Fırat Sobutay
Fırat Sobutay
  • 114
  • 53 111 459
  • 100
  • Katılım 7 Jun 2018
Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İletişim ; firat.sobutay@temagency.com
İnstagram ; instagram.com/firatsobutay

Video
ARABADAN ELİNİ SON ÇEKEN BÜYÜK ÖDÜLÜ ALIR!(10.000 TL)
ARABADAN ELİNİ SON ÇEKEN BÜYÜK ÖDÜLÜ ALIR!(10.000 TL)
Gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda arabanın üzerinden elini son çeken kişi büyük ödülün sahibi oluyor. TRvideos'da sevilen formatlardan biri olan dokun kal formatını ben de çok soğuk havada çekerek daha da eğlenceli ve keyifli hale getirdim. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com The BOSS: bit.ly/2OWlxKC Ali Toprak:https:bit.ly/2qtNyQj Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
AŞIRI UCUZ VE EFSANE SOKAK LEZZETLERİ!
AŞIRI UCUZ VE EFSANE SOKAK LEZZETLERİ!
5 gün önce
Herkes Merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan ucuz ve lezzetli sokak lezzeti yapan restoranlarına gittim. Ülkemizin bir çok yerinde kendisine ait sokak lezzetleri bulunuyor ve gerçekten farklı lezzetli tatlar oluyor. Ben de bu video ilginç ve farklı lezzet sunan yerlere gittim ve balık dürümden tuttunda ekmek arası kebap gibi şeyler yedim izleyin bakalım sizler beğenecek misiniz? beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Dünyaca Ünlü Şarkıcılara ŞIRDAN MUMBAR Yedirdim!
Dünyaca Ünlü Şarkıcılara ŞIRDAN MUMBAR Yedirdim!
9 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda dünyaca üne sahip şarkıcılara Türk yemeklerini yedirdim. Kendi ülkesinin dışında dünya genelinde popüler olan Faydee ve Antonia'yı kanalımda misafir ettim ve ona kendi ülkemize ait yöresel yemekleri tattırdım. Yemeklerin arasında şırdan, mumbar, Adana Kebap gibi bir çok yemek bulunuyor. Eğlenceli ve komik bir video oldu, Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Eşim Sezgi Her Şeye EVET Dedi! (İNTİKAM)
Eşim Sezgi Her Şeye EVET Dedi! (İNTİKAM)
13 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda eşim Sezgi her şeye evet dedi. Bir çok kişinin severek izlediği formatlardan biri olan her şeye evet demeyi daha önce Sezgi ile beraber çekmiştik ve beni gerçekten zorlamıştı. Ben de bu videoda Sezgi'den eğlenceli bir şekilde intikamımı aldım. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Bir Gün Boyunca ŞIRDAN YEDİM!
Bir Gün Boyunca ŞIRDAN YEDİM!
16 gün önce
Raid’i ücretsiz indirin ✅ IOS: bit.ly/2rNX6WD ✅ ANDROID: bit.ly/2qZJwiK 💰50K gümüş ile başlayın ve 7-nci günde “Yeni oyuncu programı”ndan süper şampiyonunuzu 💥 kazanın Herkese Merhaba, Bu videoda bir gün boyunca sadece Şırdan yedim. Şırdan son zamanların en popüler yiyeceklerinden birisi. Sadece Adana'da bulunan bir yiyecekken şimdi Türkiye'nin bir çok noktasında bulunuyor. Ben de bir gün boyunca sadece şırdan yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Çark Bir Günümü Yönetiyor; Toplam 45.000 KALORİ Yedim!
Çark Bir Günümü Yönetiyor; Toplam 45.000 KALORİ Yedim!
20 gün önce
Herkese Merhaba, Çok eğlenceli bir video ile sizlerleyim. Bu video bir gün boyunca sadece çarktan gelen kalori kadar yemek yedim. Çarkta birbirinden farklı kalori miktarları yazıyor ve şansıma hangisi gelirsi o oğünde çıkan kalori miktarı kadar yemek yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Bir Gün Boyunca McDonald’s Yedim!
Bir Gün Boyunca McDonald’s Yedim!
23 gün önce
Herkese Merhaba, Bu video bir gün boyunca sadece McDonald’s menülerini yedim. Bir çoğumuzun severek yediği fast food zincirlerinden biri olan McDonald’sı tüm öğünlerimde yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Eşim Sezgi İle Her Şeye EVET! (17.000 TL)
Eşim Sezgi İle Her Şeye EVET! (17.000 TL)
26 gün önce
Herkese Merhaba, Bu videoda eşim Sezgi ile beraber her şeye evet videosu çektik. Çok eğlenceli formatlardan birisi olan her şeye evet videosunun ilki kızım Pera ile çekmiştim ve şimdi de Sezgi ile birlikte çektik 17.000 TL'lik harcama yaptı.komik ve eğlenceli bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Market Starbucks İçecekleri VS  Gerçek Starbucks İçecekleri! (Hangisi İYİ?)
Market Starbucks İçecekleri VS Gerçek Starbucks İçecekleri! (Hangisi İYİ?)
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda markette satılan Starbucks kahveleri ile gerçek Starbucks kahvelerini kıyasladım.Türkiye'de bir çok kahve yapan restoran açıldı ve Starbucks'ta en çok tercih edilenler arasında yer alıyor ben de marketlerde satılan ürünleriyle kıyasladım tatları gerçekten benziyor mu? Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En KONSEPT Tatlıcıları!
İstanbul'un En KONSEPT Tatlıcıları!
Aylar önce
Herkese merhaba, bu video İstanbul'da bulunan en konsept üç tatlıcıya gittim. Tatlı yemeği bir çoğumuz çok seviyoruz ve artık birbirinden farklı tatları sunan bir çok mekan da açıldı ben de bu mekanlardan bazılarına gidip en iyi tatlılarını yedim. Eğlenceli ve Komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Kızım Pera ile HER ŞEYE EVET!
Kızım Pera ile HER ŞEYE EVET!
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda kızım Pera'nın bir gün boyunca her istediğine evet dedim. Pera eğlenceyi ve oyun oynamayı her çocuk gibi çok sever ve bu videoda da bunu sonuna kadar kullandı. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Kızım Pera ile HER ŞEYE EVET!
Bir Gün Boyunca Her Şey SİYAH!
Bir Gün Boyunca Her Şey SİYAH!
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda bir gün boyunca her şeyi siyah kullandım. Yurt içinde ve yurt dışında çok sevilen formatlardan biri olan renklerle bir gün geçirme videosunda ben de tüm gün boyunca kıyafetten arabaya yemeğe bir çok çeyi siyah tercih ettim. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Siyah Makarna; bit.ly/2qUnJch Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Çarkı Çevir Hesabı KİTLE! (27.000 TL HESAP)w/Tamer Yeşildağ
Çarkı Çevir Hesabı KİTLE! (27.000 TL HESAP)w/Tamer Yeşildağ
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Tamer ile beraber çarkı çevir hesabı kitle videosu çektik. Tamer Yeşildağ ile bilgisayarcıya gittik ve çarkı çevirip gelen hesap kadar alışveriş yaptık. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... Bilgisayar Sistemim; bit.ly/32O26Z7 İtopya TRvideos Kanalı; bit.ly/2Jlhrsw Oyun Delisi; trvideos.net/u/oyundelisi beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Düğünümüzdeki CRİNGE Anları İzledik!
Düğünümüzdeki CRİNGE Anları İzledik!
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Eşim Sezgi ile birlikte düğünümüzde cringe anları izledik. Uzun süredir bu videoyu çekmek aklımızdaydı ve sonunda düğünümüzün en cringe anlarını izleyip gerçekten utanıp gülme krizine girdik. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
250 TL'lik MEGA GİZEMLİ KUTUDAN NELER ÇIKTI?
250 TL'lik MEGA GİZEMLİ KUTUDAN NELER ÇIKTI?
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda 250 tl değerinde mega gizemli paketten çıkan ürünleri inceledim. Ürün inceleme videoları bir çok kişinin ilgiyle izlediği videolardan ve ben de çekmekten büyük bir zevk alıyorum. Gizemli hediye kutusundan da gerçekten ilginç ürünler çıktı.Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. MEGA Gizemli Paket; bit.ly/2CdiKrQ Diğer Gizemli Paketler; bit.ly/2ISfvHs beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En Lezzetli Soslu Midyecileri!
İstanbul'un En Lezzetli Soslu Midyecileri!
Aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan en lezzetli soslu midyecileri gezdik. Midye dolma bir çok kişinen severek yediği yiyeceklerden birisi. Son dönemlerde farklı soslar ve baharatlarla sunulmaya başlandı ve ben de en iyi yapan yerlere gidip lezzetlerini kıyasladım.Eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Midyeci Yasin; instagram.com/midyeciyasin?igshid=7nokxff623w6 Kadıköy Midyecisi; instagram.com/kadikoymidyecisi?igshid=pnom8e5u22ki Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
En Yüksek Puanlı Hamburgerin Aynısını Yaptım! Nasıl Oldu?
En Yüksek Puanlı Hamburgerin Aynısını Yaptım! Nasıl Oldu?
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video yüksek puanlı hamburgerin aynısını yapmaya çalıştım. Hamburger bir çoğumuzun severek tükettiği fast food yemeklerinden biridir. Ben de en yüksek puanlı hamburgeri sipariş verip aynısını yapmaya çalıştım. Eğlenceli ve komik bir video oldu. İyi seyirler.. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Çark Bir Günümü Yönetiyor; Sezgi'ye TEKTAŞ Yüzük Aldım!
Çark Bir Günümü Yönetiyor; Sezgi'ye TEKTAŞ Yüzük Aldım!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda çark bir günümü yönetti. Son zamanların en çok sevilen formatlarından biri olan çark bir günümü yönetiyor formatını bende kendi tarzıma uyarladım ve ne yiyeceğimden tutunda gün içersinde yapacağım her şeyin kararını çark verdi. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Boşanma Açıklaması!
Boşanma Açıklaması!
2 aylar önce
Herkese merhaba, Bu video sizlerinde çok merak ettiği Sezgi ile boşandık mı? boşanmadık mı? nasıl bir süreç geçirdik bunun açıklmasını beraberce yaptık videoyu sonuna kadar izlerseniz merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alıcaksınız. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Arabayla iPhone Ezdim!
Arabayla iPhone Ezdim!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda arabayla bazı nesnelerinin üzerinden geçtim. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok kişinin çektiği ve izlemesi keyif veren videolardan biri olan arabayla bir şeyleri ezmek serisini ben de deneyimlemek istedim. Hem rahatlatıcı video hem de deney videosu olarak izlemesi baya keyifli bir format. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Türkiye'nin İlk Robot Restoranına Gidip Ne Varsa Yedim!
Türkiye'nin İlk Robot Restoranına Gidip Ne Varsa Yedim!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Türkiye'nin ilk robot ve teknolojik restoranına gidip menüde ki bir çok yemeğin tadı baktım. Türkiye'de farklı konseptlerde restoran ve kafeler açılıyor. Daha önce de gamer konseptli hamburgerciye gitmiştim bu sefer de robot restorana gittim ve orada hamburger, pizza gibi severek tükettiğim fastfood ürünlerini yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
300TL' lik DEV KAŞARLI KÖFTE YAPTIK!
300TL' lik DEV KAŞARLI KÖFTE YAPTIK!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Suat Durmuş'la beraber dev kaşarlı köfte yaptık. Köfte hepimizin çok sevdiği ve sofralarımızda çok tercih ettiğimiz yemeklerden birisi. Ben de dev yemek serime çok sevdiğim yemeklerden olan köfteyi dev köfte haline getirdik. Eğlenceli bir video oldu. Hepinizi iyi seyirler beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
40 Derecelik Arabadan En Son Çıkan 1000 TL'yi Alır!
40 Derecelik Arabadan En Son Çıkan 1000 TL'yi Alır!
2 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda 40 derece sıcaklıkta olan arabadan en son kim çıkıp 1000 TL'lik ödülü alıcak onu bulmaya çalışıyoruz. Çok sevilen formatlardan olan en son kim çıkıcak serisini güneşin altında 40 derecelik arabanın içersinde açıp denedik ve içerde çeşitli ödüller ve cezalar vardı. İzleyin bakalım en son kim çıkıcak? Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler.. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Emrecan Önal; bit.ly/2m5lLDe Ali Toprak; bit.ly/2m97WDY Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Okul'un Açıldığı İlk Gün Başımıza Gelen 10 AN!
Okul'un Açıldığı İlk Gün Başımıza Gelen 10 AN!
