İş Görüşmelerinde Dürüstlük I Vural Çakır ve Asma ile Mesele

66
7
 
YORUMLAR
Taylan BAYLAN
Taylan BAYLAN - Aylar önce
Türkiye'de kurumsal tabir edilen şirketlerin "neredeyse" tamamının İK ofisinde, bol makyajlı, genellikle sarışın, elinde bir ajanda ile kurum içinde ipini koparmış deli dana gibi gezinen, İK'nın ana hatlarının ne olduğunu bilmeyen, hatta ve hatta MUHASEBE mezunu ":)", eğitimden, iş gücü geliştirmeden, oryantasyondan, performans değerlemesinden, SAP'tan SPSS'ten bi haber güzide-i mucizevi ender şahsiyetler var oldukça; kimse samimiyet, dürüstlük gibi kavramlar beklememeli... (Nokta)
Yeşim Dag
Yeşim Dag - 5 aylar önce
İş iş değil bu devirde , çalışan çalışan değil.
Bedros
Bedros - 5 aylar önce
Hidra aslında kim yapın
barıs krbck
barıs krbck - 5 aylar önce
Merhaba bugun arakanli muslumanlarin isledikleri zulumler vahsice ölduruldukleri aklima geldi. Bununla ilgili hersey devlet tarafindan yok edilmis tum kanitlar. Arastirip milleti bilgilendirirsen onlara yardimci olabiliriz
Hasan kılıç
Hasan kılıç - 5 aylar önce
yaw binlerce dönüm devlet arazisi var boş duryor devlet destek olsa milete ekip biçse fenamı olur yani devlete bityor herşey
erhan orak
erhan orak - 5 aylar önce
Ekmek aslanın ağzından geçti boğazında artık. Öyle bir devirde yaşıyoruz. Bi kaç yıl önce bir yan sanayii fabrikasına cv verdim adam okuduktan sonra ingilizce konuşmaya başladı. İngilizce baya bi sohbet ettik hatta "yetmezse Rusça vereyim" dedim baktı kaldı. Fakat içeride yapılan ve benimde yapacağım işin hiç bi yabancı dille alakası ilgisi bile yokken başvuru formunda "Yabancı diller" diye bir bölüm olması da gayet saçma. O alanda tecrübeli olduğum halde alınmadım. Daha sonra hiç yapmadığım bilmediğim bi yerden sırf 2 dil biliyorum diye teklif geldi. Açık açık işi bilmediğimi söylediğimde "ekmek satma işini yabancı dille yapacaksın başka bişey değil" dedi işe aldı. Şimdi yine başka bir iş yapıyorum ve girerken daha önce yaptım şurada burada çalıştım diye yalan attım. Sırf girebilmek için. 6 ay sonra başka yere gitme konusunda da hiç umrumda olmaz çıkar giderim. Sen zaten işini kurmuşsun bi şekilde kazanıyosun. Ben kendi kazancıma bakarım senin daha sonra ne yaptığına da bakmam. He bir de az personel çok iş olayı. İşim olduğu halde sırf uyuzluk olsun diye eleman aranıyor diye girdim. Yapılacak olan iş şöförlük, mobilya kurulum ustalığı ve bu mobilyanın ameleliği. 2500₺ dedi. 3 iş istiyosun 3 maaş isterim dedim. Öyle şey mi olur yaa dedi. "Ne kadar para o kadar köfte" deyimini "ne kadar maaş o kadar iş" diye söyledim çıktım. Hâlâ daha (3 yıldır) adam akıllı sabit bi personel bulamadı 2 ayda bir eleman aranıyor diye camda yazıyo. Dürüstçe hakkım olan 3 maaşı deyince olmadı. Yalana devam kimse kusura bakmasın. Faturalar ev kirası dürüstlükle alakalı olarak ödenmiyo.
Aysenur Ucgun
Aysenur Ucgun - 5 aylar önce
Üstün Dökmenin vibio sunu yapar mısınız
Oguzhan Sarigun
Oguzhan Sarigun - 5 aylar önce
Dünyanın en gereksiz YouTube videosu. 16 dakikanız boşa gidecek arkadaşlar izlemeyin. Lafı döndürmekten başka hiç birşey yapmıyorlar.
Gözde
Gözde - 5 aylar önce
Bu sunucuyu çok mu aradınız👎🏽
BÜŞRA GÜNAYDIN
BÜŞRA GÜNAYDIN - 5 aylar önce
Sunucu çok düşürüyor programı:(
Taha Temur
Taha Temur - 5 aylar önce
Bir Kürt düşünür şöyle demiş “YAW HEHE “
Prof Asist
Prof Asist - 5 aylar önce
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar bence bu atasözü herşeyi anlatıyor.
GK11
GK11 - 5 aylar önce
Sex education daki adam değilmi bu diziyi daha yeni bitirdim görünce baya benzettim adamı
DENİZ TEZCAN
DENİZ TEZCAN - 5 aylar önce
Vural Bey gittiğimiz görüşmeleri böyle profesyonel olduğunu mu düşünüyorsunuz? İnsan Kaynakları denilen bütün kolaya kaçan bayanların doluştuğu 20-30 yaş aralığındaki bir departmanda karşınıza geçip didikledikçe kusur bulmaya amaçlayan kişilerle muhattabız yada sırf departmanda çalışmış gözükmek için veya departman hedefleri için insanları yollara düşüren 2 saat didkleyip kendisini eksik hissettiren daha sonra ararız deyip veya istediğiniz zaman siz arayın diyerek birdaha telefonları açmayan İK bozuntularıyla muhatabız bilmem anlatabildik mi??????
dreammoon4
dreammoon4 - 5 gün önce
helal olsun be
Ferhat Cihan
Ferhat Cihan - 5 aylar önce
Hahaha :D çok komik.... Bir siz akıllısınız değil mi?? Yüksek lisans bile iş bulamazken, hatta yeni mezunda bile iş deneyimi aranırken siz neyden bahsediyorsunuz.
Numan Türkel
Numan Türkel - 5 aylar önce
Cevap 5:23 rica ederim.
emir yilmaz
emir yilmaz - 5 aylar önce
Dayınız varsa ayrıntılara gerek yok.
HaGsTaR HD
HaGsTaR HD - 5 aylar önce
https://m.youtube.com/channel/UCiddYk9t1LcH2EVx9LCuQ8w
osman akcay
osman akcay - 5 aylar önce
suriyeli sunucu bulup oteki ablaya yolmu verdiniz +1
Aytac Aliyeva
Aytac Aliyeva - 5 aylar önce
Offf ya ikinci yorummm+1
Tuncay Hesap
Tuncay Hesap - 5 aylar önce
İlk şerh
Efsun Buse ASLAN
Efsun Buse ASLAN - 5 aylar önce
1. Yorum
Ümit Kaçar
Ümit Kaçar - 5 aylar önce
maNga vibiosu gelsin
Aytac Aliyeva
Aytac Aliyeva - 5 aylar önce
Ohaaaaaa ben ilkkkj yorumu yapiyorummm yehoooo
Baran Mert Boran
Baran Mert Boran - 5 aylar önce
İlk yorum +1
Sonraki