Gereksiz Oda
Gereksiz Oda
  • 1 573
  • 542 462 037
  • 100
  • Katılım 18 Mar 2014
►Merhabalar ben Emrecan! ama Emjan diyorlar :)
►Reklam & Sponsorluk : emrecan@temagency.com

Video
YETEEEER 🤬😡
YETEEEER 🤬😡
2 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda FIFA 20'nin yeni bölümü ile karşınızdayım bu bölüm artık yeter diyoruz dayanacak gücüm kalmadı.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy ►FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda FIFA oynadım !
MUSLERA GOL ATTI VE KAYBEDERSEM SİLİNİ.. 😐😥
MUSLERA GOL ATTI VE KAYBEDERSEM SİLİNİ.. 😐😥
3 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile kapışıyoruz ve kaybedersem Muslera siliniyor.. Ayrıca Muslera bu maç yine gol atıyor :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
HAYATIMIN EN İYİ ÇALIMLI GOLÜ 😎😲
HAYATIMIN EN İYİ ÇALIMLI GOLÜ 😎😲
4 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda FIFA 20'nin yeni bölümü ile karşınızdayım bu bölüm hayatımda Mbappe ile ilk defa çok değişik bir çalım atıp golle noktalıyorum. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy ►FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda FIFA oynadım !
THUG LIFE  😎😎
THUG LIFE 😎😎
7 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile kapışıyoruz artık nefret ettiğim oyuncu Viearra'yı silmek için ortaya Salah'ımı koyuyorum ve sonuç ne oluyor bakalım. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
ÜMİDİ'NİN YILLARDIR BEKLEDİĞİ OYUNCU ÇIKTI 😱🤣
ÜMİDİ'NİN YILLARDIR BEKLEDİĞİ OYUNCU ÇIKTI 😱🤣
9 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de Ümidi'nin hayal edipte çıkaramadığı oyuncuyu tek hamlede çıkarıyoruz ve Ümidi'yi arıyoruz şoka giriyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Oğuz'un Instagram: @oguzipk ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açtım !
100 ! 💯😎
100 ! 💯😎
11 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda FIFA 20'nin yeni bölümü ile karşınızdayım bu bölüm kimya rekorumuzu 100 ile tamamlıyoruz ve mükemmel bir maç oluyor.. efsane futbolcular şov yapıyor! Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy ►FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda FIFA oynadım !
ÜMİDİ'NİN KANALI ÇALINDI HIRSINI BENDEN ÇIKARDI 😲😭
ÜMİDİ'NİN KANALI ÇALINDI HIRSINI BENDEN ÇIKARDI 😲😭
13 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi uzun bi aradan sonra kapışıyoruz ve kaybeden bingo yapıp takımından bir oyuncu siliyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
98 MBAPPE ŞOVU 😯🥳
98 MBAPPE ŞOVU 😯🥳
15 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda FIFA 20'nin yeni bölümü ile karşınızdayım bu bölüm 98 Mbappe ile mükemmel goller atıyoruz.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy ►FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda FIFA oynadım !
TOLDO GERİ DÖNDÜ 😍😍
TOLDO GERİ DÖNDÜ 😍😍
16 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de herkesin bilmediği fakat eskilerin çok iyi tanıdığı Şaplakcity düşmanı efsane kaleci F.TOLDO geri döndü! Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Oğuz'un Instagram: @oguzipk ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açtım !
FALCAOOOOOO 😎😲
FALCAOOOOOO 😎😲
18 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda FIFA 20'nin yeni bölümü ile karşınızdayım bu bölüm Falcao ile Futdraft'da mükemmel bir gol atıyoruz.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy ►FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda FIFA oynadım !
SUAREZ PATLADI.. 😐😐
SUAREZ PATLADI.. 😐😐
19 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile Vierra vs canlı bomba Suarez'i kapıştırıyoruz ve o efsane siliniyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
UÇARAK TOPU ÇİZGİDEN SON ANDA KURTARDI 😯😯
UÇARAK TOPU ÇİZGİDEN SON ANDA KURTARDI 😯😯
23 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda FIFA 20'nin yeni bölümü ile karşınızdayım bu bölüm rakibimin defansı bildiğin topu çizgiden uçarak tuttu.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy ►FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda FIFA oynadım !
47 METRE CANLI BOMBA SUAREZ GOL 🔥😲
47 METRE CANLI BOMBA SUAREZ GOL 🔥😲
23 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de Sesegel ve Ümidi ile birlikte EKİBEGEL klan maçlarında canlı bomba Suarez ile 47 Metre uzaktan gol atıyorum ekip coşuyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ekibegel maçı yaptık!
ULTİ CHALLENGE 😎 - Brawl Stars #emjankimlan
ULTİ CHALLENGE 😎 - Brawl Stars #emjankimlan
25 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda Brawl Stars'da Batuhan Çelik ile birlikte Ulti Challenge ve bir sürü #emjankimlan challengeları yapıyoruz Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Vales: trvideos.net/c/UC2f-ReE6UJbPhZ3XMghSuIg ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
GRIEZMANN'DAN NİHAT KAHVECİ EURO 2008 GOLÜ 🔥🔥🔥
GRIEZMANN'DAN NİHAT KAHVECİ EURO 2008 GOLÜ 🔥🔥🔥
26 gün önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü Bingo yapıyoruz,Griezmann'dan Nihat Kahveci'nin EURO 2008'de çeklere attığı mükemmel gol örneğini izliyoruz.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
KAHİN ÜMİDİ 😱😱😱
KAHİN ÜMİDİ 😱😱😱
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de haftalar sonra top açılımı ile karşınızdayız ve mükemmel bir video oluyor Ümidi ne derse o çıkıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açtım !
ADAM BENLE DALGA GEÇTİ 😑
ADAM BENLE DALGA GEÇTİ 😑
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda FIFA 20'nin yeni bölümü ile karşınızdayım bu bölüm rakibim resmen benim ile dalga geçiyor :( ama sonradan korkmaya başladı :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy ►FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda FIFA oynadım !
MUSLERA GOL ATTI,ÜMİDİ REZİL OLDU 😂
MUSLERA GOL ATTI,ÜMİDİ REZİL OLDU 😂
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü Bingo yapıyoruz,Muslera yani hayatında ilk defa bir kapışmada kaleci gol atıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
İLK MAÇ VE TARİH OLACAK 😎
İLK MAÇ VE TARİH OLACAK 😎
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda hayatımda ilk defa tek başıma online bir şekilde FIFA oynuyorum ve FIFA 20'de FUT Draft modunda toplam 9 gol oluyor aşırı eğlenceli bir maç oldu.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►FIFA 20'yi satın almak için tıkla: www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-20/buy ►FIFA Puanı satın almak için tıkla: www.origin.com/irl/en-us/store/fifa/fifa-20/currency ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda FIFA oynadım !
