ViBio
ViBio
  • 310
  • 184 837 820
  • 100
  • Katılım 6 Oct 2016
Ünlüler, oyunlar, diziler. Hepsi hakkında acılı gerçekler. Sansür mansür yok, bam bam.
Reklam ve işbirlikleri için:contact@envamedya.com

Video
Ezhel mi? Norm Ender mi? I Pelin Vs. Merdan (Yeni Format)
Ezhel mi? Norm Ender mi? I Pelin Vs. Merdan (Yeni Format)
Gün önce
Son zamanlarda Norm Ender'in Mekanın Sahibi şarkısından sonra gündeme gelen, herkesin muhabbetinde kesinlikle geçen Ezhel ve Norm Ender karşılaştırmasını bir de biz masaya yatıralım dedik. İyi seyirler!
Her Yerde Sen Aslında Ne?
Her Yerde Sen Aslında Ne?
6 gün önce
Yazın başında sanki her birimiz beynimizi alıp bir köşeye koyuyormuşuz ve hiç hiç düşünmüyormuşuz muamelesi yapan yaz dizileri başlar, kışın televizyonda olan ağlak, dram, ağalı, yalılı dizilerin hararetini almaya çalışırlar. İşte birazdan bahsedeceğim Her Yerde Sen dizisi de bunlardan biri. Muhteşem oyuncu kadrosu, harika oyunculukları, orijinal senaryo ve hikaye akışı ile her yerde sen dizisi her yaz olduğundan daha farklı bir deneyim sunuyor bizlere mi diyeceğiz sizlere yoksaaa verip veriştirecek miyiz? Eh sorunun cevabı videonun devamında…
BTS Aslında Ne?
BTS Aslında Ne?
8 gün önce
Biz de şöyle bir baktık kimmiş bu 7 kişiden oluşan K-Pop grubu BTS. Nasıl oluyor da sadece Korece ya da Japonca şarkı söyleyerek tüm dünyada tanınıyor? Yetmiyor billboard 200 listesinde zirveye çıkabiliyor? İsimlerinin anlamı ne? Fanları neden bu kadar onlara bağlı. Ya da BTS gerçekten bir cinsiyetsizleştirme projesi mi? Ülkelere LGBTI+ hareketini getirmek amaçlı mı kuruldu. Hepsi ve daha fazlası bu ViBio'da!
Mucize Doktor Aslında Ne?
Mucize Doktor Aslında Ne?
13 gün önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyolmilla ve Trendyol MAN indiriminden yararlanabilirsin: Linkler; Trendyolmilla: ty.gl/vibio_yt_milla_0410 Trendyol MAN: ty.gl/vibio_yt_tyman_0410 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. İndirim kuponu sadece TRENDYOLMILLA ve TRENDYOLMAN ürünlerinde geçerli Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. 1 kişi indirim kodunu 1 kez kullanabilir. Ne doktorlar gördük Türk dizilerinde izleyenler olarak. Hepsinden bir şey öğrendik öyle ekran başında izlerken. Hatta bazılarından çok daha anlamlı şeyler öğrendik…. Ama bu doktorun öğrettikleri gerçekten paha biçilemez. Bizlere otizmin ne olduğunu, onların da haklarının olduğunu, nasıl davranmamız; onları nasıl kabul etmemiz gerektiğini öğretiyor. Türk dizi tarihinde bir ilk. Mucize doktor dizisinde, başrolde otistik spektrum bozukluğu olan bir genç var. Bu genç hem bu sendromu olan kişilerin neler yaşadığını, hem de onlara ne gözle bakıldığını acımasız ama naif bir şekilde gözler önüne seriyor. İnanır mısınız dizi konakta geçmiyor….
Killa Hakan Aslında Kim?
Killa Hakan Aslında Kim?
20 gün önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyolmilla ve Trendyol MAN indiriminden yararlanabilirsin: ty.gl/yt_vibio_220919 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. İndirim kuponu sadece TRENDYOLMILLA ve TRENDYOLMAN ürünlerinde geçerli Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. 1 kişi indirim kodunu 1 kez kullanabilir. Hem Almanya’nın en büyük çetesi olan 36 Boys’un, hem de Türkçe Rap'in kurucularından biri. Killa Hakan. Gözlüğünün hikayesi, neden onun için ilk kuralın saygı olduğu, hapishane zamanları ve 36 Boys ile yaptığı kavgalar. Dünden bugüne killa hakan’ı sizlere anlatalım dedik. Buyrun...
Kalben Aslında Kim?
Kalben Aslında Kim?
26 gün önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyolmilla ve Trendyol MAN indiriminden yararlanabilirsin: ty.gl/yt_vibio_220919 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. İndirim kuponu sadece TRENDYOLMILLA ve TRENDYOLMAN ürünlerinde geçerli Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. 1 kişi indirim kodunu 1 kez kullanabilir. Tam bir anne söylenmesiyle girmedi mi hayatımıza? “Kimin bu saçlar he, her yerde saçlar. kimin bu saçlar??” Peki şarkı mı söylüyor yoksa bu şarkı sözleri aslında normalde şiirdi de.. sonra mı besteye döndü diye düşündürmüyor mu? Ya da çoğu kişinin hayatında sadece Kalben dinlediği bir dönem hiç olmamış mıdır? Kalben böyle şarkı yapmayı nerden öğrendi? Tamam şaka bir yana seveni de çok var sevmeyeni de. Zira uç bir tip. Arada değil, aracı da değil. Söylediklerini bambam söylüyor, söylemedikleri zaten içinde dağ olmuş ki şarkılarında bizlere yansıtıyor. O yüzden de bu bölümde Vibio’ya Kalben konuk oluyor.
51. Bölge Aslında Ne?
51. Bölge Aslında Ne?
29 gün önce
Beğeneceğiniz bir diğer ViBio: trvideos.net/zYY7nYLo2Go-video.html Uzaylı deyince akla gelen ilk yer 51. bölge. Varlığı kabul edildi, işlevi hala muallak. Üzerine söylenenler komplo mu? Yoksa sadece sözde masum bir silah araştırma geliştirme merkezi mi? 51. bölge aslında neymiş? Ne için kullanılıyor? Neden oraya baskın düzenleyecekler ve neden Hilary Clinton’dan, Trump’a herkesin vaadi orayı açmak oldu? Hepsi ve daha fazlası her zamanki yerinde, ViBio'da!
İrem Sak Aslında Kim?
İrem Sak Aslında Kim?
Aylar önce
Bunu beğendiyseniz, beğeneceğiniz bir diğer ViBio: trvideos.net/zYY7nYLo2Go-video.html Sivas'ta doğup büyüyen İrem Sak bu sefer ViBio'nun konuğu. Nasıl ünlü olmuş? Neden mahalle baskısı görmüş? Hangi dizilerde oynamış ne reklamları çekmiş ve neden hiç aşık olmamış... Bunlar ve dahası, şimdi, az sonra, birazdan burada. İntrodan sonra…
Naim Süleymanoğlu Aslında Kim?
Naim Süleymanoğlu Aslında Kim?
Aylar önce
Cambly deneme kodu: 20vibio Siz de anadili İngilizce olan hocalarla görüşerek yabancı dilinizi geliştirmek için deneme dersinizi almayı unutmayın! Cambly indirmek için: bit.ly/2VIZTKA Cambly Blog'ta da aradığınız her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz! blog.cambly.com/tr/ Naim Süleymanoğlu en kapsamlı biyografisiyle Vibio'nun bu haftaki konusu. Haltere nasıl başladı, Türkiye'ye gelişi, kazandığı ödüller ve rekorları. Hepsi bu videonun içinde! İyi seyirler!
Ödüllü Yeni Format! Brad Pitt mi Leonardo Di Caprio mu?
Ödüllü Yeni Format! Brad Pitt mi Leonardo Di Caprio mu?
Aylar önce
ÖDÜLÜ KAZANMAK İÇİN: Yorumlara Pelin'in elindeki koltuk numarasını yazanlar arasından bir kişi istediği tarih ve saatte, vizyondaki istediği film için CINETIME'da özel sinema gösterimi kazanacak. Üstelik isterseniz 8 kişiye kadar davet edebilir, arkadaşlarınızla birlikte film izleyebilirsiniz!! Bunun için ise yorumlara şanslı koltuk numarasını yazmak ve Instagram üzerinden Cinetime hesabını takip ediyor olmak yeterli! Cinetime instagram adresi: instagram.com/cinetimesinema/ Cinetime haberleri, seanslar ve daha birçok bilgi için: www.cinetime.com.tr Modern münazara evlerinize geldi. Yeni formatımızda Pelin Olgun ve Emre Cinemre seçtikleri tarafları sonuna kadar savunacak!! Bakalım kazanan kim olacak. Kazananı belirlemek size kalmış. Videodaki anketten Pelin ya da Emre'yi seçebilirsiniz. Bir sonraki videomuzda kazananı açıklayacağız. İyi seyirler.
Beren Saat Aslında Kim?
Beren Saat Aslında Kim?
Aylar önce
Bunu beğendiyseniz, beğeneceğiniz bir diğer ViBio: trvideos.net/zYY7nYLo2Go-video.html Dönem dönem kendi adını unuttuk, hayat verdiği karakterlerin adıyla andık onu. Öyle bir oyunculuk yaptı ki yolda durdurup dizideki karaktere söylüyormuş gibi öğüt de verdiler sitem de ettiler. Hep tatlı, sevimli, pıtı pıtıcık bir kadın olarak anılıyor. Ama altında aslında çok acıklı bir hikaye de yatıyor. Beren saat iki hayat yaşadığını söylemiş. İlk hayatı travmatik bir can kaybıyla son bulmuş. Şimdi ikinci hayatında. Biz de Vibio olarak Beren Saat'in bu iki hayatını da anlatalım dedik. Geçmişten bugüne, oynadığı diziler, filmler, reklamlar ve daha yer aldığı diğer projelerin yanında acı veren kaybını ve akabinde hayatının nasıl değiştiğini anlattık.
Mantık Aslında Ne?
Mantık Aslında Ne?
Aylar önce
Etrafınıza bir bakın: Düş Kırıklığı, başarısızlık, düşmanlık, husumet her yerde. Peki bunlar varsa mantık nerde? Tüm mantıksızlıkların arasında şöyle güzel bir Vibio yapalım da mantığımız neymiş hatırlayalım istedik… Hatırlatması bizden, kullanması sizden. Hadi inş….
BamBam Yorumlar Özel Bölüm!
BamBam Yorumlar Özel Bölüm!
2 aylar önce
Ücretsiz deneme için 20 krediniz bizden! OpenTalk uygulamasını indirebileceğiniz link: bit.ly/31KeEkd Kim bilir? Belki senin de yorumun vardır. Bambam yorumlar özel bölümü sizlerle!
Marilyn Monroe Aslında Kimdi?
Marilyn Monroe Aslında Kimdi?
2 aylar önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyolmilla indirimlerinden yararlanabilirsin: Alışveriş Linki: ty.gl/vibio_yt_0908 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. Kod 2019 Ağustos ayının sonunda kadar geçerli. Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma! 1 kişi indirim kodunu 1 kez kullanabilir. Garage Sale butiklerinde kod geçerli değildir. Dünyanın en tanınan kadınlarından biri o. Belki tanınmasında aptal sarışın rolleri vesile olmuş olsa da, iq’su 168di. Farklı anlamanız için Rinstein’in IQ’sunu söyleyeyim, 160-180 arası… Yaşadığı dönemi geçtim, şimdi bile herkes onun gibi olmak istiyor. Ama güzellik, şöhret ve para o kadar da iyi gelmiyor. Marilyn Monroe yaşadığı hareketli hayatı, başarılı filmleri başarısız filmleri, Playboy geçmişi ve hala sırrını koruyan esrarengiz ölümüyle Vibio’nun konuğu. Buyrun!
Hayat Kadınlığından Sosyal Sorumluluğa: Ayşe Tükrükçü
Hayat Kadınlığından Sosyal Sorumluluğa: Ayşe Tükrükçü
2 aylar önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyolmilla indirimlerinden yararlanabilirsin: ty.gl/vibio_yt_0608 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. Kod 2019 Ağustos ayının sonunda kadar geçerli. Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma! 1 kişi indirim kodunu 1 kez kullanabilir. Garage Sale butiklerinde kod geçerli değildir. Baştan uyarıyorum, çok hassassanız, güçsüzseniz, ay ben kaldıramam derseniz birazdan anlatacağım hayat öyküsünü şimdiden kapatabilirsiniz. Çünkü içinde haksızlık var, şiddet var, tecavüz var, ölüm, cinayet var… Ama yine baştan uyarıyorum, eğer yorulmuşsanız, pes etmek üzereyseniz, kötü günler geçiriyorsanız bu hikayeyi mutlaka dinleyin. Çünkü içinde insanlık var, vicdan var, azim, merhamet ve peşi sıra gelen iyilikler silsilesi var. Şimdi öyle bir kadını anlatacağım ki kendi hayatınıza baktığınızda benimki de dert miymiş ya diyeceksiniz. Ve eminim bu Vibio'dan sonra küfür ederken kullandığınız bazı sıfatların ne kadar yersiz olduğunu düşüneceksiniz.
