Burak Çelik
Burak Çelik
  • 101
  • 102
  • 100
  • Katılım
Merhaba ben Burak Çelik!
Kanalımızda her hafta genellikle bir yeni "çeşitli tarzda" video geliyor. Kaçırmamak için abone olup bildirimleri açabilirsiniz.

Video
Atlantik Okyanusu Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Atlantik Okyanusu Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
5 gün önce
Atlantik Okyanusu kıyılarındaki 55 ülkeyi birleştirip tek bir ülke haline getirseydik gücü nasıl olurdu? İyi seyirler dilerim! KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Kullanılan Müzik: Chris Zabriskie sanatçısının Divider adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/divider/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
İtalya'nın Coğrafya Gerçekleri
İtalya'nın Coğrafya Gerçekleri
13 gün önce
İtalya'nın coğrafyasını ve çeşitli bilgilerini öğrenmek istermisiniz? Doğru yerdesiniz! İyi seyirler dilerim! KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Facebook: facebook.com/burakcelikmaps Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Aslanların Bulunduğu Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Aslanların Bulunduğu Bütün Ülkeler Birleşseydi?
29 gün önce
Aslanların en çok bulunduğu ülkeleri birleştirseydik neler olurdu? Videoda bi nevi Aslanlara bir ülke kurmuş oluyoruz :) İyi seyirler! KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Hint Okyanusu Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Hint Okyanusu Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Aylar önce
Hint Okyanusu kıyılarında bulunan 29 ülkeyi birleştirip "Büyük Hint Kıyıları" olarak tek bir ülke haline getirseydik neler olurdu? KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Hazardenizi Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Hazardenizi Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Aylar önce
Hazar Denizi kıyılarında yer alan bütün ülkeleri birleştirip tek bir ülke haline getirsek gücü nasıl olurdu? Veya nasıl bir ülke olurdu? İyi seyirler! KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Karadeniz Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Karadeniz Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Aylar önce
KANALIMIZA DESTEK OLMAK İÇİN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Karadenize kıyısı olan 6 ülkeyi birleştirip tek bir ülke haline getirsek neler olurdu? Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Akdeniz Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Akdeniz Kıyılarında Bulunan Bütün Ülkeler Birleşseydi?
Aylar önce
Akdeniz'e kıyısı olan bütün ülkeleri birleştirip tek bir ülke haline getirseydik sizce neler olurdu? Gücü nasıl olurdu? İyi seyirler dilerim! KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Bütün Müslüman Çoğunluğundaki Ülkeler Birleşseydi?
Bütün Müslüman Çoğunluğundaki Ülkeler Birleşseydi?
Aylar önce
İçinde Türkiye, Azerbaycan, İran, Pakistan ya da Endonezya'nın da yer aldığı Müslüman çoğunluğundaki bütün ülkeleri birleştirirsek neler olurdu? KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Dünya'ya DEV BİR GÖKTAŞI Çarparsa Ne Olur?
Dünya'ya DEV BİR GÖKTAŞI Çarparsa Ne Olur?
Aylar önce
Dünya'mız.. Bu videoda, Evrenin derinliklerinde tek yaşam kaynağı bulunan gezegenimize büyük bir meteor çarpması halinde oluşacak varsayımlardan bahsediyorum. İyi seyirler! KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Amerika Birleşik Devletleri'nin Coğrafya Gerçekleri
Amerika Birleşik Devletleri'nin Coğrafya Gerçekleri
Aylar önce
KANALA DESTEK OLMAK İÇİN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullanılan Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkürler!
Yugoslavya BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
Yugoslavya BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
2 aylar önce
Bu videoda Yugoslavya'yı 2020 yılında bir varsayım olarak yeniden kuruyoruz. Ya da kurmuş gibi yapıyoruz :) İyi eğlenceler! KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Hong Kong Çin'den Ayrılıp BAĞIMSIZ BİR Ülke Olsaydı?
Hong Kong Çin'den Ayrılıp BAĞIMSIZ BİR Ülke Olsaydı?
2 aylar önce
Hong Kong! Çin Halk Cumhuriyetine bağlı bir özerk bölge. Bu videoda Hong Kong'u Özgürleştirip bir varsayımsal olarak bağımsız Ülke Haline getiriyoruz! İyi seyirler! KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Almanya'nın Coğrafya Gerçekleri
Almanya'nın Coğrafya Gerçekleri
2 aylar önce
Merhaba! Almanya ülkesi hakkında öğreneceğiniz Mükemmel bilgiler bu videoda yer alıyor! İyi seyirler dilerim. KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Grönland Danimarka'dan Ayrılıp BAĞIMSIZ BİR Ülke Olsaydı?
Grönland Danimarka'dan Ayrılıp BAĞIMSIZ BİR Ülke Olsaydı?
2 aylar önce
Danimarka'nın özerk bölgesi olan 'Grönland'ı bir varsayım olarak Bağımsız ülke yapıyoruz! KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Alaska ABD'den Ayrılıp BAĞIMSIZ BİR Ülke Olsaydı?
Alaska ABD'den Ayrılıp BAĞIMSIZ BİR Ülke Olsaydı?
3 aylar önce
Amerika Birleşik Devletleri'nin "50" eyaletinden biri olan Alaska! Bu videoda Alaska'yı bir varsayım olarak ABD'den ayırıp bağımsız bir ülke haline getiriyoruz! İyi seyirler. KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Türkiye'nin Coğrafya Gerçekleri
Türkiye'nin Coğrafya Gerçekleri
3 aylar önce
KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod E-mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Sovyetler Birliği BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
Sovyetler Birliği BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
3 aylar önce
KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Bu videoda, Sovyetler Birliğini bir varsayım olarak yeniden kuruyoruz! İyi seyirler dilerim! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Osmanlı İmparatorluğu BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
Osmanlı İmparatorluğu BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
3 aylar önce
KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Bu videoda, Osmanlı İmparatorluğunu 2020 yılında yani BUGÜN Tekrar bir şekilde kuruyoruz! İyi seyirler! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com / Kevin MacLeod Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Romanya'nın Coğrafya Gerçekleri
Romanya'nın Coğrafya Gerçekleri
4 aylar önce
KANALIMIZA KATILIN: trvideos.net/c/UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWwjoin Romanya'nın Coğrafyasını ve Çeşitli Bilgilerini içeren bir video. Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Bütün Afrika Ülkeleri Birleşseydi?
Bütün Afrika Ülkeleri Birleşseydi?
4 aylar önce
Dünya'nın 7 kıtasından birisi olan Afrika'nın 54 bağımsız ülkesini birleştirip "Tek Bir Ülke" haline getirseydik, Gezegenimizde neler olurdu? Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Moğol İmparatorluğu BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
Moğol İmparatorluğu BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
4 aylar önce
Zamanında Dünya'nın %22'sini alan Moğol İmparatorluğu'nu BUGÜN tekrar bir şekilde yeniden kursaydık gezegenimizde neler olurdu? Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com-Kevin MacLeod Mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Safevi İmparatorluğu BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
Safevi İmparatorluğu BUGÜN Tekrar Kurulsaydı?