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda okul açıldığı ilk gün yaşadığımız 10 durumu işledim. Sabah alarm çalmadan erken kalkmak, yeni gittiğimiz okulda ilk gün kendimizi yalnız hissetmek gibi bir çok durumu işledik. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay iş birlikleri; firat.sobutay@temagency.com Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
McDonald's VS Burger King; Arabaya Serviste En Hızlı KİM?
McDonald's VS Burger King; Arabaya Serviste En Hızlı KİM?
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video Mc donald's ve Burger King'in arabaya servisleri test ettim. Bir çok kişinin tercih ettiği dünyanın en büyük fast food restoranlarının arabaya servis hizmetlerini daha öncesinde kullanmamıştım ama bu video sayesinde hem tecrübe ettim hem de hızlarını test ettim. Hatta en son da kebapçının arabaya servisini test ettim. İzleyin bakalım en hızlı kim? Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En Lezzetli Menemencileri!w/ Suat Durmuş
İstanbul'un En Lezzetli Menemencileri!w/ Suat Durmuş
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İstanbul'un en kral üç menemencisini Suat Durmuş'la beraber gezdik. Menemen kahvaltı sofralarımız dışında da hemen hemen her öğünde tükettiğimiz yemeklerden birisi. Bir çok çeşiti bulunan menemenin gittiğimiz yerlerde en çok tercih edilen seçeneklerden kaşarlısını yedik. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler... Suat Durmuş; trvideos.net/u/suat2333 Kurgu; İsmail Kibar beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Kendimi Gençleştirdim Kesmedi; 2 Takipçimi  10 Yaş Gençleştirdim!
Kendimi Gençleştirdim Kesmedi; 2 Takipçimi 10 Yaş Gençleştirdim!
3 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda iki tane takipçimi 10 yaş gençleştirdim.Ülkemizde ve dünyada bir çok TRvideosr gençleşme videosu çekti ve bende 10 yaş gençleşme videosu çekmiştim. Bu deneyimi iki tane takipçime yaşattım ve onlara da saç yaptırarak 10 yaş gençleştirdim. Eğlenceli ve komik bir video oldu.Hepinize iyi seyirler... Hairplus İnstagram; instagram.com/hairplustr beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Film Ekibine 40 Bin TL’ lik Kebap Ismarladım!
Film Ekibine 40 Bin TL’ lik Kebap Ismarladım!
3 aylar önce
Zula İndir: bit.ly/2MlYEjI Herkese Merhaba, Bu videoda yeni sinema filmimin setinde bir gün geçirdim. Bir çok kişinin bildiği ve severek seyrettiği Sabit Kanca filminin 3. serisinde İsmail Baki Tuncer ile birlikte başrolü paylaştım. Sizlere de sette bir günümüz nasıl geçiyor göstermek istedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En Ucuz Ve Lezzetli Pilavcıları!
İstanbul'un En Ucuz Ve Lezzetli Pilavcıları!
3 aylar önce
Herkese merhaba, Bu videoda İstanbul'da bulunan ucuz ve lezzetli pilavcıları gittim. Pilav sofralarımızın olmazsa olmazlarındandır ve özellikle de İstanbul'da bir çok pilav restorantları açıldı ve kendileri has pilav yapmaya başladırlar benim de daha öncesinden gittiğim pilavcıların ucuz ve lezzetli olanlarına gidip tavuklu pilav yedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay pilavarabası; instagram.com/pilavarabasi moda pilavcısı; instagram.com/modapilavcisi/ Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Düşük Puanlı Dönercilerin Tavuk Dönerlerini Yedim!
Düşük Puanlı Dönercilerin Tavuk Dönerlerini Yedim!
4 aylar önce
Herkese Merhaba, bu videoda düşük puanlı dönercilerin tavuk dönerlerini yedim. Bir çoğumuzun severek yediği ve ülkemizin bir çok yerinde farklı sunum şekillerine de sahip tavuk döneri düşük puanlı restorantlardan sipariş edip yedim ve gerçekten yazılanlar kadar kötü mü? değil mi? ona baktım. Herkese iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Döner Kapıdan En Son Kim Çıkacak? (Ödül 5000 TL)
Döner Kapıdan En Son Kim Çıkacak? (Ödül 5000 TL)
4 aylar önce
Hepinize selamlar, Bu videoda eğleceli bir kapışma ile sizlerleyim. Döner kapıdan en son kim çıkacak ve büyük ödül olan 5000 TL' yi kazanacak? Gerçekten baya yorucu ama eğlenceli bir kapışma oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
ESKİ TİP VS YENİ TİP; Eski Halime Geri Dönecek Miyim?
ESKİ TİP VS YENİ TİP; Eski Halime Geri Dönecek Miyim?
4 aylar önce
Hepinize merhaba, bu videoda eski ve yeni halimle ilgili düşüncelerinizi instagram hesabım üzerinden sizlerden almıştım ve bunları videoda okuyup kendi düşüncelerimi aktardım aynı zamanda tekrardan eski saçsız halime dönmek ile ilgili neler düşündüğümü söyledim. İyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
YOK BÖYLE ACI; Dünya'nın ENENEN Acı Dondurmasını Yedim!
YOK BÖYLE ACI; Dünya'nın ENENEN Acı Dondurmasını Yedim!
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda dünyanın en acı biber ile yaz aylarında çok tükettiğimiz dondurmayı karıştırıp dünyanın enenen acı dondurmasını yaptım. Dondurma hemen hemen herkesin özellikle yaz aylarında tükettiği bir yiyecek. Acı yediğimiz zaman soğuk bir şeylerle o acıyı hafifletmeye çalışırız. Ben de iki zıt yiyeceği karıştırdığımda neler olacak merak ettim ve karıştırdım devamı videoda. Eğlenceli ve Komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutay... twitter.com/fsobutay
Ayakla Kapağı Aç 100 TL Kazan! ( Sokakta Para Dağıtmak)
Ayakla Kapağı Aç 100 TL Kazan! ( Sokakta Para Dağıtmak)
5 aylar önce
Herkese merhaba, Bu video son dönemlerde popüler olan ayakla kapak açma yani Bottle cap challenge olarakta bilinen kapışmayı sokakta insanlara yaptırdım ve yapana da 100 tl para veriyorum izleyin bakalım 100 tl kazanan olmuş mu? Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
ZORU BAŞARMAK; 24 Saat Boyunca Araba'da Yaşadım!
ZORU BAŞARMAK; 24 Saat Boyunca Araba'da Yaşadım!
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda 24 saat boyunca arabamda yaşadım. Araba içersinde bazılarımız çok zaman geçiriyoruz özellikle de büyükşehirde yaşayan insanlar bunu daha iyi bilir. Ben de daha öncesinde yurt dışındaki bir youtube kanalında gördüm ve kendi kanalıma uyarladım ve arabada zaman geçirirken yanıma konukta aldım. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
200 Bin TL' lik Araba Kaçırma Şakası!(KocaKarı Ansiklopedisi)
200 Bin TL' lik Araba Kaçırma Şakası!(KocaKarı Ansiklopedisi)
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda KocaKarı Ansiklopedesi Kanalından Volkan'a Melis ile birlik olup araba kaçırma şakası yaptık. Eşek şakası videoları bir çok kişinin severek izlediği formatlardan.KocaKarı Ansiklopedisi'de birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla baya bir meşhurlar ben de onlara bir şaka yapmak istedim. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler...
Takipçimin İsteğini Gerçekleştirdim Evinde Ziyaret Ettim!
Takipçimin İsteğini Gerçekleştirdim Evinde Ziyaret Ettim!
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videomda beni uzun zamandır takip eden takipçim Efe'nin isteği üzerine evindeki mezuniyet törenine katıldım. Efe ile eğlenceli zaman geçirdik. Tekrardan daveti için Efe'ye ve ailesine çok teşekkür ederim. Efe' yi Takip edin; instagram.com/efesametaslan beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
KAZIKLANDIM; İsviçre'de 250 TL Verdiğim Hamburgeri Türkiye'de 19 TL'ye Yedim!
KAZIKLANDIM; İsviçre'de 250 TL Verdiğim Hamburgeri Türkiye'de 19 TL'ye Yedim!
5 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda İsviçre'deki ve Türkiye'deki Hamburgerleri kıyasladım. Hepimizin severek yediği fast foodlardan olan hamburgeri İsviçre'de yedim. Hamburgerlerin lezzet kıyaslaması dışında fiyat farkları da oldukça farklıydı. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Dünya'nın En Pahalı Ülkesinde Bit Pazarından 100 TL' ye İphone Aldım!
Dünya'nın En Pahalı Ülkesinde Bit Pazarından 100 TL' ye İphone Aldım!
6 aylar önce
Herkese Merhaba, bu videoda dünyanın en pahalı ülkesinden birisi olan İsviçre'ye gittim ve oradaki bit pazarından çeşitli ürünler aldım. İsviçre gerçekten bize göre pahalı sayılabilir ve ben de bu pahalı ülkenin acaba bit pazarı nasıl olur diye merak ettim ve gittim. Gerçekten giyimden elektroniğe kadar bir çok ürün vardı ve ben de oradan bazı şeyler alıp test ettim. Eğlenceli ve komik bir video oldu herkese iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin!! Baya gülüp sohbet ediyoruz:) instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İsviçre Vs Türkiye; En iyi Soslu Et ve Tavuk Döner Hangi Ülkede? trvideos.net/vkQZ_ow2ymI-video.html İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim!(1000 TL) trvideos.net/thc9J4mxzwg-video.html
Trabzon VS Sivas; Boks Makinesinde En Güçlü Şehiri Seçiyoruz; Memleketin İçin Vur!
Trabzon VS Sivas; Boks Makinesinde En Güçlü Şehiri Seçiyoruz; Memleketin İçin Vur!
6 aylar önce
Herkese Merhaba, Yepyeni bir formatla sizlerleyim. Bu formatta boks makinesinde şehirler kapışıyor. Çok sevilen boks makinesi videolarına ben de bir yenisini eklemek istedim. Bu #Bölüm1 de Trabzon ve Sivas kapışıyor! Bakalım en güçlü yumruğu makineye hangi şehir atacak? Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! Gülüyoruz, mesajlaşıyorz arada da toplanıyoruz bekleriz:) instagram.com/firatsobutay Berk instagram; instagram.com/kurtberk34 Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Türkiye'nin İlk Gamer Hamburgecisi Gidip Ne Varsa Yedim!
Türkiye'nin İlk Gamer Hamburgecisi Gidip Ne Varsa Yedim!
6 aylar önce
Herkese Merhaba, bu video Türkiye'nin ilk Gamer hamburgercisine gittim. Fast food yemek denince akla gelen yiyeceklerden ilki hamburgerdir ve bir çoğumuzda severek yiyoruz. Ülkemizde de bir çok şehirde farklı lezzetler sunan hamburgerciler açıldı ve ben de İstanbul Kadıköy'de Gamer konseptli Byte Burgere gidip popüler oyunların isimlerini verdikleri hamburgerleri yedim.Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. Byte Burger; instagram.com/bytestreetfood Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin!! Çok gülüyoruz sen de katıl kardo bize! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İsviçre Vs Türkiye; En iyi Soslu Et ve Tavuk Döner Hangi Ülkede? trvideos.net/vkQZ_ow2ymI-video.html Türkiye’nin En Büyük TRvideosrları Bir Arada!(Enes Batur Film Seti) trvideos.net/EeGlJUUcq1A-video.html Türkiye'nin İlk Gamer Hamburgecisi Gidip Ne Varsa Yedim!
İsviçre Vs Türkiye; En iyi Soslu Et ve Tavuk Döner Hangi Ülkede?
İsviçre Vs Türkiye; En iyi Soslu Et ve Tavuk Döner Hangi Ülkede?
6 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Türkiye'de ve İsviçre'de bulunan soslu et ve tavuk döner yapan restoranlara gittim. Tavuk döner ve et döner hepimizin severek yediği ve son dönemlerde farklı sunumlarla da görmeye başladığımız lezzet. Bende yurt dışındaki Türk dönercileri'nin Avrupa'da döneri nasıl yaptıklarını ve içine kullandıkları malzemelerde ne gibi farklılar var ona baktım sonra da Türkiye'ye döndüğümde Avrupa'daki gibi soslu yapan dönerciye gittim. Eğlenceli ve güzel bir video oldu hepinize iyi seyirler. Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Türkiye’nin En Büyük Youtuberları Bir Arada!(Enes Batur Film Seti)
Türkiye’nin En Büyük Youtuberları Bir Arada!(Enes Batur Film Seti)
6 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video sevgili Enes Batur'un filmi olan Gerçek Kahraman filminde oynadım. Bir çok TRvideosr arkadaşımızın oynadığı filmde çekimde gerçekten keyifli ve eğlenceli anlar yaşadık. Hepinize iyi seyirler.. Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
2.5 Metrelik Dev Ramazan Pidesi Yaptım!
2.5 Metrelik Dev Ramazan Pidesi Yaptım!
7 aylar önce
Herkese Merhaba, bu video Ramazan ayında sofralarımızın vazgeçilmezi olan Ramazan pidesini 2.5 metrelik dev pide yaptım. Hepimizin severek yediği ve artık günümüzde farklı lezzetlerle bir araya getirip sofralarımıza sunulan Ramazan pidesini ben de dev pide halinde yaptım ve inanılmaz lezzetli oldu. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Düşük Puanlı Pastanelerin Pastalarını Yedik Yemez Olaydık! trvideos.net/1hjfYsqo3Lc-video.html İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim! trvideos.net/thc9J4mxzwg-video.html 2.5 Metrelik Dev Ramazan Pidesi Yaptım!