Rap Savaşları Aslında Ne?
Rap Savaşları Aslında Ne?
2 aylar önce
Uygulama indirme linki: bit.ly/ViBio4 Snaptube sadece TRvideos değil, birçok farklı platformlardan video indirmenize yarayan übersonik bir uygulama. İstediğin videouyu, istediğin kalitede telefonuna indirmen mümkün. Hatta videoyu sadece ses formatında bile indirebilirsin. Sevdiğin tüm videolar ve şarkılar artık hep yanında. Internet olsa da olmasa da. // Şimdi kimsenin dilinden düşürmediği bu dissler dissler… Neymiş bu dissler? İlk önce diss’in ne demek olduğuna bakalım. Sonra da bayağı hareketli geçen Türkiye’deki geçmişine. Rap savaşları sizlerle!
Üçüncü Yeniler Aslında Ne?
Üçüncü Yeniler Aslında Ne?
2 aylar önce
Onlar bile müzik yapmaya başladıklarında böyle bir akım yaratacaklarını bilmiyordu belki. Türkiye’ye getirdikleri yeni bir tarzla hem bu kadar eleştirilmek hem de bu kadar sevilmek akıllarında bile yoktu belki de. Profesyonel çekim ekipmanları ya da ses kayıt cihazları yoktu çoğu zaman ama, paspal halleriyle çektikleri videolar, binlerce lira harcanıp saatlerce setlerde terledikten sonra çıkan bazı kliplerden daha çok izlendi. Çünkü farkında olmasalar da, birazdan anlatacağım bu isimler ışığında, üçüncü yeniler diye adlandırılan bu yeni müzik tarzı, tam zamanında tam olması gerektiği yerde ortaya çıktı. Vibio da ne yaptı: “oo edebiyat, alırız bir dal” diyip yapıştırdı. Buyrun...
Berkcan Güven Aslında Kim?
Berkcan Güven Aslında Kim?
3 aylar önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyolmilla indiriminden yararlanabilirsin: ty.gl/vibio_yt_1907 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. İndirim kuponu sadece TRENDYOLMILLA ürünlerinde geçerli Ağustos sonuna kadar geçerli bu fırsatı sakın kaçırma. Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. 1 kişi indirim kodunu 1 kez kullanabilir. Garage Sale butiklerinde kod geçerli değil. Bir dakika! Şimdi yaşı 18'den büyük olup, ne bileyim yirmilerinde ya da rast geldiyse kırklarında herhangi biri görüp bu çocuğu “Ulen velete bak bizden çok para kazanıyor bu yaşta he…” demediyse… ve “Hiç de öyle bir şey demedim!” derse ben inanmam. Beğen, beğenme, sev, sevme, Berkcan Güven Türkiye TRvideos’da “Abi çocuğa bak be!” dedirtecek isim. Bazen cringe dediğimiz o başkasının yerine utanma hissini yaşatarak baktırıyor, bazen ailesiyle yaptığı sıcak ve komik videolarla. Bazen, birazdan anlatacağım 1 günde dünya starlarını bile geçerek 1 numaraya oturan şarkılarıyla, bazen de yerden yere kendini atıp gülmesiyle. Ama bu çocuk baktırıyor. O yüzden dedik ki, kimmiş bu Berkcan Güven? Buyrun!
Kripto Para Aslında Ne?
Kripto Para Aslında Ne?
3 aylar önce
Coinzo ile kripto para işlemlerini kolayca ve düşük işlem komisyonları ile gerçekleştir! Coinzo web sitesi ve sosyal medya hesapları için; Web Sitesi: www.coinzo.com Twitter: twitter.com/coinzocom Instagram: instagram.com/coinzocom/ Facebook: facebook.com/coinzocom - Basit ve kolay arayüz - 7/24 ulaşılabilir destek ekibi - Çok hızlı geçişlerin olması - Piyasanın en yoğun olduğu anlarda dahi sistemin çökmemesi - Hızlı para transfer süreci Bilginiz yoksa, hakkında konuşulanı anlamazsınız. Ya bi internete yazayım bakayım neymiş bu deseniz, alllaaaah derya deniz. Ekrana annelerimizin, babalarımızın akıllı telefonlara baktığı gibi bakar kalırsınız. Sayfalar arası ay şu terim neymiş vay bu terim neymiş diye zıplarsınız. Sonra da “eeh neyse ne ben anlamıyorum” diye kalırsınız. Yıllar sonra bu yakarış “ah ulen keşke o zaman bileydim”e dönüşmesin diye aradım, okudum, araştırdım, anlamaya çalıştım. Sonra da anlatmaya. Buyrun geleceğin parası, ülkelerin bağımsız değeri, bir devri başlatan ama bitirmesini de bilecek olan, Türkiye’nin de içinde bulunmak istediği, tüm dünyanın merkezindeki merkezsiz, en yeni keşif diyebileceğimiz, sadece rakamlardan ve harflerden oluşan, elle tutulmaz ama gözle görünür para. kripto para, ya da döviz. sizlerle. En basit haliyle!
LGBT Aslında Ne
LGBT Aslında Ne
3 aylar önce
Ücretsiz deneme için 20 krediniz bizden! OpenTalk uygulamasını indirebileceğiniz link: bit.ly/31KeEkd Bu uygulama ile herhangi bir dilde konuşan kişilerden birini seçip, karşılıklı sohbet edebiliyorsunuz. Ayrıca sadece sesli konuşma imkanı da var. Yani chatroulette gibi bir durum oluşmuyor. LGBT kısaltmasını az çok öğrenmiştik. Ama öyle kalmadı.ki, bir baktık Q harfi eklenmiş Sonra i harfi Ardından A harfi. İlaveten bir de + işareti geldi sonuna Oldu LGBTQIA artı. Şimdi sana bu harflerin tek tek anlamını, kimin hangi harfe uyduğunu anlatacağım. Nerden gelmişler, nereye giderler? Arkeologlara göre bilinen en eski gay milattan önce 2900 - 2500 civarında yaşamış. Bunu nasıl anlıyorlar? Yapılan kazılarda rastlanan erkek iskeleti ise yanında savaş ve av aletleri bulunurmuş. Öyle gömerlermiş adamı. Adet. Kadınsa yanında süs eşyası, takı gibi kadınsı bir şeylerle gömülürmüş. Ve fakat şimdiki çek cumhuriyetinde yapılan kazılarda çıkan erkek iskeletinin yanında süs eşyaları ve takılar bulunmuş. Bu olsa olsa gay olur denmiş. Yaşadığı zaman nelerle karşılaştı bilinmez ama öldüğünde adamcağızın kimliğine hürmet edilmiş olsa gerek. Karşınızda LGBTQIA!
Deep Web Aslında Ne?
Deep Web Aslında Ne?
3 aylar önce
Bir dakika şimdi durun! Başlığı görüp aklınıza bu geldi değil mi? Yanılıyorsunuz. Peki ya bunun gibi şeyler gelenler??? Evet haklısınız… Şimdiye kadar hakkında çok şey söylendi. --------------------------------------------------------------------- Puanınla değil, Yetkinliklerinle Üniversiteli Olabilirsin...! Hatta burslu bile okuyabilirsin. Başvuru için link: bit.ly/2JctbMS Şu vibiomuzda da üniversitenin sunduğu burs fırsatı ile ilgili kısa bir tanıtım da yapmıştık. İzlemek istersen linki şurda: bit.ly/2Xp9U4V UNUTMA! Son Başvuru: 12 Temmuz 2019 Bir dakika şimdi durun! Başlığı görüp aklınıza bu geldi değil mi? Yanılıyorsunuz. Peki ya bunun gibi şeyler gelenler??? Evet haklısınız… Şimdiye kadar hakkında çok şey söylendi. Devlet işlerinden, gizli belgelere, katillerden, kaçak tarihi eser satışına kadar içinde her şey var. Biz normal insanlar internetin sadece ufak bir bölümünü kullanıyoruz ve bu videoyu izledikten sonra hem ne kadar az kişi olduğumuzu, hem de internet hakkında ne kadar az bilgimiz olduğunu göreceğiz. Deep web, dark web, deep net, dark net, derin internet ya da derin ağ… Her ne derseniz diyin, ama bence kesinlikle kullanmayın. Deep web, yani derin internet.
Arktik Aslında Ne?
Arktik Aslında Ne?
3 aylar önce
Dünyada 7 tane kıta var. Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey-Güney Amerika falan… Bunları zaten biliyorsunuz. Avustralya’yı da ekle.. Etti mi sana 6? Bir de dünyanın en güneyinde buzlarla kaplı bir kıta daha var; Antarktika.. Etti 7. İyi de sadece güneyde mi buzlar var? Şöyle dünya haritasını bir gözümüzün önüne getirsek, ahanda işte burası da buz. E neden kıta sayılmıyor peki? Hoş bu videoda cevabını arayacağımız en basit soru bu. Gelelim diğerlerine. Bu bölgenin dünya için önemi ne? Küresel iklim değişikliği ile ne alakası var? Neden durmadan adını haberlerde duyuyoruz? Ülkemizden kilometrelerce uzakta olduğu halde Türkiye neden ULUSAL KUTUP BİLİM PROGRAMI kurdu ve Neden kutuplara sefer düzenlemeye başladık? Dur Pelin bi dakika ne oluyor bizi soru yağmuruna tuttun diye isyan etmeyin, her sorunun cevabı şimdi ViBio'da!
Üniversiteli Aslında Kim?
Üniversiteli Aslında Kim?
3 aylar önce
We-Accept başvuru için link: bit.ly/2JctbMS Son Başvuru: 12 Temmuz 2019 Bayramlarda seyranlarda ailenin gururla bahsettiği kişidir üniversite öğrencileri. Artık ne tam bir çocuk ne de tam bir yetişkindirler. Gençliğin en deli dolu yaşandığı dönemdir. Hayatta kolay seviyeyi geçip, zor seviyeye bir adım daha yaklaşırlar. Sadece öğrendikleri şey mühendislik, öğretmenlik değildir. Hayatı öğrenirler. Hocalardan da ders alırlar ama, kendi hatalarını en çok bu dönemde yaptıkları için en çok da hatalarından ders alırlar. Memleket hasreti, maddi yetersizlik, aza kanaat getirmenin çok olmaz zaten de, azdan biraz fazla varsa paylaşmanın öğrenildiği yıllardır. Hazır üniversite sınavı yeni geçmişken, binlerce kişi bu sene üniversiteli olacakken gelin üniversiteli aslında kimmiş ona bakalım. Mezun olanlarımız o zor olsa da güzel olan günlerini yad etsin, üniversiteye girecekler kendilerini neler bekliyor bilsin. Vibio’dan üniversiteye giriş 101 sizlerle!
Temizlik Avcıları Aslında Ne?
Temizlik Avcıları Aslında Ne?
3 aylar önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyol indiriminden yararlanabilirsin: ty.gl/vibio_yt_3105 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. Haziran sonuna kadar geçerli bu fırsatı sakın kaçırma. Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. Çünkü onlar obsesif kompulsif! Çünkü temizlik onlar için bir takıntı! Onların düşmanları toz ve lekeler, Silahları ise su ve köpük! Çünkü onlar Temizlik Avcıları!! Sizlerle… Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Kaan Sekban Aslında Kim?
Kaan Sekban Aslında Kim?
3 aylar önce
OpenTalk uygulamasını indirebileceğiniz link: bit.ly/31KeEkd Ücretsiz deneme için 20 krediniz bizden! ------------------- şöyle çıksak klimasının boynumuzu ağrıttığı binalardan. köselelileri, toplukluları ayaklarımızdan çıkartsak. mesela ne bileyim takım elbise kravat, jilet döpiyes olmasa üzerimizde. şıpıdak terlik hatta crocs bile tercihim. istanbul çok baydı ya.. kalabalık, ulaşım zor, insanlar daha zor. iş ve ev arası günde üç saat git gel. aslında ne yapıcan abi biliyor musun? istifayı basacaksın küçük bir ege kasabasına yerleşeceksin. ya da ya da bir kahveci açacaksın. amaan tutarsın bir işletmeci, sen oraya müşteri gibi gider gelirsin. veya efendime söyleyeyim hayalinin peşinden gideceksin ya. yemişim plazasını, özel sigortasını, yılda bir ay ikramiyesini, ramazan ayında gönderilen paketi. kim ister abi her gün sevmediğin ama seviyor gibi yaptığın insanları görmek. kim ister başkasına deli gibi para kazandırıp kendi ay sonunu zor getirmek… yok valla. basacaksın istifayı. hayalinin peşinden koşacaksın….. sen beyaz yakalı arkadaşım. plaza sincabım, en az bir kere buna benzer şeyler söyledin ama yapamadın dimi? üzülme yüzde 99’un içindesin. çünkü sen kaan sekban değilsin…
Gerçek Gamer Aslında Kim?
