya Kupası seçmelerini de düşündüler mi? 25 Mart 2021’de eleme maçları başlayacak. Ben bir Sivaslı olarak Sivasspor’u düşme adayı olarak görüyorum. Sivasspor’un bu fikstürü çıkarması imkansız. Hem Avrupa hem Ziraat hem Lig hem Dünya Kupası Elemelerine oyuncu göndermesi, hem Euro 2021 e oyuncu göndermesi bir sonraki sezona hazırlanma felan. Yazık yani çok yazık.
barış aydın
barış aydın - Gün önce
Igrenc olacak,berbat olacak,kotu olacak.hak etmeyen takimlar ligde kaldı.
Can
Can - Gün önce
21 takımlı oynatma ısrarı politik alınan bir karar, federasyon başkanının kim olduğunu herkes görmemeye çalışıyor. 18 takım zaten fazla, yetmemiş 3 takım daha ekleniyor o zaman oynatmayacaksın . Kabak tadı veriyordu zaten bu karardan sonra izlemeyenlerin sayısı daha da artacaktır.
Ahmet Sidal
Ahmet Sidal - Gün önce
Caulker'ılır yen içinde kalır.
Vahit Mutlu
Vahit Mutlu - Gün önce
*Adam Hasan Ali'nin transferini 1 hafta önce söylemiş :)*
Yiğit Gürses
Yiğit Gürses - Gün önce
Türk Futbolu'ndaki plansızlığın temel sebebi TFF'dir. Bu süreç ile birlikte videoda bahsettiğiniz gibi Milli Takımın performansını da düşürecektir. Bu da "yabancı sınırı" kararına etki etmek için yapılan bir durum olabilir. Yabancı sınırı değil, "teşvik sisteminin devamında" bazı kriter olması gerekiyor. Ayrıca Süper Lig'in kalitesi zaten yetersiz. Türkiye'de en üst ligde kalite artana kadar 16 takım olması gerekiyordu ama biz 21 takıma çıkartıyoruz. Alt liglerde "Bölgesel Gruplama Sistemi"ne geçilmesi gerekiyor. Kulüpler Birliği'nin şirketleşmesi hatta holdingleşmesi gerekiyor. Pandemi sürecinde yazmaya bu konular hakkında yazmıştım. İlgilenenler linkten ulaşabilir. yg7blog.wordpress.com/ Teşekkürler.
Erkam Şahin
Erkam Şahin - Gün önce
abi sanki ali eceyle 2 sene önce ligdeki takım sayısının artmasını önermistiniz gibi hatırlıyorum daha fazla oyuncu oynar gençler daha fazla fırsat bulabilir gibisinden bir argüman sunulmustu diye yanlıs mı hatırlıyorum yoksa kafamdan mı sallamısım
Burak KURNAZ
Burak KURNAZ - Gün önce
Cevaplanmasını istediğim iki soru var; 1- Küme düşme olmaması kararı düşmeme mücadelesindeki takımların pandemiden olumsuz etkilenmesi midir? 2- İlk sorunun cevabı evetse, nasıl bir pandemi düşmemeye oynayanları etkiliyor ama aynı süreçte karşılaştıkları şampiyonluk mücadelesindeki takımları etkilemiyor ? Daha fazla maç izleyecek olmamız ligi daha iyi yapmayacak, esas takımlar telafi imkanı olduğu için belli aralıklarla rölantiye alacaklar. Bu da kaliteyi düşürecek. Düşünsenize ilk devre gittiğinde önlerinde daha kocaman bi lig olacak. Ayrıca ben sonraki yıllarla ilgili planlamaya yani 4 takım düşecek 20 takım devam edeceğiz kısmına da inanmıyorum. Daha doğrusu güvenmiyorum. 20 yıldır durmadan yabancı kuralı değişiyor, bu konuda nasıl güvenelim ?Sözleşmelerden tutun da teknik planlamalara kadar herşeyi etkileyecek bi durum söz konusu. Kervanı yolda düzeceğiz sanırım. Pandemi devam ederse ve yine birileri düşmesin derse, yani pandemi şartları ortada şartlar aynı, yine düşülme olmayabilir. Sonraki sene 25 takım olalım. Gerçekten ligde 80 il artı Zonguldak temsiliyeti sağlanmaya çalışılıyor sanırım. Akıl alır gibi değil!
