Selçuk Keskin
Selçuk Keskin
  • 101
  • 7
  • 100
  • Katılım
Merhaba ben Selçuk Keskin, bu kanalda seçim anketleri , siyaset ve haber niteliğinde videolar paylaşıyorum.

Video
ERKEN SEÇİM - SİYASETİN NABZI VE ANKET SONUCU
ERKEN SEÇİM - SİYASETİN NABZI VE ANKET SONUCU
4 gün önce
Bu vdeoda popüler bir internet sitesinde 2019 Ekim ve 2020 Mayıs ayında toplamda yaklaşık 99 bin kişinin katıldığı Türkiyenin en çok sevilen siyasetçisi kim anketinin sonucunu göreceksiniz. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
AKP MUHAFAZAKARLIĞI KULLANIYOR - TEMEL KARAMOLLAOĞLU
AKP MUHAFAZAKARLIĞI KULLANIYOR - TEMEL KARAMOLLAOĞLU
18 gün önce
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Ak Parti'yi adelet ve muhafazakarlık ana başlıkları üzerinden eleştiridi. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
Erken Seçim Anketi - SEÇİM 2020
Erken Seçim Anketi - SEÇİM 2020
20 gün önce
Erken seçim veya bu pazar seçim olsa kim kazanır? Sürpriz son seçim anketini bu videoda izleyebilirsiniz. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
Sürpriz Anket Sonucu - Erken Seçim Olsa Kim Kazanır
Sürpriz Anket Sonucu - Erken Seçim Olsa Kim Kazanır
Aylar önce
Sürpriz Anket Sonucu - Erken Seçim Olsa Kim Kazanır Bu Pazar seçim olsa hangi partilere oy verirsiniz ? Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
Türkiye Corona Mücadelesinde Dünyada Kaçıncı Sırada
Türkiye Corona Mücadelesinde Dünyada Kaçıncı Sırada
2 aylar önce
Türkiye Corona Mücadelesinde Dünyada Kaçıncı Sırada Yeni tip koronavirüs Covid-19 tüm dünyaya hızla yayılırken Avrupa’da on binlerce insan hastanelere kaldırıldı. Gözler ülkelerin sağlık altyapılarının ne kadar yeterli olup olmadığına çevrildi. Bunlardan birisi de hastanelerin yatak kapasitesi. Peki, Türkiye’deki hastanelerde kaç yatak bulunuyor? Kişi başına düşen yatak sayısı kaç? Diğer ülkelerde durum ne? Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
SON ANKETE GÖRE ERDOĞAN'IN OY ORANI, SURİYE VE İDLİB MESELESİ
SON ANKETE GÖRE ERDOĞAN'IN OY ORANI, SURİYE VE İDLİB MESELESİ
2 aylar önce
#Erkenseçim #Seçimanketleri #Erdoğan Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM SON ANKETE GÖRE ERDOĞAN'IN OY ORANI, SURİYE VE İDLİB MESELESİ Haber : bit.ly/2WSJYO6 Genel olarak düşündüğünüzde Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı görevini yapış tarzını onaylıyor musunuz? sorusuna; % 41.9 evet, onaylıyorum, % 46 hayır, onaylamıyorum, % 12.1 fikrim yok cevabını verdi. Aylık bütçenizi düşündüğünüzde aşağıdaki ifadelerin hangisi durumunuzu daha doğru ifade eder? sorusuna; %14.8 gelir giderimden fazla, %57, giderlerim gelirimden fazla, %23 gelir giderim eşit, %5.2 fikrim yok cevabını verdi. Sığınmacılar Türkiye ekonomisine zarar veriyor görüşüne; %70.5 katılıyorum, %14.5 katılmıyorum, %14.9 fikrim yok cevabını verdi. Sığınmacılar savaştan sonra ülkelerine geri döneceklerdir, görüşüne; %23.1 katılıyorum, %60 katılmıyorum, %16.9 fikrim yok cevabını verdi. Sığınmacılara vatandaşlık verilmelidir, görüşüne; %8.3 katılıyorum, %76.6 katılmıyorum, %15.1 fikrim yok cevabını verdi. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin İdlib'te bulunması Türkiye için bir gereklilik midir? sorusuna; %30.7 evet, %48.8 hayır, %20.5 fikrim yok cevabını verdi. Son dönemde deprem, çığ gibi doğal afetleri göz önüne alacak olursanız, Ülkemizin bu ve benzeri olaylara yeterli düzeyde hazırlıklı olduğunu düşünüyor musunuz? sorusuna; %23.7 evet düşünüyorum, %72.7 hayır, düşünmüyorum, %3.6 fikrim yok cevabını verdi. Sizce resmi nikâh olmadan imam nikâhı ile yaşamak doğru mudur? sorusuna; %11.6 evet, doğrudur, %81.4 hayır, doğru değildir, %7 fikrim yok cevabını verdi. Anket hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmına yazarak lütfen bizimle paylaşın. Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
AKP OYLARINDA İNANILMAZ DÜŞÜŞ SON SEÇİM ANKETİ
AKP OYLARINDA İNANILMAZ DÜŞÜŞ SON SEÇİM ANKETİ
4 aylar önce
#ErkenSeçim2020 #SeçimAnketi #AKP MAK Danışmanlık, 12 Aralık - 22 Aralık 2019 tarihleri arasında “Siyasi Tercihler, Toplumsal Gündem Ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Araştırması” üst başlığı ile Türkiye genelinde 5.700 kişi ile yüz yüze görüşmeler yaptı. Araştırma, 30 büyükşehirin tamamında ve büyükşehir olmayan 30 ilde yapıldı. Yapılan araştırmada sorulan ''Yarın seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz?'' sorusuna, Türkiye genelinde verilen cevaplar; kararsızların matematiksel dağılımı yapılmaksızın AKP diyenler %32.2, CHP diyenler %21.1, MHP diyenler %10.2, İyi Parti diyenler %10.1, HDP diyenler %8.4, Diğer Partiler %5, Kararsızım diyenler %13. ''Size göre yeni bir partiye ihtiyaç var mı?'' sorusuna; AKPli seçmenlerin %40'ı Evet, %53'ü Hayır, %7'si Kararsızım dedi. CHPli seçmenin %20'si Evet, %71'i Hayır, %9'u Kararsızım dedi. MHPli seçmenin %10'u Evet, %82'si Hayır, %8'i Kararsızım dedi. İyi Partili seçmenin %19'u Evet, %71'i Hayır, %10'u Kararsızım dedi. HDPli seçmenin %30'u Evet, %55'i Hayır, %15'i Kararsızım dedi. Diğer Partili seçmenlerin ise %30'u Evet, %62'si Hayır, %8'i Kararsızım dedi. ''Size göre Ülkemizin en önemli ve öncelikli çözülmesi gerek sorunu nedir?'' sorusuna; Ekonomik sorunlar ve işsizlik diyenler %31. Adalet diyenler %13. Sosyal ve ahlaki sorunlar diyenler %12. Suriyeliler ve göçmenler diyenler %11. Ülkemizin dış ilişkilerinde yaşanan sorunlar diyenler %11. Diğer sorunlar diyenler %12. Kararsızım diyenler %10. ''Yeniden referandum yapılsa Parlementer sistemi mi, Cumhurbaşkanlığı sistemini mi tercih ederdiniz?'' sorusuna; Kararsızım diyenler %10. Parlementer sistem güçlendirilerek parlementer sisteme geçilmeli diyenler %23. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi revize edilerek devam etmeli diyenler %12. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi diyenler %25. Parlementer sistem diyenler %30. ''Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi şu anki uygulama biçimiyle devam etmeli mi? Bir revizyon, değişim, düzenleme yapılmalı mı?'' sorusuna; Yeterli, aynen devam etmeli diyenler %30. Şu anki sistem revize edilmeli diyenler %7. Parlementer sisteme geçilmeli diyenler %48. Kararsızım diyenler %15. ''Cumhubaşkanlığı sistemini başarlı buluyor musunuz?'' sorusuna; Evet diyenler %37. Hayır diyenler %53. Kararsızım diyenler %10. ''Referandumda Evet oyu mu hayır oyu mu verdiniz?'' sorusuna; Evet diyenler %50. Hayır diyenler %46. Oy kullanmadım diyenler %4. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
AHMET DAVUTOĞLU AKP OYLARINI NE KADAR BÖLECEK! ANKET SONUCU
AHMET DAVUTOĞLU AKP OYLARINI NE KADAR BÖLECEK! ANKET SONUCU
8 aylar önce
AHMET DAVUTOĞLU AKP OYLARINI NE KADAR BÖLECEK! ANKET SONUCU AK Parti'den istifa eden ve parti kurmak için kolları sıvayan eski başbakan Ahmet Davutoğlu, çalışmalarını iki ayrı karargahta yürütüyor. Sarayın yaptırdığı anket sonuçlarını, Ahmet Davutoğlu'ya yakın yetkili bir kişi açıkladı. #AhmetDavutoğlu #SeçimAnketi #YeniParti Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
TAYYİP ERDOĞAN İLE EKREM İMAMOĞLU İLK ANKET KARŞILAŞTIRMA SONUCU
TAYYİP ERDOĞAN İLE EKREM İMAMOĞLU İLK ANKET KARŞILAŞTIRMA SONUCU
8 aylar önce
RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE EKREM İMAMOĞLU İLK ANKET KARŞILAŞTIRMA SONUCU ADA Araştırma Şirketi, Ağustos ayı içerisinde yaptığı kamuoyu araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Katılımcılara; siyasetten, dış politikaya kadar birçok sorunun yöneltildiği ankette çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, ilk kez karşı karşıya geldiği anketten çok konuşulacak sonuçlar. #RecepTayyipErdoğan #Ekremİmamoğlu #SeçimAnketleri2019 Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
BU PAZAR SEÇİM OLSA KİM KAZANIR - SÜRPRİZ ANKET SONUCU
BU PAZAR SEÇİM OLSA KİM KAZANIR - SÜRPRİZ ANKET SONUCU
8 aylar önce
BU PAZAR SEÇİM OLSA KİM KAZANIR - SÜRPRİZ ANKET SONUCU #BugünSeçimOlsa #AKP #SeçimAnketleri Türkiye'nin gündemine girmeye hazırlanan iki yeni partiyle ilgili ORC araştırma şirketi bir anket yaptı. 'Bu pazar seçim olsa kime oy verirsiniz' sorusunu vatandaşlara yönelten ORC, 'Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun oy oranını da araştırdı. Gündeme oturan anketteki veriler şöyle: ORC Araştırma şirketi vatandaşlara ilk olarak ''Bu pazar seçim olsa kime oy verirsiniz?'' sorusunu yöneltti. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
ŞAŞIRTICI ANKET SONUCU - ERDOĞAN ETKİSİNİ KAYBEDİYOR MU! (Ak Parti)
ŞAŞIRTICI ANKET SONUCU - ERDOĞAN ETKİSİNİ KAYBEDİYOR MU! (Ak Parti)
9 aylar önce
ŞAŞIRTICI ANKET SONUCU - ERDOĞAN ETKİSİNİ KAYBEDİYOR MU! (Ak Parti) MetroPOLL Araştırma, yaptığı son anketi sosyal medya hesabından yayımladı. “Türkiye’nin Nabzı Ağustos 2019” başlıklı araştırmada dikkat çeken detaylar yer aldı. Ankete göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’a görev onayı verenlerin oranı yüzde 44’e geriledi. “Onaylamıyorum” diyenlerin oranı da 1 yılda yüzde 38’den 48’e yükseldi. Geçen yılın aynı döneminde Erdoğan’a “görev onayı verenlerin” oranı 53.1 olarak ölçülmüştü. #AKP #RecepTayyipErdoğan #BugünSeçimOlsa Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
BUGÜN SEÇİM OLSA - SÜRPRİZ ANKET SONUCU (Mansur Yavaş)
BUGÜN SEÇİM OLSA - SÜRPRİZ ANKET SONUCU (Mansur Yavaş)
9 aylar önce
BUGÜN SEÇİM OLSA - SÜRPRİZ ANKET SONUCU (Mansur Yavaş) #MansurYavaş #Ankara #BugünSeçimOlsa 31 Mart Yerel Seçimlerinde % 50,93 oranında aldığı oy ile 1'nci olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmaya hak kazanan Mansur Yavaş, mazbatasını aldığı tarihten bu tarihe kadar yaptığı icraatleri ile halkın memnuniyetini nispeten kazanmış durumda. İDESAM Araştırma Merkezi'nin 5 aylık Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında yaptırdığı ankette dikkat çeken sonuçlar var. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler.
