Kaya Giray
Kaya Giray
  • 35
  • 115 301 548
  • 100
  • Katılım 13 Sep 2014
Kaya Giray farklı müzik ve video tarzı ile bir çok milyonluk işe imza atmıştır. 2014 senesinde TRvideos kanalında müzikal içerikler yaparak tanınmış ve Türkiye'de internet müzisyenliğinin ilk ve en büyük öncüsü olmuştur. 10 Ocak 2020 tarihinde hiphop, trap, soul, r&b deneysel sentez çalışması olan "Yarınım Yok" teklisini yayınlamıştır.

Video
Kaya Giray - Yarınım Yok (Official Video)
Kaya Giray - Yarınım Yok (Official Video)
11 gün önce
Kaya Giray Yarınım Yok teklisi, klibiyle youtube ve tüm dijital platformlarda! Spotify: spoti.fi/37TKGMJ Apple Music: apple.co/2FDhUUs Söz - Müzik: Kaya Giray Düzenleme: Arda Gezer Mix - Mastering: Buğra Kunt Kayıt: Arın Baykurt instagram: instagram.com/kayagiray twitter: twitter.com/kayagrayy "Yarınım Yok" şarkı sözleri: Yarınım yok ama geriye dönemem bu yoldan asla Sanırım çok sona yürüdüm kalbimde koca bi yasla Umudum yok yeni bi hayal kuramam bu kadar fazla Sevgiye muhtaçtım ne geçti elime yetinip azla Geriye dönemem o eski ben artık burdan uzakta Yarını göremem hislerim yok olmuş kalbim tuzakta Eğer ki olur da gün gelir bi gün ben düşersem akla Değerim kaldıysa kalbinde üşüdüm ruhunda sakla Habbini bi ruhek Ğattini bi elbek Deffini bi hubbek Ena valla bi hıbbek Yarınım yok ama geriye dönemem bu yoldan asla Sanırım çok sona yürüdüm kalbimde koca bi yasla Umudum yok yeni bi hayal kuramam bu kadar fazla Sevgiye muhtaçtım ne geçti elime yetinip azla Geriye dönemem Yarını göremem Yerini veremem Ahh, Kimselere Habbini bi ruhek Ğattini bi elbek Deffini bi hubbek Ena valla bi hıbbek Kaya Giray - Yarınım Yok Klip: Director: Zahit Kahveci Cinematographer: Yusuf Can Güneş Color: Ercan Küçük (The Post Brothers) Producer: Kaya Giray Steadicam: Gökhan Uçar 1st Ac: Muhammet Okur Gaffer: Uğur Karaca Focus Puller: Ersin Ertürk Clapper Loader: Yılmaz Çetinkaya Senaryo: Kaya Giray Art Director: Umutcan Hocalar VFX: Kaya Giray Kurgu Yönetmeni: Kaya Giray Kurgu: Burak Baki Görsel Tasarım: Doğukan Sarıtaş, Kerem Ciğerci Dit: Çiço Make Up: Dilek Zeliha Özyazgan Hair Stylist: Ahmet Aşkın Güzeller Costume Designer: Cansu Tabak Costume Standby: Begüm Tabak Catering: Hasan Usta Kebap Cast: Enes Batur Ozan Akgün - Lane Hunters Deniz Arda Kanatlı Emre Çamlı İbrahim Eren Kilisli Ozan Göçmen Mert Efe Demir Enbiya Yaşaroğlu Özel Teşekkür: Fırat Özdemir Muhammed Ali Özer Ulukan Adil Ulubay Kadir Alkan Onur Çapkın Abdulhak Taka Melih Karagöz Halil Tan Mustafa Kılıç Servet Deniz Photography Emrah Akman Photography © 2020 ILS Vision Music ℗ 2020 ILS Vision Music
LAMBORGHİNİM VAR ! - Parodi
LAMBORGHİNİM VAR ! - Parodi
Yıl önce
Fortnite Ücretsiz İndir - pixly.go2cloud.org/SHtN Bu video'ya sponsor olduğu için Epic Games'e teşekkür ederim. Enes Batur ' un lamborghini videosu için 5 dakikada hazırladığım 10 saniyelik bir şarkı idi ancak çok fazla kişi beğendi ve uzun versiyonunu çıkarmamı istedi, ben de ısrarlarınız üzerine yaptım. İşte karşınızda. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak da videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray , küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma, düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodiler, Şarkılar yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli , Komik , Hit , Duygusal , her tarzda Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
ENES BATUR ile RAP ŞARKI YAPMAK #fenosong
ENES BATUR ile RAP ŞARKI YAPMAK #fenosong
Yıl önce
Enes Batur ile başladığım bu yeni konseptimin her bölümünde bir fenomen / fenomenler ile bolca şarkı yapacağız, onların istediği tarzda ve onların yardımıyla olacak ki onlara özgün olsun. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak da videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ Enes Batur - trvideos.net/u/newdaynewgame ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray , küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma, düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodiler, Şarkılar yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli , Komik , Hit , Duygusal , her tarzda Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
KERTENKELE EĞİTEN ADAM ( Gecko )
KERTENKELE EĞİTEN ADAM ( Gecko )
Yıl önce
Evcil hayvan olarak alışılan kedi köpek gibi hayvan dostlarımızın dışına çıktım bu video da sizin tabirinizle kertenkele bilenlerin tabiriyle de gecko dünyasına gidiyoruz leopard gecko ve crested gecko türlerini keşfedip onlarla oyun oynayacağız hatta onlarla iletişim kurup onları eğitmeye çalışacağız. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
SİZİNLE ŞARKI YAPTIM
SİZİNLE ŞARKI YAPTIM
Yıl önce
Yorumlarla şarkı yaptım video'sundan sonra bir akım daha başlatıyorum ve sizinle şarkı yapıyorum bu videomda bana verdiğiniz kelimeler ile müziği bana sözü size ait bir şarkı yaptım. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. Söz - Sizler Müzik - Kaya Giray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
SAÇIMI KESTİRİRKEN ŞARKI YAPMAK!
