Fırat Sobutay
Fırat Sobutay
  • 143
  • 68 738 430
  • 99
  • Katılım 7 Jun 2018
Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İletişim ; firat.sobutay@temagency.com
İnstagram ; instagram.com/firatsobutay

Video
Gözü Kapalı PERA'ya En Sevdiği YEMEĞİ Kim ALACAK!
Gözü Kapalı PERA'ya En Sevdiği YEMEĞİ Kim ALACAK!
Gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda gözlerimiz kapalı şekilde sipariş vererek kızımız Pera'nın en seveceği yemeği sipariş etmeye çalıştık. Kızım Pera yemek konusunda çok seçicidir eşim Sezgi ile işim gerçekten zor. Hamburger en sevdiği yemekler arasında ama bakın bakalım biz neler sipariş verdik? Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Gözü Kapalı PERA'ya En Sevdiği YEMEĞİ Kim ALACAK!
TELEFONDA NE YEDİĞİMİ TAHMİN ET! @Gereksiz Oda
TELEFONDA NE YEDİĞİMİ TAHMİN ET! @Gereksiz Oda
4 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda ne yediğimizi görmeden sadece telefonda ki sesi duyarak karşı tarafın ne yediğini tahmin etmeye çalışıyoruz. Sevgili Emrecan Önal(gereksiz oda) Ankara'da ve ben de İstanbul'da telefondan bağlanarak eğlenceli kapışmamızı çektik. Eğlenceli ve komik bir video oldu. hepinize iyi seyiler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Ne YEDİĞİMİ TAHMİN ET Challenge! @Gereksiz Oda
TikTok HAYAT HİLELERİNİ DENEDİM! (ÇALIŞIYOR)
TikTok HAYAT HİLELERİNİ DENEDİM! (ÇALIŞIYOR)
8 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda TikTok'ta yapılmış olan gerçek hayat hilelerini deneyip çalışıp çalışmadıklarını test ettim. Aralarında gerçekten çalışanlar da var ama başarısız olanlarda. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) TikTok HAYAT HİLELERİNİ DENEDİM! (ÇALIŞIYOR)
EŞİM İle Birbirimizi Ne Kadar TANIYORUZ? (HANGİSİNİ SEÇERİM?)
EŞİM İle Birbirimizi Ne Kadar TANIYORUZ? (HANGİSİNİ SEÇERİM?)
12 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda eşim Sezgi ile beraber farklı bir formatta birbirimizi ne kadar tanıyoruz çektik. Önümüze ikimizin de farklı şeyler geliyor bunların içersinde cips, kola, çorap ve daha bir çok farklı ürün ve yiyecek bulunuyor biz birbirimizin hangisini tercih edeceğini tahmin etmeğe çalışıyoruz. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagram'dan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) EŞİM İle Birbirimizi Ne Kadar TANIYORUZ? (HANGİSİNİ SEÇERİM?)
İstanbul'un EN İYİ 5 Islak Hamburgercisine GİTTİM!
İstanbul'un EN İYİ 5 Islak Hamburgercisine GİTTİM!
15 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan en iyi 5 ıslak hamburgercisini test ettim. Hamburger fast food yiyecekler arasında en çok sevilenlerden bir tanesi. Türkiye ve dünyada bir çok tarzda ve lezzette yapılıyor.Islak hamburger de bize has hamburger köftesi ve sosuyla damak zevkimize uygun bir lezzet ben de bunu yapan en iyi yerlere giderek test ettim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İstanbul'un EN İYİ 5 Islak Hamburgercisine GİTTİM!
DÜNYA'NIN EN ÇOK PİSLETEN YARIŞMASI! @Egoist Pati @TAMER
DÜNYA'NIN EN ÇOK PİSLETEN YARIŞMASI! @Egoist Pati @TAMER
19 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda leğenlerin içinde oturarak elimizdeki oyuncak paralarla troll cezaları almaya çalışacağız. Egoist Pati, İsmail Baki ve benşm tek amacım en kirlenmiş şekilde yarışmadan ayrılmak. Sevgili Tamer yeşildağ da bizlere birbirinden farklı troll cezaları veriyor. Eğlenceli ve Komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) DÜNYA'NIN EN ÇOK PİSLETEN YARIŞMASI!
İstanbul'un En İYİ Çiğ Köftecileri VS  BİM ÇİĞ KÖFTESİ!
İstanbul'un En İYİ Çiğ Köftecileri VS BİM ÇİĞ KÖFTESİ!
23 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan en iyi çiğ köftecilere gittim ve ardından Bim'den aldığım çiğ köfte ile kıyasladım. Çiğ köfte ülkemizde çok sevilerek tüketilen yemeklerden birisi ve bir çok restoran zincirleri açıldı ben de daha az bilinenleri tercih ederek lezzetlerini ve fiyatlarını kıyasladım. Eğlenceli ve Komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İstanbul'un En İYİ Çiğ Köftecileri VS BİM ÇİĞ KÖFTESİ!
OHA Diyorum'dan Neden AYRILDIM?
OHA Diyorum'dan Neden AYRILDIM?
26 gün önce
Herkese Merhaba, Bu video 5 yıldır çalıştığım Mediakraft Türkiye şirketine bağlı Oha Diyorum! ve YapYap kanallarından neden ayrıldığımı sizlere bahsetmek istedim. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
KAÇ KAZAN - En Hızlı Olan KAZANIR CHALLENGE!
KAÇ KAZAN - En Hızlı Olan KAZANIR CHALLENGE!
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda en hızlı koşan takımı arıyoruz. İki takımda farklı etaplarda birbirlerini yakalamaya çalışacak ve en sonda da en hızlı takım toplam 1.500 TL ödül kazanacak. Yarışmacılar arasında Emerecan Önal ( Gereksiz Oda), İsmail Baki gibi sporcuların da olduğu yarışmacılar bulunuyor. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) KAÇ KAZAN - En Hızlı Olan KAZANIR CHALLENGE!
Hediye Tepsisini Son Düşüren Kazanır!
Hediye Tepsisini Son Düşüren Kazanır!
Aylar önce
Herkese Selamlar, Bu video yarışmacılar hediye dolu tepsileri kafalarının üzerinde taşımaya çalışacaklar ve tepsisini son düşüren de bütün hediyeleri kazanıyor. Ödüllü yarışmalara bir yenisini ekledim arkadaşlar ve bu seferde tepsisi kafasında en son düşen kazanacak. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Hediye Tepsisini Son Düşüren Kazanır!
McDonald's'daki Bütün Hamburgerlerle LAHMACUN YAPTIM!
McDonald's'daki Bütün Hamburgerlerle LAHMACUN YAPTIM!
Aylar önce
Herkes Merhaba, Bu video McDonald's'a gidip bütün hamburgerleri alıp lahmacun yaptım. Fast food yiyecekleri artık günümüzün vazgeçilmezi ve tüketimi de gün geçtikçe artıyor. Ben de iki sevdiğim yemeği lahmacun ve McDonald's hamburgerlerini karıştırarak lezzetin nasıl olucağını merak ettim. izleyin bakalım nasıl olmuş? Eğlenceli ve komik bir video oldu. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) McDonald's'daki Bütün Hamburgerlerle LAHMACUN YAPTIM!
HESAP KİTLEME; Kokoreççideki TÜM Menüyü YEDİK!
HESAP KİTLEME; Kokoreççideki TÜM Menüyü YEDİK!
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Trend videolardan birisi olan Hesap Kitleme videosunu çektim.Pera Grubu ile kokoreççiye gidip tüm menüyü yedik ve en sonunda da çarkta ismi gelen kişi de hesabı ödeyecek. Günümüz de Kokoreççilerde artık kokoreç dışında sucuk, köfte, midye gibi bir çok çeşit yemek ve yiyecek bulunuyor. Ben de Pera ile kokoreççiye gidip tüm menüdekileri yedim ve en sonda da çarktan gelen isime hesabı ödettik. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Pera 5 Nisan Konser Bileti Almak için; www.biletix.com/etkinlik/ZSP02/ISTANBUL/tr PERA Spotify; spoti.fi/3bUBrP7 instagram.com/peraband beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) HESAP KİTLEME; Kokoreççideki TÜM Menüyü YEDİK!
İstanbul'un EN İYİ Sosisçileri VS  İKEA SOSİSİ!
İstanbul'un EN İYİ Sosisçileri VS İKEA SOSİSİ!
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video İstanbul'da bulunan en iyi sosis restoranlarına gittim. İstanbul başta olmak üzere farklı şehirlerde de hot dogcu yani sosisçiler açıldı ve gerçekten bilinen tatların da dışında farklı lezzetlerle birleştirerek güzel sunumlar ve tatlar ortaya koydular. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İstanbul'un EN İYİ Sosisçileri VS İKEA SOSİSİ!
Tek Renk Challenge; Çiğ, Pişmiş, Yanmış Yemek!@Egoist Pati
Tek Renk Challenge; Çiğ, Pişmiş, Yanmış Yemek!@Egoist Pati
Aylar önce
Herkese Merhaba, bu video önümüzde farklı renklerde olan kapların içersindeki çiğ, pişmiş, yanmış yemekleri yiyoruz. Egoist Pati, eşim Sezgi ve ben çektiğimiz kartta hangi renk gelirse o renkte olan kaptaki yemeği yemek zorundayız. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler.. Facebook Sayfamız; facebook.com/tamervefirat Egoist Pati; bit.ly/2SJHOMs beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Tek Renk Challenge; Çiğ, Pişmiş, Yanmış Yemek!(Egoist Pati)
Siparişi Son Gelen HESABI ÖDER!
Siparişi Son Gelen HESABI ÖDER!
Aylar önce
Tamer ve Fırat Facebook sayfamız; facebook.com/tamervefirat Herkese Merhaba, Bu videoda yemek siparişi son gelen bütün hesabı öder. Herkesin 100 er tl bütçesi var ve telefondan yemek uygulaması üzerinden istediği yemeği sipariş veriyor. Ama canını çektiği yemeği mi? yoksa hızlı gelecek yemeği mi sipariş verecek asıl zorlu durum bu. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Siparişi Son Gelen HESABI ÖDER!
