İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses
  • 1 410
  • 481 268 784
  • 77
  • Katılım 27 Apr 2016
İbrahim Tatlıses Resmi TRvideos Sayfasıdır.
İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır.
Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.

Video
Hüsnü Şenlendirici ve Halası! | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
Hüsnü Şenlendirici ve Halası! | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde Hüsnü Şenlendirici'nin halası ile ilgili sohbeti izliyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HüsnüŞenlendirici Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kibariye İle İbo Show Nostalji 2 | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
Kibariye İle İbo Show Nostalji 2 | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde Kibariye'nin geçmiş İbo Show'lardaki halini izliyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #Kibariye Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Programa Gelmezse Sezen Aksu'ya Küserim" | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
"Programa Gelmezse Sezen Aksu'ya Küserim" | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde İbrahim Tatlıses, Sezen Aksu'nun programa gelmemesine küseceğini söylüyor. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hakan Altun - Erkeklik Başa Bela | İbo Show 2020 | 3. Bölüm - Performans
Hakan Altun - Erkeklik Başa Bela | İbo Show 2020 | 3. Bölüm - Performans
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümden Hakan Altun'dan "Erkeklik Başa Bela" performansı sizlerle.. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Erkeklik Başa Bela Şarkı Sözleri Erkeklik başa bela Ben senin hakkını yedim Öyle büyük ki günahım Telafisi ne mümkün Eyvallah öderim Varsa eğer bir değerim Öyle bir çektir ki biteyim Bu hesap kalmasın burda Zincire vurmalı beni Taşlara çalmalı beni Zindana koymalı beni Kendimi affedebileyim Zincire vurmalı beni Taşlara çalmalı beni Zindana koymalı beni Kendimi affedebileyim Ben yaktım başımı Bin yaptım genç yaşımı Kaybettim yoldaşımı Çilemi bitiremedim Yaktım başımı Bin yaptım genç yaşımı Kaybettim yoldaşımı Çilemi bitiremedim Zincire vurmalı beni Taşlara çalmalı beni Zindana koymalı beni Kendimi affedebileyim Eyvallah öderim Varsa eğer bir değerim Öyle bir çektir ki biteyim Bu hesap kalmasın burda Zincire vurmalı beni Taşlara çalmalı beni Zindana koymalı beni Kendimi affedebileyim Zincire vurmalı beni Taşlara çalmalı beni Zindana koymalı beni Kendimi affedebileyim Erkeklik başa bela Ben senin hakkını yedim #İboShow #İbrahimTatlıses #HakanAltun Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Bir Gün Herkes İzmirli Olacak" | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
"Bir Gün Herkes İzmirli Olacak" | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde İbrahim Tatlıses'in sohbetini izliyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hüsnü Şenlendirici ve Vasilis Saleas! | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
Hüsnü Şenlendirici ve Vasilis Saleas! | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde Hüsnü Şenlendirici ve Vasilis Saleas'ın görüntülerini izliyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HüsnüŞenlendirici Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hüsnü Şenlendirici İle İbo Show Nostalji | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
Hüsnü Şenlendirici İle İbo Show Nostalji | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde geçmiş bölümlerden Hüsnü Şenlendirici'yi izliyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HüsnüŞenlendirici Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 4. Bölüm Tanıtım #İboShow
İbo Show 4. Bölüm Tanıtım #İboShow
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Dördüncü bölümde yine müzik ve sohbete doyacaksınız. Yeni bölümde; Arif Susam, Gonca Vuslateri, Ümit Besen ve Cengiz Kurtoğlu'yla tam anlamıyla nostalji rüzgarı yaşanacak. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses Nasıl Meşhur Oldu ? | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
İbrahim Tatlıses Nasıl Meşhur Oldu ? | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümden ...... 'ın "....." performansı sizlerle.. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses # Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hakan Altun İle İbo Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
Hakan Altun İle İbo Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde Hakan Altun'un geçişte İbo Show performanslarını izliyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HakanAltun Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Romanlar Olmazsa Müzik Olmaz" | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
"Romanlar Olmazsa Müzik Olmaz" | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
4 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde İbrahim Tatlıses'in romanlar için söylediklerini izliyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses # Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kibariye İle İbo Show Nostalji | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
Kibariye İle İbo Show Nostalji | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
5 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde Kibariye'nin geçmiş İbo Showlarını izliyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #Kibariye Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"İbrahim Abimi Çok Özledim" | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
"İbrahim Abimi Çok Özledim" | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
5 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde Kibariye'nin İbrahim Tatlıses özlemini görüyoruz. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #Kibariye Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hakan Altun'un Yeni Lakabı! | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
Hakan Altun'un Yeni Lakabı! | İbo Show 2020 | 3. Bölüm
5 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Bu bölümde İmparator, Hakan Altun'a ne lakap takıyor. Üçüncü bölümün konukları Kibariye & Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HakanAltun Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 2020 - 3. Bölüm (Konuklar: Kibariye & Hakan Altun & Hüsnü Şenlendirici)
İbo Show 2020 - 3. Bölüm (Konuklar: Kibariye & Hakan Altun & Hüsnü Şenlendirici)
6 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayınına devam ediyor. Üçüncü bölümün konukları Kibariye, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Azerbaycan ve Türkiye: İki Devlet, Tek Millet!" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
"Azerbaycan ve Türkiye: İki Devlet, Tek Millet!" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
9 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses Azerbaycan'dan bahsediyor. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"O Sesin Dedesidir!" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
"O Sesin Dedesidir!" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
9 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İbrahim Tatlıses müzisyenlerinden bahsediyor. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kubat İle İbo Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
Kubat İle İbo Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
9 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Kubat'ın "İbo Show" programına katıldığı eski günler yad ediliyor. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #Kubat Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses, Mahzuni Şerif İle Anısını Anlatıyor! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
İbrahim Tatlıses, Mahzuni Şerif İle Anısını Anlatıyor! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
9 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses, Aşık Mahzuni Şerif ile anısını anlatıyor. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #MahzuniŞerif Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Olgun Şimşek'ten İbrahim Tatlıses Taklidi! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
Olgun Şimşek'ten İbrahim Tatlıses Taklidi! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
9 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Olgun Şimşek'in İbrahim Tatlıses taklidini izliyoruz. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #OlgunŞimşek Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses & Hülya Avşar & Olgun Şimşek - Haydi Söyle | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
İbrahim Tatlıses & Hülya Avşar & Olgun Şimşek - Haydi Söyle | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar ve Olgun Şimşek "Haydi Söyle" performansıyla sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Haydi Söyle Şarkı Sözleri Seni gördüğüm zaman Dilim neden tutulur? Seni gördüğüm zaman Güller elimde kurur Seni gördüğüm zaman Hayat sanki son bulur Gözlerime bakınca Dünyalar benim olur Susma gönlüm sen söyle Haydi gönlüm sen söyle Aşkımı sevgiliye Derdimi sevgiliye Haydi söyle onu nasıl sevdiğimi Haydi söyle rüyalarda gördüğümü Haydi söyle uykusuz gecelerimi Haydi söyle Seni gördüğüm zaman Beni bir ateş sarar Seni gördüğüm zaman Yanar yüreğim yanar Seni gördüğüm zaman Canlanır tüm anılar Seni gördüğüm zaman Durur bütün zamanlar Susma gönlüm sen söyle Haydi gönlüm sen söyle Aşkımı sevgiliye Derdimi sevgiliye Haydi söyle onu nasıl sevdiğimi Haydi söyle rüyalarda gördüğümü Haydi söyle uykusuz gecelerimi Haydi söyle Haydi söyle onu nasıl sevdiğimi Haydi söyle rüyalarda gördüğümü Haydi söyle uykusuz gecelerimi Haydi söyle #İboShow #İbrahimTatlıses #HaydiSöyle Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
'Hülya Avşar İstedi ve Kendini Assolist Yaptı' | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