AKP İÇİNDEKİ KÜSKÜNLER TAYYİP ERDOĞAN'I TELAŞLANDIRDI
AKP İÇİNDEKİ KÜSKÜNLER TAYYİP ERDOĞAN'I TELAŞLANDIRDI
10 aylar önce
Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın yeni parti girişimine ilişkin AKP kulislerinde dikkat çeken sözler sarf ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yeni bir küskünler hareketi istemediği dile getiriliyor. Eski başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakanlardan Ali Babacan'ın yeni parti kurma hazırlıkları AKP kulislerinde konuşulan konuların başında geliyor. BBC Türkçe'nin aktardığına göre AKP kulislerinde konuya ilişkin olarak dikkat çeken sözler sarf ediliyor. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel seçimler sonrası seçim kaybedilen illerden başlamak üzere teşkilatlar ve genel merkez yönetiminde de değişiklik yapması bekleniyor. Ancak, son yerel seçimlerdeki oy kaybı, MHP ile ittifaka zorunlu olunması, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti girişimleri gibi etkenler de dikkate alınmak zorunda olunduğu için, Erdoğan'ın, yeni bir "küskünler hareketi" oluşturmak istemeyeceği dile getiriliyor. Seçim sonrasında partisinin il başkanlarını toplama kararı alan Erdoğan'ın, ardından yurt gezisine çıkması bekleniyor. Erdoğan'ın, belediye başkanlığı kazanılan illere yapacağı teşekkür ziyaretinde, değişim konusunda parti tabanını da ikna edecek mesajlarla yeni dönem stratejisini açıklayacağı vurgulanıyor. Partide yapılan değerlendirmelerde, partileşme yolundaki Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu hareketinin AKP'yi ve diğer siyasi partileri nasıl etkileyeceği de tartışılıyor. Davutoğlu'nun eski siyasetçilerle yürüdüğü, ancak Babacan hareketinin AKP'deki küskünleri saflarına çekebileceği yorumu yapılıyor. AKP kulislerinde Babacan hareketinin parti tabanından oy alabileceği gözardı edilmiyor. Buna karşın yakın zamanda bir erken seçim görünmediği ve Babacan'ın çalışmalarını son derece kapalı yürütmesi, ne zaman parti kuracağının bile net olmaması nedeniyle, AK Parti'den bu partilere birkaç istisna dışında milletvekili transferi olmayacağı yorumu yapılıyor. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber siyaset gezi ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ve haber ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. İzlediğiniz için teşekkürler. #AKP #AhmetDavutoğlu #AliBabacan
TEMEL KARAMOLLAOĞLU AKP'YE ÇOK SERT KONUŞTU (Çamlıca Cami)
TEMEL KARAMOLLAOĞLU AKP'YE ÇOK SERT KONUŞTU (Çamlıca Cami)
10 aylar önce
TEMEL KARAMOLLAOĞLU AKP'YE ÇOK SERT KONUŞTU Best FM’de ‘Konuşan Türkiye’ programında Ufuk Karcı’nın sorularını cevaplandıran Karamollaoğlu, AK Parti’ye yönelik eleştirilerini şöyle dile getirdi: Oraya gidenlerin, tabir yerindeyse anası ağladı. Sırf biz, bir şey söyledik diye, o noktaya bir seferberlik ilan edildi. Ancak, insanlar sabah namazına yetişemedi. Trafik orada kilitlendi. İnsanları kilometrelerce mesafeden yürümek zorunda kaldı. Bu da insanları yordu. Ben, camiye karşı olabilir miyim? Ancak, o yapı, oraya gösteriş için yapıldı. O noktaya, konutta yapılsaydı, okulda yapılsaydı yine karşı olurdum. Çünkü, erişimi zor. İşte bu da israftır. Bana cevap vermek için oraya giden, Allah’ın indinde bir şey kazanamaz. Çünkü oraya Allah rızası için değil, bana cevap vermek için gittiler. Türkiye’de deizmin yükselişini bir kez daha dile getiren Karamollaoğlu, sözlerini şöyle noktaladı: #ÇamlıcaCami #TemelKaramollaoğlu #AKP Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum.
AKP'DE ÖNLENEMEYEN ÇÖKÜŞ BAŞLADI! ANKET SONUÇLARI
AKP'DE ÖNLENEMEYEN ÇÖKÜŞ BAŞLADI! ANKET SONUÇLARI
10 aylar önce
SON ANKET AKP'DE ÇÖKÜŞ BAŞLADI (Yeni Parti) Piar’ın Türkiye genelinde yaptığı araştırmanın sonuçları açıklandı. 6-11 Temmuz tarihleri arasında yapılan ve yüz yüze gerçekleştirilen araştırmaya 26 ilde 2460 kişi katıldı.​ AKP'nin oyları erimeye devam ederken, 'Yeni Parti' için yola çıkanlar için de 'sürpriz' sonuçlar ortaya çıktı. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum.
BÜYÜK İSTANBUL DEPREMİ İÇİN ALARMA GEÇİLDİ (Kuzey Anadolu Fay Hattı)
BÜYÜK İSTANBUL DEPREMİ İÇİN ALARMA GEÇİLDİ (Kuzey Anadolu Fay Hattı)
10 aylar önce
BÜYÜK İSTANBUL DEPREMİ İÇİN ALARMA GEÇİLDİ Olası Marmara depremi ile ilgili bu kez Alman bilim insanlarından bir uyarı geldi. Bilim insanlarına göre Marmara Denizinde gerilim artıyor. Bu da 7,1 ya da 7,4'lük bir depreme neden olabilir. Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. #İstanbulDepremi #Deprem #KuzeyAnadoluFayHattı
TÜRKİYE'NİN 5 AYLIK KORKUNÇ EKONOMİ TABLOSU (Prof. Dr. Özgür Demirtaş)
TÜRKİYE'NİN 5 AYLIK KORKUNÇ EKONOMİ TABLOSU (Prof. Dr. Özgür Demirtaş)
10 aylar önce
TÜRKİYE'NİN 5 AYLIK KORKUNÇ EKONOMİ TABLOSU Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum.
AF YASASI SON DAKİKA SON GELİŞME
AF YASASI SON DAKİKA SON GELİŞME
10 aylar önce
AF YASASI SON DAKİKA SON GELİŞME Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum.
ALİ BABACAN KİMDİR?
ALİ BABACAN KİMDİR?
11 aylar önce
ALİ BABACAN KİMDİR? Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. #AliBabacan #AliBabacanİstifa #AliBabacanYeniParti
EYT - EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR SON DAKİKA AÇIKLAMASI!
EYT - EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR SON DAKİKA AÇIKLAMASI!
11 aylar önce
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak açık mektup. Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum. #eyt #emeklilikteyaşatakılanlar #gönülboranözüpak
SON GÜN İNANILMAZ İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU
SON GÜN İNANILMAZ İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU
11 aylar önce
SEÇİME 2 GÜN KALA İNANILMAZ İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum.
