07 ŞUBAT 2019 AKIL OYUNU / EROL MÜTERCİMLER - SELİM KOTİL - BAYRAM COŞKUN

1 242
147
 
YORUMLAR
Gökhan Zayim
Gökhan Zayim - 6 aylar önce
hep diyorlar ya, adam mı var diye? işte adam! ama bizim millet akıllanmaz... ilk defa verdiğimiz oya gönlümüz razı.
alemdar
alemdar - 6 aylar önce
Her Perşembe heyecanla bekliyoruz helal size
Seda Say
Seda Say - 6 aylar önce
Bu milletten adam olmaz. Yüz yılda bir Atatürk gelmiş onu da haketmemis,nankörlük etmişiz. Verimli cennet topraklar verilmiş işleyememişiz. En güzel din gelmiş tarikatlara vermişiz. Cezamız neyse çekiyoruz, çekeceğiz.
Talha İspir
Talha İspir - 6 aylar önce
Kaç gün geçti bir avuç yurttaşı kurtaramadılar İstanbul'da deprem olsa devletin tüm sinir organları iflas edicektir
Özay Cakir
Özay Cakir - 6 aylar önce
Selim bey secimlerde Allah yolunuzu acik etsin.
Özay Cakir
Özay Cakir - 6 aylar önce
Lütfen süreyi birazda daha uzatin, sizin gibi akli selim insanlari daha dolu dolu dinlemek isteriz.
Egecan Kaya
Egecan Kaya - 6 aylar önce
selim kotil kalp kalp kalp
ishak olcak
ishak olcak - 6 aylar önce
EROL MÜTERCİMLER ÇOK İYİ EFENDİ GÜZEL BİR İNSAN SONUNA KADAR KATILIOYRUM BUNDAN SONRA ONA SÖVEN KARŞISINDA BENİ BULUR GİZLİ STRATEJİSİ SEÇİM KAZANDIRMA TAKTİĞİ VERİYOR CHP ÇIKIP HAPSE GİRMİŞ BİRİNİ BEYOĞLU BELEDİYESİNE KOYUYOR DALGA GEÇER GİBİ VE ADALARADA ŞIRNAKLI BİRİNİ KOYUYOR BU NASIL BİR KAFADIR AKPYE RESMEN ELİYLE VERİYOR KILIÇDAROĞLUNUN İLK DEFA DOĞRU YAPTIĞI ŞEY MANSUR YAVAŞ EKREM İMAMOĞLU VE TUNÇ SOYERDİR AZİZ BEYDEN SIKILDI İZMİR GENÇ İNSANLAR SİYASETTE VE YÖNETİMDE OLSUN YAŞLI İSTEMİYORUZ MUHARREM İNCEDE İYİ BİR TERCİHTİ AKP SALLANDI MİLLETİN GÖZÜNÜ AÇTI MUHARREM İNCE PARTİNİN EN YETKİLİ KİŞİSİ BANA GÖRE ODUR ALDIĞI OY ORANI YÜZDE 31 BUGÜN İKTİDAR OLMA OYUDUR 165 MİLLET VEKİLİ ÇIKARACAK OYDUR BU
B. Ercan M.
B. Ercan M. - 6 aylar önce
Sıfır binalarda, hem ferdi hem de genel iskanı olmayan, kat mülkiyeti tapusu olmayan gayrimenkul satışı ve kiraya verilişi yasaklansın. Ön satışı, projeden satışı yapılamasın. İskan ve tüm gerekli belgeler alındıktan sonra satışına, kiraya izin verilsin.
Emrah İsik
Emrah İsik - 6 aylar önce
Paraya Allah diye tapan toplum.
Anu Beross
Anu Beross - 6 aylar önce
Mütercimler çok güzel ve haklı bir laf etti, "Türk halkı paraya Allah diye tapar," dedi. Başka nasıl açıklanabilir ki? Paraya tapan bir milletiz!!!
Kamil Calpala
Kamil Calpala - 6 aylar önce
05:20 Selim hocam, hangi zemin etüdü?? Jeoloji ve Jeofizik mühendislerinin imza yetkilerini kaldıran, zemin etüdlerinde imza yetkisini sadece inşaat mühendislerine bırakan bu hükümetin ta kendisi!.. Yani jeolog/jeofizikçi ekipçe gider, etüdü yapar, raporu hazırlar ancak o raporun akıbetini bilmez.. Çünkü raporun altına son imzayı basma yetkisi sadece inşaatçılarda.. İnşaatçı ne anlar sismik etüdden, gravite-manyetik araştırmadan, sondaj kuyusu açmaktan diye soran olmaz ama.. "MİLLETİN A...NA GOYACAZ" diyen dingiller trilyoner mi?.. Mesele bitmiştir, ölen ölsün, kalan dolarlar bizimdir..
Serhat Durmuş
Serhat Durmuş - 6 aylar önce
Oylar Kotil'e
Baltali ilah
Baltali ilah - 6 aylar önce
Selim Bey'i görüşleri ve fikirleri son derece doğru. Kılavuz olması gereken adam gibi adam.
