Bege – тема
Bege – тема
  • 14
  • 4
  • 80
  • Katılım
Berkcan Güven, also known as BEGE, is a Turkish influencer and TRvideosr. With more than 4 million subscribers, Güven's channel is among the top 25 most-subscribed TRvideos channels in Turkey as of May 2020.

Video
Harman
Harman
4 gün önce
Provided to TRvideos by Hypers Music Harman · Berkcan Guven HARMAN ℗ Pump Kreatif Released on: 2020-10-16 Auto-generated by TRvideos.
Adamlar
Adamlar
4 aylar önce
Provided to TRvideos by Holding Account Adamlar · BEGE Adamlar Released on: 2019-10-25 Main Artist: BEGE Auto-generated by TRvideos.
Neresi?
Neresi?
11 aylar önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Neresi? · BEGE · EFESAVAGE Neresi? ℗ 2019 Einen Records Released on: 2019-11-08 Producer: Pangea Auto-generated by TRvideos.
Hiphop
Hiphop
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Hiphop · Bege Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Arttu Rintakumpu Auto-generated by TRvideos.
Edustaa
Edustaa
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Edustaa · Bege Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Nuutti Juvonen Auto-generated by TRvideos.
Intro
Intro
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Intro · Bege Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Nuutti Juvonen Auto-generated by TRvideos.
Politrix
Politrix
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Politrix · Bege Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Lauri Pihlman Auto-generated by TRvideos.
R.O.P.V
R.O.P.V
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises R.O.P.V · Bege Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Viljami Sillanpää Auto-generated by TRvideos.
G-funk
G-funk
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises G-funk · Bege · Wordup Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Nuutti Juvonen Auto-generated by TRvideos.
Iskulinjaa
Iskulinjaa
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Iskulinjaa · Bege Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Nuutti Juvonen Auto-generated by TRvideos.
B2B2
B2B2
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises B2B2 · Bege · Jona Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Olli-Pekka Korpela Producer: Toni Kimpimäki Auto-generated by TRvideos.
Vastakohtia (skit)
Vastakohtia (skit)
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Vastakohtia (skit) · Bege Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Valtteri Sillanpää Auto-generated by TRvideos.
Keskity
Keskity
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Keskity · Bege Keskity ℗ 2019 VesankaRecords Released on: 2019-07-05 Producer: Valtteri Sillanpää Auto-generated by TRvideos.
Yeniden
Yeniden
Yıl önce
Provided to TRvideos by The Orchard Enterprises Yeniden · Nova Norda · BEGE Yeniden ℗ 2019 Einen Records Released on: 2019-06-28 Auto-generated by TRvideos.
Ömer Çamoğlu
Ömer Çamoğlu - 5 saatler önce
Ll
Egemen Kırım
Egemen Kırım - 5 saatler önce
Night Lovell - Alone Hangisi birbirinden çalmış bilmiyom ama parça çalıntı çok net bi dinleyin
geçmişi silme HANADİ
