Mevtcan Bahav
Mevtcan Bahav
  • 101
  • 33
  • 100
  • Katılım
Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticisiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
Reklam ve Sponsorluk: mertcanbahar@dreobse.com
www.dreobse.com

Video
APTAL HAYAT HİLELERİNİ DENEDİM - REZİLLİK!
APTAL HAYAT HİLELERİNİ DENEDİM - REZİLLİK!
2 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün TRvideos , Tiktok ve İnstagram 'da dolaşan life hack yani hayat hilelerini denedim. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
YAYINCILARA KIŞKIRTMA - ÇILDIRDILAR!
YAYINCILARA KIŞKIRTMA - ÇILDIRDILAR!
5 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün yayıncılara fake hesap ile kışkırtma yaptık. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Caner Hanım İnstagram ►instagram.com/canerkrmns/ REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
NOVA PROSPEKT ile BU NASIL SORU? - NEDEN REHİN ALINDI?
NOVA PROSPEKT ile BU NASIL SORU? - NEDEN REHİN ALINDI?
7 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bu Nasıl Soru? programımızın bu haftaki konuğu Nova Prospekt kanalından Can Yavuz oldu. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BENİMLE İLGİLİ TİKTOK VİDEOLARI 2 - ÇOCUKLUK VİDEOLARIM!
BENİMLE İLGİLİ TİKTOK VİDEOLARI 2 - ÇOCUKLUK VİDEOLARIM!
10 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün Tiktok 'ta çekilmiş, benimle alakalı olan videoları izleyip tepki verdim. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
MİLYONER'e KATILDIM - SON SORUYA GELDİM!
MİLYONER'e KATILDIM - SON SORUYA GELDİM!
12 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün eğer ''Kim milyoner olmak ister?'' yarışmasına katılırsam ne olur bunu görmek istedik. Sunucu Mustafa Ak oldu. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
HAZRETİ YASUO ile BU NASIL SORU? - NEDEN BAN YEDİN?
HAZRETİ YASUO ile BU NASIL SORU? - NEDEN BAN YEDİN?
14 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan tekrar selam! ''Bu nasıl soru?'' programımızın bu haftaki konuğu Hazreti Yasuo oldu. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BİZ BUNA MI GÜLDÜK? - CRİNGE KRİZİ! (KALDIRILAN VİDEO)
BİZ BUNA MI GÜLDÜK? - CRİNGE KRİZİ! (KALDIRILAN VİDEO)
16 gün önce
Hepinize yepyeni bir videodan selam! Bugün sizlere eskiden güldüğümüz fakat şu an komik gelmeyen videoları izleyip yorumladığım bir video sunuyorum. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BABAMIN SAÇINI KESTİM - ÇILDIRDI!
BABAMIN SAÇINI KESTİM - ÇILDIRDI!
19 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün babamın saçlarını kestim. Eğlenceli sohbetler döndü.. Amma ne eğlenceli. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
ABBAS YANBASAN ile BU NASIL SORU? - CEZAEVİNE NEDEN GİRDİN?
ABBAS YANBASAN ile BU NASIL SORU? - CEZAEVİNE NEDEN GİRDİN?
21 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! ''Bu nasıl soru?'' programımızın bu haftaki konuğu Abbas Yanbasan oldu. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
MERTCAN BAHAR VS TOLUNAY ÖREN - 13 GOL!
MERTCAN BAHAR VS TOLUNAY ÖREN - 13 GOL!
24 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün sürekli yorumlarda istediğiniz Tolunay Ören 'i konuk aldım ve fifa oynadık. Oyunda donmalar yaşanmış. Videonun samimiyetini bozmamak için tekrar çekmek istemedim. Golleri ve sohbetleri umarım beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
AŞK 101 TEPKİ - BU HANGİ LİSE?!
AŞK 101 TEPKİ - BU HANGİ LİSE?!
26 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün Türk yapımı olan Netflix dizisi Aşk 101 'i izleyip yorumladım. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BERKEJUAN ile BU NASIL SORU?! - UTANIYOR MUSUN?
BERKEJUAN ile BU NASIL SORU?! - UTANIYOR MUSUN?
28 gün önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! ''BU NASIL SORU?'' programımızın bu hafta ki konuğu Berkejuan oldu.. Zor sorular ile kendisini biraz terlettim, umarım videoyu beğenirsiniz. Bu serinin devamı için like atmayı ve kimi görmek istediğinizi yorumlara yazmayı unutmayın! İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BANA BENZEYEN ÜNLÜLER - ŞOK OLDUM!
BANA BENZEYEN ÜNLÜLER - ŞOK OLDUM!
Aylar önce
Yepyeni bir videodan herkese selam! Bugün, sürekli olarak ''Meto şuna bir bak aynı sen'' dediğiniz ve bana benzettiğiniz ünlüleri inceledim. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Reklam ve iş birliği için ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
0 TL İLE YAYINCI ODASI - OFİS YAPTIM!
0 TL İLE YAYINCI ODASI - OFİS YAPTIM!
Aylar önce
Yepyeni bir videodan tekrar selam! Bugün odamda ufak değişiklikler yaptığım anları ve sohbeti sizinle paylaşmak istedim. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
REYNMEN ile BU NASIL SORU?! - KONSER ÜCRETİN KAÇ TL?
REYNMEN ile BU NASIL SORU?! - KONSER ÜCRETİN KAÇ TL?
Aylar önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün sizlerle beraber değişik bir seriye başladık. ''BU NASIL SORU?'' serimizde ünlü , fenomen isimleri konuk alarak onları birazcık terletecek sorular soruyoruz. İlk konuğumuz Reynmen idi. Umarım videoyu beğenirsiniz. Bu serinin devamı için like atmayı ve kimi görmek istediğinizi yorumlara yazmayı unutmayın! İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
HAPİS GARANTİLİ GÜLMEME CHALLENGE!
HAPİS GARANTİLİ GÜLMEME CHALLENGE!
Aylar önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün sizlerle beraber komik siyasi videoları izleyip gülücez. ''Ulan gülmeme challenge mı kaldı be?'' dediğinizi duyar gibiyim.. Sakinleş,otur ve izle bebek hahahayt. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KARABELA METO - ÖLÜM ALLAHIN EMRİ (MASSAKA DİSS) - Official Audio
KARABELA METO - ÖLÜM ALLAHIN EMRİ (MASSAKA DİSS) - Official Audio
Aylar önce
Özür dilerim :') SÖZLER : Kim miyim? Kurtlar sofrasındaki tilkiyim. Massaka abi gelmeyin,beni burda germeyin. Gerilirsem beliririm , şimdi ise deliririm. Almanya’dan geçerim selamımı veririm. Diablo ve sen, ikiniz olun ben ise tek, Gelin Fifa'ya kapışalım kim daha erkek? Dm at yeter şuan halim beter.. Özür dilerim kral bakışların yeter. Şakaydı abi giydirme bana etek. Kızdıysan yorulma kendimi dövek, Bi anlık gaza geldim bak ben burda, Sinirlenirsem kalkarım ayağa.. KRALLARRR MEYDANINA DÜŞTÜM! AMA BEN BİR SOYTARIM HAHA x2 Bende yok geri, hep var ileri, Geldim yine gaza buyrun beklerim Azıcık yüreğin varsa.......... İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com ________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
EKİPLE EFSANE VAMPİR KÖYLÜ - ÇILDIRDIK!