SAÇIMI KESTİRİRKEN ŞARKI YAPMAK!
Yıl önce
Saçımı kestirirken şarkı yapmak nasıl olur diye merak ettim ve denemeye karar verdim. Daha önce Yorumlarla Şarkı diye bir akım başlatmıştım şimdi de böyle bir konsept yapmaya ve bir çok iş yaparken aynı anda şarkı yapmaya karar verdim. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. Kadir Alkan - goo.gl/vVqQ7M ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
İNTİKAM! - "Parodi"
İNTİKAM! - "Parodi"
2 yıl önce
Bu şarkı ve parodi video su bilgisayar oyunları nı çok seven bir genç in küçük bir çocuk iken zorba kişiler tarafından laptop unun çalınması ve çocuk un büyüyüp kendini geliştirip hırsızlara karşı intikam almasını anlatmaktadır. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
iPhone 8 BÜYÜK ÇEKİLİŞ ve YENİ ŞARKIM
iPhone 8 BÜYÜK ÇEKİLİŞ ve YENİ ŞARKIM
2 yıl önce
YENİ ŞARKIM: trvideos.net/3xuo3SRKtvE-video.html Geçtiğimiz haftalarda çıkan iPhone 8 ve iPhone X telefonları biliyorsunuz, bir çok büyük kanal bu telefonların tanıtımlarını yaptılar ancak hiçbir kanal şimdiye kadar bir iPhone 8 Çekiliş videosu ya da Çekilişi yapmadı, ben bir ilk yapmak istedim ve sizin için bu videoda bir Çekiliş yapıyorum. Ek olarak Yeni çıkardığım şarkım Kaya - Huuu ile ilgili bir kaç açıklama yaptım. Şarkım müzik kanalımda yayınlandı gidip dinlemenizi öneririm. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Enes'in Gerçek Sesi (YOUTUBERLARIN DÜŞÜŞÜ TEPKİ)
Enes'in Gerçek Sesi (YOUTUBERLARIN DÜŞÜŞÜ TEPKİ)
2 yıl önce
YENİ ŞARKIM: trvideos.net/3xuo3SRKtvE-video.html Discord Sunucum: discord.gg/kaya Son haftalarda Enes Batur un TRvideosrların Düşüşü adında youtuber arkadaşlarımıza çektiği diss ile ilgili çok tepki videosu geldi ancak bu tepki videoları tam olarak tepki değildi. Ben hem bu konuyu eleştirmek hem de Enes'in kendi hazırladığımız videoda bana da diss atmasına tepki göstermek amacı ile böyle bir video hazırladım. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
KAYA GİRAY İFŞA !
KAYA GİRAY İFŞA !
2 yıl önce
Diğer Kanalım: goo.gl/yYGxK1 Yaklaşık 1 ay gibi bir süredir video atmama sebebimi ve daha merak ettiğiniz bir çok soruyu İfşa ettiğim bir video yapmak bir taraftan da söz ve müzik i bana ait olan şarkımın teaser videosunu yayınlayacağım saati haber vermek şarkımın yayınlanacağı tarihi öğrenmeniz için bir video çekmek istedim. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
YORUMLARLA ŞARKI NASIL YAPILIR?
YORUMLARLA ŞARKI NASIL YAPILIR?