MUSTAFA İSMAİL YILDIZ
MUSTAFA İSMAİL YILDIZ - Gün önce
Uğur Karakullukçu’yu sadece Fatih Terim’i eleştiremediği yada yeteri kadar eleştirmediği için eleştireceğim zira hayranlıkla izliyorum kendisinin yorumları çok değerli ama özellikle Fatih Terim galiba zayıf noktası 😀
Ali YILDIZ
Ali YILDIZ - Gün önce
Kume dusmenin kaldirilmasi hukumet tarafindan yapildigini gayet iyi biliyorsunuz. Kume dusup kurtarilan kuluplerin tesekkur mesajini okuyun anlarsiniz. Bakin kime tesekkur ediyor. Cok adamsiniz ya. Erkn secimdeki oylar kume dusurulmediklerini soylemeye MACAniz yiyor mu....?
Civan Mert Güzel
Civan Mert Güzel - Gün önce
abi şu bi gerçekki takımlarımız yeni sezona asla tam anlamıyla hazırlanamıyorlar. yeteri kadar kondisyon. oyuncuların kas yağ vs belli oranlarına bakılmıyordur bile. ingiliz takımları her yıl 60 maç yapıyor yinede her maç kıyasıya mücadele ediyor. bizim topçular tembellikten yatmaktan koşamıyor. göbekli futbolcumu olur.. arda turan ispanyaya giderken zayıftı fitti ama ne dedi atletico madrid ? yağ oranı çok kasları yeteri kadar güçlü değil.. bizde büyük ligleri örnek almalıyız.. her dakka düt düt diyen hakemden her pozisyonda kendini yere atan sahtekar topçularla bu iş yürümez. nefret ediyorum bu ligden Beşiktaş olmasa zaten izleyeceğim yok.. 20 takım idealdir. kupa maçları tek maç olarak oynanmalı.
mahmut123456
mahmut123456 - 2 gün önce
40 maç sırf lig üstüne kupa üstüne Avrupa maçları ve milli takımın Avrupa Şampiyonası hazırlığı. Çok ama çok zor bir takvim.
Çağrı Timurkaynak
Çağrı Timurkaynak - 2 gün önce
Cumlelerin bir kaçında kararın "Zırva" oldugunu duymak istedim ama efendiliğini bozmamış :)
ali kazma
ali kazma - 2 gün önce
Uğur Hocam emeğine sağlık, her programını çok severek takip ediyorum. Yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkürler.
MILKY2002 BURAK
MILKY2002 BURAK - 2 gün önce
Siyasi bir karardır, türk futbolunun cenaze namazını artık ayasofyada kilabilirsiniz
Akif Nacar
Akif Nacar - 2 gün önce
Muharrem İnce atlar haftada 2 gün koşuyordu 5e çıkarttınz diyordu. Şimdi TFF için aynı şeyi söylüyoruz. Eskiden haftada 1 maç oynanıyordu şimdi 2.