Düşük Puanlı Pastanelerin Pastalarını Yedik Yemez Olaydık!
Düşük Puanlı Pastanelerin Pastalarını Yedik Yemez Olaydık!
7 aylar önce
Hepinize Merhabalar, Bu videoda puanı düşük pastanelerin pastalarından yedik. Çok sevilen formatlardan biri olan düşük puanlı lezzetler serisini sevgili Duygu Köseoğlu ile beraber çektim. Gerçekten farklı ve değişik tatta olan pastalara tepkimiz görülmeye değer. Eğlence ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... Duygu'nun Kanalı; bit.ly/2mr78EI Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) 15 Dakikada 3 Ülkede Kahve İçmeye Çalıştım! trvideos.net/-HR2HeSR5qI-video.html İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim! trvideos.net/thc9J4mxzwg-video.html Düşük Puanlı Pastanelerin Pastalarını Yedik Yemez Olaydık!
15 Dakikada 3 Ülkede Kahve İçmeye Çalıştım!
15 Dakikada 3 Ülkede Kahve İçmeye Çalıştım!
7 aylar önce
Hepinize Merhaba, Çok güzel bir video ile sizlerleyim kardolar. Bu video 15 dakika içersinde 3 ülkeye gitmeye çalışarak ve o ülkerlerde kahve içmeye çalıştım. Birbirlerine sınır kapısı olan İsviçre, Almanya ve Fransa'ya kısa zaman diliminde ve tempolu bir geçiş yapmaya çalıştım. Eğlenceli ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim! trvideos.net/thc9J4mxzwg-video.html Oğuzhan Uğur'un Yeni Ofisi!! (Süpriz konuk Enes Batur) trvideos.net/98g8rlK9OQQ-video.html 15 Dakikada 3 Ülkede Kahve İçmeye Çalıştım!
İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim!
İsviçre'den Bir Valiz Dolusu Abur Cubur Aldım Yedim!
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda çikolatasıyla ünlü olan İsviçre'den bir valiz dolu abur cubur aldım. Gerçekten bambaşka lezzette olan çikolatalar, cipsler, kekler ve tuzlu krakerlerin hepsinin tadına baktım ama bakalım en çok hangilerini sevmişim. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. KAFAKAFAYA UYGULAMASINI İNDİR!! ; Google Play: goo.gl/N3EVLs App Store: goo.gl/aycJt5 beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Oğuzhan Uğur'un Yeni Ofisi!! (Süpriz konuk Enes Batur)
Oğuzhan Uğur'un Yeni Ofisi!! (Süpriz konuk Enes Batur)
7 aylar önce
Herkese merhaba, Bu video Oğuzhan Uğur'un yeni ofisine baskın yaptım. TRvideos'da pek çok kişinin severek takip ettiği insanlardan biri olan Oğuzhan Uğur BaBaLaTV çekimlerini yapmak için yeni bir ofis açtı. Oğuzhan yeni ofisini gezdirirken çok güzel sohbet ettik. Enes Batur'da gittiğimde ordaydı ve onunla da saçlarımla ilgili muhabbetimiz oldu. Çok eğlence ve komik bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Yeni Tipimle 1000 Tane Bedava Dondurma Dağıttım! (Çocuklar Çıldırdı)
Yeni Tipimle 1000 Tane Bedava Dondurma Dağıttım! (Çocuklar Çıldırdı)
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda #23NisanUlusalEgemenlikVeÇocukBayramı 'na özel alışveriş merkezinde 1000 tane dondurma dağıttım. Dondurma 7'den 70'e herkesin severek yediği özelliklede çocuklar çok sevdiği bir yiyecek. Bende onların bu özel gününde bedava dondurma dağıtarak onları sevindirmek istedim. İzleyin bakalım nasıl tepkiler geldi. Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
30 GÜNDE 10 YAŞ GENÇLEŞTİM!(İNANILMAZ DEĞİŞİM)
30 GÜNDE 10 YAŞ GENÇLEŞTİM!(İNANILMAZ DEĞİŞİM)
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videomda efsane bir değişime tanıklık edeceksiniz. 1 ay gibi kısa bir sürede 10 yaş gençleşmeye çalıştım. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok youtuber kilo vererek değişim videoları yaptı ben de kilo verme ile birlikte başka şekilde değişimler ekleyerek hiç yapılmayan bir şeyi denedim. Sizce ne kadar değişmişim yorumlarınızı bekliyorum.Hepinize iyi seyirler... Alihan; instagram.com/alihanaker beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Dünyanın En Pahalı Ülkesinde McDonalds'a Gidip Türkiye'de Olmayan Ne Varsa Yedim!
Dünyanın En Pahalı Ülkesinde McDonalds'a Gidip Türkiye'de Olmayan Ne Varsa Yedim!
7 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video İsviçre'deki McDonalds'a giderek Türkiye'de olmayan hamburgerlerden yedim ve aralarında hangilerinin daha iyi olduğunu daha doğrusu hangi hamburgerin kendi damak zevkime uygun olduğunu söyledim. İnanın birbirinden farklı ve lezzetli hamburgerler vardı. Sezgi'de karar verirken zorlandı diyebilir. Bol eğlenceli ve iştah açıcı bir video oldu. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
35 000 TL VS 5 000 TL Tatil - Zarf'tan Hangi Ülke Çıkacak?
35 000 TL VS 5 000 TL Tatil - Zarf'tan Hangi Ülke Çıkacak?
8 aylar önce
Herkese Merhaba, Çok sevdiğiniz formatlarımdan biri olan Zarftan hangi tatil videosu ile sizlerleyim. Eşim Sezgi yine önün de bulunan beş tane zarftan birini seçecek ve hangi ülke gelirse ona gideceğiz.Bakalım zarftan hangi ülke çıkacak?.Çok eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... Bu videonun diğer bir önemi de #BeşYüzBin #Aboneye #Özel video olması bunun tekrardan herkese teşekkür ederim. KAFAKAFAYA UYGULAMASINI İNDİR!! ; Google Play: goo.gl/N3EVLs App Store: goo.gl/aycJt5 Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Çarpılırsan Ölersin!! W/ Furkan Yaman, Emrecan Önal
Çarpılırsan Ölersin!! W/ Furkan Yaman, Emrecan Önal
8 aylar önce
Hepinize Merhabalar, Bu videoda sevilen sporlardan biri olan Basketbolu biraz farklılaştırarak oynadık. Furkan Yaman, Emrecan Önal ve ben atış yaptık ve atamayan kişi de yüksek elektirik aldı.Çok güzel bir kapışma yaptık!! Çok eğlenceli ve komik video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Dünya'nın ENENEN Acı Adana Kebabı!!
Dünya'nın ENENEN Acı Adana Kebabı!!
8 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu video benim en sevdiğim yemek olan Adana kebabını Dünya'nın en acı biberini karıştırarak enenen acu kebabı yaptık. Kebap ülkemizde hatta tüm dünya büyük bir üne sahip Adana ile bütünleşmiş bir yemeğimizdir. Özellikle de benim Dünya üzerinde en çok sevdiğim yemek diyebilirim ama maalesef kebabı acısız severim ama bu videoda dünyanın enenen acı kebabını yaptım. İzlerken sizlerde o acıyı hissedecek misiniz bakalım? Eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay İzzettin abi instagram; instagram.com/izzettinoral/ Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
120 Bin TL’lik Arabayla Yanladık!!
120 Bin TL’lik Arabayla Yanladık!!
8 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda Doğan Kabak ile drift yaptık. Tokya Drift filminden sonra bir çok kişi gibi ben de motor sporlarının vazgeçilmezi dirfte baya bir merak sardım. Bunun için de profesyonel bir pistte Doğan abi gibi tecrübeli biriyle yapmak beni çok mutlu etti hele birde araba Bmw olunca! Video çok eğlenceli oldu umarım sizler de beğenirsiniz. İyi seyirler. Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
İstanbul'un En İyi ve Lezzetli Mantıcıları!!
İstanbul'un En İyi ve Lezzetli Mantıcıları!!
8 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda bir çok kişinin sevdiği yemeklerden biri olan mantıyı İstanbul'da en iyi ve lezzetli yapan restoranlara gittim. Mantı Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi ve direkt akla gelen şehir ise Kayseri. Ama Sinop'da mantısıyla ünlü şehirlerimizden. Ben İstanbul'da farklı şekillerde mantı yapan mantıcıları bulup yedim. Eğlenceli ve iştah açıcı bir video oldu. İyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Videolarımdan bazıları; Yedi Çocuğa Bir Gün Boyunca Bakmak! (Üç Paket Makarna Yediler) trvideos.net/Cy7npm0RS2U-video.html Adana VS İstanbul Künefecileri! trvideos.net/Ehu9_MJOBMM-video.html
Yedi Çocuğa Bir Gün Boyunca Bakmak! (Üç Paket Makarna Yediler)
Yedi Çocuğa Bir Gün Boyunca Bakmak! (Üç Paket Makarna Yediler)
8 aylar önce
Zula oynamak için; bit.ly/2U0acsN Hepinize Merhaba, Bu videoda yedi tane çocuğa bakmaya çalıştım. Bakıcılık, dadılık yapan kişilerin ne tür zorluklar yaşıyorlar ve sabırları ne kadar zorlanıyor biraz da onu merak edip böyle bir video çektim. Her yaş grubundan çocuklar olması bana ayrıca bir deneyim yaşattı.Onlara yemek yapıp beraber yedik, saklambaç oynadık.Sizce bu işin altından kalkabilmiş miyim? yorumlarınızı bekliyorum. Biz videoyu çekerken çok güldük ve eğlendik. Umarım sizlerde keyifle izlersiniz iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) DİĞER VİDEOLARIMI BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ; bit.ly/2At7Mvc
Hesap Ödetmeli Bir Gün! (1000 TL.)
Hesap Ödetmeli Bir Gün! (1000 TL.)
9 aylar önce
Hepinize merhaba, Bu video TRvideos'da çok sevilen formatlardan biri olan hesap ödetme videosuyla sizlerleyim. Bu formatta yaptığınız alışverişi, lüks restoranda yediğimiz yemeği sizin ödememe ihtimalinizin olduğu gibi tam tersi hesap size de kitlenebilir:) Video çok komik ve eğlenceli oldu. Umarım sizler de eğlenirsiniz. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Yanan Boks Eldiveni ile Kick Boks Yapmak!!
Yanan Boks Eldiveni ile Kick Boks Yapmak!!
9 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda herkes tarafından sevilen gözde sporlardan biri olan boksu birazcık imkansız hala getirdim. Boks yaparken kullanılan eşyaları güvenli bir şekilde ve tabiki profesyonel boksörle beraber birazcık alevlendirerek deney tadında zorlu bir antreman yaptık. Video eğlenceli ve komik oldu. Hepinize iyi seyirler.. Sadık Hoca İnstagram; instagram.com/sadikcoskun beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Adana VS  İstanbul Künefecileri!
Adana VS İstanbul Künefecileri!
9 aylar önce
Bu videoda efsane tatlılar içerisinde yer alan ve bir çok kişinin de severek yediği künefeyi farklı şekillerde yapan restorantlara gittim. Son zamanlarda Türkiye'nin bir çok yerinde künefeciler açıldı. Ben de ilk önce Adana'da ve sonradan da İstanbul'da bir kaç künefeciye gittim. Çok eğlenceli ve komik video oldu hepinize iyi seyirler. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Betonu Kır - 5.000 TL' yi AL!!
Betonu Kır - 5.000 TL' yi AL!!