geçmişi silme HANADİ - 11 saatler önce
Wısıosowo bağımlılık yaptı .d
Sefq
Sefq - 15 saatler önce
Artz, what's poppin' my G? Harman (yeah) Qardonum içi patlar Run run gacı gelip beni darlar Yeah, harman Qardonum içi patlar (squah) Run run gacı gelip beni darlar (ye ye) Olamam cimri(olamam) Giyemem slim-fit(slimfit) Bebeler trippin'(trippin) Bakma sende tip tip Şişeden sippin' Göremiyom bittim Haterlarım sinsi Ama bizde dimdik Çözüm ara bi numara bi numara bizdik Bana derler komik ol komiklik kronik Poligondayım vurdum 12 o biçim Pozitif çok iyi benimki hobi mi Mobilim Duramam trendin topici Dolu skill ama yok beklemesi Baçtı tren yok benim sana seslenesim Listenden hemen beni sil Artz beatte squadım LNC(VAHHH) Harman (yeah) Qardonum içi patlar Run run gacı gelip beni darlar Yeah, harman Qardonum içi patlar (squah) Run run gacı gelip beni darlar (ye ye) Gacı gelip beni darlar Çıkmaz başım neden hep dardan Havlar benim elimde tasman Blöfüne fuck blöfüne aslar Yaslan arkana dinazorlar Jurassic park dolu çıktık ormandan Klasik lan bu parça ortamda Bankam rakamı da 7 seni katlar Oluyorum pislik Peşindeyiz itlik Squad-ı birlik(yea yea) Bana sorar kimlik Oynuyoruz misli Durumlar win win(yea) Şeytanları hapsettim dans edip üstünde raks ettim Zamanımı bekleyip bende sabrettim Duraman çünkü bege seni mahvetti yea Harman (yeah) Qardonum içi patlar Run run gacı gelip beni darlar Yeah, harman Qardonum içi patlar (squah) Run run gacı gelip beni darlar (ye ye) Gang, gang Gang, gang Gang, gang (Artz, what's poppin' my G?) Harman Qardonum içi patlar Run run gacı gelip beni darlar Yeah, harman Qardonum içi patlar Run run gacı gelip beni darlar
Anıl Emre Kurban
Anıl Emre Kurban - 16 saatler önce
mükkemmel olmuş
DarkPin Official
DarkPin Official - 22 saatler önce
Merhaba iyi günler 🙋🏻‍♂️ Ben Onur (sahne adımla DarkPin) 9 yıldır müzikle uğraşıyorum ve son 4 yıldır kendi bestelerimi yapıyorum. Bu besteleri de sosyal platformlarda paylaşıyorum. Hedefim öncelikle Türkiye genelinde tanınmak ve şarkılarımı 7den 70e dinletebilmek. Bana destek olmak için TRvideos kanalıma abone olup bestelerime yorum atabilirsiniz. (TRvideos<DarkPin Official<oynatma listesi<DarkPin Besteleri) Eğer ınstagram sayfamı takip etmiyorsanız @darkpin_ ve @kara.0648 adlı hesaplarımı takip edebilirsiniz. TRvideos kanalımı, @darkpin_ ınstagram gönderilerimi hikayenizde paylaşarak ya da arkadaşlarınıza göndererek destek olabilirsiniz. 1 kişiye bile benim bestemi dinletmeniz benim için çok önemli olur. Destek olursanız eğer çok sevinirim 💫 trvideos.net/bS8k_g57qTU-video.html
Tolga Atma
Tolga Atma - Gün önce
Mal gibi iş yapmaya devam ..
Özgür Doğruöz
Özgür Doğruöz - Gün önce
Yoruma begeni falan atmayın gelip kesinlikle dinlemem çünküüü play listeme ekledim 😍😍😍
Game İn Game
Game İn Game - Gün önce
Anlamsız şarkılar yazmaya devam et bence daha ii
wind
wind - Gün önce
𝙞𝙮𝙞 𝙮𝙞𝙣𝙚 𝙮𝙖𝙧𝙧𝙖𝙢 𝙜𝙞𝙗𝙞 𝙤𝙡𝙢𝙪𝙨
İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesi İlk1000
İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesi İlk1000 - Gün önce
bu ne saçma sapan bi şarkı lütfen şu ülkede youtuberlar şarkı yapmayı kessin.