yucel guler
yucel guler - 2 gün önce
Bu kararın sadece yayından çekilmek isteyen yayıncı kuruluşun reklam gelirlerini arttırmak amacıyla alındığı ortada. İhaleyi aldığında 3.2 milyon abonesi olan yayıncı kuruluşun abone sayısının 1.8milyona düşmesi ve zaten taraftar gelirleri tamamen elinden giden büyük takımların en önemli gelir kaynağının yayın geliri olması ve özellikle büyük kulüplerin içinde bulunduğu mali krizin birde yayıncı kuruluşun çekilecek olmasıyla iflasa sürüklenmesini engellemek amacıyla alınmış bi karar. Ne yazıkki mevcut federasyonda Sporcu sağlığı, uluslararası arenalarda kulüp ve milli takım bazında başarı gibi öncelikler yok. Müteahitlerin yönettiği federasyonların öncelikleri ancak mali durumlar olabilir ben şaşırmadım
Marcador
Marcador - 2 gün önce
limak nihat fenerasyonu için her karar normaldir
Kemal Türkoğlu
Kemal Türkoğlu - 2 gün önce
Ülkeyi yiye yiye bitiremediler
Kemal Türkoğlu
Kemal Türkoğlu - 2 gün önce
Siyasetin ele geçirmediği bir futbol kalmıştı her yerden bir şeyler götürme peşindeler
Mustafa Hafız
Mustafa Hafız - 2 gün önce
Deveye sormuşlar neden boynun eğri, nerem doğru ki demiş . Türkiye’nin her işi deve gibi
Hasan Coşkun
Hasan Coşkun - 2 gün önce
Ugur karakullukcu lütfen saclarını kes cok itici yapıyor seni
Musa Şimşek
Musa Şimşek - 2 gün önce
Bir Galatasaraylı olarak okan hocayı çok severim ve değer veriyorum. Umarım Bir gün Galatasarayın teknik direktörlük görevinde bulunmasını ve dahada çok başırılı dönem ve dönemler yaşamasını ve yaşatmasını istiyorum Inşâallah uğur abi Ayrıca sizin Röportajlarını ve yorumlarını ayrıca bir keyf ile izliyorum ve size her konuda katılıyorum bazı kanal programlarda doğru ve nokta atışı ile yorumlar yapıyorsun sizi gerçekten yürekten tebrik ediyorum. Yeni Abone oldum kanalınıza ismim musa Aslen çorumluyum Suadi AArabistan'da çalışıyorum ve yaşıyorum. Mekke'den Selamlar Uğur bey Okan hocaya ve size başarılar dilerim hayatınız boyunca. Son olarakta, Çorumbelediyespor hakkında hatırlatma gereği duydum sayın uğur Bey, Umarım bir gün Çorumbelediyesporu da, Süperligte görür ve o heyacanı bizde yaşarız Inşâallah uğur bey..🙏🙏😊😊🙌🙌
Ufuk SEKRETER
Ufuk SEKRETER - 2 gün önce
Lig 29 aug da başlasın
blnt ylt
blnt ylt - 2 gün önce
ya neden niye yadırgıyorsunuz hep istediğim liğ 20 takımlı olması
Ahmet Baser
Ahmet Baser - 2 gün önce
iyide kardeşim senin korumaya çallıştığın takımların ortak kararı ile bu sezon düşme kaldırıldı. Onlar bunu istiyorsa bunu eleştirmenin bir anlamı yok bence
Debuurt020 Oostoost
Debuurt020 Oostoost - 2 gün önce
22 takim olsun 21 takim cok haksizlik olur
taylan gürgen
taylan gürgen - 2 gün önce
Artık Almanya liginde küme düşen Padernborn Super ligde denilirse şaşırmam. Yazik adamlara ikide bir düşüp tekrara bundesliga'ya cikiyorlar. Bizim ligde kümede düşürmeyiz adamları. Geldiğimiz nokta. Ağlanacak halimize gülüyoruz. Vay Türk futbolun haline.
Mehmet Yaşar Özer
Mehmet Yaşar Özer - 2 gün önce
alınan karardan dönmeleri zor..yapmaları gereken ligi 24 takıma çıkarıp..12 şerli 2 grup yapıp ..lig sonunda ilk 4 sıradaki takımların çarpraz eşleşme ile TEK MAÇ ( üst de olanın ev sahibi olduğu) eleme usulü şampiyonluk play off u oynamaları..her grubun son 4 sırasındaki takımların da lig den düşürülüp gelecek sezon tff den 2 takımı çıkarıp super ligi 18 takımlı hale getirmek..yoksa bu iş arap saçı gibi içinden çıkılmaz hale gelir..TOPLAM MAÇ SAYISI 25 olur bu formülde.
Tunahan Özkan
Tunahan Özkan - 2 gün önce
Tek çözüm var. Bu sene Türkiye kupası oynatılmaz ve fikstürde yer açılır. Lig maçları hafta içinde de oynanır .