23 HAZİRAN ŞAŞIRTAN İSTANBUL SEÇİM ANKETİ (Seçim Anketi)
23 HAZİRAN ŞAŞIRTAN İSTANBUL SEÇİM ANKETİ (Seçim Anketi)
11 aylar önce
23 HAZİRAN ŞAŞIRTAN İSTANBUL SEÇİM ANKETİ (Seçim Anketi) Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/c/UCg1dmKUBXBnMQeaexJbfGIQ tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum.
23 HAZİRAN SEÇİMLERİ 4 ANKET ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA (Seçim Anketleri)
23 HAZİRAN SEÇİMLERİ 4 ANKET ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA (Seçim Anketleri)
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Bu videoda 23 Haziran İstanbul Seçimleri için düzenlenmiş anketlerini sizler için derledim. Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com Seçim Anketleri : bit.ly/2Wm61Z7 EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) : bit.ly/2QTirGA Af Yasası : bit.ly/2WqHSAy Siyaset Haberleri : bit.ly/2XBhwNM Haber : bit.ly/2WSJYO6 Yeni videoları kaçırmamak için trvideos.net/u/ovabagjkrk/?sub_confirmation=1 tıklayarak abone olabilirsiniz. Merhaba ben Selçuk Keskin, kanalımda seçim anketleri, haber ve siyaset ile ilgili tüm videolara ulaşabilirsiniz. Siyaset ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri aktarmaktan mutlu oluyorum.
23 HAZİRAN İSTANBUL SON SEÇİM ANKETİ
23 HAZİRAN İSTANBUL SON SEÇİM ANKETİ
Yıl önce
23 HAZİRAN İSTANBUL SON SEÇİM ANKETİ Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #23HaziranSeçimAnketi #Ekremİmamoğlu #BinaliYıldırım
İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU! İSTANBUL'DA NE OLACAK!
İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU! İSTANBUL'DA NE OLACAK!
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #Ekremİmamoğlu #BinaliYıldırım #23HaziranSeçinAnketi
23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU
23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #Ekremİmamoğlu #BinaliYıldırım #23HaziranSeçinAnketi
23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU AÇIKLANDI
23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU AÇIKLANDI
Yıl önce
23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU AÇIKLANDI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #Ekremİmamoğlu #BinaliYıldırım #23HaziranSeçinAnketi
#CanlıYayın Seçim Yenilenecek. Peki Bundan Sonra Ne Olacak?
#CanlıYayın Seçim Yenilenecek. Peki Bundan Sonra Ne Olacak?
Yıl önce
Seçim Yenilenecek. Peki Bundan Sonra Ne Olacak? Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #ekremimamoğlu #seçim
SEÇİM YENİLENİRSE İSTANBUL'DA İNANILMAZ ANKET SONUCU
SEÇİM YENİLENİRSE İSTANBUL'DA İNANILMAZ ANKET SONUCU
Yıl önce
SEÇİM YENİLENİRSE İSTANBUL'DA İNANILMAZ ANKET SONUCU Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #Ekremİmamoğlu #BinaliYıldırım #İstanbulSeçimAnketi
ABDÜLLATİF ŞENER TAYYİP ERDOĞAN BİR SEÇİM DAHA KAZANAMAZ
ABDÜLLATİF ŞENER TAYYİP ERDOĞAN BİR SEÇİM DAHA KAZANAMAZ
Yıl önce
ABDÜLLATİF ŞENER TAYYİP ERDOĞAN BİR SEÇİM DAHA KAZANAMAZ Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #AbdüllatifŞener #AKP #RecepTayyipErdoğan
AKP'Lİ EYT'LİLER KİME OY VERDİ
AKP'Lİ EYT'LİLER KİME OY VERDİ
Yıl önce
AKP'Lİ EYT'LİLER KİME OY VERDİ Bu video mda sürekli AKP ye oy vermiş olan EYT lilerin hangi parti ye oy verdiklerini anlattım. Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com # #EYT #EmeklilikteYaşaTakılanlar #AKP
EKREM İMAMOĞLU  NASIL KAZANDI : YORUMLADIM
EKREM İMAMOĞLU NASIL KAZANDI : YORUMLADIM
Yıl önce
EKREM İMAMOĞLU NASIL KAZANDI : YORUMLADIM Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #ekremimamoğlu #chp #istanbul
SEÇİME SAATLER KALA SON SEÇİM ANKETİ SONUÇLARI
SEÇİME SAATLER KALA SON SEÇİM ANKETİ SONUÇLARI
Yıl önce
SEÇİME SAATLER KALA SON SEÇİM ANKETİ Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com 2019 Yerel Seçim Anketi Sonuçları En son yerel seçim anketi sonuçları 31 mart 2019 seçim anketi 2019 yerel seçim anketi son kamuoyu araştırması PİAR yerel seçim anketi yeni yerel seçim anketi son anket sonuçları mart yerel seçim anketi en yeni yerel seçim anketi türkiye yerel seçim anketi Selçuk Keskin Seçim anketleri anket sonuçları #yerelseçim #seçimanketleri #sonanketsonuçları
SEÇİME 1 GÜN KALA SON ANKET SONUÇLARI ANKARA İSTANBUL İZMİR
SEÇİME 1 GÜN KALA SON ANKET SONUÇLARI ANKARA İSTANBUL İZMİR
Yıl önce
SEÇİME 1 GÜN KALA SON ANKET SONUÇLARI ANKARA İSTANBUL İZMİR Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com 2019 Yerel Seçim Anketi Sonuçları En son yerel seçim anketi sonuçları 31 mart 2019 seçim anketi 2019 yerel seçim anketi son kamuoyu araştırması Piar araştırma yerel seçim anketi yeni yerel seçim anketi son anket sonuçları mart yerel seçim anketi en yeni yerel seçim anketi türkiye yerel seçim anketi Selçuk Keskin Seçim anketleri anket sonuçları #yerelseçim #seçimanketleri #sonanketsonuçları
İSTANBUL YEREL SEÇİM ANKET SONUCU
İSTANBUL YEREL SEÇİM ANKET SONUCU
Yıl önce
İSTANBUL YEREL SEÇİM ANKET SONUCU Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com 2019 Yerel Seçim Anketi Sonuçları En son yerel seçim anketi sonuçları 31 mart 2019 seçim anketi 2019 yerel seçim anketi son kamuoyu araştırması ADA Araştırma yerel seçim anketi yeni yerel seçim anketi son anket sonuçları mart yerel seçim anketi en yeni yerel seçim anketi türkiye yerel seçim anketi Selçuk Keskin Seçim anketleri anket sonuçları İstanbul seçim anket sonucu Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım İstanbul'da kim önde #yerelseçimanketi #seçimanketleri #istanbulanketsonuçları
SEÇİME 3 GÜN KALA ŞAŞIRTAN ANKET SONUÇLARI
SEÇİME 3 GÜN KALA ŞAŞIRTAN ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
SEÇİME 3 GÜN KALA ŞAŞIRTAN ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com 2019 Yerel Seçim Anketi Sonuçları En son yerel seçim anketi sonuçları 31 mart 2019 seçim anketi 2019 yerel seçim anketi son kamuoyu araştırması PİAR yerel seçim anketi yeni yerel seçim anketi son anket sonuçları mart yerel seçim anketi en yeni yerel seçim anketi türkiye yerel seçim anketi Selçuk Keskin Seçim anketleri anket sonuçları #yerelseçimanketi #seçimanketleri #sonseçimanketi
SEÇİME 4 GÜN KALA İNANILMAZ ANKET SONUÇLARI (AREA ADA VE POLLMARK ARAŞTIRMA ORTALAMASI)
SEÇİME 4 GÜN KALA İNANILMAZ ANKET SONUÇLARI (AREA ADA VE POLLMARK ARAŞTIRMA ORTALAMASI)
Yıl önce
Anket Ada, Area ve PollMark Araştırma anket sonuçlarının aritmetik ortalaması sonucudur. SEÇİME 4 GÜN KALA İNANILMAZ ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com 2019 Yerel Seçim Anketi Sonuçları En son yerel seçim anketi sonuçları 31 mart 2019 seçim anketi 2019 yerel seçim anketi son kamuoyu araştırması yeni yerel seçim anketi son anket sonuçları mart yerel seçim anketi en yeni yerel seçim anketi Türkiye yerel seçim anketi Seçim anketleri anket sonuçları #yerelseçim #seçimanketleri #sonanketsonuçları
SEÇİME GÜNLER KALA ŞAŞIRTAN SON ANKET SONUÇLARI
SEÇİME GÜNLER KALA ŞAŞIRTAN SON ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
SEÇİME GÜNLER KALA ŞAŞIRTAN SON ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com 2019 Yerel Seçim Anketi Sonuçları En son yerel seçim anketi sonuçları 31 mart 2019 seçim anketi 2019 yerel seçim anketi son kamuoyu araştırması KOMSAR yerel seçim anketi yeni yerel seçim anketi son anket sonuçları mart yerel seçim anketi en yeni yerel seçim anketi türkiye yerel seçim anketi Seçim anketleri anket sonuçları #yerelseçimanketi #yerelseçim #sonseçimanketi
SON ANKET ! İSTANBUL ANKARA İZMİR SEÇİM ANKET SONUÇLARI
SON ANKET ! İSTANBUL ANKARA İZMİR SEÇİM ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
SON ANKET ! İSTANBUL ANKARA İZMİR SEÇİM ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #seçimanketleri #yerelseçimanketi #yerelseçim