Gerçek Gamer Aslında Kim?
4 aylar önce
Sıkı tutunun dijitalleşiyoruz!! Dijitalleşirken de oyun anlayışını modifiye ediyoruz. Bize de bu “dijital hayal aleminin piyonları”nı inceleme görevi düştü. Gerçek Gamerlar sizlerle… Tüm Gaming ekipmanlarda %5 James Donkey ve GamePower Gaming ekipmanlarda %10 indirim için; Promosyon kodu: RandomAtmaKanka www.incehesap.com/ Her türlü destek için: İnce Hesap Çağrı Merkezi: 0850 800 46 23 İnce Hesap Sosyal Medya Kanalları ve Faydalı Linkler; www.incehesap.com/pc-toplama-sihirbazi/ trvideos.net/u/incehesap instagram.com/incehesap_com/ facebook.com/incehesap/ Eski dönemlerde tavla vardı. Satranç vardı. Domino ve kağıt oyunları falan da cabası… Sonra bunlardan bazıları kıraathanelere taşındı. Ardından bilardo, langırt ve tilt olaya dahil oldu. Yani… daha da yaygınlaştı diyelim. Mesela üniversite kantininde, ders arası langırtın tadı başkaydı… Bizim için spor haricinde ilk multiplayer oyunu o sayılırdı. Sonra bir mucize gerçekleşti ve oyun dünyası ekranın içine girdi. Televizyon sadece seyretmek için değildi artık. Oyun oynamak için de gerekliydi. Böylece video oyunları furyası da başlamış oldu. Etrafımızdaki her şeyle birlikte oyunlar da dijitalleşti yani. Bize de bu “dijital hayal aleminin piyonları”nı inceleme görevi düştü. Gerçek Gamerlar sizlerle…
Vapur ve Adalar Deneyimi / İsmail'le Engelsiz Hayat #11
Vapur ve Adalar Deneyimi / İsmail'le Engelsiz Hayat #11
4 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat on birinci bölümü ile karşınızda! On birinci bölümümüzde İsmail Gemici; vapurla adalara gitti ve hem vapur deneyimini hem de adalarda yaptığı gezintiyi sizler için görüntüye aldı. Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız.
Binali Bey, Ekrem Bey, İsmail Bey Aslında Kim?
Binali Bey, Ekrem Bey, İsmail Bey Aslında Kim?
4 aylar önce
Biz siyasete doğrudan karışan bir yer değiliz. Şu seçim dönemi hayırlısı ile bitse de bizim vibiolar daha fazla ilgi görse diye bekliyorduk. 31 Mart geldi tamam dedik. Normale döneriz. Ve fakat tamam olamadı. Büyüklerimiz İstanbul seçimlerini beğenmediler. Yeniden bir seçim dönemi başlattılar. Biz de artık gözümüzü karartık. Bir istisna yaptık . sizler için Seçim özel vibiosu hazırladık. Seçim kampanyaları nasıl değişti ? Kim nasıl bir strateji izliyor ? Kemal bey niye suskun? Cumhurbaşkanı sahaya inecek mi? Asıl adaylar kimler ? Televizyon tartışmalarının galibi kim olur ? Kim kazanır ? Tekmili birden seçim özelde!!! Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Fatma Girik Aslında Kim?
Fatma Girik Aslında Kim?
4 aylar önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyol indiriminden yararlanabilirsin: ty.gl/vibio_yt_3105 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. Haziran sonuna kadar geçerli bu fırsatı sakın kaçırma. Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. // Kız 15 yaşında, adam 38. Aralarında 23 yaş fark var. Üstelik adam evli ve 2 çocuklu. O kadar da değil. Üstüne üstlük bir de sevgilisi var, mamutçu magazinci deyişiyle ayrıca “aşk da yaşıyor” yani. Kız çok sonraları “beni kesmeye başlamıştı” diye anlatacak, ilk karşılaşmalarını. Kısa bir süre sonra aralarındaki bakışmalar, flörte ve sonra da ilişkiye döner. Şimdi size soruyorum. İyi düşünün, taşının ve size en uygun gelen tarafı seçin. Buna sapıklık diyebilirsiniz. Bir hebefil vakası diyebilirsiniz. Belki de Kızın hemen rehabilite edilmesini ve adamın da gözaltına alınmasını talep edebilirsiniz. Belki de kınanması gereken bir lolita kompleksi birazdan anlatacağım. Hatta çocuk gelin diye de adlandırılabilir. Üstelik bir yaşlı adam genç kız ve hafiften çok eşlilik durumu da var. Ya da, söz meclisten dışarı- bize halt yemek düşer de diyebilirsiniz. Zira bu konularda hariçten gazel okumak kolaydır. Ama birazdan anlatacağım ve az önce söylediğim her şeyi aslında içinde barındıran hikayenin öznelerinin adını öğrendiğinizde düşünceleriniz hala aynı kalacak mı? İşte onu, bu videonun sonunda göreceğiz. Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
2019 Model Vibio Arkası!
2019 Model Vibio Arkası!
4 aylar önce
Pelin Olgun'un tüm ifşaları burada!!! Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Belediye Otobüsüne Nasıl Bindim? / İsmail'le Engelsiz Hayat #10
Belediye Otobüsüne Nasıl Bindim? / İsmail'le Engelsiz Hayat #10
4 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat onuncu bölümü ile karşınızda! Onuncu bölümümüzde İsmail Gemici; belediye otobüsüyle bir yerden bir yere gitmeye çalıştı. Bu deneyimi başarıyla sonuçlandı mı? Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler, abone olmayı unutmayın!!
Akın Akınözü (Hercai Miran Aslanbey) Aslında Kim?
Akın Akınözü (Hercai Miran Aslanbey) Aslında Kim?
4 aylar önce
VIBIO20 kodunu girerek Trendyol indiriminden yararlanabilirsin: ty.gl/vibio_yt_3105 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. Haziran sonuna kadar geçerli bu fırsatı sakın kaçırma. Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. Yaz tabloya!! Yaz yaz yaz!! Spontan Jönler’e bi matematikçi daha eklendi! Tamam kabul! Ekranlar her zaman jönlere ihtiyaç duyar. Jön dediğin adam aslında nedir? Oyuncudur! Bizim jönler de oyuncu. Ama hepsi… Sonradan oyuncu… Bi şekilde denk gelmiş öyle jön olmuşlar. Spontan Jön anlayacağın… Akın Akınözü, Kenan abisi gibi bir matematikçi! Aras Bulut İynemli desen uçak mühendisi, Can yaman zaten avukat, Barış Arduç cankurtaran, Kıvanç Tatlıtuğ ise basketçi! Adamlar birleşse A Takımı’nı oluşturup , dünyayı kurtaracak neredeyse!! Gerçi araştırdığımızda Miran Aslanbey’i diğerlerinden ayıran bir nüans fark etmedik değil. O’nda bilim, sanatla birleşti! Bir matematikçinin içinden bir oyuncu çıka geldi. Ama o oyuncu, matematiğe asla sırtını dönmedi. Ondan öğrendiklerini, oyunculuk sahasına taşıdı ve yeni nesil jönlerden biri oldu. Video Kaynak: Dizi TV Kanalı trvideos.net/0ifMGGCGw_A-video.html Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Dolandırıcıların Babası Sülün Osman Aslında Kim?
Dolandırıcıların Babası Sülün Osman Aslında Kim?
4 aylar önce
Şimdiki Vibioda anlatacağım kişi İstanbulluların 2 kuşak öncesinden tanıyabileceği dünyaca ünlü bir dolandırıcı. Galata kulesinden, şehir hatları vapuruna kadar kamu mallarının bir çoğunu satarak insanları dolandırdı. Hem de bunun için kendince çoook haklı sebepleri vardı. Mutlaka birinizin dedesi, babası denk gelmiştir. Ama umarım, denk gelmemiştir…. Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Cem Yılmaz Aslında Kim? (Yeniden)
Cem Yılmaz Aslında Kim? (Yeniden)
4 aylar önce
Bazı erkekler, birden çok özelliğe sahip oldukları için karizmadırlar ve farklıdırlar. Örneğin sadece yetenekli olmak yetmez, yanına centilmenliği de katarsan Cristiano Ronaldo olur. Mesela sadece güçlü olmak da yetmez, yanına vicdanı yerleştirirsen Jon Snow karakteri ortaya çıkar. Bilgeliğe, yaratıcılık katarsan Elon Musk olur. Sempatikliğe, muziplik katarsan da Ryan Reynolds. Dedik ya birden çok özellik olması lazım diye. Yine tek başına komik olmak da bir işe yaramaz ama içine zekayı da eklersen, İşte o zaman Cem Yılmaz olur. Türkiye’nin en başarılı komedyeni yeniden Vibio’da!! Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Engellilerin Yaşadığı Ekonomik Zorluklar / İsmail'le Engelsiz Hayat #9
Engellilerin Yaşadığı Ekonomik Zorluklar / İsmail'le Engelsiz Hayat #9
5 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat dokuzuncu bölümü ile karşınızda! Dokuzuncu bölümümüzde İsmail Gemici; kaza sürecinden sonra 7 ay süreyle kaldığı hastaneyi ziyaret etti ve uzmanların görüşlerini aldı. Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler, abone olmayı unutmayın!!
Seçim Aslında Ne?
Seçim Aslında Ne?
5 aylar önce
Hayatımız seçimlerden oluşuyor. Sabah gözlerimizi açar açmaz yapacağımız her şey için bir seçim yapmak zorundayız. Kahvaltıda yumurta mı yemeli tost mu? Kot pantolon mu kumaş mı? İşe giderken alt yoldan mı ana yoldan mı? Yemekte salata mı kebap mı? Her şey, her şey için birtakım şeyler arasından birini seçmek zorundayız. Bunların çoğu kişisel tercihlerdir ve başkasını etkilemez, zira senin eşofmanın altına köseli ayakkabı giymen benim anca göz zevkimi bozar ama öyle bir şey var ki, bugünü, yarını, seni beni, benim çocuğumun ve senin çocuğunun hayatını etkileyecek bir şey. Gelin, seçim aslında neymiş ona birlikte bakalım.
Hercai, Diriliş, Çukur, Çarpışma, Zalim İstanbul, Game Of Thrones, Breaking Bad Hatalar Frag-MAN
Hercai, Diriliş, Çukur, Çarpışma, Zalim İstanbul, Game Of Thrones, Breaking Bad Hatalar Frag-MAN
5 aylar önce
Bu bölümde akıl almaz, Hercai, Diriliş, Çukur, Çarpışma, Zalim İstanbul, Game Of Thrones, Breaking Bad dizi hatalarını derledik ve incelemeye aldık. İyi seyirler!!
ASMR(Beyin Orgazmı) Aslında Ne?
ASMR(Beyin Orgazmı) Aslında Ne?
5 aylar önce
İngilizcedeki açılımı belli : Autonomous Sensory Meridian Response. Türkçesi : Otonom Duygusal Meridyen Yanıt. Kısmen daha anlaşılabilir olan bilimsel tanımlaması ise “Sürüngen Beyin Durumu”. Sokak diline çevrilip, daha kısaltılmış hali ise “İç Gıdıklanması” Bazı çevrelerce ise kendisine çok daha spekülatif bir ad verilmiş: Beyin Orgazmı!! Peki neden ötürü?! Aklınıza falan feşmekan şeyler gelmesin! Sesten ötürü sesten… Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Dilber Ay Aslında Kim?
Dilber Ay Aslında Kim?
5 aylar önce
VIBIO20 kodunu girerek trendyol indiriminden yararlanabilirsin: ty.gl/vibio_yt_0508 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. Mayıs sonuna kadar geçerli bu fırsatı sakın kaçırma. Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. Hani hayatımı yazsam roman olur derler ya… Bunu diyen kişiler de hiç yazmamıştır ama. Çünkü ne yaşadıklarını, neler çektiklerini hatırlamak istemezler. Söz uçar “yazsam roman olur” dendiğinde. Avutur insan kendini bir yerden sonra. Ama yazsa, yazı kalır. Bu, bir kabusun aslında gerçekten yaşandığını ve omuzlarına uçamayacak kadar ağır yükler koyduğunun yazılı kanıtıdır o saatten sonra. Birazdan anlatacağımız kişi işte yazsa roman olacak bir hayatı yaşadı. O yazmadı ama ondan bu konuda beslenenler oldu. Magazin programlarına çıkartıp ağlatmayı sevdiler onu -ki o hep gülerken. Kabuk bağlamasını beklemeden ardı ardına deştiler açık yarayı. Şimdi bu romanın öznesi uçup gitti. Bize de o romanı anlatmak kaldı. Instagram hesabımız: instagram.com/officialvib... Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Enis Arıkan Aslında Kim?