Atakan Güney
Atakan Güney - 2 gün önce
Karakullukçu ve Yaşarın bütün çirkefliklerine rağmen Londra Merkez kazanmış helal olsun
Ruslan Ramazanov
Ruslan Ramazanov - 3 gün önce
Soru. Euro 2021 de ilk 11 de kac oyuncu turk liginden olucaktir? Cok fazla zarari dokunur gibi gelmedk
zahid esad şahin
zahid esad şahin - 3 gün önce
Reis video harika olmuş emeğine sağlık.Yanlız u telefon olayı olmasa da olurmuş hani dkjjkdjkdjkdd
Burçhan B. Yalçın
Burçhan B. Yalçın - 3 gün önce
Federasyonun başında, devlet ihalelerinin en büyüklerini alan şirketlerden birinin patronu var. Türk futbolunu siyaset yönetiyor demektir bu. Dikkat edin, ligde kalan takımların yöneticileri istisnasız kime ve kimlere şükranlarını sundu? Sizce umurlarında mı senede 60 küsur maç yapmak zorunda kalacak takımlar, futbolcular?
Ayaz Enzo AA
Ayaz Enzo AA - 3 gün önce
Pandemi ülkenin başına çöken köylülere bahane oldu, a’dan z’ye ülkenin içinden geçildi.
Macbeth
Macbeth - 3 gün önce
Ulan bu ülkede gelen gideni neden hep aratıyor amg. Tüpçü bile bu taksi durağı sahibi nihattan daha akıllıydı, bu adam başımıza iş açacak
Serkan Sarikaya
Serkan Sarikaya - 3 gün önce
Futbolcular tatil yapamayacak 2 yıl kadar ve fizyolojileri kaldıramazmış ?? Sanki sırtında taş taşıyorlar ! Adamların aldığı tonla paradan kimse bahsetmiyor
Furkan Karagenç
Furkan Karagenç - 3 gün önce
Hiçbir Ülkenin En Üst Liginde Bay geçme diye bir konu yok. KÜME DÜŞME OLACAKTI ! Siyaset Futbolla iç içe geçti olan türk futboluna oldu
burak kemaloğlu
burak kemaloğlu - 3 gün önce
Uefada Gruplara kalan sivas alanya gibi takımlar ilk 5 e giremez seneye.gs ve bjk nin de işi cok zor.avrupada oynayan takımların 30 kişilik kadro yapması lazım en az 20 tane 11 oyuncusu olması lazım
Muhammet Karayel
Muhammet Karayel - 3 gün önce
Tek çare TFF başkan adayimiz Serdar Ali Çelikler
ÖZGÜRLÜK
ÖZGÜRLÜK - 3 gün önce
Yanlış anlaşılmasın herkesin mesleğine saygımız var ama inşaatçıdan futbol yöneticisi olmaz...
Olgun Yıldız
Olgun Yıldız - 3 gün önce
Sırf taraftar gelsin diye yapılıyor bakın 7.haftada seyircili oynanacak 3 takım fazlalığı 6 maç demek ve bu 6 hafta seyircisiz oynanıp 7.haftadan itibaren bunu telafi edilecek gibi bakılıyor
Saim Saim
Saim Saim - 3 gün önce
Avrupaya gitmeyen takımlar bile bu fikstürde zorlanır varın siz bide avrupaya katılcak takımlarımızı düşünün.
Mustafa Akkoc
Mustafa Akkoc - 3 gün önce
çoğu süper lig takımı türkiye kupasında ilk turda elenecektir :D
Mizahi Durumlar
Mizahi Durumlar - 3 gün önce
abi futbol konusunda çok objektifsin ama birazda galatasaraylılıgını görelim :D :D
Zafer Erturk
Zafer Erturk - 3 gün önce
Ingilteltere ispanya vs nasil oynuyor 20 takimla .ingilterede sadece ligde kac kupa oynaniyor.onlar tatil yapmadsn gitmeyecekler mi o saydigin kupalara.haftada bir sampiuonlar ligi diyor.ulan 1 takimngudecek sanki 4 takimin gidiyor
Arif Elmas
Arif Elmas - 3 gün önce
E çağlar yılda en az 50 maç yapıp geliyor bizimkiler de yapsın
Kaan alemdar
Kaan alemdar - 3 gün önce
22
A. Çınar Türken
A. Çınar Türken - 3 gün önce
Ne zaman futbol siyasetten arındırılır, taraftarın aslında taraftardan öte müşteri olduğunun farkına varılıp futbol buna göre yönetilirse o zaman düzelmeye "başlar". Kimse kusura bakmasın zar zor kazandığım parayı böyle hoyratça harcayan bir sistemde çar çur edemem. Anlamayan arkadaşlar için, Gittiğiniz restoranda çardığınız garsonun menüyü kafanıza attığını b.k gibi gelen yemeği şikayet ettiğinizde döve döve hesabı ödetip dışarı atıldığınızda tekrar oraya gider misiniz? Ona benziyor.