ClapzyFN
ClapzyFN - Gün önce
HARMAN
HAYTWORD TV
HAYTWORD TV - Gün önce
Zar (BEDAVA) BEAT (Prod.by HAYTWORD) l Türkçe Trap l 808 trap beat arıyan kardeşlerim kanalıma bi bakın derim saygılar
YusufLiveTR
YusufLiveTR - Gün önce
tik toktan gelenler +1
Yorumcu Cevahir
Yorumcu Cevahir - 2 gün önce
La olum adamlar bege konu diye telifi buraya yazmışlar bizim berkcanın konusu bu adanlar yanlış bastırmışlar sjsjsj
Hilafet
Hilafet - 2 gün önce
Abi Harika OIlmyşşşş
Ahmet Gullu
Ahmet Gullu - 2 gün önce
bence gayet başarılı bi parça olmuş
Haktan Eren Koyuer
Haktan Eren Koyuer - 2 gün önce
Guzel olmus autotune az basmissin ayari guzel olmus boyle devam et
Ahmet Mervan Demir
Ahmet Mervan Demir - 2 gün önce
bence anladıktan sonra çok güzel
canwood TV
canwood TV - 2 gün önce
daha kötüsünü sen bile yapamazsın
canwood TV
canwood TV - 2 gün önce
han ğan fıkıçıkıkı ğan ğan
yLeordYT
yLeordYT - 2 gün önce
Whoo LNC
Murat Kumak
Murat Kumak - 2 gün önce
Uuu oooo uuuu
Amr Naguib
Amr Naguib - 3 gün önce
⛔️Önemli ⚠️ Ve insanlar için yeni ve tüm tıp ilmini bozucak olan canlı bir organizmadır, ve gerçekten de insanların ilimini, tıbbi ilgilendiren şeyleri sıfır yapacak, onlar bununla ilgili hiçbir bilgiye ulaşamıyacaklar. Ancak yaklaşan güçlü virüs, cezadakı en güçlü darbedir o yüzden onlar umutsuzluğa düşeceklerdir, ve bu sadece solunum sistemi seviyesinde de değil, aslında COVID-19 virüs ile yaklaşan güçlü virüs kıyaslanamaz, o Çin'in başkanı Xi Jinping ve Allah'ın azabını kontrol ettiğini iddia edenler onlar kendilerin gerçek yalancı olduklarını biliyorlar hamd, her şeyden ve herkesten üstün olan Allah'a mahsustur. Çin'deki ateistlere ve onların suçlu liderlerine duyuruyorum, ve bütün zalim bozguncular - yeni bir virüs türü olan güçlü çarpıcı virüs, virüslerin en kötüsü ve en çok etki eden ve zarar vermede en güçlü olanıdır, o COVID-19 dediğiniz virüsten tamamen farklıdır, bu, tıp âlimlerinin ondan kaçmak için sırtlarını çevirecekleri ve doktorlar ordusunun geri dönemeyeceği durumdur, böylece mağlup olarak yüksek yapılı Dünya Sağlık Örgütü çökecektir ve onlar size Allah'ın azabını uzaklaştırmak için hiçbir yarar sağlayamazlar, hatta ne kendilerine ne de size yardım edebilirler. *********** İmam Nasır Muhammed El-Yemeni 29-Ramazan-1441 Hicri yılı 22 - 05 - 2020 ‏12: 20 pm ‏[Mekke] resmi saatine göre. ‏Alemlerin Rabbi olan Allah'ın Halifesinden Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping'e. 👇🏼👇🏼 www.mahdialumma.com/showthread.php?t=40250
A S Y A
A S Y A - 3 gün önce
Bu niye trendde lann nsnjsisjss
Mehmet Anlar
Mehmet Anlar - 3 gün önce
TELIF NERDE :D ??
Ninjago Fans TR
Ninjago Fans TR - 3 gün önce
Bu Asalak Nasıl Trendleri girdi ?
SADE BİR ÇİZER
SADE BİR ÇİZER - 3 gün önce
Bune ve nealaka
Melike Doğan
Melike Doğan - 3 gün önce
Bege en güzel şarkın konum atta geleyim 😂 bence bu olmamış maalesef beğenmedim
ECG
ECG - 3 gün önce
Yorumlar sıfırlanmış neyse bok gibi ama beat of
Light Light
Light Light - 3 gün önce