EKİPLE EFSANE VAMPİR KÖYLÜ - ÇILDIRDIK!
Aylar önce
Yepyeni bir videodan hepinize selamlar! Bildiğiniz gibi karantina günlerindeyiz ve canımız sıkılıyor. Biz de ne yapsak diye düşünürken çoğu kanal gibi vampir köylü oynamaya karar verdik.. Özenti gençliğiz yahuu ;) Umarım videoyu beğenir ve seversiniz. İyi seyirlerrr! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim. #evdekal
ENES BATUR KAŞLARIMI KAZITTI - 10.000TL VERDİ!
ENES BATUR KAŞLARIMI KAZITTI - 10.000TL VERDİ!
Aylar önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün Enes Batur 10.000 TL bağış yaparak kaşlarımı kazımamı istedi.. Peki Meto durur mu? Tabii ki de kazıdı ;) Hadi gelin o anları izleyip yorumlayalım! İyi seyirlerrrr hahahaytt İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
DEEPWEB'DEN KENDİME HIRSIZ TUTTUM!(SOYULDUM!)
DEEPWEB'DEN KENDİME HIRSIZ TUTTUM!(SOYULDUM!)
Aylar önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün Deep Web 'in karanlık seviyelerinde gezip kendime bir hırsız tuttum. Bakalım neler yaşandı.. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BEKLE BENİ SURVİVOR - ACUN TEDİRGİN! ;)
BEKLE BENİ SURVİVOR - ACUN TEDİRGİN! ;)
Aylar önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün survivor 'a katıldım ama tabii ki dominik adasına gitmedim. Millet okula gidemiyor yahuuu hahahayt.. Bugün sürekli istediğiniz Onedio test videosu ile karşınızdayım. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
SEVGİLİMİN KÖLESİ OLDUM - CEZALANDIRILDIM!
SEVGİLİMİN KÖLESİ OLDUM - CEZALANDIRILDIM!
Aylar önce
Selam! Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım. Sokağa çıkma yasağının geldiği bu kötü günde sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırıp sevgilimin kölesi oldum.. Bence eğlenceli video oldu. Umarım siz de eğlenirsiniz, iyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
EN KOMİK ÖLÜMLER - YEDİĞİM DAYAKLAR!
EN KOMİK ÖLÜMLER - YEDİĞİM DAYAKLAR!
Aylar önce
Tekrardan yepyeni bir video ile karşınızdayım! Bu videomda son zamanlarda güldüğüm bir akımın bana yapılmış olan videolarını izleyip sizlerle beraber yorumlamak istedi. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BAKANIM NE YAPTINIZ BİZE BAKANIM ?! - Ev Vlog
BAKANIM NE YAPTINIZ BİZE BAKANIM ?! - Ev Vlog
Aylar önce
Herkese yepyeni bir videodan selamlar! Bugün evimin kapılarını sizlere açmak istedim. Sizinle sohbet tadında olan bu videoyu izlerken umarım eğlenir ve beğenirsiniz.. İyi seyirlerr ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
TAKLİDİMLE YOUTUBERLARI TROLLEDİM - BEN SANDILAR!
TAKLİDİMLE YOUTUBERLARI TROLLEDİM - BEN SANDILAR!
Aylar önce
Herkese yepyeni bir videodan selam! Bugün, sesimin aynısını taklit edebilen bir takipçim ile beraber sevgilimi , ablamı , Buğra Aras'ı , Röportaj Adam'ı , Mustafa Ak'ı , Mert Güngördü'yü yani TRvideosr'ları trolledim! Umarım videoyu izlerken eğlenirsiniz.. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
İNANILMAZ DEĞİŞİM - TİKTOK FENOMENİ BERBER!
İNANILMAZ DEĞİŞİM - TİKTOK FENOMENİ BERBER!
2 aylar önce
Herkese yepyeni bir video ile tekrardan selam! Bugün Tiktok fenomeni kuaförüm Furkan Hairstyler ile bomboş muhabbetlerin döndüğü eğlenceli ve naçizane komik bir değişim videosu ile karşınızdayım.. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BABAMLA BOKS MAÇI - GÖZÜM KARARDI!
BABAMLA BOKS MAÇI - GÖZÜM KARARDI!
2 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayııım;) Uzun zamandır istediğiniz babam ile boks maçı videosunu sizlere sunmaktan gurur duyarım efeniim.. Umarım videoyu beğenirsiniz iyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BUĞRA ARAS KIŞKIRTMA - PARAMI ÇALDIN! (İNTİKAM)
BUĞRA ARAS KIŞKIRTMA - PARAMI ÇALDIN! (İNTİKAM)
2 aylar önce
Sonunda çok beklediğiniz video geldiiii ;) 1pro1noob kanalından Buğra Aras'a paramı çaldın diye iftiralar savurarak kışkırtmaya çalıştım. Bakalım başarabildim mi? İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
10.000 TL VÜCUT! - 1 AYDA BRAD PİTT
10.000 TL VÜCUT! - 1 AYDA BRAD PİTT
2 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım! Bugün spor hocam Mert Güngördü ile bir challenge yaptık ve 10.000 TL karşılığında 1 ayda vücudumu Brad Pitt gibi yapmaya çalıştı. Bakalım başardı mı?;) İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
ESKİ SEVGİLİMLE BARIŞTIM!
ESKİ SEVGİLİMLE BARIŞTIM!
2 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım! Bugün eski sevgilim ile whatsapp'tan konuşarak barıştık. Onedio sağ olsun:)) Bakalım neler olduuuu? İyi seyirleeeer ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KADIN TAKİPÇİLER VS MERTCAN BAHAR FUTBOL MAÇI!
KADIN TAKİPÇİLER VS MERTCAN BAHAR FUTBOL MAÇI!
