Ali Babacan’ın partisinin ayrıntıları

1 495
130
 
YORUMLAR
97 97
97 97 - 18 gün önce
plan yok kadro yok.. fos.. buna rağmen en az %10 alır mı, alır..
film hane
film hane - Aylar önce
Muharrem inceyi de yanina alsinlar adamda laf var
Nilgün Akın
Nilgün Akın - Aylar önce
Sınav sorularını çalıp, hırsızlık yaparak, herkesin hakkını yiyerek, asker, memur olmuşlar. Kendilerini bir halt sanıyorlar. psikolojisi bozuk, vatan haini askerler. Hepinizde defolup gitsenizde, Türk milletide sizden kurtulsa.
Nilgün Akın
Nilgün Akın - Aylar önce
Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri, yönetime hiç karışmasın. Türk askeri, darbelerle, Türkiyeyi geri kalmış, batılıların, amerikanın kuklası yaptı. Türk askeri, Türk milletini, Kemalizm dininden yaptı. Türk milleti, kafir, cehennemlik yaptı. Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri yönetime hiç karışmasın.
Nilgün Akın
Nilgün Akın - Aylar önce
Ali Babacan, Ahmet davutoğlu parti kursun artık. Oy verecek parti yok. Türk milletinin oy verecek yeni partilere ihtiyacı var. Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri yönetime hiç karışmasın.
Nilgün Akın
Nilgün Akın - 2 aylar önce
Kürt vatandaşlarımız, işsizlikten, parasızlıktan, pkk ya katılıyor. Ahmet davutoğlu, yine ekonomiyi düzeltmek, işsizleri iş, güç sahibi yapmak için, umut partisini kurdu. Ahmet davutoğlu ve umut partisini destekleyin. Ahmet davutoğlu, gözlüklü bey.
Nilgün Akın
Nilgün Akın - 2 aylar önce
Ahmet davutoğlu, Tayyip Erdoğanın, kuklası, uşağı olmadı, başbakanlık, dış işleri bakanı görevinden istifa etti. Ahmet davutoğlu, fetönün, amerikanın, İngilterenin, yahudilerin kuklası, uşağı olmaz. Ahmet davutoğlu ve umut partisini destekleyin. Ahmet davutoğlu, gözlüklü bey.
BLUE LAKE
BLUE LAKE - 3 aylar önce
Umarim dini siyasete alet eden bir parti olmazlar. Partinin icerisinde dindar yada AKP kokenli olanlar olabilir lakin referansi din olan bir parti olmamasini dilerim. Zira bu millet cok cekti din taciri siyasetcilerden. Turkiye milletinin ekseriyeti muhafazkar ve din temelli soylemlere ve politikalara cok cabuk kanabiliyorlar. Dindar ile din tacirini ayirabilme yetisine maalesef sahip degil milletimiz. En onemli eksikligimiz budur. Umarim yeni gelen nesil aradaki algilayabilcek akila sahip olabilir.
Şehir Burda
Şehir Burda - 3 aylar önce
Ali Babacan'ın yeni kuracağı partiyle alakalı bir çok farklı görüş var elbette ama öncelik vatandaşın ne dediği doğru anlaşılmalı. Bu konuyla alakalı çektiğimiz sokak röportajını kesinlikle izlemelisiniz. Özellikle Akp seçmenlerinin yoğun olduğu bölgede yaptığımız röportaj kurulacak yeni partiyle alakalı çok farklı bakış açılarını bir araya getiriyor.
hüsamettin şener
hüsamettin şener - 3 aylar önce
Merkez sağ partiyi parçalama gayreti...Zulümkar hırsız chp hırsızlık edemediği için Batıyor desenize şuna... Atatürk'ü zehirleyip öldürdükten sonra sahte belgelerle Mal varlığını GASP edenler. Defalarca İhtilaller yaparak Devlet hazinesini Soymaya alışmış Hırsız itler. Şimdi Hırsızlık edemeyince kudurmaya başladılar. Yalan ve İftiraları ile. Ancak saf gençleri aldatabiliyorlar bu vatan Millet haini Katiller, Düşmanla işbirliği yapmayı marifet bilen hainler sürüsü... www.depremerkenuyari.com
Arif Beyit
Arif Beyit - 3 aylar önce
Hepsı danısıklı dovus bu yenı kurulan sozum ona partı akp nın yan kurulusu gıbı bırsey olur.Butun mesele seçmen baska yere kaçmasın.