4 aylar önce
Şah İsmail'in ülkesi Safevi İmparatorluğu'nu 2020'de güçlü bir şekilde Yeniden Kursaydık Dünya'da neler olurdu? Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
I. Dünya Savaşı - Tek Parça (Yerli Yapım)
I. Dünya Savaşı - Tek Parça (Yerli Yapım)
4 aylar önce
Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Mısır'ın Coğrafya Gerçekleri
Mısır'ın Coğrafya Gerçekleri
5 aylar önce
Antik Mısır ve Modern Mısır'a bir yolculuk yapmak istermisiniz? Bu video ile Mısır'ın Coğrafyasını daha yakından tanıyacak ve adeta bir macera yaşayacaksınız! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Yunanistan'ın Coğrafya Gerçekleri
Yunanistan'ın Coğrafya Gerçekleri
5 aylar önce
Yunanistan... Coğrafyası ve kendisi hakkında neler biliyoruz? Gelin bu video ile Yunanistan ile ilgili çeşitli bilgiler öğrenelim! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! Özel Teşekkür: Nesfiye Karaaslan İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com/Kevin MacLeod Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
İran'ın Coğrafya Gerçekleri
İran'ın Coğrafya Gerçekleri
6 aylar önce
İran! Bu video ile İran ülkesinin Coğrafyasına ve de çeşitli bilgilerine ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dilerim! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Birleşik Krallık'ın Coğrafya Gerçekleri
Birleşik Krallık'ın Coğrafya Gerçekleri
6 aylar önce
Birleşik Krallık, İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda'dan oluşur fakat tek bir ülke olarak kabul edilir. İyi seyirler dilerim! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Belçika'nın Coğrafya Gerçekleri
Belçika'nın Coğrafya Gerçekleri
6 aylar önce
Bu videoda, Belçika'yı daha iyi ve yakından tanıyabilirsiniz. İyi seyirler dilerim! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Gmail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Gürcistan'ın Coğrafya Gerçekleri
Gürcistan'ın Coğrafya Gerçekleri
7 aylar önce
Gürcistan ile Coğrafyası hakkında herşey bu videoda yer alıyor! Gürcistan, Karadeniz'in en doğusunda bulunan küçük bir ülkedir. Rusya, Türkiye, Azerbaycan ve Ermenistan ile toprak sınırı vardır. Video hoşunuza gittiyse "beğen" tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzik: İncompetech.com - Kevin MacLeod Mail: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Türkiye vs Fransa (ft. Destekçiler)
Türkiye vs Fransa (ft. Destekçiler)
7 aylar önce
Türkiye. Fransa. Peki bu ülkeleri bir senaryo olarak çarpıştırsaydık neler yaşanabilirdi? Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Norveç'in Coğrafya Gerçekleri
Norveç'in Coğrafya Gerçekleri
7 aylar önce
Dünya'nın en mutlu ve en refah ülkesi Norveç'tir. Peki Norveç hakkında neler biliyoruz, ya da neler bilmiyoruz? Gelin hep beraber çeşitli bilgiler öğrenelim. Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
İspanya'nın Coğrafya Gerçekleri
İspanya'nın Coğrafya Gerçekleri
8 aylar önce
Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Filipinler'in Coğrafya Gerçekleri
Filipinler'in Coğrafya Gerçekleri
9 aylar önce
Güneydoğu Asya'nın Parlayan Yıldızı Filipinler! 7,600 adet irili ufaklı adadan oluşan bu ülkenin 106 Milyonluk bir nüfusu vardır. Şimdi gelin, bu video ile Filipinler ülkesine bir yolculuk yapalım! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Endonezya'nın Coğrafya Gerçekleri
Endonezya'nın Coğrafya Gerçekleri
9 aylar önce
Endonezya! Yaklaşık 264 Milyonluk nüfusuyla Dünya'nın en kalabalık 4. ülkesi olmasının yanında, en çok müslüman nüfusunu da barındıran ülkedir. Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İzleyebileceğiniz diğer videolarım: ► Harita Üzerinde Japonya'ya Gittiğim Video! trvideos.net/rYrP6ss7it0-video.html ► Türkiye vs Amerika ft. Müttefikler Savaşsaydı? trvideos.net/nOov_2Xw9uw-video.html ► Harita Üzerinde Brezilya'ya Gittiğim video! trvideos.net/0qWFnzBwMnA-video.html ►Azerbaycan vs Rusya ft. Müttefikler Savaşsaydı? trvideos.net/97sEH1ji9tU-video.html İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: incompetech.com - Kevin MacLeod Shattered Helium Sponsorluk için: burakcelikyt@gmail.com
Çin'in Coğrafya Gerçekleri
Çin'in Coğrafya Gerçekleri
9 aylar önce
Çin Halk Cumhuriyeti! 1,4 Milyarlık nüfus ile Dünya'nın en kalabalık ve neredeyse en güçlü ülkesidir. İyi seyirler! Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İzleyebileceğiniz diğer videolarım: ► Harita Üzerinde Japonya'ya Gittiğim Video! trvideos.net/rYrP6ss7it0-video.html ► Türkiye vs Amerika ft. Müttefikler Savaşsaydı? trvideos.net/nOov_2Xw9uw-video.html ► Harita Üzerinde Brezilya'ya Gittiğim video! trvideos.net/0qWFnzBwMnA-video.html ►Azerbaycan vs Rusya ft. Müttefikler Savaşsaydı? trvideos.net/97sEH1ji9tU-video.html İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba ben Burak Çelik! Genellikle haftada 1 video yüklüyorum, Kaçırmamak için bildirimleri açıp, abone olabilirsiniz! Beni İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Avustralya'nın Coğrafya Gerçekleri
Avustralya'nın Coğrafya Gerçekleri
10 aylar önce
Merhaba! Bu videoda Avustralya'ya gidiyoruz! İyi seyirler! Video hoşunuza gittiyse "beğen" tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra da gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İzleyebileceğiniz diğer videolarım: ► Harita Üzerinde Japonya'ya Gittiğim Video! trvideos.net/rYrP6ss7it0-video.html ► Türkiye vs Amerika ft. Müttefikler Savaşsaydı? trvideos.net/nOov_2Xw9uw-video.html ► Harita Üzerinde Brezilya'ya Gittiğim video! trvideos.net/0qWFnzBwMnA-video.html ►Azerbaycan vs Rusya ft. Müttefikler Savaşsaydı? trvideos.net/97sEH1ji9tU-video.html İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba ben Burak Çelik! Bu kanalda sizlere birbirinden ilginç, inanılmaz bilgiler veren veya savaş senaryoları gibi senaryo üretip, video haline getirerek sizlere sunan içerikler paylaşıyorum. Genellikle haftada 1 video yüklüyorum, fakat bazen birden fazla video da yükleyebiliyorum. Bunları kaçırmamak için abone olup, bildirimleri açabilirsiniz! Beni İzlediğiniz için teşekkür ederim!
Brezilya'nın Coğrafya Gerçekleri
Brezilya'nın Coğrafya Gerçekleri
10 aylar önce
Video hoşunuza gittiyse 'beğen' tuşuna basmayı unutmayın. Beğendikten sonra ise, gelecekteki videolarımı kaçırmamak için kanalımıza abone olabilirsiniz! İzleyebileceğiniz diğer videolarım: ► Harita Üzerinde Japonya'ya Gittiğim Video! trvideos.net/rYrP6ss7it0-video.html ► Türkiye vs Amerika ft. Müttefikler Savaşsaydı? trvideos.net/nOov_2Xw9uw-video.html ► Harita Üzerinde Azerbaycana Gittiğim Video! trvideos.net/kLbolRrvZSc-video.html ►Azerbaycan vs Rusya ft. Müttefikler Savaşsaydı? trvideos.net/97sEH1ji9tU-video.html İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod NCM - Ender Güney Merhaba ben Burak Çelik! Bu kanalda sizlere birbirinden ilginç, inanılmaz bilgiler veren veya savaş senaryoları gibi senaryo üretip, video haline getirerek sizlere sunan içerikler paylaşıyorum. Genellikle haftada 1 video yüklüyorum, fakat bazen birden fazla video da yükleyebiliyorum. Bunları kaçırmamak için bildirimleri açıp, abone olabilirsiniz! Beni İzlediğiniz için teşekkür ederim!