2 aylar önce
Hepinize yepyeni bir videodan tekrardan selamlar! En son 14 yaşındaki takipçim ile mma maçı yapmıştım ve çok beğendiniz. Bugün ise kadın futbol takımı ile maç yaptık. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim;) Umarım videoyu beğenirsiniz iyi seyirler! Kocaeli Or-ar çim halı sahaya teşekkür ederiz! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KADIN TELEVİZYON PROGRAMINA KATILDIM! - Zuhal Topal
KADIN TELEVİZYON PROGRAMINA KATILDIM! - Zuhal Topal
2 aylar önce
Türkiye'nin en ne idüğü belirsiz kanalından tekrardan hepinize selam! Bugün ki videoda kadın programına katıldım. Bakalım neler yaşandı.. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
MERTCAN BAHAR'a ARABA ÇALINDI ŞAKASI! - POLİSİ ARADI
MERTCAN BAHAR'a ARABA ÇALINDI ŞAKASI! - POLİSİ ARADI
2 aylar önce
Yüzümün gülmediği yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım. Canım arkadaşlarım süper bir şaka yapmışlar bize de paylaşmak düşer(ya sabır) :)) İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr İnstagram ► instagram.com/semasarmis İnstagram ► instagram.com/canerkrmns İnstagram ► instagram.com/cemrehan_kalaycioglu REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
14 YAŞINDA TAKİPÇİ VS MERTCAN BAHAR MMA MAÇI!
14 YAŞINDA TAKİPÇİ VS MERTCAN BAHAR MMA MAÇI!
2 aylar önce
Muazzam bir dövüşçü olarak yepyeni bir dövüş videosuyla karşınızdayım. Bakalım mağlubiyet serime yenisini mi ekledim yoksa kazanıp sizi mi şaşırttım? İyi seyirler ;). İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com Karma Dövüş Sanatları Kanalı ► trvideos.net/c/UCq9ojAyI-8oBLWUJuZk0Iig _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KHONTKAR - SÜRTÜĞE BAK TEPKİ!
KHONTKAR - SÜRTÜĞE BAK TEPKİ!
2 aylar önce
Khontkar Trap lordumuz'un yeni yayınladığı Sürtüğe Bak adlı şarkısını dinleyip naçizane yorumlarımı paylaştım umarım beğenirsiniz. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
ANNEM İLE GÜLERSEM VELED-İ ZİNAYIM! (ANNEM HARİÇ)
ANNEM İLE GÜLERSEM VELED-İ ZİNAYIM! (ANNEM HARİÇ)
2 aylar önce
Çok istediğiniz ve beklediğiniz Annem ile Gülersem Veled-i Zinayım videosunu sizlere sunmaktan onur duyarım ;) Çok riskli ve zor bir video oldu umarım beğenirsiniz. İyi seyirleeeeer! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BİR GÜNLÜĞÜNE ZENGİN OLMAK! - HER ŞEYİ ALDIK!
BİR GÜNLÜĞÜNE ZENGİN OLMAK! - HER ŞEYİ ALDIK!
2 aylar önce
Tekrardan selam dostlarrrr;)) Bugün bir günlüğüne zengin olduk ve her şeyi aldık! Konuğumuz 1pro1noob kanalından Buğra Aras oldu. Umarım videoyu beğenirsiniz iyi seyirler :* İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
GERÇEK HAYATTA TİNDER 💚 ❌
GERÇEK HAYATTA TİNDER 💚 ❌
3 aylar önce
Bu videoda ne yaptığımı inanın bende bilmiyorum. İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
YAZIK...
YAZIK...
3 aylar önce
Bu videoda her zamanki gibi naçizane düşüncelerimi paylaşmak istedim. İyi seyirler.. İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
ÜLKELERİN YEMEKLERİNİ TATTIK! - CORONA OLUYORDUK :(
ÜLKELERİN YEMEKLERİNİ TATTIK! - CORONA OLUYORDUK :(
3 aylar önce
Bugün tüm ülkelerin yemeklerini tattığımız bir video ile tekrardan karşınızdayım! Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr İnstagram ► instagram.com/canerkrmns REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
ANNEMİ KAÇIRDILAR! - ÇOK KORKTUM :'(
ANNEMİ KAÇIRDILAR! - ÇOK KORKTUM :'(
3 aylar önce
Yepyeni eğitici-öğretici bir video ile tekrardan karşınızdayııım! Bugün annem kaçırıldı ve onu kurtardık ;) Uzun zamandır test videosu istiyordunuz atayım dedim umarım beğenirsiniz. İyi seyirlerrr :* İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
ÇILGIN FİLOZOF ATAKAN ANNESİNE YOL VERİYOR !
ÇILGIN FİLOZOF ATAKAN ANNESİNE YOL VERİYOR !
3 aylar önce
Tekrardan karşınızdayııım ;) Bugün Filozof Atakan isimli arkadaşımızın annesine yol vermesi hakkında naçizane düşüncelerimi belirttim. Umarım videoyu beğenirsiniz,iyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
FİLOZOF ATAKAN VS MERTCAN BAHAR
FİLOZOF ATAKAN VS MERTCAN BAHAR
3 aylar önce
Herkese tekrardan selam! Yepyeni bir video ile tekrar karşınızdayım. Dahi çocuk ve filozof Atakan hakkında naçizane düşüncelerimi belirtmek istediğim. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
POLİS ÇEVİRDİ ÇATIŞMA ÇIKTI ! - MOTOVLOG
POLİS ÇEVİRDİ ÇATIŞMA ÇIKTI ! - MOTOVLOG
3 aylar önce
Selaaam yepyeni bir video ile karşınızdayım! Bugün uzun zamandır beklediğiniz motovlog serimizin yeni bölümünü çektim. Olaylar yaşandı, polis çevirdi , çatışma çıktı çok korktum:( Umarım videoyu beğenirsiniz iyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
TİKTOK FENOMENİ OLDUM ! - Cringe Şöleni
TİKTOK FENOMENİ OLDUM ! - Cringe Şöleni
3 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım;) Bugün efsane Tiktok videoları çekerek fenomen olmaya çalıştık.. Allah herkese Ezgizem ve Yakari ikilisi gibi olmayı nasip eylesin.. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
CAHİLSEN GÜLERSİN ! - YA SİZ ''R'' ÖZÜRLÜSÜYSENİZ?
CAHİLSEN GÜLERSİN ! - YA SİZ ''R'' ÖZÜRLÜSÜYSENİZ?
3 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım! Bilim kokan bu videoyu umarım beğenirsiniz.. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
100 METRE YÜKSEKTE CAMDA YÜRÜMEK! (Yükseklik Korkumu Yendim)
100 METRE YÜKSEKTE CAMDA YÜRÜMEK! (Yükseklik Korkumu Yendim)
3 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrar karşınızdayım! Bugün yükseklik korkumu cam terasta yenmeye çalıştım. Bu dakikaları da sizinle paylaşmak istedim. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyiler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
TÜRK YAPIMI İLK NETFLİX FİLMİ! - FRAGMAN
TÜRK YAPIMI İLK NETFLİX FİLMİ! - FRAGMAN
3 aylar önce
Bence Netflix'in de üstüne çıktık.. Nası bi film oldu bu yahu :') İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
REYNMEN - LEİLA TEPKİ !
REYNMEN - LEİLA TEPKİ !
