Jahrein'in Babası Ayşe Tatile Çıksın Parolasını Anlatıyor

2 749
100
 
YORUMLAR
Ercument Onat
Ercument Onat - 8 saatler önce
Dışişleri bakanı Turan Güneş
Murtacke
Murtacke - 2 gün önce
Kıbrıs savunması aq karadenizli ben biliyom sen bilmiyon sisko


(Lorduma selamlar)
Xayah
Xayah - 3 gün önce
''Ayşe Tatile Çıkıcak'' kıbrıs barış harekatının parolasıdır. Burada denmek istenilen ''Asker Kıbrısa Çıkacak'' tır. Benim bildiğim bu yani.
Ozi Maestro
Ozi Maestro - 4 gün önce
Ben bunu bilmeme rağmen izledim
Uygar Sinanoğlu
Uygar Sinanoğlu - 4 gün önce
Babası Kıbrıslıymış.
Erhan Bayram
Erhan Bayram - 6 gün önce
of efsane konu
The Briaormead
The Briaormead - 6 gün önce
Ahmet çekilsin bir kenara babası daha iyi anlatıyor :D
crni bombarder
crni bombarder - 6 gün önce
yalancı herif rumdur kendisi konuşmasından belli türkçe bilmiyor
Nurullah ŞAHİN
Nurullah ŞAHİN - 7 gün önce
Adam sallıyo millet de çok bilgili diyo. Kıbrısa çıkarma yapıldığı vakit Ecevit yurtdışındaydı ve Erbakan ayşe tatilde diyip orduyu harekete geçirdi. Çünkü ecevit istemiyordu dışarı çıkar çıkmaz erbakan olaya müdahale ett
Pwarfor Ptroske
Pwarfor Ptroske - 7 gün önce
EOKA: Kıbrısı Yunan devletine baglamak için uğraşan bir örgüttür.Diger amaclarida Türk varlığını yok etmektir.
Furkan Ay
Furkan Ay - 7 gün önce
Baba gibi baba be! Şeker gibi adam ha otur sabaha kadar dinle o kadar çok anlatacağı şeyi var ki! :)
Serkan Çetin
Serkan Çetin - 7 gün önce
Chat velet kaynıyor anasını satayım adam insan yerine koyup birşey anlatıyor kodumun veletlerinin yazdıklarına bak
pixelbasedlifeforms
pixelbasedlifeforms - 8 gün önce
O dönem Yunanistan'da darbeci hükümet var. Darbeci hükümet Kıbrıs olaylarını körüklüyor, Kıbrıs'ı Yunanistan'a bağlamaya çalışıyorlar. Sonra Türkiye Kıbrıs'da Yunanların eline verince Yunanistan halkı darbecilere istan ediyor ve generaller cuntası hükümeti ykılıyor. Yunanistan demokrasiye geçiyor.
Ahad uncuoğlu
Ahad uncuoğlu - 8 gün önce
Kıbrıs çıkartmasının parolası dır. Ecevit tarafından verilen bir parola dir.
Sivaslı Gandalf
Sivaslı Gandalf - 8 gün önce
Bi adam herseyi bilir mi ya
Taha Eren
Taha Eren - 8 gün önce
*Eğer Bilgi Almak İstersen OKU. Sevdiğim Yazar Yılmaz Özdil'in Bi' Yazısı 👇*

1974.
*
Kıbrıs'a çıkmıştık.
Hemen ertesi gün, Mersin'den demir alan Kocatepe, Adatepe ve Mareşal Çakmak isimli muhriplerimiz, Girne açıklarındaydı. Keşif uçağımız, 12 gemilik Yunan konvoyunun Rodos'tan Baf'a doğru yol aldığını rapor edince… Genelkurmay'dan emir geldi, vurun!
*
Muhriplerimiz derhal bölgeye gitti. Ara tara, konvoy monvoy yoktu. O sırada jetlerimiz belirdi… Türkiye Cumhuriyeti tarihinin ilk deniz savaşı, işte bu faciayla başladı.
*
Çünkü… Yunan donanması hile yapıyor, Türk bayrağı çekiyor, telsizde Türkçe konuşuyordu. Pilotlarımız “sakın aldanmayın” diye tembinlenmişti. O nedenle, muhriplerimizden gelen “Türk'üz” mesajlarına inanmayıp, küfürle karşılık verdiler. Kendilerine iletilen bilgiye göre, bölgede Türk gemisi yoktu. Gümbür gümbür vurdular.
