Dolar için önemli uyarı! Tüm tahminler değişecek!

1 583
581
 
YORUMLAR
Albert Eskenazy
Albert Eskenazy - 9 gün önce
Size kötü kelimeler kullanarak saldıran arkadaşlarla hemfikir değilim. Tenkit her zaman mümkün, diyalog lisanımız düzgün bir seviyede kaldığı sürece. Ama para kuru ve borsaları tahmin etmekten zor birşey yok. Konuşmalarınızda bu noktayı sık sık vurgularsanız çok iyi olur. Sizi dinleyenlerin arasında geliri veya ellerindeki paranın Euro olanları herhalde çoktur. Euro faizleri %0 ve - Japonya gibi - önümüzdeki 10 sene bile %0’da kalabilir (Japonya en az 10 senedir % eksi 0,1.) Bu kapsam içerisinde TL Euro‘ya nazaran düşmeye devam edebilir diye düşünüyorum.
kenan öztürk
kenan öztürk - 10 gün önce
FED'in faiz düşüreceği konusunda duyumlarınız mı var?S400 konusu belirsiz diyorsunuz,ama yetkili kişiler bu işin bittiğini söylüyorlar.
umit altay
umit altay - 11 gün önce
binlerce dolar uçacak videosu çektikten sonra dolar yükselmez diyorsun. Ama bundan sonra dolar uçacak şeklinde tek bir video çekersen senin çükunu kopartmak isteriz haberin olsun...milletle dalga geçme
Ercan Sahin
Ercan Sahin - 11 gün önce
Türkiye’nin bu durumunda döviz değerlerinin düşmesi mümkün değil. ABD de enflasyon %2, %3. Türkiye’de %20. Bu bile doların % 18artması demektir. Başka bir olasılık mümkün değil.
Murat Arkan
Murat Arkan - 11 gün önce
Ya kasırga geliyor diye diye kırdın kendini ne oldu şimdi yaa :)) bi söylediğinde tutsun dişimi kırcam
hayat kısa
hayat kısa - 11 gün önce
Kıvırrrrrr ...
DAN RUBEWN
DAN RUBEWN - 12 gün önce
Ben bu kadar boş konuşan tutarsız analiz yapan biri görmedim. Arkadaşlar bu market makerlarin tuzağına düşmeyin bunlar için kaybeden müşteri en iyi musteridir. Fiyatı spot piyasaya bildirmiyorlar emirleri tutuyorlar gecikmeli yansitip milleti stop ediyorlar. Laf ebeleridir biz tuzakcidirlar.hep kendileri kazanır. Siz oturun teknik analiz yapın alım satım pozisyonlarında kimlerin vampir gibi beklediğini görebileceğiniz volume profile ve footprint analiz kullanın. Bilgi almak isteyene bedava bilgi verilir. Sinyalcilerden uzak durun. Sabırlı olun küçük kar al çık yapın piyasada her zaman fırsat vardır. İlla usd/try yapcaksiniz diye bişi yok bi dünya enstrüman var. Oturun deli gibi çalışın izleyin öğrenin. Markette hep ekmek var. www.ninjatrader.com
www.volfix.net
www.multicharts.com
Beyin bedava ilk bi kasar ama sonra acilirsiniz. Çalışın çalışın çalışın bu zibidi kan emicilere prim yaptırmayın bunlar dönektir. Çünkü seni avlamak isterler. Sevgiyle kalın. Bol kazançlar.
skpye: miraclerealestate
sarıkır sarıkır
sarıkır sarıkır - 12 gün önce
kanalı kapatmalısınız bir yerden para karşılığı konuştuğuğunuz ortaya çıktı
savaş boz
savaş boz - 13 gün önce
Dolar döviz girişi ile düşer.boş boş konuşma.
Serdar Fb
Serdar Fb - 13 gün önce
Yazık gerçekten her yerde algı
Erçin Ulusoy
Erçin Ulusoy - 13 gün önce
Gecen bi düğün konvoyundan 10 dolar toplamıştım , yarın gidip bozdurim bari 😂😂😂😂😂😂😂😂
ismail karateke
ismail karateke - 13 gün önce
Her çıkışın bir inişi vardır her inişinde çıkışı dolar bir paradır yatırım değil
Part Time
Part Time - 13 gün önce
Hayır bu dolar zihniyeti neden var dolar çıkınca euro da çıkıyor altında çıkıyor neden dolar arkadaş git altın al devlet dolar alma dedikçe neden bu dolara bir sevda başladı nasıl bir zihniyet devletini bir insan düşünmez mi
franticis
franticis - 13 gün önce
Devrim Bey, epeydir takip ediyorum. Yatırımlarımda etkiniz oldu, güvendim açıkçası. Epey zarardayız. Üzücü olansa bayağı bir tutarsızlık başladı yorumlarınızda. Hani kaba tabirle kıvırmaya başladınız denebilir. Size uyanların (siz derken bir iki çok bilmiş ekonomist daha var) kayıplarının vebalini kim öder acaba... Kendine ay sonu lazım olacak üç kuruşunu, biraz kazanırım diye dolara yatırıp ay sonunda elindekinden de olanlar ne yapsın? 6.20 lerde uçup kaçtı tüm saygıdeğer yorumcularımız, şimdi anlattığınız olasılıklar o zaman yoktu şimdi mi çıktı?