En Kötü Çizen Kaybeder Challenge!#2/@TAMER @Furkan Yaman
En Kötü Çizen Kaybeder Challenge!#2/@TAMER @Furkan Yaman
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video en kötü çizen kaybeder serisinin 2. si ile sizlerleyiz. Yarışmacılar önlerine getirilen sebze, meyve ve farklı yiyecekleri en iyi şekilde çizmeye çalışıcaklar, en kötü çizen de çizemediğini yemek zorunda. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. FACEBOOK SAYFAMIZ; bit.ly/31At32A TAMER; bit.ly/39oKBBD FURKAN; bit.ly/38aSsT0 beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) En Kötü Çizen Kaybeder Challenge!#2/ @TAMER @Furkan Yaman ​
DEV HEDİYE DAMASI-HER ADIMDA KAZAN CHALLENGE!
DEV HEDİYE DAMASI-HER ADIMDA KAZAN CHALLENGE!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda dev dama üzerindeki hediyeleri ilerleterek rakibimizin ürünlerini almaya çalıştık. Hoparlör,kulaklı saat gibi farklı ürünlerin bulunduğu dev dama halısında Kemal ile birlikte çok eğlenceli ve komik anlar yaşadık.Herkese iyi seyirler beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) DEV HEDİYE DAMASI-HER ADIMDA KAZAN CHALLENGE!
İstanbul'un EN İYİ Kokoreçcileri!
İstanbul'un EN İYİ Kokoreçcileri!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan en iyi kokoreçcilere gidipi kokoreç yedim. Bir çoğumuzun severek yediği sokak lezzetlerinden olan kokoreçi bende az bilinen kokoreçcilere giderek lezzetlerini sizler için test ettim. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
KESTİĞİNİ KAZAN CHALLENGE!
KESTİĞİNİ KAZAN CHALLENGE!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda sorulara en yakın cevabı veren yarışmacı zarfların bağlı olduğu halatı kesiyor ve zarftan gelen hediyeyi ve ya cezayı alıyor. Tabii videoda kazandığını tüm ürünleri kaybetme ihtimali de var. Eğlenceli ve komik bir kapışma videosu oldu. Herkese iyi seyirler... Buğra'nın Kanalı; bit.ly/38P6p93 Ali'nin Kanal; bit.ly/36E12rE Yağız; bit.ly/315BUsE beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) KESTİĞİNİ KAZAN CHALLENGE!
Nohutlu Pilav Yeme Kapışması!
Nohutlu Pilav Yeme Kapışması!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda pilav yeme kapışması yaptık hatta nohutlu pilav yedik. Yarışan kişiler çarkı çevirip çarktan gelen kaşık sayısı kadar pilav yemek zorundalar.En son pes eden kişi de kapışmayı kazanıyor. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Tamer Yeşildağ ile HER ŞEYE EVET!
Tamer Yeşildağ ile HER ŞEYE EVET!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Tamer Yeşildağ ile birlikte her şeye evet videosu çektik. Daha öncesinde eşim ve kızımla çektiğim formatın konuğu bu kez Tamer oldu. Yorucu ve eğlenceli görevlerle Tamer beni gerçekten pes ettirmeye çalıştı. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler.. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Köprüde Son Kalan HAYATTA KALIR! w/ Tamer Yeşildağ, The BOSS
Köprüde Son Kalan HAYATTA KALIR! w/ Tamer Yeşildağ, The BOSS
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda en dayanıklı olan kişiyi arıyoruz ve en son ayakta kalan kişi de iPhone 11 Pro MAX kazanacak. Tamer Yeşildağ, The Boss ve diğer arkadaşlarımızla çok eğlenceli oyun oynadık. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... flyzone youtube kanalı; trvideos.net/c/UCNRDvhroioalqSnHKhtACTg Flyzone; www.flyzoneturkey.com Flyzone instagram; instagram.com/flyzoneturkey beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Köprüde Son Kalan HAYATTA KALIR! w/ Tamer Yeşildağ, The BOSS
TROLL PASTA; Son Bitiren Yer! (Bonus Hediyeli)
TROLL PASTA; Son Bitiren Yer! (Bonus Hediyeli)
2 aylar önce
Size özel, 40 TL bonus kazanmak için bu sayfadan hemen Bonus’a başvurabilirsiniz: bit.ly/307PX0s 40 TL Bonus başvuru kampanyası detayları için: bit.ly/2Fa1SS1 Herkese Merhaba, Bu videoda Sezgi ile beraber en Troll Pasta yapma kapışması yapıyoruz. Pastasını en hızlı şekilde yapan kişi rakibine yaptığı troll pastayı yedirecek ve bonus ödülünün de sahibi olacak. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) TROLL PASTA; Son Bitiren Yer! (Bonus Hediyeli)
HAMAM'DAN EN SON ÇIKAN KAZANIR!w/Tamer Yeşildağ, The Boss
HAMAM'DAN EN SON ÇIKAN KAZANIR!w/Tamer Yeşildağ, The Boss
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda çok sıcak hamamdan en son kim çıkıcak onu arıyoruz. Tamer Yeşildağ, The Boss ekibi ile birlikte en çok sevilen formatlardan birisi olan en son kim çıkıcak videosunu hamamda çektik. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... Tamerin kanalı; bit.ly/37Qeie6 The Boss; bit.ly/39KaFrP beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) HAMAM'DAN EN SON ÇIKAN KAZANIR!w/Tamer Yeşildağ, The Boss
TROLL TABAK; Doğru Tabağı Seçen Hayatta Kalır!
TROLL TABAK; Doğru Tabağı Seçen Hayatta Kalır!
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda önümüze üzeri kapatılmış içinde neler olduğu daha önceden bilmediğimiz tabaklar geliyor ve herkes ödülü kazanmak için önüne gelen tabağın içindekileri bitirmek zorunda. Bakalım kim önüne geleni yiyecek? Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) TROLL TABAK; Doğru Tabağı Seçen Hayatta Kalır!
DON CHALLENGE!w/Furkan Yaman
DON CHALLENGE!w/Furkan Yaman
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda çok sevilen formatlardan biri olan pause challenge diğer adıyla da bilinen don challenge videosuyla sizlerleyim. Furkan Yaman ile birlikte birbirimize bir gün boyunca birbirmize çeşitli sinir bozucu şeyler yaptık. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve "Gülüşmek" üzere :)
Söktüğünü Kazan Challenge 2! w/Tamer Yeşildağ, Furkan Yaman
Söktüğünü Kazan Challenge 2! w/Tamer Yeşildağ, Furkan Yaman
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda masaya yapıştırılmış bir çok ürün buluyor ve yarışan arkadaşlar da attıkları zarda gelen numaradaki ödülü sökmeye çalışıyor. Ödüllerin içersinde 5.000 TL'nin dışında iPhone, Laptop gibi pahalı ve güzel ürünler buluyor. Eğlenceli ve Komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Tamer'in Vlog Kanalı; trvideos.net/u/tameryesildag Emrecan'ın Kanalı; bit.ly/350DegX Furkan'ın Kanalı; bit.ly/39iAdMw Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Söktüğünü Kazan Challenge 2! w/Tamer Yeşildağ, Furkan Yaman
En Kötü Çizen Kaybeder Challenge!w/ Tamer Yeşildağ, Furkan Yaman
En Kötü Çizen Kaybeder Challenge!w/ Tamer Yeşildağ, Furkan Yaman
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda önümüze getirilen çeşitli yiyecekleri çizmeye çalışıyoruz ve en kötü çizen kişide ceza olarak önündeki troll yemeği yemek zorunda. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler. Furka'nın Kanalı; bit.ly/35WjH2B Emrecan'ın Kanalı; bit.ly/39bUxPk beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Bana KÜFÜR Eden Takipçimle YÜZLEŞTİM!
Bana KÜFÜR Eden Takipçimle YÜZLEŞTİM!
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video hater ile yüzleşip kendimi yalan makinesine bağlayıp bana istedikleri her konu hakkında soru sormalarını istedim daha sonra da iki haterım ile karşılıklı oturup yüzleştim ve ben de merak ettiğim şeyleri sordum. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay İbrahim Berk kanal; bit.ly/38YuhYL iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Bana KÜFÜR Eden Takipçimle YÜZLEŞTİM!
Duyduğunu Kazan Challenge!(iPhone)
Duyduğunu Kazan Challenge!(iPhone)
3 aylar önce
Hepinize Merhaba, Bu video yarışmacılar duydukları ödülleri kazanmaya çalışacaklar. Kulaklarına taktıklar ses geçirmeyen kulaklıktan dolayı dışardan hiç bir sesi duymuyorlar ve benim sadece dudaklarımı okuyarak içlerinde iPhone gibi pahalı ödülleri kazanmaya çalışacaklar. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com The Boss; bit.ly/2EtCUfU Ali Toprak; bit.ly/34sRnmN eSwap Jot stick; bit.ly/2PXRem6 Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
SÖKTÜĞÜNÜ KAZAN CHALLENGE!(iPhone,iPad)
SÖKTÜĞÜNÜ KAZAN CHALLENGE!(iPhone,iPad)
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda masaya yapıştırılmış bir çok ürün buluyor ve yarışan arkadaşlar da attıkları zarda gelen numaradaki ödülü sökmeye çalışıyor. Ödüllerin içersinde iPhone, iPad gibi pahalı ve güzel ürünler buluyor. Eğlenceli ve Komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Ali TOPRAK; bit.ly/2PkEW8d Buğra AKPINAR; bit.ly/2YKhHHK Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) SÖKTÜĞÜNÜ KAZAN CHALLENGE!(iPhone,iPad)
Pera'nın 3 Yıllık Kumbaralarını Patlattık!(Pera İLE SON Video)
Pera'nın 3 Yıllık Kumbaralarını Patlattık!(Pera İLE SON Video)
4 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda kızım Pera'nın 3 yıllık kumbarasını patlattık. Pera'ya hem para biriktirmeyi öğretmek ve hem de ona istediği oyuncakları alması için kumbarada para biriktirmiştik ve bu videoda da biriktirdiğimiz kumbaraları patlatıyoruz. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Pera'nın 3 Yıllık Kumbaralarını Patlattık!(Pera İLE SON Video)
ARABADAN ELİNİ SON ÇEKEN BÜYÜK ÖDÜLÜ ALIR!(10.000 TL)
ARABADAN ELİNİ SON ÇEKEN BÜYÜK ÖDÜLÜ ALIR!(10.000 TL)
4 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda arabanın üzerinden elini son çeken kişi büyük ödülün sahibi oluyor. TRvideos'da sevilen formatlardan biri olan dokun kal formatını ben de çok soğuk havada çekerek daha da eğlenceli ve keyifli hale getirdim. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com The BOSS: bit.ly/2OWlxKC Ali Toprak:https:bit.ly/2qtNyQj Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) ARABADAN ELİNİ SON ÇEKEN BÜYÜK ÖDÜLÜ ALIR!(10.000 TL)
AŞIRI UCUZ VE EFSANE SOKAK LEZZETLERİ!