*
Muhriplerimiz, Amerikan hibesiydi, hava savunma sistemleri yoktu, uçak gemilerini denizaltılara karşı korumak ve suüstü savaşı için üretilmişlerdi. Dolayısıyla, kabak gibi hedeftiler.
*
İlk darbeyi Kocatepe yedi. İlk jet ıskaladı, ikincisi kıçtaki topa tam isabet, üçüncünün bıraktığı bomba ise, bitiriciydi, bacaya daldı, savaş harekat merkezini darmadağın etti. Yangın başladı. Elektrik sistemi çöktü. Kıç topu sustuğu için, jetler arkadan yaklaşıyor, eliyle koyar gibi peşpeşe indiriyordu. Adatepe ve Mareşal Çakmak da alev alevdi.
*
Yangın kontrol altına alınamadı, cephaneliğe sirayet etmeye başladı. Kocatepe'nin komutanı “terkedin” emri verdi. Hafif silahları alıp, can yeleklerini giyip, lastik botlara bindiler. İnfilaka saniyeler kalmıştı, vakit dardı, bazıları denize atlıyor, yüze yüze bota çıkıyordu. Portatif telsizi naylona sarıp boynuna bağlayan muhabere subayı Necati Gürkaya, gömüldü gitti. Gemiyi en son seyir subayıyla kaptan terketti.
*
Ve, bum!
*
Kocatepe battı. 30 bot vardı. Birbirlerine bağlı, topluca durmaları gerekiyordu. Ancak panikle ipleri kestiler, dağıldılar. Mareşal Çakmak ve Adatepe yaralı halde yardıma gelmeye çalıştı ama, jetler nefes aldırmıyor, aralıksız saldırıyordu. Çare yok, ya bırakıp kaçacak, ya da batacaklardı. Bıraktılar.
*
Komutanın botunda 20 personel vardı. Sığmıyorlardı. Akdeniz köpekbalığı kaynıyordu. Üstlerine sarımtırak, iğrenç kokulu koruma maddesini sürüp, sırayla denize indiler, iplere tutuna tutuna hayatta kalmaya çalıştılar. Gece oldu. Zifiri karanlık. Yıldızlara baka baka, memlekete doğru kürek çektiler. Sabah oldu. Öğle oldu. 24 saat geçti. Ufukta kara görünmüyordu.
*
İkindiye doğru, balıkçı motoru ebatında bir tekne göründü. Mermileri namluya sürdüler. Yunan'sa, vuruşarak şehit olacaklardı. Komutanın kim olduğu belli olmasın diye, rütbeleri sökmüş, denize atmışlardı, rutin savaş protokolüydü. Tekne yanaştı. Kaptanı yaşlıca bir adamdı. İngilizce “kimsiniz?” diye sordu. “Siz kimsiniz?” cevabı aldı. Yaşlı kaptan gülümsedi, “Türk müsünüz?” dedi. Bu defa İngilizce değil, Türkçe konuşmuştu!
*
İsrail deniz ticaret okulunun teknesiydi. İsmi, Mevuot Yam'dı. Anlamı, denizin başlangıcı'ydı. Kaptanlık ve balıkçılık kursu gören 13 öğrencisiyle Santorini açıklarındayken, savaş çıktığını öğrenmiş, İsrail'e dönüyorlardı. Muhriplerin vurulduğundan haberleri yoktu, tesadüfen denk gelmişlerdi.
*
Yaşlı kaptan, Reuven Pinhasi, İstanbullu'ydu. Aslen, Rus musevisiydi. Henüz üç yaşındayken Bolşevik devriminden kaçmışlar, Beyoğlu'na yerleşmişler, Avusturya Lisesi'nde okumuş, 1943'te İsrail'e göç etmişlerdi. Türkçesi ordandı.
*
Lastik bottaki Türkler, İsrail teknesine alındı. Kocatepe'nin komutanı kendini tanıttı, “etrafta başka botlar var” dedi. Tur atıldı. İki bot daha bulundu. Gerisi yok. 42 askerimiz kurtarılmıştı.
*
Tekne 20 metreydi. Türkler bölgeden ayrılmak istemiyor, aramaya devam etmek istiyordu ama, istiap haddi dolmuştu. İsrailli kaptan “bize de ateş açılma ihtimali var, öğrencilerimin sorumluluğu bende, uzaklaşmak zorundayız” dedi. Çaresiz kabul ettiler.