Part Time
Part Time - 13 gün önce
İnşallah dolar düşerde şu satılmış köpeklerin elindeki dolarlar patlar devlet düşmanları hainler
Abbas Kandemir
Abbas Kandemir - 13 gün önce
Türkiyeyi tarlamı sanıyorsunuz, yandı bitti, battı nedir mq.
Abd ile savaşıyoruz, 3 dünya savaşı gerçekleşirse, abd ve ya rusya, çin ikilisinden biri kaybedecektir.
Önemli olan hangi tarafta durmalıyız.
Rusya bize s400 vererek ülkemizi koruyor.
Abd çete kurup üstümüze çökmeye, ülkemizi yanlızlaştırmak ve kendine mahkum etmek istiyor.
Mısır, arabistan bir yanda türkiye, iran bir safhada.
Eğer türkiye ve ya iran düşerse ortadoğu düşer.
Sadece bir kanımızı dökemiyorlar.
Ülkemiz bu oyunlara dur dedi ve dik durdu,kanlı ellerle boğuşuyoruz.
Bizim vazifemiz ve ülkemiz bu ümmetin başında keskin kılıç gibi durmalı.
Bu savaş bitmeden, parayla pulla kandırmayın kendinizi.
Asıl mutluluk kendini evinde ve güvende hissetmek, huzurlu hissetmek değilmidir.
Devletimiz yakın gelecekte kuralık, iklim değişiklerine uğrucağını bildiği için yıllardır baraj projesi yapıyor ki 60 sene daha bu millet susuzluk çekmesin bol bol nimetlerden faylandınsın, topraklar bereketlensin diye uğraşıyor.
Devlete Düşmancılık kardeşliğimize, birliğimize yakışmaz.
mehmet sirin gunes
mehmet sirin gunes - 13 gün önce
bunların önün kim kemik tarsa ona göre konuşuyorlar
İlhan Çatal
İlhan Çatal - 13 gün önce
He he öyledir. Dolar gerçek enflasyonun altında hiçbir zaman kalmamıştır. Doların artışını engellemek istiyorsak yol basit kendi yiyeceğini kendin üret kendi sanayini kur ve yeterli hale getir. Turkiyede hangisi var hiçbiri. Allah sonumuzu hayır etsin
ahmet arslan
ahmet arslan - 13 gün önce
Hocam dolar düşme trendine geçince dolar dip yapacak diyorsunuz dolar yükselme trendine girince dolar 10 12 olabilir diyorsunuz. Şahsen bir çok ekonomiciye abone olduğum gibi size de aboneyim bazen açıyorum videolarınızı ama ciddiye almıyorum. Daha çalışmanız lazım.
Ochsenschwanzsuppe 19
Ochsenschwanzsuppe 19 - 14 gün önce
Ne oldu, damat beyin safına mı geçtin yoksa !?
Ochsenschwanzsuppe 19
Ochsenschwanzsuppe 19 - 14 gün önce
Ekonomi pozitif bilim değildir; bu nedenle büyük lokma ye, büyük laf söyleme !
İzleyici sayın Türk lirasının değeri gibi çakılırsa da, şaşırma !
Sezgin Bayrak
Sezgin Bayrak - 14 gün önce
Faiz indirmez de çıkarmaz da bence merkez bankası
StrategyMasterSSF
StrategyMasterSSF - 14 gün önce
Kısa vadede dolar sabit kalır veya hafif düşer. 5.50nin altını inmesi süpriz olur. FED 50 baz puan faiz indirimine giderse dolar 5.50 altına inebilir. Ancak 31 temmuzdan sonra ağustos eylül dönemi ile beraber CAATSA yaptırımlarının gündeme gelmesiyle dolar hızlı şekilde yükselecek. Bizim S-400den vazgeçme gibi bir durumumuz yok. ABDnin de savunma bakanlığı vasıtası ile artık yazıya döktüğü yaptırımlardan cayma gibi bir durumu yok. Yatırımcı için burada ciddi fırsat var. Düşükten al pahalıya sat prensibi ile FED faiz indirimi ile beraber düşecek dolara yatırım yapılarak ağustos eylül dönemindeki artıştan ciddi oranda kar edilebilir.