Ertan Duman
Ertan Duman - 3 aylar önce
Dikkat ediyorum da hiç dürüstlük vurgusu yok.. Ülkenin soyulup sovana çevirildiği bir dönemde bu isimler hiç ses çıkarmadılar...Ülkenin en büyük meselesi yolsuzluk ve hırsızlıktır.
R. Hakan
R. Hakan - 3 aylar önce
HDP bile daha milli kalıyor :))) Yeni bir partinin finansörünü merak ettim.. Londra - Pensilvanya - Ankara üçgeni yabancı sermayenin İMF günleri başlıyor Türkiye de .
Ali osman Topkan
Ali osman Topkan - 3 aylar önce
projenin devamı
Nilgün Akın
Nilgün Akın - 3 aylar önce
Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gülü, partinize alırsanız başarısız olursunuz. Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gül, şimdi fetöcüdür, amerikanın, ingiltrenin korkak, uşağı, kuklasıdır. Ali Babacan, Abdullah Gülü bırakırsan başarılı olursun. Abdullah Gül, önceden, Tayyip Erdoğanın korkak uşağı, kuklasıydı.
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek - 3 aylar önce
gül partide aktif rol almayacak zaten
beyfiko
beyfiko - 3 aylar önce
zaten 2. akp kuruluyor. kimse boşu boşuna kendini kandırmasın.
Gardasch
Gardasch - 3 aylar önce
Akp , ABD'nın kurduğu bir proje partisi olduğu delilleri ile ispat edilmişken, Ali Babacan' nın da kuracağı parti atık miyadı dolmuş AKP den ( Emperyalizmin tüm istediklerini yerine getirmiş ve artık halkta bir yeri kalmamış) kurtulmak isteyen ABD nin ikinci projesi olduğu alenen açık ve nettir..
nev01
nev01 - 3 aylar önce
Ordan çıkıp oraya ne anladık biz bu işten? Ne olacak ne değişecek kafa aynı görüş aynı. 17 yıl olmuş adam ayrılmış ta onun haberi kimler var ayrilanlarin hepsi aynı parti elemanı. Şube açacaklar bu gidişle. Aynı batan firmalar isim değiştirir ya bunlarda aynı hesap
andromedalı dünyalı
andromedalı dünyalı - 3 aylar önce
AKP nin içinden çıkan herhangi bir hareketin millete vatana İslama hayrı dokunmaz. Ookadar!!
Orhan Tezcan
Orhan Tezcan - 3 aylar önce
Davutoglundan bir cacik olmaz.
Nickolai Nomad
Nickolai Nomad - 3 aylar önce
Tüm Türk muhafazakar sağcılarımız artık Rsuya'yı çok seviyor. 1950'lerin Amerikancı sağcısı kalmadı artık, sağ demek Rusya demek. Amerikancı Katolik Müslüman sağ parti artık pek tutmaz. Rusyacı Ortodoks Müslüman parti ancak prim yapar.
Hulya Salma
Hulya Salma - 3 aylar önce
cesaretinizi imamogluna borclusunz yoksa uyumaya devam edecektiniz sizden bu ülkeye fayda gelmez
Şükür Şükür
Şükür Şükür - 3 aylar önce
Seçime 4 yıl varken parti mi kurulur? Kesin icazet aldı usa'dan. Ekonomik buhranla erdoğanı erken seçime zorlayacaklar. Ekonomik kurtarıcı olarak da babacanı ortaya atacaklar.
arif bayram poyraz
arif bayram poyraz - 3 aylar önce
İyi parti fetücü, hdp terörist damgasinda. Bakalım bu parti kurulunca o ne damgasi yiyecek.