9 aylar önce
Bu videoda, çok sağlam yaptığım betonun içine 5.000 tl gömdüm. Ülkemizde ve yurt dışında bir çok youtuberların yapmış olduğu kırılmaz cam serini hepiniz biliyorsunuzdur. Ben de bu video serisini farklılık getirerek betonla çektim. Betonu kim kırıp parayı alabilecek? çok eğlenceli ve komik bir video oldu hepinize iyi seyirler. İsmail Baki Kanalı; bit.ly/2GDeMe1 Sarp Bozkurt Kanal; bit.ly/1dxo3RZ Berk İnstagram; bit.ly/2SU7yc6 beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
Adana VS. İstanbul Hamburgercileri!
Adana VS. İstanbul Hamburgercileri!
9 aylar önce
Herkese Merhaba, Bu videoda bir çoğumuzun çok yemekten çok zevk aldığı hamburgeri , farklı lezzetlerle sunan mekanlara gittim. Türkiye'nin her yerinde çok farklı tatlarda ve lezzetlerde hamburger yapan mekanlar var. Ben de Adana ve İstanbul'da bulunan farklı tatlardaki hamburgercilere gittim. Naneli hamburgerden tutunda 11 çeşit baharat ve soslarla hazırlanmış hamburgerleri tattık. Sezgi ile beraber hem yedik hem de bol ol gülüp eğlendik. Sizler de umarım izlerken keyif alarak izlersiniz. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Videolarım; Sevmediğim TRvideosr Kim? Ne Kadar Kazanıyorum? trvideos.net/Wi5kt59kyOo-video.html Fikri Güzel'den Milyonlar Kazanan "YUTUBIR" Olma Taktikleri! trvideos.net/beRl1LHYIZ0-video.html Adana VS. İstanbul Hamburgercileri!
20 TL’ ye En İyi Yemek; Master Şef Şampiyonu Şov Yaptı!!
20 TL’ ye En İyi Yemek; Master Şef Şampiyonu Şov Yaptı!!
9 aylar önce
Herkese Merhabalar, Bu videoda sizlere Master Şef şampiyonu Uğur ile beraber sevgiler günü ne özel 20 tl'ye iki kişilk efsane bir yemek hazırladık. Sevgililer gününe çok az kaldı ve dışarda restoran fiyatları da malum :) ve bizde bundan dolayı böyle bir video yapmaya karar verdik videoyu çekerken de çok eğlenceli ve komik anlar yaşadık. Hepinize iyi seyirler... Uğurun kanalı: bit.ly/2UN9oYC beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım facebook.com/firatsobutayofficial twitter.com/fsobutay Master Şef Şampiyonundan;10 TL' ye Efsane Sevgililer Günü Yemeği!!
Master Şef Şampiyonu İle Pahalı Restoran Tabakları Yaptık!
Master Şef Şampiyonu İle Pahalı Restoran Tabakları Yaptık!
10 aylar önce
Herkese Merhaba, Arkadaşlar yine gülüp eğleneceğiniz bir video ile sizlerleyim. Bu videoda Master Şef şampiyonu Uğur Kardaşla beraber sizlere lüks restoranda hazırlanan tabaklardan yaptık. Bazılarımızın başına gelmiştir bir pastahaneye gittiğinizde koca tabakların içinde küçücük pastalar ve ya yemekler gelir ama tabağın içersinde süsleme amaçlı malzemeler olur hatta bir çoğunun ne olduğunu bilmeyiz bile :) Biz de sevgili Uğurla beraber ekleri, makaronu ve simiti kullanarak bu lüsk restoran tabaklarını yaptık ve yaparkende baya bir eğleceli vakit geçirdik. İzleyin bakalım benzete bilmiş miyiz? Yorumlarınızı bekliyorum:) Hepinize iyi seyirler... Uğurun Kanalı; bit.ly/2UN9oYC beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutayofficial twitter.com/fsobutay Master Şef Şampiyonu İle Pahalı Restoran Tabakları Yaptık!
Sevmediğim Youtuber Kim? Ne Kadar Kazanıyorum?
Sevmediğim Youtuber Kim? Ne Kadar Kazanıyorum?
10 aylar önce
Herkese merhaba, Tüm TRvideosrların çektiği videolardan olan soru-cevap videosu ile sizlerlerleyim.Soru-cevap videoları bence çok öenmli videolardan bir tanesi çünkü sizlerinin bizim hakkımızda bilmek istediği ve merak ettiği şeyleri bu videolarda dile getirip cevaplıyoruz.Ben de İnstagram hesabım üzerinden sizlerden hakkımdan merak ettiğiniz şeyleri sormalarını istedim ve aralarından en çok sorulan soruları seçmeye çalıştım. Ne kadar kazandığımdan tutunda, TRvideos kanalımı açma sebebime kadar her şeye açık açık cevap vermeye çalıştım. Umarım aklınızda soru işareti kalmadan cevaplamışımdır. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Sevmediğim TRvideosr Kim? Ne Kadar Kazanıyorum?
Fikri Güzel'den Milyonlar Kazanan "YUTUBIR"  Olma Taktikleri!
Fikri Güzel'den Milyonlar Kazanan "YUTUBIR" Olma Taktikleri!
10 aylar önce
Hepinize Merhabalar. Bu videoda yep yeni formatla sizlerleyim ve karşınızda Kendi Güzel Fikri Güzel İnsan #FikriGüzel.Fikri Güzel abim sağolsun beni kırmadı ve kanalıma program yapmaya geldi. Kendine has eğlenceli tarzı ve müthiş fikirleriyle sizleri aydınlatacak. Hemen hemen hepimizin çevresinde her konuda fikir sahibi insanlar vardır işte Fikri abimizde öyle bir insan :) Valla ben Fikri Güzel abimi kamera arkasında izlerken çok eğlendim ve güldüm umarım sizlerde eğlenirsiniz. Hepinize iyi seyirler.. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutay... twitter.com/fsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Milyonluk TRvideosr Olma Garantisi Veren 3 Fikir!
Şeyma Subaşı'nın Kafesinin Vazgeçilmezi!! (Lezzetli Meyve Topları)
Şeyma Subaşı'nın Kafesinin Vazgeçilmezi!! (Lezzetli Meyve Topları)
10 aylar önce
Hepinize Merhabalar, bu videoda yine farklı bir lezzet deneyimi ile sizlerleyim. Ben meyve tüketmeyi çok seven bir insanım fakat içeceklerde ve tatlılarda pekte tüketmeyi sevmem. Videodaki denediğimi ürünü de ilk defa gördüm ve gerçekten beklediğimden çok daha iyi çıktı.Sonradan öğrendimki Şeyma Subaşı'da kafesinde bu ürünü kullanıyormuş ve oldukça da popülermiş! Ben de ürünü gündelik hayatımızda tükettiğimiz içecekler ve yiyeceklerle denedim. Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :)
ADANA VS. İSTANBUL ; 22 TL'ye Tıka Basa Doyduk!!
ADANA VS. İSTANBUL ; 22 TL'ye Tıka Basa Doyduk!!
10 aylar önce
Herkese Merhaba, bu videoda Adana ve İstanbul'da bulunan büfelere gittim. Büyük şehirlerde sürekli bir yerlere yetişmeye çalışırken açlığımızı hemen büfelerde ayak üstü birşeyler yiyerek bastırıyoruz. Pek çok çeşiti içinde barındıran büfelerin ben karışık tostlarından, hamburgerlerinden, sosisli sandviçlerinden yedim. Farklı lezzetler vardı bakalım sizce en iyi hangisi? hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutay... twitter.com/fsobutay ADANA VS. İSTANBUL ; 22 TL'ye Tıka Basa Doyduk!!
Dünya'nın ENENEN Acı Çiğ Köftesini Yaptım!!
Dünya'nın ENENEN Acı Çiğ Köftesini Yaptım!!
10 aylar önce
Herkese merhaba, bu video sizleri yine bambaşka bir deneyim bekliyor. Bir çoğumuzun sıklıkla tükettiği yemeklerden olan çiğ köfteyle video çektim. Çiğ köfte denince akla ilk gelen acısıdır ve kimisi az kimisi de çok acılı sever. Ben normalde az acılı severim ama bu videomda dünyanın en acı biberiyle çiğ köfte yaptım :) Size şu kadarını söyleyeyim bu zamana kadar yediğiniz tüm acıları unutun :) Gerçekten de dünyanın enenen acı çiğ köftesi oldu.Hepinize iyi seyirler... Yorumlarınızı bekliyorum... Kafa Topu 2 İndirmek için ; Android: httpslink.com/firatsobutayandroid iOS; httpslink.com/firatsobutayios Çekilişe katılmak için formu doldurun ; httpslink.com/firatsobutaycekilisformu beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) Diğer Sosyal Medya hesaplarım ; facebook.com/firatsobutayofficial twitter.com/fsobutay Dünya'nın ENENEN Acı Çiğ Köftesini Yaptım!!
ŞIRDAN BURGER; Şırdan'dan Hamburger, Pizza ve Dürüm yaptım!!
ŞIRDAN BURGER; Şırdan'dan Hamburger, Pizza ve Dürüm yaptım!!
10 aylar önce
Zula oynamak için; bit.ly/2U0acsN Herkese merhaba, bu videoda son dönemlerde bir çok kişinin adını yeni duyduğu ama benim yıllardır severek yediğim şırdanla fast food yiyeceklerini yaptım. Hamburger, pizza ve dürümü sevmeyen kişi sayısı çok azdır ve ben de dedim neden bunları şırdanla yapmayı denemiyorum? Şırdan Burger bir çok kişinin favorisi olabilir bence. Bakalım sizin favoriniz hangisi olacak ? Farklı lezzet deneyimi yaşarken keyifli ve eğlenceli bir video oldu hepinize iyi seyirler :) beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) DİĞER VİDEOLARIMI BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ; bit.ly/2At7Mvc
Türkiye'nin En Ünlü Youtuberları'nın Hamburgercisinde Çalıştım!
Türkiye'nin En Ünlü Youtuberları'nın Hamburgercisinde Çalıştım!
11 aylar önce
zula oynamak için ; bit.ly/2SNCbM8 Hepinize Merhabalar, Bu video hemen hemen herkesin severek yediği hamburgerin nasıl yapıldığını öğrenmeye çalıştım.Öğrenmeye çalışırken eğlenceli komik anlar da yaşadık. Hamburger'i artık günümüzde yaygın olarak bir çok şehirde farklı lezzetlerde sunan mekanlar var. Benim çalıştığım hamburgerci bir çok kişinin severek takip ettiği TRvideosrlar Furkan Yaman ve Emrecan Önal'ın açmış olduğu hamburgerci. Arkadaşlarım olduğu için söylemiyorum, vallahi hamburgerlerine bayıldım :) Hepinizin mutlaka gidip tatmasını tavsiye ederim. Umarım sizlerde büyük bir keyifle izlersiniz :) ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN AŞAĞIDA BULUNAN HESABI TAKİP EDİP VE KANALIMA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!! Burgeretbahariye İnstagram ; instagram.com/burgeretbahariye beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) ADANA VE İSTANBUL’UN EN LEZZETLİ KAHVALTICILARI!! trvideos.net/jfKjztsUEC0-video.html DİĞER VİDEOLARIMI BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ; bit.ly/2At7Mvc
ADANA VE İSTANBUL’UN EN LEZZETLİ KAHVALTICILARI!!
ADANA VE İSTANBUL’UN EN LEZZETLİ KAHVALTICILARI!!
11 aylar önce
Zula'yı Link Üzerinden indirebilirsiniz ; bit.ly/2EOAzgS Herkese merhaba, Bu videoda bir çoğumuzun en sevdiği öğün olan kahvaltıyı en lezzetli yapan yerlere gittim. Sadece İstanbul'da bulunan kahvaltıcılara gitmek yerine Adana'da da iyi yapan kahvaltıcıyı sizlere göstermek istedim. Gerçekten gittiğim her bir kahvaltıcıda sucuklu yumurtasından, gözlemesine, menemeninden, pişisine hepsinde çok ayrı bir lezzet vardı. Hem eğlenceli zaman geçirdik hem de inanılmaz lezzetli kahvaltılıklar yedik :) Videoyu izlerken eminim sizlerinde iştahı baya açılacaktır :) Hepinize iyi seyirler... beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) DİĞER VİDEOLARIMI BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ; bit.ly/2At7Mvc
İSTANBUL’UN EN LEZZETLİ KURU FASULYECİLERİ!!
İSTANBUL’UN EN LEZZETLİ KURU FASULYECİLERİ!!