Enis Arıkan Aslında Kim?
5 aylar önce
VIBIO20 kodunu girerek trendyol indiriminden yararlanabilirsin: ty.gl/vibio_yt_0508 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyorsun. Mayıs sonuna kadar geçerli bu fırsatı sakın kaçırma. Bu kodu zaten indirim olan kampanyalı ürünlerde kullanamazsın unutma. O Ses Türkiye’de sahnede, Dergilerde, reklam filmlerinde, Yetmedi Arda’nın Mutfağı’nda. Paris Hilton’ un yanında! Hatta Ezgi Mola’nın asansöründe! Ama ilk önce Aynalı Tahir’de! Peki ta oralardan, bugünlere kadar başına neler geldi?! Hayatında neler oldu?! İşte onlar da bu Vibio’ da…
Metrobüs Engelli Düşmanı mı? İsmail'le Engelsiz Hayat #8
Metrobüs Engelli Düşmanı mı? İsmail'le Engelsiz Hayat #8
5 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat sekizinci bölümü ile karşınızda! Sekizinci bölümümüzde İsmail Gemici; metrobüsle Zincirlikuyu'ya gitmeye ve oradan da geri dönmeye çalıştı. Bakalım başarabildi mi? Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler, abone olmayı unutmayın!!
Leke Dizisi Aslında Ne?
Leke Dizisi Aslında Ne?
5 aylar önce
Gün geçmiyordu ki bir dizi daha türk televizyonlarında yerini almasın. Hazır yaz geliyor, dramlar bitti, cıvıl cıvıl gençlerin olduğu, o ona aşık olmuşmuş, bu aslında diğerini seviyormuş ama kıskandırmak için onunla birlikte olmuş. Vay efendim o kız zenginmiş ama fakir çocukla birlikteymiş, nasıl olurmuş gibi gibi böyle kafamızı yormayan, izleyip geçeceğimiz diziler geliyor diyorduk ki yine boğulduk be dramlara. Ülkenin her günü ayrı dram değilmiş gibi, ülkenin her gününü ayrı dram yaşayanlara ülkenin her gününde ayrı bir dram dizisi kampanyası varmışcasına yeni bir dizi eklendi hayatımıza. Leke. Bakalım bu sefer nelere üzüleceğiz…
Zalim İstanbul Nasıl Bitecek? Game Of Thrones ve Avengers Hayal Kırıklığı! Frag-MAN
Zalim İstanbul Nasıl Bitecek? Game Of Thrones ve Avengers Hayal Kırıklığı! Frag-MAN
5 aylar önce
Bu video Game Of Thrones, Avengers : Endgame ve Zalim İstanbul Spoiler'i içerir!!! Önceki Fragman Adam Bölümleri : trvideos.net/7MSPw2SCaFg-video.html HERCAİ trvideos.net/E2OMVInvBb0-video.html Kara Komik Filmler trvideos.net/qW-8yU_TgPU-video.html Game Of Thrones trvideos.net/DpPIJ-ahyQQ-video.html Avengers trvideos.net/uaCTAZ9Yd-g-video.html Kuzgun trvideos.net/j-yVR_PEI8Q-video.html Cyberpunk 2077 trvideos.net/sIEMQ8ou6mI-video.html Mucize 2 trvideos.net/huxZEEZhOBY-video.html Organize İşler trvideos.net/yXmA2mHQ-m0-video.html Aquaman FRAGMAN ADAM artık FRAG-MAN oldu!!! FRAG-MAN 'da bu hafta Zalim İstanbul Dizisi'ni inceledik! Dizideki hatalar ve ileride neler olabileceği hakkında, Harika bir video hazırladık! İyi seyirler! Abone olmayı unutmayın!!!
Bilal Sonses Aslında Kim?
Bilal Sonses Aslında Kim?
5 aylar önce
O, “ses bükücüler” in sonuncu üyesi! Çoook önceleri Hamiyet Yüceses vardı. O, soyadı kanunu çıktığında, soyadını Yüceses yapmıştı. Sonra Adnan Şenses geldi. Onun soyadındaki “ses” orijinaldi. E Nuri Kaçtaş da ne yapsın?! Sesi güzeldi. Soyadım Sesigüzel olsun dedi. Nuri Sesigüzel oldu. Gün geldi İbrahim Tatlı, İbrahim Tatlıses, Müslüm Akbaş ise Müslüm Gürses’e olarak karşımıza çıktı. Sonra bu, başına değişik sıfatlar alan “Ses” kelimesi, birçok şarkıcının soyadı modası olmaya, bir müddet devam etti. Tam da kendi kendine azaldı ve bitti diyorduk ki, “Son Ses Bükücü” internetin derin mecralarından çıkıp, Tek kaşı havada pozlarıyla ve akıcı sesiyle karşımıza çıkana kadar! Aç! Aç! Aç! Sesi sona getir! Bu ses! Türkü söylemeyen ses! Bu ses! Musiki yapmayan ses! Bu ses! Kaset kapaklarını süslemeyen ses! Ayrıca bıyıksız! Bu ses, Bilal Sonses! Instagram hesabımız: instagram.com/officialvibio/?hl=tr Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Engelli Olmama Neden Olan O Kaza / İsmail'le Engelsiz Hayat #7
Engelli Olmama Neden Olan O Kaza / İsmail'le Engelsiz Hayat #7
5 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat yedinci bölümü ile karşınızda! Yedinci bölümümüzde İsmail Gemici; yaşam hikayesini, kazadan öncesini, sonrasını yani tüm hayatını anlattı. Fizyoterapist Merve Selen Akkurt ise fizyoterapinin öneminden bahsetti. Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler, abone olmayı unutmayın!!
Behzat Ç. Aslında Kim?
Behzat Ç. Aslında Kim?
5 aylar önce
Behzat Ç, Oyuncularından senaryosuna, başından sonuna hep konuşuldu ülkemizde. Seven tam sevdi sevmeyen hiç sevmedi. Bir diziyi böyle sevmek zaten garipti ama bir diziyi böyle sevenlerde böyle nefret etmek de apayrı gariplik oldu. Yayından kaldırıldığından beri yazarı tarafından ha şimdi yazdım ha yazıcam diye artık sevenleri mi kandırıldı, yoksa sevenleri en ufak bir sinyali kendine mi yordu bilmiyorum ama eninde sonunda mutlu edecek bir haber geldi. Blutv Behzat Ç.’nin yeniden fakat bu kez bir internet platfotmunda devam edeceğini duyurmasından kısa süre sonra fragmanı yayınladı. Alllaaaahh aldı mı evlerde bir bayram havası. Biz de ne dedik? Yapıştıralım bir amirim de hatırlayalım bakalım kimmiş, neyin nesiymiş. Hepimize güzel bir nostalji olsun o zaman bu Vibio.
Fatih Mehmet Maçoğlu Aslında Kim?
Fatih Mehmet Maçoğlu Aslında Kim?
5 aylar önce
Yüzyılın sonuna doğru Berlin Duvarı yıkılır. Sovyet sitemi çöker. Soğuk savaş biter, yasaklar da kalkar Ama ortalama vatandaştaki korkunç komünist imajı devam eder Ta ki … Evet ta ki, orada, bir yerde, bir adam komünist belediye başkanı olarak Zuhur edinceye kadar... Karşınızda, Fatih Mehmet Maçoğlu Aslında Kim? İnstagram hesabımız: instagram.com/officialvibio/?hl=tr Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
KUZGUN'u İzlemeye Devam Etmeli mi? Artı ve Eksileri. Frag-MAN
KUZGUN'u İzlemeye Devam Etmeli mi? Artı ve Eksileri. Frag-MAN
5 aylar önce
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN! Önceki Fragman Adam Bölümleri : trvideos.net/7MSPw2SCaFg-video.html HERCAİ trvideos.net/j-yVR_PEI8Q-video.html Cyberpunk 2077 trvideos.net/sIEMQ8ou6mI-video.html Mucize 2 trvideos.net/huxZEEZhOBY-video.html Organize İşler trvideos.net/qW-8yU_TgPU-video.html Game Of Thrones trvideos.net/E2OMVInvBb0-video.html Kara Komik Filmler trvideos.net/DpPIJ-ahyQQ-video.html Avengers trvideos.net/yXmA2mHQ-m0-video.html Aquaman FRAGMAN ADAM artık FRAG-MAN oldu!!! FRAG-MAN 'da bu hafta Kuzgun Dizisi'ni inceledik! Dizideki hatalar ve ileride neler olabileceği hakkında, Harika bir video hazırladık! İyi seyirler! Abone olmayı unutmayın!!!
Metro ve Vapur Deneyimi - İsmail'le Engelsiz Hayat #6
Metro ve Vapur Deneyimi - İsmail'le Engelsiz Hayat #6
5 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat altıncı macerası ile karşınızda! Altıncı bölümümüzde İsmail Gemici, evinden çıkıp metroya ondan sonra da vapura binip Beşiktaş'a gidiyor. Peki bu ulaşım araçları engelliler için ne kadar uygun? Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler, abone olmayı unutmayın!!
Kara Delik Aslında Ne?
Kara Delik Aslında Ne?
6 aylar önce
Birazdan bahsedeceğimiz konu aslında hepimizin bildiği bir konu. Kimimiz cüzdanımızı açtığımızda onu görüyoruz, kimi flörtünden mesaj beklerken onun içinde gibi hissediyor. Kimimiz ayrılık acısında sanki evini barkını oraya kurmuş gibi boşlukta oluyor. Hakkında filmler çekildi, kitaplar yazıldı ama varlığı hiçbir zaman bu kadar net değildi. Bilim dünyasının miladı sayılan fotoğrafıyla, bilimin öngörüsünün ne kadar güçlü olduğunu bizlere kanıtlayan kara delik aslında ne? Bilmeniz gereken her şeyi önce kendim anlamaya, sonra da tane tane sizlere anlatmaya çalıştım. İnstagram hesabımız: instagram.com/officialvibio/?hl=tr Facebook hesabımız: facebook.com/vibiotv/
Güldür Güldür Aslında Ne?
Güldür Güldür Aslında Ne?
6 aylar önce
Kimi bir sinema devinin oğlu, kimi ise kızı… Onlarla muhakkak televizyonda bir yerlerde karşılaşmışsınızdır. Bazen bir filmde… Bazen bir yarışmada… Bir talk showda… Kaliteli bir müzik albümünde… Yada bir reklam filminde… Ama en çok daaaaa… Tiyatro sahnesinde! Bir araya geldiklerinde Voltran’ı oluşturdukları kesin. Öyle kuru kuru güldürdükleri falan yok… Hepsi işinin ehli, hepsi iyi oyuncu. E skeçler de kaliteli olunca… Seyirciler gürüldüyor. Sahneler güldürüyor ViBio ya “Güldür Güldür” konuk oluyor!
Şehirler Arası Otobüs Deneyimi - İsmail'le Engelsiz Hayat #5
Şehirler Arası Otobüs Deneyimi - İsmail'le Engelsiz Hayat #5
6 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat beşinci macerası ile karşınızda! Beşinci bölümümüzde İsmail Gemici, şehirler arası otobüs terminalinde bazı şehirlere bilet almaya çalışıyor. Peki otobüsler engelliler için uygun mu? Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler, abone olmayı unutmayın!!
İsmail'le Engelsiz Hayat - Kıyafet Alışverişi Deneyimi #4
İsmail'le Engelsiz Hayat - Kıyafet Alışverişi Deneyimi #4
6 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat dördüncü macerası ile karşınızda! Dördüncü bölümümüzde İsmail Gemici, bir alışveriş merkezinde kendi imkanlarıyla kıyafet satın alıp kıyafetleri giyinme kabininde denemeye çalışıyor. Fakat bu sandığımız kadar kolay olmuyor. Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, Aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler!! Abone olmayı unutmayın!!
Hercai Dizisi ve İlginç Ayrıntılar FRAG-MAN (Spoiler İçerir!!!)
Hercai Dizisi ve İlginç Ayrıntılar FRAG-MAN (Spoiler İçerir!!!)