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek - 3 aylar önce
davaya ihanet damgası yiyecekler yandaş medya bir şey bulur ve oylar oraya gitmesin diye her türlü damgayı vurur yeni partiye
Sibell Moonshine
Sibell Moonshine - 3 aylar önce
Amaç akpnin oylarini bölmek falan değil. Amaç makyaj atip biz akp değiliz farkliyiz ayaklariyla akpden muhalefet partilere kaymiş olanlarin aklini çelip yine iktidarda kalmak. Akpnin değil CHP, iyi parti ve HDPnin oylarini bölmek amaç. Ikiyüzlü erdoganin yalanciktan yaptiği eleştiriler ise büyük ihtimal akp ile koalisyon hükümeti kurulmasindan sonra iltifata dönüşecektir. Artik anlayin bu pisliklerin oyunlarini! Davutoğluymus gülmuş babacanmiş hepsi erdoganin götkillari, hepsi hirsiz!
Sibell Moonshine
Sibell Moonshine - 3 aylar önce
Bop projesi olan akpnin devamidir. Gizli iktidar destekçisi sosyal medya kanallari dahil cnnturk, atv, show hepsi vatandaşin salak olduğunu saniyor, Erdogan'in ve ABD'nin yavşaklari hepsi! Erdoğan tavir almiş ama yasaklama falan düşünmüyor...he he :-P Yavrum benim başlarina bişey gelecekmiş! Iyi partiye yapilanlarin %1'i bunlarin başina gelsin erdoganin kendi yavşak TV ve sosyal medya kanallari reklamlarini aninda yapacaktir, şekilde görüldügü üzere...
Max Cool
Max Cool - 3 aylar önce
Gecikmesi saten gec kaldı amk başka derdimiz yok zaten ancak parti, secim, birbirimizi bitirmekten başka uğraşacamız bir şey yok
04
04 - 3 aylar önce
Yeni bi heyecan olsun, parti kurulursa görev alma niyetindeyim..
mehmet rasim inceoglu
mehmet rasim inceoglu - 3 aylar önce
Babacan, Gül ve Davutoğlu'dan umut bekleyen insanlar bana Polyana'nın toplu tecavüz sonrası zorla evlendirilmesini hatırlattı. Polyana evlenmeden önce "Bu bana tecavüz eden adam değil ki, bu sadece kaçmamı engellemek için elleimden, kollarımdan tutan adam." diyerek bu trajedideki mutluluğu yakaladı.
hasan karacan
hasan karacan - 3 aylar önce
refah partisinden ak parti doğdu. ak partiden de bir parti doğuyor bunlar doğum sancısı
Cem Er
Cem Er - 3 aylar önce
AKP kuruluşundaki felsefesinden uzaklaşmış mış . Kuruluşundan beri Ak Partinin başına gelmedik kalmadı ki veya Erdoğan'ın diyelim. Bu beyefendiler makamlarında oturup nazlı nazlı konumlarının tadını çıkardılar. Bunların hiç bir Allah'ın günü strese girdiklerini hatırlamadığım gibi RTE'nin yanında veya ona karşı, onu eleştiren bir kelam ettiklerini de hatırlamıyorum. Ne koktular ne bulaştılar. Bunlar RTE'nin bulup çıkardığı ve de gereğinden fazla değer verdiği silik ve kompleksli şahıslardır. Ali Babacan'ın iyi bir teknokrat olduğunu düşünüyorum, ama o kadar. Hainler cesaret sahibidirler, risk alırlar. Bunlardan hain bile olamaz. Hayatım da ne bir parti, ne bir akım, ne bir kişi, peşinden gitmedim. Hiç kimsenin uygulama veya söylemlerine kefil olamam. RTE'yi acımasızca