11 aylar önce
Herkese selam arkadaşlar, Yine iştah açıcı bir videoyla sizlerleyim :) Bu videoda sofralarımızın vazgeçilmezlerinden biri olan kuru fasulyeyi İstanbul'da en iyi yapan üç yere gittim. Gittiğim üç lokantada da gerçekten farklı tatlarda kuru fasulye yedim ama tabi ki aralarında benim damak zevkime daha çok hitap eden kuru fasulye de vardı :) Hem eğlenceli hem de lezzetli video oldu.Hepinize iyi seyirler:) Sizlerinde kuru fasulyeyi neyli seviyorsanız lütfen yorumlara yazın!! beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) ÖĞRENCİ EVLERİ KAPIŞIYOR ; 20 TL' YE EN İYİ YEMEĞİ HANGİ EV YAPACAK? trvideos.net/SAXQp63WVVE-video.html AKLA ZİYAN ÇİN MALI ÜRÜNLER!! trvideos.net/AzpGPBDHLkg-video.html EŞİM VS ABİM!! KİM BENİ DAHA İYİ TANIYOR? (STÜDYODA GERGİN ANLAR) trvideos.net/Nfondo01PtI-video.html
ÖĞRENCİ EVLERİ KAPIŞIYOR ; 20 TL' YE EN İYİ YEMEĞİ HANGİ EV YAPACAK?
ÖĞRENCİ EVLERİ KAPIŞIYOR ; 20 TL' YE EN İYİ YEMEĞİ HANGİ EV YAPACAK?
11 aylar önce
Arkadaşlar hepinize selamlar, bu videoda yeni bir formatla sizlerleyim. üç tane öğrenci evine misafir oldum ve 20 tl bütçeyle yapabilecekleri en iyi yemeği yapmalarını istedim. İnan beni çok şaşırtan evler oldu bu kadar lezzetli ve güzel yemekler gelebileceğini tahmin edemedim :) Ve tabiki birinci olan eve de büyük ödül var :) Biz çok eğlendik umarım sizlerde izlerken büyük keyif alırsınız hepinize iyi seyirler. Siz de bu formatta yer almak istiyorsanız aşağıda bulunan instagram hesabımdan beni takibe alıp bana mesaj atabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) AKLA ZİYAN ÇİN MALI ÜRÜNLER!! trvideos.net/AzpGPBDHLkg-video.html EŞİM VS ABİM!! KİM BENİ DAHA İYİ TANIYOR? (STÜDYODA GERGİN ANLAR) trvideos.net/Nfondo01PtI-video.html TRİP ATAN SEVGİLİYE KESİN ÇÖZÜM!!(10 TL’LİK KALP ÇALAN ÜRÜNLER) trvideos.net/8fTdf4jthAQ-video.html ÖĞRENCİ EVLERİ KAPIŞIYOR ; 20 TL' YE EN İYİ YEMEĞİ HANGİ YAPACAK?
AKLA ZİYAN ÇİN MALI ÜRÜNLER!!
AKLA ZİYAN ÇİN MALI ÜRÜNLER!!
11 aylar önce
Bu videoda Çin'den gelen birbirinden farklı ürünleri test ettim. Gelen ürünler arasında gerçekten daha önce görmediğim ilginç ve akla ziyan ürünler vardı diyebilirim :) Ben ürünleri test ederken gerçekten eğlendim ve çok şaşırdım. Sizler de hangi ürünleri sevdiyseniz yorumlara mutlaka yazın. Umarım sizlerde eğlenceli vakit geçirirsiniz hepinize iyi seyirler :) Ürünleri almak isterseniz; Zihinsel Unlock E Dizayn Bulmaca bit.ly/2BnXsnY Yaratıcı 3D Mirascope Illusion bit.ly/2SHkKfM Endoskop Borescope Su Geçirmez Kamera bit.ly/2Bf9KPA Küçük Boy Dijital Projeksiyonlu Saat bit.ly/2Qvasm5 Çift 8 Pin Adaptör Kulaklık Jakı Dönüştürücü bit.ly/2BhS9Xq Boyun Arkası Omuz Elektrikli Masaj Şal bit.ly/2SMq817 birbirinden farklı kılıflar için bit.ly/2Qv9KVX bit.ly/2BnXsnY Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) EŞİM VS ABİM!! KİM BENİ DAHA İYİ TANIYOR? (STÜDYODA GERGİN ANLAR) trvideos.net/Nfondo01PtI-video.html TRİP ATAN SEVGİLİYE KESİN ÇÖZÜM!!(10 TL’LİK KALP ÇALAN ÜRÜNLER) trvideos.net/8fTdf4jthAQ-video.html
EŞİM VS ABİM!! KİM BENİ DAHA İYİ TANIYOR? (STÜDYODA GERGİN ANLAR)
EŞİM VS ABİM!! KİM BENİ DAHA İYİ TANIYOR? (STÜDYODA GERGİN ANLAR)
Yıl önce
Hepinize selamlar, Bu videoda abim ve eşim karşı karşıya geldiler. kim daha iyi tanıyor serisini daha önce annem ve eşimle büyük kapışma videosu olarak yapmıştık.Şimdi de #BÜYÜKKAPIŞMA2 ile karşınızdayım. Abim ve eşim gerçekten kıran kırana mücadele ettiler diyebilirim :) Çok eğlenceli zaman geçirsekte zaman zaman gergin anlarda yaşadık :) videoyu izleyin hangisi beni daha iyi tanıyor ? Hepinize iyi seyirler... beni instagram'dan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere:) DİĞER VİDEOLARIMDAN BAZILARI ; TRİP ATAN SEVGİLİYE KESİN ÇÖZÜM!!(10 TL’LİK KALP ÇALAN ÜRÜNLER) trvideos.net/8fTdf4jthAQ-video.html SAKALIMI BOYADIM,ADRES SORUP TERS YÖNE GİTTİM!! trvideos.net/Spkp7Um9sfQ-video.html İSTANBUL'UN NADİR BİLİNEN EN LEZZETLİ ET DÖNERCİLERİ!! trvideos.net/vpTo9ERodh8-video.html EŞİM VS ABİM!! KİM BENİ DAHA İYİ TANIYOR?
İSTANBUL'UN NADİR BİLİNEN EN LEZZETLİ ET DÖNERCİLERİ!!
İSTANBUL'UN NADİR BİLİNEN EN LEZZETLİ ET DÖNERCİLERİ!!
Yıl önce
Hepinize selamlar, Bu videomda sizlere hepimizin bildiği ve sevdiği en büyük lezzetlerden biri olan et dönerin, İstanbul'da en nadir bilinen restoranlarına gidip lezzetlerine baktım. Gerçekten hepsi birbirinden farklı tatlara sahipler. Ama tabii ki bir tane et dönerci favorimizdi :) Şimdiden söyleyeyim videoyu izlerken hem eğleneceksiniz hem de iştahınız kabaracak:) Umarım izlerken sizlerde eğlenirsiniz :) Hepinize iyi seyirler... beni instagram'dan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere:) TRİP ATAN SEVGİLİYE KESİN ÇÖZÜM!!(10 TL’LİK KALP ÇALAN ÜRÜNLER) trvideos.net/8fTdf4jthAQ-video.html İSTANBUL'UN EN UCUZ VE LEZZETLİ TAVUK DÖNERCİLERİ!! trvideos.net/uZnqURSAfW4-video.html SAKALIMI BOYADIM,ADRES SORUP TERS YÖNE GİTTİM!! trvideos.net/Spkp7Um9sfQ-video.html İSTANBUL'UN NADİR BİLİNEN EN LEZZETLİ ET DÖNERCİLERİ!!
SEVGİLELER GÜNÜNDE ALINABİLECEK 10 TL' LİK HEDİYERLER!!
SEVGİLELER GÜNÜNDE ALINABİLECEK 10 TL' LİK HEDİYERLER!!
Yıl önce
Arkadaşlar selam, Bu video 10 tl ye alınacak gerçekten cins ama eğlenceli ve dikkat çekici ürünleri inceledim. Alışıla gelmiş ürün açılımı videolarından farklı olarak birazda karı koca atışması da göreceksiniz :) Ürünlerin içerisinde, birbirinden farklı anahtarlık çeşitlerinden tutunda kadınları etkileyecek romantik ürünlerde var :) Hepinize iyi seyirler :) KÖSTEBEK İNSTAGRAM SAYFASI : instagram.com/kostebekkadikoy/ beni instagramdan da takip edin!! instagram.com/firatsobutayofficial Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere:) İSTANBUL'UN EN UCUZ VE LEZZETLİ TAVUK DÖNERCİLERİ!! trvideos.net/uZnqURSAfW4-video.html SAKALIMI BOYADIM,ADRES SORUP TERS YÖNE GİTTİM!! trvideos.net/Spkp7Um9sfQ-video.html MARKETTE BÜYÜK TROLL: İNSANLARI ÇILGINA ÇEVİRDİM!! trvideos.net/_WFTEzXAYgo-video.html 10 TL.'YE ALINACAK CİNS ÜRÜNLER!!
İSTANBUL'UN EN UCUZ VE LEZZETLİ TAVUK DÖNERCİLERİ!!
İSTANBUL'UN EN UCUZ VE LEZZETLİ TAVUK DÖNERCİLERİ!!
Yıl önce
Arkadaşlar selam, bu videomda bir çoğumuzun yemekten keyif aldığı yemeklerden biri olan tavuk döneri İstanbul'da en ucuz ve lezzetli yapan dönercilere gittim. Hepsinin birbirinden farklı lezzeti vardı. Bu videoda tavuk dönere doydum diyebilirim :) Benim için bol yemekli ve eğleceli bir video oldu umarım sizlerde izlerken keyif alırsınız hepinize iyi seyirler :) beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) SAKALIMI BOYADIM,ADRES SORUP TERS YÖNE GİTTİM!! trvideos.net/Spkp7Um9sfQ-video.html MARKETTE BÜYÜK TROLL: İNSANLARI ÇILGINA ÇEVİRDİM!! trvideos.net/_WFTEzXAYgo-video.html İSTANBUL'UN EN UCUZ VE LEZZETLİ TAVUK DÖNERCİLERİ!!
YOUTUBER MASTIR ŞEF!!
YOUTUBER MASTIR ŞEF!!
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba, bu videoda dört youtuber mastır şef düzeyinde tüm hünerlerini göstererek birbirinden lezzetli yemekler yapmaya çalıştı. Kebaptan tutun da pirzolasına, salatasından tabak sunumuna kadar herkes elinden gelenin en iyisini yaptı :) Tabii iyi bir aşçı, şef olmak özellikle master seviyesinde bir şef olmak çok kolay değil :) biz yemeklerimizi yaparken çok eğlenceli vakit geçirdik umarım sizlerde izlerken aynı şekilde eğlenirsiniz.Hepinize iyi seyirler :) Sizce kim kazanır ? Yorumlara yazın. TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN :) FURKAN YAMAN ;bit.ly/1JMZJGi RÖPORTAJ ADAM ; bit.ly/2zUkIvt THE BOSS ; bit.ly/2CpAdvT Hasan Usta Kebap ; bit.ly/2KxvIBK videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere:) SAKALIMI BOYADIM,ADRES SORUP TERS YÖNE GİTTİM!! #FIRATINGÖREVİ 2 trvideos.net/Spkp7Um9sfQ-video.html MARKETTE BÜYÜK TROLL: İNSANLARI ÇILGINA ÇEVİRDİM!! trvideos.net/_WFTEzXAYgo-video.html BEYİN YAKAN SORULAR !!🤯 trvideos.net/ulhyo9mdoK8-video.html TRvideosR MASTIR ŞEF !! (TR’nin EN BÜYÜK TRvideosRLARI AYNI MUTFAKTA)
SAKALIMI BOYADIM,ADRES SORUP TERS YÖNE GİTTİM!! #FIRATINGÖREVİ 2
SAKALIMI BOYADIM,ADRES SORUP TERS YÖNE GİTTİM!! #FIRATINGÖREVİ 2
Yıl önce
Selamlar, Fırat'ın görevinde bu hafta drone gören masum köylü oldum! Şaka şaka drone ile yemek servisi, adres sorup ters yöne gitme, sakal boyama gibi enteresan görevleri tamamladım. Bu görevleri yaparken çok eğlendim. Adres sorup ters yöne gidince insanların tepkisini görmek çok eğlenceliydi. Şunu da anladım ki drone kullanmak gerçekten zor. Kesinlikle drone kamera eğitimi almam gerekiyor. Sizden gelen zorlu görevleri yapmaya çalıştım. Sizce hangi görevde daha başarılı oldum? Yorum olarak yazın lütfen. Fırat'ın görevleriniz siz belirlediniz. Sonraki görev videosunda yer almak istiyorsan yeni görevleri yorum olarak yazabilirsen sevinirim. beni instagramdan da takip edin instagram.com/firatsobutayofficial Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) ALPER'DEN İNTİKAM ALDIM! (BOYADIM) #FIRATINGÖREVİ-1 trvideos.net/tzJgbaCACH0-video.html 5 MİLYONLUK GERÇEK KRAL ARABASINA BİNDİM !! trvideos.net/wJ_QdbFBDBc-video.html SAKALIMI BOYADIM, ADRES SORUP TAM TERS YÖNE GİTTİM!! #FIRATINGÖREVİ-2
5 MİLYONLUK GERÇEK KRAL ARABASINA BİNDİM !!
5 MİLYONLUK GERÇEK KRAL ARABASINA BİNDİM !!
Yıl önce
Arkadaşlar selam, bu video da gerçek kralın arabasına bindim. Araba gerçekten büyüleyiciydi. Araba da daha önce hiç görmediğim özellikler vardı. Furkanla beraber arabada baya eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirdik. Ben en çok sesli komut sistemini sevdim :) Sizler de aracın hangi özelliklerini beğendiyseniz lütfen yorumlara yazın. Hatta keşke şu da olsaydı dediğiniz özellikler var mı? bekliyorum yorumlarınızı :) beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay ERBAKAN MALKOÇ SOSYAL MEDYA HESAPLARI ; instagram.com/erbakanmalkoc bit.ly/ErbakanMalkocTRvideos Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere MARKETTE BÜYÜK TROLL: İNSANLARI ÇILGINA ÇEVİRDİM!! trvideos.net/_WFTEzXAYgo-video.html DUDAK UYUŞTURAN DENEY!! ☠️ trvideos.net/50Bkp_8OZ7o-video.html SU SATAN ÇOCUKTAN HAYAT DERSİ!! ( AS BAYRAKLARI ) 🇹🇷🇹🇷 trvideos.net/EBklkk8nDwY-video.html 3 TL' YE KEDİ YUVASI YAPMA !!😻 5 MİLYONLUK GERÇEK KRAL ARABAS BİNDİMI !!