Hakan Sengul
Hakan Sengul - 6 aylar önce
Allah'ın izniyle selim Kotil İstanbul'u alacak HDP li olarak oyumuzu selim Kotile veriyoruz
adalet anna
adalet anna - 6 aylar önce
BÜTTÜN DÜNYADA HALKI SOSYALISTTIR DEMOKRASI YANLISIDIR SOSYAL DEVLET HUKKUKUYLA YÖNNETILMEK ISTER ADALET ORADADIR HICBIR HALK SAG FASIMLE HUKKUK DISI YÖNNETTILMEK ISTEMEZ TÜRKIYEDE BILGI KIRLILIGINDEN HALK ZENGININ YANINA KÖLLELIK YAPMAK BIR AKIL SORUNUDUR ALDATILMISTIR SAGIN YANINDA OLMAK KENDISININ YARARINA DEGILDIR ZARARINADIR SADECE ZENGIN KESIMIN YARISI FASISTTIR BUNUN YANINDA DURANLAR KENDILERININDE SÖMÜRENLERIN FARKINDAMIDIR NE FAYDA SAGLAMIS KÖLLESI OLMUSSA REZILLIKTIR INSANLIK AYIBIDIR EZILIYORSA YANLIS YERDE OLMASIDIR ..BURADA YANLISLIK VARDIR TÜRKIYE FAKIR BIR HALKTIR ONDA IKISI ZENGINDIR AZINLIK ZENGINLIGINE OY VERENLERDEN DEVLET CIKMAZ VATAN ZENGININ DEGIL HALKINDIR..
sevgi pınarı
sevgi pınarı - 6 aylar önce
erol hoca başarıların devamını diliyorum
Hardcover
Hardcover - 6 aylar önce
Hocam, Oyları AKP ye yazılıp ses çıkarmayan ve ses çıkaranları alıkoyan tek parti CHP ye oy vermiyeceğim diyordunuz, Türkiyeyi kurtaracak tek hareket bu. Umarım bunu vurgulamaya devam edersiniz. Yanınızda BTP var İYİ parti var. Hepsi her sandığın sonucunu YSK ile karşılaştırır ve itiraz eder. Bu çok önemli.
Bunyamin Akgun
Bunyamin Akgun - 6 aylar önce
Turkiye ye bir erol hoca daha gelirmi eski türkiyeden kalan değişmeyen çizgisi hep aynı olan güçlü nün değil bilim ve ilimden şaşmayan akademisyenimiz ve büyük bir değerimiz dir saygilar hocam sizi 2007 den beri takip ediyorum ufkum genişledi sayenizde var olun hocam
Kuzenler Kanalı
Kuzenler Kanalı - 6 aylar önce
Oylar selim kotile
Kübra
Kübra - 6 aylar önce
Adamsın Adam EROL MÜRTECIMLER 👏👏👏
zulal avcı
zulal avcı - 6 aylar önce
Kartal’daki binanın da 1992’de 5 kat için ruhsat aldığını, 1998’de ise hesap kitap yapılmadan üzerine yeni katlar eklenmiştir.Dolayısıyla jeoloji Mühendisi olarak zemin etüd çalışmaları ve deprem yönetmenliği 1999 Marmara depreminden sonra sürece dahil edilmiştir.2000 öncesi yapılar zemin etüd raporu olmadan çözülmüştür.
Jeoloji Mühendisi Zülal Avcı
Ferhat Canip Özkan
Ferhat Canip Özkan - 6 aylar önce
Selim kotil adamdır.
EMPATİ VİCDAN
EMPATİ VİCDAN - 6 aylar önce
Ey Türk gençliği!Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden, mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî, bedhahların olacaktır.

Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler.

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.

Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-u-zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!Mustafa Kemal Atatürk20 Ekim 1927
Mustafa ÖZ
Mustafa ÖZ - 6 aylar önce
Erol Bey, ikinci sorum; T.C vatandaşı olarak merak ettiğim ve cevabını bulamadığım diğer husus da M.Kemal'e İşbankasının yüzde 28 hissesini TBMM mi vermiş kurucu Cumhur-reisi olduğu için? Saygılar.
Mustafa ÖZ
Mustafa ÖZ - 6 aylar önce
Erol Bey, 5816 sayılı kanun neden ihtiyaç duyuluyor Türkiye'de? İktidarı baskıcı ve tek adamlıkla suçlayan kesimin entellektüelleri neden ilgili kanunun kaldırılması için bir görüş sunmuyorlar? CHP bu konuda adım atması durumunda oylarında en az yüzde 8-13 arası bir artış olacaktır. Ama nasıl din tüccarları varsa M.Kemal den nem-alanan tüccarlarda var. İnsan sevdiği, değer verdiği kişinin itibarının en azından maddi olarak sömürülmesine nasıl göz yumar? Özgürlük, demokrasi taleplerinde samimi olanlar, fikrine, davasına güvenenler buradan başlaması gerekmezmi? Karşıdakini eleştirmek en kolayı. Erdem, başkasını eleştirmeden önce özeleştiridir. Saygılar.