AŞIRI UCUZ VE EFSANE SOKAK LEZZETLERİ!
4 aylar önce
Herkes Merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan ucuz ve lezzetli sokak lezzeti yapan restoranlarına gittim. Ülkemizin bir çok yerinde kendisine ait sokak lezzetleri bulunuyor ve gerçekten farklı lezzetli tatlar oluyor. Ben de bu video ilginç ve farklı lezzet sunan yerlere gittim ve balık dürümden tuttunda ekmek arası kebap gibi şeyler yedim izleyin bakalım sizler beğenecek misiniz? beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) AŞIRI UCUZ VE EFSANE SOKAK LEZZETLERİ!
Dünyaca Ünlü Şarkıcılara ŞIRDAN MUMBAR Yedirdim! Faydee feat Antonia
Dünyaca Ünlü Şarkıcılara ŞIRDAN MUMBAR Yedirdim! Faydee feat Antonia
4 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda dünyaca üne sahip şarkıcılara Türk yemeklerini yedirdim. Kendi ülkesinin dışında dünya genelinde popüler olan Faydee ve Antonia'yı kanalımda misafir ettim ve ona kendi ülkemize ait yöresel yemekleri tattırdım. Yemeklerin arasında şırdan, mumbar, Adana Kebap gibi bir çok yemek bulunuyor. Eğlenceli ve komik bir video oldu, Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Eşim Sezgi Her Şeye EVET Dedi! (İNTİKAM)
Eşim Sezgi Her Şeye EVET Dedi! (İNTİKAM)
4 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda eşim Sezgi her şeye evet dedi. Bir çok kişinin severek izlediği formatlardan biri olan her şeye evet demeyi daha önce Sezgi ile beraber çekmiştik ve beni gerçekten zorlamıştı. Ben de bu videoda Sezgi'den eğlenceli bir şekilde intikamımı aldım. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Bir Gün Boyunca ŞIRDAN YEDİM!
Bir Gün Boyunca ŞIRDAN YEDİM!
4 aylar önce
Raid’i ücretsiz indirin ✅ IOS: bit.ly/2rNX6WD ✅ ANDROID: bit.ly/2qZJwiK 💰50K gümüş ile başlayın ve 7-nci günde “Yeni oyuncu programı”ndan süper şampiyonunuzu 💥 kazanın Herkese Merhaba, Bu videoda bir gün boyunca sadece Şırdan yedim. Şırdan son zamanların en popüler yiyeceklerinden birisi. Sadece Adana'da bulunan bir yiyecekken şimdi Türkiye'nin bir çok noktasında bulunuyor. Ben de bir gün boyunca sadece şırdan yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Çark Bir Günümü Yönetiyor; Toplam 45.000 KALORİ Yedim!
Çark Bir Günümü Yönetiyor; Toplam 45.000 KALORİ Yedim!
4 aylar önce
Herkese Merhaba, Çok eğlenceli bir video ile sizlerleyim. Bu video bir gün boyunca sadece çarktan gelen kalori kadar yemek yedim. Çarkta birbirinden farklı kalori miktarları yazıyor ve şansıma hangisi gelirsi o oğünde çıkan kalori miktarı kadar yemek yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Bir Gün Boyunca McDonald’s Yedim!
Bir Gün Boyunca McDonald’s Yedim!
4 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video bir gün boyunca sadece McDonald’s menülerini yedim. Bir çoğumuzun severek yediği fast food zincirlerinden biri olan McDonald’sı tüm öğünlerimde yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Eşim Sezgi İle Her Şeye EVET! (17.000 TL)
Eşim Sezgi İle Her Şeye EVET! (17.000 TL)
4 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda eşim Sezgi ile beraber her şeye evet videosu çektik. Çok eğlenceli formatlardan birisi olan her şeye evet videosunun ilki kızım Pera ile çekmiştim ve şimdi de Sezgi ile birlikte çektik 17.000 TL'lik harcama yaptı.komik ve eğlenceli bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Market Starbucks İçecekleri VS  Gerçek Starbucks İçecekleri! (Hangisi İYİ?)
Market Starbucks İçecekleri VS Gerçek Starbucks İçecekleri! (Hangisi İYİ?)
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda markette satılan Starbucks kahveleri ile gerçek Starbucks kahvelerini kıyasladım.Türkiye'de bir çok kahve yapan restoran açıldı ve Starbucks'ta en çok tercih edilenler arasında yer alıyor ben de marketlerde satılan ürünleriyle kıyasladım tatları gerçekten benziyor mu? Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En KONSEPT Tatlıcıları!
İstanbul'un En KONSEPT Tatlıcıları!
5 aylar önce
Herkese merhaba, bu video İstanbul'da bulunan en konsept üç tatlıcıya gittim. Tatlı yemeği bir çoğumuz çok seviyoruz ve artık birbirinden farklı tatları sunan bir çok mekan da açıldı ben de bu mekanlardan bazılarına gidip en iyi tatlılarını yedim. Eğlenceli ve Komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Kızım Pera ile HER ŞEYE EVET!
Kızım Pera ile HER ŞEYE EVET!
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda kızım Pera'nın bir gün boyunca her istediğine evet dedim. Pera eğlenceyi ve oyun oynamayı her çocuk gibi çok sever ve bu videoda da bunu sonuna kadar kullandı. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Kızım Pera ile HER ŞEYE EVET!
Bir Gün Boyunca Her Şey SİYAH!
Bir Gün Boyunca Her Şey SİYAH!
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda bir gün boyunca her şeyi siyah kullandım. Yurt içinde ve yurt dışında çok sevilen formatlardan biri olan renklerle bir gün geçirme videosunda ben de tüm gün boyunca kıyafetten arabaya yemeğe bir çok çeyi siyah tercih ettim. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Siyah Makarna; bit.ly/2qUnJch Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Çarkı Çevir Hesabı KİTLE! (27.000 TL HESAP)w/Tamer Yeşildağ
Çarkı Çevir Hesabı KİTLE! (27.000 TL HESAP)w/Tamer Yeşildağ
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Tamer ile beraber çarkı çevir hesabı kitle videosu çektik. Tamer Yeşildağ ile bilgisayarcıya gittik ve çarkı çevirip gelen hesap kadar alışveriş yaptık. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... Bilgisayar Sistemim; bit.ly/32O26Z7 İtopya TRvideos Kanalı; bit.ly/2Jlhrsw Oyun Delisi; trvideos.net/u/oyundelisi beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Düğünümüzdeki CRİNGE Anları İzledik!
Düğünümüzdeki CRİNGE Anları İzledik!
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Eşim Sezgi ile birlikte düğünümüzde cringe anları izledik. Uzun süredir bu videoyu çekmek aklımızdaydı ve sonunda düğünümüzün en cringe anlarını izleyip gerçekten utanıp gülme krizine girdik. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
250 TL'lik MEGA GİZEMLİ KUTUDAN NELER ÇIKTI?
250 TL'lik MEGA GİZEMLİ KUTUDAN NELER ÇIKTI?
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda 250 tl değerinde mega gizemli paketten çıkan ürünleri inceledim. Ürün inceleme videoları bir çok kişinin ilgiyle izlediği videolardan ve ben de çekmekten büyük bir zevk alıyorum. Gizemli hediye kutusundan da gerçekten ilginç ürünler çıktı.Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. MEGA Gizemli Paket; bit.ly/2CdiKrQ Diğer Gizemli Paketler; bit.ly/2ISfvHs beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En Lezzetli Soslu Midyecileri!
İstanbul'un En Lezzetli Soslu Midyecileri!
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan en lezzetli soslu midyecileri gezdik. Midye dolma bir çok kişinen severek yediği yiyeceklerden birisi. Son dönemlerde farklı soslar ve baharatlarla sunulmaya başlandı ve ben de en iyi yapan yerlere gidip lezzetlerini kıyasladım.Eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Midyeci Yasin; instagram.com/midyeciyasin?igshid=7nokxff623w6 Kadıköy Midyecisi; instagram.com/kadikoymidyecisi?igshid=pnom8e5u22ki Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
En Yüksek Puanlı Hamburgerin Aynısını Yaptım! Nasıl Oldu?
En Yüksek Puanlı Hamburgerin Aynısını Yaptım! Nasıl Oldu?
6 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video yüksek puanlı hamburgerin aynısını yapmaya çalıştım. Hamburger bir çoğumuzun severek tükettiği fast food yemeklerinden biridir. Ben de en yüksek puanlı hamburgeri sipariş verip aynısını yapmaya çalıştım. Eğlenceli ve komik bir video oldu. İyi seyirler.. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Çark Bir Günümü Yönetiyor; Sezgi'ye TEKTAŞ Yüzük Aldım!
Çark Bir Günümü Yönetiyor; Sezgi'ye TEKTAŞ Yüzük Aldım!
6 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda çark bir günümü yönetti. Son zamanların en çok sevilen formatlarından biri olan çark bir günümü yönetiyor formatını bende kendi tarzıma uyarladım ve ne yiyeceğimden tutunda gün içersinde yapacağım her şeyin kararını çark verdi. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
BOŞANMADIK! MUTLUYUZ!
BOŞANMADIK! MUTLUYUZ!
6 aylar önce
Herkese merhaba, Bu video sizlerinde çok merak ettiği Sezgi ile boşandık mı? boşanmadık mı? nasıl bir süreç geçirdik bunun açıklmasını beraberce yaptık videoyu sonuna kadar izlerseniz merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alıcaksınız. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) BOŞANMADIK! MUTLUYUZ!
Arabayla iPhone Ezdim!
Arabayla iPhone Ezdim!
6 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda arabayla bazı nesnelerinin üzerinden geçtim. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok kişinin çektiği ve izlemesi keyif veren videolardan biri olan arabayla bir şeyleri ezmek serisini ben de deneyimlemek istedim. Hem rahatlatıcı video hem de deney videosu olarak izlemesi baya keyifli bir format. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Türkiye'nin İlk Robot Restoranına Gidip Ne Varsa Yedim!