'Hülya Avşar İstedi ve Kendini Assolist Yaptı' | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses'in sohbetini izliyoruz. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hülya Avşar - Bu Gece Uzun Olacak | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Hülya Avşar - Bu Gece Uzun Olacak | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümden Hülya Avşar'dan "Bu Gece Uzun Olacak" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Bu Gece Uzun Olacak Şarkı Sözleri Bu gece uzun olacak besbelli biliyorum Lodos fırtınaları kopacak yine Ta derinlerde bir yerde Varsın olsun varsın olsun Sevdim bir kere Sen benim canım Sen kara sevdalım Bir şeyler söylemek o kadar zor Sensiz geçen uzun geceler bir de yasaklar Varsın olsun sevdim bir kere Benim sevgim sözlere sığmaz Anlatamaz tutkularımı çiçeklerin Ne rengi ne de kokusu Gerekmez bize şiirler şarkılar Biz iki deli belki bir başka çilek mevsimi Biliriz birbirimizi #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hülya Avşar - İntizar | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Hülya Avşar - İntizar | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında.İkinci bölümde Hülya Avşar'dan "İntizar" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İntizar Şarkı Sözleri Sakın bir söz söyleme, yüzüme bakma sakın Sesini duyan olur, sana göz koyan olur. Düşmanımdır seni kim bulursa cana yakın Annen bile okşasa, benim bağrım taş olur. Dilerim tanrı'dan ki sana açık kucaklar Bir daha kapanmadan kara toprakla dolsun Anmasınlar adını; candan anan dudaklar Sana benim gözümle bakan gözler kör olsun #İboShow #İbrahimTatlıses #İntizar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses & Kubat & Olgun Şimşek - Nem Kaldı | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
İbrahim Tatlıses & Kubat & Olgun Şimşek - Nem Kaldı | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde, İbrahim Tatlıses, Kubat ve Olgun Şimşek'ten "Nem Kaldı" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Nem Kaldı Şarkı Sözleri Böyle parsel parsel bölünmüş Dünya Bir dikili daştan gayrı ne'm kaldı? Dost köyümden ayağımı kestiler Bir akılsız baştan gayrı ne'm kaldı? Ne'm kaldı, ne'm kaldı? Bir akılsız baştan gayrı n'em kaldı? Ne'm kaldı, ne'm kaldı? Ali geçinenler Osman çıktılar Şimdi ettiğine pişman çıktılar Eski dostlar bize düşman çıktılar Birkaç türlü kuştan gayrı ne'm kaldı? Ne'm kaldı, ne'm kaldı? Birkaç türlü kuştan gayrı ne'm kaldı? Ne'm kaldı, ne'm kaldı? Padişah değilim çekim oturam Saraylar kurup da asker yetirem Armağanım yoktur dosta götürem Gözlerimde yaştan gayrı ne'm kaldı? Ne'm kaldı, ne'm kaldı? Hediyem yoktur ki dosta götürem Birkaç damla yaştan gari ne'm kaldı? Ne'm kaldı, ne'm kaldı? Mahzuni Şerif'im çıksam dağlara Rast gelsem bir avcı vurmuş merala Doldur tüfeğini beni yarala Hayatıma borçtan gayrı ne'm kaldı? Ne'm kaldı, ne'm kaldı? Benim bana borçtan gayrı ne'm kaldı? Ne'm kaldı, ne'm kaldı? #İboShow #İbrahimTatlıses #NemKaldı Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses’ten Hülya Avşar’a 'Ne Öptün Be' Yorumu | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
İbrahim Tatlıses’ten Hülya Avşar’a 'Ne Öptün Be' Yorumu | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İbrahim Tatlıses'le Hülya Avşar arasında "öptün" sohbeti. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Dünden Bugüne Demet Akbağ! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
Dünden Bugüne Demet Akbağ! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Demet Akbağ'ın sanat yaşamını görüyoruz. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #DemetAkbağ Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kubat - Küstürdün Gönlümü | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Kubat - Küstürdün Gönlümü | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Kubat'tan "Küstürdün Gönlümü" performansı sizlerle. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Küstürdün Gönlümü Şarkı Sözleri Küstürdüm gönlümü güldüremedim Küstürdüm gönlümü güldüremedim Baharım güz oldu, yazım kış oldu Gönüle yârimi bulduramadım Baharım güz oldu, yazım kış oldu Şu fani dünyada murad almadan Şu fani dünyada murad almadan Eller gibi şad olup da gülmeden Ellerin bağında gülü solmadan Baharım güz oldu, yazım kış oldu Garibim yoldaşım bir gırık sazım Garibim yoldaşım bir gırık sazım Feleğin elinde yazılmış yazım Geçti ömrüm daha gülmedi yüzüm Baharım güz oldu yazım kış oldu Geçti ömrüm daha gülmedi yüzüm Baharım güz oldu yazım kış oldu #İboShow #İbrahimTatlıses #Kubat Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Olgun Şimşek - Sevda Değil | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Olgun Şimşek - Sevda Değil | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Olgun Şimşek'ten "Sevda Değil" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Sevda Değil Şarkı Sözleri Bir şafaktan bir şafağa Bir akşamdan bir akşama Merhaba demeden daha Bu gitmeler gitmek değil Eğil salkım söğüt eğil Bu benimki sevda değil Eğil yağmur rüzgar eğil Bu benimki sevda değil Eğil dalga bükül demir Güzelliğin gerçek değil Pencerem kör kapım kitli Bu bendeki seyir değil #İboShow #İbrahimTatlıses #OlgunŞimşek Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Olgun Şimşek İle İbrahim Tatlıses Atışması | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
Olgun Şimşek İle İbrahim Tatlıses Atışması | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinbi bölümde Olgun Şimşek ile İbrahim Tatlıses atışıyor. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #OlgunŞimşek Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses'ten Kubat'a Büyük Gaf | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
İbrahim Tatlıses'ten Kubat'a Büyük Gaf | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İki bölümde İbrahim Tatlıses Kubat'la sohbet ederken büyük bir gaf yapıyor. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #Kubat Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Olgun Şimşek, İbrahim Tatlıses’in Yerine Neden Uzun Hava Okudu ? | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
Olgun Şimşek, İbrahim Tatlıses’in Yerine Neden Uzun Hava Okudu ? | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Olgun Şimşek'in zamanında neden İbrahim Tatlıses yerine uzun hava okuduğunu anlatıyor. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #OlgunŞimşek Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses - Hülya | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
İbrahim Tatlıses - Hülya | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses'in "Hülya" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Hülya Şarkı Sözleri Yeşil gözlere yandım Benim olacak sandım Meğer vefasızmışsın Yazık sana inandım Hülya Hülya Hülya Hülya Hülya neden böyle Hülya derdini söyle Hülya gönlünü eğle Hülya Aşkın beni yakmasın Sana kimse bakmasın Tut gönül ırmağını Bize doğru akmasın Hülya Hülya Hülya Hülya Hülya neden böyle Hülya derdini söyle Hülya gönlünü eğle Hülya #İboShow #İbrahimTatlıses #Hülya Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Bu Saatten Sonra Havaya Girsem Ne Olur ?' | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
"Bu Saatten Sonra Havaya Girsem Ne Olur ?' | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar sohbet ediyor. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hülya Avşar - Sevmekten Kim Usanır | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Hülya Avşar - Sevmekten Kim Usanır | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Hülya Avşar'dan "Sevmekten Kim Usanır" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Sevmekten Kim Usanır Şarkı Sözleri Sevmekten kim usanır, tadına doyum olmaz Hangi gönül uslanır ah, sevenle oyun olmaz Kaç kere yemin ettim, kaç gönüle de girdim Sensiz yapamıyorum ah, bak yine geri geldim Kaç kere yemin ettim, kaç gönüle de girdim Sensiz yapamıyorum ah, bak yine geri geldim İster yüzümü güldür, istersen ağlat beni Bir gecenin koynundan ah, bin geceye at beni Kaç kere yemin ettim, kaç gönüle de girdim Sensiz yapamıyorum ah, bak yine geri geldim Kaç kere yemin ettim ah, kaç gönüle de girdim Sensiz yapamıyorum ah, bak yine geri geldim #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses & Hülya Avşar - Mavi Mavi | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
İbrahim Tatlıses & Hülya Avşar - Mavi Mavi | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar'dan "Mavi Mavi" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Mavi Mavi Şarkı Sözleri Yıllardır bir özlemdi Yanıp durdu bağrımda Yıllardır bir özlemdi Yanıp durdu bağrımda Tam ümidi kesmişken Onu gördüm karşımda Mavi mavi masmavi Gözleri boncuk mavi Bir gördüm aşık oldum Bu gelen kimin yarı Mavi mavi masmavi Gözleri boncuk mavi Bir gördüm aşık oldum Bu gelen kimin yarı Hayat denen bu yolda Yürürken adım adım Hayat denen bu yolda Yürürken adım adım Mutluluğu ararken Birden ona rastladım Mavi mavi masmavi Gözleri boncuk mavi Bir gördüm aşık oldum Bu gelen kimin yarı Mavi mavi masmavi Gözleri boncuk mavi Bir gördüm aşık oldum Bu gelen kimin yarı #İboShow #İbrahimTatlıses #MaviMavi Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses & Kubat - Ayağında Kundura | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
İbrahim Tatlıses & Kubat - Ayağında Kundura | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses'ten "Ayağında Kundura" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Ayağında Kundura Şarkı Sözleri Ayağında kundura Ayağında kundura Yar gelir dura dura Yar gelir dura dura Ölürem ben ölürem vay Genç ömrümü çürüttüm Genç ömrümü çürüttüm Göğsüme vura vura sineme vura vura Ölürem ben ölürem vay Ölürem ben ölürem Ölürem ben ölürem Nere gitse gelirem Ben bir fakir cocuğam Arar seni buluram vay Çıktım kerpiç duvara El ettim nazlı yare El ettim eski yare Ölürem ben ölürem vay Eski yar hele mele Can kurban yengi yare Can kurban yeni yare Ölürem ben ölürem vay Ölürem ben ölürem Ölürem ben ölürem Nere gitse gelirem Ben bir attar cocuğam Arar seni buluram vay #İboShow #İbrahimTatlıses #AyağındaKundura Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Hülya Avşar ile Evlenmeme Seyirci İzin Vermedi" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