Süleyman Teker
Süleyman Teker - 6 aylar önce
Bu Imar Affi binalar icin degil binalardan Rusvet alanlari aklamak icin cikiyo zaten bu memlekette Rusvet alip bu millet kosa kosa Cumaya gidiyo
nurşen yorgancı
nurşen yorgancı - 6 aylar önce
Oy kullanmayacaktım ama Selim Bey size vericem kazanmsanıda canınız sağolsun mücadeleyi bırakmayın lütfen
Malik TheCashman
Malik TheCashman - 6 aylar önce
Sayın Selim Kotil oyum kesinlikle sizindir... Erol hocamıza da saygılar...
MUSTAFA MELİH KADIOĞLU
MUSTAFA MELİH KADIOĞLU - 6 aylar önce
Sn.Mütercimler;şunu söylemenizi çok bekledim,''Af ne demek?Subut etmiş bir suçun,olmamış gibi varsayılması..Bunu devlet de yapar insan da yapar.Yani af olanın suçu ortadan kalkmaz.Sadece sonuçları kalkar.Yani,para ,cezası veya hapis cezası kalkar..Ama men cezası affolmaz.Örneğin;bir kadın veya erkek eşine ''uzak durma,men cezası ''verdirmiş ise.Hapis cezası affolan eş ,eşini rahatsız edebilir demek değildir.Örneğin;bir köprüyü yapan mühendis o köprüyü kötü inşa ettiği için ceza yemiş hapse girmiş ve köprüden geçiş men edilmiş ise,hapse giren mühendisi affettiğinizde,o köprüden de geçiş artık serbest olacak demek değildir.İmardan men edilmiş binanın nesine af getirdiniz ?Bina çürük çarık ve ruhsatsız yapıldığı için belediye mühürlemiş veya ceza kesmiş.Şimdi siz ne yapmış oldunuz?Kendi belediyelerinizi yok saydınız.Onların bütün prestijlerini sıfırladınız.Belediye zabıtalarının yüzüne baka baka önlerinden kamyon kamyon malzeme geçirip ,binanın tepesinden adamların suratlarına sigara üflettiniz..Şimdi o belediyelerden iş bekliyorsunuz.Affettiniz de neyi affettiniz?Ortada demek ki bir suç var ki affettiniz.Oysa ancak yargı affeder veya beraat ettirir bir suçu.Genel af çıkarsanız bile gene yargı kararıyla kişiler çıkarlar.Sizin bu affınızda nerede yargı kararı?Ciddi bir depremde o kadar insan ölecek ki..Sizleri kim affedecek ?''
LAST ONE
LAST ONE - 6 aylar önce
Selim bey mantikli konusuyor,
Kadir Bey
Kadir Bey - 6 aylar önce
Selim kotil daha çok kanallara çıkman lazım abi haber Türk fox TV gibi kanallarda da görmek istiyoruz seni
Miralay
Miralay - 6 aylar önce
Erol hoca meltem tv de sürekli mi çıkıyor?
alemdar
alemdar - 6 aylar önce
Her perşembe bu programda çıkıyor
cemalbalck black
cemalbalck black - 6 aylar önce
Amma abarttiniz 8- 9 kişi öldü diye..ranttan vaz mı gececez.. ayakta öluyor insanlar .ozaman birsey yok.
Mu E
Mu E - 6 aylar önce
Oha trendlerde su programi izleyin de gundemden dogru duzgun haberiniz olsun
volkan bulut
volkan bulut - 6 aylar önce
Takım tutar gibi parti tutmaktan vazgeçsek sorunların yarısı çözülür....Şimdiye kadar boşa gidecek diye verdikte ne oldu ?