EN KAPSAMLI İSTANBUL VE ANKARA SEÇİM ANKET SONUÇLARI
EN KAPSAMLI İSTANBUL VE ANKARA SEÇİM ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
EN KAPSAMLI İSTANBUL VE ANKARA SEÇİM ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
SON İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU
SON İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU
Yıl önce
#yerelseçim #seçimanketleri #istanbul SON İSTANBUL SEÇİM ANKET SONUCU Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
İSTANBUL'DA SÜRPRİZ  SEÇİM ANKETİ
İSTANBUL'DA SÜRPRİZ SEÇİM ANKETİ
Yıl önce
İSTANBUL SÜRPRİZ YEREL SEÇİM ANKETİ Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #seçimanketleri #ekremimamoğlu #binaliyıldırım
MUSTAFA SARIGÜL ANKETLERİ ALT ÜST ETTİ
MUSTAFA SARIGÜL ANKETLERİ ALT ÜST ETTİ
Yıl önce
#mustafasarıgül #şişli #dsp SARIGÜL ANKETLERİ ALT ÜST ETTİ Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
10 BÜYÜKŞEHİRDE SÜRPRİZ ANKET SONUCU (ANKARA, İSTANBUL, İZMİR)
10 BÜYÜKŞEHİRDE SÜRPRİZ ANKET SONUCU (ANKARA, İSTANBUL, İZMİR)
Yıl önce
10 BÜYÜKŞEHİRDE SÜRPRİZ ANKET SONUCU ANKARA,İSTANBUL, İZMİR Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
3 BÜYÜKŞEHİRDE 4 ANKET ŞİRKETİNİN SÜRPRİZ ANKET SONUÇLARI
3 BÜYÜKŞEHİRDE 4 ANKET ŞİRKETİNİN SÜRPRİZ ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
3 BÜYÜKŞEHİR DE 4 ANKET ŞİRKETİ NİN ANKET SONUÇ LARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
3 BÜYÜKŞEHİRDE SÜRPRİZ ANKET SONUCU
3 BÜYÜKŞEHİRDE SÜRPRİZ ANKET SONUCU
Yıl önce
3 BÜYÜKŞEHİR DE SÜRPRİZ ANKET SONUCU Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
6 BÜYÜKŞEHİRDE SÜRPRİZ ANKET SONUÇLARI
6 BÜYÜKŞEHİRDE SÜRPRİZ ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
6 BÜYÜKŞEHİRDE SÜRPRİZ ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
SÜRPRİZ İSTANBUL ANKARA VE İZMİR SEÇİM ANKET SONUÇLARI
SÜRPRİZ İSTANBUL ANKARA VE İZMİR SEÇİM ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
SÜRPRİZ İSTANBUL ANKARA VE İZMİR SEÇİM ANKET SONUÇLARI (SEÇİM ANKETLERİ) Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
2 BÜYÜKŞEHİRDE SEÇİM ANKET SONUÇLARI
2 BÜYÜKŞEHİRDE SEÇİM ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
2 BÜYÜKŞEHİRDE SEÇİM ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
3 BÜYÜKŞEHİRDE SEÇİM ANKET SONUÇLARI
3 BÜYÜKŞEHİRDE SEÇİM ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
3 BÜYÜKŞEHİRDE SEÇİM ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com Haber Kaynak : tr.sputniknews.com/analiz/201903041037993768-piar-arastirma-antalya-adana-hatay-millet-ittifaki/
6 ANKET ŞİRKETİNDEN  ANKARA ANKET SONUÇLARI
6 ANKET ŞİRKETİNDEN ANKARA ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
6 ANKET ŞİRKETİNDEN ANKARA ANKET SONUÇLARI Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
EN KAPSAMLI ANKARA SEÇİM ANKETİ (AREA ANKET)
EN KAPSAMLI ANKARA SEÇİM ANKETİ (AREA ANKET)
Yıl önce
EN KAPSAMLI ANKARA SEÇİM ANKETİ (AREA ANKET) Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com Kaynak Link : tr.sputniknews.com/turkiye/201903021037960973-area-anket-ankara-son-durum/
AKP'YE KENDİ ANKENTLERİNDE ŞOK SONUÇ
AKP'YE KENDİ ANKENTLERİNDE ŞOK SONUÇ
Yıl önce
AKP'YE KENDİ ANKENTLERİNDE ŞOK SONUÇ Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
YENİ BİR PARTİ İÇİN ABDÜLLATİF ŞENER NE SÖYLEDİ
YENİ BİR PARTİ İÇİN ABDÜLLATİF ŞENER NE SÖYLEDİ
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk YENİ BİR PARTİ İÇİN ABDÜLLATİF ŞENER NE SÖYLEDİ Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #AbdüllatifŞener #Yenibirparti #AbdullahGül Abdüllatif Şener, Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül, Ali Babacan, Yeni Bir Parti
YEREL SEÇİM ANKARA ANKET SONUCU
YEREL SEÇİM ANKARA ANKET SONUCU
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk ANKETLERDE MANSUR YAVAŞ FARKI Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
3 BÜYÜK ANKET ŞİRKETİNDEN MANSUR YAVAŞ ANKET SONUCU
3 BÜYÜK ANKET ŞİRKETİNDEN MANSUR YAVAŞ ANKET SONUCU
Yıl önce
3 BÜYÜK ANKET ŞİRKETİNDEN MANSUR YAVAŞ ANKET SONUCU Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
EKREM İMAMOĞLU EN BÜYÜK SORUNUNU ÇÖZDÜ!
EKREM İMAMOĞLU EN BÜYÜK SORUNUNU ÇÖZDÜ!
Yıl önce
EKREM İMAMOĞLU EN BÜYÜK SORUNUNU ÇÖZDÜ! Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
ORC ANKET İKİ BÜYÜKŞEHİR ANKET SONUCU
ORC ANKET İKİ BÜYÜKŞEHİR ANKET SONUCU
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk ORC ANKET İKİ BÜYÜKŞEHİR ANKET SONUCU Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
ANKETLERDE İSTANBUL VE ANKARA MİLLET İTTİFAKI !
ANKETLERDE İSTANBUL VE ANKARA MİLLET İTTİFAKI !
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk ANKETLERDE İSTANBUL VE ANKARA MİLLET İTTİFAKI ! Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
GÜNDEMİ SALLAYAN YEREL SEÇİM ANKETİ (ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, ADANA)
GÜNDEMİ SALLAYAN YEREL SEÇİM ANKETİ (ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, ADANA)
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk GÜNDEMİ SALLAYAN YEREL SEÇİM ANKETİ Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com
YEREL SEÇİM AKP'NİN KALESİNDE KRİTİK ANKET SONUÇLARI
YEREL SEÇİM AKP'NİN KALESİNDE KRİTİK ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçim #yerelseçimanketi #anket
MANSUR YAVAŞ KENDİ YAPTIRDIĞI ANKET SONUCUNU AÇIKLADI
MANSUR YAVAŞ KENDİ YAPTIRDIĞI ANKET SONUCUNU AÇIKLADI
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçim #seçimanketi #mansuryavaş
YEREL SEÇİM İÇİN EN KAPSAMLI ANKET (PİAR ANKET)
YEREL SEÇİM İÇİN EN KAPSAMLI ANKET (PİAR ANKET)
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçim #seçimanketi #anket
ANKETLERDE MANSUR YAVAŞ FARKI
ANKETLERDE MANSUR YAVAŞ FARKI
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçim #seçim anketi #anket
EYT TEPKİSİ İTTİFAK YAPILAN İLLERİ ARTTIRDI
EYT TEPKİSİ İTTİFAK YAPILAN İLLERİ ARTTIRDI
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #EYT #EmeklilikteYaşaTakılanlar #YerelSeçim
YEREL SEÇİM İÇİN 12 İLDE YAPILAN SEÇİM ANKETİ!
YEREL SEÇİM İÇİN 12 İLDE YAPILAN SEÇİM ANKETİ!
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçim #yerelseçimanketi #anket
MEHMET ÖZHASEKİ ADAYLIKTAN ÇEKİLİYOR MU?
MEHMET ÖZHASEKİ ADAYLIKTAN ÇEKİLİYOR MU?
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçimanketi #mehmetözhaseki #mansuryavaş Kaynak link : www.yenicaggazetesi.com.tr/ankarada-bu-konusuluyor-mehmet-ozhaseki-adayliktan-geri-cekilebilir-222418h.htm
YEREL SEÇİM ANKARA VE İSTANBUL ANKET SONUÇLARI
YEREL SEÇİM ANKARA VE İSTANBUL ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçim #seçimanketi #anket
SON ANKETTE İSTANBUL VE ANKARA İÇİN KRİTİK SONUÇLAR
SON ANKETTE İSTANBUL VE ANKARA İÇİN KRİTİK SONUÇLAR
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçim #seçimanketi #seçim
3 ANKET ŞİRKETİNDEN GÜNDEMİ SALLAYAN ANKET SONUÇLARI
3 ANKET ŞİRKETİNDEN GÜNDEMİ SALLAYAN ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Tarafsızlığımızı koruyarak en doğru seçim anket ve haberleri siz kıymetli izleyicilerimizle paylaşıyoruz. Desteğiniz için; Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram.com : instagram.com/toskazade E Posta : mskeskin19@gmail.com #yerelseçim #seçim anketi #eyt
GÜNDEMİ SALLAYACAK İDDİA MHP AKP'YE OY VERMEYECEK!
GÜNDEMİ SALLAYACAK İDDİA MHP AKP'YE OY VERMEYECEK!
Yıl önce
MHP'Lİ SEÇMEN AKP'YE OY VERMEYECEK! #yerelseçimanketi #eyt #seçim anketi Piar araştırma şirketinden gündemi sarsacak iddia. Mhp seçmeni AKP'ye oy vermeyecek mi? Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın.
SON YEREL SEÇİM ANKETİ! GEZİCİ ANKET UYDURMA MI?