2 yıl önce
3 Eylül 2016 tarihinde yaptığım ve benden sonra Türkiye'de başlayan Yorumlarla şarkı akımından sonra bir çok büyük ve kaliteli kanal da bu akıma katıldı ve Yorum Şarkısı yapmaya başladı. Başlattığım bir akımın bu şekilde yayılması beni çok mutlu etti ve ben de daha çok kişi yapabilsin diye bir kaç ipucu vermek, nasıl yapıldığını göstermek istedim. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı ayrıca videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Video'da bahsettiğim Müzik Yazılımları; Cubase (Vokal kayıtlarda kullandığım) Pro Tools (Aranjede kullandığım) Ableton Live (Remix'lerde kullandığım) Adobe Audition 1.5 (Başlangıç için Öneririm) FL Studio (Kolay bir arayüzü var) Reason 5 (Kaliteli enstruman sesleri var) Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
POPPY İLE TANIŞTIM (İlluminati Ajanı Kız)
POPPY İLE TANIŞTIM (İlluminati Ajanı Kız)
2 yıl önce
Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, son zamanlarda herkes tarafından ifşa videoları çıkan illuminati ajanı şeytan kız Poppy ile tanışsam nasıl olurdu konulu troll bir video yapmak istedim.. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı ayrıca video paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com
SARHOŞ GÖZLÜĞÜ İLE 24 SAAT GEÇİRMEK!
SARHOŞ GÖZLÜĞÜ İLE 24 SAAT GEÇİRMEK!
2 yıl önce
Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, bu videoda NDNG - Baturay, ForeverGamers - Mervan ve Oğuz Atalay kanal sahipleri Baturay, Mervan ve Oğuz ile her yeri Sarhoş insanlar gibi görmenizi sağlayan özel bir gözlük kullanarak bir çok aksiyon ve eğlence dolu şey denedik ve çok eğlendik.. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi, paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Baturay'ın Kanalı - goo.gl/lFCXIg Mervan'ın Kanalı - goo.gl/hRvclU Oğuz'un Kanalı - goo.gl/A42MC7
BEN BATMAN OLUCAM! - ŞARKI
BEN BATMAN OLUCAM! - ŞARKI
2 yıl önce
Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, bu videoda popüler mobil oyun Strike Of Kings oyunundaki karakterleri kullanarak bir şarkı yaptım.. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi, paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com
HAVADA DURAN STRES ÇARKI !
HAVADA DURAN STRES ÇARKI !
2 yıl önce
Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, bu videoda Havada Duran Stres Çarkı ile stres çarkı hareketleri yaptım ayrıca kendimi de stres çarkına dönüştürdüm.. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi, paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com
SEVGİLİME AYRILMA ŞAKASI (AYRILDIK)
SEVGİLİME AYRILMA ŞAKASI (AYRILDIK)
2 yıl önce
Muazzez su'ya ayrılma şakası yaptım, tepkisi böyle oldu... ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Justin Bieber - Sorry Parodi (Cover) ve NASIL ŞARKI YAPIYORUM!
Justin Bieber - Sorry Parodi (Cover) ve NASIL ŞARKI YAPIYORUM!
2 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy -Kullandığım Yazılımlar: Wondershare Filmora Adobe Premiere Adobe After Effects Adobe Photoshopa Adobe Audition FL Studio Bandicam -Ekipmanlar: Akustik Gitar - Yamaha Bass Gitar - Ibanez Ses Kartı - M-Audio Bilgisayar - MSI Softbox Referans Kulaklık - AKG Kamera - Canon Dslr
EV ARKADAŞIM AŞIK OLDU - "PARODI"
EV ARKADAŞIM AŞIK OLDU - "PARODI"
2 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy Cast: Tayfun ve Şevval - goo.gl/yPUxxb Mervan - goo.gl/i9o0fR
YORUMLARINIZLA ŞARKI YAPTIM! #2
YORUMLARINIZLA ŞARKI YAPTIM! #2
2 yıl önce
Yorumlarınızla bir şarkı yapıp size sunmuştum, değerli takipçilerim ve takipçim olmayan da bir çok değerli insan beğenip 2. yorumlarla şarkı'yı yapmamı istediler, siz istediniz. Bende sizi kıramayıp bunu bir seri haline getirmeye karar verdim. Bundan sonraki yorumlarla şarkıyı instagram yorumlarıyla yapmayı düşünüyorum. Bu kanal var oldukça Yorumlarla Şarkılar arada sırada çok sık olmasa da gelecek.. ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
YILBAŞI ŞARKISI YAPTIM! - "2017"
YILBAŞI ŞARKISI YAPTIM! - "2017"
3 yıl önce
2017 yılbaşı için yaptığım yeniyıl şarkısı karşınızda.. Her bir enstrumanını kendim çaldım.. Bestesi "Json Mraz - I'm Yours" şarkısına aittir... iyi dinlemeler... ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Teoman - "Serseri" PARODİ
Teoman - "Serseri" PARODİ
3 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
YORUMLARINIZLA ŞARKI YAPTIM!