GERÇEK GİZEMLİ MEGA KUTU 😨
GERÇEK GİZEMLİ MEGA KUTU 😨
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda Supercell ekibi yani Brawl Stars tarafından bana GERÇEK GİZEMLİ SÜRPRİZ KUTU hediye ettiler ve içinde efsane şeyler var sizlere de vermek istiyorum videoyu tamamen izlemenizi öneriyorum. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
KURAN ÇARPSIN BÖYLE BİR GOL YOK 😶
KURAN ÇARPSIN BÖYLE BİR GOL YOK 😶
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü maçında tarihte ilk defa bir kapışmada bu kadar güzel goller oluyor.. gözlerinize inanamayacaksınız ! Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
YOUTUBER BRAWL STARS TURNUVASI 🤑
YOUTUBER BRAWL STARS TURNUVASI 🤑
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda Brawl Stars'da 35.000TL ödüllü turnuvaya katılıyoruz ünlü TRvideosrların olduğu turnuvada bakalım neler yaptım.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Vales: trvideos.net/c/UC2f-ReE6UJbPhZ3XMghSuIg ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
ÜMİDİ 50 METRE FRİKİK GOLÜ 😲
ÜMİDİ 50 METRE FRİKİK GOLÜ 😲
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü Bingo yapıyoruz,Ümidi 50 Metre Frikik golü atıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
AKREP KONTROL + TOPUK GOLÜ 😎
AKREP KONTROL + TOPUK GOLÜ 😎
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü, M.Salah'ları kapıştırıyoruz Ümidi'den Akrep kontrolü ve hemen ardından mükemmel bir topuk golü geliyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
SON KLAVYE KIRICI VALES - Brawl Stars
SON KLAVYE KIRICI VALES - Brawl Stars
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda Brawl Stars'da Vales ile birlikte Brawl Stars oynuyoruz,sinirden klavyeyi kıran Vales ve herşeye gülen Emjan ile mükemmel bir video ortaya çıktı.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Vales: trvideos.net/c/UC2f-ReE6UJbPhZ3XMghSuIg ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
TARİHTE İLK CANLI YAYIN BİNGO KAPIŞMA
TARİHTE İLK CANLI YAYIN BİNGO KAPIŞMA
2 aylar önce
Support the stream: streamlabs.com/gereksizoda Ümidi ile CANLI YAYINDA tarihte bir ilk yapıp BİNGO kapışıyoruz,daha fazlası için beğenme tuşuna basmayı unutmayın !
101 CRISTIANO RONALDO !!!!!!!
101 CRISTIANO RONALDO !!!!!!!
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de Ümidi ile birlikte top açılımı yapıyoruz ve Ümidi kendi elleriyle bana 101 Cristiano Ronaldo çıkarıyor OHA ! Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açtım !
45 METRE GOL REKOR 😲
45 METRE GOL REKOR 😲
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü, Neymar vs Meunier maçı yapıyoruz ve PES 2020'de REKOR 45 Metre gol ile şoktayım.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
ÜMİDİ SİNİRLİ 🤬
ÜMİDİ SİNİRLİ 🤬
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de Ümidi,Ozan Berkil ve Oğuz ile birlikte PesDraft DON Challenge yapıyoruz ve Ümidi bana saldırıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda PES oynadık !!
EKİP.EXE @Furkan Yaman @SeseGel @Ümidi
EKİP.EXE @Furkan Yaman @SeseGel @Ümidi
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda EKİP ile yani Furkan Yaman,Sesegel ve Ümidi ile birlikte aylardır beklediğiniz PARTY PANIC oynadık !! Efsane EKİP geri döndü.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda EKİP ile party panic oynadık !
MUSLERA REFLEXİ 😎
MUSLERA REFLEXİ 😎
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü maçında BİNGO yapıyoruz,bu maç efsane comeback ve efsane Muslera reflex kurtarışları ile şenleniyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
MARADONİNHO !?
MARADONİNHO !?
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de sonunda beklediğiniz siyah top açılımı geliyor ama ne geliyor.. Maradona,Ronaldinho ve sürpriz isim artık Fırtınagücünde! Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açtım !
KÖRTİS GG AHAHAHHAHAHA
KÖRTİS GG AHAHAHHAHAHA
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de sonunda Muslera vs Courtius yani KÖRTİS kapışması yapıyoruz ve sonunda dualarımız tutuyor.. Ümidi şokta Ümidi vefat :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
ÇUKURHAYAT'DA BİR İLK ! *HACKER İÇİN MALZEME ÇALIYORUZ* !! (GTA 5 Online)
ÇUKURHAYAT'DA BİR İLK ! *HACKER İÇİN MALZEME ÇALIYORUZ* !! (GTA 5 Online)
Aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda GTA 5'de Çukur Hayat'ın 2.bölümü ile karşınızdayız bu bölüm Ümidi ile Emjan büyük Casino soygunumuz için Hackerımıza lazım olan malzemeleri çalmaya gidiyoruz ve tarihte bir ilk oluyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi GTA 5 oynadım !
KAPIŞMANIN EN KAVGALI MAÇI,MUSLERA FELÇ OLDU !! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO
KAPIŞMANIN EN KAVGALI MAÇI,MUSLERA FELÇ OLDU !! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü maçında BİNGO yapıyoruz,bu maç kapışmanın en faul ve en kavgalı maçı oldu Muslera'ya bile faul yaptı Çirkef ÜMİDİ.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
SON ÖLDÜRDÜĞÜN KİŞİNİN İSMİNİ ARKADAŞIN YAPSIN !! - Brawl Stars
SON ÖLDÜRDÜĞÜN KİŞİNİN İSMİNİ ARKADAŞIN YAPSIN !! - Brawl Stars
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda Brawl Stars'da Batuhan Çelik ile birlikte en çok kill alan kazanır hatta en son vurduğun adamın ismini rakibimiz kendi ismi yapıyor izleyince anlarsınız,çok eğlenceli oldu.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Batuhan Çelik: trvideos.net/u/bthnclks ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
18.543.555$ CASINO SOYGUNU !! - Ümidi ile ÇUKURHAYAT GERİ DÖNDÜ !! (GTA 5 Online)
18.543.555$ CASINO SOYGUNU !! - Ümidi ile ÇUKURHAYAT GERİ DÖNDÜ !! (GTA 5 Online)
4 aylar önce
Support the stream: streamlabs.com/gereksizoda Bana destek olmak ve benim ile video çekmek istiyorsanız abone ol butonunun hemen yanında KATIL seçeneğine basarak bana üye olabilirsiniz.
ÜMİDİ EN GÜZEL UZAKTAN GOLÜNÜ ATTI ! - KAYBEDEN 95 SALAH'I SİLER !!
ÜMİDİ EN GÜZEL UZAKTAN GOLÜNÜ ATTI ! - KAYBEDEN 95 SALAH'I SİLER !!
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico'da kaybeden en sevdiği ilk 11 oyuncusu 95 Salah'ı siliyor ve bu videoda kapışmanın en güzel golü geliyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
YENİLİRSEK SAÇLARIMIZI SIFIRA VURUYORUZ !! - PESDRAFT PES 2020
YENİLİRSEK SAÇLARIMIZI SIFIRA VURUYORUZ !! - PESDRAFT PES 2020
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de Ümidi ile birlikte birlik olup Ozan Berkil ve Oğuz'a meydan okuyoruz,eğer bizi yenerlerse saçlarımızı kazıtıyoruz.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi,Ozan ve Oğuz ile maç yaptım!