SON YEREL SEÇİM ANKETİ! GEZİCİ ANKET UYDURMA MI?
Yıl önce
#seçimanketleri #yerelseçim #seçim GEZİCİDEN TARTIŞMALI SEÇİM ANKETİ! KANALA ABONE OLMAK İÇİN : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal Medya; Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram : instagram.com/toskazade Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın.
GÜNDEMİ SALLAYAN ANKARA VE İSTANBUL SEÇİM ANKETİ!
GÜNDEMİ SALLAYAN ANKARA VE İSTANBUL SEÇİM ANKETİ!
Yıl önce
Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk GÜNDEMİ SALLAYAN ANKARA VE İSTANBUL SEÇİM ANKETİ! #YerelSeçim #SeçimAnketi #Anket Kanalıma abone olmayı videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Facebook : facebook.com/toskazade Twitter : twitter.com/toskazade Instagram : instagram.com/toskazade
GÜNDEMİ SALLAYAN BOMBA SEÇİM ANKETİ
GÜNDEMİ SALLAYAN BOMBA SEÇİM ANKETİ
Yıl önce
GÜNDEMİ SALLAYAN BOMBA SEÇİM ANKETİ #YerelSeçimAnketi #Seçim #Anket Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
EYT AKP'YE GERİ ADIM ATTIRIYOR! (ANKETLERİN ETKİSİ)
EYT AKP'YE GERİ ADIM ATTIRIYOR! (ANKETLERİN ETKİSİ)
Yıl önce
EYT AKP'YE GERİ ADIM ATTIRIYOR! (ANKETLERİN ETKİSİ) #EYT #YerelSeçimAnketleri #SeçimAnketi Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
GÜNDEMİ SALLAYAN YEREL SEÇİM ANKETİ
GÜNDEMİ SALLAYAN YEREL SEÇİM ANKETİ
Yıl önce
GÜNDEMİ SALLAYAN YEREL SEÇİM ANKETİ Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade #YerelSeçimAnketi #YerelSeçim #SeçimAnketi
YEREL SEÇİM MANSUR YAVAŞ ANKET AÇIKLAMASI
YEREL SEÇİM MANSUR YAVAŞ ANKET AÇIKLAMASI
Yıl önce
YEREL SEÇİM MANSUR YAVAŞ ANKET AÇIKLAMASI Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk #YerelSeçimAnketi2019 #YerelSeçimler2019 #Anket
YEREL SEÇİM ANKETLERDE ÖNDEYİZ! (MUHARREM ERKEK)
YEREL SEÇİM ANKETLERDE ÖNDEYİZ! (MUHARREM ERKEK)
Yıl önce
YEREL SEÇİM ANKETLERDE ÖNDEYİZ! (MUHARREM ERKEK) #YerelSeçimAnketi2019 #YerelSeçimler2019 #Anket Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
YEREL SEÇİM ANKETİ AKP'YE KÖTÜ HABER
YEREL SEÇİM ANKETİ AKP'YE KÖTÜ HABER
Yıl önce
YEREL SEÇİM ANKETİ AKP'YE KÖTÜ HABER #YerelSeçimAnketi2019 #YerelSeçimler #Anket Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
YEREL SEÇİM İSTANBUL-ANKARA ANKET SONUCU (GOOGLE ANKET)
YEREL SEÇİM İSTANBUL-ANKARA ANKET SONUCU (GOOGLE ANKET)
Yıl önce
YEREL SEÇİM İSTANBUL-ANKARA ANKET SONUCU (GOOGLE ANKET) #YerelSeçimAnketi #YerelSeçim #Anket Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
YEREL SEÇİM ANKETİ MEHMET ÖZHASEKİ'YE KÖTÜ HABER
YEREL SEÇİM ANKETİ MEHMET ÖZHASEKİ'YE KÖTÜ HABER
Yıl önce
Yapılan son ankette Mehmet Özhaseki'nin kaybetme ihtimali değerlendirilmiş. Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. #YerelSeçimAnketi #YerelSeçim #Anket Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
EYT - ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK GÜNDEMİMİZDE YOK!
EYT - ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK GÜNDEMİMİZDE YOK!
Yıl önce
EYT - ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK GÜNDEMİMİZDE YOK! Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. #EYT #EmeklilikteYaşaTakılanlar #ZehraZümrütSelçuk Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
YAVUZ AĞIRALİOĞLU'NDAN HÜKÜMET'E ÇOK SERT SÖZLER
YAVUZ AĞIRALİOĞLU'NDAN HÜKÜMET'E ÇOK SERT SÖZLER
Yıl önce
HÜKÜMET E ÇOK SERT SÖZLER- YAVUZ AĞIRALİOĞLU #YavuzAğıralioğlu #CHP #İyiParti Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
YEREL SEÇİM GÜNDEMİ SALLAYAN ANKET SONUÇLARI
YEREL SEÇİM GÜNDEMİ SALLAYAN ANKET SONUÇLARI
Yıl önce
YEREL SEÇİM GÜNDEMİ SALLAYAN ANKET SONUÇLARI #YerelSeçimAnketi2019 #YerelSeçim2019 #YerelSeçim Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
EYT AKP OYLARI İLE REDDEDİLDİ!
EYT AKP OYLARI İLE REDDEDİLDİ!
Yıl önce
EYT AKP OYLARI İLE REDDEDİLDİ! #EYT #EmeklilikteYaşaTakılanlar
EYT OYLAMASINDAN ÖNCE MİLLETVEKİLLERİNİN ATTIĞI TWEETLER
EYT OYLAMASINDAN ÖNCE MİLLETVEKİLLERİNİN ATTIĞI TWEETLER
Yıl önce
EYT ÖNERGESİ OYLAMASINDAN ÖNCE ATILAN TWEETLER! #EYT #EmeklilikteYaşaTakılanlar #CHP
YEREL SEÇİM ANKETİ AKP İNANILMAZ OY KAYBEDİYOR!
YEREL SEÇİM ANKETİ AKP İNANILMAZ OY KAYBEDİYOR!
Yıl önce
YEREL SEÇİM ANKETİ AKP OY KAYBINI ENGELLEYEMİYOR! Ekonomideki olumsuz gelişmeler ve adayların beklendiği kadar güçlü olmamasının da etkisiyle Mart’ta yapılacak yerel seçimler için AK Parti tarafından yaptırılan anketlerde AK Parti’nin oyu, kararsızlar dağıtılmadan yüzde 32-35 ile partinin beklentilerini henüz karşılamıyor #YerelSeçimAnketi2019 #YerelSeçim2019 #Seçim
EYT HER AN ÇIKABİLİR YARIN MECLİSTE! (ÖMER FETHİ GÜRER)
EYT HER AN ÇIKABİLİR YARIN MECLİSTE! (ÖMER FETHİ GÜRER)
Yıl önce
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in, emeklilikte yaşa takılanların (EYT) mağduriyetinin giderilmesi amacıyla hazırladığı Kanun Teklifi, yarın TBMM Genel Kurulu’nda görüşülecek. #EYT #EmeklilikteYaşaTakılanlar
EYT (EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR) İZMİR'E SIĞMADI!
EYT (EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR) İZMİR'E SIĞMADI!
Yıl önce
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) üyeleri, İzmir’de bir araya geldi. Yaşa takılanlar salona sığmayınca, bazıları toplantıyı dışarıya kurulan büyük led ekranlardan takip etti.Emeklilikte yaşa takılanlar tarafından kurulan EYTSYDD'nin üyeleri İzmir’de bir araya geldi. Karşıyaka’da bulunan Deniz Baykal Kültür Merkezi’nde düzenlenen bilgilendirme toplantısına, Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce kişi katıldı. Yoğun katılımın yaşandığı toplantıda, salona giremeyenler etkinliği, kültür merkezinin bahçesine kurulan led ekranlardan takip etti #EYT #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EYTİzmir Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
EYT - (EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR) ÇOK SERT KONUŞTU! ERKAN AYDIN
EYT - (EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR) ÇOK SERT KONUŞTU! ERKAN AYDIN
Yıl önce
EYT - (EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR) ÇOK SERT KONUŞTU! #EYT #EmeklilikteYaşaTakılanlar #CHP Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
EMEKLİLER ARASINDAKİ ADALETSİZLİK GİDERİLECEK - ÖMER FETHİ GÜRER
EMEKLİLER ARASINDAKİ ADALETSİZLİK GİDERİLECEK - ÖMER FETHİ GÜRER
Yıl önce
EMEKLİLER ARASINDAKİ ADALETSİZLİK GİDERİLECEK - CHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ ÖMER FETHİ GÜRER #EYT #İntibakYasası #CHP analıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
YEREL SEÇİM CHP'NİN SÜRPRİZ İZMİR ADAYI
YEREL SEÇİM CHP'NİN SÜRPRİZ İZMİR ADAYI
Yıl önce
31 Mart 2019 günü yapılacak olan yerel seçimler için CHP'nin İzmir adayı için sürpriz bir isim ortaya çıktı. Anketlerde öne çıkan isim şaşırttı. #YerelSeçimler2019 #İzimir #CHP Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
YEREL SEÇİM BİLAL ERDOĞAN İBB BAŞKANI MI OLACAK? ÖZGÜR ÖZELDEN MÜTHİŞ İDDİA!
YEREL SEÇİM BİLAL ERDOĞAN İBB BAŞKANI MI OLACAK? ÖZGÜR ÖZELDEN MÜTHİŞ İDDİA!
Yıl önce
#YerelSeçim #BilalErdoğan #BinaliYıldırım İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığına Bilal Erdoğan mı geçecek? Binali Yıldırım TBMM Başkanlığı görevinden neden istifa etmedi? Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
YEREL SEÇİM ANKARAYI KARIŞTIRACAK İDDİA! BİNALİ YILDIRIM KAZANIRSA!