*
İsrailli öğrenciler battaniye dağıttı, sofra kurdu. 20 saat yol yaptılar, Hayfa'ya vardılar. İsrail donanması törenle karşıladı. Ankara'yla temas kuruldu. Başbakan Ecevit talimat verdi, THY'nin Boğaziçi isimli uçağı Tel Aviv'e indi, bahriyelerimizi alıp geldi.
*
Kocatepe'nin öbür botlarındaki personeli, Libya gemileri tarafından toplandı. Seneler sonra sırtından bıçakladığımız Kaddafi, bahriyelilerimizi bizzat karşıladı, bizzat uğurladı. Adatepe ve Mareşal Çakmak, ağır yaralı halde Mersin'e ulaştı. Bilanço, 54 şehitti.
*
Aslına bakarsanız, konvoy monvoy yoktu. Keşif uçağımız Rodos'ta mendirekten gemiye yüklenen 12 askeri kamyon görmüş, laf dönüp dolaşmış, 12 gemilik konvoy olmuştu! Genelkurmay'daki koordinasyonsuzluk tuz biber ekince, kendi gemilerimizi vurmuştuk.
*
Ekstra hazin tarafı… Türk basını o zaman da yalancıydı. “Jetlerimiz Yunan konvoyuna ağır kayıplar verdirdi” başlıklarıyla çıktı. Kendi kendimizi vurduğumuz, tam bir sene gizlendi vatandaştan!
HaYTo KoRaZ
HaYTo KoRaZ - 8 gün önce
Yunanistan dan kibrisa . Hava destegi gelmedi cunku adamlarin teknolojesi yetmiyordu
HaYTo KoRaZ
HaYTo KoRaZ - 8 gün önce
Beyler turk toplama kamplari yazinda ozaman zulum ceken turklerin videolarini gorun ama kimse bunlari hatirlatmiyor
mustafa altun
mustafa altun - 8 gün önce
Yayınları artık jahrein babasıyla yapsın ya adamı çok sevdim çok kültürlü bi insan meağsallah tuğğg
Sahin Agra
Sahin Agra - 8 gün önce
39 / 39 Cehennem Taburu Türkeli Topçu Alayına Selamlar
The Punch
The Punch - 9 gün önce
Ayşe tatile çıksın parolasını bilmeyen varmı gerçekten.Buarada jahonun chatı kadar cahil bir yer görmedim.Adamın anlattıklarını sikiyle dinliyorlar mk.
Aytuğ Erden
Aytuğ Erden - 9 gün önce
Ahmet abi kanalı babasına devretsin oturur dinlerim
Bülent Ecevit
Bülent Ecevit - 9 gün önce
Jahrein'nin babası kadir mısıroğlundan iyi amk
oğulcan şahinöz
oğulcan şahinöz - 20 saatler önce
Bülent Ecevit Kadir mısıroğlu kim amk yalancı davar
Bülent Ecevit
Bülent Ecevit - 9 gün önce
kıbrıs harekatı mesajıdır ben söyledim
Laçin Ki
Laçin Ki - 9 gün önce
Eoka rum terör örgütüdür
Efe Mutlu
Efe Mutlu - 9 gün önce
cidden bu olayı bilmeyen var mı ?
Mustafa Kemal AtamTürk
Mustafa Kemal AtamTürk - 9 gün önce
Amca Muharrem İnce gibi konuşuyor
TERSO VEDAT
TERSO VEDAT - 9 gün önce
Chat ne kadar salak ya şu yazılanları bi okuyun Kıbrıs Harekatı komik bir olay değil orada bir anne çocuklarıyla birlikte bir küvette bir Yunan askeri tarafından kurşuna diziliyor komik bir tarafı yok bu durumun
Quenxy Tv
Quenxy Tv - 10 gün önce
130 k sex
HÜLAGÜHAN
HÜLAGÜHAN - 10 gün önce
“Karasakal” lakabı Türkiye’den Kıbrıs’a giden istihbaratçıların lakabıdır
Erkan Cavus
Erkan Cavus - 10 gün önce
bilgili falan degil, kibrisli sokaktaki herhangi birine de sorsaniz size bunlari, anilarini falan anlatir... hele o yillari da yasamis biriyse kesin bunlarin aynisini eksiksiz soyler. maras'in da varosha'dan geldigini bilmek oyle sasirilabilecek bir durum degil. bunu kucuk bir cocuk bile soyler. kisacasi abartmayalim, burda soylenenlerin eksigi cok fazlasi yok.