6 aylar önce
Önceki Fragman Adam Bölümleri : trvideos.net/j-yVR_PEI8Q-video.html Cyberpunk 2077 trvideos.net/sIEMQ8ou6mI-video.html Mucize 2 trvideos.net/huxZEEZhOBY-video.html Organize İşler trvideos.net/qW-8yU_TgPU-video.html Game Of Thrones trvideos.net/E2OMVInvBb0-video.html Kara Komik Filmler trvideos.net/DpPIJ-ahyQQ-video.html Avengers trvideos.net/yXmA2mHQ-m0-video.html Aquaman FRAGMAN ADAM artık FRAG-MAN oldu!!! FRAG-MAN 'da bu hafta Hercai Dizisi'ni mercak altına aldık! Dizideki hatalar ve ileride neler olabileceği hakkında, Harika bir video hazırladık! İyi seyirler! Abone olmayı unutmayın!!!
Pablo Escobar Aslında Kim?
Pablo Escobar Aslında Kim?
6 aylar önce
Şimdi size Pablo Escobar’ın aslında kim olduğunu anlatırken, gücün insanları nasıl kötülüğün tarafına geçirdiğini de göstereceğiz.
İsmail'le Engelsiz Hayat - Bağdat Caddesi Deneyimi #3
İsmail'le Engelsiz Hayat - Bağdat Caddesi Deneyimi #3
6 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat üçüncü macerası ile karşınızda! Üçüncü bölümümüzde İsmail Gemici, Bağdat Caddesi'ndeki mağazalara kendi imkanlarıyla girmek istiyor. Fakat bu sandığımız kadar kolay olmuyor. Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, Aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler!! Abone olmayı unutmayın!!
Şanışer Aslında Kim?
Şanışer Aslında Kim?
6 aylar önce
İndirme link: bit.ly/ViBio3 İçinde yaşattığı kocaman iddiaları yok. Hayalleri, istekleri abartısız… Sadece olması gerekenin peşinde olan bir adam… Yapabildiğinin en iyisi, onun için kafi. Doğal olarak bizden biri… Şöyle oturup dingin bir kafayla dinlediğinizde, İçinizden dışarıya haykırdığınız bir cümle, Muhakkak bulursunuz parçalarında. Karşınızda büyük büyük iddialar yerine, yapabildiğinin en iyisini yapan, “Neysek oyuz” diyen birisi, Karşınızda kalemine para hırsı bulaşmayan bir rapçi, Karşınızda Ragnar Lodbrok’un rap şubesi, Karşınızda Şanışer!! Video Kaynak Kanal Link: trvideos.net/c/UCg6UvimBOT4woOx4lTn33aQ
Bozkır Dizisi Aslında Ne?
Bozkır Dizisi Aslında Ne?
6 aylar önce
“Her hikaye, geçtiği yere ayna tutar” derler. Peki ya o hikayenin kahramanları? Birazdan izleyeceğiniz Vibio, kahramanlarından hikayesine, senaryosundan çekimine kadar her yönüyle ülkemizdeki yeni dizi anlayışına ayna tutacak. Behzat Ç’yi özleyenler, polisiye sevenler, kaliteli dizi izlemek için yabancı yapımlara mecbur kaldığını düşünenler. bu Vibio sizin için geliyor. Bakın neden??
İsmail'le Engelsiz Hayat - Sinema Deneyimi #2
İsmail'le Engelsiz Hayat - Sinema Deneyimi #2
6 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat ikinci macerası ile karşınızda! İkinci bölümümüzde İsmail Gemici, sinemaya kendi imkanlarıyla gitmeye çalışıyor. Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, Aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler!! Abone olmayı unutmayın!!
Çok Güzel Hareketler Bunlar Aslında Ne?
Çok Güzel Hareketler Bunlar Aslında Ne?
6 aylar önce
Öyle bir şov ki bu… Yılmaz Erdoğan’nı Hoca mertebesine yükseltti. Komediyi sade değil ama 3’ü bir arada sevenler için 3 Adam’ı hayatımıza dahil etti. Bir nesil Hıyarlı Dede ve Havuç Anne ile onun sayesinde büyüdü. Ersin Korkut, vaz geçilmez şive komedisini ve hep aynı yan rollerin adamı olmayı, Yine bu şov sayesinde öğrendi. BKM’nin mutfağı oldu. Genç tiyatro severler bu mutfakta yetişti. Bu mutfakta yazdı, oynadı, terfi etti. Kimileri sadece meze oldu. Kimleri ise şefin özel yemeği. Çok Güzel Hareketler Bunlar sizlerle…
Şahan Gökbakar Aslında Kim?
Şahan Gökbakar Aslında Kim?
7 aylar önce
Ne oldu da, Yeteneğin dibi olan, Yaptığı her mizansenin dillere pelesenk olduğu, Görünce herkesin ekrana yapışıp kaldığı, Gülmekten kırıldığı, Samimi bulduğu bu adam, Sadece İvedik’ in “böhühühü” sünde tıkanıp kaldı? Hiç uzatmadan Cevabı yapıştıralım. D hepsi! Neden mi? Geliyor..
İsmail'le Engelsiz Hayat - Market Alışverişi #1
İsmail'le Engelsiz Hayat - Market Alışverişi #1
7 aylar önce
İsmail'le Engelsiz Hayat ilk macerası ile karşınızda!!! İlk bölümümüzde market alışverişini engelli gözüyle yayınlıyoruz. Bundan sonra her hafta farklı zorluklarla, Aynı zamanda hayatın pozitif yönleriyle karşınızda olacağız. İyi seyirler!! Abone olmayı unutmayın!!
Dario Moreno Aslında Kim
Dario Moreno Aslında Kim
7 aylar önce
Zengin yada fakir olarak doğacağımıza biz karar veremeyiz. Dünyaya geldiğimizde, kendimizi hayatın bizim için hazırladığı yaşam döngüsünde buluruz. Hayatta olan, bitene aklımız ermeye başladığında ise, Gerçeklerle yüz yüze kalıp, elimizde kalanlarla yolumuza devam etmeye çalışırız. Bazı şeyler yetmediğinde, yitip gittiğinde, Elimizden geleni yaparız ama bir türlü olmadığını görürüz. İşte o zaman hayaller anlam kazanmaya başlar ömrümüzde... Çok az insan büyük hayallerinin ötesine geçmeyi başabilmiştir. Şimdi size anlatacağımız insan bunlardan biriydi. Acılar, zorluklar çeken ama tüm bunları ton ton ve güler yüzlü görünümünün altına saklayan, Her akşam bir masada, farkına varmasanız bile muhakkak karşılaşılan, Deniz ve mehtabın sorduğu, Votka, rakı ve şarabın sürekli andığı biri… Hala tepeden canı İzmir’ ini izliyor... Dario Moreno Vibio’ya konuk oluyor... Kullanılan bazı görseller: Belgeselci Kanalı link; trvideos.net/UpQgyNPMV0w-video.html
Cyberpunk 2077, En Sert Tokat, Büyük Küfür (Fragman Adam)
Cyberpunk 2077, En Sert Tokat, Büyük Küfür (Fragman Adam)
7 aylar önce
Fragman Adam yenilendi, genişletildi ve modifiye edildi. Değişik videoları yorumluyor, İlginç karşılaştırmalar yapıyoruz. Çok farklı bir program sizi bekliyor. Keyifli seyirler!! Abone olmayı unutmayın!! Önceki Fragman Adam Bölümleri : trvideos.net/sIEMQ8ou6mI-video.html Mucize 2 trvideos.net/huxZEEZhOBY-video.html Organize İşler trvideos.net/qW-8yU_TgPU-video.html Game Of Thrones trvideos.net/E2OMVInvBb0-video.html Kara Komik Filmler trvideos.net/DpPIJ-ahyQQ-video.html Avengers trvideos.net/yXmA2mHQ-m0-video.html Aquaman
Ali İhsan Varol Aslında Kim?
Ali İhsan Varol Aslında Kim?
7 aylar önce
Biz adını en çok Kelime Oyunu yarışmasıyla duyduk ama daha önce izlediğimiz aklımıza takılan bir çok yarışmada onun parmağı var. Passaparola, Hugo bunlardan bazıları…
İsmail'le Engelsiz Hayat Yakında ViBio'da!
İsmail'le Engelsiz Hayat Yakında ViBio'da!
7 aylar önce
Engelleri ortadan kaldıracağımız program İsmail'le Engelsiz Hayat, İsmail Gemici'nin sunumuyla ViBio'da olacak.
Ben Fero Aslında Kim?
Ben Fero Aslında Kim?
7 aylar önce
Önceden Bendeniz insanlarla nasıl tanışıyor acaba “Merhaba bendeniz Bendeniz mi diyor?” diye düşünüyorduk. Şimdi Türkiye müzik piyasasındaki değişimle birlikte bu düşüncedeki Bendeniz’in yerini Ben Fero aldı. Ben Fero Aslında Kim?
Cambly Aslında Ne?
Cambly Aslında Ne?
7 aylar önce
İş görüşmesinde İngilizce'ye dönülünce error verdi ! IK uzmanı karşısında ter döken masum Türk'ü konu edindiğimiz komik skecimiz sizlerle :) İyi seyirler Cambly ile ana dili İngilizce olan hocalarla görüntülü konuş, “vibio” referans koduyla 10 dakika ücretsiz dene ve İngilizce'ni uçuşa geçir! Şimdi Tıkla! bit.ly/2VIZTKA
PUBG Aslında Ne?
PUBG Aslında Ne?
7 aylar önce
Yahu ne oyunmuş be!! Gizli bölgede büyüdükçe loot veren yılbaşı ağacı mı istersin?! Herkesten önce yere inmeni ve senden sonra inenleri keklik gibi avlamanı sağlayacak tüyolar mı?! Bootcamp i işaretle, kendini saat 10 yönüne çevirerek, 90 derece aşağı doğru düş! Yoksa oyuncuların başına gelen ürkütücü ve gizemli olaylar mı?! Hile yapıp hapse girenler mi istersiiiin?! Gaza gelip, gerçek hayatta adam öldüren mi? Bana böyle küçük sürprizler yap! Diyenlerdenseniz hazır olun! Evin damında çiftetelli oynamak nedir lan?! Kız arkadaşı tarafından aldatılan dayı seni de unutmadık!! Ya başlatın artık şu ViBio’yu asabım bozuldu! 😊
Cüneyt Özdemir Aslında Kim?
Cüneyt Özdemir Aslında Kim?
7 aylar önce
Sosyal medya'nın son dönemdeki en bomba ismi Cüneyt Özdemir'i sizin için ViBio'ladık! Cüneyt Özdemir'in Kanalı: trvideos.net/u/dipnottv Müzik Deep Turkish Web: trvideos.net/c/UCMR6t4P2TqXOjVq3qgvo6gg
Oscar Aslında Ne?
Oscar Aslında Ne?
7 aylar önce
72’den beri tüm dünyada canlı yayınlanan, Oy veren üyelerinin saydamlığı tam bir muamma olan, Halısıyla, kıyafetiyle, skandalıyla, öpüşmesiyle, en pahalı selfie si ile, Her sene gündeme bomba gibi oturan Oscar Töreni, Bazen ilan ettiği kazananlarla hayal kırıklığına uğratsa da, Bu sene de çok konuşulacağa benziyor. Sizce bu seneki Oscar’ı kimler alır yorumlara yazın!
Yılmaz Erdoğan Aslında Kim?
Yılmaz Erdoğan Aslında Kim?
7 aylar önce
İşler iyice karıştı!!! Biz tam da Yılmaz Erdoğan’ın hayatından, sanat çizgisinden, yazarlığından hatta şairliğinden bahsedecektik ki, Bi Netflix krizidir… Bi mısır krizidir… Aldı yürüdü. Olayın baş kahramanları da belli. Kim haklı? Kim haksız? Bilemez durumdayız… Ama ViBio olarak bildiğimiz tek bir şey var. Eskiden hayatımızda, bizi güldürebilen 3 kişi vardı. Bunlardan biri olan yılmaz Erdoğan Mükremin Abi’ye hayat verdi... Mahallemizin delikanlı ve sempatik çocuğu oldu. Oldu olmasına da, Birazdan bahsedeceğimiz Bu olaylar… bu tartışmalar… Maneviyattan çok maddi kaygılar… Sanki bir sanatçıdan değil, iş adamından bahsedecekmişiz gibi tınlıyor. Ama olsun biz yine onu içimize sinen haliyle, Mükremin Abi olarak size anlatalım…
Şehinşah Aslında Kim?
Şehinşah Aslında Kim?
8 aylar önce
Kimine göre Donald Duck, kimine göre Schooby Doo’daki Shaggy. Kimine göre auto tune kralı, Freestyleking 3'e göre ise Freestyle'ın kralı. Kimi der “ah lan bir sümkürse rahatlayacak” kimi der “Şehinşah farklı tarzıyla diğer herkesi tokatlayacak” Sesi, sözleri, kavgası, davası. Her şeyiyle son zamanların en çok konuşulan rapçilerinden Şehinşah bakalım kimmiş.