YEREL SEÇİM ANKARAYI KARIŞTIRACAK İDDİA! BİNALİ YILDIRIM KAZANIRSA!
Yıl önce
#YerelSeçimler2019 #BinaliYıldırım #ÖzgürÖzel YEREL SEÇİM ANKARAYI KARIŞTIRACAK İDDİA! BİNALİ YILDIRIM KAZANIRSA Kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk Sosyal medya hesaplarım; Twitter için : twitter.com/toskazade Instagram için : instagram.com/toskazade Facebook için : facebook.com/toskazade
KART BORÇLARINA RECEP TAYYİP ERDOĞAN TALİMAT VERDİ
KART BORÇLARINA RECEP TAYYİP ERDOĞAN TALİMAT VERDİ
Yıl önce
#KartBorcu #ZiraatBankası #BDDK RECEP TAYYİP ERDOĞAN KREDİ KART BORÇLARINA TALİMAT VERDİ Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çekenlerin mevcut borçlarını ödemesi için imkan sağlıyoruz. Ziraat Bankası aracılığı ile ödeme güçlüğü çeken vatandaşın borcu tek bir çatı altında toplanacak. Ziraat'ten çekeceği borcu ile borcu kapatacak. Aylık gelirine uygun bu borcu ödeyecek" dedi.
AF YASASI SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN TALİMAT VERDİ
AF YASASI SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN TALİMAT VERDİ
Yıl önce
Abone Olmak İçin : trvideos.net/u/ovabagjkrk Kanal a abone ol mayı video ları beğen ip paylaş mayı unutmayın. :) af, af yasası, Recep Tayyip Erdoğan, talimat, talimat verdi, Cumhurbaşkanı, Devlet Bahçeli Af, af yasası 2019 #AfYasası2019 #AfYasasıSonDakika Beni; twitter.com/toskazade instagram.com/toskazade facebook.com/toskazade hesaplarındanda takip edebilirsiniz.
SİYASETİN TUTUNAMAYAN LİDERLERİ İLK SEÇİMDE İKTİDARIZ !
SİYASETİN TUTUNAMAYAN LİDERLERİ İLK SEÇİMDE İKTİDARIZ !
Yıl önce
#YerelSeçim2019 #TürkSiyasiTarihi #SiyasetinTutunamayanLiderleri Türk Siyasi Tarihinde iktidar olma hayaliyle kurulan onlarca parti, girdiği ilk seçimlerde hezimete uğrayarak büyük hayal kırıklığı yaşadı. Aldıkları düşük oy oranlarından sonra kapılarına kilit vurulan siyasi partilerden 1990'lı yıllardan günümüze kadar olan süreçteki bazılarının kısa ömürlü hikâyelerini sizler için derledik...
YEREL SEÇİM ANKETİ ANKARA BU ANKETE ÇOK ŞAŞIRACAK!
YEREL SEÇİM ANKETİ ANKARA BU ANKETE ÇOK ŞAŞIRACAK!
Yıl önce
#YerelSeçim2019 #SeçimAnketi2019 #AnketSonuçları Yerel Seçim, Anket Sonuçları, Ankara Seçim Anketi, Mansur Yavaş, Mehmet Özhaseki, Mansur Yavaş Açık Ara Önde, Çarpıcı Anket Sonucu, En Doğru Anket Sonuçları Sosyal Medya Hesaplarım : Twitter : twitter.com/toskazade Instagram : instagram.com/toskazade Gmail : mskeskin19@gmail.com
YEREL SEÇİM ANKET SONUÇLARI! 10 BÜYÜK ŞEHİR!
YEREL SEÇİM ANKET SONUÇLARI! 10 BÜYÜK ŞEHİR!
Yıl önce
yerel seçim, yerel seçim anketi 2019, seçim anketi 2019, seçim, büyük şehir seçim anketi, istanbul seçim anketi, ankara seçim anketi #YerelSeçim #YerelSeçimAnketi2019 #SonAnketSonucu
YEREL SEÇİM ANKETİ SÜRPRİZ FARK KAPANIYOR!
YEREL SEÇİM ANKETİ SÜRPRİZ FARK KAPANIYOR!
Yıl önce
Yerel seçim, sürpriz anket, fark kapanıyor, Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım, İstanbul Seçim Anketi, #SeçimAnketi2019 #YerelSeçimAnketi2019 #YerelSeçim2019
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR İLE İLGİLİ CHP'DEN ÖNEMLİ İDDİA!
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR İLE İLGİLİ CHP'DEN ÖNEMLİ İDDİA!
Yıl önce
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR İLE İLGİLİ CHP'DEN ÖNEMLİ İDDİA! #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EYT
Sultan Karsandi
Sultan Karsandi - Gün önce
Akp bitti sonu geldi seçim olsa ben oyunmu CHP veririm
MACERA SOKAĞI
MACERA SOKAĞI - Gün önce
SOUNA KADAR RECEP TAYYİP ERDOĞAN
Türk Ambargo
Türk Ambargo - 2 gün önce
Seçim olsa gene akp yi hırsızlıkla suçlar zırvalayıp durursunuz çünkü gerçekleri kabullenemiyorsunuz çünkü ruh hastasınız 🤓
Yeliz Küçük
Yeliz Küçük - 2 gün önce
Adama pak benzin istasyonund amantar tabancası patlatıyor
nisanur'un gitar dersleri
nisanur'un gitar dersleri - 2 gün önce
Gökten kemik yagiyor
Selin Solak
Selin Solak - 2 gün önce
Kendi kendilerini bitirdiler ama ey millet akilli olalim imamoglu degil mansur başkan a oynayin mansur baba baskan turkiye sampiyon
Selin Solak
Selin Solak - 2 gün önce
Haydi artik yeter ama imam oglu degil mansur baskan yikilin yavaşa
Fenasi Kerim
Fenasi Kerim - 3 gün önce
TAYYIP SECIMI KAYBETSE BIRAKMAZ. IC SAVAŞ ÇIKARTIR GENE BIRAKMAZ.
Suleyman Aktas
Suleyman Aktas - 3 gün önce
Saraya oy vermem milleti haraca bagladilar
destan duman
destan duman - 3 gün önce
anket filan hikaye abi ben seçim sonuna bakarım farklı ama yine aynı şekil de yapılan çok anket oldu hatice olmayıp netice de akp yine başta iş sandık da bitiyor böyle anketlerle umut alıp hayel kırıklığına uğramak istemiyorum tekrar
Mustafa Kucas
Mustafa Kucas - 3 gün önce
Niye kararsizlar Hdp %12 den fazladi
White Room
White Room - 4 gün önce
Umut verici bir anket olmuş. :)
Aykut Özkut
Aykut Özkut - 4 gün önce
Kararsızlar %6,9 diyorsun,dağılımdan sonra AKP'ye 5,1,CHP ye 4,2 artıyor,diğerlerini yazmıyorum bile,toplam 9,3 yapıyor yapacağın ankete ve hesaba sokayım
Fatih Afacan
Fatih Afacan - 4 gün önce
Sen bu anket olayında kendini aştın kardeş
Tamirhane
Tamirhane - 4 gün önce
Erdoğan kotuğu kaybedecek galiba. Bu ankete bakılirsa.
Toskazade
Toskazade - 4 gün önce
👍👍👍
Selçuk Keskin
Selçuk Keskin - 4 gün önce
Desteğiniz için kanalıma abone olmayı, videoları beğenip paylaşmayı unutmayın. Şimdiden teşekkür ederim. (Videolarda işitme engelli olan değerli arkadaşlarımız için Türkçe alt yazı mevcuttur. Alt yazılar haber metnine sadıktır.) Kanala abone olmak için : trvideos.net/u/ovabagjkrk
Mehmet Kosar
Mehmet Kosar - 4 gün önce
Yalancı serafiz
XxxL Maco
XxxL Maco - 4 gün önce
Bu ülkeye yapılan en büyük ihanet chpkk yı kurmakdır
Ibrahim Yildiz
Ibrahim Yildiz - 4 gün önce
Akp gidiyor yani bu ankete gore çoķ şükür o gunleride gorucez isallah .
İmansıZ HocA
İmansıZ HocA - 4 gün önce
Aduket you win Halk
Necdet Bagsız
Necdet Bagsız - 5 gün önce
Akparti. Recep tayyip erdoğan durmak yok yola devam
deniz erdem kaptan
deniz erdem kaptan - 5 gün önce
Bence AKP yüzde 38 CHP yüzde 27 MHP yüzde 14 Hdp yüzde 12 İyi parti yüzde 11 deva yüzde 8 gelecek partisi yüzde 6 saadet partisi yüzde 3 refah partisi yüzde 2
deniz erdem kaptan
deniz erdem kaptan - 5 gün önce
Tabi 💡💡💡💡AKP
Komu 〈3
Komu 〈3 - 5 gün önce
Bu milletin cigeri yandi dayi cok kisi yandi kül oldu
DJ Hurşit EDİTÖR
DJ Hurşit EDİTÖR - 6 gün önce
NASIL ORTAYA ÇIKMIŞ KİM ALMIŞ DETAY YOK MU...
Gülay soy
Gülay soy - 6 gün önce
Sizin hayatınız yalanbe
Bozkurt Turan
Bozkurt Turan - 7 gün önce
Ekrem imamoglu gelecek türkiye güçlenecek
Sezen Geris
Sezen Geris - 8 gün önce
Merhaba benim pin kodum 9 çıktı birde size bir sorum olacak bu kader sayılarıni nasil anlayacağız ben anlayamadım lütfen bana yardımcı olun gerçekten benim bu bilgilere çok ihtiyacım varr!!!!!