⛔️Önemli ⚠️ Ve insanlar için yeni ve tüm tıp ilmini bozucak olan canlı bir organizmadır, ve gerçekten de insanların ilimini, tıbbi ilgilendiren şeyleri sıfır yapacak, onlar bununla ilgili hiçbir bilgiye ulaşamıyacaklar. Ancak yaklaşan güçlü virüs, cezadakı en güçlü darbedir o yüzden onlar umutsuzluğa düşeceklerdir, ve bu sadece solunum sistemi seviyesinde de değil, aslında COVID-19 virüs ile yaklaşan güçlü virüs kıyaslanamaz, o Çin'in başkanı Xi Jinping ve Allah'ın azabını kontrol ettiğini iddia edenler onlar kendilerin gerçek yalancı olduklarını biliyorlar hamd, her şeyden ve herkesten üstün olan Allah'a mahsustur. Çin'deki ateistlere ve onların suçlu liderlerine duyuruyorum, ve bütün zalim bozguncular - yeni bir virüs türü olan güçlü çarpıcı virüs, virüslerin en kötüsü ve en çok etki eden ve zarar vermede en güçlü olanıdır, o COVID-19 dediğiniz virüsten tamamen farklıdır, bu, tıp âlimlerinin ondan kaçmak için sırtlarını çevirecekleri ve doktorlar ordusunun geri dönemeyeceği durumdur, böylece mağlup olarak yüksek yapılı Dünya Sağlık Örgütü çökecektir ve onlar size Allah'ın azabını uzaklaştırmak için hiçbir yarar sağlayamazlar, hatta ne kendilerine ne de size yardım edebilirler. *********** İmam Nasır Muhammed El-Yemeni 29-Ramazan-1441 Hicri yılı 22 - 05 - 2020 ‏12: 20 pm ‏[Mekke] resmi saatine göre. ‏Alemlerin Rabbi olan Allah'ın Halifesinden Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping'e. 👇🏼👇🏼 www.mahdialumma.com/showthread.php?t=40250
Hüsnü BAŞKURT
Hüsnü BAŞKURT - 3 gün önce
Ne alaka¿¿¿
Nurstudies
Nurstudies - 3 gün önce
2. yorumm 😂😂??
GAMİNG OYUNCU
GAMİNG OYUNCU - 3 gün önce
Trendlere girmiş !?!!?!?!?!!
YENİ USTA
YENİ USTA - 3 gün önce
Umarım Ailen Uzun Yaşar Umarım İstediğin Her Şey Olur Umarım Hayal Ettiğin Yerlere Gelirsin 136 Aboneyim 154 Yaparmısınız
YASIN KPLN
YASIN KPLN - 3 gün önce
Kul hakki bu arada sanki berkcan paylasmasini bilmiyordu
Khaled Mohamed
Khaled Mohamed - 3 gün önce
⛔️Önemli ⚠️ Ve insanlar için yeni ve tüm tıp ilmini bozucak olan canlı bir organizmadır, ve gerçekten de insanların ilimini, tıbbi ilgilendiren şeyleri sıfır yapacak, onlar bununla ilgili hiçbir bilgiye ulaşamıyacaklar. Ancak yaklaşan güçlü virüs, cezadakı en güçlü darbedir o yüzden onlar umutsuzluğa düşeceklerdir, ve bu sadece solunum sistemi seviyesinde de değil, aslında COVID-19 virüs ile yaklaşan güçlü virüs kıyaslanamaz, o Çin'in başkanı Xi Jinping ve Allah'ın azabını kontrol ettiğini iddia edenler onlar kendilerin gerçek yalancı olduklarını biliyorlar hamd, her şeyden ve herkesten üstün olan Allah'a mahsustur. Çin'deki ateistlere ve onların suçlu liderlerine duyuruyorum, ve bütün zalim bozguncular - yeni bir virüs türü olan güçlü çarpıcı virüs, virüslerin en kötüsü ve en çok etki eden ve zarar vermede en güçlü olanıdır, o COVID-19 dediğiniz virüsten tamamen farklıdır, bu, tıp âlimlerinin ondan kaçmak için sırtlarını çevirecekleri ve doktorlar ordusunun geri dönemeyeceği durumdur, böylece mağlup olarak yüksek yapılı Dünya Sağlık Örgütü çökecektir ve onlar size Allah'ın azabını uzaklaştırmak için hiçbir yarar sağlayamazlar, hatta ne kendilerine ne de size yardım edebilirler. *********** İmam Nasır Muhammed El-Yemeni 29-Ramazan-1441 Hicri yılı 22 - 05 - 2020 ‏12: 20 pm ‏[Mekke] resmi saatine göre. ‏Alemlerin Rabbi olan Allah'ın Halifesinden Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping'e. 👇🏼👇🏼 www.mahdialumma.com/showthread.php?t=40250
BERKAN
BERKAN - 3 gün önce
Nie milletin hakkına giriyosun ??