Dersim Deniz Onur
Dersim Deniz Onur - 3 gün önce
ya tamam bir insan önce galatasaraya geliyorum diyip sonra cayabilir....ama bir insan bu kararından fener için vazgeçiyorsa akıl tutulması yaşıyordur ...net...başarı odaklı değil para odaklı düşünüyordur...hatta başakşehirin yemi suyu kesilmese oraya giderdi diye düşünüyorum
Dersim Deniz Onur
Dersim Deniz Onur - 3 gün önce
emre özcan için izlenir...
Berk Akkaya
Berk Akkaya - 3 gün önce
abi tam dinleyecektim twitterda okuduğuma göre 22'ye çıkıyor ads ile birlikte sayı tam netleşsiz söz dinleyeceğim :D
ozan gunes
ozan gunes - 3 gün önce
bir görseydik nasıl olacak nasıl gelişecek olaylar
Serdar Koç
Serdar Koç - 3 gün önce
ülkeye bak her şey 2 günde değişiyor. Videoyu atalı 2 gün olmuş 21 takım tartışılıyor. lig bugün yani videodan 2 gün sonra 22 takımlı hale geldi as.dAS:DASD:aSD:
Oyun Kanalı :
Oyun Kanalı : - 3 gün önce
Sen abi adamsin agizina sagkik her kulupde destek veriyo sanki milyonluguz ya kik karsilicak gekir giderleri arkadaslara ankatiyom anlamiyolar abi simdi bunu gondercem basarsa kafasi anlar agizina saglik %10000000000 haklisin . Ki zaten abi o 1 ay ceza gelcek ve superligin kalitesini dusuruyolar zaten hakemler bok ediyo maclari
HASTALIK BU ZULA
HASTALIK BU ZULA - 3 gün önce
Abi bunun krampon şekli yokmy
Koray
Koray - 3 gün önce
Avrupa liglerinde daha çok maç oynaniyor. Mesela Ingiltere liginde 20’tane külüb var ve 2 adet kupa ligi var. Bu Ugur falan filan bos laf konusuyor. Türkiye’de bir tane çok büyük sorun var: külübler temelsiz (kültür, gelenek vesayir yok sayilir, mesela hic bir külübün oyun felsefesi yok).
Winnie the Pooh
Winnie the Pooh - 4 gün önce
Siz futbolun neresindesiniz ben sizi tanımadığım için soruyorum eski futbolcu musunuz?
Burak E
Burak E - 4 gün önce
bizim gibi bahisçilere yaradı :))
İsmail Ceylan
İsmail Ceylan - 4 gün önce
O kadar maas aliyolar bi zahmet o kadar macada ciksinlar
Tekno Manyak
Tekno Manyak - 4 gün önce
T.A.A'nın yüzünü ilk defa gördüm lan. 😂 😂
Yusuf Sâye Özzaim
Yusuf Sâye Özzaim - 4 gün önce
Sıkışan lig fikstürü hiç bı takımımıza katkı sağlamaz bencede . Yorumlarımın bu kadar keskin ve net olmasına bayılıyorum . Su spor medyasında senin gibi korkusuz konuşan nadir adam var tebrikler başarıların daim izlenme bol olsun .
Murat YILDIZ
Murat YILDIZ - 4 gün önce
Bu durum bahis şirketleri ve yayıncı kuruluşun işine gelir. 😉
Emre Bogazliyanlioglu
Emre Bogazliyanlioglu - 4 gün önce
Ayrintilarin bir onemi yok. Ulkenin her yeri keyfi akil mantiktan yoksun tek kisinin agzindan cikanla yonetiliyor, futbol da bundan nasibini aliyor. Mantik arama cabasi beyhude.