Murat Akkdoğan
Murat Akkdoğan - 8 gün önce
Millet oy verecek siyasetciler milyarlari cebe indirecek bundan sonra kim millettin cebine para korsa ūlkeyi o yönetecek artik bedava oy yok
huseyin cetin
huseyin cetin - 8 gün önce
Akp'yi birinci gösteren hiçbir ankete inanmıyor ve güvenmiyorum,Türkiye'deki bu ekonomik sıkıntı,işsizlik,hayat pahalılığı ve adalete olan güvensizlik,ortamında akp asla ve asla birinci çıkamaz,artık bundan sonra kolay,kolay seçim kazanamaz,görünen köye kılavuza gerek kalmaz.
Şuga Şuga
Şuga Şuga - 8 gün önce
Ee noldu simdi
muharrem kayretli
muharrem kayretli - 8 gün önce
demekki sende yandaşsın
Ali Osman
Ali Osman - 8 gün önce
Hadi len
Doruk Gürbüzoğlu
Doruk Gürbüzoğlu - 8 gün önce
Kararsız ve oy yok diyenlerin üçte ikisi Cumhur İttifakı dese bile kaybediyorlar. Bu kadar kısa sürede - korona salgınını çok ucuz atlatmamıza rağmen - bu denli büyük bir aydınlanma yaşanmış olması mümkün mü?
Sihirbaz palyaço Bubble show Popcorn
Sihirbaz palyaço Bubble show Popcorn - 9 gün önce
Ak parti hem millete duzgun yardım etmiyor hemde yardım yapan CHP'li belediyelere engel oluyor. Aklı olanlar ztn görüyor anlıyor. Meeelere diyecek hiç bişey yok. Meee meee.
Nedir - Ne Değildir
Nedir - Ne Değildir - 9 gün önce
Süper video olmuş takipteyim yeni gelişmeler olduğunda anket videosu gelsin
Omer Yavuz
Omer Yavuz - 9 gün önce
Heee Heee
Emre 34 37
Emre 34 37 - 9 gün önce
İyi parti CHP düşünüyorum
Emre 34 37
Emre 34 37 - 9 gün önce
İyi parti CHP ye vericem
Murat Osmanoğlu
Murat Osmanoğlu - 9 gün önce
Akp yı bitiren suriye ve korona da halka sahip çıkmamasıdır
ahmet tuncay yelkencioglu
ahmet tuncay yelkencioglu - 10 gün önce
Akp kazanmayacağı belli artık vatandaş için hiç bir yasa çıkartmamıştır 2008 yasayla emekliye kuş kadar para bağlanmıştır bunu araştırın görürsünüz imarda yeşil alan alıp ticari alan yapmıştır yani milletin arazilerini parselizasyon yapmıştır kupon arazilerle yer değişmiştir yani 19 yıl birşey yapmamıştır sadece bir ilde 2015 837 şikayet vardı buda Sakarya olmalı hiç birine bakılmamamıştır yurt okul bunlar yapılmış TC vatandaş arazilerine malesef bunu vatandaş için ülke için millet için kim çalışırsa o işşallah gelir millet artık bıktı saygılarımla
Mehmet Celik
Mehmet Celik - 10 gün önce
Yapılan bir ankette eğer YENİDEN REFAH PARTİSİ yok ise o ankette kararsız ve oy kullanmayacam diyen sayısı çok oluyor. Bu ülkenin sorunlarına çözümü olan tek lider sayın FATIH ERBAKAN ve YENİDEN REFAH PARTİSİ olduğu için bundan sonra oyumuzda orayadır
Alarra Günebakan
Alarra Günebakan - 10 gün önce
Pin kodumu unuttum şifreyi nasıl sıfırlayabilirim
Yıldırım Ü
Yıldırım Ü - 10 gün önce
Arkadaşları ben CHP secmeniyim bizim yönetim degişmezse AKP kazanır boşuna anket yapmayın
murat Yıldırım
murat Yıldırım - 10 gün önce
Unutmayın Irak halkı Saddam düştüğünde, Libya halkı Kaddafi düştüğünde, YAŞASIN HÜRRİYET! Diye bağırmıştı. Şimdi her iki toplum da onları arar halde, perişan, sefil, aç ve en önemlisi işgal altında...
Milletin Adamı
Milletin Adamı - 11 gün önce
Güzel anket sonuçları.
Mustafa Altınöz
Mustafa Altınöz - 11 gün önce
YALANCILAR
ilnn tnnn
ilnn tnnn - 11 gün önce
Akp ve natonun türkiye ayağı bahçeli gidecek türk turancı türkçüler millet ittifakında
Turk Turk
Turk Turk - 12 gün önce
Kim ne derse desin Türkiye salgın sürecini çok iyi yönetti doğruya doğru !
Alperen Usta
Alperen Usta - 12 gün önce
Adam gibi anket yapın lan hepsi yanlış hiç refah partisini işin içine katmıyorsunuz böyle iş olmaz
Ufuk Uçar
Ufuk Uçar - 12 gün önce
Bu ülkenin eğitimi ve adaleti iyi olmadığı sürece kalkınamaz
Sunay Ates
Sunay Ates - 12 gün önce
Cok dogru bir tespit hellal olsun karamollaoglu
Jeneratör Dünyası
Jeneratör Dünyası - 13 gün önce
🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷😷😷😷😷😷😷😷
Beyefendi Baykal Bey
Beyefendi Baykal Bey - 13 gün önce
Cumhur saçmalığı hala nasıl %43 oy alıyor? Türkiyede iyi giden ne var?
nebi özvural
nebi özvural - 13 gün önce
You will
Lo_OL
Lo_OL - 13 gün önce
CHP'DEN KEMAL MHP'DENDE BAHÇELİ GİTMEZSE BU 2 PARTİDEN KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN BİR BOK OLMAZ BEN KOYU BİR MHPLİ OLARAK OYUMU BAHCELİNİN KAYSERİ MİTİNGİNDE ATIP TUTUP YALAN SOYLEYIPDE 17-25 ARALIK YALAN VAATLERİNDEN DOLAYI OYUMU İYİ PARTİYE VERDİM ONDADA ALPARSLAN TÜRKEŞİN İZİNDEN GİTTİGİ İÇİN AYRICA İTİFAK OLURSA İYİ PARTİYEDE OY VERMİYECEGİM TEK BEN DEĞİL AİLEMDE VERMİYECEK ELMALI'DAN ÇIKARDIK ÇIKARICAĞIMIZI ANTALYA'DAN'DA BİZE İNSANLARI KANDIRAN DEĞİL SAĞLAM KİŞİLİKLİ İNSANLAR LAZIM İNSANLAR DOYDU ARTIK YALANA DOLANA MAKARNAYA ODUNA KÖMÜRE MİLLET VEKİLLERİ NE İŞE YARIYOR HİÇ BİR HALTA SÖZDE MİLLET VEKİLİ BİZİM VEKİLİMİZ O MECLİSDE GİDEN PARALAR BUNLAR İÇİN HEP İSRAF HEP RANT SÖZDE BENİM VEKİLİM HANGİ GÜN 1 TANE MİLLET VEKİLİ KALKIP DA MİLETİN DERDİNE DERMAN OLMUŞ AYRICA BEN ŞU PARTİYE ÜYEYİM GEL ASLANIM İŞİN VARMI GÜÇÜN VARMI İLLA BİR INSANIN BİR A VEYA B PARTİSİNE ÜYE OLMASIMI GEREK BENİM MİLLET VEKİLİ TANIDIGIM VAR BANA PARA LAZIM 20 BİN AYARLA SANA HİBE KREDİ ARSA SU BU GİBİ GİBİ VAATLERDE BULUNMUYACAKLAR İŞ YOK GUC YOK PANDEMİ YARDIMI İÇİN BASVURU YAPIYORUZ SİGORTAMIZ HIC BIRSEYIMIZ YOK HALA BASVURU SONUCLANACAK İNSANLAR ZATEN AC İŞŞİZ GUCSUZ KİMİSİ İSİNE KİMİSİ OKULLUNA GİDEMİYOR CİFTCİ BİTMİŞ ATATÜRKÜ KİMİNİZ SEVMEZ BELKİ NEFRET EDER ADAM 46 TANE FABRİKA KURMUŞ BU ÜLKEYE PEKİ BUNLARI HANGİ OROSBU COCUKLARI KAPATTI BENİM GÜZEL ÜLKEM GELİSECEK GÜÇLENECEK DURUMDAYKEN HANGİ OROSBU COCUGU CIKIPDA ÜLKESİNE İHANET ETTİ ASIL DEVLETİMİZ BUNLARI BULUP İBRETİ ALEM İÇİNDE İPE BOYNUNU ASIP SALLANDIRACAK BİZLER DEDELERİMİZİ ABİLERİMİZİ ABLALARIMIZI ŞEHİT VERMİŞKEN BU ÜLKE UĞRUNDA ŞEHİT VERMİŞİZ AİLELERİMİZDEN BU ULKE İCİN DOKTORLAR MUHENDİSLER OGRETMENLER SUBAYLAR YETISTIRMISLER HEP AMA BİR SÖZ VAR TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE YEDİĞİ KABA SICANLAR BUGUN OLMASA MUTLAKA MERMİSİNDEN NABİSİNİ ALIRLAR BIRAKIN ŞU PARTİ MUHABBETLERİNİ ULAN ASGERİ UCRET 2400 TL OLMUS 1 EV KIRASI EN DUSUK NERDEN BAKSAN 1000 TL TABİ ONUDA BULURSAN GITTIMI 2400 TL'NİN 1000 TLSİ EEEE PAZAR MASRAFIN VAR 300 DE ONA DE EN DUSUK ETTİ SANA 1300 TL COCUGUN VARSA EN DUSUK 500-700 TL AYLIK MASRAFI VAR HARCLIGI VAR ELBİSESİ VAR OKUL MASRAFI VAR ULAN SORUYORUM SİZE BU İNSANLAR NE YİYİP ICECEK ONUN DERDİNE DÜŞÜN HERŞEYDEN ÖNCE BIRAK KENDINE DON ALMAYI EŞİNE BİLE DON ALAMAZSIN İSTER YORUMUMU YANLIŞ ANLAYIN İSTERSENİZ NE YE ANLARSANIZ ANLAYIN HERKEZ FİKİRLERİNİ YAZMAKDA ÖZGÜR BU ÜLKEDE SAYGI GÖSTERİCEKSİNİZKİ? İNSANLARA SAYGI SEVGİ GÖRESİNİZ ALLAH'A EMANET OLUN