İsmet Demir
İsmet Demir - 3 gün önce
Serefsizlik bu
COMMENTMAN
COMMENTMAN - 3 gün önce
80 200
Nat
Nat - 3 gün önce
📌👆 Bu arada Bursa'dan Nat yeni şarkı yayınladı🎶 İşte senin için bir şarkı… Parazit - Nat link.tospotify.com/hXPndFrtwab
MetoTheBoss
MetoTheBoss - 3 gün önce
BİLGİ! insanın sadece "La ilahe illallah" derken dudağı kıpırdamaz Telefonu Uçak modu'na alıp şarja takarak %50 daha hızlı şarj olmasını sağlayabilirsiniz Bir inek hayatı boyunca yaklaşık 200.000 bardak süt üretir İstatistiklere göre, üşengeç insanlar daha zekidir Tüm dünyada her saniye 10 milyonun üzerinde sigara yakılmaktadır Yaklaşık 65 milyon kişi dünyada Türkiye diye bir ülke olduğunu bilmiyor Yeni doğmuş bir bebeğin topuk iziyle annesinin baş parmak izi aynıdır İnsanların %97'si küçükken ayın kendilerini takip ettiğini düşünmüşlerdir Çikolataya olan bağımlılık, uyuşturucuya olan bağımlılıkla aynı kuvvettidir Rendelenmiş limon kabuğuyla dişlerinizi fırçalarsanız lekeler gider ve dişleriniz parlar. Ütü suyunuzun içine biraz parfümünüzden sıkarsanız, çamaşırlarınız mis gibi kokacaktır. Eger hiç hereket etmeden 15 dakika durursaniz vücudunuz kendini kapatir ve uykuya dalarsiniz Alkol, beyninizin "Dürüstlük" ile ilgili kısmını harekete geçirir. Bu yüzden, alkol içenler genellikle doğruları söyler İstiklal Marşı 571 Hece 1453 Harften Oluşmaktadır 1 Aboneyim 100 Abone Yaparmısın ? Yapmasanda Canın Sağolsun
jtikfikbolg tokbiulfrjb
jtikfikbolg tokbiulfrjb - 3 gün önce
lan sen nasıl trende girdin soxjekznwkd
Murat Kumak
Murat Kumak - 3 gün önce
Harmanımmmm🖕🖕
YENİ USTA
YENİ USTA - 3 gün önce
Umarım Ailen Uzun Yaşar Umarım İstediğin Her Şey Olur Umarım Hayal Ettiğin Yerlere Gelirsin 136 Aboneyim 142 Yaparmısınız
YENİ USTA
YENİ USTA - 3 gün önce
Umarım Ailen Uzun Yaşar Umarım İstediğin Her Şey Olur Umarım Hayal Ettiğin Yerlere Gelirsin 136 Aboneyim 142 Yaparmısınız
Bilginin Zaferi
Bilginin Zaferi - 3 gün önce
👉Zeki insanlar, arkadaş sayısı bakımından ortalamanın altında arkadaş edinirler çünkü daha seçicidirler. *Yeni ve henüz küçük bir kanal olduğumuz için mecburen kendimizi bu şekilde tanıtıyoruz rahatsızlık verdiysek lütfen kusurumuza bakmayın. BU TARZ İLGİNÇ VE ESRARENGİZ BİLGİ VİDEOLARI İÇİN KANALIMIZA ABONE OLABİLİRSİNİZ!
Bilginin Zaferi
Bilginin Zaferi - 3 gün önce
👉Ne kadar mutlu olursak o kadar az uykuya ihtiyaç duyarız. *Yeni ve henüz küçük bir kanal olduğumuz için mecburen kendimizi bu şekilde tanıtıyoruz rahatsızlık verdiysek lütfen kusurumuza bakmayın. BU TARZ İLGİNÇ VE ESRARENGİZ BİLGİ VİDEOLARI İÇİN KANALIMIZA ABONE OLABİLİRSİNİZ!
Bilginin Zaferi
Bilginin Zaferi - 3 gün önce
👉Bir kadının sır tutabilme süresi ortalama 47 saat 15 dakikadır. *Yeni ve henüz küçük bir kanal olduğumuz için mecburen kendimizi bu şekilde tanıtıyoruz rahatsızlık verdiysek lütfen kusurumuza bakmayın. BU TARZ İLGİNÇ VE ESRARENGİZ BİLGİ VİDEOLARI İÇİN KANALIMIZA ABONE OLABİLİRSİNİZ!