Türkiye'nin İlk Robot Restoranına Gidip Ne Varsa Yedim!
6 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Türkiye'nin ilk robot ve teknolojik restoranına gidip menüde ki bir çok yemeğin tadı baktım. Türkiye'de farklı konseptlerde restoran ve kafeler açılıyor. Daha önce de gamer konseptli hamburgerciye gitmiştim bu sefer de robot restorana gittim ve orada hamburger, pizza gibi severek tükettiğim fastfood ürünlerini yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Türkiye'nin İlk Robot Restoranına Gidip Ne Varsa Yedim!
300TL' lik DEV KAŞARLI KÖFTE YAPTIK!
300TL' lik DEV KAŞARLI KÖFTE YAPTIK!
6 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Suat Durmuş'la beraber dev kaşarlı köfte yaptık. Köfte hepimizin çok sevdiği ve sofralarımızda çok tercih ettiğimiz yemeklerden birisi. Ben de dev yemek serime çok sevdiğim yemeklerden olan köfteyi dev köfte haline getirdik. Eğlenceli bir video oldu. Hepinizi iyi seyirler beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
40 Derecelik Arabadan En Son Çıkan 1000 TL'yi Alır!
40 Derecelik Arabadan En Son Çıkan 1000 TL'yi Alır!
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda 40 derece sıcaklıkta olan arabadan en son kim çıkıp 1000 TL'lik ödülü alıcak onu bulmaya çalışıyoruz. Çok sevilen formatlardan olan en son kim çıkıcak serisini güneşin altında 40 derecelik arabanın içersinde açıp denedik ve içerde çeşitli ödüller ve cezalar vardı. İzleyin bakalım en son kim çıkıcak? Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler.. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Emrecan Önal; bit.ly/2m5lLDe Ali Toprak; bit.ly/2m97WDY Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Okul'un Açıldığı İlk Gün Başımıza Gelen 10 AN!
Okul'un Açıldığı İlk Gün Başımıza Gelen 10 AN!
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda okul açıldığı ilk gün yaşadığımız 10 durumu işledim. Sabah alarm çalmadan erken kalkmak, yeni gittiğimiz okulda ilk gün kendimizi yalnız hissetmek gibi bir çok durumu işledik. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
McDonald's VS Burger King; Arabaya Serviste En Hızlı KİM?
McDonald's VS Burger King; Arabaya Serviste En Hızlı KİM?
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video Mc donald's ve Burger King'in arabaya servisleri test ettim. Bir çok kişinin tercih ettiği dünyanın en büyük fast food restoranlarının arabaya servis hizmetlerini daha öncesinde kullanmamıştım ama bu video sayesinde hem tecrübe ettim hem de hızlarını test ettim. Hatta en son da kebapçının arabaya servisini test ettim. İzleyin bakalım en hızlı kim? Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En Lezzetli Menemencileri!w/ Suat Durmuş
İstanbul'un En Lezzetli Menemencileri!w/ Suat Durmuş
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İstanbul'un en kral üç menemencisini Suat Durmuş'la beraber gezdik. Menemen kahvaltı sofralarımız dışında da hemen hemen her öğünde tükettiğimiz yemeklerden birisi. Bir çok çeşiti bulunan menemenin gittiğimiz yerlerde en çok tercih edilen seçeneklerden kaşarlısını yedik. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler... Suat Durmuş; trvideos.net/u/suat2333 Kurgu; İsmail Kibar beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Kendimi Gençleştirdim Kesmedi; 2 Takipçimi  10 Yaş Gençleştirdim!
Kendimi Gençleştirdim Kesmedi; 2 Takipçimi 10 Yaş Gençleştirdim!
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda iki tane takipçimi 10 yaş gençleştirdim.Ülkemizde ve dünyada bir çok TRvideosr gençleşme videosu çekti ve bende 10 yaş gençleşme videosu çekmiştim. Bu deneyimi iki tane takipçime yaşattım ve onlara da saç yaptırarak 10 yaş gençleştirdim. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler... Hairplus İnstagram; instagram.com/hairplustr beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Film Ekibine 40 Bin TL’ lik Kebap Ismarladım!
Film Ekibine 40 Bin TL’ lik Kebap Ismarladım!
7 aylar önce
Zula İndir: bit.ly/2MlYEjI Herkese Merhaba, Bu videoda yeni sinema filmimin setinde bir gün geçirdim. Bir çok kişinin bildiği ve severek seyrettiği Sabit Kanca filminin 3. serisinde İsmail Baki Tuncer ile birlikte başrolü paylaştım. Sizlere de sette bir günümüz nasıl geçiyor göstermek istedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En Ucuz Ve Lezzetli Pilavcıları!
İstanbul'un En Ucuz Ve Lezzetli Pilavcıları!
8 aylar önce
Herkese merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan ucuz ve lezzetli pilavcıları gittim. Pilav sofralarımızın olmazsa olmazlarındandır ve özellikle de İstanbul'da bir çok pilav restorantları açıldı ve kendileri has pilav yapmaya başladırlar benim de daha öncesinden gittiğim pilavcıların ucuz ve lezzetli olanlarına gidip tavuklu pilav yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay pilavarabası; instagram.com/pilavarabasi moda pilavcısı; instagram.com/modapilavcisi/ Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Düşük Puanlı Dönercilerin Tavuk Dönerlerini Yedim!
Düşük Puanlı Dönercilerin Tavuk Dönerlerini Yedim!
8 aylar önce
Herkese Merhaba, bu videoda düşük puanlı dönercilerin tavuk dönerlerini yedim. Bir çoğumuzun severek yediği ve ülkemizin bir çok yerinde farklı sunum şekillerine de sahip tavuk döneri düşük puanlı restorantlardan sipariş edip yedim ve gerçekten yazılanlar kadar kötü mü? değil mi? ona baktım. Herkese iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Döner Kapıdan En Son Kim Çıkacak? (Ödül 5000 TL)
Döner Kapıdan En Son Kim Çıkacak? (Ödül 5000 TL)
8 aylar önce
Hepinize selamlar, Bu videoda eğleceli bir kapışma ile sizlerleyim. Döner kapıdan en son kim çıkacak ve büyük ödül olan 5000 TL' yi kazanacak? Gerçekten baya yorucu ama eğlenceli bir kapışma oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
ESKİ TİP VS YENİ TİP; Eski Halime Geri Dönecek Miyim?
ESKİ TİP VS YENİ TİP; Eski Halime Geri Dönecek Miyim?
9 aylar önce
Hepinize merhaba, bu videoda eski ve yeni halimle ilgili düşüncelerinizi instagram hesabım üzerinden sizlerden almıştım ve bunları videoda okuyup kendi düşüncelerimi aktardım aynı zamanda tekrardan eski saçsız halime dönmek ile ilgili neler düşündüğümü söyledim. İyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
YOK BÖYLE ACI; Dünya'nın ENENEN Acı Dondurmasını Yedim!
YOK BÖYLE ACI; Dünya'nın ENENEN Acı Dondurmasını Yedim!
9 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda dünyanın en acı biber ile yaz aylarında çok tükettiğimiz dondurmayı karıştırıp dünyanın enenen acı dondurmasını yaptım. Dondurma hemen hemen herkesin özellikle yaz aylarında tükettiği bir yiyecek. Acı yediğimiz zaman soğuk bir şeylerle o acıyı hafifletmeye çalışırız. Ben de iki zıt yiyeceği karıştırdığımda neler olacak merak ettim ve karıştırdım devamı videoda. Eğlenceli ve Komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutay... twitter.com/fsobutay
Ayakla Kapağı Aç 100 TL Kazan! ( Sokakta Para Dağıtmak)
Ayakla Kapağı Aç 100 TL Kazan! ( Sokakta Para Dağıtmak)
9 aylar önce
Herkese merhaba, Bu video son dönemlerde popüler olan ayakla kapak açma yani Bottle cap challenge olarakta bilinen kapışmayı sokakta insanlara yaptırdım ve yapana da 100 tl para veriyorum izleyin bakalım 100 tl kazanan olmuş mu? Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
ZORU BAŞARMAK; 24 Saat Boyunca Araba'da Yaşadım!
ZORU BAŞARMAK; 24 Saat Boyunca Araba'da Yaşadım!
9 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda 24 saat boyunca arabamda yaşadım. Araba içersinde bazılarımız çok zaman geçiriyoruz özellikle de büyükşehirde yaşayan insanlar bunu daha iyi bilir. Ben de daha öncesinde yurt dışındaki bir youtube kanalında gördüm ve kendi kanalıma uyarladım ve arabada zaman geçirirken yanıma konukta aldım. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
200 Bin TL' lik Araba Kaçırma Şakası!(KocaKarı Ansiklopedisi)
200 Bin TL' lik Araba Kaçırma Şakası!(KocaKarı Ansiklopedisi)
9 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda KocaKarı Ansiklopedesi Kanalından Volkan'a Melis ile birlik olup araba kaçırma şakası yaptık. Eşek şakası videoları bir çok kişinin severek izlediği formatlardan.KocaKarı Ansiklopedisi'de birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla baya bir meşhurlar ben de onlara bir şaka yapmak istedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler...
Takipçimin İsteğini Gerçekleştirdim Evinde Ziyaret Ettim!
Takipçimin İsteğini Gerçekleştirdim Evinde Ziyaret Ettim!
9 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videomda beni uzun zamandır takip eden takipçim Efe'nin isteği üzerine evindeki mezuniyet törenine katıldım. Efe ile eğlenceli zaman geçirdik. Tekrardan daveti için Efe'ye ve ailesine çok teşekkür ederim. Efe' yi Takip edin; instagram.com/efesametaslan beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
KAZIKLANDIM; İsviçre'de 250 TL Verdiğim Hamburgeri Türkiye'de 19 TL'ye Yedim!
KAZIKLANDIM; İsviçre'de 250 TL Verdiğim Hamburgeri Türkiye'de 19 TL'ye Yedim!
9 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İsviçre'deki ve Türkiye'deki Hamburgerleri kıyasladım. Hepimizin severek yediği fast foodlardan olan hamburgeri İsviçre'de yedim. Hamburgerlerin lezzet kıyaslaması dışında fiyat farkları da oldukça farklıydı. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Dünya'nın En Pahalı Ülkesinde Bit Pazarından 100 TL' ye İphone Aldım!