349 TAŞA 6.SEVİYE EFSANE CROW ALDIM ! Brawl Stars
349 TAŞA 6.SEVİYE EFSANE CROW ALDIM ! Brawl Stars
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda Brawl Stars'da 349 taşa 6.seviye EFSANE CROW alıyorum ve mükemmel maçlar atıyoruz ben bu oyunu bu karakterle daha çok sevdim :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
GRIZOU SONRADAN GİRDİ VE 4 KİŞİYE AYNI ANDA ÇALIM ATARAK GOL ATTI ! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO
GRIZOU SONRADAN GİRDİ VE 4 KİŞİYE AYNI ANDA ÇALIM ATARAK GOL ATTI ! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde Ümidi ile ŞaplakCity vs Fırtınagücü maçında BİNGO yapıyoruz,Grizou sonradan girip mükemmel bir gol atıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
OYUNUN EN İYİ KALECİLERİ KAPIŞMASI !! KÖRTİS VS TERSTEGEN - Ümidi vs Emjan PES 2020
OYUNUN EN İYİ KALECİLERİ KAPIŞMASI !! KÖRTİS VS TERSTEGEN - Ümidi vs Emjan PES 2020
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico'da kaybeden en sevdiği ilk 11 oyuncusu Griezmann'ı siliyor ve bu videoda kapışmanın en güzel golü geliyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
SESEGEL VE ÜMİDİ'Yİ LEON İLE GÖRÜNMEZ OLUP TROLLEDİM ! Brawl Stars
SESEGEL VE ÜMİDİ'Yİ LEON İLE GÖRÜNMEZ OLUP TROLLEDİM ! Brawl Stars
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda sonunda Sesegel ve Ümidi yani EKİP ile birlikte Brawl Stars oynuyoruz LEON ile görünmez olup ikisinide korkutuyorum çok eğlenceli oluyor :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
TÜRKİYE'NİN EN İYİ PES OYUNCUSU GELDİ !! +90 OHA.. - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
TÜRKİYE'NİN EN İYİ PES OYUNCUSU GELDİ !! +90 OHA.. - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Ümidi ile birlikte SİYAH TOP AÇILIMLARINA devam ediyoruz.. Ve ilk defa Türkiye'den +90 oynayan SİYAH TOP bana çıkıyor eğer 15.000 beğeni gelirse ilk 11'de oynatacağıma söz verdim :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
KAPIŞMANIN EN BELEŞ GOLÜ :D - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO PES 2020
KAPIŞMANIN EN BELEŞ GOLÜ :D - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO PES 2020
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde artık haftanın son maçı ile karşınızdayız kazanan haftayı lider olarak kapatıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
SADECE İNGİLİZCE KONUŞARAK PES OYNAMAK !!
SADECE İNGİLİZCE KONUŞARAK PES OYNAMAK !!
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de Ümidi,Ozan Berkil ve Oğuz ile birlikte tamamen ingilizce cahili olarak sadece ingilizce konuşup pes oynuyoruz :) Bence çok komik oldu.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda PES oynadık !!
MAÇTA KUPA ALAMAZSAM ÇİĞ YUMURTA İÇİYORUM !! Brawl Stars
MAÇTA KUPA ALAMAZSAM ÇİĞ YUMURTA İÇİYORUM !! Brawl Stars
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda Brawl Stars oynuyoruz fakat 2 oyunda eğer hiç kupa alamazsam eskilerin bildiği gibi tekrardan ÇİĞ YUMURTA içiyorum :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
KAPIŞMANIN EN GÜZEL GOLÜ !! - KAYBEDEN 95 GRIEZMANN'I SİLER !!
KAPIŞMANIN EN GÜZEL GOLÜ !! - KAYBEDEN 95 GRIEZMANN'I SİLER !!
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico'da kaybeden en sevdiği ilk 11 oyuncusu Griezmann'ı siliyor ve bu videoda kapışmanın en güzel golü geliyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
FÜZE İLE UÇAN MOTORLARI DURDUR !! - GTA 5 Online (Sesegel,Ümidi,AliToprak)
FÜZE İLE UÇAN MOTORLARI DURDUR !! - GTA 5 Online (Sesegel,Ümidi,AliToprak)
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda GTA 5 Onlineda ekip ile motor vs roket adlı harita ve sürpriz bir harıtayı oynuyoruz Sesegel,Ümidi ve Ali Toprak ile çok eğlenceli bir video oldu.. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda GTA5 Online Playlist oynadık !!
KÖRTİS ÖYLE BİR KURTARIŞ YAPTI Kİ,İZLEMEK İSTEMEZSİNİZ ! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO PES 2020
KÖRTİS ÖYLE BİR KURTARIŞ YAPTI Kİ,İZLEMEK İSTEMEZSİNİZ ! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO PES 2020
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde KÖRTİS öyle bir kurtarış yapıyor ki artık yeter diyoruz ve maçın adamı oluyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
KEKO İLE KAMPANYANIN EN İYİ SİYAH TOPUNU ÇIKARDIK !! - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
KEKO İLE KAMPANYANIN EN İYİ SİYAH TOPUNU ÇIKARDIK !! - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de keko ile birlikte kampanyanın en iyi Siyah Topunu çıkardık ve çıldırdık !! Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
DYNAMİKE İLE KATLİAM YAPTIM ! HER OYUN +10 KUPA ! Brawl Stars
DYNAMİKE İLE KATLİAM YAPTIM ! HER OYUN +10 KUPA ! Brawl Stars
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda ilk videosunu çek sevdiğiniz Brawl Stars'ın yeni bölümü ile karşınızdayım bu sefer Dinamik abimiz ile şov yaptım :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
ÜMİDİ HEM TROLLEDİ HEMDE 45 METRE GOL ATTI !! OHA ! SESEGEL ! ÜMİDİ ! EKİBEGEL PES 2020
ÜMİDİ HEM TROLLEDİ HEMDE 45 METRE GOL ATTI !! OHA ! SESEGEL ! ÜMİDİ ! EKİBEGEL PES 2020
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de Ümidi ve Sesegel ile birlikte EKİBEGEL klan maçlarında kaldığımız yerden devam ediyoruz bugün Ümidi hem trollüyor hemde EKİBEGEL'in en güzle 45 Metre golünü atıyor :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
EFSANELER SİLİNİYOR !! - BEN YENİLİRSEM 94 GULLIT'İ ÜMİDİ YENİLİRSE 93 CRUYFF'I SİLİYOR !!
EFSANELER SİLİNİYOR !! - BEN YENİLİRSEM 94 GULLIT'İ ÜMİDİ YENİLİRSE 93 CRUYFF'I SİLİYOR !!
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico'ya Ümidi ile birlikte başlıyoruz bugün ben yenilirsem efsane Gullit eğer Ümidi yenilirse efsane Cruyff siliniyor,EFSANELER KAPIŞMASI.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
ÜCRETSİZ KUTUDAN ÇIKAN EFSANE LEON İLE ŞOV YAPTIM ! Brawl Stars
ÜCRETSİZ KUTUDAN ÇIKAN EFSANE LEON İLE ŞOV YAPTIM ! Brawl Stars
2 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda kanalımda ilk defa Brawl Stars oynadım,merak etmeyin reklam felan değil sadece çok sevdiğim için sizinle birlikte oynamak istedim bence çok eğlenceli oldu. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Brawl Stars oynadım !
BU MAÇ YILIN MAÇI OLUR !! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO PES 2020
BU MAÇ YILIN MAÇI OLUR !! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO PES 2020
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde sonunda artık FC Fırtınagücü LİDER olarak haftayı kapatıyor,bu maç öyle bir maç ki izlerken şok olacaksınız.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
BEN TEK HEPİNİZ,TARİHİ GOL FARKI (REZİL OLDULAR!) - PES 2020 PESDRAFT
BEN TEK HEPİNİZ,TARİHİ GOL FARKI (REZİL OLDULAR!) - PES 2020 PESDRAFT
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Pesdraft ben tek hepiniz challenge yapıyoruz tam 4 kişi Ümidi,Ozan Berkil ve Oğuz ile birlikte maç yapıyoruz ve tarihi bi fark gol ile Ümidi şoka giriyor.. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda PesDraft oynadık!
SONUNDA BE SONUNDA !! - BEN YENİLİRSEM 97 MESSİ'Yİ ÜMİDİ YENİLİRSE 97 HARRY KANE'Yİ SİLİYOR !!
SONUNDA BE SONUNDA !! - BEN YENİLİRSEM 97 MESSİ'Yİ ÜMİDİ YENİLİRSE 97 HARRY KANE'Yİ SİLİYOR !!
3 aylar önce
►Raid’i ücretsiz indirin; ✅ IOS: bit.ly/2NU9dtX ✅ ANDROID: bit.ly/32TBkgY 💰50K gümüş ile başlayın ve 7. günde “Yeni oyuncu programından süper şampiyonunuzu kazanın💥 ►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico'ya Ümidi ile birlikte başlıyoruz bugün ben yenilirsem MESSİ eğer Ümidi yenilirse HARRY KANE siliniyor,sonunda DİRİLİŞ FIRTINAGÜCÜ zamanı.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
TOPU ARABA İLE POTAYA ATABİLİR MİSİN ! EKİP BANA KARŞI !