E T
E T - 14 gün önce
abi sen hayirdir? arkaplanda degismis . kacirmadilar dimi seni :-)
Vahide Gençer
Vahide Gençer - 14 gün önce
No dolarr, no panik 🙃
gags gogs
gags gogs - 14 gün önce
MB faiz düşürecek
MUSTAFA KEMAL GÜLMEZ
MUSTAFA KEMAL GÜLMEZ - 14 gün önce
Teşekkürler hocam 😊
unoq Kono
unoq Kono - 14 gün önce
Abi camii mi orası?
İmamoğlu Torunu
İmamoğlu Torunu - 14 gün önce
Gidin tarihe bakin! Dolar TL karsisinda hic bir zaman deger kaybetmedi! HIC BIR ZAMAN ! 100 Senedir! Bu Adami dinlemeyin! 1 Eski Türk Lirasi oldu 2 Milyon Eski Türk Lirasi (1923-2002) ! 2 Yeni Türk Lirasi oldu 6 Yeni Türk Lirasi (2002-2019) ! DÜSÜS Görüyormusunuz? HAYIR ! Ben Almanyada Ekonomi Mühendisiyim! Bos Konusma!
Part Time
Part Time - 13 gün önce
Bende Türküm TÜRKİYEDE YAŞIYORUM DOLARA KARŞIDA DÜŞMANIM ÇÜNKÜ DEVLET DOLAR ALMA DİYOR YARIN DEVLET SAVAŞ VAR DEYİNCE ORDAN GEL YARDIM ET SANA İHTİYACIMIZ VAR SAYIN MÜHENDİSİM
nuri öner
nuri öner - 13 gün önce
Dediğin doğruda o iş öyle olmuyor işte 1923 de ihracat rakamlarınıda yaz ithalatıda yaz insanlar açlık sefalet içindeydi yapma etme eskiyle şimdiyi kıyas bile yapamazsın cahil olma biraz düşün
MMTTRN
MMTTRN - 14 gün önce
İmamoğlu Torunu amsterdamdan selam olsun senin gibi akilli adama
DuaÖğren,Dua Oku
DuaÖğren,Dua Oku - 14 gün önce
Fed faiz indirmeyecek rahat olun.
Feyzi Değirmenci
Feyzi Değirmenci - 14 gün önce
Kusursuz fırtına ne oldu sn yorumcu, şimdide ambargo çatsaa S400 haziran temmuz blaa blaaa... Hiç Bişey olduğu yok... Kaç aydır felaket senaryoları, ne oldu?
Syndicate Ratoshi
Syndicate Ratoshi - 14 gün önce
DOLAR (sert) düşmez, en kötü ihtimal yan yan seyire devam eder. Tabiki 3.5TL lerden 6TL'ye gelen Dolar'i 5.7TL'lerde düşüyor, batıyor diyenlerin akli dengesinden şüphe duyarım. Ekonomideki direklerin tek ayakta kalan suan turizm, oda antalya'da yani akdeniz. Bir savaş gemisinin bir torpido atmasıyla oda biter. Dolar yıl sonuna 8degil, 10TL olmasın diye dua etmenin tam zamanı. Bunda hükümetinde pek bir sucu yok, eğer birisi seninle tartışacaksa, onu bunu öne sürerek tartisir. Suanda ABD ve fransa, ingiltere, italya, yunanistan, suudiler, mısır ve unuttuğum bir kaç ülke kafayı bize takmış durumda. Çünkü büyürsek ilk bu ülkelerin söz hakimeyiti ve pastadan payları daralacak, büyüme hedefleri çöp olacak. yani yola devam, sadece kemerlerimizi biraz daha sikacagiz gibi görünüyor.
Necdet Adanalı
Necdet Adanalı - 14 gün önce
Üstad, ne oldu da bugüne kadar söylediklerinizin 180 derece zıttını söylüyorsunuz şimdi. Bu hiç olmadı gerçekten
Wyatt Earp
Wyatt Earp - 14 gün önce
Aman dolar ben de kalsın.Gecmiste aklıma Yiğit bulut geldi.RTE ye yaranacagim diye milletin dolarlarını bozdurttupta milleti ne zarara uğrattı
Alpyusuf Mehmet
Alpyusuf Mehmet - 14 gün önce
İyide kardeşim bu dolar niçin düşüyor. Akp li hırsızlar çok ciddi EKONOMİK ve siyasi felaketin dibine inmeleri gerekirdi.
Üretim yok işsizlik yükseldi. Dış ve iç siyaset felç oldu.
Onur Kucuk
Onur Kucuk - 14 gün önce
Sabah itibariyle Amerika F35 pilotlarımızın eğitimini durdurdu. Bunu da değerlendirmek gerekir.