3 aylar önce
Eyvaahh yine başıma bela açma riski olan bir video ile karşınızdayım! Bugün Reynmen - Leila şarkısının klibini yorumladım. Nacizane görüşlerimi belirttim;) Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
1 SEKTİR 100 EURO KAZAN ! - İNSANLARI TROLLEDİK!
1 SEKTİR 100 EURO KAZAN ! - İNSANLARI TROLLEDİK!
4 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım! Bu gün insanların duygularıyla oynadık ve bu anları size sunmak istedik ;) Nasıl adamlar olduk biz yahu?hahahayt.. Neyse iyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
TÜRK BAYRAĞI YIRTAN SÜNEPE!
TÜRK BAYRAĞI YIRTAN SÜNEPE!
4 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım! Bugün, geçtiğimiz günlerde Türk bayrağını yırtma hadsizliğine bulunan yunan vekil hakkında düşüncelerimi söyledim. Umarım videoyu beğenmişsinizdir. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
YOLUN AÇIK OLSUN PAŞAM! (Ödüllü Kısa Film)
YOLUN AÇIK OLSUN PAŞAM! (Ödüllü Kısa Film)
4 aylar önce
Tüyler diken... İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr instagram.com/canerkrmns/ REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
2020 KIYAMET YILI MI ?
2020 KIYAMET YILI MI ?
4 aylar önce
İçimi dökmek istedim;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Reklam ve İş Birliği için ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
YOUTUBERLAR KAPIŞIYOR! (BEYBLADE)
YOUTUBERLAR KAPIŞIYOR! (BEYBLADE)
4 aylar önce
''Ya biz ne olduk?'' dediğimiz ve izlenme uğruna çekilen eğlenceli bir video ile tekrardan karşınızdayım;) Bu videomuzda beyblade olarak Reynmen , Enes Batur , Deli mi ne? , Bilal Hancı , Barış Özcan gibi TRvideosrları kapıştırdık. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Reklam Ve İş Birlikleri ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
EVİ ALÜMİNYUM FOLYO İLE KAPLAMAK! (KIŞKIRTMA)
EVİ ALÜMİNYUM FOLYO İLE KAPLAMAK! (KIŞKIRTMA)
4 aylar önce
''Aga noluyo bize aga?!!'' dediğimiz bir video ile tekrardan karşınızdayız. Bu gün izlenme uğruna arkadaşımız Melih'in evini yağmaladık. İyi seyirler;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
YAPILMASI İMKANSIZ 5 HAREKET! (HASTANELİK OLUYORDUK!)
YAPILMASI İMKANSIZ 5 HAREKET! (HASTANELİK OLUYORDUK!)
4 aylar önce
Sevgili ve çok saygıdeğer takipçilerim; Bu gün yepyeni bir videoyla karşınızdayım. Gün geçmiyor ki izlenme uğruna rezilliğimize rezillik katalım. Bu gün yapılması imkansız yoga hareketlerini denediğimiz bir challenge yaptık. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler! Meto İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Cemo İnstagram ► instagram.com/cemrehan_kalaycioglu/ Melo İnstagram ► instagram.com/melihrich/ Cano İnstagram ► instagram.com/canerkrmns/ REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
CRISTIANO RONALDO İLE FUTBOL CHALLENGE (Slender Man Sunar)
CRISTIANO RONALDO İLE FUTBOL CHALLENGE (Slender Man Sunar)
4 aylar önce
Bugün ki konuğumuz Cristiano Ronaldo oldu! Mertcan Bahar aramızda bulunamadı çünkü '' Berkcan Güven ile video çeken adam benimle muhattab olmasın! '' dedi ve aramızdan ayrıldı. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr İnstagram ► instagram.com/canerkrmns/ İnstagram ► instagram.com/cemrehan_kalaycioglu/ REKLAM VE İŞ BİRLİKLERİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
SEVGİLİMİN ANNESİ İLE GÜLERSEM VELED-İ ZİNAYIM! (RİSK)
SEVGİLİMİN ANNESİ İLE GÜLERSEM VELED-İ ZİNAYIM! (RİSK)
4 aylar önce
Efsane serinin yepyeni bölümüyle tekrardan karşınızdayım! Bu gün geleceğimi riske atarak sevgilimin annesi ile Gülersem Veled-i Zinayım videosu çektim. Çok riskli oldu. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KÖPEĞE BALON BAĞLAYIP UÇURMAK! (KAYBOLDU)
KÖPEĞE BALON BAĞLAYIP UÇURMAK! (KAYBOLDU)
4 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrar karşınızdayım! Bugün bir köpeği rüzgarlı havada balon ile uçurabilir miyiz bunu denedik. Ne kadar gergin anlar yaşasak da biz eğlendik. Umarım siz de eğlenirsiniz. İyi seyirler! Mertcan Bahar İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Cemrehan İnstagram ►instagram.com/cemrehan_kalaycioglu/ Caner Karaman İnstagram ► instagram.com/canerkrmns/ Melih Zengin İnstagram ►instagram.com/melihrich/ REKLAM VE İŞ BİRLİĞİ İÇİN ► mertcanbahar@dreobse.com www.dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burada da eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BÜTÇE SIFIR 10. BÖLÜM - SEZON FİNALİ
BÜTÇE SIFIR 10. BÖLÜM - SEZON FİNALİ
4 aylar önce
Kardeşlerini para uğruna yaman ellere atan Recai bakalım şimdi ne yapacak? Ha büyük soygunda cabası.. İyi seyirler! İnstagram : instagram.com/butcesifirdizi/ Reklam & İş birliği: mertcanbahar@dreobse.com www.dreobse.com #bütçesıfır
BÜTÇE SIFIR 9. BÖLÜM
BÜTÇE SIFIR 9. BÖLÜM
4 aylar önce
Düdüklenmekten bıkmak usanmak bilmeyen Recai'nin eski özel tim askeri ile imtihanı.. Bakalım bu bölüm'de neler olacak? İyi seyirler! Dreobse : www.dreobse.com Resmi İnstagram : instagram.com/butcesifirdizi/ Reklam ve İş birliği : mertcanbahar@dreobse.com #bütçesıfır
YERLİ ARABA KAZA TESTİ! - Çok riskli oldu :((TOGG)
YERLİ ARABA KAZA TESTİ! - Çok riskli oldu :((TOGG)
5 aylar önce
Son günlerde gündemde olan yerli otomobilimiz Togg'u inceledik hiçte riskli olmadı hihihi. Bütçe Sıfır adlı dizi projemden dolayı normal video atamıyordum. Sizin yoğun ısrarlarınız üzerine kendimizce eğlendiğimiz bir videoyu sizlerle paylaşmak istedik. Bu yüzden TRvideos'a yükledik. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Reklam ve İş Birlikleri ► mertcanbahar@dreobse.com _________________________________________________________________ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BÜTÇE SIFIR 8. BÖLÜM
BÜTÇE SIFIR 8. BÖLÜM
5 aylar önce
Borcu olan parayı bulmak için artık gözünü karartan Recai'nin evlilik ile imtihanı.. Bakalım neler olacak? İyi seyirler! Dreobse : www.dreobse.com Resmi İnstagram : instagram.com/butcesifirdizi/ Reklam ve İş birliği : mertcanbahar@dreobse.com #bütçesıfır
BÜTÇE SIFIR 7. BÖLÜM
BÜTÇE SIFIR 7. BÖLÜM
5 aylar önce
Recai bu bölümde ünlü iş adamının kızını etkilemeye çalışmaktadır. Bakalım başarabilecek mi? İyi seyirler! Dreobse Production ► www.dreobse.com Dizinin İnstagram Hesabı ► instagram.com/butcesifirdizi Reklam ve İş birliği ► mertcanbahar@dreobse.com #bütçesıfır #internetdizisi
BÜTÇE SIFIR 6. BÖLÜM
BÜTÇE SIFIR 6. BÖLÜM
5 aylar önce
Bütçe Sıfır adlı dizimizin 6. bölümü yayında! Lütfü ve Recai aşk ın peşinden sürüklenmeye başlar. Bakalım bu bölüm neler yaşandı. İyi seyirler! Dreobse Production: dreobse.com Resmi İnstagram ► instagram.com/butcesifirdizi/ _ #bütçesıfır
BÜTÇE SIFIR 5. BÖLÜM (sorunsuz ses)
BÜTÇE SIFIR 5. BÖLÜM (sorunsuz ses)
5 aylar önce
Bütçe Sıfır adlı dizimizin 5. bölümü yayında! Cebrail'in vuruluşundan sonra Recai intikam peşine düşer. Bakalım bu bölüm neler yaşandı. İyi seyirler! Resmi İnstagram ► instagram.com/butcesifirdizi/ _ #bütçesıfır
BÜTÇE SIFIR 4. BÖLÜM
BÜTÇE SIFIR 4. BÖLÜM
6 aylar önce
Bütçe Sıfır adlı dizimizin 4. bölümü yayında! Bakalım bu bölüm neler yaşandı. İyi seyirler! Resmi İnstagram ► instagram.com/butcesifirdizi/ _ #bütçesıfır
YASAKLANAN KAMERA ARKASI !