Mert Tepe
Mert Tepe - 9 gün önce
Pekala dostum seviyeli cevabın için teşekkürler.
Erkan Cavus
Erkan Cavus - 9 gün önce
ben adam kotu bir sey soyledi demedim zaten. bu konulari hic bilmeyenlere yuzeysel olarak, kendi yorumunu da katarak anlatmis. ama bunlarla kibris sorununu ve 74 savasini kimse ogrenmis olmaz, olaylar bundan cok daha komplike ve maras'in varosha'dan geldigine oyle cok sasirmak da sacma geldi. sadece tarih kitaplarindan falan ogrenilecek bir sey degil ki bu... kisacasi jahrein'in maras'in adini, diger yorum atanlarin da genel olarak muhabbeti abartmalarina karsi yazdim.
Mert Tepe
Mert Tepe - 9 gün önce
Bilmeyen kişilere böylece öğretmiş oldu, sen bunu söyleyerek ne yapmış oldun merak ediyorum?
Pøul Neilsen
Pøul Neilsen - 10 gün önce
chat çöp
ümit osman karataş
ümit osman karataş - 10 gün önce
Hocama hasta oldum cok guzel anlatiyor.....
EGEMEN ILE ARADIĞINIZ HERŞEY
Amk chati fedoo 15 temmuzmu diyen orospuu çocuklarının amk
Ata duyar
Ata duyar - 10 gün önce
mal
Ras Alhague
Ras Alhague - 10 gün önce
Adam “ayşe tatile çıktı” parolasını hiç duymamış amk inanılmaz. Bunun“eğğ eğğ jaho çok kültürlü o ne severse ben de severim” 5-10 yaş kanser tayfası bu boş adamı gereksiz yüceltiyor. Neyse cahreincim sen spor yapma git oyun oyna çünkü kendini geliştirmen gerek :Ddd
Mertcan Player
Mertcan Player - 10 gün önce
Ağa bunu Kıbrıs da okuyan bir orta 3 cocuga sorsanız bile anlatir bunu aga bende Kıbrıs da okuyorum ve bunlarin hepsini kod adlarini vs Kıbrıs turk tarihi dersinde görüyoruz.
Mert Tepe
Mert Tepe - 9 gün önce
Adam direkt olarak yaşamış ve bu yaşına kadar unutmamış, karalamak için elinizden geleni yapmayın ya. Salsalar daha detaya girecekti ama yorgundu adam.
Grandmaster Playing
Grandmaster Playing - 10 gün önce
seni seviyoruz bro zaten , babanda çok babacan adammış. Allah uzun ömürler versin
Enes Yorka
Enes Yorka - 10 gün önce
oo big boss gelmiş yayına.
Saygılar patron.
Enes Özafşar
Enes Özafşar - 10 gün önce
adam ıı lamıyor , baya okumus bir adam
Emirhan İbecik
Emirhan İbecik - 10 gün önce
ben bu hikayeyi okuluma gelen gaziden öğrendim aynı zamanda ayla filmindeki aylanın emanet edildiği gazide gelmişti ama bende ayşe tatile çıksını 1. çıkartma zannediyordum ama böyle ayrıntılı anlatmadılar çünkü daha liseye gittiğimiz için siyasi olan kısımları baya atladılar sadece olay nasıl oldu çıkartma nasıl yapıldı onu anlattılar
xxtravisxxify
xxtravisxxify - 10 gün önce
İki darbenin de 15 Temmuz'da olması çok enteresan... 1/365.25 ihtimal. Sizce tesadüf mü?
Bilgin Bitirim
Bilgin Bitirim - 10 gün önce
O Ayşe, Dışişleri Bakanı Turan Güneş'in kızının adı. Böylece İsviçre'den aradığında telefonu dinleniyorsa ne dediği anlaşılamayacaktı.