YORUMLARINIZLA ŞARKI YAPTIM!
3 yıl önce
Siz güzel yorumlarınızla beni mutlu ederken ben neden sizin Yorumlarınızla bir şarkı yapıp sizi mutlu etmeyim diye düşündüm ve yaklaşık 70-75 tane yorum ile bir şarkı yaptım, iyi seyirler... ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Pokemon Go "PARODİ"
Pokemon Go "PARODİ"
3 yıl önce
Son zamanlarda çok Popüler olan Pokemon Go oyununun Şarkısı ile Parodi yaptım beğenmeniz dileği ile. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
ARABESK RAPÇİNİN DİNOZORA AŞKI - "Expo 2016 Antalya"
ARABESK RAPÇİNİN DİNOZORA AŞKI - "Expo 2016 Antalya"
3 yıl önce
▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KAMERA ARKASI - "goo.gl/S30RHS" ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
VLOG#1 - "SURİYELİ ZORLA KOLUMU SİLDİ" Çok Önemli Duyuru
VLOG#1 - "SURİYELİ ZORLA KOLUMU SİLDİ" Çok Önemli Duyuru
3 yıl önce
▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KAMERA ARKASI - "goo.gl/S30RHS" ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
İLGİNÇ YORUMLAR - "Sorry"
İLGİNÇ YORUMLAR - "Sorry"
3 yıl önce
▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray Justin Bieber - "Sorry" Parodisinin En İLGİNÇ YORUMLAR'ını sizin için derledim, iyi seyirler... ▶ KAMERA ARKASI - "goo.gl/S30RHS" ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
"Sorry" Parodi KAMERA ARKASI
"Sorry" Parodi KAMERA ARKASI
3 yıl önce
Justin Bieber - "Sorry" Parodisinin çok eğlenceli Kamera Arkası'nı izlemenizi tavsiye ederim, konuk oyuncu olarak Enes Batur, Baturay, İsmetcan, HotBro's Fırat, Oğuz Atalay yer almakta. iyi seyirler... ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ SORRY PARODİ - "goo.gl/8YYeOg" ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Justin Bieber - "Sorry" PARODİ ft. Enes Batur & Baturay
Justin Bieber - "Sorry" PARODİ ft. Enes Batur & Baturay
3 yıl önce
▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ KAMERA ARKASI - "goo.gl/S30RHS"
İLK ÇEKTİĞİM PARODİ - "Allah Belanı Versin" - ARABESK RAP PARODİ (2009)
İLK ÇEKTİĞİM PARODİ - "Allah Belanı Versin" - ARABESK RAP PARODİ (2009)
3 yıl önce
Aslında ilk çektiğim parodi değil ama arşivimde bulabildiğim en eski parodi bu, klipteki Mc Façasız ben oluyorum ve 2009 yılında çekilip yayınlanmış bir parodidir bu iyi seyirler. ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Shawn Mendes - "Stitches" PARODİ ft. Ekin Soyak
Shawn Mendes - "Stitches" PARODİ ft. Ekin Soyak
3 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Yılbaşı Özel "Parodi" KAMERA ARKASI | Enes Batur, Meryem Can, Elif Yalçın, Baturay Anar içerir
Yılbaşı Özel "Parodi" KAMERA ARKASI | Enes Batur, Meryem Can, Elif Yalçın, Baturay Anar içerir
4 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray Konuklar: Enes Batur, Meryem Can, Baturay Anar, Elif Yalçın ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ OYUN KANALIM - goo.gl/QeUKAn ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Yılbaşı Özel "PARODI"
Yılbaşı Özel "PARODI"
4 yıl önce
▶ KAMERA ARKASI - goo.gl/qkLDBx Konuklar: Enes Batur, Meryem Can, Baturay Anar, Elif Yalçın ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ OYUN KANALIM - goo.gl/QeUKAn ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Kurban Bayramı Özel "PARODİ"
Kurban Bayramı Özel "PARODİ"
4 yıl önce
Kurban Bayramına özel Parodi'dir. Hepimizin Kurban Bayramı Kutlu Olsun... ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Salatalık ve Ekin "Rud" Parodi KAMERA ARKASI
Salatalık ve Ekin "Rud" Parodi KAMERA ARKASI
4 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Magic! - "Rude" PARODI
Magic! - "Rude" PARODI
4 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
DİCLE ŞAHİN
DİCLE ŞAHİN - 2 saatler önce
İzlenme az çünkü herkes indirmiş ☺
Egemen Aküzüm
Egemen Aküzüm - 2 saatler önce
Babaya gel sen aq sjdhvdv
isa umut salgın
isa umut salgın - 2 saatler önce
0:43te noel baba kızağa kari atmiş
Ali Veli
Ali Veli - 2 saatler önce
ben izleyip like atmissam eger 20 M degil 70 M uzeri kesin. Basarilar guzel olmus emeginize saglik.