eleştiririm. Ben şu an geçerli vahşi kapitalizmin, inşaat ve rant ekonomisinin , üretenlerin mallarını üç günde nakde çevrilen süpermarketlere verip 3-5 ay sonra paralarını aldıkları tefecilik düzenine , bazı üreticilerin paralarını hiç alamadıkları soygun düzenine vs. karşıyım. Ancak bunlara karşıyım diye Emperyallerin kucağına oturmuş hainler ile iş tutmam. Bu şahıslar parti içi muhalefet ile RTE'yi acımasızca eleştirip, bunun sonucu olarak partiden ihraç edilseler idi , desteği hak etmiş olurlardı. Bu mıymıntı heriflerden bir şey olmaz . 15 Temmuzda bu ülke, bu halk direkten döndü. Sınır birlikleri komutanı hain Semih Terzi sınır birliklerini geri çekmiş, PYD; YPG, PKK, İŞİD ve sair haşeratların ülkeye girmeleri için gerekli şartları hazırlamış idi. Tabii ki ardından İŞİD'e karşı büyük koalisyon (USA+AB) kurtarıcı olarak ülkemize girecek , ülkemizi Suriye'ye çevirecekti. O saatte milletin cesur fertleri ile birlikte kim kelleyi ortaya koydu. Kim ailesini ve kendi hayatını riske etti. Ama bir hain kesim var ki onlarda terliklerini giyip televizyon karşısında Amerikan aksiyon filmi seyreder gibi darbe seyrettiler. Bu mıymıntılar bile muhtemelen bunu yaptı. AKP'yi ve RTE'yi acımasızca eleştirelim , bu işlerin böyle gitmeyeceğini , değişim gerektiği mesajını en kesin dille verelim . Ve hatta bunu topluca yapıp AKP'yi köşeye sıkıştıralım. Şunu iddia ediyorum ki RTE ve AKP'nin bu ayara ihtiyacı var. Önümüzdeki seçimlere kadar uzun bir dönemde bunu yapmalıyız. Veya terlikleri giyip, rahat koltuklarda , elimizde Drink imizle televizyonda Doğu akdenizdeki petrol ve doğalgaz haklarımızın ve diğer ülke menfaatlerinin elimizden nasıl gittiğini , ülkemizin nasıl kaos'a sürüklendiğini seyredelim. Türkiye de muhalefet'in tek bir yöntemi var. Öazl'ın gelmesi ile birlikte, Özal'da , Hanedan da çalıyor, çırpıyor, rüşvet , talan , soygun, hırsızlı da , soygun da nereye koşuyor da vırt zırt. 1993 senesinde bir kaç ay ara ile Uğur Mumcu, Özal , Eşref Bitlis , Adnan Kahveci siyasi suikastlerle öldürttük . Ne oldu , adamlar arkalarında milyar dolarlar mı bıraktı? Arkasında duracağımız kimi görüyoruz Allah aşkına?
Mehmet Vural
Mehmet Vural - 3 aylar önce
Kucaklayıcı Bir Siyaset Tarzı İzlenirse Çok Başarılı Olacağını Düşünüyorum.
Mete Nurol
Mete Nurol - 3 aylar önce
Ben bu yeni kurulacak partinin. Akp nin yedeği olarak görüyorum yani anlaşmalı..akp % 10 civarında oy kaybetti ..bu oyu almanın tek yolu yeni bir parti kurmak..ve o yüzde 10 kaybının bu barti ile tekrar almak ve ittifak yapıp tekrar iktidar olma. Bütün amaçları bunun üzerine kurulu..
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek - 3 aylar önce
imkansız
atheist bigot [Remastered]
atheist bigot [Remastered] - 3 aylar önce
Babacan mabacan anacan.. Hepsi kovuk ağaç gibi devrilip gidecek göreceksiniz....