3. Dünya Savaşı: Müttefikler vs İttifaklar (3. Bölüm)
3. Dünya Savaşı: Müttefikler vs İttifaklar (3. Bölüm)
10 aylar önce
Video hoşunuza gittiyse destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzik: İncompetech.com - Kevin MacLeod
Japonya'nın Coğrafya Gerçekleri
Japonya'nın Coğrafya Gerçekleri
10 aylar önce
Bu videomuzda Japonya'ya gidiyoruz. İyi seyirler dilerim! Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Ender Güney
3. Dünya Savaşı: Müttefikler vs İttifaklar (2. Bölüm)
3. Dünya Savaşı: Müttefikler vs İttifaklar (2. Bölüm)
11 aylar önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney Shattered Helium
3. Dünya Savaşı: Müttefikler vs İttifaklar (1. Bölüm)
3. Dünya Savaşı: Müttefikler vs İttifaklar (1. Bölüm)
11 aylar önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg 2- trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html 3- trvideos.net/kLkhKjR9_A8-video.html
Azerbaycan vs Rusya ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Azerbaycan vs Rusya ft. Müttefikler Savaşsaydı?
11 aylar önce
Umarım Kurguyu Beğenirsiniz! Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- Ender Güney: trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg 2- Shattered Helium: trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html
Türkiye vs Arabistan ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Türkiye vs Arabistan ft. Müttefikler Savaşsaydı?
11 aylar önce
Türkiye vs Suudi Arabistan'ın senaryosuna hoşgeldiniz. İyi seyirler dilerim! Daha fazla video ve kanalımıza destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html 2. trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg
Türkiye vs Amerika ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Türkiye vs Amerika ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
Türkiye vs Amerika Birleşik Devletleri 'nin senaryosuna hazırmısınız? İyi seyirler dilerim! Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- trvideos.net/u/ShatteredHelium Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
OSMANLI İMPARATORLUĞU!
OSMANLI İMPARATORLUĞU!
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Shattered Helium: trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html Ender Güney: trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg trvideos.net/kLkhKjR9_A8-video.html Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
TÜRKİYE!
TÜRKİYE!
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! Videoda bahsettiğim Kitabı: D&R'den satın almak için: mmo.tc/LQJ3 Kitap Yurdu'ndan satın almak için: mmo.tc/LQJ5 İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: incompetech.com - Kevin MacLeod trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg - Ender Güney Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Türkiye vs Ukrayna ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Türkiye vs Ukrayna ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
İyi seyirler. Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html 2- trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg 3-trvideos.net/c/UC2Wkg85Gabk3DkC14DdUohg Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Pakistan'ın Coğrafya Gerçekleri
Pakistan'ın Coğrafya Gerçekleri
Yıl önce
Türkiye'nin ve Azerbaycan'nın en yakın kardeşi Pakistan'a sanal bir gezintiye hazırmısınız? İyi seyirler! Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz. İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: incompetech.com - Kevin MacLeod trvideos.net/kLkhKjR9_A8-video.html trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com
Kazakistan'ın Coğrafya Gerçekleri
Kazakistan'ın Coğrafya Gerçekleri
Yıl önce
7 Türk ülkesinden biri olan Kazakistan'ı bu video ile biraz da olsa, daha iyi tanıyabilirsiniz. Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: trvideos.net/kLkhKjR9_A8-video.html trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Azerbaycan'ın Coğrafya Gerçekleri
Azerbaycan'ın Coğrafya Gerçekleri
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: trvideos.net/kLkhKjR9_A8-video.html trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Ermenistan'ın Coğrafya Gerçekleri
Ermenistan'ın Coğrafya Gerçekleri
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza abone olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg trvideos.net/kLkhKjR9_A8-video.html Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Türkiye vs Suriye ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Türkiye vs Suriye ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
Umarım Kurguyu beğenmişsinizdir! Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html 2. trvideos.net/kLkhKjR9_A8-video.html Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com
Fransa'nın Coğrafya Gerçekleri
Fransa'nın Coğrafya Gerçekleri
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Kanada'nın Coğrafya Gerçekleri
Kanada'nın Coğrafya Gerçekleri
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Ender Güney - NCM No Copyright Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Yeni Zelanda'nın Coğrafya Gerçekleri
Yeni Zelanda'nın Coğrafya Gerçekleri
Yıl önce
Dünya Turu serimizin bir önceki bölümünde Rusya'ya gittiğimiz gibi, bu sefer Yeni Zelanda 'ya gidiyoruz! Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! Rusya'ya gittiğim video!: trvideos.net/KUIF7WqmVC8-video.html İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- İncompetech.com - Kevin MacLeod 2- Ender Güney 3- Sirius Beat TV 4- Alex Lisi 5- Shattered Helium Sponsorluk ve Sorular: burakcelikyt@gmail.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Rusya'nın Coğrafya Gerçekleri
Rusya'nın Coğrafya Gerçekleri
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney & İncompetech.com Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Türkiye SÜPER GÜÇ Nasıl Olabilir?
Türkiye SÜPER GÜÇ Nasıl Olabilir?
Yıl önce
Bakış Açısı'na abone olmak için: bit.ly/2Ii3OuF Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Sponsor görüşmeleri için: burakcelikyt@gmail.com Bu Videoda Kullandığım Müzikler: trvideos.net/u/ncmepicmusic trvideos.net/u/SiriusBeatTV trvideos.net/c/UC2Wkg85Gabk3DkC14DdUohg Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
V. Dünya Savaşı (7. Bölüm) (Final)
V. Dünya Savaşı (7. Bölüm) (Final)
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Kullanımı Ücretsiz Müzikler: Ender Güney Sirius Beat TV Fesliyan Studios Alex Lisi Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
V. Dünya Savaşı (6. Bölüm)
V. Dünya Savaşı (6. Bölüm)
Yıl önce
Yaptığım en heyecan dolu ve en önemli sahneleri içeren bir bölüm oldu! Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney: trvideos.net/u/ncmepicmusic Sirius Beat TV: trvideos.net/u/SiriusBeatTV Fesliyan Studios: trvideos.net/u/FesliyanStudios Alex Lisi: trvideos.net/c/UC2Wkg85Gabk3DkC14DdUohg Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
V. Dünya Savaşı (5. Bölüm)
V. Dünya Savaşı (5. Bölüm)
Yıl önce
Destek olmak için; beğenebilir, paylaşabilir ve kanalımıza ailemize üye olabilirsiniz! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- trvideos.net/u/FesliyanStudios 2- trvideos.net/c/UCtAC3qrJxqzRaiPIg0M9rIg 3- trvideos.net/c/UC2Wkg85Gabk3DkC14DdUohg 4- trvideos.net/c/UCHEioEoqyFPsOiW8CepDaYg 5- trvideos.net/u/SiriusBeatTV Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
V. Dünya Savaşı (4. Bölüm)
V. Dünya Savaşı (4. Bölüm)
Yıl önce
Destek olmak için abone olun, beğenin, paylaşın ve bildirimleri açın! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- SiriusBeatTV - Royalty free music 2- Alex Lisi Royalty free mysic 3- Ender Güney Royalty Free Music Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
V. Dünya Savaşı (3. Bölüm)
V. Dünya Savaşı (3. Bölüm)
Yıl önce
Abone olarak Bildirimleri açmayı unutmayın. İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- trvideos.net/c/UC2Wkg85Gabk3DkC14DdUohg 2- trvideos.net/c/UCfdHsP5MgbPP3-HBPi_vHYA 3- trvideos.net/u/FesliyanStudios 4- trvideos.net/ZI-4UPEGNYQ-video.html Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
V. Dünya Savaşı (2. Bölüm)
V. Dünya Savaşı (2. Bölüm)
Yıl önce
İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. Fesliyan Studios: trvideos.net/u/FesliyanStudios 2. Ender Güney: trvideos.net/u/ncmepicmusic Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
V. Dünya Savaşı (1. Bölüm)
V. Dünya Savaşı (1. Bölüm)
Yıl önce
Bölümü beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Fesliyan Studios Royalty free musics: trvideos.net/u/FesliyanStudios Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
İsrail vs Filistin ft. Müttefikler Savaşsaydı?