Melek Yılmaz
Melek Yılmaz - 2 saatler önce
Enes hariç her şey güzel
murad oyun kanali 2
murad oyun kanali 2 - 2 saatler önce
O.Insanlara uzuluyom
Mehmet yasir Özmen
Mehmet yasir Özmen - 2 saatler önce
Abi Enes Batur o şeye iyi niyetlemi vuruyo
Salih Gökay
Salih Gökay - 2 saatler önce
dünya savaşını anımsattı :(
bahar kutlu
bahar kutlu - 3 saatler önce
ilahi mi bu dgfggfhdd
reşit akdil
reşit akdil - 3 saatler önce
ÇOK GÜZEL
ardarose gul
ardarose gul - 3 saatler önce
sadece türkçe olsaydı çok güzel olurdu abi bence
xzq Oyunda
xzq Oyunda - 3 saatler önce
Abi şarkın o kadar güzelki azına salık
Minecraft Dünyası 1907
Minecraft Dünyası 1907 - 3 saatler önce
1.5 hızında dinleyin rep gibi
Muhammet Emin Kıyı
Muhammet Emin Kıyı - 3 saatler önce
çookkk iyi
RS Müzik
RS Müzik - 3 saatler önce
Yarınım yok ama dönemem bu yoldan asla !
BELİNDA YOUTUBE
BELİNDA YOUTUBE - 3 saatler önce
Sönda keşke lolipopu yalamasaydın
çikolata hastası
çikolata hastası - 3 saatler önce
beğenmeyenler diğer kıskanç youtuber'lar ve telefonu ters tutanlar
Emir Söğüt
Emir Söğüt - 4 saatler önce
Bu Adam Unutulmamalı!!!!!
hasan gençay
hasan gençay - 4 saatler önce
abi yarın yeni şarkı çıkar
meryem tali
meryem tali - 4 saatler önce
Efsane olmuş aşırı beyendim👍👍👍
Kaan Tanriverdi
Kaan Tanriverdi - 4 saatler önce
7 bin dislike Gelecegimizi Dusunmeyen İnsanlar!
Doruk Sarı
Doruk Sarı - 4 saatler önce
Söylenilen - bir iki gün sonra Olan - lan iki yıl oldu hala yayınlamadınız
Esos1993
Esos1993 - 4 saatler önce
Bayildiiimmmm 😘
Hapşuu Arkadaş
Hapşuu Arkadaş - 4 saatler önce
Ey müminler namazınızı kılın bu hayat geçicidir ahiret hayatı hem kalıcı hem de daha hayırlıdır.bugünün işini yarına bırakmayın
Msp Naz
Msp Naz - 4 saatler önce
Yaa abi özlettin :)
Bilal Akif Uğur
Bilal Akif Uğur - 4 saatler önce
Burda anlatılmak istenen avustralya yangını ve dünya mızın geleceği doğayı kirletmeyelim!!☀️🌟
ArdaBeyHDTR Official
ArdaBeyHDTR Official - 4 saatler önce
Ben bir gül sevdim Soldu gitti Ben bir insan sevdim Beni terketti Benim sevdiğim gül değil Dikendi Ben bir dinozor sevdim Nesli tükendi (ah) Gel etme dinozor Beni bırakma Neslin tükeniyor Evlen benimle dinozor Gel etme dinozor Asma suratını Bak bunlar çok mutlu Kalbimiz kırgın dinozor Hadi dinozor yarim sevsene beni Aşkımız için göster kükremeni Koluma dövmeni yaptırdım dinozor Bebeğim inan sessizlik çok zor Ben hep sensizdim milattan önce Mutluluktan ağladım bana dönünce Bak dinozor burda senin görümce O da çok sevindi bak seni görünce Dinozor bebeğim şişmanlamısın Seksi hallerin gözümün önünde Sesini duyunca inanamamıştım Bak sıçtığın bok halen elimde Aramıza bi sürü mesafe koydular Sana sarılamıyorum gel beni kurtar Rabbim ne olur boyumu biraz uzat Dinozor yarimi bende aldılar "İnan aşkım bende seviyorum" "Ama sen insan ben bi dinozorum" "Feysbuktan attığım onca yorum" "Artık başkasıyla takılıyorum" Yapma dinozor bunu bana yapma Sırf zengin diye onunla olma Sorun mu aramızdaki boy farkı Aşkım dinozor senin bu şarkı Gel etme dinozor Beni bırakma Neslin tükeniyor Evlen benimle dinozor Gel etme dinozor Asma suratını Bak ben