Fahrettin Türemiş
Fahrettin Türemiş - 10 gün önce
6.50 bilim dişi oğluna genel kültürü bilgisi veriyor
Furkan Demir
Furkan Demir - 10 gün önce
trendde napiyorsun emmoglu
Bhdır Growtopia
Bhdır Growtopia - 10 gün önce
Birisi Maraş'a Lafmı Attı!??
yasin
yasin - 10 gün önce
Trend 31
AKIN KILIÇKAYA
AKIN KILIÇKAYA - 10 gün önce
Ayşe, Turan Güneş'in kızının adıdır o dönem yurtdışında okuyordu isim bu yüzden seçildi.
mertkagan tektas
mertkagan tektas - 10 gün önce
çok güzel komuşuyor dede
Falko
Falko - 10 gün önce
*Jaho kameraya neden misafir çocuğu gibi bakıyorsun lxpsmxşsmxlsm*
Tamamoldu
Tamamoldu - 10 gün önce
Ne mutlu türküm diyene!
Sarı Ceketli Shen
Sarı Ceketli Shen - 10 gün önce
Trende 31. Sıradasın ahavsjndndnd
Emre Can
Emre Can - 10 gün önce
Sen açlıktan ölecekler diye yok gücünle gemiler kiralayıp erzak yardımları yapacaksın 10-20 yıl sonra senin kardeşlerini katletmeye adalarına göz dikmeye başlayacaklar.Ermenilere felan diyoruz da yunanlılar çoğu millet daha kalleş.
abc
abc - 10 gün önce
Yunanlardan nefret ediyorum yav sinir krizine giriyorum
Fatih şehitoğlu
Fatih şehitoğlu - 4 gün önce
sakin ol atam ":^)
The Briaormead
The Briaormead - 6 gün önce
Doctor Dominic D. :)
abc
abc - 6 gün önce
The Briaormead kardeşim yorumu çok ani ve avare bir şekilde attım(hatta bildirim gelince yazdığımı unutmuş olduğum fark ettim) :( benim demek istediğim o değildi.Tabiki insanı insan olduğu için seveceğiz
The Briaormead
The Briaormead - 6 gün önce
Doctor Dominic D. Yani şey gibi mi hristiyanların yeni doğan çocuklarının babalarının günahlarıyla doğduğuna inanması gibi mi? Ben senin babanı sevmezdim bu sebeple seni de sevmiyorum. E bu ırkla alakasız olsa bile saçma ki? Gerçi devletlerini sevmiyorum bende. İnsanları da şerefsiz medya yüzünden bizden korkuyor. Ama yoksa akdeniz insanı iyidir sıcakkanlıdır. Türk olsun italyan olsun kıbrıslı olsun yunan olsun. Onları bi ziyaret etmeni tavsiye ederim :) (umarım durumun vardır çünkü bi izmire gitmekte zorlanıyor artık millet :/)
abc
abc - 6 gün önce
The Briaormead yok ırk meselesi eğil aslında ya. Tarihlerinden dolayı tilt oluyorum o kadar
Can Yahsi
Can Yahsi - 10 gün önce
ne kadar tatli ve kulturlu bi adam helal olsun kendisi gibi bir ogul yetistirmis
Sanane Mal
Sanane Mal - 10 gün önce
kopyası ,uzun ömürler amca beyefendisi saygılar .
che Guevara
che Guevara - 10 gün önce
Çok iyi be
Suleyman Cengiz
Suleyman Cengiz - 10 gün önce
Olm adam cok tatli yiyor canim cekti izledikce agizim sulandi olm ya ne yediginide bilmiyorum bu arada
BySN
BySN - 10 gün önce
#34 TREND ??
SL - Tuna
SL - Tuna - 10 gün önce
bu şişko jaho neden bizi sikicekmiş gibi bakıyo lan
Anakin Skywalker
Anakin Skywalker - 10 gün önce
Bu parolayı bana ilkokul hocamız öğretmişti.Umarım şimdi de ilkokullarda öğretmenlerimiz çocuklara bunu anlatıyorlardır çünkü bu tür hikayeler hem milli şuuru destekler hem de daha milliyetçi nesiller yetişmesini sağlar,saygılar.
TIME ENERGY
TIME ENERGY - 10 gün önce
Bilim dışı.
Halilibrahim SUBAŞI
Halilibrahim SUBAŞI - 10 gün önce
Keşke yayınların hepsini babası yapsa
Ahmet Özkan
Ahmet Özkan - 10 gün önce
Jahreinin Babası ayse vay be :)
Mert Çakır
Mert Çakır - 10 gün önce
Beyler önyargılı a haber izleyicisi çomar babamı tek yumrukta bayıltmak isteyen bana ulaşsın
antiBizans Çomarı
antiBizans Çomarı - 10 gün önce
Mert Çakır mahkemeye ver babalıktan redder
Barış Köse
Barış Köse - 10 gün önce
Atladığı yer şurası; Ayşe o sıralarda ateşkes görüşmelerinde bulunan dışişleri bakanımızın kızıydı.