Mucize 2 Aşk - Fragman Adam
Mucize 2 Aşk - Fragman Adam
8 aylar önce
Pelin Olgun ile düşünüp durduk. "Mucize 2 Aşk" yılın en dramatik filmi mi? Yoksa sadece ajitasyon mu? Fragman Adam'da bu hafta beklenen film, "Mucize 2 Aşk" mercek altında!! İlk film hakkında "Spoiler" var!!! İyi seyirler!!! Abone olmayı unutmayın!!!
TikTok Aslında Ne?
TikTok Aslında Ne?
8 aylar önce
Kanser gibi yayılan ama kanserin kesin tedavisi bulunsa bile ondan daha çok konuşulmaya devam edilecek bu uygulama aslında ne? Gelin bu kuyuya birlikte düşelim.
Reynmen Aslında Kim?
Reynmen Aslında Kim?
8 aylar önce
Açıklama: 8 Şubat 2019 tarihinde yayınladığımız "Reynmen Aslında Kim?" videomuz (Trend 4'teydi) telif hakkı ihlali iddiası ile kısa bir süre yayından kaldırılmıştı. Burak Güngör, kullanmış olduğumuz bir fotoğrafından rahatsız olarak böyle bir yola baş vurdu. Ajansı ile yapılan görüşmelerin ardından videomuz yeniden yayına verildi. Ülkemize birçok katkıda bulunan değerli isimleri eleştirdiğimizde bile böyle bir tepkiyle karşılaşmamıştık. Bu değerli isimlerin egolarından sıyrılarak eleştirdiğimiz için bizzat teşekkür ettiği zamanlar da oldu. Ancak, aynı platformda yayın yaptığımız bu kişi tarafından sadece bir fotoğrafı geçti diye böyle bir tutumla karşılaşmak bizleri hem üzdü hem de şaşırttı. TRvideos mecrasının sansürü minimize eden özgür içerik üretme potansiyelini önemsiyoruz Hem abonelerimiz hem de kendi adımıza bir daha böyle bir durumla karşılaşmamayı umut ediyoruz. “Younow” da ahlak bekçisi!! Insta’da playboy! Scorp'ta cingıl ustası… TRvideos'da fenomen Mahlası Reynmen… E hadi başlayalım uleeen!!!! Reynmen Aslında Kim?
Pelin Olgun Yeniden ViBio'da!
Pelin Olgun Yeniden ViBio'da!
8 aylar önce
Pelin Olgun ViBio'ya döndü! Yeni sezonda daha eğlenceli, daha tatlı, daha acı videolarla Pelin'le beraber sizlerleyiz! Dilek Yurttaş'la yeni projeler üzerine de çalışmalarımız başladı. Bizi takipte kalın.
Organize İşler 2 Filmine Gidilir mi? (Fragman Adam)
Organize İşler 2 Filmine Gidilir mi? (Fragman Adam)
8 aylar önce
Fragman Adam'ı n bu bölümünde, Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ' un baş rollerini paylaştığı, Organize İşler : Sazan Sarmalı filminin fragmanını inceliyoruz. Abone olmayı unutmayın!!! İyi seyirler...
Fazıl Say Aslında Kim?
Fazıl Say Aslında Kim?
8 aylar önce
Fazıl Say bir tarafın simge ismi, diğer tarafın lanetli düşmanı iken herkesi ters köşeye yatıran bir gelişme yaşanır. Cumhurbaşkanı eşi ile birlikte Fazıl Sayın konserine gider. Övgü dolu bir konuşma yapar. Fazıl Say da Cumhurbaşkanına büyük saygı gösterir. El ele konuşurlar. Erdoğan Fazıl Say’a ince bir hediye verir. Şimdi merakla izliyoruz. Türkiye ne kadar medenidir ? Ülkemizdeki gerginlikleri azaltacak , liyakati çoğaltacak bir hoşgörü süreci mi başlamaktadır ? Yoksa bu buluşma, geçici bir seçim yatırımı veya Fazıl Say’ın Yavuz Bingöl'leşmesi midir? Hadi biraz Daha yakından bakalım, Fazıl Say kimdir?
Game Of Thrones 8.Sezon Gerçekten Sonuncu Sezon mu? ( Fragman Adam )
Game Of Thrones 8.Sezon Gerçekten Sonuncu Sezon mu? ( Fragman Adam )
9 aylar önce
Fragman Adam'ın bu bölümünde, Game Of Thrones'un 8.Sezon fragmanlarını inceliyoruz. Kimsenin tahmin edemeyeceği şeylerden bahsediyoruz. İyi eğlenceler!!! Abone olmayı unutmayın!!!
Palu Ailesi ve Müge Anlı (Güncellenmiş) Aslında Kim?
Palu Ailesi ve Müge Anlı (Güncellenmiş) Aslında Kim?
9 aylar önce
Palu ailesinin fertleri kayıplarını bulmak üzere Müge Anlı'ya başvurdu. Başvuranlar onları öldürmekle ve daha bir sürü şeyle suçlanıyorlar. Suçlanıyorlar hafif laf. Müge Anlı bütün Türkiye’yi suçlu olduklarına ikna ediyor. Aslında öyle mi? Katiller, devlet nezdinde çoktan kapanmış bir dosyayı açmak üzere neden Müge Anlı’ya başvurdular? Üzerinden neredeyse 11 yıl geçtikten sonra öldürdükleri insanları niye aramaya başladılar? Kayın valide Havva, bu işler açığa çıksın diye savunur göründüğü Tuncer’in arkasından iş mi çevirdi? Parasız kaldılar, Müge Anlı yayın başına iyi para veriyor, iyi otellerde misafir ediyor. Ailecek çok para kazanacaklar ondan mı ? Cesetler bulunamadığı müddetçe mahkum olmazlar, kazandıkları para ve ünle paranoyak tatmine mi ulaşıyorlar Nedir bu işin aslı? Vibio Tivi farkıyla anlatıyoruz!
Black Mirror: Bandersnatch Aslında Ne? (SPOILERSIZ)
Black Mirror: Bandersnatch Aslında Ne? (SPOILERSIZ)
9 aylar önce
Cambly ile ana dili İngilizce olan hocalarla görüntülü konuş, “vibio” referans koduyla 10 dakika ücretsiz dene ve İngilizce'ni uçuşa geçir! Şimdi Tıkla! bit.ly/cambly20 Koltuğa uzanmış, elinde mısır, filmini izliyorsun. “Keşke böyle olmasaydı” diye aklından geçirdiğin sahneler yaşanıyor. Kimi zaman senariste kimi zaman yönetme sövdüğümüz, Kontrolün bizde olmadığı o anlar... Bu yakarışlarımızı Netflix de duymuş olacak Öyle bir yapıma imza attı ki: Black Mirror dizisini bilen bilmeyen herkesin radarına girmeyi başardı. Black Mirror Bandersnatch: Dünyanın ilk interaktif yani etkileşimli filmi olarak anılıyor. Ama gerçekten öyle mi? Peki bu film; Sunduğu farklı deneyimle, yeni bir akımın başlangıcı mı olacak? Yoksa geçmişteki etkileşimli kitap örnekleri gibi tatlı bir mazi olarak mı kalacak? Peki ya filmin gidişatını belirlerken yaptığımız seçimler? Bizi “Özgür irade” konusunda derin düşüncelere gark etmekle mi yetinecek? Yoksa Netflix seçimlerimizi kayıt altına alıp elde ettiği bu büyük datayla, Black Mirror bölümlerini aratmayacak işlere mi kalkışacak?
Kara mı? Komik mi? Bizleri Neler Bekliyor? (Karakomik Filmler)
Kara mı? Komik mi? Bizleri Neler Bekliyor? (Karakomik Filmler)
9 aylar önce
Fragman Adam'ın bu bölümünde, Cem Yılmaz ve ekibinin beklenen filmi Karakomik Filmler'in fragmanını inceliyoruz. 2 Arada ve Kaçamak ile alakalı çok ilginç bilgiler veriyoruz. İyi eğlenceler!!! Abone olmayı unutmayın!!!
O Ses Türkiye Aslında Ne?
O Ses Türkiye Aslında Ne?
9 aylar önce
Neden O Ses Türkiye'den 1 tek kişi bile çıkmaz müziğin tepelerine doğru yol alabilen? İşte milyon dolarlık anket sorumuz, cevabını yorumlara yaz okuyalım! Şıkları söylüyorum: A) Juri şarkı söylemeyi bilse bile ses seçebilecek uzmanlıkta değil, kafadan yanlış seçimler yapıyor. B) Oy verenlerin çoğu ev kızlarımız, evlenebilecekleri tip erkeklere oy veriyorlar zaten. c) Juri üyeleri seçtikleri kişileri geliştiremiyor, olduğu yerde sayıyor yarışmacılar. D) Acun Medya yarışma bitti ikramiyeni al, uydurmadan bir single yap,sonra evli evine köylü köyüne diyor. e) Şov yürüyor, seyirci bol, iş başarılı, paralar cebe, ne o öyle anlam aramalar, müziğin zirveleri filan .. Saf mısın sen kanka! İstersen hepsi deyip bütün şıkları işaretle geç! İşte karşınızda O Ses Türkiye!
Aslında Noel Baba Kim?
Aslında Noel Baba Kim?
9 aylar önce
İnanılmaz ödüller dağıtttığımız kampanya ile ilgili detaylı bilgi için: www.youtube.com/watch?v=0rveO... Kampanyaya katılmak için ise : gleam.io/8QUko/vibio-tivi-yar... (Son başvuru: 31 Aralık 2018) Noel Baba'nın tarihini biliyor musun? Birçok kültürde benzer karakterler olmasına rağmen neden en sonunda Hristiyan inancı çerçevesinde görülüyor? Tamamı ViBio'muzda!
"AVENGERS - END GAME" de Bizi Neler Bekliyor? "FRAGMAN ADAM"
"AVENGERS - END GAME" de Bizi Neler Bekliyor? "FRAGMAN ADAM"
9 aylar önce
FRAGMAN ADAM'ın ikinci bölümü yayında!!! Avengers - Infinity War'dan girip, End Game'den çıktığımız, Sonsuzluk Taşları'nı ve onları kimin oluşturduğunu anlattığımız, Yeni bölümümüzü kaçırmayın! Kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın!!
Haydar Dümen Aslında Kim?
Haydar Dümen Aslında Kim?
9 aylar önce
İnanılmaz ödüller dağıtttığımız kampanya ile ilgili detaylı bilgi için: trvideos.net/0rveOlccZFo-video.html Kampanyaya katılmak için ise : gleam.io/8QUko/vibio-tivi-yarisma- (Son başvuru: 30 Aralık 2018) Cinsellik konusunun yukarı tükürsen,aşağı tükürsen… “En iyisi hiç tükürmesen mi “bir durumu var. İnsanların açlıktan sonraki ikinci önemli konusu; Ama aynı zamanda en tabu konusu. Tabu kalınca da insanlar çözülmemiş sorunlar içinde debeleniyor. Şimdi ben de ne kadar söyleyim, nasıl söyleyim diye kıvranıyorum Haydar Dümen hiç kıvranmamış. Halkımızın sorularını bıkmadan cevaplamış. Mesela “İkinci el şişme bir bebek aldım ve birkaç defa kullandım. Hastalık kapmış olabilir miyim” Mesela “Prezervatif yoktu sigara poşeti kullandım, sevgilim hamile kalmış olabilir mi” Buyrun size seks tabuları ve Uzun lüle saçları, gür beyaz bıyıkları ve gevrek sesi ile onlarla savaşan (!) Veya şovunu yapan Haydar Dümen
#şampiyon Bold Pilot ve Gerçek Aşkın Hikayesi Aslında Ne?
#şampiyon Bold Pilot ve Gerçek Aşkın Hikayesi Aslında Ne?
10 aylar önce
İnanılmaz ödüller dağıtttığımız kampanya ile ilgili detaylı bilgi için: trvideos.net/0rveOlccZFo-video.html Kampanyaya katılmak için ise : gleam.io/8QUko/vibio-tivi-yarisma- (Son başvuru: 30 Aralık 2018) Bizi asıl etkileyen şey, filmde anlatılan hikayenin bitişinden sonrası oldu. Bu ViBio, Gerçek aşkın, vefanın ve Bold Pilot’ın sonunun ViBio’su… Sizlerle…
"AQUAMAN" Başarılı Olabilecek mi? "FRAGMAN ADAM İLK BÖLÜM"
"AQUAMAN" Başarılı Olabilecek mi? "FRAGMAN ADAM İLK BÖLÜM"
10 aylar önce
Fragman Kaynağı WarnerBrosTurkey: trvideos.net/u/warnerbrosturkey Fragman Videosu: trvideos.net/XR6IqBF4yIw-video.html FRAGMAN ADAM'ın ilk bölümü yayında!!! Aquaman'den girdiğimiz, Alien'dan çıktığımız bu videoyu umarız beğenirsiniz. Kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın!!