Firgan özden
Firgan özden - 14 gün önce
Ne MB ne de FED oynamaycak. S400 ler ise başa bela. Ekonomi boktan.
Cuneyt Durna
Cuneyt Durna - 14 gün önce
Bütün bu anlattiklariniz daha önce yokmuydu ? Yahu neye kime hizmet ettiğiniz belli değil en son ki bir kaç video nuzu oturup seyredin saygılar ..
Ugur Kaya
Ugur Kaya - 14 gün önce
Merkez bankasın 2019 yılı sonu usd kuru kaç? Öyle bir yayın yapmışsınız ki sanki usd 3 e düşecek. Takipçilerinizi paniğe sürükleyecek zarar ettirecek ucu açık yorum yapmanız biraz tuhaf olmuş. Güçlü ekonomilerde zengin ülkelerde doların zayıf olması normal. Maşallah bizde aynı sepetteyiz sanırım. Ya seçimde İmamoğlu kazanır AKP den 34 vekil ayrılır yeni parti kurar birde erken seçim kararı alınırsa ne olur?
Metin özrek
Metin özrek - 14 gün önce
Deprem öncesi hasar azaltma çalışmaları (ytd)
Zafer Oterbulbul
Zafer Oterbulbul - 14 gün önce
burası Türkiye. her an her şey olabilir. hiç bir sebep yokken veya bir çok sebep olmasına rağmen usd 4 te olur 14 te? para silahtır ama siyaset tetiği ne zaman çekeceğini bilmektir.
Ali Uzel
Ali Uzel - 14 gün önce
1) 180 milyar $ kısa vadeli borç nasıl ödenecek? Hazina tamtakır.
2) Dolar düştükçe bireyler ve döviz açığı olan şirketler dolar almayacak mı?
3) S-400 konusunda fırıldak siyasal islamcılar yine dönerse bu sefer Rusya ile papaz olunur. Bunun sonuçları ne olacak?
4) Ekonomi de, toplumsal hayatta ne iyi gidiyor da iyimser olmak için nedenimiz olsun?
5) Siyasal islamcı hırsızların yemeye doyamadığı bir ortamda israf tepe noktasında. Borçlar nasıl ödencek?
Bu sene 7 yi görürüz. Bir rahip 7,23 TL ise yukarıdakiler rahipten daha ağır çekmez mi? Suriye, Akdeniz vs yi de daha katmadık bile.
Kısaca rezil bir tek adam yönetimi ile nereye kadar?
Metin Köksal
Metin Köksal - 14 gün önce
olar 1 tl olacak :P
Osman Tekin
Osman Tekin - 14 gün önce
VATANDAS 82.50...ENDEKSDE BORSA YA GIRMEYEN....94...ENDEKSEDE BORSA YA GIRMEZ....2001...VE 2008...KRİZİNDE SUTDEN AZI EPEY YANDI....
Osman Tekin
Osman Tekin - 14 gün önce
HIC 23 HAZIRAN SECIMI KONUSMADINIZ....IMAMOGLU KAZANIRSA NE OLUR....ERKEN GENEL SECIM GUNDEME GELIRMI....BORSA DA ISE YABANCI YERLIYE MAL BOŞATMA DERDINDE YERLI ALSADA DOLARIDA AŞADAN ALIP KAÇMNA DERDINDELER....
Fatih Arıcı
Fatih Arıcı - 14 gün önce
Gülüyorum. Dolar kuru düşer çıkar bu normalde gülmemin sebebi o değil.yurdum insanı diyorki caatsa dışında kuru yukarı çıkaracak sebep yok. Kuzey suriye meselesi mi çözüldü idlib ve mülteciler meselesi mi çözüldü doğu akdeniz meselesi mi çözüldü borç stoğu mu eridi. Enflasyon sorunu kalıcı olarak mı çözüldü ekonomiyi büyüttük mü??? Birde akıl vermiyor mu faize ve tahvile dönün diye. Yahu enflasyon altındaki faize para yatıranın aklı yok altın al daha mantıklı. Fed faiz indirse ne olacak dolar 5 liraya düşecek diyelim millet gene dolara geçecek bu işin en basta güvenle alakası var. Ülkenin erdoğan ve iktidarına güveni yok. İstanbul seçimleri fedin faiz kararından daha çok etkileyecek ülkeyi. Dolar kuruna endeksli güven bunalımı var ülkede ve biz hızla borç krizine doğru gidiyoruz
Bilen EKMEN
Bilen EKMEN - 14 gün önce
Türkiye cumhuriyet MB
değil !!
Türkiye Cumhuriyeti MB
Kemal Tuğrul
Kemal Tuğrul - 14 gün önce
Turkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'dır inanmiyorsaniz herhangi bir kağit türk parasına bakınız.