Amaldio MBO
Amaldio MBO - 6 aylar önce
Sn Hocam, bir konuda size bir sorum/larim olacak, ki bilgi sahibi olmak babinda bir soru. Soru TR din dis borc yuku, aylık odenecek miktar ile alakalı. Dis borcun büyük kismi kime ait, devlete mi yoksa özel sektoremi? benim okuduğum kadri ile cogunlugu özel sektore/ bankalara ait olduğu yönünde. Hal Boyle ise ve birçok banka yabancılara ait ise, bu bankalar bu odemeleri nasıl yapacak sayet odemeler yapılmayıp konkordato ilan edenler cephesi buyur ise ne olacak, bu bankalar yurtdisindan tekrar finans bulmak zorunda kalacak mi? bunun TR ekonomisine nasıl bir etkisi olacak, ithalat dustu hatta artı vermeye başladı çünkü düşük kur ihracatı somut seklde destekliyor, Cin modeli, düşük kur büyüme modeli. Ben uzun yıllardır UK ve Cin de yaşıyorum, gördüğüm model bu algiladigim model bu ama tabii ki dis borcunuzun miktarı yüklü degil ise, ayrıca gelişmiş ülkelerin dis borçlarıni hiç kimse sormuyor, son rakamlar korkunç yani USA UK Germany France vs hepsinin dis borclarini eminim biliyprsunuz, o zaman bu ülkeler nesil ayakta duruyor? Quantitive Easing nedir aciklarmisiniz? Dünyada esiri bir enflasyon var neden? Cin de 100M2 bir apartman dairesi 3M RMB 2.7MTL bunun nedeni ne sizce? dunyada ki enflasyonun nedeni USD EUR GBP basmak mdegil mi? bu ulkeler para satarak ayakta kalmiyor mu? neden sorunları sadece TR deki dengeler ile degerlendiriyoruz? neden dunyada var olan gercek sorunlari dile getirmiyoruz? bu artık bir siyasi bir soylem veya bir tarafın sorumlulugu olmamalı, hep birlikte ayaga kalkip bu gercekleri insanlar anlatmak lazim, bu insanlar (USD in 3% e tekabul ediyor) dünyayıi diledikleri gibi yonetiyorlar. Yıllardır bu insanlarla nasil mücadele eilecek diye düşünürken sonuçta tuketime dayandirdim kisisel olarak, biz ne kadar tuketirsek o kadar zengin oluyor ve hayatlarini o sekilde surduyorlar surdurecekler. TR de inanılmaz bir tuketim yaşandı ve bunu haber yapiyorlar, KK borçları su kadar bu kadar, neden harcadik sorusunu sormuyorlar, nede harcadın kardeşim demiyorlar sormuyorlar sonra topu hukumete atiyor. Yani kisaca, olay su, bir dizin... Commodities, Industries, Media, Politician and Army... zincir bu, her yerde bunu kullanıyorlar isin basi para birimi ve bu para biriminin kullanilacagi yerleri kontrol etmek ki para basmaya devam etsinler.. Industry lere bu mallar lazim, bu malları icin MEDIA lazim, Politician lar lazim ki kanunları istedikleri gibi düzenlesinler ve sonuçta ARMY lazım ki sayet ilk Dort calismaz ise ARMY ile isi bitirsinler ornek cok... Saddam KAddafi simdi Venezualla... Artık siyasi söylemleri bir kenara bırakıp bir tek vücut olup bu insamlarla mücadele edebilmenin yollarını aramamız lazım, siyaset sadece boluculuk amaçlı yaratilmis bir kavram, cok seslilik vs bunlar biraz goreceli kavram bence...cok yazdım kusura bakmayım. saygılarımla....
Nuran Aklifazla
Nuran Aklifazla - 6 aylar önce
İmar afı sonuçları. Allah belalarını versin. Haksızlık yapanları bu af yapanları, hakkıyla adaletli işlerini yapmıyanları kendileri ve aileri ısdıraplı hayat yaşasınlar. Umarım onlarda aynı acıyı misliyle yaşarlar. 😠😠😠
Evren Bolçay
Evren Bolçay - 6 aylar önce
Oyum senindir Selim KOTİL
Fahri Öz
Fahri Öz - 6 aylar önce
Bize Erol hocamızı her hafta dinleme imkanı veren bu programı yaptığı için bile Selim Kotil'e oy verilir.
Bayram Gorel
Bayram Gorel - 6 aylar önce
Son günlerde bir "BEKA SORUNU" sözüdür gidiyor. Gerçekten Türkiye'nin bir beka sorunu var mıdır? Yazacaklarıma göre siz karar verin. Bir ülkenin veya Milletin bekası tehlikeye nasıl girer, birlikte değerlendirelim. 1- Şayet millî değerleri ayaklar altına alınır, Ülkenin kurucuları kötülenir veya aşağılanırsa, 2- Ülkeyi var eden millet, kimliksizleştirilir, adı söylenmez ve o millet tepkisiz kalırsa, 3- Stratejik kuruluşlarınız, yani tank-palet, fabrika, enerji, telekomikanasyon, banka, yol-köprü gibi ulaşım, iletişim ve finans kurumlarınız yabancılara satılırsa, 4- Eğitim kurumlarınız kaliteli eğitim veremez hale gelirse, 5- Tarımda ve hayvancılıkta dışarıya bağımlı hale gelirseniz, 6- İthalat artar, carî açık yükselir, buna rağmen üretim yerine tüketim piyasaları sararsa, 7- Kendi yetersizliklerini görmeyip, yanlışlarını dış güçlere yükleyen bir yönetim başa geçerse, 8- Liyakatsiz yöneticiler iş başındaysa, 9- Okumayan ve aklını kullanmayan bir topluma sahipseniz, 10- Din siyasete âlet edilirse, 11- Bilim insanları doğru bildiklerini söyleyemeyecek kadar korkaksa, 12- İsraf had safhaya ulaşmışsa, 13- Yöneticiler, ülke ve millet yerine koltukları için her türlü yalan-dolana başvuruyorsa, 14- Gerçek bilim adamları yerine bilim adamı kisvesine bürünmüş kişilere itibar ediliyorsa, 15- Toplum bir kısım kimseleri kutsallaştırıyorsa, KESİNLİKLE O ÜLKEDE BEKA SORUNU vardır ve geleceği tehlike altındadır. Unutmayalım. Bütün bunlar toplumun kendi içinden çıkar ve her toplum lâyık olduğu şekilde yönetilir.