Hediye Dağıtıyoruz. 1 Kişiye Değil Tam 40 Kişiye!
Hediye Dağıtıyoruz. 1 Kişiye Değil Tam 40 Kişiye!
10 aylar önce
Hediyeler dağıtıyoruz. Video açıklamasını ve sabitlenmiş yorumu mutlaka okuyun. Sonuçlar açıklandı. İzlemek için: trvideos.net/KkMFZ6Rptdk-video.html Ödüllü kampanyaya katılmak için : gleam.io/8QUko/vibio-tivi-yarisma- odulleri Başlangıç: 18.12.2018 / Bitiş: 2018 Aralık sonu) 1 kişiye değil tam 40 kişiye ödül...! Bu videomuzda, kampanya hakkındaki tüm detayları bulacaksın. Ödüller ne, kazananlar nasıl belirlenecek? Ne zaman duyurulacak, nasıl katılacaksın? Güzel ve çok eğlenceli bir video oldu. İyi seyirler ViBio Tivi Kanalına Abone Ol : bit.ly/2SVBboG SOSYAL MEDYA/WEB SİTESİ: @officialvibio instagram : bit.ly/2QCiV73 Migros Türkiye TRvideos Kanalı : bit.ly/2PMVNxw @kahvedunyasi instagram : bit.ly/2EvwP3X @kaanhavacilik instagram : bit.ly/2R54jg3 Mavi Web Sitesin : www.mavi.com/ İletişim: contact@envamedya.com
Hadise Aslında Kim?
Hadise Aslında Kim?
10 aylar önce
Ensesinde “alis volat propris” yani “kendi kanatlarıyla uçan” yazan, Bu kız aslında kim ? Cevap belki de diğer dövme de ? Buyrun işte Hadise Aslında kim?
Freddie Mercury Aslında Kim?
Freddie Mercury Aslında Kim?
10 aylar önce
Dikkat! Freddie Mercury Film Spoiler'ı içerir! Bizim ülkemizde de Freddie'ye benzeyen insanlar var mıydı? Zeki Müren'le Freddie Mercury'nin ortak noktalari nelerdi? İşte bu ViBio da!! Freddie Mercury aslında kim?
Şeyma Subaşı Aslında Kim? - Güncel Versiyon
Şeyma Subaşı Aslında Kim? - Güncel Versiyon
10 aylar önce
Buyrun size güncellenmiş yeni versiyonu ile Şeyma Subaşı aslında kim?!
La Casa De Papel Aslında Ne?
La Casa De Papel Aslında Ne?
10 aylar önce
La Casa De Papel dizisinin asıl mesajı nedir ? Daha da politikleşecek midir ? En çok da, senartistler bitmiş bir öyküye nasıl canlandıracaklar ? Cevabı Vibio'muzda!
Yamaç Koçovalı Aslında Kim?
Yamaç Koçovalı Aslında Kim?
10 aylar önce
Eninde sonunda, er ya da geç onun da sırası gelecekti. Dahi mi? Deli mi? Robin Hood mu? Notthingam Şerifi mi? Batman mi? Joker mi? aslında hepsi olduğunu defalarca kez bize gösterdi Bu tarafa baktık kimyager, Öbür tarafa baktık, Vartolu’nun benzetmesi ile “rak en rolcu”, Uzaktan bir melankolik aşık, Yakından bir Marvel karakteri... Çukur’un gücü adına diye haykırdı, “bu hayatın heyecanı meyecanı yok” dedi Ve motor... Bizce, Yamaç Koçovalı’yı yapmamızın tam zamanıydı...
Muhterem Nur Aslında Kim?
Muhterem Nur Aslında Kim?
11 aylar önce
Müslüm baba filmine gidenler şok oldular: İnanılmaz trajik bir hayat öyküsü. Babası, hem annesini ,hem de kızkardeşini bıçaklayarak öldürüyor. Asker kaçağı kardeşi jandarma kuırşunlarıyla can veriyor. Geçirdiği trafik kazasının ardından öldü diye morga bırakılıyor. Ameliyatla hayata döndüğünde ise artık kafasında bir plaka vardır. Ömür boyu dayanılmaz baş ağrıları çekiyor. Böylesine ancak filmlerde raslanır diyebileceğin inanılmaz acılar. Ama, daha inanılmazı da vardır. Müslüm baba’nın ve filminin arkasında, bir başka trajik öykü daha saklanmış, durmaktadır: Muhterem Nur !
Beyazıt Öztürk Aslında Kim?
Beyazıt Öztürk Aslında Kim?
11 aylar önce
Beyaz renk tüm renkleri içinde barındıran renk derler. Acısıyla tatlısıyla eskiden Beyaz’da öyleydi. Az biraz sivri dilli. Accık muzur, accık dalgacı. Aslında duygusal ve insancıl, Herkese istediğini söyleyebilen… Programına gelenler bile daha özgürdü. Öyle ki Beyaz Show’un ilk bölümünde Okan Bayülgen cebinden sigarasını çıkartıp, Herkese ikram edip fosur fosur içebiliyordu. Rahat rahat “ben pipiyim” diyebiliyordu mesela! Öyle bir samimi yani… Peki ne oldu da sonraları, Ekranların hınzır çocuğu olan Beyaz, Ekranların Cici Bebe’si haline geldi? Ona öpücük, buna öpücük?!… Pekiii, Beyazıt Öztürk Aslında Kim?
Cumali Koçovalı Aslında Kim?
Cumali Koçovalı Aslında Kim?
11 aylar önce
----Bu Video Spoiler İçerir--- Çukur bu sezon veda mı ediyor?!! İkinci sezon, ilki gibi değil diyenler mi istersin? Çukur bozdu ya diye yakınanlar mı? Çukur, reytinglerde ilk sıraya geri dönebilecek mi? Bütün bu soruların cevabını verecek olan adam belli. Cumali Koçovalı!!! Herkesin ağzında bir Cumali’ dir gidiyor. Yok Yamaç’ı gölgede bıraktı! Yok Vartolu’nun önüne geçti! Yok gerçek bir psikopat! Böyle bir kabadayıyı “God Father” bile görmedi!! Yoksa Ramiz Dayı’nın gençleştirilmiş, Allanıp pullanıp makyajlanmış versiyonu mu?! Yoksa Tatar Ramazan’ın reenkarne hali mi? İdris Baba bu adamdan çekiniyor. Sultan Anne “Gel ailenin başına geç” diyor. Hadi hepsini geçtik, bu adam Yamaç’a “Bebe” deyip duruyor. Voltalar, tespih çekmeler... Peki Çukur’un kaderini elinde tutan, Cumali Koçovalı aslında kim?
Astral Seyahat Aslında Ne? (Astral Projection)
Astral Seyahat Aslında Ne? (Astral Projection)
11 aylar önce
Reenkarnasyon, telekinezi, reiki, dejavü, astral seyahat... Metafizik deyince şüphesiz ilk akla gelen mistik kavramlar. Birçoğunu duydun ama tam olarak ne olduğunu bilemedin. Konusu açıldığında kulak kabarttın. Söyleyecek mutlaka bir lafın ya da anın vardı. Cesaret edip korkularını yenenler denedi. Yenemeyenler ise arkadaşının arkadaşının tecrübesini paylaştı... Şimdi seni bu konulardan biri hakkında daha fazla aydınlatacağız. Sana astral seyahati hem inananların hem de inanmayanların gözünden anlatacağız...
Mehmet Ali Erbil Aslında Kim?
Mehmet Ali Erbil Aslında Kim?
11 aylar önce
Son günlerde rahatsızlığıyla bizi üzen Mehmet Ali Erbil'i sizin için araştırdık. Umarız en yakın zamanda sağlığına kavuşur. Azraile bir parmak göstermesini ve sonra, çok sonra demesini diliyoruz… Yüzümüzde kimbilir hangi şovundan kalma bir gülümseme izi ile… Hadi Mehmet Ali Bey, siz de yardım edin biraz…
Can Yaman Aslında Kim? (English & Arabic Subtitles Available)
Can Yaman Aslında Kim? (English & Arabic Subtitles Available)
11 aylar önce
“Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak” demiş Andy Warhol… Sizce Can Yaman öyle mi olacak? Yoksa o omuzlar, sadece kızların sevgilisi bir erkeğin omuzları olmaktan çıkıp, Tarık Akan’ın yaptığı gibi toplumsal filmlerde veya bağımsız yapımlarda yer alan, Bir karakter oyuncusu olmanın ağırlığını taşıyabilecek mi? Buyurun anlatalım…
XrarilyX
XrarilyX - Saatler önce
Verceğiniz bilginin mk
akın KAPTANOĞLU
akın KAPTANOĞLU - Saatler önce
programın adı pelin ile boş yapmaya doğru olsun
Devr-i Alem
Devr-i Alem - Saatler önce
Norm Ender : siz bir kornasınız ve ben bastıkça öteceksiniz..
Türkü Sıla Demir
Türkü Sıla Demir - Saatler önce
Amk malı
The Alice Blink
The Alice Blink - Saatler önce
Böyle bir video yapman güzel bir şey Ancak bazı hatalar var. 1)2:32 de Suga öyle okunmuyor. 2)3:20 de "İkisi de ana dansçı" demişsin ama doğrusu J hope ve Jimin grubun ana dansçıları. 3)Taehyung’un adını yanlış okudun. 4)Bts Avrupa da da bir sürü konser verdi. Bts’e BETESE demeni saymıyorum bile... Bu videoyuyu benim gibi kaç Blink izliyor ve Blackpink videosu da gelsin diyenleri buraya alalım.Bu arada yorumumu bambam yorumlar da okursanız çook mutlu olurum.
Synnove Lee
Synnove Lee - Saatler önce
Olm bir bok bulamayınca niye Bts'e sarıyorsunuz? Prim is coming.. thank you guy 👌
Synnove Lee
Synnove Lee - Saatler önce
Prim bunu beğendi 👌
Ferid Quliyev
Ferid Quliyev - Saatler önce
Ezhel adamdır yaaaaa ❤❤❤❤❤💥💥💥💥💥💥💥
KPOPS FRIEND
KPOPS FRIEND - Saatler önce
BENI DELIRMEYIN YAWWW (ICLERINDE SENDA VARDIN...)
KPOPS FRIEND
KPOPS FRIEND - Saatler önce
LUTFEN AMA LUTFEN BAZI INSANLARA INANMAYIN ONLAR BTS I KOYULAEMEK ICIN PHOTOSOPLARMI DERSIN YALAN YANLUS BILGULERMI DERSIN LUTFEN INSANLARA DA YALAN YANLIS BILGI VERMEYIN BILGINIZE...
Damla Nur Aksu
Damla Nur Aksu - Saatler önce
"Mekanın sahibi geri geldi,bebeleri pistten Alalım Alalım!!"
Dogukan/Chivas
Dogukan/Chivas - Saatler önce
Sokamazsın✔️
Çekoslovakyalilastiramadiklarimizdanmisiniz ?
Çekoslovakyalilastiramadiklarimizdanmisiniz ? - 2 saatler önce
Boslukda konuşma ismi bu olsun hem bos konusuyonuz hemde konuşuyonuz bence olur
MURAT USLU
MURAT USLU - 2 saatler önce
Norm Ender Huzurevine 🤣🤣🤣
Uaeee IA
Uaeee IA - 2 saatler önce
Kabul edelim BTS gerçekten de sılıntılı ama bence önemli olan armylerin bilinçli olmasıdır.Umarım sorunlar olmaz.
KAFAMIZA GÖRE
KAFAMIZA GÖRE - 2 saatler önce
keş ezhel tutuklanmasaydı kim bilirdi..bileni de zaten kafası ayıkken bilir onuda hatırlarsa..hap ot içmekten beyinleri uyuşmuş mk
Chi GuLee
Chi GuLee - 2 saatler önce
Bu hatuna bitiyorum
Yunus Emre Kaplan
Yunus Emre Kaplan - 2 saatler önce
CEZA!...
Burak Georgiev
Burak Georgiev - 2 saatler önce
Kes ya
Ibrahim Hasan
Ibrahim Hasan - 2 saatler önce
SANATÇI SAVAŞLARI!