Muhammed Ali
Muhammed Ali - 3 gün önce
Berkcanın paylaştığı trende girmeden bu girmiş sjsjjsjsjsjs berkcan görürse telif is coming
Gıpta
Gıpta - 3 gün önce
Okuma şekli dahi başkasının ceg mi diyim
94 LABEL Unreleased
94 LABEL Unreleased - 3 gün önce
Run run
Sena Nur Başar
Sena Nur Başar - 3 gün önce
şarkı 2:04 ten sonra başlıyo çok iyi
lson dlne
lson dlne - 4 gün önce
Birçok farklı ülkeden kamu görevlileri ve uzmanları 17 Eylül 2019 Kopenhag’da “Alaka, Aciliyet ve Eylemler: Çin'deki Vicdan Mahkumlarından Zorla Organ Toplamak” başlıklı halka açık bir foruma katıldı. Seminer, aynı zamanda Kopenhag'da gerçekleştirilen Avrupa Organ Nakli Derneği (ESOT) yıllık konferansına denk gelmek üzere ayarlandı. Beş uluslararası kuruluş, Batılı milletlere Çin Komünist rejiminin organları için vicdan mahkumlarını öldürmesini engellemek adına harekete geçme çağrısında bulunan ortak bir bildiri imzaladı. İnsan hakları avukatı ve bağımsız araştırmacı David Matas ile bağımsız bilim adamı ve tıp profesörü Huige Li, forumda konuşma yapmaları için davet edildi. Falun Gong Uygulayıcıları Nakil Organlarının Ana Kaynağıdır Pek çok ülkeden gelen forumdaki uzmanlar, Çin’in organ yağmacılığını sürdürdüğünü ve talihsiz ilişkilerinin dokunaçlarını birçok yabancı ülkeye yaydığını öğrendiler. Sürgündeki bir Uygur cerrahı olan Dr. Enver Tohti, yakın zamanda toplanan organların “yeşil şerit” veya “ekspres şerit” halinde, Urumçi havaalanında ve diğeri komşu Qinghai Eyaletinin başkenti Xining'deki havaalanında görüldüğünü gösteren kanıtlar sundu. Tohti, “Böyle bir yeşil şerit oluşumunu sürdürmek için büyük bir insan organı tedarik zinciri gerekir” dedi. Huige Li, komünist rejimin “beyin ölümü”nü insan organlarını almak için bahane olarak kullandığını söyledi. Li, “Organlarını almadan önce insanları öldürmüyorlar. Gerçek şu ki, yaşayan bir insanın kalbini kesiyorlar” dedi. Dünyada Falun Gong Zulmünü Araştırma Örgütü Başkanı Bay Zhiyuan Wang (WOIPFG), bir araştırmacının Çin'deki en iyi hastanelerin 17'si ile organ nakilleri hakkında sorgulama yaptığı, 17 telefon kaydı yaptığını ve bu görüşmelerin 10'unda Çinli doktorlar ve diğer sağlık personeli, sağlıklı, yaşayan Falun Gong uygulayıcılarından organlar sağlayabileceklerini kabul ederken, kalan yedi hastanedeki doktorların ise organların sağlıklı Falun Gong uygulayıcılarından gelip gelmediğini sorulduğunda arayanı azarlamadığını tespit ettiklerini söyledi. Avukat David Matas, Danimarka hükümetini, insan organlarının kaçakçılığına karşı mücadele etmek için Avrupa Konseyi Sözleşmesini imzalamaya çağırdı. Anlaşmada, Danimarka'nın organ nakli etiğini kötüye kullanmamaları için yabancı kurumlarla işbirliği yapanları cezalandırmasını gerektireceğini söyledi. Belediye Meclisi: “Zorla Organ Toplama Suçlarına Göz Yumamıyorum” Foruma hem Danimarka Halk Partisi hem de Kopenhag Şehir Konseyi üyesi ve eski bir parlamento üyesi olan Bay Kenneth Kristensen Berth, misafir olarak katıldı. Forumun Christianborg'da (Danimarka Parlamentosu'nun bulunduğu yerde) yapıldığı takdirde, daha fazla halkın dikkatini çekeceğini söyledi. Çin-Danimarka ilişkilerinin son 20 