MARKETTE BÜYÜK TROLL: İNSANLARI ÇILGINA ÇEVİRDİM!!
MARKETTE BÜYÜK TROLL: İNSANLARI ÇILGINA ÇEVİRDİM!!
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba, efsane bir şakayla sizlerleyim.Markette insanları büyük trolledim.Market arabalarına The Boss ekibiyle birlikte salça olduk.İnsanların tepkisi bizleri çok güldürdü :) Sizler de izlediğinizde eminim tepkilere çok güleceksiniz :) hepinize iyi seyirler :) The Boss ; bit.ly/2CpAdvT beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) DUDAK UYUŞTURAN DENEY!! ☠️ trvideos.net/50Bkp_8OZ7o-video.html SU SATAN ÇOCUKTAN HAYAT DERSİ!! ( AS BAYRAKLARI ) 🇹🇷🇹🇷 trvideos.net/EBklkk8nDwY-video.html 3 TL' YE KEDİ YUVASI YAPMA !!😻 trvideos.net/K0MAphpBWa4-video.html MARKETTE İNSANLARI TROLLEDİM!!
DUDAK UYUŞTURAN DENEY!! ☠️
DUDAK UYUŞTURAN DENEY!! ☠️
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar, bu videomda çok farklı bir deneyim yaşadık The Boss ekibiyle beraber dişlerimizle kabak soyulur mu bunu denedik. Yine hayatımda yaşadığım ilginç bir deney videosu oldu. Keyifli ve eğlenceli video için tekrardan The Boss ekibine çok teşekkür ederim.Her zaman deney videolarında söylendiği gibi SAKIN DENEMEYİN! :) The Boss ; bit.ly/2CpAdvT Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere:) SU SATAN ÇOCUKTAN HAYAT DERSİ!! ( AS BAYRAKLARI ) 🇹🇷🇹🇷 trvideos.net/EBklkk8nDwY-video.html 3 TL' YE KEDİ YUVASI YAPMA !!😻 trvideos.net/K0MAphpBWa4-video.html 5.000 TL'YE 30 METRELİK DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KEBABINI YAPTIK !! trvideos.net/X07zqUynTBM-video.html BEYİN YAKAN SORULAR !!🤯 trvideos.net/ulhyo9mdoK8-video.html DUDAK UYUŞTURAN DENEY!!
SU SATAN ÇOCUKTAN HAYAT DERSİ!! ( AS BAYRAKLARI ) 🇹🇷🇹🇷
SU SATAN ÇOCUKTAN HAYAT DERSİ!! ( AS BAYRAKLARI ) 🇹🇷🇹🇷
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba, Hepimiz Türk insanının ne kadar yardımsever bir millet olduğunu izlediğimiz sosyal deney videolarından çok iyi biliyoruz. Bende tepki videomu bence sosyal deney nedir sorusuna çektikleri içeriklerle anlamlı katkılar yapan The Boss kanalı videoları üstünden yapacağım. Tabi normalde sosyal deney videoları hep sosyal deney yabancı diye aratılıyor fakat ben emekçi kardeşlerimizin resmen hayat dersi verdikleri bu videoları izleyeceğim. Çünkü sosyal deney soruları bence birer diyalog halinde olmamalı. Deneyi yapmak isteyen kanal gerçekten bu durumu gözler önüne sermeli ve herhangi bir metine bağlı kalmamalı. Bunun içerisinde aslında artık klişeleşmiş olan sosyal deney soruları da değil. Neyse detayların hepsini ve merak ettiklerinizi umarım videoda bulabilirsiniz. Ayrıca videoyu izlerken gerçekten çok duygulandım !! Hepinize iyi seyirler. The Boss ; bit.ly/2CpAdvT Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) 3 TL' YE KEDİ YUVASI YAPMA !!😻 trvideos.net/K0MAphpBWa4-video.html 5.000 TL'YE 30 METRELİK DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KEBABINI YAPTIK !! trvideos.net/X07zqUynTBM-video.html BEYİN YAKAN SORULAR !!🤯 trvideos.net/ulhyo9mdoK8-video.html 5 KİLOLUK DEV POĞAÇA YAPTIM !! trvideos.net/fbVV0BU8uEk-video.html
3 TL' YE KEDİ YUVASI YAPMA !!😻
3 TL' YE KEDİ YUVASI YAPMA !!😻
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar, bu videoda sizlere sevimli dostlarımızdan kediler için çok uygun fiyata yuva yapımını gösterdik.Yaparken eğlendik baya. Kış ayı da yaklaşıyorken dostlarımız için yuva şart. Sizler de çok basit bir şekilde yapıp çevrenizdeki parklara bahçelere bırakarsanız süper olur :) hepinize iyi seyirler. :) beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) 5.000 TL'YE 30 METRELİK DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KEBABINI YAPTIK !! trvideos.net/X07zqUynTBM-video.html BEYİN YAKAN SORULAR !!🤯 trvideos.net/ulhyo9mdoK8-video.html 5 KİLOLUK DEV POĞAÇA YAPTIM !! trvideos.net/fbVV0BU8uEk-video.html 3 TL' YE KEDİ YUVASI YAPMAK !!😻
5.000 TL'YE 30 METRELİK DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KEBABINI YAPTIK !!
5.000 TL'YE 30 METRELİK DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KEBABINI YAPTIK !!
Yıl önce
Arkadaşlar selam, sizlere 3,5 metre kebap videosunda rekor dürüm yapıcağımızın sözünü vermiştik ve o sözümüzü tuttuk :) 30 meterlik dev Adana Kebapla dünya rekoru kırmışta olduk. Tüm dünya dev kebab nasıl yapılır görsün :) Biz bu videoyu çekerken çok eğlendik ve güldük umarım sizlerde eğlenirsiniz. Hepinize iyi seyirler :) Hasan Usta Kebap sosyal medya ; instagram.com/hasanustakebap instagram.com/izzettinoral/ Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) 3.5 METRE DEV ADANA DÜRÜM YAPTIK!! 💸(500 TL)💸 trvideos.net/9lggYiWb_GM-video.html BEYİN YAKAN SORULAR !!🤯 trvideos.net/ulhyo9mdoK8-video.html 5 KİLOLUK DEV POĞAÇA YAPTIM !! trvideos.net/fbVV0BU8uEk-video.html 5.000 TL'YE 30 METRELİK DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KEBABINI YAPTIK !!
BEYİN YAKAN SORULAR !!🤯
BEYİN YAKAN SORULAR !!🤯
Yıl önce
Bu videoda Yavuz Selimle beraber tahmin edilmesi çok zor bir yarışma yaptık. Sezgi'nin soruları karşısında hem çok eğlendik hem de baya bir zorlardık.Sorular gerçekten de beyin yakıyordu.Bilgi yarışması tadında ama baya bir zorlayıcı tahmin yarışmasıydı diyebilirim. Sizce kim kazandı ? Hepinize iyi seyirler. Yavuz Selim'in kanalı ; trvideos.net/u/oyunportallbeni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere OSMANLI'NIN EN BÜYÜK SIRRI: OSMANLI ŞERBETLERİNİ ARKADAŞLARLA TEK TEK DENEDİK! trvideos.net/nKeaAhYnZ3s-video.html MAKARNA’YA 56 TL VERİLİR Mİ ? 😱 trvideos.net/lkzyhXMW_8k-video.html 60.000 TL’LİK AMBULANS DRONE İLE İNSAN KURTARMAK !! trvideos.net/qreQU4Ua-n0-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html AHTAPOTLARIN KAÇ KALBİ VAR ?- CEZALI İMKANSIZ TAHMİN YARIŞMASI !!
MAKARNA’YA 56 TL VERİLİR Mİ ? 😱
MAKARNA’YA 56 TL VERİLİR Mİ ? 😱
Yıl önce
ZULA oynamak için tıklayın ; bit.ly/2NuxmZt Selamlar arkadaşlar, bu videoda Sezgi ile birlikte İstanbul'daki ucuz, orta ve pahalı makarnacılara gittik.Hem tattık hem de gülüp eğlendik :) Hepinize iyi seyirler :) beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) OHA DİYORUM DÜĞÜNDE !! (TAMER EVLENDİ !!) trvideos.net/bWAW7IuXpbo-video.html MEMLEKETİN EN İYİ 3 AYVALIK TOSTÇUSU !! trvideos.net/YqOuSt8sbxA-video.html DÜNYA'NIN EN BÜYÜK HAYVAN BARINAĞINDA BİRGÜN !! www.youtube.com/watch?v=NBL6L... 2,5 TL VS. 12 TL VS. 56 TL 'lik MAKARNA !!
OHA DİYORUM DÜĞÜNDE !! (TAMER EVLENDİ !!)
OHA DİYORUM DÜĞÜNDE !! (TAMER EVLENDİ !!)
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba , ekip olarak Tamer'in düğününe gittik. Çok eğlenip kurtlarımızı döktük ekipçe :) Umarım sizlerde izlerken eğlenirsiniz. Tamercim tekrardan mutluluklar :) Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) MEMLEKETİN EN İYİ 3 AYVALIK TOSTÇUSU !! trvideos.net/YqOuSt8sbxA-video.html DÜNYA'NIN EN BÜYÜK HAYVAN BARINAĞINDA BİRGÜN !! www.youtube.com/watch?v=NBL6L... ÇANÇİNÇON ALIŞVERİŞİM !! (ÇİN'DEN BİR TON ÜRÜN ALDIM) trvideos.net/MDokZO3HbvY-video.html 60.000 TL’LİK AMBULANS DRONE İLE İNSAN KURTARMAK !! trvideos.net/qreQU4Ua-n0-video.html OHA DİYORUM DÜĞÜNDE !! (TAMER EVLEND !!İ)
MEMLEKETİN EN İYİ 3 AYVALIK TOSTÇUSU !!
MEMLEKETİN EN İYİ 3 AYVALIK TOSTÇUSU !!