mehmet öz
mehmet öz - 6 aylar önce
koy kadıköyden adaylığı erol hocam istemezsin tarzın değil ama gün bugündür bağdat caddesinde binlerce kişi yürür arkandan
Strateji - Strategy
Strateji - Strategy - 6 aylar önce
Selim Bey'e karşı bakışınız nedir bilmem fakat kesinlikle bir milletin bir halkın dilinde konuşan kişi. Ekrem bey veya Binali bey İstanbul'a ne kazandıracak ki? İstanbul'a ihanet ettik diyen Akp'nin kendisi iken ne yüzle oy isteyecekler? Kesinlikle Btp'yi yakından veya uzaktan bilmem fakat Selim bey bu halkın adamıdır çözümü bulup insanlara hizmet olarak verecek enerjik ve dürüst bir kişidir. Keşke istanbul'da yaşasaydım kesinlikle oy verirdim... Yolunuz açık olsun.
GEZGİN
GEZGİN - 6 aylar önce
bu adam kadar doğru konusanı görmedim.devlet çiftlik bank taktiği ile ülke yönetiyor şuan.. bankaları varlık fonuna alıp içindeki para ile çarkı çeviriyorlar.ziraat bankasıda kurudu iş bankasına mecbur dalacak.halk yüzde 30 bankalardaki paralarını cekmeye kalkarsa sistemi çöker diğer yüzde 70 havasını alır.saadet zinciri ile yönetiliyor ülkenin altınlarınıda bitirdiler ne satacak yer, ne kesecek adam kaldı.şimdi dımzılak ortada kalacağız
Ahmet Erzen
Ahmet Erzen - 6 aylar önce
Yıkılmasında suçlu olanlara müebet vermeyene müebet vereceksin..katiller parayı cehennemde yersiniz...
Ekber Temirak
Ekber Temirak - 6 aylar önce
Eğer halkımız İstanbul'u düşünüyorsa geçmiş belediyelerin yolsuzluğunu çıkaracak şahsa oy vermeli.
Sevval Sahan
Sevval Sahan - 6 aylar önce
Ya çok güzel program bir saat az bence
hal5660
hal5660 - 6 aylar önce
Japonyada da da çok gokdelen var ,hem en çok deprem ulkesi... Ama niçin hiç 120 katli bina çokmez????
Yeng Hoan
Yeng Hoan - 6 aylar önce
Ne zaman fark edecegiz, baskalarinin düsüncelerini dinlemeyi hakaret sayan megalomanyak bir delinin esiriyiz.
onetube
onetube - 6 aylar önce
Görgüsüz Ikdidar olursa hersey uyduruk olur. Sehirlerin Mimarisi / Egitim / Huzur /Tarim /...
dn meer
dn meer - 6 aylar önce
İstanbul’a haksızlık ettik ve beton şehrine dönüştürdük. Yeşil alanda dünya ülkeleri arasında sondayız. Bunu yapanlar hala cezalandırılmıyor? Yağmur yağınca heryer yüzme havuzuna dönüşüyor. Hırsızlık, yolsuzluk, rant bu iktidar ile en üst seviyede. Buna dur diyebilecek halk artık kalmadı galiba? Suçlular cezalandırılmadığı müddetçe evler yıkılır, alt geçitleri su basar, yeşillikler yok olur, ağaçlar kesilir ve tabiat yok edilir. Sonra tabiat afetler ile cevap verdiğinde herşey Allahtan oluyor deriz. Devlet ve iktidar millet için var olmalı, millete hizmet etmeli, kendi menfaatleri için değil. Ne zaman akıllanacak bu millet?
HMK Richards
HMK Richards - 6 aylar önce
dn meer akıllanmayacak. Cahil millet akıllanmayacak.
kaya molo
kaya molo - 6 aylar önce
👏
mustafa antalyada
mustafa antalyada - 6 aylar önce
çift maaş ve çift emekli maaşı da kalkmalı
cemalbalck black
cemalbalck black - 6 aylar önce
Kalkmasin
mustafa antalyada
mustafa antalyada - 6 aylar önce
milletvekili önerisi gerçeği görenlerin düşüncesi
Onder Sezen
Onder Sezen - 6 aylar önce
Mütercimler "Küçük hırsızı sevmez, büyük hırsıza Tanrı diye tapar."