"Hülya Avşar ile Evlenmeme Seyirci İzin Vermedi" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Seyirci diyor ki: Evlenme.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses - Leylim Ley | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
İbrahim Tatlıses - Leylim Ley | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses'ten "Leylim Ley" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Leylim Ley Şarkı Sözleri Döndüm daldan kopan kuru yaprağa (leylim ley) Seher yeli dağıt beni kır beni (leylim ley) Götür tozlarımı burdan uzağa (leylim ley) Yarin çıplak ayağına sür beni (leylim ley) Leylim ley, leylim ley Leylim ley, leylim ley (Leylim ley, leylim ley, leylim ley) (Leylim ley, leylim ley, leylim ley) Yedi yıldır uğramadım yurduma (leylim ley) Dert ortağı aramadım derdime (leylim ley) Geleceksen bir gün düşüp ardıma (leylim ley) Kula değil yüreğine sor beni (leylim ley) Leylim ley, leylim ley Leylim ley, leylim ley (Leylim ley, leylim ley, leylim ley) (Leylim ley, leylim ley, leylim ley) Ayın şavkı vurur sazım üstüne (leylim ley) Söz söyleyen yoktur sözüm üstüne (leylim ley) Gel ey hilal kaşlım dizim üztüne (leylim ley) Ay bir yandan sen bir yandan sar beni (leylim ley) Leylim ley, leylim ley Leylim ley, leylim ley (Leylim ley, leylim ley, leylim ley) (Leylim ley, leylim ley, leylim ley) #İboShow #İbrahimTatlıses #LeylimLey Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kubat - Evvelim Sen Oldun | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Kubat - Evvelim Sen Oldun | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümden Kutan'ın "Evvelim Sen Oldun" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Evvelim Sen Oldun Şarkı Sözleri Cahildim dünyanın rengine kandım Hayale aldandım boşuna yandım Seni ilelebet benimsin sandım Ölürüm sevdiğim zehirim sensin Evvelim sen oldun ahirim sensin Sözüm yok şu benden kırıldığına İdip başka dala sarıldığıma Gönülüm inanmıyor ayrıldığına Gözyaşım sen oldun kahirim sensin Evvelim sen oldun ahirim sensin Garibim can yıkıp gönül kırmadım Senden ayrı ben bir mekan kurmadım Daha bir gönüle ikrar vermedim Batınım sen oldun zahirim sensin Evvelim sen oldun ahirim sensin Daha bir gönüle ikrar vermedim Batınım sen oldun zahirim sensin Evvelim sen oldun ahirim sensin #İboShow #İbrahimTatlıses #EvvelimSenOldun Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kubat - Gülebilmez | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Kubat - Gülebilmez | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Kubat'ın "Gülebilmez" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Gülebilmez Şarkı Sözleri Seni kalbimde gezdirim her an Eşkimiz bilmesin dedim hicran Ala gözlü yarim menim sen bildin Senin eşkinle a yarim ağladım güldüm, ağladım güldüm Gülebilmez gülüm bahar sensiz Üreğim od tutup yanar sensiz Gülebilmez gülüm bahar sensiz Üreğim od tutup yanar sensiz Gülüm sensiz Dönmerem heç sözümden ey canan Getme bir an gözümden ey canan Senden ilham alır menim köynüm Beni senden inan gözelim ayırmaz ölüm, ayırmaz ölüm Gülebilmez gülüm bahar sensiz Üreğim od tutup yanar sensiz Gülebilmez gülüm bahar sensiz Üreğim od tutup yanar sensiz Gülüm sensiz, gülüm sensiz #İboShow #İbrahimTatlıses #Kubat Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kubat - Bahçe Duvarından Aştım | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Kubat - Bahçe Duvarından Aştım | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Kubat'ın "Bahçe Duvarından Aştım" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Bahçe Duvarından Aştım Şarkı Sözleri Bahçe duvarından aştım Bahçe duvarından aştım Sarmaşık güllere dolaştım Sarmaşık güllere dolaştım Öptüm sevdim helallaştım Öptüm sevdim helallaştım Yanıyorum, yanıyorum, yanıyorum hele Mayil oldum gonca güle Acem şalı ince bele Acem şalı ince bele Bir bakışta yaktın beni Bir bakışta yaktın beni Dert ile bıraktın beni Dert ile bıraktın beni Yaktın beni, yaktın beni Yaktın beni, yaktın beni Yanıyorum, yanıyorum, yanıyorum hele Mayil oldum gonca güle Acem şalı ince bele Acem şalı ince bele Yeter naz eyleme bana Gayri naz eyleme bana Gel göreyim kana kana Gel göreyim kana kana Aşık oldum gülüm sana Aşık oldum gülüm sana Yanıyorum, yanıyorum, yanıyorum hele Mayil oldum gonca güle Acem şalı ince bele Acem şalı ince bele #İboShow #İbrahimTatlıses #Kubat Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses ve Olgun Şimşek İle Nasıl Tanıştı ? | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
İbrahim Tatlıses ve Olgun Şimşek İle Nasıl Tanıştı ? | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses, Olgun Şimşek ve Demet Akbağ nasıl tanışıldığını anlatıyor. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #OlgunŞimşek Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses - Ağrı Dağın Eteğinde  | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
İbrahim Tatlıses - Ağrı Dağın Eteğinde | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümden İbrahim Tatlıses'ten "Ağrı Dağın Eteğinde" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Ağrı Dağın Eteğinde Şarkı Sözleri Ağrı dağın eteğinde Uçan güvercin olsam Ağrı dağın eteğinde Uçan güvercin olsam Türkü olsam dillerde cano cano Diyar diyar dolansam Türkü olsam dillerde cano cano Diyar diyar dolansam Başımdaki sevdayı Karlı dağlara mı yansam Başımdaki sevdayı Karlı dağlara mı yansam Bu bendeki aşk değil cano cano Söyle bana nere gidem Bu bendeki aşk değil cano cano Söyle bana nere gidem Oy ben nidem nasıl edem Başımı alıp nere gidem Oy ben nidem nasıl edem Başımı alıp nere gidem Bu bendeki aşk değil cano cano Söyle bana nere gidem Bu bendeki aşk değil cano cano Söyle bana nere gidem Sen orada ben burda Başım yine belalarda Sen orada ben burda Başım yine belalarda Koyma beni buralarda cano cano Söyle bana nere gidem Koyma beni buralarda cano cano Söyle bana nere gidem Başımdaki sevdayı Karlı dağlara mı yansam Başımdaki sevdayı Karlı dağlara mı yansam Bu bendeki aşk değil cano cano Söyle bana nere gidem Bu bendeki aşk değil cano cano Söyle bana nere gidem Oy ben nidem nasıl edem Başımı alıp nere gidem Oy ben nidem nasıl edem Başımı alıp nere gidem Bu bendeki aşk değil cano cano Söyle bana nere gidem Bu bendeki aşk değil cano cano Söyle bana nere gidem Oy ben nidem nasıl edem Başımı alıp nere gidem Oy ben nidem nasıl edem Başımı alıp nere gidem #İboShow #İbrahimTatlıses #AğrıDağınEteğinde Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Olgun Şimşek - Yanağı Gamze | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Olgun Şimşek - Yanağı Gamze | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Olgun Şimşek'ten "Yanağı Gamze" performansı sizlerle.. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Yanağı Gamze Şarkı Sözleri Bir güzel sevmiştim yanagı gamze Benziyordu gülüşleri saz ile söze Benziyordu gülüşleri saz ile söze Aldılar elimden kaderle felek Ayırdılar sevenleri kıydılar bize Ayırdılar sevenleri kıydılar bize Öldürseler beni sevdamız ölmez Seni nasıl sevdiğimi kimseler bilmez Seni nasıl sevdiğimi kimseler bilmez Sensiz yaşayamam haberin var mı Adını kalbime yazdım kader silemez Adını kalbime yazdım ah kader silemez #İboShow #İbrahimTatlıses #YanağıGamze Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 3. Bölüm Tanıtım #İboShow
İbo Show 3. Bölüm Tanıtım #İboShow
10 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. Üçüncü bölümde yine müzik ve sohbete doyacaksınız. Üçüncü bölümün konukları Hakan Altun, Kibariye ve Hüsnü Şenlendirici. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatl... İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Demet Akbağ İle İbo Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
Demet Akbağ İle İbo Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
11 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Demet Akbağ'ın "İbo Show" programına katıldığı eski günler yad ediliyor. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #DemetAkbağ Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Sende Hülya Avşar'a Aşık Olsan Sende Ağlarsın!" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
"Sende Hülya Avşar'a Aşık Olsan Sende Ağlarsın!" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
12 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses sohbet ediyor. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Hülya Avşar İle İbo Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
Hülya Avşar İle İbo Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
12 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde Hülya Avşar'ın "İbo Show" programına katıldığı eski günler yad ediliyor. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Bu Saatten Sonra Kimse Öyle Olamaz!" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
"Bu Saatten Sonra Kimse Öyle Olamaz!" | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
12 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar sohbet ediyor. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses: Bir Film Kaç Kere Çekilir ? | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
İbrahim Tatlıses: Bir Film Kaç Kere Çekilir ? | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
12 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümden İbrahim Tatlıses, Olgun Şimşek -Kimsesiz Yaşar-la sohbet ediyor. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #OlgunŞimşek Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kubat - Sarhoş | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
Kubat - Sarhoş | İbo Show 2020 | 2. Bölüm - Performans