Tamer 51
Tamer 51 - 4 gün önce
Genelde futbol fikirine katılırım ama bu sefer katılmıyorum alti üstü 8 maç fazla oynayacaklar sırtında taş taşımıyorlar yerin 100 metre altina girip kömür çıkarmıyorlar yıllardır 34 macın yarısını performanslarıyla yatıyorlar olayı küçük Emrah moduna getirme
Ahmet metin Ger
Ahmet metin Ger - 4 gün önce
Çokomisse yöntemi uygulansın bu sene fransada yapıldı bence en iyi çözüm bu
Uğur Kuvancı
Uğur Kuvancı - 4 gün önce
Euro 2021 diyorsun ama zeki Merih çağlar kaan okay cengiz burak Yusuf ozan kabak hakan calhanoglu bunlar hepsi hangi ligler de oynuyor bi göz at
Ertuğrul Konuk
Ertuğrul Konuk - 4 gün önce
Uefa milletler ligi var bir de
Yasar Türker
Yasar Türker - 4 gün önce
Uğur karakullukcu Galatasaray ı ağzına bile almıyorsun pandemiden önce GS 2.7 puan ortalaması ile devam ediyor du
Mehmet Bey
Mehmet Bey - 4 gün önce
Ugur bey fikirleriniz cok guzel fakat konusurken çok fazla ıııı diyorsunuz. Tavsiye sadece..
Ertuğrul Konuk
Ertuğrul Konuk - 4 gün önce
Abi şu saçınla sakallarını lütfen düzelt. Gerçekten güzel durmuyor. Eski halin çok daha iyidi
Mustafa angın
Mustafa angın - 4 gün önce
Taraf gazetesinde de yazmışsın , bu konu ile ilgili bi özeleştirin var mı ? son 4 yıldır seni takip ediyordum , hiç özgeçmişine bakmamıştım , hatta aspor dan ayrılman hoşuma gitmişti, ama TARAF gazetesi nedir yahu, yanlış bilgi mi yoksa ? Umarım hata yapıyorumdur
khrmn khraman
khrmn khraman - 4 gün önce
8 değilde 6 maç değil mi 21 takım 20 maç olur ilk yarı!
Burak Yazicioglu
Burak Yazicioglu - 4 gün önce
Yine Trabzonspora yapılan bi haksızlık lig sona oynandı ama. Ligden düşen yok şaka gibi
Orcun Yesil
Orcun Yesil - 4 gün önce
Futbolu seven takip eden herkes aynı şeyi düşünüyor.Ortak bir noktada buluşuyor. Ama nasıl oluyorsa bu kararlar yayıncı kuruluşun bile haberi olmadan bir çırpıda alınıp,uygulanıyor.Sonrada nihat bey çıkıp zor bir sezon bizleri bekliyor diyor. Zor bir sezon sizi beklemiyor nihat bey. Kulüpleri yayıncı kuruluşu ve bu işe gönül vermiş kişileri bekliyor.Biz futboldan anlamayan futbol izlemeyen ticaret kafasıyla hareket eden başkan istemiyoruz. Yabancı sınırı kalkmadan sizin yerinizede bir yabancı gelir inşallah.
Ophre's Kingdom
Ophre's Kingdom - 4 gün önce
Baya mantıklı konuşmuş bence
Burak Öztaş
Burak Öztaş - 4 gün önce
Seneye 4 değil 5 takım düşsün, neden 20 de kalıyoruz zaten kendi düşüncem önümüzdeki sene seyircili maç oynanamayacak.
Halil Altun
Halil Altun - 4 gün önce
henüz temmuz sonunda lig bitti...Başakşehir ağustosta maç oynamaya devam edecek...2 hafta sonra takımlar kampa başlayacak...temaslı oynanan bir lig...saha zeminlerinin çoğu bozuk....sıpsıkışık bir fikstür..dinlenme yok...Salgında bu kadar sık maç yapmak !! bir sürü sakatlık olacak...covidli çıkan oyuncular göreceğiz..Takımlarımızın Muslera gibi simge isimleri uzun süreli sakatlıklar geçirmeye başladığı an, bu kararı alanlara milyonlarca taraftar en güzel dileklerini iletecek!!! milli takımımızı oluşturan oyuncuların çoğunun sakatlanma ihtimali yüksek...2021 Avrupa şampiyonasına boyumuzu mu göstermeye gideceğiz !!! Bakan Kasapoğlu, nihat özdemir, mehmet sepil,adil gevrek sakat milli oyuncuların yerine oynarlar artık !!!