YASAKLANAN KAMERA ARKASI !
6 aylar önce
Kamera arkasında yaşadığımız komik , eğlenceli ve enteresan anları sizinle paylaşmak istedik. Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/butcesifirdizi/ _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BÜTÇE SIFIR 3. BÖLÜM
BÜTÇE SIFIR 3. BÖLÜM
6 aylar önce
Bütçe Sıfır adlı dizimizin 3. bölümü yayında! Bakalım bu bölüm neler yaşandı. İyi seyirler! Resmi İnstagram ► instagram.com/butcesifirdizi/ _ #bütçesıfır
BÜTÇE SIFIR DİZİ MÜZİĞİ
BÜTÇE SIFIR DİZİ MÜZİĞİ
6 aylar önce
Bütçe Sıfır adlı dizimizin müziğini sizlerle paylaşmak istedik. Keyifli dinlemeler! Pusula - İstanbul Pusula TRvideos kanalı: trvideos.net/u/pusulaofficial Kerosteel TRvideos Kanalı: m.trvideos.net/c/UCg1bS7L4fhzlUss7sdvaLRw _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim. #bütçesıfır
BÜTÇE SIFIR 2. BÖLÜM
BÜTÇE SIFIR 2. BÖLÜM
6 aylar önce
Bütçe Sıfır adlı internet dizimizin 2. bölümü sizlerle. Bakalım bu bölümde neler yaşanacak. İyi seyirler! Resmi instagram : instagram.com/butcesifirdizi/ instagram.com/mertcanbaharr/ _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim. #recai #bütçesıfır #dizi
BÜTÇE SIFIR'a GELEN KÖTÜ YORUMLARI OKUDUK ! - Mertcan Bahar
BÜTÇE SIFIR'a GELEN KÖTÜ YORUMLARI OKUDUK ! - Mertcan Bahar
6 aylar önce
Ben Mertcan Bahar. Bugün Bütçe Sıfır a gelen kötü yorumları okuduk. Umarım beğenirsiniz.. Dizinin resmi hesabı : instagram.com/butcesifirdizi/ İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr instagram.com/cemrehan_kalaycioglu/ _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim. #bütçesıfır #tepki #yorumlar
BÜTÇE SIFIR 1. BÖLÜM
BÜTÇE SIFIR 1. BÖLÜM
6 aylar önce
Yeni internet dizimiz ''Bütçe Sıfır''ın ilk bölümü sizlerle. İyi seyirler efenim! Müzik - KEROSTEEL Soundtrack - PUSULA Mertcan Bahar ► instagram.com/mertcanbaharr Cemrehan Kalaycıoğlu ► instagram.com/cemrehan_kalaycioglu Fatih Durak ► instagram.com/fatihhdurak/ _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim. #recai #bütçesıfır #dizi
Bütçe Sıfır - Fragman (9 Kasım'da Yayında!)
Bütçe Sıfır - Fragman (9 Kasım'da Yayında!)
6 aylar önce
Sıfır bütçe ile çektiğimiz internet dizimiz ''Bütçe Sıfır''ın ilk bölümü 9 Kasım'da yayında! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar
REYNMEN MUHABİRİ TOKAT MANYAĞI YAPIYOR! :')
REYNMEN MUHABİRİ TOKAT MANYAĞI YAPIYOR! :')
8 aylar önce
Tekrardan primkolik bir video ile karşınızdayım. Bugün Reynmen'in son olayı,yani muhabire tokat atması hakkındaki düşüncelerimi dile getirdim. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;)) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
DÜNYANIN EN BOŞ KIŞKIRTMASI!
DÜNYANIN EN BOŞ KIŞKIRTMASI!
9 aylar önce
Herkese merhaba sevgili izleyicilerim. Bugün kız arkadaşıma ufak nacizane bir kışkırtma yapmaya çalıştım. Ne kadar kışkırdı bunu bilemem. Ama denedim ;) Bomboş ve eğlenceli bir video oldu. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler ;) iİnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
AFFET BENİ DELİ Mİ NE! :'(
AFFET BENİ DELİ Mİ NE! :'(
9 aylar önce
Evet bugün tekrardan bir özür videosuyla karşınızdayım. Bu yorumlar karşısında göz yaşlarımı tutmak için çok zorlandım. Ama başardım! Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
UÇURUMDAKİ EVDE BİR GÜN GEÇİRMEK! (GİZEMLİ OLAYLAR)
UÇURUMDAKİ EVDE BİR GÜN GEÇİRMEK! (GİZEMLİ OLAYLAR)
9 aylar önce
Hepiniz yeni videoma hoşgeldiniz! Bugün kalktım gittim dağın tepesindeki bir evde bir gün geçirdim. Değişik olaylar oldu. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like, beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
DELİ Mİ NE TEPKİ! - SAHAYA ATLADI!
DELİ Mİ NE TEPKİ! - SAHAYA ATLADI!
9 aylar önce
Tekrardan bir kaos videosuyla karşınızdayım. Yine beslenmeye geldim hahahayt. Bu videoda tamamen kendi düşüncelerimi anlattım. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
RTÜK'TEN SONRA YOUTUBERLAR!