Ahmet Köseoğlu
Ahmet Köseoğlu - 3 aylar önce
GEZKALDİ BUMİLLETİ NASİL KANDİRACAGİNİ
DUŞUN SUNLER
BECEREBİLİRSA BUMİLLET OYVERİR
GUNDEN GUNE BUMİLLET DENİŞTİ
FAYYAPİ ERGONEKOM
PARELEL YABİ
TORBAYASASİ
CATİYAPİ BUNLAR BAYATLADİ YENİSİNİ
BULUN KANMAZ BUMİLLET ARTİK🤸🤸🤸
sezo
sezo - 3 aylar önce
Türk Kürt kardeştir abd pkk fetö kaleştir babacan kaleştir babacan kaleştir
baybars hamzaoğlu
baybars hamzaoğlu - 3 aylar önce
Batı yanlisi bir parti olcak türkiye artık avrasya dönmeli yanlış bir yol
turan can
turan can - 3 aylar önce
Feto culer gelir kim gelcek disardan
EMRE USTUN
EMRE USTUN - 3 aylar önce
Betona yatirim yapan elinde ki imkanlari degerlendiremeyen politakibo bir adam part mı kurucak ve kim oy vericek bunlara merak ediyorum...O durumda başarı sağlıyamayan kiş şuan da hiç bir şey yapamaz sadece oyalanırlar
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek - 3 aylar önce
babacan inşaat sektörüne karşı bir isim iyice araştırmanı tavsiye ederim boş keseden atma trvideos.net/nU_muFqwhgs-video.html
Havuç Tavşan
Havuç Tavşan - 3 aylar önce
Aynı bokun laciverti ha abdullah gül babacan davutoğlu ha tayyip ne fark var hepside suçlu gerçi biz halk olarak bok yemeyi severiz bu zihniyet bitmez sadece isim değiştirir bizi bitiren dincilik yapanlar oldu yıllardır iktidarda kaldılar kalmak icin de türlü türlü oyunlar yaptılar..
Deveye Diken
Deveye Diken - 3 aylar önce
Yemeği ikinci kez pişirirseniz asla taze olmaz.
ibrahim mete
ibrahim mete - 3 aylar önce
1.25x hızına alın daha iyi
İbrahim İsrail
İbrahim İsrail - 3 aylar önce
Gündemi belirleyecek FETÖ'suz GERÇEK YARGILAMALAR kim ne zaman ne götürmüş BEKLE GÖR !
sonsans31
sonsans31 - 3 aylar önce
Üstat, mikrofona ayarı düzgün bir kompresör koysanız daha rahat dinlenebilir olacaksınız...
ali uçağı
ali uçağı - 3 aylar önce
Bunca yapılanlara ses çıkarmayan bu günlerin oluşmasında payı olanlar yıpranan AKP'yi ve Başkanlarını kurtarma projesi.Sadece kurtarıcı olacaklar.Yalan bölünme bu güne kadar neredeydiler ağabey lik yapacak kişinin geçmişi hatırlanmıyor mu.Dini hasasiyetleri olan seçmene alternatif yaratarak aynı merkeze oyları toplamak.
Ali Balseven
Ali Balseven - 3 aylar önce
Bunlarda ahlak olsaydı akp de oldukları zaman göz yummazlardı yapılanlara. Eğer insanımız.bunlar düzeldi diye oy vermeyi düşünüyorlarsa iki değil bin defa düşününmelerini rica ederim. Kimse kanmasın cikipta suriyelileri göndereceğiz deseler bile. Kanmayın..hicbir siyasetçinin.gucu yetmez
Gorkem Fr
Gorkem Fr - 3 aylar önce
Yorumlarda o kadar cok islamofobik yorumlar var ki Israil elinize su dokemez
Özlem Özer
Özlem Özer - 3 aylar önce
Akp den (feto)den kaçarken fetöye tutulmak
Engin Özturk
Engin Özturk - 3 aylar önce
isim ver isim
Furkan Bey
Furkan Bey - 3 aylar önce
Ruşen bey yeni partiden birilerini bulun konuşturun, kanalınız patlama yapar.. bence en iyi siz yaparsınız bunu
Freddie Merkürü
Freddie Merkürü - 3 aylar önce
Ali babacan davutoğluna göre toplumda daha çok karşılığı olan biri
Ublig Lofdu
Ublig Lofdu - 3 aylar önce
Ruşen bey,
Sesiniz az ve düşük çıkıyor.Buna birçare bulun
Şahin Çiçek
Şahin Çiçek - 3 aylar önce
Bu millet kime neyin battığını çok iyi biliyor .bazılarına batan AKP değil. Reis .