bi arabesk Rapçiyim aşkım dinozor "Lütfen kaya hadi git şimdi" "Artık olamayız ki eskisi gibi" "Babam da zaten beni başkasına verdi" 'Kızımın peşini bırak lan serseri' Kızım üzülme ben seni kaçırırım "Ölürsün benim babam mafya aşkım" Babandan korksam seni sevmezdim "Beni sevseydin eğer gelmzedin" Dinozor yarim bi plan yaptım Babanı bayıltıp seni kaçıracağım "Bilmem ki kaya çok korkuyorum" Korkma aşkım seni çok seviyorum Bak aşkım dinozor lütfen dinle Kabul et lütfen kaçalım seninle Önce kendimi sonra seni vururum Benimle evlen yoksa kudururum "Çek git bebeğim uzaklara sen" "Güzel birini bul onunla evlen" "Benim kaderim ise nesli tükenmek" "İnanki çok isterdim evlenmek" Dinozor yarim bana bunu yapma "Üzgünüm canım zorundayım ama" Hayır dinozor yapma sakın "Gidiyorum artık hoşçakal aşkım" HAYIRRRR HAYIRRRR DİNOZORRRRRR HEEVĞĞEEE Gel etme dinozor Beni bırakma Neslin tükeniyor Evlen benimle dinozor Gel etme dinozor Asma suratını Bak herkes gülüyor Kalbimiz kırgın dinozor Gel etme dinozor Beni bırakma Neslin tükeniyor Evlen benimle dinozor Gel etme dinozor Asma suratını Bak ben bi arabesk Rapçiyim aşkım dinozor
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ - 4 saatler önce
????? 1:04 ? ? ? ??
Abdurrahman Yüce
Abdurrahman Yüce - 5 saatler önce
Arapça olarak nasıl öğrendiniz kaya abi
Gacha Eymen Yt Delis
Gacha Eymen Yt Delis - 5 saatler önce
1:10 ENES BATUR BEEEEE ŞARKI ÇOK GÜZEL
Free-Fire Kenan
Free-Fire Kenan - 5 saatler önce
Habbini bi ruhek (ruhunda sakla beni) Gattini bi elbek (kalbinle ört beni) Deffini bi hubbek (sevgine göm beni) Ene valla bi hubbek (valla seviyorum seni)
KYHN YLCN
KYHN YLCN - 5 saatler önce
Anyone from 2020 like actually enes Batur is bozdu
Ayşegül Bacak
Ayşegül Bacak - 5 saatler önce
Enes batur da var :)
Deniz Kara
Deniz Kara - 5 saatler önce
sizi bir sır vereyim mi? trvideos.net/SpUcfEWfdQY-video.html
Öykü Aldırmaz
Öykü Aldırmaz - 5 saatler önce
Vay Enes batur'a baksen
Oğuzhan Çiçek
Oğuzhan Çiçek - 5 saatler önce
Sarki guzelde klibe enes batur olmamis ciddiyet kaciyor youtube diss parcasi gibi geliyor insanin gozune
emre player
emre player - 5 saatler önce
Yarın im okul keşke benim de yarınım olmasaydı
Suleyman Suleymanov
Suleyman Suleymanov - 6 saatler önce
Habbini bi ruhek (ruhunda sakla beni) Ğattini bi elbek (kalbinle ört beni) Deffını bi hubbek (sevgine göm beni) Ene valla bi hubbek (valla seviyorum seni)
ARMY x BLİNK
ARMY x BLİNK - 6 saatler önce
Abi çok anlamlı😫😫
KADİR KOÇYİĞİT
KADİR KOÇYİĞİT - 6 saatler önce
Yarınım yok
Haydar Temel
Haydar Temel - 6 saatler önce
enes batur ne malmış la eskiden şimdi adam olmuş :D
faruk demireller
faruk demireller - 6 saatler önce
sonunda bee
Su Dikmen
Su Dikmen - 8 saatler önce
Oha Arapça!! çok güzel okuyorsun
Ziyeddin Nurmamedov
Ziyeddin Nurmamedov - 8 saatler önce
Şarkı güzel olmuş abi arkadaşlar benim kanalıma abone olun iyi içerikler üretiyorum 🇦🇿❤️🇹🇷
Rus Nigga
Rus Nigga - 8 saatler önce
Dünyanın sonu yakın sevdiklerinizi üzmeyin
Berk Sh1t
Berk Sh1t - 9 saatler önce
Bune mq
Ömer Pamuk 34
Ömer Pamuk 34 - 10 saatler önce
Şarkı aklımdan çıkmıyo amk beynim söylüyo surekli