İsrail vs Filistin ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
Destek olmak için; 1 Yorum ve 1 Beğeni atmayı unutmayın! Benim için hepiniz değerlisiniz! İyi seyirler! İnstagramdan beni takip edin: instagram.com/burakcelikyt Kanalıma Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- Safvk - Royalty Free Musics 2- Ender Güney - Royalty Free Musics 3- Alex Lisi - Royalty Free Musics 4- Ross Bugden - Royalty Free Musics Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutmayın!
Yunanistan vs Bulgaristan ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yunanistan vs Bulgaristan ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Alex Lisi Royalty Free Musics trvideos.net/c/UC2Wkg85Gabk3DkC14DdUohg Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
Almanya vs Fransa ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Almanya vs Fransa ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
İyi seyirler dilerim. Videoyu beğenmeyi unutmayın! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
Azerbaycan vs İran ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Azerbaycan vs İran ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
İyi seyirler dilerim. İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
11 Dakikada AZERBAYCAN ile Tanışın! (BÜTÜN ŞEHİRLER)
11 Dakikada AZERBAYCAN ile Tanışın! (BÜTÜN ŞEHİRLER)
Yıl önce
Merhaba! Bugün gelin bu video ile Azerbaycanın tüm şehirlerini daha yakından tanıyalım! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com / Kevin MacLeod Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
10 Dakikada ALMANYA ile Tanışın! (16 FEDERAL BÖLGE)
10 Dakikada ALMANYA ile Tanışın! (16 FEDERAL BÖLGE)
Yıl önce
Almanya Federal Cumhuriyeti: Eyalet sistemi ile yönetilir ve 16 tane eyaleti vardır. Gelin bu video ile, Almanya'nın bu 16 eyaletini daha yakından tanıyalım! Beğendiyseniz, abone olmayı ve paylaşmayı unutmayın. İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
6 Dakikada TÜRKİYE ile Tanışın! (51 KÜÇÜK ŞEHİR)
6 Dakikada TÜRKİYE ile Tanışın! (51 KÜÇÜK ŞEHİR)
Yıl önce
İşte Türkiyemizin pek bilinmeyen şehirlerinin SÜPER Özellikleri! 1. Bölüme gitmek için: trvideos.net/5OCF8_xCOXw-video.html&t İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Özel teşekkür: Oyun videoları paylaşan bu azerbaycanlı kardeşimizin kanalına dilerseniz abone olabilirsiniz. trvideos.net/c/UCa-5YSPCGLtBtxyh0JaPL8Q Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
11 Dakikada TÜRKİYE ile Tanışın! (30 BÜYÜK ŞEHİR)
11 Dakikada TÜRKİYE ile Tanışın! (30 BÜYÜK ŞEHİR)
Yıl önce
Türkiye'nin 30 adet BÜYÜK Şehri bulunmaktadır. Peki bu, 30 BÜYÜK şehri ne kadar iyi tanıyoruz?.. Bu şehirlerde hangi medeniyetler kurulmuş?, hangi medeniyetlerin hangi kalıntıları kalmış?.. veya bu büyük şehirlerin özellikleri nelermiş hep birlikte öğreniyoruz. 4 tarafı cennet vatanımız da İstanbul'dan, Ankara'ya, İzmir'e, Bursa'ya, Antalya'ya, Adana'ya, Gaziantep'e, Diyarbakır'a, Erzurum'a... Kısaca bu muhteşem şehirlere bir göz atıyoruz... :) İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
Rusya vs Ukrayna ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Rusya vs Ukrayna ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
17 Dakikada DÜNYA İle Tanışın! (156 Ülke - Tek Parça!)
17 Dakikada DÜNYA İle Tanışın! (156 Ülke - Tek Parça!)
Yıl önce
İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod TRvideos.com/ncmepicmusic - Ender Güney Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta senaryo yazmayı ve kurgulamayı cok seviyorum. Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Bilgi, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Siz yine de beni, ben olduğum için kabul edip abone olun. Çünkü her tarza videolar paylaşıyorum! Haftada bazen 1 bazen 2 video geliyor. Abone olmayı unutma!
8 Dakikada DÜNYA İle Tanışın! (75 Ülke - 2. Bölüm)
8 Dakikada DÜNYA İle Tanışın! (75 Ülke - 2. Bölüm)
Yıl önce
İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: TRvideos.com/ncmepicmusic - Ender Güney İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Bu tarz içerikleri sevenler kanalıma abone olabilirler!
9 Dakikada DÜNYA İle Tanışın! (81 Ülke / 1. Bölüm)
9 Dakikada DÜNYA İle Tanışın! (81 Ülke / 1. Bölüm)
Yıl önce
Dünya ülkelerini 'KISA BİLGİLER' ile tanımaya ne dersiniz? SADECE 9 DAKİKA'da '81 ÜLKE' Hakkında az da olsa, İLGİNÇ BİLGİ edineceksiniz. Kalan ülkeler 2. Bölümde gelecek! Beğenmeyi unutmayın. İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com - Kevin MacLeod Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Bu tarz içerikleri sevenler kanalıma abone olabilirler!
NATO vs. ŞANGHAY Birliği Savaşsaydı? (2. Bölüm)
NATO vs. ŞANGHAY Birliği Savaşsaydı? (2. Bölüm)
Yıl önce
Yeni bölümleri kaçırmamak için abone olmayı unutmayın! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: İncompetech.com (Kevin MacLeod) & Cataclysmic Molten Core - Jingle Punks (No Copyright Music) trvideos.net/va1UUYrv_Us-video.html Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Bu tarz içerikleri sevenler kanalıma abone olabilirler!
NATO vs. ŞANGHAY Birliği Savaşsaydı? (1. Bölüm)
NATO vs. ŞANGHAY Birliği Savaşsaydı? (1. Bölüm)
Yıl önce
İyi seyirler! İnstagram: instagram.com/burakcelikyt Kanalımıza Abone Olun: goo.gl/8JGc7k Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1: 'Cataclysmic Molten Core' (No Copyright Music) trvideos.net/va1UUYrv_Us-video.html 2: 'Extinction Level Event' (No Copyright Music) trvideos.net/mNFNOEi9QV4-video.html 3: 'Intense, War, Chasing Song - Non Copyright, Royalty Free' trvideos.net/hhHMtB-MRVE-video.html 4: 'Epic - Bensound (No Copyright Music)' trvideos.net/ae8FyeVc7qk-video.html 5: 'İncompetech.com - Kevin MacLeod' Ligtless Down, Phantom From Space incompetech.com trvideos.net/u/audiolibrarymusic Merhaba. Ben Burak Çelik. Benim ilgi alanlarım çok çeşitlidir. Başta Savaşlar olmak üzere, Uzay, Tarih, Coğrafya, Arkeoloji, Gündem, Ekonomi gibi alanlara ilgim var. Ve dolayısıyla bu tarz içerikler üretiyorum. Bu tarz içerikleri sevenler kanalıma abone olabilirler!
Kavimler Göçü Olmasaydı BUGÜN DÜNYA HARİTASI Nasıl Olurdu?
Kavimler Göçü Olmasaydı BUGÜN DÜNYA HARİTASI Nasıl Olurdu?