İsmail Eren
İsmail Eren - 10 gün önce
Çok iyiymiş hikayesi
fatih koray yigit
fatih koray yigit - 10 gün önce
şu chate bak amk adam ne anlatıyor bu mallar ne yazıyor
MuboGamingTr
MuboGamingTr - 10 gün önce
jahrein kültürlü olmasının sebebi babasından kaynaklı. Ama bilgi aktarımı olurken illaki eksilme oluyor :)
Atakan Gök
Atakan Gök - 10 gün önce
lan makarios demokrat mı ?
ShajeeX
ShajeeX - 10 gün önce
DAYI BİLE YAŞ KİTLESİNİ ANLAMIŞ AQ
Zühre Yıldız
Zühre Yıldız - 10 gün önce
Çok kıskandım kültür kokuyor konuşmaları dahi :)
Burak Demir
Burak Demir - 10 gün önce
Jahreinin babasi daha cok yayina ciksin
Onur Nas
Onur Nas - 10 gün önce
Baban rum mu ?
Göksel Sayılan
Göksel Sayılan - 10 gün önce
Bide Enes Batur kitlesine çocuk diyor. Kaç yaşındalar diyo sorduğunda chat'de hep 10 12 gördüm
Mert Tepe
Mert Tepe - 9 gün önce
Adamı izlemeden yorum yapan bir andaval daha. Chatte kendi aralarında döndürdükleri espriyi anlamaması çok doğal, salın gitsin.
Mert Türker
Mert Türker - 10 gün önce
aptalsın ki amınakoyayım. O bir espri izleyiciler arasında
Z
Z - 10 gün önce
12 diyorlar çünkü "Jahrein izleyen 12 yaşından büyük olamaz" diye gerizekalıca bir laf atıldı youtube tayfası tarafından.
Enes Gülcü
Enes Gülcü - 10 gün önce
Taşak geciolar anlamadin mi yani -_-
Accordion
Accordion - 10 gün önce
Yayınları bundan sonra babası yapsın ömür boyu abonelik almassam neyim
UmuT`TraqoN `Sarıyaprak
UmuT`TraqoN `Sarıyaprak - 10 gün önce
8.SINIF KONUSU BU BEYLER :D anlattıgı konu busene işledik :D
Berat Aras
Berat Aras - 10 gün önce
Olum ben bu adamı sabaha kadar dinlerim hipnoz ediyor resmen. Bu özellik babadan oğula sanırım akdaksd
leavemealone
leavemealone - 10 gün önce
Oha lan ne kadar benziyorlar
muhammed şakşakiyyye
muhammed şakşakiyyye - 11 gün önce
Jahreinin pederi daha önce de gördüm mk Girne de biyerde ama bulamadım.
Göktuğ Hamutcu Hayranı
Göktuğ Hamutcu Hayranı - 11 gün önce
15000. Abonenim
safa sak
safa sak - 11 gün önce
Ahmet'in babası tabiki kültürlü ama adam yaşadığı için biliyor bu olayı. Nasıl 15 temmuz kalkışması bizim aklımızda ise adamın da aklında gereksiz övgü yapıyorsunuz ya da gerçekten cahilsiniz
MarvinG
MarvinG - 11 gün önce
Chat'e bak amk veledleri
Z
Z - 10 gün önce
Ciddiye almışsın yazık :D
Bay Fırça
Bay Fırça - 11 gün önce
5:01
safa sak
safa sak - 11 gün önce
Yorumlar ne kanser ya yorum yapmayın amına koydumun evlatları
Engin Baysal
Engin Baysal - 11 gün önce
baban 3 yıl sonra ölücek
Fatih şehitoğlu
Fatih şehitoğlu - 4 gün önce
1Noob siktir deli
Muhammed Hüseyin Görür
Muhammed Hüseyin Görür - 4 gün önce
Sen kâhin misin?
Eren Koç
Eren Koç - 8 gün önce
Dranza benden büyük olabilirsin ama önemli olan olayları idrak edebilme ve kavrama. Adamın orda babasına boş yere laf yapıyor sonra karşı çıkılınca anneye küfür ediyor ona karşı çıkıyom. Ama sen bana sallıyon. Umarım idrak edebilmişsindir.