nerium oleander
nerium oleander - 6 aylar önce
sayın mütercimler'in bahsettiği muhafazakarların ''muhafazakarlık''la uzaktan yakından ilgisi yoktur. onlar kendilerini muhafazakar olarak tanımlıyor olabilirler. onların muhafaza ettikleri değerler nelerdir düşünelim. sonuç sadece kolay yoldan kazançtır. emeksiz yemektir. ahlak işte bu noktadadır.
ishak olcak
ishak olcak - 6 aylar önce
MUHAFAZAKAR OLMAK İÇİN KURANI BİLMESİ LAZIM HALK KURAN ALFABESİNİ BİLMİYOR GELMİŞ BANA ARAPÇA OKUMAZSAN ÇARPILIRSIN TÜRKÇESİ HARAM DİYOR ULAN GERİZEKALI HALKIM KURAN DİYOR HARAM YİNEN RÜŞVET YİYEN ZİNA EDEN ETTİREN ALKOL FAL OKLARI VE HALKI SÖMÜREN CEHENNEMDE YANAR TABİ İŞLERİNE GELMİYOR DİYANET AÇIKLIYOR BUNLARI İSTER İSTEMEZ AMA BİŞEY DİYEMİYORLAR MİLLETE CENNET BELGESİ VERİYORLAR
Hain Kurt
Hain Kurt - 6 aylar önce
sorun maaş değil ki? maaşları tamamen kaldırsan bile, ülkenin en başının elinde milyarlarca dolarlık, kimsenin sormadığı soramadığı ÖRTÜLÜ ÖDENEK var nereye nasıl harcandığı bilinmeyen!
Kaldı ki, siyasetçi maaşı için oraya gelmiyor, ordaki nüfuzunu kullanarak ceplerini dolduruyor, yakın yandaş yalaka besliyor bücünü muhafaza etmek için ve birdaha seçilebilmek için...
maaş olayın denizde bir kum parçası... kafayı buraya takmayın!
siz hırsızlığı usulsüzlüğü önleyemez iseniz, liyakatı esas alamaz iseniz (DİPLOMA feyk mi, geröek mi, düplikata mı fotokopi mi) hakkı hukuku adaleti bağımsız ve tarafsız yapamaz iseniz, yaptığınız boşa kürek çekmek, martaval anlatmaktır...
BALIK BAŞTAN KOKAR!
Ibrahim Kilic
Ibrahim Kilic - 6 aylar önce
benim tuafima giden ne biliyormusunuz, 2 kat kacakmis, peki yikilan binanin etrafindaki binalarin hepsi 7 kat ve hepsi muhtelen imar affi icin bas vuru yapmisdir
hllktlhn
hllktlhn - 6 aylar önce
1 saat kısa değil mi böyle dolu bir program için
zuzu yasar
zuzu yasar - 6 aylar önce
👏👏👏👏👏👏👍👍👌👌🎖🎖🎖🎖🎖
deniz bulut
deniz bulut - 6 aylar önce
Sayin Erol Hocam,
Dini kullananlar icin cok yerinde bir konusma oldu. Sagolun. Kuran da bile Maun Süresi onlar haramzadeler icin indirilmistir. Erol Hocam, Ermeni Soykirimi diye sunulan konu hakkinda biraz arastirmam var "sirapis investiment bank baskani na" macron a cevap olsun diye yaziyorum. Sizde bir incelerseniz cok sevinirim; Sözde, bir Ermeni soykirimi 24.07.1915-1917 ye kadar sürmüstür. O zaman bir Tarihe göz atalim
10.08.1920- Sevres Antlasmasi
21.02 - 12.03.1921 - Londra Konferansi
10.03 - 10.04.1922 - Paris Konferansi
24.07.1923 - Lozan Antlasmasi
Erol Hocam, bu tarihleri bir Analiz edelim:
10.08.1920 - Sevres Antlasmasi
Madde 89: Bitlis, Erzurum ve Van i kaplayan bir Ermeni ülkesini kurmak
Talepleri: zorla göc ettikleri yerlerden geri dönmeleri, yerlerini ve evlerini maddi manevi sekilde eski hale getirme istemeleri ve buna sorumlu olan kisileri cezalandirmak.
Istekleri bu, burdanda bir soykirim kelimesi yoktur, sadece bir Deportation vardir, bir yerden bir yere götürme vardir.
21.02 - 12.03. 1921 Londra Konferansi
1. Ünönü savasindan sonra, burada bir söz etmeyip eski halinin gizlice istemis olmalari.
10.03 - 10.04.1922 Paris Konferansi
2. Ünönü savasindan sonra. Pasif kalmalari ve biraz pirim vermeleri
24.07.1923 Lozan Antlasmasi
Bütün Emperyalist ve kan emici Ülkerin vatanimizdan cikartiktan sonra, savas kazanmis ülke olarak masaya oturduk. Lozandaki Ülkeler : ingiltere,fransa, italya,japonya,yunanistan,TÜRKIYE, bulgaristan,romanya,belcika,arjantin,venezuela,almanya,holanda,norvec,isvec,filandiya, ispanya, isvicre,polonya ve Cin vardi. Tam 20 Ülke. Hepsinin birbiriyle bazen ücer ve ecc. Antlasmalari oldu. Toplam 20 Ülke imzaladi ve kabul etti. Bu bir Uluslar arasi Antlasma ve herkes buna uymak zorundaydi.