Tamer Bülent Karali
Tamer Bülent Karali - 14 gün önce
Bilen EKMEN www.google.com.tr/amp/s/m.dunya.com/amp/kose-yazisi/niye-turkiye-cumhuriyeti-degil-de-turkiye-cumhuriyet-merkez-bankasi/21933
Tamer Bülent Karali
Tamer Bülent Karali - 14 gün önce
Bilen EKMEN Türkiye Cumhuriyet MB. Araştırın
Ali Sever
Ali Sever - 14 gün önce
Bilen bilmiyorsun Türkiye Cumhuriyet Merkez bankası
rdm kl
rdm kl - 14 gün önce
Hımm ehgonomimiz çoh eyi demekki.
Erdinc Isbilir
Erdinc Isbilir - 14 gün önce
Bu faizlere işler yürümez
Kingdom of the Creed
Kingdom of the Creed - 14 gün önce
Aylardır dolar uçacak , kasırga geliyor diye diye millete dolar aldırdın şimdi dolar çakılacak diyorsun.
serdar kıvanc
serdar kıvanc - 14 gün önce
o zaman dogu akdenize hiç karışmıcaz orda olası bir mudehale en az s-400 alımı kadar doları zıplatır gibime geliyor adamlar petrolü gözümüzün önünde hortumluyorlar
abdullah karataş
abdullah karataş - 14 gün önce
S400 devlet politikası tayyibe kalsa çoktan iptal eder bu ülke güvenliği için önemli fedde faiz indirmez aksine artırır çünkü dünyada imha etmek için çok fazla dolar var buda parasal sıkışmayla olur.
Hüsnü Bostan
Hüsnü Bostan - 14 gün önce
Ne kadar aldın
Mehmet Baba
Mehmet Baba - 14 gün önce
Laba Laba Laba hep boş laf.
Mehmet Akan
Mehmet Akan - 14 gün önce
Dolar çok düşecek herkes evini barkını sattı dolar aldı. Bu kadar dolar amerikalılarda yok
Part Time
Part Time - 13 gün önce
Daha dur daha nelerin satacaklar dolar için Defolun gidin Amerikaya karşımızda savaşmak şerefsizler arıyoruz zaten içimizdeki Türkiye düşmanları gebertilmesi lazım
serdar aldemir
serdar aldemir - 14 gün önce
Sana katılmıyorum.Dolar düşmez bence çünkü tl' ye güven yok
hanzade yalcin
hanzade yalcin - 14 gün önce
6 20 den tersteyiz ne yapicaz
ergün Soysal
ergün Soysal - 14 gün önce
beter olun
Believe and Pray
Believe and Pray - 14 gün önce
Bütün videolarında milleti gazladın yaptırım yaptırım diye şimdi de 360° dönüş.... güvenilmez analist...👎🏻
Believe and Pray
Believe and Pray - 14 gün önce
Bunları öngörmeniz gerekiyordu..
gezgin- 3406
gezgin- 3406 - 14 gün önce
Uzun süre sonra ilk defa iyi haberler duyuyorum.teşekkürler.
Ugur Kaya
Ugur Kaya - 14 gün önce
gezgin- 3406 😂😂😂 inandın mı)))
ibrahim çelik
ibrahim çelik - 14 gün önce
yav he he
Esengül Ertenan
Esengül Ertenan - 14 gün önce
Ülkede para yok! Borç içindeyiz. Fakirleşiyoruz gittikçe dolar artar ne olursa olsun. Bunlara değinmiyorsunuz bittik!!
tc. sym
tc. sym - 15 gün önce
Hocam diğer videolarını hatırlataraktan diyorum ki " anca bu kadar kıvırabilir bir insan" 😂😂 yandık bittik ak parti işi beceremiyo falan diyordun n oldu şimdi.
Fuat Gokalp
Fuat Gokalp - 15 gün önce
Dolar inerken herkes inecek Dior çıkarken ateş aldı Dior. Belli yani bu dolar ya cikaacak ya da. İnecek şu bant kirilirsa aşağı şu bant kirilirsa yukarı. 😂
Tell me that your love
Tell me that your love - 15 gün önce
Ben böyle çark görmedim. Ne oldu yükselecek diyordun? Ben sana söyleyeyim. Yükselecek. Sebebi de senin gibi kişiler. Ortada dolar yükselecek diye geziyordunuz milleti gazladınız. Simdi adamlar faiz geri cekip dolar ucuzlatacaklar ve insanlarin gozunde siz guvenilmez onlar guvenilir olacaklar. Sonra da cakacaklar yuksek kuru. Yukselecek canim. Dolar hic bir zaman düşmez. Hele ki üretimin olmadıği bir ülkede.