RTÜK'TEN SONRA YOUTUBERLAR!
9 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım! Son zamanlarda gündemde olan Rtük konusuna yine kendimce değinmek istedim. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi Seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KENDİ SAÇLARIMI KESTİM! (MAHVOLDU)
KENDİ SAÇLARIMI KESTİM! (MAHVOLDU)
10 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım! Kendi saçlarımı kestim ve şaşırtıcı bir şekilde mahvoldu. Bu heyecan dolu dakikalara tanıklık ediniz efenim.. İyi seyirler ;) Furkan Şişman Kanal: trvideos.net/c/UCAo_J7fkA648OogreYJsIrA İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KİLLA METO - NIGHT KULÜP (Official Video)
KİLLA METO - NIGHT KULÜP (Official Video)
10 aylar önce
Emek dolu şarkımı ve klibimi sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like ve yorum atmayı unutmayın iyi dinlemeler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
Merm Mender - Mekanın Sahibesi (Official Audio)
Merm Mender - Mekanın Sahibesi (Official Audio)
10 aylar önce
Emek dolu bu şarkımı sizinle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.. Sözler: Sabah yedim pide pide Soğanı çok olmuş breğ breğ Olsun yedim mreh mreh Yandı midem geğirdim greğ greğğ Çıktım dışarı açtım trap Dedim ulen amks bu ne Durdum sonra koştum hekime Olsun diye yazdım sırf kafiye Keltoş imama koş imam boş yatağıma koş Ne alaka bu la gardaş boşver coş Ben adeta bir ronaldinho Sen ise manyakinyo İlkokul çocuğu gibi yaparsan hece Ha yerim senun o havanı bu gece. Mekanın sahibesi geldi ağla köle Ben kralım sen sünepe Verin ula bana kırbacımı, avlayayım 2 tane kancığı herkes olmuş adam Ben olmadım hiçbi zaman madam. Rolexe param yetmedi aman kıçıma mı sokcam saati agam Gucci giymem hiçbi zaman Waikikinin kumaşı daha iyi inan Hey hey nası yapalım Rapi bi tek ben iyi yaparım Mekanın sahibesi geldi köleleri pistten alalım alalım Söz : Merm Mender Aranje: Merm Mender Beat : Bilmiyorum Foto: Toygar Hancı İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
ÖZÜR DİLERİM REYNMEN :(
ÖZÜR DİLERİM REYNMEN :(
10 aylar önce
Bugün sizlere hakkımda yapılmış kötü yorumları okudum. Ne çok sevmeyenim varmış amkss dediğim dakikalara şahit olmak için alın kahvenizi falan gelin oturun izleyin. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
DEV ÇADIRDA BİR GÜN GEÇİRMEK!
DEV ÇADIRDA BİR GÜN GEÇİRMEK!
10 aylar önce
Yepyeni bir video ile tekrardan karşınızdayım. Bir gece Dev çadırda geçirdim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like, beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
REYNMEN - ELA TEPKİ!
REYNMEN - ELA TEPKİ!
10 aylar önce
Bir süredir yoktum buralarda Reynmen şarkı çıkarmış. Hemen bi tepki verim dedim. Ne haddimeyse artık :') Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
10 DOLAR YEMEK VS 10 TL YEMEK!
10 DOLAR YEMEK VS 10 TL YEMEK!
11 aylar önce
Bugün sizlerle beraber 10 dolarlık yemek ve 10 TL'lik yemek arasındaki farka baktık. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like atmayı,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
ANNEM VS SEVGİLİM! (KAVGA ÇIKTI)
ANNEM VS SEVGİLİM! (KAVGA ÇIKTI)
11 aylar önce
Bugün beni kimin daha iyi tanıdığını bulmak adına bir yola çıktım. Annem ve sevgilime bazı sorular sordum. Ezeli rekabet ezeli dostluk ;) Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;)) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
SEKS BAĞIMLISI MIYIM ?
SEKS BAĞIMLISI MIYIM ?
11 aylar önce
Tekrardan videoma hoşgeldiniz. Bugün sizlerle beraber bir seks bağımlısı mıyım bunu öğreneceğiz. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like, beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KOL KASI İLE DOMATES EZMEK! (EV MAHVOLDU)
KOL KASI İLE DOMATES EZMEK! (EV MAHVOLDU)
11 aylar önce
Bu gün sizlere kol kaslarımı hidrolik press gibi kullanıp bir şeyleri ezişimi sunmak istedim. Neden yaptığımı ben de bilmiyorum eğlenceli olur diye düşündüm. Her neyse umarım videoyu beğenirsiniz.Videoyu beğenirseniz like atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
YALAN SÖYLERSEM VELED-İ ZİNAYIM!
YALAN SÖYLERSEM VELED-İ ZİNAYIM!
11 aylar önce
Bu gün sizlerin sorularını en dürüst şekilde cevapladım. Dürüst olmaya mecbur kaldım diyebiliriz :') Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like, beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KAZA YAPTIM! - KAVGA ÇIKTI! - MOTOVLOG
KAZA YAPTIM! - KAVGA ÇIKTI! - MOTOVLOG
11 aylar önce
Bugün sizlerle beraber bir şehir turu atmak istedim. Biraz sorun çıkmış olabilir ama olsun :') umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BABAMA KIŞKIRTMA! - FREN PATLADI ŞAKASI!
BABAMA KIŞKIRTMA! - FREN PATLADI ŞAKASI!
Yıl önce
İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
UZAYDAN ATLADIM! - REKOR KIRILDI!
UZAYDAN ATLADIM! - REKOR KIRILDI!
Yıl önce
İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLENİZ OLDUM!
BİR GÜNLÜĞÜNE KÖLENİZ OLDUM!
Yıl önce
Tekrardan herkese selam! Bu videomda sizin isteklerinizi yerine getirdim. Fazlasıyla saçma istekler olsada elimden gelenin en iyisini yaptığımı düşünüyorum. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like atmayı unutmayın. Daha fazla video için kanala abone olabilirsiniz. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
YOUTUBER OLMASAYDIM NE OLURDUM?
YOUTUBER OLMASAYDIM NE OLURDUM?
Yıl önce
İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
KARNE GÜNÜ FİNAL! (7 SENE LİSE)
KARNE GÜNÜ FİNAL! (7 SENE LİSE)
Yıl önce
İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
Mertcan Bahar & Mustafa Ak - Firar (Official Video)
Mertcan Bahar & Mustafa Ak - Firar (Official Video)
Yıl önce
Söz: Mertcan Bahar - Mustafa Ak Mix & Mastering: Burakcan Bayar Kayıt: Bayar Müzik Yönetmen: Çağdaş Kollez Yardımcı Yönetmen: Sema Sarmış
ENES BATUR FRAGMAN TEPKİ!
ENES BATUR FRAGMAN TEPKİ!