Dünya'nın En Pahalı Ülkesinde Bit Pazarından 100 TL' ye İphone Aldım!
10 aylar önce
Herkese Merhaba, bu videoda dünyanın en pahalı ülkesinden birisi olan İsviçre'ye gittim ve oradaki bit pazarından çeşitli ürünler aldım. İsviçre gerçekten bize göre pahalı sayılabilir ve ben de bu pahalı ülkenin acaba bit pazarı nasıl olur diye merak ettim ve gittim. Gerçekten giyimden elektroniğe kadar bir çok ürün vardı ve ben de oradan bazı şeyler alıp test ettim. Eğlenceli ve komik bir video oldu herkese iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin!! Baya gülüp sohbet ediyoruz:) instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İsviçre Vs Türkiye; En iyi Soslu Et ve Tavuk Döner Hangi Ülkede? trvideos.net/vkQZ_ow2ymI-video.html İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim!(1000 TL) trvideos.net/thc9J4mxzwg-video.html
Trabzon VS Sivas; Boks Makinesinde En Güçlü Şehiri Seçiyoruz; Memleketin İçin Vur!
Trabzon VS Sivas; Boks Makinesinde En Güçlü Şehiri Seçiyoruz; Memleketin İçin Vur!
10 aylar önce
Herkese Merhaba, Yepyeni bir formatla sizlerleyim. Bu formatta boks makinesinde şehirler kapışıyor. Çok sevilen boks makinesi videolarına ben de bir yenisini eklemek istedim. Bu #Bölüm1 de Trabzon ve Sivas kapışıyor! Bakalım en güçlü yumruğu makineye hangi şehir atacak? Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! Gülüyoruz, mesajlaşıyorz arada da toplanıyoruz bekleriz:) instagram.com/firatsobutay Berk instagram; instagram.com/kurtberk34 Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Türkiye'nin İlk Gamer Hamburgecisi Gidip Ne Varsa Yedim!
Türkiye'nin İlk Gamer Hamburgecisi Gidip Ne Varsa Yedim!
10 aylar önce
Herkese Merhaba, bu video Türkiye'nin ilk Gamer hamburgercisine gittim. Fast food yemek denince akla gelen yiyeceklerden ilki hamburgerdir ve bir çoğumuzda severek yiyoruz. Ülkemizde de bir çok şehirde farklı lezzetler sunan hamburgerciler açıldı ve ben de İstanbul Kadıköy'de Gamer konseptli Byte Burgere gidip popüler oyunların isimlerini verdikleri hamburgerleri yedim.Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. Byte Burger; instagram.com/bytestreetfood Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin!! Çok gülüyoruz sen de katıl kardo bize! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İsviçre Vs Türkiye; En iyi Soslu Et ve Tavuk Döner Hangi Ülkede? trvideos.net/vkQZ_ow2ymI-video.html Türkiye’nin En Büyük TRvideosrları Bir Arada!(Enes Batur Film Seti) trvideos.net/EeGlJUUcq1A-video.html Türkiye'nin İlk Gamer Hamburgecisi Gidip Ne Varsa Yedim!
İsviçre Vs Türkiye; En iyi Soslu Et ve Tavuk Döner Hangi Ülkede?
İsviçre Vs Türkiye; En iyi Soslu Et ve Tavuk Döner Hangi Ülkede?
10 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Türkiye'de ve İsviçre'de bulunan soslu et ve tavuk döner yapan restoranlara gittim. Tavuk döner ve et döner hepimizin severek yediği ve son dönemlerde farklı sunumlarla da görmeye başladığımız lezzet. Bende yurt dışındaki Türk dönercileri'nin Avrupa'da döneri nasıl yaptıklarını ve içine kullandıkları malzemelerde ne gibi farklılar var ona baktım sonra da Türkiye'ye döndüğümde Avrupa'daki gibi soslu yapan dönerciye gittim. Eğlenceli ve güzel bir video oldu hepinize iyi seyirler. Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Türkiye’nin En Büyük Youtuberları Bir Arada!(Enes Batur Film Seti)
Türkiye’nin En Büyük Youtuberları Bir Arada!(Enes Batur Film Seti)
10 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video sevgili Enes Batur'un filmi olan Gerçek Kahraman filminde oynadım. Bir çok TRvideosr arkadaşımızın oynadığı filmde çekimde gerçekten keyifli ve eğlenceli anlar yaşadık. Hepinize iyi seyirler.. Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
2.5 Metrelik Dev Ramazan Pidesi Yaptım!
2.5 Metrelik Dev Ramazan Pidesi Yaptım!
11 aylar önce
Herkese Merhaba, bu video Ramazan ayında sofralarımızın vazgeçilmezi olan Ramazan pidesini 2.5 metrelik dev pide yaptım. Hepimizin severek yediği ve artık günümüzde farklı lezzetlerle bir araya getirip sofralarımıza sunulan Ramazan pidesini ben de dev pide halinde yaptım ve inanılmaz lezzetli oldu. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Düşük Puanlı Pastanelerin Pastalarını Yedik Yemez Olaydık! trvideos.net/1hjfYsqo3Lc-video.html İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim! trvideos.net/thc9J4mxzwg-video.html 2.5 Metrelik Dev Ramazan Pidesi Yaptım!
Düşük Puanlı Pastanelerin Pastalarını Yedik Yemez Olaydık!
Düşük Puanlı Pastanelerin Pastalarını Yedik Yemez Olaydık!
11 aylar önce
Hepinize Merhabalar, Bu videoda puanı düşük pastanelerin pastalarından yedik. Çok sevilen formatlardan biri olan düşük puanlı lezzetler serisini sevgili Duygu Köseoğlu ile beraber çektim. Gerçekten farklı ve değişik tatta olan pastalara tepkimiz görülmeye değer. Eğlence ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... Duygu'nun Kanalı; bit.ly/2mr78EI Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) 15 Dakikada 3 Ülkede Kahve İçmeye Çalıştım! trvideos.net/-HR2HeSR5qI-video.html İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim! trvideos.net/thc9J4mxzwg-video.html Düşük Puanlı Pastanelerin Pastalarını Yedik Yemez Olaydık!
15 Dakikada 3 Ülkede Kahve İçmeye Çalıştım!
15 Dakikada 3 Ülkede Kahve İçmeye Çalıştım!
11 aylar önce
Hepinize Merhaba, Çok güzel bir video ile sizlerleyim kardolar. Bu video 15 dakika içersinde 3 ülkeye gitmeye çalışarak ve o ülkerlerde kahve içmeye çalıştım. Birbirlerine sınır kapısı olan İsviçre, Almanya ve Fransa'ya kısa zaman diliminde ve tempolu bir geçiş yapmaya çalıştım. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim! trvideos.net/thc9J4mxzwg-video.html Oğuzhan Uğur'un Yeni Ofisi!! (Süpriz konuk Enes Batur) trvideos.net/98g8rlK9OQQ-video.html 15 Dakikada 3 Ülkede Kahve İçmeye Çalıştım!
İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim!
İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim!
11 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda çikolatasıyla ünlü olan İsviçre'den bir valiz dolu abur cubur aldım. Gerçekten bambaşka lezzette olan çikolatalar, cipsler, kekler ve tuzlu krakerlerin hepsinin tadına baktım ama bakalım en çok hangilerini sevmişim. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. KAFAKAFAYA UYGULAMASINI İNDİR!! ; Google Play: goo.gl/N3EVLs App Store: goo.gl/aycJt5 beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Oğuzhan Uğur'un Yeni Ofisi!! (Süpriz konuk Enes Batur)
Oğuzhan Uğur'un Yeni Ofisi!! (Süpriz konuk Enes Batur)
11 aylar önce
Herkese merhaba, Bu video Oğuzhan Uğur'un yeni ofisine baskın yaptım. TRvideos'da pek çok kişinin severek takip ettiği insanlardan biri olan Oğuzhan Uğur BaBaLaTV çekimlerini yapmak için yeni bir ofis açtı. Oğuzhan yeni ofisini gezdirirken çok güzel sohbet ettik. Enes Batur'da gittiğimde ordaydı ve onunla da saçlarımla ilgili muhabbetimiz oldu. Çok eğlence ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Yeni Tipimle 1000 Tane Bedava Dondurma Dağıttım! (Çocuklar Çıldırdı)
Yeni Tipimle 1000 Tane Bedava Dondurma Dağıttım! (Çocuklar Çıldırdı)
11 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda #23NisanUlusalEgemenlikVeÇocukBayramı 'na özel alışveriş merkezinde 1000 tane dondurma dağıttım. Dondurma 7'den 70'e herkesin severek yediği özelliklede çocuklar çok sevdiği bir yiyecek. Bende onların bu özel gününde bedava dondurma dağıtarak onları sevindirmek istedim. İzleyin bakalım nasıl tepkiler geldi. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
30 GÜNDE 10 YAŞ GENÇLEŞTİM!(İNANILMAZ DEĞİŞİM)
30 GÜNDE 10 YAŞ GENÇLEŞTİM!(İNANILMAZ DEĞİŞİM)
11 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videomda efsane bir değişime tanıklık edeceksiniz. 1 ay gibi kısa bir sürede 10 yaş gençleşmeye çalıştım. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok youtuber kilo vererek değişim videoları yaptı ben de kilo verme ile birlikte başka şekilde değişimler ekleyerek hiç yapılmayan bir şeyi denedim. Sizce ne kadar değişmişim yorumlarınızı bekliyorum.Hepinize iyi seyirler... Alihan; instagram.com/alihanaker beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Dünyanın En Pahalı Ülkesinde McDonalds'a Gidip Türkiye'de Olmayan Ne Varsa Yedim!
Dünyanın En Pahalı Ülkesinde McDonalds'a Gidip Türkiye'de Olmayan Ne Varsa Yedim!
Yıl önce
Herkese Merhaba, Bu video İsviçre'deki McDonalds'a giderek Türkiye'de olmayan hamburgerlerden yedim ve aralarında hangilerinin daha iyi olduğunu daha doğrusu hangi hamburgerin kendi damak zevkime uygun olduğunu söyledim. İnanın birbirinden farklı ve lezzetli hamburgerler vardı. Sezgi'de karar verirken zorlandı diyebilir. Bol eğlenceli ve iştah açıcı bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
35 000 TL VS 5 000 TL Tatil - Zarf'tan Hangi Ülke Çıkacak?