Yıl önce
Kavimler Göçü Olmasaydı, bugün yaşadığımız yılda Dünya ülkeleri hangileri olurdu? İslam ne kadar yayılabilirdi? Müslümanların sayısı kaç olurdu? Türklerin devleti nerede olurdu? Bu ve bunun gibi soruların cevaplarını videoda gösteriyorum. Ancak unutmayın ki, videodaki sınırlar, tarihi baz alınarak kurgulandı. İyi seyirler! Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1- incompetech.com / Kevin Macleod - Dama May 2- Ender Güney / Anadolu'nun Nefesi / Royalty Free Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
TÜRK Devletleri TURAN Birliğini Kursaydı? (7 BAĞIMSIZ TÜRK ÜLKESİ)
TÜRK Devletleri TURAN Birliğini Kursaydı? (7 BAĞIMSIZ TÜRK ÜLKESİ)
Yıl önce
Bu videoda TÜRKLERİN, yani bizim hayalimizi bir varsayım olarak gerçekleştiriyorum. Bağımsız olan TÜRK devletlerini birleştirip, Turan Birliğini kuruyorum. Türkiye, KKTC, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan. Bağımsız türk devletleri birleşirse ne olur? İnstagram hesabım: instagram.com/burakcelikyt Bu Videoda Kullandığım Müzik: Shattered Helium - Rules Of War (Epic, Heroic, Trailer Music) [Copyright Free]: trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Türkiye vs Rusya ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Türkiye vs Rusya ft. Müttefikler Savaşsaydı?
Yıl önce
Türkiye & Müttefikleri vs. Rusya & Müttefikleri Savaşı. Daha fazlası için abone olmayı unutmayın. Bu Videoda Kullandığım Müzik: Shattered Helium - Rules Of War (Epic, Heroic, Trailer Music) [Copyright Free]: trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Amerika Başkanı 'Donald Trump' İstifa Etseydi?
Amerika Başkanı 'Donald Trump' İstifa Etseydi?
Yıl önce
Bu videoda, Donald Trump'ın doğumundan lider oluşuna kadar bilgisini, daha sonra Başkanlıktan İSTİFA ETMESİ ya da GÖREVDEN ALINMASI durumunda bir Senaryo olarak neler olacağını.. Örneğin: Trump istifa etseydi, Türkiye'de 1 dolar kaç tl olurdu? gibi soruların cevabını... Eğer Trump istifa etseydi, Amerika'da neler yaşanırdı? Bu istifa, Dünya'yı nasıl etkilerdi? Doların ve Ekonominin durumu ne olurdu? gibi soruları cevaplıyoruz... İyi seyirler Bu Videoda Kullandığım Müzik: Shattered Helium - Rules Of War (Epic, Heroic, Trailer Music) [Copyright Free]: trvideos.net/RUOYTzVbPEo-video.html İnstagram hesabım: instagram.com/burakcelikyt Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
IV. Dünya Savaşı (4. Bölüm)
IV. Dünya Savaşı (4. Bölüm)
Yıl önce
İyi seyirler. Heyecanla izleyin ! Yeni bölümleri kaçırmamak için abone olabilirsiniz! #heyecanlaizleyin Bu Videoda Kullandığım Müzik: Ender Güney trvideos.net/izfH1CsaCBQ-video.html Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Avrupa Kıtası 'TEK BİR ÜLKE' Olsaydı?
Avrupa Kıtası 'TEK BİR ÜLKE' Olsaydı?
Yıl önce
Avrupa kıtasını bağımsız ve tek başına bir ülke olarak hayal edebiliyor musunuz? Gelin bu hayali bir varsayım olarak gerçekleştirelim! Bu Videoda Kullandığım Müzik: Ender Güney Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
IV. Dünya Savaşı (3. Bölüm)
IV. Dünya Savaşı (3. Bölüm)
Yıl önce
Hoşgeldiniz. İyi seyirler. İnstagram hesabım: burakcelikyt Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. İncompetech.com (Kevin MacLeod) 2. Ender Güney (NCM Royalty Free Epic Music) Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
IV. Dünya Savaşı (2. Bölüm)
IV. Dünya Savaşı (2. Bölüm)
Yıl önce
' Dünya Savaşı ' serisinin yeni sezonu olan "IV. Dünya Savaşı: 'in 2. Bölümüne hoşgeldiniz. Bir sonraki bölümü de kaçırmamak için, Burak Çelik 'in TRvideos kanalına abone olabilirsiniz. İnstagram hesabım: burakcelikyt Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Kevin MacLeod sanatçısının Lightless Dawn adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100655 Sanatçı: incompetech.com/ Ender Güney : Breath of Anatolia / Anadolu'nun Nefesi / Royalty Free: trvideos.net/t1wQxB4n7sM-video.html Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
IV. Dünya Savaşı (1. Bölüm)
IV. Dünya Savaşı (1. Bölüm)
Yıl önce
"Dünya Savaşı" Serisinin yeni sezonuna hoşgeldiniz. Yani, "3. Dünya Savaşı"nın "devamı" olarak çektiğim "4. Dünya Savaşına"e hoşgeldiniz. Hayatta kalan devletleri geliştirme amaçlı çektiğim bu bölümde, Eğlenceli animasyonları ve insan isimlerini kullanarak, bir bölüm oluşturdum. Yeni bölümleri kaçırmamak için abone olabilir ve bildirimleri açabilirsiniz. İnstagram hesabım: burakcelikyt Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney trvideos.net/v7QJjGyUbak-video.html Chris Zabriskie sanatçısının The Life and Death of a Certain K. Zabriskie, Patriarch adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/vendaface/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Chris Zabriskie sanatçısının Mario Bava Sleeps In a Little Later Than He Expected To adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: chriszabriskie.com/vendaface/ Sanatçı: chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Home Base Groove adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100563 Sanatçı: incompetech.com/ Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Türkiye, TÜM KOMŞULARIYLA Birleşip TEK BİR ÜLKE Olsaydı?
Türkiye, TÜM KOMŞULARIYLA Birleşip TEK BİR ÜLKE Olsaydı?
Yıl önce
Merhaba, ben Burak Çelik! Bugün Türkiye'nin 8 komşusunu, kendisi ile birleştirdim ve bu birleşme sonrasında neler olabileceğini, ortaya nasıl bir güç çıkacağını anlattım. İyi seyirler! Beğenmeyi ve Paylaşmayı unutmayın. Yeni videolarımı kaçırmamak için abone de olabilirsiniz! Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Kevin MacLeod sanatçısının Double O adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100503 Sanatçı: incompetech.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Lagoa v1 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100864 Sanatçı: incompetech.com/ Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Türkiye vs. Rusya Savaşsaydı?
Türkiye vs. Rusya Savaşsaydı?
Yıl önce
Türkiye vs Rusya. Olası bir savaşta neler yaşanılabilir? Umarım beğenirsiniz. Yeni videolarımı kaçırmamak için abone de olabilirsiniz! Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ansia Orchestra - Battlefield 1942 Intro trvideos.net/IAfc5Rdwd-8-video.html Ottoman Empire / Osmanlı / Cinematic Music Royalty Free trvideos.net/Z2E0S_5-sKY-video.html Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Dünya Üzerindeki BÜTÜN 'ATEŞLİ SİLAHLAR' HİÇ Olmasaydı?
Dünya Üzerindeki BÜTÜN 'ATEŞLİ SİLAHLAR' HİÇ Olmasaydı?
Yıl önce
Silahların hiç olmadığını düşünün. Sizce Dünya'mızda neler olurdu?Tarih nasıl ilerlerdi? Yeni videolarımı kaçırmamak için abone olabilirsiniz! Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney trvideos.net/u/ncmepicmusic Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Osmanlı İmparatorluğu ŞİMDİ Yeniden Kurulsaydı?
Osmanlı İmparatorluğu ŞİMDİ Yeniden Kurulsaydı?