TOPU ARABA İLE POTAYA ATABİLİR MİSİN ! EKİP BANA KARŞI !
3 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda EKİP ile birlikte yani Sesegel,Ümidi çok beklediğiniz fakat benim bir türlü zaman ayıramadığım Rocket League oynuyoruz,TOPU Araba ile POTAYA ATABİLİR MİSİN,bu sefer EKİP BANA karşı oynuyor. Daha fazla bu tarz değişik oyunlar için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen :) #tekrengimizTURUNCU!! ►Reklam & Sponsorluk:emrecan@temagency.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda Rocket League oynuyoruz !!
DİRİLİŞ FIRTINAGÜCÜ ! MESSİ EFSANE FRİKİK GOLÜ !! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO PES 2020
DİRİLİŞ FIRTINAGÜCÜ ! MESSİ EFSANE FRİKİK GOLÜ !! - Ümidi ŞAPLAKCity BİNGO PES 2020
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico liginde sonunda artık FC Fırtınagücü geri dönüyor zaman Diriliş zamanı.. Mükemmel bir FRİKİK golü ile maçı noktalıyoruz. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
90.DAKİKA UZATMALARDA TARİHİ SON DAKİKA GOLÜ,ÜMİT ABİ ŞOKA GİRDİ !! - PES 2020 PESDRAFT
90.DAKİKA UZATMALARDA TARİHİ SON DAKİKA GOLÜ,ÜMİT ABİ ŞOKA GİRDİ !! - PES 2020 PESDRAFT
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Pesdraft DON Challenge yapıyoruz tam 4 kişi Ümidi,Ozan Berkil ve Oğuz ile birlikte maç yapıyoruz ve inanılmaz bir son dakika golü ile Ümidi şoka giriyor.. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda PesDraft oynadık!
ÜMİDİ'NİN SİLDİĞİ RONALDO'YU TEKRAR ÇIKARDIM !! *ben şok* - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
ÜMİDİ'NİN SİLDİĞİ RONALDO'YU TEKRAR ÇIKARDIM !! *ben şok* - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Ümidi'nin sildiği Cristiano Ronaldo'yu aynı şekilde tekrardan çıkardım ve neredeyse çıldırdım :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
SON DAKİKA GOLÜ !! - BEN YENİLİRSEM 95 MBAPPE'Yİ ÜMİDİ YENİLİRSE 96 HARRY KANE'Yİ SİLİYOR !!
SON DAKİKA GOLÜ !! - BEN YENİLİRSEM 95 MBAPPE'Yİ ÜMİDİ YENİLİRSE 96 HARRY KANE'Yİ SİLİYOR !!
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EL Pesico'ya Ümidi ile birlikte başlıyoruz bugün ben yenilirsem MBAPPE eğer Ümidi yenilirse HARRY KANE siliniyor,son dakika golü ile yıkılan taraf kim oluyor ? Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
SON ANDA FINISH'IN ÖNÜNDEDE ÖLDÜRMEZSİN VALES !! - GTA 5 Online (Sesegel,Ümidi,Vales)
SON ANDA FINISH'IN ÖNÜNDEDE ÖLDÜRMEZSİN VALES !! - GTA 5 Online (Sesegel,Ümidi,Vales)
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda aylar yıllar sonra GTA 5 Online EKİP videosu geliyor,Sesegel,Ümidi ve Vales ile kısa GTA videomuzda SON ANDA Finish'in önünde Vales beni öldürüyor.. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda GTA5 Online Playlist oynadık !!
FERRARI'DEN BİLE HIZLI GOLLER !! (210KM/H) OHA LAN !
FERRARI'DEN BİLE HIZLI GOLLER !! (210KM/H) OHA LAN !
3 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda Futbol tarihinde atılan en hızlı goller o kadar hızlı ki Ferrari'yi bile geçer o derece :) izliyoruz.. Ben çok şaşırdım bakalım sizde aynı tepkiyi verecekmisiniz. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen.. ►ABONE OL:goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda en hızlı golleri izledik !!
EKİBE SÜRPRİZ ÜNLÜ İSİM GELDİ !! - GTA 5 Online (Sesegel,Ümidi ve O !)
EKİBE SÜRPRİZ ÜNLÜ İSİM GELDİ !! - GTA 5 Online (Sesegel,Ümidi ve O !)
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda aylar yıllar sonra GTA 5 Online EKİP videosu geliyor,EKİBE çok sürpriz ünlü bir TRvideosr geldi sence bu isim kim ? Umarım özlemişsinizdir :) Çok eğlendik biz.. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda GTA5 Online Playlist oynadık !!
HANGİ FUTBOLCU DAHA PAHALI,BİLİRSEN EN İYİ TAKIMI AL !! - PES 2020 PESDRAFT
HANGİ FUTBOLCU DAHA PAHALI,BİLİRSEN EN İYİ TAKIMI AL !! - PES 2020 PESDRAFT
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Pesdraft UNO Challenge yapıyoruz tam 4 kişi Ümidi,Ozan Berkil ve Oğuz ile birlikte hangi futbolcu daha pahalı yani PAHALI FUTBOLCU PesDraft challenge yapıyoruz.. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda PesDraft oynadık!
KAPIŞMA LİGİ FİNAL ÜMİDİ İLE BOL GOLLÜ SON MAÇ !! (KİM SİLİNDİ !?) - Ümidi EL Pesico PES 2020
KAPIŞMA LİGİ FİNAL ÜMİDİ İLE BOL GOLLÜ SON MAÇ !! (KİM SİLİNDİ !?) - Ümidi EL Pesico PES 2020
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico ligimizin yeni bölümünde Ümidi'yi konuk ediyorum.. Ümidi ile BOL GOLLÜ final maçı ile karşınızdayız acaba finalde kim siliniyor,kim şampiyon oluyor ? Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
OYUNDA KİMSEDE OLMAYAN +97 OYUNCUYU ÜMİDİ İLE ÇIKARDIK !! *efsane* - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
OYUNDA KİMSEDE OLMAYAN +97 OYUNCUYU ÜMİDİ İLE ÇIKARDIK !! *efsane* - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Ümidi ile birlikte SİYAH TOP AÇILIMI yapıyoruz ve oyunda kimsede olmayan +97 efsane bir futbolcu siyah toptan çıkıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
*FİNAL* FİNAL MAÇINDA HASAN ABİ'DEN 90'A FRİKİK GOLÜ !! - KAPIŞMA LİGİ FİNAL ! - EL Pesico PES 2020
*FİNAL* FİNAL MAÇINDA HASAN ABİ'DEN 90'A FRİKİK GOLÜ !! - KAPIŞMA LİGİ FİNAL ! - EL Pesico PES 2020
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico'da rakibimiz Tantunispor ile maç yapıyoruz ve Hasan abi artık kapışmalardan çekildiği için final maçımızı yapıyoruz son golünü efsane 90'a giden frikik golü ile noktalıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Hasan abi ile maç yaptım!
TOPU ARABA İLE KALEYE ATABİLİR MİSİN 4 ! EKİP ÜMİDİ'YE KARŞI !
TOPU ARABA İLE KALEYE ATABİLİR MİSİN 4 ! EKİP ÜMİDİ'YE KARŞI !
3 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda EKİP ile birlikte yani Sesegel,Ümidi çok beklediğiniz fakat benim bir türlü zaman ayıramadığım Rocket League oynuyoruz,TOPU Araba ile Kaleye ATABİLİR MİSİN 4,bu sefer EKİP Ümidi'ye karşı Ümidi öyle bir satıyor ki..Daha fazla bu tarz değişik oyunlar için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen :) #tekrengimizTURUNCU!! ►Reklam & Sponsorluk:emrecan@temagency.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda Rocket League oynuyoruz !!