Yıl önce
Ayvalık'ta bulunan en iyi tostçulara gittim. Birbirinden lezzetli tostlar yedim. Eğlenceli vakit geçirirkende yemeğe doydum arkadaşlar :) Hepinize iyi seyirler :) Kuzeni takip :) instagram.com/anilkiziloz/ Sultan tost ;bit.ly/2pDL2mv Avşar tost ; bit.ly/2E0Wh2y Aşkın tost ; bit.ly/2O4I1KJ Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere
DÜNYA'NIN EN BÜYÜK HAYVAN BARINAĞINDA BİRGÜN !! #HayvanlarıKorumaGünü
DÜNYA'NIN EN BÜYÜK HAYVAN BARINAĞINDA BİRGÜN !! #HayvanlarıKorumaGünü
Yıl önce
Arkadaşlar bu videoda 4 Ekim Hayvanları Koruma Günün'de can dostlarımıza birgün geçirdim. Benim çok eğlendiğim ve keyif aldığım bir video oldu umarım sizlerde beğenirsiniz hepinize iyi seyirler :) İ.B.B VETERİNER HİZMTLERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI ; twitter.com/ibb_veteriner facebook.com/veteriner.ibb/ instagram.com/ibbveteriner/ Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) ÇANÇİNÇON ALIŞVERİŞİM !! (ÇİN'DEN BİR TON ÜRÜN ALDIM) trvideos.net/MDokZO3HbvY-video.html 60.000 TL’LİK AMBULANS DRONE İLE İNSAN KURTARMAK !! trvideos.net/qreQU4Ua-n0-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html KIZIM YÜZÜMÜ KENDİNE OYUNCAK ETTİ ! (BABALARA TAVSİYELER) trvideos.net/ZRDkhIe7pd0-video.html
ÇANÇİNÇON ALIŞVERİŞİM !! (ÇİN'DEN BİR TON ÜRÜN ALDIM)
ÇANÇİNÇON ALIŞVERİŞİM !! (ÇİN'DEN BİR TON ÜRÜN ALDIM)
Yıl önce
Bu videoda Çin'den gelen ürünleri test ettik arkadaşlar. Gerçekten ürünler çok eğlenceli biz test ederken baya eğlendik umarım sizlerde izlerken keyifli zaman geçirirsiniz :) GearBest Efsane Çekiliş: goo.gl/hjjfZs Dev Kampanya: goo.gl/6Dxy13 Dilimleme Aracı: goo.gl/RGRPPx Meyve Soyma Makinesi: goo.gl/qPHNHB Lego Bardak: goo.gl/xbQyFn Tetris: goo.gl/yWTwkq Nemlendirici: goo.gl/kV9Bk4 Squishy: goo.gl/7FdpiY beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) ÇILDIRTAN EŞEK ŞAKASI !! trvideos.net/7pZXJHb5AEQ-video.html 60.000 TL’LİK AMBULANS DRONE İLE İNSAN KURTARMAK !! trvideos.net/qreQU4Ua-n0-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html KIZIM YÜZÜMÜ KENDİNE OYUNCAK ETTİ ! (BABALARA TAVSİYELER) trvideos.net/ZRDkhIe7pd0-video.html ÇANÇİNÇON ALIŞVERİŞİM !! (ÇİN'DEN BİR TON ÜRÜN ALDIM)
ÇILDIRTAN EŞEK ŞAKASI !!
ÇILDIRTAN EŞEK ŞAKASI !!
Yıl önce
Bu video da efsane eşek şakasıyla sizlerleyim arkadaşlar. Bir çoğunuz tanımış olduğu Yavuz Selim 'e (Oyun Portal) birazcık ağır bir şaka yaptım :) Şakayı yaparken çok eğlendim sizlerde umarım izlerken sizlerde eğlenirsiniz:) Yavuz Selim kanal; trvideos.net/u/oyunportall Kurt Berk İnstagram ; instagram.com/kurtberk34/ Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) 25 000 TL vs 3 000 TL TATİL- ZARF'TAN HANGİ TATİL ÇIKACAK ? trvideos.net/yiMHb48Hqy4-video.html CEVAP VER YA DA BÖCEK YE! 😱(TROLLÜ İTİRAFLAR ) 😜 trvideos.net/gFdC020i1eM-video.html 500 TL ÖDÜLLÜ EKLER YEME KAPIŞMASI !! trvideos.net/YgzF-3lP2xM-video.html BOŞANIYORUZ...ANNELERİMİZE TELEFON ŞAKASI YAPTIK trvideos.net/N03OcklKKe0-video.html 50 KG ÇUVAL TAŞIDIM (BEL PERT) trvideos.net/TOWsOyiLPQk-video.html YAKTINIZ BENİ ; TANIMADIĞIM İNSANLARA SENİ SEVİYORUM DEDİM !! (700 TL GİTTİ :) 😢 trvideos.net/78HYNkBVW2M-video.html
25 000 TL vs 3 000 TL TATİL-  ZARF'TAN HANGİ TATİL ÇIKACAK ?
25 000 TL vs 3 000 TL TATİL- ZARF'TAN HANGİ TATİL ÇIKACAK ?
Yıl önce
Lords mobile oyununu ios ve android üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz; (Sadece yeni hesaplar kullanabilir) lordsmobile.igg.com/event/tr/influencer_cdkey/ Arkadaşlar merhaba , sizlere vlog tadında çok eğlenceli ve samimi bir video yaptık. Sezgi tatil için gidiceğimiz yeri zarflardan birini seçerek belirledi. Umarım sizlerde eğlenceli anlar geçirirsiniz. Hepinize iyi seyirler... Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutay Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) 500 TL ÖDÜLLÜ EKLER YEME KAPIŞMASI !! trvideos.net/YgzF-3lP2xM-video.html BOŞANIYORUZ...ANNELERİMİZE TELEFON ŞAKASI YAPTIK trvideos.net/N03OcklKKe0-video.html 50 KG ÇUVAL TAŞIDIM (BEL PERT) trvideos.net/TOWsOyiLPQk-video.html YAKTINIZ BENİ ; TANIMADIĞIM İNSANLARA SENİ SEVİYORUM DEDİM !! (700 TL GİTTİ :) 😢 trvideos.net/78HYNkBVW2M-video.html DÜNYA’ NIN EN SAMİMİ VİDEOSU !! ❤️ trvideos.net/Iq5jqMWduX8-video.html 25 000 TL vs 3 000 TL TATİL- ZARF'TAN HANGİ TATİL ÇIKACAK ?
CEVAP VER YA DA BÖCEK YE! 😱(TROLLÜ İTİRAFLAR ) 😜
CEVAP VER YA DA BÖCEK YE! 😱(TROLLÜ İTİRAFLAR ) 😜
Yıl önce
ZULA oynamak için tıklayın ; bit.ly/2NuxmZt Arkadaşlar merhaba, efso bir itiraf videosuyla sizlerleyim. Eşim Sezgi ile beraber bibirimize çok zor itiraf soruları sorduk ve cevaplamak istemeyende böceklerden yedi :) Eğlenceli ve gerilim dolu bir video oldu. Umarım sizlerde izlerken eğlenirsiniz. Hepinize iyi seyirler :) Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere:) BOŞANIYORUZ...ANNELERİMİZE TELEFON ŞAKASI YAPTIK trvideos.net/N03OcklKKe0-video.html 50 KG ÇUVAL TAŞIDIM (BEL PERT) trvideos.net/TOWsOyiLPQk-video.html YAKTINIZ BENİ ; TANIMADIĞIM İNSANLARA SENİ SEVİYORUM DEDİM !! (700 TL GİTTİ :) 😢 trvideos.net/78HYNkBVW2M-video.html DÜNYA’ NIN EN SAMİMİ VİDEOSU !! ❤️ trvideos.net/Iq5jqMWduX8-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html BÖCEK YEME CEZALI İTİRAF !!
500 TL ÖDÜLLÜ EKLER YEME KAPIŞMASI !!
500 TL ÖDÜLLÜ EKLER YEME KAPIŞMASI !!
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba, 500 tl ödüllü ekler yeme kapışması yaptık. Ödül büyük olduğu için herkes elinden gelenin en iyisi yapmaya çalıştı ve eğlenceli anlarda yaşadık. Biz çok güldük umarım sizlerde izlerken aynı şekilde eğlenirsiniz :) Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere. BOŞANIYORUZ...ANNELERİMİZE TELEFON ŞAKASI YAPTIK trvideos.net/N03OcklKKe0-video.html 50 KG ÇUVAL TAŞIDIM (BEL PERT) trvideos.net/TOWsOyiLPQk-video.html YAKTINIZ BENİ ; TANIMADIĞIM İNSANLARA SENİ SEVİYORUM DEDİM !! (700 TL GİTTİ :) 😢 trvideos.net/78HYNkBVW2M-video.html DÜNYA’ NIN EN SAMİMİ VİDEOSU !! ❤️ trvideos.net/Iq5jqMWduX8-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html 500 TL ÖDÜLLÜ EKLER YEME KAPIŞMASI
BOŞANIYORUZ...ANNELERİMİZE TELEFON ŞAKASI YAPTIK
BOŞANIYORUZ...ANNELERİMİZE TELEFON ŞAKASI YAPTIK
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar, bu videoda canımız annelerimize telefon şakası yaptık ve çok eğlendik. Annelerimizin tepkileri müthişti. Hepinize iyi seyirler :) Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere. 50 KG ÇUVAL TAŞIDIM (BEL PERT) trvideos.net/TOWsOyiLPQk-video.html YAKTINIZ BENİ ; TANIMADIĞIM İNSANLARA SENİ SEVİYORUM DEDİM !! (700 TL GİTTİ :) 😢 trvideos.net/78HYNkBVW2M-video.html DÜNYA’ NIN EN SAMİMİ VİDEOSU !! ❤️ trvideos.net/Iq5jqMWduX8-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html BOŞANIYORUZ...
50 KG ÇUVAL TAŞIDIM (BEL PERT) #İŞTEBU
50 KG ÇUVAL TAŞIDIM (BEL PERT) #İŞTEBU
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar, bu videoda bir günlüğüne fırıncı olmaya çalıştım. İşin inceliklerini öğrenirken eğlenceli anlar yaşadım. Videoyu izlerken umarım sizler de keyif alırsınız hepinize iyi seyirler :) Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere YAKTINIZ BENİ ; TANIMADIĞIM İNSANLARA SENİ SEVİYORUM DEDİM !! (700 TL GİTTİ :) 😢 trvideos.net/78HYNkBVW2M-video.html DÜNYA’ NIN EN SAMİMİ VİDEOSU !! ❤️ trvideos.net/Iq5jqMWduX8-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html
Görevi Yap; Ödülü AL!!
Görevi Yap; Ödülü AL!!
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba, yine bol eğlenceli bi videoyla sizlerleyim. BU videoda birbirinden zorlu görevleri yerine getirmeye çalıştık. Görevleri yaparken bol bol da gülüdük ve eğlendik. Hepinize iyi seyirler :) Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere :) 60.000 TL’LİK AMBULANS DRONE İLE İNSAN KURTARMAK !! trvideos.net/qreQU4Ua-n0-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html KIZIM YÜZÜMÜ KENDİNE OYUNCAK ETTİ ! (BABALARA TAVSİYELER) trvideos.net/ZRDkhIe7pd0-video.html
DÜNYA’ NIN EN SAMİMİ VİDEOSU !! ❤️ (PERA İLE BİR GÜN)
DÜNYA’ NIN EN SAMİMİ VİDEOSU !! ❤️ (PERA İLE BİR GÜN)
Yıl önce
Arkadaşlar merhaba bu videoyu 6 ay önce çekmiştim. Kanal için çektiğim ilk video :) Baba kız çok eğlendik , sizler de umarım eğlenceli vakit geçirirsiniz :) Videolarımı beğendiyseniz kanalıma "abone olup" bildirimleri açarak diğer videolarımdan haberdar olabilirsiniz. beni instagramdan da takip edin !! instagram.com/firatsobutayofficial Hepinize selamlar ben Fırat Sobutay :) . Kanalımda sizleri bol eğlenceli videolar bekliyor . Gülerken sizleri de güldürmek , sizleri de eğlenceme ortak etmek en büyük amacım :) Videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın !! Görüşmek ve “Gülüşmek” üzere. 60.000 TL’LİK AMBULANS DRONE İLE İNSAN KURTARMAK !! trvideos.net/qreQU4Ua-n0-video.html A-101 ABUR CUBURLARINDAN LAHMACUN YAPTIM !!! trvideos.net/WG4LR9xLwTc-video.html İĞRENÇ ÖTESİ KARIŞIMLAR VS AĞLATAN AĞDA | w/ Halil İbrahim Göker trvideos.net/54lc5xyA8k0-video.html KIZIMLA BOL BURUN KARIŞTIRMALI TİYATROYA GİTTİK !!( PERA DUR KIZIM!)
Umut Surek
Umut Surek - Saatler önce
Enes batur
Biliyorum Mmm
Biliyorum Mmm - Saatler önce
Burak çıkar şu üstundekini bee yeter kokmadımı o üstünde ??