Yıl önce
NOT: SINIRLAR, Osmanlının feth ettiği ve himayesi altındaki TÜM ülkeleri kapsamaktadır. İyi seyirler. Yeni videolarımı kaçırmamak için Burak Çelik kanalına abone olabilirsiniz! Osmanlı İmparatorluğu "BİR ANDA" EN GENİŞ sınırlarıyla yeniden kurulsaydı? Nasıl bir gücü olurdu? Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney trvideos.net/u/ncmepicmusic Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (12. Bölüm) (FİNAL)
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (12. Bölüm) (FİNAL)
Yıl önce
İşte finale geldik. Beni sonsuza kadar destekleyenlere minnettarım. #WW3 #Final #HeyecanDorukta Yeni videolarımı kaçırmamak için; kanalıma abone olabilirsiniz! Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney trvideos.net/u/ncmepicmusic +20.000 beğeni gelir mi? Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (11. Bölüm)
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (11. Bölüm)
Yıl önce
"ÇELİK" Ailesine katılmak için: goo.gl/8JGc7k Video hoşunuza gittiyse, beğenmeyi, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney trvideos.net/u/ncmepicmusic Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (10. Bölüm)
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (10. Bölüm)
Yıl önce
ÇELİK Ailesine katılmak için: goo.gl/8JGc7k Video hoşunuza gittiyse, beğenmeyi, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney trvideos.net/u/ncmepicmusic Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (9. Bölüm)
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (9. Bölüm)
Yıl önce
"ÇELİK" Ailemize katılmak için: goo.gl/8JGc7k Video hoşunuza gittiyse, beğenmeyi, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney trvideos.net/u/ncmepicmusic Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
'DOĞU TÜRKİSTAN' Hakkında ACI GERÇEKLER
'DOĞU TÜRKİSTAN' Hakkında ACI GERÇEKLER
Yıl önce
Abone olmayı unutmayın. Bu Videoda Kullandığım Müzikler: Ender Güney: trvideos.net/u/ncmepicmusic Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (8. Bölüm)
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (8. Bölüm)
Yıl önce
Ailemize katılmak için: goo.gl/8JGc7k Video hoşunuza gittiyse, beğenmeyi, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. Altyazılar eklememe yardım etmek için: trvideos.net/u/timedtext_cs_panel?c=UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWw&tab=2 Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. Epic Cinematic Music / Royalt Free trvideos.net/v7QJjGyUbak-video.html 2. Breath of Anatolia / Anadolu'nun Nefesi / Royalty Free trvideos.net/t1wQxB4n7sM-video.html Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Türkiye vs İsrail Savaşsaydı? (TEK PARÇA) (ft. KKTC vs GKRY)
Türkiye vs İsrail Savaşsaydı? (TEK PARÇA) (ft. KKTC vs GKRY)
Yıl önce
Ailemize katılmak için: goo.gl/8JGc7k İnstagram hesabım: instagram.com/burakcelikyt Video hoşunuza gittiyse, beğenmeyi, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. Altyazılar eklememe yardım etmek için: trvideos.net/u/timedtext_cs_panel?c=UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWw&tab=2 Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. Ansia Orchestra - Pride Link: trvideos.net/8hC0Evq9xUM-video.html Music provided by: MFY - No Copyright 2. Ender Güney - Ambiance Drums Cinematic Music / Attack/ Royalty Free Link: trvideos.net/k34ynbjEP0U-video.html 3. İncompetech.com - Kevin MacLeod - Odyseey 4. Music: Wontolla - The Silver Hand Link: trvideos.net/rJ8evrNGelE-video.html Music provided by: MFY - No Copyright 5. Ross Bugden - Epic Chase Music ♪♬ - Run Link: trvideos.net/ujsCRw-eA0o-video.html 6. İncompetech.com - Kevin MacLeod - Hiding Your Realty Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Azerbaycan vs Gürcistan Savaşsaydı? (TEK PARÇA) (ft. Türkiye vs Ermenistan)
Azerbaycan vs Gürcistan Savaşsaydı? (TEK PARÇA) (ft. Türkiye vs Ermenistan)
Yıl önce
1. BÖLÜM: trvideos.net/NjuJ0UymgRc-video.html 2. BÖLÜM: trvideos.net/EJHbr2Jca80-video.html 3. BÖLÜM (Final): trvideos.net/uTielrUwIVk-video.html 3'ÜNÜ DE TEK PARÇA HALİNDE İZLEMEK İSTİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ! İYİ SEYİRLER, HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM. Ailemize katılmak için: goo.gl/8JGc7k İnstagram hesabım: instagram.com/burakcelikyt Video hoşunuza gittiyse, beğenmeyi, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. Cinematic Trailer Music / Raid / Royalty Free / No Copyright trvideos.net/rcwwRPM83V4-video.html 2. Cinematic Music War of Princes Royalty Free trvideos.net/JGweAAVxHqQ-video.html 3. Cinematic Music Dracula Royalty Free trvideos.net/kkIO6uldLws-video.html 4. Music: Savfk - United We Stand Royalty Free Link: trvideos.net/HGtP4y2D6vg-video.html Savfk Music: trvideos.net/c/UCXlppUGWeGtHBp_1xKsawmQ Music provided by: MFY - No Copyright Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (7. Bölüm)
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (7. Bölüm)
Yıl önce
Ailemize katılmak için: goo.gl/8JGc7k Video hoşunuza gittiyse, beğenmeyi, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. #WW3 #BURAKÇELİK Altyazılar eklememe yardım etmek için: trvideos.net/u/timedtext_cs_panel?c=UCtozSl_U1U3AnLLmxY9qRWw&tab=2 Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. Epic Cinematic Music / Age of War / Royalty Free Music trvideos.net/ijS1pruCmeM-video.html 2.End of War Epic Cinematic Music Royalty Free trvideos.net/ESIctyH6unU-video.html 3. Ambiance Drums Cinematic Music / Attack/ Royalty Free trvideos.net/k34ynbjEP0U-video.html 4. Courage Epic Cinematic Music Royalty Free trvideos.net/49unEsgLd34-video.html 5.Cinemativc Music War of Princes Royalty Free trvideos.net/JGweAAVxHqQ-video.html 6. Ansia Orchestra - Battle Theme [Epic/Orchestral/Cinematic][MFY - No Copyright Music] trvideos.net/I9-rnxvxJMc-video.html 7. Epic Cinematic Music / Royalty Free trvideos.net/v7QJjGyUbak-video.html 8. Lead / Amazing Cinematic Music/ Royalty Free trvideos.net/kUkh2UxXUc0-video.html Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (6. Bölüm)
III. Dünya Savaşı Çıksaydı? (6. Bölüm)
Yıl önce
Ailemize katılmak için: goo.gl/8JGc7k İnstagram hesabım: instagram.com/burakcelikyt Video hoşunuza gittiyse, beğenmeyi, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. Bu Videoda Kullandığım Müzikler: 1. Savfk - Music The Dark Side Of The Sun by Savfk (copyright and royalty free) trvideos.net/6FdN8tlohp4-video.html 2. Battlefield 4 (Menu track inspired) Royalty Free Composer: Riccardo Messori trvideos.net/FACtQozWaGE-video.html 3. Ender Güney Ambiance Drums Cinematic Music / Attack / Royalty Free trvideos.net/k34ynbjEP0U-video.html 4. Ansia Orchestra - Battle Theme No Copyright Music trvideos.net/N_n8CkJQPcM-video.html trvideos.net/I9-rnxvxJMc-video.html 5. Ansia Orchestra - Pride (Epic / Orchestral/Cinematic (MFY - No Copyright Music) trvideos.net/8hC0Evq9xUM-video.html trvideos.net/lW_XZPXIVPk-video.html 6. Epic Adventure Journey by Yazid Septiansyah soundcloud.com/yazid_45/epic-adventure-journey Licensed under Creative Commons Attribution 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/ 7. Epic Cinematic Music Soundtrack | Their Finest Hour by Savfk | Royalty Free Music Composer: Savfk trvideos.net/c/UCXlppUGWeGtHBp_1xKsawmQ Soru ve İş sorguları için; burakcelikyt@gmail.com
Danishkhokher Wariskhokher
Danishkhokher Wariskhokher - 4 saatler önce
Hey, I am from Pakistan.🇵🇰 Where you from?