Özelikle Avrupada ve Fransada Uluslar arasi Antlasma, kendi ülke yasalarin üstünde olur ve bunu uygulama zorundadir. "Siparis Investiment bank baskani olan macron a soruyorum
1) Hukukta buna uymak zorunlu varken neden uymaz?
2) Neden bizimkiler Lozanda bile azinliklar maddesinde 38-44 olmayan soykirimi örnek vermiyorlar?
Ermeni soykirimi 24.04.1915-1917 ye kadar sürmüsse. O zaman savas icinde olan olayi, 2 ci Dünya savasinda oldugu gibi 20.11.1945- 14.04.1949 kadar süren, Nürnberg Prozessi, almanlarin yaptiklari kötülükler ve Dehset verici bir Mahkeme kurmadilar?
Neden Ermeni soykirimi icin yapilmadi???
Tutunacak deliller yoktu. Eger Türkler dehset sacmis bir Mahkeme kurallardi, yoksa savas zamaninda normal olarak karsilandi, yoksa daha cok kisinin ölümünü önlemek icinmiydi. Ne Rusya nede digerleri bunun dogru olmadiklarini biliyorlardi. Arsivlerde bunun icin cok delil var.
Baska bakis acisi söyle:
1927 de bedirhan ve seyid abdulkadir "La Ligue Nationale kurde Hoyboun" nu kurdular.
29.03.1929 da Halep de Central Hotel de, Tasnak sorumlusu vahan papazian ile diger kürt delegelerin arasinda bir Antlasma yapildi. "Conclu entre le parti Revolutionnaire Armenien Daschinautzoutioum et la ligue Nationale kurde hayboun"
Bu Antlasmada sadece 19 maddeden olusmakta. Maddelerin kisaca icerigi söyle:
1) bedirhan ve vahan papazian la bir kardeslik bagi kurmak
2) 2 ülkenin bagimsizligi, birbirine maddi ve manevi yardimlasma. Birbirine savas acmama.
3) Antlasmainin en önemli; Sevres Antlasmasindaki 89 Maddesine saygi ve uyulmasi.
Madde 89 Sevres Antlasmasi yukarida yazdim
Soru
1) Neden bu maddelerde soykirim gecmiyor?
2) neden bu anlasmanin programinda ve doktrinde soykirim yazmiyor?
3) cok sayida hayboun ve ermeniler Avrupada ve Amerikada yasayanlar bu soykirimi önceden degilde son zamanlarda dile getirdiler??
Erol Hocam, Is bankasi olayi, dediginiz gibi Gladio denedi basaramadi " Tahlil Islam ve Aznavur la isbirligi yapan simdiki temsilcilerin gücü yetecegini hic sanmiyorum. Özelikle Atamiz o parayi Türk Dili ve Türk Tarihini arastirmak icin vasiyet etti. Kanunda bir kimsenin vasiyeti dokunulmaz. Bu olayda, ne yazikki 17 yildir, nasil bir gurup tarafindan yönetildigimizi acik sekilde gösteriyor.
Atanin yaptiklarina bakin ve bizim nasil bir yerde oldugumuza bakin. ATAMIZ, MEZAR DAN KAC KERE TERS DÖNMÜSTÜR, NERDEYSE ATAYI MEZARDAN KALDIRACAGIZ. BU ÜLKE VE TÜRK HALKI HAK EDIYORMU???
Vasiyetini ÖZLÜ VE KÖKLÜ HALK OLMAMIZ ICIN VERMISTI. GELECEKTE DEVIRMESINLER VE YIKMASINLAR DIYE DILIMIZI VE TARIHIMIZI DAHA IYI ARASTIRMAK ICINDI.
Selim Hocam, birlikte bir konsens olma fikiriniz cok güzel ve zorunludur. Asil aydinliga birlikte cikmakla olur!!! Bu dert hepimizin, hem vucudda hemde ruhsal hissediyoruz. Ilacda birlikten olmakla sifa bulur. ATAMIZIN FABRIKA AYARLARINA DÖNMEK BIR MECBURIYETTIR. TABIKI ANLIYANLARA saygilarla
Dunyasikimeminaregotume Dunyasikimeminaregotume
Onu bunu bilmem herkes vaziyet alsin..
Dunyasikimeminaregotume Dunyasikimeminaregotume
Hdp yi kapatamaz cunku kapatirsa tum HDP oylari direkt CHP ye kayacak biliyor cunku
Dunyasikimeminaregotume Dunyasikimeminaregotume
RTE Suanda her nekadar HDP ye terorist desede suanda RTE AKP yi kapatir HDP yi kapatamaz...