Ali Karip
Ali Karip - 15 gün önce
Tahvilin faizin senin olsun Dolar bende kalsın...
sertaç birtek
sertaç birtek - 15 gün önce
Bunun (FED faiz)kımler tarafından konuşuldugu söyleniyor,Senin tarafından söylenti ve karar mekanızması kişiler degil yorumcular oldugu göz önune alınırsa sendemi dedikoducu ve milleti yönlendirici yorumcumusun lütfen olaya yaklaşımındaki söylentiyi yapanlarıda açıklarsan vede olası indirim derken kendinlede ilgili düşünce tarzında bir açık olarak algılıyorum
Aydin Alkan
Aydin Alkan - 15 gün önce
Amk cikicak cikicak diye yirttilar bakti lar cikmiyo simdi dusucek dusucek diye yirtiyolar.sanki ekonomimiz duzeldi hersey yoluna. Girdi.
Yucel Yucel
Yucel Yucel - 15 gün önce
Fed de türkiyede Faiz oranlarını sabit tutacak bence 😏 ineceğini pek düşünmüyorum.
Alpay gökalp
Alpay gökalp - 15 gün önce
anlattığınız gibi olamaz dolar gerilemesi manipülasyon gerçek ise doların yukarı seyretmesi olacak.türkiyenin cds çok yüksek dengelenen bir durum yok neden dolar geri gelsin.
mehmet ali
mehmet ali - 15 gün önce
Ilk yaptırım geldi bizim plotlari sutlamislar herşeyi dışardan alırsan uretmezsen böyle olur onun bunun oyuncağı olursun
Babayaga
Babayaga - 15 gün önce
Evren bey;
Türkiye fed faizleri , s400,f 35,cds,mb faiz kararı, rusya s400 krizi( abd ile olmaz ise rusya ile olacak)
Ekonomik sorunlarımızı ( iç ve dış borç)
Kamu maliyesi erozyonu,ödemeler dengesi...
Siz ytd diyorsunuz, ancak yönlendirme yapıyorsunuz.
Türkiyenin sadece caatsa yaptırımları sorunu yok ki.
Türkiyede yerleşikler dışında ne kamuda nede özel kesimde dolar var.
Olmayan şey değerlidir. Abd 0.25 baz puan faiz düşürdü diye türkiye düzelecekse. Ne kolay iş. Seçimden sonra bizde faiz ‘de 400 baz düşersek ne olacak.
Rusya doğalgazı keserse ne olacak. Doğu akdenizde iyice yalnız kalırsak ne olacak.
Analitik düşünün kardeşim analitik
Toplumsal sorumluluğunuz var. Daha ince ele sık doku.
serkan ekinci
serkan ekinci - 15 gün önce
Abd s400 teknolojisini bizden alabilir mi? Rusya ya böyle bir kazık atarlar mı bizimkiler? Belki sadece bu şekilde izin verecek abd bu olaya?
ahmet kadir kücükyenici
ahmet kadir kücükyenici - 15 gün önce
hem isviçre kronu ...hem isviçre frangı nasıl oluyor ya ...daha öncede aynı hatayı yaptınız...
Ismaıl Ergun
Ismaıl Ergun - 12 gün önce
İsveç kronu ile CHF yi karıştırıyo .daha majör para birimlerini bilmiyor
baha
baha - 15 gün önce
DOLAR DÜŞÜYOR ÇÜNKÜ ,İMAMOĞLU KAZANACAK,VE TURİSTTEN DOLAR GELİYOR AYRICA ALMANCILARDANDA DÖVİZ GELMEYE BAŞLADI .ŞİMDİLİK BİRAZ BÖYLE GİDER .
Video Video
Video Video - 15 gün önce
Dolar max 5.40 a duser sonrasinda 6.80 lere gider ayrica sen 10 12 derken ben bunlari hesapliyordum. Dolar neden cok dusmez biliyormusun cunku ulkenin dolara ihtiyaci var her sey itgalatla oluyor ve sicak para getiren yatirimci artik gelmiyor. S400 lerin cozulecegini zaten piyasa suan fiyatliyor fiyatlarin icinde var tam cozulurse biraz daha duser. Fedi zaten fiyatladi. Secimlerden sonra artik gercek sorunumuz ekonomiye bakacagiz iste ozaman dolarin artmasini hukumet isteyecek. Cunku dolarin artmasi hukumetin isine yarar halk fakirlesirken devletin borcu azalir bu oranda tl basabilir. Sonuc olarak felaket tellali gibi cok artacak cok dusecek demek yerine mantikli noktalar verebilirsin
Part Time
Part Time - 13 gün önce
Sende o sırada elindeki 3 kuruş dolarını satarsın çıkınca değil mi çok akıllısınız
design52 desing52
design52 desing52 - 15 gün önce
sadece s 400 yok. bakiniz rus rublesi endonezya rupisi benzer aksiyonlar var. haziran seçimi ve genel erken seçim
Faruk Kaya
Faruk Kaya - 15 gün önce
senin elinde dolar mı varki olanda kaçırıp dişarı götürdü şemsiye girmiş acılmaz boşa uğraşma senin yaptığın şerefsizlik insanların elindeki üç kuruşluk parasını kandırıp elinden almak için cekmişsin bu video yu peki rusyadan hiç bahsetme din hani domates almayınca turist göndermeyince semin ekonomi ni sallayan rusya
Mehmet Pamuk
Mehmet Pamuk - 15 gün önce
Düne kadar bittik diyodun.