Yıl önce
Bugün tekrardan sizlerleyim ve Enes Batur'un yeni filmi hakkındaki nacizane fikirlerimi,düşüncelerimi belirtiyorum. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like,beğenmezseniz dislike atmayı unutmayın. İyi seyirler! İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
SEVGİLİM BENİ ALDATTI!
SEVGİLİM BENİ ALDATTI!
Yıl önce
YAZIKSS OÇSS İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
EN KOMİK PUBG VİDEOSU!
EN KOMİK PUBG VİDEOSU!
Yıl önce
Herkese merhaba! Bugün benim izlemekten keyif aldığım ve sizlerle paylaşmak istediğim bir videoyu yayınlıyorum. Umarım videoyu beğenirsiniz. Videoyu beğenirseniz like atıp kanala abone olmayı unutmayın. İyi seyirler ;) İnstagram ► instagram.com/mertcanbaharr Twitter ► twitter.com/mertcanbahar _ Herkese merhaba ben Mertcan Bahar. Fakat genelde izleyicilerim bana ''Mevtcan'' der. R harfini pek kullanamadığım için bu ismi layık gördüler. Olsun. 2012 senesinden beridir TRvideos'da içerik üreticiyim. Önceki kanalımın kapanma riskinden dolayı buraya geçtim. Burdada eğleniriz herhalde. Hoşgeldiniz. Buyrun, geçin, oturun beraber eğlenelim.
oyun sihirbazı
oyun sihirbazı - 57 saniye önce
Yanın dakinin tipini kovalim ✌👊
Türk Oyuncu
Türk Oyuncu - 4 dakika önce
Yıl olmuş 2020 haziranın 1i izleyen +1
Alperen Secgin
Alperen Secgin - 8 dakika önce
Video 1:17 de başlıyo
oyun bozan
oyun bozan - 8 dakika önce
Böyle beyinsizce şeyleri yapıyorsunuz ahirette kaybedersiniz akıllı olun doğruyu görün Allaha kulluk edin
Yusuf Eymen Dogan
Yusuf Eymen Dogan - 11 dakika önce
3:45 de mertcanın kolu kırıldı sandım
Yusuf Eymen Dogan
Yusuf Eymen Dogan - 12 dakika önce
AYN
yiğit aslan
yiğit aslan - 13 dakika önce
Hacker prank simülatör amiss
arda metin
arda metin - 17 dakika önce
1000. Yorum
Mehmet Salih Firat
Mehmet Salih Firat - 20 dakika önce
Barış Abiye yazık değil mi #Böh
Toprak Dülger
Toprak Dülger - 26 dakika önce
Adam
mami pro
mami pro - 28 dakika önce
1:55 evet
BİLAL TAŞKIRAN
BİLAL TAŞKIRAN - 33 dakika önce
İlk başta 1:04 e sonra 1:26 ya bakın meto babey farkı.🤣🤣🤣
Chrqrdaistina Christina
Chrqrdaistina Christina - 35 dakika önce
Çok kerçeci
EM1RH4N P3T3K
EM1RH4N P3T3K - 38 dakika önce
BuM bE yaraG Tolga'yı çağır Mertcan reis
Metin ULUER
Metin ULUER - 39 dakika önce
6;57 köleeeee tabanima bakiyorsun sabahtan beri fkffkfklfkffmfk
Mehmet Bilal
Mehmet Bilal - 39 dakika önce
Abims
REFLEXX!
REFLEXX! - 42 dakika önce
*EL ALIŞKANLIĞI*
꧁乙乇卄İ尺 ꧂
꧁乙乇卄İ尺 ꧂ - 44 dakika önce
1000 gün uyumama challange yap
Tochi
Tochi - 48 dakika önce
TEK KURŞUN ATMADAN YUNAN BAKANINI İSTİFA ETTİREN ASKERİN, TEK YAZI İLE YAYIN KAPATTIRAN EVLADI. MERTCAN BAHAR
Ahmet Hakan Dalkıran
Ahmet Hakan Dalkıran - 49 dakika önce
aße poRNa ceK
Nurullah Efe B.
Nurullah Efe B. - 52 dakika önce
Mertcan Kış Hani bahar ya offf olmadii
kaan Tamer
kaan Tamer - 54 dakika önce
Mevtcan:küçük mebtcandan ozuv dilevim
Netream S
Netream S - 57 dakika önce
lyf hax
Eren Türkmen
Eren Türkmen - 59 dakika önce
JFJDFDNDHRKJF
GamerYT Gamer
GamerYT Gamer - Saatler önce
Off keşke buyumeseydin jdkdjdkd
JadoLive - Dj DiqQat
JadoLive - Dj DiqQat - Saatler önce
4:37 63 style açtıracak sananlar
Animatrix!
Animatrix! - Saatler önce
*BUĞRA ARASAA KIŞKIRTMA GELSİN +1*
Ege Demirci
Ege Demirci - Saatler önce
eskiden soyadını ve adını merca bag diye duydum hep
Yahak123 ardic
Yahak123 ardic - Saatler önce
biraz yavaş gibi şarkı diğer rap lere göre
Kayra Çetin
Kayra Çetin - Saatler önce
meto başkan
Mehmet Yıldırım
Mehmet Yıldırım - Saatler önce
keşke sevgilim olsada güreşsem :')
Yunus Çakmak
Yunus Çakmak - Saatler önce
Videoya girelim diye turk muyum diye baslık koyuyon rus deilsin sen zate salak
Jespike Berat
Jespike Berat - Saatler önce
- ASAASAA BAYRAKLARI -
Jespike Berat
Jespike Berat - Saatler önce
-Mevtcan Bahav-
Beşiktaş Hools
Beşiktaş Hools - Saatler önce
3:39 Old and Gold Days
x Doope
x Doope - Saatler önce
5:26 aga durdurun bakın aynı cengiz ünder lannn
Kerem devrim Doğan
Kerem devrim Doğan - Saatler önce
Oğlum bu depwepp değil ki yalancı bu hacker simülatör Google yazın görürsünüz.