Diana Seyidova
Diana Seyidova - 4 saatler önce
Selam burak abi amerikayla kanadayi savasdir mutefikli ve nuklerli olsun kanadani mutefikleri rusya cin pakisdan iran azerbaycan sure ve turkiye amerikanin mutefikleri israil misir sudi arabistan birlesikarapemirliyi uman ve yunanistan
Məhəmməd Paşalı
Məhəmməd Paşalı - 4 saatler önce
Abi beşparmak Azerbaycan ve Gürcistan'da da var
LASCARİS
LASCARİS - 5 saatler önce
Burak sıçtınn iyice .d
Berkay Müftüoğlu
Berkay Müftüoğlu - 5 saatler önce
Belki ad olarak Atlantis Cumhuriyeti olsa daha iyi bir adı olurdu
Berkay Kaya
Berkay Kaya - 5 saatler önce
Ben vatanımın adını değiştiremem
امیر حسین نوری پور
امیر حسین نوری پور - 5 saatler önce
Cheghadr Tokhmi...
İslam Mövla
İslam Mövla - 5 saatler önce
diyosun ki abd nin hemen arkasinda ve cinin onunde olarak 2. olurdu lakin siralamada 3. ydu
Safeviler Mapping
Safeviler Mapping - 5 saatler önce
Benn
Bano Azar
Bano Azar - 5 saatler önce
This is rong map you missing my home town which is in Azad kashmir
SonKral Official
SonKral Official - 5 saatler önce
4.murat 2.osmanın abisi oluyor anlıyore iyi sallamışsın :D ayrıca osmanlının en büyük felaketi 2.selimin tahta çıkması oldu 2.selim ve sonra gelenlerin hiç biri hayır getirmedi
Turkey C * Modder
Turkey C * Modder - 5 saatler önce
Bişey dicem neden o kadar askeri gücümüz var okadar askeri gücümüz olmasına rağmen neden Ermeni yi almıyoruz video hakkinda
تجسس Curiosity
تجسس Curiosity - 5 saatler önce
I can learn Azerbaijani
gogle gogle
gogle gogle - 5 saatler önce
ne kullaniyosun lan sen))
Tunç 78
Tunç 78 - 6 saatler önce
Gülme krizine yavaş yavaş giriyorum
Tunç 78
Tunç 78 - 6 saatler önce
Çok saçma ve salak senaryolar çıkartıyorsun
Bartu Bozkurt
Bartu Bozkurt - 6 saatler önce
Nutfen artık daha güzel videolar çek
تجسس Curiosity
تجسس Curiosity - 6 saatler önce
Please complete our map beside of china
2021 lgs selim
2021 lgs selim - 6 saatler önce
Çin olmaea corona olmazdı
Zaur Musazade
Zaur Musazade - 7 saatler önce
ermenistanın toprağı olmayıb o torpaglar axerbaycan torpaqlarıdır. ruslar yaratdığı devletdir. türkü türkden ayırmak icin .
Ramil Allahverdiyev
Ramil Allahverdiyev - 8 saatler önce
2 bölmü yapa bilirsinmi?
Soner Gürbüz
Soner Gürbüz - 12 saatler önce
Hoş olmayan bir harita, sevr olmuş olsaydı ve bu görseldeki harita gerçek olmuş olsaydı, bizi karadenize döker orada boğarlardı. Bugün chp zihniyeti, ve chp yönetimindeki hainler dinsiz ler camileri kiliseye çevirir minarelerinden çav bella yı büyük bir mutlulukla çalıp dinlerlerdi.
Kaya Karan
Kaya Karan - 12 saatler önce
Reis afrikayı çizmeye üşenmiş
Kaya Karan
Kaya Karan - 12 saatler önce
Aga çok boş yapmışsın
Onur Akman
Onur Akman - 12 saatler önce
Türkiyenin bayrağı bana göre vatanını seven vatanı için ölümümü göze alan asla yenilmez olduğunu temsil ediyo
SLİZHENKOV
SLİZHENKOV - 12 saatler önce
Altyazıyıda yapandan Allah razı olsun çok yazmış
Özlem Çağlak
Özlem Çağlak - 13 saatler önce
2 k abonenden beri izlitom
Efsane TV
Efsane TV - 13 saatler önce
Abi tüm Slav ülkelerini birleştir (+1leyin görsün)
Mirkerim Axundov
Mirkerim Axundov - 13 saatler önce
Guney Azerbaycan haritasi yalnis gosterilmis guney Azerbaycan arazisi daha boyukdur ...
Muhammed Emin Bulut
Muhammed Emin Bulut - 13 saatler önce
Petrol lafı geçtiğinde andaval birleşik pardon amerika birleşik devletleri olaya müdahale olamasa bile müdahale olur bug bulur gene müdahale olur
Fares Alsayed
Fares Alsayed - 14 saatler önce
Kahrolası israil
omer Gursu
omer Gursu - 14 saatler önce
Güzeledi
Mirkerim Axundov
Mirkerim Axundov - 14 saatler önce
Bir qepiylik video deyil pis gundedi gah mahni gelir gah ses gedir
Fares Alsayed
Fares Alsayed - 14 saatler önce
❤️🇹🇷❤️🇵🇸❤️🇹🇷❤️🇵🇸❤️🇹🇷❤️🇵🇸❤️
Yasemin Ozdemir
Yasemin Ozdemir - 14 saatler önce
TÜRKLER KİM Mİ ? - Korkusundan Çin seddi yaptırılan (Mete) - Avrupa'ya aman dileten (Attila) - 50 binle 200 bin kişilik orduyu yok eden (Alparslan) - 2 bin kişi ile 500 bin haçlı ordusunu Hatay'a kadar kovalayan (Kılıçarslan) - 40 çeriyle binlerce kişilik Çin'e karşı duran (Kürşad) - Gemileri karadan yürütüp çağ kapatıp çağ açan (Fatih) - Herkesin 'Bitti, gitti' dediği zamanda topraklarını düşmanlardan kurtaran (Atatürk) -Tankın silahın önüne kendini diken ve bu vatan için şehit olmuş 249 can (Türk Milleti) NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!🇹🇷 Bu yorumumu sonuna kadar okuduysan sende bir türksün Ve ne mutlu sanada
PGF-Batu Dönmez
PGF-Batu Dönmez - 14 saatler önce
kanka çok uzatmıştın verseydin ya bi tarih defter xd
Goktug Bal
Goktug Bal - 14 saatler önce
Çok güzel
tanju Yilmaz
tanju Yilmaz - 15 saatler önce
🇹🇷🇦🇿 Bu bayrakları tabi seviyorum
Ahmet Kerem Demir
Ahmet Kerem Demir - 15 saatler önce
Abi şanghay ülkelerin birleştirir misin?