Ersan ıı
Ersan ıı - 4 gün önce
Günde 15 saat çalışıp ayda bir kaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil!" -Mourinho Tabi sizde haklısınız ''dede'' olmuş adamları topçu diye getirdikleri için yoruluyor ve sakatlanıyorlar...
Eren Özalmete
Eren Özalmete - 4 gün önce
Ali Koç’un ben nasıl olsa battım çıkamıyorum herkes batsın mantığıyla fitilini ateşlediği karar. Şu video anlatıyor işte Ali Koç’un ruh halini. Çevirisi: Bazıları sadece dünya yanarken seyretmek ister. trvideos.net/mGhJ5FuxUZU-video.html
Barış Gezer
Barış Gezer - 4 gün önce
Hocam onemli olan seyircinin seyir keyfidir bu her sporda boyledir. Sporcular bizim icin sagliklarini riske atmak zorundalar cunku seyirciler bunu istiyor para kazaniyorsan bazi riskleri alicaksin. Hitler in ordusu aldiklari testo icerikli ilac sayesinde 72 saat hic uyumadan parise kadar girdi. 100 yil onceki teknolojisini suan kullanilamiyorsa Turk ligi zaten bitmis demektir. Adamlar 40 yasinda 20 liklerden daha fazla ziplayip daha fazla depar atiyorlar. Bu sadece kondisyon isi degil kimya nin ve tibbin ilerleyisi. Birazda bunlardan bahsedin
İsmail Yasa
İsmail Yasa - 4 gün önce
Benim kendi düşüncem şudur bu futbol federasyonunu yöneten akil kimse kim bu tarz mantıksız projelerin yapılmasını sağlıyorsa türk futbolunu bence dibe götürmek için uğraşıyorlar insanları futbola kusturmeye çalışıyorlar bence. Ikinci ihtimalde federasyon başkanını kötü göstermek futbol federasyonunu bitirmek için yada böyle şeyler yapılıyor
Mehmet Emir
Mehmet Emir - 4 gün önce
Dünyanın en kalitesiz ve çöp ligi stsl dir bırakın artık bu aptal ligi izlemeyi premier ligi felan izleyin futbol görün
Özer Özgün
Özer Özgün - 4 gün önce
BAY geçilecek haftalar ligin son haftaları yaklaştıkça düşme potasındaki takımlardan hangisi son hafta BAY kalacak? Şampiyonluğa oynayan takımlardan hangisi son hafta BAY kalacak? KAOS olur. Sezon sonu karakolda biter Sayın Karakullukçu.
Özer Özgün
Özer Özgün - 4 gün önce
2022 Dünya Kupası Katar' da yapılacağı için yazın değil, kışın yapılacak. Bunu atlamışsınız.
Murat Topcu
Murat Topcu - 4 gün önce
Bu olayda da siyaset ve rant yoksa ben başkada birşey bilmiyrm!
Melih
Melih - 4 gün önce
Konuşmaya kendinizi verebilmek için arka planda sadece dinleyin derim. İzleyerek dinlerseniz 5. saniyeden sonra olaydan kopuyorsunuz. O saçlarla, bakışlarla birlikte bir hayal dünyasında buluyorsunuz kendinizi.
Aykut Özçelik
Aykut Özçelik - 4 gün önce
Abi maçlar seyircisiz oynanacağı için takımlar gelir sağlayamayacak ve 40 maçta 16 oyuncuya maç başı ücreti verilecek. Dediğin gibi paylar da azalacak ve kulüpler daha da zorlanacak.
ilker yildiz
ilker yildiz - 4 gün önce
Ve bu kararı federasyonun tekbaşına verdiğine inanmamız bekleniyor.