rich diamonds
rich diamonds - 3 aylar önce
hepsi ayni bok en durusu belli kaliteli parti CHP
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek - 3 aylar önce
JFBVJAEBFVIJKWEABNVŞOJWNETOVPJUWETOVJPN
bilgen yslbs
bilgen yslbs - 3 aylar önce
İnşallah öyle bir partı gelir oyumuz Alı babacana artık akp yaptıklarından bıktık
Ouzhan G
Ouzhan G - 3 aylar önce
Sinirimi bozuyo şu adamın veda edişi
Efe Mercan
Efe Mercan - 3 aylar önce
Sen de mi BRÜTÜS? İşte onun gibi alibabacan denen tip de maalesef yarı yolda bıraktı siyasi arkadaşlarını.El bebek gül bebek besle kargayı (alibabacan.ahmetdavutoğlu gibiler) oysun gözünü...Ama siyaseten gözleri oyulacak yakın zaman içinde ve siyasi mezarlığa gömülecekler.Kimse hatırlamayacak 5-7 sene sonra .Haaa hatırlanır ama arkadan vuran hain olarak.
Kaan Kara
Kaan Kara - 3 aylar önce
Şimdi abd den icabet almadan yapmadı diyoruz bunu. Ali babacan bilderbergcidir. Şimdi fareler gemiyi terk ediyor. Çözüm önerileri 1- yerli tohum gelecek israil tohumları gidecek
2- tarımda ve hayvancılıkta kooperatiflesmeye gidilecek
3- hayvancılık|, tarım ve ulaşımın % 70 i devletin olacak
4- petrol aramalari devletlestirilecek.
5- yerli savunma füzesi ve uçağı üretilecek.
6- ilaç araştırmalarında büyük yatırımlar yapılacak
7- eğitim sistemi millilestirilecek
8- yargı tam bağımsız olacak
9- yürütme yargıya karşı tam sorumlu olacak
10- milli savunma üniversitesi kaldırılacak
11- cemaatler ve tarikatlar tamamen devletten elini çekecek uhrevi hayata devam edecekler
12- parlemento güçlü kılınacak
13- yöneticilerin doğrudan yargılanması sağlanacak
14- yandaş basın kavramı olmayacak
15- askerler siyasete kesinlikle bulaşmayacak
16- eski hakim ve savcılar siyasete giremeyecek.
17- eski askerler siyasete giremeyecek
18- üretimde milli teknolojiler benimsenecek
19- ortadoğuda barış sağlanacak
20- suriyeliler sorunu çözüme kavuşturulacak
21- yabancıya toprak satışı sınırlandırılacak
22- yabancılara vatandaşlık hakkı zorlastirilacak
23- valiler siyasi baskıya maruz kalmayacak
24- halkın siyasetçiye güveni tekrar sağlanacak
25- istifa kültürü getirilecek
26- seçimlerde parmak boyası tekrar devreye sokulacak
27- devlet okulları güçlendirilecek.
Özgür Eraldemir
Özgür Eraldemir - 3 aylar önce
Yani bu talan ve haramilik düzenin 2. Versiyonu olacak
Oktay Demir
Oktay Demir - 3 aylar önce
Tüm ihtimalleri dile getiriyorsunuz ama bu yeni partinin ileride, seçimden sonra AK Parti ile ittifak yapma ihtimalini (hiç yokmuş gibi) dile getirmiyorsunuz. Yani tüm bu olup bitenlerin bir kurgu olabileceğini de hesaba katmalısınız.
Sonraki