12 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümden Kubat'ın "Sarhoş" performansı sizlerle.. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Sarhoş Şarkı Sözleri Karlı dağlar kara bulut içinde Yaylası hüzünlü yöresi bir hoş Sevdalı yolcular umut içinde Hayalin düğünü töresi bir hoş bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek tabip kalbimden İçindeki sancı sarhoş İçindeki sancı sarhoş Hayalin düğünü töresi bir hoş bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek tabip kalbimden İçindeki sancı sarhoş İçindeki sancı sarhoş Bahar gelmiş Nurhak dağı otlanmış Bizim evde bayram günü kutlanmış Obalar dağılmış dostlar yadlanmış Eyvah ayrılığın yaresi bir hoş bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek doktor kalbimden İçindeki sancı sarhoş İçindeki sancı sarhoş Eyvah ayrılığın yaresi bir hoş bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Evde yabancı sarhoş El çek tabip kalbimden İçindeki sancı sarhoş İçindeki sancı sarhoş Mahzuni yıldızım aylar içinde Bağlanmışım zülfü yaylar içinde Yüzemez yunuslar çaylar içinde Deniz vurgunun yaresi bir hoş bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek tabip kalbimden İçindeki sancı sarhoş İçindeki sancı sarhoş Deniz vurgunun yaresi bir hoş bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek tabip kalbimden İçindeki sancı sarhoş İçindeki sancı sarhoş Deniz vurgunun yaresi bir hoş bir hoş Han sarhoş hancı sarhoş Yolda yabancı sarhoş El çek tabip kalbimden İçindeki sancı sarhoş İçindeki sancı sarhoş #İboShow #İbrahimTatlıses #Kubat Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Mega Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
Mega Show Nostalji! | İbo Show 2020 | 2. Bölüm
12 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümden yıllar öncesinden Mega Show görüntüleri geliyor. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 2020 - 2. Bölüm (Konuklar: Hülya Avşar & Kubat & Demet Akbağ & Olgun Şimşek)
İbo Show 2020 - 2. Bölüm (Konuklar: Hülya Avşar & Kubat & Demet Akbağ & Olgun Şimşek)
13 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. 2. bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Aydemir Abi Gelmezse Sahneye Çıkmam" | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
"Aydemir Abi Gelmezse Sahneye Çıkmam" | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
15 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde Aydemir Akbaş ve Sibel Can'ın anısını izliyoruz. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can İle Nostalji | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
Sibel Can İle Nostalji | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
15 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde Sibel Can ile İbo Show nostalji izliyoruz. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses İle Anısını Anlatıyor! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses İle Anısını Anlatıyor! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
15 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses ile anısını anlatıyor.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #MüslümGürses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"Kimler Gelmiş Hoş Gelmiş!" | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
"Kimler Gelmiş Hoş Gelmiş!" | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
15 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can ve İbrahim Tatlıses'in sohbetini izliyoruz. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Şafak Sezer: Hayat Bir Kolpa! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
Şafak Sezer: Hayat Bir Kolpa! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
17 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde Şafak Sezer ile İbrahim Tatlıses'in sohbetini izliyoruz. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #ŞafakSezer Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Aydemir Akbaş Bir Milyon Dolar İstiyor! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
Aydemir Akbaş Bir Milyon Dolar İstiyor! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
17 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde Aydemir Akbaş, yeni "Kolpaçino" filminde oynamak için 1 milyon dolar istediğini öğreniyoruz. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #AydemirAkbaş Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İmparator Kaldığı Yerden Devam Ediyor! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
İmparator Kaldığı Yerden Devam Ediyor! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
17 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İmparator kaldığı yerden devam ediyor.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Bil Diye Söylüyorum | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Bil Diye Söylüyorum | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
16 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Bil Diye Söylüyorum" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Bil Diye Söylüyorum Şarkı Sözleri Güzel dünyа ya ya ya Bütün dünyа bütün olsа ne fаydа Kime bаksаm içinde pаrçа pаrçа Bаhаrlаr dа bаhаr olsа sаrılsа Gönül kаlmış buzullаr ortаsındа Yetmez ki yаzıp çizdiklerim İçimden bir görsen Bitmez mi аklımın dersleri Bаğırsаm derinden Kаlbimde hep diken telleri Çok uzаk güvenden Olmаzsа olmаzım toprаğım Suyum аşk dаyаn sen Olsun vаrsın Ben böyle de memnunum Hаlimi şikаyet etmiyorum Sırf bil diye söylüyorum Olsun vаrsın Ben böyle de memnunum Hаlimi şikаyet etmiyorum Sırf bil diye söylüyorum Gаrip dünyа gаrip olsа ne fаydа Gаribаndа yükün hep fаzlа fаzlа Yаğmurlаrdа güneş аçsа ne fаydа Zаten gözler boğulmuş dаmlаlаrdа Yetmez ki yаzıp çizdiklerim İçimden bir görsen Bitmez mi аklımın dersleri Bаğırsаm derinden Kаlbimde hep diken telleri Çok uzаk güvenden Olmаzsа olmаzım toprаğım Suyum аşk dаyаn sen Olsun vаrsın Ben böyle de memnunum Hаlimi şikаyet etmiyorum Sırf bil diye söylüyorum Olsun vаrsın Ben böyle de memnunum Hаlimi şikаyet etmiyorum Sırf bil diye söylüyorum Olsun vаrsın Hаlimi şikаyet Olsun vаrsın Ben böyle de memnunum Hаlimi şikаyet etmiyorum Sırf bil diye söylüyorum Hаlimi şikаyet etmiyorum Sırf bil diye söylüyorum #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Hayat | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Hayat | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
17 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Hayati" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Hayat Şarkı Sözleri Ben ne rüzgаrlаr gördüm Üfledi sаnmа söndüm Bir kişiyi çok sevdim Mааlesef burаdа değil Ben ne rüzgаrlаr gördüm Üfledi sаnmа söndüm Bir kişiyi çok sevdim Mааlesef burаdа değil Ben ne insаnlаr gördüm Aşkа sırtımı döndüm Sevmek çok kolаy derdim Mааlesef öyle değil Hаyаt bizle oyun oynаmаsаnа Hаdi git işine zorlаmаsаnа Kаnmа öyle melek gibi durаnа Geriye dönmeyene sen аcımаsаnа Hаyаt bizle oyun oynаmаsаnа Hаdi git işine zorlаmаsаnа Sаnmа herkes аynı gаrip dünyаdа Kimse yаşаyаmıyor ki yаlnız bаşınа Kimse yаşаyаmıyor ki yаlnız bаşınа Ben ne rüzgаrlаr gördüm Üfledi sаnmа söndüm Bir kişiyi çok sevdim Mааlesef burаdа değil Ben ne insаnlаr gördüm Aşkа sırtımı döndüm Sevmek çok kolаy derdim Mааlesef öyle değil Hаyаt bizle oyun oynаmаsаnа Hаdi git işine zorlаmаsаnа Kаnmа öyle melek gibi durаnа Geriye dönmeyene sen аcımаsаnа Hаyаt bizle oyun oynаmаsаnа Hаdi git işine zorlаmаsаnа Sаnmа herkes аynı gаrip dünyаdа Kimse yаşаyаmıyor ki yаlnız bаşınа Kimse yаşаyаmıyor ki yаlnız bаşınа Hаyаt bizle oyun oynаmаsаnа Hаdi git işine zorlаmаsаnа Sаnmа herkes аynı gаrip dünyаdа Kimse yаşаyаmıyor ki yаlnız bаşınа Kimse yаşаyаmıyor ki yаlnız bаşınа #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım | Konuk: Olgun Şimşek
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım | Konuk: Olgun Şimşek
15 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde yine müzik ve sohbete doyacaksınız. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #OlgunŞimşek Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım | Konuk: Demet Akbağ
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım | Konuk: Demet Akbağ
15 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde yine müzik ve sohbete doyacaksınız. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #DemetAkbağ Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım | Konuk: Kubat
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım | Konuk: Kubat
15 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde yine müzik ve sohbete doyacaksınız. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #Kubat Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım | Konuk: Hülya Avşar
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım | Konuk: Hülya Avşar
15 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde yine müzik ve sohbete doyacaksınız. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #HülyaAvşar Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Aydemir Akbaş'tan Muhteşem Giremeyiş! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
Aydemir Akbaş'tan Muhteşem Giremeyiş! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
17 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde Aydemir Akbaş'ın stüdyoyaya "giremeyişini" izliyoruz. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #AydemirAkbaş Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım
İbo Show 2. Bölüm Tanıtım
16 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İkinci bölümde yine müzik ve sohbete doyacaksınız. İkinci bölümün konukları Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Ah Be Yarim | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Ah Be Yarim | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
16 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Ah Be Yarim" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Ah Be Yarim Şarkı Sözleri Kime kаlmış bize kаlsın şu yаlаn dünyа Beni böyle kırdığınа değdi mi yаrim Görmediğin bir gün bile özlerdin oysа Sen ne zаmаn böyle zаlim oldun be yаrim Sen ne zаmаn böyle zаlim oldun be yаrim Ah be yаrim sаnа şimdi kızsаm bir türlü Ah be yаrim sаğа solа çаtsаm bir türlü Seni böyle seviyorken için için yаnıyorken Bu bаşımı аlıp dа ben kаçsаm bir türlü Ah be yаrim sаnа şimdi kızsаm bir türlü Ah be yаrim sаğа solа çаtsаm bir türlü Seni böyle seviyorken için için yаnıyorken Bu bаşımı аlıp dа ben kаçsаm bir türlü Kime kаlmış bize kаlsın şu yаlаn dünyа Beni böyle kırdığınа değdi mi yаrim Görmediğin bir gün bile özlerdin oysа Sen ne zаmаn böyle zаlim oldun be yаrim Sen ne zаmаn böyle zаlim oldun be yаrim Ah be yаrim sаnа şimdi kızsаm bir türlü Ah be yаrim sаğа solа çаtsаm bir türlü Seni böyle seviyorken için için yаnıyorken Bu bаşımı аlıp dа ben kаçsаm bir türlü Ah be yаrim sаnа şimdi kızsаm bir türlü Ah be yаrim sаğа solа çаtsаm bir türlü Seni böyle seviyorken için için yаnıyorken Bu bаşımı аlıp dа ben kаçsаm bir türlü Seni böyle seviyorken için için yаnıyorken Bu bаşımı аlıp dа ben kаçsаm bir türlü İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Hüznün Gemileri | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Hüznün Gemileri | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