Eren Koç
Eren Koç - 8 gün önce
Dranza gerizekalı olduğun her halinden belli ben anneler kutsaldır dedim ama o haketti. Benim lafıma hakaret ediyon ATAMIN HEYKELİ ile fotoğraf çekilip koymuşum tipini siktiğim diyon. Karı gibi saç yapıp yana savurmuşsun gay oçlar gibi.
Dranza
Dranza - 8 gün önce
Eren Koç Anneler kutsaldır diyip adamın annesine sövüyor tipini siktiğim.
Bay Fırça
Bay Fırça - 11 gün önce
B İ L İ M D I Ş I
Müdafaa Adam
Müdafaa Adam - 11 gün önce
Adam jahonun bir üst modeli
Furkan Dunedain
Furkan Dunedain - 11 gün önce
Bu 12 diyenler ciddi ciddi 12 yasinda mi dalga mi geciyorlar.
Mert Tepe
Mert Tepe - 9 gün önce
İroni yapıyorlar, TRvideos kanserleri bunun chatine 12 yaşında dediği için kendi aralarında espri olarak kullanıyorlar 12 yaşındayım cümlesini.
Arda Darco
Arda Darco - 11 gün önce
Bu orospu çocuğu da nereden prim yapacağını şaşırdı. Videoyu izlemeden daha başlıktan anladım prim kokusunu. Ulan bu konu okullarda tarih dersinde küreselleşen dünya konusunda gösteriliyor zaten baban Ecevitmiş gibi çıkarıyorsun. Kendi her siki bildiğini sanıp boş yorum yapmaktan sıkılmadı babasını sokuyor şimdi. Ne boş adamsın Ahmet.
Ali Karaöz
Ali Karaöz - 10 gün önce
Ulan gerizekalı adam Kıbrıslı bilmeyen izleciyiciler sormuş babasıda cevap vermiş ne kadar boş beleş insansın böyle
Arda Karabulut
Arda Karabulut - 11 gün önce
0:54 Arkadaşlar EOKA denilen örgüt Kıbrıslı Rumların ENOSİS - kıbrısı yunanistana bağlama - amacını gerçekleştirmeyi hızlandırmak için Birleşik Krallık idaresine karşı kurulmuş silahlı bir örgüttür
mehmet karaca
mehmet karaca - 11 gün önce
Kültürün vücut bulmuş hali sanki.
Meriç Yasin
Meriç Yasin - 11 gün önce
jahreinin babası papanomaly ye benziyor
Eren CAGLI
Eren CAGLI - 11 gün önce
Ciddi diyorum 10 tarih hocası yan yana gelse abi kadar olamaz
J Stark
J Stark - 11 gün önce
Ahmet abi kültürü yüksek bir insan tabii ki ama babasının yan çarı gibi kaldı :D
Serenity Crystal
Serenity Crystal - 11 gün önce
Çok sevdim dayıcım seni allah ailecek sağlıklı uzun ömür versin ❤️
Ada F. Terzi
Ada F. Terzi - 11 gün önce
Kıbrıs’ı bilen kaç kişi var 🇨🇾+1
Fethi Karakaya
Fethi Karakaya - 10 gün önce
2 kişi
Bjom
Bjom - 11 gün önce
Başlığını sikeyim virgül koy amk
Her Oyunda Bir Klan
Her Oyunda Bir Klan - 11 gün önce
insan okumuş olunca yaptığı en boş muhabbet bile dopdolu oluyor aq.
Enis
Enis - 11 gün önce
Chatin IQ ortalaması -250.
Fatih şehitoğlu
Fatih şehitoğlu - 4 gün önce
Murat Hali aynn
Murat Hali
Murat Hali - 10 gün önce
ironi yaptığımı anlamadın herhalde...
TurkishSpyHacker
TurkishSpyHacker - 10 gün önce
Gerizekalımısın aq
Murat Hali
Murat Hali - 10 gün önce
orası sub mod hali sub moddan çıkınca abartı olmasın -500 e düşüyor donmaya başlıyorsun
Adım Yok
Adım Yok - 11 gün önce
Baba sesin uykumu getirdi 24 saat konuş bebek gibi uyurum yemin ederim. Sesin çok güzel
Sonraki