yıldır yanlış yönde gittiğini söyledi. Ekonomik çıkarlar nedeniyle, Danimarka Çin'de meydana gelen zorunlu organ toplama suçlarına göz yummayı seçmişti. İnsanlığa karşı işlenen bu suçlar başka bir ülkede olsaydı, Danimarka'nın onaylamayacağını ifade edeceğini ve ülkeye baskı yapacağını söyledi. Bay Kristensen Berth, konunun tekrar tekrar dile getirilmesi gerektiğini söyledi. “Bunu yapmalıyız. Üzerinde çalışıyorum ve daha fazla insanın bu çabaya katılmasını diliyorum ” dedi. Gençlik Sosyal Demokrat Partisinden Dalsgaard: “Mesajı Yayacağım” Gençlik Sosyal Demokrat Partisi'nden Simon Dalsgaard, geçen yaz Kırgızistan ve Tacikistan'da seyahat ederken organ toplama suçlarını duyduğunu, foruma katıldıktan sonra, ancak öldürülen insanların sayısının farkına vardığını söyledi. Önünde ne kadar engel olduğuna bakmaksızın mesajı yaymak için her türlü çabayı göstereceğini söyledi. Dalsgaard forumu bir araya getirmekle sorumlu kuruluşlara, “Kopenhag'a geldiğiniz ve bu forumu düzenlediğiniz için gerçekten minnettarım” dedi. Forum, Gelecekteki Evimiz (Our Future House) ve Uluslararası İnsan Hakları Derneği (International Society for Human Rights) tarafından düzenlendi ve ETAC ve Çin Organ Toplama Araştırma Merkezi (COHRC) tarafından ortaklaşa düzenlendi.
QuartZ / Oğuzhan
QuartZ / Oğuzhan - 4 gün önce
bok gibi.
alican sokar
alican sokar - 4 gün önce
ufo361 bunu beğendi
Sen Eşittir Ben
Sen Eşittir Ben - 4 gün önce
Herkes şarkı söylemek zorunda mı?
Miles Morales
Miles Morales - 4 gün önce
Orijinal şarkı mı bu
The OLG TV
The OLG TV - 4 gün önce
Çok değişik bir tarz ayrıca çok akıcı olmuş ✔
Corona
Corona - 4 gün önce
ulan bi salın
MURAT BÖLÜKBAŞI
MURAT BÖLÜKBAŞI - 4 gün önce
BEGE KARDEŞİM KÖTÜ RAP YAPTIĞINI ANLADIĞIN GÜN BÜYÜDÜĞÜN GÜNDÜR
yemin ederim bu kanala abone olucam
yemin ederim bu kanala abone olucam - 4 gün önce
Birinin gerçekten bu kanalı banlatması lazım incelerseniz Çok büyük bir emek hırsızlığı Yapıyorlar
şaban TAM
şaban TAM - 4 gün önce
Olurrr
Abdullah Tașpınar
Abdullah Tașpınar - 4 gün önce
Gaci kelimesi bı yerlerden tanidikssss Ali bicimsssss
AKTOSENA
AKTOSENA - 4 gün önce
Çok iyi
Ahmet Bakır
Ahmet Bakır - 4 gün önce
Trendlere girdi sjsjsjsj
_ GALAXY _
_ GALAXY _ - 4 gün önce
tiktokcuların eline gececiğine eminim
Yorumcu Cevahir
Yorumcu Cevahir - 4 gün önce
Şarkının normali daha trende girmedi be sjsjs
İsmail Memis
İsmail Memis - 4 gün önce
inanin zor durumda olmasam aramam nerelere başvurduysam bir sonuç alamadım ben asgari ücretle çalışan biriyim kirada oturuyorum üç tane oğlum var maddi yönden çok zor durumdayım artık evimi geçindirmekte zorlanıyorum borçlarım belimi iyice büktü altından kalkamaz duruma geldim sizden tek isteğim bana yardımcı olmanız ödemelerim geldi ödeyemiyorum bankalar arıyor tehdit diliyle konuşuyor hacizden bahsediyorlar eşimin haberi yok yuvamın yıkılmasını istemiyorum allah aşkına birisi sesimi duysun bana yardımcı ol abi dayanacak gücüm kalmadı geceleri gözüme uyku girmiyor beş günlük çocuğum yeni doğdu onu dahi alıp sevemiyor kafam çok dolu allah rızası için bana yardımcı ol zamanım kalmadi tr8600 0100 1550 63539670 5003 İ.M.