35 000 TL VS 5 000 TL Tatil - Zarf'tan Hangi Ülke Çıkacak?
Yıl önce
Herkese Merhaba, Çok sevdiğiniz formatlarımdan biri olan Zarftan hangi tatil videosu ile sizlerleyim. Eşim Sezgi yine önün de bulunan beş tane zarftan birini seçecek ve hangi ülke gelirse ona gideceğiz.Bakalım zarftan hangi ülke çıkacak?.Çok eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... Bu videonun diğer bir önemi de #BeşYüzBin #Aboneye #Özel video olması bunun tekrardan herkese teşekkür ederim. KAFAKAFAYA UYGULAMASINI İNDİR!! ; Google Play: goo.gl/N3EVLs App Store: goo.gl/aycJt5 Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Çarpılırsan Ölersin!! W/ Furkan Yaman, Emrecan Önal
Çarpılırsan Ölersin!! W/ Furkan Yaman, Emrecan Önal
Yıl önce
Hepinize Merhabalar, Bu videoda sevilen sporlardan biri olan Basketbolu biraz farklılaştırarak oynadık. Furkan Yaman, Emrecan Önal ve ben atış yaptık ve atamayan kişi de yüksek elektirik aldı.Çok güzel bir kapışma yaptık!! Çok eğlenceli ve komik video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Dünya'nın ENENEN Acı Adana Kebabı!!
Dünya'nın ENENEN Acı Adana Kebabı!!
Yıl önce
Herkese Merhaba, Bu video benim en sevdiğim yemek olan Adana kebabını Dünya'nın en acı biberini karıştırarak enenen acu kebabı yaptık. Kebap ülkemizde hatta tüm dünya büyük bir üne sahip Adana ile bütünleşmiş bir yemeğimizdir. Özellikle de benim Dünya üzerinde en çok sevdiğim yemek diyebilirim ama maalesef kebabı acısız severim ama bu videoda dünyanın enenen acı kebabını yaptım. İzlerken sizlerde o acıyı hissedecek misiniz bakalım? Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay İzzettin abi instagram; instagram.com/izzettinoral/ Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
120 Bin TL’lik Arabayla Yanladık!!
120 Bin TL’lik Arabayla Yanladık!!
Yıl önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Doğan Kabak ile drift yaptık. Tokya Drift filminden sonra bir çok kişi gibi ben de motor sporlarının vazgeçilmezi dirfte baya bir merak sardım. Bunun için de profesyonel bir pistte Doğan abi gibi tecrübeli biriyle yapmak beni çok mutlu etti hele birde araba Bmw olunca! Video çok eğlenceli oldu umarım sizler de beğenirsiniz. İyi seyirler. Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En İyi ve Lezzetli Mantıcıları!!
İstanbul'un En İyi ve Lezzetli Mantıcıları!!
Yıl önce
Herkese Merhaba, Bu videoda bir çok kişinin sevdiği yemeklerden biri olan mantıyı İstanbul'da en iyi ve lezzetli yapan restoranlara gittim. Mantı Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi ve direkt akla gelen şehir ise Kayseri. Ama Sinop'da mantısıyla ünlü şehirlerimizden. Ben İstanbul'da farklı şekillerde mantı yapan mantıcıları bulup yedim. Eğlenceli ve iştah açıcı bir video oldu. İyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Videolarımdan bazıları; Yedi Çocuğa Bir Gün Boyunca Bakmak! (Üç Paket Makarna Yediler) trvideos.net/Cy7npm0RS2U-video.html Adana VS İstanbul Künefecileri! trvideos.net/Ehu9_MJOBMM-video.html İstanbul'un En İyi ve Lezzetli Mantıcıları!!
Yedi Çocuğa Bir Gün Boyunca Bakmak! (Üç Paket Makarna Yediler)
Yedi Çocuğa Bir Gün Boyunca Bakmak! (Üç Paket Makarna Yediler)
Yıl önce
Hepinize Merhaba, Bu videoda yedi tane çocuğa bakmaya çalıştım. Bakıcılık, dadılık yapan kişilerin ne tür zorluklar yaşıyorlar ve sabırları ne kadar zorlanıyor biraz da onu merak edip böyle bir video çektim. Her yaş grubundan çocuklar olması bana ayrıca bir deneyim yaşattı.Onlara yemek yapıp beraber yedik, saklambaç oynadık.Sizce bu işin altından kalkabilmiş miyim? yorumlarınızı bekliyorum. Biz videoyu çekerken çok güldük ve eğlendik. Umarım sizlerde keyifle izlersiniz iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) DİĞER VİDEOLARIMI BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ; bit.ly/2At7Mvc
Hesap Ödetmeli Bir Gün! (1000 TL.)
Hesap Ödetmeli Bir Gün! (1000 TL.)
Yıl önce
Hepinize merhaba, Bu video TRvideos'da çok sevilen formatlardan biri olan hesap ödetme videosuyla sizlerleyim. Bu formatta yaptığınız alışverişi, lüks restoranda yediğimiz yemeği sizin ödememe ihtimalinizin olduğu gibi tam tersi hesap size de kitlenebilir:) Video çok komik ve eğlenceli oldu. Umarım sizler de eğlenirsiniz. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Yanan Boks Eldiveni ile Kick Boks Yapmak!!
Yanan Boks Eldiveni ile Kick Boks Yapmak!!
Yıl önce
Herkese Merhaba, Bu videoda herkes tarafından sevilen gözde sporlardan biri olan boksu birazcık imkansız hala getirdim. Boks yaparken kullanılan eşyaları güvenli bir şekilde ve tabiki profesyonel boksörle beraber birazcık alevlendirerek deney tadında zorlu bir antreman yaptık. Video eğlenceli ve komik oldu. Hepinize iyi seyirler.. Sadık Hoca İnstagram; instagram.com/sadikcoskun beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Adana VS  İstanbul Künefecileri!
Adana VS İstanbul Künefecileri!
Yıl önce
Bu videoda efsane tatlılar içerisinde yer alan ve bir çok kişinin de severek yediği künefeyi farklı şekillerde yapan restorantlara gittim. Son zamanlarda Türkiye'nin bir çok yerinde künefeciler açıldı. Ben de ilk önce Adana'da ve sonradan da İstanbul'da bir kaç künefeciye gittim. Çok eğlenceli ve komik video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Betonu Kır - 5.000 TL' yi AL!!
Betonu Kır - 5.000 TL' yi AL!!
Yıl önce
Bu videoda, çok sağlam yaptığım betonun içine 5.000 tl gömdüm. Ülkemizde ve yurt dışında bir çok youtuberların yapmış olduğu kırılmaz cam serini hepiniz biliyorsunuzdur. Ben de bu video serisini farklılık getirerek betonla çektim. Betonu kim kırıp parayı alabilecek? çok eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. İsmail Baki Kanalı; bit.ly/2GDeMe1 Sarp Bozkurt Kanal; bit.ly/1dxo3RZ Berk İnstagram; bit.ly/2SU7yc6 beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Adana VS. İstanbul Hamburgercileri!
Adana VS. İstanbul Hamburgercileri!
Yıl önce
Herkese Merhaba, Bu videoda bir çoğumuzun çok yemekten çok zevk aldığı hamburgeri , farklı lezzetlerle sunan mekanlara gittim. Türkiye'nin her yerinde çok farklı tatlarda ve lezzetlerde hamburger yapan mekanlar var. Ben de Adana ve İstanbul'da bulunan farklı tatlardaki hamburgercilere gittim. Naneli hamburgerden tutunda 11 çeşit baharat ve soslarla hazırlanmış hamburgerleri tattık. Sezgi ile beraber hem yedik hem de bol ol gülüp eğlendik. Sizler de umarım izlerken keyif alarak izlersiniz. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Videolarım; Sevmediğim TRvideosr Kim? Ne Kadar Kazanıyorum? trvideos.net/Wi5kt59kyOo-video.html Fikri Güzel'den Milyonlar Kazanan "YUTUBIR" Olma Taktikleri! trvideos.net/beRl1LHYIZ0-video.html Adana VS. İstanbul Hamburgercileri!
20 TL’ ye En İyi Yemek; Master Şef Şampiyonu Şov Yaptı!!
20 TL’ ye En İyi Yemek; Master Şef Şampiyonu Şov Yaptı!!
Yıl önce
Herkese Merhabalar, Bu videoda sizlere Master Şef şampiyonu Uğur ile beraber sevgiler günü ne özel 20 tl'ye iki kişilk efsane bir yemek hazırladık. Sevgililer gününe çok az kaldı ve dışarda restoran fiyatları da malum :) ve bizde bundan dolayı böyle bir video yapmaya karar verdik videoyu çekerken de çok eğlenceli ve komik anlar yaşadık. Hepinize iyi seyirler... Uğurun kanalı: bit.ly/2UN9oYC beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım facebook.com/firatsobutayofficial twitter.com/fsobutay Master Şef Şampiyonundan;10 TL' ye Efsane Sevgililer Günü Yemeği!!
Master Şef Şampiyonu İle Pahalı Restoran Tabakları Yaptık!
Master Şef Şampiyonu İle Pahalı Restoran Tabakları Yaptık!
Yıl önce
Herkese Merhaba, Arkadaşlar yine gülüp eğleneceğiniz bir video ile sizlerleyim. Bu videoda Master Şef şampiyonu Uğur Kardaşla beraber sizlere lüks restoranda hazırlanan tabaklardan yaptık. Bazılarımızın başına gelmiştir bir pastahaneye gittiğinizde koca tabakların içinde küçücük pastalar ve ya yemekler gelir ama tabağın içersinde süsleme amaçlı malzemeler olur hatta bir çoğunun ne olduğunu bilmeyiz bile :) Biz de sevgili Uğurla beraber ekleri, makaronu ve simiti kullanarak bu lüsk restoran tabaklarını yaptık ve yaparkende baya bir eğleceli vakit geçirdik. İzleyin bakalım benzete bilmiş miyiz? Yorumlarınızı bekliyorum:) Hepinize iyi seyirler... Uğurun Kanalı; bit.ly/2UN9oYC beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutayofficial twitter.com/fsobutay Master Şef Şampiyonu İle Pahalı Restoran Tabakları Yaptık!
Sevmediğim Youtuber Kim? Ne Kadar Kazanıyorum?
Sevmediğim Youtuber Kim? Ne Kadar Kazanıyorum?