16 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Hüznün Gemileri" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Hüznün Gemileri Şarkı Sözleri Islаndığım ilk yаğmursun çölümde Bаşkаsının değeri yok gözümde Mühürledim şu kаlbimi seninle Vereyim son nefesimi elinde Islаndığım ilk yаğmursun çölümde Bаşkаsının değeri yok gözümde Mühürledim şu kаlbimi seninle Vereyim son nefesimi elinde Demir аtаr limаnа Hüznün gemileri Yüreğimde yаr sаncın vаr Uyumаm geceleri Demir аtаr limаnа Hüznün gemileri Yüreğimde yаr sаncın vаr Uyutmаz geceleri Bekliyorum gönlünün kаpısındа Gidecek yer yok yüreğinden bаşkа Yokluğundа dаhа bаğlаndım sаnа Sаrılmаk istedim yoktun yаnımdа Bekliyorum gönlünün kаpısındа Gidecek yer yok yüreğinden bаşkа Yokluğundа dаhа bаğlаndım sаnа Sаrılmаk istedim yoktun yаnımdа Demir аtаr limаnа Hüznün gemileri Yüreğimde yаr sаncın vаr Uyumаm geceleri Demir аtаr limаnа Hüznün gemileri Yüreğimde yаr sаncın vаr Uyutmаz geceleri Demir аtаr limаnа Hüznün gemileri Yüreğimde yаr sаncın vаr Uyumаm geceleri Demir аtаr limаnа Hüznün gemileri Yüreğimde yаr sаncın vаr Uyutmаz geceleri #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can  - Aşıksın | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Aşıksın | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
16 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Aşıksın" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Aşıksın Şarkı Sözleri Gönülden seviyorsun Mutluluk istiyorsun Ne diye gizliyorsun Sen aşıksın arkadaş Allah yardımcın olsun Derdine derman bulsun Laf aramızda kalsın Sen aşıksın arkadaş Aşıksın Aşıksın Aşıksın Sen aşıksın arkadaş Aşıksın Aşıksın Aşıksın Sen aşıksın arkadaş Aah ah ah aah Aşıksın Saklama hiç boşuna Acırım gözyaşına Derdini anlat bana Sen aşıksın arkadaş Allah yardımcın olsun Derdine derman bulsun Laf aramızda kalsın Sen aşıksın arkadaş Aşıksın Aşıksın Aşıksın Sen aşıksın arkadaş Aşıksın Aşıksın Aşıksın Sen aşıksın arkadaş Aşıksın Aşıksın Aşıksın Sen aşıksın arkadaş Aşıksın Aşıksın Aşıksın İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Gülüm Benim | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Gülüm Benim | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
16 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Gülüm Benim" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Gülüm Benim Şarkı Sözleri Kalbimdeki tatlı sızı Sensin bu gönlümün yazı Bakışların öyle güzel Öldürüyor beni nazın Karda açan çiçek gibi Çölde yağan yağmur gibi Sevincimsin mutluluksun Sana öyle hasretim ki Gülüm benim gülüm benim Derdim aşkım canım benim Ayırmasın mevlam bizi Budur inan tek dileğim Gülüm benim gülüm benim Derdim aşkım canım benim Ayırmasın Tanrım bizi Budur inan tek dileğim Bir yürürse bahar yürür Çiçek yürür peşin sıra Gülüşlerin öyle güzel Can katıyor bu canıma Ufkumdaki güneş gibi İçimdeki enfes gibi Ne bir hefes ne bir tutku Karasevda benimkisi Gülüm benim gülüm benim Derdim aşkım canım benim Ayırmasın Tanrım bizi Budur inan tek dileğim Gülüm benim gülüm benim Derdim aşkım canım benim Ayırmasın Tanrım bizi Budur inan tek dileğim İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Yalnız Beni Sev | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Yalnız Beni Sev | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
17 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Yalnız Beni Sev" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Yalnız Beni Sev Şarkı Sözleri Yаlnız beni beni sev kimseyi sevme Kimseye gitme Sаkın beni kаndırmа utаndırmа Beni аldаtmа Sen yoksun yаnımdа, içimde bir boşluk vаr Seni görmezsem kаrşımdа, kаrаnlık bir dünyа vаr Sаnki günler zindаn gibi dolаnır etrаfımdа Sаnki yаlnızım, sevenim yok, değerim yok yаnındа Unut eski günleri, geçmişte kаlsın Bırаk şu yаlаn dünyаdаn, bizi ölüm аyırsın Yаlnız beni beni sev kimseyi sevme Kimseye gitme Sаkın beni kаndırmа utаndırmа Beni аldаtmа Yаlnız beni beni sev kimseyi sevme Kimseye gitme Sаkın beni kаndırmа utаndırmа Beni аldаtmа Sen yoksun yаnımdа, içimde bir boşluk vаr Seni görmezsem kаrşımdа, kаrаnlık bir dünyа vаr Sаnki günler zindаn gibi dolаnır etrаfımdа Sаnki yаlnızım, sevenim yok, değerim yok yаnındа Unut eski günleri, geçmişte kаlsın Bırаk şu yаlаn dünyаdаn, bizi ölüm аyırsın Yаlnız beni beni sev kimseyi sevme Kimseye gitme Sаkın beni kаndırmа utаndırmа Beni аldаtmа Yаlnız beni beni sev kimseyi sevme Kimseye gitme Sаkın beni kаndırmа utаndırmа Beni аldаtmа Yаlnız beni beni sev İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
"10 Senedir Bizi Aç Bıraktın!" | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
"10 Senedir Bizi Aç Bıraktın!" | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
17 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde İbrahim Tatlıses müzisyenleriyle şakalaşıyor. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Şafak Sezer İle İbo Show Nostalji | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
Şafak Sezer İle İbo Show Nostalji | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
17 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde nostaljik bir tur yapıyoruz. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #ŞafakSezer Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
9 Yıl Önceki Son Programda Neler Yaşandı ? | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
9 Yıl Önceki Son Programda Neler Yaşandı ? | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
18 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde, 9 yıl önceki son bölüme kısa bir bakış yapıyoruz.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show İle Geçen Unutulmaz 19 Yıl! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
İbo Show İle Geçen Unutulmaz 19 Yıl! | İbo Show 2020 | 1. Bölüm
18 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümde geçen 19 yıla bakıyoruz.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Deniz Seki - Öğrendim | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Deniz Seki - Öğrendim | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
18 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Deniz Seki'nın "Öğrendim" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Öğrendim Şarkı Sözleri Güneşin her doğdugu güne Gün adam sensin Yağmurum ol, rüzgara yelken Baharım gelsin Dikenleri batan elim Çabucak geçsin Aşka küsüm, onun bana borcu çok Aşka küsüm, onun bana borcu çok Bir muma köle oldum Yanmayı da öğrendim Ateş oldum, köz oldum Sönmeyi de öğrendim Ateş oldum, köz oldum Sönmeyi de öğrendim Bir muma köle oldum Yanmayı da öğrendim (Aaah, aaah, aaah) Güneşin her doğdugu güne Gün adam sensin Yağmurum ol, rüzgara yelken Baharım gelsin Dikenleri batan elim Çabucak geçsin Aşka küsüm, onun bana borcu çok Aşka küsüm, onun bana borcu çok Bir muma köle oldum Yanmayı da öğrendim Ateş oldum, köz oldum Sönmeyi de öğrendim Ateş oldum, köz oldum Sönmeyi de öğrendim Bir muma köle oldum Yanmayı da öğrendim Bir muma köle oldum Yanmayı da öğrendim Ateş oldum, köz oldum Sönmeyi de öğrendim Ateş oldum, köz oldum Sönmeyi de öğrendim Bir muma köle oldum Yanmayı da öğrendim #İboShow #İbrahimTatlıses #DenizSeki Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Yiğidim Aslanım | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Yiğidim Aslanım | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
20 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Yiğidim Aslanım" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Yiğidim Aslanım Şarkı Sözleri Şu sılanın ufak tefek yolları Ağrıdan sızıdan tutmaz elleri Tepeden tırnağa şiir gülleri Yiğidim aslanım burda yatıyor Tepeden tırnağa şiir gülleri Yiğidim aslanım burda yatıyor Bugün efkarlıyım, açmasın güller Yiğidimden kara haber verirler Demirden döşeği, taştan sedirler Yiğidim aslanım burda yatıyor Demirden döşeği, taştan sedirler Yiğidim aslanım burda yatıyor Ne bir haram yedin ne cana kıydın Ekmek kadar temiz su gibi aydın Hiç kimse duymadan hükümler giydin Yiğidim aslanım burda yatıyor Hiç kimse duymadan hükümler giydin Yiğidim aslanım burda yatıyor #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Kendine İyi Bak | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Kendine İyi Bak | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
20 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Kendine İyi Bak" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Kendine İyi Bak Şarkı Sözleri Yanyana geçen geceler unutulup gider mi ? Acılar birden biter mi ? Bir bebek özleminde, seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi ? Bir bebek özleminde, seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi ? Suya hasret çöllerde beyaz güller biter mi ? Dikenler göğü deler mi ? Bir menekşe, kokusunda, seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi ? Bir menekşe kokusunda, seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi ? Kendine iyi bak, beni düşünme Su akar yatağını bulur Kendine iyi bak, beni düşünme Su akar yatağını bulur Kendine iyi bak, beni düşünme Su akar yatağını bulur Kendine iyi bak, beni düşünme Su akar yatağını bulur İçimdeki fırtına, kör kurşunla diner mi? Kavgalar kansız biter mi? Bir mavzer çığlığında, seni aramak var ya Bu hep böyle, böyle gider mi? Bir mavzer çığlığında, seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? Şu kahpe dünya seni, bana düşman eder mi ? Dosluklar birden biter mi ? Bir kardeş selamında, seni aramak var ya Bu hep böyle, böyle gider mi? Bir kardeş selamında seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? Kendine iyi bak, beni düşünme Su akar yatağını bulur Kendine iyi bak, beni düşünme Su akar yatağını bulur Kendine iyi bak, beni düşünme Su akar yatağını bulur Kendine iyi bak, beni düşünme Su akar yatağını bulur #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sibel Can - Mavi Mavi | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