4 KİŞİ HANGİ YOUTUBER DAHA ÇOK İZLENDİ ?!  *YOUTUBER CHALLENGE* - PES 2020 PESDRAFT
4 KİŞİ HANGİ YOUTUBER DAHA ÇOK İZLENDİ ?! *YOUTUBER CHALLENGE* - PES 2020 PESDRAFT
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Pesdraft UNO Challenge yapıyoruz tam 4 kişi Ümidi,Ozan Berkil ve Oğuz ile birlikte hangi TRvideosR daha çok izlendi yani TRvideosR PesDraft challenge yapıyoruz.. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda PesDraft oynadık!
ÜMİDİ İLE FİNAL'DEN ÖNCEKİ SON MAÇ VE EN KAPIŞMALI MAÇ !! - Ümidi EL Pesico PES 2020
ÜMİDİ İLE FİNAL'DEN ÖNCEKİ SON MAÇ VE EN KAPIŞMALI MAÇ !! - Ümidi EL Pesico PES 2020
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico ligimizin yeni bölümünde Ümidi'yi konuk ediyorum.. Ümidi ile finalden önceki son maçı en kapışmalı bir şekilde sonuçlandırıyoruz.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
FİNALDEN ÖNCEKİ SON MAÇ !! - TANTUNİSPOR BİNGO ! - EL Pesico PES 2020
FİNALDEN ÖNCEKİ SON MAÇ !! - TANTUNİSPOR BİNGO ! - EL Pesico PES 2020
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico'da rakibimiz Tantunispor ile maç yapıyoruz ve Hasan abi artık kapışmalardan çekildiği için finalden önceki son bölümümüz yani yarı final ile karşınızdayız Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Hasan abi ile maç yaptım!
4 KİŞİ TOP AÇTIK VE EN İYİLERİ GELDİ !! (9 TANE SİYAH TOP) - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
4 KİŞİ TOP AÇTIK VE EN İYİLERİ GELDİ !! (9 TANE SİYAH TOP) - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Ümidi,Oğuz ve Ozan ile birlikte toplam 4 kişi top açıyoruz,oyunun en iyileri geliyor aşırı eğlenceli oldu :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
ÜMİDİ'NİN KALECİSİ BUG'LI ! YİNE GAMEPAD'İ KIRDIM !! - Ümidi EL Pesico PES 2020
ÜMİDİ'NİN KALECİSİ BUG'LI ! YİNE GAMEPAD'İ KIRDIM !! - Ümidi EL Pesico PES 2020
3 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico ligimizin yeni bölümünde Ümidi'yi konuk ediyorum.. Ümidi öyle bir kaleci bulmuşki her topu kurtarıyor,çok rahatsız oldum.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
EN PAHALI MOTOR ! - ÇARKI ÇEVİR KİMSEDE OLMAYAN MOTORU AL !! (TOP AÇILIMI :D) ! Sesegel
EN PAHALI MOTOR ! - ÇARKI ÇEVİR KİMSEDE OLMAYAN MOTORU AL !! (TOP AÇILIMI :D) ! Sesegel
4 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda Sesegel ile GTA5'te şans oyunları oynadık bu sefer kimsede olmayan en pahalı motoru çarktan çıkarabildik mi ? Daha fazla ekip için like ve yorum atmayı unutmayın #GereksizArmy!! ►ABONE OL:goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk:emrecan@temagency.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda GTA 5 oynadım !
İZLEYİCİLERE TOP AÇTIRDIM VE 97 CRISTIANO RONALDO ÇIKTI SONUNDA BE !! - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
İZLEYİCİLERE TOP AÇTIRDIM VE 97 CRISTIANO RONALDO ÇIKTI SONUNDA BE !! - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de sizleri telefonla arıyıp top açtırıyorum ve sonunda artık Cristiano Ronaldo'muz oluyor aşırı mutluyum çok teşekkür ederim :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
TOPLAM 7 GOL VE FRİKİK GOLÜ EFSANE MAÇ !! - TANTUNİSPOR BİNGO ! - EL Pesico PES 2020
TOPLAM 7 GOL VE FRİKİK GOLÜ EFSANE MAÇ !! - TANTUNİSPOR BİNGO ! - EL Pesico PES 2020
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico'da rakibimiz Tantunispor ile maç yapıyoruz ve toplamda 7 gol oluyor bol güzel gollü,frikik vsvs oldu daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Hasan abi ile maç yaptım!
ASKERDEN GELEN KUZENİME İLK DEFA PES 2020 OYNATIYORUM !!
ASKERDEN GELEN KUZENİME İLK DEFA PES 2020 OYNATIYORUM !!
4 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda Alexis Sanchez'e benzeyen kuzenim Oğuz 6 ay sonra askerden dönüyor ve ilk defa PES 2020 oynuyor,çok tatlı ve sıcak bir muhabbet oldu umarım eğlenirsiniz :) Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen.. ►ABONE OL:goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda Oğuz ile birlikte Pes 2020 oynadık !
DÜNYANIN EN İYİ RÖVAŞATA GOLLERİ *izlerken inanamayacaksınız*
DÜNYANIN EN İYİ RÖVAŞATA GOLLERİ *izlerken inanamayacaksınız*
4 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda dünyaca ünlü futbolcuların dünyanın en iyi RÖVAŞATA gollerini izliyoruz,gerçekten bazı gollere inanamadım :) Ronaldo,Ibrahimovic ve daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen.. ►ABONE OL:goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda kalecilerin gollerini izledim !!
TOPU ARABA İLE KALEYE ATABİLİR MİSİN 3 ! EKİP E-SPORCULARA KARŞI !
TOPU ARABA İLE KALEYE ATABİLİR MİSİN 3 ! EKİP E-SPORCULARA KARŞI !
4 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda EKİP ile birlikte yani Sesegel,Ümidi çok beklediğiniz fakat benim bir türlü zaman ayıramadığım Rocket League oynuyoruz,TOPU Araba ile Kaleye ATABİLİR MİSİN 3,bu sefer EKİP başkalarına karşı E-SPORCULAR geldi sanırım :) Daha fazla bu tarz değişik oyunlar için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen :) #tekrengimizTURUNCU!! ►Reklam & Sponsorluk:emrecan@temagency.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda Rocket League oynuyoruz !!
ÜMİDİ KAPIŞMANIN EN UZAK GOLÜNÜ ATTI GELİŞİNE 33 METRO VOLE !! - Ümidi EL Pesico PES 2020
ÜMİDİ KAPIŞMANIN EN UZAK GOLÜNÜ ATTI GELİŞİNE 33 METRO VOLE !! - Ümidi EL Pesico PES 2020
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico ligimizin yeni bölümünde Ümidi'yi konuk ediyorum.. Ümidi hayatının ve kapışmanın en uzak golünü Modric'in volesiyle bana karşı atıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
HASAN ABİ KARİYERİ BOYUNCA BU KADAR FARK GOL YEMEDİ !! - TANTUNİSPOR BİNGO ! - EL Pesico PES 2020
HASAN ABİ KARİYERİ BOYUNCA BU KADAR FARK GOL YEMEDİ !! - TANTUNİSPOR BİNGO ! - EL Pesico PES 2020
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico'da rakibimiz Tantunispor ile maç yapıyoruz ve iddaa ediyorum ki Hasan abi kariyeri boyunca bu kadar gol ve fark yememiştir,belki 1-2 defa :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Hasan abi ile maç yaptım!