KPOPS FRIEND
KPOPS FRIEND - 2 saatler önce
BETESE DEĞİL BITIES
H3RO M4N
H3RO M4N - 2 saatler önce
#AİSEZHELCİYİZ
Your Mom Gay
Your Mom Gay - 2 saatler önce
KONSERLERDE İZMİR MARŞI SÖYLEYEM PRİMPRİMPRİMPRİM PLAK ŞİRKETİ AÇACAM PARAM YOK DİSS ÇIKARTAM PRİM PRİM PRİM POPÇULARA DİSS ATIP AURA ALBÜMÜ ÇIKARTAM YAV DEFAKTOYA REKLAM ÇIKARTAM PARAYI KIRAM NORM LİFE LEN MQ
Kenan Çam
Kenan Çam - 2 saatler önce
Cartel purogramın adı sacmalık
Isma yil lkx . nmSuleymanov
Isma yil lkx . nmSuleymanov - 2 saatler önce
bazilarini yalnis soyluyorsun
İSMAİL BOZOKLU
İSMAİL BOZOKLU - 2 saatler önce
antilerinolunvakti
Senan Bv
Senan Bv - 2 saatler önce
Guzel format rapla ilgili butun videolar zaten hep guzel oluyor bence ezhel
Dark Jokey
Dark Jokey - 2 saatler önce
norm ender
Özge Ulaş
Özge Ulaş - 2 saatler önce
Tartışmasız norm life bebeğim
Ali Huseyin
Ali Huseyin - 2 saatler önce
Ne pubg mis ya
yılmaz ibiş
yılmaz ibiş - 2 saatler önce
×:yedi kişiden oluşan grupmu olur. Nct:merhabalar aq . Hsjdhdjdd
Ekrem Umut ZAVAGAR
Ekrem Umut ZAVAGAR - 2 saatler önce
Norm Ender eski sevgili gibi tam unutup yeni birine alışıyoruz geri geliyor
Ayse Kalkan
Ayse Kalkan - 2 saatler önce
BETESE değil BİTİES
Nuri Kbc
Nuri Kbc - 2 saatler önce
Anıl piyancı en iyi rapci
young forever
young forever - 2 saatler önce
Birine hayran yada fanı olmak için her hangi bir yaş sınırlaması yok ve buna kimse karışamaz
Honor of the Samurai
Honor of the Samurai - 2 saatler önce
Einstein'ı, elraen diye okudum kafam güzel sanırım xD
serkan çakmak
serkan çakmak - 2 saatler önce
Yaşla hiç alakası yok bence herkes istediği gurubu sever dinler buna hiç kimse karışamaz size düşen saygı duymak sadece onu bile beceremiyorsanız bizim yapabileceğimiz birşey değil bu arada hıçkırığımdan dolayı yanlış söylüyorum diyorsun da hıçkırırken ş harfı çıkmıyormu da suga diyorsun bu arada bir sürü türk makyaj yapınca birşey demiyorsunuzda onlaramı laf ediyorsunuz bir sürü türkte lgbt üyesi onlara neden hiç kimse laf etmiyor bence başta kendinizi düzeltinde sonra başkalarının zevkine karışın.
BTS in gamzesi
BTS in gamzesi - 2 saatler önce
O betese deyil bities ve evet onların için deliriyoruz var mı😒😒
korecan btob
korecan btob - 2 saatler önce
Boş yapma pelin
zenc
zenc - 2 saatler önce
Şu Merdana diyin karşısındaki konuşurken söz kesip durmasın
T. & Mr Donat
T. & Mr Donat - 2 saatler önce
😂😶😖😨😱😡💩 bu kızın Derdi ne beyin yoksunluğu yaşıyor 2:35 te yooo asla zekası olsa peluş ayı gibi ses çıkarmayazdı
Bangtan_jungkook bts
Bangtan_jungkook bts - 2 saatler önce
Ya kadın bi sg sen bize ogretıcene kendın öğren
Musa Koran
Musa Koran - 2 saatler önce
Ezhel'in rap çiliği biraz daha batırılamazdı 👏👏 (Pelin)
Jeonggukie
Jeonggukie - 2 saatler önce
BTS artık K-Pop grubu değil kipap grubu :) ❤
Melih Kocaer
Melih Kocaer - 2 saatler önce
Olum ezhel çok kötü aya yapan rapçi pardon trapçi ezhel ben iyiyim demek beyin yoksunluğu olur
Kemal ŞEN
Kemal ŞEN - 2 saatler önce
No.1 kimdir yapın
Kemal ŞEN
Kemal ŞEN - 2 saatler önce
No.1 kimdir yapın
Hüseyin Can Yıldırım
Hüseyin Can Yıldırım - 2 saatler önce
Pelin vs trapciler
Haluk Özten
Haluk Özten - 3 saatler önce
Yorumlari okumadim ama program adi ici "LAF EBELERi" var mi? Yoksa, o, olabilir he.
Eren Demirkılıç
Eren Demirkılıç - 3 saatler önce
GERÇEKTEN ÇOK ACII...
Bts şekil önümden çekil Yesss
Bts şekil önümden çekil Yesss - 3 saatler önce
Pelin:7 kişilik grup mu olur be?! l am sorry Nct :(
Your Mom Gay
Your Mom Gay - 3 saatler önce
norm ender dinleyen popüler kültür eğ öğöğ diyip old school olduğunu sanan aptallardır
samet ataberk
samet ataberk - 3 saatler önce
Ezhel New york times gazetesinde dünyada tanınması gereken 10 sanatçıdan tek türk'tür Hadi eyvallah.
İttifuck Man
İttifuck Man - 3 saatler önce
show bio
[Pandii_coffee]
[Pandii_coffee] - 3 saatler önce
Hiç kimse: Bu kadın:bTs AslınDa nEyG?
Fuad Azizov
Fuad Azizov - 3 saatler önce
abla merhaba ben Azerbaycandanim ve ismim Fuad simdiye kadar BTS gibi qrup gormedim ve onlari cok seviyommmm
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk - 3 saatler önce
Merdan s*kmiş
shit토니 몬태나
shit토니 몬태나 - 3 saatler önce
Hayır madem prim kasacan git doğru araştır da gel Rap monster ana dansçı diyor abi ne alakaaaa kskedpemovxkclsk
Halitkin
Halitkin - 3 saatler önce
Sağdaki arkadaş programa iyi hazırlanmış, kazanan net bir şekilde Norm Ender.
shit토니 몬태나
shit토니 몬태나 - 3 saatler önce
Prim kasmak işiniz oldu artık herkes BTS in üstünden prim yapıyor merakım, onlar da olmasa napardınız acaba?
Rhwhw Ffhc
Rhwhw Ffhc - 3 saatler önce
Allah rahmet eylesin senin filmlerinle büyüdük büyük üstad😔😔
Enes Yıldırım
Enes Yıldırım - 3 saatler önce
oğuzhan uğur
Zeliha Aktaş
Zeliha Aktaş - 3 saatler önce
Merdan'la göme göme olsun pelini gömdü çünkü yani norm ender bu kadar konuşmamistir kendi hakkinda
sherephcox
sherephcox - 3 saatler önce
ı was push to dislike button lo le le - Mahmut Tuncer
shit토니 몬태나
shit토니 몬태나 - 3 saatler önce
Gerçekten halinize ve düştüğünüz durumlara acıyorum Sırf üç kuruş para kazanmak için başkalarını aşağılamayı kabul ediyorsunuz
Yura Epik
Yura Epik - 3 saatler önce
Yaw cahil cahil konuşmuş bişey biliyorum sanmış falan işte gereksiz...
Fikrican Sırkıntı
Fikrican Sırkıntı - 3 saatler önce
"programın adı yok" olsun
asif agayev
asif agayev - 3 saatler önce
Herkes dislike atsin Armilere sesleniyorum
NaE pİ TtAm nUnMuL
NaE pİ TtAm nUnMuL - 3 saatler önce
ĞQĞALWĞSLLSMSM
NaE pİ TtAm nUnMuL
NaE pİ TtAm nUnMuL - 3 saatler önce
QÜWİĞSÇSPWMS çok komik harbi ya
sadsa
sadsa - 3 saatler önce
VİDEO ADI KİM BOŞ YAPIYOR ANKET YAPTIĞINIZ ZAMAN KİM BOŞ YAPIYOR DERSİNİZ
Yaşar Ataş
Yaşar Ataş - 3 saatler önce
Çok akıcı anlatıyorsunuz.😃
Murat Turan Atmaca
Murat Turan Atmaca - 3 saatler önce
*_13:01_**_ abla ne tasarrufu bi iş öncesi bide iş sonrası şu harcıyorlar hadi bunuda açıkla_*
chaostheory
chaostheory - 3 saatler önce
Amerika da okumuş oğlum adam yoksa burada tıbbı bitirseydi tornacı olurdu
at kovalayan
at kovalayan - 3 saatler önce
abilerin abisidir KİLLA HAKAN
Cagri Bahcebakan
Cagri Bahcebakan - 3 saatler önce
Merdan dostum doğru şeylerden bahsediyorsun herhalde norm ezhel ve ben ferodan çok daha iyi ama aşırı fanboyluk yapıyorsun
youtube kullanıcısı
youtube kullanıcısı - 3 saatler önce
formatın adı GEREKSİZ SAVAŞLAR olsun
Baris Cekem
Baris Cekem - 3 saatler önce
Siktir et nasıl telafuz edildiğini *b* unlar *t*am *s*alak keşke vidyo bekleseydi basın sağ olsun
dilan oral
dilan oral - 3 saatler önce
6:12 pelo ile laf salatası jxjdjdjd yemin ederim on numara beş yıldız format adı :d
Rodion Romanovich Raskolnikov
Rodion Romanovich Raskolnikov - 3 saatler önce
sinir oldum çocuğa amk
Jesu B.P.
Jesu B.P. - 3 saatler önce
Pelinin hakının yendiğni duşunuyorum , kıza hiç konuşma fırsatı verilmedi ki
emir Karabaşoğlu
emir Karabaşoğlu - 3 saatler önce
Pelinin ınstagramini bilen söyleyebilirmi
emir Karabaşoğlu
emir Karabaşoğlu - 3 saatler önce
14:24 vay amk 😂😂😅
Şhor Tape
Şhor Tape - 3 saatler önce
bu şarkıya bayılırım bu şarkı kalbimin tək sagibinə👏👏👍👍❤
Jesu B.P.
Jesu B.P. - 3 saatler önce
Kesinlikle Ezhel
Ali Altin
Ali Altin - 3 saatler önce
Ama pelin çok tatlı ya birader sırf pelin kazansın diye bile veririm.
TAETAE BTS
TAETAE BTS - 4 saatler önce
Burdan anlıyoruz ki yoonkook is Real gkhsssj vkookların gözü yaşlı ben dahil
ÖZGÜR İnci
ÖZGÜR İnci - 4 saatler önce
Keşke az anlayam biri yorum yapsaydı da bukadar boş bir muhabnet olmasaydı
Şili Naz Kaya
Şili Naz Kaya - 4 saatler önce
Little Mix aslında ne gelsin lütfennnnnnnnn
studyoroute Stüdyo
studyoroute Stüdyo - 4 saatler önce
gözlüğüne fışkırtıyım senin
Melek Şen
Melek Şen - 4 saatler önce
Armyler deliriyor ya anlatigin cogu sey yanlış
Bünyamin Özdemir
Bünyamin Özdemir - 4 saatler önce
bence zeki bi adam olsaydi bilimde kullandigi beynini ona kimin verdigini anlardi
Saadet Sümer
Saadet Sümer - 4 saatler önce
Çok kolaysa senaryoyu sen yazsaydın!
Baris Cekem
Baris Cekem - 4 saatler önce
14 .25 'te pelin kufur eddi duyan
BİR ARMYBLİNK
BİR ARMYBLİNK - 4 saatler önce
Bi şey demicem, armyler her zaman arkalarında antiler(veya hiç bi bok bilmiyenler) istediklerini düşünsün bunu hiç dinlemiyorum bile 😕😒
Berat keçeci
Berat keçeci - 4 saatler önce
Format berbat
EddyVans
EddyVans - 4 saatler önce
Eksik etek.. sonra ben ezheli duduyom :D :D Saygılar efenim :)
Meryem Karakaya
Meryem Karakaya - 4 saatler önce
Bu ne itici bi anlatım tarzıdır. Olaylarla alay eder gibi. Bi li miş bilmiş bir de.
Orçun Duralı
Orçun Duralı - 4 saatler önce
Norm Ender'in çok boşluğu var ama Merdan çok iyi savundu ve Pelin beybiliablam biraz Ezhel konusunda eksik olduğu için Merdan'a bastım oyumu. Saian cıyım yoksa ben.
Kadir Kabasakal
Kadir Kabasakal - 4 saatler önce
aldığın Nobel ödülünü Anıtkabir'e mi bağışladın sen Türk tarihinde teksin gözlerimi yaşarttın