Çağan Şengül
Çağan Şengül - Saatler önce
O FİĞAĞ OLACAKTI
deniz koçak
deniz koçak - 2 saatler önce
2. Si gelsin +1 leyin görsün
Batur Alp Sahin
Batur Alp Sahin - 2 saatler önce
Nobody: Nova prospekt:Yemin ederim bak
Mesut Komser ĞIĞIĞIIĞIĞ
Mesut Komser ĞIĞIĞIIĞIĞ - 2 saatler önce
Olm televizyonda gta 5 oynadığını düşünsene Frankline dokunuyorsun
onder ozcan
onder ozcan - 2 saatler önce
bos yapmısın +1 leyınde anlasın
LorneXD
LorneXD - 2 saatler önce
Ekejejjehegd
BERNA 46
BERNA 46 - 2 saatler önce
1.25 E SARIN ÇOK İYİ
Emin Eslem
Emin Eslem - 2 saatler önce
beğenmedim
YouTube Stars
YouTube Stars - 2 saatler önce
6:24 QqeQWqwWewqEqwq
BraeFray
BraeFray - 2 saatler önce
5:38 de durdurun bu arada mertcan abi sende REFLÖ olabilir ağzına eşki su gibi kusmuk geliyorsa hastaneye git sağlığın için söylüyorum abi <3
burak solmaz
burak solmaz - 2 saatler önce
5:29 haykirdim😂😂😂😂
GL Gameless
GL Gameless - 2 saatler önce
Baba ne 'nin kolunda dövme var
ibrahim annac
ibrahim annac - 2 saatler önce
abi çok uzun olmuş izle izle bitmiyor
Ferhat Gusseinov
Ferhat Gusseinov - 2 saatler önce
Ben
Efe Metehan Çağlı
Efe Metehan Çağlı - 2 saatler önce
Gerçek zannetmiştim😔😔😔😠😠😥😔😔😠😠😠😥😥😔
BlaZeS
BlaZeS - 2 saatler önce
buko sana gelse onlar sen böyle mi olursun mq
Yağız Kara
Yağız Kara - 2 saatler önce
BAKANIM NAPDINIZ BİZE
NERVOUS
NERVOUS - 2 saatler önce
Hayvan gibi güldüm devamı kesinlikle gelsin +1leyin görsün
BlaZeS
BlaZeS - 3 saatler önce
bill gates öldü mq 2016da
Eylül Can
Eylül Can - 3 saatler önce
millete siber suçu özendiriyorsunuz diye duyar kasmayacağım çünkü öyle bir şey yok, ama yinede sormak istiyorum. Neden ki?
EnCHaNT GaMiNG
EnCHaNT GaMiNG - 3 saatler önce
SANA HAYATINDA 1 KERE BİLE DUYMADIĞIN ESPİRİYİ YAPIYIMMI AŞAĞI İN istersen soğuk espiri yapabilirim sıcakta iyi gelir :D
note one music
note one music - 3 saatler önce
abi kanal foton çok güzel <3
ÖmR
ÖmR - 3 saatler önce
Seni Seviyovum
JadoLive - Dj DiqQat
JadoLive - Dj DiqQat - 3 saatler önce
Taner Tolga Tarlaco
mars
mars - 3 saatler önce
kaşlar çıkmış yıl 2020 hala burda olanlar
Ertuğrul Çam
Ertuğrul Çam - 3 saatler önce
Abi izlenmeler şuan çok ii böyle devam seviliyoj
Ahmet Efe ARABACI
Ahmet Efe ARABACI - 3 saatler önce
bir tane normal bant yok hepsi desenli
DolarOlmus6
DolarOlmus6 - 3 saatler önce
9:27 Allah Yalancıyı çarptı nsxhwbaenfjybgeev haebjeegee xtngh
ALONE beyy
ALONE beyy - 3 saatler önce
Yavuz abi çalılara falan mı işedin naptin (ilk soruda)
MeRT BeY
MeRT BeY - 3 saatler önce
Kışkıvtma
sefa oytun
sefa oytun - 3 saatler önce
Bu bölümü izleyen bi benmiyim
Ediz Daşdemir
Ediz Daşdemir - 3 saatler önce
Abi instagramda senin küçük halini görüyom
The Dish
The Dish - 3 saatler önce
ilk defa bi hile de buko yok
Eren İyi Bir İnsan
Eren İyi Bir İnsan - 3 saatler önce
Some Tiktoker problems
[xQ]KON-TG
[xQ]KON-TG - 3 saatler önce
Beni güldüren tek youtuber sensin yazarken bile gülüyorum.
Abdurrezzak Kılkuyruk
Abdurrezzak Kılkuyruk - 3 saatler önce
Abi sevgilin kizmadi mi?
Zapper Mlbb
Zapper Mlbb - 4 saatler önce
4:16 daki adamin hakkina girdin mertcan
Kerem Deniz Ataç
Kerem Deniz Ataç - 4 saatler önce
5.30 filmi izlemeyenler izlesin çok iyi film
frAizz
frAizz - 4 saatler önce
hay senin ben ya sdfdsfszxzzdszczdzxds hackertyper.com asdxzczsdsasdfaasd
Taha Eren
Taha Eren - 4 saatler önce
nemrut kafalı asBJKASDSADASDBHSAJHSANJS
Muhsine Özer
Muhsine Özer - 4 saatler önce
Tek ölen tek yer.
Emto Günay
Emto Günay - 4 saatler önce
3T pld
Nugget
Nugget - 4 saatler önce
Basta facecam i görünce BİSMİLLAH dedim
Pandaвоо -PUBGMOBİLE
Pandaвоо -PUBGMOBİLE - 4 saatler önce
İngiliscem süper😂
Muhammed Akbas
Muhammed Akbas - 4 saatler önce
Abi hepsi kurgu bu adamın videolari
yavuz lioga
yavuz lioga - 4 saatler önce
14 yaşındaki çocuk bile vay bee
frAizz
frAizz - 4 saatler önce
öylesine yorum
Miray Dilmaç
Miray Dilmaç - 4 saatler önce
03.08 bakin mercanai
Night Fury
Night Fury - 5 saatler önce
nobody: mustafa ak: fıssfısıfsıfsıfsıfıfsıfsısfıfsfısfı
GLITCH
GLITCH - 5 saatler önce
Şifre meto
Nuray TURA Muslu
Nuray TURA Muslu - 5 saatler önce
5.37 saniyeye gidin ve berkenin arkasındaki youtube plaketine bakın ordan kafasında örtü olan biri geçip duruyor
efe Ergün
efe Ergün - 5 saatler önce
6:53 buhahahhahaay buhahahahhahayt terlik lere nakkkkkh
Muhammet Çetinkaya
Muhammet Çetinkaya - 5 saatler önce
GAY ler kapak fotoprafını beğebdi
GM HUB
GM HUB - 5 saatler önce
BAQANIM NEAPTINIZ SİZ BİZE NEAPTINZ ĞAAAA
Sali reyiz
Sali reyiz - 5 saatler önce
0:57 yayında olanlar
Outlaw
Outlaw - 5 saatler önce
10:04 koş tuvalete 😂😂
Deli Meto
Deli Meto - 5 saatler önce
abi video çok güzel abone oldum
[xQ]KON-TG
[xQ]KON-TG - 5 saatler önce
İnsanlar çift yaratılmıştır.
[xQ]KON-TG
[xQ]KON-TG - 5 saatler önce
*_M E R T C A N L A N D I N_*
[xQ]KON-TG
[xQ]KON-TG - 5 saatler önce
Meto napion
[xQ]KON-TG
[xQ]KON-TG - 5 saatler önce
Mertcan Bahavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
TRky korukcu
TRky korukcu - 5 saatler önce
troll bu lavuk sizi yiyo
Mehmet Okudan
Mehmet Okudan - 6 saatler önce
Yanındaki tipsize Dislike Reyiz 😁