PÜÜÜ SANA KOMANİ YAZIKLAR OLSUN BEEEE
PÜÜÜ SANA KOMANİ YAZIKLAR OLSUN BEEEE
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de efffsaaane bir kampanya var.. Ümidi ile 15 tane garanti siyah top çıkartıyoruz,acaba kimler çıktı !? Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/c/UCgxiffs_cHvw0hhPAMszqCA ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
2 YILLIK KAPIŞMA TARİHİNDE İLK DEFA BÖYLE BİR SKOR GÖRÜCEKSİNİZ !! - Ümidi EL Pesico PES 2020
2 YILLIK KAPIŞMA TARİHİNDE İLK DEFA BÖYLE BİR SKOR GÖRÜCEKSİNİZ !! - Ümidi EL Pesico PES 2020
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico ligimizin yeni bölümünde Ümidi'yi konuk ediyorum.. Bu maç EL Pesico tarihinin en değişik skorlu maçı oldu! Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
TEKRAR ATILMASI İMKANSIZ VE KOMİK OLAN GOLLER !! FUTBOL VİDEOLARI !!
TEKRAR ATILMASI İMKANSIZ VE KOMİK OLAN GOLLER !! FUTBOL VİDEOLARI !!
4 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda instagram'ın en büyük futbol sayfası olan 433'ün efsane güzel komik artist futbol videolarını izliyoruz !! Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen.. ►ABONE OL:goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda 433 videolarını izledik !!
TOPU ARABA İLE KALEYE ATABİLİR MİSİN 2 ! EKİP BANA KARŞI !
TOPU ARABA İLE KALEYE ATABİLİR MİSİN 2 ! EKİP BANA KARŞI !
4 aylar önce
►Selamlar bu videomuzda EKİP ile birlikte yani Sesegel,Ümidi çok beklediğiniz fakat benim bir türlü zaman ayıramadığım Rocket League oynuyoruz,TOPU Araba ile Kaleye ATABİLİR MİSİN ? Daha fazla bu tarz değişik oyunlar için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen :) #tekrengimizTURUNCU!! ►Reklam & Sponsorluk:emrecan@temagency.com ►İnstagram:@emrecanonal ►Bu videomuzda Rocket League oynuyoruz !!
ÇİZGİDEN SON ANDA TOP ÇIKARDIM !! - TANTUNİSPOR İLE BİNGO ! - EL Pesico PES 2020
ÇİZGİDEN SON ANDA TOP ÇIKARDIM !! - TANTUNİSPOR İLE BİNGO ! - EL Pesico PES 2020
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico'da rakibimiz Tantunispor ile maç yapıyoruz ve Hasan abi aşırtırma bir şut vuruyor ama biz son anda çizgiden topu çıkartıyoruz!! Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Hasan abi ile maç yaptım!
ÜMİDİ'NİN EN AMA EN SEVDİĞİ OYUNCUYU GÖZÜM KAPALI ÇIKARDIM !! - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
ÜMİDİ'NİN EN AMA EN SEVDİĞİ OYUNCUYU GÖZÜM KAPALI ÇIKARDIM !! - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Ümit abinin en ama en sevdiği oyuncuyu haftanın takımından çıkarıyorum ve Ümidi'yi arıyorum :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/c/UCgxiffs_cHvw0hhPAMszqCA ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
2 AY SONRA ÜMİDİ’YE COME BACK!! *ZAR ATMA CHALLENGE* - PES 2020 PESDRAFT
2 AY SONRA ÜMİDİ’YE COME BACK!! *ZAR ATMA CHALLENGE* - PES 2020 PESDRAFT
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de PESDRAFT Zar atma challenge yapıyoruz ve aylar yıllar sonra FC Fırtınagücü geri dönüyor.. beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Ümidi'nin TAKIMINI SİLDİM ŞAKASI: trvideos.net/PVHESkOC4ag-video.html ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda PesDraft oynadık!
ÜMİDİ KIŞKIRTMANIN İNTİKAMINI ALDI :D - SESEGEL ! ÜMİDİ ! EKİBEGEL 2020 !
ÜMİDİ KIŞKIRTMANIN İNTİKAMINI ALDI :D - SESEGEL ! ÜMİDİ ! EKİBEGEL 2020 !
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de EKİBEGEL 2020 oynuyoruz ve adeta Ümit abi ona yaptığım kışkırtmanın intikamını alıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Hasan abi ve Ümit abi ile maç yaptım!
HASAN ABİ BİR KERE BİLE CEZA SAHAMA GİREMEDİ,ÇILDIRDI !! - EL Pesico PES 2020
HASAN ABİ BİR KERE BİLE CEZA SAHAMA GİREMEDİ,ÇILDIRDI !! - EL Pesico PES 2020
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico'da rakibimiz Tantunispor ile maç yapıyoruz ve Hasan abi yani Sesegel benim ceza sahama bir kere bile giremiyor çıldırıyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Hasan abi ile maç yaptım!
CRISTIANO EMJANİNHO SHOW !! - ÜMİDİ ARTIK BENİ YENEMİYOR :D SOKAK FUTBOLU ! VOLTA
CRISTIANO EMJANİNHO SHOW !! - ÜMİDİ ARTIK BENİ YENEMİYOR :D SOKAK FUTBOLU ! VOLTA
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda ilk bölümünü çok sevdiğiniz Fifa 2020 VOLTA yani Sokak Futbolu serimizin yeni bölümü ile karşınızdayım bu bölüm Cristiano Ronaldo show izliyoruz :) Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecan@temagency.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
ÜMİDİ AL SANA GOL DEDİ VE DAHA GÜZELİNİ ATTIM !! THUG LİFE ! - EL Pesico PES 2020
ÜMİDİ AL SANA GOL DEDİ VE DAHA GÜZELİNİ ATTIM !! THUG LİFE ! - EL Pesico PES 2020
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico ligimizin yeni bölümünde Ümidi'yi konuk ediyorum.. Ümidi'ye öyle bir THUG Life'li gol atıyorum ki Ümidi bile OHA diyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
TÜM YOUTUBERLAR AYNI OYUNDA !! - FURKAN'I ÖLDÜRDÜM :D - NVIDIAXFORTNITE BATTLENIGHT #FramesWinGames
TÜM YOUTUBERLAR AYNI OYUNDA !! - FURKAN'I ÖLDÜRDÜM :D - NVIDIAXFORTNITE BATTLENIGHT #FramesWinGames
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda neredeys eütm yayıncı ve youtuberların katıldığı ödüllü Fortnite turnuvasında karşınızdayım. Daha fazlası için beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Fortnite içerik üreticisi kodu: emjan Ödüllü #FramesWinGames Fortnite Battlenight Turnuvası'nda birçok ünlü isimle kapıştık ve çok eğlendik. Turnuvadan en eğlenceli anları da sizler için bir video haline getirdik. Bu arada şunu da belirtmekte fayda var, Fortnite gibi Battle Royale oyunlarında FPS değerleri çok önemli. NVidia'nın yaptığı bir araştırmaya göre FPS değerleri ve K/D (kill/death oranı) arasında doğru bir oran bulunuyor. Yani ne kadar yüksek FPS alırsanız, K/D oranınız o kadar yüksek oluyor. O yüzden de diyoruz ki #FramesWinGames ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Fortnite oynadım !
TAM DİREKDEN C.RONALDO EFSANE FRİKİK GOLÜ !!  *UNO CHALLENGE* - PES 2020 PESDRAFT
TAM DİREKDEN C.RONALDO EFSANE FRİKİK GOLÜ !! *UNO CHALLENGE* - PES 2020 PESDRAFT
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de Pesdraft UNO Challenge yapıyoruz ve C.Ronaldo direkten efsane bir frikik golü atıyor,Ümidi çıldırıyor.. beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Ümidi'nin TAKIMINI SİLDİM ŞAKASI: trvideos.net/PVHESkOC4ag-video.html ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda PesDraft oynadık!