Tugce Yörübaş
Tugce Yörübaş - 13 gün önce
Yüzde 34 akp yüzde 9 MHP ne etti yüzde 43 iyi partiyi köşeye skıstırdilar HDP den dolayı yüzde 2 de oradan gelse yüzde 45 bu süreçte oy hakkı verilen Suriyeliler çalınan oylar katakulliler felan yine en az yüzde 50 demek oluyor hiç olmadı 2. Turda gp ve deva seçmeni HDP CHP geleceğine ak parti olsun der doğuyu karıştırır HDP seçmeni huzur olsun en azından der yine alır yine alır bakın da görün
mor zeytin
mor zeytin - 13 gün önce
iyi.partiden yeni partilere daha cok oy gidecek. daha gecen hafta hdp ile kavgaya tutuştular.. Cumhur ittifaki bu ankette bile %43 oy almış. yani hersey kotu korona var lakin yine de%43 oy alabiliyorlar.. demek ki Erdogan dan baskasi yalan kusura bakmayin
hakkı kartalmış
hakkı kartalmış - 14 gün önce
Alırsınız babayı
Kartal Sevim
Kartal Sevim - 14 gün önce
SELAM BABO AĞAM BIZIMLE EĞLENİYOR
Tahrib-i Harabat
Tahrib-i Harabat - 14 gün önce
Ülkeye 4 milyon suriyeli yüz binlerce afgan ıraklı pakistanlıyı sokanlara oy falan yok
MACERA SOKAĞI
MACERA SOKAĞI - 14 gün önce
AK PARTİ ❤️❤️
murat atar
murat atar - 14 gün önce
İnşallah olr bu hırsız lardan kurtuluruz
Mustafa Kemal
Mustafa Kemal - 15 gün önce
Sen gitde kim gelirse gelsin iblis
Özdemir Tezgören
Özdemir Tezgören - 15 gün önce
Allah hiç kimseyi nankör hain yalancı yapmasin
Kara Hüseyin Cam
Kara Hüseyin Cam - 15 gün önce
Bu yalan bir anket..akp baraj altinda
Asgari Ücretli
Asgari Ücretli - 15 gün önce
Gecen yerel secim önçesi secimde istanbulu kaybedersek secimlerde Türkiyeyi kaybederiz kim söylemişti söyleyenin kendisi kendi secmenine tercih hakkını inatla ötekileştirerek benim dedigim tek benim başka kimse nederse fetocu hain dışgüç dinsiz derse olacagı bu tabiki kibir insanı yok eder
oğuz kalkan
oğuz kalkan - 15 gün önce
Oyunun düşeceği kesin çünki İstanbul ve ankarayı seçimde kaybetti ekonomi kötü gidiyor millet aç
erkan kılıç
erkan kılıç - 15 gün önce
KARARSIZLAR EŞİT ORANDA DAĞILMAYACAK MUHALEFETE DAHA FAZLA GİDER
Unbekannt 81
Unbekannt 81 - 16 gün önce
Bende naçizane fikrim i söyleyim yarın sabah erken seçim olsun ak parti birinci olmazsa bende taksim meydanında eşşek gibi aniririm.Sebebine gelince ülke seçmeninin en büyük mazereti Tayyip Erdoğan dan başka oy verecek lidermi var ister inanın ister inanmayın ama durum böyle arkadaşlar
Kutay YILMAZ
Kutay YILMAZ - 17 gün önce
Akp💪
Berat Taş
Berat Taş - 17 gün önce
Hdp nin iyi p. Den düşük alması imkansız
Mersin Istanbul
Mersin Istanbul - 17 gün önce
Cumhur ittifakı %41 (akp mhp) Millet ittifakı%36 (chp iyi) Hdp %14 Milli görüş %7 (deva gelecek refah) Diğer %2
Ahnet Yilmaz
Ahnet Yilmaz - 17 gün önce
Bu ben akp oy veriyom simdide oy vermem diyenler cok ucuz bir siyaset siz hic akp vermedinizki oy ayni haslama kemal gibi yalancisiniz
Mustafa Altınay Official
Mustafa Altınay Official - 17 gün önce
peki bu anketlerinizde neden yeniden refah yok.çok yanlış ve yanlı olmuş
Mustafa Altınay Official
Mustafa Altınay Official - 17 gün önce
2 yıla yakın bir süredir kurulmuş olan ,cumhuriyet tatihinin en kalabalık büyük kongresini yapmış ve bütün illerde teşkilatlanmasını tamamlamış olan yeniden refah partisini ankete koymayarak daha yeni kurulmuş ,her şeyi belirsiz olan2 partiyi anketlere koyarak ne kadar şeffaf olduğunuzu göstermişsiniz zaten. oysaki 1 gün önce sonuçlanan ve ülkücü bir gurubun yaptığı anketlerde yeniden refah partisi mhp,hdp,deva,gelecek ve saadet partilerinin hepsini açık ara geride bırakarak 13% oy almıştır.tarafsızlığınızı bu kadar belli etmeyin bence😉
Muhammed Muhammed
Muhammed Muhammed - 17 gün önce
Ak parti
Ugur Can
Ugur Can - 17 gün önce
Allah askina yuzde 1 icin mi ali babacan parti kurdu bence daha fazla oy alacaktir illaki
Mehmet Kosar
Mehmet Kosar - 18 gün önce
Yalacı alcak
M ali Avci
M ali Avci - 18 gün önce
Has sk
Zeki Ulug
Zeki Ulug - 18 gün önce
Mhp ile iyi partinin oylarini toplami yuzde 20 miş 😂😂😂😂😂
Habil byrm
Habil byrm - 18 gün önce
Erken seçim olacak ve akp di barajı bile aşamıyacak mhp bu süreçte zirveyi oynuyacak büyük şehir ler nasıl gittiyse bunu da millet bildir Misti
Meralli
Meralli - 18 gün önce
Karadeniz akpye %80 90 oy veriyor. %40 altına düşmesi imkansız.
huseyin Kaya
huseyin Kaya - 18 gün önce
HDP yüzde 15 .14 alır kesin
akpkkfetö siken ULU TÜRKcCc 60 yıl önce
akpkkfetö siken ULU TÜRKcCc 60 yıl önce - 18 gün önce
Bütün anketler aynen böyle kötü tayoş ibinesi bitti şükür😂😂😂😂
akpkkfetö siken ULU TÜRKcCc 60 yıl önce
akpkkfetö siken ULU TÜRKcCc 60 yıl önce - 18 gün önce
Er doş bitti onu ermeni bahçe 'li de kurtaramaz
Fatih Aktop
Fatih Aktop - 19 gün önce
Korkusuzca birşey diyemiyoruz
Uluğ Buğra Kara Han
Uluğ Buğra Kara Han - 19 gün önce
Sağlam bir yalan. Doğum tarihi denilen sayılar kime göre sayılardır ki dikkate alalım. Romalılara göre mi, Arap takvimine göre mi, Çin takvimine göre mi, eski Türk takvimine göre mi, hicri mi, Rumi mi miladı mi vs vs vs. Saçmalık doğum tarihi denilen belirsiz bir kavrama değer addetmektir.
Kitaplar kalbi gösterir
Kitaplar kalbi gösterir - 19 gün önce
Cahil ve yobaz akpliler olduğu sürece bu ülke asla düzene giremez. Allah akpye oy verenlerin belasini versin. Ben hakkimi helal etiyorum..
angry
angry - 19 gün önce
Taraflı anket olmuş maalesef
ömer
ömer - 19 gün önce
Anketinde senin gibi işte 😄😄😄
FARUK KOÇHAN
FARUK KOÇHAN - 19 gün önce
deva partisi imkansız bu kadar oy alması
Anıl Ulusal
Anıl Ulusal - 19 gün önce
Akp %32 mhp %10 chp %25 iyi parti %11 htp %12 deva Partisi %4 gelecek Partisi %3 refah Partisi %1 Saadet %2
ali bay
ali bay - 20 gün önce
Bu güne AKP iktidardaki chp kadroları ile seçimlere girdi ve kazandı !!!
Batuhan Eraslan
Batuhan Eraslan - 20 gün önce
Neden imamoğlu anketlerde öne geçtiğinden beri imamoğlu ve tayibin teke tekini anket yapmıyolar yada yavaşı ?
Harun Aktuna
Harun Aktuna - 20 gün önce
50+1 i gecemiuo. Patlar tayyip
Zeki Bazidli
Zeki Bazidli - 20 gün önce
Trıişkadan anket.... Akp..çomarlarinin kendilerine dizayin ettiği bi anket👎👎👎👎
Abdullah Apaydin
Abdullah Apaydin - 20 gün önce
Anketiniz genelde mantıklı geldi ama saadet 1 bandını bulamaz ayrıca Davutoğlu deva partileri 2.4 imkansız sizin bu anketinize göre AKP yüzde 53 54 bandında gozukuyor
Barış Kurt
Barış Kurt - 20 gün önce
Alternatifsizliğimizin resmi..