Yıl önce
Herkese merhaba, Tüm TRvideosrların çektiği videolardan olan soru-cevap videosu ile sizlerlerleyim.Soru-cevap videoları bence çok öenmli videolardan bir tanesi çünkü sizlerinin bizim hakkımızda bilmek istediği ve merak ettiği şeyleri bu videolarda dile getirip cevaplıyoruz.Ben de İnstagram hesabım üzerinden sizlerden hakkımdan merak ettiğiniz şeyleri sormalarını istedim ve aralarından en çok sorulan soruları seçmeye çalıştım. Ne kadar kazandığımdan tutunda, TRvideos kanalımı açma sebebime kadar her şeye açık açık cevap vermeye çalıştım. Umarım aklınızda soru işareti kalmadan cevaplamışımdır. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Sevmediğim TRvideosr Kim? Ne Kadar Kazanıyorum?
Fikri Güzel'den Milyonlar Kazanan "YUTUBIR"  Olma Taktikleri!
Fikri Güzel'den Milyonlar Kazanan "YUTUBIR" Olma Taktikleri!
Yıl önce
Hepinize Merhabalar. Bu videoda yep yeni formatla sizlerleyim ve karşınızda Kendi Güzel Fikri Güzel İnsan #FikriGüzel.Fikri Güzel abim sağolsun beni kırmadı ve kanalıma program yapmaya geldi. Kendine has eğlenceli tarzı ve müthiş fikirleriyle sizleri aydınlatacak. Hemen hemen hepimizin çevresinde her konuda fikir sahibi insanlar vardır işte Fikri abimizde öyle bir insan :) Valla ben Fikri Güzel abimi kamera arkasında izlerken çok eğlendim ve güldüm umarım sizlerde eğlenirsiniz. Hepinize iyi seyirler.. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutay... twitter.com/fsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Milyonluk TRvideosr Olma Garantisi Veren 3 Fikir!
Şeyma Subaşı'nın Kafesinin Vazgeçilmezi!! (Lezzetli Meyve Topları)
Şeyma Subaşı'nın Kafesinin Vazgeçilmezi!! (Lezzetli Meyve Topları)
Yıl önce
Hepinize Merhabalar, bu videoda yine farklı bir lezzet deneyimi ile sizlerleyim. Ben meyve tüketmeyi çok seven bir insanım fakat içeceklerde ve tatlılarda pekte tüketmeyi sevmem. Videodaki denediğimi ürünü de ilk defa gördüm ve gerçekten beklediğimden çok daha iyi çıktı.Sonradan öğrendimki Şeyma Subaşı'da kafesinde bu ürünü kullanıyormuş ve oldukça da popülermiş! Ben de ürünü gündelik hayatımızda tükettiğimiz içecekler ve yiyeceklerle denedim. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
ADANA VS. İSTANBUL ; 22 TL'ye Tıka Basa Doyduk!!
ADANA VS. İSTANBUL ; 22 TL'ye Tıka Basa Doyduk!!
Yıl önce
Herkese Merhaba, bu videoda Adana ve İstanbul'da bulunan büfelere gittim. Büyük şehirlerde sürekli bir yerlere yetişmeye çalışırken açlığımızı hemen büfelerde ayak üstü birşeyler yiyerek bastırıyoruz. Pek çok çeşiti içinde barındıran büfelerin ben karışık tostlarından, hamburgerlerinden, sosisli sandviçlerinden yedim. Farklı lezzetler vardı bakalım sizce en iyi hangisi? hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutay... twitter.com/fsobutay ADANA VS. İSTANBUL ; 22 TL'ye Tıka Basa Doyduk!!
Dünya'nın ENENEN Acı Çiğ Köftesini Yaptım!!
Dünya'nın ENENEN Acı Çiğ Köftesini Yaptım!!
Yıl önce
Herkese merhaba, bu video sizleri yine bambaşka bir deneyim bekliyor. Bir çoğumuzun sıklıkla tükettiği yemeklerden olan çiğ köfteyle video çektim. Çiğ köfte denince akla ilk gelen acısıdır ve kimisi az kimisi de çok acılı sever. Ben normalde az acılı severim ama bu videomda dünyanın en acı biberiyle çiğ köfte yaptım :) Size şu kadarını söyleyeyim bu zamana kadar yediğiniz tüm acıları unutun :) Gerçekten de dünyanın enenen acı çiğ köftesi oldu.Hepinize iyi seyirler... Yorumlarınızı bekliyorum... Kafa Topu 2 İndirmek için ; Android: httpslink.com/firatsobutayandroid iOS; httpslink.com/firatsobutayios Çekilişe katılmak için formu doldurun ; httpslink.com/firatsobutaycekilisformu beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutayofficial twitter.com/fsobutay Dünya'nın ENENEN Acı Çiğ Köftesini Yaptım!!
Erdem Ali AKKAYA
Erdem Ali AKKAYA - 7 saatler önce
Herkesin berat kandili mübarek olsun Allah Pera'yı analı babalı büyütsün Amin
Selçuk Yaşar
Selçuk Yaşar - 7 saatler önce
o cahiller ilk önce kendilerine bakıp öye konuşsun vallah üzüldüm . biz senin arkandaız abi seviliyorsun
mert çelik
mert çelik - 7 saatler önce
sankı yapmacık neşelerı var gıbı ve ıkısı bırbırıne gıcık oluyor gıbı görüntü var 2 sene bıle surmez evlılık sanırım
edibe avci
edibe avci - 7 saatler önce
Fırat Abi Pera ya bayılıyorummm Allah Bağışlasın 💖❤️🧡💛💚💙👍💖
Mustafa Gündoğdu
Mustafa Gündoğdu - 7 saatler önce
7:10 dakı osuruk on numara
Zekeriya Kale
Zekeriya Kale - 7 saatler önce
Pera çok tatlı yaa:)
Astalavistah Bomb
Astalavistah Bomb - 7 saatler önce
Neler çekmişsin. Bas ye Abi. Yemeye dayanmak çok zordur
Trap Music Azerbaijan
Trap Music Azerbaijan - 7 saatler önce
Ən sevdiyim kanal
SÜLEYMAN AY
SÜLEYMAN AY - 7 saatler önce
Abi neden dövme yaptın hiç yakışmamış
Fatih Adiloğlu
Fatih Adiloğlu - 7 saatler önce
Fıratın görevi yolda birine araba çarp tıyardım edin de
Ali Tuga
Ali Tuga - 7 saatler önce
NANKÖR
GamerÇocuk
GamerÇocuk - 7 saatler önce
media craft bizim için çok iyiydi tuğçe abla : ayrı sıla abla :ayrı hasan abi : ayrı ve cem abiyi : çok çok ayrı özledikte özliceğizde sen çok iyiydin abi :(
Emre Yitik
Emre Yitik - 7 saatler önce
Pera konuşurken altyazı yap başkan anlamıyoruz çocuğu.
SÜLEYMAN AY
SÜLEYMAN AY - 7 saatler önce
Abi çok güzel olmuş perayı da özlemişim hep perayla gelsin video
Çukur Cut 34
Çukur Cut 34 - 7 saatler önce
trvideos.net/twJbaORf-XA-video.html: Kardeş Tam olarak bu video hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıya tıklayın görüşmek üzere :))))
Ümit Kaan HD
Ümit Kaan HD - 7 saatler önce
O kol ne abi
Prenses İpek
Prenses İpek - 7 saatler önce
Çok tatlı maaşlah ya çok tatlıı
Ozan Saraç
Ozan Saraç - 7 saatler önce
Cidden her geçen gün çok daha kaliteli, kimsenin daha önceden yapmadığı işleri yapıyorsun kral ;)
Furkan helvacı
Furkan helvacı - 7 saatler önce
Abi limonun kilosu 10 tl olmuş
Zafer Kaya
Zafer Kaya - 7 saatler önce
Ne kadar da iyi bir sobutbay ailesi
ertuğrul kaya
ertuğrul kaya - 7 saatler önce
Çok güzel olmuş
yasin akca
yasin akca - 7 saatler önce
Abi dısın ketu olabilir ama enemili için tamamı😘😘😘😘😘
Yağmur Doğan
Yağmur Doğan - 7 saatler önce
Mahşalla😊😇❤❤❤
Excellent Reyizz
Excellent Reyizz - 7 saatler önce
Şuan sebepsizce mutluyum abi gaza geldim seni like a boğcam
M AKAR
M AKAR - 7 saatler önce
dövmesi güzel
Başak Kıraç
Başak Kıraç - 7 saatler önce
Ama çok aşırı tatlısınız siiiiz♥️
KAAN MUSA YILDIZ
KAAN MUSA YILDIZ - 7 saatler önce
ABİ KARANTİNA SANA YARADI BÖYLE FORMATLARA DEVAM 😊
ESLEM DEMİRKAN
ESLEM DEMİRKAN - 7 saatler önce
Çok tatlısınız
Mighty Şakir
Mighty Şakir - 7 saatler önce
Fırat sobutay media kraft tanda ayrılmışsın en iyi kararları sen alırsın sen ünlüsü 818k lık bir ailen var şimdi sana ben şöyle söyliyim Yakışıklısın Saçların benimkinden gür ve güzel Ektirmiş veya protez saç yaptırmış olman önemli değil sonuçta var Bakışların yakıyor heyt be gözlere bak Hani çok yakışıklısın Gayet fit bir vücüdün var İdeal kilodasın Yani kemalden nasıl yakışıklı olursun yani sen kemalden daha yakışıklısın ve kaslısın Dünyaya Fırat sobutaya hayranlık hastalığını sen çıkardın Aslansın sen Hani onu bıraktım sen kendini kemalden çirkin buldun sakın öyle sanma sen tabiki kıvanç tatlıtuğdan daha yakışıklısın Yani sen kemalden yarışacak kadar düştün umarım dünyanın en yakışıklısı ve üstün olduğunun farkına varırsın
Vehbi efe Hasipoğlu
Vehbi efe Hasipoğlu - 7 saatler önce
Abi sizi çoook seviyorum +1
Fatime Memmedova
Fatime Memmedova - 7 saatler önce
Pera❤️
Sunay Bilgi
Sunay Bilgi - 7 saatler önce
4.55 dk da tik yapmıyo
Fırat Akar
Fırat Akar - 7 saatler önce
sa
yusuf arda canbolat
yusuf arda canbolat - 7 saatler önce
Abi seni seviyorum sen cok kral adamsın
Kerem Demir
Kerem Demir - 7 saatler önce
MediaKrafttan ayrıldın bari formatı çalma hain seni
Poyraz Gürbüz TV
Poyraz Gürbüz TV - 7 saatler önce
Abi sezgi ablayla birbirimizi ne kadar tanıyoruz yapın bi kalp ini alırım
Arda Oyunda
Arda Oyunda - 7 saatler önce
Abi hani Pera ile son video idi ama yanlış anlama Pera yı seviyoruz
enes ıldırım
enes ıldırım - 7 saatler önce
Abi o dovme ne
Berat Çenşi
Berat Çenşi - 7 saatler önce
Peranin video yasaği yok muydu ?