Turhannn Seul
Turhannn Seul - Saatler önce
Ya bu ne içerik mk salak mısınız siz az aldığınız paraları hak edin lütfen sonra yabancı TRvideosrler çok kazanıyor MK yaptığınız içeriklere bak size bu paralar bile çok aptallar sürüsü
Emirhan Yucebas
Emirhan Yucebas - Saatler önce
Enes Batur dan da Çalmassın Yaw
Enes karakaya
Enes karakaya - Saatler önce
abi iyi içerik çalıyosun ama sen daha iyi yapıyosun helal olsun
Buğrahan Demir
Buğrahan Demir - Saatler önce
Usta o kılçık boğazına gelince de öldüğünü anlayacaksın
Beyza ECE
Beyza ECE - Saatler önce
13:05 te dikiz aynasında elini kaldırıyor
MURAT SEVİM
MURAT SEVİM - Saatler önce
Döner dürümü gaziantepde 4-5 arası aq bu fiyatlar ucuz değilki
İsimsiz Cisim
İsimsiz Cisim - Saatler önce
Antonia is very sweet and simpatic woman ❤
oyun kralı
oyun kralı - Saatler önce
Yalnız o kırmızı şey pancar
OYUNCU 6125627
OYUNCU 6125627 - Saatler önce
Plakanın güzelliği
Mirkemal Memitanlı
Mirkemal Memitanlı - Saatler önce
Ya Allah için Enes Batur dan özentilik yapmayın ya
Karışık Oyuncu
Karışık Oyuncu - Saatler önce
Burak abimizin üstünde yine o kazak 😁😁🤣
Deniz
Deniz - Saatler önce
Fırat abi görmeyli noldu sana ya ajsjskskdldl
Mustafa Efe Kurtoğlu
Mustafa Efe Kurtoğlu - Saatler önce
Abi büyük düşünen bir youtuber sin işini severek yapiyosun helal olsun adamsın
Burak Deveci
Burak Deveci - Saatler önce
FIRAT ABİ İNŞALLAH 1M OLURSUN..
Yunus Güler
Yunus Güler - 2 saatler önce
Içerik çalıntı
Burak Deveci
Burak Deveci - 2 saatler önce
En iyisi balıktı. katılanlar. Like 👍👍👍
suayss s
suayss s - 2 saatler önce
Samimiyet 0
Mustafa Cicek
Mustafa Cicek - 2 saatler önce
Firat abi bence sezgi abla sacini uzatsin cunku gordugumde erkek sandim videonun basligini okuyorum okuyorum esim yazdini gorunce sasirdim sonra baktim sezgi abla
FURKSTER
FURKSTER - 2 saatler önce
Video bir yerden tanıdık geldi ama
Resad Huseynov
Resad Huseynov - 2 saatler önce
Lan çalmayın bu vidyoları
Furkan Sanli
Furkan Sanli - 2 saatler önce
Abi bi gün sizi balık döner'e beklerim Beylik düzü Hastanesi'nin çaprazında
MrBlitzp Gt
MrBlitzp Gt - 2 saatler önce
4:51 elendi
Mustafa Arslan
Mustafa Arslan - 2 saatler önce
Mert e haksizlik yapıldı yorumsuz..
Ibrahim Kacar
Ibrahim Kacar - 2 saatler önce
Yuvalama çorba değil ayrıca onun adı yuvarlama değil yuvalama
kaan yıldırım
kaan yıldırım - 2 saatler önce
Abi beni al elimi arabaya vidalarım 5000 yeter
Emir TAŞTAN
Emir TAŞTAN - 2 saatler önce
Hiç özentilik deil
Samet Kocaman
Samet Kocaman - 2 saatler önce
Fırat abi elini kaldırdı 9:57
Mustafa Can Tunç
Mustafa Can Tunç - 2 saatler önce
Orda bırakmamış sürtüyor eline
gökdeniz kaplan
gökdeniz kaplan - 2 saatler önce
Saçlı İskender sivrizekami olur
gül aydın
gül aydın - 2 saatler önce
abi neye enes baturdan kopaya çektin he buarada o araba ali abinin dahageçen vidyosunda çekti
Zero Action
Zero Action - 2 saatler önce
18:00 da niye sevindiki kendi parası aq
Bünyamin Kafaoğlu
Bünyamin Kafaoğlu - 2 saatler önce
Bana abone olanın annesi babası çok yaşasın +1❤️
ramal canmemmedov
ramal canmemmedov - 2 saatler önce
Ya Pera çok güzel
Iliq Iliev
Iliq Iliev - 2 saatler önce
Abi daha eylenceli seyler cek +
Beren Berkin
Beren Berkin - 2 saatler önce
Fırat aslında 1000 defa elendi de neyse
UTKU ARI
UTKU ARI - 2 saatler önce
18:24 çok güzel oldu aq
Toprak Pektas
Toprak Pektas - 2 saatler önce
Enes baturdan çalınmış video polisler gelsin
Ebubekir becit
Ebubekir becit - 2 saatler önce
trvideos.net/noXnrsHjsSo-video.html
Ebubekir becit
Ebubekir becit - 2 saatler önce
trvideos.net/noXnrsHjsSo-video.html
Ebubekir becit
Ebubekir becit - 2 saatler önce
trvideos.net/noXnrsHjsSo-video.html
Ebubekir becit
Ebubekir becit - 2 saatler önce
trvideos.net/noXnrsHjsSo-video.html
Bilal Aydıntan
Bilal Aydıntan - 2 saatler önce
Ya içerik niye çalıyonki
ege aksoy
ege aksoy - 2 saatler önce
abi parayı ne kadar basit harcıyosunuz ya yazıklar olsun
ege aksoy
ege aksoy - 2 saatler önce
abi yeter çalmayın ya
Kaan Bal
Kaan Bal - 2 saatler önce
Mert in üstündeki mont 1300 tl abimin mönüsü aynısı
Mami Kamen
Mami Kamen - 2 saatler önce
PLAKA 61 NEDEN ABİ TRABZON DANMI ALDINIZ
Mehmet Salman
Mehmet Salman - 2 saatler önce
Enes Batur'dan içerik çalmış
arda koyuncu
arda koyuncu - 2 saatler önce
Hep Enes batur'dan çalıyorsun kendi içeriğin yok senin
yunus ekinci
yunus ekinci - 2 saatler önce
Bazen ayran dönerden fazla oluyor abi
semih babomen
semih babomen - 2 saatler önce
+1
deniz Eser
deniz Eser - 2 saatler önce
Herkes bu videoyu çekiyo
WTF
WTF - 3 saatler önce
Zaten başkası kazansa şaşardım
asdasd_gaming asd
asdasd_gaming asd - 3 saatler önce
Tavuklu ve nohutlu
furko lolo
furko lolo - 3 saatler önce
Düşük Bütçeli Enes Batur %20 Yükleniyor!
EgM Brothers
EgM Brothers - 3 saatler önce
KANALIMIZA ABONE OLURMUSUNUZ LÜTFEN!! 100 ABONEDE KÜÇÜK AMA GÜZEL BİR ÇEKİLİŞ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ Kanalımıza Abone Ol!
Oyun Hakimi
Oyun Hakimi - 3 saatler önce
Ölmüşsün Gömenin Yok.
Kaan Davulcu
Kaan Davulcu - 3 saatler önce
Buda ful içerik çalıyo
Tosun Kaan
Tosun Kaan - 3 saatler önce
La şerefsiz yutubir saç ektirdin kendini ÖMER SİVRİ İNSTAGRAM (OMERSİVRİ_) gibi yakışıklı sanmaya başladın SENİ BURAYA çıkaran bizi indirende biz oluruz eyerkii o 10 bin tl yi omersivri_ ye gondermessen yutubini kapatırım yutup benim abim size o veriyor baralari enes butarinki 3 gün içinde bannedddd ÷ kıs kıs kıs
Zeynepnur Şimşek
Zeynepnur Şimşek - 3 saatler önce
Ya abi canım çekti bende şırdan yemek istiyorum.☺️☺️☺️☺️☺️
B r o k e n H e a r t
B r o k e n H e a r t - 3 saatler önce
Enes Batur'dan içerik çalmış. Enes Batur izlemiyorum sadece karşıma gelmişti aynı içerikte video
Efe Deniz Ceylan
Efe Deniz Ceylan - 3 saatler önce
Viedo fikri çalmaya ne gerek vardi Firat kendi ozgun iceriklerini yapsan daha iyi olur oyunun kurallari bile ayni sayilir umarim gereken olur
Dizi- Analiz
Dizi- Analiz - 3 saatler önce
Yarın Gar Yağmasını İsteyenler +1
Berkin Video
Berkin Video - 3 saatler önce
Abi diyosunki para yi seyircilerimizden saklayalım Baslik arabadan elini son çeken 10000tlyi alir
Sami Gùl
Sami Gùl - 3 saatler önce
Abi taklitçi olma
rodin renkoglu
rodin renkoglu - 3 saatler önce
Turister onu pipi sandi
Ramazan Eren Yılmaz
Ramazan Eren Yılmaz - 3 saatler önce
abi ilk yediğin tostçuda bende yemiştim mükemmeldi
ALoNeDARK
ALoNeDARK - 3 saatler önce
vayyy the boss adamsın ama ali yerine başka birini al bence yanlız yine aynı kazağı giymiş yine abi senin o kazakla alıp veremediğin ne var
Ahmet Karaca
Ahmet Karaca - 3 saatler önce
1 gun boyunca pizza ye
BEKKKO BEKKKO
BEKKKO BEKKKO - 4 saatler önce
5:06 fırat abi elini kaldırıyo bi bakın
Oguzhan Yalçınkaya
Oguzhan Yalçınkaya - 4 saatler önce
Enes baturdan kopya çekme
ÇUKUR FAN SAYFASI
ÇUKUR FAN SAYFASI - 4 saatler önce
İçerik çalmışsın hayırlı olsun umarım devamı gelmez
Hamdi Hamdi
Hamdi Hamdi - 4 saatler önce
Ali güzel intikam aldı diğerlerinden.
emir halil
emir halil - 4 saatler önce
Enesbaturdan takkilt etmeyi utaniyonmu
BamBoom Hi
BamBoom Hi - 4 saatler önce
Enes Batur esintisi
HERŞEY BURADA
HERŞEY BURADA - 4 saatler önce
BOŞ İÇERİKLERİ BIRAKMALISIN FIRAT ABİ
Uğur Durgun
Uğur Durgun - 4 saatler önce
5:09'da fırat elini bir an çekti 🤔🤔🤔
BLACK WOLF
BLACK WOLF - 4 saatler önce
Başlık: en ucuz ve güzel sokak lezzetlerini yiğeceğiz Videonun içinde: en pahalı sandviç yiğeceğiz şimdi
kedi adam
kedi adam - 4 saatler önce
abi dondurmayı yaz dan beri saklıyonuzmu çünki bu havada nasıl buldunuz dondurmayı
MrRookie -PupgMobile
MrRookie -PupgMobile - 4 saatler önce
Laaagn yine aynı kazaaak jfjdjd
Ercan GÜL
Ercan GÜL - 4 saatler önce
Firat abi 4.50 elini cekti
Zpump King
Zpump King - 4 saatler önce
Yabancı kanallardan ne zaman içerik çalmayı bırakacaksınız ?
ersanşahin
ersanşahin - 5 saatler önce
Kendi sirdanini biraktı
nur zai
nur zai - 5 saatler önce
Enes batur çakması olmak için uğraşmaya çalışan firo
Talha YILMAZ
Talha YILMAZ - 5 saatler önce
çalıntı video
Berde Berde
Berde Berde - 5 saatler önce
Baba aku yok🤣
yusuf özgenç
yusuf özgenç - 5 saatler önce
Neden içerik çaldın
Mobile Gamer TR
Mobile Gamer TR - 5 saatler önce
Kuru Fasulye Pilav :)
Kaan Uysaloglu
Kaan Uysaloglu - 5 saatler önce
Bizim okulun etrafı 7 tl zamı geldi içi de gazık az katıyolar Aydın.
Sinem Pamuk
Sinem Pamuk - 5 saatler önce
İçerik hırsızı
Black widov
Black widov - 5 saatler önce
9:58 fırat abi ama sen elini kaldırıp koydun
BRAWL KARTAL
BRAWL KARTAL - 5 saatler önce
Ali 2:12 de elini kaldırdı
Mert Aslan
Mert Aslan - 5 saatler önce
Özenti
Gunay Hasanov
Gunay Hasanov - 5 saatler önce
Burak üstündeki kazaktan kaç tane aldı acaba😀😀😀😀
mihrap karademir
mihrap karademir - 5 saatler önce
fır🐎sobut🌛
Ancak Sancaq
Ancak Sancaq - 5 saatler önce
H
nalha Demirel
nalha Demirel - 5 saatler önce
Her şer evet gelsin diyenler +1
EGE GÜNEŞ
EGE GÜNEŞ - 5 saatler önce
Abi arabanin içinden son çıkan i yapın güzel olur range geniş
mihrap karademir
mihrap karademir - 5 saatler önce
ben pubg oynuyorum