Eray Kayhan
Eray Kayhan - 10 saatler önce
2020
Murat Keskin
Murat Keskin - 11 saatler önce
Nakarat daha çarpıcı olsa efsane olurdu girişi çok iyi ağzına yüreğine sağlık 👍🏼
Abdulkerim Işık
Abdulkerim Işık - 11 saatler önce
Kanser oldum amk
Hossein Haseli
Hossein Haseli - 11 saatler önce
Abi çoooook güzel ya ☺☺☺😊
Kliper
Kliper - 11 saatler önce
dolunay dan daha iyi °>°
TheHsynsrn
TheHsynsrn - 12 saatler önce
Yemin ediyorum bağımlılık yapıyosun. ❤️
Semih Reis
Semih Reis - 12 saatler önce
1. dinleme: bakalım neymiş 2. dinleme: iyimis 3. dinleme:" geriye donememmm yarini goremmem"
Bedirhan Gündüz
Bedirhan Gündüz - 12 saatler önce
Agaaa b yil 2020 olmus hangi ara beğ
GÖKHAN AKDOGAN
GÖKHAN AKDOGAN - 12 saatler önce
Menes mamiz 😂😂
GÖKHAN AKDOGAN
GÖKHAN AKDOGAN - 12 saatler önce
Old but gold :😂
Ebrar Nur Onay
Ebrar Nur Onay - 13 saatler önce
Yarınım yok derken ne kastediyor sizce? Çok şey anlatıyor
Ebrar Nur Onay
Ebrar Nur Onay - 13 saatler önce
Takılan maskeler ve serumlar acaba ne için ? #AvusturalyaYanıyorSusma #25milyonHayvanYandıSusmayın
Emre Büyükarslan
Emre Büyükarslan - 13 saatler önce
Remix 1.25x efso
Fяαикεиѕтειи
Fяαикεиѕтειи - 13 saatler önce
Özlemişim itadakimasu
Evde Tek Misin?
Evde Tek Misin? - 13 saatler önce
İran ve Abd gerilimi zaten buna sebep olacak!
UCH Yağız
UCH Yağız - 13 saatler önce
Eline sağlık bro
MEHMET CAN AY
MEHMET CAN AY - 13 saatler önce
bu zor kelimelerden bile bu sarkıyı cıkarabıldın ya cıdden helal olsunnn
seni seviyorum atam atam sağolsun
seni seviyorum atam atam sağolsun - 13 saatler önce
❤❤❤❤
PUBG KAAN
PUBG KAAN - 13 saatler önce
o pianoyu istiyorum çok istiyorum ama ailem almıyor lütfen bana verirmisin söz veriyorum gözüm gibi bakarım lütfen ne olursun bana verirmisin çok ama çok istiyorum cevap bekliyorum adım MAHMUT KAAN.
KOMEDİ Kralığı KK
KOMEDİ Kralığı KK - 14 saatler önce
trvideos.net/jhiAjD_sKk8-video.html çok güzel bir içerik izlemenizi tavsiye ederim
As D
As D - 14 saatler önce
bi enes eksikti her zaman fenomen zibidileri oynatıyorlar millet beğensin diye.
Muratege Kılıç
Muratege Kılıç - 14 saatler önce
Abi klibi nerede çektin
SÜPER ÜÇLÜ
SÜPER ÜÇLÜ - 14 saatler önce
sarkiyi dinliyerek yorumlara bakanlar +1
Yukiyra Mlbb
Yukiyra Mlbb - 14 saatler önce
Efsane
ALLAHA İNAN!
ALLAHA İNAN! - 14 saatler önce
_KAYA_
Vine savar
Vine savar - 14 saatler önce
videomu izle iddia ediyorum %100 güleceksin sadece güldüysen abone ol. trvideos.net/te67UtHOfc-video.html&lc=z22ntxmbqneuhl4gr04t1aokgoib5wgkcjpsfpqx4x2erk0h00410
Vine savar
Vine savar - 14 saatler önce
videomu izle iddia ediyorum %100 güleceksin sadece güldüysen abone ol. trvideos.net/te67UtHOfc-video.html&lc=z22ntxmbqneuhl4gr04t1aokgoib5wgkcjpsfpqx4x2erk0h00410
/ツØxýĢěŇツ\
/ツØxýĢěŇツ\ - 14 saatler önce
Yatak sonuçta yarın okulum yok
Ada Can
Ada Can - 15 saatler önce
Beğen ve son rakamına bak 1 dolunay 2 yarınım yok 3 gel hadi gel 4 eğilimler 5 ben batman olucam 6 lamborghinim var 7 sevgin botmuş 8 ev arkadaşım aşık olmuş 9 yorumlardan şarkı 1 0 magic rude
Yaren Özer
Yaren Özer - 15 saatler önce
Merhaba herkes e ne oldu?