Ali Otcu
Ali Otcu - 7 saatler önce
Yeminederim cok guzel ailesiniz ya allah nazarlardan saklasin
VATAN SANA CAN FEDA
VATAN SANA CAN FEDA - 7 saatler önce
Peraya can fedaaa
Etem Akin
Etem Akin - 7 saatler önce
Abi kıralsın
Burak Emre Baştürk
Burak Emre Baştürk - 7 saatler önce
Edepsiz çocuklar
Mustafa Keizenn
Mustafa Keizenn - 7 saatler önce
Aga peranın en sevdiği yemek kebap mı vay be benimki ekmek arası zeytin
Medyanın Adresi
Medyanın Adresi - 7 saatler önce
bi Kandil’in mübarek olsun çok güzel bir video olmuş ellerine sağlık lütfen Fırat abiye abone olun seni seviyorum baba inşallah Coronado virüs durumu düzelir abi Antalya Alanya’dan selamlar görüşmek üzere🙏🙏🙏🙏🙏
NİSA GÜRSES
NİSA GÜRSES - 7 saatler önce
Fırat ağbinin yeni video attığını gören ben ALLAH ALLAH😂
Serhat Aşcı
Serhat Aşcı - 7 saatler önce
Alex tellesin eşine benzettim niyeyse ablayı :)
Ahmet Kaya
Ahmet Kaya - 7 saatler önce
fırat abi seni kısacası böyle tarif ediyorum adam adam adam
engin demir
engin demir - 7 saatler önce
Fırat Abimizi 1.000.000 yapalım artık ☆♥★♡
Hurma Ulusoy
Hurma Ulusoy - 7 saatler önce
Pislik
Hakamuk
Hakamuk - 7 saatler önce
Reis mediakraft'tan çıkarken eli boş çıkmamış 1-2 içerikle çıkmış :D (Mizahi amaçlıdır.)
Ömer Faruk Özmen
Ömer Faruk Özmen - 7 saatler önce
Bura iki bayrax qoyuram belke görüp beyenirsiniz 🇦🇿🇹🇷
LARA SU
LARA SU - 7 saatler önce
Pera çok tatlı maşallah Sezgi bu yeni nesil böyle güzelim adana dururken sandviç nedir yahu sana acil erkek çocuk lazım 😂
Youtube Tarzı
Youtube Tarzı - 7 saatler önce
8:37 okulda dedikoducu kızı görmüşümdür:
ivesan inşaat
ivesan inşaat - 7 saatler önce
dövme sanndım yaa
Yiğit YAVUZ
Yiğit YAVUZ - 7 saatler önce
ABİ SEN NE YAPSAN İYDR
DEHA OYUNCU
DEHA OYUNCU - 7 saatler önce
Abi buna devam
Taha Çelen
Taha Çelen - 7 saatler önce
Siz harika bir ailesiniz.Bu arada içerikler gayet güzel tebrik ederim fırat abi 👍
Fulcrum-CSGO
Fulcrum-CSGO - 7 saatler önce
Siz ne kadar tatlı ve güzel insanlarsınız sonuna kadar arkandayız
Eda Yılmaz
Eda Yılmaz - 7 saatler önce
Milleti eğlendirmek için şu zor günlerde o çalışan insanları böyle şeyler ile yoruyorsunuz, evde kırın yumurtanızı yiyin yemeğinizi inanın biz o insanlara destek olmak adına bir kişi bile olsak sipariş vermiyoruz deyip örnek olsaydınız daha çok beğenilirdiniz.
Furkan Güler
Furkan Güler - 7 saatler önce
Oha diyorum dan bı telif geliyormuş
Emel Semerci
Emel Semerci - 7 saatler önce
Sezgi abla : acı mı diye baktım kssjxjxjdj çooook iyi bir ailesiniz pera çok tatlı abi çok efsanesin devam et videolara
Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmaz - 7 saatler önce
Yav bu videoya niye disslike atarsın ki ?
Meryem Ozkan
Meryem Ozkan - 7 saatler önce
Abi çok üzüldüm bir kalp atarmısın
Arslan Demir Özen
Arslan Demir Özen - 7 saatler önce
yengenin saçları çok guzel jhngfvjahşet
boş biyer
boş biyer - 7 saatler önce
Çok tatlı değiller mi ya💙
Yavru Pandacık
Yavru Pandacık - 7 saatler önce
Abi bi daha perayla video çekmeyecektin??
LARA SU
LARA SU - 7 saatler önce
Sezgi Fırat için şipariş verdi bence bu kadar olmaz 😂
Ergün Gören
Ergün Gören - 7 saatler önce
Oha diyorum cosplay
Bahadır Kıyıcıoğlu
Bahadır Kıyıcıoğlu - 7 saatler önce
biraz içerik üret be hep oha diyorum dan çalıntı
Nikita Roqojkin
Nikita Roqojkin - 7 saatler önce
Orda birdənə almadan şarj alma yalan idi iki zaryetqa var idi helə olsa da camaat pover bank yerinə elə onu işdədər
Joker
Joker - 7 saatler önce
Mutlu çatı 🤗🤗🤗
Meryem Ozkan
Meryem Ozkan - 8 saatler önce
Fırat abi Ben seni yapyap tan beri tanıyorum lütfen kalp atarmısın? Abi kralsın beğendiğin için
Orxan Rzayev
Orxan Rzayev - 8 saatler önce
Ayy siz çok guzəlsiniz maşAllah sizə boylə vidyolarinizi isdiyoruz Abi karantin gunlərində iyi gəliyor. Həə bu arada kizinizdı maşAllah çok şirin opuyoruzz🤲🥰💋💋❤❤
Selda Süzer
Selda Süzer - 8 saatler önce
perayla daha çok video gelsinnnnnnnn
KamaL Eliyev
KamaL Eliyev - 8 saatler önce
Abi O ilk baştaki gerizekalılar kimdi abi sinirim bozuldu abi sen Onların dediyini hiç aldırma Abi gerçekten sinirim bozuldu
JadoLive - ARDA
JadoLive - ARDA - 8 saatler önce
Sezgi abla çok tatlı
Nado
Nado - 8 saatler önce
Destek verin abime
Levelsiz Oyuncu
Levelsiz Oyuncu - 8 saatler önce
Arkadaşlar 19 aboneyim 30 olurmu???
Hayri TAN
Hayri TAN - 8 saatler önce
Kanalın ismi Sobutay Ailesi olarak güncelleme olursa daha çok abone kazanabilir 😁🙏
Fatih Avcı
Fatih Avcı - 8 saatler önce
İlk yorum galp
enes özyurt
enes özyurt - 8 saatler önce
İyiki oha diyorumdan ayrılmışsın böyle daha iyisin :)
Şeyma Uçak
Şeyma Uçak - 8 saatler önce
Kandiliniz mübarek olsun❣⚘💗
Elmir Hüseynli
Elmir Hüseynli - 8 saatler önce
Siz nasıl tatlısınız ALLAH SİZİN her işini kolaylaşdırsın 😍😍🤗
Nisa Kırlangıç
Nisa Kırlangıç - 8 saatler önce
Abi çok yakişiyosunuz 💛🧡❤💜💙💚
gullu nurumsu
gullu nurumsu - 8 saatler önce
Sezgi ablanın gülüşü kalp ben 😄🌸
Ahmet Özdemir
Ahmet Özdemir - 8 saatler önce
Abi kolundaki dövme mi?
Mertcan Aslantaş
Mertcan Aslantaş - 8 saatler önce
Benim bildirimler acikkkkk burak abinin bildirimleride acik
LOL Playz
LOL Playz - 8 saatler önce
Abi dövmeler yakıyorr👌💥🔥🔥
EMRE BAYINDIR
EMRE BAYINDIR - 8 saatler önce
ABİ SEN ÇOK GÜZEL YOTUBERSİN
Yunus Emre Osmanoğlu
Yunus Emre Osmanoğlu - 8 saatler önce
3 ay önce "pera'nın 3 yıllık kumbaralarını patlattık" adlı videoda pera'nın youtube politikaları gereği artık videolarda olamayacağını açıklamıştınız ve şuan aynı karedesiniz ??? Bu ne yaman çelişki hani pera ile son videoydu bu 3lüyü son görüşümüzdü ama şimdi birlikte video çekmektesiniz ne oldu politikalara sorarım size ?
Muharrem Aptik
Muharrem Aptik - 8 saatler önce
Herkes birbirinden bakıyor oha ya aynı alper ve enes batur bu ne iş
Fight Freedom
Fight Freedom - 8 saatler önce
2:14 Aallah Akır Fikir Versin Tipi
Mahmudov Qoca
Mahmudov Qoca - 8 saatler önce
Bak fırat abiiim Allah seni ailenin başından eksik etmesin ablamın üstündem eksik etmesin iyiki varsın abimm abimde dedim yhani aynı yaşıtdayız ama saygı için abim dedim öpüyorum seni iyiki varsin abiii❤
MENTORR NEBULOUS
MENTORR NEBULOUS - 8 saatler önce
Bizim burda cekildi abi seninle fotograf cekindim cok guzeldi bize cig koftede ismarladiniz cok sagolun❤
Fight Freedom
Fight Freedom - 8 saatler önce
0:51 Fırat Sobutay Hayata Veda Etti
Kuzey Bostancı
Kuzey Bostancı - 8 saatler önce
Sobutay Ailesinin Tatlılığı 🥰😍😘❤
Seda Ulubay
Seda Ulubay - 8 saatler önce
Devamı gelsin bunun çok tatlıydıııı 😂
emre sugar
emre sugar - 8 saatler önce
o bana olsaydı direk adana kebabe