MBAPPE VS SALAH ÇALIM BENİM İŞİM !! - ÜMİDİ İLE YENİ KAPIŞMA ! SOKAK FUTBOLU ! VOLTA
MBAPPE VS SALAH ÇALIM BENİM İŞİM !! - ÜMİDİ İLE YENİ KAPIŞMA ! SOKAK FUTBOLU ! VOLTA
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda 3 yıl aradan sonra ilk defa Fifa videosu çekiyorum ve gelmiş geçmiş en eğlenceli mod VOLTA yani Sokak Futbolu modunda Ümidi ile kapışmalara başlıyoruz.. Çok eğlenceli Mbappe vs Salah çalım vsvs. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►“Gamerlar arası ücretsiz Oyun alım-Satım takas platformu” apps.apple.com/tr/app/4ne/id1476442598?l=tr ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
MAÇTAN ÖNCE TOP AÇTIM VE 94+ OYUNUN EN İYİSİ ÇIKTI !! TANTUNİSPOR İLE BİNGO !! - EL Pesico PES 2020
MAÇTAN ÖNCE TOP AÇTIM VE 94+ OYUNUN EN İYİSİ ÇIKTI !! TANTUNİSPOR İLE BİNGO !! - EL Pesico PES 2020
4 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico'da rakibimiz Tantunispor ile maç yapıyoruz ve Hasan abi yani Sesegel maçtan önce bana top açıyor 94+ oyunun en iyisi geliyor.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Hasan abi ile maç yaptım!
SONUNDA +100 OVERALL C.RONALDO KAMPANYADA !! - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
SONUNDA +100 OVERALL C.RONALDO KAMPANYADA !! - PES 2020 SİYAH TOP AÇILIMI !
5 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020 'de 95 RONALDO'nun bulunduğu efsane bir kampanya ile karşınızdayım biliyorsunuz ki 3 hakkımız var umarım çıkar.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/c/UCgxiffs_cHvw0hhPAMszqCA ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda top açılımı yaptım !
DK 117'DE BUNU YAPMAZSIN YA ! ŞAPLAKCITY İLE BİNGO !! - EL Pesico PES 2020
DK 117'DE BUNU YAPMAZSIN YA ! ŞAPLAKCITY İLE BİNGO !! - EL Pesico PES 2020
5 aylar önce
►Selamlar! Bu videomuzda PES 2020'de kapışma ligi yani EL Pesico ligimizin yeni bölümünde Ümidi'yi konuk ediyorum.. Çirkef Ümidi DK 117'de öyle bir şey yapıyor ki.. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın lütfen! ►Yeni EĞLENCE kanalım: trvideos.net/u/emrecanonal ►ABONE OL: goo.gl/BKoiYp ►Reklam & Sponsorluk: emrecanimo@gmail.com ►Instagram: @emrecanonal ►Bu videomuzda Ümit abi ile maç yaptım!
Kayas Sahren
Kayas Sahren - 8 saatler önce
#egocann 😃🤣🤣
Kerem Yelen
Kerem Yelen - 8 saatler önce
Helal olsun emrecan abi dakika 90 ümidiye bir soksan
Emir Catalcalı
Emir Catalcalı - 9 saatler önce
Abi klan kupasını dusurürmüsün
rabia
rabia - 9 saatler önce
01:01
Ghost Oyuncular
Ghost Oyuncular - 10 saatler önce
Nolur kanalımıza abone olun yakında başlıcaz
AHMET BİLAL
AHMET BİLAL - 10 saatler önce
Abi başlıklar paraylamı
Eziz Zeniyev
Eziz Zeniyev - 10 saatler önce
LAN ARTİK PES CEK SONRA DİYON UNUTUYOM FIFA OYNARSAN UNUTURSUN TABİ
emine b9k
emine b9k - 10 saatler önce
oyunun adi ne
Cavid Qasimov
Cavid Qasimov - 10 saatler önce
Kanalin ismi gibi kendinde gereksizsin
Salih Ozel
Salih Ozel - 10 saatler önce
abi lonardo çok güzel goller atıyor
ÖFC ÖmerYT
ÖFC ÖmerYT - 10 saatler önce
"Bu yorumu beğenen inşallah" -Zengin olursun. -Annen Baban uzun yaşar. -Sınavlardan 💯 alırsın. 312 abonem var 400 olurmu
gamerefe YT
gamerefe YT - 10 saatler önce
Reyiz toldo efsane
EMOR
EMOR - 10 saatler önce
nobody: emjan: aşağıyı gördü
Yağız Yüzügüler
Yağız Yüzügüler - 10 saatler önce
ağladılar
Raman Hasan
Raman Hasan - 10 saatler önce
EGLENCE KANALINA ARTIK VIDEO AT
leman valehli
leman valehli - 10 saatler önce
abi senin icin olume giderim
Furkan Kaya
Furkan Kaya - 10 saatler önce
Emrecan neden bilmiyorum ama kameran buğulu gösteriyor yada gercekten kotu sende para vardır iyisini alda seni daha guzel gorelim beya
Ali 40Ali
Ali 40Ali - 10 saatler önce
Sene 2020 daha izleyenler
Yagiz Ayaz
Yagiz Ayaz - 10 saatler önce
2018 den beri seni seviyoruz
•Ofly• TM
•Ofly• TM - 10 saatler önce
Abi FIFA videolarını biraz daha uzun at çok sarıyo❤️
MR. Gamer
MR. Gamer - 11 saatler önce
Alexis sanches corona kapmıs
Umutevren Yüksel
Umutevren Yüksel - 11 saatler önce
HASAN ABİ 😢😢
Haci Pesmen
Haci Pesmen - 11 saatler önce
Çirkaf ümidi
Fatih Metin
Fatih Metin - 11 saatler önce
Abicim nolur fifa çekme pes kapışma çek
bordobabalar
bordobabalar - 11 saatler önce
adam
Egecan Bicak
Egecan Bicak - 11 saatler önce
Yazıklar olsun ümidi
Burak Issisu
Burak Issisu - 11 saatler önce
ABİ FIFA BAŞLIKLARI NE BÖYLE ADAM AKILLI BAŞLIK KOYSANA(katılanlar +1)
soner alp
soner alp - 11 saatler önce
abi lütfen hikayenin sonunu getir
Metin Tektaş
Metin Tektaş - 11 saatler önce
Abi senin kulübünün adı ne
Mete Aydoğdu
Mete Aydoğdu - 11 saatler önce
5:11 karsı rakip kısaltması :D FAK OKUNUŞU YAZILIŞI FUCK FLN DIR
pro Muhammet
pro Muhammet - 11 saatler önce
Abi adamsın sen i çok seviyorum
KİNG OYUNCU
KİNG OYUNCU - 11 saatler önce
Abi kandilin mübarek olsun
anıl kara
anıl kara - 12 saatler önce
Emjan Kardeşim Fıfa Sana Göre Degil Sen Pes Oyna..
Yilmaz Ailesi
Yilmaz Ailesi - 12 saatler önce
Abi ekiple the forest Eski emrecanı sevenler +1
Muhammed emin Tekin
Muhammed emin Tekin - 12 saatler önce
3:29 ronaldinho
Yilmaz Ailesi
Yilmaz Ailesi - 12 saatler önce
Abi ekip
Efe Çelik
Efe Çelik - 12 saatler önce
abi adamlara yazık
Orxan Orxan
Orxan Orxan - 12 saatler önce
ELAL olsun beee
Mr.Tunowskı Crazy
Mr.Tunowskı Crazy - 12 saatler önce
01:46 corona diye adam var +1
Azra Dinçar
Azra Dinçar - 12 saatler önce
*Farkettiysen fifa videoların hiç izlenmiyor. Şahsen bende izlemiyorum . Lütfen baika oyunlar çekermisin emracan ?*
vuqar Memmedov 2020
vuqar Memmedov 2020 - 12 saatler önce
Yau heee
Ercan Yurer
Ercan Yurer - 12 saatler önce
Hehe
Huseyin kanlisulak
Huseyin kanlisulak - 12 saatler önce
Hostels in Maradona !!!!