Madem HDP Terorist kapat ...un yiyorsa hadi...
Hain Kurt
Hain Kurt - 6 aylar önce
büyük hırsıza tanrı diye tapar...
doğru valla...
daha bugün bir AKP'li vekil şunu dedi: "hırsız bizim hırsızımız, biz yanında yer alırız"
varın gerisini siz düşünün
https://odatv.com/akpli-baskan-boyle-oy-istedi-hirsizsa-bizim-hirsizimiz-08021942.html
apex ağız ve diş sağlığı polikliniği
OYLAR KOTİL BAŞKANA
Davut Alkan
Davut Alkan - 6 aylar önce
Yıllardır beton lafı duymaktan bıktık insanlar her şeyi rant olarak görmeye başladı devletin vatandaşına yapabileceği sosyal hizmetleri unuttular her şey hizmetadı altında para karşılığı satın almaya alıştılar.... sosyal devlet Fikri bitti Selim Bey'in projelerini onlar ağızlarına dahi alamazlar onlar için her şey rant beton para bedava hizmet olmaz Paran yoksa hizmet alamazsın
ishak olcak
ishak olcak - 6 aylar önce
GEÇEN BETONU ÇALIP SATTIM :)) CEM YILMAZA SÖYLEDİM :)) DVLETLE YARIŞMA KENDİNYLE YARIŞILMASINI SEVMEZ DEDİ ;)
mehmet yılmaz
mehmet yılmaz - 6 aylar önce
Oylar selim Kotil e
Matthew highland
Matthew highland - 6 aylar önce
Selim bey , ya bir orda olsaydim gelip sizi yanaklarinizdan operdim ama yurtdisindayim senelerdir oy veremeyecegim Insallah Allah yardimciniz olsun kazanirsiniz. Sizin gibi dindar aydin kesimden Ataturku anlatan olmasi sizler insanlari dindar yaparsiniz cunku Atam da dindardi. iyi gunler dilerim. Ve hocamiza btp baskanina da selamlar sevgiler oda cok harika candan ve hepinizin yuzune kalbiniz nuru vurmus.
hamza durmus15
hamza durmus15 - 6 aylar önce
Özel üniversiteler kapatılmalı
Enes
Enes - 6 aylar önce
BEYLER BU PROGRAM HANGİ GÜNLER OLUYOR BİDE FREKANSI NE BU KANALIN ALTTA YAZANI DENEDİM İNTERNETTEKİLERİ DENEDİM HİÇBİRİ OLMUYOR
hamza durmus15
hamza durmus15 - 6 aylar önce
40,00 ile 45,00 dakikalar İslam hakkında yorumları süper yaşar nuri öztürk hocayı özlüyor insan
master 33
master 33 - 6 aylar önce
Erol hocanın program sonundaki mütahhitler konusundaki analizlerine aynen katılıyorum.Ayrıca herşey Para insanlık için ülke için millet için diye bişey kalmadı vicdan kalmadı fırsatı paraya çevirme makam mevki olmuş herşey hiçbişey bu ülkede değişmez şimdiki adaletsiz kalkınan parti örnek hem siyasi yanlışlıkları hemde rant ekonomisi belli yandaş yandaş
Genc Osman19
Genc Osman19 - 6 aylar önce
Yarım saat ermeni soykırımı konuşuluyor, Perinçek-İsviçre davası anılmıyor.... Çok ilginç.
Cem Celen
Cem Celen - 6 aylar önce
Deprem sonrası ilk şoktan sonra iletişim kurulur.Onu sıkıntı etmeyin.Mobil istasyonlar var artı en büyük gsm firmasının , başka şehirlerde fiziksel olarak yedek santralleri var.Teknisyenler gidecek sadece başına geçip işletmeye devam edecekler.24 saati bulmaz.
Cem Celen
Cem Celen - 6 aylar önce
Erol Beyin Sevgili anneannesinin büyük kızını göremeden ölmesi çok acı
Ertan
Ertan - 6 aylar önce
genclige hitabe ne diyordu
Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-u-zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk

20 Ekim 1927
Nob ody
Nob ody - 6 aylar önce
Sizleri seviyoruz güzel insanlar....
emre Basalan
emre Basalan - 6 aylar önce
Devlet imarda hata yapıyor en büyük sebebi bu. Devlet belediyelere bırakarak imarlarin ne kadar kotu kullandığını çözemedi galiba. Şahsen İstanbul da herhangi bir ilçede bir kaç tane pafta yıkılarak beşer katlı binalar yapılıp yatay inşa ya geçilmesi gerekir. Fakat bizim ülkemizde bir yerde 4 katlı inşaat hemen yanında 20 katli bina bu nasil mantık hala anlamış değilim.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
TÜRKİYE CUMHURİYETİ - 6 aylar önce
doğru cümle budur Türk halkını açıklayan 33:27
öznur güven
öznur güven - 6 aylar önce
Aynenn
Sonraki