Hayırdır üretimmi arttı ihracatmı patladı petrol mu bulduk. Enflasyonmu düştü.
Bu kadar dış borç nasıl ödencek bunların cevabını anlat. Algıyla dolar düşseydi çoktan düşerdi.
İbrahim Arslan
İbrahim Arslan - 15 gün önce
Her gün ayrı bir telden çalmanın manasını anlayamadık? Yatırım danışmanlığı yaptığınız kişileri gerçekten merak ediyordum şuan ki pozisyonları nedir ve hangi fikrinize göre konum almışlar?
Ahmet şamcı
Ahmet şamcı - 15 gün önce
Bu vidyoya reklam almak nedir ya😡
2fast4u
2fast4u - 15 gün önce
Ulusal kanal olaya el atmis belli dolar dusmanligi hortlamis
Tell me that your love
Tell me that your love - 15 gün önce
Göreceğiz seçimden sonra
İBRAHİM CAN
İBRAHİM CAN - 15 gün önce
Yani hocam ters köşe olduk diyorsunuz.
Huseyin Altintas
Huseyin Altintas - 15 gün önce
Elinde üç kuruş dolar olup dolar artsın duasına çıkan aptallar var!
halil yendim
halil yendim - 15 gün önce
Reel faiz yokken ,465 milyar dolar borç varken ,ve borcu çevirecek kredi bulamazken bulsak bile tefeci faizi %7,5-8 ike dolara yatırım yapmak saçmalıktır😀😀😀😀😀😀 inanalım mı,yeme bizi😡
yasin
yasin - 15 gün önce
Erken pes ettin reis
ibrahim kolak
ibrahim kolak - 15 gün önce
TEŞEKKÜRLER SAYIN HOCAM.....
selin şekerci
selin şekerci - 15 gün önce
Sen ve senin gibilerinin bildiği bir şey yoktur. Sizin bilgi ve verileriniz tıpkı meteoroloji işleri genel müdürlüğünden gelen yerel bilgi ve veriler gibidir ! Meteoroloji, iller için haftalık, on günlük, on beş günlük, aylık, üç aylık hava tahmin raporlarını sitelerine yüklüyorlar. Mesela İlk ve son baharlarda yarın için hava yağışlı göterir yarın olduğunda hava açık oluyor hemen hava açıktır diye güncelliyorlar. O kadarını kör bile görüp bilebilir. O kadar uzamanlığı sokaktaki kendi halinde olan bir insanda yabalir. Geçmiş videolarınıza bir bakın şimdiye kadar hangi öngürünüz tutmuş ki bundan sonraki öngörünüz de çıksın ki ? Olup bitenden sonra olan için herkes net bir şeyler söyleyebilir. İş ki olmadan önce olabilecekleri olanlardan yola çıkarak bilebilmektir. Vs vs vs dolar kuru bundan sonra da yükselmeye devam edecektir. Çünkü Türkiye finansal olarak göbekten Amerika'ya Avrupa'ya bağlı ve bağımlı bir ülkedir. Eti amerikanın kemiği ise avrupanın olan bir ülkede özgürlük, hayat ve canlılık olmaz.
Mutu Kaar
Mutu Kaar - 15 gün önce
Gecelik %29 larla faiz veriliyor sen cikmissin Fed diyorsun. Dollar 12 olucak diyorum bende !!!!
orcun gucum
orcun gucum - 15 gün önce
Sizin dediğiniz durum Türkiye ekonomisinin normalleşmesi durumunda söz konusu. Türkiye’yi hala gelişmekte olan ülkeler kategorisinde görüyorsanız en yakın gelişmekte olan ülke ile aramızda ki CDS in 4.5 kat oldugunu nasıl açıklayacaksanız ?. CDS sadece S400 mü ?. Doğu Akdeniz ne olacak ?. Suriye sınırı ?. PKK ile durum ?. Sanayi ve PMI in çakılması ?. Ayrıca FED in faiz düşürmesi için kesinlikle çok daha major bir durgunlugun yaşanıyor olması gerekli. Amerika da üretim ve sanayi kısmında yavaşlama olsa da tüketim ve tüketici tarafında hiçbir problem yok ki. Neye göre faiz düşürecek FED anlayamıyorum açıkçası.