Ne Ararsan Var
Ne Ararsan Var - 4 gün önce
Bişi dicem bu kanal nası bi şey hala anlamış. Değilim
Mert Polatoğlu
Mert Polatoğlu - 4 gün önce
Merhaba Arkadaşlar İlk Öncelikle Rahatsız Ettiğim İçin Özür Dilerim Sizlerden Bir İsteğim Var Kanalımda Eğlenip Gülebileceğiniz Komik Eğlenceli Ve Bilgili Videolar Paylaşıyorum Rica Etsem Bir Göz Atabilirmisiniz Destekleriniz İçin Çok Teşekkür Ederim CANSINIZ SEVGİLER
Şegenin Maceraları
Şegenin Maceraları - 4 gün önce
Sivilceleri önlemek için duşun sonunda soğuk suyu açın. Soğuk su gözenekleri kapatarak kir ve bakterinin içeri girmesini engeller. Telefonu uçak moduna alıp daha hızlı şarj almasını sağlayabilirsiniz. Bir inek hayatı boyunca yaklaşık 200.000 bardak süt üretebilir. İstatistiklere göre üşengeç insanlar daha zekidir. 🤔 Tüm dünyada her saniye 10 milyonun üzerinde sigara yakılmaktadır. Yaklaşık 65 milyon kişi dünyada Türkiye diye bir ülke olduğunu bilmiyor. Yeni doğmuş bir bebeğin topuk izi annesinin baş parmak izi ile aynıdır. İnsanların %97'si küçükken ayın kendisini takip ettiğini düşünmüşlerdir. Çikolataya olan bağımlılık uyuşturucuya olan bağımlılıkla aynıdır. rendelenmiş limon kabuğuyla dişlerinizi fırçalarsanız lekeler gider ve dişleriniz parlar. Ütünüzün suyunun içine biraz parfümünüz denk koyarsanız elbiseleriniz mis gibi kokar. Eğer hiç hareket etmeden durursanız vücudunuz kendisini kapatır ve uykuya dalarsınız. Ciddi bir uyku sıkıntısı cekiyosaniz 1 dakika boyunca gözleri kapatıp açın daha sonra hareketsiz durun. Daha ciddiyse bir uzmana başvurun. Alkol beyninizin "dürüstlük" ile ilgili kısmını harekete geçirir bu yüzden alkol içenler genellikle doğruları söyler. İstiklal marşı 666 hece 1455 harften oluşmaktadır. Arkadaşlar size birazcık bile bilgi sağlayabildiysem ne mutlu bana sizden çok şey istemiyorum kanalım şu anda 550 abone 600 yapabilir miyiz .💙 Gezi ile ilgili paylaşımlar yapıyorumm.
tuğba tan
tuğba tan - 4 gün önce
guuci gang ? sadece bi marka yanii?
ZXShadow
ZXShadow - 4 gün önce
Şarkının en güzel yeri; *SJSIWISHSNAKSSKSJUS*
Muhammet STAPOİSON
Muhammet STAPOİSON - 4 gün önce
Kim söylüyor diye gelenler oturun şöyle
servet aydoğdu
servet aydoğdu - 4 gün önce
Ben vaziyetimi alsam mı?
Ali Ay
Ali Ay - 4 gün önce
Berbat
Horned
Horned - 4 gün önce
44 bin izlenmeyle trende girildiğini ilk defa gördüm kaç para verdin
Akif Baldemir
Akif Baldemir - 4 gün önce
Arkadaşlar şarkının orjinali şuan Berkcan'ın kanalında. Beğenin herkes görsün.
Sultan Temel
Sultan Temel - 4 gün önce
berkcan paylaşmadan nasıl paylaşabiliyorsunuz