Sibel Can - Mavi Mavi | İbo Show 2020 | 1. Bölüm - Performans
20 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında. İlk bölümden Sibel Can'ın "Mavi Mavi" performansı sizlerle.. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Mavi Mavi Şarkı Sözleri Yıllardır bir özlemdi Yanıp durdu bağrımda Yıllardır bir özlemdi Yanıp durdu bağrımda Tam ümidi kesmişken Onu gördüm karşımda Mavi mavi masmavi Gözleri boncuk mavi Bir gördüm aşık oldum Bu gelen kimin yarı Mavi mavi masmavi Gözleri boncuk mavi Bir gördüm aşık oldum Bu gelen kimin yarı Hayat denen bu yolda Yürürken adım adım Hayat denen bu yolda Yürürken adım adım Mutluluğu ararken Birden ona rastladım Mavi mavi masmavi Gözleri boncuk mavi Bir gördüm aşık oldum Bu gelen kimin yarı Mavi mavi masmavi Gözleri boncuk mavi Bir gördüm aşık oldum Bu gelen kimin yarı #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show 2020 - 1. Bölüm (Konuklar: Sibel Can & Deniz Seki & Kutsi & Şafak Sezer & Aydemir Akbaş)
İbo Show 2020 - 1. Bölüm (Konuklar: Sibel Can & Deniz Seki & Kutsi & Şafak Sezer & Aydemir Akbaş)
20 gün önce
Milyonların özlediği ‘İbo Show’ 9 yıllık aradan sonra yeniden yayında.. Yıllar süren hasret sona eriyor ve ‘İbo Show’, çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. İlk bölümün konukları Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş. İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. #İboShow #İbrahimTatlıses #SibelCan Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/ibrahimtatlises/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Gayrı Gider Oldum - Ahmet Kaya - Canlı Performans
Gayrı Gider Oldum - Ahmet Kaya - Canlı Performans
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. Ahmet Kaya Gayrı Gider Oldum Şarkı Sözü Gayrı gider oldum gardaşlar, Ve de kız gardaşlar... Gayrı haram bu can bana, Bu toprak damlar, bu yollar bana, Bu sevdalar, bu ağaçlar haram bana... Gayrı haram bu can bana, Bu yollar bana, bu insanlar bana, Bu toprak damlar, bu ağaçlar haram bana... Oğul uşak, bir de karım, Kurt bana, hastir çeker. Yılan bana, çıyan bana, Hastir çeker, yılan bana... Ulan gardaş bu nasıl yara, Lan gardaş bu nasıl yara, Lan gardaş bu nasıl yara, Lan gardaş bu nasıl yara? Kanar, her yerinden! Dövülmüşüm, sövülmüşüm, kovulmuşum ben, S.... çekilmişim yani, kendi öz yurdumdan, Çeker giderim!.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Seni Sevdim Bir Gül Gibi - Mine Koşan & Ibrahim Tatlıses
Seni Sevdim Bir Gül Gibi - Mine Koşan & Ibrahim Tatlıses
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Seni Sevdim Bir Gül Gibi Şarkı Sözleri; Seni sevdim bir gül gibi vay vay Sarardı benzim kül gibi vay vay Ortada koydun el gibi vay vay vay Sevdiğime pişman ettin vay vay vay vay Elim kollarım bağlandı vay vay Bıçak kemiğe dayandı vay vay Demek sevdan bir yalandı vay vay vay Sevdiğime pişman ettin vay vay vay vay Saçlarıma aklar doldu vay vay Deli gönül uslanmadı vay vay Gitti kötüye bağlandı vay vay vay Sevdiğime pişman ettin vay vay vay vay Elim kollarım bağlandı vay vay Bıçak kemiğe dayandı vay vay Demek sevdan bir yalandı vay vay vay Sevdiğime pişman ettin vay vay vay vay
Bu Ne Sevgi Ah Bu Ne Izdırap - Abdullah Yüce & Mustafa Keser & İbrahim Tatlıses
Bu Ne Sevgi Ah Bu Ne Izdırap - Abdullah Yüce & Mustafa Keser & İbrahim Tatlıses
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Bu Ne Sevgi Ah Bu Ne Izdırap Şarkı Sözleri; Bu ne sevgi ah bu ne ızdırap Zavallı kalbim ne kadar harap Nasibim olsun bir yudum şarap Sun da içeyim yârin elinden Al şu kadehi yaşla doldurma Düşürme yeter gönlümü gama Gurubun rengi vurmadan cama Ver mezesini tatlı lebinden Bahtım sarılmış simsiyah tüle Yaşlı gözlerle yalvardım güle Uzak kalırsan bana acele Selamlar gönder seher yeliyle
Saza Niye Gelmedin - Mine Koşan & İbrahim Tatlıses
Saza Niye Gelmedin - Mine Koşan & İbrahim Tatlıses
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Saza Niye Gelmedin Şarkı Sözleri; Saza niye gelmedin Söze niye gelmedin Var gündüz karın eyle (Gündüz belli işin var) Gece niye gelmedin Üç gün dedin beş gün dedin Aylar oldu gelmedin Geçen Cuma gelecektin Aylar oldu gelmedin (Haftalardır gelmedin) Çaldığım saza mı yanam Ettiğin naza mı yanam Alam yari koynuma Kış yatam yaz uyanam Üç gün dedin beş gün dedin Aylar oldu gelmedin Geçen Cuma gelecektin Aylar oldu gelmedin (Haftalardır gelmedin)
Arapça Gazel İzleyiciyi Mest Etti - Mine Koşan & İbrahim Tatlıses
Arapça Gazel İzleyiciyi Mest Etti - Mine Koşan & İbrahim Tatlıses
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Yağmur - Mine Koşan & İbrahim Tatlıses
Yağmur - Mine Koşan & İbrahim Tatlıses
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Yağmur Şarkı Sözleri; Yağmurun sesine bak Aşka davet ediyor Cama vuran her damla Beni harap ediyor Bu yağmur seni benden Alıp götüren yağmur Aşkımızı sel gibi Silip süpüren yağmur Her damlada ah ettim Hayatıma kahrettim O kadar yanlizim ki Seni nasıl kaybettim Hayatima kahrettim Ooofff oooffff oooffff Ne zaman kapım çalsa Sen geldin sanıyorum Korkarım ki aşkımı Boş yere arıyorum Yine yağmur yağacak Seni benden alacak En acı ızdırabın Deryasına salacak Her damlada ah ettim Hayatıma kahrettim O kadar üzgünüm ki Seni nasıl kaybettim Hayatima kahrettim Ooofff oooffff oooffff
Yemen Türküsü - İbrahim Tatlıses - Canlı Performans
Yemen Türküsü - İbrahim Tatlıses - Canlı Performans
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Yemen Türküsü Şarkı Sözleri ; Havada bulut yok bu ne dumandır Mahlede ölü yok bu ne figandır Şu Yemen elleri ne yamandır Ah o yemendir gülü çimendir Giden gelmiyor acep nedendir Burası Huş’tur yolu yokuştur Giden gelmiyor acep ne iştir Kışlanın önünde redif sesi var Bakın çantasında acep nesi var Bir çift kundurayla bir de fesi var Ah o yemendir gülü çimendir Giden gelmiyor acep nedendir Burası Huş’tur yolu yokuştur Giden gelmiyor acep ne iştir
Fermuar Patlama Anısı - Mine Koşan & İbrahim Tatlıses
Fermuar Patlama Anısı - Mine Koşan & İbrahim Tatlıses
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Karadır Kaşların Ferman Yazdırır  - Erkan Can & Yonca Evcimik & İbrahim Tatlıses
Karadır Kaşların Ferman Yazdırır - Erkan Can & Yonca Evcimik & İbrahim Tatlıses
4 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Karadır Kaşların Ferman Yazdırır Şarkı Sözleri; Karadır Kaşların Ferman Yazdırır, Aşkın Beni Diyar Diyar Gezdirir. Lokman Hekim Gelse Yaram Azdırır, Yaramı Sarmaya Yar Kendi Gelsin. Ormanlardan Aşağı Aşar Gezerim, Nazlı Yari Kaybettim Ağlar Gezerim. Ormanların Gümbürtüsü Başıma Vurur, Nazlı Yarin Hayali Karşımda Durur. Karadır Kaşların Benzer Kömüre, Yardan Ayrı Düşmek Zarar Ömüre. Kollarımdan Bağlasalar Demire, Kırarım Demiri Kaçarım Yare. Ormanlardan Aşağı Aşar Gezerim, Nazlı Yari Kaybettim Ağlar Gezerim. Ormanların Gümbürtüsü Başıma Vurur, Nazlı Yarin Hayali Karşımda Durur. Uzaklara Gittim Gelirim Diye, Tabancamı Doldurdum Vururum Diye. Hiç Aklıma Gelmez Ölürüm Diye, Ölüm Ver Allah’ım Ayrılık Verme. Ormanlardan Aşağı Aşar Gezerim, Nazlı Yari Kaybettim Ağlar Gezerim. Ormanların Gümbürtüsü Başıma Vurur, Nazlı Yarin Hayali Karşımda Durur.
Muratgilin Damından - İbrahim Tatlıses - Canlı Performans
Muratgilin Damından - İbrahim Tatlıses - Canlı Performans
3 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Muratın damından Şarkı Sözleri : Muratgilin damından atlayamadım Muratgilin damından atlayamadım Liralarım döküldü toplayamadım Liralarım döküldü toplayamadım O yâre mektup yazdım yollayamadım O yâre mektup yazdım yollayamadım Vurmayın arkadaşlar ben yaralıyam El alem al giymiş ben karalıyam Vurmayın arkadaşlar ben yaralıyam El alem al giymiş ben karalıyam Mardin kapısında vurdular beni Mardin kapısında vurdular beni Hevsel bahçesine koydular beni Hevsel bahçesine koydular beni Gözüm kapanmadan görseydim seni Gözüm kapanmadan görseydim seni Vurmayın arkadaşlar ben yaralıyam El alem al giymiş ben karalıyam Vurmayın arkadaşlar ben yaralıyam El alem al giymiş ben karalıyam Vurmayın arkadaşlar ben yaralıyam El alem al giymiş ben karalıyam Vurmayın arkadaşlar ben yaralıyam El alem al giymiş ben karalıyam Vurmayın arkadaşlar ben yaralıyam El alem al giymiş ben karalıyam Vurmayın arkadaşlar ben yaralıyam El alem al giymiş ben karalıyam
Kahpe Felek & Sarardım Ben Sarardım  - Mustafa Keser - Canlı Performans
Kahpe Felek & Sarardım Ben Sarardım - Mustafa Keser - Canlı Performans
3 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Kahpe Felek Şarkı Sözleri : Kahpe Felek Sana Nettim Neyledim Attın Gurbet Ele Parelerimi Akıbeti Beni Sılamdan Ettin Kestin Mümkünümü Çarelerimi Aman Aman Dağlar Duman Geçti Zaman Ben Varamam Aman Aman Dağlar Duman Halim Yaman Ben Kemlik Görmedim Hüsnü Aladan Gözlerim Mektubun Gelsin Sıladan Ölürüm Kurtulamam Ben Bu Yaradan Dost Olan Bağlasın Yarelerimi Aman Aman Dağlar Duman Geçti Zaman Ben Varamam Aman Aman Dağlar Duman Halim Yaman Şu Dağların Arkasını Bilirim İflah Olmam Ben Bu Dertten Ölürüm Vadem Yeter Çöl Gurbette Kalırım Yine Ben Sarayım Yarelerimi Aman Aman Dağlar Duman Geçti Zaman Ben Varamam Aman Aman Dağlar Duman Halim Yaman Sarardım Ben Şarkı Sözleri : Sarardım Ben Sarardım, Senin İçin Sarardım. Baş Yastıkta Göz Yolda, Her Geçene Sorardım. Al Dağlar Yeşil Dağlar, Gurbette Yarim Ağlar Açtı M’ola Şu Sivas’ın Gülü Yaprağı, Çekti Bizi Gurbet Elin Suyu Toprağı. Kayalardan Kayarım, Bulamadım Ayarım. Ben Bu Dertten Ölürsem, Kaderime Sayarım. Al Dağlar Yeşil Dağlar, Gurbette Yarim Ağlar Açtı M’ola Su Sivas’ın Gülü Yaprağı, Çekti Bizi Gurbet Elin Suyu Toprağı.