Uçan adam
Uçan adam - 15 gün önce
Resmen dolar alma diyor. Yatırım yapma diyor. Tavsiye niteliğinde konuşmuşsun. Bu konuşma bu dil sana ait değil!!!
Part Time
Part Time - 13 gün önce
Sana mı ait peki devlet diyor dolar alma diye devleti dinledin mi de bu insana laf atıosun sen naptın devlet dolar alma deyince dolara koşmadınızmı
enigma
enigma - 15 gün önce
seçimlere kadar kur fazla yükselmez kuru baskı altında tutarlar seçimlerden sonraher şey olabilir ne fed den nede mb faiz indirmesi beklemiyorum
Nedim Burakci
Nedim Burakci - 15 gün önce
Kafadan guzel videolar iddiali analizler.hayat boyle iste simdi altaki yorumlari oku .ondan sonra kendine sor ne oldu ya diye,eyvallah bende bu hukumetin icraatlrini begenmiyorum.insallah istanbuluda ekrem bey alir,senin bilmedigin su ortadogu ve balkanlarin varlikli insanlarin parasi yani kara para istanbulda ufak bir ulknin butcesi kadar.gelen turist 45 milyon birakacagi para ibadullah.insan kacakciligi.uyudtucu,silah kacakciligindan giren para,ihracat 185 milyar dolar,yurt disinda kayitli kayitsiz 8 milyon insan bunlari her ay buraya ana.baba ,kardeslrrine gonderdigi para 1 milyar dolar kriz var ama cesme,bodrum,marmaris full,otobudte ucakta yer yok,vatandasin elinde 100 milysr uzerinde altin-bi o kadar doviz var,aha gariban sen ben adamlar trilyonluk arabayl drift cekiyor ,sana dedim amerika batar bu ulke batmaz,biz ne ambargolar gorduk,ecevit zamaninda ozamanda boyleydi,bu ulkede istense l yilda toparlnir,zirrate onem versin yeter,sen ve diger yorumcularin bu doneleri dikkate almadiginiz surece mahcup olirsunuz.bu ulke bu durumda dunyanin 20 ekonomik gucunden biri ise duzelse ne olur,neden istanbul anladinmi,paranin her rengi orda.
Metin Akmansoy
Metin Akmansoy - 15 gün önce
Kaç gündür hadi diyorum söylemeyeyim ama en sonunda dayanamadım artık. Devrim kardeşim şu arkandaki pencere ve motife, rengine hasta oldum. Nasıl yaptırdın o pencereyi cidden mükemmel olmuş....
Ahmet Eşlik
Ahmet Eşlik - 15 gün önce
Bana öyle geliyor ki siz ! ya, kura kur yapıyorsunuz, yada Hökümete:) sanki vitesi R ye takmış gibisin??
mehmet kudret
mehmet kudret - 15 gün önce
URETIM YOK DIYE ITHALATA BAGLIYIZ ..DEMOKRASI YOQ DIYE S 400 ..AKDENIZ DOGALGAZ ...BUNLAR NEDENIYLE DOLAR YUKSELMIYORMUYDU..SOKARIM FEDE SIRF BU YUZDEN TL YE YATIRIMMI OLUR...
Latif Esmer
Latif Esmer - 15 gün önce
Dolar ağustos 2018 den daha aşağıda.. Millete yedirdiler 6-7lira arası doları.. Hadi doğrultun belinizi şimdi.. Amerika çin ile rusya ile latin amerika ile dünyanın yarısından fazlasıyla papaz zaten.. Türkiyeyide açıkça eklerlerse bu listeye dolar zarar görür... Kardeş dolar rezerv para özelliğini kaybediyor.. Haberin vardır belki...
Göksun Aydogdu
Göksun Aydogdu - 15 gün önce
Sen iyice çıldırdın gali nediyeceğini sapıttın düşerken düşecek çıkarken çıkıyo memleket batıyo şimdide yok dolar çöp müşşş höşttt 🤪🤪
Uçan adam
Uçan adam - 15 gün önce
Olumlu konuşman için seni tehdit mi ettiler? Okadar kötü seneryo anlattın. Parayı dolara bağladık . Sindi herşey güllük gülistanlık mi oldu. Caatsa dedin, eflasyon dedin, yargı dedin, ysk secim dedin,berat dedin, üretim dedin, ham madde dedin, abd dolar topluyor dedin, resesyon dedin, para yok dedin.... dedin dedin.... şimdi herşey iyi olabilir diyorsun.
ökkeş yağlıcı
ökkeş yağlıcı - 15 gün önce
Çevir kazı yanmasın 😂🤣
Sonraki