Ahmet Arslanoğlu
Ahmet Arslanoğlu - 12 saatler önce
Abi senin bu cektiğin ne
ahmet bektaş
ahmet bektaş - 12 saatler önce
cirsefumidi
recep emir kocak
recep emir kocak - 12 saatler önce
Helal olsun
İhsan Top
İhsan Top - 12 saatler önce
Beyler ne boş yaptınız en iyisi tabikide ibrakadabra
Rahime Kırçay
Rahime Kırçay - 12 saatler önce
Trol emjam
Kayra Cumur
Kayra Cumur - 12 saatler önce
Zorluğu duşur
Burak Gamer
Burak Gamer - 12 saatler önce
Abi sana çok kötü bir haberim var doğru mu bilmiyorum alexis sanchez corona virusu kapmış
Məhəmməd Nasibov
Məhəmməd Nasibov - 12 saatler önce
Abi brawl stars videosu gelsin
Furkan Taban
Furkan Taban - 12 saatler önce
Abi savunmanı eski savunmaya al ayarlarda daha kolay(pes gibi)
ceylinsena32
ceylinsena32 - 12 saatler önce
abi zlatanın golünde kale boş ronaldonun kinde heem defans var hemde kaleci buffona atio
Arda Deniz
Arda Deniz - 12 saatler önce
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Arda Deniz
Arda Deniz - 12 saatler önce
😍😍🥰🥰🥰
Brawl delisi bu
Brawl delisi bu - 12 saatler önce
Brawl
Efekaan Kurtuldu
Efekaan Kurtuldu - 12 saatler önce
Takımını tamamladıgın zaman en güçleleri yedeklere koy
DarkGamers
DarkGamers - 12 saatler önce
pes kapışma gelsin >3
Gizli Üye
Gizli Üye - 12 saatler önce
Abi galiba yanlış yere giriyorsun oynadığın maç online değil Avusturya vienle oynadın önceki maç da öyleydi büyük ihtimalle en zor olan seckinde oynuyosun inş duzeltirsin beğenin görsün
Haktan Tatar
Haktan Tatar - 12 saatler önce
Abi senin attığın o kafa gölünün aynısı nı serdar aziz attı
BRAWL STARS DELİSİ
BRAWL STARS DELİSİ - 12 saatler önce
VAR YA EMRECAN ABİMİ SEVERİM AMA ARTIK ONA HATIRALAR KALDA 😢😭👏👐😭😭😭😭💙💛💙💛💙💙💛
Melih Sivri
Melih Sivri - 12 saatler önce
Biri şuna online maç yapmasını söylesin ya bunlar kusursuz oynuyo
#SABIR_ _TV#
#SABIR_ _TV# - 13 saatler önce
Kanalimdaki son videoya like atan insallah annesi babasi cok yasar
#SABIR_ _TV#
#SABIR_ _TV# - 13 saatler önce
1:45 Kalecinin ismi Corona
Rip Bobby Brown
Rip Bobby Brown - 13 saatler önce
kimya yı 100 yapınca en yüksek reytingli oyuncu al
Elman Pirməmmədov
Elman Pirməmmədov - 13 saatler önce
ABİ GTA 5 GELSİN
murat pro gaming
murat pro gaming - 13 saatler önce
Çıkmadı yaa
Xaqani Agayev
Xaqani Agayev - 13 saatler önce
He cok guzel olmuş bi daha cekme biz gta5 ekib istiyoruz sen yutubr olamasın
Berto Çınar
Berto Çınar - 13 saatler önce
Kardeş bu videoyu çekmedeki amaç ne
DENİZHAN KUTGİ GENEL
DENİZHAN KUTGİ GENEL - 13 saatler önce
Arkadaşlar Alexis Sanchez Corona virüsü ne yakalanmış😭😭
Lila Melody
Lila Melody - 13 saatler önce
Yaaaa bencede yeterr hep aynı oyunu oyniyip böyle yüklicenmi çook sıkıcı videolar yeni oyun bulll
Civan Kokum
Civan Kokum - 13 saatler önce
Abi defans yaparken sprint tuşuna basılı tutma
pubg delisi
pubg delisi - 13 saatler önce
İstanbula fırtına kopuyor 10 bin km hızla rüzgar var altıma sıçıyom
Oğuzhan Öztürk
Oğuzhan Öztürk - 13 saatler önce
1:23 oynaşabiliyo kskskskksksjsjsjsjsks
Yusuf Acar
Yusuf Acar - 13 saatler önce
#Egocan
Tahir
Tahir - 13 saatler önce
Taze 5 yemiş emjan suratı
B U L U T
B U L U T - 13 saatler önce
YORUMLARIN %500 Ü 1:45 4. ADAMIN ADI CORONA :d
Mert Taşcı
Mert Taşcı - 13 saatler önce
abi macları online yapp karşı takımda saşma sapan isimler var
futbol kart açılımı
futbol kart açılımı - 13 saatler önce
var saplak city
Erenmms28
Erenmms28 - 13 saatler önce
Emjan abi lütfen fortnıte de isteğimi kabıl et ismim erenmms28 lütfen emrejan abi tek isteğim 1 maç
Zeliha Yetim
Zeliha Yetim - 13 saatler önce
Abi ne kadar gol atan o kadar oyuncu silsin seviliyorsun lütfen
Doğukan Erdem
Doğukan Erdem - 13 saatler önce
emjan fifa çekme sarmıyor +1
Zeliha Yetim
Zeliha Yetim - 13 saatler önce
Abi ne kadar gol atan o kadar oyuncu silsin seviliyorsun lütfen
Kaan Gençoğlu
Kaan Gençoğlu - 13 saatler önce
Abi güzel video adamsın efsane yiz
Eyyüb Hamza Günay
Eyyüb Hamza Günay - 13 saatler önce
1:46 4.adam corona 😂😂
Eren Gülmez
Eren Gülmez - 13 saatler önce
esenler güzeli😂
Fatih Eren
Fatih Eren - 13 saatler önce
Abi sırf Sponsorun diye sürekli FUDA çekiyosun sana yakışmıyo
Quentria
Quentria - 13 saatler önce
Emrecan bence minecrafta dön dncndnd
efe pro gamer
efe pro gamer - 13 saatler önce
bir youtuber arkadasınız size derki gel crossbar challange yapalım siz sahaya gitcez sanarsınız ama bar da 24 saat challange olur.
Yağız Süleymanoğlu
Yağız Süleymanoğlu - 13 saatler önce
Artık online draft oyna
kaan örüncek
kaan örüncek - 13 saatler önce
Botlarla oynama
ya abi bi sal amq
ya abi bi sal amq - 13 saatler önce
Emrecan ağlama bebe ya
Fatih Iren
Fatih Iren - 13 saatler önce
Fifa yerine kapışma gelsin diyenler +1
Amin Qasımov
Amin Qasımov - 13 saatler önce
Abi umidi oynaya bilmiyo
Yağız Yılmaz
Yağız Yılmaz - 13 saatler önce
Hatırlatım
Ahmet Dalkıb
Ahmet Dalkıb - 13 saatler önce
hasan abi bence çok iyi emjan abi
Amin Qasımov
Amin Qasımov - 13 saatler önce
En güzel oynayan Emjan
samet ülgür
samet ülgür - 14 saatler önce
Abi pes at çok seviyorum
taha ikra can okumuş yutubewww
taha ikra can okumuş yutubewww - 14 saatler önce
Çirkef
ARDA GAME TR
ARDA GAME TR - 14 saatler önce
7:51 ŞEREF GOLÜMÜZ