Nez'in Canlı Muhteşem Performansı
Nez'in Canlı Muhteşem Performansı
3 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Sus - Fatih Ürek - Canlı Performans
Sus - Fatih Ürek - Canlı Performans
3 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Fatih Ürek Sus Şarkı Sözleri : Yetti be bu ne Bi kere de he de Kapa çenini de sus sus sus Hep muhalefet, bi de itaat et, Yeter ilelebet sus sus sus !! Yetti be bu ne Bi kere de he de Kapa çenini de sus sus sus Hep muhalefet, bi de itaat et, Yeter ilelebet sus sus sus !!! Üstüme fazla gelmeeeeee Tabiatın kanunu Ne söylesen doğru mu Sabrımı taşırmadan sus sus sus Tabiatın kanunu Ne söylesen doğru mu Sabrımı taşırmadan sus sus sus Ah bu dil yarası, geçmiyor acısı Allah'ın cezası susmak bilmiyor Bu bi aşk belası, bitmiyor tasası Aklımın contası yannı yanıyoorrr Laylalal lal la laaa.. Ooof neydi benim günahım Ooof kurtar beni Allah'ım Ooof neydi benim günahım Ooof kurtar beni Allah'ım Üstüme fazla gelmeeeeeee Lalalalal lal la laa sus sus Ah bu dil yarası, geçmiyor acısı Allah'ın cezası susmak bilmiyor Bu aşk belası, bitmiyor tasası Aklımın contası yannı yanıyor
Çile bülbülüm - İbrahim Tatlıses & Mustafa Keser & Nez & Fatih Ürek
Çile bülbülüm - İbrahim Tatlıses & Mustafa Keser & Nez & Fatih Ürek
3 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Çile Bülbülüm Şarkı Sözleri : bülbülüm gel de dile söyle benimle bile sesini duyur ele çile bülbülüm çile allah issiz yuvanda tektin çekilmez çile çektin kim derdi gülecektin çile bülbülüm çile allah müjde ey güzel kusum bahara erdi kisim gülüyor içim disim çile bülbülüm çile allah
Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim - İbrahim Tatlıses & Mustafa Keser & Nez & Fatih Ürek
Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim - İbrahim Tatlıses & Mustafa Keser & Nez & Fatih Ürek
3 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Felek Sen Ne Feleksen - İbrahim Tatlıses & Mustafa Keser - Canlı Performans
Felek Sen Ne Feleksen - İbrahim Tatlıses & Mustafa Keser - Canlı Performans
3 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Felek Sen Ne Feleksen Şarkı Sözleri : Felek sen ne feleksen bagrim ettin elek sen(2) aldın gül yüzlü yari daha neyime gereksen elbet yüzüm gülecek bülbül güle erecek bu karanlık günlerin bir gün sonu gelecek ağla gözlerim sızla gözlerim ağla gözlerim sızla gözlerim beni felek vurmuştur ağlar gezerim ben felek vurgunuyam ağlar gezerim Felek bahtiyar felek, talihim yaver felek(2) daha bir gün görmeden ettin ihtiyar yar felek elbet yüzüm gülecek bülbül güle erecek bu karanlık günlerin bir gün sonu gelecek ağla gözlerim sızla gözlerim ağla gözlerim sızla gözlerim beni felek vurmuştur ağlar gezerim ben felek vurgunuyam ağlar gezerim Feleğin bir günü var, Köşkünde düğünü var(2) Şükredelim bu güne Bundan beter günü var elbet yüzüm gülecek bülbül güle erecek bu karanlık günlerin bir gün sonu gelecek ağla gözlerim sızla gözlerim ağla gözlerim sızla gözlerim beni felek vurmuştur ağlar gezerim ben felek vurgunuyam ağlar gezerim
Davut Suları - Serpil Alaçayır - Canlı Performans
Davut Suları - Serpil Alaçayır - Canlı Performans
3 yıl önce
İbrahim Tatlıses Kanalına Abone Olmak İçin wedia.link/UjYfz Tıklayınız.. İbrahim Tatlıses Twitter : twitter.com/imparatoribo Instagram : instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. Davut Suları Türkü Sözleri : Tercan Ellerinden Gelen Bir Güzel Açmış Ag Göğsünü Yar Yar Sallanır Bir Hoş Kınalanmış Parmakların Ellerin Oturdu Yanıma Kız Anam Sallanır Bir Hoş Davut Sulari Der Bağrıma Akar Ateşin Hicranın Kız Anam Çok Canlar Yakar Can Alici Gözle Yüzüme Bakar Naz O Eda İle Kız Anam Sallanır Bir Hoş
Müzeyyen Menekşeoğlu
Müzeyyen Menekşeoğlu - Dakika önce
Kibariye kimin hemşehrisi şu sese slcak kanllllğa bakarmlslnlz süper proğram Başarllarlnlzln devamını dileriz Kral İbo ❤
gkms s
gkms s - 3 dakika önce
Eskileri görmek ne kadar güzel ya 🌸🌸
Müzeyyen Menekşeoğlu
Müzeyyen Menekşeoğlu - 9 dakika önce
Kral seni çok seviyoruz
İzzet Merdin
İzzet Merdin - 34 dakika önce
Abi yılbaşı Nefer tadında yersin
Deniz Anar Officiall
Deniz Anar Officiall - 36 dakika önce
Sen arabesk muziyinin kralisin abi rabbim bir daha sana aci yasadib bizi bu sesden mahrum etməsin
su yeşili
su yeşili - 44 dakika önce
34:30 Hüsnü Şenlendirici’nin yüz ifadesi dkkdkdmslxmlclssl
Edick Edick
Edick Edick - 57 dakika önce
👍👍👍
Sibel Çevik
Sibel Çevik - Saatler önce
Cengiz kurtoğlu derim susarim❤ geçen hafta içimden geçen bu hafta gerçek oldu sonunda🤲
CR 7 ULTİMATE
CR 7 ULTİMATE - Saatler önce
Arabesk gecesi
Septum Sempra
Septum Sempra - Saatler önce
MONTAJ YAPMIŞLAr VİSKİ NEDİR BİL EZZZDİM BU ESKİ SESİ
Gülcan bulut
Gülcan bulut - 2 saatler önce
Sibel Can cansın sen ❤️❤️❤️👍👍👍
Vildan Zorlu
Vildan Zorlu - 2 saatler önce
Olgun şimşek cok değerlisin ayaklı yetenek ses var komedi var kötü karakter var kolay bulunmayan ender yetenek
Baki AKSU
Baki AKSU - 2 saatler önce
olgun şimşek’in üflediler söndüm söylememesi kadar üzücü bi durum yok :((
Елизавета Шальнева
Елизавета Шальнева - 3 saatler önce
Telegram uygulamasına gidin, "Walter CoinCoin" Telegram kanalını bulun "okuyun ve kazanmaya başlayın.
Yasin Lale
Yasin Lale - 3 saatler önce
Necati Şaşmaz gelsin.
Birbilebilsen Ah
Birbilebilsen Ah - 3 saatler önce
Playback yaparken nasıl da mahçup ve çekingen oldu ağlıcam ya dayanamıyorum çok zor offff
* Instagram B0t only 3 USD *
* Instagram B0t only 3 USD * - 3 saatler önce
Auto Like and Comment with Whitelist option for Instagram and also other features. This app only costs $3.
Ka oS ZaFeR
Ka oS ZaFeR - 4 saatler önce
Çok İbrahim Gelir Ama Bir Tatlıses Daha Gelmez Ne Kadar Çekemezlerse Seni Ekranlar Sayende Renklenip Sanatçılar Sayende Tekrar Değer Görür Oldu İmparator Sen Hep İyi Ol Seviyorum Seni ❤️
MUSTAFA KUTLUALP
MUSTAFA KUTLUALP - 4 saatler önce
Bölüm bölüm değil cl kadrosu mübarek
Dino Sever
Dino Sever - 4 saatler önce
Süper ya! Allah devamınıda getirsin
Özlenur ass
Özlenur ass - 4 saatler önce
Hakan Taşiyani ve Musa Eroğlu gelsin
Never Downup
Never Downup - 4 saatler önce
Seyircisiz mi programlar
Ahmet Ramazan Kaya
Ahmet Ramazan Kaya - 5 saatler önce
İbo efendi vurulmasaydı yeni programındada bu rezillikleri devam ettirirdi vurulmak yaramış biraz durulmuş şu haline bakarsak
ayhan arici
ayhan arici - 7 saatler önce
keske siyaset yapmasaydin cok seven kaybettin demekki sen bile dogru yolu bulmussun Izmire yerleserek insallah akp sana sorun cikarmaz!
Mert Fm
Mert Fm - 8 saatler önce
O kadar iyi geldi ki anlatamam ilk kez iki saat boyunca sıkılmadan birşey izledim eskiler gerçekten çok başkaymış keşke o günlerde yaşabilseydim
Müslüm Gürses
Müslüm Gürses - 8 saatler önce
Baba'nın borcu bizim borcunuz gel verelim imparator sanada saygımız var sende bizim için bir imparatorsun ama baba deilsiniz.
Ahmet Çetin
Ahmet Çetin - 8 saatler önce
Kaderde iboyu blayback yaparken görmekte varmış
wnnalis cioov
wnnalis cioov - 8 saatler önce
ülkenin ihtiyacı olan program o kadar boş şey var ki tv'de, şu sohbet açıyor insanı
Elif Gül
Elif Gül - 9 saatler önce
Cengiz Kurtoğlu gençleşmiş mi 😮
Ersin Koc
Ersin Koc - 9 saatler önce
0:34
Ayhan Öztürk
Ayhan Öztürk - 9 saatler önce
Allahu-ekber..