yusuf kr
yusuf kr - 15 saatler önce
surıyelı yurttasları unutmamış arapçada yapmış be bravo ssasdasd
Tam Bir Patates
Tam Bir Patates - 15 saatler önce
eskisi gibi saçma müzik yap tutar(keşke)
Tam Bir Patates
Tam Bir Patates - 15 saatler önce
kötü olmuş ama likedende elimi çekemedim
Ahmed Alfatlawi
Ahmed Alfatlawi - 15 saatler önce
العربي يضغط لايك ❤😍
SULTAN SOFRASI
SULTAN SOFRASI - 15 saatler önce
Kaya giray çok güzel
can kasapoglu
can kasapoglu - 15 saatler önce
Arapçan çok kötü en azından biraz alıştırma yapsaydın
Hayat Spikeri
Hayat Spikeri - 15 saatler önce
Kaya abi döktürmüş yine
ParsTeaning
ParsTeaning - 15 saatler önce
Show haber: Fenomen TRvideosr ın yaptığı şarkı 1 haftada 3 milyon izlenmesine rağmen doktorların tavsiyesi günde 2 kez ve gece 9 dan sonra izlenmemeli !!!
Tolga Gündoğdu
Tolga Gündoğdu - 15 saatler önce
😍
Pamuk Şeker
Pamuk Şeker - 15 saatler önce
Gerçektende yarınım yok ama geriyede dönemem 😳😳
emre ozsabir
emre ozsabir - 15 saatler önce
TÜM TÜRKİYE VE DÜNYA ŞU BİR GERÇEKKİ TÜM DÜNYA ÖLCEK VE ARTIK KİRLİ SUYA BİLE İHTİYACIMIZ OLACAK ŞU AN TÜM DÜNYA SON GÜNLERİNİ YAŞIYOR YERLERE ÇÖP ATMAYIP ARABA EGZOZLARINA VE TÜM DÜNYADAKİ FABRİKA BACALARINA FİLTRE TAKILMASI LAZIM ŞUNU BİLİN Kİ HERSEYİN BİR SONU VAR İNSANLIĞIN BİLE BİLİNÇLİ OLALIM LİKE LİK BİR DURUM YOK ATAN ATAR ATMAYAN ATMAZ...
Pamuk Şeker
Pamuk Şeker - 15 saatler önce
Abi şarkı çok iyi ya👍👍👌👌
Emre Ünlü
Emre Ünlü - 15 saatler önce
Neden şarkıyı kimse tam anlamadan yorum yapıyor ya da neden anlamaya çalışmıyor. Yarınım yok diyor ve oksijen tüpleriyle nefes alabiliyorlar. Su için kavga ediyorlar. Geleceği anlatıyor. Heryer yıkılıp dökülecek. İçecek su kalmayacak. O ev yapmak için yok ettiğiniz ağaçlar olmadığı için oksijen olmayacak. Bence sözlerde çok mantıklı klipte. Ki ikisi de zaten birbiriyle uygun. Verilen mesajı anlamayıp gereksiz gereksiz yorum yapıyor herkes. Özellikle Jahrein.
Alem YT
Alem YT - 15 saatler önce
Trendlerde 1 ci yer ol Insallah
SAYKO- AVCI
SAYKO- AVCI - 15 saatler önce
Ah o eskiler ogi falan vardı Enes Batur Ndng idi odasında video falan çekiyordu Baturay ın saçma oyunlar serisi vardı Mervan la Muhammet Fg idi Mervan RedBull falan biriktiriyordu aga beee...
emirhan yılmaz
emirhan yılmaz - 15 saatler önce
efsene olmuş abi ağzına sağlık
senem yıldız
senem yıldız - 15 saatler önce
Like aat
senem yıldız
senem yıldız - 15 saatler önce
İnsan kanalın isminden bakar 😉
Sayit ali Samarsin
Sayit ali Samarsin - 15 saatler önce
Abi öyle bir mesaj verdi ki sen bile anlayamadın 100 yıl sonrası
progamer İnanlı
progamer İnanlı - 15 saatler önce
Habbini bi ruhek ( ruhunda sakla beni)
Zehra Ozcelebi
Zehra Ozcelebi - 16 saatler önce
Çok guzel yaaaağğğ🤗🙈
erdem karataş
erdem karataş - 16 saatler önce
Orda ne dediğini anlamadım ben
YUSUF Asaf
YUSUF Asaf - 16 saatler önce
Efsane olmuş💗