At Kafası Funny Montage
At Kafası Funny Montage - 15 saatler önce
Türkiye’nin askeri:İsrail gel gel elimiz armut topluyor İsrail:Toprak Aldı Aldı Aldı
Gökmen Bol
Gökmen Bol - 15 saatler önce
Yav dünyanın en büyük fındık üreticisi ordudur bunun aksini iddaa eden giresunludur Fındık Ordunundur
Max Kazakh
Max Kazakh - 15 saatler önce
bas yakta 1500 yildar durus emes , rusya bizge 18 asirda keldi
bekir Gürbüz
bekir Gürbüz - 15 saatler önce
Avusturyadan selamlar
mehmet aslan makarac
mehmet aslan makarac - 15 saatler önce
eski videolar daha kaliteliydi diyenler
FİL NECATİ
FİL NECATİ - 15 saatler önce
Azerbaycan rusya pakistan
serhat harput
serhat harput - 15 saatler önce
Abi Dünya Bir ülke olsaydı yaparmısın
Arda Berke Aygün
Arda Berke Aygün - 15 saatler önce
Avrupadaki topraklar Balkan eyaleti olmazdı çünkü Türkler Kanuni zamanında Avrupa'nın ortalarında at sürüyordu Almanya'nın aşağası Avusturya'nın Güneyi oluyo yani Avrupa Eyaleti
Fire Pea
Fire Pea - 15 saatler önce
Şimdi küfür ettim ama ayıp
fotima sodiq
fotima sodiq - 15 saatler önce
Burak kral sın
Doğukan Oklu
Doğukan Oklu - 16 saatler önce
Tabiki de diğer türk devletleri
Kadir Ozdemir
Kadir Ozdemir - 16 saatler önce
Fransa
Yağız Ege Karakuş
Yağız Ege Karakuş - 16 saatler önce
abi bahreyni eklememissin
Bakcell Bakcell
Bakcell Bakcell - 16 saatler önce
La olum yürügit Osmanlı Azerbaycan'a girememişdi ermenistanı işkal etmişdi ve Afrikadakı toprajlarda fazla ama çok fazla abartılı
Tarıkefe Fidan
Tarıkefe Fidan - 16 saatler önce
Abi anlatırken espri yap güzel olur
رحیم عیوض لو
رحیم عیوض لو - 16 saatler önce
Iran sikar turkyan azri Pakistani harzadini
رحیم عیوض لو
رحیم عیوض لو - 16 saatler önce
Soxom turkon harzadina
Tevekkul Ferzaliyev
Tevekkul Ferzaliyev - 16 saatler önce
Salam Aleykum
Bayram Pasayev
Bayram Pasayev - 16 saatler önce
Bende azerbaycanliyam abi versin
Tevekkul Ferzaliyev
Tevekkul Ferzaliyev - 16 saatler önce
Xaçmazlı olanlar
Savaş Demir
Savaş Demir - 16 saatler önce
İşallah 10 mılyon abonenoler amin
Savaş Demir
Savaş Demir - 16 saatler önce
Abi lütfen nükler bomba alsún
Şeyir Dünyasi
Şeyir Dünyasi - 16 saatler önce
Burda bəzi səflər var ermənilrəin 3 milyon bizim 10 milyon Əhalimiz var muharibə həqiqətən olsaydi Ermənilərin bizə qalib gəlmə fayzi 100 dən 5 fayizdi
tannguler
tannguler - 17 saatler önce
anoneymaus şljknsdşjfn efsane hoşuma gitti
Anything
Anything - 17 saatler önce
türkiye eyer avrupayla savaşirsa ilk türkiyeye yardim eden ülke iran olur
Elif Acar
Elif Acar - 17 saatler önce
YALANSÖYLMEYiBIRAK
Muhammet Efe Çiftci
Muhammet Efe Çiftci - 17 saatler önce
1:49 da kırgızistan yerine kazakistan demişsin 1:50 ise kazakistan yerine kırgı,istan demişsin
Khan Doctor
Khan Doctor - 17 saatler önce
Dont show this maps
Russ Bagırov
Russ Bagırov - 17 saatler önce
Kardeşim senin bence vaziyyetden haberin yok TRvideos üzerinden böyle video çekin para kazanacam diyorsun ya,o zaman videona duzelis yap .sen burda nasıl Naxcivan üzerinden silah gonderiyon bilmiyormusun o araziler isqal altinda.?çok berbat bir iş yapmissin
Enes Kayra Aruç
Enes Kayra Aruç - 18 saatler önce
Sadece ne olacağını allah bilir. Hadi 1k yapalım
universe baku
universe baku - 18 saatler önce
Rusiya olmasa, her ikisini tekbashina mehv ede bilerik
Göktuğ Bozca
Göktuğ Bozca - 18 saatler önce
Türkiye Zengin Devler
Dinçer Stars TR
Dinçer Stars TR - 18 saatler önce
Böyle olsaydı Afrikalılar aç kalmıyacaktı
Enes
Enes - 18 saatler önce
Çok heyecanlı lan
Orxan Qurbanov
Orxan Qurbanov - 18 saatler önce
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷💪💪💪💪💪💪
tannguler
tannguler - 18 saatler önce
abicim bu arada o radyasyonlu değil radyoaktif bölge
tannguler
tannguler - 18 saatler önce
efsanesin
hasanburak demir
hasanburak demir - 18 saatler önce
abi bakü kesinlikle çok iyi olmuş rusyayla savaşa girsek 1 saate topraklarımız gg
DT PEKLO
DT PEKLO - 18 saatler önce
Kanalıma abone olan herkesten allah razı olsun ne muradı varsa versin
kafkasyalı
kafkasyalı - 18 saatler önce
Afferim sana bu işi biliyorsun delikanlı insanların dikkatini çekmeyi :::)) ÖLDÜM CİDDEN GÜLMEKTEN
ATA-BALA - LIVE Stream Channel -
ATA-BALA - LIVE Stream Channel - - 18 saatler önce
Abi Üzbekistan coğrafi gerçekleri videosu çek
Emir Aybar
Emir Aybar - 18 saatler önce
Moğolistan saçma olmuş
sherzaman gujjar
sherzaman gujjar - 19 saatler önce
I AM GURJAR FROM PAKISTAN. LONG LIVE GUJJAR NATION.
Okaber B
Okaber B - 19 saatler önce
Iran da 35 milyon turk var ager olursa boyle birşey tahdana kadar yol açik🇦🇿🥰
Mustafa Ata Onturk
Mustafa Ata Onturk - 19 saatler önce
2020 de artık kendi uçak gemimiz var
Gulsen Kiaziim
Gulsen Kiaziim - 19 saatler önce
🇬🇷SV🇹🇷
Leman Eldarzade
Leman Eldarzade - 19 saatler önce
Tabikide Türkiye🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷❣️💖🥰😍
Elcin Yusifov
Elcin Yusifov - 19 saatler önce
Selam bende Azerbaycanlıyım sadece türk kanallarında türk dilinde konuşuyorum
Tuna Konalga
Tuna Konalga - 19 saatler önce
Çünkü çok pis şeyler yiyiyorlar
Tuna Konalga
Tuna Konalga - 19 saatler önce
çin olnasaydı güzel bir hayat sürdürürdük
Umayts taş
Umayts taş - 19 saatler önce
Turkiye nufus siralamasinda 16 degil 17 dir ve bizden yani turkiyeden falza nufusu olan kongo dc vardir ondan sonra vietnam gelir
Ezel Elbüken
Ezel Elbüken - 19 saatler önce
Kaliningrad Oblastı'nı unuttun Rusya'dan ayrı bir toprak. Polonya ve Litvanya arasında ki Rus toprağı. Bilenler +1
Ezel Elbüken
Ezel Elbüken - 20 saatler önce
Havai Adalarını unuttun. Alaska gibi denizaşırı bir eyalet. Bilenler +1
alperen yalçın
alperen yalçın - 20 saatler önce
HAKKARİ TARAFINDAKİ BAYRAK kimin ben öyle bir devlet bilmiyorum ve tamımıyorum öyle bir bayrak yok!!!!!1
Münevver Özmen
Münevver Özmen - 20 saatler önce
Mısırın komşuları İsrail Libya ve Sudan değil komşusu suudi arabistan ta var güney Sina kentinin komşusu
youtube kralı
youtube kralı - 20 saatler önce
Abi niye FİLİSTİN'i saymadın(israil yancısımısın)
Sanjeeb Nayak
Sanjeeb Nayak - 20 saatler önce
PAKISTAN KI AMMI INDIA NE CHODD DI PAKISTAN SORRY POTTYSTAN PREGNANT 😂😂😂
Mete d North
Mete d North - 20 saatler önce
Ve Zonguldak
Muhammed Faruk Kizildas
Muhammed Faruk Kizildas - 20 saatler önce
Türkiyemiz kardeşini bırakmaz
aras arslan
aras arslan - 20 saatler önce
Pakistan bence bu kazanır!
Osman Ulu
Osman Ulu - 20 saatler önce
abi bütün türklerin bulundukları yerde isyan çıkarıp hepsi birleşse ne olurdu