Can Deniz
Can Deniz - 9 saatler önce
Hosgeldin IMPARATOR
Onur Sabriev
Onur Sabriev - 10 saatler önce
Ses kurşun geçirmezmis
Binali Ozbek
Binali Ozbek - 10 saatler önce
Yıllarım dedin cengiz kurtoglu bitirdin bizi bee
Rideget Oficial
Rideget Oficial - 10 saatler önce
Yıldızlar gökyüzünde toplanır herzaman başka yere ait olamazlar .aydınlıkta gozukmezler geceye aittirler onlar .İbo Show sabırsızlıkla bekliyoruz emeğinize sağlık Allah sizi başımızdan eksik etmesin
xxx xxx
xxx xxx - 10 saatler önce
Ibonun karakteri harbiden traş ya
Raziyye Tanirverdiyeva
Raziyye Tanirverdiyeva - 11 saatler önce
HEPSINE BAJILDIM😊
Hakan Demirel
Hakan Demirel - 11 saatler önce
İbo Show 5.bölümde Ferdi Babayla Orhan Baba gelsin
biz türküz
biz türküz - 11 saatler önce
Adamsin imparator👍👍👍 seni sevmeyen de Kendilerine bakıp konuşsunlar öyle klavyeden yazmakla olmaz
Okan Aras
Okan Aras - 11 saatler önce
Muhteşem sanatçı iste bunlara denir. bizi kendimize getirdiler teşekkürler bizim kültür bu unutma Türkiyem Neymiş be kibariye masallah
Nizam Yiğit
Nizam Yiğit - 11 saatler önce
Her şarkı güzel ama Hüsnü coşmuş! Nefesinize sağlık
Anisa Saiti
Anisa Saiti - 11 saatler önce
♥♥
Anisa Saiti
Anisa Saiti - 11 saatler önce
Yshalla cenetem Ibrahim allah huakbar
Anisa Saiti
Anisa Saiti - 11 saatler önce
Allah
Enver Demir
Enver Demir - 12 saatler önce
Kahtalı mıçı gelsin babo
Soner Avci
Soner Avci - 12 saatler önce
Dogruuu ALLAH COK BÜYÜK haline bakilirsa yaptigin yanlislar bedeli herhalde
Emin Arslan
Emin Arslan - 12 saatler önce
Bir kulunu çok sevdim söyleyin
Emin Arslan
Emin Arslan - 12 saatler önce
Mahmut tuncer gelsin acil gelmeli
Opel Omega B STEİNMETZ
Opel Omega B STEİNMETZ - 12 saatler önce
Bunlardan birde olmuyacağ ☹
Kardelen Kardelen
Kardelen Kardelen - 12 saatler önce
Cengiz kurtogluĺ arif susam ferdi özbegenle gecti gencligim yillar cabuk gecer derlerdi büyüklerimiz inanmazdim 😔
Jale Uz
Jale Uz - 12 saatler önce
Deniz Sekinin yüzü niye böyle sanki sürekli soktaymis hini
Hafize Uzunay
Hafize Uzunay - 12 saatler önce
DERS ÇALIŞIRKEN KENDİMİ BURDA BULDUM
Yavuz Kuğu
Yavuz Kuğu - 12 saatler önce
Program sadece sibel canın albümlerini tanıtttı muhhabet yok!! Ve birazdan tadı kaçırıyor
fatma nur
fatma nur - 12 saatler önce
Kiboş cok iticisin ama sesin cok güzel
Serdar Celik
Serdar Celik - 13 saatler önce
Varya sen Hep imparatorsun tahtina hickimse oturamaz cunku orada hep sen varsin
Beren Solmaz
Beren Solmaz - 13 saatler önce
Ben cihangiri yani olgun şimşek i boyle içine kapanık komik olmayan bi tip zannediyordum ama burda o kadar iyi bir insan ki bir anda içim kaynadı ya mutlu oldum niye bilmem
Hanifi Gül
Hanifi Gül - 13 saatler önce
En iyi bölüm buydu kesinlikle...
Abdullah Mert
Abdullah Mert - 13 saatler önce
Nez zorla agliyor
Laz Ziya
Laz Ziya - 13 saatler önce
Azer bülbül yaşasaydı da katılsaydı Allah rahmet eylesin çok değerli insandı
Abbas Ezimzade
Abbas Ezimzade - 13 saatler önce
Ahmet kaya yi soyledin ya olgun simsek buyuk adamsin
ÖMÜR YILDIZ
ÖMÜR YILDIZ - 13 saatler önce
Hoşgeldin büyük üsta tekrar
Mr Black
Mr Black - 13 saatler önce
İbrahim Tatlıses'e playback yaptıran hayat bize neler yapmaz.
Yalçın Yıldız
Yalçın Yıldız - 13 saatler önce
İmparator geri döndü
Süleyman ILGIN
Süleyman ILGIN - 14 saatler önce
Hep şarkı türkü programın çoğu öyle geçiyo sohbeti vr vtrleri artırın biraz
Arzu Sezer
Arzu Sezer - 14 saatler önce
Ne güzel ailece izlediğimiz bir program oldu sonunda tebrik ederim
İbrahim Süslü
İbrahim Süslü - 14 saatler önce
1:34 Müslüm Gürses okuduktan sonra olay biter. Müslümün üstüne şarkı okunmaz... Allah rahmet eylesin BABA
İmmerses
İmmerses - 14 saatler önce
İmparator bile playback yaptıysa buraları ateşe verin....
Ozan Göz
Ozan Göz - 14 saatler önce
İbrahim Tatlıses'in sesinin üstüne bişey koymadığını söylemek ses bilgisinden yoksunluk demek.1970 li yılların ortalarından itibaren kayıtları 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 le kıyaslayın. Sesin, gırtlak nağmelerinin nasıl değiştiğine bir bakın.ses kullanımının nasıl mucizevi bir şekilde değiştiğine tanık olacaksınız.ibonun ses hikayesi bir ipek böceğinin muhteşem bir kelebeğe dönüşme hikayesidir.sesinin üzerine yan gelip yatmayan 1.sıradaki şarkıcıdır.evet 1.sıradaki.tatlısesin doğuştan sesi ve devamındaki sesi ,yani 18,20 li yaşlarının en başındaki sesi ne zeki Müren le ne Bülent Ersoy'la ne ahmet Özhan'la ne ne emel sayın,Muazzez Abacı ile ne Adnan şensesle hatta ne sibel canla nede Ebru gündeşle kıyaslanabilecek durumdadır.sesi otantiktir ama çok amatör ve sadece yöresel olabilecek tını ton ve çiğliktedir.ve bu saydığım sanatçıların ilk dört beşinden beş sıfır geride başlamıştır,gençlik sesi ve yorumu olarak.ancak Allah'ın verdiği yetenekle sesini geliştirmiş özellikle hançere kullanımını ve (anlayamadığım ses tonunu bile ) sesi kullanma tekniğini mucizevi bir şekilde değiştirmiştir.ve sadece bu yönüyle bile yukarıda saydığım ses ekolleri şarkıcıların beş sıfır önüne geçmiştir.sesine en çok emek veren en çok uğraşan şarkıcıdır bence.bu inanılmazdır ve müzikologlar tarafından araştırılmalıdır.1978 de okuyuş tarzı ne olduda 2/3 senede değişip 1980 ve sonrasında acayip bir ses rengine sahip oldu.bunu müzikten anlayanların araştırması tez konusu yapması lazım.yani benim güzel dostlarım ibrahim Tatlıses inşaatta demir bükerken meşhur olmamış en az çoçukluğundan itibaren 15 sene uğraşmış pavyonlarda çabalamış,ses kullanım tekniğini değiştirmiş ve özellikle 1983-1993 arası mükemmel bir okuyuşa sahip olmuştur.o inşaattan meşhur olma hikayesi sadece güzel bir filim senaryosu olur.sonuç ibonun sesi 20 li yaşlarının ortalarına kadar yöresel bir sestir ve çoğumuz o sesi beğenmeyiz belki dinlemeyiz bile. doğuştan 17/18 yaşına kadar çok farklı müthiş bir sesi yoktur hattızatında.bizim sevdiğimiz o seste uykusuz geceler emek çalışmak vardır vesselam.
Ihsan karışmaz
Ihsan karışmaz - 14 saatler önce
Hepsi yaslanmis laa
Faruk Misini
Faruk Misini - 14 saatler önce
Kosova🇽🇰👆❤️🇹🇷ibrahim❤️👀
Behlül Oyunda
Behlül Oyunda - 14 saatler önce
Yalnız orkestra yillarin acisini cikarircasina calmişlar. Muhtesemler... 👏👏👏👏
Ahmet Mahfuz
Ahmet Mahfuz - 14 saatler önce
Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sanatçısı en buyuk yorumcusu babaların babası müslüm babadır.
songül Çelik
songül Çelik - 14 saatler önce
2020 de gerçekleşen en ve tek güzel şey ibo shovun başlaması
Be Happy Don't worry
Be Happy Don't worry - 14 saatler önce
İbrahim ❤abe səni cok sevyoruz iyiki varsan Gercəkdən sən canlı bir əfsanəsən AZƏRBAYCANDAN səlam olsun TÜRK dünyasına 🇦🇿🇹🇷❤❤
Fuat Kardorop
Fuat Kardorop - 14 saatler önce
Kardaş bu ne nameleler yaaaaa 💪🏻🧿💪🏻 birdaha gelmez böylesi.....zaten kıvırcık Ali’ye zor dayanıyoruz bari allahım seni esirgedi imparatorumuz.......bak Diego da gitti 🤲🏽
İsmail Tombul
İsmail Tombul - 14 saatler önce
Hqene3ebbb33eğueje3ejej3ehq3okekkekekke
Murat Keleş
Murat Keleş - 14 saatler önce
Kafaya mermi yiyip ölmemek yedıgı kebaplar kurtardı heralde iboyu😂